آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز dogwifhat چیست؟ | آیا ارز wif کلاهبرداری است؟!

ارز dogwifhat چیست؟ | آیا ارز wif کلاهبرداری است؟!

ارز dogwifhat چیست، سود های نجومی، یک شبه پولدار شدن، درآمد دلاری و خیلی از شعارهای دیگه که با هدف رویا فروشی توسط کلاهبرداران گفته می شود تنها برای فریب شماست و در انتهای این ماجرا کاربران هستند که متضرر می شوند.

اما تیم زوم ارز سعی دارد در این مقاله به عنوان نمونه یک پروژه شت کوین را بررسی کند تا در کنار هم بررسی فاکتورهای مهمی که در بررسی پروژه های مختلف نیاز است تا بررسی شود را یاد بگیریم تا پس از این درگیر پروژه های کلاهبرداری و یا کم ارزش نشویم.

ارزی که امروز بررسی خواهیم کرد wif نام دارد و این ارز یک میم کین روی شبکه سولانا می باشد، پس تا انتها ما را همراهی کنید تا از عملکرد و آینده پیش روی این ارز مطلع شویم.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

بررسی ویدیویی ارز wif

ارز wif چیست؟

ارز wif چیست؟
ارز wif چیست؟

همان طور که در مقدمه این مقاله به آن اشاره کردیم، ارز wif یک میم/شت کوین روی بلاکچین سولانا می باشد. اما این ارز چه کاربردی دارد؟ تنها کاربرد این ارز را می توان در پرداخت های خرد روزمره دانست. اما همین کاربرد نیز پیش از این توسط سایر میم کوین هایی مثل شیبا و دوج امکان پذیر بود. پس چه نیازی به این ارز بود که باید به وجود می آمد؟

حتی روی خود شبکه سولانا نیز ارز بنک به عنوان اولین میم وجود داشت!! دوستان این ارز هیچ کاربردی ندارد و از این نظر این ارز یک نمره منفی می گیرد.

تاریخچه و بنیان گذاران dogwifhat

تاریخچه و بنیان گذاران dogwifhat
تاریخچه و بنیان گذاران dogwifhat

با بررسی سایت این پروژه هیچ نام و نشانی از بنیان گذاران این پروژه و سوابق آن ها پیدا نکردیم. دوستان بنیان گذاران یک پروژه و پیشینه آن ها یکی از مهم ترین فاکتورهای مهم در بررسی پروژه می باشد که باعث اعتبار آن پروژه می شود و برهمین اساس سرمایه گذاران سازمانی و شخصی جذب یک پروژه می شوند.

آیا شما روی یک ملک یا ماشین و یا یک شرکت که مالک مشخصی ندارد، سرمایه گذاری می کنید؟

در صورت بروز یک مشکل از چه کسی شکایت خواهید کرد و چه کسی پاسخ گو شما خواهد بود؟

از آن جا که فضای ارزهای دیجیتال همچنان چارچوب قانونی ندارد، بسیاری از مالباختگان پروژه های کلاهبرداری و یا حتی پروژه های بزرگی مثل صرافی ftx همچنان به اصل دارایی خود نیز نرسیده اند.

لطفا در شرایط اقتصادی فعلی برای حفظ سرمایه خود از تورم و یا کسب درآمد روی چنین پروژه هایی سرمایه گذاری نکنید تا اندک پس انداز خود را از دست ندهید.

بررسی عملکرد wif

بررسی عملکرد wif
بررسی عملکرد wif

در بخش های قبل از عدم کاربرد ارز wif و همچنین هویت نا مشخص بنیان گذار این ارز حرف زدیم اما در این بخش از اهداف این پروژه صحبت خواهیم کرد. دوستان این پروژه تنها با هدف سرگرمی و رقابت با دوج کوین به وجود آمده که حتی رقیب خوبی هم برای سایر میم کوین ها نیست زیرا سایر میم ها حداقل مارکتینگ و یا حمایت یک شخص یا گروهی را داشتند اما این ارز نه وایت پیپر و نه حتی برنامه ای برای رشد جامعه خود دارد.

یک ارز که بنیان گذاری ندارد، بازاریابی ضعیفی دارد، هدف و کاربردی نیز ندارد، هیچ نقشه راه و تیم منسجمی ندارد چگونه می تواند موفق شود؟

حتی عوامل این پروژه به خود زحمت ندادند که برای حفظ ظاهر کار یک وعده و یا یک ایده حتی در حد حرف بگویند و تنها با عکس یک سگ که کلابرسر دارد یک ارز ایجاد کرده اند!!

نکته عجیب در رابطه با این پروژه آن است که در آخرین ماه، سال میلادی ۲۰۲۳ تعداد آدرس های فعالی که این ارز را در اختیار داشتند تنها ۱۵ عدد کیف پول بود:

2024 01 10 11 07 44 Window

همچنین بیش از ۵۱% از هولدرهای این ارز زیر ۱۰ سنت از این ارز را در اختیار دارند:

2024 01 10 11 08 55 Window

از طرفی تعداد کل ارزهای موجود از این ارز ۳۹۲/۹۲۶/۹۹۸ می باشد که تمامی آن نیز در گردش است. پس اگر کسی با شعار یک دلاری شدن این ارز به شما خرید این ارز را پیشنهاد داد باید بدانید که این ارز با یک دلاری شدن رتبه ۷۰ را در رتبه بندی ارزهای دیجیتال کسب می کند (در زمان نگارش این مقاله) و جایگاه پروژه سند باکس را تصاحب می کند!! پس لطفا فریب کلاهبرداران را نخورید.

آینده پیش روی پروژه dogwifhat

آینده پیش روی پروژه dogwifhat
آینده پیش روی پروژه dogwifhat

در این بخش قصد داریم با توجه به مواردی که گفته شد، آینده این پروژه را به تصویر بکشیم. برای سرمایه گذاری روی یک پروژه باید اهداف و مشکلاتی که آن پروژه برای آن راه حلی پیدا کرده را بررسی کنیم و در ادامه بنیان گذاران و تیم فنی آن پروژه، شرکای تجاری و کاربرد آن ارز و همچنین نقشه راه و اقتصاد توکن آن پروژه را به دقت بررسی کنیم.

متاسفانه پروژه dogwifhat حتی در یک مورد هم نتوانست سر بلند باشد و سرمایه گذاری روی این ارز قمار محسوب می شود و تیم زوم ارز در این مورد به کاربران خود هشدار می دهد.

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده