آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار

قیمت آوالانچ (avax) امروز به تومان شنبه (۲۰آوریل۲۰۲۴)

رتبه ارزارزش بازاربیشترین قیمت روزکمترین قیمت روز

توضیحات

قیمت ${ نام فارسی }, ${ symbol } امروز معادل ${ current_price } می باشد. تغییرات این ارز در ۲۴ ساعتهگذشته ${ price_change_percentage_24h } می باشد. ارزش کل بازار ارز دیجیتال ${ symbol }، معادل ${market_cap } است و همچنین ارزش بازار ${ نام فارسی } در ۲۴ ساعته گذشته حدودا ${ market_cap_change_24h }می باشد. شایان ذکر است حجم کل معاملات ارز ${ symbol } به ارزش ${ total_volume } می باشد.بالاترین قیمت ${ نام فارسی } در ۲۴ ساعته گذشته معادل ${ high_24h } و پایین ترین قیمت ${ نام فارسی } در۲۴ ساعته گذشته ${ low_24h } می باشد.تعداد کوین های در گردش این ارز معادل ${ circulating_supply } می باشد. همچنین کلیه کوین ها یا توکن هایارز ${ symbol } که قبلا تولید شده اند، یا استخراج شده اند، به همراه کوین هایی که هنوز صادر نشده اند،معادل ${ max_supply } است.قیمت ${ نام فارسی } در تاریخ ${ ath_date }، ath زده است، یعنی به بالاترین قیمت خود رسیده است. که میتوانگفت بالاترین قیمت ${ نام فارسی } معادل ${ ath } می باشد. و در تاریخ ${ atl_date }، ${ symbol } پایینترین قیمت خود را که معادل ${ atl } می باشد را تجربه کرده است.

نمودار قیمت

جزئیات قیمت

 • نام:
 • نماد:
 • قیمت:
 • ارزش بازار:
 • تغییر ارزش بازار:
 • کمترین قیمت روز:
 • بیشترین قیمت روز:
 • درصد تغییر قیمت روز:
 • توکن های در گردش:
 • بالاترین قیمت:
 • تاریخ بالاترین قیمت:
 • کمترین قیمت:
 • تاریخ کمترین قیمت:

بررسی ویدیویی قیمت آواکس AVAX


قیمت AVAX امروز به تومان

همانطور که می دانید امروزه افراد زیادی جذب بازار کریپتو شده اند و به ترید رمز ارزهای دیجیتل مشغول می باشند. اطلاع یافتن از قیمت لحظه ای رمز ارز برای کاربران فعال در این حوزه یکی از با اهمیت ترین موارد به شمار می رود.

شما کاربران زوم ارزی برای اطلاع از قیمت لحظه ای ارز دیجیتال آواکس کافیست وارد صفحه قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال شوید. شما عزیزان زوم ارزی قادر خواهید بود تمام اطلاعات مربوط به ارز  آواکس را از طریق این صفحه به دست آورید.


نیم نگاهی به پروژه آواکس و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه آواکس و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال
نیم نگاهی به پروژه آواکس و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

همانطور که می دانید امروزه در بازار ارزهای دیجیتال رمز ارزهای جدیدی متولد می شوند، و طراحان و توسعه دهندگان رمز ارز ها نیز با برطرف ساختن ساختار های قبلی شبکه های بلاکچین قبلی مانند بیت کوین و اتریوم و افزودن قابلیت های جدید توانسته اند تحول شگرفی در رمز ارز های جدید ایجاد نمایند.

ارز دیجیتال اواکس در سپتامبر ۲۰۱۸  توسط یک تیم توسعه دهنده متخصص راه اندازی شد. ارز دیجیتال AVA در سال جولای ۲۰۲۰ به لیست رمز ارزهای بازار کریپتو اضافه گردید. شبکه ارز اواکس بر پایه بلاکچین و با هدف اجرای قرار دادهای هوشمند طراحی شده است. بهتر است بدانید ارز اواکس بر پایه الگوریتم اثبات سهام ساخته شده است.

در واقع می توان گفت شبکه آوالانچ پلتفرمی است که شامل چندین پلتفرم می باشد و هزاران زیر شبکه در این پلتفرم در حال فعالیت می باشند.  بهتر است بدانید پلتفرم آوالانچ برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز مالی به صورت منبع باز طراحی شده است. کاربران و توسعه دهندگان می توانند برنامه های مالی هوشمند خود را بروی این شبکه ایجاد نمایند،  و همچنین پلتفرم آولانچ قادر است برنامه های قدرتمند و با امنیت بالا که توسط شبکه های بلاکچین پشتیبانی می شوند را با قوانین خاص و از قبل تعیین شده را ارائه دهد.


آیا رمز ارزدیجیتال  اواکس استخراج می شود؟

اگر شما با دنیای رمز ارزها  آشنا باشید، می دانید که همه ارزها قابلیت استخراج ندارند. اگر رمز ارزی با الگوریتم pow طراحی شده باشد، قابلیت استخراج دارند. اما رمز ارز آواکس با الگوریتم اثبات سهام یا همان pos ساخته شده است و کاربران نمی توانند این رمز ارز را استخراج نمایند.


کیف پول های ارز دیجیتال آواکس

همانطور که می دانید برای ذخیره و نگهداری ارزهای دیجیتال شما کاربران نیاز به کیف پول های ارز دیجیتال دارید. شما می توانید برای ذخیره رمز ارز اواکس از کیف پول های دیجیتالی سخت افزاری و نرم افزاری استفاده کنید. بهتر است بدانید کمپانی آوالانچ در وب سایت رسمی یک کیف پول  تحت وب به نام Avalanche Wallet برای ذخیره سازی رمز ارز آواکس قرار داده است شما می توانید به صورت مستقیم این کیف پول را دانلود و استفاده کنید. از ویژگی های این کیف پول می توان به کاربرپسند بودن و امنیت بالا این کیف پول اشاره کرد.

 • کیف پول تحت وب Avalanche Wallet
 • کیف پول لجر نانو اس
 • کیف پول متامسک
 • کیف پول کوین ۹۸
 • کیف پول کوینومی

صرافی های ارز دیجیتال آواکس

همانطور که می دانید برای خرید فروش ارز آواکس نیاز به یک صرافی ارز دیجیتال معتبر دارید. یکی از مشهور ترین صرافی ها که از بیشتر رمز ارز ها و همچنین آواکس پشتیبانی می کند صرافی بایننس می باشد. در ادامه به معرفی صرافی هایی که از رمز ارز آواکس پشتیبانی می کنند خواهیم پرداخت.

 • Binance
 • Huobi Global
 • OKEX
 • Coin DCX
 • Gate io
 • WAZIRX

شما کاربران می توانید رمز ارز آواکس را در صرافی های بالا با جفت ارزهای همچون ETH ،USD ،BTC به مبادله بپردازید.


روند قیمتی ارز دیجیتال آواکس

روند قیمتی ارز دیجیتال آواکس
روند قیمتی ارز دیجیتال آواکس

در این قسمت قصد داریم به بررسی روند قیمتی ارز آواکس از ابتدا تاکنون طبق نمودار بایننس بپردازیم. رمز ارز آواکس در جولای سال ۲۰۲۰  با محدوده قیمتی ۴ دلار در بازار ارزهای دیجیتال لیست شد و توانست در مدت زمان کوتاهی به ۱۰ دلار برسد و در سپتامبر ۲۰۲۰ قیمت ارز آواکس کاملا به پایین ترین حد خود رسید و دوباره روند صعودی را در پیش گرفت و در فوریه ۲۰۲۱ به سقف ۶۲ دلاری رسید و این روند صعودی با افت و خیز های زیاد تا نوامبر ۲۰۲۱ ادامه داشت که درهمین تاریخ  شاهد آخرین قله صعودی محدوده قیمتی ۱۵۰ دلاری بودیم و از آن پس رمز ارز آواکس روند قیتی نزولی را در پیش گرفت و محدوده قیمتی ۱۴ دلاری را تجربه کرد و پس از این سیر نزولی اکنون روند قیمتی ارز آواکس در حال صعودی شدن می باشد.


تحلیل ارز دیجیتال اواکس

تحلیل ارز دیجیتال اواکس
تحلیل ارز دیجیتال اواکس

همانطور که می دانید تحلیل بازار های ارز دیجیتال یکی از نکات با اهمیت جهت شناخت هر چه بیشتر بازار سرمایه گذاری به شمار می رود. در واقع تحلیل گران با تحلیل ارزهای دیجیتال یک مسیر روشن از اینده رمز ارز را به کاربران ارائه می دهند. تحلیل گران از  روش های مختلفی  نظیر تحلیل فاندامنتال، تحلیل تکنیکال و سنتیمنتال برای تحلیل رمز ارز آواکس استفاده می کنند.

تحلیل تکنیکال ارز آواکس

امروزه تحلیل تکنیکال یکی از ابزار های مهم و پرکاربرد در دنیای ترید ارزهای دیجیتال محسوب می شود. تحلیل تکنیکال در واقع یکسری از داده را  مبنی بر تاریخچه و سوابق کوین های خاص به همراه نمودار قیمتی و حجم معاملات بازار  بررسی می نماید. همانطور که می دانید با توجه بر رتبه ارز آواکس اکنون در بازار ارز دیجیتال تحلیل تکنیکال این رمز ارز بسیار مورد توجه تحلیل گران و تریدر ها می باشد.

بهتر است بدانید تحلیل گران برای ارائه تحلیل تکنیکال از سه نمودار برای تحلیل های خود بکار می گیرند.

 • نمودار خطی
 • نمودار میله ای
 • نمودار کندل استیک

تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال آواکس

همانطور که می دانید تحلیل فاندامنتال روشی از تحلیل است که تحلیل گران برای ارائه تحلیل خود می بایست عوامل اقتصادی و مالی مرتبط با ارز اواکس را در نظر بگیرند . علاوه بر اینمی بایست اخبار و حواشی ایجاد شده در حیطه رمز ارز اواکس را پیگیری کنند، زیرا ممکن است این اخبار تاثیر بسزایی بر روی روند قیمتی این ارز بر جای بگذارد.

بهتر است بدانید تحلیل گران فاندامنتال بر این عقیده هستند که عوامل اقتصادی و سیاسی تاثیر شگرفی بر بازار و نوع تحلیل آنها می گذارد.

به عنوان مثال تحریم کشور مان در زمینه اقتصادی و سیاسی کشورمان و یا جنگ در هر جای دیگر دنیا می تواند تاثیر بسزایی در تحلیل فاندامنتال بگذارد.

نوع  قانون گذاری دولت ها در حیطه ارزهای دیجیتال نیز می تواند بر بازار ارزهای دیجیتال و تحلیل های فاندامنتال ارائه شده تاثیر بگذارد.

تحلیل سنتیمنتال ارز دیجیتال آواکس

امروزه با تحول روز افزون تحلیل ها در حوزه ی ارزهای دیجیتال معاملات به صورت حرفه ای تر و کاملا آگاهانه پیگیری می گردد. تحلیل سنتیمنتال در واقع به بررسی رفتار و روانشناسی سرمایه گذارن حوزه ارزهای دیجیتال می پردازد. تحلیل گران نیز می بایست شناخت کامل و دقیقی از سرمایه گذاران رمز ارز اواکس داشته باشند تا بتواند در باره نوع رفتار بازار نظر دهند. به صورت کلی می توان گفت تحلیل سنتیمنتال مجموعه ای از تحلیل فاندامنتال و تکنیکال می باشد. در تحلیل سنتیمنتال تحلیل گران دیگر از نمودار ها و چارت ها استفاه نمی کنند بلکه با پیگیری اخبار فعالان در حوزه ارز اواکس و حواشی پیرامون این رمز ارز به تحلیل آن می پردازند.

گاها مشاهده شده با انتشار خبری توسط یک فرد موثر در حوزه ی ارزهای دیجیتال بر روی روند قیمتی ارزها تاثیر گذار باشد.


عوامل موثر بر قیمت ارز دیجیتال آواکس

عوامل موثر بر قیمت ارز دیجیتال آواکس
عوامل موثر بر قیمت ارز دیجیتال آواکس

در این قسمت قصد داریم به عواملی بپردازیم که باعث تغییر در روند قیمتی ارز دیجیتال آواکس می شود. در واقع هریک از این عوامل می تواند تا مدتی بر روی روند قیمتی بازار ارزهای دیجیتال تاثیر بگذارد. در ادامه به بررسی هر یک از این عوامل خواهیم پرداخت.

 • ارزش شبکه ارز دیجیتال آواکس:

همانطور که می دانید ارز مخصوص شبکه آوالانچ (آواکس) می باشد، یکی از عوامل مهم در روند افزایشی قیمت ارز آواکس می تواند افزایش حجم معاملات و سرمایه گذاری های بزرگ در شبکه آوالانچ باشد. هر چقدر شبکه آوالانچ توسط سرمایه گذاران و هولدر ها مورد حمایت قرار بگیرد تاثیرش مستقیما بر روی روند قیمتی بازار تاثیر گذار خواهد بود.

 • عرضه و تقاضا:

یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت رمز ارزها و به طور کلی در رابطه با همه کالاها میزان عرضه و تقاضا در بازار می باشد. زیرا هر چقدر عرضه ارز دیجیتال کم باشد و در مقابل تقاضا زیاد باشد، افزایش قیمت رمز ارز را شاهد خواهیم بود و برعکس اگر بازار با افزایش عرضه مواجه گردد و در مقابل تقاضا کم باشد، قیمت ارز با کاهش جدی روبه رو خواهد بود.

 • رقبا:

یکی از عوامل موثر در بازار را می توان رقیبان ارز مدنظر دانست، چراکه آنها سعی دارند با نزول قیمت رمز ارز جایگاه و رتبه آنها را در لیست کوین مارکت گپ تغییر بدهند. همچنین رقیبان سعی دارند کاربران رمز ارز قیب را به سمت ارزی که مدنظرشان می باشد سوق دهند.

 • تحلیل گران:

تحلیل گران نیز می توانند تاثیر به سزایی در روند قیمتی یک ارز داشته باشند به عنوان مثال با ارائه یک تحلیل نسبت به صعودی بودن بازار رمز ارز، کاربران زیادتری جذب شوند و در نتیجه حجم معاملات و روند قیمتی آن رمز ارز تغییر پیدا کند.

مهمترین علت های ریزش قیمت ارز دیجیتال آواکس

 • کاهش قیمت شبکه آوالانچ:

یکی از عواملی که در روند قیمتی ارز اواکس کاهش قیمت شبکه آوالانچ می باشد. زیرا زمانی که شبکه آوالانچ هیچ رشدی نداشته باشد و از سمت سرمایه گذاران و کاربران هیچ گونه حمایتی صورت نگیرد. قطعا با کاهش  قیمت ارز اواکس روبه رو خواهیم شد.

 • افزایش عرضه:

همانطور که اشاره کردیم یکی از عوامل موثر در روند قیمتی یک ارز افزایش میزان عرضه می باشد. افزایش عرضه ارز  و در مقابل کاهش تقاضا از سمت کاربران باعث کاهش قیمت و نزولی شدن روند قیمتی در بازار می گردد.

 • رقبا:

اگر تریدر های بزرگ و سرمایه گذاران سرمایه خود را به خاطر اخبار و تشنج های ایجاد شده از سمت رقیبان از بازار رمز ارز آواکس خارج کنند، متقابلا ارز آواکس روند قیمتی کاهشی را در پی خواهد گرفت.

 • تحلیل گران:

تحلیل گران فعال در حوزه رمز ارزهای دیجیتال نیز می تواند تاثیر بسزایی بر روی روند قیمتی بازار رمز ارزها بگذارند. شاید بگویید چگونه؟ اما ممکن است تحلیل گری روند قیمتی بازار را در روزهای آینده بسیر نزولی پیش بینی کند. این امر سبب می شود که سرمایه گذاران و فعال در ارز آواکس سرمایه خود را از این بازار خارج نمایند و بازار را به سمت نزولی شدن سوق دهند.

مهمترین علت های  افزایش قیمت  ارز دیجیتال اواکس

 • افزایش قیمت شبکه آوالانچ:

همانطور که می دانید یکی از عوامل موثر بر قیمت ارزش شبکه آوالانچ می باشد،  و تاثیر مسقیمی بر قیمت ارز آواکس دارد. اگر از طرف کاربران و سرمایه گذاران بازار شبکه آوالانچ تقویت شود، این روند همچنان تاثیر خود را بر روی صعودی بودن قیمت ارز آواکس دارد.

 • افزایش تقاضا:

از جمله عوامل تاثیر گذار بر روند قیمتی ارز دیجیتال آواکس می توان به میزان عرضه و تقاضا اشاره کرد هرچه عرضه کم باشد و تقاضا برای خرید آواکس زیاد باشد، در نتیجه شاهد افزایش قیمت ارز آواکس خواهیم بود.

 • رقبا:

همانطور که می دانید در بازر رمز ارز ها نیز مانند دیگر بازار ها به شدت فضای رقابتی وجود دارد. بعضی از توسعه دهندگان رمز ارز با  توسعه پلتفرم خود و ارائه خدمات جدید و بیشتر باعث جذب طیف وسیعی از کاربران می شود این امر باعث افزایش حجم معاملات و در نتیجه صعودی شدن قیمت ارز آواکس خواهند شد.

 • افزایش قیمت توسط تحلیل گران:

تحلیل گرا ن نیز می توانند با تحلیل هایی که از بازار رمز ارز ارائه می دهند، باعث افزایش روند قیمتی شوند. به عنوان مثال اگر تحلیل گران به صورت چند روز متوالی  یا حتی چند ساعت بازار ارز آواکس را صعودی تحلیل کنند، کاربران برای دریافت سود بیشتر جذب بازار می شوند و این امر باعث می شود حجم معاملات افزایش یابد و روند قیمتی را صعودی نشان دهد.


رابطه قیمتی ارز آواکس با متغیر های اقتصادی

امروزه عواملی همچون تغییرات شدید قیمتی در بازار ارز های دیجیتال باعث شده عوامل موثر بر قیمت ارز های دیجیتال بر زیر ذربین قرار بگیرد. در این رابطه می توان به قیمت جهانی طلا ، دلار و یورو اشاره کرد. تغییرات بلند مدت در قیمت طلا و یورو و دلار می تواند تاثیر زیادی بر ارز دیجیتال آواکس داشته باشد.


آیا قیمت طلا بر ارز دیجیتال آواکس اثر دارد؟

فعالان در حوزه ی ترید جوابشان به پاسخ این سوال منفی می باشد، زیرا گاهاً  مشاهده می کنیم طلا و ارز دیجیتال آواکس روند قیمتی آنها در یک راستا پیش می رود و گاهی روند قیمتی آنها بسیار متفاوت از یکدیگر می باشد.


آیا قیمت دلار بر قیمت ارز دیجیتال آواکس اثر دارد؟

همانطور که می دانید، کاربران ایرانی برای خرید رمز ارز دیجیتال می بایست پول رایج کشورمان که ریال می باشد را  در صرافی های ارز دیجیتال به دلار  تبدیل نمایند. قیمت دلار نیز به صورت روزانه در کشور ما انتشار می گردد، تمامی این عوامل سبب می شود، قیمت نهایی دلار بر قیمت آواکس تاثیری همه جانبه بر خود از جای بگذارد.


محاسبه قیمت ارز دیجیتال آواکس به تومان

کاربران می توانند برای محاسبه ارز دیجیتال آواکس به تومان به منوی طراحی شده در صفحه ارز آواکس مراجعه نمایند. تعداد ارزهای بیشتر از یک عدد و کمتر را  انتخاب نمایند و قیمت لحظه ای این ارز را هم به تومان و هم به دلار در دو زیر منوی پایین مشاهده کنند. کاربران زوم ارزی برای محاسبه قیمت آواکس به تومان می توانند از ماشین حساب ارز دیجیتال زوم ارز نیز کمک بگیرند.


آینده قیمت ارز دیجیتال آواکس

آینده قیمت ارز دیجیتال آواکس
آینده قیمت ارز دیجیتال آواکس

همانطور که اشاره کردیم  ارز دیجیتال آواکس یک ارز نو پا می باشد. از نظر رقابتی نیز با رمز ارز هایی مانند اتریوم که از پلتفرم قرار داد های هوشمند پیروی می کنند در رقابت می باشد. بسیاری از تحلیل گران ارز دیجیتال آواکس را برای سرمایه گذاری در بلند مدت بسیار مناسب می باشد و اکنون نیز این رمز ارز در بازار مارکت گپ دارای رتبه خوبی می باشد. همانطور که اشاره کردیم تحلیل گران و کاربران این رمز ارز آینده بسیار روشنی را برای آن متصور هستند زیرا این رمز ارز از قابلیت رشد و توسعه در ما بین رقبای خود برخوردار می باشد.


 سوالات متداول

 1. آیا ارز دیجیتال آواکس استخراج می شود؟

رمز ارز هایی که توسط الگوریتم pow طراحی گردیده اند قابلیت استخراج را دارند، بهتر است بدانید رمز ارز آواکس توسط الگوریتم pos طراحی شده است و این رمز ارز از قابلیت استخراج برخوردار نمی باشد. تنها راه سرمایه گذاری در این رمز ارز ترید دربازار این رمز ارز می باشد.

 1. ارز دیجیتال آواکس را از کجا و چگونه بخریم؟

برای شروع فعالیت در بازار ارز آواکس می بایست از طریق صرافی های داخلی و خارجی آنلاین اقدام نمایید. قبل از خرید به این دو نکته توجه داشته باشید، اولا صرافی را انتخاب کنید که از رمز ارز آواکس پیشتیبانی کند و دوما کاربران ایرانی به علت تحریم های موجود نمی توانند این ارز را مستقیما خریداری کنند، ابتدا می بایست این ریال را به یکی از کوین ها استیبل مانند تتر تبدیل نمایند و بعد ارز آواکس را خریداری نمایند.

 1. در صفحه قیمت ارز دیجیتال آواکس چه سرویس های به کاربر ارائه می شود؟

 • محاسبه قیمت لحظه ای ارز اواکس هم به دلار و تومان
 • نمودار روند قیمتی متصل به صرافی بایننس
 • میزان حجم معاملات درگردش
 • میزان سکه های موجود
 • میزان مبادلات روزانه
 • قیمت ارز دیجیتال آواکس با نرخ تتر به تومان
 1. اخبار مربوط به ارز دیجیتال آواکس را از کجا ملاحظه کنیم؟

شما کاربران زوم ارزی می توانید از طریق وب سایت های خبری معتبر و  فعال در زمینه ارزهای دیجیتال، تمامی اخبار مربوطه را مشاهده نمایید. همچنین تیم زوم ارز با ارائه سرویس اخبار فوری ارز دیجیتال توانسته دسترسی آسان و راحتری را برای مخاطبین خود فراهم آورد. شما می توانید تمامی اخبار مربوطه به ارز دیجیتال آواکس را در این صفحه مشاهده نمایید.


 

دیدگاهتان را بنویسید