تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل سولانا SOL

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 8 خرداد 1402

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از سولانا در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت سولانا را در باکس پایین مشاهده نمایید:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل سولانا SOL امروز 8 خرداد 1402

رمز ارز SOL در طی هفته گذشته بعد از کاهش قیمت تا محدوده 18.90 دلار و همزمان با برگشت بیت کوین یک نوسان مثبت را روی نمودار ثبت کرد. بنابراین به محدوده مقاومت 20 الی 21 دلار پولبک زده است. این افزایش قیمت موجب شکسته شدن خط روند نزولی شده است. اما برای تایید شکست، نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده 22 دلار برگردانند. در غیر اینصورت انتظار ادامه اصلاح و حرکت قیمت به سمت محدوده های حمایتی مشخص شده برای سولانا وجود دارد. در صورت شکست حمایت 19 دلار، اهداف مشخص شده پایین تر در محدوده های 16.6، 15 و 14 دلار در دسترس خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 8 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 8 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 1 خرداد 1402

رمز ارز سولانا SOL بالاخره حمایت رند 20 دلار خود را شکست. این ارز به دلیل نداشتن تقاضای بالا، نتوانست رشد خوبی را ثبت کند و با شکست حمایت خود در محدوده رند 20 و حمایت 21 دلار، مجددا روند نزولی به خود گرفته است. این کاهش قیمت همانطور که در تحلیل های قبلی بررسی شد، می تواند تا محدوده حمایت 16.6 و 14 دلار می تواند ادامه داشته باشد. در تایم هفتگی پتانسیل تشکیل الگوی سقف دو قلو به وجود آمده است و با شکست حمایت رند 20 دلارقیمت می تواند به اندازه ارتفاع الگو یعنی دقیقا تا محدوده حمایت دوم کاهش داشته باشد. بنابراین قدرت واکنشی حمایت دوم می تواند بالا باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 1 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 1 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 25 اردیبهشت 1402

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 25 اردیبهشت 1402

رمز ارز سولانا در طی هفته گذشته به سختی در حال حفظ حمایت خود در محدوده 21 دلار بود و در نهایت با واکنش مثبتی که به عدد رند 20 دلار نشان داد، کف قبلی خود را به صورت فیک شکست. اما امروز مجددا بالای سطح حمایت خود برگشته است. در صورتی که کندل روزانه سولانا یک کندل صعودی با بدنه قوی بسته شود، می‌توانیم انتظار رشد قیمت این ارز را تا مقاومت 24 و 26 دلار داشته باشیم. شش کندل قبلی در تایم فریم روزانه، تشکیل یک ناحیه رنج داده است، که اگر مقاومت این کانال رنج شکسته شود، می‌تواند به حمایت بسیار قوی تبدیل شود. در تایم فریم 4 ساعته شرایط تغییر روند به حالت صعودی ایجاد شده است و تا زمانی که برگشت قوی زیر قیمت 20.5 دلار نداشته باشیم، جهت حرکت قیمت می‌تواند به سمت اهداف تعیین شده باشد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 25 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 25 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 18 اردیبهشت 1402

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 18 اردیبهشت 1402

رمز ارز SOL روند رنجی را در هفته گذشته ثبت کرده بود، که موجب بازگشت قیمت برای تست مجدد حمایت محدوده 21 دلار شده است. این حمایت همچنان واکنش مثبت نشان می دهد و شکست آن نیاز به کندل های نزولی قوی در تایم فریم 4 ساعته دارد. بنابراین شکسته شدن این حمایت در تایم های پایین تر 4 ساعته ممکن است به صورت فیک باشد. اما برای رشد قیمت، اگر مقاومت سقف قبلی در محدوده 23 دلار حتی به صورت فیک شکسته شود، مجددا شرایط تغییر روند در تایم فریم 4 ساعته به حالت صعودی ایجاد می شود.

بنابراین اهدافی که برای کوتاه مدت این ارز در نظر گرفته شده بود، می تواند هدف خریداران باشد. در صورتی که فشار فروش سنگین در بازار نداشته باشیم، روی سطح فعلی، سولانا می تواند مدت کوتاهی روند رنجی داشته باشد. همچنان دو حمایت، از سه حمایتی که برای سولانا در نظر گرفته شده بود، در محدوده 21 الی 20 دلار می باشد، که در صورت واکنش مثبت قوی از این سطح، سولانا می تواند تا سقف کانال نزولی اصلی رشد داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 18 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 18 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 11 اردیبهشت 1402

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 11 اردیبهشت 1402

رمز ارز سولانا در هفته گذشته دقیقا از محدوده حمایتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، رشد کرد و تا یکی از اهداف کوتاه مدت در قیمت دقیق 24 دلار افزایش قیمت داشت. به دلیل واکنش منفی بیت کوین به مقاومت سقف قبلی، سولانا هم کاهش قیمت داشت و احتمال تست دوباره حمایت محدوده 21 الی 20 دلار وجود دارد. در صورت افزایش فشار فروش در بازار، احتمال شکست این حمایت بسیار بالا می باشد. در اینصورت حمایت های پایین تر در محدوده های 17 و 14 دلار در انتظار فروشندگان خواهد بود. بنابراین در صورت اعمال فشار فروش در بازار، قیمت این ارز می تواند حداقل به اندازه ارتفاع موج صعودی قبلی ریزش داشته باشد، که محدوده 17 دلار را نشان می دهد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 11 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 11 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 4 اردیبهشت 1402

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 4 اردیبهشت 1402

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته کاهش قیمت 15 درصدی داشت. این ارز بعد از اینکه با حمایت خریداران به مقاومت سقف قبلی خود در محدوده 24 الی 26 دلار رسید، مجددا خریداران در این محدوده سیو سود کردند، و روند سولانا در تایم فریم هفتگی، برای چهاردهمین هفته زیر این مقاومت به صورت رنج باقی ماند. اما سولانا به حمایت بسیار حساسی برگشته است، که حفظ این سطح، برای کاهش و حذف کامل فشار فروش و از طرفی افزایش تمایل خریداران بسیار مهم می باشد. سه حمایت داینامیک و استاتیک، محدوده 21 الی 20.5 دلار را به عنوان این حمایت مهم شناسایی کرده اند. اما در صورتی که فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، و این سطح کاملا شکسته شود، موج جدید عرضه می تواند قیمت سولانا را به محدوده حمایت 15 الی 14 دلار برساند. در این صورت، اصلاح قیمت در تایم فریم روزانه عمیق تر می شود و بازگشت قیمت به زمان بیشتری احتیاج خواهد داشت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 4 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 4 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 28 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 28 فروردین 1402

تحلیل سولانا SOL امروز 28 فروردین 1402

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 28 فروردین 1402

رمز ارز سولانا SOL در هفته گذشته با حفظ حمایت رند 20 دلار، از کانال نزولی کوتاه مدت خارج شد، و حمایت خریداران موجب رشد قیمت تا مقاومت سقف قبلی در محدوده 25 الی 26.4 دلار شده است. این مقاومت مربوط به بازه زمانی هفتگی است، و برای شکست این مقاومت، در ابتدا باید کندل صعودی قوی بالای قیمت 26 دلار بسته شود و سپس کندل بعدی نیز از این شکست حمایت کند. در این صورت اهداف بالاتر را برای سولانا در محدوده 33 و 35 دلار در نظر می گیریم.

اما در تایم فریم 4 ساعته واگرایی منفی مشاهده می شود، که اگر قیمت زیر 24 دلار برگشت داشته باشد، احتمال تشکیل الگوی سقف دوگانه و کاهش قیمت وجود دارد. در این صورت، کاهش قیمت می تواند تا محدوده 21.5 دلار ادامه داشته باشد. اهمیت مقاومت فعلی توسط اندیکاتور اسمارت مانی مورد می باشد. بنابراین محدوده مقاومت فعلی در صورتی شکسته خواهد شد، که حمایت های فعلی بیت کوین حفظ شود، و بازار اصلاح نداشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 28 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 28 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 21 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 21 فروردین 1402

تحلیل سولانا SOL امروز 21 فروردین 1402

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 21 فروردین 1402

رمز ارز SOL در طی یک هفته گذشته روند کاملا رنجی داشته است، و همچنان حمایت رند 20 دلار را حفظ کرده است. حتی الگوی مثلث متقارن نیز همچنان پابرجا بوده و هیچ تلاش نه از سمت خریداران و نه از سمت فروشندگان برای شکست این الگو صورت نگرفته است. با توجه به نبود تقاضا، اگر در بازار اصلاح داشته باشیم، احتمال شکست کامل حمایت 20 دلار بالا خواهد بود.

در این صورت با شکست کف الگوی مثلث، کاهش قیمت می تواند محدوده حمایت 15 الی 14 دلار ادامه داشته باشد. تحلیل قبلی در مورد سولانا همچنان برقرار می باشد. ما حتی می توانیم یک کانال نزولی کوتاه مدت برای سولانا در نظر بگیریم. قیمت نزدیک سقف کانال و روی یک حمایت حساس قرار گرفته است. بنابراین برای شکست سقف الگو و صعودی شدن روند، نیاز به تثبیت قیمت بالای سقف هر دو مقاومت داینامیک می باشد.در این صورت، اهداف سولانا در محدوده های 22، 24 و 27 دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 21 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 21 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 15 فروردین 1402

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 15 فروردین 1402

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته واکنش مثبت خوبی به محدوده حمایت 20 دلار نشان داده است. شرایط کوتاه مدت بازار تا زمانی که بیت کوین در روند رنج بماند، صعودی خواهد بود. همانطور که قبلا گفته شد، سولانا در صورت حفظ حمایت‌های فعلی خود، می‌تواند تا سقف قبلی در محدوده 25 الی 26 دلار افزایش قیمت داشته باشد. همچنین می‌توانیم مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی را در تایم فریم روزانه در نظر بگیریم. شکست این مقاومت می‌تواند یکی از نشانه‌های حمایت خریداران و افزایش قیمت سولانا تا سقف کانال نزولی اصلی باشد.

فشردگی قیمت سولانا در محدوده فعلی، موجب تشکیل الگوی مثلث متقارن شده است، و در صورتی که الگو از بالا شکسته شود، همزمان خط روند نزولی نیز شکسته خواهد شد. اما در صورتی که فشار فروش در بازار ایجاد شود، و حمایت رند 20 دلار شکسته شود، کاهش قیمت سولانا در مرحله اول می‌تواند تا محدوده 17 دلار و در مرحله دوم تا محدوده 14 دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 15 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 15 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 7 فروردین 1402

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 7 فروردین 1402

رمز ارز سولانا SOL بعد از شکست خط روند نزولی، با تشکیل ساختار بازگشتی و الگوی کف دوقلو، مجدداً بالای قیمت 20 دلار برگشت، و در شرایطی این حمایت را حفظ کرد، که وضعیت بازار مبهم بود. سولانا تا زمانی که این حمایت رند را حفظ کرده باشد، همچنان پتانسیل رشد قیمت تا محدوده مقاومت 24 دلار را خواهد داشت. اما در شرایطی که فشار فروش در بازار ایجاد شود، با شکسته شدن این حمایت، کاهش بیشتر می‌تواند تا محدوده حمایت 15 الی 14.5 دلار ادامه داشته باشد. شرایط تغییر روند سولانا در تایم فریم هفتگی فراهم شده است، اما در حالت کم ریسک یا می‌توانیم روی حمایت محدوده 15 دلار و یا در صورت شکست مقاومت 24 الی 26 دلار، انتظار رشد بیشتر را داشته باشیم. همچنین حمایت اصلی سولانا در محدوده رند 10 دلار است، که در صورت فشار فروش شدید در بازار می‌تواند ناحیه تقاضا در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 7 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 7 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 22 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 22 اسفند 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 22 اسفند 1401

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 22 اسفند 1401

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته کاهش قیمت داشت، و فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، حمایت محدوده 20 دلار را شکست. این کاهش قیمت تا محدوده میدلاین کانال نزولی اصلی ادامه داشت، و در بازگشت به مقاومت محدوده 20.2 دلار، مجدداً واکنش منفی مشاهده شده است. خط روند نزولی کوتاه مدت این ارز شکسته شده است، اما با توجه به اینکه بازگشت قیمت از محدوده مناسبی نبوده است، پتانسیل ادامه حرکت نزولی وجود دارد. همچنان محدوده پر پتانسیل برای رشد خوب در قیمت 14 الی 15 دلار می‌باشد. اما اگر تمایل خریداران و تقاضا برای حفظ حمایت 20 دلار باقی بماند، سقف قبلی سولانا در محدوده 25 الی 26.4 دلار هدف بعدی کوتاه مدت خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 22 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 22 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 15 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 15 اسفند 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 15 اسفند 1401

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 15 اسفند 1401

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته کاهش قیمت آن تا محدوده حمایت 20.40 الی 18.5 دلار ادامه داشت. این حمایت یک واکنش مثبت جزئی داشته است، اما هنوز قدرت کافی برای رشد قیمت و تقاضای مورد نیاز برای تست مجدد مقاومت محدوده 26 دلار را ایجاد نکرده است. با توجه به وضعیت فعلی شبکه سولانا، اگر این سطح با فشار فروش احتمالی در بازار شکسته شود، کاهش قیمت سولانا می‌تواند تا محدوده حمایت پایین‌تر یعنی قیمت 15.10 الی 13.85 دلار ادامه داشته باشد.

این حمایت همانطور که قبلاً اشاره شد، به دلیل همپوشانی با میدلاین کانال نزولی اصلی، پتانسیل واکنش مثبت قوی دارد، و در صورتی که مورد تقاضا واقع شود، اهداف این ارز می‌تواند در قیمت‌های 20 و 26 دلار در نظر گرفته شود. در بازه زمانی 4 ساعته می‌توانیم یک خط روند نزولی رسم کنیم. در صورتی که این خط با کندل های صعودی قوی شکسته شود، و کف قبلی حفظ شود، انتظار یک نوسان مثبت و رشد خوبی را در کوتاه مدت خواهیم داشت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 15 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 15 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 8 اسفند 1401

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 8 اسفند 1401

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته‌ای که گذشت، کاهش قیمت داشت. این ارز با واکنش منفی به مقاومت محدوده 25 الی 26.4 دلار، کف کانال صعودی کوتاه مدت خود را شکست، و با فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، حرکت نزولی آن شدت بیشتری گرفت. قیمت بدون پولبک تا سطح 21.5 دلار کاهش پیدا کرده است، و مجدد پتانسیل برخورد به سطح رند 20 دلار و حتی حمایت 18.5 دلار به وجود آمده است. در تایم فریم روزانه، تا زمانی که حمایت 15.5 دلار شکسته نشود، روند سولانا می‌تواند صعودی باقی بماند.

اما در صورت شکسته شدن این حمایت و با عمیق‌تر شدن اصلاح، می‌توانیم انتظار کاهش بیشتر را تا محدوده حمایت 13.84 الی 14.87 دلار داشته باشیم. این سطح حمایت به دلایل بسیار زیادی می‌تواند یک ناحیه تقاضای بسیار خوب در نظر گرفته شود. پس در صورت برخورد قیمت به این محدوده می‌توانیم انتظار واکنش مثبت را از این سطح داشته باشیم. همچنین محدوده 50 درصد موج صعودی با استفاده از فیبوناچی اصلاحی در این ناحیه شناسایی شده است، که می‌تواند یکی دیگر از دلایل قوی بودن این حمایت باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 8 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 8 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 1 اسفند 1401

تحلیل ویدئویی سولانا SOL در تاریخ 1 اسفند 1401

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در طی هفته‌های گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز بعد از ثبت یک موج صعودی قوی، تا محدوده مقاومت 25 الی 26.5 دلار افزایش داشت، و در این سطح با واکنش‌هایی همراه شده است، که روند آن را در تایم فریم 4 ساعته تبدیل به حالت رنج کرده است. از طرفی روی نمودار سولانا یک ناحیه حمایت قوی در محدوده 18.5 الی 20.4 دلار در نظر گرفته شده بود، که برخوردها به این سطح با واکنش‌های مثبت همراه بوده است. توجه داشته باشید که قیمت سولانا هنوز داخل کانال نزولی اصلی است، و نزدیک سقف کانال می‌باشد.

در صورتی که مقاومت فعلی شکسته شود، هدف بعدی سولانا در محدوده 35 دلار خواهد بود. در تایم فریم 4 ساعته، روند رنج بین سطوح در نظر گرفته شده کاملاً مشخص می‌باشد. یک مقاومت مینور در محدوده 23.60 دلار قرار گرفته است، که اگر واکنش منفی به این ناحیه مشاهده شود، قیمت سولانا می‌تواند مجدداً به محدوده حمایت‌های پایین‌تر و کف کانال رنج برگردد. مقاومت اصلی هم در صورتی که کندل های روزانه قوی بالای آن بسته شود، می‌تواند شکست معتبری داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل سولانا SOL امروز 1 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 1 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 1 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 1 بهمن 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 1 بهمن 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در طی هفته گذشته بعد از واکنشی که به محدوده مقاومت 24.5 الی 26 دلار نشان داد، وارد اصلاح کم عمقی شد، و قیمت آن تا محدوده 20.50 دلار کاهش داشت. مجددا به دلیل قدرت بالای موج صعودی قبلی حمایت شد، و روز گذشته یک کندل قوی صعودی با 20 درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است. در بازه زمانی 4 ساعته اگر کندل نزولی قوی زیر محدوده 25 دلار بسته نشود، احتمال شکست کامل مقاومت فعلی و حرکت بیشتر برای رسیدن به محدوده های مقاومت 34 الی 37 دلار در سقف کانال نزولی فراهم خواهد شد. این هدف دقیقا در سقف کانال نزولی اصلی سولانا قرار دارد، اما مقاومت اصلی و مهمی که انتظار واکنش منفی قوی از آن را داریم، در محدوده 45 دلار قرار گرفته است. در صورتی که خط روند صعودی کوتاه مدت سولانا شکسته شود، می تواند زیر محدوده مقاومت فعلی روند رنجی به خود بگیرد.

تحلیل سولانا SOL امروز 1 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 1 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 24 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 24 دی 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 24 دی 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در طی هفته گذشته افزایش قیمت خیره کننده ای را به ثبت رساند. فشار خرید این ارز موجب شد تا محدوده مقاومت 13.8 الی 14.8 دلار زودتر از پیش بینی شکسته شود. قیمت سولانا بدون پولبک به این محدوده، تا اهداف بالاتر پیش رفت. مقاومت بعدی در قیمت رند 20 دلار شکسته شد، و تا محدوده ای  که مربوط به تایم فریم هفتگی می باشد، افزایش قیمت را شاهد بودیم. این مقاومت که در قیمت 24.5 الی 26 دلاردر نظر گرفته شده بود، واکنش منفی به همراه داشته است. در تایم فریم 4 ساعته فشار فروش مشاهده شده است، که می تواند نشانه اولیه ورود قیمت به روند رنج باشد. پس در محدوده های مقاومتی فعلی انتظار رشد بیشتری از سولانا را نداریم. صراف تلاش هایی می تواند برای شکست مقاومت سقف قبلی صورت بگیرد، که احتمالا شکست های فیک در هفته آینده ایجاد کند. به این دلیل که قیمت به مقاومت رند 30 دلار نزدیک شده است. برای کوتاه مدت و در صورت اصلاح، سطح حمایت 16 الی 17.8 دلار را می توانید در نظر بگیرید.

تحلیل سولانا SOL امروز 24 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 24 دی 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 17 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 17 دی 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 17 دی 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در هفته گذشته نوسانات شدیدی داشت. بعد از شکست فیک یک حمایت در محدوده 8.70 الی 9 دلار، خریداران با حجم بالایی از معاملات اقدام به خرید سولانا کردند. رشد خیره کننده 50 درصد، قیمت را به محدوده مقاومت 13.8 الی 14.9 دلار رساند. بعد از چهار روز جنگ بین خریداران و فروشندگان در این محدوده، یک واکنش منفی امروز مشاهده شده است.

اما توجه داشته باشید که قدرت خریداران می تواند روند را در تایم فریم 4 ساعته صعودی کرده باشد. بنابراین بعد از پایان موج اصلاحی، انتظار داریم که یک تلاش دیگر از سمت خریداران برای تست شکست مقاومت مشخص شده صورت بپذیرد. نزدیک ترین حمات معتبر سولانا در محدوده 11.75 الی 12 دلار در نظر گرفته شده است، که این محدوده نیز می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. محدوده مشخص شده روی نمودار در صورتی که شکسته شود، می تواند برای میان مدت نشانه های تغییر روند را ایجاد کند.

تحلیل سولانا SOL امروز 17 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 17 دی 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 3 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 3 دی 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 3 دی 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته روند به شدت رنجی را به ثبت رسانده است. قیمت سولانا در محدوده 12 دلار با حجم بسیار کم معامله شده است. تمام نوسانات قیمت هفته گذشته را می توانیم داخل یک کانال نزولی باریک در نظر بگیریم. این کانال نزولی را می توانید در تایم 4 ساعته و یا تایم 1 ساعته با دقت بیشتری در نظر بگیرید. سقف این کانال با مقاومت استاتیک 11.77 الی 11.85 دلار همپوشانی دارد، و به طور کلی تا وقتی که مقاومت 12 دلار پر قدرت شکسته نشود، ریزش و حرکت نزولی داخل کانال می تواند ادامه داشته باشد.

در تایم های پایین قیمت به تازگی وارد منطقه اشباع فروش شده است، و تا زمان تشکیل واگرایی و همچنین الگوهای برگشت کلاسیک باید منتظر ماند. اخرین کندل روزانه یعنی کندل امروز شرایط بسیار بدی را نشان می دهد. بنابراین اگر حمایت 11 دار شکسته شود، ریزش قیمت می تواند تا زیر قیمت 10 دلار و حداقل تا محدوده 9.75 دلار ادامه داشته باشد. حمایت قوی تر در صورت افزایش فشار فروش در محدوده 9.10 الی 8.70 دلار در نظر گرفته شده است.

تحلیل سولانا SOL امروز 3 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 3 دی 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 26 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 26 آذر 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 26 آذر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در هفته گذشته روند نزولی داشت، که عمده ریزش ها در روز گذشته اتفاق افتاد. بعد از اینکه بیت کوین نتوانست بالای محدوده 17000 دلار باقی بماند، فشار فروش سنگینی در بازار به وجود آمد و واکنش منفی که به محدوده مقاومت 14 الی 14.5 دلار شاهد بودیم، مجددا قیمت را به پایین ترین حمایت میان مدت سولانا در محدوده 12 دلار رسانده است. شیب و زاویه برخورد به این سطح بالا می باشد، و هنوز نمی توانیم انتظار رشد قیمت داشته باشیم.

اما در تایم 4 ساعته در صورت تشکیل الگوهای برگشتی و مشاهده واگرایی مثبت روی RSI می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. هنوز قیمت در یک کانال رنج قرار دارد، و حمایت 12 دلار شکسته نشده است. اما اگر بیت کوین باز هم کاهش داشته باشد و حمایت 12 دلار سولانا شکسته شود، ریزش قیمت می تواند تا سطح 11 دلار ادامه داشته باشد. روی اندیکاتور RSI پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت وجود دارد. بنابراین در صورت تشکیل کف قیمتی جدید در نمودار، و کاهش فشار فروش می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

تحلیل سولانا SOL امروز 26 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 26 آذر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 19 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 19 آذر 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 19 آذر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. قیمت این ارز زیر محدوده مقاومت 13.8 الی 14.5 دلار روند رنجی به خود گرفته است. ضمن اینکه حجم معاملات این ارز به شدت کاهش پیدا کرده و هنوز در تایم فریم 4 ساعته روند آن صعودی نشده است. تنها در صورت شکست مقاومت ذکر شده می تواند برای مدت کوتاهی رشد قیمت داشته باشد، و هدفی که می توان برای آن تعیین کرد در محدوده 17 الی 17.8 دلار می باشد.

اما یک حمایت نیز در گذشته برای سولانا در نظر گرفته شده بود که در قیمت 12.25 الی 12.75 دلار است، و در این ناحیه اگر خریداران حمایت خوبی داشته باشند، می توانیم یک نوسان مثبت را از سولانا برای هفته های آینده ببینیم. برای کوتاه مدت محدوده مقاومت 14 الی 14.2 دلار برای سولانا مقاومتی است که مانع از صعودی شدن روند در تایم 1 ساعته شده است، پس هنوز در تمامی تایم فریم ها روند سولانا نزولی است، و برای رشد قیمت یا باید در محدوده حمایت ذکر شده به دنبال نشانه های واکنش بود، و یا باید منتظر شکست مقاومت فعلی و تثبیت قیمت بالای این سطح باشیم.

تحلیل سولانا SOL امروز 19 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 19 آذر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 12 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 12 آذر 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 12 آذر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. قیمت این ارز هنوز روی محدوده حمایتی قرار دارد که به صورت موقت شکسته شده است. هفته گذشته یک مقاومت در محدوده 13.95 الی 14.5 دلار برای سولانا در نظر گرفته شده بود، که هیچ تلاشی از سوی خریداران برای شکست این مقاومت صورت نگرفت. بنابراین در صورت اصلاح بازار و کاهش قیمت ها، سولانا یکی از ارزهای آسیب پذیر خواهد بود، که می تواند حمایت خود را در محدوده 12 دلار بشکند. در این صورت می توانیم انتظار داشته باشیم که تارگت بعدی فروشندگان در محدوده 8.7 الی 8.13 دلار باشد.

واگرایی های مثبتی که در تایم 4 ساعته توسظ RSI شناسایی شده است، می تواند نشانه رشد قیمت باشد، اما نیاز است که خریداران قیمت را حداقل بالای محدوده 14.5 دلار برگردانند، تا بتوانیم انتظار رشد کوتاه مدت را برای سولانا داشته باشیم. مقاومت هایی که در محدوده های 17.7، 20 و 24 دلار در نظر گرفته شده است، هر کدام می توانند با واکنش همراه باشند، به دلیل اینکه موج نزولی قبلی قدرت بسیار بالایی داشته است. نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی در محدوده 12.25 الی 12.50 دلار است، و اگر این سطح شکسته شود، ریزش می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 12 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 12 آذر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 5 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 5 آذر 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 5 آذر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته برگشت قیمت خوبی داشت. بعد از ادامه فشار فروش ها در بازار، قیمت سولانا تا عدد 11 دلار ریزش داشت، اما افزایش تقاضا و ورود حجم خوبی سرمایه به بازار باعث شد تا این سطح به صورت فیک شکسته شود. همچنین ارز سولانا در زمان نگارش این تحلیل روی یک حمایت و در محدوده 14 دلار در حال معامله شدن می باشد. پتانسیل صعودی شدن روند در تایم فریم 4 ساعته وجود دارد. در صورتی که اتفاق رخ دهد، می توانیم بعد از پولبک به سطوح حمایتی در کانال 14 و 13 دلار انتظار رشد بیشتر قیمت را داشته باشیم.

اهدافی که برای کوتاه مدت می توان برای سولانا در نظر گرفت، در محدوده های 16، 18 و 19.5 دلار می باشد. با توجه به واگرایی مثبتی که برای سولانا در تایم فریم ۴ ساعته مشخص شده است، این افزایش قیمت تا سطوح مقاومتی مورد نظر امکان پذیر می باشد. همچنین با رسم فیبوناچی اصلاحی در روند نزولی، محدوده های 17.7 الی 20 دلار به عنوان مقاومت های جدی کوتاه مدت مشخص خواهد شد، که می تواند نواحی سیو سود خریداران کوتاه مدت باشد.

اما اگر قدرت خریداران و حمایت های آن ها بعد از برخورد قیمت به این مقاومت ادامه داشته باشد، احتمال شکست این مقاومت و ادامه حرکت تا مقاومت 24 دلار را می توانیم انتظار داشته باشیم. توجه داشته باشید که روند قیمت در بازه زمانی روزانه هنوز نزولی است.

تحلیل سولانا SOL امروز 5 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 5 آذر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 28 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 28 آبان 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 28 آبان 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL که در هفته های گذشته با فشار فروش بسیار بالایی همراه شده بود، در این هفته روی حمایت محدوده 11.85 الی 14.40 دلار متوقف شده است، اما قدرت فروشندگان هنوز بالاست و اگر فشار فروش بیشتری در بازار شکل بگیرد، امکان شکست این حمایت و ریزش سنگین تر برای ارز سولانا وجود دارد. در اینصورت حمایت بعدی برای سولانا در محدوده 4 الی 4.40 دلار در نظر گرفته شده است.

با توجه به بسته شدن کندل هفته گذشته در فاصله بسیار زیاد از کف قبلی و ریزش 59 درصدی، اهداف قیمت زیر 10 دلار برای سولانا نمی تواند دور از ذهن باشد. تمام شرایط این ارز به روند کوتاه مدت بیت کوین و حفظ حمایت کانال 15000 دلار بستگی دارد. اگر حمایت فعلی سولانا شکسته شود، قیمت این ارز می تواند تا محدوده هدف اول 8.7 الی 8.13 دلار ریزش داشته باشد. در تایم فریم 4 ساعته تا زمانی که قیمت بالای سطح 18.5 دلار برگشت نداشته باشد، روند سولانا صعودی نخواهد شد.

تحلیل سولانا SOL امروز 28 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 28 آبان 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 21 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 21 آبان 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 21 آبان 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته شدید ترین ریزش تاریخی خود را به ثبت رساند. این ارز در حال شکست مقاومت خود در محدوده 35 دلار بود، که با این ریزش شدید قیمت آن در بازار فیوچرز حتی زیر 10 دلار رسید. اما بخش کوچکی از این کاهش ارزش دو روز گذشته جبران شد. هنوز شرایط این ارز بسیار نگران کننده می باشد. کف کانال نزولی بلند مدت سولانا به صورت موقت شکسته شده، و به دلیل زاویه بالای برخورد قیمت به این حمایت، اگر باز هم ریزشی در بازار به وجود بیاید، احتمال شکست کامل حمایت 10 دلار وجود خواهد داشت. به طور کلی حمایتی که می توانیم برای سولانا در نظر بگیریم، در محدوده 11.85 الی 14.40 دلار می باشد.

سولانا در اکثر تایم فریم ها روند نزولی دارد. اگر فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، احتمال شکست این حمایت و ریزش بیشتر تا محدوده 9.10 الی 8.5 دلار وجود خواهد داشت. در بازه زمانی 4 ساعته برای تغییر روند، نیاز است که حمایت خریداران قیمت را بالای محدوده 15 دلار حفظ کند. بنابراین برگشت قیمت زیر این محدوده می تواند مجددا روند را در تایم 15 دقیقه نزولی کند. تغییر روند در تایم فریم 1 ساعته نیازمند شکست مقاومت 20 دلار می باشد. برای دیدن نشانه های رشد قیمت باید در تایم فریم 4 ساعته در انتظار تشکیل واگرایی مثبت روی RSI باشیم.

تحلیل سولانا SOL امروز 21 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 21 آبان 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 7 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 7 آبان 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 7 آبان 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL هفته گذشته رشد خوبی داشت. با حمایتی که در تمام بازار شکل گرفت، سولانا واکنش مثبت خوبی به محدوده حمایت 27 دلار نشان داد. همانطور که در گذشته این ناحیه قدرت بالایی در برگشت روند سولانا برای کوتاه مدت داشت، این بار هم سفارشات زیادی از خریداران را فعال کرد. همانطور که مشاهده می کنید، میدلاین کانال به سمت بالا شکسته شده است، که دو روز گذشته دقیقا قیمت به این ناحیه پولبک زده است، و حمایت خریداران باعث شکست مقاومت بعدی در محدوده 31 الی 32 دلار شده است.

پتانسیل پولبک به این محدوده وجود دارد، اما با احتمال بیشتر انتظار می رود که قبل از پولبک، حرکت صعودی تا مقاومت 35 دلار ادامه داشته باشد. در این ناحیه انتظار واکنش منفی و توقف کوتاه مدت قیمت را داریم. حتی روند قیمت سولانا می تواند زیر این مقاومت تبدیل به حالت رنج شود. اما پیش بینی می شود که این روند رنج بعد از مدت زمان کوتاهی مجددا به روند صعودی تبدیل شود. کندل هفتگی اگر به همین صورت پر قدرت بسته شود، می تواند نشانه ادامه رشد قیمت برای هفته های آینده باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 7 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 7 آبان 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 30 مهر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در طول هفته گذشته در محدوده حمایت 30 دلار را از دست داد و فشار فروش باعث شکست کامل این حمایت شد. قیمت سولانا به پایین ترین کف که در طول 4 ماه گذشته به آن رسیده بود برخورد کرد و برای دومین بار با واکنش مثبت همراه بوده است. اما این واکنش مانند گذشته هنوز قدرت بالایی نداشته است. روند سولانا در تایم فریم های زیادی نزولی است و برای صعود شدن نیاز به شکست یک سری از مقاومت های مهم دارد.

برای کوتاه مدت و برای هفته جاری، با توجه به شیب بالای روند نزولی احتمال تست مجدد محدوده حمایت ماهانه و برخورد به قیمت 26.7 الی 25 دلار وجود دارد. از این محدوده همچنان انتظار واکنش قوی داریم. پس در صورت تشکیل الگوی کف دوگانه و همچنین واگرایی مثبت اندیکاتور RSI می توانیم انتظار برگشت قوی را از این ارز داشته باشیم. در صورتی که بیت کوین حمایت فعلی خود را حفظ کند سولانا می تواند مجددا به محدوده های حمایت قبلی که اکنون به مقاومت تبدیل شده است، برگردد. هدف اول در قیمت 29.5 الی 30 دلار و هدف دوم در محدوده 31.50 الی 32 دلار خواهد بود.

تحلیل سولانا SOL امروز 30 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 30 مهر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 24 مهر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته نوسانات شدیدی داشت و قیمت این ارز با فشار فروشی که در بازار به وجود آمد، محدوده حمایت 31.5 الی 32 دلار را شکست. این کاهش تا قیمت 28 دلار ادامه پیدا کرد. اما در این محدوده با برگشت خوبی که در تمام بازار اتفاق افتاد، سولانا رشد 14 درصدی را به ثبت رساند و مجدداً به سمت مقاومت 32 دلار برگشت. همانطور که مشاهده می کنید، در تایم فریم روزانه کف جدید و پایین تری به ثبت رسیده است، که نسبت به محدوده 30 دلار حمایت پایین تری می باشد.

خریداران در تلاش هستند تا قیمت سولانا را بالای عدد رند 30 دلار حفظ کنند. در صورتی که این سطح حمایت حفظ شود، پتانسیل برگشت قیمت بالای 32 دلار و شکست مقاومت میدلاین کانال نزولی بلند مدت سولانا وجود خواهد داشت. همچنین روی نمودار سولانا و روی اندیکاتور RSI واگرایی مثبت مشاهده شده که می‌تواند هشدار تغییر روند در تایم فریم پایین تر باشد. بنابراین مقاومت داینامیک همین کانال در صورت شکست و تثبیت قیمت بالای محدوده 32 دلار می تواند نشانه رشد قیمت سولانا و تغییر روند آن در تایم فریم 4 ساعته باشد. اما در صورتی که قیمت بالای 30 دلار تثبیت ندهد، فشار فروش می تواند قیمت را به کف قبلی سولانا که در محدوده 25 الی 26 دلار در نظر گرفته شده و درگذشت واکنش شدیدی از این محدوده مشاهده شد، برگرداند.

تحلیل سولانا SOL امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 16 مهر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در هفته گذشته روند رنج خود را ادامه داده است. قیمت این ارز با واکنشی که به محدوده مقاومت 35 دلار نشان داده است، مجددا وارد اصلاح شده و کاهش قیمت سولانا تا محدوده 32 دلار ادامه داشته است. در بازه زمانی 4 ساعته برای سولانا می توانیم یک کانال رنج بین این مقاومت و حمایت در نظر بگیریم.

قدرت خریدار و فروشنده در این محدوده برابر شده است، و می توانیم انتظار داشته باشیم که شکست هر یک از محدوده ها می تواند روند را به صورت شارپی ادامه دهد. شکست مقاومت 35 دلار، می تواند اهداف 39 الی 40 دلار را فعال کند. این محوده مقاومت ابر اندیکاتور ایچیموکو را شامل می شود، که می تواند با واکنش همراه باشد، و در این ناحیه احتمال سیو سود خریداران کوتاه مدت وجود دارد. اما شکست حمایت می تواند قیمت سولانا را تا محدوده 29.20 الی 29 دلار کاهش دهد، که این حمایت، کف های قبلی قیمت می باشد، و باز هم می تواند با واکنش مثبت همراه باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 16 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 16 مهر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 9 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 9 مهر 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 9 مهر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در هفته گذشته روند کاملا رنج خود را ادامه داده است، و در محدوده کانال قیمتی 30 الی 35 دلار قرار دارد. هفته گذشته قیمت چندین بار به محدوده 35 دلار برخورد کرد، و هر بار با سیو سود خریداران و واکنش شدید به این ناحیه همراه بوده است. همچنین مقاومت میدلاین کانال نزولی بلند مدت هم این محدوده مقاومت را تقویت کرده است.

در بازه زمانی 4 ساعته این روند رنج با جزییات بیشتری قابل بررسی است. در محدوده مقاومت 35 دلار، پتانسیل تشکیل الگوی سقف سه قلو وجود دارد، و اگر حمایت مینور 32 دلار شکسته شود، الگو تایید می شود، و هدف فروشندگان در محدوده 30 الی 29.5 دلار خواهد بود. اما اگر حمایت حفظ شود، و خریداران دربازار تمایل به خرید پیدا کنند، با شکست مقاومت محدوده 35 دلار، این بار قیمت سولانا می تواند تا سطح 40 الی 41 دلار رشد داشته باشد. مهم ترین مقاومت سولانا در محدوده 44.5 الی 48 دلار قرار دارد، که ناحیه تغییر روند در تایم فریم روزانه می باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 9 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 9 مهر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 27 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 27 شهریور 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 27 شهریور 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. این ارز با واکنش منفی به مقاومتی که در محدوده 38 دلار در نظر گرفته شده بود، با شیب بالایی به سمت حمایت های خود برگشت. حمایتی که در محدوده 32 الی 34 دلار در نظر گرفته شده بود، با فشار فروش بالا شکسته شده، و تایید شکست این حمایت را می توان از کندل روزانه دو روز قبل دریافت کرد.

در بازه زمانی روزانه قیمت زیر خطوط اندیکاتور ایچیموکو قرار دارد، اما افقی شدن ابر اندیکاتور در محدوده 39 دلار نشان می دهد که قیمت به حمایت های خوبی برخورد کرده است، و اگر ریزش شدیدی در بازار نداشته باشیم، سولانا می تواند برای کوتاه مدت روند صعودی خوبی به خود بگیرد، و پتانسیل رشد قیمت تا محدوده 45 دلار برای این ارز فراهم خواهد شد. در بازه زمانی هفتگی و بلند مدت هنوز نمی تواند نشانه های قطعی برگشت روند را روی نمودار مشاهده کرد، و همچنان پتانسیل یک برگشت دیگر به سمت حمایت های هفتگی در محدوده 25 دلار وجود دارد.

تحلیل سولانا SOL امروز 27 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 27 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 19 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 19 شهریور 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 19 شهریور 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در هفته گذشته روی محدوده حمایت خود در قیمت 30 دلار باقی ماند، و روند رنج آن با رشد قیمت بیت کوین در چند روز گذشته به پایان رسید. مجددا با حمایت خوب خریداران، شاهد رشد 15 درصدی قیمت سولانا بوده ایم. حرکت صعودی سولانا می تواند تا محدوده مقاومت 36.5 الی 37 دلار ادامه داشته باشد.

در این ناحیه با توجه به اینکه پیوت پوینت ماهانه قرار گرفته است، می توان انتظار واکنش بیشتری داشت. روند کلی سولانا هنوز در تایم فریم روزانه نزولی است، و در تایم فریم 4 ساعته نیز به محل شروع آخرین موج نزولی نزدیک شده است. در صورت واکنش قیمت به این محدوده، یک اصلاح عمیق تر می توان تا حمایت 33 الی 33.5 دلار انتظار داشت. اما در صورتی که فشار خرید موجب شکست مقاومت پیش رو شود، رشد قیمت تا مقاومت رند 40 دلار می تواند ادامه داشته باشد، و از این ناحیه واکنش قوی تری مورد انتظار می باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 19 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 19 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 12 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 12 شهریور 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 12 شهریور 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز سولانا SOL در طول هفته گذشته روند ریزشی آن ادامه پیدا کرد، و کندل هفتگی با منفی 16 درصد به محدوده کف قبلی مجددا برخورد کرده است. به دلیل فشار فروش بالایی که در موج نزولی شاهد هستیم، در صورتی که در تمام بازار فشار فروش نداشته باشیم، سولانا در بهترین حالت می‌تواند بین محدوده حمایت 29.5 الی 30.5 دلار و مقاومت محدوده 32.3 الی 34 دلار نوسانات خود را ادامه دهد. یک حمایت اصلی که مربوط به بازی زمانی هفتگی می‌باشد، در محدوده 24.85 الی 26.70 دلار روی نمودار سولانا در نظر گرفته شده است.

این حمایت یکبار در گذشته با واکنش خوبی همراه بوده و موجب رشد 80 درصدی سولانا شده است. مجددا در صورت برخورد قیمت به این ناحیه می توانیم انتظار مثبت از این حمایت داشته باشیم. بطور کلی یا توجه به وضعیت بازار، برای کوتاه مدت پیش بینی ادامه حرکت نزولی سولانا را داریم. اندیکاتور پیوت پوینت فیبوناچی نیز دقیقا سطوح حمایت مقاومت رسم شده را تایید می کند. به عنوان مثال سطح حمایت 29.60 دلار حمایت S1 ماهانه این اندیکاتور می باشد، و مقاومت پیوت نیز در محدوده 36.6 دلار قرار گرفته است.

تحلیل سولانا SOL امروز 12 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 12 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 29 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 29 مرداد 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 29 مرداد 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SOL را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SOL را مشاهده کنید.

رمز ارز SOL در هفته گذشته کاهش قیمت 18 درصدی را به ثبت رسانده است. الگوی کنج نزولی با ریزشی که در روز گذشته اتفاق افتاده است تایید شد. با این حرکت نزولی قوی، در صورت حفظ حمایت فعلی در محدوده 34.88 الی 37.4 دلار، پتانسیل ورود به روند رنج برای سولانا وجود دارد. اگر نشانه های حمایت روی نمودار مشاهد شود، سولانا می تواند این بار تا محدوده 52 دلار رشد داشته باشد.

اما در صورتی که حمایت فعلی از دست برود، و کندل نزولی قوی زیر محدوده 32 دلار بسته شود، ریزش قیمت می تواند تا محدوده حمایت اول 23.8 دلار و حمایت دوم 21.4 دلار ادامه داشته باشد.این حمایت به دلیل همپوشانی سطوح واکنشی بیشتر، پتانسیل واکنش قوی تری برای سولانا دارد. همچنین محدوده روند رنج سولانا می تواند بین حمایت فعلی و حمایت پایین تر 32 دلار باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 29 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 29 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 22 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 22 مرداد 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 22 مرداد 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در هفته گذشته با افزایش حجم معاملات که به ثبت رسانده است، تلاش خریداران را برای شکست مقاومت سقف های قبلی نشان می دهد. این مقاومت در محدوده 47 دلار قرار گرفته بود، اکنون شکسته شده است، و برخورد به محدوده مقاومت 49.5 الی 51 دلار محتمل می باشد. با توجه به اینکه عدد رند 50 دلار در این ناحیه قرار دارد، امکان واکنش منفی برای کوتاه مدت وجود دارد. رمز ارز سولانا در تایم فریم چهار ساعته داخل یک کانال صعودی همگرا قرار گرفته است. سقف این کانال تقریبا با محدوده مقاومت 50 دلار همپوشانی دارد.

بنابراین احتمال واکنش منفی افزایش پیدا خواهد کرد. تا زمانی که کف قبلی در محدوده 41.8 الی 39.6 دلار حفظ شود، همچنان پتانسیل رشد بیشتری برای سولانا وجود خواهد داشت. اصلی ترین مقاومت سولانا نیز در محدوده 67.8 الی 70.7 دلار قرار گرفته است. خطوط اندیکاتور ایچیموکو نیز سطح حمایت رسم شده را تایید می کند. قیمت کاملا بالای ابر قرار گرفته است، و روند سولانا بعد از پولبک و ثبت کف بالاتر در تایم فریم روزانه نیز می تواند صعودی شود. البته برای برگشت به سطوح قیمتی بالاتر نیاز به گذشت زمان و تثبیت قیمت در محدوده های فعلی دارد.

تحلیل سولانا SOL امروز 22 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 22 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 15 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 15 مرداد 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 15 مرداد 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در طی هفته های گذشته روند رنجی را پشت سر گذاشته است. قیمت این ارز در یک الگوی مثلث نزولی قرار گرفته است. با توجه به رشد بسیاری از آلت کوین ها، سولانا نیز رشد بسیار خوبی داشته است، اما واکنش های شدیدی به محدوده مقاومت 45.6 الی 50.85 دلار مشاهده شده است. برای کوتاه مدت تا زمانی که در تایم فریم 4 ساعته کندل نزولی زیر محدوده 34 دلار بسته نشود، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت همچنان ادامه داشته باشد.

اما در صورت بسته شدن کندل زیر این ناحیه، کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده 28 دلار ادامه داشته باشد، و مجددا کف قبلی می تواند تست شود. در کوتاه مدت تا زمانی که بیت کوین صعودی باشد، سولانا می تواند تا مقاومت 50 و حتی محدوده 55 دلار نیز رشد داشته باشد. اندیکاتور Ichimoku در تایم فریم روزانه ابر صعودی را نشان می دهد، که می تواند نشانه تشکیل واگرایی و احتمالا تست محدوده حمایت اصلی باشد. بنابراین در صورت شکست خط روند صعودی کوتاه مدت، می توان سیگنال منفی دریافت کرد.

تحلیل سولانا SOL امروز 15 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 15 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 1 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 1 مرداد 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 1 مرداد 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در هفته قبل با ادامه حمایت های صورت گرفته، قیمت آن به محدوده مقاومت 41.6 الی 45.3 دلار برخورد کرد. این ناحیه با واکنش منفی همراه بود، و به دلیل اینکه قیمت در یک روند رنج قرار دارد، مجددا در حال کاهش به سمت حمایت های خود می باشد. یک نکته مهم در مورد نمودار سولانا در محدوده فعلی وجود دارد، و آن این است که حمایت محدوده 39 دلار در حال حاضر تبدیل به یک ناحیه تقاضای کوتاه مدت تبدیل شده است، و همچنین پیوت هفتگی اندیکاتور پیوت پوینت قیمت 37 دلار را نشان می دهد.

این دو ناحیه در صورتی که حفظ شوند، احتمال شکست مقاومت پیش رو افزایش خواهد یافت. همچنین حمایت های خطوط اندیکاتور Ichimoku در این محدودها قرار دارد. پس در صورت حفظ این نواحی، و شکست مقاومت ابر کومو، رشد قیمت می تواند تا محدوده 70 دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 1 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 1 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 25 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 25 تیر 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 25 تیر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در طی هفته گذشته قدرت خریدار و فروشنده تقریبا برابری داشته است. حمایتی که در هفته گذشته در محدوده 31 الی 32.3 دلار روی نمودار رسم شده است، مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. اما توجه داشته باشد تا زمانی که مقاومت محدوده 41.6 الی 44.5 دلار به سمت بالا پر قدرت شکسته نشود، نمی توانیم انتظار داشته باشیم که روند قیمت در تایم فریم روزانه صعودی شده باشد. با اینکه قیمت سقف های بالاتری به ثبت نرسانده است، اما اندیکاتور RSI واگرایی مخفی را نشان می دهد. بنابراین در صورتی که شاهد حرکت و شکست مقاومت 38 دلار نباشیم، احتمال برگشت به سطوح پایین تر در محدوده کف کانال نزولی وجود خواهد داشت.

تحلیل سولانا SOL امروز 25 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 25 تیر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 18 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 18 تیر 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 18 تیر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در هفته گذشته حرکت صعودی قابل قبولی داشته است. این ارز که در محدوده 31 الی 32 دلار یک حمایت برای آن در نظر گرفته شده بود، با واکنش مثبت همراه بوده است. حرکت صعودی قدرت تاکنون مومنتوم روند را در تایم فریم 4 ساعته صعودی کرده است، و محدوده حمایت 35 دلار به عنوان پیوت ماهانه برای سولانا در نظر گرفته شده است.

تا زمانی که این حمایت و همچنین محدوده 34 دلار حفظ شود، سولانا می‌تواند به اهداف بالاتری را در محدوده های 43, 47 و 50 دلار رویت کند. در صورت برخورد قیمت با مقاومت 50 دلار، انتظار واکنش منفی داریم. به دلیل اینکه این مقاومت، در تایم فریم روزانه یک محدوده عرضه و تقاضای مهم می باشد. یک خط روند صعودی کوتاه مدت نیز روی پیوت های موج صعودی رسم شده است، و تا زمانی که این حمایت حفظ شود، پتانسیل رشد بیشتر قیمت وجود دارد.13:08

تحلیل سولانا SOL امروز 18 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 18 تیر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 11 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 11 تیر 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 11 تیر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در طی هفته گذشته یک روند نزولی داشته است. موج صعودی کوتاه مدتی که موجب رشد قیمت سولانا شده بود، تا سطح 43 دلار ادامه پیدا کرد. اما به دلیل شیب بالای روند نزولی، این رشد قیمت بعد از پوشش دادن نیمی از موج اصلی، با واکنش و سیو سود خریداران کوتاه مدت مواجه شد. قیمت سولانا در زمان نگارش این تحلیل در محدوده 32 دلار قرار دارد.

چند سطح حمایتی مهم که مربوط به بازه زمانی هفتگی می باشد برای سولانا در نظر گرفته شده است، و با توجه به اینکه حمایت ماهانه نیز در این سطوح قرار دارد، امکان واکنش قیمت و برگشت به سمت مقاومت های 50 و 60 دلار وجود دارد. این حمایت ها در محدوده های 26 الی 27.5 دلار که هفته های گذشته واکنش بسیار خوبی نشان داده است، و محدوده اصلی 19.40 الی 21.7 دلار که آخرین حمایت مهم سولانا می باشد.

در صورت ریزش شدید در بازار، امکان برخورد قیمت حتی به صورت کوتاه مدت با این محدوده وجود دارد، و به دلیل اینکه این سطح در کف کانال نزولی دوم قرار دارد، احتمالا پایین ترین کف احتمالی خواهد بود. برای این هفته نیز تا زمانی که حمایت 31 الی 30 دلار شکسته نشود، سولانا می تواند بین این حمایت و مقاومت 38 دلار رنج شود.

تحلیل سولانا SOL امروز 11 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 11 تیر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل سولانا SOL امروز 4 تیر 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در طول هفته گذشته رشد بسیار خوبی را به ثبت رسانده است. این ارز که در محدوده 33 دلار یک ناحیه عرضه و تقاضای مهم در اختیار دارد، بعد از اینکه خریداران قدرت را در این محدوده به دست گرفتند، شاهد رشد قیمت و چرخش روند در تایم فریم 4 ساعته بوده ایم. بنابراین با خروج قیمت از کانال نزولی، مقاومت اول 40 دلار در برخورد اول با واکنش همراه بوده است.

اما با حمایت خریداران این سطح در حال حاضر تبدیل به حمایت شده است. بنابراین تا زمانی که حمایت 40 دلار شکسته نشود، خریداران می توانند به اهداف بالاتری دست یابند. از طرف دیگر مقاومت دومی که در محدوده 44 الی 45.5 دلار قرار دارد، یک ناحیه عرضه و تقاضای دیگر می باشد، که مربوط به بازه زمانی 1 ساعته است. بنابراین قیمت می تواند برای مدت کوتاهی بین دو سطح حمایت مقاومت ذکر شده نوسان داشته باشد، و می توانیم یک روند رنج کوتاه مدت را انتظار داشته باشیم.

تحلیل سولانا SOL امروز 4 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 4 تیر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 28 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 28 خرداد 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 28 خرداد 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL یازدهمین کندل نزولی هفتگی خود را روی نمودار به ثبت رسانده است. این ارز که هفته گذشته زیر محدوده حمایت 32 الی 41 دلار بسته شد، در این هفته نیز با پولبک به این سطح مقاومت، ریزش بیشتری تا محدوده 26 دلار داشته است. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت همچنان داخل کانال نزولی در حال نوسان می باشد.

بنابراین ریزش می تواند تا محدوده حمایت بعدی در قیمت 21 الی 19.40 دلار ادامه داشته باشد. در تایم فریم 4 ساعته نیز قیمت کاملا زیر خطوط اندیکاتور Ichimoku قرار گرفته است، و مجددا سیگنال نزولی داده است. بنابراین تا تثبیت قیمت ها روی یکی از سطوح حمایت، باید منتظر ماند.

تحلیل سولانا SOL امروز 28 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 28 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 21 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 21 خرداد 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 21 خرداد 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در طی دو هفته گذشته روی سطح حمایت ماهانه خود در محدوده 41 الی 32.40 دلار باقی مانده است. برگشت قیمت از این سطح نیازمند تثبیت قیمت در این محدوده می باشد. در حال حاضر قیمت داخل کانال نزولی در تایم فریم 4 ساعته قرار گرفته است، و با توجه به واکنشی که به سقف کانال در چند روز گذشته شاهد بوده ایم، و همچنین حمایتی که در محدوده 40 دلار به سمت پایین شکسته شده است، در صورتی که سطح 35 الی 36 دلار حفظ شود، انتظار می رود که روند قیمت بین حمایت مقاومت ذکر شده رنج شود.

برای خرید در صورتی که سقف کانال شکسته شود، و قیمت به سطح 40 دلار پولبک برگشت داشته باشد، با توجه به وضعیت کلی بازار می توان انتظار حمایت برای هفته بعدی را داشت.

تحلیل سولانا SOL امروز 21 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 21 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 7 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 7 خرداد 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 7 خرداد 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز سولانا SOL در طول هفته گذشته به محدوده مقاومتی که در قیمت 60 الی 54 دلار برخورد کرد و به آن واکنش داد. همان طور که هفته قبل عنوان شد، انتظار برخورد مجدد به سطح حمایت فعلی به دلیل حضور اندیکاتور RSI در محدوده اشباع فروش وجود داشت. اما در این هفته همان طور که روی نمودار مشاهده می کنید، اندیکاتور از محدوده اشباع فروش خارج شده است، و قیمت روی حمایت فعلی پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت و حرکت به سمت مقاومت 90 دلار را دارد.

تا زمانی که کندل روزانه نزولی و قوی داخل سطح حمایت 33 الی 40.5 دلار نفوذ نداشته باشد، پتانسیل رشد قیمت از این ناحیه وجود دارد. همچنین ابر کومو اندیکاتور Ichimoku ضخامت زیادی پیدا کرده که می تواند نشانه تایید سطح حمایت فعلی باشد. فاصله زیاد خطوط تنکانسن و کیجونسن نیز نشان می دهد که سطح مقاومت 60 دلاری برای سولانا می تواند مهم باشد، و انتظار داریم که سولانا در محدوده فعلی روند رنجی در کوتاه مدت داشته باشد.

تحلیل سولانا SOL امروز 7 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 7 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 24 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 24 اردیبهشت 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 24 اردیبهشت 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز سولانا با شکست حمایت مهم خود در کف کانال صعودی، ریزش قیمت شدیدی را تجربه کرد. این ارز با فشار فروشی که در تمام بازار شاهد بودیم، به سطح حمایت مهم دیگری در محدوده 33 الی 40.5 دلار برخورد کرده و به این سطح واکنش مثبتی نشان داده است. تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، می توانیم به صعودی بودن روند میان مدت سولانا امیدوار باشیم.

اما در حال حاضز نیز به دلیل خروج قیمت از کانال صعودی، روند سولانا به احتمال بالا وارد روند رنجی خواهد شد، و تا زمانی که مقاومت ترند لاین نزولی تبدیل به حمایت نشود، این روند رنج ادامه خواهد داشت. در تایم فریم روزانه نیز اندیکاتور RSI هنوز کاملا در محدوده اشباع فروش می باشد و در صورت برگشت قیمت باز هم احتمال برخورد به سطح حمایت فعلی وجود دارد.

تحلیل سولانا SOL امروز 24 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 24 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 17 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 17 اردیبهشت 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 17 اردیبهشت 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز سولانا SOL برای پنجمین هفته متوالی حرکت نزولی آن ادامه پیدا کرده است. این ارز که مجددا به سطح حمایت مهمی در محدوده 85 الی 78 دلار برخورد کرده است، هنوز می تواند با فشار فروش بالایی همراه باشد. محل بسته شدن کندل این هفته می تواند در تعیین ادامه حرکت قیمت کمک کننده باشد. در حال حاضر حمایت فعلی می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود.

خریداران باید قیمت را بالای سطح مقاومت 81 دلار برسانند و این محدوده پر قدرت شکسته شود. در این صورت انتظار می رود که حرکت تا محدوده 85 دلار ادامه داشته باشد. برای خرید کم ریسک به دلیل اینکه بعد از رشد قیمت امکان برگشت مجدد برای تست حمایت 85 دلار وجود دارد،  باید تا شکست ترند لاین نزولی و تثبیت قیمت بالای محدوده 85 دلار منتظر ماند.

تحلیل سولانا SOL امروز 17 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 17 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 10 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 10 اردیبهشت 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 10 اردیبهشت 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

برای رمز ارز SOL در طول دو هفته گذشته طبق بررسی هایی که انجام شد، دو محدوده حمایت مقاومت در نظر گرفته شده بود، که یکی در قیمت 104 الی 108 دلار قرار گرفته بود، و حمایت محدوده 92 الی 94 دلار هم که مربوط به تایم فریم روزانه می باشد، در حال حاضر مانع از ریزش قیمت سولانا شده است. این حمایت که با کف کانال صعودی بلند مدت همپوشانی دارد، می تواند با واکنش همراه باشد. اندیکاتور EMA نیز در قیمت 100 دلار مقاومت مهمی را نشان می دهد.

بنابراین در صورتی که این بار شاهد شکست این مقاومت باشیم، انتظار داریم که خریداران سولانا بتوانند قیمت را به مقاومت اول در محدوده 108 و مقاومت دوم 125 دلار برسانند. یکی از مهم ترین حمایت های سولانا نیز در محدوده 82 الی 85 دلار می باشد. نکته دیگری که وجود دارد این است که برای سولانا می توان در تایم فریم 4 ساعته یک الگوی کنج نزولی در نظر گرفت. بنابراین در صورت شکست الگو و پولبک به آن، می توان نشانه دیگری از حمایت را شناسایی کرد.

تحلیل سولانا SOL امروز 10 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 10 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 27 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 27 فروردین 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 27 فروردین 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در طول هفت روز گذشته کاهش قیمت داشت. اما این کاهش قیمت روی سطح حمایت هفتگی بسیار مهمی متوقف شده است. این حمایت هفتگی در محدوده 94 الی 105 دلار قرار دارد و عدد رند 100 دلار نیز داخل این محدوده قرار گرفته است. قیمت در زمان نگارش این تحلیل روی عدد 102 دلار می باشد.

اما در تایم فریم روزانه در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح 108 دلار برسانند و شاهد بسته شدن کندل روزانه بالای این قیمت باشیم، انتظار رشد مجدد تا مقاومت قبلی و حتی محدوده 150 دلار وجود دارد. حمایت اصلی نیز با توجه به صعودی شدن روند در محدوده 92 الی 94 دلار می باشد. برای کاهش مومنتوم روند نزولی نیاز به تثبیت قیمت ها در بازار داریم. شکست مقاومت داینامیک ترند لاین نزولی نیز می تواند به برگشت روند کمک کند.

تحلیل سولانا SOL امروز 27 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 27 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 20 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 20 فروردین 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 20 فروردین 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در بازه زمانی روزانه بعد از برخورد به مقاومت هفتگی خود در محدوده 134 الی 153 دلار با واکنش شدیدی همراه بوده است. بنابراین با سیو سود برخی از خریداران و همچنین کاهش تقاضا زیر محدوده مقاومت، شاهد کاهش قیمت در روزهای گذشته هستیم. حمایتی که می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود، در محدوده 103 الی 97 دلار می باشد که عدد رند 100 دلار داخل این محدوده قرار گرفته است.

با توجه به فشار فروشی که در روزهای گذشته روی نمودار مشخص می باشد، برای برگشت قیمت به سمت مقاومت های قبلی نیاز به گذشت زمان برای کاهش مومنتوم روند نزولی در تایم های پایین تر می باشد. نمودار سولانا در حال حاضر در وضعیتی قرار گرفته است که در صورت حفظ محدوده حمایت خود، پتانسیل صعودی شدن روند در تایم فریم روزانه را افزایش خواهد داد. انتظار ادامه نوسانات قیمت بین این حمایت و مقاومت محدوده 150 دلار را برای روزهای آینده داریم.

تحلیل سولانا SOL امروز 20 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 20 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 6 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 6 فروردین 1401

تحلیل سولانا SOL امروز 6 فروردین 1401

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در طول هفته گذشته رشد خوبی را تجربه کرد. این رشد قیمت که از محدوده حمایت 77.90 الی 72.40 دلار شروع شده بود، با برخورد به مقاومت سقف کانال نزولی در محدوده 94 الی 96 دلار متوقف شده بود، و بین این مقاومت و حمایت مینور در محدوده 88 دلار رنج شده، و دچار فشردگی قیمت بود.

در حال حاضر محدوده 96 الی 100 دلار به حمایت خوبی تبدیل شده است، و با صفر شدن مومنتوم روند نزولی، می توانیم انتظار داشته باشیم که در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، سولانا تا هدف بعدی در محدوده 110 و هدف دوم 140 دلار رشد داشته باشد. توجه داشته باشید که روند قیمت در تایم روزانه هنوز صعودی نشده است، و تا زمانی که قیمت بالای 150 دلار برگشت و تثبیت نداشته باشد، نمی توانیم انتظار رشد بیشتر را داشته باشیم.

تحلیل سولانا SOL امروز 6 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 6 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 28 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 28 اسفند 1400

تحلیل سولانا SOL امروز 28 اسفند 1400

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در هفته گذشته با رشد خوبی از محدوده حمایت 80 دلار همراه بود. این ارز که چندین بار به این سطح مهم برخورد کرده بود و واکنش خوبی نشان داده بود، موجب حمایت خریداران و رشد قیمت تا یکی از محدوده های مقاومت خود در عدد 94 الی 96 دلار شده است. این مقاومت که با سقف کانال نزولی همپوشانی دارد، در صورتی که تبدیل به حمایت شود می توان انتظار داشت که رشد قیمت سولانا تا محدوده مقاومت بعدی در قیمت 133 الی 143 دلار ادامه داشته باشد.

سولانا در حال حاضر در بازه زمانی چهار ساعته روند صعودی دارد و تا زمانی که حمایت 88 دلار را حفظ کند، می توان انتظار داشت که رشد قیمت همچنان ادامه داشته باشد و سولانا به عدد بالاتری برسد. بنابراین احتمال پولبک زدن سقف شکسته کانال نزولی وجود دارد. همچنین یک خط روند صعودی آبی‌ رنگ روی نمودار وجود دارد و تا زمانی که حفظ شود می‌توان انتظار عدد بالاتری را از سولانا داشت.

تحلیل سولانا SOL امروز 28 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 28 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 21 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 21 اسفند 1400

تحلیل سولانا SOL امروز 21 اسفند 1400

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در این هفته مجددا به محدوده حمایت خود در قیمت 82 الی 78 دلار برگشت داشته است. دو محدوده حمایت دیگر نیز در قیمت 71 دلار و آخرین سنگر حمایتی در قیمت 67 الی 58 دلار می باشد. محدوده های فعلی، همگی در کف کانال بلند مدت صعودی قرار گرفته اند و انتظار می رود که با واکنش خوبی همراه باشد. در صورت خروج قیمت از این الگوی کنج نزولی، انتظار می رود که سولانا حداقل تا محدوده 140 دلار رشد داشته باشد.

فشار فروش به محدوده حمایت هنوز کاهش پیدا نکرده است، و قدرت کندل های صعودی به حدی نیست که انتظار داشته باشیم حمایت محدوده 82 الی 78 حفظ شود. بنابراین احتمال برخورد قیمت به محدوده 78 دلار وجود دارد.

تحلیل سولانا SOL امروز 21 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل سولانا SOL امروز 21 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 14 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز سولانا SOL امروز 14 اسفند 1400

تحلیل سولانا SOL امروز 14 اسفند 1400

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال سولانا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SOL در این هفته رشد قیمت خوبی را تا محدوده 106 دلار تجربه کرد. با توجه به نوسانی بودن بازار، و رشد قیمت های کوتاه مدت، و همچنین محدوده رند 100 دلار که یک مقاومت روانی می باشد، و در نهایت همزمان شدن با برگشت قیمت بیت کوین، شاهد ریزش قیمت سولانا هم بودیم. کاهش قیمت مجددا تا محدوده حمایت 85 دلار ادامه پیدا کرده است. یک الگوی چکش برعکس در حال شکل گیری می باشد، که احتمال برگشت قیمت در هفته آینده وجود دارد.

تحلیل سولانا SOL امروز 14 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل سولانا SOL امروز 14 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز SOL بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه روند قیمت بین مقاومت محدوده 100 دلار و حمایت محدوده 85 الی 80 دلار رنج می باشد. بنابراین با توجه به فشار فروش بالا در روزهای گذشته احتمال ریزش بیشتر قیمت تا محدوده حمایت 70 دلار وجود دارد. این محدوده نزدیک کف کانال صعودی بلند مدت می باشد، که برای رشد قیمت در میان مدت مناسب خواهد بود.

همانطور که اندیکاتور RSI را نیز مشاهده می کنید، هنوز در محدوده اشباع خرید قرار دارد. پس ادامه روند قیمت بستگی به سطح حمایت 85 الی 80 دلار دارد. چنانچه نشانه های برگشت قیمت روی این محدوده مشاهده شود، می توان انتظار برگشت قیمت را داشت.

تحلیل تکنیکال ارز SOL بازه زمانی روزانه امروز 14 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز SOL بازه زمانی روزانه امروز 14 اسفند 1400

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

نوشته های مشابه

51 دیدگاه

    1. سولانا هنوز از کانال نزولی بلند مدت خارج نشده، اما به طور کلی اهداف بالایی می تونه برای بلند مدت داشته باشه

    1. سلام کاربر گرامی
      تحلیل های هفتگی SOL رو می تونید در سایت زوم ارز دنبال کنید.
      تیم زوم ارز سعی می کنه بهترین تحلیل ارزها رو به صورت رایگان در اختیار کاربران سایت قرار بده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا