آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل سولانا امروز یکشنبه (۱۳اسفند۱۴۰۲)

تحلیل سولانا SOL

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

تحلیل سولانا SOL امروز ۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل ارز سولانا در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم موج نزولی که در ساختار یک کانال نزولی شکل گرفت را یک موج اصلاحی می‌دانستیم. در ادامه شاهد رشد قیمت به نحوی که ناحیه سقف کانال به طرف بالا شکسته شود نیز بودیم. و در ادامه گفتیم که اگر با دقت بیشتری به ناحیه اخیر چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که، یک الگوی مثلث نیز تشکیل شده و ما آن را با خطوط آبی برایتان مشخص کرده‌ایم و در ادامه ضلع بالایی به طرف بالا شکسته شده و انتظار داشتبم قیمت این ارز به رشد خود ادامه دهد. دوستان در ادامه همانطور که مشاهده می‌کنید طبق تحلیلی که داشتیم ،قیمت این ارز به رشد خود ادامه داده و همچنان باکس قرمز پررنگ را به عنوان هدف اصلی و مقاومت ماژور مد نظر خود می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که کندل‌های قرمز و موج نزولی فعلی را اصلاحی دانسته و با مشاهده الگوهای بازگشتی مجدد هدف اصلی در دسترس قرار می‌گیرد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز میتوانید رویدادهای اقتصادی مهم این هفته و تحلیل شاخص‌های تاثیرگذار بر روی بازار ارز دیجیتال را در صفحه مربوطه مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SOL امروز 7 اسفند 1402
تحلیل SOL امروز ۷ اسفند ۱۴۰۲

 


تحلیل سولانا SOL امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل ارز سولانا در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که روند اصلی این ارز در تایم روزانه کاملاً صعودی بوده و موج نزولی که در ساختار یک کانال نزولی شکل گرفت را یک موج اصلاحی می‌دانستیم. در ادامه شاهد رشد قیمت به نحوی که ناحیه سقف کانال به طرف بالا شکسته شود نیز بودیم. و در ادامه گفتیم که اگر با دقت بیشتری به ناحیه اخیر چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که، یک الگوی مثلث نیز تشکیل شده و ما آن را با خطوط آبی برایتان مشخص کرده‌ایم و در ادامه ضلع بالایی به طرف بالا شکسته شده و انتظار داشتبم قیمت این ارز به رشد خود ادامه دهد. دوستان در ادامه همانطور که مشاهده می‌کنید طبق تحلیلی که داشتیم ،قیمت این ارز به رشد خود ادامه داده و همچنان باکس قرمز پررنگ را به عنوان هدف اصلی و مقاومت ماژور مد نظر خود می‌دانیم.
دوستان نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که محدوده باکس صورتی به عنوان یک مقاومت مینور بوده و بعد از برخورد قیمت به آن ناحیه مقداری اصلاح کرده و در حال حاضر مجدد با الگوهای بازگشتی که در تایم ۴ ساعته صورت گرفته، روند صعودی از سر گرفته شده و هدف اصلی در دسترس قرار دارد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز میتوانید رویدادهای اقتصادی مهم این هفته و تحلیل شاخص‌های تاثیرگذار بر روی بازار ارز دیجیتال را در صفحه مربوطه مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SOL امروز 30 بهمن 1402
تحلیل SOL امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز سولانا در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که روند اصلی این ارز در تایم روزانه کاملاً صعودی بوده و موج نزولی که در ساختار یک کانال نزولی شکل گرفت را یک موج اصلاحی می‌دانستیم. در ادامه شاهد رشد قیمت به نحوی که ناحیه سقف کانال به طرف بالا شکسته شود نیز بودیم.
رسان در حال حاضر موج اصلاحی کاملاً به پایان رسیده و روند صعودی از سر گرفته شده است و اگر با دقت بیشتری به ناحیه اخیر چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که، یک الگوی مثلث نیز تشکیل شده و ما آن را با خطوط آبی برایتان مشخص کرده‌ایم و در ادامه ضلع بالایی به طرف بالا شکسته شده و همچنان انتظار داریم قیمت این ارز به رشد خود ادامه داده و به ناحیه باکس قرمز که به عنوان هدف و مقاومت مد نظر ما قرار دارد نیز برسد.
دوستان علاوه بر تحلیل این ارز میتوانید رویدادهای اقتصادی مهم این هفته و تحلیل شاخص‌های تاثیرگذار بر روی بازار ارز دیجیتال را در صفحه مربوطه مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.
تحلیل SOL امروز 23 بهمن 1402
تحلیل SOL امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز سولانا در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید هفته گذشته هم خدمتتان عرض کردیم که مدتی قیمت این ارز یک موج اصلاحی را در قالب کانال نزولی تشکیل داد و سپس در طی آخرین رشدی که داشته، از ناحیه سقف کانال خارج شده و به محدوده مقاومتی زرد بالا نیز رسیده است.
دوستان در حال حاضر قیمت به محدوده مقاومتی مد نظرمان واکنش نشان داده و شاهد شکل‌گیری یک الگوی نزولی قوی نیز هستیم و انتظار داریم قیمت مجدد کاهش پیدا کند و به ناحیه باکس زرد پایین نیز برسد. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که این احتمال را می‌دهیم که بین دو ناحیه باکس زرد رنگ نیز یک روند رنج تشکیل شود. نکته پایانی اینکه قیمت از هر طرف که باکس‌های زرد را بشکند ،انتظار داریم به اندازه عرض آن تریدینگ رنج ،قیمت رشد یا کاهش پیدا کند.
دوستان علاوه بر تحلیل‌ این ارز، می‌توانید تحلیل بیت کوین و اتریوم و…. را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SOL امروز 16 بهمن 1402
تحلیل SOL امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۹ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز سالانا SOL در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که روند اصلی این ارز در تایم روزانه صعودی بوده و موج نزولی که شاهدش هستیم و در قالب کانال نزولی شکل گرفته را فعلا اصلاحی میدانیم. در ادامه گفتیم که احتمال تشکیل یک تریدینگ رنج بین دو ناحیه باکس زرد رنگ نیز محتمل است که این سناریو صورت گرفته است.
دوستان عزیز در حال حاضر همچنان ارز سولانا در اصلاح قیمتی و زمانی قرار دارد و به این نکته توجه داشته باشید، زمانی این اصلاح به پایان می‌رسد که ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی باکس زرد بالایی به طرف بالا شکسته شود و نکته دیگر اینکه اگر در محدوده باکس زرد بالایی الگوهای نزولی شکل بگیرند، مجدد انتظار داریم که قیمت این ارز به طرف پایین حرکت کرده و شروع به افت کند. نکته پایانی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که باکس سبز به عنوان کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و در صورتی که از دست برود روند این ارز در تایم فریم روزانه نیز نزولی خواهد شد. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل SOL امروز 9 بهمن 1402
تحلیل SOL امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. باز هم مثل هر دوشنبه با تحلیل ارز سولانا در تایم فریم روزانه در کنارتان هستیم. همانطور که خدمتتان عرض کردیم ،موج نزولی اخیر که در قالب یک کانال نزولی تشکیل شده را ،یک موج اصلاحی می‌دانیم و این را بدانید که روند اصلی این ارز صعودی می‌باشد.
دوستان عزیز گفتیم که در حال حاضر انتظار داریم بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان قیمت باشیم و در صورتی که قیمت، کانال را به طرف بالا بشکند، اصلاح به پایان رسیده و انتظار داریم روند اصلی از سر گرفته شود. اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.
در ادامه اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که بین دو باکس زرد رنگ یک تریدینگ رنج تشکیل شده و قیمت به صورت رنج در حال حرکت است و می‌بایست به این نکته اشاره کرد که شکست از هر طرفی رخ دهد به اندازه عرض آن تردینگ رنج انتظار رشد یا کاهش قیمت را داریم. نکته پایانی که می بایست آن را بدانید این است که ،باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور می‌دانیم و تا زمانی که آن ناحیه حفظ شود روند اصلی نزولی نخواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل SOL امروز 2 بهمن 1402
تحلیل SOL امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز،امیدوارم که سلامت باشید مثل هر هفته با تحلیل ارز سولانا SOL در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم، همانطور که در گذشته نیز خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این ارز صعودی می‌باشد و طبق انتظاری که داشتیم تا ناحیه مقاومتی باک قرمز قرمز، قیمت رشد پیدا کرد و از آنجا ،یک موج اصلاحی را نیز شکل داده است.
دوستان عزیز آنچه که گفتیم روی داده و آن موج اصلاحی در قالب یک کانال نزولی شکل گرفته و انتظار داریم که همچنان بین ناحیه‌های سقف و کف این کانال، قیمت نوسان پیدا کند، و این نکته را بدانید که در تایم ۴ ساعته روند این ارز نزولی است اما در تایم روزانه خیر و روند اصلی صعودی می‌باشد و این افت قیمت در قالب اصلاح است و در زمانی که قیمت رشد کند و خط قرمز رنگ را به طرف بالا بشکند ،آن زمان اصلاح به پایان رسیده و روند اصلی از سر گرفته میشود و مجدد انتظار داریم قیمت این ارز شروع به رشد کند و اولین مقاومت مهم و ماژور مد نظر ما باکس قرمز رنگ نیز می‌باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل SOL امروز 25 دی 1402
تحلیل SOL امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۸ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما همراهان همیشگی ،امیدوارم که سلامت باشید مثل هر هفته با تحلیل ارز سولانا در تایم فریم روزانه کنارتان هستیم، همانطور که هفته گذشته نیز خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این ارز صعودی می‌باشد و طبق انتظاری که داشتیم تا ناحیه مقاومتی خط قرمز، قیمت رشد پیدا کرد و از آنجا ،یک موج اصلاحی را نیز تشکیل داده است.
دوستان عزیز آن موج اصلاحی در قالب یک کانال نزولی شکل گرفته اما توجه داشته باشید که، فعلاً روند اصلی در تایم روزانع هنوز صعودی می‌باشد و به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم ۴ ساعته رفته ایم ،همانطور که مشاهده می‌کنید، بین سقف و کف این کانال نوسان قیمت رخ داده و در حال حاضر قیمت ناحیه باکس سبز رسیده و کلوز پایین تر از آن ناحیه رخ داده است که نتیجه میگیریم که در تایم ۴ ساعته روند نزولی شده است.
در ادامه نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که، اگر در ناحیه کف کانال الگوهای صعودی شکل بگیرند ،انتظار داریم که قیمت این ارز تا سقف کانال نیز شروع به رشد کند. دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل SOL امروز 18 دی 1402
تحلیل SOL امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۱ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی قصد داریم ،رمز ارز سولانا را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم لطفاً همراه ما باشید، همانطور که مشاهده می‌کنید، اخیراً یک رشد بسیار خوب را تجربه کرده است و در کندل‌ها فشار خرید بالایی احساس می‌شود، اگر توجه داشته باشید قبل از پامپ این ارز، شاهد تشکیل یک الگو و اصلاح Runing flat بوده‌ایم ،که می‌توانستیم از آن استفاده کرده و سود جذابی را به دست بیاوریم.
به منظور بررسی بیشتر، یک تایم پایین‌تر رفته، یعنی ۴ ساعته و همانطور که تعیین کرده‌ بودیم ، خط قرمز اول به عنوان یک مقاومت مد نظر ما بود ، که قیمت از این ناحیه بریک و پولک نیز زده و به مقاومت خط قرمز دوم رسیده است، که از آنجا شروع به اصلاح کرده است و تا زمانی که قیمت بالای محدوده خط قرمز اول تثبیت ندهد، این اصلاح ادامه میابد.
نکته مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که ،محدوده باکس سبز نقش حمایت معتبری را دارد و اگر از دست برود روند این ارز ،در این تایم فریم، نزولی خواهد شد. دوستان عزیز با کامنت‌هاتون از ما حمایت میکنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل SOL امروز 11 دی 1402
تحلیل SOL امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۴ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی قصد داریم ،رمز ارز سولانا را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم لطفاً همراه ما باشید، همانطور که مشاهده می‌کنید، اخیراً یک رشد بسیار خوب را تجربه کرده است و در کندل‌ها فشار خرید بالایی احساس می‌شود، اگر توجه داشته باشید قبل از پامپ این ارز، شاهد تشکیل یک الگو و اصلاح Runing flat بوده‌ایم ،که می‌توانستیم از آن استفاده کرده و سود جذابی را نصیب خود کنیم.
به منظور بررسی بیشتر، یک تایم پایین‌تر رفته، یعنی ۴ ساعته و همانطور که تعیین کرده‌ایم، در حال حاضر خط قرمز رنگ به عنوان یک مقاومت لحاظ می‌شود، که قیمت از این ناحیه بریک و شروع به پولک کرده است، توجه داشته باشید که اگر در این ناحیه، الگوهای صعودی را ببینیم، مجدد تشکیل یک لگ صعودی دیگر و رشد این رمز ارز محتمل است.

تحلیل SOL امروز 4 دی 1402
تحلیل SOL امروز ۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۷ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی‌های عزیز سولانا در تایم فریم روزانه ،در یک روند کاملاً صعودی قرار دارد، که ما آن را تبدیل به کانال صعودی کرده‌ایم. محدوده باکس سبز قبلاً برای ما مقاومت بود، که هفته گذشته گفتیم شکسته شده به سمت بالا و انتظار پولک داریم و دقیقاً این اتفاق افتاده و بعد از پولک همانطور که انتظار داشتیم شاهد رشد این ارز بوده‌ایم.
در حال حاضر در محدوده کف کانال صعودی قرار دارد و می‌تواند حمایت شود و دوباره خودش را به سقف کانال برساند.
محدوده سبز همچنان برای ما یک حمایت بسیار مهم می‌باشد که اگر حفظ نشود روند این ارز نزولی خواهد شد.

تحلیل sol امروز 27 آذر 1402
تحلیل sol امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۰ آذر ۱۴۰۲

وقتتون بخیر زوم ارزی های عزیز سولانا در تایم فریم روزانه سقف ماژوری رو تشکیل داده بوده که کاملاً بریک اوت شده و حجم قابل قبولی که باید ثبت می‌شده ایجاد شده در حال حاضر می‌توانیم بگوییم که یک ترند سعودی بسیار جذاب رو تشکیل داده و فعلاً در اصلاح موقت به سر می‌برد محدوده‌های حمایتی میتواند خط قرمز رنگ و و سقف کانال صعودی که رسم کردیم باشد که قیمت به این محدوده‌ها رسیده حداقل تایم فریم پایین‌تر ۴ ساعته واکنشی با شدو بلند داده است برای اینکه بگوییم به روند صعودی خودش ادامه می‌دهد باید الگوهای رشد قیمت رو در کندل‌ها مشاهده کنیم و در آنجا میتوان همراه روند صعودی که تشکیل داده حرکت کنیم و سودهای جذابی رو می‌تواند به سرمایه‌گذاران و تریدرها بدهد در آپدیت بعدی و در مقاومتی که می‌تواند مد نظر باشد تعیین می‌گردد.
تحلیل Sol امروز 20 آذر 1402
تحلیل Sol امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز SOL در تایم فریم روزانه پس از رشد خوبی که داشت به ناحیه عرضه خودش رسیده است و ممکن است این ناحیه عرضه قیمت را به سمت پایین بفرستد تا ناحیه تقاضا ای که پیش رو خودش دارد در هفته گذشته قیمت یک بار به این ناحیه برخورد داشته است و کمی به سمت پایین قیمت این رمز ارز را فرستاده است؛ الان دوباره به ناحیه رسیده است باید صبر کرد و واکنش ها را نسبت به این ناحیه عرضه ببینیم اولین سطح حمایتی که پیش رو دارد حدودا قیمت ۵۱.۵۹۴ دلار است که می‌تواند قیمت را به سمت بالا برگرداند و اگر زیر این محدوده در تایم فریم روزانه کندل ببندد ناحیه تقاضا بعدی که وجود دارد حدودا قیمت ۴۲.۰۶۷ دلار می‌باشد که از این ناحیه به احتمال زیاد واکنش ها را به سمت بالا داشته باشیم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل سولانا SOL امروز 13 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۸ آذر ۱۴۰۲

 

رمز ارز SOL پس از رشد بسیار خوبی که داشت و ناحیه های عرضه ای که در تایم فریم روزانه داشت را بی اعتبار کرد ولی در نهایت یک ناحیه عرضه جلوی رشد قیمت را گرفت و اولین ناحیه حمایتی و تقاضا ای که برای این رمز ارز وجود دارد حدود قیمت ۴۰.۳۷ دلار است که می‌تواند قیمت را به سمت بالا بفرستد اگر روند به سمت پایین حرکت کند ولی روند این رمز ارز به شدت صعودی است و فقط ممکن است اصلاح قیمتی بدهد و دوباره به رشد خودش ادامه دهد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل سولانا SOL امروز 8 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۸ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز SOL بعد از اینکه اصلاح قیمت آن در محدوده ۲۱ دلار به اتمام رسید، مجددا حمایت شد و بالای محدوده ۲۲ دلار برگشته است. حمایت خریداران در صورتی که امروز ادامه داشته باشد و کندل صعودی قوی با حجم معاملات بالایی را تشکیل دهد، می توانیم انتظار داشته باشیم که مقاومت سقف قبلی در قیمت ۲۵ دلار شکسته شود و اهداف بالاتری که برای سولانا در نظر گرفته شده است را در محدوده ۲۸ الی ۳۰ دلار ببینیم.

اما در صورتی که این کندل و یا کندل روز بعد در محدوده ۲۳ دلار قدرت کافی برای ادامه حرکت را نداشته باشد، احتمال تست مجدد حمایت کف قبلی و برخورد به حمایت محدوده ۲۰.۷۵ دلار وجود دارد. بنابراین سولانا بعد از تست دوم حمایت، پتانسیل بالاتری برای رشد قیمت تا اهداف مشخص شده را دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 24 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۲

سولانا هفته گذشته روند رنجی داشت. بعد از رشد ۳۰ درصدی قیمت این ارز که به مقاومت محدوده ۲۵ دلار واکنش منفی نشان داده بود، قیمت این ارز در حال اصلاح است و موج اصلاحی تشکیل شده می تواند تا یکی از دو محدوده حمایت مشخص شده ادامه داشته باشد. در واقع انتظار پولبک به سقف کانال نزولی شکسته شده را داریم. اما احتمالا به دلیل قدرت بالای خریدار، انتظار تشکیل پولبک عمیقی را نداریم. حمایت اول سولانا در محدوده ۲۲.۴۰ دلار و حمایت دوم در محدوده ۲۰.۳۰ دلار در نظر گرفته شده است. بنابراین در صورت واکنش مثبت به این حمایت ها، اهداف بالاتر در محدوده های ۲۶، ۲۸ و ۳۰ دلار می تواند اهداف خریداران کوتاه مدت در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 17 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۰ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا SOL در یک هفته گذشته حمایت خوبی از سمت خریداران داشت و قیمت آن بعد از به پایان رسیدن اصلاح زمانی، رشد خوبی کرد. برای سولانا اکنون این پتانسیل وجود دارد که تا محدوده سقف قبلی در قیمت رند ۳۰ دلار رشد داشته باشد. همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، سولانا همزمان که در کانال رنج قرار دارد، به دلیل تشکیل سقف و کف های بالاتر می توانیم کانال صعودی هم در نظر بگیریم. بنابراین اهداف بعدی سولانا در صورت شکست مقاومت ۳۰ دلار، در محدوده های ۴۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 10 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۳ مهر ۱۴۰۲

کندل هفته گذشته ارز سولانا یک کندل با بدنه صعودی اما با سایه بالایی بلندی بود که به مقاومت رند ۲۰ دلار واکنش منفی نشان داده است. قیمت سولانا در تایم پایین هنوز داخل کانال نزولی است و در تایم بالاتر معاملات داخل موج اصلاحی در جریان است. شکسته شدن حمایت داینامیک کوتاه مدت، می تواند نشانه رنج شدن روند در تایم فریم ۱ ساعته باشد. اما احتمال اینکه باز هم خریداران برای تست شکست مقاومت ۲۰ دلار تلاش کنند، وجود دارد.

حمایت های کوتاه مدت سولانا در محدوده میدلاین کانال یعنی قیمت ۱۸.۵ الی ۱۸.۶ دلار و حمایت پایین تر در محدوده ۱۶.۷ دلار در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که حمایت فعلی سولانا در محدوده ۱۹.۲۰ الی ۱۹.۳۵ دلار است و دلیل تشکیل ۴ کندل دوجی در تایم روزانه همین حمایت است. اگر قدرت فروشندگان روی این محدوده افزایش پیدا کند، با شکسته شدن این ناحیه، ریزش قیمت می تواند تا حمایت های پایین تر ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 3 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

بعد از اینکه سولانا با اعمال فشار فروش به کف کانال نزولی کوتاه مدت رسید، در قیمت ۱۷.۵ دلار تقاضا ایجاد شد و در طول هفته قبل، شاهد رشد ۱۲ درصدی قیمت سولانا بودیم. توجه داشته باشید که سطح مقاومت رند ۲۰ دلار برای رشد پایدار باید شکسته شود. در غیر اینصورت با مشاهده نشانه واکنش منفی به این محدوده، می توانیم انتظار ادامه اصلاح تا حمایت ۱۹.۶ دلار را داشته باشیم. پس یا باید در انتظار بازگشت قیمت به حمایت معتبر و یا در انتظار شکست مقاومت ۲۰ دلار و تبدیل شدن این سطح به حمایت باشیم. اگر در محدوده حمایت ۱۷.۵ دلار هم واکنش مثبت مشاهده شود، پتانسیل تشکیل الگوی کف دوقلو ایجاد می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 27 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا در هفته گذشته روند نزولی خود را ادامه داد و با توجه به اینکه حمایت رند ۲۰ دلار خود را از دست داده بود و خریداران آن نتوانستند قیمت را بالای این سطح برگردانند، شاهد ادامه این روند نزولی تا کف کانال نزولی بودیم. همچنین می توانیم هدف قیمتی ۱۶.۶ دلار را به عنوان اولین هدف بعد از ۲۰ دلار در نظر بگیریم. در این محدوده تنها در صورتی که واکنش مثبت و نشانه های تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته مشاهده شود، می توانیم انتظار پایان اصلاح را داشته باشیم. در غیر اینصورت اگر فشار فروش در این ارز افزایش پیدا کند، ریزش می تواند منجر به شکست کف قبلی در محدوده ۱۵.۵ دلار و ادامه روند نزولی تا محدوده حمایت ۱۴ دلار شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 20 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز SOL همچنان که در موج اصلاحی تایم فریم روزانه قرار دارد، در حال رسیدن به سطوح حمایتی مهمی است. محدوده حمایت رند ۲۰ دلار هم شکسته شده و تبدیل به مقاومت شده است. بنابراین حمایت بعدی سولانا که در ناحیه ۱۶.۶ دلار در نظر گرفته شده بود، می تواند یک محدوده تقاضای مهم در نظر گرفته شود. همچنین در تایم فریم ۴ ساعته قیمت داخل یک کانال نزولی است و تا زمانی که بازگشت قوی و شرایط خوب برای تغییر روند را مشاهده نکنیم، انتظار ما کاهش بیشتر قیمت خواهد بود. از نظر زمانی همچنین پتانسیل ادامه معاملات در موج اصلاحی وجود دارد. بنابراین با توجه به مقاومت ۲۰ دلار و عدم شکست این محدوده، کاهش قیمت مورد انتظار است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 13 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۶ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۶ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا در هفته گذشته کاملا روند رنجی داشت. کف کانال رنج این ارز در قیمت رند ۲۰ دلار قرار گرفته است و واکنش های مثبت به این ناحیه مانع از اصلاح عمیق تر شده است. بنابراین در کوتاه مدت روند رنج سولانا می تواند ادامه داشته باشد. از طرفی مقاومت سقف کانال هم در محدوده ۲۲.۶ الی ۲۳ دلاردر نظر گرفته شده است. برای کوتاه مدت به دلیل فشار فروشی که به وجود آمده است، می توانیم انتظار برخورد به محدوده زیر ۲۰ دلار یعنی قیمت ۱۹.۷۰ دلار را داشته باشیم. بنابراین اگر قیمت زیر ۲۰ دلار برگردد و به این ناحیه واکنش مثبت نشان دهد، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت تا سقف کانال رنج را ببینیم. در اینصورت اهداف خریداران در محدوده های ۲۲ و ۲۳ دلار خواهد بود. هر شرایط دیگیری که واکنش مثبت را نشان ندهد، می تواند موجب شکسته کامل این محدوده و ریزش قیمت سولانا شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 6 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا با از دست دادن حمایت های خود و عدم تمایل خریداران برای قیمت های بالاتر مواجه شد. محدوده مقاومتی که مانع از رشد بیشتر سولانا شد، در قیمت ۲۵ دلار قرار گرفته که از قبل روی نمودار بود و دو واکنش منفی به این سطح موجب تشکیل الگوی سقف دوقلو شد. با شکسته شدن حمایت ۲۲.۵ دلار، الگو تایید شد و یکی از اهداف فروشندگان قیمت رند ۲۰ دلار بود. سولانا دقیقا با برخورد به عدد رند ۲۰ دلار واکنش مثبت نشان داده است، اما تقاضا برای رشد قیمت مشاهده نمی شود. بنابراین با توجه به نزولی بودن روند فعلی، در صورت از دست رفتن حمایت ۲۰ دلار، محددوه واکنشی بعدی سولانا در قیمت ۱۶.۶ دلار خواهد بود. همچنین حمایت اصلی سولانا در قیمت ۱۴ دلار است و محدوده مهمی برای میان مدت محسوب می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 30 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا SOL در هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشت. با حمایت شدن مجدد قیمت در محدوده ۲۲.۵ دلار شاهد افزایش ۱۰ درصدی در قیمت سولانا بودیم. رشد قیمت تا مقاومت رند ۲۵ دلار ادامه داشته و در این ناحیه یک توقف صورت گرفته است. در تایم فریم روزانه همچنان روند قیمت سولانا صعودی و در موج اصلاحی قرار دارد. اما در تایم فریم ۴ ساعته شاهد تشکیل شدن یک روند کوتاه مدت رنج زیر مقاومت ۲۵ دلار هستیم. بنابراین اگر سقف کانال رنج که در واقع مقاومت ۲۵ دلار است شکسته شود، پتانسیل رشد قیمت سولانا تا مقاومت بعدی در محدوده های ۲۶.۷، ۲۸ و ۳۰ دلار به وجود خواهد آمد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 23 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز SOL در هفته گذشته کاهش قیمت داشت. حمایت محدوده ۲۳.۵ دلار چندین بار مانع از کاهش قیمت شد، اما سرانجام به دلیل قدرت بیشتر فروشندگان این حمایت هم تبدیل به مقاومت شد. حمایت ۲۲ دلار تاکنون مانع از کاهش بیشتر قیمت شده است و یک واکنش مثبت ۶ درصدی را ثبت کرده است. در صورتی که بیت کوین حمایت خود را از دست بدهد، سولانا می تواند با شکست این حمایت، تا محدوده ۱۷.۵ دلار کاهش داشته باشد. اما برای رشد قیمت از همین محدوده، باید در انتظار کندل های صعودی قوی با حجم معاملات بالا باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 16 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۹ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز SOL در هفته گذشته با تقاضا همراه شد و قیمت آن بالای محدوده ۲۳.۷۰ الی ۲۴ دلار برگشت. همچنین خط روند نزولی هم شکسته شده است و پولبک به حمایت ها واکنش اولیه خوبی به همراه داشته است. اصلاح قیمت سولانا می تواند از نظر زمانی ادامه داشته باشد، اما در نهایت انتظار اصلاح قیمت عمیقی نداریم. ضمن اینکه نمودار سولانا نسبت به بیت کوین روی حمایت خوبی قرار گفته است. بنابراین سولانا با حفظ حمایت فعلی می تواند مطابق تحلیل قبلی، حداقل تا سقف ۳۰ دلار رشد داشته باشد. برای کوتاه مدت یک مقاومت مینور در محدوده ۲۴.۶۵ الی ۲۴.۷۵ دلار در نظر گرفته شده است. شکست این مقاومت و تثبیت قیمت بالای آن در تایم ۱ ساعته می تواند نشانه تایید رشد قیمت باشد. اما روز قبل یک نوسان منفی در تمام بازار ایجاد شد و سولانا هم از این کاهش قیمت در امان نبود. بنابراین نیاز است که منتظر شکست این مقاومت باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 9 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز SOL در هفته گذشته روند تایم روزانه آن اصلاحی بود و حجم معاملات هم کاهش پیدا کرده است. حمایتی که در هفته گذشته در محدوده ۲۳.۹۰ دلار در نظر گرفته شده بود، قیمت به آن برخورد کرده است و واکنش مثبت هم مشاهده شده است، اما باید نشانه های تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته را ببینیم، تا انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. بنابراین می توانیم با در نظر گرفتن یک خط روند نزولی در انتظار شکست این مقاومت داینامیک برای ادامه روند صعودی باشیم. حمایت دوم هم در صورت ادامه فشار فروش در بازار، می تواند در محدوده ۲۲.۵ دلار در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 2 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۶ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز SOL در طی هفته گذشته رشد قیمت خیره کننده ای داشت. فشار خریدی که در چند روز گذشته در بازار ایجاد شد، حجم معاملات بازار را افزایش داد و سولانا یکی از آلت کوین هایی بود که در ساعات اولیه آن روز واکنش مثبت نشان داد. این رشد قیمت، سولانا را به سطوحی بالاتر از محدوده های هدف تعیین شده رسانده است. همانطور که مشاهده می کنید، خط روند صعودی کوتاه مدت رسم شده همچنان شکسته نشده است. ضمن اینکه قیمت از کانال نزولی بلند مدت خارج شده است. سطحی که در محددوه ۲۵ الی ۲۶ دلار در نظر گرفته شده بود، اکنون به حمایت کوتاه مدت تبدیل شده است و قیمت سولانا بین دو حمایت مقاومت، روند رنجی به خود گرفته است. بنابراین همچنان با حفظ حمایت خط روند و حفظ حمایت محدوده ۲۵ دلار، می توانیم انتظار رشد بیشتر سولانا را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 26 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۹ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۹ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا بعد از واکنش قوی به محدوده حمایت ۱۴ دلار، چهار هفته پیاپی روند صعودی داشت و تا آخرین سقف در روند نزولی تایم روزانه یعنی محدوده ۲۲ دلار افزایش قیمت داشت. با شکسته شدن این سقف، می توانیم انتظار داشته باشیم که روند میان مدت سولانا صعودی است. اما نباید این نکته را نادیده بگیریم که مقاومت داینامیک سقف کانال نزولی در محدوده فعلی می تواند موجب ایجاد واکنش منفی در قیمت شود. روند صعودی سولانا به صورت پله ای بوده و امروز به حمایت خود در محدوده ۲۰.۵ دلار برگشته است. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت بین سقف کانال و این حمایت قرار گرفته است. شیب برخورد قیمت به این حمایت بالا بوده و اگر فشار فروش بیشتر شود، می تواند با شکست این ناحیه، تا حمایت ۱۹ دلار کاهش قیمت سولانا ادامه داشته باشد. هدف بعدی سولانا در صورت واکنش مثبت به حمایت، در محدوده ۲۳.۸۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 19 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۹ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۲ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز SOL در یک هفته گذشته نوسانات صعودی داشت و مطابق با تحلیل قبلی پیش رفت. سولانا بعد از پس گرفتن محدوده ۱۶ الی ۱۶.۷ دلار، یک موج صعودی دیگر را تشکیل داد و قیمت آن به محدوده مقاومت ۱۹ دلار رسید. همانطور که در تحلیل قبلی گفته شده بود، پتانسیل رشد قیمت به دلیل واکنش مثبت قوی به حمایت ۱۴ دلار وجود داشت. تغییر روند قیمت سولانا در تایم فریم ۴ ساعته کاملا مشخص است و با تشکیل سقف و کف های بالاتر، پتانسیل رشد بیشتر تا محدوده مقاومت ۲۰.۵ دلار وجود دارد. البته در همین محدوده فعلی مقاومت رند ۲۰ دلار مدت کوتاهی مانع از رشد بیشتر قیمت شده است.

این مقاومت های مشخص شده با سقف کانال نزولی بلند مدت سولانا همپوشانی پیدا کرده است و شرایط صعودی بیت کوین در صورتی که پایدار بماند، می توانیم حتی انتظار شکست این مقاومت را هم داشته باشیم. حمایت معتبر سولانا برای کوتاه مدت محدوده ۱۷.۲۰ دلار در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه یک واکنش مثبت خوب به این محدوده ثبت شده است، باز هم می تواند محدوده تقاضای خوبی در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 12 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا SOL بعد از برخورد به حمایت محدوده ۱۴ الی ۱۵ دلار، فشار فروش آن کاملا حدف شد، اما تقاضای قوی برای رشد قیمت هنوز شکل نگرفته است و حجم معاملات آن در چند روز گذشته پایین بوده است. با توجه به اینکه هنوز کندل نزولی قوی زیر حمایت مشخص شده بسته نشده است، انتظار داریم که با حفظ این محدوده، شاهد بازگشت قیمت به سمت مقاومت های رسم شده روی نمودار باشیم. البته مقاومت اولی که در تحلیل قبل در محدوده دقیق ۱۶ دلار در نظر گرفته شده بود، واکنش منفی داشته چند بار مانع از رشد قیمت سولانا شده است.

اما مقاومت دوم در محدوده ۱۷ الی ۱۷.۲۰ دلار قرار دارد و که در صورت شکست مقاومت اول می تواند هدف بعدی خریداران کوتاه مدت باشد. خط روند نزولی سولانا در تایم ۴ ساعته شکسته شده است، که می تواند یکی از نشانه های تغییر روند باشد. اما نشانه قوی نیست و برای تغییر روند باید منتظر نشانه های بیشتری باشیم. به دلیل فشار بالای فروش در موج آخر، یا شاهد یک حرکت سریع برگشتی خواهیم بود و یا قیمت برای مدت بیشتری روی حمایت مشخص شده می تواند نوسان داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 29 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا در هفته گذشته روند نزولی داشت و در نهایت به حمایتی که در محدوده ۱۴ دلار برای آن در نظر گرفته شده بود، برخورد کرد. این حمایت حتی با فشار فروش شدیدی که در بازار به وجود آمد، شکسته نشد و فقط قیمت سولانا برای مدت کوتاهی زیر این سطح باقی مانده بود. پایین ترین قیمت سولانا در طی هفته گذشته، در محدوده ۱۲.۸۵ دلار بوده است و نسبت به بسیاری از آلت کوین ها ریکاوری بهتری داشته است.

همچنان به دلیل وضعیت نزولی در بازار، پتانسیل تست مجدد حمایت مشخص شده وجود دارد. برای رشد بیشتر نیاز است که مقاومت محدوده ۱۶ دلار شکسته شود و برای تغییر روند نیاز است که مقامت دوم در محدوده ۱۶.۸۰ دلار به حمایت تبدیل شود. در اینصورت بازگشت ها به حمایت می توانند پولبک در نظر گرفته شوند. در حالت کلی به دلیل نزولی بودن روند و از طرف دیگر به دلیل ریکاوری خوبی که ثبت شده، احتمال تشکیل یک کانال رنج در ناحیه فعلی وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 22 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز SOL در طی هفته گذشته بعد از کاهش قیمت تا محدوده ۱۸.۹۰ دلار و همزمان با برگشت بیت کوین یک نوسان مثبت را روی نمودار ثبت کرد. بنابراین به محدوده مقاومت ۲۰ الی ۲۱ دلار پولبک زده است. این افزایش قیمت موجب شکسته شدن خط روند نزولی شده است. اما برای تایید شکست، نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده ۲۲ دلار برگردانند. در غیر اینصورت انتظار ادامه اصلاح و حرکت قیمت به سمت محدوده های حمایتی مشخص شده برای سولانا وجود دارد. در صورت شکست حمایت ۱۹ دلار، اهداف مشخص شده پایین تر در محدوده های ۱۶.۶، ۱۵ و ۱۴ دلار در دسترس خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 8 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا SOL بالاخره حمایت رند ۲۰ دلار خود را شکست. این ارز به دلیل نداشتن تقاضای بالا، نتوانست رشد خوبی را ثبت کند و با شکست حمایت خود در محدوده رند ۲۰ و حمایت ۲۱ دلار، مجددا روند نزولی به خود گرفته است. این کاهش قیمت همانطور که در تحلیل های قبلی بررسی شد، می تواند تا محدوده حمایت ۱۶.۶ و ۱۴ دلار می تواند ادامه داشته باشد. در تایم هفتگی پتانسیل تشکیل الگوی سقف دو قلو به وجود آمده است و با شکست حمایت رند ۲۰ دلارقیمت می تواند به اندازه ارتفاع الگو یعنی دقیقا تا محدوده حمایت دوم کاهش داشته باشد. بنابراین قدرت واکنشی حمایت دوم می تواند بالا باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 1 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا در طی هفته گذشته به سختی در حال حفظ حمایت خود در محدوده ۲۱ دلار بود و در نهایت با واکنش مثبتی که به عدد رند ۲۰ دلار نشان داد، کف قبلی خود را به صورت فیک شکست. اما امروز مجددا بالای سطح حمایت خود برگشته است. در صورتی که کندل روزانه سولانا یک کندل صعودی با بدنه قوی بسته شود، می‌توانیم انتظار رشد قیمت این ارز را تا مقاومت ۲۴ و ۲۶ دلار داشته باشیم. شش کندل قبلی در تایم فریم روزانه، تشکیل یک ناحیه رنج داده است، که اگر مقاومت این کانال رنج شکسته شود، می‌تواند به حمایت بسیار قوی تبدیل شود. در تایم فریم ۴ ساعته شرایط تغییر روند به حالت صعودی ایجاد شده است و تا زمانی که برگشت قوی زیر قیمت ۲۰.۵ دلار نداشته باشیم، جهت حرکت قیمت می‌تواند به سمت اهداف تعیین شده باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 25 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز SOL روند رنجی را در هفته گذشته ثبت کرده بود، که موجب بازگشت قیمت برای تست مجدد حمایت محدوده ۲۱ دلار شده است. این حمایت همچنان واکنش مثبت نشان می دهد و شکست آن نیاز به کندل های نزولی قوی در تایم فریم ۴ ساعته دارد. بنابراین شکسته شدن این حمایت در تایم های پایین تر ۴ ساعته ممکن است به صورت فیک باشد. اما برای رشد قیمت، اگر مقاومت سقف قبلی در محدوده ۲۳ دلار حتی به صورت فیک شکسته شود، مجددا شرایط تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته به حالت صعودی ایجاد می شود.

بنابراین اهدافی که برای کوتاه مدت این ارز در نظر گرفته شده بود، می تواند هدف خریداران باشد. در صورتی که فشار فروش سنگین در بازار نداشته باشیم، روی سطح فعلی، سولانا می تواند مدت کوتاهی روند رنجی داشته باشد. همچنان دو حمایت، از سه حمایتی که برای سولانا در نظر گرفته شده بود، در محدوده ۲۱ الی ۲۰ دلار می باشد، که در صورت واکنش مثبت قوی از این سطح، سولانا می تواند تا سقف کانال نزولی اصلی رشد داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 18 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا در هفته گذشته دقیقا از محدوده حمایتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، رشد کرد و تا یکی از اهداف کوتاه مدت در قیمت دقیق ۲۴ دلار افزایش قیمت داشت. به دلیل واکنش منفی بیت کوین به مقاومت سقف قبلی، سولانا هم کاهش قیمت داشت و احتمال تست دوباره حمایت محدوده ۲۱ الی ۲۰ دلار وجود دارد. در صورت افزایش فشار فروش در بازار، احتمال شکست این حمایت بسیار بالا می باشد. در اینصورت حمایت های پایین تر در محدوده های ۱۷ و ۱۴ دلار در انتظار فروشندگان خواهد بود. بنابراین در صورت اعمال فشار فروش در بازار، قیمت این ارز می تواند حداقل به اندازه ارتفاع موج صعودی قبلی ریزش داشته باشد، که محدوده ۱۷ دلار را نشان می دهد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 11 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته کاهش قیمت ۱۵ درصدی داشت. این ارز بعد از اینکه با حمایت خریداران به مقاومت سقف قبلی خود در محدوده ۲۴ الی ۲۶ دلار رسید، مجددا خریداران در این محدوده سیو سود کردند، و روند سولانا در تایم فریم هفتگی، برای چهاردهمین هفته زیر این مقاومت به صورت رنج باقی ماند. اما سولانا به حمایت بسیار حساسی برگشته است، که حفظ این سطح، برای کاهش و حذف کامل فشار فروش و از طرفی افزایش تمایل خریداران بسیار مهم می باشد. سه حمایت داینامیک و استاتیک، محدوده ۲۱ الی ۲۰.۵ دلار را به عنوان این حمایت مهم شناسایی کرده اند. اما در صورتی که فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، و این سطح کاملا شکسته شود، موج جدید عرضه می تواند قیمت سولانا را به محدوده حمایت ۱۵ الی ۱۴ دلار برساند. در این صورت، اصلاح قیمت در تایم فریم روزانه عمیق تر می شود و بازگشت قیمت به زمان بیشتری احتیاج خواهد داشت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 4 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 28 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا SOL در هفته گذشته با حفظ حمایت رند ۲۰ دلار، از کانال نزولی کوتاه مدت خارج شد، و حمایت خریداران موجب رشد قیمت تا مقاومت سقف قبلی در محدوده ۲۵ الی ۲۶.۴ دلار شده است. این مقاومت مربوط به بازه زمانی هفتگی است، و برای شکست این مقاومت، در ابتدا باید کندل صعودی قوی بالای قیمت ۲۶ دلار بسته شود و سپس کندل بعدی نیز از این شکست حمایت کند. در این صورت اهداف بالاتر را برای سولانا در محدوده ۳۳ و ۳۵ دلار در نظر می گیریم.

اما در تایم فریم ۴ ساعته واگرایی منفی مشاهده می شود، که اگر قیمت زیر ۲۴ دلار برگشت داشته باشد، احتمال تشکیل الگوی سقف دوگانه و کاهش قیمت وجود دارد. در این صورت، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۲۱.۵ دلار ادامه داشته باشد. اهمیت مقاومت فعلی توسط اندیکاتور اسمارت مانی مورد می باشد. بنابراین محدوده مقاومت فعلی در صورتی شکسته خواهد شد، که حمایت های فعلی بیت کوین حفظ شود، و بازار اصلاح نداشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 28 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 21 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز SOL در طی یک هفته گذشته روند کاملا رنجی داشته است، و همچنان حمایت رند ۲۰ دلار را حفظ کرده است. حتی الگوی مثلث متقارن نیز همچنان پابرجا بوده و هیچ تلاش نه از سمت خریداران و نه از سمت فروشندگان برای شکست این الگو صورت نگرفته است. با توجه به نبود تقاضا، اگر در بازار اصلاح داشته باشیم، احتمال شکست کامل حمایت ۲۰ دلار بالا خواهد بود.

در این صورت با شکست کف الگوی مثلث، کاهش قیمت می تواند محدوده حمایت ۱۵ الی ۱۴ دلار ادامه داشته باشد. تحلیل قبلی در مورد سولانا همچنان برقرار می باشد. ما حتی می توانیم یک کانال نزولی کوتاه مدت برای سولانا در نظر بگیریم. قیمت نزدیک سقف کانال و روی یک حمایت حساس قرار گرفته است. بنابراین برای شکست سقف الگو و صعودی شدن روند، نیاز به تثبیت قیمت بالای سقف هر دو مقاومت داینامیک می باشد.در این صورت، اهداف سولانا در محدوده های ۲۲، ۲۴ و ۲۷ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 21 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته واکنش مثبت خوبی به محدوده حمایت ۲۰ دلار نشان داده است. شرایط کوتاه مدت بازار تا زمانی که بیت کوین در روند رنج بماند، صعودی خواهد بود. همانطور که قبلا گفته شد، سولانا در صورت حفظ حمایت‌های فعلی خود، می‌تواند تا سقف قبلی در محدوده ۲۵ الی ۲۶ دلار افزایش قیمت داشته باشد. همچنین می‌توانیم مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی را در تایم فریم روزانه در نظر بگیریم. شکست این مقاومت می‌تواند یکی از نشانه‌های حمایت خریداران و افزایش قیمت سولانا تا سقف کانال نزولی اصلی باشد.

فشردگی قیمت سولانا در محدوده فعلی، موجب تشکیل الگوی مثلث متقارن شده است، و در صورتی که الگو از بالا شکسته شود، همزمان خط روند نزولی نیز شکسته خواهد شد. اما در صورتی که فشار فروش در بازار ایجاد شود، و حمایت رند ۲۰ دلار شکسته شود، کاهش قیمت سولانا در مرحله اول می‌تواند تا محدوده ۱۷ دلار و در مرحله دوم تا محدوده ۱۴ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 15 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز سولانا SOL بعد از شکست خط روند نزولی، با تشکیل ساختار بازگشتی و الگوی کف دوقلو، مجدداً بالای قیمت ۲۰ دلار برگشت، و در شرایطی این حمایت را حفظ کرد، که وضعیت بازار مبهم بود. سولانا تا زمانی که این حمایت رند را حفظ کرده باشد، همچنان پتانسیل رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۲۴ دلار را خواهد داشت. اما در شرایطی که فشار فروش در بازار ایجاد شود، با شکسته شدن این حمایت، کاهش بیشتر می‌تواند تا محدوده حمایت ۱۵ الی ۱۴.۵ دلار ادامه داشته باشد. شرایط تغییر روند سولانا در تایم فریم هفتگی فراهم شده است، اما در حالت کم ریسک یا می‌توانیم روی حمایت محدوده ۱۵ دلار و یا در صورت شکست مقاومت ۲۴ الی ۲۶ دلار، انتظار رشد بیشتر را داشته باشیم. همچنین حمایت اصلی سولانا در محدوده رند ۱۰ دلار است، که در صورت فشار فروش شدید در بازار می‌تواند ناحیه تقاضا در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 7 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۷ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 22 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته کاهش قیمت داشت، و فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، حمایت محدوده ۲۰ دلار را شکست. این کاهش قیمت تا محدوده میدلاین کانال نزولی اصلی ادامه داشت، و در بازگشت به مقاومت محدوده ۲۰.۲ دلار، مجدداً واکنش منفی مشاهده شده است. خط روند نزولی کوتاه مدت این ارز شکسته شده است، اما با توجه به اینکه بازگشت قیمت از محدوده مناسبی نبوده است، پتانسیل ادامه حرکت نزولی وجود دارد. همچنان محدوده پر پتانسیل برای رشد خوب در قیمت ۱۴ الی ۱۵ دلار می‌باشد. اما اگر تمایل خریداران و تقاضا برای حفظ حمایت ۲۰ دلار باقی بماند، سقف قبلی سولانا در محدوده ۲۵ الی ۲۶.۴ دلار هدف بعدی کوتاه مدت خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 22 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 15 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته کاهش قیمت آن تا محدوده حمایت ۲۰.۴۰ الی ۱۸.۵ دلار ادامه داشت. این حمایت یک واکنش مثبت جزئی داشته است، اما هنوز قدرت کافی برای رشد قیمت و تقاضای مورد نیاز برای تست مجدد مقاومت محدوده ۲۶ دلار را ایجاد نکرده است. با توجه به وضعیت فعلی شبکه سولانا، اگر این سطح با فشار فروش احتمالی در بازار شکسته شود، کاهش قیمت سولانا می‌تواند تا محدوده حمایت پایین‌تر یعنی قیمت ۱۵.۱۰ الی ۱۳.۸۵ دلار ادامه داشته باشد.

این حمایت همانطور که قبلاً اشاره شد، به دلیل همپوشانی با میدلاین کانال نزولی اصلی، پتانسیل واکنش مثبت قوی دارد، و در صورتی که مورد تقاضا واقع شود، اهداف این ارز می‌تواند در قیمت‌های ۲۰ و ۲۶ دلار در نظر گرفته شود. در بازه زمانی ۴ ساعته می‌توانیم یک خط روند نزولی رسم کنیم. در صورتی که این خط با کندل های صعودی قوی شکسته شود، و کف قبلی حفظ شود، انتظار یک نوسان مثبت و رشد خوبی را در کوتاه مدت خواهیم داشت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 15 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۸ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته‌ای که گذشت، کاهش قیمت داشت. این ارز با واکنش منفی به مقاومت محدوده ۲۵ الی ۲۶.۴ دلار، کف کانال صعودی کوتاه مدت خود را شکست، و با فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، حرکت نزولی آن شدت بیشتری گرفت. قیمت بدون پولبک تا سطح ۲۱.۵ دلار کاهش پیدا کرده است، و مجدد پتانسیل برخورد به سطح رند ۲۰ دلار و حتی حمایت ۱۸.۵ دلار به وجود آمده است. در تایم فریم روزانه، تا زمانی که حمایت ۱۵.۵ دلار شکسته نشود، روند سولانا می‌تواند صعودی باقی بماند.

اما در صورت شکسته شدن این حمایت و با عمیق‌تر شدن اصلاح، می‌توانیم انتظار کاهش بیشتر را تا محدوده حمایت ۱۳.۸۴ الی ۱۴.۸۷ دلار داشته باشیم. این سطح حمایت به دلایل بسیار زیادی می‌تواند یک ناحیه تقاضای بسیار خوب در نظر گرفته شود. پس در صورت برخورد قیمت به این محدوده می‌توانیم انتظار واکنش مثبت را از این سطح داشته باشیم. همچنین محدوده ۵۰ درصد موج صعودی با استفاده از فیبوناچی اصلاحی در این ناحیه شناسایی شده است، که می‌تواند یکی دیگر از دلایل قوی بودن این حمایت باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 8 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۸ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در طی هفته‌های گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز بعد از ثبت یک موج صعودی قوی، تا محدوده مقاومت ۲۵ الی ۲۶.۵ دلار افزایش داشت، و در این سطح با واکنش‌هایی همراه شده است، که روند آن را در تایم فریم ۴ ساعته تبدیل به حالت رنج کرده است. از طرفی روی نمودار سولانا یک ناحیه حمایت قوی در محدوده ۱۸.۵ الی ۲۰.۴ دلار در نظر گرفته شده بود، که برخوردها به این سطح با واکنش‌های مثبت همراه بوده است. توجه داشته باشید که قیمت سولانا هنوز داخل کانال نزولی اصلی است، و نزدیک سقف کانال می‌باشد.

در صورتی که مقاومت فعلی شکسته شود، هدف بعدی سولانا در محدوده ۳۵ دلار خواهد بود. در تایم فریم ۴ ساعته، روند رنج بین سطوح در نظر گرفته شده کاملاً مشخص می‌باشد. یک مقاومت مینور در محدوده ۲۳.۶۰ دلار قرار گرفته است، که اگر واکنش منفی به این ناحیه مشاهده شود، قیمت سولانا می‌تواند مجدداً به محدوده حمایت‌های پایین‌تر و کف کانال رنج برگردد. مقاومت اصلی هم در صورتی که کندل های روزانه قوی بالای آن بسته شود، می‌تواند شکست معتبری داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 1 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 1 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در طی هفته گذشته بعد از واکنشی که به محدوده مقاومت ۲۴.۵ الی ۲۶ دلار نشان داد، وارد اصلاح کم عمقی شد، و قیمت آن تا محدوده ۲۰.۵۰ دلار کاهش داشت. مجددا به دلیل قدرت بالای موج صعودی قبلی حمایت شد، و روز گذشته یک کندل قوی صعودی با ۲۰ درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است. در بازه زمانی ۴ ساعته اگر کندل نزولی قوی زیر محدوده ۲۵ دلار بسته نشود، احتمال شکست کامل مقاومت فعلی و حرکت بیشتر برای رسیدن به محدوده های مقاومت ۳۴ الی ۳۷ دلار در سقف کانال نزولی فراهم خواهد شد. این هدف دقیقا در سقف کانال نزولی اصلی سولانا قرار دارد، اما مقاومت اصلی و مهمی که انتظار واکنش منفی قوی از آن را داریم، در محدوده ۴۵ دلار قرار گرفته است. در صورتی که خط روند صعودی کوتاه مدت سولانا شکسته شود، می تواند زیر محدوده مقاومت فعلی روند رنجی به خود بگیرد.

تحلیل سولانا SOL امروز 1 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 24 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در طی هفته گذشته افزایش قیمت خیره کننده ای را به ثبت رساند. فشار خرید این ارز موجب شد تا محدوده مقاومت ۱۳.۸ الی ۱۴.۸ دلار زودتر از پیش بینی شکسته شود. قیمت سولانا بدون پولبک به این محدوده، تا اهداف بالاتر پیش رفت. مقاومت بعدی در قیمت رند ۲۰ دلار شکسته شد، و تا محدوده ای  که مربوط به تایم فریم هفتگی می باشد، افزایش قیمت را شاهد بودیم. این مقاومت که در قیمت ۲۴.۵ الی ۲۶ دلاردر نظر گرفته شده بود، واکنش منفی به همراه داشته است. در تایم فریم ۴ ساعته فشار فروش مشاهده شده است، که می تواند نشانه اولیه ورود قیمت به روند رنج باشد. پس در محدوده های مقاومتی فعلی انتظار رشد بیشتری از سولانا را نداریم. صراف تلاش هایی می تواند برای شکست مقاومت سقف قبلی صورت بگیرد، که احتمالا شکست های فیک در هفته آینده ایجاد کند. به این دلیل که قیمت به مقاومت رند ۳۰ دلار نزدیک شده است. برای کوتاه مدت و در صورت اصلاح، سطح حمایت ۱۶ الی ۱۷.۸ دلار را می توانید در نظر بگیرید.

تحلیل سولانا SOL امروز 24 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 17 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در هفته گذشته نوسانات شدیدی داشت. بعد از شکست فیک یک حمایت در محدوده ۸.۷۰ الی ۹ دلار، خریداران با حجم بالایی از معاملات اقدام به خرید سولانا کردند. رشد خیره کننده ۵۰ درصد، قیمت را به محدوده مقاومت ۱۳.۸ الی ۱۴.۹ دلار رساند. بعد از چهار روز جنگ بین خریداران و فروشندگان در این محدوده، یک واکنش منفی امروز مشاهده شده است.

اما توجه داشته باشید که قدرت خریداران می تواند روند را در تایم فریم ۴ ساعته صعودی کرده باشد. بنابراین بعد از پایان موج اصلاحی، انتظار داریم که یک تلاش دیگر از سمت خریداران برای تست شکست مقاومت مشخص شده صورت بپذیرد. نزدیک ترین حمات معتبر سولانا در محدوده ۱۱.۷۵ الی ۱۲ دلار در نظر گرفته شده است، که این محدوده نیز می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. محدوده مشخص شده روی نمودار در صورتی که شکسته شود، می تواند برای میان مدت نشانه های تغییر روند را ایجاد کند.

تحلیل سولانا SOL امروز 17 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 3 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته روند به شدت رنجی را به ثبت رسانده است. قیمت سولانا در محدوده ۱۲ دلار با حجم بسیار کم معامله شده است. تمام نوسانات قیمت هفته گذشته را می توانیم داخل یک کانال نزولی باریک در نظر بگیریم. این کانال نزولی را می توانید در تایم ۴ ساعته و یا تایم ۱ ساعته با دقت بیشتری در نظر بگیرید. سقف این کانال با مقاومت استاتیک ۱۱.۷۷ الی ۱۱.۸۵ دلار همپوشانی دارد، و به طور کلی تا وقتی که مقاومت ۱۲ دلار پر قدرت شکسته نشود، ریزش و حرکت نزولی داخل کانال می تواند ادامه داشته باشد.

در تایم های پایین قیمت به تازگی وارد منطقه اشباع فروش شده است، و تا زمان تشکیل واگرایی و همچنین الگوهای برگشت کلاسیک باید منتظر ماند. اخرین کندل روزانه یعنی کندل امروز شرایط بسیار بدی را نشان می دهد. بنابراین اگر حمایت ۱۱ دار شکسته شود، ریزش قیمت می تواند تا زیر قیمت ۱۰ دلار و حداقل تا محدوده ۹.۷۵ دلار ادامه داشته باشد. حمایت قوی تر در صورت افزایش فشار فروش در محدوده ۹.۱۰ الی ۸.۷۰ دلار در نظر گرفته شده است.

تحلیل سولانا SOL امروز 3 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 26 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در هفته گذشته روند نزولی داشت، که عمده ریزش ها در روز گذشته اتفاق افتاد. بعد از اینکه بیت کوین نتوانست بالای محدوده ۱۷۰۰۰ دلار باقی بماند، فشار فروش سنگینی در بازار به وجود آمد و واکنش منفی که به محدوده مقاومت ۱۴ الی ۱۴.۵ دلار شاهد بودیم، مجددا قیمت را به پایین ترین حمایت میان مدت سولانا در محدوده ۱۲ دلار رسانده است. شیب و زاویه برخورد به این سطح بالا می باشد، و هنوز نمی توانیم انتظار رشد قیمت داشته باشیم.

اما در تایم ۴ ساعته در صورت تشکیل الگوهای برگشتی و مشاهده واگرایی مثبت روی RSI می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. هنوز قیمت در یک کانال رنج قرار دارد، و حمایت ۱۲ دلار شکسته نشده است. اما اگر بیت کوین باز هم کاهش داشته باشد و حمایت ۱۲ دلار سولانا شکسته شود، ریزش قیمت می تواند تا سطح ۱۱ دلار ادامه داشته باشد. روی اندیکاتور RSI پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت وجود دارد. بنابراین در صورت تشکیل کف قیمتی جدید در نمودار، و کاهش فشار فروش می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

تحلیل سولانا SOL امروز 26 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 19 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. قیمت این ارز زیر محدوده مقاومت ۱۳.۸ الی ۱۴.۵ دلار روند رنجی به خود گرفته است. ضمن اینکه حجم معاملات این ارز به شدت کاهش پیدا کرده و هنوز در تایم فریم ۴ ساعته روند آن صعودی نشده است. تنها در صورت شکست مقاومت ذکر شده می تواند برای مدت کوتاهی رشد قیمت داشته باشد، و هدفی که می توان برای آن تعیین کرد در محدوده ۱۷ الی ۱۷.۸ دلار می باشد.

اما یک حمایت نیز در گذشته برای سولانا در نظر گرفته شده بود که در قیمت ۱۲.۲۵ الی ۱۲.۷۵ دلار است، و در این ناحیه اگر خریداران حمایت خوبی داشته باشند، می توانیم یک نوسان مثبت را از سولانا برای هفته های آینده ببینیم. برای کوتاه مدت محدوده مقاومت ۱۴ الی ۱۴.۲ دلار برای سولانا مقاومتی است که مانع از صعودی شدن روند در تایم ۱ ساعته شده است، پس هنوز در تمامی تایم فریم ها روند سولانا نزولی است، و برای رشد قیمت یا باید در محدوده حمایت ذکر شده به دنبال نشانه های واکنش بود، و یا باید منتظر شکست مقاومت فعلی و تثبیت قیمت بالای این سطح باشیم.

تحلیل سولانا SOL امروز 19 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 12 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. قیمت این ارز هنوز روی محدوده حمایتی قرار دارد که به صورت موقت شکسته شده است. هفته گذشته یک مقاومت در محدوده ۱۳.۹۵ الی ۱۴.۵ دلار برای سولانا در نظر گرفته شده بود، که هیچ تلاشی از سوی خریداران برای شکست این مقاومت صورت نگرفت. بنابراین در صورت اصلاح بازار و کاهش قیمت ها، سولانا یکی از ارزهای آسیب پذیر خواهد بود، که می تواند حمایت خود را در محدوده ۱۲ دلار بشکند. در این صورت می توانیم انتظار داشته باشیم که تارگت بعدی فروشندگان در محدوده ۸.۷ الی ۸.۱۳ دلار باشد.

واگرایی های مثبتی که در تایم ۴ ساعته توسظ RSI شناسایی شده است، می تواند نشانه رشد قیمت باشد، اما نیاز است که خریداران قیمت را حداقل بالای محدوده ۱۴.۵ دلار برگردانند، تا بتوانیم انتظار رشد کوتاه مدت را برای سولانا داشته باشیم. مقاومت هایی که در محدوده های ۱۷.۷، ۲۰ و ۲۴ دلار در نظر گرفته شده است، هر کدام می توانند با واکنش همراه باشند، به دلیل اینکه موج نزولی قبلی قدرت بسیار بالایی داشته است. نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی در محدوده ۱۲.۲۵ الی ۱۲.۵۰ دلار است، و اگر این سطح شکسته شود، ریزش می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 12 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 5 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته برگشت قیمت خوبی داشت. بعد از ادامه فشار فروش ها در بازار، قیمت سولانا تا عدد ۱۱ دلار ریزش داشت، اما افزایش تقاضا و ورود حجم خوبی سرمایه به بازار باعث شد تا این سطح به صورت فیک شکسته شود. همچنین ارز سولانا در زمان نگارش این تحلیل روی یک حمایت و در محدوده ۱۴ دلار در حال معامله شدن می باشد. پتانسیل صعودی شدن روند در تایم فریم ۴ ساعته وجود دارد. در صورتی که اتفاق رخ دهد، می توانیم بعد از پولبک به سطوح حمایتی در کانال ۱۴ و ۱۳ دلار انتظار رشد بیشتر قیمت را داشته باشیم.

اهدافی که برای کوتاه مدت می توان برای سولانا در نظر گرفت، در محدوده های ۱۶، ۱۸ و ۱۹.۵ دلار می باشد. با توجه به واگرایی مثبتی که برای سولانا در تایم فریم ۴ ساعته مشخص شده است، این افزایش قیمت تا سطوح مقاومتی مورد نظر امکان پذیر می باشد. همچنین با رسم فیبوناچی اصلاحی در روند نزولی، محدوده های ۱۷.۷ الی ۲۰ دلار به عنوان مقاومت های جدی کوتاه مدت مشخص خواهد شد، که می تواند نواحی سیو سود خریداران کوتاه مدت باشد.

اما اگر قدرت خریداران و حمایت های آن ها بعد از برخورد قیمت به این مقاومت ادامه داشته باشد، احتمال شکست این مقاومت و ادامه حرکت تا مقاومت ۲۴ دلار را می توانیم انتظار داشته باشیم. توجه داشته باشید که روند قیمت در بازه زمانی روزانه هنوز نزولی است.

تحلیل سولانا SOL امروز 5 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 28 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL که در هفته های گذشته با فشار فروش بسیار بالایی همراه شده بود، در این هفته روی حمایت محدوده ۱۱.۸۵ الی ۱۴.۴۰ دلار متوقف شده است، اما قدرت فروشندگان هنوز بالاست و اگر فشار فروش بیشتری در بازار شکل بگیرد، امکان شکست این حمایت و ریزش سنگین تر برای ارز سولانا وجود دارد. در اینصورت حمایت بعدی برای سولانا در محدوده ۴ الی ۴.۴۰ دلار در نظر گرفته شده است.

با توجه به بسته شدن کندل هفته گذشته در فاصله بسیار زیاد از کف قبلی و ریزش ۵۹ درصدی، اهداف قیمت زیر ۱۰ دلار برای سولانا نمی تواند دور از ذهن باشد. تمام شرایط این ارز به روند کوتاه مدت بیت کوین و حفظ حمایت کانال ۱۵۰۰۰ دلار بستگی دارد. اگر حمایت فعلی سولانا شکسته شود، قیمت این ارز می تواند تا محدوده هدف اول ۸.۷ الی ۸.۱۳ دلار ریزش داشته باشد. در تایم فریم ۴ ساعته تا زمانی که قیمت بالای سطح ۱۸.۵ دلار برگشت نداشته باشد، روند سولانا صعودی نخواهد شد.

تحلیل سولانا SOL امروز 28 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 21 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته شدید ترین ریزش تاریخی خود را به ثبت رساند. این ارز در حال شکست مقاومت خود در محدوده ۳۵ دلار بود، که با این ریزش شدید قیمت آن در بازار فیوچرز حتی زیر ۱۰ دلار رسید. اما بخش کوچکی از این کاهش ارزش دو روز گذشته جبران شد. هنوز شرایط این ارز بسیار نگران کننده می باشد. کف کانال نزولی بلند مدت سولانا به صورت موقت شکسته شده، و به دلیل زاویه بالای برخورد قیمت به این حمایت، اگر باز هم ریزشی در بازار به وجود بیاید، احتمال شکست کامل حمایت ۱۰ دلار وجود خواهد داشت. به طور کلی حمایتی که می توانیم برای سولانا در نظر بگیریم، در محدوده ۱۱.۸۵ الی ۱۴.۴۰ دلار می باشد.

سولانا در اکثر تایم فریم ها روند نزولی دارد. اگر فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، احتمال شکست این حمایت و ریزش بیشتر تا محدوده ۹.۱۰ الی ۸.۵ دلار وجود خواهد داشت. در بازه زمانی ۴ ساعته برای تغییر روند، نیاز است که حمایت خریداران قیمت را بالای محدوده ۱۵ دلار حفظ کند. بنابراین برگشت قیمت زیر این محدوده می تواند مجددا روند را در تایم ۱۵ دقیقه نزولی کند. تغییر روند در تایم فریم ۱ ساعته نیازمند شکست مقاومت ۲۰ دلار می باشد. برای دیدن نشانه های رشد قیمت باید در تایم فریم ۴ ساعته در انتظار تشکیل واگرایی مثبت روی RSI باشیم.

تحلیل سولانا SOL امروز 21 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 7 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL هفته گذشته رشد خوبی داشت. با حمایتی که در تمام بازار شکل گرفت، سولانا واکنش مثبت خوبی به محدوده حمایت ۲۷ دلار نشان داد. همانطور که در گذشته این ناحیه قدرت بالایی در برگشت روند سولانا برای کوتاه مدت داشت، این بار هم سفارشات زیادی از خریداران را فعال کرد. همانطور که مشاهده می کنید، میدلاین کانال به سمت بالا شکسته شده است، که دو روز گذشته دقیقا قیمت به این ناحیه پولبک زده است، و حمایت خریداران باعث شکست مقاومت بعدی در محدوده ۳۱ الی ۳۲ دلار شده است.

پتانسیل پولبک به این محدوده وجود دارد، اما با احتمال بیشتر انتظار می رود که قبل از پولبک، حرکت صعودی تا مقاومت ۳۵ دلار ادامه داشته باشد. در این ناحیه انتظار واکنش منفی و توقف کوتاه مدت قیمت را داریم. حتی روند قیمت سولانا می تواند زیر این مقاومت تبدیل به حالت رنج شود. اما پیش بینی می شود که این روند رنج بعد از مدت زمان کوتاهی مجددا به روند صعودی تبدیل شود. کندل هفتگی اگر به همین صورت پر قدرت بسته شود، می تواند نشانه ادامه رشد قیمت برای هفته های آینده باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 7 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۷ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در طول هفته گذشته در محدوده حمایت ۳۰ دلار را از دست داد و فشار فروش باعث شکست کامل این حمایت شد. قیمت سولانا به پایین ترین کف که در طول ۴ ماه گذشته به آن رسیده بود برخورد کرد و برای دومین بار با واکنش مثبت همراه بوده است. اما این واکنش مانند گذشته هنوز قدرت بالایی نداشته است. روند سولانا در تایم فریم های زیادی نزولی است و برای صعود شدن نیاز به شکست یک سری از مقاومت های مهم دارد.

برای کوتاه مدت و برای هفته جاری، با توجه به شیب بالای روند نزولی احتمال تست مجدد محدوده حمایت ماهانه و برخورد به قیمت ۲۶.۷ الی ۲۵ دلار وجود دارد. از این محدوده همچنان انتظار واکنش قوی داریم. پس در صورت تشکیل الگوی کف دوگانه و همچنین واگرایی مثبت اندیکاتور RSI می توانیم انتظار برگشت قوی را از این ارز داشته باشیم. در صورتی که بیت کوین حمایت فعلی خود را حفظ کند سولانا می تواند مجددا به محدوده های حمایت قبلی که اکنون به مقاومت تبدیل شده است، برگردد. هدف اول در قیمت ۲۹.۵ الی ۳۰ دلار و هدف دوم در محدوده ۳۱.۵۰ الی ۳۲ دلار خواهد بود.

تحلیل سولانا SOL امروز 30 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته نوسانات شدیدی داشت و قیمت این ارز با فشار فروشی که در بازار به وجود آمد، محدوده حمایت ۳۱.۵ الی ۳۲ دلار را شکست. این کاهش تا قیمت ۲۸ دلار ادامه پیدا کرد. اما در این محدوده با برگشت خوبی که در تمام بازار اتفاق افتاد، سولانا رشد ۱۴ درصدی را به ثبت رساند و مجدداً به سمت مقاومت ۳۲ دلار برگشت. همانطور که مشاهده می کنید، در تایم فریم روزانه کف جدید و پایین تری به ثبت رسیده است، که نسبت به محدوده ۳۰ دلار حمایت پایین تری می باشد.

خریداران در تلاش هستند تا قیمت سولانا را بالای عدد رند ۳۰ دلار حفظ کنند. در صورتی که این سطح حمایت حفظ شود، پتانسیل برگشت قیمت بالای ۳۲ دلار و شکست مقاومت میدلاین کانال نزولی بلند مدت سولانا وجود خواهد داشت. همچنین روی نمودار سولانا و روی اندیکاتور RSI واگرایی مثبت مشاهده شده که می‌تواند هشدار تغییر روند در تایم فریم پایین تر باشد. بنابراین مقاومت داینامیک همین کانال در صورت شکست و تثبیت قیمت بالای محدوده ۳۲ دلار می تواند نشانه رشد قیمت سولانا و تغییر روند آن در تایم فریم ۴ ساعته باشد. اما در صورتی که قیمت بالای ۳۰ دلار تثبیت ندهد، فشار فروش می تواند قیمت را به کف قبلی سولانا که در محدوده ۲۵ الی ۲۶ دلار در نظر گرفته شده و درگذشت واکنش شدیدی از این محدوده مشاهده شد، برگرداند.

تحلیل سولانا SOL امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در هفته گذشته روند رنج خود را ادامه داده است. قیمت این ارز با واکنشی که به محدوده مقاومت ۳۵ دلار نشان داده است، مجددا وارد اصلاح شده و کاهش قیمت سولانا تا محدوده ۳۲ دلار ادامه داشته است. در بازه زمانی ۴ ساعته برای سولانا می توانیم یک کانال رنج بین این مقاومت و حمایت در نظر بگیریم.

قدرت خریدار و فروشنده در این محدوده برابر شده است، و می توانیم انتظار داشته باشیم که شکست هر یک از محدوده ها می تواند روند را به صورت شارپی ادامه دهد. شکست مقاومت ۳۵ دلار، می تواند اهداف ۳۹ الی ۴۰ دلار را فعال کند. این محوده مقاومت ابر اندیکاتور ایچیموکو را شامل می شود، که می تواند با واکنش همراه باشد، و در این ناحیه احتمال سیو سود خریداران کوتاه مدت وجود دارد. اما شکست حمایت می تواند قیمت سولانا را تا محدوده ۲۹.۲۰ الی ۲۹ دلار کاهش دهد، که این حمایت، کف های قبلی قیمت می باشد، و باز هم می تواند با واکنش مثبت همراه باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 16 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 9 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در هفته گذشته روند کاملا رنج خود را ادامه داده است، و در محدوده کانال قیمتی ۳۰ الی ۳۵ دلار قرار دارد. هفته گذشته قیمت چندین بار به محدوده ۳۵ دلار برخورد کرد، و هر بار با سیو سود خریداران و واکنش شدید به این ناحیه همراه بوده است. همچنین مقاومت میدلاین کانال نزولی بلند مدت هم این محدوده مقاومت را تقویت کرده است.

در بازه زمانی ۴ ساعته این روند رنج با جزییات بیشتری قابل بررسی است. در محدوده مقاومت ۳۵ دلار، پتانسیل تشکیل الگوی سقف سه قلو وجود دارد، و اگر حمایت مینور ۳۲ دلار شکسته شود، الگو تایید می شود، و هدف فروشندگان در محدوده ۳۰ الی ۲۹.۵ دلار خواهد بود. اما اگر حمایت حفظ شود، و خریداران دربازار تمایل به خرید پیدا کنند، با شکست مقاومت محدوده ۳۵ دلار، این بار قیمت سولانا می تواند تا سطح ۴۰ الی ۴۱ دلار رشد داشته باشد. مهم ترین مقاومت سولانا در محدوده ۴۴.۵ الی ۴۸ دلار قرار دارد، که ناحیه تغییر روند در تایم فریم روزانه می باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 9 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 27 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. این ارز با واکنش منفی به مقاومتی که در محدوده ۳۸ دلار در نظر گرفته شده بود، با شیب بالایی به سمت حمایت های خود برگشت. حمایتی که در محدوده ۳۲ الی ۳۴ دلار در نظر گرفته شده بود، با فشار فروش بالا شکسته شده، و تایید شکست این حمایت را می توان از کندل روزانه دو روز قبل دریافت کرد.

در بازه زمانی روزانه قیمت زیر خطوط اندیکاتور ایچیموکو قرار دارد، اما افقی شدن ابر اندیکاتور در محدوده ۳۹ دلار نشان می دهد که قیمت به حمایت های خوبی برخورد کرده است، و اگر ریزش شدیدی در بازار نداشته باشیم، سولانا می تواند برای کوتاه مدت روند صعودی خوبی به خود بگیرد، و پتانسیل رشد قیمت تا محدوده ۴۵ دلار برای این ارز فراهم خواهد شد. در بازه زمانی هفتگی و بلند مدت هنوز نمی تواند نشانه های قطعی برگشت روند را روی نمودار مشاهده کرد، و همچنان پتانسیل یک برگشت دیگر به سمت حمایت های هفتگی در محدوده ۲۵ دلار وجود دارد.

تحلیل سولانا SOL امروز 27 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 19 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در هفته گذشته روی محدوده حمایت خود در قیمت ۳۰ دلار باقی ماند، و روند رنج آن با رشد قیمت بیت کوین در چند روز گذشته به پایان رسید. مجددا با حمایت خوب خریداران، شاهد رشد ۱۵ درصدی قیمت سولانا بوده ایم. حرکت صعودی سولانا می تواند تا محدوده مقاومت ۳۶.۵ الی ۳۷ دلار ادامه داشته باشد.

در این ناحیه با توجه به اینکه پیوت پوینت ماهانه قرار گرفته است، می توان انتظار واکنش بیشتری داشت. روند کلی سولانا هنوز در تایم فریم روزانه نزولی است، و در تایم فریم ۴ ساعته نیز به محل شروع آخرین موج نزولی نزدیک شده است. در صورت واکنش قیمت به این محدوده، یک اصلاح عمیق تر می توان تا حمایت ۳۳ الی ۳۳.۵ دلار انتظار داشت. اما در صورتی که فشار خرید موجب شکست مقاومت پیش رو شود، رشد قیمت تا مقاومت رند ۴۰ دلار می تواند ادامه داشته باشد، و از این ناحیه واکنش قوی تری مورد انتظار می باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 19 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 12 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل سولانا SOL امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طول هفته گذشته روند ریزشی آن ادامه پیدا کرد، و کندل هفتگی با منفی ۱۶ درصد به محدوده کف قبلی مجددا برخورد کرده است. به دلیل فشار فروش بالایی که در موج نزولی شاهد هستیم، در صورتی که در تمام بازار فشار فروش نداشته باشیم، سولانا در بهترین حالت می‌تواند بین محدوده حمایت ۲۹.۵ الی ۳۰.۵ دلار و مقاومت محدوده ۳۲.۳ الی ۳۴ دلار نوسانات خود را ادامه دهد. یک حمایت اصلی که مربوط به بازی زمانی هفتگی می‌باشد، در محدوده ۲۴.۸۵ الی ۲۶.۷۰ دلار روی نمودار سولانا در نظر گرفته شده است.

این حمایت یکبار در گذشته با واکنش خوبی همراه بوده و موجب رشد ۸۰ درصدی سولانا شده است. مجددا در صورت برخورد قیمت به این ناحیه می توانیم انتظار مثبت از این حمایت داشته باشیم. بطور کلی یا توجه به وضعیت بازار، برای کوتاه مدت پیش بینی ادامه حرکت نزولی سولانا را داریم. اندیکاتور پیوت پوینت فیبوناچی نیز دقیقا سطوح حمایت مقاومت رسم شده را تایید می کند. به عنوان مثال سطح حمایت ۲۹.۶۰ دلار حمایت S1 ماهانه این اندیکاتور می باشد، و مقاومت پیوت نیز در محدوده ۳۶.۶ دلار قرار گرفته است.

تحلیل سولانا SOL امروز 12 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

بیشتر بخوانید:

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.
Be the first to write a review

52 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل سولانا امروز یکشنبه (۱۳اسفند۱۴۰۲);

 1. سلام
  ببخشید خط قرمز رنگ ۱۰۷ دلار دذ تحلیل ۲۵ دی ۴۰۲ بر چه اساسی بدست اومده؟ که اگه شکسته بشه روند اصلاحی به پایان رسیده
  ممنون از پاسختون

  پاسخ
  • سلام کاربر گرامی
   تحلیل های هفتگی SOL رو می تونید در سایت زوم ارز دنبال کنید.
   تیم زوم ارز سعی می کنه بهترین تحلیل ارزها رو به صورت رایگان در اختیار کاربران سایت قرار بده.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده