لایت فارکس

تحلیل لیدو LDO

تحلیل لیدو

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال LDO را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت LDO را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل لیدو LDO امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز LDO در یک ماه گذشته روند نزولی داشت، اما قدرت این روند نزولی به دلیل برخوردی که به حمایت رند محدوده ۱.۵۰ دلار داشته، کاهش زیادی پیدا کرده است. همچنین میدلاین کانال نزولی هم در واکنش مثبت هفته گذشته نقش مهمی ایفا کرده است. اگر قیمت این ارز بالای محدوده ۱.۶۵ دلار برگردد، می توانیم انتظار داشته باشیم که تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته صورت گرفته باشد. بنابراین در بهترین حالت ممکن می توانیم انتظار روند رنج از این ارز را داشته باشیم. اگر بازگشت قوی زیر محدوده ۱.۵۰ دلار مشاهده شود، فشار فروش می تواند قیمت این ارز به حمایت ۱.۲۰ دلار برساند. در این سطح تقاضای قوی تری می تواند صورت بگیرد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لیدو LDO امروز 28 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لیدو LDO امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لیدو LDO امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لیدو LDO امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز LDO دقیقا مطابق تحلیل قبلی پیش رفت و با توجه به نزولی بودن روند این ارز و از دست رفتن حمایت محدوده ۱.۸۸ دلار، ادامه روند نزولی داخل کانال تا محدوده دقیق ۱.۵۰ و ۱.۴۰ دلار را شاهد بودیم. با توجه به واکنش های مثبت خوبی که قیمت به این دو سطح حمایت نشان داده است، پتانسیل رشد بیشتر برای این ارز وجود ارد. اما به دلیل شرایط نزولی فعلی بازار ارزهای دیجیتال و جو منفی، باید در انتظار کاهش فشار فروش و تشکیل روند رنج قبل از رشد قیمت باشیم. البته احتمال حرکت های پامپی سریع هم وجود دارد. اما به دلیل شرایط مبهم بازار، ریسک بسیار زیادی دارد و باید در انتظار حرکت بعدی سرمایه گذاران اصلی باشیم. قیمت همچنان حمایت میدلاین کانال نزولی را حفظ کرده و با این شرایط می تواند تا سقف کانال نزولی رشد داشته باشد. نزدیک ترین مقاومت استاتیک هم در محدوده ۱.۷۱ الی ۱.۷۳ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لیدو LDO امروز 31 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لیدو LDO امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لیدو LDO امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لیدو LDO امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز LDO در طی یک ماه گذشته داخل کانال رنج خود باقی ماند و از طرفی سقف کانال نزولی خود را به صورت فیک شکست. مقاومتی که در محدوده ۲.۳۲ الی ۲.۲۳ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، با واکنش منفی همراه بوده و هنوز این سطح شکسته نشده است. از طرف دیگر به دلیل فشار فروشی که در بازار به وجود آمده، پتانسیل کاهش قیمت تا کف کانال رنج مجددا به وجود آمده است. بنابراین اگر حمایت این ارز در محدوده ۲.۳۴ دلار شکسته شود، قیمت این ارز می تواند تا محدوده ای پایین تر از کف کانال یعنی محدوده ۱.۴۰ دلار کاهش داشته باشد و مجددا از این سطح انتظار واکنش مثبت داریم. به طور کلی دو حمایت مهم در نظر گرفته شده است، که می تواند با تقاضا همراه باشد. حمایت اول ۱.۵۵ دلار و حمایت دوم ۱.۴۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لیدو LDO امروز 3 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لیدو LDO امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لیدو LDO امروز ۶ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لیدو LDO امروز ۶ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز LDO در یک ماه گذشته روند رنجی داشت و قیمت آن در محدوده عدد رند ۲ دلار نوسان داشته است. این روند رنج ادامه دارد و هنوز نشانه ای از قدرت گرفتن یکی از طرفین معامله در نمودار دیده نشده است. در بازه زمانی روزانه می توانیم از نگاه دیگری، قیمت را داخل یک کانال نزولی در نظر بگیریم. حمایت های فعلی ارز LDO در محدوده های ۱.۶۸ الی ۱.۶۰ دلار و همچنین محدوده ۱.۵۰ دلار در نظر گرفته شده است. از بالا هم مقاومت محدوده ۲.۲۳ الی ۲.۳۲ دلار در محدوده سقف کانال در نظر گرفته شده است و شکست آن می تواند منجر به رشد قیمت تا محدوده ۳.۷۵ دلار شود. اما شکست حمایت های مشخص شده می تواند موجب اصلاح عمیق تر تا محدوده حمایت ۱.۲۰ دلار شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لیدو LDO امروز تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لیدو LDO امروز تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لیدو LDO امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لیدو LDO امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز LDO در طی یک ماه گذشته کاهش قیمت شدیدی داشت. این ارز همچنان به مقاومت خط روند نزولی خود واکنش منفی نشان می دهد و همزمان شدن این واکنش با اصلاح قیمت بیت کوین موجب برگشت قیمت به سمت حمایت رند ۲ دلار شد. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت روی حمایت مهمی در محدوده ۱.۸۷ الی ۲ دلار قرار دارد، اما با توجه به روند نزولی کوتاه مدت بازار، احتمال شکسته شدن این حمایت بالا می باشد.

بنابراین حمایتی که در تحلیل های قبلی در محدوده ۱.۲۰ دلار در نظر گرفته شده بود، می تواند هدف اصلی فروشندگان این ارز باشد. محدوده دقیق این حمایت در قیمت ۱.۱۸ الی ۱.۲۴ دلار رسم شده است. از محدوده حمایت فعلی در صورتی که انتظار برگشت داشته باشیم، ابتدا باید قیمت بالای سطح ۲.۶ دلار برگشت داشته باشد، تا در پولبک ها، انتظار رشد بیشتر و حرکت به سمت مقاومت ۳ و ۳.۵ دلار ایجاد شود. در غیر اینصورت حمایت می تواند شکسته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لیدو LDO امروز 12 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لیدو LDO امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل لیدو LDO امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی لیدو LDO امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز LDO در تایم فریم هفتگی روند رنجی دارد. قیمت این ارز در زمان آغاز معاملاتش در محدوده رند ۸ دلار بود، که بعد از لیست شدن در صرافی، روند نزولی شدیدی را شروع کرد. ریزش قیمت دقیقاً تا محدوده ۰.۴۰ دلار ادامه داشت، و با رسیدن به حمایت‌های قوی، در این سطح افزایش تقاضای خیره کننده ای شکل گرفت.

همزمان با رسیدن بیت کوین به حمایت‌ها، رشد این ارز آغاز شد، و یک موج صعودی قوی با ۶۵۰ درصد افزایش قیمت را ثبت کرد. این بازگشت قوی منجر به رنج شدن روند این ارز در تایم فریم هفتگی شده است. ارز LDO در طی هفته‌های گذشته با حمایت خریدارانش مجدداً به سقف قبلی خود در محدوده رند ۳ دلار بازگشته است، و زیر این مقاومت یک روند رنج دیگر را در تایم فریم روزانه تشکیل داده است.

محدوده کانال رنجی که روی نمودار رسم شده در قیمت‌های ۲.۸۷ الی ۳.۷۰ دلار که مربوط به مقاومت هفتگی و محدوده ۱.۸۷ الی ۲ دلار که کف کانال رنج روزانه را تشکیل می‌دهد. همچنین یک خط روند نزولی بلند مدت شکسته شده است، و در تایم فریم هفتگی، الگوی سروشانه معکوس روی نمودار کاملاً مشخص می‌باشد.

بنابراین در صورتی که مقاومت هفتگی شکسته شود، و کندل های قوی بالای این ناحیه بسته شود، برای بلند مدت روند این ارز می‌تواند صعودی شده و اهداف بالایی را می‌توانیم در نظر بگیریم. اولین هدف بعد از شکست مقاومت در محدوده ۶ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لیدو LDO امروز 15 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لیدو LDO امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده