آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل بایننس کوین BNB سه شنبه (۱اسفند۱۴۰۲)

تحلیل بایننس کوین BNB

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال bnb در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت بایننس کوین را به صورت لحظه ای در باکس زیر مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل بایننس کوین در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کرده بودیم که قیمت این ارز یک موج اصلاحی را در ساختار کانال نزولی ایجاد کرده و در ادامه در طی آخرین برخوردی که با کف کانال داشته ،شروع به رشد کرده و ناحیه سقف کانال نزولی نیز به طرف بالا شکسته شده و سپس مجدد شروع به اصلاح کرده و در ادامه گفتیم اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که در محدوده مستطیل مشکی ،قیمت به صورت رنج حرکت کرده و ما دارای یک تریدینگ رنج نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر ناحیه سقف مستطیل به طرف بالا شکسته شده و از آنجایی که دارای ساختار تریدینگ رنج بوده‌ایم ،قیمت به اندازه عرض آن تریدینگ رنج به رشد خود ادامه داده و به هدف مد نظرمان یعنی خط قرمز رنگ دست یافته است و شاهد واکنش قیمت به آن محدوده نیز هستیم. هم اکنون روند این ارز را کاملا صعودی دانسته و احتمال اصلاح قیمتی تا ناحیه سقف مستطیل مشکی نیز وجود دارد.

تحلیل BNB امروز 29 بهمن 1402
تحلیل BNB امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با تحلیل ارز بایننس کوین BNB در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که قیمت این ارز در طی آخرین باری که به کف کانال نزولی برخورد کرده شروع به رشد کرده به نحوی که ناحیه سقف کانال نزولی را به طرف بالا بریک و شکسته است و در ادامه پولبک تشکیل داده شد و گفتیم انتظار داریم شروع به رشد کند. که این ارز مقداری رشد کرد و بعد از برخورد با مقاومت مینور، مجدد شروع به اصلاح کرده است.
دوستان عزیز اگر با دقت به چارت نگاه کنید، متوجه می‌شوید که قیمت این ارز بعد از خروج از کانال نزولی، در ناحیه مستطیل مشکی رنگ که برایتان مشخص کرده‌ایم ،تشکیل یک تریدینگ رنج را داده و به صورت رنج در حال حرکت است و هم اکنون لگ نزولی به پایان رسیده و قیمت به دنبال تکمیل لگ صعودی خود نیز می‌باشد. البته این نکته را می‌بایست بدانید که کندل‌های قرمز فعلی را مینور و موقت می‌دانیم و محدوده سقف تریدینگ رنج نیز در دسترس قرار دارد.
دوستان علاوه بر تحلیل‌ ابن ارز ، می‌توانید امروز تحلیل ارز های matic و Aave را هم در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل BNB امروز 15 بهمن 1402
تحلیل BNB امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با تحلیل ارز بایننس کوین BNB در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید، خدمتتان عرض کردیم که این ارز یک موج اصلاحی را در قالب کانال نزولی تشکیل داده و قیمت شروع به رشد کرده به طوری که ناحیه سقف کانال را به طرف بالا بریک و شکسته است و در ادامه پولبک تشکیل داده شد و گفتیم انتظار داریم شروع به رشد کند. که این ارز مقداری رشد کرد و بعد از برخورد با مقاومت مینور، مجدد شروع به اصلاح کرده است.
دوستان اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید قیمت این ارز بعد از خروج از کانال نزولی، در ناحیه مستطیل مشکی رنگ که برایتان مشخص کرده‌ایم ،تشکیل یک تریدینگ رنج را داده و به صورت رنج در حال حرکت است و هم اکنون لگ نزولی به پایان رسیده و قیمت به دنبال تکمیل لگ صعودی خود نیز می‌باشد. همچنان انتظار داریم که این حرکت رنج ادامه یابد و در صورتی که از هر طرف شکست حاصل شود، به اندازه عرض آن تریدینگ رنج، انتظار رشد یا افت قیمت این ارز را داریم. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل BNB امروز 8 بهمن 1402
تحلیل BNB امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی مثل هر یکشنبه با تحلیل ارز بایننس کوین در تایم فریم روزانه در کنارتان هستیم. دوستان در طی تحلیلی که در گذشته داشتیم خدمتتان عرض کردیم که روند اصلی این ارز صعودی می‌باشد و بعد از اینکه برخورد داشت با مقاومت ،یک موج اصلاحی را اخیراً تشکیل داده است، که آن اصلاح در قالب کانال نزولی ساخته شده است. که ما آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر طی آخرین رشدی که این ارز انجام داده ناحیه سقف آن کانال نزولی، بریک و سپس پولک هم زده شده و بعد از آن الگوی صعودی هم دیده می‌شود. که نتیجه‌ای که می‌توان برداشت کرد این است که اصلاح به پایان رسیده و این انتظار را می‌توانیم داشته باشیم که ، قیمت به رشد خود ادامه دهد و در مرحله بعدی، خود را به ناحیه باکس قرمز رنگ که به عنوان یک مقاومت مهم، مد نظرمان قرار دارد نیز برساند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل BNB امروز 1 بهمن 1402
تحلیل BNB امروز ۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۲۴ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی مثل هر یکشنبه با تحلیل ارز بایننس کوین در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم دوستان خدمتتان عرض کردیم که روند اصلی این ارز صعودی می‌باشد و بعد از اینکه برخورد داشت با مقاومت ،یک موج اصلاحی را اخیراً تشکیل داده است، که اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید ،یک اصلاح در قالب کانال نزولی دیده میشود که ما آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم. همچنان انتظار داریم که قیمت بین سقف و کف آن کانال نوسان پیدا کند و در صورت مشاهده الگوهای بازگشتی مجدد روند اصلی سر گرفته خواهد شد.
به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم ۴ ساعته رفته و در آنجا یک محدوده باکس سبز داریم که با عنوان حمایت معتبر مد نظر ما قرار دارد و اگر شاهد کلوز پایین‌تر از این ناحیه باشیم، روند این ارز در تایم ۴ ساعته نزولی میشود و در ادامه نکته پایانی که باید خدمتتان عرض کرد این است که، اگر ناحیه باکس سبز پررنگ به طرف پایین شکسته شود ،روند این ارز در تایم فریم روزانه هم نزولی میگردد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل BNB امروز 24 دی 1402
تحلیل BNB امروز ۲۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۷ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر دارم خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید، با تحلیل ارز بایننس کوین bnb در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم ،همانطور که مشاهده می‌کنید روند اصلی این ارز در این تایم با تشکیل شدن کف‌ بالاتر از کف قبلی سقف‌ بالاتر از سقف قبلی نیز صعودی بوده و به همین منظور یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم ،اگر توجه کنید اخیراً ،قیمت بعد از برخورد با یک مقاومت شروع به ساختن یک تریدینگ رنج کرده که برای اینکه بهتر دیده شود یک تایم پایین‌تر رفته و وارد تایم ۴ ساعته می‌شویم، دوستان در این تایم در محدوده مستطیل مشکی که برایتان مشخص کرده‌ایم شاهد روند رنج نیز هستیم.
در حال حاضر قیمت پایین‌تر از آن تریدینگ رنج کلوز کرده، اما هنوز تثبیت رخ نداده و اگر این اتفاق بیفتد، انتظار داریم که قیمت این ارز تا ناحیه باکس سبز نیز افت پیدا کند.
نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که باکس سبز یک حمایت مهم و ماژور برای ما مد نظر قرار دارد ،که در صورت از دست رفتن آن ،روند اصلی در این تایم فریم نزولی خواهد شد.دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل BNB امروز 17 دی 1402
تحلیل BNB امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۰ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی ،امیدوار هستیم که حالتون خوب باشه ،با تحلیل بایننس کوین در تایم فریم روزانه کنارتان هستیم ، همانطور که در هفته گذشته خدمتتان عرض کردیم، روند این ارز صعودی بوده و اخیراً محدوده مقاومتی باکس قرمز به سمت بالا بریک و شکسته شده است و در حال حاضر انتظار داریم که قیمت این ارز به طرف محدوده باکس قرمز بعدی ،که مقاومت بسیار مهمی می‌باشد ،حرکت کرده و به آن محدوده نیز برسد.
به منظور بررسی جزئیات بیشتر، یک تایم پایین‌تر رفته یعنی ۴ ساعته، دوستان عزیز توجه داشته باشید که محدوده باکس سبز، یک حمایت معتبر بوده و در صورت از دست رفتن آن ناحیه روند این ارز، به نزولی تغییر خواهد کرد.
دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل BNB امروز 10 دی 1402
تحلیل BNB امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۳ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان زوم ارزی عزیز قصد داریم، بایننس کوین را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم ، لطفاً همراه ما باشید، همانطور که مشاهده می‌کنید، ما یک روند کاملاً صعودی داریم چرا که ما شاهد تشکیل شدن کف‌هایی بالاتر از کف قبل و سقف‌هایی بالاتر از سقف قبل هستیم و به همین خاطر ما یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم ، در حال حاضر لگ صعودی به محدوده مقاومتی باکس قرمز و سقف کانال صعودی رسیده و انتظار داریم که با دیدن الگوهای اصلاحی شاهد افت قیمت این ارز حداقل تا کف کانال صعودی باشیم.
نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد این است که، باکس سبز دوم به عنوان کف ترند صعودی می‌باشد و تا زمانی که حفظ شود، روند این ارز نزولی نخواهد شد.

تحلیل BNB امروز 3 دی 1402
تحلیل BNB امروز ۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۹ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز بایننس کویین در تایم فریم روزانه یک ترند صعودی را آغاز کرده البته که اگر بخواهیم در بعد بزرگ‌تری چارت رو بررسی کنیم در یک تریدینگ رنج بزرگ در حال حرکت هستش که اخیراً لگ نزولی به پایان رسیده و شروع به ساختن یک لگ صعودی در تی آر کرده مقاومت اصلی که می‌توانیم برایش در نظر بگیریم محدوده ۳۳۶ دلار اما مقاومت‌های مینور هم در سطح راهش هست و اولین مقاومتش رو می‌تونیم محدوده ۲۶۱ و مقاومت بعدی رو ۳۰۱ در نظر بگیریم و قیمت به این محدوده‌ها می‌تواند واکنش نشون بده اگر محدوده ۲۲۰ دلار که نقش حمایتی را برای ما داره و اگر شکسته بشه به سمت پایین ما تغییر روند رو خواهیم داشت.
تحلیل bnb امروز 19آذر 1402
تحلیل bnb امروز ۱۹آذر ۱۴۰۲

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز BNB از ناحیه عرضه ای که در تایم روزانه برای این رمز ارز رسم کرده بودم در تحلیل های گذشته ریزش داشت و به ناحیه تقاضا مشخص شده رسیده است و حاوی ریزش بیشتر گرفته شده است و ممکن است از این ناحیه واکنش ها را به سمت بالا تا ناحیه عرضه قبلی که پیش روی دارد برساند برای ورود به معاملات خودتان حتما تاییدیه های کافی را داشته باشید؛ اگر این ناحیه تقاضا بی اعتبار بشود ناحیه تقاضا بعدی که بسیار پر قدرت و قوی می‌باشد که می‌تواند قیمت را به سمت بالا حرکت دهد حدودا قیمت ۲۱۱.۲۱ دلار است که می‌توان واکنش ها را نسبت به بالا از این ناحیه داشته باشیم.
موفق و پر سود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 12 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز BNB در تایم روزانه از ناحیه عرضه مشخص شده به سمت پایین حرکت کرد و همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید یک ناحیه تقاضا ای تشکیل داده است که قیمت نسبت به ناحیه واکنش داشته است؛ روند این رمز ارز نزولی است فعلا ولی ممکن است این ناحیه به وظیفه خودش عمل کند و قیمت را به سمت بالا حرکت دهد تا ناحیه عرضه ای که دارد و اگر این ناحیه تقاضا از دست برود ناحیه قوی تری که پیش روی خودش دارد حدود قیمت ۲۱۱.۸۰ دلار می‌باشد که ناحیه پر قدرتی است و حتی با تاییدیه های کافی می‌توان یک پله رو این ناحیه برای بلند مدت و هولد کردن معاملات خودمان را انجام دهیم.
موفق و پرسود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 5 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۵ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۳۰ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز بایننس کوین BNB در هفته گذشته یک حرکت صعودی دقیقا تا مقاومت محدوده ۲۱۵ الی ۲۱۶ دلار را انجام داد، اما به دلیل وجود دو مقاومت مهم در این محدوده، واکنش منفی ایجاد شد. مجددا در ادامه هفته جاری تلاش دوباره ای از سمت خریداران صورت گرفته و قیمت این ارز در حال تست شکست این مقاومت است. چنانچه حمایت خریداران موجب رشد قیمت و شکست کامل این مقاومت شود، بایننس کوین می تواند تا سقف کانال نزولی در محدوده ۲۲۷ الی ۲۳۰ دلار افزایش قیمت داشته باشد و این محدوده هدف بعدی خریداران کوتاه مدت خواهد بود. نکته دیگری که وجود دارد، این است که شکسته شدن خط روند نزولی داخل کانال می تواند یکی از نشانه های تغییر روند در تایم فریم روزانه باشد. بنابراین پتانسیل رشد قیمت این ارز تا محدوده ۲۴۰ دلار هم وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 30 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۳ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در طی هفته ای که گذشت، حمایت خود را در محدوده ۲۰۵ دلار از دست داد و قیمت آن برای مدت کوتاهی زیر این ناحیه معامله شد. مطابق انتظاری که در هفته گذشته داشتیم، حرکت قیمت به سمت کف کانال نزولی را شاهد بودیم. اما خریداران فشار خرید قابل قبولی برای بازگرداندن قیمت و تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته ایجاد نکرده اند. برای تغییر روند به حالت صعودی نیاز است تا مقاومت میدلاین کانال نزولی در محدوده ۲۱۵ دلار شکسته شده و به حمایت تبدیل شود. در این صورت می توانیم انتظار رشد قیمت بایننس کوین را تا محدوده مقاومت بعدی ۲۳۰ دلار داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 23 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۶ مهر ۱۴۰۲

بایننس کوین در هفته گذشته به میدلاین کانال نزولی واکنش منفی نشان داد و همانطور که گفته شده بود، هدف خریداران کوتاه مدت بود. یک حمایت برای این ارز در محدوده ۲۱۴ الی ۲۱۵ دلار در نظر گرفته شده بود که نه تنها واکنش مثبت نداشت، بلکه با فشار فروش شکسته شده و به مقاومت تبدیل شد. بنابراین همین محدوده در روز گذشته یک واکنش منفی نشان داد و قیمت این ارز در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۲۱۱ دلار در حال معامله شدن است. انتظار این است که کاهش قیمت مجددا تا محدوده کف کانال رنج ادامه داشته باشد. اگر فشار فروش کوتاه مدت ادامه داشته باشد، می تواند با شکست این حمایت، تا محدوده ۲۰۰ و ۱۹۴ دلار کاهش داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 16 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۹ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته روند آن در تایم فریم های پایین صعودی بود و با واکنش مثبت مجددی که به حمایت ۲۰۵ دلار نشان داد، در کانال رنج تایم ۴ ساعته باقی مانده است. از طرف دیگر در تایم فریم روزانه اگر از پایان آخرین فاز اسپایک نزولی تا محدوده فعلی را داخل کانال در نظر بگیریم، قیمت بایننس کوین نزدیک مقاومت میدلاین کانال قرار دارد و همچنین مقاومت سقف این کانال با سقف کانال رنج تایم پایین تر همپوشانی دارد. بنابراین می تواند محدوده هدف خریداران کوتاه مدت باشد. شکست سقف این کانال در محدوده ۲۴۰ دلار می تواند نشانه تغییر روند صعودی میان مدت باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 9 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز بایننس کوین در هفته گذشته مطابق انتظاری که داشتیم، به سمت حمایت کف کانال رنج در قیمت ۲۰۵ دلار برگشت و در این ناحیه با واکنش مثبت دوباره، افزایش قیمت ۵ درصد را ثبت کرده است. روند کوتاه مدت این ارز دقیقا مانند بیت کوین صعودی است و با حفظ کف کانل، پتانسیل رشد بیشتر تا سقف قبلی در محدوده ۲۳۰ دلار را دارد. بایننس کوین برای تغییر روند در تایم فریم روزانه نیاز به شکست مقاومت محدوده ۲۵۰ دلار دارد. بنابراین اگر فشار خریدی در این ارز ایجاد شود و قیمت به این مقاومت برسد، حتی شکست فیک این قیمت می تواند نشانه مثبتی برای رشد بیشتر باشد. این شرایط در صورتی می تواند رخ دهد که بیت کوین هم با تقاضای بالایی همراه باشد. برای کوتاه مدت مقاومت ۲۲۸ الی ۲۳۰ دلار واکنشی است و انتظار داریم که مانع از رشد بیشتر قیمت در کوتاه مدت شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 26 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز بایننس کوین روند رنج خود را بدون تقاضا ادامه می دهد و تمایل بیشتری برای رسیدن به محدوده کف کانال رنج دارد. حمایت کف کانال در محدوده ۲۰۵ الی ۲۰۷ دلار است و پتانسیل یک واکنش مثبت خوب در این سطح وجود دارد. بنابراین اگر در این ناحیه واکنش مثبت خوبی ببینیم، انتظار داریم که این ارز بتواند تا محدوده مقاومت ۲۳۶ دلار افزایش قیمت داشته باشد. به طور کلی تحلیل قبلی در مورد بایننس کوین همچنان برقرار است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 19 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز بایننس کوین مطابق انتظار هفته قبل، به مقاومت نارنجی رنگ در محدوده ۲۲۵ الی ۲۲۹ دلار پولبک زد و مجددا در حال حرکت به سمت حمایت های خود در محدوده های ۲۰۷ و ۲۰۵ دلار است و این بار حتی احتمال رسیدن قیمت به عدد رند ۲۰۰ دلار بیشتر شده است. برای کوتاه مدت یک مقاومت در محدوده ۲۱۵ الی ۲۱۶ دلار در نظر گرفته شده است که می تواند با واکنش منفی همراه باشد. همچنین حمایت محدوده ۲۰۷ دلار می تواند در مرحله دوم واکنش مثبت خوبی داشته باشد، اما پتانسیل شکست آن و ادامه روند نزولی تا محدوده ۲۰۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 12 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۵ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۵ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز BNB هفته گذشته تا نزدیک محدوده رند ۲۰۰ دلار کاهش قیمت داشت و قبل از برخورد قیمت به این سطح، تقاضا در این ارز بالا رفت. بعد از شکسته شدن کف کانال رنج نارجی رنگ، قیمت بایننس کوین می تواند به این ناحیه پولبک زده و مجددا حمایت رند خود را تست کند. بنابراین مقاومت فعلی در محدوده ۲۲۵ الی ۲۲۹ دلار خواهد بود.  مقاومت دوم هم در محدوده ۲۳۶ الی ۲۳۸ دلار در نظر گرفته شده است. در بازه زمانی ۴ ساعته پتانسیل تغییر روند ایجاد شده است و می توانیم سقف و کف های بالاتر را ببینیم. حمایتی هم که برای بایننس کوین پتانسیل واکنش مثبت را دارد، در محدوده ۲۰۷ دلار در نظر گرفته شده است. در کوتاه مدت انتظار تست مجدد حمایت در محدوده ۲۰۷ دلار و یک نوسان مثبت تا مقاومت های مشخص شده را داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 5 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۵ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در هفته ای که گذشت، روند رنج آن با شکست کف کانال به پایان رسید و به دلیل افزایش فشار فروش در بازار، کاهش قیمت تا محدوده ۲۱۳ دلار ادامه داشت. کف کانال رنج بزرگتری هم که برای بایننس کوین در نظر گرفته شده بود، شکسته شده و این ناحیه به مقاومت مهمی تبدیل شده است. با توجه به تحلیل های قبلی، احتمال بیشتری برای حرکت قیمت به سمت محدوده رند ۲۰۰ دلار داده شده بود و این اتفاق رخ داده است. بنابراین پولبک احتمالی به مقاومت ۲۲۵ الی ۲۳۰ دلار می تواند واکنش منفی مجدد به همراه داشته باشد و قیمت BNB را به حمایت ۲۰۰ دلار برساند. محدوده ۲۰۰ دلار به دلیل اینکه با حمایت های مهمی همپوشانی دارد، می تواند باعث واکنش مثبت و افزایش تقاضای قیمت شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 29 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در هفته ای که گذشت، روند رنج آن با دامنه کم نوسان ادامه پیدا کرد و قیمت این ارز حتی از کانال رنج کوتاه مدتی که در محدوده ۲۴۷ الی ۲۳۵ دلار در نظر گرفته شده بود، خارج نشده است. بنابراین تحلیل قبلی در مورد این ارز همچنان پابرجا بوده و باید منتظر خروج قیمت از کانال رنج باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 22 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز BNB همچنان روند رنجی دارد و قیمت آن در محدوده ۲۴۰ دلار در حال معامله شدن است. همانطور که می دانید، باید در انتظار شکست یکی از سطوح کانال رنج باشیم، تا بتوانیم روند خوبی از بایننس کوین ببینیم. احتمالا برای کوتاه مدت حرکت قیمت به سمت حمایت کف کانال رنج خواهد بود. نکته مهمی که در سناریو نزولی وجود دارد این است که در صورت شکسته شدن کف کانال رنج، حرکت بعدی هم می تواند پرشتاب باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 15 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۸ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در هفته گذشته هم داخل روند رنج نوسانات آن ادامه پیدا کرد. همچنان هیچ یک از سطوح حمایت مقاومت بایننس کوین شکسته نشده است. این کانال رنج همانطور که قبلا بررسی شده بود، در تایم فریم روزانه تشکیل شده است و طبق تحلیل های قبل، مقاومتی که در محدوده ۲۵۵ دلار در نظر گرفته شده بود، با واکنش منفی همراه بوده و موجب بازگشت قیمت به حمایت میدلاین کانال رنج شده است. برای معاملات کوتاه مدت سطوحی که در سقف و کف کانال قرار گرفته اند، محدوده های معاملاتی در نظر گرفته می شوند، که می توانیم این سطوح را روی نمودار ببینیم. مقاومت در محدوده ۲۵۲ الی ۲۵۶ دلار و حمایت هم در محدوده ۲۲۵ الی ۲۲۸ دلار در نظر گرفته شده است. پس در این مناطق در صورت مشاهده واکنش می توانیم معامله انجام دهیم. اما با شکست هر کدام از آن ها پتانسیل خروج از روند رنج و ادامه روند در تایم بالاتر به وجود خواهد آمد. توجه داشته باشد که روند تایم بالاتر یعنی تایم هفتگی هم رنج می باشد. این ارز مدت بیشتری به زمان احتیاج دارد تا از روند رنج خارج شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 8 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۸ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در یک هفته گذشته تقاضایی نداشت و در محدوده مقاومت ۲۴۸ الی ۲۵۲ دلار واکنش های منفی شدیدی داشت. با توجه به رنج بودن روند این ارز و شکست خط روند صعودی کوتاه مدت، سیگنال منفی برای کاهش و بازگشت به سمت حمایت کف کانال صادر کرده است. بنابراین حمایت بایننس کوین در محدوده ۲۲۴ الی ۲۲۸ دلار می تواند دوباره توسط فشار فروش تست شود. البته به دلیل نزولی بودن روند در تایم فریم روزانه، احتمال شکسته شدن کف کانال و برخورد قیمت به حمایت دقیق ۲۰۰ دلار هم وجود دارد. ما تا زمانی که بازگشت قوی و شکست مقاومت سقف کانال رنج را نبینیم، نمی توانیم انتظار صعودی شدن روند میان مدت را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 18 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۱ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در هفته گذشته بعد از تست کف قبلی از کانال نزولی کوتاه مدت خود خارج شد و بعد از پولبک به سقف شکسته شده کانال، تا قیمت ۲۴۹ دلار رشد کرده است. ناحیه عرضه دقیقا در قیمت رند ۲۵۰ دلار قرار دارد. قیمت هنوز به این سطح برخورد نکرده است. همچنین سقف کانال رنج در محدوده ۲۵۵ الی ۲۵۶ دلار که از قبل در نظر گرفته شده بود، به عنوان مقاومت دوم ارز BNB محسوب می شود. برای اینکه انتظار رشد بیشتری از این ارز داشته باشیم، خریداران باید بتوانند قیمت را از این مقاومت ها عبور داده و بالای این سطح تثبیت دهند. همچنین برای کوتاه مدت می توانیم یک خط روند صعودی در تایم ۴ ساعته روی نمودار در نظر بگیریم. در صورت شکست این حمایت داینامیک، پتانسیل شکست کف قبلی و ادامه روند نزولی تا محدوده حمایت ۲۱۷ الی ۲۰۱ دلار وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 11 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۴ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در هفته ای که گذشت روند کاملا رنج با حجم معاملات پایینی را ثبت کرد. همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، روند این ارز در تایم هفتگی داخل یک کانال رنج قرار دارد و در تایم روزانه به دلیل تشکیل سقف و کف های پایین تر، نزولی شده است. دو حمایت مهم برای بایننس کوین در نظر گرفته شده است. حمایت اول که از مدت ها قبل روی نمودار وجود داشت و در محدوده ۲۱۷ الی ۲۰۱ دلار قرار گرفته بود و حمایت دوم که در صورت افزایش فشار فروش در نظر گرفته شده، در قیمت ۱۹۵ الی ۱۸۹ دلار است. پیش بینی می شود که شرایط و نشانه های تغییر روند روی این سطح حمایت برای روزهای آینده مشاهده شود. بنابراینی قیمت رند ۲۰۰ دلار ناحیه تقاضای خوبی برای بایننس کوین می تواند باشد. برای کوتاه مدت با توجه به نبود تقاضا، انتظار شکست کف قبلی را در قیمت ۲۲۰ دلار داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 4 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز بایننس کوین بعد از برخوردی که به حمایت رند ۳۰۰ دلار داشت، یک نوسان مثبت ایجاد کرد و قیمت بایننس کوین از این محدوده دقیقا تا مقاومت کف الگوی کنج شکسته شده و همچنین محدوده آبی رنگ در قیمت ۳۲۰ دلار افزایش داشت. اما به دلیل اینکه این سطح در گذشته پرقدرت شکسته شده بود، شاهد تشکیل یک کانال رنج بین این مقاومت و حمایت ۳۰۰ دلار بودیم.

به دلیل اخبار منفی ناشی از شکایت SEC از صرافی بایننس، موج ترس و فشار فروش در بازار ایجاد شد و باعث شد تا حمایت های مهم روی آلت کوین ها و بیت کوین شکسته شود. البته بیت کوین مدتی بود که در تایم ۴ ساعته در روند نزولی قرار گرفته بود و در حال اصلاح به سمت حمایت های خود بود. به دلیل شدت بالای روند نزولی بایننس کوین، یک حمایت مهم در محدوده ۲۱۷ الی ۲۰۰ دلار در نظر گرفته شده است.

این حمایت تقریباً با کف کانال رنج هفتگی این ارز یکی می باشد. اگر در این محدودیت و در تایم ۴ ساعته نشانه های واکنش و تغییر روند مشاهده شود، می‌توانیم انتظار یک نوسان مثبت در BNB را داشته باشیم. اما در صورتی که به هر دلیلی موفق فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند و این ناحیه هم نشانه های تغییر روند نداشته باشد با شکسته شدن حمایت ۲۰۰ دلار، کاهش قیمت این ارز می‌تواند تا محدوده ۱۶۰ الی ۱۵۰ و ۱۱۴ الی ۱۱۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 21 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت بایننس کوین بعد از شکست خط روند صعودی، با پولبک به این مقاومت داینامیک، کاهش بیشتری پیدا کرده و به محدوده کف قبلی نزدیک شده است. همچنان محدوده ۳۰۰ دلار می تواند ب عنوان یکی از حمایت مهم در میان مدت در نظر گرفته شود. اما حمایت دوم در محدوده ۲۹۲ دلار قرار دارد و اگر با فشار فروش، حمایت ۳۰۰ دلار شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا این سطح ادامه داشته باشد. این محدوده می تواند ناحیه تقاضای خوبی برای خریداران در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 1 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. قیمت این ارز بعد از شکست کف کانال رنج در تایم ۴ ساعته، تا نزدیک عدد رند ۳۰۰ دلار کاهش پیدا کرد. اما به دلیل واکنش خوبی در روز جمعه به حمایت ها ایجاد شد، بایننس کوین قبل از برخورد به ۳۰۰ دلار یک واکنش مثبت ۴ درصدی را ثبت کرده است. همچنین قیمت به کف الگو کنج صعودی هم واکنش مثبت داشته است. کف کانال رنج شکسته شده، اکنون به مقاومت مهمی تبدیل شده است. بنابراین احتمالا کانال رنج جدیدی بین این مقاومت و حمایت ۳۰۰ دلار می تواند شکل بگیرد، که در این صورت هفته آینده نیز برای بایننس کوین روند رنجی مورد انتظار خواهد بود. اما در صورت شکست پرقدرت این مقاومت، اهداف بالاتر را در محدوده ۳۴۰ الی ۳۵۰ دلار می توانیم در نظر بگیریم. روند این ارز در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته نزولی و در تایم فریم هفتگی رنج می باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 24 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی داشته و نوسانات قیمت این ارز در محدوده ۳۲۵ دلار بوده است.  اما در ابتدای هفته قبل، با حمایتی که در محدوده ۳۲۱ دلار نشان داد، از مقاومت ۳۲۷ دلار عبور کرد و سقف قبلی در محدوده ۳۴۰ دلار برخورد داشته است. به دلیل وضعیت اصلاحی بیت کوین و واکنش هایی که به مقاومت نشان می دهد، در این ارز هنوز تقاضای قوی برای شکست مقاومت ۳۳۰ الی ۳۵۰ دلار ایجاد نشده است. همچنان مهم ترین حمایت کوتاه مدت بایننس کوین در قیمت رند ۳۰۰ دلار قرار دارد، که در صورت از دست رفتن حمایت ۳۲۰ دلار، می توانیم انتظار کاهش قیمت تا ۳۰۰ دلار را داشته باشیم. اما اگر شرایطی در بازار فراهم شود و تقاضای قوی مجددا شکل بگیرد، انتظار شکست مقاومت ها و رشد قیمت تا محدوده هدف ۳۷۰ دلار را داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 17 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در روزهای گذشته زیر مقاومت خود در محدوده ۳۳۶ الی ۳۴۷ دلار باقی مانده و هیچ تلاشی برای شکست کامل این مقاومت صورت نگرفته است. از طرفی به دلیل کاهش تقاضا، کف کانال صعودی در حال شکسته شدن می باشد، که در اینصورت می توانیم ادامه نوسانات را بین مقاومت فعلی و حمایت محدوده رند ۳۰۰ دلار انتظار داشته باشیم. همچنین در صورتی که بیت کوین وارد اصلاح شود و فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، می توانیم احتمال شکست حمایت ۳۰۰ دلار را بیشتر در نظر بگیریم. در اینصورت کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده ۲۶۲ الی ۲۵۶ دلار ادامه داشته باشد. برای ادامه روند صعودی میان مدت، باید کندل های روزانه قوی با حجم بالا، از مقاومت ۳۵۰ دلار عبور کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 10 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 27 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در هفته گذشته رشد خوبی داشت، و بعد از شکست خط روند نزولی خود، به سطح مقاومت قبلی برخورد کرده است. یک مقاومت دقیق تر در محدوده ۳۳۶ الی ۳۴۷ دلار برای BNB در نظر گرفته شده است، که در صورت شکست این محدوده، می توانیم انتظار رشد قیمت بیشتری از بایننس کوین داشته باشیم. روند در تایم فریم روزانه صعودی است، و می توانیم یک کانال صعودی مطابق نمودار در نظر بگیریم. در صورت شکست این مقاومت، اهداف بالاتر در محدوده میدلاین کانال یعنی قیمت ۳۷۰ دلار و هدف دوم در سقف کانال و مقاومت ۴۲۵ الی ۴۴۱ دلار خواهد بود. بنابراین تا زمانی که حمایت کف کانال حفظ شود، پتانسیل رشد قیمت تا اهداف مشخص شده وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 27 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز بایننس کوین BNB در طی هفته کاهش قیمت داشت. فشار فروشی که در این ارز ایجاد شد، موجب شکسته شدن حمایت محدوده ۳۱۵ الی ۳۲۲ دلار و ادامه اصلاح قیمت تا محدوده رند ۳۰۰ دلار شد. همچنین مقاومت داینامیک خط روند نزولی شکسته نشد، و هیچ تلاشی از سمت خریداران برای شکست این مقاومت صورت نگرفت. این مقاومت همچنان پابرجا بوده، و برای شکسته شدن آن نیاز به فشار خرید بالایی از سمت خریداران می باشد. پیش بینی ادامه وضعیت BNB برای هفته آینده این است که روند به صورت رنج ادامه پیدا کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 20 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز BNB در طی هفته‌ای که گذشت نتوانست از محدوده مقاومت ۳۳۱ الی ۳۴۲ دلار عبور کند، و حرکت آن در موج صعودی به پایان رسید. با ورود قیمت به موج اصلاحی سطح حمایت مینور در محدوده ۳۱۵ الی ۳۲۲ دلار با واکنش مثبت خوبی همراه بوده است، که در تایم فریم ۴ ساعته الگوی بازگشتی کف دوگانه تشکیل شده است، که می‌تواند موجب رشد قیمت تا محدوده ۳۳۵ دلار شود. در واقع قیمت زیر مقاومت اصلی روند رنجی به خود گرفته است، و تا زمانی که بازار در شرایط مساعدی قرار نگیرد، این روند رنج می‌تواند ادامه داشته باشد.

همچنین در محدوده مقاومت اصلی، احتمال تشکیل الگوی سقف دوگانه وجود دارد. پس در صورتی که فشار خریدی مشاهده نشود، احتمال تشکیل این الگو بیشتر خواهد شد. در صورت تشکیل این الگو، بازگشت می‌تواند تا محدوده ۳۰۰ دلار ادامه داشته باشد. اما در صورت شکست مقاومت فعلی، هدف بعدی در قیمت ۴۰۰ دلار خواهد بود.


تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 28 اسفند 1401

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته رشد قیمت بسیار خوبی را ثبت کرد. بعد از اینکه قیمت به حمایت محدوده ۲۷۲ دلار برخورد کرد، در پایان هفته گذشته حجم تقاضا افزایش محسوسی پیدا کرد. فشار خرید موجب شکسته شدن سقف کانال نزولی کوتاه مدت و همچنین مقاومت رند ۳۰۰ دلار شد. پولبک به این محدوده مجدداً با تقاضای بالا همراه بود. رشد قیمت تا محدوده ۳۴۵ دلار ادامه پیدا کرده است، اما برخورد به این مقاومت موجب توقف فشار خرید و اصلاح شده است.

ارز بایننس کوین در گذشته به این مقاومت واکنش‌های بسیار زیادی نشان داده است، و هر برخورد به این مقاومت موجب اصلاح‌های بین ۲۰ الی ۴۵ درصد شده است. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که فشار خرید موجب تشکیل کف‌های بالاتر شده است، و احتمال شکست سقف کانال رنج در تایم فریم روزانه افزایش یافته است. بنابراین در صورت شکست این مقاومت، اهداف بالاتر در محدوده ۴۰۰، ۴۱۵ و ۴۴۰ دلار در دسترس خریداران خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 28 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 21 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز BNB در طی هفته‌ای که گذشت روند نزولی خود را داخل کانال نزولی کوتاه مدت ادامه داد، و فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، موجب شکسته شدن حمایت محدوده ۲۷۷ الی ۲۸۳ دلار و اصلاح بیشتر تا قیمت ۲۶۵ دلار شده است. قیمت همچنان داخل کانال نزولی و در حال حرکت به سمت حمایت مهم در محدوده ۲۵۱ الی ۲۵۹ دلار می‌باشد.

برای تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته و رشد قیمت، نیاز به حجم معاملات بالای خرید و افزایش تقاضا برای شکست مقاومت مقاومت محدوده ۲۹۲ الی ۳۰۰ دلار می‌باشد، که با توجه به وضعیت فعلی بازار، احتمال کمی دارد. بنابراین با احتمال بیشتر ادامه روند کوتاه مدت نزولی مورد انتظار می‌باشد. تا زمانی که محدوده ۳۰۰ دلار پر قدرت شکسته نشود، نمی‌توانیم انتظار تغییر روند را در تایم فریم ۴ ساعته داشته باشیم. اما نکته دیگر این است که در صورت شکست سقف کانال نزولی، یک ناحیه رنج می‌تواند بین مقاومت ۲۹۲ الی ۳۰۰ دلار و محدوده ۲۷۷ الی ۲۸۳ دلار تشکیل شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 21 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 14 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته اصلاح قیمت آن ادامه داشت. فشار فروش دو روز گذشته نیز که در بازار شاهد بودیم، موجب شکسته شدن حمایت محدوده ۳۰۰ الی ۲۹۲ دلار و اصلاح عمیق تر شده است. با توجه به اینکه روند تایم فریم ۴ ساعته نزولی است، می توانیم یک کانال نزولی برای BNB در نظر بگیریم. تا زمانی که مقاومت رند ۳۰۰ دلار مجددا تبدیل به حمایت نشود، پتانسیل کاهش بیشتر قیمت و حرکت به سمت حمایت پایین تر در محدوده ۲۵۲ الی ۲۵۷ دلار وجود دارد. اما در صورت شکست مقاومت رند ۳۰۰ دلار، خریداران این توانایی را پیدا خواهند کرد که قیمت را باز هم به سقف قبلی در محدوده ۳۳۰ دلار برگردانند. با توجه به اخبار منفی پیرامون ارز صرافی بایننس در کوتاه مدت پتانسیل کاهش قیمت بیشتر می باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 14 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 7 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته کاهش قیمت داشت، و این کاهش تا محدوده حمایت ۲۹۶ الی ۳۰۵ دلار ادامه پیدا کرد. برخورد و واکنش دقیق به حمایت محدوده ۳۰۰ دلار، تا امروز مانع از کاهش بیشتر قیمت شده است، و با توجه به اینکه در تحلیل قبلی، با استفاده از اندیکاتور پیوت پوینت یک حمایت ترکیبی برای BNB در نظر گرفته شده بود، این سطح قدرت بالایی در حفظ قیمت از ریزش‌ها دارد. این حمایت قوی، نقطه عطف ادامه روند در این هفته و هفته بعد می‌باشد.

روند قیمت در تایم فریم روزانه بین این حمایت و مقاومت محدوده ۳۳۱ الی ۳۴۲ دلار رنج می‌باشد. اما مومنتوم مثبت نشان می‌دهد که در صورت حفظ حمایت‌های بیت کوین، پتانسیل رشد قیمت BNB تا سقف قبلی وجود دارد. شناسایی واگرایی مخفی منفی روی اندیکاتور RSI این موضوع را تایید می‌کند. اما در تایم فریم ۴ ساعته روند قیمت در حین رنج بودن، مومنتوم منفی دارد، و به دلیل اینکه هنوز خریداران نتوانسته‌اند، قیمت را بالای سطح ۳۲۰ دلار برگردانند، و روند کوتاه مدت بیت کوین در طی دو روز گذشته نزولی بود، کاهش قیمت تا ۳۰۰ دلار را شاهد بودیم. همانطور که اشاره شد، با توجه به نشانه‌های مثبت روی محدوده ۳۰۰ دلار، انتظار رشد قیمت را در هفته جاری داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 7 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۷ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی بایننس کوین BNB در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

رمز ارز BNB در طی هفته‌های گذشته روند کاملاً رنجی را روی نمودار ثبت کرده است. بعد از اینکه افزایش قیمت در موج صعودی به محدوده مقاومت ۳۳۰ الی ۳۴۰ دلار رسید، در این ناحیه تقاضا به شدت کاهش پیدا کرد، و از طرفی به دلیل رشد خوب این ارز، برخی از خریداران کوتاه مدت تصمیم به سیو سود گرفتند، و همین مورد موجب شد تا قیمت این ارز اصلاح داشته باشد. دو حمایت برای BNB در نظر گرفته شده است، که کاهش قیمت دقیقاً تا محدوده حمایت دوم ادامه داشت، و به محض برخورد به این سطح مجدداً فشار خریدی که ایجاد شد، باعث رشد ۱۵ درصدی قیمت شده است.

اما این بار حمایت اولی که با محدوده بنفش رنگ در قیمت ۲۹۶ الی ۳۰۵ دلار در نظر گرفته شده است، پتانسیل ایجاد واکنش مثبت را دارد. چرا که قیمت رند ۳۰۰ دلار در این سطح قرار گرفته است، و در تایم فریم ۴ ساعته، محدوده شروع آخرین موج صعودی از این ناحیه بوده است. پس پتانسیل واکنش مجدد را دارد. برای هفته جاری و در صورت حفظ این حمایت، اهداف بالاتر در محدوده‌های سقف قبلی در دسترس خریداران خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 30 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 1 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت را شکست، به سطوح حمایتی استاتیک که در محدوده های ۲۸۲ دلار در نظر گرفته شده بود برخورد کرد، و با واکنش مثبت به این ناحیه، مجددا افزایش قیمت و تلاش برای تست شکست مقاومت قبلی مشاهده می شود. سطح مقاومت فعلی که در محدوده ۳۰۷ الی ۳۱۷ دلار در نظر گرفته شده است، در صورتی که پر قدرت شکسته شود، ارز BNB می تواند تا هدف بعدی در محدوده ۳۴۴ الی ۳۵۶ دلار به حرکت صعودی ادامه دهد. بنابراین مقاومت فعلی بری ادامه روند کوتاه مدت بسیار مهم می باشد. اما در صورتی که واکنش منفی به این ناحیه مشاهده شود، و حمایت محدوده ۳۰۰ دلار مجددا شکسته شود، به دلیل رنج بودن روند در تایم ۴ ساعته، می توانیم انتظار تست کف قبلی را داشته باشیم.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 1 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 24 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در هفته گذشته رشد قیمت آن ادامه داشت، و محدوده مقاومتی که در قیمت ۲۷۴ الی ۲۸۰ دلار در نظر گرفته شده بود، شکسته شد. ادامه حمایت خریداران موجب شد تا قیمت به مقاومت بالاتر در محدوده ۳۰۷ الی ۳۱۷ دلار برخورد کند، و به این ناحیه واکنش منفی نشان دهد. در تایم فریم روزانه این مقاومت دقیقا در سقف آخرین موج نزولی بوده است، و تا زمانی که شکسته نشود، روند روزانه صعودی نخواهد شد. در بازه زمانی ۴ ساعته واکنش منفی شدید به این مقاومت مشاهده شده است، که احتمال ورود قیمت به روند رنج را افزایش داده است. همچنین می توانید یک خط روند صعودی در تایم ۴ ساعته برای BNB در نظر بگیرید. در صورت شکست این حمایت داینامیک، کاهش بیشتر قیمت تا محدوده حمایت ۲۸۰ دلار مورد انتظار است.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 24 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 17 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در هفته گذشته رشد خوبی را به ثبت رساند، و الگوی مثلث متقارن خود را از بالا شکست. شرط شکست این مقاومت ها که در محدوده ۲۵۰ الی ۲۵۶ دلار در نظر گرفته شده بود، این بود که کندل صعودی قوی از این سطوح عبور کند. سه روز قبل این مقاوت ها با یک کندل قوی شکسته شد، و این محدوده ها اکنون به حمایت قوی تبدیل شده است، که در صورت ورود قیمت به موج اصلاحی می توانیم انتظار واکنش مثبت از این محدوده ها را داشته باشیم. اهداف کوتاه مدت BNB در صورتی که بازار در شرایط مساعد باقی بماند، در محدوده های ۲۷۰ الی ۲۸۰ دلار در نظر گرفته شده است. نکته ای که وجود دارد این است که BNB هنوز در تایم فریم روزانه روند نزولی دارد، و ریسک بازگشت به سمت حمایت های قبلی هنوز پابرجا می باشد. رشد قیمت در کوتاه مدت صرفا می تواند صعودی باشد، و برای صعودی ماندن نیاز است که حداقل مقاومت محدوده ۲۸۰ دلار شکسته شود.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 17 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 10 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۰ دی ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۰ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی را زیر محدوده مقاومت ۲۴۷ الی ۲۵۰ دلار به ثبت رسانده است. روند قیمت بعد از یک موج نزولی بسیار قوی حالا به دو مقاومت مهم نزدیک شده است، و برای صعودی شدن نیاز به شکست کامل و پر قدرت محدوده مقاومت ۲۵۰ الی ۲۵۶ دلار دارد. به طور کلی به دلیل قدرت موج نزولی قبلی، انتظار یک برخورد و تست محدوده حمایت ۲۳۰ الی ۲۳۵ دلار وجود دارد.

یک الگوی مثلث متقارن روی نمودار تشکیل شده است، که در صورت شکست از هر طرف نیازمند تایید به همراه حجم معاملات بالا می باشد. خط روند نزولی RSI به سمت بالا شکسته شده، که در صورت برگشت قیمت سمت حمایت می تواند پتانسیل تشکیل الگوی کف دوقلو داشته باشد. پس حمایت محدوده ۲۲۰ دلار امکان تست مجدد دارد، و از طرفی به دلیل اینکه محل شروع یک موج صعودی قوی در گذشته می باشد، قدرت واکنش بالایی دارد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 10 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۰ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 3 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در هفته گذشته واکنش مثبت خوبی به محدوده حمایت در نظر گرفته شده در قیمت ۲۲۰ الی ۲۳۰ دلار داشت. همچنین به دلیل برگشت خوبی که تا سطح مقاومت ۲۵۰ دلار داشت، می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت روی حمایت تثبیت شده باشد. پس در صورت برگشت و تست مجدد این محدوده و مخصوصا ناحیه حمایت ۲۳۰ الی ۲۳۲ دلار احتمال واکنش و یک نوسان مثبت در هفته آینده وجود دارد. نکته دیگر اینکه به دلیل برگشت خوب مشاهده شده روند قیمت می تواند در محدوده حمایت مشخص شده و مقاومت ۲۶۰ دلار یک ناحیه رنج تشکیل دهد. مقاومت رند ۲۵۰ دلار نیز یکی از سطوح واکنشی در این ناحیه رنج می باشد. پس در این هفته در صورت برگشت به سمت حمایت ها انتظار رشد قیمت را داریم. برای این منظور می توانید با رسم یک خط روند نزولی روی RSI و در صورت پولبک می توانیم واکنش مثبت را ببینیم. با پولبک به خط روند احتمال تشکیل الگوی کف دو قلو و واگرایی مثبت وجود دارد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 3 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 26 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در هفته گذشته روند کاملا نزولی با شیب بالایی داشت. قیمت این ارز با شکست حمایت محدوده ۲۸۰ الی ۲۷۵ دلار، ریزش سنگینی تا محدوده ۲۲۰ دلار به ثبت رساند. اخبار منفی پیرامون صرافی بایننس در کاهش بیشتر قیمت نقش زیادی داشت. اما واکنش مثبتی که به محدوده ۲۱۸ الی ۲۳۰ دلار مشاهده شده در صورتی که ادامه داشته باشد، و الگوهای برگشتی روی این سطح تشکیل شود، می توانیم انتظار تشکیل یک ناحیه رنج را روی این حمایت و زیر مقاومت محدوده ۲۶۰ دلار داشته باشیم. برای هفته جاری روی اندیکاتور RSI در صورت مشاهده نشانه های برگشت و مساعد شدن شرایط بازار می توانیم انتظار یک نوسان مثبت تا سطح مقاومت مشخص شده داشته باشیم. به جز تایم فریم ماهانه و هفتگی در تمامی تایم ها روند قیمت نزولی است، و تا زمان مساعد شدن شرایط در بازار باید منتظر ماند. در تایم فریم ۱ ساعته در صورت برگشت سریع قیمت تا محدوده ۲۵۰ دلار می توانید انتظار تثبیت قیمت را روی محدوده ۲۲۰ دلار را داشته باشید.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 26 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 19 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. حمایتی که برای بایننس کوین در محدوده ۲۸۲ الی ۲۷۵ دلار در نظر گرفته شده بود، یک واکنش مثبت داشته، و می توانیم انتظار داشته باشیم که این محدوده قدرت برگرداندن روند را در تایم های پایین داشته باشد. بنابراین با در نظر گرفتن یک خط روند نزولی روی پیوت های آخر و در صورت شکست این خط روند می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت تا اهداف ۳۱۰ الی ۳۱۵ دلار رشد داشته باشد. برای کوتاه مدت انتظار برخورد کامل تری به محدوده حمایت مشخص شده داریم.

اما در هر صورت به دلیل موج صعودی قبلی BNB که یک موج قوی محسوب می شود، انتظار اصلاح کم عمق از بایننس کوین وجود دارد. از نظر زمانی موج اصلاحی به پایان خود نزدیک شده و می توانیم انتظار ادامه رشد قیمت BNB را در هفته جاری داشته باشیم. همچنین نکته دیگری که می تواند نشانه رشد قیمت باشد، وجود تعداد زیاد کندل های سبز در بین کندل های نزولی موج اصلاحی می باشد. بنابراین نسبت این کندل ها با هم برابر است، و احتمال ورود خریداران به این ارز را افزایش داده است.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 19 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 12 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته روند رنج با مومنتوم نزولی داشت. قیمت این ارز که در تایم فریم روزانه در روند رنج قرار دارد، بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۳۰۷ الی ۳۱۷ دلار واکنش شدیدی نشان داد، و موجب رنج شدن روند بین این مقاومت و حمایت محدوده ۲۹۰ الی ۲۸۳ دلار شده است. این روند رنج در تایم فریم ۴ ساعته به وضوح قابل تشخیص است. اما در محدوده ۲۷۳ الی ۲۸۰ دلار حمایتی وجود دارد، که بعد از شکست، قیمت هنوز به این ناحیه پولبک نداشته است. بنابراین یکی از سطوح تقاضا مهم در این نمودار برای هفته جاری می باشد.

با کاهش قیمت تا این محدوده و مشاهده نشانه های حمایت، می توانیم انتظار داشته باشیم که مجددا خریداران قیمت را حمایت کرده تا برای رسیدن به اهداف مشخص شده تلاش کنند. اهدافی که در محدوده های ۳۰۵ الی ۳۲۰ دلار و محدوده ۳۴۰ الی ۳۵۰ دلار قرار گرفته است. همچنین در تایم ۴ ساعته می توانیم یک خط روند نزولی در نظر بگیریم. شکست خط روند می تواند نشانه ادامه حرکت صعودی BNB باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 12 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 5 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته رشد بسیار خوبی را به ثبت رساند. ارز صرافی بایننس به دلیل افزایش شدید حجم تراکنش ها در این صرافی با استقبال بالایی همراه شد، و در طی مدت یک هفته رشد ۲۵ درصد را به ثبت رسانده است. سطح حمایتی که در محدوده ۲۶۳ الی ۲۶۹ دلار در نظر گرفته شده بود، در برخورد آخر به صورت فیک شکسته شد، و با شکسته شدن خط روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته، قیمت رشد شدیدی داشت. برای کوتاه مدت تا زمانی که حمایت رند ۳۰۰ دلار حفظ شود، افزایش قیمت بیشتری می توانیم انتظار داشته باشیم.

مقاومتی که در محدوده ۳۱۵ دلار قرار دارد می تواند شکسته شود، و افزایش قیمت می تواند تا سطح ۳۲۰ الی ۳۳۰ دلار ادامه داشته باشد. اما برای ادامه حرکت صعودی بایننس کوین نیاز به شکست کامل مقاومت ۳۲۰ الی ۳۳۰ دلار و تثبیت قیمت بالای این سطح می باشد. در این صورت انتظار داریم رشد قیمت تا سطح ۳۵۰ دلار به حرکت صعودی ادامه دهد. اگر مقاومت دوم نیز شکسته شود، روند قیمت در تایم فریم روزانه می تواند صعودی شود. در این صورت پتانسیل رشد میان مدت و رسیدن به سقف های قبلی در تایم فریم هفتگی افزایش پیدا می کند.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 5 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 28 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته مانند بسیاری از آلت کوین های بازار روند کاملا رنجی داشته است. قیمت این ارز مجددا روی سطح حمایت ۲۶۴ الی ۲۷۰ دلار قرار گرفته و روز گذشته یک واکنش تقریبا مناسب مشاهده شده است. اما توجه داشته باشید که روند کلی مارکت نزولی است، و همچنین پتانسیل یک کاهش قیمت دیگر برای BNB وجود دارد. در صورت افزایش فشار فروش و شکست حمایت فعلی، محدوده حمایت ۲۳۳ الی ۲۴۰ دلار برای این ارز می تواند یک ناحیه واکنشی قوی محسوب شود. اما از طرفی شکست حمایت فعلی می تواند قیمت را وارد موج نزولی جدیدی کند، که ناحیه برگشتی را در محدوده ۱۷۹ الی ۱۹۱ دلار نشان می دهد.

بنابراین افزایش فشار فروش در بازار می تواند حتی منجر به شکست کف قبلی در تایم فریم هفتگی شود. اگر کندل این هفته زیر ناحیه حمایت ۲۶۴ بسته شود، با احتمال بسیار بالا، کف قبلی می تواند هدف بعدی فروشندگان باشد. برای کوتاه مدت و در تایم فریم ۴ ساعته یک روند رنج را روی نمودار می توانیم مشاهده کنیم. یک مقاومت داینامیک به سمت بالا شکسته شده است، و با توجه به واگرایی مثبت انتظار یک رشد کوتاه مدت را تا محدوده مقاومت ۲۸۳ الی ۲۹۰ داریم. شکست مقاومت ۲۹۰ دلار می تواند برای روند صعودی کوتاه مدت مورد توجه قرار بگیرد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 28 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 21 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. قیمت این ارز بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۳۳۲ الی ۳۵۵ دلار، با واکنش شدیدی همراه شد. البته به صورت موقت رشد قیمت تا نزدیک محدوده ۴۰۰ دلار ادامه پیدا کرد. اما با برگشت بازار و افزایش فشار فروش، شاهد ریزش قیمت BNB تا محدوده ۲۶۵ الی ۲۷۰ دلار بودیم. این ناحیه به دلیل اینکه در گذشته نیز با واکنش های مثت همراه بوده است، این بار نیز واکنش داشته و شاهد رنج شدن روند این ارز بین دو محدوده مشخص شده هستیم.

همچنین یک ناحیه حمایت مینور در محدوده ۲۸۰ الی ۲۸۶ دلار برای BNB در نظر گرفته شده است، که ناحیه تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته است. تا زمانی که خریداران این ناحیه حمایتی را حفظ کنند، می توانیم انتظار رشد قیمت را برای هفته آینده داشته باشیم. اما اگر حمایت فعی شکسته شود، و فشار فروش بیشتری در بازار به وجود بیاید، کاهش قیمت می تواند تا محدوده کف قبلی یعنی قیمت ۲۰۰ الی ۱۹۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 21 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 7 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در طول هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشته است. بعد از کاهشی که تا محدوده حمایت ۲۶۵ الی ۲۷۰ دلار مجددا شاهد آن بودیم، حمایت خریداران باعث رشد مجدد قیمت شد، و با برگشت بازار شاهد فشار فروشی نبودیم. این بار سقف کانال نزولی در محدوده ۲۹۰ دلار شکسته شد، و قیمت بدون پولبک به روند صعودی خود ادامه داده است. یک ناحیه مقاومت در محدوده ۳۰۷ الی ۳۱۶ دلار برای BNB در نظر گرفته شده است، که بعد از برخورد به این مقاومت واکنش مشاهده شده است.

همانطور که می بینید، یک روند رنج هنوز بین محدوده حمایت ۲۶۵ تا مقاومت ۳۱۶ دلار می توان مشاهده کرد. اگر بازار اصلاح داشته باشد، بایننس کوین می تواند با برگشت به سمت حمایت ۲۸۸۰ الی ۲۸۶ دلار، پولبک کامل تری داشته باشد. و نکته بعدی اینکه به دلیل صعودی شدن روند در تایم فریم ۴ ساعته، انتظار رشد قیمت را حداقل تا مقاومت محدوده ۳۳۲ الی ۳۵۵ دلار داریم. در این ناحیه به دلیل اینکه پتانسیل تشکیل واگرایی مخفی وجود دارد، باز هم انتظار واکنش قوی را می توانیم داشته باشیم.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 7 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۷ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB روند رنجی را در هفته گذشته به ثبت رسانده است. قیمت این ارز روی محدوده حمایت ۲۶۵ الی ۲۷۰ دلار قرار دارد، و هنوز در موج اصلاحی می باشد. اما واکنش هایی که به محدوده حمایت فعلی نشان می‌دهد، می تواند نشانه خوبی برای رشد قیمت باشد. در تایم فریم ۴ ساعته شاهد روند رنجی بین حمایت فعلی و مقاومت محدوده ۲۸۰ الی۲۸۶ دلار هستیم. همچنین یک ترند لاین نزولی روی نمودار می توانیم در نظر بگیریم. شکست این مقاومت در صورت تشکیل واگرایی مثبت، می تواند نشانه رشد قیمت و حرکت به سمت این مقاومت باشد.

اما در صورت ریزش مجدد قیمت بیت کوین، می توانیم انتظار اصلاح عمیق تری را تا محدوده حمایت ۲۴۲ الی ۲۳۴ دلار داشته باشیم. همچنین توجه داشته باشید که این ناحیه با کف کانال نزولی کوتاه مدت همپوشانی دارد، و محدوده حمایت واکنشی خوبی می تواند باشد. هنوز RSI به محدوده اشباع فروش برخوردی نداشته است. پس پتانسیل کاهش بیشتر قیمت وجود دارد. مگر در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۲۸۶ دلار تثبیت بدهند

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 30 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد و با برخورد قیمت به محدوده حمایت ۲۶۰ الی ۲۵۵ دلار، واکنش مثبت شدیدی از این محدوده مشاهده شد. رشد ۷ درصدی قیمت ۲۲ برگشت بالای محدوده حمایت ۲۷۰ دلار شد. بنابراین این سطح حمایت به صورت فیک شکسته شد. شیب کانال نزولی بسیار پایین می باشد، که نشان می دهد موج اصلاحی می تواند به همین صورت کم عمق باقی بماند.

در صورت حفظ کامل محدود خ ۲۷۰ دلار، حرکت صعودی می تواند تا هدف اول ۲۸۲ الی ۲۸۶ دلار و هدف دوم در محدوده سقف قبلی یعنی قیمت ۲۹۵ الی ۳۰۰ دلار ادامه داشته باشد. بنابراین محدوده مقاومت ۲۸۵ الی ۲۸۰ دلار، می تواند نقطه عطف ادامه روند بایننس کوین در هفته جاری باشد. در تایم فریم هفتگی نیز حفظ این محدوده حمایت می تواند بسیار تعیین کننده برای ادامه روند صعودی میان مدت باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. قیمت این ارز که به یک مقاومت در محدوده ۳۰۰ الی ۲۹۷ دلار برخورد کرده بود، با واکنش منفی شدیدی همراه شد. بعد از خبر منفی در مورد شبکه بایننس اسمارت چین، کاهش بیشتر قیمت BNB موجب شد که قیمت این ارز تا محدوده حمایت ۲۸۰ دلار ریزش داشته باشد. قیمت هنوز داخل کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد، و تا زمانی که این حمایت حفظ شود، امکان برگشت قیمت به سمت مقاومت های بالاتر وجود دارد. اما در صورت شکست این حمایت، روند ۴ ساعته می تواند نزولی شود.

بنابراین کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده حمایت ۲۶۵ الی ۲۶۹ دلار ادامه داشته باشد. مهم ترین حمایت BNB در صورت ریزش شدید تر در محدوده ۲۳۵ الی ۲۴۲ دلار می باشد، که در صورت شکست حمایت فعلی، هدف بعدی فروشندگان می باشد. این ریزش احتمالی می تواند در اثر اخبار منفی بیشتر، شدت بیشتری به خود بگیرد. در بازه های زمانی کوچکتر اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۲۸۱ الی ۲۸۲ دلار برگردانند، احتمال حفظ حمایت کف کانال صعودی کوتاه مدت و رشد قیمت، بیشتر می شود.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 16 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 9 مهر1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۹ مهر۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز بایننس کوین BNB در هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. این ارز که در تایم فریم روزانه در یک روند رنج به سر می برد، با حفظ حمایت خود در محدوده ۲۶۵ الی ۲۷۰ دلار، یک حرکت صعودی تا محدوده ۲۹۰ دلار در سقف کانال نزولی به ثبت رسانده است. از طرفی مقاومت سقف کانال که با محدوده ۲۸۰ الی ۲۸۶ دلار همپوشانی پیدا کرده است، باعث توقف قیمت و رنج شدن روند در این محدوده شده است. در بازه زمانی ۴ ساعته می توانیم یک کانال صعودی باریک، داخل کانال نزولی کوتاه مدت رسم کنیم.

این کانال می تواند نوسانات قیمت را دقیق تر زیر نظر بگیرد. در صورت شکست کف کانال، ادامه کاهش قیمت BNB تا محدوده حمایت اصلی ۲۳۵ الی ۲۴۲ دلار مورد انتظار می باشد. برای شکست مقاومت فعلی، نیاز است که خریداران با حجم معاملات بالایی در جهت تثبیت قیمت بالای محدوده ۲۹۰ دلار اقدام کنند. اگر زیر محدوده ۲۸۰ دلار کندل ۴ ساعته بسته نشود، احتمال شکست مقاومت افزایش خواهد یافت. در این صورت با شکسته شدن سقف کانال نزولی، هدف قیمت در محدوده ۳۰۰ و ۳۱۰ دلار خواهد بود.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 9 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 27 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته با روند نزولی آن در محدوده حمایت ۲۷۰ دلار متوقف شد، و با حمایت خریداران در این محدوده شاهد واکنش مثبت به این حمایت بودیم. در بازه زمانی ۴ ساعته به دلیل تشکیل یک سقف بالاتر نسبت به آخرین سقف در روند نزولی، می توانیم انتظار صعودی شدن روند را داشته باشیم. اما این مورد در صورتی اتفاق خواهد افتاد که حمایت محدوده ۲۶۰ دلار حفظ شود.

شیب برخورد به حمایت بالا بوده است، به دلیل مومنتوم بالای روند نزولی، احتمال تست مجدد سطح حمایت وجود دارد. یک خط روند صعودی در تایم فریم پایین روی نمودار رسم شده است، که اگر این حمایت شکسته شود، محدوده حمایت مورد نظر تست خواهد شد. در تایم فریم روزانه نیز همانطور که مشاهده می کنید، یک کانال نزولی در نظر گرفته شده است، و در صورت افزایش فشار فروش، و شکست حمایت، ریزش می تواند تا محدوده ۲۳۵ الی ۲۴۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 27 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 19 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در هفته گذشته روی محدوده حمایت خود یک شکست فیک انجام داد، و تا قیمت ۲۶۰ دلار نیز قیمت آن کاهش داشت، اما با برگشت قیمت بیت کوین، مجددا بالای حمایت ۲۷۰ دلار برگشت. با تایید شدن الگوی کنج، می توانیم اولین هدف را در محدوده ۳۰۰ دلار در نظر داشته باشیم. هدف دوم نیز در صورت حمایت بیشتر در محدوده ۳۱۰ الی ۳۲۰ دلار قرار گرفته است.

کندل روز گذشته از اندیکاتور EMA عبور کرده است، و این اندیکاتور در محدوده ۲۸۵ دلار یک حمایت را در تایم فریم های پایین تر نشان می دهد. از طرف دیگر، اندیکاتور پیویت پوینت در محدوده ۲۹۶ دلار مقاومت پیوت ماهانه را نشان میدهد. بنابراین برای شکست این مقاومت، کندل روزانه قوی به همراه حجم معاملات بالا باید بالای این محدوده بسته شود، تا بتوان یک شکست قطعی را برای BNB در نظر گرفت. در این صورت اهداف ۳۱۰ الی ۳۲۰ دلار برای بایننس کوین در دسترس خواهد بود.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 19 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 12 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB در بازه زمانی ماهانه داخل یک موج اصلاحی به شکل یک پولبک پیچیده می باشد. با توجه به اینکه ریزش شدید قیمت موجب برخورد به یکی از حمایت های مهم شده است، و این حمایت نیز با واکنش مثبت خوبی همراه بوده است، انتظار یک روند رنج در تایم فریم بالا برای بایننس کوین وجود دارد. در هفته گذشته شاهد ریزش ۸ درصدی قیمت این ارز بودیم. فشار فروش مجددا قیمت را به کف موج اصلی در تایم فریم روزانه رسانده است، که این حمایت در محدوده ۲۷۰ الی ۲۷۶ دلار قرار دارد.

با توجه به واکنش های خوبی که به سطح حمایت مشاهده شده است، احتمال رشد مجدد قیمت از این محدوده وجود دارد. تا زمانی که این حمایت حفظ شود، پتانسیل رشد مجدد قیمت تا محدوده مقاومت اول ۳۱۰ الی ۳۱۶ دلار و مقاومت دوم در محدوده ۳۵۰ دلار وجود دارد. الگوی کنج نزولی نیز در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار تشکیل شده است، و واگرایی مثبت توسط اندیکاتور MACD شناسایی شده است. اما در صورتی که فشار فروش در بازار داشته باشیم، با شکست حمایت فعلی، ریزش قیمت می تواند تا هدف اول ۲۵۶ الی ۲۵۴ دلار و هدف دوم ۲۴۲ الی ۲۳۵ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 12 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 29 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت BNB را مشاهده کنید.

رمز ارز BNB بعد از برخورد به مقاومت سقف کانال نزولی در محدوده ۳۲۶ الی ۳۶۰ دلار، با واکنش منفی همراه شد، و حمایتی هم که در محدوده ۲۸۲ الی ۲۹۰ دلار در نظر گرفته شده بود، روز گذشته پر قدرت به سمت پایین شکسته شد. خطوط اندیکاتور MACD نیز به سمت پایین حرکت کرده است، و احتمال برگشت قیمت به سمت محدوده حمایت ۲۴۲ الی ۲۵۰ دلار وجود دارد. با توجه به اینکه رمز ارز بایننس کوین در تایم فریم روزانه هنوز از روند نزولی خارج نشده است، با برگشت قوی که تا بالاترین سقف روند نزولی اتفاق افتاده است، پتانسیل ورود به روند رنج در محدوده فعلی افزایش خواهد یافت.

حمایت فعلی که مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است، در محدوده ۲۷۷ الی ۲۸۰ دلار قرار دارد، و قیمت می تواند بین این حمایت و مقاومت ۲۹۰ دلار نوسان داشته باشد. در بازه زمانی ۴ ساعته قیمت از روند صعودی خارج شده است، و تمامی خطوط اندیکاتور ایچیموکو این مورد را تایید می کند. بنابراین تا زمانی که مومنتوم در تایم فریم های پایین تر کاهش باید منتظر ماند.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 29 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 22 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در طول هفته روز گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز با اینکه رشد خوبی را به ثبت رسانده است، اما همچنان زیر سطح مقاومت ۳۲۶ الی ۳۶۰ دلار قرار دارد. این مقاومت در سقف کانال نزولی قرار گرفته است، و در صورتی که پر قدرت شکسته شود، روند روزانه بایننس کوین می تواند تبدیل به حالت صعودی شود. همچنان حمایت خط روند صعودی آبی رنگ می تواند مانع از برگشت قیمت و ریزش این ارز شود.

در تایم فریم ۴ ساعته واگرایی های منفی پی در پی در حال شکل گیری است، و این واگرایی ها توسط اندیکاتور MACD شناسایی شده است، اما این واگرایی ها نشانه اصلاح قیمت می باشند، و اگر در تایم فریم ۴ ساعته بررسی کنید، می بینید که بعد از هر بار اصلاح، مجددا قیمت افزایش پیدا کرده است. هنوز واگرایی که نشانه برگشت روند در تایم فریم ۴ ساعته باشد، تشکیل نشده است، و حمایت می نور ۳۱۳ دلار شکسته نشده است. اما اگر این حمایت از دست برود، محدوده حمایت بعدی در قیمت ۲۹۰ دلار خواهد بود، که می تواند با خط روند صعودی برخورد کرده و واکنش مثبت داشته باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 22 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 15 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در طول هفته های گذشته رشد بسیار خوبی را تجربه کرد. ارز صرافی بایننس پس از ریزش های سنگینی که پشت سر گذاشت، به سرعت روند آن رو به بهبودی رفت. قیمت داخل کانال نزولی قرار دارد، اما با رشد خوبی  که داشته است، خریداران توانسته اند قیمت را به سقف کانال نزولی در محدوده ۳۲۶ الی ۳۶۰ دلار برسانند. در صورت برخورد قیمت به این ناحیه، می توانیم انتظار داشته باشیم که با واکنش قیمت مواجه شویم. به طور کلی، BNB تا زمانی که حمایت خط روند صعودی خود را حفظ کند، می توان انتظار شکست مقاومت را داشت.

مهم ترین محدوده حمایت BNB نیز در قیمت ۲۸۲ الی ۲۸۹ دلار قرار گرفته است. همچنین یک حمایت مهم نیز در محدوده ۲۶۰ دلار قرار گرفته است، که توسط ایچیموکو شناسایی شده، و این ناحیه دقیقا حمایت ابر کومو می باشد. پس محدوده بسیار قوی در صورت برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین می باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 15 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 1 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB بعد از اینکه به مقاومت محدوده ۲۴۲ الی ۲۵۰ دلار برخورد کرد، با توقف جزیی در این ناحیه، مجددا توسط خریداران حمایت شد، و با شکست این مقاومت، حرکت صعودی تا مقاومت بعدی ۲۷۰ دلار ادامه پیدا کرد. سطحی که به عنوان مقاومت رسم شده بود، اکنون به حمایت خوبی تبدیل شده است. همچنین میدلاین کانال نزولی نیز در این ناحیه قرار دارد.

اگر به نمودار BNB توجه داشته باشید، ناحیه عرضه قوی در محدوده ۲۸۲ الی ۲۸۹ دلار قرار دارد، و در صورت برخورد قیمت با این ناحیه می تواند با واکنش منفی همراه باشد. پتانسیل تشکیل واگرایی توسط اندیکاتور MACD شناسایی شده است، و در صورت شکست حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت، انتظار داریم که شاهد برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین تر باشیم.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 1 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 25 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در طی هفته گذشته حرکت صعودی آن به مقاومت محدوده ۲۴۲ الی ۲۵۰ دلار برخورد کرد، و قیمت به این ناحیه واکنش نشان داده است. روند BNB در تایم ۴ ساعته هنوز صعودی است، اما در تایم روزانه در صورت شکست مقاومت ۲۵۰ دلار، می تواند از حالت کاملا نزولی خارج، و تبدیل به حالت صعودی شود. در زمان نگارش این تحلیل قیمت بین یک مقاومت در محدوده ذکر شده و یک حمایت در قیمت ۲۰۰ الی ۲۱۰ دلار رنج شده است.

با توجه به اینکه کندل ها به ابر اندیکاتور ایچیموکو نزدیک شده اند، و مووینگ های این اندیکاتور زیر قیمت قرار گرفته است، روند رنج می تواند ادامه داشته باشد. اندیکاتور RSI نیز در محدوده اشباع خرید قرار دارد. بنابراین در صورتی که بازاز ریزش داشته باشد، احتمال برگشت قیمت به سطوح حمایت وجود دارد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 25 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 18 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB هفته جاری را روند صعودی آغاز کرده است. بعد حمایتی که توسط خریداران در محدوده ۲۰۰ الی ۲۱۰ دلار شد، شاهد رشد قیمت تا محدوده سقف کانال نزولی در قیمت ۲۴۵ دلار بودیم. این مقاومت تاکنون موجب توقف قیمت شده است، و با توجه به اینکه در آخر هفته قرار داریم ، روند BNB رنج شده است. با توجه به اینکه محدوده مقاومت ۲۴۰ الی ۲۵۰ دلار مقاومت مهم می باشد، و همچنین پیوت ماهانه در همین محدوده قرار گرفته است، بنابراین در صورتی که خریداران بتوانند با حمایت بیشتر قیمت را بالای این ناحیه برسانند، با خروج قیمت از کانال نزولی ادامه حرکت صعودی می‌تواند تا محدوده سقف کانال نزولی اصلی به ثبت برسد. اهداف پیش رو نیز روی نمودار مشخص شدن است.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 18 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 11 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در طول هفته گذشته از بعد از برخورد به محدوده ۲۴۳ دلار، مجددا با واکنش همراه شد. قیمت این ارز با توجه به اینکه به یکی از مقاومت های اندیکاتور Pivot Points برخورد کرده بود، و همچنین به دلیل شیب بالای روند نزولی قبلی، با واکنش همراه شد. به طور کلی برای این ارز دو محدوده قوی برگشتی در نظر گرفته شده است، که در صورت برخورد قیمت با آن ها، این پتانسیل وجود دارد که روند قیمت در تایم فریم روزانه با واکنش به یکی از این سطوح، مجددا تبدیل به حالت صعودی شود.

حمایت اول در قیمت ۱۸۶ الی ۱۸۸.۶ دلار قرار گرفته است، که هم در گذشته و هم توسط اندیکاتور پیوت پوینت قابل تایید می باشد، و در نهایت حمایت دوم که در صورت ریزش شدید قیمت و آخرین ریزش احتمالی، پتانسیل برخورد به این ناحیه وجود دارد، در محدوده ۱۵۵.۳ الی ۱۴۸.۴ دلار قرار گرفته است. در حالت کلی تا زمانی که حمایت ۲۰۰ الی ۲۱۰ دلار حفظ شود، قیمت می تواند با واکنش به این سطح، یک برگشت دیگر را تا محدوده ۲۴۳ و حتی ۲۶۸ دلار داشته باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 11 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB بعد از حمایتی که در محدوده ۲۰۰ دلار داشت، در برخورد اول به این قیمت با واکنش خوبی همراه بود، در برخورد دوم به صورت موقت این سطح حمایت شکسته شد. در هفته گذشته کلوز کندل روزانه زیر محدوده ۲۰۰ دلار مشاهده شد، اما در کندل روزانه روز بعد شاهد تثبیت قیمت و تایید این شکست نبوده ایم. بنابراین حرکت صعودی و حمایت خریداران منجر به رشد قیمت تا محدوده ۲۴۰ دلار شده است. با توجه به اندیکاتور pivot points، حمایت مقاومت مهمی که مربوط به تایم فریم هفتگی می باشند را در نمودار مشاهده می کنیم.

محدوده مبنا برای معاملات قیمت ۲۲۰ الی ۲۱۸ دلار در نظر گرفته شده است، و با توجه به اینکه روند قیمت در بازه زمانی ۱ ساعته تبدیل به حالت صعودی شده است. تا زمانی که سطح حمایت ۲۱۸ دلار و حتی ۲۱۰ الی ۲۰۵ دلار حفظ شود ، جریان سفارشات می تواند به سمت اهداف بالاتر تا محدوده های مقاومت ۲۶۰ دلار در نظر گرفته شود. در غیر اینصورت مجددا انتظار کاهش قیمت ها و برخورد به حمایت های پایین تر را داریم.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 4 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 28 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در هفته گذشته با ادامه روند نزولی، حرکت آن تا محدوده ۲۵۶ دلار ادامه پیدا کرد، فشار فروش با توجه به قدرت کندل های نزولی، موجب شکسته شدن حمایت مورد نظر و حرکت به سمت محدوده حمایت اصلی ۲۰۰ دلار شده است. این حمایت نیز در ساعات اخیر مورد فشار فروشندگان قرار گرفته است. محل بسته شدن کندل هفتگی این ارز بسیار مهم می باشد.

در صورت بسته شدن قیمت زیر سطح ۲۰۰ دلار و تثبیت قیمت، ریزش می تواند حداقل تا محدوده ۱۵۰ دلار ادامه داشته باشد. تا زمانی که قیمت روی یکی از این سطوح حمایت تثبیت نداشته باشد، امکان برگشت قیمت وجود نخواهد داشت. برای کوتاه مدت نیز واگرایی مثبتی که توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، در صورت حفط حمایت ۲۰۰ دلار، می تواند نشانه برگشت قیمت باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 28 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 21 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در طی دو هفته گذشته نوسانات آن بین سطح حمایت هفتگی ۲۹۵ الی ۲۸۱ دلار و مقاومت ۳۴۰ الی ۳۵۰ دلار ادامه پیدا کرد. این ارز طبق تحلیل قبلی، با حمایت خریداران از سطح ۲۹۵ دلار حرکت صعودی خود را شروع کرد، و تا محدوده مقاومت ۳۱۷ الی ۳۲۴ دلار مطابق انتظار رشد قیمت آن ادامه پیدا کرد. مجددا با واکنش به این سطح مقاومت و سیو سود خریداران کوتاه مدت، شاهد برگشت قیمت به سمت حمایت مورد نظر بودیم. اما با توجه به ترند لاین نزولی که می توانستیم روی سطوح پیوت در موج های آخر رسم کنیم،

هنوز این خط روند به سمت بالا شکسته نشده است. بنابراین احتمال کاهش بیشتر قیمت و برگشت به سمت حمایت اصلی ۲۶۹ الی ۲۵۶ دلار وجود دارد. همچنین برای قیمت در تایم فریم ۴ ساعته می توان یک کانال نزولی در نظر گرفت، و تا زمانی که سقف کانال در محدوده ۳۰۰ دلار تبدیل به حمایت نشود، امکان صعودی شدن قیمت در تایم فریم ۴ ساعته وجود نخواهد داشت.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 21 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 7 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در هفته های گذشته یک سطح حمایتی را تبدیل به مقاومت کرده است. این محدوده که در قیمت ۳۳۲ الی ۳۵۰ دلار قرار دارد، در حال حاضر به مقاومت مهمی تبدیل شده است، و تا زمانی که قیمت کاملا بالای این ناحیه برگشت نداشته باشد، انتظار ادامه اصلاح قیمت و کاهش بیشتر را داریم. در تایم فریم های پاین تر روند قیمت بین مقاومت ذکر شده و حمایت محدوده ۲۸۱ الی ۲۹۵ دلار رنج شده است. در صورت افزایش فشار فروش، خروج از روند رنج می تواند با احتمال بیشتری از سمت پایین باشد.

در این صورت حمایت بعدی که در محدوده ۲۵۶ الی ۲۷۰ دلار قرار دارد، می تواند قیمت را مدتی متوقف کند، و از این ناحیه پتانسیل بیشتری برای برگشت وجود دارد. در سناریو دوم با بررسی اندیکاتور RSI ، می توان متوجه شد که با توجه به اینکه مدت زیادی است در ناحیه اشباع فروش قرار گرفته است، در صورتیکه قیمت رشد داشته باشد، مقاومت مینور محدوده ۳۱۷ الی ۳۲۴ دلار می تواند مجددا قیمت را به سمت حمایت ۲۸۱ الی ۲۹۵ دلار برگرداند، و سپس از این محدوده در صورت تشکیل واگرایی، شاهد رشد قیمت تا سطح مقاومت ۳۵۰ دلار خواهیم بود.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 7 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 24 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در طول دو هفته گذشته با ریزش قیمت شدیدی همراه بود. در تحلیل قبلی یک الگوی مثلث برای این ارز در نظر گرفته شده بود، و باید برای شکست و تایید الگو از بالا منتظر می ماندیم. با افزایش فشار فروش ها در بازار، این شکست از روی محدوده حمایت ۳۷۴ الی ۳۸۰ دلار اتفاق افتاد و حتی شاهد شکسته شدن حمایت بعدی در محدوده ۳۳۵ الی ۳۱۵ دلار بودیم. پایین ترین حمایتی که برای BNB در نظر گرفته شده بود، سطح حمایت ۲۲۳ الی ۲۰۰ دلار بود که قیمت دقیقا به این سطح واکنش داشت.

حمایت خریداران موجب برگشت ۲۵ درصدی ارزش BNB شده است و قیمت آن در زمان نگارش این تحلیل در سطح ۲۸۱ دلار می باشد. برای برگشت قیمت و از سر گرفتن حرکت صعودی، مقاومت فعلی باید توسط خریداران پس گرفته شود. در غیر اینصورت ادامه نوسانات می تواند وارد یک کانال رنج در تایم های پایین تر شود. تا مشخص شدن وضعیت بازار و بسته شدن کندل ماهانه این روند رنج می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 24 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 17 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB برای پنجمین هفته متوالی کندل نزولی را روی نمودار تشکیل داده است. قیمت مجددا به سطح حمایت روزانه خود در محدوده ۳۷۴ الی ۳۸۰ دلار برخورد کرده است. قدرت کندل های نزولی نشان می دهد که احتمال شکست این سطح حمایت وجود دارد. در صورت شکست، ریزش قیمت می تواند تا محدوده حمایت پایین تر ۳۳۵ الی ۳۱۵ دلار ادامه داشته باشد.

همان طور که مشاهده می کنید، روی نمودار BNB یک الگوی مثلث بزرگ تشکیل شده است، و قیمت در نوک الگو در حال فشرده شدن می باشد. بنابراین تا زمان خروج قیمت و تایید این الگو برای موج حرکتی بعدی باید منتظر ماند. در صورت شکست الگو از بالا، اهداف پیش رو محدوده های ۴۴۰ الی ۴۵۰ دلار و هدف دوم در محدوده ۵۰۰ دلار خواهد بود.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 17 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 10 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در طول هفته گذشته روی محدوده حمایت مینور خود در قیمت ۳۸۶ الی ۴۰۰ دلار در حال نوسان بوده است. فشار فروش در چهارمین هفته تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است، و BNB در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، پتانسیل برگشت از این محدوده مهم را به سمت مقاومت های خود دارا می باشد. در تایم فرمی روزانه یک ترند لاین نزولی روی موج اصلاحی می توان رسم کرد. چنانچه خریداران بتوانند قیمت این ارز را بالای سطح مقاومت داینامیک برسانند، مجددا انتظار می رود که رشد قیمت حداقل تا محدوده ۴۵۰ دلار ادامه داشته باشد.

در تایم روزانه، اندیکاتور EMA در قیمت ۴۰۸ دلار یک مقاومت را نشان می دهد، که در صورت کراس قیمت با اندیکاتور، می تواند نشانه مثبتی برای BNB در کوتاه مدت باشد. همان طور که روی نمودار مشاهده می کنید، اندیکاتور ICHIMOKU نیز محدوده حمایت فعلی را تایید می کند. بنابراین در صورت عبور قیمت از ابر صعودی، شرایط برای رشد BNB مناسب خواهد شد. ضخامت ابر اندیکاتور در حال کاهش می باشد. بنابراین در صورت ریزش قیمت ها در بازار، احتمال شکست حمایت نیز وجود دارد. کم ریسک ترین حالت، شکست خط روند نزولی و پولبک به آن می باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 10 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 27 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در طول هفته گذشته ریزش قیمت ۷ درصدی را تجربه کرد. این ارز که به یک محدوده مقاومت مهم در تایم ماهانه برخورد کرده بود، با واکنش منفی همراه شد و این محدوده که در قیمت ۴۴۵ الی ۴۸۹ دلار قرار دارد، موجب شد تا فروشندگان قدرت بگیرند، و قیمت تا محدوده حمایت ۳۸۷ الی ۴۰۰ دلار کاهش داشت.

با توجه به اینکه BNB در تایم روزانه در یک روند رنج قرار گرفته است، و حرکت نزولی هفته گذشته با شیب زیادی به سمت حمایت به ثبت رسید، احتمال برخورد مجدد به این محدوده حمایت وجود دارد. بعد از برخورد در صورت مشاهده نشانه های حمایت و تشکیل الگوهای کندل مهم روی این محدوده امکان رشد قیمت برای این ارز تا مقاومت هفتگی در محدوده ۴۵۰ و ۵۰۰ دلار فراهم خواهد شد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 27 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 20 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در هفته گذشته کاهش قیمت داشت. این ارز که با فشار خرید و حمایت های خوب به محدوده مقاومت ۴۵۰ الی ۴۶۰ دلار رسیده بود، با سیو سود برخی خریداران در این ناحیه توقف داشت، و تا حمایت ۴۲۰ دلار ریزش داشته است. یک محدوده مهم در قیمت رند ۴۰۰ دلار تا محدوده ۳۹۰ دلار وجود دارد و در صورت ریزش بیشتر بازار احتمال برخورد قیمت با این حمایت وجود دارد.

روند این ارز در تایم فریم روزانه هنوز به حالت صعودی تبدیل نشده است، اما در صورتی که حمایت های خود را حفظ کند، با شکست خط روند نزولی موج اصلاحی و تثبیت بالای محدوده ۴۸۰ دلار، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را تا اهداف قبلی داشته باشیم. حمایت مینور در محدوده ۴۱۷ الی ۴۱۹ و مقاومت مینور در محدوده ۴۵۳ الی ۴۵۷ دلار می باشد، که احتمال رنج شدن قیمت بین این دو محدوده وجود دارد.

با توجه به حرکت صعودی خوبی که از محدوده ۳۶۰ دلار ثبت شده است، در صورت فشرده شدن قیمت بین محدوده های فعلی، احتمال تشکیل الگوی پرچم صعودی و شکست مقاومت اصلی بیشتر می شود.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 20 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 6 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در روزهای گذشته رشد خوبی داشته است. بایننس کوین که در کانال نزولی قرار گرفته بود، و یک مقاومت در محدوده ۴۰۳ الی ۳۹۷ داشت، و عدد رند ۴۰۰ دلار بین این محدوده قرار گرفته بود، با حمایت خوب خریداران، موفق به شکست این مقاومت و همچنین شکست مقاومت سقف کانال نزولی شد. قیمت در حال تثبیت بالای این سطح مهم می باشد.

با خروج قیمت از کانال نزولی، روند این ارز ار حالت کاملا نزولی خارج شده است. اما برای تبدیل شدن به روند کاملا صعودی در تایم روزانه نیاز به شکست مقاومت محدوده ۵۰۰ دلار دارد. بنابراین با حفظ حمایت مورد نظر، انتظار رشد قیمت تا هدف اول در محدوده ۴۶۶ الی ۴۸۰ دلار را داریم. هدف دوم نیز می تواند در محدوده ۵۰۰ دلار باشد. لازم به ذکر است که روند در تایم ۴ ساعته با حفظ حمایت ۴۰۰ دلار صعودی باقی خواهد ماند.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 6 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 28 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در هفته گذشته رشد بسیار خوبی را تجربه کرد. این ارز که در محدوده حمایت بسیار مهمی قرار گرفته بود با رشد ۱۰ درصدی خود به محدوده سقف کانال نزولی در قیمت ۴۰۰ دلار رسیده است. این مقاومت محدوده مهمی برای ادامه حرکت قیمت می‌باشد. چنانچه این مقاومت تبدیل به حمایت شود می توانیم انتظار داشته باشیم که بایننس کوین از کانال نزولی خارج شود و حرکت صعودی خود را تا محدوده ۵۰۰ دلار ادامه دهد.

با توجه به اینکه چندین هفته قیمت در محدوده ۳۵۰ دلار متوقف شده است، در طول این مدت عرض کانال نزولی یک محدوده رنج را نشان می‌دهد. بنابراین شکست مقاومت ۴۰۰ دلار می تواند موجب رشد قیمت بایننس کوین در میان مدت تا سقف قبلی در کانال ۶۰۰ دلار شود.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 28 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 21 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در اول هفته جاری با رشد قیمت همراه بود. رشد قیمت تا محدوده ۴۰۰ دلار ادامه داشت، اما به دلیل رند بودن این مقاومت، با واکنش همراه شد. دو محدوده حمایت اصلی برای کوتاه مدت در نظر گرفته شده است. محدوده اول در قیمت ۳۴۰ الی ۳۱۷ دلار و محدوده دوم در قیمت ۳۱۰ الی ۳۰۰ دلار می باشد. این دو ناحیه نزدیک کف کانال صعودی میان مدت قرار دارد. بنابراین انتظار می رود در صورت برخورد مجدد به این محدوده ها قیمت واکنش خوبی داشته باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 21 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی، قیمت روی یک محدوده حمایت استاتیک قرار گرفته است. این محدوده که در قیمت ۳۷۰ الی ۳۶۵ دلار قرار دارد، در صورتی که توسط خریداران حفظ شود، در اینصورت خریداران می توانند قیمت را مجددا تا محدوده ۴۰۰ دلار در سقف کانال نزولی برسانند، و با شکست این مقاومت، و تثبیت بالای این قیمت می توان انتظار ادامه رشد قیمت را محدوده ۶۰۰ دلار در سناریو دوم با ریزش احتمالی قیمت، مجددا کاهش قیمت می تواند تا حمایت ۳۴۰ الی ۳۱۷ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز 21 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 14 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز BNB در هفته گذشته بعد از برخورد به حمایت محدوده ۳۴۰ الی ۳۱۷ دلار، با واکنش همراه شد. هفته گذشته با تثبیت قیمت بالای ۳۸۵ دلار، رشد قیمت تا محدوده ۴۲۵ دلار ادامه پیدا کرد، و به مقاومت سقف کانال نزولی در تایم روزانه برخورد کرد، این برخورد با واکنش همراه بود، و مجددا با ریزش بازار در روزهای گذشته، شاهد کاهش قیمت بودیم.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 14 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه:

قیمت در این بازه زمانی، قیمت به یک حمایت داینامیک در محدوده ۳۷۰ دلار برخورد کرده و با واکنش همراه بوده است. اگر فشار فروش در بازار کاهش پیدا کند، می توانیم انتظار رشد مجدد قیمت و خروج از کانال نزولی را داشته باشیم. در غیر اینصورت، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۳۴۰ دلار مجددا ادامه داشته باشد.

البته حمایت میدلاین کانال در محدوده ۳۴۰ دلار، این حمایت را تقویت کرده است، و با توجه به واکنش های خوبی که در گذشته داشته، در صورت رسیدن قیمت به این ناحیه، پتانسیل تشکیل واگرایی و الگوی کف دو قلو وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز 14 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 8 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال BNB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

در طول یک هفته گذشته با نوسانات شدیدی همراه بود. برخورد قیمت به یک سطح حمایت بسیار مهم در تایم ماهانه، موجب واکنش شدید و برگشت قیمت به سمت بالا شد. این حمایت مهم در محدوده ۳۱۷ الی ۳۴۰ دلار قرار دارد، که سومین برخورد در طول دو ماه گذشته با واکنش همراه بوده است. همچنین سقف کانال صعودی بلند مدت نیز در همین محدوده با حمایت استاتیک مورد نظر همپوشانی دارد. انتظار برگشت قیمت را در صورت مساعد شدن شرایط بازار داریم.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 8 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی نیز قیمت بالای میدلاین کانال نزولی برگشته است، که نشانه خوبی برای برگشت به سمت سقف کانال در محدوده ۴۰۰ دلار می باشد. خط روند داینامیک داخل کانال نزولی در حال حاضر مقاومتی است که می تواند با واکنش همراه باشد، و رنج شدن قیمت را می توانیم در روزهای اول این هفته شاهد باشیم. اما اگر این مقاومت شکسته شود، و قیمت بالای سطح ۳۸۵ دلار تثبیت داشته باشد، می توانیم انتظار شکست کانال نزولی را در روزهای آینده داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز 8 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 23 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BNB در هفته گذشته نوسانات خوبی را تجربه نکرد‌. بعد از اینکه خریداران قیمت را نزدیک مقاومت ۴۴۰ دلار رساندند، قیمت با واکنش همراه بود، و اما در ادامه حرکت صعودی، قیمت به یک عدد رند برخورد کرد، که این عدد رند ۴۴۴ دلار بود، و عمده خریداران با توجه به جو بازار، تصمیم به سیو سود در این محدوده گرفتند.

بعد از آن شاهد کاهش قیمت و برگشت مجدد به سمت حمایت ۴۰۰ دلار بودیم. در حال حاضر قیمت به سمت حمایت کف کانال صعودی در حرکت بوده و هنوز قدرت خرید های بازار می باشد. اصلی ترین حمایت بایننس کوین محدوده ۳۳۰ تا ۳۵۳ دلار بوده که قیمت می‌تواند یک بار دیگر به این ناحیه برگشت داشته باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 23 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته:

اما در این بازه زمانی مشاهده می‌کنید که قیمت زمانی که در کف کانال داخل یک محدوده تریدینگ رنج قرار گرفته بود. با قدرت سقف کانال را در محدوده ۳۹۰ دلار شکست و به حمایت تبدیل کرد. این قیمت نیز می تواند مدت کوتاهی کندل ها را متوقف کند. بنابراین محدوده مبنا در این هفته، قیمت ۳۹۰ دلار خواهد بود. اگر روند قیمت رنج باشد، نوسانات می تواند نزدیک این قیمت ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 4 ساعته امروز 23 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 16 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل BNB رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید

رمز ارز BNB در طول این هفته با رشد ۱۱.۵ درصد همراه بوده است. قیمت از محدوده حمایت کف کانال صعودی با الگوی کندلی دوجی به سمت بالا برگشته است. روند برگشت قیمت پر قدرت بوده است، اما در حال حاضر قیمت به یک سطح مقاومت مهم برخورد کرده است، چنانچه این مقاومت شکست شود، و قیمت بالای سطح ۴۲۶ دلار تثبیت داشته باشد، رشد قیمت را می‌ توان تا محدوده ۵۰۰ الی ۵۰۹ دلار انتظار داشت.

اما اگر این سطح شکسته نشود، این برگشت قیمت یک پولبک به سطح شکسته شده محسوب می شود، و انتظار ادامه روند نزولی و یا حداقل روند رنج را در این هفته برای BNB خواهیم داشت.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 16 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته:

همانطور که ملاحظه می ‌فرمایید قیمت به سقف کانال نزولی نیز برخورد کرده است، اما مومنتوم روند و شیب موج اصلاحی مثبت می باشد. پس اگر حجم معاملات بالایی در این محدوده به ثبت برسد، انتظارات ما در مورد ادامه روند برآورده خواهد شد. حتی با شکست این مقاومت، روند در تایم ۴ ساعته نیز از حالت نزولی خارج می شود. مهم ترین حمایت BNB نیز در حال حاضر محدوده ۳۵۰ تا ۳۱۰ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 4 ساعته امروز 16 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 9 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل BNB رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید

کندل هفتگی BNB در قیمت ۳۸۳ دلار بسته شد. هفته گذشته همان طور که انتظار می رفت، ریزش قیمت متوقف شد، و کاهش بیشتری نداشت. افزایش تقاضا موجب شد که قیمت بعد از واکنش خوبی که به محدوده حمایت ۳۵۰ داده بود، تا ۴۰۰ دلار به رشد خود ادامه بدهد. مقاومتی که در قیمت ۳۸۹ دلار رسم شده بود، تا این لحظه مانع از ادامه رشد قیمت BNB شده است، و قیمت در این محدوده رنج می باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 9 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به فیبوناچی اصلاحی، محدوده ۳۸۹ تا ۳۹۳ دلار مقاومتی است که اگر شکسته شود می توان انتظار ادامه رشد قیمت را تا محدوده ۴۱۲ و ۴۳۲ دلار داشت. این محدوده مقاومت سقف کانال نزولی نیز می باشد. اما اگر مقامت فعلی قیمت شکسته نشود، باز هم می توان شاهد کاهش قیمت تا حمایت ۳۶۰ الی ۳۵۰ دلار بود.

روند قیمت در تایم های ۴ و ۱ ساعته در کانال رنج قرار گرفته است. سقف این کانال در قیمت ۳۹۰ دلار و کف آن در محدوده ۳۵۰ دلار می باشد. خط روند صعودی نیز اگر شکسته شود، به دلیل اینکه هنوز در کانال نزولی قرار داریم، می تواند شکسته شود. مومنتوم روند نیز هنوز روی اندیکاتور RSI مثبت می باشد. پس می توان انتظار ادامه حرکت صعودی را تا اهداف ذکر شده داشت.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 4 ساعته امروز 9 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته ۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 2 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز BNB در طول این هفته با کاهش بسیار زیادی همراه بود. ریزش بازار، موجب شد BNB به کف موج صعودی قبلی خود در قیمت ۳۵۰ دلار برخورد کند. قیمت این ارز از محدوده مقاومت ۵۰۰ دلار عبور نکرد، و افزایش فشار فروش موجب کاهش ۲۷ درصدی قیمت در طول این هفته شد. ترس شدید در بازار موجب ریزش های بسیار زیادی تا این لحظه شده است.

اگر در این بازه زمانی دقت کنید، می بینید که قیمت به کف کانال صعودی میان مدت خود برخورد کرده است، و محدوده داینامیک کف کانال، با محدوده استاتیک ۳۵۰ الی ۳۲۰ دلار همپوشانی دارد. بنابراین می توان انتظار داشت که ریزش قیمت در این ناحیه متوقف شود. اما اگر این کف نیز شکسته شود، در این صورت کانال صعودی نیز شکسته خواهد شد، و فشار فروش می تواند موجب برخورد قیمت با سطح حمایت پایین تر در محدوده ۲۳۰ تا ۲۰۰ دلار شود. اما همان طور که مشاهده می کنید، تا این لحظه واکنش خوبی به سطح حمایت نشان داده شده است.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 2 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه این کاهش قیمت به دلیل شیب بالای روند نزولی، داخل یک کانال نزولی منحنی قرار گرفته است. و تا زمانی که حداقل سقف آخرین کندل در قیمت ۳۹۰ دلار به سمت بالا شکسته نشود، باز هم می توان شاهد کاهش قیمت و برخورد مجدد به سطح حمایت باشیم. این طور که از وضعیت بازار مشخص می باشد، قیمت BNB در همین محدوده فعلی می تواند نوسان داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز 2 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 25 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BNB در این هفته کاهش قیمت خود را جبران کرد. رشد این هفته بیش از ۱۲ درصد بوده است، و قیمت در حال حاضر به مقاومت ۵۰۰ دلار نزدیک شده است. این محدوده هم یک مقاومت رند، هم مقاومت استاتیک و هم مقاومت داینامیک کانال نزولی کوچک تر می باشد. پس اهمیت بسزایی برای تعیین ادامه جهت روند قیمت دارد، و می تواند با واکنش همراه باشد. اما اگر حجم معاملات بالاتر برود، و این مقاومت شکسته شود، شرایط رشد قیمت برای حرکت به سمت سقف قبلی فراهم خواهد شد. برگشت سریع قیمت بعد از ریزش نشانه افزایش تقاضا برای حمایت از BNB می باشد. پس احتمال برگشت قیمت زیر حمایت ۴۵۰ دلار پایین می باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 25 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته:

روند قیمت در تایم ۴ ساعته تا زمانی که بالای محدوده ۴۵۰ دلار باشد، صعودی خواهد بود. اما با توجه به واگرایی که اندیکاتور RSI تشخیص داده است، اگر خط روند صعودی شکسته شود، کاهش قیمت را می توانیم انتظار داشته باشیم. در واقع قیمت در محدوده ای قرار دارد، که پتانسیل رنج زدن هم برای BNB وجود دارد. اما اگر مقاومت ۵۰۰ دلار شکسته شود، رشد قیمت می تواند تا هدف ۵۵۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 4 ساعته امروز 25 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 18 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز BNB در طول هفته گذشته با کاهش قیمت همراه بوده است. قیمت در حال حاضر به سقف کانال صعودی بلند مدتی که در طول سال ۲۰۲۱ بالای سقف این کانال نوسان داشته، نزدیک شده است. چند محدوده حمایت مهم و تعیین کننده برای جهت روند قیمت روی نمودار مشخص شده است، که در بازه های زمانی کوچکتر مشخص می باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 18 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه:

مهم ترین محدوده حمایتی که در هفته گذشته با ریزش بازار شکسته شد، محدوده ۴۸۴ تا ۵۲۰ دلار بود. این حمایت مربوط به تایم روزانه بوده و شکست آن، روند را در تایم روزانه نزولی کرده است. حمایت بعدی در محدوده ۴۵۲ تا ۴۶۰ دلار قرار دارد، که این حمایت نیز در حال شکسته شدن می باشد. اما اگر قیمت بالای آن برگردد، می توانیم شاهد افزایش قیمت تا مقاومت رند ۵۰۰ دلار باشیم. و آخرین حمایتی که انتظار شکست آن را نداریم، در محدوده ۴۱۳ تا ۴۲۰ دلار می باشد.

آخرین حمایت با حمایت داینامیک میدلاین کانال همپوشانی دارد، و محدوده جذابی برای برگشت قیمت به سمت بالا می باشد. به دلیل شیب بالای روند نزولی هنوز امکان برگشت کامل به سمت بالا وجود ندارد. و مدتی انتظار داریم قیمت در این محدوده های حمایت رنج باشد. مقاومتی که در صورت شکست آن قیمت می تواند تا محدوده ۵۰۰ دلار رشد داشته باشد، قیمت ۴۷۰ دلار خواهد بود، که باید دید واکنش قیمت به این محدوده به چه صورت خواهد بود. با شکست ۴۷۰ دلار، روند ۴ ساعته از حالت نزولی خارج خواهد شد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز 18 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 11 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BNB در طول هفته گذشته بعد از رشدی که تا محدوده ۵۶۰ دلار داشت، به خط روند نزولی برخورد کرد، و با واکنش خریداران و سیو سود همراه شد. قیمت اکنون در حال کاهش به سمت حمایت مهم محدوده ۴۸۴ تا ۵۲۰ دلار می باشد. این سطح مهم، در تایم ۴ ساعته بسیار با اهمت می باشد، چرا که شکست این سطح و بسته شدن کندل ۴ ساعته زیر این محدوده می تواند باعث نزولی شدن روند در این تایم فریم شود. در این صورت قیمت می تواند تا حمایت های پایین تر در محدوده های ۴۰۰ و ۳۵۰ دلار کاهش داشته باشد.

برای نزولی شدن روند در تایم روزانه، باید زیر محدوده ۳۵۳ الی ۴۰۰ دلار کندل روزانه بسته شود. اما بین این دو حمایت ماژور، حمایت های مینور دیگری وجود دارد، که در صورت شکست محدوده ۵۰۰ دلار، قیمت می تواند تا حمایت ۴۱۳ تا ۴۲۳ دلار کاهش داشته باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 11 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی در صورتی که قیمت در محدوده های فعلی حمایت شود، و نشانه های برگشت روی نمودار ظاهر شود، می توان انتظار رشد قیمت تا مقاومت ۵۵۷ الی ۵۶۷ دلار را داشت. روند در این تایم فریم رنج می باشد. اگر این مقاومت شکسته شود، روند ۴ ساعته صعودی خواهد شد. و بعد از پولبک می توان انتظار رشد بیشتر قیمت تا مقاومت ۶۰۰ و ۶۴۰ دلار را داشت.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 4 ساعته امروز 11 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 4 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BNB همچنان روی سطح حمایت ۵۲۰ تا ۵۳۶ دلار می باشد. توان خریداران برای رشد قیمت به سمت سقف قبلی هنوز کافی نمی باشد. کندل هایی که تشکیل شده اند، تماما کندل هایی بوده که بدون روند می باشد، و نقطه کلوز کندل ها در رنج کندل قبلی است. روند در تایم روزانه همچنان صعودی می باشد. اما اصلاح قیمت وارد اصلاح زمانی شده است. به این معنا که قیمت می تواند چند روز دیگر نیز در همین محدوده ها رنج زده، تا نهایتا خط روند نزولی را به سمت بالا بشکند. و به رشد خود ادامه بدهد.

در این بازه زمانی، روند قیمت زمانی به حالت عادی باز خواهد گشت که مقاومت ۶۰۰ دلار به سمت بالا شکسته شود. بنابراین اگر قیمت خط روند نزولی را بشکند، رشد قیمت می تواند تا ۶۰۰ دلار ادامه داشته باشد. اما در صورتی که خط روند نزولی شکسته نشود، امکان شکست حمایت ۵۲۰ تا ۵۳۶ وجود دارد. در این صورت حمایت مهم بعدی که عدد رندی می باشد، قیمت ۵۰۰ دلار خواهد بود. که انتظار برگشت قوی تر قیمت از این سطح را داریم. این محدوده با فشردگی قیمت همراه می باشد. بنابراین باید دید که کدام یک از سطوح نمودار خواهد شکست.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 4 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 27 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز صرافی بایننس، BNB با ارزش بازار بیش از ۸۸ میلیارد دلار، در رتبه سوم بالای تتر جای گرفته است. با اینکه در این هفته نیز با کاهش همراه بوده است، اما جایگاه خود را مستحکم تر کرده است. در آغاز این هفته، قیمت از محدوده ۵۷۰ دلار، تا حمایت رند ۵۰۰ دلار، کاهش داشت. اما محدوده حمایت ۵۰۰ دلار، اگر شکسته شود، و کندل هفتگی زیر این قیمت بسته شود، اصلاح قیمت می تواند تا محدوده ۴۵۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 27 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی امروز 27 آذر 1400
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه:

سه محدوده حمایت بسیار مهم برای BNB در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده ۵۲۰ الی ۵۳۶ دلار، در قیمت فعلی می باشد، که در صورت شکسته شدن، قیمت به حمایت دوم در محدوده ۴۷۵ الی ۵۰۰ دلار برخورد خواهد داشت. حمایت سوم نیز در محدوده ۴۲۰ الی ۴۵۰ دلار می باشد. حتی در صورتی که قیمت، تا حمایت سوم ریزش داشته باشد، باز هم همچنان روند روزانه صعودی خواهد بود و کف کانال صعودی می تواند برگشت قیمت را به سمت بالا رقم بزند.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز 27 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به اینکه قیمت در این بازه زمانی، در کانال رنج می باشد، و در کف حمایت فشرده شده است، شکست خط روند نزولی می تواند منجر به رشد قیمت و رسیدن به سقف کانال شود.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 20 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز BNB مدت یک هفته می باشد که در سقف قیمت در حال نوسان بوده و مقاومت محدوده ۶۳۸ الی ۶۵۰ دلار مانع ادامه حرکت BNB شده است. اگر بازار ریزش شدید داشته باشد، با توجه به نمودار این ارز، انتظار کاهش قیمت تا محدوده ۴۵۰ دلار وجود دارد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 20 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی امروز 20 آذر 1400
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه:

موج صعودی تایم هفتگی به صورت یک کانال صعودی در نظر گرفته شده است. اولین حمایت مهمی که قیمت را می تواند از ریزش بیشتر حفظ کند، محدوده ۵۱۵ الی ۵۲۰ دلار می باشد. این محدوده تاکنون دو بار با واکنش مثبت خریداران همراه بوده است. اما اگر شکسته شود، حمایت بعدی در کف کانال صعودی قرار دارد، که در محدوده ۴۵۰ دلار می باشد. به طور کل اگر بازار برگشت نداشته باشد، بین مقاومت ۶۰۰ الی حمایت ۵۲۰ دلار می تواند رنج باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز 20 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی روزانه امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته نمودار یک کانال رنج را تشکیل داده است. قیمت بعد از ریزشی که در کف کانال داشت، با حرکت صعودی خوبی تا محدوده ۶۰۰ دلار پیش رفت. اما دوباره به سمت کف کانال برگشته است. اگر این محدوده شکسته نشود، در صورت شکست خط روند نزولی روی موج آخر، انتظار برگشت قیمت به سمت بالا و رسیدن به محدوده ۶۰۰ و ۶۵۰ دلار را داریم.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 4 ساعته امروز 20 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 13 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز BNB در پی ریزش شدید بازار دیروز و امروز با کاهش ۲۰ درصد همراه بود، و در حال حاضر در محدوده قیمت ۵۳۴ دلار در حال معامله شدن می باشد. مقاومت سقف قبلی در محدوده ۶۴۰ دلار با واکنش همراه بود و این واکنش همزمان با اخبار منفی بازار باعث تشدید ریزش شد.

واکنش قیمت در محدوده میدلاین کانال نشانه خوبی برای توقف کوتاه مدت قیمت می باشد. با توجه به اینکه در کندل روزانه خط روند صعودی میان مدت در حال شکست می باشد، اگر قیمت BNB بالای خط روند برگشت نداشته باشد، می تواند تا محدوده حمایت کف کانال صعودی این اصلاح قیمت ادامه داشته باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 13 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته:

در این تایم با توجه به اینکه خط روند صعودی روی موج آخر به سمت پایین شکسته شده است، و قیمت مید لاین کانال را به سمت پایین شکسته است، ما یک محدوده حمایت مهم در قیمت ۴۷۷ تا ۴۷۱ دلار رسم کرده ایم. در صورتی که قیمت باز هم ریزش داشته باشد، این محدوده که کف کانال صعودی  BNB می باشد، می تواند جلوی ریزش بیشتر قیمت را بگیرد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 4 ساعته امروز 13 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 6 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

BNB همچنان اصرار به صعود بیشتر دارد، و حتی بعد از واکنش به مقاومت دوباره برای تست شکست مقاومت آماده می کند. خریداران ارز BNB همچنان برای شکست مقاومت محدوده ۶۰۴ الی ۶۴۵ دلار پا فشاری می‌کنند. مهم ترین حمایتی که می تواند در صورت ریزش شدید بازار، از ریزش BNB جلوگیری کند، محدوده ۵۲۶ دلار می باشد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 6 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته روند در یک کانال رنج می باشد. سقف کانال محدوده ۶۴۵ تا ۶۷۰ دلار و کف آن محدوده ۵۲۶ دلار می باشد. اگر به اندیکاتور Ichimoku نگاه بیاندازید، مشخص است که قیمت در یک محدوده حمایت مقاومت محصور شده است. از بالا با مقاومت خطوط سبز رنگ درگیر بوده، و از پایین حمایت ابر کومو اندیکاتور Ichimoku را دارد.

در همین قیمت فعلی نیز خطوط اندیکاتور Ichimoku مقاومت را نشان می‌دهند که با خط سبز رنگ همپوشانی دارد. اگر خط روند صعودی که روی نمودار رسم شده همچنان حفظ شود، احتمال شکست مقاومت و پیروزی گاوها بر خرس‌ ها بیشتر می شود.

در هر صورت گاوها قدرت بیشتری دارند. چرا که قبل از ریزش روز گذشته، مقاومت در حال شکستن بود. بنابراین احتمال رسیدن BNB به اهداف بالاتر و ثبت قیمت جدید در کوتاه مدت وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 4 ساعته امروز 6 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 29 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز BNB در طول هفته گذشته، خط روند صعودی کوتاه مدت خود را که در محدوده ۶۰۰ دلار بود، به سمت پایین شکست، اما با توجه به قدرت بالای روند در تایم روزانه، صرفا انتظار یک اصلاح به سمت پایین داشتیم. یک خط روند صعودی بلند مدت روی نمودار وجود دارد، که از محدوده ۴۰ دلار، BNB را حمایت می کند.

اکنون این خط حمایت خوبی را نشان می دهد، و با مید لاین کانال صعودی تلاقی پیدا کرده است. حمایتی که در قیمت ۵۴۰ دلار وجود دارد. الگوی برگشتی بسیار خوب اینگولفینگ روی نمودار ظاهر شده است. بنابراین در صورتی که بازار شرایط مساعدی پیدا کند، BNB می تواند سقف قبلی خود را در محدوده ۶۰۴ تا ۶۴۵ دلار بشکند، و به صعود خود ادامه بدهد.

تحلیل BNB در تاریخ 29 آبان 1400 بازه زمانی روزانه امروز 29 آبان 1400
تحلیل BNB در تاریخ ۲۹ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته:

اما در این بازه زمانی، روی محدوده فعلی قیمت یک ناحیه مقاومت دیده می شود. اندیکاتور های EMA و SMA در این ناحیه با هم یک سطح مهم را نشان می دهند. از طرفی اگر شرایط بازار دوباره برگشتی باشد، یک الگوی سقف دو قلو در نمودار تشکیل می شود.

حتی اندیکاتور MACD نیز هنوز مومنتوم صعودی ندارد. بنابراین در این روزها در معاملات خود جانب احتیاط را رعایت فرمایید. به طور کلی BNB در حال حاضر روی این قیمت شرایطی که قابل معامله باشد ندارد. اگر از قبل خریدی انجام داده اید، می توانید در صورت حفظ حمایت خط روند بلند مدت، خرید خود را نگه دارید.

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 4 ساعته امروز 29 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز 22 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز بایننس کوین BNB امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

شاید جالب باشد که بدانید هدف اصلی ایجاد این کوین چه چیزی بوده است؟ در واقع هدف اصلی به وجود آمدن این کوین چیزی جز جذب کردن سرمایه برای توسعه و گسترش دادن به صرافی بایننس نبوده است. همچنین این کوین از امنیت و سرعت پردازش خیلی خوبی برخوردار است.

در این بازه زمانی، بعد از اینکه خریداران توانستند قیمت BNB را به محدوده سقف کانال صعودی در قیمت ۶۷۰ دلار برسانند، مقداری از قدرت خرید کاسته شد، و قیمت به محدوده حمایت ۶۲۱ تا ۶۰۴ دلار برگشت. ریزش روزهای قبل بیت کوین مانند بقیه بازار روی این ارز نیز تاثیر گذار بود، و قیمت به طور موقت، حمایت خطوط سبز رنگ را شکست.

اما در ادامه با حمایت خوب خریداران همراه بود، و مجددا بالای حمایت برگشته است. در حال حاضر چند روزی است که روند رنجی دارد. یک خط روند حمایت مهم برای BNB در نظر گرفته شده است، و این خط روند با حمایت استاتیک خطوط سبز رنگ تلاقی دارد. بنابراین تا زمانی که به سمت پایین شکسته نشود، می تواند به رشد خود ادامه بدهد. از طرفی مقاومت محدوده ۶۹۱ دلار را هم پیش رو دارد. بنابراین این مقاومت برای ادامه حرکت صعودی BNB در آینده بسیار مهم می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ 22 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ ۲۲ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز BNB امروز 15 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰

تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

بعد از اینکه خریداران توانستند قیمت BNB را بالای ۴۸۰ دلار تثبیت بدهند، این ناحیه تبدیل به حمایت بسیار خوبی برای ادامه روند صعودی شد، و خریداران قدرت برتر بازار بودند. قیمت اکنون به محدوده سقف قبلی BNB نزدیک شده است. این سقف بالاترین قیمتی بوده که BNB توانسته در گذشته به آن دست پیدا کند. کندل هفتگی بسیار پرقدرت می باشد، و هنوز به سقف مقاومت واکنشی نشان نداده است. بنابراین اگر هم اصلاح قیمتی به سمت پایین داشته باشیم، موقتی است. BNB پتانسیل شکست این سقف و ثبت رکورد جدید را دارد. البته این شرایط نیاز به مثبت بودن شرایط کل بازار دارد.

تحلیل بایننس کوین BNB امروز 15 آبان 1400
تحلیل بایننس کوین BNB امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ 6 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل BNB در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز BNB به طور کلی داخل یک روند صعودی در بازه بلند مدت (بیشتر از یک سال) است. در بازه زمانی میان مدت (شش ماهه ) وارد یک روند رنج شده است. همان طور که میبینید، سقف و کف این کانال رنج محدوده ۲۰۰ تا ۶۷۰ دلار میباشد.

اما به طور کلی در همین محدوده، یک حرکت صعودی را شروع کرده، و می توان قیمت را داخل یک کانال صعودی قرار داد.

تحلیل BNB در تاریخ 6 آبان 1400
تحلیل BNB در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی ۴ ساعته:

در این ناحیه یک خط روند منحنی به همراه یک ناحیه حمایت استاتیک در قیمت ۴۳۵ تا ۴۵۴ دلار رسم شده. این محدوده اگر حمایت شود، و قیمت بتواند خود را بالای خط روند نزولی (ناحیه سبز رنگ مشخص شده) برساند و تثبیت داشته باشد، انتظار داریم به سمت بالا حرکت کند. اهداف آن روی نمودار مشخص شده است.

تحلیل BNB بازه زمانی 4 ساعته در تاریخ 6 آبان 1400
تحلیل BNB بازه زمانی ۴ ساعته در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ 1 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۰

ارز BNB یک حرکت صعودی خوبی را شروع کرده، و در حال حاضر بالای محدوده مقاومتی قرار دارد. محدوده حمایتی BNB بین ۴۷۰ تا ۴۶۰ می باشد. که انتظار داریم از این محدوده به سمت بالا حرکت داشته باشد. اگر این حمایت شکسته شود، BNB می تواند تا ۴۲۰ دلار کاهش داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ 1 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ 20 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ ۲۰ مهر ۱۴۰۰

تحلیل BNB در تاریخ ۲۰ مهر ۱۴۰۰

بعد از اینکه ارز دیجیتال BNB حمایت ۳۸۰ دلار را از دست داد، و به محدوده ۳۳۰ دلار رسید، بازار شرایط مساعدی پیدا کرد، و این ارز مجددا بالای ۳۸۰ تا ۳۹۰ دلار برگشت. در صورتی که دوباره زیر حمایت ۳۸۰ دلار برگردد، باز هم تا قیمت ۳۲۰ و ۳۳۰ دلار ریزش خواهد داشت. اهداف BNB در صورتی که حمایت شود و بازار باز هم شرایط مساعد تری به خود بگیرد، قیمت های ۵۰۰ و ۵۷۰ و ۶۵۰ دلار خواهد بود. که دو هدف آخر میان مدتی هستند.

تحلیل BNB در تاریخ 20 مهر 1400
تحلیل BNB در تاریخ ۲۰ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ 29 شهریور 1400
تحلیل تکنیکال ارز BNB در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل BNB در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

این ارز مدت ۲ هفته است که در کانال رنج بین محدوده ۴۳۵ تا ۳۸۰ حرکت می کند. در زمان نگارش این مقاله قیمت آن ۳۸۸ دلار است. و نزدیک حمایت ۳۸۰ دلار می باشد. از طرفی در صورت ریزش و هیجانی شدن برای ادامه حرکت صعودی باید منتظر بسته شدن کندل ۴ ساعته بالای ۴۳۵ دلار باشیم. همچنین در صورت حمایت در این منطقه احتمال اصلاح به سمت بالا تا محدوده ۴۰۰ دلار وجود دارد.

تحلیل BNB در تاریخ 29 شهریور 1400
تحلیل BNB در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بایننس کوین BNB

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بایننس کوین BNB
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بایننس کوین BNB

ارز دیجیتال BNB یا بایننس کوین توسط صرافی مشهور بایننس به بازار رمز ارزها ارائه شده است. این صرافی توسط چانگ پنگ ژائو در کشور چین بنیانگذاری شده است. صرافی بایننس در ۱۴ جولای ۲۰۱۷ پیش فروش کوین های اولیه ICO را آغاز کرد. افراد می توانند از ارز دیجیتال BNB در تراکنش های صرافی بایننس استفاد نمایند. علاوه بر این ارز دیجیتال BNB می تواند مزایایی را برای کاربران به همراه داشته باشد.

برای مثال می توانند در کارمزد معاملات خود تخفیف دریافت نمایند و یا اینکه آن را با ارزهای فیات مبادله کنند. لازم است که بدانید امکان استفاده از رمز ارز BNB در خارج از صرافی بایننس نیز وجود دارد. اگر به دنبال دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارز دیجیتال BNB هستید، می توانید به صفحه “بایننس کوین BNB چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

ما در این صفحه قصد داریم تا ارز دیجیتال بایننس کوین BNB را تحلیل کنیم. همانطور که در مقالات متعدد گفته شده است، تحلیل ارز دیجیتال به سه دسته تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال تقسیم می شود. در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید:آموزش خرید bnb | چگونه bnb بخرم

تحلیل تکنیکال برای ارز دیجیتال bnb

تحلیل تکنیکال به ارزیابی وضعیت کلی رمز ارزها می پردازد و این ارزیابی با استفاده از تاریخچه حجم و قیمت یک رمز ارز صورت می پذیرد. به عبارت دیگر تحلیل تکنیکال با استفاده از ابزارها و نمودارها انجام می پذیرد. و همچنین آینده ارز دیجیتال را با توجه به قیمت قبلی و داده های حجم معاملات پیش بینی می نماید. همانطور که مشاهده می نمایید، در این صفحه ما به تحلیل تکنیکال پرداخته ایم.

یکی از فنون موردنیاز در بازار ارز دیجیتال استفاده از تحلیل تکنیکال است. شاید درک این تحلیل کمی برایتان سخت باشد ولی با تعریف ساده که در اختیارتان قرار می دهیم می توانید این موضوع را راحت تر درک کنید. بهتر است بدانید تحلیلی است که بر اساس رفتار خریدارها و فروشندگان براساس عرضه و تقاضا می باشد که تغییرات قیمت به صورت نوسانی روی نمودارهای هر ارزی مشخص می شود و می توان با کمک ابزار های مختلفی به  این نوع تحلیل پرداخت. حال می خواهیم در ادامه به تعریف درستی از اندیکاتور و پرایس اکشن بپردازیم. با ما همراه باشید.

اندیکاتور چیست؟

اندیکاتور یکی از ابزارهای تحلیل تکنیکال است که با استفاده از محاسبات ریاضی اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار تحلیل گران قرار می دهد. این ابزار به منظور پیش بینی روند نمودار استفاده می شود. البته بهتر است بدانید که اندیکاتور ها قابلیت این را دارند که قبل از اینکه اتفاقی در روند نمودارها به وجود بیاید با تغییر روند قیمت رمز ارزها می توانند به پیش بینی بازار بپردازند. در ادامه با تعدادی از اندیکاتورهای مهم آشنا خواهیم شد.

اندیکاتور Rsi

بهتر است بدانید این اندیکاتور نرخ حرکات به سمت بالا را نسبت به سمت پایین اندازه گیری می کند. این اندیکاتور به معنی شاخص قدرت نسبی است و در انالیز بازارهای مالی استفاده می شود و یکی از پرطرفدارترین و قدرتمندترین اندیکاتورهای بازار مالی به حساب می اید. این اندیکاتور در بازه زمانی ۱۴ روزه انجام می شود و بالاترین سطح عدد آن ۷۰ و پایین ترین سطح عدد آن ۳۰ می باشد.

اندیکاتور Macd

این اندیکاتور در دهه ۱۹۷۰ تولید و تاسیس شد. این اندیکاتور میانگین واگرایی و همگرایی را نشان می دهد و جزء یکی از کاربردی ترین و ساده ترین و کارامدترین اندیکاتورها است و اولویت بسیار مهم ما این است که این روند و بیشترین میزان سود را در ان ها بدست اوریم.

اندیکاتور Sar

این اندیکاتور از شاخص ریاضی استفاده می کند و با فرمول های خاصی که در اختیار دارد به تحلیل و پیش بینی در مورد نمودار بازار می پردازد. این اندیکاتور علاوه بر اینکه در زمان به موقع به ما هشدار می دهد، قطعا هدفش این است که به تشخیص درستی از نمودار بازار برای اینده بپردازد.

پرایس اکشن چیست؟

پرایس اکشن یکی از روش های تحلیل است که تمام تصمیمات خود را فقط بر اساس نمودار قیمت توصیف می کند.

در واقع هر کاربری که تصمیمات خود را بر اساس این نمودار قیمت گذاری کند قطعا به روش متفاوتی معامله می کند. به زبان ساده تر این روش دارای تکنیک تحلیل کردن بازار و معاملات است یعنی با استفاده از تحلیل هایی که انجام شده قیمت واقعی را بر روی معاملات انجام می دهد. در ادامه می خواهیم مواردی که در این تحلیل انجام می شود را برای شما توضیح دهیم.

فیبوناچی

لئوناردو فیبوناچی که ریاضی دان قرن ۱۹ میلادی بود فیبوناچی را اختراع کرد. او به عنوان یکی از موفق ترین و برترین ریاضی دان زمان خود بود. علت تحلیل فیبوناچی در معاملات بسیار گوناگون است، زیرا هم سطح این اعداد هندسی هستند و هم نقاط مرجع ملموسی را فراهم می کنند. دنباله فیبوناچی با صفر و یک شروع می شود و هر عدد مجموع عدد قبلی است. فیوناچی در پیش بینی قیمت ها و نمودار بسیار به ما کمک می کند.

حمایت و مقاومت

در قسمت حمایت بهتر است اینگونه بگوییم که زمانی قیمت به نقطه حمایت برسد نشان دهنده این است که نقطه خرید در این قسمت وجود خواهد داشت و هنگامی که نقطه قیمت به قسمت مقاومت برسد نشان دهنده وجود تغییر پیدا کردن در ان است و بهترین گزینه و نقطه فروش است.

تحلیل فاندامنتال برای ارز دیجیتال bnb

در تحلیل فاندامنتال تحلیلگران به بررسی شبکه ارز دیجیتال، رویدادها و اخبار مربوط به رمز ارز می پردازند. در واقع می توان گفت در این نوع از تحلیل شرایط یک پروژه بررسی می شود و تمامی عوامل موثر بر یک پروژه یا شرکت را می توان تشخیص داد.

تیم زوم ارز بسیاری از ارزهای دیجیتال را کامل برای شما بررسی کرده است و شما می توانید به راحتی عملکرد پروژه را به زبان فارسی مطالعه نمایید. همچنین شما می توانید با مراجعه به لینکی که در اختیار شما قرار می دهیم، تمامی اخبار فوری ارز دیجیتال را در ۲۴ ساعت و به صورت شبانه روزی دنبال کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز دیجیتال bnb

در روش تحلیل سنتیمنتال معامله گران باید قیمت و حرکات آن را تحت نظر بگیرند. همچنین باید در نظر داشته باشند که رفتار سرمایه گذاران در مارکت به چه شکل است. در واقع روش تحلیل سنتیمنتال مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی می باشد.

 

نکته: در این مقاله ما تنها به تحلیل رمز ارز می پردازیم و اصلا دید سیگنال دهی نداریم. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید و فروش رمز ارز مورد نظر خود تمام موارد را بررسی نمایید و سپس شروع به معامله کنید.

از اینکه تا پایان”تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بایننس کوین BNB” همراه ما بودید از شما متشکریم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]


بیشتر بخوانید:


آخرین اخبار بایننس کوین

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1643317540317-686efc24-b7df-5″ taxonomies=”747″][/vc_column][/vc_row]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.
Be the first to write a review

76 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل بایننس کوین BNB سه شنبه (۱اسفند۱۴۰۲);

  • سلام و درود
   ارز بایننس کوین هنوز در فاز اصلاحی قرار داره. اما با توجه به نوع کاهش و فشار فروش کمتری که داشته، احتمال ریزش کمتری نسبت به بقیه آلت کوین ها داره

   پاسخ
  • روند ریزشی آلت کوین ها به بیت کوین بستگی داره. BNB شرایط بهتری نسبت به خیلی از آلت کوین ها داره.
   اما هنوز در تایم روزانه روندش صعودی نشده، و باید منتظر موند.

   پاسخ
  • سلام و عرض ادب
   ارز BNB یک مقاومت مهم در قیمت ۳۵۰ دلار داره که می تونه با واکنش منفی همراه باشه.
   اما اگر این سطح شکسته بشه، مجددا به روند صعودی بر می گرده.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده