قیمت لحظه ای دوج کوین امروز به تومان (DOGE)

DOGE

قیمت دوج کوین DOGE

رتبه 8#
coin
$0.0679
0.96%

3,388 تومان

DOGE  دوج کوین  DOGE
Price:
$0.0679
  0.96%
حجم بازار
$9,489,639,574
0.97%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$9,489,639,574
0.96%
حجم معاملات
24h
$168,677,214
-41.53%
سکه در گردش
139,687,406,384 DOGE
عرضه کل
0

چرا قیمت لحظه ای دوج کوین DOGE مهم است؟

با توجه به اینکه افراد زیادی به سرمایه گذاری در بستر ارز دیجیتال دوج کوین می پردازند، اطلاع از قیمت لحظه ای آن می تواند امری مهم تلقی شود. در واقع نیاز است افراد برای خرید و فروش این رمز ارز از قیمت لحظه ای آن آگاهی پیدا نمایند.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای ارز دیجیتال دوج کوین کافیست از این صفحه \’https://www.zoomarz.com/coins/dogecoin/\’ در سایت زوم ارز استفاده کنید. با این کار قادر خواهید بود به راحتی به خرید و فروش بپردازیدو در واقع می توانید تصمیم بگیرید که با چه قیمتی رمز ارز را خریداری نمایید و یا اینکه به فروش برسانید.


نیم نگاهی به پروژه کوین DOGE و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه کوین DOGE و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

رمز ارز دوج کوین در بین افراد از محبوبیت خاصی برخوردار است. بیایید با هم بررسی نماییم که پروژه آن چگونه است؟ این رمز ارز در ابتدا برای شوخی ساخته شده بود و بعدها با ارزش بالایی روبرو شد و در رتبه ی بالایی از بازار قرار گرفت. افراد مشهوری همچون ایلان ماسک از دوج کوین حمایت کردند و این امر سبب شد تا این ارز دیجیتال از رشد خوبی برخوردار شود. همچنین می توان این موضوع را یکی از عوامل موثر بر قیمت دوج کوین دانست.

رمز ارز دوج کوین در سال 2013 توسط دو نفر به نام های بیلی مارکوس و جکسون پالمر ساخته شد و یک ارز مبتنی بر بلاکچین می باشد. ایده لوگوی دوج کوین برگرفته از نژاد سگ شیبا اینو می باشد. این ارز دیجیتال قابل استخراج است و استخراج واحدهای آن نامحدود می باشد. طرفداران دوج کوین به دلیل قیمت پایین، استفاده در امور خیریه و استفاده از طنز زیاد می باشند. لازم به ذکر است که این ارز دیجیتال در شبکه های اجتماعی از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. بیلی مارکوس که بنیانگذار دوج کوین می باشد، با نام مستعار شیبتوشی ناکاموتو شناخته می شود و تنها در نظر داشت رمز ارز دوج کوین را برای شوخی و یک سیستم پرداخت آنلاین خودمانی بنیانگذاری کند. در کل می توان گفت این رمز ارز برای هدف خاصی ایجاد نشده است و در دسته میم کوین ها قرار دارد.

رمز ارز دوج کوین را می توان فورکی از لاکی کوین دانست زیرا توسعه دهندگان آن از کدهای شبکه لاکی کوین برای توسعه این رمز ارز استفاده نمودند. لازم به ذکر است که لاکی کوین فورکی از لایت کوین می باشد و لایت کوین نیز فورکی از بیت کوین است. به همین دلیل می توان نتیجه گرفت که شبکه این ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین، دوج کوین و لایت کوین از نظر ساختاری بسیار شبیه به هم می باشد.

کیف پول های دوج کوین DOGE

برای ذخیره سازی ارز دیجیتال دوج کوین شما باید از کیف پول هایی استفاده کنید که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. در اینجا ما به شما کیف پول هایی را معرفی می نماییم که می توانید از آنها برای ذخیره سازی دوج کوین استفاده نمایید.

 1. .کیف پول نرم افزاری تراست
 2. .کیف پول نرم افزاری اتمیک
 3. .کیف پول نرم افزاری اکسودوس
 4. .کیف پول نرم افزاری دوج کوین
 5. .کیف پول سخت افزاری لجر
 6. .کیف پول سخت افزاری ترزور

صرافی های پشتیبانی کننده دوج کوین DOGE

در صورتی که قصد دارید دوج کوین را خریداری نمایید و یا اینکه به فروش برسانید، می توانید از صرافی ها استفاده کنید. در ابتدا نیاز است در یکی از صرافی های ایرانی یا خارجی ثبت نام و احراز هویت نموده و به خرید و فروش بپردازید. در اینجا ما تعدادی از صرافی های خارجی را به شما معرفی می نماییم که از رمز ارز دوج کوین پشتیبانی می نمایند.

 1. .صرافی بایننس
 2. .صرافی کوین بیس
 3. .صرافی کوکوین
 4. .صرافی بای بیت
 5. .صرافی بیت هامب
 6. .صرافی هیوبی گلوبال
 7. .صرافی کراکن
 8. .صرافی کوین وان

روند قیمت دوج کوین DOGECOIN

روند قیمت دوج کوین DOGECOIN

در اینجا ما به بررسی روند قیمت رمز ارز دوج کوین خواهیم پرداخت. با توجه به نمودار ارز دیجیتال دوج کوین مشاهده می شود که این ارز دیجیتال در اواخر سال 2013 و اوایل پیدایش با قیمت 0.00004512 دلار به فروش می رفت و تا ابتدای سال 2015 یک روند ثابت را طی نموده و پس از یک کاهش قیمت به قیمت 0.0001859 دلار رسیده است.

ارز دیجیتال دوج کوین در تاریخ 18 ژانویه 2018 دارای یک روند صعودی بوده و با قیمت 0.007969 دلار معامله می شد. این روند تا ابتدای سال 2021 ثابت بوده و در نهایت در تاریخ 8 مِی 2021 به بالاترین قیمت خود و به اصطلاح اوج قیمت خود رسیده است. پس از رسیدن به اوج قیمت با یک کاهش قیمت همراه بوده و در اوایل سال 2022 در تاریخ 17 ژانویه 2022، 0.1711 دلار به فروش رسید.


تحلیل دوج کوین dogecoin

تحلیل دوج کوین DOGE

تحلیل در بازارهای مالی به منظور شناخت بازار برای سرمایه گذاری صورت می پذیرد. در واقع تحلیل رمز ارزها انجام می شود تا تحلیلگران تا حدی از آینده قیمت ارزها اطلاعات کسب نمایند. روش های مختلفی وجود دارد که تحلیلگران می توانند از آنها استفاده کنند. تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال از روش های موجود می باشند که در ادامه به توضیح هر یک خواه یم پرداخت.

 • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE

از متداول ترین روش های تحلیل می توان به تحلیل تکنیکال اشاره نمود. در این روش از تحلیل، تمرکز اصلی بر روی نمودارها و داده ها می باشد. به عبارتی می توان گفت در تحلیل تکنیکال الگوها و روندها شناسایی شده و تا اندازه ای آینده بازار رمز ارز دوج کوین پیش بینی می شود.

اگر بخواهیم به گونه ای دیگر به تعریف این روش تحلیل بپردازیم می توان گفت روشی است که پیش بینی قیمت بر اساس بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات در بازار انجام می پذیرد.

 • تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE

تحلیل فاندامنتال که از آن با عنوان تحلیل بنیادی نیز یاد می شود، روشی برای اندازه گیری ارزش ذاتی پروژه رمز ارز می باشد. در واقع در این روش تمامی عواملی که به طور بنیادی بر قیمت ارز دیجیتال دوج کوین تاثیر می گذارد، بررسی خواهد شد.

متغیرهایی که در این روش تحلیل بررسی می شوند شامل اهداف پروژه، تیم پروژه و اخبارهای مربوط به پروژه می باشند.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE

تحلیل سنتیمنتال از جمله روش هایی است که تحلیلگران در آن به تحلیل احساسات معامله گران در بازار ارز دیجیتال می پردازند. در واقع احساسات عموم سرمایه گذارن و تریدرها بررسی شده و جهت حرکت بازار مشخص می شود. به طور کلی می توان گفت تحلیل سنتیمنتال از روش های جدید تحلیل است که مبتنی بر روانشناسی رفتاری بازار مالی و علم نوین اقتصاد می باشد.

عوامل موثر بر قیمت دوج کوین DOGE

عوامل موثر بر قیمت دوج کوین DOGE

در اینجا به بررسی عواملی خواهیم پرداخت که بر روی قیمت دوج کوین تاثیر گذار است. در واقع این عوامل می تواند باعث کاهش قیمت و یا افزایش آن شود. این موارد شامل:

.یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت رمز ارز دوج کوین می تواند میزان عرضه و تقاضا باشد که متناسب با آن ممکن است قیمت کاهش و یا افزایش یابد.

.از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت رمز ارز دوج کوین می توان به اخبار و رسانه ها اشاره نمود. به طور کلی اخبار مثبت و منفی در شبکه های اجتماعی می تواند تاثیر بسزایی در روند قیمت رمز ارز دوج کوین داشته باشد.

.میزان اعتبار و مقبولیت رمز ارز دوج کوین در بین سرمایه گذاران نیز از دیگر عوامل  تاثیر گذار است. برای مثال اگر میزان محبوبیت و اعتبار این ارز دیجیتال در نزد افراد کاهش یابد، در نتیجه دوج کوین با کاهش قیمت روبرو خواهد بود.

مهم ترین علت های ریزش قیمت دوج کوین DOGE

شاید برای شما کاربران عزیز هم این سوال پیش بیاید که چه عواملی باعث کاهش قیمت رمز ارز دوج کوین می شود. اگر بخواهیم به یکی از عوامل تاثیرگذار اشاره نماییم می توان گفت اخبار منفی پخش شده در شبکه های اجتماعی می تواند بر روند کاهش قیمت دوج کوین تاثیر بگذارد.

همچنین زمانی که میزان عرضه بیشتر باشد و تقاضا برای رمز ارز کمتر، به کاهش قیمت کمک می نماید. یکی دیگر از موارد مهم و تاثیرگذار دشواری استخراج است. همانطور که در بالا اشاره نمودیم، رمز ارز دوج کوین قابل استخراج است و هر چه استخراج این رمز ارز دشوار نباشد، عرضه بیشتر خواهد بود و در نتیجه قیمت دوج کوین کاهش خواهد یافت.

مهم ترین علت های افزایش قیمت دوج کوین DOGE

به طور کلی می توان بیان نمود که عوامل مختلفی هستند که می توانند باعث افزایش قیمت ارز دیجیتال دوج کوین شوند. در ادامه به بررسی چند مورد خواهیم پرداخت.

1.حمایت افراد مشهور همچون ایلان ماسک از رمز ارز دوج کوین می تواند به افزایش قیمت دوج کوین کمک نماید. در واقع این حمایت باعث می شود تا ارز دیجیتال دوج کوین از رشد خوبی برخوردار باشد.

2.پخش اخبار مثبت در ارتباط با رمز ارز دوج کوین در رسانه ها و شبکه های اجتماعی از دیگر عواملی است که سبب رشد قیمت دوج کوین می شود.

3.از دیگر عوامل تاثیر گذار می توان به میزان عرضه و تقاضا اشاره نمود. هر چه میزان تقاضا بیشتر باشد و عرضه کمتر باعث افزایش قیمت می شود البته لازم به ذکر است که بر عکس این قضیه نیز امکان پذیر است.

رابطه قیمت دوج کوین DOGE با متغیرهای اقتصادی

برای بسیاری از عزیزان ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا با افزایش قیمت متغیرهای اقتصادی همچون دلار، طلا و … قیمت دوج کوین نیز افزایش می یابد؟! باید بگوییم که با اطمینان کامل نمی توان گفت که با افزایش قیمت دلار آمریکا قیمت دوج کوین افزایش خواهد یافت و یا با کاهش قیمت دلار، قیمت آن کاهش خواهد یافت. برای بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت بهتر است دیگر شاخص ها را در نظر گرفت و در نظر گرفتن متغیرهای اقتصادی به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار نمی تواند همیشه درست باشد.


محاسبه قیمت دوج کوین DOGE به تومان

برای محاسبه قیمت ارز دیجیتال دوج کوین به تومان کاربران قادر خواهند بود قیمت لحظه ای رمز ارز که به دلار نمایش داده می شود را در قیمت لحظه ای دلار به تومان ضرب نمایند. برای این کار همچنین می توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال موجود در سایت زوم ارز استفاده نمایید.


آینده قیمت دوج کوین DOGE

با توجه به تحلیل های انجام شده در ارتباط با آینده قیمت دوج کوین می توان تصمیم گرفت که آیا این رمز ارز یک سرمایه گذاری مناسب به شمار می رود یا خیر؟!

لازم است بدانید که دوج کوین در نیمه اول سال 2021 به صحنه آمد و ترکیب قدرتمندی از هیاهوی رسانه های اجتماعی و پشتیبانی از سوی افراد مشهور سرشناس افزایش یافت. اگرچه قیمت دوج کوین نسبت به مِی 2021 به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، بسیاری از سرمایه گذاران هنوز معتقدند که این کوین دارای پتانسیل صعودی قابل توجهی است.

دوج کوین بدون شک یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در ماه های گذشته بوده است و هنوز هم از نظر بسیاری بهترین ارز دیجیتال زیر 1 دلار است. به طور کلی دوج کوین از ابزار دنیای واقعی برای حفظ شتاب صعودی در طولانی مدت برخوردار نیست. افزایش قیمت اولیه کوین ناشی از هیاهوی ایجاد شده توسط رسانه های اصلی بود. از آنجایی که این عوامل از بین رفته اند، دوج کوین عملکرد ضعیفی از خود نشان داده است.

به همین دلیل نظر ما این است که دوج کوین برای سرمایه گذاران ریسک پذیری مناسب است که از روی امید به جای انتظار، خوشحال هستند که پوزیشن خود را باز کنند. بدون شک دوج کوین می تواند بازدهی مثبتی را ارائه دهد اما احتمالا بهترین دارایی رمزنگاری برای سرمایه گذاران ریسک پذیر نیست.


سوالات متداول

چگونه می توان دوج کوین خرید؟

برای خریداری رمز ارز دوج کوین کاربران می توانند از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی و یا خارجی استفاده کنند. برای این کار در ابتدا باید اقدام به ثبت نام و احراز هویت در صرافی نمایند.

بهترین کیف پول برای دوج کوین چیست؟

اگر انتخاب شما کیف پول های سخت افزاری می باشد، کیف پول لجر و ترزور می توانند بهترین گزینه باشند. کیف پول های نرم افزاری همچون تراست، اتمیک و کوینومی نیز برای ذخیره سازی دوج کوین مناسب می باشند.

نحوه استخراج دوج کوین چگونه است؟

برای استخراج دوج کوین از GPU استفاده می شود و برای مقرون به صرفه بودن آن باید از ریگ های قدرتمند استفاده کرد.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار دوج کوین

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Apr 09,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $454,428,407.30 $11,566,660,083.62
Apr 10,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.08 $473,882,914.01 $11,784,713,830.87
Apr 11,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.08 $472,611,202.59 $11,700,496,196.06
Apr 12,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $540,510,658.29 $11,590,290,296.70
Apr 13,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.09 $810,485,328.48 $12,153,884,078.16
Apr 14,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $1,007,326,041.87 $12,335,793,356.96
Apr 15,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $463,978,095.28 $12,363,343,258.78
Apr 16,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $594,760,862.38 $12,572,717,971.82
Apr 17,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $1,360,494,889.71 $12,709,739,902.84
Apr 18,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $839,983,343.49 $13,063,917,997.10
Apr 19,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $1,277,738,666.09 $12,214,345,592.88
Apr 20,2023 $0.09 $0.09 $0.08 $0.08 $1,950,918,833.86 $11,669,039,184.96
Apr 21,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $853,137,910.31 $10,911,369,755.79
Apr 22,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $396,888,463.53 $11,176,029,135.75
Apr 23,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $365,182,427.81 $10,960,839,718.58
Apr 24,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $392,854,009.09 $10,956,884,702.90
Apr 25,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $343,833,135.48 $11,105,927,575.49
Apr 26,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $722,718,206.79 $10,936,691,975.30
Apr 27,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $435,944,108.56 $11,155,808,406.96
Apr 28,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $258,987,982.99 $11,181,092,743.02
Apr 29,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $268,639,541.05 $11,358,325,019.01
Apr 30,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $264,245,527.02 $11,100,461,915.79
May 01,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $325,694,976.62 $10,969,381,562.07
May 02,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $234,651,604.16 $10,968,507,619.29
May 03,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $306,950,726.22 $11,095,914,063.89
May 04,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $255,462,654.86 $10,920,989,553.94
May 05,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $335,482,524.25 $11,192,327,848.62
May 06,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $341,154,511.42 $10,721,175,333.93
May 07,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $205,466,114.04 $10,682,087,628.92
May 08,2023 $0.08 $0.08 $0.07 $0.07 $459,549,555.01 $10,092,980,793.26
May 09,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $249,148,363.17 $10,186,728,748.05
May 10,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $344,464,159.66 $10,199,876,636.33
May 11,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $325,440,313.10 $10,041,887,465.21
May 12,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $365,130,285.48 $10,094,985,737.55
May 13,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $150,685,493.60 $10,001,002,467.76
May 14,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $136,339,325.19 $10,031,077,803.75
May 15,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $225,262,487.42 $10,040,441,777.99
May 16,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $191,614,181.80 $10,136,629,695.09
May 17,2023 $0.07 $0.08 $0.07 $0.07 $327,166,551.32 $10,441,747,742.55
May 18,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $308,943,183.72 $10,252,456,021.49
May 19,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $168,839,395.97 $10,250,741,455.66
May 20,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $115,557,983.22 $10,271,764,431.47
May 21,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $142,232,849.27 $10,059,684,186.09
May 22,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $210,015,266.33 $10,180,044,174.97
May 23,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $160,114,642.81 $10,162,264,349.15
May 24,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $240,278,483.26 $9,866,374,874.17
May 25,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $195,452,304.35 $9,886,888,826.58
May 26,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $162,190,615.41 $9,902,959,001.51
May 27,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $152,865,632.14 $10,140,990,987.05
May 28,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $190,660,984.75 $10,271,811,086.98
May 29,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $157,791,026.22 $10,213,049,686.12
May 30,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $248,138,017.63 $10,099,037,180.32
May 31,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $189,603,857.66 $10,002,232,100.73
Jun 01,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $163,467,169.49 $9,979,728,073.39
Jun 02,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $172,034,497.89 $10,136,989,228.24
Jun 03,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $112,049,190.22 $10,146,271,313.61
Jun 04,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $135,558,595.39 $10,119,376,913.16
Jun 05,2023 $0.07 $0.07 $0.06 $0.07 $506,101,788.39 $9,296,629,989.69
Jun 06,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $428,926,151.65 $9,828,276,571.97
Jun 07,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $278,793,457.30 $9,399,980,821.27
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance DOGE/USDT $0.07 $1,234,400.66 $1,227,262.31 $24,914,035.11 744.00
Coinbase Exchange DOGE/USD $0.07 $745,056.15 $1,811,431.14 $5,886,478.07 684.00
Binance DOGE/BUSD $0.07 $425,650.05 $391,426.01 $5,403,010.05 703.00
KuCoin DOGE/USDT $0.07 $677,146.65 $717,296.28 $2,150,146.93 602.00
Binance DOGE/TRY $0.07 $114,223.56 $70,835.63 $1,548,133.49 558.00
Bithumb DOGE/KRW $0.07 $187,230.22 $585,095.26 $1,397,226.35 561.00
Kraken XDG/USD $0.07 $694,150.47 $1,437,724.91 $1,011,535.88 683.00
Binance DOGE/BTC $0.07 $610,385.55 $699,429.73 $742,977.58 551.00
Coinbase Exchange DOGE/EUR $0.07 $96,323.39 $293,422.88 $289,852.03 488.00
Coinbase Exchange DOGE/BTC $0.07 $63,658.26 $47,237.41 $253,855.67 390.00
Kraken XDG/EUR $0.07 $199,378.07 $346,413.22 $246,047.95 627.00
Binance DOGE/EUR $0.07 $31,744.37 $48,292.31 $164,313.00 585.00
Coinbase Exchange DOGE/USDT $0.07 $72,891.05 $93,337.69 $117,850.88 463.00
Binance SHIB/DOGE $0.07 $13,932.63 $27,601.79 $111,434.25 569.55
Bitfinex DOGE/USD $0.07 $479,566.19 $453,946.29 $107,244.98 321.00
Bitfinex DOGE/BTC $0.07 $11,858.83 $20,261.06 $101,932.75 320.00
KuCoin DOGE/BTC $0.07 $31,722.61 $48,130.99 $68,574.76 420.00
Binance DOGE/GBP $0.07 $16,583.67 $10,388.37 $57,953.39 512.00
Binance DOGE/BIDR $0.07 $10,885.02 $11,174.42 $61,998.89 551.78
Binance DOGE/AUD $0.06 $295.44 $2,610.98 $52,180.03 660.87
Kraken XDG/XBT $0.07 $173,604.86 $179,763.08 $37,667.51 439.00
Binance DOGE/TUSD $0.07 $24,713.43 $22,654.26 $37,414.53 517.00
Binance DOGE/BRL $0.07 $16,756.70 $11,579.23 $35,335.17 577.30
Bitfinex DOGE/USDT $0.07 $394,214.77 $564,234.95 $29,715.28 273.00
KuCoin DOGE/USDC $0.07 $43,902.21 $26,739.32 $25,909.71 482.00
Coinbase Exchange DOGE/GBP $0.07 $31,343.66 $39,981.80 $20,796.73 406.00
Kraken XDG/USDT $0.07 $53,969.09 $93,855.72 $17,846.70 527.00
Bitstamp DOGE/USD $0.07 $18,578.96 $21,780.69 $13,485.82 292.00
KuCoin DOGE/KCS $0.07 $1,720.71 $3,480.89 $4,324.90 314.00
Bitstamp DOGE/EUR $0.07 $16,283.69 $37,347.81 $3,958.42 227.00
Bithumb DOGE/BTC $0.07 $19,189.31 $12,027.26 $1,399.08 200.00
KuCoin SHIB/DOGE $0.07 $3,819.77 $2,260.05 $829.86 281.00
PancakeSwap v2 (BSC) DOGE/WBNB $0.07 $0.00 $0.00 $63,939.15 448.43
Gemini DOGE/USD $0.07 $77,121.50 $477,697.18 $59,736.43 555.00
PancakeSwap v2 (BSC) USDT/DOGE $0.07 $0.00 $0.00 $3,119.27 128.00
Bittrex DOGE/USDT $0.07 $1,202.55 $609.09 $2,838.91 133.00
Gemini DOGE/BTC $0.07 $175.48 $271.25 $2,622.66 194.00
Bittrex DOGE/BTC $0.07 $2,964.31 $28,513.70 $1,397.62 166.00
Bittrex DOGE/USD $0.07 $292.09 $2,098.10 $242.89 170.00
PancakeSwap DOGE/BUSD $0.07 $0.00 $0.00 $162.82 116.92
PancakeSwap v2 (BSC) DOGECEO/DOGE $0.07 $0.00 $0.00 $161.73 141.96
Gemini DOGE/ETH $0.07 $501.39 $1,350.81 $135.51 1.00
Bittrex DOGE/USDC $0.07 $421.07 $432.88 $107.02 22.00
Bittrex DOGE/ETH $0.07 $459.87 $386.87 $57.51 115.00
PancakeSwap v2 (BSC) BGL/DOGE $0.07 $0.00 $0.00 $41.91 7.70
PancakeSwap v2 (BSC) DOGE/TBCC $0.07 $0.00 $0.00 $15.87 34.33
PancakeSwap DOGE/WBNB $0.07 $0.00 $0.00 $10.89 42.31
PancakeSwap v2 (BSC) PANDAI/DOGE $0.07 $0.00 $0.00 $3.68 33.75
PancakeSwap CAKE/DOGE $0.07 $0.00 $0.00 $3.08 10.35
Bittrex DOGE/EUR $0.07 $436.50 $455.08 $0.00 82.00
OKX DOGE/USDT $0.07 $363,472.90 $691,050.42 $6,935,857.04 602.00
Huobi DOGE/USDT $0.07 $107,850.56 $125,343.78 $4,327,626.47 618.00
Bybit DOGE/USDT $0.07 $350,615.41 $249,051.78 $3,718,157.18 587.00
Gate.io DOGE/USDT $0.07 $1,742,931.03 $1,397,229.44 $2,370,067.94 560.00
Poloniex DOGE/USDT $0.07 $18,628.94 $16,213.89 $84,958.61 407.00
OKX DOGE/USDC $0.07 $36,085.23 $57,983.77 $57,848.09 509.00
OKX DOGE/ETH $0.07 $11,197.01 $17,586.14 $47,761.01 309.00
Bybit DOGE/USDC $0.07 $28,500.65 $30,847.63 $47,148.75 476.00
Gate.io DOGE/USD $0.07 $7,920.35 $6,616.86 $41,121.57 398.00
OKX DOGE/BTC $0.07 $57,071.62 $67,010.07 $31,306.95 312.00
Huobi DOGE/BTC $0.07 $5,479.65 $32,711.06 $28,223.83 276.00
Gate.io DOGE/BTC $0.07 $23,878.46 $24,592.11 $26,857.17 426.00
Coinlist Pro DOGE/USDT $0.07 $17,497.83 $15,444.76 $15,962.33 368.00
Poloniex DOGE/BTC $0.07 $23,792.19 $28,135.39 $6,212.71 344.00
Poloniex DOGE/USDD $0.07 $701.72 $700.94 $5,674.11 227.00
Coinlist Pro DOGE/USD $0.07 $15,553.43 $15,879.92 $3,792.75 368.00
Huobi DOGE/ETH $0.07 $825.57 $1,307.36 $3,412.01 300.00
Gate.io DOGE/TRY $0.07 $6,283.75 $6,609.52 $1,851.88 311.00
ProBit Global DOGE/USDT $0.07 $11,747.27 $4,280.27 $1,536.62 246.00
ProBit Global DOGE/BTC $0.07 $10,478.49 $32,017.29 $37.07 184.00
Poloniex DOGE/USDC $0.07 $16,938.92 $14,554.09 $0.00 52.00
Bitget DOGE/USDT $0.07 $2,788,045.04 $2,922,397.06 $1,771,580.93 578.00
Binance TR DOGE/TRY $0.07 $147.65 $71.20 $695,324.61 419.00
Bitget DOGE/USDC $0.07 $401,268.19 $419,884.74 $565,167.11 458.00
Coinone DOGE/KRW $0.07 $49,220.70 $159,969.78 $313,726.89 456.00
Binance.US DOGE/USD $0.07 $74,813.49 $95,097.71 $296,889.30 568.66
Crypto.com Exchange DOGE/USD $0.07 $460,951.30 $491,577.90 $291,292.20 369.00
Binance TR DOGE/BUSD $0.07 $55,535.29 $43,545.46 $216,392.00 333.00
Crypto.com Exchange DOGE/USDT $0.07 $470,741.39 $684,203.62 $154,188.05 365.00
Binance.US DOGE/USDT $0.07 $46,302.16 $44,527.36 $127,520.31 511.35
Bitget DOGE/BTC $0.07 $178,348.71 $214,527.88 $127,299.04 322.00
Crypto.com Exchange DOGE/BTC $0.07 $243,861.95 $182,083.95 $49,582.35 473.00
LBank DOGE/USDT $0.07 $570,317.01 $492,185.97 $3,356,999.50 583.00
AscendEX (BitMax) DOGE/BTC $0.07 $8,306.24 $8,158.62 $1,422,096.33 371.00
MEXC DOGE/USDT $0.07 $874,446.32 $923,295.39 $1,124,813.56 587.00
AscendEX (BitMax) DOGE/USDT $0.07 $6,472.40 $11,888.18 $835,165.99 325.00
BtcTurk | Pro DOGE/TRY $0.07 $115,558.56 $97,873.07 $632,354.53 443.00
CoinEx DOGE/USDT $0.07 $66,243.53 $84,268.14 $343,798.98 564.00
Phemex DOGE/USDT $0.07 $2,892,235.26 $2,294,833.02 $251,762.79 549.00
BtcTurk | Pro DOGE/USDT $0.07 $86,861.68 $61,273.23 $237,668.33 394.00
Bitkub DOGE/THB $0.07 $116,000.45 $173,883.62 $211,907.44 369.00
LBank DOGE/USDC $0.07 $335,516.94 $280,424.52 $131,012.48 486.00
Indodax DOGE/IDR $0.07 $46,680.20 $39,599.10 $93,819.83 411.00
Bitvavo DOGE/EUR $0.07 $93,911.89 $121,402.22 $89,862.57 481.00
MEXC DOGE/TUSD $0.07 $562,549.03 $618,642.98 $44,924.70 389.00
EXMO DOGE/USD $0.07 $665.16 $86.91 $43,479.72 148.00
EXMO DOGE/EUR $0.07 $365.25 $19,130.12 $41,983.81 90.00
EXMO DOGE/GBP $0.07 $204.96 $36.90 $40,440.25 51.00
PancakeSwap v3 (BSC) DOGE/WBNB $0.07 $0.00 $0.00 $37,751.98 282.71
Tokocrypto DOGE/BIDR $0.07 $9,437.65 $10,795.22 $40,435.94 370.00
تعداد کل
5,045,238
تعداد فعال
0
ده هولدر برتر
46.43%
بیست هولدر برتر
53.24%
پنجاه هولدر برتر
61.3%
صد هولدر برتر
66.69%
# آدرس مقدار DOGE درصد از مقدار کل
1 DEgDVFa2DoW1533dxeDVdTxQFhMzs1pMke 25,820,000,251.14 18.49%
2 DPDLBAe3RGQ2GiPxDzhgjcmpZCZD8cSBgZ 10,794,541,731.21 7.73%
3 DE5opaXjFgDhFBqL6tBDxTAQ56zkX6EToX 7,636,635,932.39 5.47%
4 D8ZEVbgf4yPs3MK8dMJJ7PpSyBKsbd66TX 7,581,626,358.03 5.43%
5 DDTtqnuZ5kfRT5qh2c7sNtqrJmV3iXYdGG 5,031,001,916.32 3.6%
6 DMuFDCTwxdqzfWrCEE7HiMxBonKVU49Fz4 1,998,670,337.70 1.43%
7 DDogepartyxxxxxxxxxxxxxxxxxxw1dfzr 1,854,585,131.68 1.33%
8 D7bg2iUG3UiHuTWjRqcjdJiEjHrsFASsjw 1,681,615,532.95 1.2%
9 D94wYp1bGAP61Q4ytp8iau4fWEWaNTbCvm 1,230,009,992.70 0.88%
10 DDuXGMFNGpGjaAqyDunSMvceMBruc1wwKF 1,216,305,602.65 0.87%
11 DETAr8TofsDQM6UduNYCjNfknai1HnWcLn 1,143,819,425.24 0.82%
12 DLCDJhnh6aGotar6b182jpzbNEyXb3C361 1,034,959,092.95 0.74%
13 DHQsfy66JsYSnwjCABFN6NNqW4kHQe63oU 1,016,002,627.91 0.73%
14 D9a1Ah7mUNAJwNqHPER4DN9zNLoqcYFDZW 1,000,010,007.06 0.72%
15 D8WhgsmFUkf4imvsrwYjdhXL45LPz3bS1S 1,000,000,038.73 0.72%
16 DGmzv39riELTuigZCUD6sWoHEHPdSbxdUB 987,500,238.01 0.71%
17 DJVeRemZM842GmvT6WR3PzVkqhqCEUGsDH 915,400,007.04 0.66%
18 9xqCpm3DpUYSzcoQSPb5SEGDwn9NRqwZnH 867,973,488.87 0.62%
19 D6LKpBFJaf6moGenC39eXEjzAqLzYiTfdz 762,207,387.46 0.55%
20 D9FV7Ka27RVzS9NPBx3H57TUVi1hb4QS64 753,279,808.49 0.54%
21 DRX1Q5VmXKZ4H6H4dQ1mJGY8wKXEsVyNFq 625,587,716.72 0.45%
22 D78RSZmmfSXUAgFivtg5Ld5NMChVeDyWx8 569,031,044.34 0.41%
23 DHFu8WjwXzHVy9pknMrxdQpePFir2FmiuG 547,893,061.67 0.39%
24 DJfU2p6woQ9GiBdiXsWZWJnJ9uDdZfSSNC 513,767,775.37 0.37%
25 DJtqonMkvsVr8rVr4Pdf5zYfZrnaLSdnwi 509,469,763.79 0.36%
26 DBpNLLEj13LWr14wm1YH24nuqAjodrjaLL 490,279,746.74 0.35%
27 DPEzPFx1YAg2AndcYXD9ouPiNT5izSgeHL 469,000,848.10 0.34%
28 A4EpubgdSdBi8VEZCzdW5HtzQWneJoU9q2 468,508,118.46 0.34%
29 D5KJ5s8FjCsh48ZN1w4RG78AoWT7pb8K7S 461,686,923.11 0.33%
30 A8c3xNz2mqsDLFwv5KL5fpH12QEwDaoTXo 400,999,958.28 0.29%
31 DPVK3LKHcCarNnh1aU46aGy2tCZ7iiQat3 398,373,917.70 0.29%
32 DEAWXsx1Ge925D7gn2wC3scwDXLf2svd7T 383,970,483.27 0.27%
33 DEpFaVzjmQVYh4RWiCDSwnc6XyvQaxuyr8 380,000,006.73 0.27%
34 AAAuy82AXsmzfbo4ixdLgkws4RR8C2iUGA 366,307,989.10 0.26%
35 DD18AYERHStZRCvY5gPugKaTXokyVcTFbz 360,120,988.45 0.26%
36 DPAMdZsSirVBGeDR9sE1LJXkwG6AQSNAMW 358,324,741.00 0.26%
37 D7vrVREYM4H9Vbtoqi6mxsmzsuVjE6PDet 339,406,400.87 0.24%
38 AEqGMwgvR2863CsDmbhdmb2trn32MsVTms 335,000,110.00 0.24%
39 D6Zzq6TDgLMyrEBNrddXU87fEBHHUhXgj4 312,846,943.00 0.22%
40 DRPBGXTVA92baheG478Ti41iDdaPvToHzB 303,612,394.36 0.22%
41 DAYthKnkrWUHRENvtBwjemi6kFzk4K9SMr 303,275,111.00 0.22%
42 DGf7a1UXruciKiKWvW9cFVoERQtAxg6jga 300,000,007.04 0.21%
43 DQHqNvgsikHvkE8YrCsL6d1pxZ7DR5s2HW 292,414,317.94 0.21%
44 DRweGdMgohChLBn2TamjCNicKYEncRgj5a 286,296,208.64 0.2%
45 D9hWmUtULU66hEHT4M96okBStq2UTg97tk 283,991,796.45 0.2%
46 DD3hMaGorKCfkorNgSssbU7q2rBzoowFui 255,038,003.00 0.18%
47 DPtCFXLTkqSzUTHCt3JEkbh8LHCxN22EUz 252,691,721.55 0.18%
48 DLHmTF5M7A5qwdJTm4tKLDkhxDLYYnMSD5 235,297,145.39 0.17%
49 DMhJ5jfHutBiEswwoTDBwPPJTe1dKtyC5i 230,810,581.00 0.17%
50 D8znPD1n3F7KoV9pTBAzyUuEmKG65GG9ab 225,020,506.04 0.16%
51 D5ogDfbt9JznUC7xwBKXHPzosAmWnywuCJ 224,972,752.78 0.16%
52 DQFoGSJspF6M2rAHShe7tmMEtTnodFSKHW 220,003,215.91 0.16%
53 D94tDRhr4X9Tjgr8MG1Nrd5ARpesPAM7ZB 211,633,120.20 0.15%
54 DCxFJEWsYJFnC3HP7YfZdsd3X43ttQA79Z 205,763,823.00 0.15%
55 DGWXvRUZZZJADcft2NH7yCmxJXXsGgjVHh 201,626,660.71 0.14%
56 DHEsCSb7WZi3T18BTS84mmxvVP3Y8LhAUy 201,000,832.31 0.14%
57 DR3nbq283Dky1SQmQqZbSBjVa7MveG4LZc 189,944,314.01 0.14%
58 D5yVYrobXFZLCPdCYVf9ndJ1aUvjhsyazg 187,985,944.52 0.13%
59 DN5Hp2kCkvCsdwr5SPmwHpiJgjKnC5wcT7 187,673,692.00 0.13%
60 DCTpBbA5HUgcf39219AWtZuf76pNxM1m4e 187,551,367.97 0.13%
61 DLZxgWfMASwbqtRFtLy6rVEAjTzMcSguJe 185,390,128.61 0.13%
62 DGR4g6FiDzXEtjzxMT6CFZHeZBJ7JaTDhT 182,648,039.80 0.13%
63 DFGBxpZncATmjHgKgt527yAPJxAWP6LFWC 180,874,206.13 0.13%
64 DFBx6m9YHYFHgrmYXmTh1YQTaZv7Z3Zd8x 180,874,206.13 0.13%
65 D8ejNRKfFaVoSGz9ubLSYKNvRi55EDSQVH 180,000,000.00 0.13%
66 DBzvn5ausyegzVVsL2kWNjj2JroD5G5gx8 178,500,000.00 0.13%
67 DD1h9ojoyAdAGLXaqgqZP3j86AtxZs6jCn 176,644,459.47 0.13%
68 D7JLeAgZK2TyFRFtjKwHMxhFjWvJ9gS5kj 172,192,859.00 0.12%
69 D9GqmkGCpgtnXP7xMD78v9xfqeDkqBZBMT 165,659,115.53 0.12%
70 DR2SpAVZPwJDVxJgTkJvGej3HC5aLBhQBM 163,708,101.22 0.12%
71 DEHiiX3YuFKzRFbXQLgJ6wtqgmAUN8EZaG 154,146,226.78 0.11%
72 DGiYKUGbzRtppwdoinym7ZJXWuBqBuHxUk 151,605,154.01 0.11%
73 DSVE8hQgj8XmkH5ixLJ23utaUHzRZY6MRF 150,000,007.19 0.11%
74 DMLEL9XKGQVRkuqjJPU5LhggsDhjVzXcjR 146,402,398.02 0.1%
75 DE1ekWYKnnTRn9vctx4UDgPZczW5RdAb3S 145,513,232.67 0.1%
76 DK6uepw35usybTVpTEroX3BUgEQMwTwrYg 144,877,642.97 0.1%
77 DEN9enVfqSNXRz5guvEzpvQeKEx82XbJyu 143,096,272.44 0.1%
78 DTVQd2jrTzhq2Qth2vpKubzUeHGpRSCBjv 140,658,624.72 0.1%
79 A1Nb2Aidhu7RHN3UWUu11X5iz74QKmGEjv 140,000,000.00 0.1%
80 DFHMxqTjbtKKfJ2uAhNMFrw1SkeWhS3meS 134,314,107.47 0.1%
81 DMoonzxadHZJmgP6cCRvFZvec8wJb67j38 130,000,027.04 0.09%
82 D7J8gJgs79VsFYkL37c1vA3vdUNhvKVLdG 126,982,358.47 0.09%
83 DHzd1LPLYqBbw2sPWCNw8viqXAxJ5Xvpun 124,611,907.46 0.09%
84 DHKM6NDUUv9kaHAGi1QU7MRBNKfQiAdP3F 121,621,940.25 0.09%
85 A6RVrq2W5x9UawVE48U6Umz7H2BNfEdub1 120,605,651.23 0.09%
86 DPPgfELC94eZuWBfXAQtMJTabpVuF33sY5 120,000,008.04 0.09%
87 DDZXwcWjK3RnMzNGMZkgVeJYX4uY8t8K36 118,629,948.17 0.08%
88 DQ8KqJ4nQg4g2Qof2BsMj6HVau5N1iXLKX 116,838,455.70 0.08%
89 DMoonjyH1aHLZc1kksmikBUhjXromn1ZN4 116,001,101.44 0.08%
90 9vtKkZ2iRxsMa6T78uJNvzTxwWk1nQgGVv 115,770,755.41 0.08%
91 DU6Sg74RsxB6Tu6utAHf389EdQChUptWaK 115,000,001.00 0.08%
92 DFMtWQcrT8FWpUHPCwGvVF5cQm1qR3CqzB 114,650,021.69 0.08%
93 AFToAdq2tENq8Z46eTvKsce6Edws3v17P7 114,355,687.13 0.08%
94 DTDGkwnEykNfEaA1FsnV9ibUs8M75R9yRK 113,605,473.18 0.08%
95 DTJgZkCy5dzMUdj211VtSsoJkXUJPzNdDG 112,816,008.98 0.08%
96 DN4VDmvdusJtL66evr1oXgmvHi37cCJDWh 111,842,725.52 0.08%
97 DA712xiAgXzdrLWAKGHM54cPJu172kufb2 110,882,098.33 0.08%
98 DCpDX7tpS1wWqtvwoA5v1DF8ziyoXuNZnn 109,710,263.97 0.08%
99 DBkC2iofamN8xVM3iKCotJRC8mxNKhRMCz 107,434,083.19 0.08%
100 DGd3L4CwsVffwFfVatE2Ao1kzaELxrWjY4 107,434,083.19 0.08%

جزییات دوج کوین

قیمت دوج کوین $0.0679
حجم کل بازار $9,489,639,574
حجم معاملات روزانه $168,677,214
رتبه در بازار #8
تغییرات یک ساعته -0.030%
تغییرات 24 ساعته 0.96%
تغییرات 7 روزه -5.19%
تغییرات 30 روزه -6.75%
تغییرات 60 روزه -18.82%
تغییرات 90 روزه 3.78%
تغییرات دیروز -4.36%
تغییرات امسال -3.26%
تاریخ پیدایش 2013-12-15
قیمت شروع $ 0.0006
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -41.53%
بالاترین قیمت $ 0.74
تغییرات از بالاترین قیمت -90.79%
زمان بالاترین قیمت 2021-05-08
پایین ترین قیمت $ 0.000085
تغییرات از پایین ترین قیمت 79,379.73%
زمان پایین ترین قیمت 2015-05-07
پایین ترین قیمت دیروز $ 0.067
بالا ترین قیمت دیروز $ 0.070
ارز در دسترس 139,687,406,384 DOGE
تعداد کل ارز 139,687,406,384 DOGE

ماشین حساب ارز

DOGE
USDT
تومان

ارزهای مرتبط

yearn-finance
yearn-finance
$6,030.78
1.16%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
ethereum
ethereum
$1,852.86
1.19%
1649.75 ,1657.82 ,1651.51 ,1652.06 ,1683.48 ,1679.34 ,1665.54 ,1670.50 ,1682.84 ,1684.96 ,1680.38 ,1659.58 ,1657.61 ,1669.71 ,1679.98 ,1677.12 ,1671.12 ,1676.09 ,1680.40 ,1700.87 ,1709.20 ,1710.55 ,1706.01 ,1700.15 ,1707.91 ,1705.49 ,1700.94 ,1713.59 ,1702.21 ,1698.40 ,1709.64 ,1701.31 ,1707.70 ,1711.16 ,1700.69 ,1698.39 ,1696.77 ,1681.12 ,1684.40 ,1684.68 ,1689.39 ,1685.33 ,1663.34 ,1662.17 ,1659.53 ,1660.44 ,1661.80 ,1655.11 ,1630.78 ,1669.76 ,1687.55 ,1643.52 ,1600.07 ,1582.38 ,1573.84 ,1560.48 ,1561.60 ,1558.77 ,1557.33 ,1553.61 ,1510.19 ,1518.27 ,1514.96 ,1505.09 ,1503.21 ,1496.01 ,1491.07 ,1499.25 ,1505.37 ,1506.88 ,1501.93 ,1508.06 ,1507.20 ,1504.75 ,1503.86 ,1494.45 ,1472.29 ,1469.44 ,1475.85 ,1469.01 ,1477.30 ,1478.62 ,1466.99 ,1486.10 ,1493.47 ,1486.27 ,1495.75 ,1498.36 ,1495.23 ,1488.73 ,1488.72 ,1495.93 ,1497.99 ,1494.30 ,1492.09 ,1487.29 ,1484.78 ,1474.13 ,1476.69 ,1476.08 ,1486.84 ,1484.01 ,1485.02 ,1490.04 ,1484.59 ,1486.91 ,1479.11 ,1467.89 ,1435.75 ,1433.57 ,1439.67 ,1448.88 ,1456.46 ,1449.29 ,1443.55 ,1454.86 ,1454.47 ,1447.68 ,1451.24 ,1451.32 ,1448.04 ,1482.82 ,1498.86 ,1509.22 ,1521.37 ,1536.25 ,1542.36 ,1532.26 ,1530.56 ,1544.05 ,1542.61 ,1540.45 ,1555.29 ,1544.17 ,1532.24 ,1537.23 ,1545.00 ,1582.36 ,1582.84 ,1579.25 ,1589.96 ,1588.99 ,1593.59 ,1587.50 ,1583.58 ,1569.87 ,1574.37 ,1519.66 ,1527.95 ,1493.91 ,1483.35 ,1505.50 ,1548.54 ,1560.80 ,1542.16 ,1542.55 ,1525.40 ,1550.70 ,1579.88 ,1594.77 ,1606.37 ,1607.63 ,1605.90 ,1585.33 ,1584.30 ,1575.77 ,1574.08 ,1598.09
origin-protocol
origin-protocol
$0.083
1.67%
0.18897787 ,0.18788402 ,0.18961698 ,0.19204786 ,0.19131872 ,0.19058710 ,0.19106116 ,0.19128788 ,0.19125501 ,0.18968312 ,0.18784702 ,0.18627356 ,0.18899665 ,0.19041791 ,0.18969072 ,0.18889929 ,0.18915380 ,0.19048366 ,0.19253764 ,0.19099383 ,0.19145689 ,0.19127500 ,0.19185947 ,0.19197272 ,0.18984410 ,0.18981078 ,0.19104309 ,0.18832720 ,0.18856988 ,0.18932948 ,0.18906473 ,0.19047953 ,0.19101212 ,0.19026696 ,0.18985031 ,0.19040688 ,0.18893824 ,0.18943345 ,0.19121824 ,0.19181151 ,0.19097119 ,0.18624903 ,0.18594348 ,0.18570748 ,0.18560578 ,0.18622455 ,0.18597895 ,0.18151933 ,0.18632405 ,0.18621711 ,0.18255412 ,0.17743534 ,0.17627507 ,0.17614602 ,0.17514546 ,0.17554852 ,0.17592906 ,0.17536158 ,0.17476843 ,0.17044671 ,0.17097865 ,0.17028348 ,0.16971041 ,0.16992535 ,0.16947183 ,0.16815042 ,0.16881131 ,0.17050024 ,0.17023781 ,0.16941909 ,0.17067618 ,0.17084911 ,0.17064421 ,0.17131491 ,0.17017474 ,0.16868488 ,0.16862557 ,0.16870501 ,0.16859384 ,0.16997343 ,0.16939618 ,0.16864945 ,0.16990332 ,0.17068060 ,0.16978653 ,0.17065438 ,0.17146187 ,0.17085623 ,0.17016221 ,0.17024427 ,0.17145872 ,0.17198112 ,0.17148899 ,0.17048670 ,0.17110252 ,0.17195771 ,0.17107259 ,0.17054266 ,0.17017813 ,0.17149817 ,0.17173971 ,0.17165404 ,0.17159825 ,0.17106331 ,0.17147924 ,0.17008575 ,0.16892551 ,0.16455949 ,0.16332148 ,0.16345945 ,0.16505555 ,0.16640919 ,0.16558588 ,0.16446114 ,0.16612713 ,0.16670209 ,0.16556120 ,0.16611758 ,0.16688080 ,0.16665351 ,0.17010652 ,0.17120033 ,0.17097023 ,0.17192180 ,0.17294624 ,0.17261293 ,0.17225144 ,0.17184914 ,0.17276586 ,0.17275823 ,0.17355714 ,0.17488435 ,0.17373108 ,0.17294481 ,0.17318273 ,0.17458396 ,0.17653160 ,0.17493076 ,0.17530845 ,0.17528538 ,0.17523538 ,0.17581844 ,0.17451551 ,0.17407300 ,0.17360874 ,0.17329771 ,0.16776289 ,0.16908093 ,0.16570291 ,0.16576491 ,0.16736083 ,0.17019107 ,0.17094795 ,0.17013239 ,0.17176119 ,0.16940051 ,0.17156463 ,0.17232805 ,0.17368486 ,0.17399115 ,0.17422534 ,0.17425054 ,0.17254056 ,0.17223477 ,0.17187547 ,0.17196520 ,0.17337409
bella-protocol
bella-protocol
$0.67
0.99%
0.74601585 ,0.73281942 ,0.72996581 ,0.73107165 ,0.73931828 ,0.73292536 ,0.73358075 ,0.73482446 ,0.73713668 ,0.74067763 ,0.74022386 ,0.72792590 ,0.72947784 ,0.73623111 ,0.74300939 ,0.74170599 ,0.74026763 ,0.74591497 ,0.74849657 ,0.75047601 ,0.74909267 ,0.74400914 ,0.74383139 ,0.73666087 ,0.74417095 ,0.73806212 ,0.73825702 ,0.73883535 ,0.72924795 ,0.72502324 ,0.73432803 ,0.72879222 ,0.73540179 ,0.73840553 ,0.73884779 ,0.73451811 ,0.73581367 ,0.73085948 ,0.73383705 ,0.74028387 ,0.74253777 ,0.73987997 ,0.72365095 ,0.72844809 ,0.73120657 ,0.73163541 ,0.73129645 ,0.72499610 ,0.71577462 ,0.73413015 ,0.72660302 ,0.72214957 ,0.69961641 ,0.69963751 ,0.69482463 ,0.69036804 ,0.68827783 ,0.68867758 ,0.68999354 ,0.68455968 ,0.67009905 ,0.67374261 ,0.67396412 ,0.67257651 ,0.67513310 ,0.66791015 ,0.67069957 ,0.66944520 ,0.67434672 ,0.67193933 ,0.67146017 ,0.67401621 ,0.67485010 ,0.67396328 ,0.67245398 ,0.66811094 ,0.66392251 ,0.66602557 ,0.66246216 ,0.65665510 ,0.65569430 ,0.65866796 ,0.65143302 ,0.65652528 ,0.66224386 ,0.66206525 ,0.66463709 ,0.66740791 ,0.66419354 ,0.66411212 ,0.66816993 ,0.66772426 ,0.67246295 ,0.67093873 ,0.67338790 ,0.67483441 ,0.67756741 ,0.67281249 ,0.67434295 ,0.66734535 ,0.67300645 ,0.66992854 ,0.67171858 ,0.67687133 ,0.67338928 ,0.67341208 ,0.66647111 ,0.66320062 ,0.65111820 ,0.64367993 ,0.64464139 ,0.65103800 ,0.65624940 ,0.65364668 ,0.64886103 ,0.65605898 ,0.65463026 ,0.64912393 ,0.65233962 ,0.65358671 ,0.65194093 ,0.66315231 ,0.66734713 ,0.66740828 ,0.67151672 ,0.67479498 ,0.67431103 ,0.67515163 ,0.67304966 ,0.67539017 ,0.67647062 ,0.67532074 ,0.68533796 ,0.68098444 ,0.68094801 ,0.68221287 ,0.68576660 ,0.69595696 ,0.69709473 ,0.69214271 ,0.69486844 ,0.69026515 ,0.69149397 ,0.68945967 ,0.69132707 ,0.68386277 ,0.68319521 ,0.66168161 ,0.66657931 ,0.65776686 ,0.65565280 ,0.66137812 ,0.67207888 ,0.67444594 ,0.67102110 ,0.67820101 ,0.67131865 ,0.68342265 ,0.68269569 ,0.69523084 ,0.69976529 ,0.69806225 ,0.69369537 ,0.68561889 ,0.68753346 ,0.68358719 ,0.68024005 ,0.68894754
sxp
sxp
$0.39
-0.10%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه

clear

سرور دیسکورد آربیتروم مورد حمله قرار گرفت
بروز یک باگ در شبکه آربیتروم، تاخیر کوتاه و مختصری را در عملیات این شبکه ایجاد کرد. (2 ساعت پیش )
78
29
جنجال‌های پیرامون ذات متمرکز بایننس
زیرشاخه آمریکایی صرافی بایننس به دنبال دستور انسداد دارایی سازمان بورس آمریکا، 101 جفت معاملاتی را از لیست خود خارج کرد. (3 ساعت پیش )
60
11
مدیرعامل بایننس گفت که محافظت از کاربران را بر سهام‌داران، اولویت قرار خواهد داد.
چانگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس شایعات مبنی بر اینکه به وی 27 گلوله شلیک شده است را تکذیب کرد. (5 ساعت پیش )
92
8
بایننس به کاهش نیروی کار روی آورده است
شرکت حسابرسی Armanino ادعا کرد که در سال 2021، صرافی بایننس دارایی شرکتی و مشتری را با یکدیگر یکسان کرده است. (6 ساعت پیش )
99
17
SEC دفتر جدید برای رمز ارزها راه اندازی می‌کند
اعضای اتحادیه بلاکچین باور دارند که دادگاه‌ها ثابت خواهند کرد که سازمان بورس آمریکا و رییس آن در اشتباه به سر می‌برند. (7 ساعت پیش )
74
21
اتاق فکر جدید کوین بیس با هدف شکل دادن به سیاست‌ها
برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی Coinbase گفت که قصد توقف سرویس استیک این پلتفرم را ندارند. (9 ساعت پیش )
18
20

413 دیدگاه

  1. برای خرید ارز باید موارد بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از اون موارد تحلیل تکنیکال اون ارز است

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید