قیمت لحظه ای شیبا اینو امروز به تومان (SHIB)

SHIB

قیمت شیبا اینو SHIB

رتبه 15#
token
$0.00000847
-3.22%

0 تومان

SHIB  شیبا اینو  SHIB
Price:
$0.00000847
  -3.22%
حجم بازار
$4,994,701,761
-3.22%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$4,996,750,174
-3.22%
حجم معاملات
24h
$91,813,312
27.84%
سکه در گردش
589,349,696,129,865 SHIB
عرضه کل
0

قیمت شیبا اینو امروز به تومان | قیمت SHIB

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت شیبا اینو یا قیمت SHIB در همین لحظه معادل 0.00000847 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 51,900 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای شیبا اینو یا قیمت لحظه ای SHIB، معادل 0 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز شیبا اینو در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال شیبا اینو یا SHIB در رتبه 15 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال شیبا اینو، 4.99 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز شیبا اینو | SHIB، 91.81 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت شیبا اینو را رصد کنیم، می توان گفت قیمت شیبا اینو در 1 ساعت گذشته دچار 0.15% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته -3.22% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز شیبا اینو -1.86% درصد تغییر کرده است. و قیمت شیبا اینو در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات -15.091%، -21.39%، 4.32% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز شیبا اینو یا SHIB در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 0.0000088 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز شیبا اینو یا SHIB در 24 گذشته تجربه کرده است 0.0000085 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز شیبا اینو تجربه کرده است مبلغ 0.000088 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 0.000088 دلار برای شیبا اینو، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز شیبا اینو تا بحال تجربه کرده است، 0.000000000082 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،شیبا اینو تا این لحظه مبلغ 0.000000000082 دلار می باشد.
شیبا اینو یا Shiba Inu که با نماد اختصاصی SHIB نمایش داده می شود، شیبا اینو یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2020-08-01 به وجود آمده است و همچنین قیمت شیبا اینو با مبلغ 0.0000000016 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز شیبا اینو از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال شیبا اینو هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای شیبا اینو یا SHIB را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای ارز شیبا مهم است؟

اگر شما کاربران زوم ارزی قصد ترید در دنیای ارزهای دیجیتال داشته باشید، باید از قیمت لحظه دائما با خبر باشید تا بتوانید یک ترید موفق را تجربه کنید و هنگامی که شما قصد خرید یا فروش ارز شیبا را دارید می بایست از قیمت لحظه ای آن اطلاع داشته باشید. شما کاربران زوم ارزی می توانید با مراجعه به صفحه https://www.zoomarz.com/coins/shiba-inu/ در وب سایت زوم ارز از قیمت لحظه ای ارز شیبا مطلع گردید.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال شیبا و تاثیر قیمت آن بر دیگر ارزهای دیجیتال

نیم نگاهی به ارز دیجیتال شیبا و تاثیر قیمت آن بر دیگر ارزهای دیجیتال

 

ارز دیجیتال شیبا با نماد اختصاری SHIB شناخته شده است. این رمز ارز در آگوست سال 2020 توسط شخص یا گروهی به نام ریوشی به بازار ارزهای دیجیتال طراحی و در جولای سال 2020 در بازار کریتوکارنسی لیست گردید. این رمز ارز بر بستر بلاکچین اتریوم به عنوان یک توکن ERC – 20 به وجود آمد. بهتر است بدانید بزرگترین سرمایه گذار این رمز ارز ویتالیک بوترین شناخته شده است. او در ابتدا عرضه این رمز ارز طی اقدامی 90 درصد ارز شیبا خود را سوزاند و ادعا او بعد از این عمل این بود که نمی خواهد چنین قدرتی را در اختیار داشته باشد.
بهتر است بدانید شیبا اینو تنها یک توکن نیست بلکه یک توکن ابزاری است و توسعه دهندگان از همان ابتدا بر روی توسعه پلتفرم شیبا در حال تحقیق و اجرایی کردن یکسری از خدمات بودند. که اغلب آنها همچون متاورس و صرافی غیر متمرکز شیبا امروزه بسیار مورد پسند کاربران قرار گرفته اند.
همانطور که می دانید شیبا یک توکن مبنتی بر بلاکچین اتریوم می باشد. بهتر است بدانید علاوه بر سازگار بودن با بلاکچین اتریوم، از بلاکچین اتریوم می توان به عنوان یک میزبان برای ورود به شیبا استفاده کرد.
بهتر است بدانید ساختار شیبا اینو از سه توکن ایجاد شده است و به کاربرانش اجازه می دهد، تا از خدمات گوناگون آنها استفاده نمایند. در ادامه این سه توکن را ذکر خواهیم کرد.

 • شیبا اینو (SHIB)

شیبا ارز اصلی این پروژه شناخته شده است و کل بلاکچین اصلی را توکن شیبا اینو تشکیل می دهد.

 • لیش (LEASH)

لیش به عنوان دومین توکن این پروژه شناخته شده است و نشان دهنده طرف دیگر ارز شیبا می باشد.

 • بون (BONE)

توکن بون به عنوان توکن بلاکچین شیبا اینو شناخته شده است و قرار است، در آینده امکان شراکت در پروژهای غیر متمرکز را برای فعالان در این رمز ارز را فراهم نماید.

آیا ارز شیبا استخراج می شود؟

همانطور که می دانید برای استخراج ارزهای دیجیتال می بایست رمز ارزها در ساختار اصلی خود از الگوریتم اثبات کار به کار بگیرند، اما ارز شیبا در ساختار خود از الگوریتم اثبات سهام به کار گرفته است به همین دلیل این رمز ارز قابلیت استخراج ندارد.

کیف پول های ارز شیبا

همانطور که می دانید قبل از خرید ارز دیجیتال مدنظر می بایست اقدام به خرید و یا تهیه کیف پول دیجیتالی پشتیبانی از ارز مربوطه کنید. در این قسمت قصد داریم چند نمونه از کیف پول هایی را که از ارز شیبا پشتیبانی می کنند را ذکر نماییم.

 • کیف پول کوین بیسCoinbase
 • کیف پول تراست Trust wallet
 • کیف پول متامسک META MASK
 • کیف پول اتمیک ATOMIC Wallet

صرافی های پشتیبانی کننده از ارز شیبا

همانطور که می دانید برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید به صرافی های پشتیبانی کننده از ارز مدنظر مراجعه کنیم. شما کاربران زوم ارزی می توانید با مراجعه به وب سایت کوین مارکت گپ لیست کاملی از صرافی های پشتیبانی کننده ارز شیبا را مشاهده نمایید. در ادامه قصد داریم برخی از صرافی های پشتیبانی کننده ارز شیبا را نام ببریم با ما همراه باشید.

 • صرافی 1inch
 • صرافی Coin Bene
 • صرافی OX
 • صرافی یونی سو آپUni Swap
 • صرافی Poloniex
 • صرافی Hoo
 • صرافی Hotbit
 • صرافی Bilaxy

روند قیمتی ارز شیبا

روند قیمتی ارز شیبا

در این قسمت قصد داریم به بررسی روند قیمتی ارز شیبا بپردازیم در حال حاضر این رمز ارز رتبه 13 بازار کریپتوکارنسی را به خود اختصاص داده است. رمز ارز شیبا اینو درمی سال 2021 در بازار ارزهای دیجیتال با محدوده قیمتی 0.00001238 لیست شده است و بعد از اینکه این ارز وارد بازار ارز دیجیتال شد به صورت ناگهانی صعود کرد و بعد از آن با افت قیمت در محدوده 0.00000507 رو به رو شد. در همان ابتدا کاربران توانستند. از این بازار سود خوبی دریافت کنند. ارز شیبا در اکتبر 2021 بالاترین محدوده قیمتی را در سطح 0.00003098 به ثبت رساند و پس از آن بازار روند کاملا نزولی به خود گرفت تا جایی که در ژوئن 2022 به پایین ترین حد خود یعنی 0.00000713 رسید و درحال حاضر بازار در مسیر نزولی و صعودی در یک کانال مشخص می باشد.


تحلیل ارز شیبا

تحلیل ارز شیبا

توصیه می کنیم قبل از ورود به بازار های ارز دیجیتال کاملا با روش تحلیل بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید. زیرا اگر قصد سرمایه گذاری در این بازار ارز شیبا را دارید، می بایست از قدرت تحلیل بالایی از بازار برخوردار باشید. تا بتوانید با تحلیل از بازار ارز با رفتار کندل ها و نمودار رفتار های آینده بازار را پیش بینی کنید، در نهایت به سود خوبی از بازار دست یابید.

 • تحلیل تکنیکال ارز شیبا

تحلیل تکنیکال یکی از پرکاربرد ترین تحلیل ها در بازار ارزهای دیجیتال و تریدرها محسوب می شود. تحلیل گران با بررسی حجم معاملات، نمودار ها و کندل های ارز شیبا اقدام به تهیه گزارشی مبنی بر صعودی بودن و یا نزولی بودن قیمت بازار این رمز ارز می کنند. برای تحلیل تکنیکال ارز شیبا و یا هر ارز دیگری آشنایی با رفتارهای بازار یک امر مهم محسوب می شود. ممکن است روند قیمتی ارز شیبا علاوه بر صعودی و یا نزولی رفتاری همچون افزایش و یا کاهش قیمت در یک کانال خاص را تجربه نماید.

 • تحلیل فاندامنتال ارز شیبا

تحلیل فاندامنتال روشی است که تحلیل گران بازار ارز شیبا را با توجه به عوامل اقتصادی و حواشی اخبار در حیطه این رمز ارز آن را بررسی می نمایند، تا بتوانند گزارشی مناسب براساس رفتار بازار مبنی بر صعودی یا نزولی بودن بازار را ارائه دهند. تحلیل گرا بر این عقیده هستند عوامل اقتصادی و سیاسی تاثیر زیادی بر نوع تحلیل فاندامنتال دارد.
به عنوان مثال جنگ روسیه و اوکران تاثیر بسزایی در کاهش قیمت ارزهای دیجیتال در حال حضر گذاشته است.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز شیبا

امروزه با پیشترفت قابل ملاحظه تحلیل در دنیای ارزهای دیجیتال معاملات به صورت حرفه ای تر و آگاهانه صورت می گیرد. اغلب کاربران فعال در حوزه ترید دستی بر تحلیل بازار دارند و این امر باعث شده آنها رفتار بازار در آینده به خوبی پیش بینی کنند. تحلیل سنتیمنتال در واقع تحلیلی است که به بررسی رفتار و روانشناسی سرمایه گذاران فعال در این حوزه می پردازند. تحلیلگران می بایست آشنایی دقیقی بر چگونگی رفتار سرمایه گذاران شیبا داشته باشند تا بتوانند تحلیلی درست از این بازار ارائه دهند. به صورت کلی تحلیل سنتیمنتال تلفیق بسیار خوبی از از دو تحلیل تکنیکال و فاندامنتال می باشد.


عوامل موثر بر قیمت شبکه شیبا

عوامل موثر بر قیمت شبکه شیبا
 •  ارزش شبکه:

همانطور که می دانید با افزایش حجم معاملات در شبکه اصلی یک ارز موجب افزایش قیمت آن می شود. اگر حجم معاملات در بازار ارز دیجیتال شیبا افزایش یا کاهش یابد تاثیر مستقیمی بر روی ارز شیبا خواهد گذاشت.

 •  عرضه و تقاضا:

همانطور که می دانید عرضه و تقاضا دو رکن اساسی در بازارهای مالی و کالا محسوب می شوند. هرگاه یکی از این دو عامل بر دیگری پیشی بگیرد، بازار با افزایش و کاهش قیمت روبه رو خواهد شد.

 • رقبا:

رقابت در حوزه بازار های ارز دیجیتال یکی از عوامل رشد و شکوفایی بر شمرده می شود. زیرا توسعه گران و سازندگان ارزهای دیجیتال برای بقا و ارتقا در این بازارا می بایست نظر کاربران را با توسعه ارزها و ارائه خدمات بیشتر توسط آن ها بیش از بیش جلب نمایند. اما گاها نیز مشاهده شده این رقابت به صورت ناجوانمردانه ای باعث حذف و یا کمرنگ شدن یک ارز شده است.

 • تحلیل گران:

تحلیل گران با ارائه گزارشی نسبت به روند قیمتی بازار در روزهای آینده با بررسی نمودارها و کندل های روزانه می توانند، کاربران را به سمت یک رمز ارز سمت و سو بدهند.

مهمترین علت های افزایش قیمت شبکه شیبا

 • افزایش ارزش شبکه شیبا:

اگر در بازار حجم معاملات شبکه شیبا ازایش یابد یکی سرمایه گذاران و هولدر های بزرگ بازار این رمز ارز را حمایت کنند شاهد افزایش قیمت شبکه شیبا و در نهایت افزایش قیمت ارز شیبا خواهیم بود.

 • افزایش تقاضا:

همانطور که گفتیم پیشی گرفتن دو عامل تقاضا و عرضه باعث نوسان قیمت در بازار می شود. اگر در بازار ارز شیبا به صورت کم عرضه شود اما تقاضا برای خرید این رمز ارز از سمت کاربران افزایش یابد. در این هنگام شاهد افزایش قیمت ارز شیبا خواهیم بود.

 • رقبا:

در بازار ارزهای دیجیتال توسعه دهندگان برای افزایش میزان حجم معاملات خود دائما در حال افزایش خدمات و سرعت بخشیدن به بلاکچین مدنظر خود هستند تا از این طریق بتوانند با افزایش حجم معاملات قیمت رمز ارز خود را افزایش دهند.

 •  تحلیل گران:

تحلیل گران ارز های دیجیتال با بررسی کندل ها و نمودارهای ارز شیبا با وجه به اخبار و حواشی پیرامون این رمز ارز تا مدتی روند قیمتی این رمز ارز را صعودی گزارش می دهند و این امر باعث سرازیر شدن تعداد زیادی کاربر برای سرمایه گذاری در این رمز ارز می شود در نهایت شاهد افزایش قیمت ارز شیبا خواهیم بود.

مهمترین علت های کاهش قیمت شبکه شیبا

 •  کاهش ارزش شبکه شیبا :

همانطور که می دانید کاهش حجم معاملات در شبکه اصلی ارز شیبا می تواند، تاثیر مستقیمی بر کاهشحجم معاملات و در نهایت قیمت ارز شیبا بگذارد.

 •  افزایش عرضه:

اگر در بازار ارزهای دیجیتال با افزایش عرضه ارز دیجیتال مواجه شویم، اما میزان تقاضا به نسبت به میزان عرضه کمتر باشد. در این مواقع ارز شیبا با کاهش قیمت مواجه خواهد شد.

 • رقبا:

همانطور که گفتیم گاهی در بازار ارزهای دیجیتال رقابت کاملا سازنده می باشد. اما گاهی اوقات توسعه دهندگان دیگر رمز ارزها برای افزایش رتبه و جایگاه خود در این بازار اقدام به پخش اخبار و ایجاد حواشی می کنند تا به عنوان مثال به ساختار اصلی ارز شیبا ضربه بزنند تا مانع از توسعه و فعالیت این ارز در این بازارشوند .

 • تحلیل گران:

همانطور که گفتیم تحلیل گران با ارائه گزارش های خود نسبت به روند بازار می توانند، در قیمت ارز تاثیر گذار باشند به عنوان مثال اگر جمعی از تحلیل گران با گزارشی را مبنی بر نزولی بودن روند قیمتی بازار ارز شیبا گزارش دهند، کاربران با اعتماد به این گزارش برای جلوگیری از ضرر های آتی اقدام به خروج سرمایه خود از بازار ارز شیبا می کنند. در نتیجه روند قیمتی ارز شیبا شیب نزولی را به خود می گیرد.

رابطه قیمت ارز شیبا با متغیر های اقتصادی

همانطور که می دانید در بازار های مالی گاها مشاهده شده تغییر قیمت در سه عنصر طلا، یورو و دلار می تواند تاثیر مستقیمی بر دیگر کالاها و همچنین ارز دیجیتال داشته باشد. اما اگر شما از افرادی هستید که هر روز بازار های مالی را رصد می کنید احتمالا مشاهده کرده اید که گاها این عناصر بر بازار ارزهای دیجیتال تاثیر می گذارند و در برخی مواقع نیز آنها روندی برعکس به یکدیگر را طی می کنند.

آیا قیمت طلا بر قیمت ارز شیبا اثر دارد؟

اگر شما یکی از افرادی هستید که به صورت روزانه بازار ارز شیبا و طلا را با یکدیگر رصد می کنید، احتمالا مشاهده کرده اید، که گاها روند این دو شاخص در یک مسیر و یا در برخی از مواقع بر عکس یکدیگر می باشد. پس نمی توانیم بگوییم که این دو شاخص بر یکدیگر تاثیر می گذارند.

آیا قیمت دلار بر قیمت ارز شیبا اثر دارد؟

همانطور که می دانید کاربران ایرانی برای خرید ارز شیبا می بایست ابتدا در یک صرافی ایرانی اقدام به ثبت نام و تبدیل ارز ریالی به دلار یا استیبل کوین مد نظر کنند و سپس در یک صرافی خارجی ثبت نام و اقدام به خرید ارز شیبا کنند. همانطور که گفتیم کاربران برای خرید ارزهای دیجیتال می بایست دلار را با نرخ روز تهیه کنند این امر بر قیمت ارز شیبا تاثیر گذار است.

محاسبه قیمت ارز شیبا به تومان

شما کاربران زوم ارزی با مراجعه به صفحه قیمت لحظه ای می توانید از قیمت ارز شیبا به صورت لحظه به تومان باخبر شوید. علاوه برآن تیم زوم ارز ماشین حساب ارزدیجیتال را برای دسترسی و محاسبه راحت قیمت ارز شیبا به تومان و دیگر ارزها را فراهم آورده است.


آینده قیمت ارز شیبا

آینده قیمت ارز شیبا

همانطور که می دانید این توکن بیشتر تحت حمایت اینفلوئسرها و سلبریتی ها و سلبریتی ها می باشد که بیشتر به عنوان یک توکن کاربر محور شناخته شده است. توسعه دهنده این رمز ارز با استفاده از نام نژاد سگ دوج کوین در ارز خود توانست طرفداران دوج را به سمت شیبا اینو هدایت کند. این توکن به واسطه کاربران شبکه های اجتماعی و جذب کاربران بی شمار توانست آن صعود قابل ملاحظه را به ثبت برساند. پس این رمز ارز می واند توسط این دو اهرم دوباره رشد کند و این امر خارج از انتظار نیست.


سوالات متداول

 1. چگونه ارز شیبا بخریم؟

شما می توانید با مراجعه به صرافی های معتبر و ثبت نام در این صرافی ها اقدام به خرید ارز شیبا کنید. اما کاربران ایراانی قبل از خرید می بایست پول ریالی خود را به دلار تبدیل نمایند برای این کار بهتر است، ابتدا در یک صرافی ایرانی ثبت نام و پول خود را به دلار تبدیل کنند. بقیه مراحل را توسط یک صرافی خارجی انجام دهند زیرا کارمزد صرافی های خارجی بسیار کمتر از صرافی های ایرانی می باشد.

 1. چگونه ارز شیبا را بفروشیم؟

برای فروش ارز شیبا نیز باید به صرافی های پشتیبانی کننده از این رمز ارز مراجعه کنید. شما می توانید رمز ارز خود را به ارز فیات و یا هر ارز دیجیتال دیگری در ین صرافی ها تبدیل نمایید.

 1. چگونه با ارز شیبا ترید کنیم؟

تحلیلگران بر این باورند ترید درحوزه  ارز شیبا را می بایست به صورت بلند مدت انجام داد. زیرا ممکن است بعد از سوزاندن مقدار زیادی از رمز ارز دوباره شاهد رشد آن باشیم و کاربران در این زمان سود مناسبی را از این بازار دریافت نمایند.

 1. چگونه اخبار مربوط به ارز شیبا را بیابیم؟

برای بدست آوردن اخبار می بایست به سایت های معتبر مراجعه کنید، تا بتوانید اطلاعاتی درست در رابطه با ارز دیجیتال شیبا بدست آورید. تیم زوم ارز با طراحی صفحه ای به نام اخبار فوری ارز دیجیتال توانسته اخبار را ارز شیبا و دیگر ارزها را به صورت لحظه ای در اختیار کاربران خود قرار دهد. امیدواریم با اشتراک گذاشتن اخبار در حوزه دیجیتال به شما کمک شایانی کرده باشیم.

 

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار شیبا اینو

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Apr 01,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $342,464,911.31 $6,594,475,788.09
Apr 02,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $254,661,990.97 $6,374,221,162.82
Apr 03,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $494,870,868.20 $6,620,338,670.08
Apr 04,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $367,245,171.77 $6,614,927,950.08
Apr 05,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $235,709,798.74 $6,616,775,766.24
Apr 06,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $207,144,387.03 $6,457,868,849.72
Apr 07,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $126,884,635.18 $6,450,480,181.29
Apr 08,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $119,278,323.21 $6,407,087,357.14
Apr 09,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $125,019,373.06 $6,462,201,339.68
Apr 10,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $143,685,939.14 $6,559,536,954.84
Apr 11,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $164,670,493.73 $6,518,627,635.01
Apr 12,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $216,724,028.27 $6,465,250,616.06
Apr 13,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $171,023,013.15 $6,549,377,702.34
Apr 14,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $305,858,265.32 $6,641,214,715.59
Apr 15,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $231,104,645.49 $6,828,665,268.82
Apr 16,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $328,660,336.42 $6,821,501,433.67
Apr 17,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $325,289,622.29 $6,706,357,341.56
Apr 18,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $212,355,293.57 $6,827,058,569.35
Apr 19,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $311,293,493.20 $6,392,945,671.29
Apr 20,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $244,536,626.11 $6,246,248,069.76
Apr 21,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $200,055,455.86 $6,061,920,457.20
Apr 22,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $115,556,606.01 $6,168,423,182.09
Apr 23,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $114,408,560.45 $6,092,817,136.62
Apr 24,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $133,581,849.05 $6,059,426,881.42
Apr 25,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $125,929,761.71 $6,114,201,134.06
Apr 26,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $201,161,823.05 $5,993,368,330.26
Apr 27,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $119,083,329.65 $6,058,977,348.82
Apr 28,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $81,673,359.32 $6,044,686,748.06
Apr 29,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $70,975,568.79 $6,067,592,646.74
Apr 30,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $86,965,365.94 $5,961,728,010.08
May 01,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $132,257,568.90 $5,875,879,285.00
May 02,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $96,912,218.51 $5,905,873,165.66
May 03,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $107,686,168.91 $5,966,735,799.70
May 04,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $87,126,736.77 $5,833,840,561.93
May 05,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $136,928,124.74 $5,899,280,229.02
May 06,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $177,152,461.10 $5,590,933,909.92
May 07,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $94,172,822.83 $5,530,642,455.55
May 08,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $214,449,628.39 $5,259,356,693.84
May 09,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $125,827,100.31 $5,309,155,916.65
May 10,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $155,909,206.18 $5,313,027,577.69
May 11,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $115,690,524.10 $5,126,247,674.16
May 12,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $134,528,810.61 $5,214,573,780.97
May 13,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $86,060,624.16 $5,147,551,676.44
May 14,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $79,040,227.01 $5,180,112,545.56
May 15,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $98,629,072.01 $5,190,646,157.39
May 16,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $90,714,867.13 $5,171,338,004.53
May 17,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $107,255,996.91 $5,174,897,591.74
May 18,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $105,248,285.89 $5,132,530,270.18
May 19,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $65,570,742.72 $5,117,755,074.73
May 20,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $54,364,646.09 $5,140,155,732.88
May 21,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $66,426,257.76 $5,026,934,350.55
May 22,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $154,480,761.98 $5,179,351,420.73
May 23,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $122,455,436.02 $5,244,424,655.28
May 24,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $103,506,570.92 $5,020,838,153.74
May 25,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $103,494,926.41 $5,013,616,873.59
May 26,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $85,128,802.60 $5,043,489,901.08
May 27,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $52,808,408.78 $5,089,372,944.92
May 28,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $106,827,213.79 $5,195,846,225.45
May 29,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $75,977,045.49 $5,137,163,407.53
May 30,2023 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $77,925,390.57 $5,116,468,649.49
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance SHIB/USDT $0.00 $238,988.32 $499,979.66 $14,710,480.25 580.00
Coinbase Exchange SHIB/USD $0.00 $378,525.14 $572,252.37 $6,482,757.65 541.00
KuCoin SHIB/USDT $0.00 $328,878.12 $391,577.70 $4,693,055.01 550.00
Binance SHIB/BUSD $0.00 $155,546.91 $178,580.86 $3,753,972.30 535.00
Binance SHIB/TRY $0.00 $57,962.67 $79,167.82 $1,365,337.61 617.00
Binance SHIB/EUR $0.00 $21,227.88 $43,765.68 $295,692.99 578.76
Coinbase Exchange SHIB/EUR $0.00 $30,409.68 $89,888.70 $241,129.14 452.00
Kraken SHIB/USD $0.00 $148,262.81 $154,506.41 $152,292.48 495.00
Binance SHIB/DOGE $0.00 $15,659.29 $28,584.42 $112,096.23 616.40
Coinbase Exchange SHIB/GBP $0.00 $6,705.61 $41,163.01 $109,871.93 403.00
Coinbase Exchange SHIB/USDT $0.00 $15,704.54 $62,457.92 $105,073.21 329.00
Uniswap v2 SHIB/WETH $0.00 $0.00 $0.00 $83,123.72 416.00
Binance SHIB/BRL $0.00 $15,028.07 $10,066.06 $82,543.89 689.14
Kraken SHIB/EUR $0.00 $121,388.05 $130,982.92 $76,452.15 484.00
KuCoin SHIB/USDC $0.00 $28,948.01 $26,345.42 $49,286.73 468.00
Bitstamp SHIB/EUR $0.00 $15,730.04 $11,702.12 $42,330.00 230.00
Bitfinex SHIB/USD $0.00 $42,012.69 $51,473.38 $36,861.71 406.00
Bithumb SHIB/KRW $0.00 $13,801.39 $16,531.72 $31,803.48 175.00
Binance SHIB/AUD $0.00 $331.13 $3,331.35 $27,509.70 694.70
Bitfinex SHIB/USDT $0.00 $21,744.98 $14,131.35 $16,181.93 405.00
Bitstamp SHIB/USD $0.00 $15,345.35 $14,980.92 $9,618.19 269.00
Kraken SHIB/USDT $0.00 $3,393.14 $9,933.20 $5,518.31 315.00
KuCoin SHIB/DOGE $0.00 $2,608.03 $3,494.21 $1,070.64 300.00
Uniswap v2 SHIB0.5/SHIB $0.00 $0.00 $0.00 $531.19 175.09
Uniswap v2 SHIB/USDT $0.00 $0.00 $0.00 $358.71 101.36
Uniswap v2 HEX/SHIB $0.00 $0.00 $0.00 $112.92 17.71
Uniswap v3 (Ethereum) SHIB/WETH $0.00 $0.00 $0.00 $575,829.39 437.43
Gemini SHIB/USD $0.00 $14,692.61 $18,014.60 $37,956.25 433.00
Uniswap v3 (Ethereum) SHIB/WETH $0.00 $0.00 $0.00 $6,190.01 403.42
Uniswap v3 (Ethereum) SHIB/BONE $0.00 $0.00 $0.00 $1,732.92 195.77
Bittrex SHIB/USD $0.00 $142.66 $128.39 $288.54 56.00
Uniswap v3 (Ethereum) SHIB/WETH $0.00 $0.00 $0.00 $287.33 23.99
SushiSwap SHIB/WETH $0.00 $0.00 $0.00 $0.85 29.76
Gate.io SHIB/USDT $0.00 $745,022.09 $906,102.66 $4,250,797.99 574.00
OKX SHIB/USDT $0.00 $129,040.87 $297,235.49 $3,881,396.05 433.00
Bybit SHIB/USDT $0.00 $139,177.88 $175,729.20 $2,918,729.94 563.00
Huobi SHIB/USDT $0.00 $46,675.87 $90,389.31 $333,696.84 380.00
Bybit SHIB/USDC $0.00 $21,282.54 $26,420.77 $60,161.36 467.00
Gate.io SHIB/USD $0.00 $10,674.22 $8,511.39 $54,940.04 394.00
OKX SHIB/USDC $0.00 $10,595.48 $44,159.39 $41,793.01 387.00
Poloniex SHIB/USDT $0.00 $6,115.20 $7,320.28 $21,516.31 382.00
Poloniex SHIB/USDD $0.00 $396.11 $467.74 $1,755.58 152.00
Gate.io SHIB/TRY $0.00 $5,596.05 $4,387.51 $1,590.52 311.00
Huobi SHIB/USDD $0.00 $341.46 $322.93 $578.02 23.00
ProBit Global SHIB/USDT $0.00 $524.58 $626.20 $358.46 112.00
Poloniex SHIB/USDC $0.00 $114.44 $95.14 $30.11 14.00
Bitget SHIB/USDT $0.00 $1,715,493.64 $2,158,078.57 $1,149,732.12 568.00
Crypto.com Exchange SHIB/USD $0.00 $220,026.91 $443,267.77 $394,160.97 522.00
Binance TR SHIB/TRY $0.00 $55,664.40 $83,273.08 $348,393.72 556.00
Crypto.com Exchange SHIB/USDT $0.00 $161,533.36 $162,145.70 $270,886.22 482.00
Binance TR SHIB/BUSD $0.00 $152,729.24 $183,857.96 $130,737.47 432.00
Binance.US SHIB/USDT $0.00 $90,881.72 $83,584.31 $97,232.76 501.72
BtcTurk | Pro SHIB/TRY $0.00 $64,311.57 $184,759.27 $1,009,647.97 493.00
Bitvavo SHIB/EUR $0.00 $39,754.75 $79,982.90 $591,908.55 438.00
CoinEx SHIB/USDT $0.00 $28,063.01 $43,061.29 $382,035.94 505.00
BtcTurk | Pro SHIB/USDT $0.00 $20,750.94 $53,339.58 $268,293.23 353.00
MEXC SHIB/USDC $0.00 $185,837.65 $310,332.99 $224,743.62 370.00
MEXC SHIB/USDT $0.00 $1,531,714.59 $1,779,800.96 $213,301.51 433.00
AscendEX (BitMax) SHIB/USDT $0.00 $4,708.68 $5,907.30 $169,985.95 232.00
LBank SHIB/BUSD $0.00 $396,876.66 $480,357.87 $98,746.52 498.00
Phemex SHIB/USDT $0.00 $0.29 $0.18 $88,167.36 1.00
WazirX SHIB/INR $0.00 $14,455.42 $4,182.99 $69,667.43 259.00
Indodax SHIB/USDT $0.00 $23,250.07 $32,602.24 $66,873.08 383.00
Tokocrypto SHIB/USDT $0.00 $238,376.09 $490,917.16 $53,964.82 521.00
Bitso SHIB/USD $0.00 $16,919.50 $19,311.67 $27,946.61 378.00
Phemex SHIB/USDC $0.00 $0.00 $0.00 $22,127.37 1.00
CoinEx SHIB/USDC $0.00 $5,578.26 $3,659.47 $16,955.21 212.00
WazirX SHIB/USDT $0.00 $70.67 $299.65 $11,445.67 273.00
Tokocrypto SHIB/BUSD $0.00 $0.58 $1.10 $6,008.18 628.00
EXMO SHIB/USDT $0.00 $546.54 $1,138.87 $915.73 224.00
Tokocrypto SHIB/DOGE $0.00 $0.11 $0.17 $608.23 304.00
WazirX SHIB/WRX $0.00 $298.47 $2.36 $474.18 6.00
FMFW.io SHIB/USD $0.00 $313,366.81 $156,481.27 $2,431,662.20 240.00
FMFW.io SHIB/BTC $0.00 $298,167.75 $9,087.39 $224.11 29.00
BitMart SHIB/USDT $0.00 $738,909.35 $1,100,511.98 $1,475,248.72 528.00
Upbit SHIB/KRW $0.00 $443,390.66 $780,438.53 $1,393,757.97 431.00
Bitbns SHIB/INR $0.00 $86,855.61 $58,755.13 $644,855.55 329.00
Paribu SHIB/TRY $0.00 $1,055,058.99 $17,467.46 $581,912.54 399.00
Currency.com SHIB/USD $0.00 $2,824.74 $2,825.59 $424,119.35 122.00
Dex-Trade SHIB/USDT $0.00 $89,153.28 $84,101.24 $410,505.19 353.00
ShibaSwap SHIB/WETH $0.00 $0.00 $0.00 $350,247.71 532.48
Cryptology SHIB/USDT $0.00 $837.27 $2,002.56 $259,971.52 231.00
Cryptology SHIB/USD $0.00 $2,448.99 $2,195.76 $125,629.26 303.00
Txbit SHIB/USDT $0.00 $232,990.11 $444,708.77 $125,668.92 433.00
Bitci TR SHIB/TRY $0.00 $19,927.10 $30,722.17 $112,030.23 368.00
Bitci TR SHIB/USDT $0.00 $16,008.01 $20,502.87 $112,038.99 339.00
BitMart SHIB/USDC $0.00 $631,055.37 $734,550.53 $67,003.76 352.00
CoinDCX SHIB/INR $0.00 $18,551.06 $6,769.87 $60,433.32 336.00
ShibaSwap LEASH/SHIB $0.00 $0.00 $0.00 $22,233.48 414.40
ShibaSwap SHIB/BONE $0.00 $0.00 $0.00 $18,652.28 473.63
NovaDAX SHIB/BRL $0.00 $1,948.48 $1,700.13 $15,210.43 235.00
CoinDCX SHIB/USDT $0.00 $233,825.71 $492,853.64 $5,364.13 433.00
ZebPay SHIB/INR $0.00 $0.20 $0.93 $4,890.60 286.00
Foxbit SHIB/BRL $0.00 $5,053.28 $1,690.62 $3,258.94 159.00
Bitpanda Pro SHIB/EUR $0.00 $13,441.42 $11,810.35 $2,128.23 354.00
ShibaSwap SHIB/USDC $0.00 $0.00 $0.00 $1,920.48 258.77
BitoPro SHIB/TWD $0.00 $9,401.41 $13,290.08 $883.43 253.00
NovaDAX SHIB/USDT $0.00 $1,233.63 $1,183.58 $498.49 180.00
ShibaSwap SHIB/USDT $0.00 $0.00 $0.00 $386.29 227.56
LATOKEN SHIB/USDT $0.00 $8,731.88 $9,361.88 $253,214.46 400.00
تعداد کل
1,309,579
تعداد فعال
14,645
ده هولدر برتر
61.19%
بیست هولدر برتر
69.33%
پنجاه هولدر برتر
77.91%
صد هولدر برتر
81.01%
# آدرس مقدار SHIB درصد از مقدار کل
1 0xdead000000000000000042069420694206942069 410,356,424,503,661.12 41.04%
2 0x5a52e96bacdabb82fd05763e25335261b270efcb 46,926,053,923,695.45 4.69%
3 0xf3b0073e3a7f747c7a38b36b805247b222c302a3 44,466,050,532,211.37 4.45%
4 0xf977814e90da44bfa03b6295a0616a897441acec 31,100,000,000,000.00 3.11%
5 0x40b38765696e3d5d8d9d834d8aad4bb6e418e489 20,000,001,000,000.00 2%
6 0xb4a81261b16b92af0b9f7c4a83f1e885132d81e4 14,489,168,640,489.39 1.45%
7 0x422193843fe209faa94f5cc1780e04965e77cb7f 13,644,751,194,097.00 1.36%
8 0x6cc5f688a315f3dc28a7781717a9a798a59fda7b 10,733,801,120,681.53 1.07%
9 0x1406899696adb2fa7a95ea68e80d4f9c82fcdedd 10,200,003,377,266.75 1.02%
10 0xf28d22c8b25ff8fa961e305bba701918ddc3339a 10,000,001,259,943.83 1%
11 0xc1cae0a347db30cf2cbbd80127fe2182804f8a9e 10,000,000,324,366.47 1%
12 0x99c1406452470cfce0fadd355c41077593680e76 10,000,000,199,911.00 1%
13 0x31987132665ae1cbbb64b73f728cc81340486cef 10,000,000,199,210.11 1%
14 0x5ee8e72d606779a6f3cd8bba1c6bd4818b8bad0f 10,000,000,000,837.50 1%
15 0x09eab02d34393d2ac666fd9525443dba9713b155 10,000,000,000,008.00 1%
16 0x47ac0fb4f2d84898e4d9e7b4dab3c24507a6d503 7,390,000,000,000.00 0.74%
17 0x72a53cdbbcc1b9efa39c834a540550e23463aacb 7,344,074,560,565.25 0.73%
18 0x27fd43babfbe83a81d14665b1a6fb8030a60c9b4 6,124,851,499,324.92 0.61%
19 0x2efb50e952580f4ff32d8d2122853432bbf2e204 5,623,765,794,238.25 0.56%
20 0x2d7af085f2256f114c8a9f540969f0e0ab1c2e5e 5,000,004,289,798.58 0.5%
21 0xe1474359c74e78fa8387d9cb58f393693e378de3 5,000,000,000,062.11 0.5%
22 0xc35fff873c5751b04f64e565058acdf7f080a557 5,000,000,000,000.00 0.5%
23 0x127f19e9e3dac0f00f2e7f2affe2ccf972062df0 5,000,000,000,000.00 0.5%
24 0x6feb9b158262aac3e01549692fd3723a7d29c93e 5,000,000,000,000.00 0.5%
25 0xfd54ea5842fefc9e0df4ede3b4bb9950d4ede13e 5,000,000,000,000.00 0.5%
26 0x46f80018211d5cbbc988e853a8683501fca4ee9b 4,887,655,617,033.46 0.49%
27 0x19184ab45c40c2920b0e0e31413b9434abd243ed 4,447,730,012,151.00 0.44%
28 0xd6216fc19db775df9774a6e33526131da7d19a2c 3,858,006,680,671.65 0.39%
29 0x02e2201576fbbefb52812f2ee7f08eb4774b481e 3,717,523,787,027.21 0.37%
30 0xeabe5338d1dba516d61d4c69f368fa4004ebb16d 3,666,152,906,767.06 0.37%
31 0xd6bc559a59b24a58a82f274555d152d67f15a7a6 3,150,000,000,000.77 0.32%
32 0x34ea4138580435b5a521e460035edb19df1938c1 3,139,409,469,474.07 0.31%
33 0x500a746c9a44f68fe6aa86a92e7b3af4f322ae66 3,103,148,142,541.31 0.31%
34 0x1c4b70a3968436b9a0a9cf5205c787eb81bb558c 3,000,000,000,000.00 0.3%
35 0x73af3bcf944a6559933396c1577b257e2054d935 2,989,902,685,290.57 0.3%
36 0x0d0707963952f2fba59dd06f2b425ace40b492fe 2,677,615,592,217.43 0.27%
37 0x6d0cf1f651f5ae585d24dcaa188d44e389e93d26 2,539,835,855,170.44 0.25%
38 0x9acbb72cf67103a30333a32cd203459c6a9c3311 2,287,838,859,143.36 0.23%
39 0x434587332cc35d33db75b93f4f27cc496c67a4db 1,926,012,824,342.37 0.19%
40 0x199c8fa06a978c0c92e25da636cffc391b694f1b 1,891,925,423,143.84 0.19%
41 0x06fed18718975d9e178e0c0fea35c18eac794c3f 1,813,057,170,344.18 0.18%
42 0x0eb392603f665ffa3caf7bd689402eb70a3c0044 1,608,339,185,239.21 0.16%
43 0xeaee94dfe6b7dc87c70eced18685a2f307b3d6ec 1,450,254,597,018.50 0.15%
44 0x187e3534f461d7c59a7d6899a983a5305b48f93f 1,421,905,832,416.49 0.14%
45 0x2407b9b9662d970ece2224a0403d3b15c7e4d1fe 1,305,948,225,304.54 0.13%
46 0x8f509a90c2e47779ca408fe00d7a72e359229ada 1,271,702,771,150.00 0.13%
47 0x30fa5a3dce1eb710f79cdf917d2b2838e36153a5 1,222,634,030,945.39 0.12%
48 0x0b925b1dc9b9b9709092bbccbfb32f14db81981d 1,220,000,000,000.00 0.12%
49 0x18709e89bd403f470088abdacebe86cc60dda12e 1,148,355,556,531.00 0.11%
50 0x46533f26eb4080e2050e3f8a3014aedf7b5fdb12 1,128,499,038,731.00 0.11%
51 0xed55d1b71b6bfa952ddbc4f24375c91652878560 1,126,481,132,647.55 0.11%
52 0x02c9dd643d3fa43d90e9b2546047deb654f3841e 1,103,873,333,197.63 0.11%
53 0x91dca37856240e5e1906222ec79278b16420dc92 1,102,715,358,593.00 0.11%
54 0xafcd96e580138cfa2332c632e66308eacd45c5da 1,100,000,000,000.00 0.11%
55 0x1e615ad14822b150b309be81b0e2de689655acd7 1,084,415,912,624.37 0.11%
56 0x12da64f9c7b4e9a73f9e177cd18c40cf307306f4 1,002,404,900,000.00 0.1%
57 0x176066996850702a18158b4230f2b224dea2ca39 998,990,375,094.77 0.1%
58 0x265eac8035912aecc793947e6a55cd3284801772 880,619,846,820.00 0.09%
59 0x3f08f17973ab4124c73200135e2b675ab2d263d9 874,174,014,311.98 0.09%
60 0x0a5bca3fcc14abae42c3e46e7b4670ff3b9b2684 858,499,454,562.11 0.09%
61 0x28c6c06298d514db089934071355e5743bf21d60 847,556,238,137.36 0.08%
62 0x9b0c45d46d386cedd98873168c36efd0dcba8d46 841,820,720,742.71 0.08%
63 0x6262998ced04146fa42253a5c0af90ca02dfd2a3 802,408,694,987.14 0.08%
64 0x3d8fc1cffaa110f7a7f9f8bc237b73d54c4abf61 776,403,364,781.56 0.08%
65 0xd138803a44fd82f379bbfe6c307b2709391c8ee3 719,513,211,347.28 0.07%
66 0xc1bf8f2acc5d5824974ce4c90a8438421150f753 708,464,545,211.64 0.07%
67 0x5d7f34372fa8708e09689d400a613eee67f75543 656,492,855,702.29 0.07%
68 0xb8e6d31e7b212b2b7250ee9c26c56cebbfbe6b23 651,892,855,451.88 0.07%
69 0xa9d1e08c7793af67e9d92fe308d5697fb81d3e43 641,358,917,719.35 0.06%
70 0x063ed6f59bd44d8bc99c3b170a3d52b49dcbcfff 631,965,420,892.21 0.06%
71 0x0e3bbc0d04ff62211f71f3e4c45d82ad76224385 606,357,106,247.00 0.06%
72 0x1bc972db7b169c2d79719485803af1a23645108d 565,662,792,107.29 0.06%
73 0xa910f92acdaf488fa6ef02174fb86208ad7722ba 563,030,211,324.52 0.06%
74 0x377c0497a7212051d63ff8fe2ef40c5c0f85d182 556,420,496,511.96 0.06%
75 0x590ff6c88e453bbbef2d8afde9f95871df987018 554,500,000,000.00 0.06%
76 0xc882b111a75c0c657fc507c04fbfcd2cc984f071 541,321,360,143.55 0.05%
77 0xf89d7b9c864f589bbf53a82105107622b35eaa40 540,695,756,270.21 0.05%
78 0x38ff3eb21f45a77668fac087f5fef6e65b489225 519,365,659,312.00 0.05%
79 0xceae7673553c90d0a3cd1a494da35ede63910cbf 471,867,110,719.12 0.05%
80 0x2c548c8afa3768778e6d8ec91c33447681fc98bc 461,613,181,968.00 0.05%
81 0x111cff45948819988857bbf1966a0399e0d1141e 458,817,288,842.00 0.05%
82 0x3f3f2288522574a60563d8f0386aada092e49e30 449,000,000,000.08 0.04%
83 0x24901297b4d1dd03eec3f38a98122c348588a0b7 421,569,696,549.10 0.04%
84 0x17a678c673fbb5b2f3294ef35e18c0ef8cc3e64f 400,173,898,072.00 0.04%
85 0x94540318f83a4dd8f79cc94172a259ed7003181a 400,042,996,943.31 0.04%
86 0x443f2ae64f5df6727c63f544c468bdbc7fd8312d 395,189,068,473.45 0.04%
87 0x562680a4dc50ed2f14d75bf31f494cfe0b8d10a1 384,836,509,025.25 0.04%
88 0xe3ecd65cf2ad2eba2aa2be1d0894753b2172abd1 369,396,728,751.00 0.04%
89 0xa7ba488b3cd9f7ffe992c01cc5400d33280bdc0e 362,563,649,254.63 0.04%
90 0x98eafa15777b722af28865b2219dd7fc8f60a1b6 362,563,649,254.63 0.04%
91 0xd0c704e44f93e2bf283d16c3fd2a537fec587f72 362,563,649,254.63 0.04%
92 0x7f727c9a97ab058695bf77af1e4aeb75d903709c 362,563,649,254.63 0.04%
93 0x58889b67856763d32728d9b9925e39ebcf624b3f 362,563,649,254.63 0.04%
94 0xb0cddb93a51c3af73fc184556311e1a066d12d8c 362,563,649,254.63 0.04%
95 0x96e37724eeea35ad64447699a36b7b92ee0838a0 362,563,649,254.63 0.04%
96 0x37826510484bae7e797b910f62094f95c263fc35 362,563,649,254.63 0.04%
97 0xf6595a1a29bf609f269e7698bd264f344d3743da 362,563,649,254.63 0.04%
98 0x7a34a29403224417530063db1cae34844e94d0fe 362,563,649,254.63 0.04%
99 0xf4dd5c9fe8e5259d1ea6b9e57dfe6137afa67d98 362,563,649,254.63 0.04%
100 0x4c261a023d37454d359a1aadba717ec71af689a8 362,563,649,254.63 0.04%

جزییات شیبا اینو

قیمت شیبا اینو $0.00000847
حجم کل بازار $4,994,701,761
حجم معاملات روزانه $91,813,312
رتبه در بازار #15
تغییرات یک ساعته 0.15%
تغییرات 24 ساعته -3.22%
تغییرات 7 روزه -1.86%
تغییرات 30 روزه -15.091%
تغییرات 60 روزه -21.39%
تغییرات 90 روزه -29.39%
تغییرات دیروز -0.40%
تغییرات امسال 4.32%
تاریخ پیدایش 2020-08-01
قیمت شروع $ 0.00000000
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته 27.84%
بالاترین قیمت $ 0.000088
تغییرات از بالاترین قیمت -90.42%
زمان بالاترین قیمت 2021-10-28
پایین ترین قیمت $ 0.000000000082
تغییرات از پایین ترین قیمت 10,379,993.50%
زمان پایین ترین قیمت 2020-09-01
پایین ترین قیمت دیروز $ 0.0000086
بالا ترین قیمت دیروز $ 0.0000088
ارز در دسترس 589,349,696,129,865 SHIB
تعداد کل ارز 589,591,398,469,376 SHIB

ماشین حساب ارز

SHIB
USDT
تومان

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.052
-2.82%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.071
-2.32%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$6,518.66
-1.84%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.43
7.25%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
Bybit نیروی کار خود را 30 درصد کاهش خواهد داد
12 ساعت پیش
6
3
صرافی رمز ارزی Bybit به دلیل اتفاقات اخیر در حوزه‌ی قانون‌گذاری از بازار کانادا خارج شد.
انتقال‌های بانکی در بایننس استرالیا متوقف شد
16 ساعت پیش
24
7
کره جنوبی، نظارت کامل بر روی مسدودسازی دارایی در صرافی بایننس را پیشنهاد کرد.
16 ساعت پیش
6
6
بنیاد تون از برنامه پاداش جدید برای استخراج نقدینگی رونمایی کرد.
cbdc
16 ساعت پیش
22
4
یکی از نمایندگان آمریکا از لایحه‌ای جهت مسدودسازی برنامه آزمایشی ارز دیجیتال ملی رونمایی کرد.
SEC دفتر جدید برای رمز ارزها راه اندازی می‌کند
16 ساعت پیش
24
10
یکی از کارمندان سابق صرافی Coinbase جهت همکاری در تحقیقات آتی سازمان بورس آمریکا، توافق کرد.
عبور مجموع درآمد ماینرهای بیت کوین از 50 میلیارد دلار
16 ساعت پیش
11
1
پلتفرم تتر به دنبال آغاز عملیات استخراج بیت کوین در اروگوئه است.

413 دیدگاه

  1. برای خرید ارز باید موارد بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از اون موارد تحلیل تکنیکال اون ارز است

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید