قیمت لحظه ای اتریوم امروز به تومان (ETH)

ETH

قیمت اتریوم ETH

رتبه 2#
coin
$1,850.97
0.42%

92,522,826 تومان

ETH  اتریوم  ETH
Price:
$1,850.97
  0.42%
حجم بازار
$222,544,436,779
0.42%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$222,544,436,779
0.42%
حجم معاملات
24h
$4,968,441,979
-36.26%
سکه در گردش
120,230,939 ETH
عرضه کل
0

چرا قیمت لحظه ای ارز اتریوم مهم است؟

همانطور که می دانید افراد زیادی به سرمایه گذاری بازار ارزهای دیجیتال فعال هستند. اطلاع داشتن از قیمت لحظه ای رمز ارز برای کاربران فعال در این حوزه، در زمان خرید و فروش بسیار مورد نیاز می باشد.

شما کاربران زوم ارزی برای اطلاع از قیمت لحظه ای ارز دیجیتال اتریوم کافیست از این صفحه https://www.zoomarz.com/coins/ethereumدر وب سایت زوم ارز استفاده نمایید. شما عزیزان قادر خواهید بود تمام اطلاعات مربوط به ارز اتریوم را بدست آورید.


نیم نگاهی به پروژه اتریوم و تاتیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

به صورت کلی می توان گفت پروژه اتریوم به عنوان یک زیر ساخت برپایه تکنولوژی بلاکچین می باشد که امکان اجرای برنامه های کامپیوتری غیر متمرکز را دارا است.

پروژه اتریوم در اواخر سال 2013 توسط فردی به نام ویتالیک بوترین راه اندازی شد. البته پروژه اتریوم در سال 2015 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. ارز اتریوم یک سیستم کاملا آزاد و عمومی برپایه فناوری بلاکچین طراحی شده است. ارز اتریوم توسط هیچ نهاد وسازمانی کنترل نمی شود. بلکه این ارز توسط هزاران سیستم کامپیوتری به صورت جداگانه و داوطلبانه در سرتا سر جهان کنترل می گردد.

از جمله ویژگی های ارز اتریوم می توان به قابلیت استخراج آن اشاره کرد. البته در اپدیت جدید اتریوم امکان استخراج اتریوم وجود نخواهد داشت.

تراکنش های ارز اتریوم در14 ثانیه تایید می شود ، می توان گفت هر بلاک اتریوم در 14 ثانیه استخراج می شود و پاداش هر بلاک اتریوم 2 اتر می باشد، پس در هر 14  ثانیه شما می توانید 2 اتر استخراج نمایید.

همانطور که در لیست ارزهای دیجیتال مشاهده می نمایید، ارز اتریوم از ابتدا تاکنون به عنوان دومین رمز ارزدیجیتال در بازار رمز ارزها قرار دارد. هدف اصلی پروژه اتریوم آسانتر کردن تعاملات ما بین زندگی روزمره انسان ها با نهاد های مالی می باشد. ویتالیک بوترین توانست با ایده گرفتن از پروژه بیت کوین از اتریوم پرده برداری کند. همانطور که می دانید شبکه بیت کوین توانست یک سیستم غیر مالی غیرمتمرکز را ارائه دهد، ویتالیک بوترین یک قدم نسبت به پروژه بیت کوین فراتر گذاشه است و توانسته به کاربران امکان اجرای غیرمتمرکز کدهای کامپیوتری را بر پایه قرارداد های هوشمند را فراهم سازد.

آیا رمز ارز اتریوم استخراج می شود؟

همان طور می دانید هر ارزی قابلیت استخراج ندارد، به عنوان مثال الگوریتم ارز های کهpow  باشد قابلیت استخراج دارند. اتریوم نیز در حال حاضر دارای الگوریتم pow  می باشد. البته از آنجایی که اتریوم به زودی می خواهد اپدیتی را دهد که از الگوریتم pos تبعیت کند. به همین دلیل احتمالا به زودی دیگر نتوانیم ارز اتریوم را استخراج کنیم.

کیف پول های ارز اتریوم

همانطور که می دانید برای ذخیره  نگهداری رمز ارزهای دیجیتال نیازمند یک کیف پولی هستید که از رمز ارز اتریوم پشتیبانی نماید. در ادامه کیف پول های پشتیبانی کننده از ارز اتریوم را معرفی خواهیم نمود.

 1. کیف پول لجر نانو اس
 2. کیف پول اکسودوس
 3. کیف پول میست
 4. کیف پول کوینومی

صرافی های پشتیبانی کننده ارز اتریوم

در صورتی که قصد دارید رمز ارز اتریوم را خریداری یا بفروشید، می توانید از صرافی ها ی ارز دیجیتال استفاده نمایید. در ابتدا نیاز است در یکی از صرافی های ایرانی و یا خارجی اقدام به ثبت نام و احراز هویت نموده و به خرید و فروش خود در حوزه ی ارز های دیجیتال بپردازید.

 1. صرافی بایننس
 2. صرافی کوین بیس پرو
 3. صرافی کراکن
 4. صرافی هیوبی گلوبال


روند قیمت ارز دیجیتال اتریوم

در این قسمت قصد داریم به بررسی روند قیمتی ارز اتریوم از ابتدا تا اکنون طبق نمودار صرافی بایننس بپردازیم. ارز اتریوم در آگوست سال 2014 در بازار ارزهای دیجیتال با محدوده قیمتی 265  دلار لیست شد و در تاریخ سپتامبر 2017 شاهد روند نزولی اتریوم تا محدوده قیمتی 193 دلار بودیم و بعداز این ریزش ارز اتریوم وارد روند افزایشی شد و سپس درتاریخ  ژوئن 2018  محدوده قیمتی 1400دلار را تجربه کرد، از تاریخ مذکور تا ژوئن 2021 خط روند اتریوم کاملا نزولی و در تاریخ ژوئن 2021 محدوده قیمتی 92 دلار نیز تجربه کرد و از این زمان به بعد روند صعودی بازار اتریوم تا محدوده قیمتی 4969 دلاری را در نوامبر سال  2021 دلار ثبت کرد و دوباره بازار روند نزولی قیمت را پیش گرفت و تا محدوده قیمتی 881 دلار در ژوئن 2022 را ریزش داشت و پس از آن دوباره شاهد  رشد قیمت اتریوم می باشیم.


تحلیل اتریومتحلیل اتریوم

همانطور که می دانید تحلیل در بازار های مالی به منظور شناخت هرچه بیشتر بازار برای سرمایه گذاری صورت می گیرد. در واقع تحلیلگران با تحلیل ارزهای دیجیتال یک نمای روشن از آینده ارزهای دیجیتال را به کاربران ارائه می دهند. تحلیل گران از روش های مختلفی نظیر تحلیل فاندامنتال ، تحلیل تکنیکال و تحلیل سنتیمنتال برای تحلیل بازار ارزهای دیجیتال استفاده می کنند.

 • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتریوم

شاید برایتان جالب باشد، تحلیل تکنیکال متعلق به صد سال پیش می باشد بر اساس شواهد و قرائن موجود تاریخی دانش تحلیل تکنیکال برای اولین بار در قرن 18 در ژاپن ظاهر گردید و بعد ها در قرن  19  میلادی توسط فردی آمریکایی تبار به نام چالز هنری داو فعالیت در این حوزه را آغاز نمود. امروزه از ایشان به عنوان پدر علم تحلیل تکنیکال یاد می شود.

تحلیل تکنیکال در واقع یک استراتژی معاملاتی می باشد، که تحلیل گران با استفاده از نمودار ها و اطلاعاتی نظیر قیمت و حجم بازار و همچنین تکنیک ها و ابزار های گوناگون به ارزیابی وضعیت کلی ارزهای دیجیتال می پردازند. از این روش می توان  در انتخاب یک ارز خوب و عالی کمک گرفت. به صورت کلی می توان گفت تحلیل تکنیکال در واقع یک تاریخچه بصری از عملکرد ارز اتریوم و دیگر رمز ارز ها  از گذشته تا اکنون می باشد و تحلیل گران با استفاده از این اطلاعات که در قالب اندیکاتور، الگوها و پرایس اکشن ها می باشند به تحلیل ارز اتریوم و پیش بینی اینده این ارز می پردازند.

تحلیل گران علاوه بر تاریخچه رمز ارز از اطلاعاتی همچون اطلاعات قیمتی براساس زمان و حجم معاملات را برای ارزیابی آینده ها بکار می گیرند.

تحلیل گران فعال در حوزه تحلیل تکنیکال از سه نمودار برای تحلیل خود کمک می گیرند، عبارتند از:

 • نمودار خطی

نمودار خطی یکی آسان ترین و ساده ترین نمودار هایی است که تحلیل گران تکنیکال از آن استفاده می نمایند. این نمودار قیمت پایانی نماد را در تایم فریمی که مشخص شده است، در طول زمان نشان می دهد.

 • نمودار میله ای

نمودار میله ای برای نشان دادن حرکت قیمت ارزهای دیجیتال در یک دوره زمانی استفاده می شود. در یک نمودار میله ای قیمت های باز شده و بسته شده و افزایش و کاهش ارز دیجیتال در ساختارمیله ها تعبیه شده است.

 • نمودار کندل استیک

یکی از مهمترین روش های تحلیل تکنیکال نمودار کندل استیک می باشد که دیدگاهی از صعودی یا نزولی بودن ارز دیجیتال را پیش بینی می کند. نمودار کندل استیک از چهار قسمت، قیمت آغازین، قیمت پایانی، بالاترین قیمت در بازه ی زمانی و پایین ترین قیمت در بازه زمانی تشکیل شده است.

این نمودار دارای دو رنگ بندی به شرح ذیل می باشد.

رنگ سبز به این معناست که قیمت پایانی سهم بالاتر از قیمت آغازین می باشد.

رنگ قرمز به این معناست که قیمت پایانی سهم کمتری از قیمت آغازین می باشد.

 • تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال اتریوم

در تحلیل فاندامنتال تحلیل گر به بررسی تحلیل شرایط یک ارز دیجیتال از نقاط مختلف می پردازد و اخبار و رویداد های مهم و تاثر گذار در روند قیمتی ارز مدنظر را دنبال می کند. بررسی همه جانبه عوامل موثر بر روند قیمت کاهشی و یا افزایشی برای تحلیل درست از بازار به عنوان تحلیل فاندامنتال شناخته می شود. به عنوان مثال یک تویت از جانب آقای ایلان ماسک ممکن است دنیای کریپتو را متشنج نماید. حال شاید برایتان سوال پیش آمده چه عواملی را  تحلیل گران هنگام تحلیل فاندامنتال مدنظر قرار می دهند.

به صورت کلی تحلیل گران حوزه فاندامنتال متعقدند همچون عوامل سیاسی و اقتصادی تاثیر بسزایی در تحلیل های فاندامنتال بر جا می گذارد.

از عوامل سیاسی می توان به اتفاقاتی به مسئله تحریم که کشور ایران نیز درگیر این مسئله می باشد اشاره کرد. به اتفاقات و روابط سیاسی کشور ها و یا مسئله جنگ در یک حوزه و یا کشور می تواند، در تحلیل فاندامنتال اثر گذار باشد.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر تحلیل های فاندامنتال تنظیم و ایجاد مقررات یک کشور در حوزه ی رمز ارزهانیز می باشد.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز دیجیتال اتریوم

اصطلاح سنتیمنتال  در حیطه ی مالی در واقع دیدگاه  و یا نظری است که در مورد شرایط بازار بیان می گردد. تحلیل سنتیمنتال در واقع یک نوع روش خاص برای تحلیل بازار ارزهای دیجیتال است که با کمک یکسری از شاخصه ها تکنیکالی مهم انجام می گیرد.  در واقع این نوع تحلیل ترکیبی از دو تحلیل  تکنیکال و فاندامنتال می باشد. بهتر است بدانیدتحلیل سنتیمنتال یکی از جدیترین تحلیل ها به شمار می رود و  بر پایه علم اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی ایجاد شده است.

تحلیل گران از این نوع تحلیل چه در زمان رشد بازار و یا افت بازار بسیار کمک می گیرند، زیرا در این روش تحلیل گران تمامی رفتار های سرمایه گذاران را در بازار ارز دیجیتال را رصد می کنند. در تحلیل سنتیمنتال تحلیل گران دیگر دنبال چارت ها و نمودارهای معاملاتی نیستند بلکه به دنبال اخبار و حواشی پیرامون ارز مدنظر به عنوان مثال اتریوم هستند. ممکن است تنها با انتشار یک خبر از طریق یک سرمایه گذار و یا موسس یک رمز ارز در بازار رمز ارزها شاهد روند نزولی و یا صعودی باشیم.


عوامل موثر بر قیمت اتریوم

در این قسمت قصد داریم به بررسی عواملی بپردازیم که بر روی قیمت اتریوم تاثیر گذار می باشد. در واقع این عوامل می تواند باعث کاهش و یا افزایش ارز اتریوم شود. در ادامه به بررسی هریک از عوامل خواهیم پرداخت.

 • ارزش شبکه اتریوم

همانطور که می دانید ارز مخصوص اتریوم اتر می باشد، یکی از عوامل مهم در روند افزایشی و کاهشی شدن شبکه اتریوم ارز دیجیتال اتر می باشد.  زمانی که شبکه اتریوم در حال رشد باشد و از سمت کاربران مورد حمایت قرار بگیرد، در نتیجه ارز اتر نیز افزایش قیمت خواهد داشت.

 • عرضه و تقاضا:

یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت رمز ارز اتریوم می تواند میزان عرضه و تقاضا باشد، اگر عرضه یک کالا کم باشد و تقاضا برای خرید زیاد باشد شاهد افزایش قیمت ارز اتریوم خواهیم بود. اگر عرضه زیاد باشد و تقاضا کم باشد قیمت اتریوم روند کاهشی خواهد داشت.

 • رقبا:

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت اتریوم را می توان رقبای این پروژه ذکر کرد. همانطور که می دانید در حال حاضر هنوز اتریوم جزء عوامل اصلی برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال به شمار می رود. یکی دیگر از عوامل رقابتی است که مابین ماینر می باشد که باعث افزایش سختی شبکه می شود؛ هرچقدر سختی شبکه افزایش یابد، متقابلا بدست آوردن ارز اتریوم نیز سخت تر می شود.

 • تحلیل گران:

همانطور که می دانید امروزه ارز اتریوم به عنوان یک مرجع  ترید در دنیای ارز های دیجیتال شناخته می شود. زیرا تحلیل گران با تحلیل های کوتاه مدت مبنی بر رشد ارز اتریوم می توانند بر بازار و قیمت اتریوم تاثیر به سزایی داشته باشند.

 • استخراج:

همانطور که می دانید یکی از عوامل اصلی در تولید و استخراج اتریوم مصرف برق می باشد که هزینه زیادی را برای ارز اتریوم به همراه دارد. فعالان در حوزه ماینینگ برای تولید اتریوم و حل مسائل ریاضی و در قبال آن گرفتن پاداش 2  تتر در 14 ثانیه تلاش می کنند، در حین استخراج اگر سختی شبکه افزایش یابد، هزینه بیشتری می بایست صرف استخراج اتریوم شود. استخراج نیز می تواند بر قیمت ارز اتریوم تاثیر شایانی بر جا بگذارد.

مهم ترین علت های ریزش قیمت ارز دیجیتال اتریوم

یکی دیگر از نکاتی که قصد بررسی آن را داریم عواملی است که در کاهش قیمت اتریوم تاثیر گذار می باشد. هریک از این عوامل را ذکر و به توضیح اجمالی خواهیم پرداخت.

 • کاهش قیمت ارزش شبکه اتریوم

یکی از عوامل موثر بر قیمت ارزش شبکه اتریوم می باشد،زمانی که شبکه اتریوم رشد نداشته باشد، از سمت کاربران نیز شاهد هیچ گونه حمایتی نباشیم قطعا با کاهش قیمت اتریوم روبه رو خواهیم شد.

 • افزایش عرضه :

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت را عرضه و تقاضا بر شمردیم، هرچه عرضه زیاد باشد و تقاضا برای خرید ارز اتریوم کم باشد، متقابلا قیمت اتریوم روند کاهشی خواهد داشت.

 • رقبا:

اگر سرمایه گذاران سرمایه خود را از شبکه اتریوم خارج کنند، ارز اتر نیز با کاهش قیمت مواجه خواهد شد. رقابتی دیگر در بین ماینر ها برای استخراج ارز اتریوم وجود دارد، این رقابت کاهش پیدا کند، سختی شبکه چندانی را هنگام استخراج مشاهده نخواهیم کرد. در نتیجه ارز اتریوم آسانتر و با قیمت پایین تری استخراج خواهد شد.

 • تحلیل گران:

یکی دیگر از عوامل موثر بر روند قیمت تحلیل گران حوزه ارزهای دیجیتال می باشند. چرا که می تواند با تحلیل های خود نظر کاربران را نسبت به ارز اتریوم تغییر دهند و سرمایه گذاران سرمایه خود را از شبکه اتریوم خارج کنند و در نتیجه شاهد کاهش قیمت اتریوم خواهیم بود.

 • استخراج:

همانطور که می دانید ارز اتریوم قابل استخراج می باشد، هرچه استخراج این رمز ارز آسانتر صورت گیرد، عرضه ارز اتریوم بیشتر خواهد بود و در نتیجه قیمت اتریوم کاهش خواهد داشت.

مهم ترین علت های افزایش  قیمت اتریوم

 • افزایش قیمت ارزش شبکه اتریوم :

یکی از عوامل موثر بر قیمت ارزش شبکه اتریوم می باشد، زمانی که شبکه اتریوم رشد داشته باشد، از سمت کاربران نیز شاهد حمایت همه جانبه باشیم. قطعا با افزایش قیمت اتریوم روبه رو خواهیم شد.

 • افزایش تقاضا:

از جمله عوامل تاثیر گذار بر روند افزایشی قیمت اتریوم می توان به میزان عرضه و تقاضا اشاره کرد. هرچه تقاضا در بازار بیشتر باشد و عرضه کمتر  شاهد افزایش قیمت  اتریوم خواهیم بود.

 • رقبا:

همانطور که می دانید اگر سرمایه گذاران هرچه سرمایه های خود را بیشتر وارد این بازار کنند، حجم معاملات افزایش خواهد یافت و در نتیجه قیمت اتریوم نیز افزایشی خواهد بود.

 • افزایش قیمت توسط تحلیل گران:

تحلیل، تحلیل گران در بازه ی زمانی کوتاه نیز می تواند، باعث افزایش و رشد قیمت ارزهای دیجیتال شود. به عنوان مثال برخی از تحلیلگر ها بازار رو به رشد اتریوم را پیش بینی می کنند و این امر باعث سطح معاملات افزایش یابد.

 • استخراج

اگر استخراج ارز اتریوم با سختی شبکه زیادی صورت بگیرد، در نتیجه شاهد افزایش قیمت ارز اتریوم خواهیم بود. پس روند استخراج رمز ارز ها نیز می تواند بر قیمت تمام شده یک ارز تاثیر شایانی داشته باشد.

رابطه قیمت اتریوم با متغیرهای اقتصادی

امروزه عواملی همچون نوسانات شدید در بازار ارزهای دیجیتال باعث شناخت عوامل موثر در قیمت آنها مورد توجه قرار گرفته شود. در این رابطه می توان به قیمت جهانی طلا، دلار و یورو اشاره کرد. البته بهتر است بدانید قیمت جهانی طلا بیشترین تاثیر و همه جانبه را بر تغییر قیمت اتریوم دارد. عواملی همچون نرخ دلار و یورو در کوتاه مدت با ارزش رمز ارز اتریوم  ارتباط منفی دارد.

آیا قیمت طلا بر قیمت اتریوم اثر دارد؟

خیر، افزایش قیمت طلا هیچ تاثیری مستقیمی بر قیمت ارز اتریوم ندارد. طلا و اتریوم دو روند مجزا را سپری می کنند، که این دو روند می تواند گاهی موافق روند یکدیگر و گاهی مخالف روند یکدیگر باشند.

آیا قیمت دلار بر قیمت اتریوم اثر دارد؟

همانطور که می دانید افزیش قیمت دلار بر بسیاری از اقلام تاثیر گذار می باشد و چون واحد پولی کشور ما ریال می باشد و کاربران هنگام خرید رمز ارز اتریوم می بایست ابتدا پول رایج کشورمان را به دلار تبدیل کنند، در نتیجه قیمت دلار می تواند، باعث افزایش و یا کاهش قیمت اتریوم شود.

محاسبه قیمت اتریوم به تومان

برای محاسبه قیمت اتریوم به تومان کاربران قادر خواهند بود، با مراجعه به منوی طراحی شده در صفحه ارز اتریوم تعداد ارز اتریوم مدنظر خود را انتخاب کنند و در دو زیر منوی پایین آن می توانند هم به ریال و هم به دلار قیمت نهایی رمز ارز را در لحظه مشاهده نمایند.  همچنین برای محاسبه قیمت اتریوم به تومان  شما کاربران زوم ارزی می توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال زوم ارز کمک بگیرد.


آینده قیمت اتریوم

همانطور که می دانید از زمان عرضه تاکنون خرید ارز اتریوم همیشه وسوسه انگیز بوده است. با توجه به نمودارها و کندل های ثبت شده توسط ارز اتریوم اکثر تحلیل گران در این حوزه، آینده درخشانی را برای بازار سرمایه ارز اتریوم پیش بینی می کنند. بسیاری از تحلیل گران قله ده هزار دلاری را برای ارز اتریوم پیش بینی کرده اند.


سوالات متداول

 1. چگونه ارز اتریوم بخریم؟

شما کاربران زوم ارزی می توانید،  از طریق صرافی های داخلی و خارجی ارز اتریوم را خریداری کنید.  ابتدا می بایست صرافی داخلی بیابید که از ارز اتریوم پشتیبانی می کند و ابتدا می بایست یک  حساب کاربری ایجاد کنیدو  در مرحله بعدی اقدام به افزایش موجودی ریالی کنید و در نهایت ارز اتریوم مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

اگر شما کاربران زوم ارزی هیچ صرافی داخلی نیافتید که از ارز اتریوم پشتیبانی کند، نگران نباشید شما می باید با ایجاد حساب کاربری در یک صرافی خارجی اقدام به خرید اتریوم کنید. اما برای ابتدا می بایست ریال را به یکی از استیبل کوین های موجود در بازار ارز دیجیتال مانند تتر تبدیل کنیم و در مرحله بعدی اقدام به خرید اتریوم کنیم.

 1. چگونه ارز اتریوم بفروشیم؟

اگر شما کاربران زوم ارزی قصد فروش ارز اتریوم را درید ابتدا می بایست به یک صرافی خارجی مانند بایننس مراجعه کنید و ارز اتریوم خود را به تتر تبدیل کنید و بعد از آن می توانید با مراجعه به یک صرافی ایرانی ارز تتر را به ریال تبدیل کنید. اگر این مراحل برای شما کاربرن سخت و دشوار می باشد می توانید با مراجعه به صرافی ایرانی که از ارز اتریوم پشتیبانی می کند به صورت مستقیم ارز اتریوم را به ریال تبدیل نمایید.

 1. چگونه به  ترید ارز اتریوم بپردازیم؟

همانطور که می دانید شما کاربران برای فعالیت در حوزه ی ترید می بایست به صورت حرفه ای  فن هایی همچون تحلیل تکنیکال و فاندامنتال را آموخته باشید. چرا که فعالیت در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال برای یک فرد مبتدی بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد. ممکن است کاربر مبتدی تمام دارایی های خود را در این حوزه از دست بدهد. عواملی همچون سختی شبکه، میزان حجم معاملات روزانه یک ارز در انتخاب ارز سوده در بازار ترید بسیار مهم می باشد و همچنین می بایست تمامی اخبار حوزه ارزهای دیجیتال را به صورت 24 ساعته رصد کند، چرا که تمامی این عوامل بر روی یک ترید موفق بسیار تاثیر گذار می باشد.

 1. اخبار  اتریوم را از کجا مشاهده کنیم؟

همانطور که گفتیم مشاهده و رصد اخبار در حوزه ی ارزهای دیجیتال یکی از مهمترین نکات برشمرده می شود. زیرا ممکن است یک خبر درباره ارز اتریوم باعث افزایش و کاهش قیمت آن بشود. شما می توانید تمامی اخبار فوری ارز دیجیتال  در حوزه ی ارز های دیجیتال را به صورت روزانه از وب سایت زوم ارز رصد کنید.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار اتریوم

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Apr 09,2023 $1,849.67 $1,873.06 $1,828.70 $1,859.39 $6,361,497,714.76 $223,977,715,590.51
Apr 10,2023 $1,859.74 $1,917.30 $1,848.16 $1,911.21 $8,380,134,275.42 $230,219,806,237.67
Apr 11,2023 $1,911.38 $1,936.73 $1,886.53 $1,892.19 $8,877,222,956.13 $227,928,964,948.72
Apr 12,2023 $1,891.95 $1,929.88 $1,860.04 $1,920.68 $11,010,714,186.59 $231,361,104,948.42
Apr 13,2023 $1,917.70 $2,022.15 $1,901.86 $2,012.63 $12,546,950,499.30 $242,437,493,117.35
Apr 14,2023 $2,013.93 $2,126.32 $2,011.50 $2,101.64 $16,298,099,411.44 $252,646,950,002.52
Apr 15,2023 $2,101.62 $2,111.08 $2,076.51 $2,092.47 $8,036,468,152.59 $251,325,536,962.21
Apr 16,2023 $2,092.28 $2,137.45 $2,076.83 $2,120.01 $7,898,126,855.88 $253,800,479,048.38
Apr 17,2023 $2,120.00 $2,120.11 $2,063.04 $2,076.24 $9,648,882,545.80 $247,975,491,589.17
Apr 18,2023 $2,075.86 $2,121.53 $2,057.65 $2,104.54 $9,134,015,142.68 $251,214,922,677.43
Apr 19,2023 $2,103.95 $2,104.86 $1,928.58 $1,936.40 $13,779,745,450.97 $231,098,233,851.34
Apr 20,2023 $1,936.42 $1,979.57 $1,918.13 $1,943.10 $11,324,135,406.44 $234,005,095,167.34
Apr 21,2023 $1,943.41 $1,955.65 $1,827.79 $1,850.00 $12,044,274,581.17 $222,770,468,530.71
Apr 22,2023 $1,849.29 $1,886.78 $1,845.85 $1,874.23 $6,970,642,725.98 $225,683,705,622.92
Apr 23,2023 $1,874.17 $1,882.23 $1,838.99 $1,862.06 $6,607,451,861.62 $224,214,876,354.30
Apr 24,2023 $1,862.09 $1,888.19 $1,811.79 $1,842.76 $8,438,191,337.54 $221,884,640,081.19
Apr 25,2023 $1,842.20 $1,877.48 $1,805.32 $1,866.75 $8,677,255,481.49 $224,770,081,704.09
Apr 26,2023 $1,866.15 $1,962.57 $1,792.46 $1,866.56 $14,356,524,696.41 $224,743,281,403.41
Apr 27,2023 $1,866.69 $1,936.95 $1,863.15 $1,908.79 $14,008,145,805.92 $229,822,540,123.19
Apr 28,2023 $1,909.27 $1,923.20 $1,876.29 $1,892.51 $7,691,759,733.39 $227,866,713,240.43
Apr 29,2023 $1,892.57 $1,916.97 $1,887.99 $1,908.92 $4,796,651,245.87 $229,830,520,243.30
Apr 30,2023 $1,908.74 $1,938.42 $1,876.92 $1,876.92 $6,539,641,957.29 $225,975,170,377.92
May 01,2023 $1,868.89 $1,886.21 $1,809.19 $1,831.95 $8,625,783,200.50 $220,556,145,427.76
May 02,2023 $1,831.73 $1,879.76 $1,824.33 $1,870.79 $7,536,785,767.45 $225,222,354,683.52
May 03,2023 $1,870.69 $1,915.50 $1,845.87 $1,904.65 $8,306,390,868.53 $229,285,466,097.66
May 04,2023 $1,905.17 $1,915.87 $1,868.63 $1,877.70 $6,578,438,233.42 $226,030,254,515.46
May 05,2023 $1,877.83 $1,998.41 $1,876.95 $1,995.06 $9,498,261,359.65 $240,145,032,619.42
May 06,2023 $1,995.48 $2,017.56 $1,870.61 $1,900.22 $9,623,243,036.50 $228,705,408,822.97
May 07,2023 $1,899.92 $1,934.00 $1,873.08 $1,873.08 $6,883,942,236.42 $225,414,591,269.90
May 08,2023 $1,872.48 $1,886.16 $1,818.45 $1,849.04 $9,895,102,898.68 $222,504,389,357.37
May 09,2023 $1,849.06 $1,860.67 $1,832.91 $1,848.60 $6,129,516,088.49 $222,433,950,191.07
May 10,2023 $1,848.21 $1,886.80 $1,795.67 $1,842.40 $9,945,549,603.27 $221,673,504,868.32
May 11,2023 $1,842.49 $1,842.49 $1,774.13 $1,796.49 $8,353,828,311.69 $216,135,216,883.07
May 12,2023 $1,795.18 $1,812.42 $1,742.40 $1,808.02 $9,047,198,660.44 $222,028,758,930.90
May 13,2023 $1,808.38 $1,816.06 $1,788.48 $1,796.11 $4,647,630,864.12 $220,637,609,942.13
May 14,2023 $1,796.11 $1,823.49 $1,793.23 $1,800.50 $4,711,210,241.24 $221,375,138,904.33
May 15,2023 $1,800.37 $1,845.70 $1,787.54 $1,817.55 $6,748,889,346.13 $223,490,168,593.18
May 16,2023 $1,816.82 $1,830.35 $1,797.84 $1,824.12 $5,595,959,667.52 $219,418,097,417.64
May 17,2023 $1,824.07 $1,835.55 $1,786.67 $1,821.86 $6,352,161,578.89 $219,138,701,233.08
May 18,2023 $1,822.07 $1,831.45 $1,774.20 $1,801.73 $5,673,124,255.21 $216,710,693,709.20
May 19,2023 $1,800.99 $1,826.19 $1,797.43 $1,812.59 $4,796,110,259.27 $218,010,422,175.62
May 20,2023 $1,812.77 $1,829.01 $1,808.05 $1,820.48 $2,951,655,969.30 $218,953,899,552.53
May 21,2023 $1,820.14 $1,827.92 $1,799.95 $1,804.53 $3,386,768,865.10 $217,032,947,920.34
May 22,2023 $1,804.84 $1,826.70 $1,793.22 $1,817.53 $4,534,841,048.84 $218,593,840,135.54
May 23,2023 $1,817.78 $1,869.34 $1,816.29 $1,854.38 $6,820,047,160.22 $223,019,695,977.43
May 24,2023 $1,854.30 $1,854.30 $1,780.93 $1,800.10 $7,101,647,418.50 $216,485,036,956.10
May 25,2023 $1,799.85 $1,815.99 $1,763.37 $1,805.95 $6,321,689,858.67 $217,184,216,646.79
May 26,2023 $1,805.73 $1,837.87 $1,798.41 $1,828.69 $5,451,414,258.32 $219,914,764,942.45
May 27,2023 $1,828.58 $1,836.18 $1,817.49 $1,831.12 $3,216,737,651.79 $220,204,378,895.01
May 28,2023 $1,831.10 $1,915.72 $1,825.47 $1,910.91 $6,359,610,561.11 $229,798,912,476.57
May 29,2023 $1,909.30 $1,926.42 $1,879.08 $1,893.08 $5,884,674,571.59 $227,650,784,838.18
May 30,2023 $1,893.09 $1,916.57 $1,883.93 $1,901.03 $5,363,439,783.55 $228,601,344,794.00
May 31,2023 $1,901.10 $1,907.04 $1,852.09 $1,874.13 $5,984,512,547.89 $225,361,512,775.62
Jun 01,2023 $1,873.91 $1,887.71 $1,846.23 $1,862.20 $5,640,027,196.55 $223,921,509,068.45
Jun 02,2023 $1,862.42 $1,910.28 $1,851.96 $1,907.26 $6,097,746,021.52 $229,333,834,483.70
Jun 03,2023 $1,907.42 $1,908.82 $1,885.49 $1,892.41 $3,472,274,607.39 $227,537,459,456.49
Jun 04,2023 $1,892.40 $1,912.21 $1,885.65 $1,890.51 $3,747,042,695.61 $227,308,028,004.55
Jun 05,2023 $1,890.42 $1,890.64 $1,780.21 $1,811.83 $9,246,593,033.12 $217,846,438,558.82
Jun 06,2023 $1,810.58 $1,896.22 $1,801.41 $1,884.49 $8,704,411,776.11 $226,580,142,941.11
Jun 07,2023 $1,884.37 $1,893.81 $1,822.30 $1,832.40 $7,919,894,454.80 $220,311,724,080.98
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance ETH/USDT $1,850.78 $7,893,234.79 $13,709,135.14 $404,423,384.56 1,002.00
Coinbase Exchange ETH/USD $1,850.91 $9,451,641.56 $11,251,647.54 $105,208,349.61 854.00
Binance ETH/BUSD $1,850.79 $4,639,201.41 $6,532,133.98 $70,891,065.17 940.00
Kraken ETH/USD $1,851.27 $22,245,005.76 $21,216,813.29 $32,676,856.84 802.00
KuCoin ETH/USDT $1,850.93 $7,298,341.59 $7,258,632.08 $31,494,201.73 690.00
Binance ETH/BTC $1,851.52 $4,216,112.09 $4,219,707.00 $27,614,950.82 804.00
Coinbase Exchange ETH/USDT $1,851.37 $1,091,400.16 $968,380.52 $17,172,027.31 722.00
Binance BETH/ETH $1,851.16 $12,793,107.76 $2,810,042.62 $15,197,472.04 873.00
KuCoin ETH/BTC $1,851.84 $1,747,346.07 $930,459.31 $14,161,287.11 691.00
Bitfinex ETH/USD $1,853.00 $10,921,674.51 $8,027,461.36 $11,823,288.71 594.00
Binance ETH/EUR $1,856.33 $465,234.23 $838,867.57 $8,562,008.75 805.00
Bitstamp ETH/USD $1,851.40 $2,250,800.35 $2,382,368.61 $7,204,217.17 584.00
Binance BNB/ETH $1,851.16 $130,596.20 $197,564.37 $6,412,200.81 539.00
Coinbase Exchange ETH/EUR $1,851.03 $2,532,817.52 $2,225,825.91 $5,592,911.24 766.00
Binance ETH/TUSD $1,850.75 $719,495.33 $792,267.35 $5,529,890.65 740.00
Kraken ETH/EUR $1,850.50 $6,663,578.82 $7,743,162.00 $4,840,214.48 801.00
Bithumb ETH/KRW $1,880.88 $448,501.30 $1,293,433.48 $4,649,567.47 516.00
Bitstamp ETH/EUR $1,851.08 $971,732.58 $1,160,665.05 $3,910,507.99 569.00
Coinbase Exchange CBETH/ETH $1,851.16 $550,601.55 $465,665.19 $3,808,148.11 628.00
KuCoin ETH/USDC $1,851.00 $2,063,109.47 $1,869,926.85 $3,569,728.77 670.00
Binance ETH/USDC $1,851.41 $294,338.84 $399,452.12 $3,132,895.17 715.00
Binance ETH/TRY $1,895.19 $151,242.58 $89,977.80 $2,918,495.26 644.00
Kraken ETH/USDT $1,851.30 $1,461,170.53 $1,430,193.00 $2,878,595.75 719.00
Bitfinex ETH/USDT $1,851.30 $5,935,484.84 $6,327,257.26 $2,848,468.61 611.00
Coinbase Exchange ETH/BTC $1,852.05 $1,387,075.10 $1,113,440.41 $2,835,433.62 673.00
Kraken ETH/XBT $1,850.45 $1,553,125.86 $1,906,837.42 $2,036,867.48 687.00
KuCoin XMR/ETH $1,851.16 $33,096.37 $69,563.93 $1,969,947.56 491.00
Kraken ETH/USDC $1,852.81 $560,825.06 $531,617.77 $1,473,684.43 645.00
Coinbase Exchange ETH/GBP $1,850.93 $520,835.22 $334,596.10 $1,136,826.10 661.00
Binance ETH/AUD $1,722.97 $15,426.74 $437.90 $916,164.62 691.16
Bitstamp ETH/GBP $1,850.92 $206,705.62 $165,552.59 $776,319.30 559.00
Kraken ETH/GBP $1,850.53 $530,179.44 $493,908.20 $775,196.09 660.00
Binance XRP/ETH $1,851.16 $148,023.64 $178,185.85 $715,303.60 613.00
Binance MATIC/ETH $1,851.16 $34,903.62 $73,340.83 $688,964.65 563.00
Binance ETH/GBP $1,857.01 $63,687.07 $78,579.45 $510,528.90 659.00
Bitfinex ETH/EUR $1,855.83 $1,662,765.33 $1,642,035.15 $490,384.45 521.00
Binance ETH/BRL $1,866.76 $74,022.49 $58,717.95 $481,100.12 604.00
Bitstamp ETH/USDT $1,851.20 $248,926.26 $142,630.52 $461,531.99 342.00
Binance LTC/ETH $1,851.16 $263,361.22 $106,172.23 $400,440.02 588.00
Binance SOL/ETH $1,851.16 $28,918.93 $54,348.84 $387,487.72 623.26
Binance XMR/ETH $1,851.16 $123,078.48 $120,646.28 $380,621.33 568.00
Binance ETH/DAI $1,850.71 $100,127.38 $111,577.82 $338,430.99 691.00
Binance ADA/ETH $1,851.16 $71,337.69 $105,852.29 $337,083.62 546.00
Kraken ETH/AUD $1,848.15 $329,410.35 $215,311.64 $321,085.38 567.00
Binance VET/ETH $1,851.16 $23,339.52 $57,297.67 $301,667.11 668.57
Binance TRX/ETH $1,851.16 $74,631.67 $94,899.56 $282,015.02 582.00
KuCoin XRP/ETH $1,851.16 $57,435.00 $47,171.99 $263,282.64 458.00
Coinbase Exchange ADA/ETH $1,851.16 $15,714.81 $12,809.68 $237,951.25 303.00
Kraken ADA/ETH $1,851.16 $141,743.37 $107,634.16 $216,753.33 498.00
Binance RUNE/ETH $1,851.16 $15,151.87 $42,929.31 $214,826.47 640.12
Binance RLC/ETH $1,851.16 $20,436.87 $31,826.69 $207,844.96 579.52
Binance LINK/ETH $1,851.16 $78,860.34 $90,295.28 $203,751.27 544.00
Kraken ETH/CHF $1,852.21 $315,822.99 $296,826.59 $201,531.65 583.00
Bitfinex ETH/BTC $1,851.09 $8,856,227.86 $2,597,273.19 $195,292.20 368.00
Binance ETH/BIDR $1,853.31 $33,450.17 $44,288.29 $182,434.91 555.00
Binance OP/ETH $1,851.16 $16,786.97 $25,608.79 $176,687.52 551.29
Binance ATOM/ETH $1,851.12 $17,223.74 $41,551.43 $173,803.48 525.75
Binance SCRT/ETH $1,851.16 $7,814.57 $21,759.91 $155,877.24 527.32
Kraken ETH/CAD $1,851.43 $364,106.27 $327,105.68 $138,153.55 556.00
Binance MTL/ETH $1,851.16 $8,235.24 $21,045.29 $137,171.07 695.78
Binance DOT/ETH $1,851.16 $7,899.61 $23,795.78 $136,401.75 651.79
Binance FTM/ETH $1,851.16 $8,767.99 $32,769.81 $130,707.76 543.31
Bitfinex ETH/GBP $1,850.92 $1,019,767.25 $1,937,082.32 $130,504.66 321.00
Bitstamp ETH/BTC $1,849.66 $485,252.74 $417,891.99 $125,686.30 292.00
Coinbase Exchange SOL/ETH $1,851.16 $5,708.17 $13,898.14 $123,216.92 344.00
Kraken XRP/ETH $1,851.16 $96,169.11 $101,181.60 $115,952.89 486.00
Binance SAND/ETH $1,851.16 $11,046.01 $12,156.15 $113,245.51 640.43
KuCoin ETH/DAI $1,854.02 $21,560.10 $9,612.97 $111,994.34 279.00
KuCoin CAPP/ETH $1,802.77 $85.18 $3,306.27 $108,992.94 134.00
Binance MANA/ETH $1,851.16 $9,256.80 $12,400.63 $105,213.14 511.00
Binance AVAX/ETH $1,851.16 $18,789.04 $29,234.52 $100,889.34 694.28
Kraken DOT/ETH $1,851.12 $54,911.29 $96,414.46 $100,538.13 476.00
Binance WBTC/ETH $1,851.16 $36,544.00 $34,130.81 $99,121.18 608.45
Binance ARPA/ETH $1,851.16 $7,336.11 $28,648.65 $98,904.82 541.49
Binance ETH/PLN $1,857.95 $24,774.52 $17,542.56 $98,120.83 515.00
Binance ELF/ETH $1,851.16 $129,768.82 $86,762.30 $93,297.13 673.63
Kraken ATOM/ETH $1,851.16 $24,381.48 $37,457.98 $92,344.22 454.00
Binance PROS/ETH $1,851.16 $1,583.64 $9,303.68 $88,195.98 612.25
Binance WBETH/ETH $1,851.16 $42,758.11 $6,812.01 $86,280.01 634.43
Binance ETH/RUB $1,859.55 $29,842.60 $30,339.63 $80,203.13 539.00
Kraken PAXG/ETH $1,851.16 $154,772.30 $74,824.01 $79,037.26 462.00
Binance DENT/ETH $1,851.15 $793.91 $4,561.40 $74,587.68 539.41
Binance GALA/ETH $1,851.16 $23,111.88 $52,041.64 $71,948.34 609.17
Binance SLP/ETH $1,851.15 $7,556.98 $13,183.04 $69,071.14 677.76
Binance GRT/ETH $1,851.16 $7,270.49 $18,845.83 $66,862.39 523.34
Binance BEL/ETH $1,851.16 $1,202.31 $6,745.84 $64,611.54 619.34
KuCoin ATOM/ETH $1,851.16 $11,824.72 $22,994.88 $61,639.53 424.00
Kraken LTC/ETH $1,851.16 $27,580.08 $29,672.23 $60,764.75 464.00
Binance UNI/ETH $1,851.16 $14,796.46 $36,110.66 $56,430.38 622.53
KuCoin UBX/ETH $1,620.00 $721.96 $5,118.92 $54,926.96 177.00
Binance ADX/ETH $1,851.16 $3,120.65 $28,432.95 $52,398.14 577.64
Binance AXS/ETH $1,851.16 $3,205.97 $42,118.46 $51,549.87 692.26
Binance APE/ETH $1,851.16 $8,545.28 $42,038.53 $49,062.69 582.82
KuCoin ETH/EUR $1,846.98 $3,436.00 $2,870.71 $48,845.32 243.00
KuCoin KCS/ETH $1,851.16 $10,797.17 $9,514.63 $43,586.74 406.00
Binance ZIL/ETH $1,851.16 $3,991.32 $16,637.19 $44,061.50 582.66
Binance KAVA/ETH $1,851.16 $5,321.01 $14,945.39 $43,629.22 630.30
Kraken ETH/DAI $1,848.32 $52,924.09 $55,134.35 $42,634.30 519.00
Binance ALGO/ETH $1,851.16 $3,870.21 $16,925.06 $42,289.61 625.26
KuCoin ETH/TUSD $1,853.26 $15,629.04 $27,584.19 $41,523.20 369.00
تعداد کل
0
تعداد فعال
514,670
ده هولدر برتر
%
بیست هولدر برتر
%
پنجاه هولدر برتر
%
صد هولدر برتر
%
# آدرس مقدار ETH درصد از مقدار کل

جزییات اتریوم

قیمت اتریوم $1,850.97
حجم کل بازار $222,544,436,779
حجم معاملات روزانه $4,968,441,979
رتبه در بازار #2
تغییرات یک ساعته -0.083%
تغییرات 24 ساعته 0.42%
تغییرات 7 روزه -1.16%
تغییرات 30 روزه 0.25%
تغییرات 60 روزه -0.68%
تغییرات 90 روزه 31.00%
تغییرات دیروز -2.76%
تغییرات امسال 54.12%
تاریخ پیدایش 2015-08-07
قیمت شروع $ 2.83
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -36.26%
بالاترین قیمت $ 4,891.70
تغییرات از بالاترین قیمت -62.16%
زمان بالاترین قیمت 2021-11-16
پایین ترین قیمت $ 0.42
تغییرات از پایین ترین قیمت 439,669.050%
زمان پایین ترین قیمت 2015-10-21
پایین ترین قیمت دیروز $ 1,822.30
بالا ترین قیمت دیروز $ 1,893.81
ارز در دسترس 120,230,939 ETH
تعداد کل ارز 120,230,939 ETH

ماشین حساب ارز

ETH
USDT
تومان

ارزهای مرتبط

dogecoin
dogecoin
$0.068
0.77%
0.06811828 ,0.06816211 ,0.06794272 ,0.06807615 ,0.06900864 ,0.06936815 ,0.06906216 ,0.06925569 ,0.06929555 ,0.06935645 ,0.06892636 ,0.06812746 ,0.06797873 ,0.06849625 ,0.06861903 ,0.06867920 ,0.06842987 ,0.06852800 ,0.06855338 ,0.06930086 ,0.06923300 ,0.06922968 ,0.06907275 ,0.07079131 ,0.07103030 ,0.06981695 ,0.06957536 ,0.06968713 ,0.06859691 ,0.06855669 ,0.06898358 ,0.06870839 ,0.06904209 ,0.06945056 ,0.06923554 ,0.06923987 ,0.06925042 ,0.06874086 ,0.06901818 ,0.06925364 ,0.06923473 ,0.06907293 ,0.06796729 ,0.06811385 ,0.06809022 ,0.06835474 ,0.06882876 ,0.06828043 ,0.06758406 ,0.06885761 ,0.06882380 ,0.06763421 ,0.06604132 ,0.06590897 ,0.06565163 ,0.06547967 ,0.06555969 ,0.06586423 ,0.06545825 ,0.06447773 ,0.06368336 ,0.06405101 ,0.06412618 ,0.06406017 ,0.06402229 ,0.06369675 ,0.06322433 ,0.06357029 ,0.06374594 ,0.06400300 ,0.06395149 ,0.06402003 ,0.06398173 ,0.06390273 ,0.06389024 ,0.06346305 ,0.06330772 ,0.06317096 ,0.06314530 ,0.06282119 ,0.06324128 ,0.06316204 ,0.06293205 ,0.06349433 ,0.06367685 ,0.06363572 ,0.06388838 ,0.06386035 ,0.06348127 ,0.06346818 ,0.06354153 ,0.06373547 ,0.06396479 ,0.06377144 ,0.06389777 ,0.06421228 ,0.06395345 ,0.06354969 ,0.06362873 ,0.06366189 ,0.06389614 ,0.06390370 ,0.06412093 ,0.06428386 ,0.06399349 ,0.06421893 ,0.06378704 ,0.06337419 ,0.06211767 ,0.06172070 ,0.06148847 ,0.06182048 ,0.06215884 ,0.06190399 ,0.06155228 ,0.06190180 ,0.06191442 ,0.06147729 ,0.06190777 ,0.06193611 ,0.06210529 ,0.06311211 ,0.06339728 ,0.06366455 ,0.06355107 ,0.06341013 ,0.06344272 ,0.06320774 ,0.06319592 ,0.06340785 ,0.06351402 ,0.06348636 ,0.06408836 ,0.06384575 ,0.06347221 ,0.06333966 ,0.06369102 ,0.06431777 ,0.06405689 ,0.06396031 ,0.06407002 ,0.06407491 ,0.06410807 ,0.06394020 ,0.06392069 ,0.06355904 ,0.06360523 ,0.06172163 ,0.06181355 ,0.06060452 ,0.06074110 ,0.06114054 ,0.06185756 ,0.06194668 ,0.06174357 ,0.06200937 ,0.06166165 ,0.06217600 ,0.06252598 ,0.06312985 ,0.06323519 ,0.06315343 ,0.06327254 ,0.06269952 ,0.06269871 ,0.06264027 ,0.06268362 ,0.06326905
yearn-finance
yearn-finance
$6,035.81
0.74%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
origin-protocol
origin-protocol
$0.083
1.039%
0.18897787 ,0.18788402 ,0.18961698 ,0.19204786 ,0.19131872 ,0.19058710 ,0.19106116 ,0.19128788 ,0.19125501 ,0.18968312 ,0.18784702 ,0.18627356 ,0.18899665 ,0.19041791 ,0.18969072 ,0.18889929 ,0.18915380 ,0.19048366 ,0.19253764 ,0.19099383 ,0.19145689 ,0.19127500 ,0.19185947 ,0.19197272 ,0.18984410 ,0.18981078 ,0.19104309 ,0.18832720 ,0.18856988 ,0.18932948 ,0.18906473 ,0.19047953 ,0.19101212 ,0.19026696 ,0.18985031 ,0.19040688 ,0.18893824 ,0.18943345 ,0.19121824 ,0.19181151 ,0.19097119 ,0.18624903 ,0.18594348 ,0.18570748 ,0.18560578 ,0.18622455 ,0.18597895 ,0.18151933 ,0.18632405 ,0.18621711 ,0.18255412 ,0.17743534 ,0.17627507 ,0.17614602 ,0.17514546 ,0.17554852 ,0.17592906 ,0.17536158 ,0.17476843 ,0.17044671 ,0.17097865 ,0.17028348 ,0.16971041 ,0.16992535 ,0.16947183 ,0.16815042 ,0.16881131 ,0.17050024 ,0.17023781 ,0.16941909 ,0.17067618 ,0.17084911 ,0.17064421 ,0.17131491 ,0.17017474 ,0.16868488 ,0.16862557 ,0.16870501 ,0.16859384 ,0.16997343 ,0.16939618 ,0.16864945 ,0.16990332 ,0.17068060 ,0.16978653 ,0.17065438 ,0.17146187 ,0.17085623 ,0.17016221 ,0.17024427 ,0.17145872 ,0.17198112 ,0.17148899 ,0.17048670 ,0.17110252 ,0.17195771 ,0.17107259 ,0.17054266 ,0.17017813 ,0.17149817 ,0.17173971 ,0.17165404 ,0.17159825 ,0.17106331 ,0.17147924 ,0.17008575 ,0.16892551 ,0.16455949 ,0.16332148 ,0.16345945 ,0.16505555 ,0.16640919 ,0.16558588 ,0.16446114 ,0.16612713 ,0.16670209 ,0.16556120 ,0.16611758 ,0.16688080 ,0.16665351 ,0.17010652 ,0.17120033 ,0.17097023 ,0.17192180 ,0.17294624 ,0.17261293 ,0.17225144 ,0.17184914 ,0.17276586 ,0.17275823 ,0.17355714 ,0.17488435 ,0.17373108 ,0.17294481 ,0.17318273 ,0.17458396 ,0.17653160 ,0.17493076 ,0.17530845 ,0.17528538 ,0.17523538 ,0.17581844 ,0.17451551 ,0.17407300 ,0.17360874 ,0.17329771 ,0.16776289 ,0.16908093 ,0.16570291 ,0.16576491 ,0.16736083 ,0.17019107 ,0.17094795 ,0.17013239 ,0.17176119 ,0.16940051 ,0.17156463 ,0.17232805 ,0.17368486 ,0.17399115 ,0.17422534 ,0.17425054 ,0.17254056 ,0.17223477 ,0.17187547 ,0.17196520 ,0.17337409
bitcoin
bitcoin
$26,576.13
0.50%
21440.57 ,21489.87 ,21448.16 ,21505.23 ,21650.74 ,21724.36 ,21631.02 ,21685.84 ,21753.13 ,21709.47 ,21682.13 ,21519.85 ,21393.11 ,21459.64 ,21592.63 ,21543.47 ,21488.14 ,21535.78 ,21567.62 ,21692.25 ,21744.65 ,21704.11 ,21717.62 ,21679.67 ,21699.55 ,21683.87 ,21638.77 ,21699.80 ,21566.52 ,21522.70 ,21595.56 ,21558.43 ,21620.78 ,21665.20 ,21612.16 ,21610.36 ,21618.01 ,21534.73 ,21551.45 ,21575.74 ,21581.57 ,21565.10 ,21412.09 ,21448.50 ,21447.87 ,21417.31 ,21450.58 ,21442.09 ,21184.66 ,21588.22 ,21743.89 ,21273.48 ,20815.42 ,20708.28 ,20690.38 ,20714.59 ,20664.24 ,20678.32 ,20657.16 ,20662.20 ,20267.19 ,20327.59 ,20322.85 ,20266.10 ,20253.72 ,20181.08 ,20169.69 ,20177.84 ,20243.84 ,20259.75 ,20188.28 ,20245.78 ,20243.78 ,20207.46 ,20210.17 ,20119.97 ,20050.33 ,19989.92 ,20016.05 ,19962.01 ,20031.03 ,20006.28 ,19920.60 ,20063.30 ,20053.73 ,20000.24 ,20054.56 ,20050.64 ,20031.05 ,20017.31 ,20002.30 ,20056.95 ,20068.80 ,20047.97 ,20031.11 ,20019.31 ,20024.52 ,19992.25 ,19967.10 ,19920.05 ,20027.92 ,20030.26 ,20031.49 ,20033.94 ,19984.26 ,20035.85 ,19993.99 ,19946.60 ,19659.25 ,19664.37 ,19677.14 ,19797.28 ,19879.64 ,19811.20 ,19772.25 ,19862.45 ,19892.14 ,19826.78 ,19844.17 ,19858.79 ,19816.15 ,19963.72 ,20101.00 ,20246.67 ,20255.26 ,20330.28 ,20276.92 ,20186.86 ,20105.12 ,20171.11 ,20198.68 ,20199.10 ,20321.74 ,20232.56 ,20168.41 ,20171.76 ,20285.86 ,20504.09 ,20407.81 ,20412.54 ,20448.53 ,20433.92 ,20438.79 ,20424.13 ,20386.43 ,20340.81 ,20365.85 ,19770.31 ,19761.23 ,19645.87 ,19621.98 ,19784.99 ,20004.90 ,20019.52 ,19897.55 ,19861.80 ,19810.93 ,19962.09 ,20194.00 ,20380.55 ,20392.03 ,20350.37 ,20365.90 ,20242.22 ,20277.21 ,20181.81 ,20214.94 ,20360.29
gather
gather
$0.0021
-0.33%
0.01234152 ,0.01239889 ,0.01235235 ,0.01240208 ,0.01256706 ,0.01222720 ,0.01222841 ,0.01236232 ,0.01236384 ,0.01237380 ,0.01235422 ,0.01221796 ,0.01223954 ,0.01212486 ,0.01225620 ,0.01226923 ,0.01222758 ,0.01227420 ,0.01224317 ,0.01235218 ,0.01241400 ,0.01233790 ,0.01242841 ,0.01238407 ,0.01231022 ,0.01227672 ,0.01227875 ,0.01237956 ,0.01233216 ,0.01227592 ,0.01228148 ,0.01229101 ,0.01242894 ,0.01245368 ,0.01235573 ,0.01239578 ,0.01226503 ,0.01218761 ,0.01221285 ,0.01227402 ,0.01230855 ,0.01231405 ,0.01207548 ,0.01218004 ,0.01206459 ,0.01211293 ,0.01207408 ,0.01203263 ,0.01183810 ,0.01206067 ,0.01219546 ,0.01196864 ,0.01168544 ,0.01157989 ,0.01164185 ,0.01154240 ,0.01153741 ,0.01160762 ,0.01150873 ,0.01153207 ,0.01146655 ,0.01145948 ,0.01141701 ,0.01135463 ,0.01119872 ,0.01112003 ,0.01108745 ,0.01116045 ,0.01119996 ,0.01113147 ,0.01117579 ,0.01118666 ,0.01121675 ,0.01124240 ,0.01132260 ,0.01129853 ,0.01108942 ,0.01112121 ,0.01113997 ,0.01102647 ,0.01108840 ,0.01116245 ,0.01107804 ,0.01120922 ,0.01121528 ,0.01119710 ,0.01126435 ,0.01120558 ,0.01114631 ,0.01118838 ,0.01119635 ,0.01126926 ,0.01114101 ,0.01121250 ,0.01114032 ,0.01120360 ,0.01114392 ,0.01115309 ,0.01100916 ,0.01107404 ,0.01107011 ,0.01106117 ,0.01104064 ,0.01109413 ,0.01118268 ,0.01110545 ,0.01098862 ,0.01085707 ,0.01069596 ,0.01067892 ,0.01074583 ,0.01076832 ,0.01082559 ,0.01080772 ,0.01089091 ,0.01088969 ,0.01083837 ,0.01090756 ,0.01091458 ,0.01093116 ,0.01085815 ,0.01097567 ,0.01104604 ,0.01123333 ,0.01120724 ,0.01131427 ,0.01134686 ,0.01133851 ,0.01130686 ,0.01132653 ,0.01127917 ,0.01129734 ,0.01137567 ,0.01136663 ,0.01129536 ,0.01130235 ,0.01135762 ,0.01147411 ,0.01142821 ,0.01147768 ,0.01145336 ,0.01145618 ,0.01155472 ,0.01149163 ,0.01146082 ,0.01138526 ,0.01134406 ,0.01116889 ,0.01123028 ,0.01100453 ,0.01092660 ,0.01110991 ,0.01128440 ,0.01137960 ,0.01123560 ,0.01132600 ,0.01115751 ,0.01135280 ,0.01141809 ,0.01150331 ,0.01150285 ,0.01158497 ,0.01155438 ,0.01146330 ,0.01151733 ,0.01147226 ,0.01137794 ,0.01145949
blocknet
blocknet
$0.066
-12.23%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
اخبار فوری
همه

clear

سرور دیسکورد آربیتروم مورد حمله قرار گرفت
بروز یک باگ در شبکه آربیتروم، تاخیر کوتاه و مختصری را در عملیات این شبکه ایجاد کرد. (2 ساعت پیش )
78
29
جنجال‌های پیرامون ذات متمرکز بایننس
زیرشاخه آمریکایی صرافی بایننس به دنبال دستور انسداد دارایی سازمان بورس آمریکا، 101 جفت معاملاتی را از لیست خود خارج کرد. (3 ساعت پیش )
60
11
مدیرعامل بایننس گفت که محافظت از کاربران را بر سهام‌داران، اولویت قرار خواهد داد.
چانگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس شایعات مبنی بر اینکه به وی 27 گلوله شلیک شده است را تکذیب کرد. (5 ساعت پیش )
92
8
بایننس به کاهش نیروی کار روی آورده است
شرکت حسابرسی Armanino ادعا کرد که در سال 2021، صرافی بایننس دارایی شرکتی و مشتری را با یکدیگر یکسان کرده است. (6 ساعت پیش )
99
17
SEC دفتر جدید برای رمز ارزها راه اندازی می‌کند
اعضای اتحادیه بلاکچین باور دارند که دادگاه‌ها ثابت خواهند کرد که سازمان بورس آمریکا و رییس آن در اشتباه به سر می‌برند. (7 ساعت پیش )
74
21