قیمت لحظه ای Tron امروز به تومان (TRX)

TRX

قیمت Tron TRX

رتبه 11#
coin
$0.0777
1.20%

3,883 تومان

TRX  Tron  TRX
Price:
$0.0777
  1.20%
حجم بازار
$7,001,237,665
1.19%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$7,001,238,236
1.20%
حجم معاملات
24h
$162,288,727
-26.76%
سکه در گردش
90,140,602,482 TRX
عرضه کل
0

قیمت ارز ترونیکس
در این صفحه از وب سایت زوم ارز شما کاربران زوم ارزی می توانید قیمت لحظه ای ارز دیجیتال ترون را ملاحظه نمایید. شما می توانید از طریق صفحه اصلی وب سایت برروی قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال کلیک کنید تا بتوانید قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال را مشاهده نمایید.
برای اطلاع از قیمت لحظه ای ارز دیجیتال ترونیکس می توانید این ارز دیجیتال ترون را در لیست قیمت ها بیابید و با کلیک بر روی آن از میزان حجم معاملات روزانه، تغییرات 24 ساعته و … را مشاهده کنید. در ادامه قصد داریم به بررسی پروژه ارز دیجیتال ترون، آینده این رمز ارز، کیف پول ها و صرافی های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال ترون بپردازیم.

شما کاربران زوم ارزی اگر قصد داشتید قیمت لحظه ای ارز دیجیتال ترون را در وب سایت مشاهده کنید می توانید تمامی اطلاعات مربوط به ارز ترون را توسط این صفحه بیابید. در بالای این صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتال ترون قابل مشاهده می باشد. در این قسمت شما می توانید قیمت لحظه ای ارز دیجیتال ترونیکس هم به دلار و تومان به صورت لحظه ای محاسبه مشاهده کنید. علاوه بر تبدیل قیمت ارز به تومان و دلار قیمت لحظه ای ارز ترون را به نرخ تتر نیز برای شما کاربران زوم ارزی محاسبه و به نمایش گذاشته ایم.
در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال شما می توانید علاوه بر قیمت ارز ترون نمودار قیمت، میزان اتریوم در گردش، حجم بازار و معاملات روزانه را ملاحظه نمایید. در این صفحه جدولی طراحی شده است که تمامی جزئیات ارز ترون شامل حجم معاملات روزانه، رتبه در بازار کنونی، قیمت ترون، تغییرات تایم فریم یک ساعته و تغییرات هفتگی، تغییرات 30 روزه قیمت، بالاترین قیمت، تعداد کل ارز و … برای شما کاربران زوم ارز قابل ملاحظه می باشد.

چرا قیمت لحظه ای ارز ترونیکس مهم است؟
امروزه افراد زیادی در حال فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال از جمله دو ارز پرطرفدار بیت کوین و اتریوم می باشند. اطلاع لحظه داشتن از قیمت لحظه ای رمز ارز برای کاربران فعال درحوزه ترید رمز ارزها بسیار پر اهمیت می باشد.
شما کاربران زوم ارزی برای اطلاع از قیمت لحظه ای ارز ترونیکس کافیست وارد این صفحه \’https://www.zoomarz.com/coins/ethereum/\’در وب سایت زوم ارز شوید. شما کاربران علاوه بر قیمت می توانید به تمامی اطلاعات مربوط به این رمز ارز دسترسی داشته باشید.

نیم نگاهی به پروژه ترون و تاثیر بر قیمت ارز دیجیتال
ارز دیجیتال ترونیکس ارز شبکه ترون یکی از رمز ارزهای نوپا می باشد، که در سال 2017 توسط فردی به نام جاستین سان به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شد. در ابتدا عرضه رمز ارز TRX یک توکن ERC – 20 بود که توسط بلاکچین اتریوم منتشر می گردید. کمپانی توسعه دهنده این ارز توانست بلاکچین ترون را توسعه دهند و آن را از توکن به کوین تبدیل نماید و به صورت مستقل در بلاکچین خود فعالیت خود را در سال 2018 آغاز کرد. بهتر است بدانید شبکه ترون نیز مانند شبکه اتریوم از قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز پشتیبانی می کند. ترون نیز مانند اتریوم دارای دو استاندارد TRC-10 و TRC – 20 می باشد.
هدف اصلی توسعه دهندگان ارز ترونیکس، ایجاد یک پلتفرم سرگرمی محتوا در دنیای دیجیتال به صورت رایگان می باشد، که دارای مزایایی همچون اشتراک گذاری آسان، سریع و رایگان می باشد.
همانطور که اشاره کردیم شبکه ترون در ابتدا توکن مبتی بر اتریوم بود. شبکه اصلی ترون از یک معماری سه لایه ساخته شده است عبارتنداز:
1. لایه ذخیره سازی
2. لایه هسته
3. لایه برنامه کاربردی

آیا رمز ارز تریکس استخراج می شود؟
همانطور که می دانید رمز ارزهایی که قابلیت استخراج دارند که از الگوریتم اثبات کار POW پشتیبانی می کنند، اما رمز ارز تریکس از از الگوریتم اثبات سهام POS پشتیبانی می کند. در این الگوریتم همه کاربران در تایید تراکنش ها و تولید بلاک ها مشارکت دارند. ارز ترونیکس قابلیت استخراج ندارد. در سیستم ترون تراکنش ها توسط 27 نماینده انتخابی حفظ تاریخچه و تراکنش ها به آنها سپرده می شوند. نمایندگان هر 6 ساعت انتخاب می شوند و به عنوان پاداش سکه TRX تولید شده را دریافت می کنند.

کیف پول های ارز ترونیکس
اگر شما فردی هستید که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت می کنید قطعا می دانید که برای ذخیره و نگهداری از ارز های دیجیتال می بایست کیف پول دیجیتالی تهیه نمایید. شما می بایست کیف پول هایی تهیه کنید که از ارز تریکس پشتیبانی می کنند. در ادامه چند مورد از کیف پول های پشتیبانی کننده ارز تریکس را برای شما ذکر خواهیم کرد.
1. کیف پول لجر نانو ایکس
2. کیف پول اتمیک
3. کیف پول ترون پیپر
4. کیف پول ادوکس

صرافی های پشتیبانی کننده ارز تریکس
همانطور که می دانید برای خرید و فروش رمز ارزها از طریق صرافی ها صورت می گیرد. در ادامه قصد داریم صرافی های پشتیبانی کننده از ارز تریکس را برای شما برشماریم.
1. صرافی بیت
2. صرافی بایننس
3. صرافی او کی ایکس
4. صرافی هیوبی
5. صرافی بیت فینکس

روند قیمت ارز دیجیتال ترونیکس
رمز ارز ترون با محدوده قیمتی 38 دلار در سپتامبر 2017 در بازار ارزهای دیجیتال لیست شد. در اواخر همین سال ارز ترون با صعود قابل ملاحظه ای روبه رو شد. اما بعد از این صعود بازار به علت ریزش بیت کوین بازار ارزهای دیجیتال بسیار افت کرد و حتی باعث شد ارز ترون محدوده قیمتی 23 سنت را تجربه کند.می توان گفت بازار ترون در سال 2018 کاملا دارای یک روند نزولی بود. آغاز سال 2019 ارز ترون تا محدوده قیمتی0.023 دلار افزایش یافت و در می سال 2019 نیز تا محدودی قیمتی 0.038 دلار صعود کرد و از این تاریخ به بعد روند قیمتی ارز ترون نزولی شد و تا محدوده قیمتی 0.015 دلار ریزش را تجربه کرد. روند قیمتی ارز ترون از ابتدا سال 2020 دوباره با فزایش قیمت روبه رو شد و محدوده قیمتی 0.022 افزایش یافت و پس از این روند بازار نزولی شد و کف 0.010 دلار رسید و پس از آن بازار در آگوست سال 2020 محدوده قیمتی 0.031 دلار افزایش پیدا کرد. این روند صعودی تا سال 2021 پیشترفت تا اینکه ترون توانست محدوده قیمتی 0.142 دلار را بدست آورد و پس از یک ریزش، در ژولای تا محدوده قیمتی 0.55 دلار توانست دوباره تا محدوده قیمتی 0.0116 دلار صعود کند و پس از آن در سال 2022 بازار همچنان نزولی می باشد.

تحلیل ارز ترون
پیگیری تحلیل ها در حوزه رمز ارزها در دنیای رمز ارزها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. اغلب پلتفرم های ارز دیجیتال برای رشد و ماندگاری در دنیای کریپتو در تلاشند که فناوری های شبکه خود را توسعه دهند. بهتر است بدانید ارز ترون نیز یکی از فناوری های هدف دار و در حال توسعه می باشد و توانسته سازمان ها وکمپانی های بسیاری را در توسعه و پیشبرد اهداف خود شریک کنند.
تحلیل تکنیکال ارز ریکس
تحلیل تکنیکال روشی است برای پیش بینی قیمت در بازارهای گوناگون مانند بازار ارزهای دیجیتال، بازار بورس اوراق بهادار تحلیل گران با مطالعه نمودار ها و حجم معاملات و تاریخچه قیمت در روزهای گذشته اقدام به پیش بینی قیمت در روزهای آتی می کنند. تحلیل گران با پیش بینی قیمت ارز ترون می توانند، مسیر را برای کاربران روشن تر سازند، تا بتوانند به خیالی راحت به سرمایه گذاری در رمز ارز ترون بپردازند.

تحلیل فاندامنتال ارز ترونیکس
تحلیل گران در تحلیل فاندامنتال به جای بررسی کندل ها و نمودار های قیمتی ارز دیجیتال به دنبال بررسی اخبار و رویکرد های مهم در باره ی ارز ترون هستند. آنها با بررسی تمامی عوامل تاثیر گذار بر روند قیمتی ترون به ارائه تحلیل این رمز ارز و چگونگی روند قیمتی آن در روزهای آتی می پردازند. بهتر است بدانید عواملی همچون وضع قوانین و مقررات در حوزه ی رمز ارزها، عوامل اقتصادی و سیاسی تاثیر بسزایی در تحلیل فاندامنتال دارند.
از عوامل سیاسی می توانیم به جنگ های ما بین کشور ها و یا تحریم های اعمال شده کشور ها نسبت به یکدیگر اشاره کرد.
همانطور که اشاره کردیم وضع قانون و مقررات خاصی توسط کشورها می تواند، در نوع تحلیل فاندامنتال و در نهایت در روند قیمت تاثیر بسزایی داشته باشد.

تحلیل سنتیمنتال ارز ترونیکس
تحلیل سنتیمنتال در واقع تلفیقی از دو تحلیل تکنیکال و فاندامنتال می باشد که تحلیل گران با به کارگیری تمامی عوامل تاثیر گذار بر تحلیل فاندامنتال و تکنیکال به پیش بینی بازار در روزهای آینده می پردازند. این نوع تحلیل در واقع یک تحلیل هوشمندانه و برپایه علم اقتصاد و بررسی رفتارهای بازار های معاملاتی می باشد.
تحلیل گران می توانند با تحلیل سنیمنتال بازار را هم در مواقع صعودی و نزولی بررسی نماید. یکی از عواملی که ممکن است تاثیر آنی و با القوه ای بر بازار بگذارد، اخبار و حواشی پیرامون ارز ترون و یا هر ارز دیگری می باشد. ممکن است پس از انتشار یک خبر بازار متحول گردد.

عوامل موثر برقیمت شبکه ترون
در این قسمت قصد داریم به بررسی عواملی بپردازیم که بر قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر گذار هستند. همانطور که می دانید در بازار های مالی تحت تاثیر یکسری از عوامل بیرونی دچار کاهش و یا افزایش قیمت می شوند و بازار ارز های دیجیتال نیز از این امر مستثنی نمی باشد.

• ارزش شبکه ترون:
همانطور که می دانید نام ارز شبکه ترون، (TRX)ترونیکس می باشد. یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت ارز ترونیکس را می توان کاهش و یا افزایش قیمت شبکه ترون دانست. یعنی اگر حجم معاملات در شبکه ترون افزایش یابد، قیمت ارز تریکس نیز صعودی خواهد بود.

• عرضه و تقاضا:
یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار که در تمام بازارهای مالی نقش عمده ای عرضه و تقاضا کالا می باشد. اگر در بازار کالا به مقدار کم عرضه گردد؛ درحالی که تقاضا برای آن کالا زیاد می باشد، با افزایش نرخ کالا مواجه خواهیم شد. در بازار ارزهای دیجیتال نیز با کاهش عرضه قیمت ارز افزایش و با افزایش آن قیمت کاهش می یابد.

• رقبا:
در همه بازار های ماالی رقابت شدیدی بین سرمایه گذاران آن وجود دارد رقابت باعث رشد و شکوفایی بازار می شود، چرا که رقیبان پیوسته در تلاشند که با ارائه خدمات جدید مشتریان زیادتری را به سمت خود جذب کنند و یا با اختلال ایجاد کردن در روند پیشترفت رقیب خود آن را در نزد چشمان مشتری کم رنگ کنند تا بتوانند بازار خود را گسترش دهند.

• تحلیل گران:
تحلیل گران نیز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر بازار ارزهای دیجیتال به شمار می روند. زیرا آنها با تحلیل های خود بر اساس نمودار و روند قیمت در روز های گذشته به ارائه گزارشی از روند قیمتی ارزها در روزهای آتی می پردازند. بسیاری از کاربران نیز با پیگیری تحلیل ها به بازاری که در حال رشد می باشد، ورود می کنند و باعث می شوند که حجم معاملات در آن بازار گسترش یابد.

مهمترین علت های افزایش شبکه ترون
• افزایش قیمت شبکه ترون:
همانطور که اشاره کردیم یکی از عوامل تاثیر گذار بر ارز ترونیکس شبکه اصلی آن یعنی ترون می باشد. اگر حجم معاملات در شبکه ترون افزایش یابد، قیمت ارز ترونیکس نیز با افزایش روبه رو خواهد بود.
• افزایش تقاضا:
یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت را می توان افزایش تقاضا یک رمز ارز در صورتی که عرضه آن با کمبود مواجه شود دانست. یعنی اگر ارز ترونیکس با افزایش تقاضا و کاهش عرضه مواجه شود، قیمت آن افزایش می یابد.

• رقبا:
همانطور که اشاره کردیم در همه بازار های مالی رقابت قابل توجه ای وجود دارد. در بازار های ارز ترونیکس نیز سرمایه گذاران با هدایت دارایی های خود به سمت این ارز باعث افزایش حجم معاملات و در نتیجه افزایش قیمت این رمز ارز می شود.

• تحلیل گران:
یکی از عوامل تاثیر گذار در افزایش قیمت رمز ارز ترونیکس را می توان ارائه گزارش مثبت تحلیل گران از بازار این رمز ارز دانست. آنها با ارائه این گزارش به بازار سمت و سو می دهند در نتیجه کاربران جذب این بازار می شوند و در نتیجه با افزایش حجم معاملات بازار افزایش قیمت این رمز ارز را شاهد خواهیم بود.

مهمترین علت های کاهش شبکه ترون
• کاهش قیمت شبکه ترون:
کاهش قیمت شبکه ترون ارتباط کاملا مستقیما بر ارز ترونیکس دارد. هرچه قیمت در شبکه ترون نزولی شود، قیمت ارز تریکس نیز روند نزولی را در پیش خواهد گرفت.

• افزایش عرضه:
همانطور که اشاره کردیم عرضه و تقاضا یکی از عوامل تاثیر گذار بر بازارهای مالی می باشند. هر چه قدر شاهد افزایش عرضه یک کالا باشیم در صورتی که تقاضا آن کالا کم باشد بازار کاهش قیمت را تجربه خواهد کرد.
• رقبا:
برخی از رقیبان با انتشار و یا حذف سرمایه گذاران ارز مدنظر تلاش می کنند، تا ارز مدنظر را با کاهش قیمت و یا حتی در برخی از موارد آن را از بازار مالی حذف کنند. همانطور که اشاره کردیم رقابت در بازارهای ارزهای دیجیتال نیز بسیار زیاد می باشد.

• تحلیل گران:
تحلیل گران با ارائه گزارشی منطبق بر روند قیمتی و نمودارها که کاهش قیمت بازار را روایت می کند. می توانند در جهت دهی کاربران برای انتقال سرمایه خود از بازار ارز ترونیکس باعث کاهش حجم معاملات و در نتیجه نزولی شدن شیب قیمت را شاهد خواهیم بود.

محاسبه قیمت ارزترونیکس به تومان
کاربران زوم ارزی با مراجعه به صفحه قیمت لحظه ای می توانید با کلیک بر روی ارز ترونیکس وارد صفحه این رمز ارز شوید. تمامی جزئیات این رمز ارز را برای دسترسی آسان و سریع شما در نظر گرفته ایم. شما می توانید قیمت لحظه ای این رمز ارز را هم به دلار و تومان مشاهده نماید. تیم زوم ارز حتی قیمت این رمز ارز را به نرخ تتر نیز به صورت لحظه ای محاسبه و به نمایش گذاشته اند. لذا شما کاربران زوم ارزی می توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال برای دسترسی به قیمت لحظه ای آن ارز به تومان استفاده نمایید.

رابطه قیمت ارز تریکس با متغیر های اقتصادی
اخیرا تغییرات زیاد در روند قیمتی ارزها باعث شده تا فعالان در حوزه ی رمز ارز ها به بررسی ریشه ای عوامل تاثیر گذار بپردازند. آنها توانستند با بررسی کامل بازار دریافتند، که عواملی مانند نوسانات شدید در قیمت جهانی بازار طلا، یورو و دلار بر بازار ارزهای دیجیتال تاثیر گذار می باشد و گاهی نیز روند قیمتی این بازارها نسبت به بازار ارز دیجیتال معکوس می باشد.

آیا قیمت طلا بر قیمت ترونیکس اثر دارد؟
اگر شما فردی باشید که مداوم روند قیمتی ارز های دیجیتال و بازار طلا را رصد می کند، گاها مشاهده کرده اید که بازار ارزهای دیجیتال و طلا در یک راستا رشد یا افت می کند و یا حتی این دو بازار روند معکوس به یکدیگر را پی می گیرند. پس نمی توان قاطع گفت قیمت طلا بر قیمت ارز ترونیکس تاثیر گذار می باشد.

آیا قیمت دلار بر قیمت ترونیکس اثر دارد؟
کاربران ایرانی می بایست برای خرید رمز ارز ارز ریالی خود را به دلار تبدیل نمایند و در فروش رمز ارزهای دیجیتال نیز می بایست ارز را به دلاریا ریال تبدیل کرد. کاهش یا افزایش قیمت دلار می تواند بر قیمت ارز تریکس اثر گذاری مستقیمی داشته باشد.


آینده قیمت ارز ترونیکس
همانطور که می دانید عوامل زیادی در آینده ارزها تاثیر گذار می باشد. یکی از این عوامل که تاثیر بسزایی در ماندگاری رمز ارز دارد را می توان تیم توسعه دهنده دانست توسعه دهندگان می توانند با اضافه کردن قابلیت های گوناگون به پلتفرم اصلی رمز ارزکاربران زیادی را جذب آن خواهند شد در نتیجه حجم معاملات افزایش می یابد. ارزترون نیز برای آینده خود برنامه های زیادی برای پلتفرم خود دارد. ارز ترون از ابتدا عرضه تاکنون مسیر پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است و کاربران زیادی را از تحولات خود به سود رسانده است. هرچه میزان خرید و فروش ارز ترون افزایش یابد در نتیجه حجم مبادلات افزایش می یابد و جایگاه این رمز ارز ارتقا می یابد. همانطور که اشاره کردیم به دلیل قابلیت های زیاد این ارز تحلیل گران آینده خوبی را برای آن متصور هستند.
سوالات متداول
1. چگونه ارز ترون بخریم؟
همانطور که می دانید ارز های دیجیتال را می بایست از صرافی ها تهیه کنیم، و باید بدانیم چه صرافی از ارز ترون پشتیبانی می کند. صرافی های ایرانی و خارجی از ارز ترون پشتیبانی می کنند. اگر شما فردی مبتدی هستید پیشنهاد می کنیم، برای اولین بار از صرافی های ایرانی اقدام به خرید ارز ترون کنید و در دفعات بعدی از صرافی های خارجی خرید خود را انجام دهید، برای خرید ارز ترون ابتدا در یک صرافی ایرانی ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت را پشت سربگذارید. بعد از ثبت نام می بایست مبلغی را که می خواهید با آن ارز ترون بخرید به حساب صرافی واریز نمایید و بعد ارز ترون را خریداری نمایید. در صرافی خارجی نیز می بایست مراحل ثبت نام را بگذرانید و اغلب صرافی های خارجی مرحله احراز هویت را دارند، برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم ها این امر باعث می شود تا کاربران ایرانی نتوانند توسط این صرافی ها خرید ارز دیجیتال را انجام دهند. بعد از ثبت نام در صرافی خارجی که نیاز به احراز هویت ندارد می بایست ارز ریالی خود را به دلار تبدیل کنید و بعد ارز ترون را خریداری کنید.

2. چگونه ارز ترون بفروشیم؟
شما برای فروش ارز ترون نیز می بایست به صرافی های معتبر ایرانی یا خارجی و پشتیبانی کننده این ارز مراجعه نمایید و اگر در صرافی ها حسابی ندارید می بایست ثبت نام کنید و ارز ترون خود را به ریال تبدیل کنید و شما می توانید ارز ترون خود را به بیت کوین و دیگر رمز ارزها تبدیل کنید.
3. چگونه با ارز ترون ترید کنیم؟
اغلب تحلیل گران ارز ترون را به عنوان یک رمز ارز با سود دهی در بلند مدت به کاربران معرفی می کنند و به کاربران برای سرمایه گذاری کوتاه مدت این رمز ارز را پیشنهاد نمی دهند.

4. چگونه اخبار مربوط به ارز ترون را بیابیم؟
اگر شما کاربران زوم ارزی در حوزه ترید رمز ارز ها فعال باشید می دانید رصد اخبار روزانه در این حوزه یکی از مهمترین نکات می باشد. برای بدست آوردن خبری درست و موثق بهتر است به سایت های خبری معتبر مراجعه نمایید. بهتر است بدانید تیم زوم ارز صفحه ای را به عنوان اخبار فوری طراحی کرده است شما می توانید به خبرهای مهم و بروز ارزهای دیجیتال به راحتی دست یابید.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار Tron

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Apr 09,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $160,496,296.65 $6,058,451,213.40
Apr 10,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $208,000,060.13 $6,119,583,626.88
Apr 11,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $314,766,025.52 $6,036,448,262.68
Apr 12,2023 $0.07 $0.07 $0.06 $0.07 $263,863,465.41 $5,907,693,132.96
Apr 13,2023 $0.07 $0.07 $0.06 $0.07 $239,705,567.35 $5,932,543,887.28
Apr 14,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $249,121,639.76 $6,017,809,713.12
Apr 15,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $160,719,154.99 $5,993,703,041.44
Apr 16,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $138,908,765.54 $6,043,016,493.61
Apr 17,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $186,846,117.39 $5,972,294,249.52
Apr 18,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $182,633,505.22 $6,060,176,040.68
Apr 19,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $284,488,433.00 $5,976,274,690.96
Apr 20,2023 $0.07 $0.07 $0.06 $0.07 $260,052,069.14 $5,935,793,294.31
Apr 21,2023 $0.07 $0.07 $0.06 $0.07 $203,170,564.38 $5,897,571,574.15
Apr 22,2023 $0.06 $0.07 $0.06 $0.07 $186,829,871.23 $5,994,316,673.27
Apr 23,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $179,889,690.65 $6,048,340,461.44
Apr 24,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $183,407,394.66 $5,998,750,657.15
Apr 25,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $174,903,063.82 $5,972,704,808.05
Apr 26,2023 $0.07 $0.07 $0.06 $0.07 $260,293,407.69 $5,910,158,481.91
Apr 27,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $190,727,736.35 $5,964,720,380.31
Apr 28,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $159,999,592.30 $6,046,835,542.16
Apr 29,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $165,520,602.15 $6,163,433,895.17
Apr 30,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $168,124,254.16 $6,102,864,381.10
May 01,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $273,046,031.28 $6,207,138,707.24
May 02,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $223,619,551.57 $6,273,356,735.70
May 03,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $241,038,776.91 $6,272,249,558.68
May 04,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $175,585,118.89 $6,290,212,787.00
May 05,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $216,516,010.93 $6,429,442,405.81
May 06,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $184,142,912.41 $6,367,421,127.26
May 07,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $163,121,117.45 $6,277,462,146.26
May 08,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $221,247,793.30 $6,194,748,618.96
May 09,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $181,444,362.90 $6,251,983,633.51
May 10,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $220,122,061.80 $6,280,626,614.56
May 11,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $215,941,932.41 $6,125,615,372.51
May 12,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $215,884,738.42 $6,250,438,534.42
May 13,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $148,244,432.57 $6,275,405,726.08
May 14,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $150,250,446.57 $6,276,612,523.11
May 15,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $156,324,129.80 $6,351,589,627.23
May 16,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $177,030,608.59 $6,379,165,684.31
May 17,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $180,958,724.13 $6,422,704,918.48
May 18,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $188,382,375.62 $6,351,592,135.99
May 19,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $138,133,275.66 $6,386,672,392.35
May 20,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $207,049,768.77 $6,564,390,867.16
May 21,2023 $0.07 $0.08 $0.07 $0.08 $337,181,123.14 $6,787,291,289.40
May 22,2023 $0.08 $0.08 $0.07 $0.08 $400,941,743.77 $7,061,243,504.38
May 23,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $233,949,094.17 $7,088,542,954.07
May 24,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $234,035,901.32 $6,944,632,101.40
May 25,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $220,218,292.17 $6,935,976,143.64
May 26,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $207,970,255.73 $6,815,555,269.58
May 27,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $158,329,168.18 $6,968,350,204.16
May 28,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $171,980,183.63 $6,991,033,697.40
May 29,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $173,443,791.02 $6,873,805,841.40
May 30,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $188,724,764.01 $6,894,670,718.89
May 31,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $194,967,702.33 $6,792,581,068.09
Jun 01,2023 $0.08 $0.08 $0.07 $0.07 $162,975,054.34 $6,745,711,809.89
Jun 02,2023 $0.07 $0.08 $0.07 $0.08 $339,773,519.80 $7,464,650,974.15
Jun 03,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.08 $531,303,825.16 $7,380,953,342.94
Jun 04,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $264,302,975.20 $7,348,164,173.89
Jun 05,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $256,099,264.51 $7,064,844,626.41
Jun 06,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $244,259,894.29 $7,053,776,898.38
Jun 07,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $218,146,752.31 $6,918,311,766.25
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance TRX/USDT $0.08 $371,800.15 $513,331.49 $16,033,913.65 705.00
KuCoin TRX/USDT $0.08 $367,317.06 $501,720.88 $2,785,020.32 579.00
Bithumb TRX/KRW $0.08 $90,699.75 $94,261.45 $1,592,142.09 400.00
Binance TRX/BTC $0.08 $431,115.58 $708,278.01 $1,523,601.09 537.00
Binance TRX/BUSD $0.08 $136,066.44 $186,938.23 $1,510,007.69 668.00
Binance TRX/TRY $0.08 $62,018.68 $40,561.26 $1,194,617.71 626.00
Kraken TRX/USD $0.08 $260,784.27 $305,251.89 $576,903.68 630.00
Binance TRX/BNB $0.08 $22,459.38 $41,734.13 $423,727.13 539.00
Binance TRX/EUR $0.08 $18,920.81 $36,644.82 $318,842.64 578.00
Binance TRX/ETH $0.08 $74,567.20 $94,817.58 $279,271.75 590.00
Kraken TRX/EUR $0.08 $179,538.90 $200,571.51 $162,554.90 634.00
Binance TRX/XRP $0.08 $10,954.29 $11,743.11 $103,704.68 699.81
Bitfinex TRX/USD $0.08 $238,834.48 $302,367.98 $71,755.94 310.00
KuCoin TRX/BTC $0.08 $9,037.75 $40,743.00 $60,506.11 434.00
Kraken TRX/XBT $0.08 $95,400.84 $146,074.77 $45,698.61 534.00
KuCoin KLV/TRX $0.08 $3,543.83 $1,332.48 $39,419.85 147.00
Binance WIN/TRX $0.08 $890.01 $3,560.60 $30,829.15 577.13
KuCoin TRX/ETH $0.08 $18,157.33 $21,678.27 $18,531.76 406.00
Bitfinex TRX/ETH $0.08 $2,056.62 $1,752.15 $17,547.97 255.00
Bitfinex TRX/USDT $0.08 $10,553.48 $13,647.66 $14,661.65 438.00
Bitfinex TRX/BTC $0.08 $13,014.44 $16,563.22 $13,550.65 339.00
Kraken TRX/ETH $0.08 $43,310.47 $44,694.94 $12,355.56 468.00
KuCoin TRX/USDC $0.08 $12,457.05 $11,078.92 $12,266.97 397.00
KuCoin USDD/TRX $0.08 $840.14 $888.54 $6,197.44 189.00
KuCoin WIN/TRX $0.08 $123.43 $455.64 $5,332.73 71.00
KuCoin TRX/KCS $0.08 $1,077.62 $968.16 $2,940.37 273.00
Bitfinex TRX/EUR $0.08 $3,163.63 $11,189.80 $1,188.08 322.00
KuCoin NFT/TRX $0.08 $5.98 $88.87 $51.13 65.00
Uniswap v2 TRX/USDC $0.08 $0.00 $0.00 $43.42 534.22
Bittrex TRX/BTC $0.08 $1,922.54 $34,181.67 $5,575.82 202.00
Bittrex TRX/USD $0.08 $4,230.42 $1,910.49 $1,910.60 80.00
Uniswap v3 (Ethereum) TRX/USDC $0.08 $0.00 $0.00 $1,846.59 456.76
Bittrex TRX/USDT $0.08 $4,376.25 $695.63 $1,755.76 206.00
BitMEX TRX/USDT $0.08 $310.61 $396.03 $554.79 58.00
PancakeSwap v2 (BSC) WBNB/TRX $0.08 $0.00 $0.00 $224.58 21.10
Bittrex TRX/ETH $0.08 $496.08 $518.88 $217.13 113.00
Bittrex TRX/EUR $0.08 $77.77 $672.67 $0.00 55.00
OKX TRX/USDT $0.08 $287,515.68 $786,812.22 $3,575,543.38 581.00
Huobi TRX/USDT $0.08 $216,830.11 $274,449.26 $2,526,688.99 609.00
Gate.io TRX/USDT $0.08 $1,330,558.52 $1,559,533.77 $1,593,684.65 541.00
Bybit TRX/USDT $0.08 $77,005.92 $85,522.98 $1,461,711.86 573.00
Huobi TRX/USDD $0.08 $12,390.68 $14,155.42 $950,815.26 433.00
Poloniex TRX/USDT $0.08 $56,685.54 $55,659.71 $345,562.29 494.00
Huobi TRX/USDC $0.08 $1,558.42 $7,387.06 $154,434.38 292.00
OKX TRX/BTC $0.08 $12,612.10 $16,414.22 $136,235.33 431.00
Poloniex TRX/BTC $0.08 $23,555.30 $21,402.06 $124,094.83 463.00
Huobi TRX/BTC $0.08 $12,804.68 $56,202.01 $123,874.98 467.00
OKX TRX/USDC $0.08 $15,135.81 $18,752.80 $115,637.22 480.00
Poloniex BTT/TRX $0.08 $2,274.36 $765.87 $110,021.33 140.00
Poloniex XRP/TRX $0.08 $1,387.07 $5,998.67 $94,540.56 333.00
Poloniex ETH/TRX $0.08 $1,960.03 $3,146.99 $91,284.60 317.00
Bybit TRX/USDC $0.08 $25,831.81 $26,101.99 $59,310.60 482.00
Poloniex TRX/USDD $0.08 $794.20 $918.89 $49,733.24 205.00
Gate.io TRX/USD $0.08 $4,086.50 $4,081.73 $47,970.59 354.00
Poloniex NFT/TRX $0.08 $2.51 $44.59 $45,507.63 17.00
Huobi TRX/ETH $0.08 $1,881.80 $16,771.29 $33,702.71 385.00
OKX TRX/ETH $0.08 $4,137.45 $6,145.93 $29,479.04 374.00
Huobi TRX/TUSD $0.08 $3,432.86 $5,263.16 $20,825.91 190.00
ProBit Global TRX/BTC $0.08 $1,223.92 $4,908.29 $8,442.13 194.00
Poloniex FUND/TRX $0.08 $3,470.50 $223.64 $7,058.14 204.00
Gate.io TRX/TRY $0.08 $5,092.82 $6,969.32 $5,562.76 297.00
Poloniex JST/TRX $0.08 $749.94 $1,672.48 $5,097.92 125.00
ProBit Global TRX/USDT $0.08 $2,455.97 $3,287.39 $5,019.08 135.00
Poloniex TRX/USDC $0.08 $192.09 $3,622.98 $3,838.69 36.00
Gate.io TRX/ETH $0.08 $14,314.04 $15,263.11 $3,768.97 362.00
Poloniex AVA/TRX $0.08 $815.78 $875.93 $3,274.18 198.00
Poloniex MATIC/TRX $0.08 $3.57 $221.82 $389.14 20.00
Poloniex BNB/TRX $0.08 $350.29 $1,775.63 $270.85 226.00
Poloniex WIN/TRX $0.08 $95.87 $106.72 $84.44 15.00
Poloniex KISHU/TRX $0.08 $9.38 $785.94 $79.61 22.00
Huobi STRX/TRX $0.08 $66,310.37 $240,574.91 $3.50 329.00
Poloniex AMP/TRX $0.08 $113.53 $96.03 $0.16 2.00
Poloniex STEEM/TRX $0.08 $107.25 $917.89 $0.00 5.00
Poloniex LINK/TRX $0.08 $135.37 $149.36 $0.00 20.00
Poloniex XTZ/TRX $0.08 $77.66 $96.76 $0.00 10.00
Poloniex SNX/TRX $0.08 $0.22 $35.26 $0.00 1.00
Poloniex WRX/TRX $0.08 $24.97 $1,067.64 $0.00 1.00
Poloniex SUN/TRX $0.08 $96.00 $1.82 $0.00 4.00
Poloniex OSK/TRX $0.08 $0.17 $0.53 $0.00 1.00
Bitget TRX/USDT $0.08 $1,089,135.02 $1,653,139.70 $4,030,353.41 583.00
Binance TR TRX/TRY $0.08 $1,350.53 $1,636.09 $847,467.19 640.00
Coinone TRX/KRW $0.08 $54,707.88 $147,654.10 $655,622.72 410.00
Bitget TRX/USDC $0.08 $409,863.03 $444,376.66 $489,567.02 383.00
Bitget TRX/ETH $0.08 $51,342.90 $73,763.96 $420,806.83 362.00
Bitget TRX/BTC $0.08 $144,448.69 $218,116.57 $102,247.30 422.00
LBank TRX/USDT $0.08 $1,852,463.26 $1,644,902.81 $4,726,211.96 583.00
AscendEX (BitMax) TRX/USDT $0.08 $40,042.22 $45,901.54 $3,586,899.90 467.00
MEXC TRX/USDT $0.08 $1,084,544.90 $1,073,977.05 $2,039,933.39 583.00
AscendEX (BitMax) TRX/BTC $0.08 $1,029.91 $2,024.88 $1,477,620.01 91.00
Phemex TRX/USDT $0.08 $562,230.61 $485,710.43 $995,012.94 479.00
EXMO TRX/USD $0.08 $88.95 $223.88 $521,047.55 52.00
BtcTurk | Pro TRX/TRY $0.08 $33,752.83 $22,123.02 $380,261.49 407.00
EXMO TRX/BTC $0.08 $11,864.67 $12,623.62 $148,988.77 284.00
LBank TRX/USDC $0.08 $176,494.31 $173,665.20 $132,963.50 488.00
CoinEx TRX/USDT $0.08 $17,753.56 $19,483.94 $95,049.71 488.00
BtcTurk | Pro TRX/USDT $0.08 $23,731.57 $18,257.30 $82,933.04 264.00
Bitso TRX/USD $0.08 $2,685.58 $23,985.23 $73,123.66 289.00
Bitvavo TRX/EUR $0.08 $61,615.44 $63,007.60 $67,285.93 465.00
Indodax TRX/IDR $0.08 $21,031.13 $26,920.35 $67,215.14 355.00
WazirX TRX/INR $0.08 $2,956.25 $31,380.03 $62,922.31 363.00
تعداد کل
53
تعداد فعال
0
ده هولدر برتر
99.95%
بیست هولدر برتر
99.96%
پنجاه هولدر برتر
99.96%
صد هولدر برتر
%
# آدرس مقدار TRX درصد از مقدار کل
1 0xb755fbae6b49cd2ca84e3ec12aa41837ea68a1cc 49,217,054.69 44.8%
2 0x9a84a1852bc7fb608794960960adb04666a12b41 39,099,050.23 35.59%
3 0x8759f1dc524f1305cbdfa1025d08eeb6c1158186 11,135,087.41 10.14%
4 0xa910f92acdaf488fa6ef02174fb86208ad7722ba 10,000,753.18 9.1%
5 0xc8a84411a806bef9822d4e2924234ae634250b22 200,000.00 0.18%
6 0x50e4ca70675e48c6666f26831a1ab89663d73f3f 100,000.00 0.09%
7 0x9277a463a508f45115fdeaf22ffeda1b16352433 23,870.12 0.02%
8 0x3ddfa8ec3052539b6c9549f12cea2c295cff5296 13,053.95 0.01%
9 0xd63e8c0690e4598867cba6e712e4fa964c61fa43 12,724.78 0.01%
10 0x78d2e3b41881d5108f1edfb8e9ff5b4291b3859f 12,380.71 0.01%
11 0x596ce6309c14553cc142909531726a8573de4c55 5,665.34 0.01%
12 0x78b39fe3d51da6aec2eb2ffcfdc35ca206e0c70c 4,999.94 0%
13 0x33cc1327df4a7784d5194eb437aec62ff816c7b0 4,919.05 0%
14 0x62b1625f287bb97d17fadbb482cc60fe21620239 4,795.57 0%
15 0xea848d511958ca9dd22af5a37ee0b1a43e79fc04 4,622.77 0%
16 0x188e801f13084a599351acc357c84162e23cadfc 2,414.99 0%
17 0x17d858f1a551dd7ef49880509576b283f8569b0e 2,407.61 0%
18 0x94830e3469cd3c9e42e8851872107f147e41ac92 2,392.00 0%
19 0xb9ccc852791de09646949bcd0fbe7132929a4f49 1,269.09 0%
20 0x6a1a6271964ac2d224188cef8b095222ede890f5 641.97 0%
21 0x4ec66ee92f31d72bca558d8a30e6e7687c0841cf 557.48 0%
22 0x96789f218a7bca534a26f6650cf22ba9efbb0424 500.00 0%
23 0xbdb42661d2f193d247f74f9a65c681cf9be55708 400.00 0%
24 0x73929d6ecb86f0df0428a1085914beb26dcb0a92 373.74 0%
25 0x91ef770f86e9f8870a34e8b0c8413176d851ea07 309.19 0%
26 0x1deea48cfe4b16b8a0137afd7e318f1fbdece2a4 300.00 0%
27 0x5ee4a8912a51457b4dcca5cb092e20f023f25969 278.91 0%
28 0x22f8417b65a2b82f2aa2c09fb7afd34241a067c3 273.64 0%
29 0xf482358a9582e735c5081e7629fbfa4949749f3c 257.82 0%
30 0x48d6257871381808d7ab532394c88a604f618646 200.00 0%
31 0x1c7f3f2c85d7b723c1bf76c7a8509fd0919b0465 183.05 0%
32 0x490d940ddcabeb636fc8c1b1f37e0901209a47ee 180.00 0%
33 0x15a20817f8c5c3511df0e98b970b7887a57ff14b 139.67 0%
34 0xe34c65c5802ebc419429ae98122b84cc4977cb56 128.82 0%
35 0x2589ee4fb0b47d1d84f09c0f47cf77eeb542b765 126.95 0%
36 0x564a0316cc65b9c18c3d5ffe14455cf03985746f 106.03 0%
37 0x39dac7ce1cce59e164e5ee98a7a011b28411c3af 100.00 0%
38 0xe835cf889902a3ff9851aba5ac8d9e87b665346e 100.00 0%
39 0xc84460d3e46de7bfa1aebe96d971e66945c2b28b 81.49 0%
40 0x1782b60e3e89f94d660aeeaf41db9dba9cc790ad 68.54 0%
41 0xfe900d4775f7187d544e444b90fec9b6eabd6bbc 65.71 0%
42 0x37f05b741793b869f26277df5620bcd805a06afe 60.00 0%
43 0x08590e8dbd534e20a0e6d49365cf6bb25f600dd3 51.72 0%
44 0x6fdd55a8cf550115c62d7755425894f0f8e166ec 51.00 0%
45 0x7f53555a27cb6155ef00d88d2741425c2ddb43e2 47.11 0%
46 0x6588010da90eb2f436a75f2aa20115a35bd7ac8f 33.00 0%
47 0xa352a2476de85ea3bba5606ac61141cf78605b78 13.85 0%
48 0xd6d24c5c89001c02826127957d05535ffabe5c2c 0.50 0%
49 0x2b7070128b9020e77a4c036fb36f40e077f9776a 0.25 0%
50 0x4db7719251ce8ba74549ba35bbdc02418ecde595 0.04 0%
51 0x6b75d8af000000e20b7a7ddf000ba900b4009a80 0.0003 0%
52 0xdd9f24efc84d93deef3c8745c837ab63e80abd27 0.00002600 0%
53 0x1111111254eeb25477b68fb85ed929f73a960582 0.00000100 0%

جزییات Tron

قیمت Tron $0.0777
حجم کل بازار $7,001,237,665
حجم معاملات روزانه $162,288,727
رتبه در بازار #11
تغییرات یک ساعته -0.33%
تغییرات 24 ساعته 1.20%
تغییرات 7 روزه 3.63%
تغییرات 30 روزه 12.87%
تغییرات 60 روزه 16.68%
تغییرات 90 روزه 37.075%
تغییرات دیروز -1.90%
تغییرات امسال 41.68%
تاریخ پیدایش 2017-09-13
قیمت شروع $ 0.0021
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -26.76%
بالاترین قیمت $ 0.30
تغییرات از بالاترین قیمت -74.14%
زمان بالاترین قیمت 2018-01-05
پایین ترین قیمت $ 0.0011
تغییرات از پایین ترین قیمت 7,017.48%
زمان پایین ترین قیمت 2017-09-15
پایین ترین قیمت دیروز $ 0.076
بالا ترین قیمت دیروز $ 0.079
ارز در دسترس 90,140,602,482 TRX
تعداد کل ارز 90,140,609,837 TRX

ماشین حساب ارز

TRX
USDT
تومان

ارزهای مرتبط

yearn-finance
yearn-finance
$6,029.57
0.64%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
algorand
algorand
$0.12
-2.13%
0.30536820 ,0.30478678 ,0.30460272 ,0.30853539 ,0.30711991 ,0.30676075 ,0.30770536 ,0.30870174 ,0.30911558 ,0.30823038 ,0.30471621 ,0.30304848 ,0.30490172 ,0.30676374 ,0.30509236 ,0.30425232 ,0.30567361 ,0.30564248 ,0.30836532 ,0.30904326 ,0.30805709 ,0.30822558 ,0.30752371 ,0.31016921 ,0.30670195 ,0.30739163 ,0.30761471 ,0.30228124 ,0.30286342 ,0.30495215 ,0.30463790 ,0.30597094 ,0.30754245 ,0.30691336 ,0.30696832 ,0.30834186 ,0.30590400 ,0.30744568 ,0.30727336 ,0.30780692 ,0.30711279 ,0.30130219 ,0.30279047 ,0.30300682 ,0.30368686 ,0.30459296 ,0.30304924 ,0.29922851 ,0.30574798 ,0.30666440 ,0.29955091 ,0.29270771 ,0.29116157 ,0.28968124 ,0.28918745 ,0.29001028 ,0.28959801 ,0.28877408 ,0.28788930 ,0.28401505 ,0.28509731 ,0.28553223 ,0.28552250 ,0.28507993 ,0.28450944 ,0.28334068 ,0.28528133 ,0.28736626 ,0.28801224 ,0.28648960 ,0.28780322 ,0.28833646 ,0.28797228 ,0.28866989 ,0.28644364 ,0.28614832 ,0.28627720 ,0.28603361 ,0.28549175 ,0.28882268 ,0.28891129 ,0.28733734 ,0.28953752 ,0.29025335 ,0.28930547 ,0.29031068 ,0.29091320 ,0.29031744 ,0.28978339 ,0.29034230 ,0.29098667 ,0.29161100 ,0.29097618 ,0.29106829 ,0.29248587 ,0.29311995 ,0.29175579 ,0.29207323 ,0.29181504 ,0.29426726 ,0.29358972 ,0.29430486 ,0.29384051 ,0.29251346 ,0.29431617 ,0.29220168 ,0.28964577 ,0.28457297 ,0.28317009 ,0.28371481 ,0.28605310 ,0.28768084 ,0.28682502 ,0.28626517 ,0.28777644 ,0.28814795 ,0.28563756 ,0.28680147 ,0.28716151 ,0.28719874 ,0.29188655 ,0.29421487 ,0.29302287 ,0.29414225 ,0.29551879 ,0.29615939 ,0.29536438 ,0.29474514 ,0.29624232 ,0.29692423 ,0.29663119 ,0.29928937 ,0.29724011 ,0.29536108 ,0.29631316 ,0.29814503 ,0.30141476 ,0.30065446 ,0.30067040 ,0.30033370 ,0.30071534 ,0.30183764 ,0.29975505 ,0.29971662 ,0.29804352 ,0.29947172 ,0.29087243 ,0.29216183 ,0.28677102 ,0.28582740 ,0.28826564 ,0.29239842 ,0.29339620 ,0.29237643 ,0.29427117 ,0.29211510 ,0.29642201 ,0.29661002 ,0.29862334 ,0.29876822 ,0.29880034 ,0.29980120 ,0.29785133 ,0.29814631 ,0.29591114 ,0.29527041 ,0.29749566 ,0.29701077
perpetual-protocol
perpetual-protocol
$0.51
-2.35%
0.76060086 ,0.75982989 ,0.75444086 ,0.75383284 ,0.76310507 ,0.76937940 ,0.76879656 ,0.77392688 ,0.77603960 ,0.77378925 ,0.77451036 ,0.76783097 ,0.77599318 ,0.78248669 ,0.77856088 ,0.78162247 ,0.80195397 ,0.78969021 ,0.79531905 ,0.79530896 ,0.80218773 ,0.80419890 ,0.79802563 ,0.79062660 ,0.79291543 ,0.78190641 ,0.78536922 ,0.78988596 ,0.76793515 ,0.77256617 ,0.77639803 ,0.77602465 ,0.78398578 ,0.78812655 ,0.78261697 ,0.78088579 ,0.78567062 ,0.77557071 ,0.77945505 ,0.81209213 ,0.80493072 ,0.79076598 ,0.77655521 ,0.77351327 ,0.76151289 ,0.76373310 ,0.76441214 ,0.75921498 ,0.75080338 ,0.76740630 ,0.76069848 ,0.75560230 ,0.73106077 ,0.71947561 ,0.72318444 ,0.72260166 ,0.71690853 ,0.71907479 ,0.71514862 ,0.71411093 ,0.69507815 ,0.69664466 ,0.69229683 ,0.69320304 ,0.69397788 ,0.69515091 ,0.69370707 ,0.69495353 ,0.69071492 ,0.68964705 ,0.69129104 ,0.69478989 ,0.69631045 ,0.69825487 ,0.69366057 ,0.68623047 ,0.67246109 ,0.67292506 ,0.67244597 ,0.67405449 ,0.68481405 ,0.69004672 ,0.68385409 ,0.68883590 ,0.69582810 ,0.68902610 ,0.69694344 ,0.69639930 ,0.69764023 ,0.69258771 ,0.68858853 ,0.68371956 ,0.68832233 ,0.68770085 ,0.68624504 ,0.68578920 ,0.68335258 ,0.68160696 ,0.68514336 ,0.68088212 ,0.68550150 ,0.68997440 ,0.69097299 ,0.70049062 ,0.70526759 ,0.70966859 ,0.69473185 ,0.68877091 ,0.66280791 ,0.72335961 ,0.71602279 ,0.71502814 ,0.72043385 ,0.71199708 ,0.71443405 ,0.72476651 ,0.71506190 ,0.72054330 ,0.72944639 ,0.71992277 ,0.72242408 ,0.73032604 ,0.74333596 ,0.73705615 ,0.73692943 ,0.73449259 ,0.73603636 ,0.73310573 ,0.73168324 ,0.73477840 ,0.73029590 ,0.71975096 ,0.72396175 ,0.71898526 ,0.71955986 ,0.72190457 ,0.72413631 ,0.72766513 ,0.72726608 ,0.72899652 ,0.72872264 ,0.72409627 ,0.72824036 ,0.72446511 ,0.72504485 ,0.71881841 ,0.71743006 ,0.69450973 ,0.70058950 ,0.68485313 ,0.68054438 ,0.69199591 ,0.69709254 ,0.70138920 ,0.69516460 ,0.70005254 ,0.68982061 ,0.70323099 ,0.70621425 ,0.70795864 ,0.71315235 ,0.71032134 ,0.70685567 ,0.70602650 ,0.70744295 ,0.70364448 ,0.70208527 ,0.70942276
hedget
hedget
$0.20
-0.13%
0.65161940 ,0.65176858 ,0.65020650 ,0.65037523 ,0.65062046 ,0.65276281 ,0.65168429 ,0.65201859 ,0.65046103 ,0.65330432 ,0.65627186 ,0.65598558 ,0.65780661 ,0.65125378 ,0.65319330 ,0.64898786 ,0.65267798 ,0.65138367 ,0.65289028 ,0.65202664 ,0.65224230 ,0.65177460 ,0.65133370 ,0.65177974 ,0.65016918 ,0.64994126 ,0.64964739 ,0.65220139 ,0.65035246 ,0.65096452 ,0.65148575 ,0.64991956 ,0.65148154 ,0.64951545 ,0.65174541 ,0.65235198 ,0.65466509 ,0.65302395 ,0.65507043 ,0.65683210 ,0.65747848 ,0.65605832 ,0.65385267 ,0.65735447 ,0.65784276 ,0.65640934 ,0.65761753 ,0.65791142 ,0.65543058 ,0.65413542 ,0.65786297 ,0.66087179 ,0.65709123 ,0.65669033 ,0.65635165 ,0.65468876 ,0.65435823 ,0.65074408 ,0.65281804 ,0.65330950 ,0.65144613 ,0.65142927 ,0.65272498 ,0.65230354 ,0.65039614 ,0.64687229 ,0.64674411 ,0.64730524 ,0.64470730 ,0.64672153 ,0.64709379 ,0.64744827 ,0.64897989 ,0.64594611 ,0.64434068 ,0.64883810 ,0.64781065 ,0.64899528 ,0.64724410 ,0.64703430 ,0.64665699 ,0.64565391 ,0.64578770 ,0.64782966 ,0.64628546 ,0.64674044 ,0.64678665 ,0.64773447 ,0.64481597 ,0.64680633 ,0.64449419 ,0.64557512 ,0.64673736 ,0.64571736 ,0.64591771 ,0.64761326 ,0.64741300 ,0.64925217 ,0.64581737 ,0.64652294 ,0.64552765 ,0.64936779 ,0.64827715 ,0.64857052 ,0.64922033 ,0.65040093 ,0.64932910 ,0.64895902 ,0.65023655 ,0.64771327 ,0.64751854 ,0.64848865 ,0.64509167 ,0.64531745 ,0.64633791 ,0.64617278 ,0.64394534 ,0.64527174 ,0.64618543 ,0.64326651 ,0.63806258 ,0.63979578 ,0.63977116 ,0.63846253 ,0.63884437 ,0.63902119 ,0.63782177 ,0.64028183 ,0.64219406 ,0.64243041 ,0.64145074 ,0.64157496 ,0.64205092 ,0.64031488 ,0.64189608 ,0.64027212 ,0.64093996 ,0.64444254 ,0.64285559 ,0.64728734 ,0.64539640 ,0.64547957 ,0.64552099 ,0.64599891 ,0.64554755 ,0.64534047 ,0.64754697 ,0.64668449 ,0.64715334 ,0.64670759 ,0.64504954 ,0.64323321 ,0.64494406 ,0.64584818 ,0.64708059 ,0.64660542 ,0.64554115 ,0.64684317 ,0.64315732 ,0.64852108 ,0.64718764 ,0.64930378 ,0.65050970 ,0.64983547 ,0.64811238 ,0.65047555 ,0.65061167 ,0.64996954
bella-protocol
bella-protocol
$0.66
0.12%
0.74601585 ,0.73281942 ,0.72996581 ,0.73107165 ,0.73931828 ,0.73292536 ,0.73358075 ,0.73482446 ,0.73713668 ,0.74067763 ,0.74022386 ,0.72792590 ,0.72947784 ,0.73623111 ,0.74300939 ,0.74170599 ,0.74026763 ,0.74591497 ,0.74849657 ,0.75047601 ,0.74909267 ,0.74400914 ,0.74383139 ,0.73666087 ,0.74417095 ,0.73806212 ,0.73825702 ,0.73883535 ,0.72924795 ,0.72502324 ,0.73432803 ,0.72879222 ,0.73540179 ,0.73840553 ,0.73884779 ,0.73451811 ,0.73581367 ,0.73085948 ,0.73383705 ,0.74028387 ,0.74253777 ,0.73987997 ,0.72365095 ,0.72844809 ,0.73120657 ,0.73163541 ,0.73129645 ,0.72499610 ,0.71577462 ,0.73413015 ,0.72660302 ,0.72214957 ,0.69961641 ,0.69963751 ,0.69482463 ,0.69036804 ,0.68827783 ,0.68867758 ,0.68999354 ,0.68455968 ,0.67009905 ,0.67374261 ,0.67396412 ,0.67257651 ,0.67513310 ,0.66791015 ,0.67069957 ,0.66944520 ,0.67434672 ,0.67193933 ,0.67146017 ,0.67401621 ,0.67485010 ,0.67396328 ,0.67245398 ,0.66811094 ,0.66392251 ,0.66602557 ,0.66246216 ,0.65665510 ,0.65569430 ,0.65866796 ,0.65143302 ,0.65652528 ,0.66224386 ,0.66206525 ,0.66463709 ,0.66740791 ,0.66419354 ,0.66411212 ,0.66816993 ,0.66772426 ,0.67246295 ,0.67093873 ,0.67338790 ,0.67483441 ,0.67756741 ,0.67281249 ,0.67434295 ,0.66734535 ,0.67300645 ,0.66992854 ,0.67171858 ,0.67687133 ,0.67338928 ,0.67341208 ,0.66647111 ,0.66320062 ,0.65111820 ,0.64367993 ,0.64464139 ,0.65103800 ,0.65624940 ,0.65364668 ,0.64886103 ,0.65605898 ,0.65463026 ,0.64912393 ,0.65233962 ,0.65358671 ,0.65194093 ,0.66315231 ,0.66734713 ,0.66740828 ,0.67151672 ,0.67479498 ,0.67431103 ,0.67515163 ,0.67304966 ,0.67539017 ,0.67647062 ,0.67532074 ,0.68533796 ,0.68098444 ,0.68094801 ,0.68221287 ,0.68576660 ,0.69595696 ,0.69709473 ,0.69214271 ,0.69486844 ,0.69026515 ,0.69149397 ,0.68945967 ,0.69132707 ,0.68386277 ,0.68319521 ,0.66168161 ,0.66657931 ,0.65776686 ,0.65565280 ,0.66137812 ,0.67207888 ,0.67444594 ,0.67102110 ,0.67820101 ,0.67131865 ,0.68342265 ,0.68269569 ,0.69523084 ,0.69976529 ,0.69806225 ,0.69369537 ,0.68561889 ,0.68753346 ,0.68358719 ,0.68024005 ,0.68894754
iotex
iotex
$0.021
-0.69%
0.03265152 ,0.03257434 ,0.03237036 ,0.03242882 ,0.03266938 ,0.03254140 ,0.03228593 ,0.03219866 ,0.03226540 ,0.03228744 ,0.03205063 ,0.03189874 ,0.03134272 ,0.03216258 ,0.03234137 ,0.03233543 ,0.03222055 ,0.03198121 ,0.03293861 ,0.03310869 ,0.03305352 ,0.03281320 ,0.03319765 ,0.03300272 ,0.03327747 ,0.03306985 ,0.03321425 ,0.03346920 ,0.03339384 ,0.03323390 ,0.03342769 ,0.03335336 ,0.03370113 ,0.03353766 ,0.03345832 ,0.03328504 ,0.03344035 ,0.03321689 ,0.03340926 ,0.03363048 ,0.03360622 ,0.03468017 ,0.03404818 ,0.03351252 ,0.03347486 ,0.03335130 ,0.03340254 ,0.03326272 ,0.03283227 ,0.03391694 ,0.03366453 ,0.03313874 ,0.03245376 ,0.03234258 ,0.03229525 ,0.03229968 ,0.03264979 ,0.03267838 ,0.03272032 ,0.03301900 ,0.03192321 ,0.03224057 ,0.03237486 ,0.03235595 ,0.03233365 ,0.03221056 ,0.03195389 ,0.03212944 ,0.03228942 ,0.03235897 ,0.03220631 ,0.03234527 ,0.03226572 ,0.03234023 ,0.03229407 ,0.03217741 ,0.03197579 ,0.03192529 ,0.03188750 ,0.03174144 ,0.03207454 ,0.03212775 ,0.03197959 ,0.03234772 ,0.03246284 ,0.03230784 ,0.03262170 ,0.03274812 ,0.03268480 ,0.03272492 ,0.03269169 ,0.03289489 ,0.03308813 ,0.03288159 ,0.03295566 ,0.03309522 ,0.03325240 ,0.03317291 ,0.03318070 ,0.03309956 ,0.03356001 ,0.03341940 ,0.03361340 ,0.03348273 ,0.03365914 ,0.03347594 ,0.03319590 ,0.03298489 ,0.03211826 ,0.03205356 ,0.03244770 ,0.03309596 ,0.03417731 ,0.03390002 ,0.03373215 ,0.03414397 ,0.03422244 ,0.03396698 ,0.03416154 ,0.03413560 ,0.03394552 ,0.03445506 ,0.03463187 ,0.03465993 ,0.03481769 ,0.03497817 ,0.03384783 ,0.03380377 ,0.03369562 ,0.03390862 ,0.03380323 ,0.03368074 ,0.03388656 ,0.03378551 ,0.03344341 ,0.03337748 ,0.03346955 ,0.03380339 ,0.03354419 ,0.03345346 ,0.03348958 ,0.03327603 ,0.03328623 ,0.03313176 ,0.03312051 ,0.03297851 ,0.03287971 ,0.03200399 ,0.03233951 ,0.03163781 ,0.03143516 ,0.03162241 ,0.03211606 ,0.03211641 ,0.03183001 ,0.03210098 ,0.03170297 ,0.03219745 ,0.03401213 ,0.03434375 ,0.03451212 ,0.03445441 ,0.03449450 ,0.03415409 ,0.03420335 ,0.03400387 ,0.03222159 ,0.03256575
parachute
parachute
$0.00031
-5.12%
0.99478288 ,0.99368622 ,0.99653529 ,0.99931383 ,0.99900248 ,0.99814750 ,0.99892360 ,1.0017 ,0.99979876 ,0.99925214 ,0.99782818 ,0.99820990 ,0.99586345 ,0.99827993 ,0.99824403 ,0.99845786 ,0.99739463 ,0.99761770 ,0.99874482 ,1.0004 ,0.99932049 ,0.99953694 ,1.0025 ,0.99951270 ,1.0007 ,1.0008 ,1.0028 ,1.0087 ,1.0093 ,1.0014 ,1.0071 ,1.0016 ,1.0009 ,1.0001 ,1.0009 ,1.0007 ,1.0041 ,0.99928603 ,1.0001 ,0.99851860 ,1.0007 ,0.99806044 ,0.99586773 ,0.99488856 ,0.99591524 ,0.99629673 ,0.99905990 ,0.99490624 ,1.0008 ,1.0052 ,1.0036 ,0.99989328 ,0.99863923 ,0.99875339 ,0.99861306 ,0.99746949 ,0.99786198 ,0.98980324 ,0.98933344 ,0.99721796 ,0.99580183 ,0.99733442 ,0.99784498 ,0.99844402 ,0.99749036 ,0.99693399 ,0.99809020 ,0.99587603 ,0.99968125 ,0.99831860 ,0.99919567 ,0.99643593 ,0.98715419 ,0.98133884 ,0.97486632 ,0.97148997 ,0.97372525 ,0.97356822 ,0.97155626 ,0.97283204 ,0.97272907 ,0.97095900 ,0.99864681 ,0.99755461 ,0.99795181 ,0.99811719 ,0.99941841 ,0.99767228 ,0.99758926 ,0.99722152 ,0.99767324 ,1.0025 ,1.0040 ,0.99987794 ,0.99939292 ,1.0006 ,0.99949883 ,0.99998950 ,0.99938840 ,0.99813067 ,0.99931000 ,0.99863505 ,0.99720018 ,0.99828789 ,0.99864364 ,0.99646359 ,0.99388077 ,0.98941091 ,0.98996072 ,0.99618740 ,0.99808335 ,0.99837218 ,0.99766297 ,0.99723587 ,0.99828971 ,0.99861693 ,0.99129717 ,0.99542650 ,0.99677482 ,0.99744738 ,1.0034 ,1.0049 ,1.0054 ,1.0068 ,1.0010 ,1.0012 ,1.0026 ,1.0014 ,1.0004 ,0.99935787 ,1.0096 ,1.0122 ,1.0090 ,1.0271 ,1.0076 ,1.0085 ,1.0076 ,1.0054 ,1.0045 ,1.0062 ,1.0080 ,1.0107 ,1.0095 ,1.0074 ,1.0052 ,1.0102 ,0.99578578 ,0.99537164 ,0.99150597 ,0.98956769 ,0.99649831 ,1.0071 ,1.0016 ,1.0022 ,1.0033 ,1.0012 ,1.0089 ,1.0019 ,1.0050 ,1.0026 ,1.0042 ,1.0052 ,1.0039 ,1.0023 ,0.99555182 ,1.0012 ,0.99693123 ,1.0008
اخبار فوری
همه

clear

سرور دیسکورد آربیتروم مورد حمله قرار گرفت
بروز یک باگ در شبکه آربیتروم، تاخیر کوتاه و مختصری را در عملیات این شبکه ایجاد کرد. (2 ساعت پیش )
78
29
جنجال‌های پیرامون ذات متمرکز بایننس
زیرشاخه آمریکایی صرافی بایننس به دنبال دستور انسداد دارایی سازمان بورس آمریکا، 101 جفت معاملاتی را از لیست خود خارج کرد. (3 ساعت پیش )
60
11
مدیرعامل بایننس گفت که محافظت از کاربران را بر سهام‌داران، اولویت قرار خواهد داد.
چانگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس شایعات مبنی بر اینکه به وی 27 گلوله شلیک شده است را تکذیب کرد. (5 ساعت پیش )
92
8
بایننس به کاهش نیروی کار روی آورده است
شرکت حسابرسی Armanino ادعا کرد که در سال 2021، صرافی بایننس دارایی شرکتی و مشتری را با یکدیگر یکسان کرده است. (6 ساعت پیش )
99
17
SEC دفتر جدید برای رمز ارزها راه اندازی می‌کند
اعضای اتحادیه بلاکچین باور دارند که دادگاه‌ها ثابت خواهند کرد که سازمان بورس آمریکا و رییس آن در اشتباه به سر می‌برند. (7 ساعت پیش )
74
21
اتاق فکر جدید کوین بیس با هدف شکل دادن به سیاست‌ها
برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی Coinbase گفت که قصد توقف سرویس استیک این پلتفرم را ندارند. (8 ساعت پیش )
18
20

413 دیدگاه

  1. برای خرید ارز باید موارد بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از اون موارد تحلیل تکنیکال اون ارز است

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. برای مباحث خرید ارز را از لحاظ مختلف بررسی کرد
   مخصوصا مباحث تکنیکال ان ارز را دنبال کرد

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید

  1. درود به شما دوست عزیز
   برای خرید یک ارز بهتر است تحلیل تکنیکال آن ارز را بررسی نمایید