آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل دوج کوین امروز یکشنبه (۱۳اسفند۱۴۰۲)

تحلیل دوج کوین DOGE

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از دوج کوین در خدمت شما هستیم.شما می توانید قیمت دوج کوین را به صورت لحظه ای مشاهد نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۹ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز دوج کوین در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم.خدمتتان عرض کردیم ناحیه کف کانال صعودی به طرف پایین بریک و شکسته شده و انتظار داشتیم که قیمت تا ناحیه باکس سبز افت پیدا کند. که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است. در ادامه گفتیم که اگر در آن ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند، مجدد انتظار داریم که قیمت این ارز به طرف بالا یعنی باکس قرمز نیز حرکت کند. در ادامه آن الگوی صعودی شکل گرفته اما اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنیم، شاهد یک روند رنج یا تریدینگ رنج در ناحیه باکس زرد رنگ نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر پس از مدتی که قیمت در ناحیه باکس زرد به صورت رنج حرکت کرد، شاهد شکست ناحیه سقف به طرف بالا هستیم و اگر به یاد داشته باشید خدمتتان گفته بودیم که اگر این اتفاق رخ دهد ،قیمت می‌تواند تا باکس قرمز رشد پیدا کند و دقیقاً قیمت طبق تحلیلمان رفتار کرده است. حال نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است ،تا زمانی که باکس قرمز به طرف بالا شکسته نشود، انتظار رشد بیشتری را نداریم و در صورت مشاهده الگوهای نزولی قوی در ناحیه باکس قرمز، مجدد قیمت می‌تواند تا محدوده باکس سبز نیز افت پیدا کند.
دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل DOGE امروز 9 اسفند 1402
تحلیل DOGE امروز ۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان عزیز زوم ارز، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز دوج کوین در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. دوستان تحلیل هفته گذشته همچنان پابرجاست و تغییری نداشته است و قیمت این ارز طبق تحلیلی که داشتیم در حال حرکت است، چرا که خدمتتان عرض کردیم ناحیه کف کانال صعودی به طرف پایین بریک و شکسته شده و انتظار داشتیم که قیمت تا ناحیه باکس سبز افت پیدا کند. که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است. در ادامه گفتیم که اگر در آن ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند، مجدد انتظار داریم که قیمت این ارز به طرف بالا یعنی باکس قرمز نیز حرکت کند. در ادامه آن الگوی صعودی شکل گرفته اما اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنیم، شاهد یک روند رنج یا تریدینگ رنج در ناحیه باکس زرد رنگ نیز هستیم. به همین خاطر فعلاً انتظار نوسان قیمت در باکس زرد را داریم.
دوستان در حال حاضر طبق انتظاری که داشتیم قیمت تا ناحیه سقف باکس زرد رشد پیدا کرد اگر به تایم فریم ۴ ساعته برویم در آنجا بر اساس الگوی نزولی که شکل گرفته، می‌توانیم توقع داشته باشیم که مجدد قیمت تا ناحیه کف افت پیدا کند. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که شکست از هر طرفی رخ دهد، انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض باکس زرد ،رشد یا کاهش پیدا کند.دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل DOGE امروز 2 اسفند 1402
تحلیل DOGE امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز دوج کوین در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. دوستان به این نکته توجه داشته باشید که تحلیل هفته گذشته همچنان پابرجاست و تغییری نداشته است و قیمت این ارز طبق تحلیلی که داشتیم در حال حرکت است، چرا که خدمتتان عرض کردیم ناحیه کف کانال صعودی به طرف پایین بریک و شکسته شده و انتظار داشتیم که قیمت تا ناحیه باکس سبز افت پیدا کند. که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است. در ادامه گفتیم که اگر در آن ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند، مجدد انتظار داریم که قیمت این ارز به طرف بالا یعنی باکس قرمز نیز حرکت کند. در ادامه آن الگوی صعودی شکل گرفته اما اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنیم، شاهد یک روند رنج یا تریدینگ رنج در ناحیه باکس زرد رنگ نیز هستیم. به همین خاطر فعلاً انتظار نوسان قیمت در باکس زرد را داریم.
دوستان در حال حاضر در ناحیه کف تریدینگ رنج ، یک الگوی صعودی شکل گرفته و مجدد انتظار داریم حداقل قیمت تا ناحیه سقف باکس زرد به رشد خود ادامه دهد. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که شکست از هر طرفی رخ دهد، انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض باکس زرد ،رشد یا کاهش پیدا کند.دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل DOGE امروز 25 بهمن 1402
تحلیل DOGE امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل ارز دوج کوین در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. دوستان تحلیلی که در هفته گذشته داشتیم همچنان پابرجاست و تغییری نداشته است چرا که خدمتتان عرض کردیم ناحیه کف کانال صعودی به طرف پایین بریک و شکسته شده و انتظار داشتیم که قیمت تا ناحیه باکس سبز افت پیدا کند. که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است. در ادامه گفتیم که اگر در آن ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند، مجدد انتظار داریم که قیمت این ارز به طرف بالا یعنی باکس قرمز نیز حرکت کند. در ادامه آن الگوی صعودی شکل گرفته اما اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنیم، شاهد یک روند رنج یا تریدینگ رنج در ناحیه باکس زرد رنگ نیز هستیم. به همین خاطر فعلاً انتظار نوسان قیمت در باکس زرد را داریم.
دوستان در حال حاضر در ناحیه کف تریدینگ رنج گفته شده، یک الگوی صعودی شکل گرفته و مجدد انتظار داریم حداقل قیمت تا ناحیه سقف باکس زرد به رشد خود ادامه دهد. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که شکست از هر طرفی رخ دهد، انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض باکس زرد ،رشد یا کاهش پیدا کند.دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل DOGE امروز 18 بهمن 1402
تحلیل DOGE امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض وفت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز دوج کوین در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. همانطور که در گذشته خدمتتان عرض کردیم ناحیه کف کانال صعودی به طرف پایین بریک و شکسته شده و انتظار داشتیم که قیمت تا ناحیه باکس سبز افت پیدا کند. که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است. در ادامه گفتیم که اگر در آن ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند، مجدد انتظار داریم که قیمت این ارز به طرف بالا یعنی باکس قرمز نیز حرکت کند. در ادامه آن الگوی صعودی شکل گرفته اما اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنیم، شاهد یک روند رنج یا تریدینگ رنج در ناحیه باکس زرد رنگ نیز هستیم. به همین خاطر فعلاً انتظار نوسان قیمت در باکس زرد را داریم.
دوستان در حال حاضر در ناحیه کف تریدینگ رنج گفته شده، یک الگوی صعودی شکل گرفته و مجدد انتظار داریم حداقل قیمت تا ناحیه سقف باکس زرد به رشد خود ادامه دهد. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که شکست از هر طرفی رخ دهد، انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض باکس زرد ،رشد یا کاهش پیدا کند. نکته دیگر اینکه اگر باکس سبز از دست برود، روند این ارز در تایم فریم روزانه نزولی خواهد شد. دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل DOGE امروز 11 بهمن 1402
تحلیل DOGE امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل ارز دوج کوین در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. همانطور که در گذشته خدمتتان عرض کردیم ناحیه کف کانال صعودی به طرف پایین بریک و شکسته شده و انتظار داشتیم که قیمت تا ناحیه باکس سبز افت پیدا کند. که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است. در ادامه گفتیم که اگر در آن ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند، مجدد انتظار داریم که قیمت این ارز به طرف بالا یعنی باکس قرمز نیز حرکت کند.
دوستان عزیز در حال حاضر آن الگوی صعودی شکل گرفته اما اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنیم و به منظور دید بهتر به تایم فریم ۴ ساعته برویم. شاهد یک روند رنج یا تریدینگ رنج در ناحیه باکس زرد رنگ نیز هستیم. به همین خاطر فعلاً انتظار نوسان قیمت در باکس زرد را داریم. نکات مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر از ناحیه سقف تریدینگ رنج شکست حاصل شود ,هدف بعدی قیمت, باکس قرمز رنگ میباشد و در صورت از دست رفتن کف تریدینگ رنج ،احتمال شکست باکس سبز به طرف پایین بالا رفته و اگر این اتفاق بیفتد روند این ارز نزولی خواهد شد.

تحلیل DOGE امروز 4 بهمن 1402
تحلیل DOGE امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زومرزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز دوج کوین در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. همانطور که هفته‌های گذشته هم خدمتتان عرض کردیم روند این ارز صعودی بوده و به همین منظور ما یک کانال صعودی هم رسم کرده ایم و اخیراً ناحیه کف کانال از دست رفته و طبق انتظاری که داشتیم قیمت تا ناحیه باکس سبز به افت خود ادامه داد. در ادامه گفتیم که اگر در ناحیه باکس سبز شاهد شکل‌گیری الگوهای صعودی و بازگشتی باشیم. مجدد این انتظار را داریم که قیمت این ارز رشد کرده و تا ناحیه باکس قرمز نیز برسد.
زوم ارزی‌های عزیز تا به الان هنوز این اتفاق رخ نداده و الگوی صعودی معتبری تشکیل نشده است و باید منتظر کندل‌های آینده نیز باشیم ، اما نکته مهمی که باید آن را مد نظر خود قرار دهیم این است که باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور به حساب می‌آید و در صورت از دست رفتن این ناحیه، روند این ارز کاملاً تغییر کرده و نزولی خواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل DOGE امروز 27 دی 1402
تحلیل DOGE امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم عرضی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز دوج کوین در تایم فریم روزانه همراهتون هستیم همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند این ارز صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی می‌باشد و به دنبال آن ما نیز یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم دوستان اگر به یاد داشته باشید گفتیم اگر قیمت در ناحیه کف کانال الگوی صعودی بسازد انتظار رشد این ارز را داریم اما همچین الگویی ساخته نشد و قیمت ناحیه کف را به سمت پایین شکسته است.
دوستان عزیز محدوده باکس سبز که برای تا مشخص کرده‌ایم نقش حمایت مهم و معتبر را دارد و در حال حاضر قیمت به این ناحیه نیز رسیده است توجه داشته باشید که اگر در این ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند انتظار داریم که قیمت این ارز شروع به رشد کند و نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که همچنان روند اصلی صعودی است اما اگر ناحیه باکس سبز از دست برود، روند این ارز در تایم فریم روزانه نزولی خواهد شد.
دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل DOGE امروز 20 دی 1402
تحلیل DOGE امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر دارم خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی مثل هر هفته با تحلیل دوج کوین در تایم فریم روزانه کنارتان هستیم، لطفاً همراه ما باشید ،همانطور که مشاهده می‌کنید روند این ارز صعودی بوده و ما به همین منظور یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم و در آخرین لگ صعودی قیمت این ارز، خود را به ناحیه سقف کانال رسانده و البته که شاهد یک تریپوش سقف نیز بوده ایم و انتظار داشتیم که شروع به اصلاح کند و دقیقاً آنچه که گفتیم اتفاق افتاده و موج اصلاحی همچنان ادامه دارد.
دوستان عزیز در حال حاضر طی چند کندل گذشته شاهد کلوز پایین‌تر از ترند لاین صعودی هستیم اما همچنان باکس سبز که برای ما یک حمایت معتبر به شمار میرود, حفظ شده است.
در ادامه برای بررسی بیشتر یک تایم پایین‌تر رفته و در تایم ۴ ساعته ,کاملاً شکست ترند لاین صعودی مشهود است و می‌توان انتظار داشت که قیمت، حداقل نواحی کف باکس سبز را ببیند، توجه داشته باشید که روند اصلی صعودی میباشد و کندل‌های قرمز در حال حاضر یک فاز اصلاحی بیش نیستند و اگر در باکس سبز الگوهای رشد قیمتی پرقدرت را ببینیم ،مجدد قیمت این ارز رشد پیدا خواهد کرد و ما نیز کانال را آپدیت و گسترده‌تر می‌کنیم.

دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید،موفق و پرسود باشید.

تحلیل DOGE امروز 13 دی 1402
تحلیل DOGE امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۶ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ، با تحلیل دوج کوین در فریم روزانه همراهتان هستیم این ارز دارای یک روند صعودی می‌باشد ،چرا که ما شاهد تشکیل شدن کف هایی بالاتر از کف قبلی و سقف‌هایی بالاتر از سقف قبلی هستیم ، در هفته گذشته گفتیم که یک وجه سقف تشکیل گردیده و انتظار اصلاح قیمت این ارز را داشتیم، که گفتبم حداقل تا خط سبز رنگ که بعنوان اولین حمایت در نظر گرفته ایم، می‌تواند پیش برود ،که دقیقاً آنچه که گفتیم اتفاق افتاده است.
توجه داشته باشید که اگر حمایت ترند لاین صعودی و خط سبز از دست بروند ، قیمت مجدد می‌تواند ،شروع به افت کرده و خود را به محدوده باکس سبز برساند و نکته مهم دیگر این است که تا زمانی که باکس حمایتی سبز، حفظ شود، ترند این ارز نزولی نخواهد شد.

تحلیل DOGE امروز 6 دی 1402
تحلیل DOGE امروز ۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

ا

دوستان عزیز زوم ارزی دوج کوین در فریم روزانه دارای یک روند کاملا صعودی می‌باشد چرا که ما شاهد تشکیل شدن کف هایی بالاتر از کف قبلی و سقف‌هایی بالاتر از سقف قبلی هستیم ، در هفته گذشته گفتیم که یک وجه سقف دیده می‌شود و انتظار اصلاح قیمت را داریم، که دقیقاً این اتفاق افتاده است و خط سبز رنگ اولین حمایتی می‌باشد که در مسیر اصلاح این ارز قرار دارد ، که با دیدن الگوهای رشد انتظار داریم مجدد قیمت این ارز رشد پیدا کند.
دیگر اینکه تا زمانی که ترند لاین صعودی و باکس سبز حفظ شوند، ترند این ارز نزولی نخواهد بود و همچنان می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.

تحلیل DOGE امروز 29 آذر 1402
تحلیل DOGE امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی های عزیز دوج کوین در تایم روزانه کاملا یک روند صعودی را تشکیل داده و قیمت بالای باکس قرمز رنگ که به عنوان محدوده مقاومتی در نظر گرفته‌ایم بریک شده و و در حال حاضر دو احتمال را می‌توانیم پیش بینی کنیم احتمال اول اینکه اصلاح فعلی در محدوده باکس قرمز اتمام یابد و ما در ادامه شاهد رشد باشیم و احتمال دوم اصلاح بیشتری را تشکیل دهد حداقل تا ترند لاین صعودی و نکته بسیار مهم دیگر باکس سبز می‌باشد که نقش حمایت را ایفا می‌کند و تا زمانی که حفظ شود روند کلی این ارز نزولی نخواهد بود.

تحلیل Doge امروز 22 آذر 1402
تحلیل Doge امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تجلیل رمز ارز DOGEUSDT در تایم فریم روزانه در تحلیل های گذشته اگر مشاهده کرده باشید برای شما عزیزان یک ناحیه عرضه مشخص کرده بودم که قیمت با برخورد بهش به سمت پایین حرکت کرد ولی روند در بلند مدت هنوز می‌توان گفت صعودی است به دلیل اینکه خط روند نزولی بلند مدت و هفتگی خودش را شکسته است و با عث رشد این رمز ارز شده است و یک ناحیه تقاضا تشکیل شده است که قیمت را به سمت بالا فرستاده است و الان نزدیک ناحیه عرضه بلند مدت و پر قدرت خود است با برخورد به ناحیه می‌توانیم واکنش ها را ببینیم و قیمت را دوباره به سمت پایین بفرستد تا ناحیه تقاضا و سطح حمایتی که دارد هر دوناحیه دارای اعتبار می‌باشند و با برخورد به نواحی می‌توان بعد از تاییدیه های کافی وارد معاملات بشویم.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 8 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۸ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱ آذر ۱۴۰۲

رمز ارز DOGE در تایم فریم هفتگی رشد خوبی داشت و در نهایت به ناحیه عرضه رسید و قیمت را به سمت پایین فرستاد و خط روندی نزولی داشت بسیار بلند مدتی داشت که شکسته شد و به همین دلیل می‌توان گفت رشد خوبی داشته باشد، ولی باید توجه داشته باشیم که ناحیه های عرضه پیش روی خودش دارد که هرکدام می‌توانند جلوی رشد قیمت را بگیرند. قیمت خوب برای خرید این رمز ارز در بلند مدت و به صورت اسپات قیمت ۰.۰۵۳۵۶ دلار است که محدوده قیمت خوبی می باشد.
موفق و پر سود باشد.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 1 آذر 1402 بازه زمانی هفتگی
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی هفتگی

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲

دوج کوین در هفته گذشته افزایش قیمت داشت و این رشد قیمت یک پولبک در روند نزولی بود و تا مقاومت محدوده ۰.۰۶ دلار افزایش قیمت ادامه پیدا کرد. این مقاومت مهم با واکنش منفی همراه بوده و قیمت در تایم روزانه به خط روند نزولی اصلی برخورد کرده است. در تایم پایین یک فشردگی قیمت مشاهده می کنیم. بنابراین اگر حمایت داینامیک پر قدرت شکسته شود، می تواند قیمت دوج کوین را به محدوده حمایت اصلی ۰۰۵۵ دلار برساند. اما در صورت شکست مقاومت، نیاز به حمایت ویژه ای از سمت خریداران دوج کوین است تا قیمت را به مقاومت میدلاین کانال برسانند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 26 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲

هفته گذشته هم برای دوج کوین هفته خوبی نبود و دوج کوین بالاخره حمایت کف کانال رنج خود را شکست و به محدوده حمایت بعدی ۰.۰۵۶ دلار واکنش مثبت نشان داده است. البته هنوز برخورد دقیقا به این حمایت صورت نگرفته است، اما واکنش اولیه می تواند نشانه خوبی در صورت برخورد باشد. حجم معاملات دوج کوین همچنان در پایین ترین سطوح تاریخی قرار دارد و افزایش محسوسی در تایم فریم روزانه مشاهده نشده است. با توجه به تبدیل شدن سطح ۰.۰۶۰ دلار به مقاومت، احتمال ادامه روند نزولی تا حمایت های مشخص شده وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 19 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز DOGECOIN در هفته گذشته هم روند رنجی داشت. برخورد قیمت هم به محدوده مقاومت و هم به حمایت کانال رنج با واکنش همراه بوده و به این معنی است که قدرت فروشندگان و خریداران در این محدوده برابر است و احتمال ادامه این روند رنج وجود دارد. میدلاین کانال رنج دوج کوین، محدوده ۰.۰۶۳۵ دلار را نشان می دهد. در صورت شکست این مقاومت به همراه میدلاین کانال نزولی اصلی، می توانیم انتظار رشد قیمت دوج کوین را تا محدوده های ۰.۰۷۳ دلار را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 12 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۵ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین در طی هفته گذشته با خروج از کانال صعودی کوتاه مدتی که برای آن رسم شده بود، روند نزولی کوتاه مدت به خود گرفت و قیمت آن دقیقا به محدوده کف قبلی و کف کانال رنج برخورد کرده است. یک واکنش مثبت بسیار خوب به این حمایت مشاهده شده است. همچنین الگوی کف دوگانه در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار شکل گرفته است. بنابراین تایید الگو، شکست مقاومت استاتیک قبلی یعنی محدوده ۰.۰۶۲ دلار خواهد بود. پس با توجه به نزولی بودن روند تایم بالاتر، باید در انتظار این تایید بمانیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 5 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۵ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین در هفته گذشته هم روند رنجی داشت و قیمت آن با واکنش منفی به مقاومت محدوده ۰.۰۶۲ دلار هنوز نتوانسته رشد خوبی داشته باشد. اما نکته مهم این است که به دلیل مثبت بودن جهت روند کوتاه مدت بازار، پتانسیل شکست این مقاومت برای دوج کوین و افزایش قیمت تا سقف کانال رنج وجود دارد. همچنین مقاومت میدلاین کانال رنج هم در محدوده فعلی قرار دارد، اما اگر حمایت سرمایه گذاران در بازار ایجاد شود، این مقاومت هم می تواند شکسته شده و قیمت دوج کوین را به سقف کانال نزولی میان مدت برساند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 29 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین بعد از اینکه خط روند نزولی قرمز رنگ خود را داخل کانال شکست، نتوانست از مقاومت استاتیک ۰.۰۷۷ دلار عبور کند. بنابراین نشانه ای برای رشد بیشتر قیمت و تست دوباره مقاومت نداشت. همزمان به دلیل اعمال فشار فروش در بازار، کف کانال شکسته شد و شاهد ریزش قیمت تا یکی از حمایت های رسم شده در محدوده ۰.۰۵۶ دلار بودیم. در کوتاه مدت رشد قیمت تا میدلاین کانال را مشاهده کردیم، اما این حرکت، تنها یک پولبک در روند نزولی بود.

دوج کوین در محدوده حمایتی بسیار حساسی قرار دارد  و حفظ حمایت ۰.۰۵۵ دلار می تواند مجددا باعث روند گرفتن دوج کوین و رشد قیمت آن تا مقاومت سقف کانال نزولی شود. اما شکست کامل حمایت ها و از دست دادن حمایت رند در محدوده ۰.۰۵۰ دلار، می تواند روند بلند مدت دوج کوین را وارد موج اصلاحی عمیق تری کند. در نظر داشته باشید که این شرایط در بسیاری از آلت کوین ها وجود دارد و حفظ حمایت ۲۴۶۰۰ دلار برای بیت کوین در میان مدت بسیار اهمیت دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 22 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین در هفته گذشته کاهش قیمت داشت. بعد از اینکه قیمت این ارز به مقاومت محدوده ۰.۰۸۰ دلار رسید، واکنش های منفی شروع شد و تا دو روز قبل ادامه داشته است. قیمت این ارز همچنان داخل کانال صعودی کوتاه مدت خود قرار دارد و با حفظ حمایت محدوده ۰.۰۷۰ دلار، پتانسیل افزایش بیشتر قیمت و تست مجدد مقاومت محدوده ۰.۰۸۴ دلار را خواهد داشت. این مقاومت به دلیل اینکه در سقف کانال نزولی میان مدت قرار دارد، می تواند همچنان واکنش های منفی داشته باشد. اما به دلیل نزدیک بودن آن به محدوده ۰.۰۹۰ دلار، ممکن است به صورت فیک شکسته شود و مجددا قیمت زیر آن برگشت داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 18 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین بعد از واکنش اول به مقاومت محدوده ۰.۰۸۰ دلار، یک بازگشت به سطح شکسته شده در محدوده ۰.۰۷۵ دلار داشت و این حمایت هم واکنش مثبت خوبی نشان داد. روند دوج کوین بین این دو محدوده رنج شده است و همچنان می توانیم ببینیم که حمایت های دوج کوین شکسته نشده است. پس با توجه به شرایط فعلی بازار، پتانسیل تشکیل یک موج صعودی دیگر و رشد بیشتر قیمت تا محدوده مقاومت سقف کانال و همچنین محدوده ۰.۰۹۰ دلار وجود دارد. همانطور که مشاهده می کنید، اندیکاتورهای EMA هم به خوبی در محدوده حمایت استاتیک قرار گفته اند و نشان می دهند که پتانسیل واکنش مثبت به حمایت وجود دارد. در بازه زمانی هفتگی دوج کوین شرایط مساعدی پیدا کرده است و در میان مدت می تواند تا سقف کانال رنج هفتگی در محدوده ۰.۱۰ دلار افزایش قیمت داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 11 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز DOGECOIN در طی یک هفته گذشته روند صعودی داشت. قیمت دوج کوین با حفظ حمایت ها و با شکست مقاومت خط روند نزولی، تا سقف کانال افزایش قیمت داشت. اولین هدف خریداران دوج کوین که در محدوده ۰.۰۸۰ دلار در نظر گرفته شده بود، با واکنش همراه بوده است. اگر این مقاومت شکسته شود، هدف بعدی دوج کوین در محدوده ۰.۰۹۰ دلار در نظر گرفته شده است، که می تواند محدوده سیو سود خریداران کوتاه مدت باشد. البته محدوده مقاومت اول هم محل سیو سود بخری از خریداران بوده است. باید مراقب بود که اگر بیت کوین ادامه روند نزولی کوتاه مدت را از سر بگیرد، ممکن است فشار خرید دوج کوین کاهش پیدا کند. پس می توانیم با در نظر گرفتن یک خط روند صعودی و با شکست این خط روند، سیگنال منفی دریافت کنیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 4 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین هفته گذشته خوبی را پشت سر گذاشت و با تشکیل سقف و کف های بالاتر به مقاومت ۰.۰۷۰ دلار برخورد کرد. این مقاومت چندین بار شکسته شده، اما هنوز قیمت دوج کوین روی آن تثبیت نداشته است. همچنین حجم معاملات در هنگام شکست به اندازه کافی بالا نبوده است. اما انتظار داریم که با توجه به سقف و کف های بالاتری که شکل گرفته، این مقاومت شکسته شود، تا اهداف مشخص شده روی نمودار برای خریداران در دسترس قرار بگیرد. اگر کندل نزولی قوی در تایم روزانه زیر محدوده ۰.۰۶۵ دلار بسته شود، می تواند به سمت حمایت های خود در محدوده های ۰.۰۶۰ و ۰.۰۵۵ دلار برگشت داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 28 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین  در هفته گذشته نوسانات خاصی نداشت و قیمت آن در محدوده ۰.۰۶۵ دلار در حال معامله شدن است. اما واکنش های خوبی که به حمایت های خود نشان داده است، می تواند نشانه خوبی برای رشد احتمالی قیمت دوج کوین و شکست مقاومت محدوده ۰.۰۷۰ دلار باشد. در این صورت اهدافی که می توانیم برای دوج کوین در نظر بگیریم، در محدوده های ۰.۰۷۹ و ۰.۰۹۰ دلار خواهد بود. نکته مهمی که وجود دارد این است که تنها در یک صورت روند دوج کوین می تواند مجددا نزولی شود. در صورت شکست حمایت ۰.۰۶۱ دلار، می توانیم انتظار تست سطوح حمایتی را برای دوج کوین داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

DOGEUSDT.P 2023 07 12 14 46 01


تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین DOGE در طی هفته گذشته واکنش مثبت بسیار خوبی به حمایت خود در محدوده ۰.۰۶۰ دلار نشان داد و دقیقا مطابق تحلیل قبلی شاهد یک نوسان مثبت در این ارز بودیم. قیمت از کانال نزولی خارج شده است، اما آخرین سقف در روند نزولی دوج کوین هنوز شکسته نشده است. بنابراین دقیقا یک کانال رنج بزرگتر روی نمودار تشکیل شده است. با توجه به واکنش های شدیدی که به مقاومت محدوده ۰.۰۷۰ دلار مشاهده شده است، در صورت شکست حمایت ۰.۰۶۱ دلار، احتمال بازگشت قیمت به سمت حمایت محدوده ۰.۰۵۶ دلار بیشتر می شود. در تایم فریم ۴ ساعته نیز الگوی سقف دوقلو مشاهده می شود. بنابراین مومنتوم و جهت روند کوتاه مدت نزولی است. برای شکست سقف کانال و تغییر روند به حالت صعودی، نیاز است تا فشار فروش کاملا حذف شود و حمایت های دوج کوین واکنش های خوبی داشته باشند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 14 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۷ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز DOGE بعد از واکنش قوی که به محدوده حمایت خود نشان داد، قیمت آن دقیقا تا مقاومت محدوده ۰.۰۷۰ دلار افزایش داشت و خریداران کوتاه مدت در این محدوده سیو سود کردند و موجب واکنش منفی قیمت به این مقاومت شدند. همانطور که مشاهده می کنید، کانال نزولی همچنان پاربرجاست و به دلیل فشار فروشی که از قبل در دوج کوین شاهد بودیم، مجددا تست حمایت های قبلی مورد انتظار خواهد بود. برای کوتاه مدت محدوده حمایت ۰.۰۶۰ دلار را می توانید زیر نظر داشته باشید. برخورد قیمت به این حمایت می تواند واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد. اگر این سناریو اتفاق بیوفتد، می توانیم شاهد تشکیل یک کانال رنج بزرگ و ایجاد یک لگ صعودی دیگر در روند رنج برای دوج کوین باشیم. بنابراین برای هفته جاری می توانید این حمایت و نحوه واکنش قیمت به این سطح را زیر نظر بگیرید. اما حمایت بعدی در صورتی که واکنش مثبت نداشته باشیم، در محدوده ۰.۰۵۶ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 7 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۷ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین بعد از طی کردن یک روند رنج، هفته گذشته را با کندل نزولی قوی پشت سر گذاشت. فشار فروشی که در مارکت ایجاد شده بود، موجب ریزش ۲۶ درصدی قیمت دوج کوین و شکست حمایت های سال ۲۰۲۳ شد. قیمت دوج کوین تا نزدیک حمایت ژانویه ۲۰۲۲ یعنی محدوده ۰.۰۵۰ دلار کاهش پیدا کرد، اما به محض رسیدن به این سطح، با افزایش قیمت ۱۰ درصد مواجه شد. این ناحیه حمایت های دیگری را هم شامل می شود، که می توان به حمایت کف کانال صعودی بلند مدت اشاره کرد.

با توجه به اینکه دوج کوین به حمایت محدوده ۰.۰۶۰ دلار واکنش خوبی نشان داده است، به این ترتیب اگر فعالان بازار حمایت خوبی در مارکت داشته باشند، پتانسیل رشد دوج کوین از این محدوده وجود دارد. در ابتدا باید منتظر برگشت قیمت داخل کانال نزولی کوتاه مدت باشیم. اگر افزایش قیمت داشته باشیم، هدف دوج کوین می تواند سقف کانال نزولی در محدوده ۰.۰۶۷ الی ۰.۰۷۰ دلار در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 24 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز DOGE در طی هفته گذشته از روند رنج خارج شد و با اعمال فشار فروش در این ارز، قیمت آن به هر دو حمایتی که در محدوده های آبی رنگ و سبز رنگ در نظر گرفته شده بود، برخورد کرد و واکنش مثبت خوبی نشان داد. حمایت دوم که در محدوده ۰.۰۶۳ دلار در نظر گرفته شده بود، با واکنش مثبت قوی تر همراه بود و موجب رشد ۱۳ درصدی قیمت دوج کوین شد.

از طرفی قیمت دوج کوین در تایم روزانه هنوز داخل کانال نزولی قرار دارد و به سقف کانال واکنش نشان داده است. پس با توجه به اینکه قدرت مقاومت و حمایت دوج کوین بالا می باشد، احتمال ورود قیمت به روند رنج در تایم فریم ۴ ساعته وجود دارد. برای صعودی شدن روند دوج کوین، شکست مقاومت محدوده ۰.۰۷۰ دلار و همچنین شکست سقف کانال نزولی لازم و ضروری است. در صورتی که این سناریو را ببنیم، اهداف دوج کوین در محدوده های ۰.۰۸۰، ۰.۰۹۰ و ۰.۱۰ دلار در نظر گرفته می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 17 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین در هفته گذشته روند رنجی داشت. محدوده مقاومت این ارز که در قیمت ۰.۰۷۳ الی ۰.۰۷۴ دلار در نظر گرفته شده بود، واکنش منفی داشت و اهداف این ارز برای فروشندگان در سطوح مشخص شده ۰.۰۶۵ دلار و ۰.۰۶۰ دلار در نظر گرفته شده است. برای دوج کوین می توانیم یک کانال نزولی در نظر داشته باشیم. تحلیل قبلی در مورد دوج کوین همچنان پابرجا بوده و در صورت برخورد قیمت به سطوح حمایت، انتظار واکنش مثبت خوبی داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 10 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۳ خرداد ۱۴۰۲

ارز دوج کوین در طی هفته گذشته تقاضای بالایی نداشت و حرکت صعودی صرفا یک موج اصلاحی در روند نزولی بود. واکنش های منفی به مقاومت محدوده ۰.۰۷۴ الی ۰.۰۷۵ دلار و شکست فیک این محدوده موجب ادامه روند نزولی شده است. این انتظار وجود دارد که کف قبلی در محدوده ۰.۰۷۰ دلار شکسته شود و قیمت دوج کوین تا محدوده حمایت اصلی یعنی ناحیه ۰.۰۶۵ الی ۰.۰۶۷ دلار کاهش داشته باشد. این حمایت به دلیل اینکه نزدیک کف کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته است، می تواند ناحیه واکنشی برای تقاضا در نظر گرفته شود. همچنین این محدوده کف کانال رنج تایم روزانه را تشکیل داده است. بنابراین از این محدوده و محدوده حمایت سبز رنگ به عنوان حمایت دوبل و یک زون قوی می توانیم انتظار واکنش مثبت خوبی از دوج کوین داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 3 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۳ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. این ارز با خروج از کانال نزولی کوتاه مدت، در تایم فریم ۴ ساعته وارد یک کانال رنج شده است و در صورت شکست سقف کانال می تواند تا مقاومت محدوده ۰.۰۷۶ الی ۰.۰۷۷ دلار به عنوان هدف اول رشد داشته باشد. برای اینکه روند دوج کوین در تایم روزانه مجددا صعودی شود، نیاز است که مقاومت پیش رو پر قدرت شکسته شود. در غیر اینصورت سطح حمایت ۰.۰۷۰ دلار می تواند مجددا تست شود. در کوتاه مدت، برای رشد قیمت نیاز است که مقاومت ۰.۰۷۵ دلار شکسته شود، تا بتوانیم انتظار تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعه را داشته باشیم. همچنین یک خط روند صعودی به عنوان حمایت داینامیک روی نمودار در نظر گرفته شده است. شکست این خط روند می تواند سیگنال منفی برای ادامه روند نزولی صادر کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 27 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

برای رمز ارز دوج کوین در هفته گذشته روی محدوده حمایت ۰.۰۷۶ دلار تقاضایی ایجاد نشد و این حمایت با فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، شکسته شده است. دوج کوین به یک حمایت در محدوده ۰.۰۷۰ دلار واکنش مثبت نشان داده است، اما به دلیل نزولی بودن روند آن در تایم فریم های پایین، کاهش قیمت ارز دوج کوین می تواند تا محدوده ۰.۰۶۵ دلار ادامه داشته باشد. بنابراین تا زمانی که شرایط تغییر روند آن روی نمودار ظاهر نشود، نمی توانیم انتظار رشد قیمت این ارز را داشته باشیم. در تایم ۱ ساعته، قیمت داخل یک کانال نزولی قرار گرفته است و اگر حمایت ۰.۰۷۰ دلار شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا کف کانال یعنی محدوده حمایت ۰.۰۶۵ دلار ادامه پیدا کند. حمایت اصلی و مهم تر دوج کوین که مربوط تایم هفتگی می باشد، در محدوده ۰.۰۶۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 20 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین در تمام هفته گذشته روند رنجی داشت و قیمت آن روی محدوده حمایت ۰.۰۷۵ الی ۰.۰۸۰ دلار باقی مانده است. حجم معاملات کاهش چشمگیری پیدا کرده است. اما در هفته جاری انتظار افزایش حجم معاملات را داریم. یک حمایت دقیق تر در محدوده ۰.۰۷۶ الی ۰.۰۷۷ دلار در نظر گرفته شده است و تا زمانی که کندل نزولی قوی زیر این سطح بسته نشود، احتمال تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته و رشد قیمت از این سطح وجود دارد. در اینصورت اهداف کوتاه مدت در محدوده های ۰.۰۸۵ و ۰.۱۰ دلار در نظر گرفته شده است. این حمایت با توجه به سابقه واکنشی قوی که دارد، محدوده تصمیم گیری خریداران و فروشندگان دوج کوین می باشد. اما شکست این محدوده می تواند قیمت را به حمایت کف قبلی در مدوده ۰.۰۶۵ دلار برگرداند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 13 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز DOGE در طی هفته ای که گذشت، محدوده حمایت اول خود را از دست داد، اما با برخورد به حمایت دوم در محدوده ۰.۰۷۵ الی ۰.۰۸۰ دلار، واکنش مثبت قوی مشاهده شد. در این سطح و در تایم فریم ۱ ساعته، شرایط تغییر روند و رشد قیمت برای حداقل یک نوسان مثبت به وجود آمده است. بنابراین می توانیم با در نظر گرفتن یک حمایت مهم برای دوج کوین در محدوده ۰.۰۸۰ الی ۰.۰۸۱ دلار، انتظار رشد قیمت تا مقاومت ۰.۰۸۵ الی ۰.۰۸۶ دلار را داشته باشیم. البته به دلیل فشار خریدی که در بازار به وجود آمده است، احتمال اینکه قیمت بدون پولبک تا مقاومت مشخص شده رشد داشته باشد، وجود دارد. اما در صورت شکست این مقاومت، هدف بعدی دوج کوین در محدوده رند ۰.۱۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 6 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 30 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز DOGECOIN در طی دو هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت دوج کوین با برخورد به حمایت های مشخص شده، واکنش های مثبت نشان داد، اما در محدوده حمایت های مشخص شده هنوز تقاضای قوی برای رشد قیمت دوج کوین مشاهده نشده است. اگر حمایت اول در محدوده ۰.۰۸۵ دلار حفظ شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که هدف مشخص شده در محدوده رند ۰.۱۰ دلار توسط خریداران تست شود. اما در صورت شکست این حمایت، کاهش قیمت بیشتر می تواند تا محدوده ۰.۰۷۵ الی ۰.۰۸۰ دلار ادامه داشته باشد. تا زمانی که حمایت دوم شکسته نشود، روند کوتاه مدت دوج کوین می تواند صعودی باقی بماند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 30 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 16 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز DOGE در طی هفته گذشته عملکرد بسیار خوبی را به نمایش گذاشت، و با اتفاقات فاندامنتالی، رشد خیره کننده ۳۰ درصد را به ثبت رسانده است. در تحلیل قبلی این ارز، دقیقا به شکست مقاومت محدوده سبز رنگ یعنی ناحیه ۰.۰۷۵ الی ۰.۰۷۹ دلار اشاره شده بود. با شکست این سطح و پولبک به این محدوده، فشار خرید و تقاضای بسیار بالایی شکل گرفت، و اهدافی که برای دوج کوین در نظر گرفته شده بود، رویت شد. یکی از سطوحی که با شکست قوی به حمایت تبدیل شده است، در محدوده ۰.۰۸۴۵۰ الی ۰.۰۸۷۸۵ دلار می باشد.

اما حمایت دوم دوج کوین دقیقا در محدوده سبز رنگ قرار دارد. جایی که حرکت اسپایک صعودی از این ناحیه شروع شده است. بنابراین بازگشت به این نواحی می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. روند قیمت در تایم فریم های کوتاه مدت هنوز صعودی نزولی نشده است، و کاهش قیمت ها به سمت محدوده های مشخص شده می تواند پولبک در نظر گرفته شود. دوج کوین در صورت حفظ حمایت های فعلی، می تواند تا محدوده مقاومت ۰.۱۳۰ دلار رشد داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 16 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز دوج کوین DOGE در طی دو هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت، و نوسانات قیمت این ارز بین حمایت و مقاومت مشخص شده ادامه پیدا کرده است. نکته مهمی که برای دوج کوین وجود دارد این است که، نوسانات قیمت به نوک الگوی مثلث متقارن نزدیک شده است. الگویی که در تایم فریم هفتگی در نظر گرفته شده است، و در صورتی که بازار در شرایط مساعد باقی بماند، و شاهد فشار فروش بالایی نباشیم، احتمال رشد شارپ قیمت و خروج از نوک الگوی مثلث وجود دارد. در اینصورت اهدافی که برای دوج کوین می‌توانیم در نظر بگیریم، در محدوده‌های ۰.۰۸۸ الی ۰.۰۹۰ دلار و محدوده رند ۰.۱۰ دلار خواهد بود. همچنین خط روند نزولی این ارز در تایم فریم روزانه به سمت بالا شکسته شده است، و شرایط کوتاه مدت آن را مساعد نشان می‌دهد. همچنین در حالت کم ریسک باید تا زمان شکست کامل مقاومت محدوده ۰.۰۷۵ الی ۰.۰۸۰ دلار منتظر ماند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 9 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 24 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز دوج کوین DOGE در طی هفته‌ای که گذشته بعد از اصلاح تا محدوده حمایت ۰.۰۶۵ دلار، به این حمایت و کف الگوی مثلث متقارن واکنش مثبت نشان داد، و شاهد یک بازگشت قوی تا مقاومت محدوده ۰.۰۷۵ الی ۰.۰۷۹ دلار هستیم. این ناحیه مقاومت به‌دلیل اینکه با خط روند نزولی همپوشانی پیدا کرده است، برای شکست نیاز به اخبار مثبت و حمایت قوی خریداران دارد. در غیر اینصورت می‌تواند باز هم واکنش منفی به همراه داشته باشد. در حالت کلی، مومنتوم روند ارز دوج کوین در تایم فریم روزانه صعودی است، و در صورت شکسته شدن این مقاومت اهداف بالاتر در محدوده ۰.۰۹۰، ۰.۰۹۵ و ۰.۱۰۰ دلار می‌تواند هدف خریداران باشد.

واکنش مثبتی که به محدوده حمایت ۰.۰۶۶ الی ۰.۰۶۷ دلار مشاهده شده است، در صورت مساعد شدن شرایط بازار، می‌تواند ناحیه شروع یک موج صعودی قوی برای شکست مقاومت‌های پیش رو در نظر گرفته شود. اما اگر شرایط بازار مجددا نزولی شود و فشار فروش افزایش پیدا کند، حمایت بعدی دوج کوین در محدوده شروع بزرگترین موج صعودی یعنی قیمت ۰.۰۶۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 24 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 17 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز دوج کوین DOGE در طی هفته گذشته کاهش قیمت آن ادامه داشت، و فشار فروش موجب شد تا محدوده ۰.۰۷۵ الی ۰.۰۷۹ دلار کاملاً به مقاومت تبدیل شود. بعد از یک پولبک به این مقاومت، مجدداً ادامه روند اصلاحی را شاهد هستیم. با توجه به وضعیت بازار، اگر بیت کوین حمایت خود را در محدوده ۲۱۳۵۰ دلار حفظ کند، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که دوج کوین نیز روی حمایت محدوده ۰.۰۶۶ الی ۰.۰۶۹ دلار باقی بماند، و با ایجاد فشردگی در نوک الگوی مثلث، شرایطی فراهم شود که در ادامه شاهد رشد قیمت این ارز باشیم.

اما اگر فشار فروش موجب شکست این حمایت شود، محدوده حمایت بعدی دوج کوین در قیمت ۰.۰۵۷ الی ۰.۰۵۹ دلار خواهد بود. این ناحیه به دلیل اینکه در گذشته محل شروع یک حرکت صعودی اسپایک بوده است، بازگشت قیمت به این سطح می‌تواند باز هم تقاضای خرید ایجاد کرده، و موجب رشد قیمت دوج کوین حداقل تا محدوده ۰.۰۶۶۶ دلار شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 17 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز DOGECOIN در طی هفته‌ای که گذشته، روند کاملاً رنجی را روی محدوده حمایت ۰.۰۷۵ الی ۰.۰۸۰ دلار ایجاد کرده است، که در تایم فریم‌های پایین کاملاً مشخص می‌باشد. همچنان واکنش‌های خوبی به این سطح حمایت مشاهده می‌شود. با توجه به رنج بودن روند قیمت در تایم روزانه و تایم ۴ ساعته، همچنان پتانسیل ادامه این روند رنج وجود دارد. اگر حمایت فعلی شکسته شود، محدوده واکنشی بعدی در قیمت ۰.۰۶۶ الی ۰.۰۶۷ دلار خواهد بود.

این سطح حمایت می‌تواند به عنوان کف الگوی مثلث در تایم فریم هفتگی در نظر گرفته شود. پس اعتبار بالایی دارد. به طور کلی تا زمانی که قیمت زیر سطح ۰.۰۸۳ الی ۰.۰۸۵ دلار باشد، مومنتوم روند در هفته جاری می‌تواند نزولی باشد. همچنین به دلیل اینکه کندل هفته گذشته یک کندل رنج با بدنه قرمز می‌باشد، که تمایلات صعودی را هنوز نشان نمی‌دهد. اما طرف دیگر قیمت این ارز در محدوده ۰.۰۵۷ الی ۰.۰۶۰ دلار یک حمایت بسیار قوی تری دارد، که در صورت تست مجدد این ناحیه می‌توانیم انتظار یک جهش قوی‌تر را از دوج کوین داشته باشیم.

این ناحیه دقیقاً محل شروع حرکت بریک اوت صعودی بوده است، که بعد از سال ۲۰۲۱ اولین بار مشاهده شده است، و دوج کوین در یک هفته بیش از ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشت. این رشد در کندل تایم هفتگی مشخص می‌باشد. بنابراین از این دو محدوده حمایت انتظار واکنش مثبت خوبی داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 10 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی دوج کوین DOGECOIN امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز DOGECOIN در هفته‌ های گذشته روند رنجی داشت، اما نوسانات این ارز بالا بوده است. بعد از اینکه افزایش قیمت دوج کوین از محدوده ۰.۰۶۵ دلار شروع شد، فشار خرید موجب رشد قیمت تا نزدیک مقاومت رند ۰.۱۰۰ دلار شد. به دلیل ترس از واکنش شدید به این ناحیه، قبل از برخورد قیمت به این سطح، خریداران زیادی سیو سود کردند، و با تشکیل الگوی بازگشتی سقف دوگانه، شاهد اصلاح قیمت تا یک حمایت معتبر در محدوده ۰.۰۷۵ الی ۰.۰۸۰ دلار بودیم.

این حمایت که با رنگ سبز روی نمودار مشخص شده است، در تحلیل‌های قبلی روی نمودار در نظر گرفته شده بود، و مجدداً در این سطح تقاضا برای دوج کوین ایجاد شد، و رشد ۱۵ درصد را ثبت کرده است. در تایم فریم ۴ ساعته روند دوج کوین نزولی است، و محدوده‌ای که به عنوان نقطه عطف تغییر روند یا سطح عرضه و تقاضای مهم می‌توانیم در نظر بگیریم، در قیمت ۰.۰۸۸ الی ۰.۰۸۹ دلار قرار گرفته است. شکست این مقاومت به سمت بالا، می‌تواند مجدداً روند تایم ۴ ساعته را صعودی کند، که در این صورت پتانسیل رشد بیشتر قیمت تا محدوده مقاومت ۰.۱۰۲ الی ۰.۱۰۹ دلار افزایش پیدا می‌کند.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 3 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 8 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۸ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۸ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین DOGECOIN در طی هفته گذشته کاملا روند رنجی داشته است. قیمت دوج کوین نزدیک یک محدوده رند مقاومتی قرار گرفته است، و با توجه به اینکه بیت کوین در روند رنجی قرار دارد، تا زمانی که حمایت خود را حفظ کند، احتمال رشد آلت کوین ها وجود دارد. اما باید توجه داشته باشید که سطوح مقاومتی موجود روی نمودار بیت کوین می توانند قدرت بالایی در برگشت های قوی و اصلاح ایجاد کنند. ارز دوج کوین هم سه بار به محدوده مقاومت ۰.۰۹۲ الی ۰.۰۹۳ دلار واکنش منفی شدید نشان داده است، اما مقاومت اصلی تایم ۴ ساعته در محدوده ۰.۰۹۸ دلار است. دوج کوین می تواند در محدوده فعلی یک کانال صعودی همگرا تشکیل دهد. بنابراین واکنش های احتمالی برای ورود قیمت به اصلاح باید در نظر گرفته شود. اما به طور کلی تا زمانی که حمایت محدوده ۰.۰۷۵ الی ۰.۰۷۹ دلار شکسته نشود، می توانیم انتظار یک تلاش دیگر از سمت خریداران را داشته باشیم.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 8 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۸ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 24 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز DOGE در طی هفته گذشته از سطوح مقاومت خود با حمایت خریداران عبور کرد. این مقاومت ها که در محدوده های ۰.۰۸۰ دلار در نظر گرفته شده بود، اکنون به حمایت موقت تبدیل شده است. پولبک به این سطوح می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. چرا که در تایم فریم روزانه نشانه های تغییر روند ایجاد شده است. بنابراین بعد از پولبک می توانیم اهداف بالاتری را در محدوده های ۰.۱۰ و ۰.۱۱  دلار در نظر بگیریم. همچنین این محدوده های مقاومت را می توانید با ابزار فیبوناچی اصلاحی ترکیب کنید. مقاومتی که قیمت به آن واکنش منفی نشان داده است، توسط سطح ۰.۶۱۸ فیبوناچی شناسایی شده است. بنابراین محدوده مقاومت مهمی محسوب می شود. به طور کلی در هفته جاری انتظار ورود قیمت به یک ناحیه رنج را داریم.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 24 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 17 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز DOGECOIN در طی هفته گذشته روند بسیار رنجی داشت. قیمت بین سطوح حمایت مقاومتی که برای دوج کوین در نظر گرفته شده بود، به خوبی نوسان داشت، و به هر کدام واکنش های خوبی نشان داده است. قدرت هنوز کاملا در دست خریداران نیست، و در تایم فریم ۴ ساعته برای تغییر روند نیاز است که مقاومت محدوده ۰.۰۸۰ دلار شکسته شود. اما در تایم فریم ۱ ساعته شاهد تغییر روند از نزولی به صعودی بوده ایم، و حمایت فعلی دوج کوین در محدوده ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۱ دلار در نظر گرفته شده است. تا زمانی که این حمایت حفظ شود، احتمال اینکه خریداران دوج کوین بتوانند قیمت را دوباره به محدوده ۰.۰۷۵ دلار برگردانند وجود دارد. به طور کلی به دلیل وجود تعداد زیادی سطوح حمایت مقاومت مینور در محدوده های فعلی، احتمال ادامه روند رنج برای دوج کوین وجود دارد. اما این روند رنج می تواند در مقیاس بزرگتر و در تایم فریم ۴ ساعته بین حمایت فعلی و مقاومت محدوده ۰.۰۸۰ دلار شکل بگیرد.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 17 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 3 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین DOGECOIN در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت دوج کوین به محض برخورد به حمایت محدوده ۰.۰۷۱ الی ۰.۰۶۶ دلار واکنش مثبت نشان داد، و تقاضای ایجاد شده قیمت را مجددا به محدوده مقاومت ۰.۰۷۸ الی ۰.۰۸۳ دلار برگرداند. در تایم ۴ ساعته هنوز سقف و کف های پایین تر مشاهده می شود، و تنها در صورت شکست مقاومت فعلی می توانیم انتظار تغییر روند را داشته باشیم. احتمال تشکیل یک ناحیه رنج و ادامه نوسانات در این محدوده  برای هفته آینده وجود دارد.

همچنین یک مقاومت دقیق تر در محدوده ۰.۰۸۰۱ دلار در نظر گرفته شده است، که اگر واکنش منفی به این سطح مشاهده شود، مجددا انتظار کاهش قیمت و برگشت به سمت حمایت های قبلی را داریم. دوج کوین برای کوتاه مدت پتانسیل تست سقف قبلی و برخورد به مقاومت مشخص شده را دارد. بنابراین احتمال ادامه رشد قیمت در کوتاه مدت بیشتر می باشد. دقت داشته باشید که روی اندیکاتور RSI در تایم ۴ ساعته واگرایی مخفی مشاهده می شود. بنابراین احتمال واکنش قیمت به مقاومت و برگشت به سمت حمایت وجود دارد.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 3 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 19 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین DOGECOIN در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. برخورد قیمت به سطوح حمایت مقاومتی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، هر کدام با واکنش همراه بود. با توجه به قدرت کندل های صعودی قبلی در طی هفته های گذشته، اگر در ناحیه فعلی یعنی محدوده ۰.۰۹۰۰ الی ۰.۰۹۶۰ دلار نشانه های حمایت خوبی مشاهده شود، می توانیم انتظار رشد قیمت و شکست مقاومت ۰.۱۰۰ الی ۰.۱۱۰ دلار را داشته باشیم.

در زمان نگارش این تحلیل هنوز این نشانه ها روی نمودار قیمت و همچنین روی اندیکاتور RSI در تایم ۴ ساعته دیده نشده است. بنابراین احتمال نفوذ بیشتر قیمت در این سطح حمایت وجود دارد. اگر فشار فروش باعث شکسته شدن این حمایت شود، کاهش قیمت دوج کوین می تواند تا محدوده ۰.۰۸۰ دلار ادامه داشته باشد. حمایت دوم محدوده قوی تری است، و انتظار واکنش بهتری از این ناحیه برای تست مجدد سطوح مقاومت داریم.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 19 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 12 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین DOGECOIN در طی هفته گذشته رشد قیمت خود را ادامه داد، و حمایت خریداران قیمت این ارز را به مقاومت محدوده ۰.۱۰۶ الی ۰.۱۲۰ دلار رساند. در این ناحیه به دلیل اینکه از قبل نیز واکنش منفی مشاهده شده بود، انتظار واکنش قیمت وجود داشت. با توجه به اینکه واگرایی منفی در تایم ۴ ساعته روی نمودار تشکیل شده است، در صورت شکسته شدن حمایت محدوده ۰.۰۹۰ الی ۰.۰۹۶ دلار، کاهش قیمت می تواند تا سطح حمایت ۰.۰۶۷ دلار ادامه داشته باشد.

به این دلیل که روند قیمت در تایم ۴ ساعته نزولی می شود. اما با توجه به ورود سریع قیمت به موج اصلاحی و ریزشی که تا محدوده حمایت مشخص شده ادامه داشت، قیمت دوج کوین می تواند روند رنجی به خود بگیرد. ابر اندیکاتور Ichimoku نیز بالای قیمت فعلی قرار گرفته است، و محدوده های مقاومت را تایید می کند. همچنین به دلیل قرار گرفتن قیمت بین دو خط تنکانسن و کیجونسن، تایید روند رنجی نیز برای قیمت ایجاد شده است. پس در این هفته انتظار روند رنجی را از دوج کوین داریم.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 12 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 5 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز DOGECOIN در طی هفته گذشته افزایش قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز بعد از اینکه وارد موج اصلاحی شد، با تشکیل یک الگوی کف دوقلو زیر محدوده حمایت ۰.۰۸۰ دلار، مجدد حمایت شد. سطح ۰.۰۸۰ دلار بعد از اینکه به حمایت تبدیل شد، در این ناحیه افزایش تقاضای بیشتری صورت گرفت، و باعث رشد ۲۰ درصدی قیمت دوج کوین شد.

مقاومتی که از قبل در محدوده ۰.۰۹۲ الی ۰.۰۹۶ دلار برای دوج کوین در نظر گرفته شده بود، بعد از برخورد با واکنش منفی همراه بوده است. اما توانایی رشد قیمت تا مقاومت رند ۰.۱۰ دلار بالا می باشد. این سطوح می توانند با واکنش منفی همراه باشند، و قیمت را مجددا به سمت حمایت ها برگردانند. اما در صورتی که شرایط مساعد کوتاه مدت بازار حفظ شود و این محدوده تبدیل به حمایت شود، انتظار می رود که بعد از پولبک رشد قیمت تا محدوده ۰.۱۱۶ الی ۰.۱۲ دلار ادامه داشته باشد. بنابراین در صورت شکست این مقاومت، روند قیمت در تایم ۴ ساعته می تواند مجددا صعودی شود.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 5 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 28 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین DOGECOIN در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز بعد از اینکه وارد موج اصلاحی شد، بعد از شکست فیک محدوده حمایت ۰.۰۸۰ دلار، مجددا با حمایت خریداران بالای این ناحیه برگشت. همچنین مقاومتی که در محدوده ۰.۰۹۲ الی ۰.۰۹۶ دلار بود، مانع از رشد بیشتر قیمت این ارز شد. یکی از دلایل آن می تواند وجود مقاومت رند ۰.۱۰ دلار بالای این ناحیه باشد، که موجب شده تا خریداران کوتاه مدت به دلیل ترس از دست دادن سود زودتر معاملات خرید خود را ببندند.همانطور که انتظار می رفت، به دلیل فشار فروش بالایی که قیمت را وارد موج اصلاحی کرده است، این اصلاح می تواند وارد محدوده زمانی شود.

یعنی پتانسیل ادامه دار بودن روند رنج دوج کوین روی این سطح حمایت و زیر مقاومت وجود دارد. همچنین یک حمایت دیگر در محدوده ۰.۰۷۵ دلار برای دوج کوین در نظر گرفته شده است. از این ناحیه نیز می توانیم انتظار واکنش مثبت را در صورت برخورد قیمت به این ناحیه داشته باشیم. اما در سناریو روند نزولی برای کل بازار، در صورت افزایش فشار فروش، قیمت دوج کوین می تواند به محدوده شروع موج صعودی قبلی یعنی قیمت ۰.۰۶۰ دلار برگردد.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 28 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 21 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین DOGECOIN در طی هفته گذشته نوسانات شدیدی داشت. قیمت این ارز بعد از رشد خیره کننده ای که تا محدوده مقاومت ۰.۱۵ دلار داشت، رشد قیمت آن متوقف شد. سپس با ادامه روند نزولی بیت کوین و افزایش فشار فروش، قیمت دوج کوین تا حمایت محدوده ۰.۰۸۰ دلار ریزش پیدا کرد. این حمایت به صورت موقت شکسته شد، اما دو روز گذشته برگشت قوی بالای این محدوده باعث افزایش تمایلات صعودی دوج کوین برای تست مجدد مقاومت های قبلی شده است.

یک خط روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم روی نمودار در نظر بگیریم. در صورت شکست این مقاومت داینامیک و پولبک به این خط روند، و همچنین حفظ حمایت مهم روندی ۰.۰۸۰ دلار می توانیم انتظار رشد مجدد دوج کوین را داشته باشیم. اما به طور کلی به دلیل فشار فروش سنگین در این ارز دوج کوین احتیاج به اصلاح زمانی دارد، و احتمال رنج شدن روند قیمت دوج کوین بین این حمایت و مقاومت محدوده ۰.۱۰۰ دلار وجود دارد.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 21 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 7 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز DOGECOIN در طی هفته گذشته رشد خیره کننده ای را به ثبت رساند. بعد از شکست کامل مقاومت خط روند نزولی، حرکت صعودی دوج کوین با شتاب بسیار زیاد به صورت فاز اسپایک صعودی، مقاومت های مهمی را شکست. رشد قیمت ۸۴ درصدی باعث برخورد به مقاومت رند ۰.۱۰ دلار و همچنین مقاومت محدوده ۰.۱۰۶ الی ۰.۱۲۰ دلار شده است. نکته مثبتی که برای دوج کوین وجود دارد، شکست کامل سقف کانال نزولی بلند مدت می باشد. بنابراین در بازه زمانی هفتگی می توانیم انتظار یک حرکت بالقوه از دوج کوین داشته باشیم.

دوج کوین شرایط صعودی شدن در تایم فریم روزانه را پیدا کرده است، اما در صورتی که حمایت خود را در محدوده ۰.۰۸۰ دلار همچنان حفظ کند. می تواند در بدترین شرایط، یک روند رنج بین این حمایت تا مقاومت مشخص شده روی نمودار داشته باشد. لازم به ذکر است که شرایط کلی مارکت هنوز برای بلند مدت صعودی نشده است، و با توجه داشته باشید که دوج کوین در طول مدت این روند نزولی و قبل از ریزش ها، حرکت های صعودی قوی زیادی را به ثبت رسانده است.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 7 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۷ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز DOGECOIN در طی هفته گذشته روند کامل رنجی داشت، و این روند را که روی محدوده حمایت ۰.۰۵۷ الی ۰.۰۵۹ دلار بود، برای نزدیک به مدت دو ماه حفظ کرده است، و معاملات قیمت روی این حمایت انجام می شود. اندیکاتور EMA در بازه زمانی روزانه، مقاومت داینامیک خود را در محدوده دقیق ۰.۰۶۰ دلار نشان می دهد. بنابراین شکست این مقاومت و عبور از این محدوده می تواند نشانه خوبی برای رشد قیمت باشد. همچنین روی اندیکاتور RSI واگرایی مثبت مشاهده می شود.

پس در صورتی که خط روند نزولی پر قدرت شکسته شود، می‌توانیم انتظار رشد خوبی از دوج کوین داشته باشیم. تارگت اندازه حرکت در صورت شکست مقاومت، دقیقا در قیمت ۰.۰۶۵ دلار می باشد. این ناحیه از قبل به عنوان یک محدوده عرضه و تقاضا در تایم فریم یک ساعته با خطوط قرمز رنگ مشخص شده بود. و هدف ۲ می‌تواند در صورت شکسته مقاومت اول در محدوده ۰.۰۷۰ دلار در نظر گرفته شود. اگر در سناریو بدبینانه بیت کوین ریزش داشته باشد، حمایت فعلی می تواند شکسته شده و قیمت با فشار فروش به محدوده ۰.۰۵۰ دلار می تواند مجددا برخورد داشته باشد.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 30 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز DOGECOIN در طی هفته گذشته نوسانات شدیدی روی محدوده حمایت ۰.۰۵۸ الی ۰.۰۵۹ دلار داشت. قیمت این ارز با فشار فروشی که در هفته گذشته در بازار اتفاق افتاد، حمایت خود را شکست، و کاهش قیمت تا محدوده حمایت هفتگی ۰.۰۵۵ دلار ادامه داشت. اما برگشت بازار باعث رشد ۹ درصدی قیمت دوج کوین شد.

هنوز محدوده شکسته شده توسط خریداران پس گرفته نشده است، و احتمال کاهش مجدد قیمت و تست دوباره سطح حمایت هفتگی وجود دارد. در تایم فریم ۴ ساعته تا زمانی که مقاومت ۰.۰۶۰ دلار مجددا توسط خریداران پس گرفته نشود، روند کوتاه مدت نزولی باقی خواهد ماند. و احتمال حرکت قیمت برای حمایت های پایین تر وجود دارد. همچنین می توانید از روی پیوت های موج صعودی، یک خط روند صعودی در نظر بگیرید. شکست این خط روند می تواند هشدار برگشت قیمت به سمت حمایت کف قبلی باشد. حجم معاملات نیز می تواند در تایید شکست نقش اساسی داشته باشد.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 9 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین DOGECOIN در هفته گذشته روند رنجی را روی محدوده حمایت ۰.۰۵۸ الی ۰.۰۶۰ دلار به ثبت رسانده است. بعد از اینکه دوج کوین این حمایت را به صورت فیک شکسته بود، حمایت خریداران موجب رشد قیمت دوج کوین تا محدوده ۰.۰۶۷ دلار شد. اما در طی هفته گذشته باز هم شاهد ادامه نوسانات قیمت بین محدوده ۰.۰۶۵ الی ۰.۰۶۰ دلار بودیم. در بازه زمانی روزانه الگوی سروشانه معکوس روی محدوده حمایت تشکیل شده است، که اگر این بار حمایت خریداران بتواند موجب شکست کامل مقاومت ۰.۰۶۵ دلار شود، الگو می تواند تایید شود. در اینصورت رشد قیمت می تواند تا محدوده ۰.۰۷۴ الی ۰.۰۷۶ دلار ادامه داشته باشد. در بازه زمانی هفتگی اگر قیمت دوج کوین زیر محدوده ۰.۰۵۵ دلار تثبیت نداشته باشد، احتمال رشد قیمت آن تا اهداف مشخص شده بالا خواهد بود.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 9 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 2 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۲ مهر ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین DOGECOIN در طی هفته گذشته با فشارهای فروش زیادی به محدوده حمایت ۰.۰۵۹ الی ۰.۰۵۸ دلار مواجه شد. فروشندگان این ارز موفق به شکست این حمایت به صورت فیک شدند، و در ادامه با ایجاد تقاضا در روی دوج کوین در محدوده ۰.۰۵۶ دلار، شاهد واکنش سریع قیمت و برگشت بالای این محدوده حمایت بودیم. اگر نمودار دوج کوین را در تایم فریم ۴ ساعته مشاهده کنید، می توانید ببینید که دقیقا بعد از برگشت قیمت، شاهد پولبک به این حمایت و رشد بسیار خوب این ارز بوده ایم.

همچنین مقاومتی که در محدوده ۰.۰۶۴ الی ۰.۰۶۵ دلار روی نمودار دوج کوین در نظر گرفته شده بود، پر قدرت شکسته شده، و به این سطح هم پولبک مشاهده می شود. این سطح حمایت مینورتا زمانی که حفظ شود، پتانسیل افزایش بیشتر قیمت دوج کوین تا محدوده مقاومت ۰.۰۷۴ الی ۰.۰۷۶ دلار وجود خواهد داشت. با شکسته شدن این محدوده، روند دوج کوین در تایم فریم ۴ ساعته هم صعودی شده است، و رشد قیمت آن می تواند تا هدف مشخص شده روی نمودار ادامه داشته باشد. البته در تایم فریم ۴ ساعته و روزانه نیاز به تثبیت قیمت بالای حمایت ۰.۰۶۵ دلار دارد.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 2 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۲ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز 19 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین DOGECOIN با حمایت خریداران خود، در محدوده ۰.۰۵۸ الی ۰.۰۶۰ دلار واکنش مثبت نشان داد، و خریداران قیمت را به محدوده مقاومت ۰.۰۶۴ الی ۰.۰۶۵ دلار رساندند. واکنشی که به این مقاومت مشاهده می کنید، به دلیل اینکه سطح عرضه و تقاضای تایم فریم ۱ ساعته می باشد، موجب توقف قیمت شده است،

اما در صورتی که بیت کوین مجددا رشد قیمت داشته باشد، دوج کوین می تواند با شکست مقاومت پیش رو، تا محدوده ۰.۰۶۸ الی ۰.۰۷۰ دلار به رشد قیمت ادامه دهد. اندیکاتور EMA در تایم فریم روزانه روی محدوده مقاومت فعلی قرار گرفته است. بنابراین برای شکست این مقاومت، نیاز به تثبیت کندل روزانه به همراه حجم معاملات بالایی می باشد. در غیر اینصورت روند در تایم فریم ۴ ساعته نیز می تواند همچنان رنج باقی بماند. با توجه به واگرایی مثبت اندیکاتور MACD در صورت شکست خط روند صعدی در تایم ۴ ساعته، مجددا برگشت قیمت می تواند تا حمایت قبلی رخ دهد.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز 19 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 12 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGECOIN امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGECOIN را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین DOGE در طول هفته گذشته روند رنجی را روی یکی از سطوح حمایتی خود به پشت سر گذاشت. دوج کوین در تایم فریم روزانه داخل یک روند رنج بزرگ قرار گرفته است، مجددا به یکی از سطوح حمایتی مهم در محدوده ۰.۰۵۸۵ الی ۰.۰۶۰۰ دلار برخورد کرده است. این حمایت در گذشته دو بار با واکنش مثبت همراه بوده و موجب رشد حداقل ۲۵ درصد در قیمت این ارز شده است. اما این بار با فشار فروشی که اعمال شده است، در صورتی که توان خریداران برای پس گرفتن محدوده ۰.۰۶۵۰ دلار کافی نباشد، احتمال شکسته شدن حمایت فعلی و ریزش قیمت تا محدوده کف قبلی وجود دارد.

حمایت هفتگی کف قبلی در قیمت ۰.۰۴۹۰ الی ۰.۰۵۴۰ دلار بوده و مجددا می تواند واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد. در بازه زمانی ۴ ساعته واگرایی مخفی مثبت شناسایی شده است، که می توان امید به حفظ محدوده حمایت فعلی داشت. بنابراین در صورت کاهش مومنتوم نزولی، و برگشت قیمت بالای مقاومت ذکر شده، انتظار رشد قیمت دوج کوین را می توان داشت.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 12 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 5 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۵ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGE را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این رمز ارز زیر محدوده مقاومت ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۵ دلار قرار داشت، که با واکنش روز گذشته و فشار فروشی که در تمام بازار شاهد بودیم، ریزش شدید موجب کاهش شدید قیمت دوج کوین شد. محدوده حمایت ۰.۰۶۵ دلارنیز اکنون به مقاومت تبدیل شده است. دوج کوین در صورتی که حمایت محدوده ۰.۰۶۰ دلار را نیز از دست بدهد، کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده ۰.۰۵۵ دلار ادامه داشته باشد.

همچنین حمایت های مهمی در محدوده ۰.۰۵۰ دلار و ۰.۰۴۰ دلار برای دوج کوین در نظر گرفته شده است، که در صورت ادامه ریزش های بازار، می توانیم انتظار برخورد قیمت به این سطوح را داشته باشیم. برای برگشت روند در تایم فریم ۴ ساعته، ابتدا خریداران باید قیمت را بالای محدوده ۰.۰۶۵ دلار برگردانند. درغیر اینصورت روند نزولی باقی خواهد ماند. در تایم فریم هفتگی نیز دوج کوین سطح مقاومت ۰.۰۷۵ دلار را به صورت فیک شکسته است، و مجددا می توانیم انتظار داشته باشیم که فروشندگان قیمت دوج کوین را به محدوده ۰.۰۵۰ دلار برسانند.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 5 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 29 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال DOGECOIN را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت DOGE را مشاهده کنید.

رمز ارز دوج کوین DOGE در هفته گذشته با حمایت خوب خریداران، مقاومت محدوده ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۵ دلار را پر قدرت به سمت بالا شکست. اما با توجه به نزولی بودن روند کلی دوج کوین و شیب بالای موج نزولی اصلی، مجددا شاهد کاهش قیمت و برگشت به سمت سطوح حمایتی پایین تر هستیم. برای هفته جاری محدوده فعلی در صورتی که تبدیل به مقاومت شود، و کندل هفتگی زیر این قیمت بسته شود، احتمال کاهش بیشتر و برگشت به سمت حمایت اصلی وجود دارد.

همچنین یک حمایت مهم در محدوده ۰.۰۶۳ الی ۰.۰۶۵ دلار برای دوج کوین در نظر گرفته شده است. قیمت می تواند در هفته جاری بیت این حمایت و مقاومت فعلی نوسان داشته باشد.، و با شکست هر کدام از محدوده ها، انتظار می رود که حرکت قیمت حداقل به اندازه عرض این محدوده ادامه داشته باشد. در صورت حفظ حمایت ذکر شده، پتانسیل رشد قیمت تا مقاومت رند ۰.۱۰ دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 29 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 22 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز دوج کوین همچنان زیر محدوده مقاومت خود در قیمت  ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۶ دلار در حال نوسان می باشد. ظاهرا خریداران دوج کوین در انتظار اظهار نظر جدیدی از سوی ایلان ماسک می باشند، و اگر این اتفاق رخ دهد، مقاومت پر قدرت شکسته خواهد شد. با توجه به اینکه حجم معاملات مدتی است که کاهش یافته است، زمان شروع هیجانات جدید برای دوج کوین نزدیک شده است. همانطور که بارها در مورد دوج کوین هشدار داده شده، در زمان معامله روی این ارز مدیریت سرمایه ویژه ای داشته باشید، تا در صورت ایجاد هیجانات روی دوج کوین متحمل ضرر و زیان نشوید.

برای خرید دوج کوین، پیشنهاد می شود که تا زمان شکست مقاومت و تثبیت بالای محدوده مورد نظر منتظر بمانید، و در صورتی که خریدی انجام داده اید، می توانید با در نظر گرفتن یک خط روند صعودی کوتاه مدت روی موج صعودی، در انتظار سیگنال فروش باشید. در صورت شکست این خط، سیگنال منفی از سوی فروشندگان صادر خواهد شد. همچنین با در نظر گرفتن یک خط روند نزولی، در بالای قیمت، می توان یک الگوی مثلث نیز در نظر گرفت. در صورت شکست الگو از هر جهت، قیمت می تواند به اندازه قاعده الگو حرکت داشته باشد، که در صورت صعودی بودن، می تواند تا محدوده هدف ۰.۱۰۰ الی ۰.۱۰۳ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 22 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 15 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOGE در طی دو هفته گذشته روند رنج آن زیر مقاومتی که رسم شده بود، ادامه پیدا کرده است. این مقاومت که در محدوده ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۵ دلار قرار دارد، بارها مانع از رشد بیشتر قیمت دوج کوین شده است. اما با افزایش تعداد برخوردها، این مقاومت تضعیف شده است، و احتمال شکست آن در روزهای آینده وجود دارد. در صورتی که بازار شرایط مساعد خود را حفظ کند، این مقاومت می تواند به حمایت بسیار قوی تبدیل شود.

قیمت زیر ابر ایچیموکو و بالای خطوط این اندیکاتور قرار گرفته است.، و به دلیل وجود حمایت مقاومت هایی که در فواصل نزدیک دارند، روند رنج حتی در تایم فریم های پایین تر قابل مشاهده است. در بازه زمانی ۴ ساعته نیز تا زمانی که کندل نزولی قوی زیر محدوده ۰.۰۶۷۳ الی ۰.۰۶۸۴ دلار بسته نشود، مومنتوم روند صعودی باقی خواهد ماند، و احتمال شکست مقاومت افزایش خواهد یافت.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 15 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 1 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز دوج کوین DOGE در طول هفته گذشته با برخورد به مقاومت محدوده ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۶ دلار با واکنش منفی همراه بوده است. این مقاومت که در گذشته یک ناحیه تقاضای مهم محسوب می شده است، همانطور که مشاهده می کنید، میدلاین کانال نزولی به عنوان خط گردن الگوی سر و شانه نزولی در نظر گرفته می شود. پس تنها در صورتی که این مقاومت پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، و شاهد بسته شدن کندل روزانه قوی بالای این ناحیه باشیم، هدف بعدی دوج کوین محدوده ۰.۱۰ دلار خواهد بود. در صورت حفظ ناحیه حمایتی ۰.۰۶۵ دلار، احتمال شکست مقاومت افزایش خواهد یافت.

اندیکاتور RSI نیز در شرایط صعودی قرار دارد، و خط روند آن هنوز به سمت پایین شکسته نشده است. در صورتی که بازار در شرایط مساعد باقی بماند، احتمال رشد قیمت دوج کوین افزایش خواهد یافت.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 1 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 25 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز دوج کوین DOGE در هفته گذشته با قدرت گرفتن فروشندگان، مجددا به سمت حمایت های پایین برگشت. با شکسته شدن خط روند صعودی کوتاه مدت قیمت تا محدوده حمایت ۰.۰۵۷ دلار کاهش پیدا کرده است.

توجه داشته باشید که قیمت می تواند بین مقاومت محدوده ۰.۰۷۰ و حمایت محدوده ۰.۰۵۷ دلار وارد یک روند رنج شود. به این دلیل که روند در تایم فریم ۴ ساعته در حالت رنج می باشد، و مومنتوم فعلی آن نزولی است، در صورت واکنش مجدد به محدوده ۰.۰۵۸ الی ۰.۰۵۹ دلار، می توان انتظار داشته که دوج کوین باز هم به سمت مقاومت محدوده ۰.۰۶۴ دلار حرکت داشته باشد. مقاومت اصلی در قیمت ۰.۰۷۵ دلار می باشد، و تا زمانی که این مقاومت شکسته نشود، در بازه زمانی روزانه شاهد روند صعودی نخواهیم بود.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 25 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 18 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOGE در طول هفته گذشته زیر محدوده مقاومت ۰.۰۶۷ الی ۰.۰۷۱ دلار به نوسانات خود ادامه داده و تلاش خریداران برای شکست این مقاومت تاکنون کافی نبوده است. با توجه به ضعف روند صعودی زیر مقاومت مورد نظر، در صورتی که کاهش قیمت در کل بازار اتفاق بیوفتد، با حفظ این محدوده مقاومت، و شکست خط روند صعودی کوتاه مدت انتظار می رود که برگشت به سمت حمایت های ۰.۰۵۰ دلار را شاهد باشیم. اندیکاتور پیوت پوینت نیز مقاومت مورد نظر را به عنوان نقطه پیوت تایید می کند. بنابراین در ماه جاری این ناحیه می تواند تعیین کننده روند روزهای آینده باشد. در صورت برگشت قیمت به سمت حمایت ها، اولین ناحیه در قیمت ۰.۰۵۹ دلار خواهد بود.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 18 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 11 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز دوج کوین DOGE در طول هفته گذشته نوسانات آن در محدوده مقاومت ۰.۰۷۰ دلار به ثبت رسیده است. حرکت صعودی که از محدوده حمایت ۰.۵۰ دلار به سمت مقاومت شکل گرفته است، در واقع یک پولبک در روند نزولی می باشد. بنابراین با توجه به اهمیت محدوده فوق که در گذشته نیز با واکنش های خوبی همراه بوده برای ادامه روند در طی هفته های آینده تا زمانی که قیمت بالای این سطح مقاومت قرار نگرفته باشد و شکست واقعی به همراه حجم معاملات بالایی به ثبت نرسد، نمی توانیم انتظار داشته باشیم که جهت حرکت روند صعودی شده است.

بنابراین در صورت برگشت قیمت ها به سمت حمایت و قدرت گرفتن فروشندگان، محدوده های حمایت دوج کوین در قیمت های ۰.۰۵۳ و ۰.۰۴۳ دلار خواهند بود. اما در صورت شکست مقاومت، اهداف پیش رو در قیمت های ۰.۰۸۴ و ۰.۰۹۳ دلار می باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 11 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOGE هفته گذشته مساعدی را پشت سر گذاشته است. فشار فروش روی این ارز در محدوده حمایت ۰.۰۵۰ دلار به طور کامل از بین رفت، و تمامی سفارشات فروش در این محدوده توسط خریداران جمع آوری شد. حجم معاملات روی این سطح حمیت بعد از روزها مجددا افزایش پیدا کرده است.

اما با توجه به اینکه در محدوده ۰.۰۷۰ الی ۰.۰۷۲ دلار یک سطح عرضه و تقاضای مهم قرار گرفته است، و قیمت یک بار به این ناحیه واکنش منفی نشان داده است، در صورتی که مجددا شاهد واکنش باشیم، احتمال تشکیل الگوی سقف دو قلو و برگشت قیمت به سطوح حمایت پایین وجود دارد. اما در صورتی که بازار در مساعد باقی بماند، و مقاومت پیش رو پر قدرت شکسته شود، حرکت صعودی می تواند تا محدوده ۰.۰۹۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 4 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 28 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز دوج کوین DOGE در هفته گذشته یک حمایت بسیار مهم را در محدوده ۰.۰۶۵ الی ۰.۰۷۰ دلار از دست داده است. همچنین حمایت مهم کف هر دو کانال نزولی نیز پر قدرت به سمت پایین شکسته شده است، که این فشار فروش نشان دهنده قدرت بالای فروشندگان می باشد. حمایت بعدی دوج کوین در محدوده ۰.۰۳۹ الی ۰.۰۴۴ دلار قرار دارد. این محدوده حمایت در گذشته با واکنش خوبی همراه بوده و از این محدوده انتظار داریم که دوج کوین وارد یک روند رنج طولانی مدت شود.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 28 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 21 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز دوج کوین DOGE، مطابق انتظاراتی که در تحلیل قبلی داشتیم، نوسانات آن بین سطح مقاومت ۰.۰۹۰ الی ۰.۱۰ دلار و حمایت محدوده ۰.۰۷۰ دلار ادامه پیدا کرد. ترند لاین نزولی که برای این ارز در تایم فریم روزانه رسم شده بود، به سمت بالا شکسته شده است، اما مقاومت استاتیک با توجه به شیب بالای موج نزولی، مانع از رشد بیشتر قیمت شده است. نکته ای که وجود دارد این است که قیمت همزمان که نزدیک کف کانال نزولی خود قرار گرفته است، این محدوده با حمایت استاتیک ۰.۰۷۰ دلار همپوشانی دارد.

بنابراین در صورتی که واکنش خوبی در این محدوده شاهد باشیم، احتمال رشد مجدد قیمت و حرکت به سمت مقاومت ۰.۰۹۰ دلار وجود خواهد داشت. اندیکاتور RSI نیز پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت و هشدار برگشت قیمت در روزهای آینده را می دهد. همچنین برای بررسی دقیق تر دوج کوین، می توان در تایم فریم ۴ ساعته یک کانال نزولی برای موج های آخر نمودار در نظر گرفت. با توجه به فشار فروش روز گذشته، و تبدیل سطح حمایت ۰.۰۷۸ الی ۰.۰۷۶ دلار به مقاومت، فشار فروش می تواند قیمت را به سطح اصلی حمایت ذکر شده برساند.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 21 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 7 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز دوج کوین DOGE در طول هفته گذشته نوسانات رنجی داشت. با توجه به اینکه یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۰۹۰ الی ۰.۱۰ دلار روی نمودار وجود دارد، و روز گذشته شاهد واکنش شدید قیمت به این محدوده بوده ایم، روند قیمت می تواند بین این مقاومت و حمایت محدوده ۰.۰۶۵ الی ۰.۰۷۰ دلار رنج شود. این حمایت استاتیک با کف کانال نزولی همپوشانی دارد بنابراین انتظار می‌رود که قیمت به این سطح حمایت واکنش خوبی نشان دهد و در صورت شکسته شدن خط روند نزولی ادامه نوسانات رنج بین مقاومت و حمایت مورد نظر ادامه پیدا خواهد کرد.

اندیکاتور RSI در حال خروج از محدوده اشباع فروش می باشد، به طور کلی احتمال یک برخورد دیگر با محدوده کف کانال نزولی وجود دارد. در صورت تشکیل واگرایی در روزهای آینده و شکسته شدن خط روند نزولی می توانیم انتظار رشد قیمت را تا مقاومت اول ذکر شده و مقاومت دوم در محدوده ۰.۱۱ دلار داشته باشیم.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 7 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 24 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOGE با شکست یک حمایت دیگر در محدوده ۰.۰۸۰ الی ۰.۱۰ دلار در وارد اصلاحی عمیق تر شده است. فشار فروش هفته گذشته منجر به شکست حمایت میدلاین کانال صعودی بلند مدت شده است، و ظاهرا این ریزش می تواند ادامه دار باشد. پایین ترین حمایت دوج کوین در تایم روزانه در محدوده ۰.۰۳۴ الی ۰.۰۵۰ دلار قرار گرفته است و در صورتی که بازار دچار ترس شدیدتر و فشار فروش سنگین تری شود، انتظار داریم که قیت دوج کوین تا این سطح نیز کاهش داشته باشد.

ریزش قیمت از بالاترین سقف تاریخی و پولبک های پی در پی، همچنین وجود کندل هایی که هیچ کدام نشانه ای از پایان اصلاح قیمت در تایم فریم هفتگی را ندارند، موجب شده تا انتظارات ما از دوج کوین در میان مدت، ادامه روند رنج در تایم های پایین باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 24 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 17 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز دوج کوین بعد از نوسانات هفته گذشته و فرار و نشیب هایی که تجربه کرد، در محدوده حمایت مهمی در قیمت ۰.۱۲۵ الی ۰.۱۲۷ دلار توقف کرده و در صورت شکست ترند لاین نزولی، مجددا امکان رشد تا مقاومت قبلی خود در محدوده ۰.۱۶۵ الی ۰.۱۷۴ دلار را دارد. روند قیمت در تایم فریم روزانه رنج می باشد. حجم معاملات روی این سطح حمایت کاهش پیدا کرده است. بنابراین در صورتی که شاهد فشار فروش سنگینی در بازار نباشیم، امکان رشد قیمت در هفته آینده وجود دارد. در صورتی شکست حمایت فعلی، کاهش قیمت می تواند تا سطح حمایت بعدی در محدوده ۰.۱۱ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 17 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 10 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز دوج کوین DOGE در طول دو هفته گذشته نوسانات بسیار شدیدی را تجربه کرد. بعد از خبر خرید توییتر توسط ایلان ماسک، شاهد نوسانات شدیدی روی قیمت دوج کوین بودیم به طوری که قیمت آن در کمتر از ۱۲ ساعت با افزایش ۳۰ درصدی همراه بود. دو محدوده حمایت مقاومت برای دوج کوین در نظر گرفته شد، و با اینکه نوسانات قیمت بسیار شدید بود، هر دو محدوده رسم شده به خوبی واکنش خوبی را به همراه داشتند. قیمت مجددا به سطح حمایت خود برگرفته است و پولبک به ترند لاین نزولی در حال تکمیل شدن می باشد.

شرایط بازار در صورتی که مساعد شود، می توانیم انتظار رشد مجدد دوج کوین را تا مقاومت قبلی داشته باشیم. کندل های آخر از ابر نزولی اندیکاتور ICHIMOKU عبور کرده اند، و این مورد می تواند نشانه خوبی برای ادامه حرکت صعودی باشد. تنها در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۱۴ دلار برگردانندt می توانیم انتظار ادامه حرکت صعودی را داشته باشیم.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 10 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 27 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOGE در تایم فریم روزانه بین چند محدوده حمایت مقاومت رنج شده است. بعد از خروجی که از الگوی مثلث داشت، با توجه به اینکه این الگو مربوط به تایم هفتگی و ماهانه می باشد، برای رشد قیمت نیاز به تثبیت بالای ترند لاین نزولی است. محدوده های مقاومت پیش رو در قیمت ۰.۱۴۵ الی ۰.۱۵۴ دلار و مقاومت دوم در محدوده ۰.۱۶۵ الی ۰.۱۷۵ دلار روی نمودار رسم شده است.

حمایت دوج کوین نیز در محدوده ۰.۱۳۰ الی ۰.۱۳۴ دلار می باشد. انتظار می رود در صورتی که قیمت به این حمایت برخورد مجددی داشته باشد، این محدوده بتواند با واکنش همراه باشد، و شروع یک روند صعودی از این محدوده را در آینده می توانیم شاهد باشیم. اما در حالت بدبینانه در صورتی که بیت کوین ریزش شدیدی داشته باشد و حمایت های مهم آن شکسته شود، پتانسیل شکست حمایت دوج کوین و برخورد به محدوده ۰.۱۰ دلار نیز وجود دارد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 27 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 20 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

اخبار مثبت پیرامون دوج کوین در هفته های گذشته موجب افزایش قیمت این ارز و شکست مقاومت مهمی در محدوده ۰.۱۳۵ الی ۰.۱۴۰ دلار شده است. این سطح مهم در حال حاضر به حمایت تبدیل شده است، و انتظار می رود در صورت تثبیت شرایط در بازار و کاهش فشار فروش، شاهد برگشت مجدد قیمت از این محدوده باشیم. چند نکته در نمودار دوج کوین به چشم می خورد.

نکته اول اینکه الگوی پرچم صعودی تایم فریم هفتگی در حال تکمیل و تایید شدن می باشد. قیمت از الگو خارج شده و در حال تثبیت بالای محدوده حمایت ۰.۱۳۵ الی ۰.۱۴۰ دلار می باشد. با حفظ این حمایت، انتظار داریم روند صعودی پر قدرتی برای دوج کوین در هفته های آینده شاهد باشیم. اهداف میان مدت دوج کوین می تواند در محدوده های ۰.۲۷ الی ۰.۲۹ دلار و هدف دوم در محدوده ۰.۴۶ الی ۰.۵۲ دلار خواهد بود.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 20 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 6 فروردین 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۶ فروردین ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOGE در هفته گذشته به حرکت صعودی خود ادامه داد، و حمایت خریداران موجب برخورد قیمت به مقاومت محدوده ۰.۱۳۵ الی ۰.۱۴ دلار شده است. این محدوده با واکش جزیی همراه بوده است، اما به دلیل اینکه تمایلات کلی بازار هنوز صعودی می باشد، احتمال اصلاح کم عمق بیشتر می باشد.

در هفته گذشته، تثبیت قیمت بالای حمایت ۰.۱۱ دلار موجب صعودی شدن کامل روند در تایم ۴ ساعته شد، و تا زمانی که حمایت محدوده ۰.۱۲ دلار حفظ شود، روند قیمت در تایم ۴ ساعته صعودی باقی می ماند. همچنین در صورتی که مقاومت محدوده ۰.۱۴ دلار تبدیل به حمایت شود، و بازار شرایط مساعد خود را حفظ کند، هدف بعدی محدوده ۰.۱۵۵ دلار می باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 6 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 28 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOGE در هفته گذشته دقیقا طبق انتظارات عمل کرد. این ارز که در محدوده حمایت ۰.۱۱ دلار قرار گرفته بود، و این حمایت در کف الگوی بزرگ کنج نزولی یک محدوده برگشتی خوب به شمار می‌رفت، با حمایت ایلان ماسک و خبر مثبت آن در مورد ارزهای دیجیتال، مواجه شد، و موجب رشد سریع دوج کوین در همان روز شد. اما کار به اینجا ختم نشد.

با حمایت بیشتر خریداران و تمایلات کلی سرمایه‌گذاری ها در ارزهای دیجیتال در طول هفته گذشته، یک خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده است، و دوج کوین در حال حرکت به سمت مقاومت محدوده ۰.۱۳ دلار می باشد. البته هنوز احتمال پولبک به خط روند نزولی در محدوده ۰.۱۲ دلار وجود دارد. اما در صورتی که این اتفاق رخ ندهد و فشار خرید افزایش بیشتری داشته باشد، محدوده ۰.۱۳ دلار می‌تواند موجب واکنش قیمت شود.

این مقاومت تا زمانی که به قوت خود باقی بماند، روند دوج کوین در تایم روزانه نزولی باقی خواهد ماند. اما روند در بازه ۴ ساعته صعودی شده است، و انتظار می رود که رشد قیمت ادامه داشته باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 28 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 21 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOGE هنوز در تایم روزانه روند نزولی دارد. خریداران دوج کوین تا زمانی که مقاومت محدوده ۰.۱۵ دلار را پس نگیرند، روند قیمت در تایم روزانه صعودی نخواهد شد. فشردگی قیمت در محدوده حمایت ۰.۱۱ دلار می تواند با واکنش همراه باشد. الگوی کنج نزولی در حال تکمیل شدن است، و فقط نیاز به تایید دارد. تایید این الگو می تواند شکست مقاومت ۰.۱۳ دلار باشد.

در این صورت در میان مدت می توان انتظار رشد قیمت خوبی از دوج کوین داشت. در کوتاه مدت امکان رنج شدن قیمت بین مقاومت ۰.۱۳ الی حمایت ۰.۱۱ دلار وجود دارد. از نظر تکنیکالی محدوده حمایت فعلی می تواند موجب برگشت قیمت شود. از نظر فاندامنتالی نیز می توان انتظار اخباری از سوی ایلان ماسک برای رشد قیمت را داشت.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 21 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 14 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOGE در تایم روزانه همچنان روند نزولی دارد، معنی روند نزولی در حال رسیدن و برخورد به میدلاین کانال بلند مدت صعودی می باشد. در حال حاضر واکنش قیمت به محدوده مقاومت ۰.۱۳۵ دلار موجب ریزش قیمت به سمت پایین تر شده است.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 14 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه:

الگوی برگشتی در هفته گذشته نشان می دهد که احتمال جعلی بودن شکست محدوده حمایت وجود دارد. خط داینامیک نزولی هم حمایتی است که تاکنون مانع از ریزش قیمت شده است. اما دوج کوین برای برگشت، نیاز به تثبیت بالای سطح مقاومت ۰.۱۴ دلار دارد. اصلی‌ ترین حمایت دوج کوین نیز در قیمت ۰.۱۰ دلار می باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز 14 اسفند 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 8 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز DOGE در تایم هفتگی به محدوده مهمی برخورد کرده است. این محدوده که نزدیک قیمت رند ۰.۱ دلار می باشد، با واکنش شدید و افزایش تقاضا به همراه حجم معاملات بالایی همراه بوده است. قیمت همچنین به سقف کانال اول صعودی نیز که تبدیل به حمایت شده است، واکنش داشته و الگوی کنج نزولی نیز در حال تکمیل شدن است.

اگر این الگو از بالا شکسته شود، تایید خواهد شد. در این صورت رشد قیمت می تواند حداقل تا سقف قبلی ادامه داشته باشد. به دلیل اینکه در تایم هفتگی قرار داریم، این پروسه زمان زیادی لازم دارد، که در میان مدت این اتفاق رخ خواهد داد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 8 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی آخرین سقف موج قبلی در قیمت ۰.۱۶ دلار قرار گرفته و تا زمانی که خریداران این محدوده را نتوانند پس بگیرند، روند در تایم روزانه نزولی خواهد بود. حتی در کوتاه مدت امکان تست مجدد محدوده حمایت نیز وجود دارد.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز 8 اسفند 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 23 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل DOGE رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز DOGE در طول هفته گذشته با رشد ۲۳ درصد همراه بود، و قیمت آن به محدوده مقاومت مهمی در عدد ۰.۱۶ تا ۰.۱۷ دلار برخورد کرد. حجم معاملات برای شکستن مقاومت کافی نبود. بنابراین می‌توانستیم انتظار داشته باشیم که شاهد واکنش قیمت باشیم. در این بازه زمانی هنوز قیمت داخل الگوی کنج نزولی قرار دارد، و شکست مقاومت مورد نظر الگو را تأیید خواهد کرد. در غیر اینصورت اگر بازار کاهش بیشتری داشته باشد، محدوده حمایت دوج کوین قیمت ۰.۱۱ الی ۰.۱۰ و آخرین حمایت نیز محدوده ۰.۰۸ دلار می باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 23 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه:

همانطور که در این بازه زمانی مشاهده می‌کنید، در بالای قیمت مقاومت های بسیاری وجود دارد. بنابراین فقط در صورتی که از صعودی شدن روند بازار اطمینان حاصل شود، این مقاومت ها می تواند با حجم معاملات بالایی شکسته شده و به حمایت تبدیل شوند.

اما اگر خط روند صعودی در این تایم فریم شکسته شود، رسیدن قیمت به حمایت هایش سریع تر خواهد بود.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز 23 بهمن 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 16 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل DOGE رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز DOGE طبق پیش‌ بینی هفته گذشته روند رنجی داشت، اما روز قبل با ۷ درصد افزایش قیمت به محدوده ۰.۱۴ دلار رسیده است. قیمت هنوز داخل الگوی کنج نزولی قرار دارد و برای شکست و تایید این الگو نیاز است که خریداران بتوانند قیمت دوج کوین را بالای محدوده ۰.۱۶ تا ۰.۱۷ دلار برسانند و در این محدوده تثبیت دهند، که در این صورت می توانیم انتظار رشد قیمت برای میان مدت و رسیدن به سقف قبلی قیمت را داشته باشیم.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 16 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه:

مومنتوم روند توسط اندیکاتور RSI مثبت تشخیص داده شده است، اما روند کلی قیمت نزولی می‌ باشد. و انتظار واکنش قیمت و برگشت به حمایت های ۰.۱۱ دلار را داریم. نکته ای که وجود دارد این است که تا زمانی که قیمت بالای محدوده مقاومت تثبیت نداشته باشد، روند در تایم روزانه صعودی نخواهد شد. یک نکته دیگری که مقاومت محدوده ۰.۱۵ دلار هم می تواند با واکنش همراه باشد و قیمت را موقتا متوقف کند. تا زمانی که خط روند صعودی روی موج آخر شکسته نشود، رشد قیمت را می‌ توان انتظار داشت.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز 16 بهمن 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 9 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل دوج کوین رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز DOGE در کانال صعودی خود در حال برخورد به محدوده میدلاین کانال می باشد. این محدوده در قیمت دقیق ۰.۱۰ دلار قرار دارد. این محدوده از این جهت اهمیت دارد که می تواند با واکنش و برگشت قیمت به سمت بالا همراه باشد. اما تا زمانی که خط روند صعودی به سمت بالا شکسته نشود روند در تایم روزانه صعودی نخواهد شد. با توجه به الگوی کنج نزولی بزرگی که در تایم روزانه مشاهده می کنید، قیمت به‌ خوبی به محدوده سقف و کف این الگو واکنش داده است.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 9 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه:

بنابراین نمودار نشان می دهد که قیمت زودتر از اینکه که به محدوده حمایت اصلی برخورد داشته باشد، می ‌تواند با واکنش و افزایش تقاضا مواجه شود. این افزایش تقاضا می تواند نهایتاً در قیمت ۰.۱۲ دلار باشد. موج نزولی که داخل الگو قرار دارد، برای صعودی شدن روند در تایم روزانه باید محدوده ۰.۱۶ تا ۰.۱۷ دلار توسط خریداران پس گرفته شود. در غیر این صورت باز هم می توان شاهد رنج زدن و یا کاهش قیمت داخل الگوی کنج نزولی باشیم.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز 9 بهمن 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 2 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز دوج کوین DOGE در این هفته مانند تمامی ارزهای بازار، با ریزش سنگینی همراه بود. قیمت دوج کوین در طول این هفته، با کاهش بیش از ۳۰ درصد همراه بود، و به قیمت ۰.۱۲ دلار رسید، که پایین ترین سطح ۹ ماهه خود می باشد. اما دوج کوین در کانال صعودی بلند مدت خود به محدوده میدلاین کانال نزدیک شده است، و انتظار داریم در طول هفته های آینده اگر شرایط بازار مساعد شود، رشد قیمت دوج کوین را از محدوده های ۰.۱۲ تا ۰.۱۰ دلار شاهد باشیم. پایین ترین حمایت مهم دوج کوین نیز محدوده ۰.۰۳ تا ۰.۰۵ دلار می باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 2 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه:

دوج کوین یک مقاومت خط روند نزولی نیز دارد، که زمانی که قیمت به آن برخورد کرده است، با واکنش شدیدی همراه بوده و موجب افزایش فشار فروش شده است. شیب بالای روند نزولی در موج آخر نشان می دهد، که نمی توان انتظار رشد قیمت را در این هفته داشت. اما به طور کلی باید تا مشخص شدن وضعیت روند بازار و تثبیت قیمت ها صبر کرد. بسته شدن کندل هفتگی و ماهانه می تواند کمک زیادی در درک چگونگی ادامه روند قیمت به ما بدهد. تا آن زمان قیمت می تواند در محدوده های فعلی شروع به رنج زدن کند.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز 2 بهمن 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 25 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز دوج کوین DOGE یک بار دیگر هم با توییت ایلان ماسک پامپ شد. توییتی که روز جمعه تنها در متن آن یک ایموجی فلش به سمت بالا بود، و موجب رشد قیمت این ارز شد. ارزش دوج کوین به بالاترین سطح ۳۰ روز گذشته خود رسید. دوج کوین دقیقا طبق بررسی هفته گذشته، در محدوده حمایت ۰.۱۵ دلار با واکنش مثبت خریداران همراه شد. قیمت بالای خط روند نزولی برگشت، و مقاومت ۰.۱۶ دلار به حمایت تبدیل شد. سپس با خبر ایلان ماسک موج فشار خرید در کمتر از یک روز، قیمت را به سطح ۰.۲۱۵۰ دلار رساند.

این محدوده با واکنش و فشار فروش شدیدی همراه بود. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت دوج کوین روی عدد ۰.۱۸۸۹ دلار قرار دارد. مقاومت ۰.۲۰ دلار محدوده ای است اگر شکسته شود، قیمت از کانال نزولی خارج می شود، و رشد قیمت می تواند قیمت را به سطح ۰.۳۲ دلار برساند.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 25 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته:

دوج کوین باز هم وارد روند رنج شده است. بعد از موج تقاضایی که در قیمت های بالا اتفاق افتاد، افزایش عرضه را شاهد بودیم، که قیمت کم کم به کاهش خود ادامه می دهد، تا اینکه قیمت به یک سطح حمایت مهم برگردد. این حمایت می تواند محدوده ۰.۱۸ دلار باشد. اگر محدوده ۱۸ دلار حفظ شود، و خط روند صعودی شکسته نشود، باز هم می توانیم انتظار افزایش قیمت را داشته باشیم.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی 4 ساعته امروز 25 دی 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 18 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز دوج کوین DOGE همچنان در روند کلی رنج و با تمایلات کاهشی می باشد. دوج کوین هنوز در اصلاح زمانی به سر می برد. چند محدوده مهم حمایت مقاومت روی نمودار رسم شده است. خطوط سبز رنگ همگی قیمت های رندی هستند که معامله گران رمز ارز دوج کوین علاقه زیادی به این محدوده ها دارند. بنابراین همانطور که مشاهده می کنید این محدوده ها به خوبی با واکنش‌های زیادی همراه می باشند

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 18 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته:

ما برای محدوده اصلاح یک کانال نزولی در نظر گرفتیم، که قیمت اکنون در نیمه بالایی کانال قرار دارد. در حال حاضر قیمت بین محدوده مهم ۰.۱۵ الی ۰.۲۰ دلار قرار گرفته است. شیب بالای روند نزولی، در حال حاضر نشان از فشار بالای عرضه و فروش می باشد. و برگشت قیمت را با مشکل مواجه کرده است.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی 4 ساعته امروز 18 دی 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به واگرایی مثبتی که روی نمودار توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است در صورتی که خط روند نزولی روی موج آخر به سمت بالا شکسته شود، یعنی دوج کوین بالای قیمت ۰.۱۶ دلار برگردد، در این صورت می توان انتظار رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۰.۲۰ دلار را داشت. فقط دقت داشته باشید که این ارز برای معاملات نوسانی مفید می باشد، و به هیچ عنوان برای نگهداری میان مدت و بلند مدت توصیه نمی شود.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی 4 ساعته امروز 18 دی 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 11 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی ماهانه:

رمز ارز دوج کوین با نماد DOGE به طور کلی در یک کانال صعودی قرار دارد. قیمت به دلیل شیب بالایی که داشته، بعد از برخورد به کانال سوم صعودی وارد روند اصلاحی شده است. این طور که از نمودار پیداست، اصلاح قیمت می‌تواند همچنان ادامه داشته باشد. اما اگر در محدوده فعلی یعنی در قیمت ۰.۱۶ دلار حمایت شود و کاهش بیشتر را شاهد نباشیم، می توانیم انتظار یک رشد حداقل ۵۰ درصدی را برای دوج کوین داشته باشیم. البته جزییات این مورد در تایم های پایین تر باید بررسی شود، تا ببینیم که پتانسیل این رشد قیمت وجود دارد یا خیر.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 11 دی 1400 بازه زمانی ماهانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی ماهانه

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی هفتگی:

با توجه به خط روند نزولی و حمایت استاتیک در محدوده ۰.۱۱ تا ۰.۱۳ دلار، می توان انتظار داشت در صورت شکست الگو از بالا و تایید شدن، رشد قیمت شروع خواهد شد. اصلی ترین حمایت دوج کوین در این بازه زمانی نیز محدوده ۰.۰۵ تا ۰.۰۶ دلار می باشد، که تنها در صورت ریزش شدید بازار پتانسیل کاهش تا این محدوده حتی به صورت شدو را دارد.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی هفتگی امروز 11 دی 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی هفتگی امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه:

از زمانی که محدوده ۰.۲۲ تا ۰.۳۰ دلار به سمت پایین شکسته شد، روند در این تایم فریم نزولی شده است، و حمایت محدوده ۰.۱۱ تا ۰.۱۳ دلار، یک حمایت مینور می باشد، که در صورت ریزش مجدد بازار امکان شکست این محدوده وجود دارد.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز 11 دی 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته:

اما در این بازه زمانی با توجه به نوسانات شدید و کوتاه مدت دوج کوین در برخی از کندل ها، و فاصله ای که با حمایت و مقاومت های خود دارد، ریسک معاملات روی این ارز بسیار زیاد می باشد، و تا زمان شکست خط روند نزولی اول و صعودی شدن مومنتوم باید صبر کرد. ولی برای معاملات نوسانی و کوتاه مدت روزانه می توان مبنای معاملات را مقاومت محدوده ۰.۱۷۵۲ الی ۰.۱۷۶۴ دلار در نظر گرفت. در صورتی که این سطح شکسته شود، روند در تایم ۱ ساعته صعودی شده و می توان تا محدوده ۰.۱۸ دلار انتظار رشد قیمت را داشت. اما اگر نشانه های شکست مقاومت دیده نشود، کاهش بیشتر قیمت را تا حمایت های ۰.۱۵ دلار شاهد خواهیم بود.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی 4 ساعته امروز 11 دی 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 4 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز BNB همچنان روی سطح حمایت ۵۲۰ تا ۵۳۶ دلار می باشد. توان خریدار برای رشد قیمت به سمت سقف قبلی هنوز کافی نمی باشد. کندل هایی که تشکیل شده اند، تماما کندل هایی بوده که بدون روند می باشد، و نقطه کلوز کندل ها در رنج کندل قبلی است. روند در تایم روزانه همچنان صعودی می باشد. اما اصلاح قیمت وارد اصلاح زمانی شده است. به این معنا که قیمت می تواند چند روز دیگر نیز در همین محدوده ها رنج زده، تا نهایتا خط روند نزولی را به سمت بالا بشکند. و به رشد خود ادامه بدهد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 4 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه تایم فریم، روند قیمت زمانی صعودی خواهد شد که مقاومت ۶۰۰ دلار به سمت بالا شکسته شود. بنابراین اگر قیمت خطوط روند نزولی را بشکند، رشد قیمت می تواند تا ۶۰۰ دلار ادامه داشته باشد. اما در صورتی که خط روند نزولی شکسته نشود، امکان شکست حمایت ۵۲۰ تا ۵۳۶ وجود دارد. در این صورت حمایت مهم بعدی که عدد رندی می باشد، قیمت ۵۰۰ دلار خواهد بود. که انتظار برگشت قوی تر قیمت از این سطح را داریم. این محدوده با فشردگی قیمت همراه می باشد. بنابراین باید دید که کدام یک از سطوح نمودار خواهد شکست.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی 4 ساعته امروز 4 دی 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 27 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز DOGE هفته گذشته نوسانات شدیدی را تجربه کرد. قیمت آن بعد از اعلام خبر ایلان ماسک، در مورد پذیرش دوج کوین توسط تسلا، با افزایش ۳۰ درصدی همراه شد. حمایت محدوده ۰.۱۶ دلار، شروع استارت این حرکت جهشی به سمت بالا بود. قیمت مستقیما در عرض چند ساعت، به مقاومت ۰.۲۰ الی ۰.۲۱ دلار برخورد کرد. و حجم معاملات در سقف قیمت، و فشار فروش باعث کاهش و برگشت کامل قیمت به سطح حمایت مورد نظر شد. رنج زدن قیمت در این ارز با توجه به اینکه بسیاری از معاملات در سقف قیمت اتفاق افتاده، می تواند ادامه دار باشد. تا اینکه خریداران، دارایی خود را در ضرر بفروشند.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 27 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته:

خط روند نزولی با توجه به فشار فروش شدیدی که اتفاق افتاده، احتمال شکست کمی دارد. همچنین در صورت شکست خط روند صعودی، احتمال برخورد قیمت با کف کانال در محدوده ۰.۱۳ دلار وجود دارد. اگر به نمودار ۴ ساعته بیشتر دقت کنید، می بینید که کندل های نزولی، که کف های پایین تر را نشان داده است، اکثرا با یک شدو به سمت پایین تشکیل شده است. این شدوها نشانه فروش های هیجانی و کاهش قیمت های ناگهانی می باشد. بنابراین یکی از دلایلی که این ارز برای سرمایه گذاری و حتی نوسان گیری توسط معامله گران مبتدی مضر می باشد. همین مورد است.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 آذر 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 20 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز DOGE هنوز در الگوی مثلث و در کف مثلث قرار دارد. حجم معاملات در این نواحی نسبت به هفته های گذشته کاهش چشمگیری داشته است. با توجه به نمودار، در روزهایی هستیم که تکلیف نوسان قیمت در این الگو مشخص خواهد شد. اگر حمایت خریداران در کف قیمت یعنی محدوده ۰.۱۸ الی ۰.۱۳ دلار مانند هفته گذشته ادامه داشته باشد، در صورت تثبیت قیمت بالای ۰.۱۸ دلار می تواند حداقل تا سقف الگو در محدوده ۰.۰۲۵ دلار و برای هدف بعدی، قیمت ۰.۳۵ دلار می تواند رشد داشته باشد. اما اگر حمایت مورد نظر از دست برود، و خریداران قدرت نگه داری این سطح مهم را نداشته باشند، اصلاح عمیق تر در تایم هفتگی مورد انتظار خواهد بود، که می تواند روند را برای مدتی به حالت رنج در بیاورد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 20 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه

همان طور که ملاحظه می کنید، باید صبر کرد تا شیب روند نزولی کاهش پیدا کرده، تا قیمت ریکاوری شده و خریداران به این محدوده حمایت اعتماد بیشتری کنند. در این صورت می تواند شرایطی مهیا شود که قیمت بالای ۰.۱۸ دلار برگردد و تثبیت داشته باشد. الگوی حرکتی دوج کوین نیز هنوز شرایط مبهمی را برای ادامه روند نشان می دهد. پس به طور کلی با ریسک کم باید تا زمان خروج قیمت از الگوی مثلث صبور باشید.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز 20 آذر 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 13 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز۱۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

دوج کوین در تایم هفتگی در یک الگوی مثلث قرار دارد، و اگر از نگاهی دورتر به نمودار دقت کنید، الگوی پرچم هم می تواند تشکیل شده باشد. لذا در صورتی که قیمت از این الگو خارج شده و به خط روند نزولی پولبک بزند می ‌تواند رشد بسیار خوبی برای این رمز ارز به ارمغان بیاورد.

هدف کلاسیک دوج کوین می تواند به اندازه دسته پرچم باشد. که در محدوده ۱ دلار می باشد. اگر خط روند نزولی آن شکسته شود، با توجه به رشد بسیار بالای آن در ماه‌های گذشته این اتفاق می تواند یک بار تکرار شده و قیمت به محدوده های مقاومتی بالاتر برسد. در واقع هدف اصلی می تواند رسیدن به محدوده یک دلار برای دوج کوین باشد. اما باید توجه داشته باشید که رمز ارز دوج کوین یکی از ارز هایی است که نوسانات بسیار شدیدی داشته و برای سرمایه گذاری در این حوزه ریسک بسیار بالایی دارد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز13 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل دوج کوین DOGE امروز۱۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه:

تا زمانی که حمایت کف مثلث در محدوده ۰.۱۶ الی ۰.۱۸ دلار شکسته نشده باشد، خریداران دوج کوین می توانند قیمت را مجددا به محدوده ۰.۲۵ دلار به عنوان هدف اول و سپس شکست خط روند صعودی و رسیدن به قیمت ۰.۳۵ دلار به‌ عنوان هدف دوم برسند.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز13 آذر 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی روزانه امروز۱۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 6 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمر ارز DOGE را همانطور که ملاحظه می کنید، به طور مشخص روند رنجی را سپری می کند. کف این محدوده رنج قیمت ۰.۱۸ الی ۰.۲۰ دلار و سقف آن قیمت ۰.۳۵ دلار می باشد. اکنون بعد از دو بار واکنش به سقف مقاومت، قیمت مجددا به کف کانال رنج برخورد کرده است.

اما در بازه هفتگی، اندیکاتور MACD یک واگرایی را شناسایی کرده است، که می تواند پایان یک اصلاح و شروع حرکت به سمت سقف قبلی باشد. البته باید جزییات آن در تایم های پایین تر بررسی گردد، تا نقطه ورود مطمعن تری بتوانیم بگیریم.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 29 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته اگر به الگوی حرکتی دوج کوین نگاهی بیندازیم، متوجه خواهیم شد که قیمت در محدوده ۰.۲۳ دلار در حال حمایت شدن بود، اما با اتفاقات اخیری که برای این ارز در صرافی بایننس رخ داد، فشار فروش قیمت را زیر حمایت کشاند، و این محدوده شکسته شد.

از طرفی خبر منفی روز گذشته نیز این فشار فروش را تشدید کرد، و سرعت رسیدن دوج کوین به حمایت مهم محدوده ۰.۲۰ تا ۰.۱۸ دلار را بالا برد. به طور کلی این محدوده از نظر قیمتی بسیار ارزنده می باشد. اما فقط در شرایطی که بازار آرامش پیدا کرده و خبر منفی روز قبل آن طور که اکثرا تصور می کنند، جدی نباشد.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی 4 ساعته امروز 6 آذر 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز 29 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز دوج کوین DOGE امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

خریداران دوج کوین بعد از ریزش روزهای گذشته، قدرت خود را از دست دادند، و قیمت در حال حاضر به محدوده حمایت کانال صعودی برخورد کرده است. این محدوده در قیمت ۰.۲۲ دلار قرار دارد. البته محدوده ای که زیر کف کانال صعودی قرار دارد، در تایم فریم هفتگی حمایت محکم تری می باشد، و ناحیه دقیق این حمایت در قیمت ۰.۱۸۰۰ دلار می باشد. این ناحیه در ماه های گذشته از ریزش بیشتر دوج کوین جلوگیری کرده است.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 29 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی یک کانال نزولی وجود دارد. اکنون حمایتی که قیمت روی آن قرار دارد، هنوز شکسته نشده و معتبر می باشد. پس احتمال خروج از کانال با همین روند وجود دارد. فقط در صورتی این حمایت شکسته می شود که بیت کوین دوباره به سمت حمایت های خود برگردد.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی 4 ساعته امروز 29 آبان 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز DOGE امروز 22 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز DOGE امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تحلیل دوج کوین DOGE، رمز ارز دوج کوین بعد از اینکه از کانال نزولی میان مدت خود خارج شد، یک روند صعودی را آغاز کرد. در حال حاضر قیمت در یک کانال صعودی قرار دارد. اما یک محدوده مهم مقاومتی سر راه دوج کوین مانند سدی از ادامه حرکت آن به سمت بالا جلوگیری کرده است، و این محدوده در قیمت ۰.۲۷۷۵ دلار می باشد. اهداف دوج کوین در صورت شکست مقاومت، می تواند هدف اول ۰.۳۰ دلار و هدف بعدی آن محدوده ۰.۳۶ تا ۰.۳۷ دلار می باشد.

اما در صورتی که قیمت ریزش بیشتری داشته باشد، حمایت مهم دوج کوین محدوده ۰.۲۲۶۶ دلار می باشد. این محدوده کف کانال صعودی کوتاه مدت هم هست. بنابراین یک حمایت قوی می باشد. در حال حاضر قیمت وسط کانال رنج قرار گرفته، پس با توجه به روند بازار، ریسک خرید در این نقطه بسیار زیاد است.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 22 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته:

اندیکاتور Ichimoku:

قیمت دوج کوین زیر ابر قرمز اندیکاتور قرار دارد، که نشان می دهد شرایط مومنتوم هنوز برای این ارز صعودی نشده است. اما خط تنکانسن، خط کیجونسن را به سمت بالا قطع کرده است، و یک سیگنال ضعیف صعودی می دهد. اندیکاتور نیز دقیقا روی محدوده ۰.۲۷۷۵ دلار مقاومت مهمی را نشان می دهد. بنابراین برای ادامه حرکت صعودی نیاز است که قیمت بالای این عدد تثبیت داشته باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی 4 ساعته امروز 22 آبان 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته

اندیکاتور ADX:

این اندیکاتور نشان می دهد روندی که در حال حاضر وجود دارد خنثی بوده، و در کاهش قدرت می باشد. یعنی روند رنج آن رو به پایان است. اما خط سبز، اندیکاتور، در حال کراس با خط قرمز به سمت بالا می باشد. اگر این اتفاق رخ دهد، می توان به حرکت صعودی دوج کوین و شکست مقاومت مشخص شده روی نمودار امیدوار بود.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی 4 ساعته امروز 22 آبان 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته

اندیکاتور Bollinger Bands:

باندهای این اندیکاتور در حال جمع شدن می باشد. قیمت هنوز زیر خط مووینگ اندیکاتور قرار دارد. اما با توجه به نفوذی که اتفاق افتاده، می تواند مووینگ را به سمت بالا کراس کرده، و مقاومت مورد نظر را بشکند. اکنون محدوده ۰.۲۶۰۰ دلار حمایت خوبی برای ادامه حرکت صعودی می باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE اندیکاتور Bollinger Bands بازه زمانی 4 ساعته امروز 22 آبان 1400
تحلیل دوج کوین DOGE اندیکاتور Bollinger Bands بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز DOGE امروز 15 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز DOGE امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

دوج کوین در این بازه زمانی موفق به شکستن کانال نزولی میان مدت خود شده است، اما مقاومت محدوده ۰.۲۷ تا ۰.۲۸ دلار از ادامه حرکت صعودی دوج کوین ممانعت کرد. اکنون در محدوده ۰.۲۵۴۳ دلار روی حمایت خوبی قرار گرفته است. این حمایت توسط اندیکاتور شناسایی شده است، که قیمت در حال پولبک زدن به این ناحیه است. اگر این حمایت نیز در اثر ریزش احتمالی بیت کوین شکسته شود، قیمت دوج کوین می تواند تا ۰.۲۱ دلار هم ریزش داشته باشد.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 15 آبان 1400
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز DOGE امروز 6 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز DOGE امروز ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز DOGE در حالت کلی روند صعودی داد. اما در محدوده بین ۰۱۵ تا ۰.۲۰ و ۰.۴۳ تا ۰.۵۳ که در بازه زمانی ۴ ساعته در مورد جزییات آن صحبت شده، مشخص می باشد. یک روند نزولی داشته که در کندل آخر توانست با قدرت کانال نزولی را به سمت بالا بشکند.

تحلیل دوج کوین DOGE امروز 6 آبان 1400
تحلیل دوج کوین DOGE امروز ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ارز DOGE بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی بسیار واضح و روشن است که محدوده ۰.۲۷۱۹ تا ۰.۲۸۶۰ یک حمایت قوی تشکیل داده است. مقاومت های بسیار زیادی سر راه دوج کوین قرار گرفته بود، که با حرکت اسپایک در کندل آخر توانست آنها را بشکند. درحال حاضر شرایط برای رشد بیشتر این ارز فراهم شده است. اما نیاز است که در مناطق حمایتی ذکر شده برای خرید ایمن اقدام انجام دهید. اهداف DOGE روی نمودار مشخص شده است.

تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی 4 ساعته امروز 6 آبان 1400
تحلیل دوج کوین DOGE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE

در ابتدا لازم است که بگوییم ارز دیجیتال دوج کوین DOGE بر اساس یک شوخی ساخته شده است. این رمز ارز تحت فورک لاکی کوین ایجاد شده است و لاکی کوین فورک ارز دیجیتال لایت کوین است.

رمز ارز دوج کوین از الگوریتم اثبات کار یا PoW استفاده می کند و این امر، ارز دیجیتال دوج کوین را قابل استخراج ساخته است. ارز دیجیتال دوج کوین توسط دو نفر به نام های بیلی مارکوس و جکسون پالمر بنیانگذاری شده است. این دو نفر در نظر داشتند تا یک سیستم پرداخت فوری را ایجاد نمایند.

بنیانگذاران دوج کوین از یک تصویر سگ شیبااینو که یک سگ شکاری در ژاپن می باشد، برای نماد این ارز دیجیتال استفاده کرده اند. رمز ارز دوج کوین در ۶ دسامبر سال ۲۰۱۳ راه اندازی شد و پس از آن وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. یکی از مهم ترین ویژگی های این رمز ارز این است که تراکنش ها و تایید آن به سرعت انجام خواهد شد. عرضه نامحدود از دیگر ویژگی های این رمز ارز می باشد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با رمز ارز دوج کوین، به مقاله “ارز دوج کوین چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل ارز دیجیتال دوج کوین DOGE پرداخته ایم. در ادامه مطالب شما می توانید با انواع تحلیل در حوزه رمز ارزها آشنا شوید. انواع تحلیل ها شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال می باشد.

تحلیل تکنیکال برای ارز دوج کوین

در این نوع از تحلیل از ابزارها و نمودارها استفاده می شود. همچنین این تحلیل، روشی برای پیش بینی قیمت رمز ارز است که این پیش بینی بر اساس بررسی و مطالعه تاریخچه قیمت و حجم معاملات رمز ارز مورد نظر انجام می شود. در این صفحه شما می توانید تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین را مشاهده نمایید.

تحلیل تکنیکال به بررسی نوسات گذشته قیمت نمودار ها یا به وجود امدن تغییرات جدیدی در قیمت ها می پردازد. در واقع این تحلیل تاریخچه ثبت معاملات و پیش بینی روند احتمالی در اینده می باشد و در این نوع تحلیل از نمودار ها و ابزارها استفاده می شود.

برای توضیح کامل تر بهتر است بدانید که عده ای هستند که در تحلیل خود از اندیکاتور استفاده می نمایند و یا اینکه از روش پرایس اکشن استفاده می کنند. در ادامه می خواهیم به توضیح این ابزار و روش پرایس اکشن بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

اندیکاتور چیست؟

اگر بخواهیم تعریف درست و ساده ای را در اختیار شما قرار بدهیم، بهتر است گفته شود که این اندیکاتور در واقع محاسبات ریاضی را بر روی حجم بسیار بالایی از معاملات انجام می دهد و می تواند اطلاعات درستی در  مورد رشد صعودی قیمت ها به شما بدهد. در ادامه قصد داریم شما را با چند اندیکاتور مهم اشنا کنیم.

اندیکاتور Rsi

این اندیکاتور یکی از قدرتمندترین و پیشرفته ترین نوع خود است. این اندیکاتور در سال ۱۹۷۸ اختراع و وارد بازار شده است و برای استفاده در مورد آنالیز بازارهای مالی صورت گرفته است. در واقع این اندیکاتور نرخ بالا رفتن را نسبت با نرخ پایین امدن مقایسه می کند. لازم است که بدانید که این اندیکاتور بسیار تعیین کننده است پس ان را دست کم نگیرید.

اندیکاتور Macd

این اندیکاتور توسط فردی به نام جرالد اپل که یک فیزیکدان امریکایی است معرفی شده است و هدف این اندیکاتور به این صورت است که می تواند به طور همزمان و درست قدرت روند و قدرت بازگشت را مورد بررسی کامل قرار بدهد.  اندیکاتور مک دی در تشخیص روند بازار بسیار عالی عمل می کند.

اندیکاتور Sma

این یک اندیکاتور متحرک ثابت است، یعنی میانگین قیمت ها را در روزهای گذشته مورد بررسی قرار می دهد. در واقع قیمت های مناسب را بر بازه های مختلف بررسی می کند و حاصل نهایی را بر تعداد به دست امده تقسیم می کند.

پرایس اکشن چیست؟

پرایس اکشن روشی است برای تحلیل  تغییراتی که شکل گرفته است بر روی قیمت ها و بازار و نمودارها.

در واقع بهتر است بدانید این یک نوع تحلیل تکنیکال است که بر روی تاریخچه قیمت ها تمرکز دارد. تمرکز اصلی این تحلیل بر روی قیمت های گذشته و جاری است. در ادامه به مواردی که در پرایس اکشن مورد استفاده قرار می گیرد اشاره می کنیم و توضیحات مختصری در اختیار شما قرار می دهیم.

فیبوناچی

استفاده از این ابزار فیبوناچی بسیار پیچیده است و اگر معامله گری بتواند روش کارکردن و انجام معاملات را با ان انجام بدهد، قطعا می تواند خیلی سود بیشتری کسب کند. اما بسیاری معتقد هستند که کار کردن با این ابزار بسیار سخت و زمان بر است یعنی این ابزار بسیار کارامد و دقیق است اما کارایی ان بسیار پیچده است. ابزار فیبوناچی به بهتر شدن روند تحلیل ها بسیار کمک می کند و یک عامل بسیار مهم در تاثیرگزاری بازار است.

حمایت و مقاومت

در واقع حمایت و مقاومت نقاط کلیدی بسیار مهمی است که در اختیار معامله گران قرار می گیرد و زمانی که قیمت ها در نمودار پایین بیاید به سمت عرضه می رود و زمانی که  قیمت ها بالا برود به سمت تقاضا می ورد. در واقع عرضه با کاهش قیمت فروشندگان یکی است و تقاضا با افزایش قیمت خریداران روبه رو است.

تحلیل فاندامنتال برای ارز دوج کوین

از دیگر تحلیل ها در حوزه ارزهای دیجیتال، تحلیل فاندامنتال است. فاندامنتال که به معنای بنیادین می باشد، همانطور که از اسمش پیداست به بررسی عواملی که به صورت بنیادی بر قیمت تاثیر می گذارند اشاره دارد.

در این نوع از تحلیل شبکه رمز ارز مورد نظر، اخبار و رویدادهای مربوط به ان مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در صورتی که قصد دارید اخبار مربوط به رمز ارزها را بررسی نمایید، می توانید تمامی اخبار فوری ارز دیجیتال را به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته در سایت زوم ارز دنبال نمایید.

تحلیل سنیتمنتال برای ارز دوج کوین 

اگر بخواهیم در یک جمله به تعریف تحلیل سنتیمنتال بپردازیم، می توان گفت این نوع از تحلیل به منظور اندازه گیری احساسات معامله گران مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع تحلیل سنتیمنتال به معنای تحلیل عواطف و احساسات تریدرهای فعال در حوزه رمز ارزها می باشد.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز دوج کوین پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. تیم زوم ارز به شما پیشنهاد می نماید در صورتی که قصد سرمایه گذاری دارید، تمامی عوامل را بررسی کنید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE” همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید:

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.
Be the first to write a review

73 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل دوج کوین امروز یکشنبه (۱۳اسفند۱۴۰۲);

  • سلام دوست عزیز
   تحلیل این ارز در تاریخ ۳۰ فروردین در صفحه ۳ ارز سود ده موجود هست. میتونید به اون صفحه از سایت مراجه کنید.

   پاسخ
  • این کاملا به میزان ریسک و سرمایه شما بستگی داره، و برای هر شخص اعداد متفاوتی هست.
   اما پیشنهاد میشه اگر تریدر حرفه ای نیستید، دوج کوین رو در فیوچرز با اهرم بالا معامله نکنید.

   پاسخ
  • سلام
   می تونید با مدیریت سرمایه فقط برای کم شدن میزان ضرر روی حمایت های قوی پایین تر میانگین کم کنید.
   در حالت کلی این کار به هیچ عنوان توصیه نمیشه. همیشه از حد ضرر استفاده کنید.

   پاسخ
  • برای خرید ارز باید موارد بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از اون موارد تحلیل تکنیکال اون ارز است

   پاسخ
  • سلام کاربر عزیز
   آپدیت شد. دوج کوین اول هر هفته آپدیت میشه می تونید به صورت هفتگی تحلیل ها رو دنبال کنید.
   ممنون از همراهی شما

   پاسخ
 1. سلام.به نظر شما اگر ایلام ماسک در پرونده شکایت توییتر ،شکست بخورد آیا توییتر به او واگذار خواهد شد و یا آنکه با دادن خسارت انصراف خواهد داد؟چرا که او در ابتدا بسیار برای خرید توییتر مصر بود و حتی چندین میلیارد دلار از سهام خودش را از تسلا فروخته بود.به نظر نمیاد که او از اهدافی که در اینمورد داشت پا پس بکشد

  پاسخ
  • دوست عزیز. اهرم در معاملات فیوچرز کاملا بستگی به میزان ریسک شما و مدیریت سرمایه داره و عدد مشخصی نمیشه برای حالت کلی در نظر گرفت.

   پاسخ
  • سلام کاربر عزیز
   حمایت فعلی دوج کوین در محدوده ۰.۰۶۵ دلار حمایت مهمی هست.
   تا زمانی که این حمایت حفظ بشه پتانسیل رشد قیمت مجدد وجود داره.

   پاسخ
  • درود و وقت بخیر
   روند دوج کوین در تایم روزانه هنوز صعودی نشده و برگشت ها به سمت بالا می تونه پولبک باشه.
   برای تایید برگشت باید به کندل های ماهانه و هفتگی توجه کرد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده