آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل کاردانو امروز یکشنبه (۱۳اسفند۱۴۰۲)

تحلیل کاردانو ADA

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از کاردانو در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت کاردانو را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز کاردانو ADA در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. دوستان تحلیل من را نسبت به هفته‌ گذشته آپدیت کرده و اگر نگاهی به تحلیل‌های گذشته بیندازید,متوجه می‌شوید که دقیقاً طبق تحلیلمان قیمت حرکت کرده و به اهداف مد نظرمان دست یافته است. حال روند این ارز را صعودی دانسته و آن روند صعودی در ساختار یک کانال صعودی شکل گرفته است.
دوستان در حال حاضر قیمت ناحیه سقف را به طرف بالا بریک کرده و دو سناریو میتوانیم مد نظر خود قرار دهیم. سناریوی اول: تشکیل پولبک به سقف کانال و باکس قرمز و با تشکیل الگوهای بازگشتی و صعودی, مجدد شروع به رشد کند و به هدف بعدی یعنی باکس قرمز دوم نیز برسد. سناریو دوم: قیمت افت پیدا کرده و سقف کانال و باکس قرمز را به طرف پایین بشکند و در ادامه تا ناحیه کف کانال نیز افت پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز،می‌توانید تحلیل تتر و طلا ایران و….را امروز بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ADA امروز 12 اسفند 1402
تحلیل ADA امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۵ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز کاردانو ADA در تایم فریم ساعته همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که این ارز یک موج نزولی را در ساختار یک کانال نزولی ترتیب داده و ما نیز آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم و در ادامه محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر خود قرار دادیم و همانطور که مشاهده می‌کنید، بارها در این ناحیه، قیمت مورد حمایت قرار گرفته و در طی آخرین برگشتی که از باکس سبز صورت گرفته، سقف کانال نزولی شکسته شده و شاهد شکل‌گیری یک روند صعودی در قیمت این ارز بودیم. در ادامه اهداف را با باکس‌های قرمز مشخص کردیم و گفتیم این انتظار رو داریم که تا باکس قرمز دوم قیمت رشد پیدا کند ،که دقیقاً این اتفاق رخ داده است.
دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت نتوانسته بالاتر از باکس قرمز تثبیت دهد و مجدد شروع به اصلاح کرده است. به این نکته توجه داشته باشید که محدوده باکس قرمز به عنوان یک مقاومت از نوع ماژور مد نظر ما قرار دارد و در صورت تثبیت بالاتر از آن، قیمت می‌تواند تا هدف بعدی یعنی خط قرمز رشد پیدا کند و در صورت شکست کف باکس قرمز به طرف پایین، قیمت این ارز می‌تواند شروع به افت قابل توجهی کند و که اگر این اتفاق رخ داد، محدوده‌های حمایتی را خدمتتان عرض خواهیم کرد. دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ADA امروز 5 اسفند 1402
تحلیل ADA امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز کاردانو در تایم فریم ساعته همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که این ارز یک موج نزولی را در ساختار یک کانال نزولی ترتیب داده و ما نیز آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم و در ادامه محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر خود قرار دادیم و همانطور که مشاهده می‌کنید، بارها در این ناحیه، قیمت مورد حمایت قرار گرفته و در طی آخرین برگشتی که از باکس سبز صورت گرفته، سقف کانال نزولی شکسته شده و شاهد شکل‌گیری یک روند صعودی در قیمت این ارز بودیم. در ادامه اهداف را با باکس‌های قرمز مشخص کردیم و گفتیم این انتظار رو داریم که تا باکس قرمز دوم قیمت رشد پیدا کند ،که دقیقاً این اتفاق رخ داده و به هدف مد نظرمان دست یافته است.
دوستان در حال حاضر محدوده باکس قرمز پر رنگ یک مقاومت مهم از نوع ماژور می‌باشد و اگر در این ناحیه و پایین‌تر از آن شاهد شکل‌گیری الگوهای نزولی قوی و تثبیت باشیم ،قیمت این ارز می‌تواند افت قابل توجهی را داشته باشد و در صورت عبور از این ناحیه، قیمت می‌تواند حداقل تا خط قرمز رنگ نیز به رشد خود ادامه دهد.
تحلیل ADA امروز 28 بهمن 1402
تحلیل ADA امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز, امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز کاردانو در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که این ارز یک روند نزولی را در ساختار یک کانال نزولی تشکیل داده است. در ادامه گفتیم که محدوده باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر قرار داده بودیم که چندین بار قیمت بعد از رسیدن به آن ناحیه واکنش نشان داده و شاهد برگشت آن بوده ایم. و اخیراً همین اتفاق افتاده به نحوی که قیمت در طی برگشت و رشدی که داشته ،سقف کانال نزولی به طرف بالا شکسته شده است.
دوستان در حال حاضر محدوده مقاومت باکس صورتی رسیده و پتانسیل رشد قیمت تا ناحیه باکس قرمز رنگ نیز وجود دارد. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که در هر کدام از این مقاومت‌ها، الگوهای نزولی قوی شکل بگیرند انتظار افت قیمت را داریم.دوستان علاوه بر تحلیل کاردانو ،تحلیل طلا ایران و همینطور تحلیل تتر و…. بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ADA امروز 21 بهمن 1402
تحلیل ADA امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زامارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز کاردانو در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم همانطور که شنبه هفته گذشته خدمتتان عرض کردیم روند اصلی کاردانو کاملاً نزولی بوده و و افت قیمتی که به همراه داشته است را در ساختار یک کانال نزولی شکل داده ما نیز آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم. در ادامه گفتیم که انتظار داریم بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان قیمت باشیم که دقیقاً این اتفاق در حال رخ دادن است.
دوستان توجه داشته باشین که رشد اخیر قیمت کاردانو یک موج اصلاحی در ترند نزولی بوده و بعد از آنکه قیمت به ناحیه سقف کانال نیز برسد و در صورت شکل‌گیری الگوی نزولی قوی مجدد انتظار داریم که قیمت شروع به افت کرده و شاهد یک موج نزولی دیگر نیز باشیم. نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن این ناحیه افت بیشتری در قیمت کاردانو رخ خواهد داد.
دوستان علاوه بر تحلیل کاردانو ،تحلیل طلا ایران و همینطور تحلیل تتر و…. بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ADA امروز 14 بهمن 1402
تحلیل ADA امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۷ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز کاردانو در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم خدمتتان عرض کردیم که ناحیه کف تردینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ از دست رفته و از این پس روند این ارز از حالت رنج خارج شده و دیگر نزولی می‌باشد. در ادامه بر اساس شکل‌گیری سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی یک کانال نزولی هم رسم کرده‌ایم و گفتیم انتظار داریم بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان قیمت نیز باشیم که دقیقاً آنچه که گفتیم روی داده است در ادامه به این نکته توجه داشته باشید که ناحیه باکس سبز پررنگ به عنوان یک حمایت مهم و معتبر مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن این ناحیه و تثبیت پایین‌تر از آن انتظار داریم که قیمت این ارز افت قابل توجهی را به همراه داشته باشد
دوستان عزیز همچنان آن ناحیه یعنی باکس سبز پر رنگ حفظ شده و اگر دقت کنید یک الگوی صعودی نیز درون آن دیده می‌شود و بر ابن اساس توقع داریم که قیمت این ارز تا ناحیه سقف کانال یک رشد مینور را تشکیل دهد. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ADA امروز 7 بهمن 1402
تحلیل ADA امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۳۰ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز امیدوارم که حالتون عالی باشه، مثل هر شنبه ،با تحلیل ارز کاردانو ADA در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید. خدمتتان عرض کردیم که بین باکس سبز در باکس قرمز دارای ساختار تریدینگ رنج هستیم. بعد از آنکه ناحیه کف آن, به طرف پایین شکسته شد. تغییر روند رخ داده و روند اصلی به نزولی تغییر کرده است و بر این اساس یک کانال نزولی نیز رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر انتظار داریم که قیمت این ارز در بین سقف و کف این کانال نوسان پیدا کند و به افت قیمت خود ادامه دهد و توجه کنید که کندل‌های سبز و رشدهای فعلی ،موقت یا مینور هستند و نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که محدوده باکس سبز پر رنگ به عنوان یک حمایت مهم مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه، احتمال اینکه قدرت روند افزایش پیدا کند وجود دارد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ADA امروز 30 دی 1402
تحلیل ADA امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲۳ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زومرزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز کاردانو در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم اگر به یاد داشته باشید هفته گذشته خدمتتان عرض کردیم که بین باکس سبز و باکس قرمز یک تریدینگ رنج را شاهد بودیم که از ناحیه کف شکست حاصل گردیده و طبق انتظاری که داشتیم قیمت این ارز به اندازه عرض تریدینگ رنج شروع به افت کرده است.
دوستان عزیز نکته مهم دیگری که در چارت دیده می‌شود و می‌بایست به آن اشاره کرد این است که ترند لاین صعودی رسم شده، از دست رفته و رشد اخیری که در این ارز رخ داده است، در قالب پولبک به آن ترند لاین بوده و بعد از تکمیل پولک ،شاهد شکل‌گیری یک الگوی نزولی نیز هستیم که بر همین اساس، انتظار داریم که مجدد قیمت این ارز شروع به کاهش کند و اولین حمایت مد نظرمان باکس سبز دوم نیز می‌باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ADA امروز 23 دی 1402
تحلیل ADA امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۶ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما همراهان همیشگی امیدوارم که سلامت باشین مثل هر هفته با تحلیل ارز کاردانو در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردم بین ناحیه باکس سبز و باکس قرمز یک تریدینگ رنج شکل گرفته است که انتظار نوسان قیمت بین این دو ناحیه را داشتیم.
دوستان عزیز در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید، ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز به طرف پایین، بریک و شکسته شده و با کندل سبز تشکیل شده، در حال پولک نیز می‌باشد ،داشته باشید که اگر در این نواحی شاهد تشکیل شدن یک الگوی نزولی باشیم، انتظار داریم که افت قابل توجهی را در قیمت این ارز ببینیم، در ادامه بنده تیپی و اهداف مد نظر را با خط قرمز و باکس قرمز رنگ نیز برایتان تعیین کرده‌ام.دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل ADA امروز 16 دی 1402
تحلیل ADA امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۹ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما همراهان همیشگی و دوستان عزیز زوم ارزی، با تحلیل ارز کاردانو در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم ، همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردیم ،بین ناحیه باکس سبز و باکس قرمز تشکیل یک تریدینگ رنج را داریم که انتظار داریم ،بین این دو ناحیه نوسان قیمت را داشته باشیم.
در حال حاضر اخیراً لگ صعودی با رسیدن به ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز ، تکمیل گردیده و سپس الگوهای اصلاحی مشاهده شده و هم اکنون لگ نزولی در حال ساخته شدن است که می‌تواند تا ناحیه باکس سبز ادامه یابد. دوستان عزیز موفق پر سود باشید و لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل ADA امروز9 دی 1402
تحلیل ADA امروز۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز زوم ارزی، ارز کاردانو را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم لطفاً همراه ما باشید ، این ارز همانطور که در هفته گذشته خدمتتان عرض کردم ،یک روند کاملاً صعودی دارد چرا که شاهد تشکیل کف‌های بالاتر از کف قبلی و سقف‌هایی بالاتر از سقف قبلی هستیم که به همین منظور یک ترند لاین صعودی نیز رسم کرده‌ایم.
هفته گذشته گفتیم که انتظار داریم، اصلاح قیمتی تا باکس سبز ادامه یابد ،که دقیقا آنچه که انتظار داشتیم رخ داده است، از محدوده باکس سبز شاهد الگوهای برگشتی و صعودی بوده‌ایم و قیمت این ارز می‌تواند به سمت مقاومت تعیین شده یعنی باکس قرمز حرکت کرده و به آن برسد.

تحلیل ADA امروز 2 دی 1402
تحلیل ADA امروز ۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲۵ آذر ۱۴۰۲

Abolfazl, [۱۶.۱۲.۲۳ ۱۱:۳۸]
عزیزان زوم ارزی همراه هستید با تحلیل کاردانو در تایم فریم ۴ ساعته، همانطور که هفته گذشته خدمتتان عرض کردم در یک روند کاملاً صعودی همراه داریم و باکس سبز به عنوان حمایت مد نظر ما قرار دارد و دقیقاً ما شاهد برگشت قیمت هستیم از این محدوده بعد از اینکه اصلاح موقتی را داشتیم.
در حال حاضر قیمت به محدوده مقاومتی رسیده و واکنش نشون داده و دوباره شروع به اصلاح موقت کرده از آنجایی هم که روند صعودی است ما یک ترند لاین صعودی رسم کردیم دوباره می‌توانیم انتظار داشته باشیم که از محدوده‌های ترند لاین و باکس سبز شکسته شود به سمت پایین تغییر روند را داریم و ما شاهد افت قیمت در کاردانو خواهیم بود اما هنوز این اتفاق نیفتاده و همچنان ترند صعودی است.

تحلیل ADA امروز 25 آذر 1402
تحلیل ADA امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۹ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی های عزیز کاردانو در تایم فریم ۴ ساعته یک فشار خرید بسیار قابل توجهی رو داره در اخیراً قیمت رسیده به یک محدوده مقاومتی ماژور که بر اساس لگشماری در تایم‌های بالاتر به دست آمده و به محض اینکه قیمت به این محدوده رسیده وارد اصلاح گردیده و برای اینکه بخواهیم با جزئیات بیشتری تحلیل کنیم وارد تایم یک ساعته خواهیم شد و در آنجا محدوده باکس سبز رنگ و ترند لاینی که رسم کردیم بسیار برای ما با اهمیت هستند تا زمانی که این دو مورد حفظ شوند ترند کاردانو کاملاً صعودی خواهد بود و در کل با توجه به فشار خریدی که داشتیم احتمال اینکه این ترند صعودی حفظ شود و ما قیمت‌های بالاتری رو در کاردانو ببینیم بسیار زیاد وجود دارد
تحلیل کاردانو امروز 19 آذر 1402
تحلیل کاردانو امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز ADA در تایم فریم یک ساعته به ناحیه عرضه خودش رسیده است که در گذشته به این ناحیه برخورد داشته است و به سمت پایین حرکت کرده است الان هم ممکن است بتواند قیمت را به سمت پایین حرکت بدهد تا ناحیه تقاضا ای که پیش روی خودش دارد که این ناحیه تقاضا حدودا قیمت ۰.۳۷۴۷ دلار می‌باشد و از این ناحیه هم می‌توانیم واکنش ها را به سمت بالا داشته باشیم و ناحیه قوی می‌باشد به دلیل اینکه با ناحیه تقاضا چهار ساعته ترکیب شده است؛ اگر ناحیه عرضه ای که الان برخورد داشته است را بی اعتبار کند ناحیه عرضه بعدی در تایم فریم چهار ساعته می‌باشد که بسیار قوی و پر قدرت است و می‌تواند قیمت را به سمت پایین حرکت بدهد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل کاردانو ada امروز در تاریخ 1402.9.11
تحلیل کاردانو ada امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز ADAUSDT در تایم فریم چهار ساعته به ناحیه عرضه ای رسیده است که قبلا هم به این ناحیه قیمتی برخورد داشته است و قیمت را به سمت پایین فرستاده است و الان در تایم یک ساعته یک خط روندی صعودی برای این رمز ارز وجود داره که شکسته شده و نشانه ریزش بیشتر دیده می‌شود؛ اولین ناحیه تقاضا و سطح حمایتی که می‌تواند جلوی ریزش قیمت را بگیرد حدودا قیمت ۰.۳۷۰۲ دلار است که می‌توانیم واکنش ها را از این ناحیه داشته باشیم فعلا در کوتاه مدت نظر شخصی بنده ریزش می‌باشد تا ناحیه مشخص شده.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل کاردانو ada امروز در تاریخ 1402.9.4
تحلیل کاردانو ada امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۴

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲۷ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز ADA در تایم فریم چهار ساعته به ناحیه عرضه چهار ساعته ای که دارد برخورد کرده است که این ناحیه حدود قیمت ۰.۳۹۱۱ دلار می‌باشد و یک خط روندی صعودی دارد در تایم فریم چهار ساعته که برخورد داشته ولی هنوز شکسته نشده است و برخوردی که دارد به خط روند با یک ناحیه تقاضا چهار ساعته ترکیب شده است که نشونه این است این ناحیه اعتبار زیادی برای ما دارد و می‌تواند قیمت را به سمت بالا دوباره بفرستد و اگر این خط روند شکسته شود و این ناحیه بی اعتبار شود به ترتیب ناحیه های حمایتی که برای شما دوستان عزیز مشخص کردم حدود قیمت های ۰.۳۳۷۸ دلار ناحیه بعدی قیمت ۰.۳۰۲۲ دلار و ناحیه بعدی ۰.۲۴۴۴ دلار است که این قیمت هایی که به شما عزیزان گفتم هر کدام می‌توانند قیمت این رمز ارز را به سمت بالا حرکت بدهند.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل کاردانو ada امروز در تاریخ 1402.8.27
تحلیل کاردانو ada امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۷

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۳ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو همانطور که مشاهده می کنید در تایم فریم چهار ساعته به ناحیه عرضه خودش رسیده است و این ناحیه باعث جلوگیری از رشد این رمز ارز شده است و حتی ممکن است قیمت را به سمت پایین تا ناحیه های حمایتی و تقاضا ای که دارد پیش ببرد. در تایم یک ساعته دو ناحیه تقاضا پیش روی خودش دارد و همانطور که در تصویر مشاهده می کنید یک خط روند صعودی دارد که با شکست آن می تواند بیشتر به سمت پایین حرکت کند برای ورود به معامله حتما تاییدیه های کافی را بگیرید.

موفق و پر سود باشید.

تحلیل کاردانو ada امروز در تاریخ 1402.8.13
تحلیل کاردانو ada امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۳

تحلیل کاردانو ADA امروز ۶ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۲

کاردانو بعد از رشد خوبی که داشت به یک ناحیه عرضه بسیار قوی در تایم فریم ۴ ساعته برخورد کرده که جلوی رشد این ارز را گرفته این ناحیه عرضه از قیمت ۰.۲۹ دلار تا ۰.۳۰ دلار هست که با برخورد اول حدود ۵درصد ریزش داشته و الان دوباره به ناحیه برخورد کرده است و نظر شخصی بنده ریزش این ارز هست تا محدوده های حمایتی که پیش رو دارد. اما سطح حمایتی و ناحیه تقاضا ای که داره در تایم فریم چهار ساعته از قیمت ۰.۲۶ دلار تا ۰.۲۶۵۵ دلار می‌باشد نگاهی به تایم فریم یک ساعته می‌کنیم یک ناحیه تقاضا وجود داره ک قیمت کم کم بهش نزدیک می‌شود که از قیمت ۰.۲۸ دلار تا ۰.۲۹ دلار هست و با رسیدن قیمت به ناحیه و دیدن واکنش و گرفتن تاییده می‌توان وارد معاملات اسکلپی بشویم ولی نظر شخصی بنده اینه ک صبر کنید و به دنبال موقعیت های شورت باشید.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل کاردانو ada امروز در تاریخ 1402.8.6
تحلیل کاردانو ada امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۶

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۲

رمزارز کاردانو ADA باز هم در کوتاه مدت به حمایت کف کانال هفتگی واکنش مثبت نشان داده و قیمت آن در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۰.۲۵ دلار در حال معامله شدن است. در چند روز گذشته فشار خرید لحظه ای قیمت کاردانو را به قیمت ۰.۲۶ دلار رساند و دقیقا مطابق تحلیل های قبلی، این مقاومت که به عنوان تارگت اول خریداران در نظر گرفته شده بود، با واکنش همراه بود. مجددا خریداران در تلاش هستند تا قیمت این ارز را به محدوده مقاومت مشخص شده و حتی بالاتر از آن برسانند. نکته بسیار مهمی که برای کاردانو وجود دارد این است که اگر نزدیک محدوده ۰.۲۶ دلار و یا با برخورد دوباره کندل ها به این مقاومت واکنش منفی مشاهده شود، کف کانال رنج کاردانو محدوده ناامنی محسوب می شود و احتمال شکسته شدن آن بالا می رود. بنابراین در کوتاه مدت نحوه واکنش قیمت به این مقاومت بسیار مهم است و می تواند نقش تعیین کننده در ادامه روند کاردانو داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 29 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز ADA بعد از تلاش ناموفق دوم برای تست شکست مقاومت محدوده ۰.۲۶ دلار، با تشکیل الگوی سقف دو قلو در تایم ۴ ساعته، و بازگشت زیر این محدوده مهم، الگو را تایید کرد و به سمت حمایت کف کانال رنج اصلی در قیمت ۰.۲۵ الی ۰.۲۳ دلار برگشته است. هنوز واکنش خوبی به این حمایت هفتگی مشاهده نشده و کندل هایی که در تایم روزانه در طی مدت یک هفته گذشته تشکیل شده، همگی منفی بوده و فشار فروش را نشان می دهند. اگر بیت کوین حمایت های کوتاه مدت خود را از دست بدهد، احتمال شکست این حمایت بسیار مهم برای کاردانو و ریزش بیشتر تا حمایت های پایین تر وجود دارد. محدوده های جذاب و پرتقاضا برای کاردانو در قیمت های ۰.۱۳، ۰.۱۱ و ۰.۱۰ دلار قرار گرفته است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 22 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۵ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز ADA در هفته گذشته از محدوده حمایت ۰.۲۴ دلار رشد خوبی داشت و با رسیدن به مقاومت اول در محدوده ۰.۲۶ دلار، واکنش هایی نشان داد. البته خریداران در تلاش هستند تا قیمت را بالای این سطح حفظ کنند. در اینصورت اهداف بالاتری که برای کاردانو در نظر گرفته شده است، می تواند محدوده سیو سود بعدی خریداران باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 15 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۵ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۸ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۸ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز ADA همچنان در محدوده حمایت کف کانال رنج هفتگی قرار دارد و واکنش های خوبی به این حمایت نشان داده است. اما هنوز تغییر روندی در تایم فریم ۴ ساعته مشاهده نشده است. درواقع روند تایم ۴ ساعته رنج است و باید در انتظار شکست سقف کانال رنج باشیم. این محدوده مقاومت، قیمت رند ۰.۲۶ دلار را نشان می دهد و در صورتی که پر قدرت شکسته شود، اهداف بعدی کاردانو با صعودی شدن روند، محدوده های مقاومت ۰.۲۸۰، ۰.۳۰۶ خواهد بود. یک مقاومت داینامیک در مسیر حرکت قیمت قرار گرفته است و شکست آن می تواند نشانه افزایش قیمت تا سقف کانال رنج هفتگی باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 8 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۸ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو ADA در هفته گذشته هم روند رنجی داشت. حمایتی که در محدوده ۰.۲۳ الی ۰.۲۴ دلار در نظر گرفته شده بود، همچنان مانع از ریزش قیمت شده است. اما هنوز در همین محدوده بزرگ در تایم های پایین تر پتانسیل کاهش بیشتر قیمت تا حمایت ۰.۲۳۴۰ دلار وجود دارد. بنابراین اگر قیمت به این ناحیه برخورد داشته باشد و واکنش مثبت خوبی بتوانیم ببینیم، انتظار داریم که تغییر روند در تایم فریم های پایین تر ایجاد شود و کاردانو بتواند رشد خوبی را از کف کانال رنج شروع کند. همچنین تحلیل تایم بالاتر در مورد کاردانو همچنان برقرار است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 1 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو در طی هفته گذشته کاملا روند رنجی داشت و حجم معاملات آن بسیار ناچیز بوده است. تمامی سطوح حمایت مقاومت مهم کاردانو روی نمودار این ارز رسم شده است و تحلیل قبلی در مورد کاردانو پابرجا است. انتظار می رود که در کوتاه مدت یک تلاش دیگر از سمت فروشندگان برای رساندن قیمت به محدوده کف کانال رنج هفتگی و سپس یک واکنش مثبت قوی مشاهده شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 18 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۱ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو بعد از اینکه از الگوی مثلث خارج شد، با حمایت خریدارانش تا محدوده ۰.۲۸ دلار رشد کرد و مقاومت ۰.۲۷ دلار را به صورت موقت شکست. اما عدم تثبیت قیمت بالای این ناحیه، موجب شد تا تقاضایی برای ادامه حرکت صعودی به وجود نیاید. در نتیجه شاهد بازگشت قیمت به کانال رنج و نزدیک شدن قیمت به کف کانال رنج هستیم. برای کوتاه مدت پتانسیل رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۰.۲۷ دلار و سپس بازگشت تا محدوده حمایت کف کانال رنج یعنی قیمت ۰.۲۴ دلار مورد انتظار است. سپس در ادامه، اگر شرایط کلی بازار مساعد باشد، می توانیم انتظار خروج قیمت از کانال رنج و رشد کوتاه مدت کاردانو را داشته باشیم. اهداف کوتاه مدت بعد از خروج از کانال، محدوده های ۰.۳۰، ۰.۳۲ و ۰.۳۵ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 11 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۴ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۴ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت و این روند همچنان می تواند ادامه داشته باشد. محدوده نوسانات کاردانو بین مقاومت ۰.۲۷ دلار و حمایت ۰.۲۴ دلار در نظر گرفته شده است. همچنین مقاومت داینامیکی که روی نمودار رسم شده بود، هنوز به قوت خود باقی است و خریداران موفق به شکست آن نشده اند. بنابراین پتانسیل تست محدوده کف کانال بیشتر است. با توجه به عدم تلاش خریداران برای شکست آخرین سقف در روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته، محدوده های قیمتی زیر ۰.۲۵ دلار برای فعالان اصلی بازار به عنوان محدوده های نقدینگی در نظر گرفته می شود. بنابراین احتمال برخورد قیمت به این سطوح بالا است. محدوده حمایت دقیق تر که به عنوان ناحیه واکنشی در نظر گرفته شده است، قیمت ۰.۲۳۴ دلار را نشان می دهد. بنابراین از این ناحیه انتظار داریم که کاردانو بتواند مجددا یک نوسان مثبت تا سقف کانال رنج داشته ابشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 4 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۴ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو روند نزولی خود را تا محدوده حمایت هفتگی ادامه داد. این حمایت دقیقا جایی است که اولا کاردانو در این ناحیه کانال رنج تشکیل داده و قیمت به کف کانال برگشته است و ثانیا پایین ترین محدوده های قیمتی در سال ۲۰۲۳ برای کاردانو محسوب می شود. با دیدن نمودار در تایم فریم هفتگی و قدرت بالاتر فروشندگان، پتانسیل شکسته شدن این حمایت استاتیک برای کاردانو وجود دارد. در صورت ادامه فشار فروش ها در بازار، با شکسته شدن این حمایت، ریزش قیمت می تواند تا محدوده ۰.۱۳ دلار ادامه داشته باشد. در این ناحیه تقاضای بالایی می تواند مجددا شکل بگیرد و موجب رشد شارپی قیمت شود. در تایم فریم های پایین هم برای تغییر روند باید بازگشت قوی بالای قیمت ۰.۲۸ دلار ببینیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 28 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

کاردانو هفته گذشته در یک روند رنج معامله شد. بعد از اینکه قیمت این ارز در یک کانال نزولی به حمایت محدوده ۰.۲۸ دلار رسید، در ابتدا این حمایت به صورت موقت شکست، اما قدرت خریداران و تقاضای بالایی که در این ناحیه شکل گرفت، موجب شد تا قیمت کاردانو نهایتا در محدوده ۰.۲۸۲ دلار حمایت شود و از کانال نزولی کوچکی که در تایم ۴ ساعته برای آن در نظر گرفته شده بود، خارج شد. رشد ۵ درصدی قیمت تا مقاومت محدوده رند ۰.۳۰ دلار ادامه پیدا کرد و در این ناحیه فروشندگان قوی تر ظاهر شدند.

با توجه به واکنش خوبی که کاردانو به حمایت خود نشان داده، پتانسیل رشد قیمت آن و شکست مقاومت ۰.۳۰ دلار وجود دارد. همچنین موج اصلاحی کاردانو داخل یک کانال نزولی بزرگتر است. شکست سقف کانال به همراه مقاومت رند ۰.۳۰ دلار می تواند سیگنال مثبت برای رشد قیمت تا محدوده ۰.۳۲ و ۰.۳۶ دلار باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 21 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو در هفته گذشته فشار فروش آن افزایش پیدا کرد و بعد از واکنش منفی به مقاومت محدوده ۰.۳۲ دلار، قیمت این ارز با شکست دو حمایت مینور به محدوده شروع آخرین حرکت اسپایک صعودی برگشت. کندل هفته جاری یک کندل نزولی با منفی ۷.۶۴ درصد است و اگر به همین صورت بسته شود، می تواند نشانه ای برای کاهش بیشتر قیمت و حرکت به سمت حمایت های پایین تر باشد. کاردانو برای کوتاه مدت به حمایت محدوده ۰.۲۸۹ دلار برگشته است و اگر در این ناحیه واکنش مثبتی نداشته باشد، می تواند با ادامه فشار فروش به محدوده حمایت ۰.۲۷ دلار برگشت داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 14 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۷ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز ADA در طی روزهای گذشته به حمایت دوم خود در محدوده رند ۰.۳۰ دلار واکنش مثبت نشان داده است و روی این حمایت، فشار فروش کاهش پیدا کرده است. خط روند نزولی رسم شده روی نمودار شکسته شده است، اما قدرت خریدار برای رشد قیمت کافی نبوده است و هنوز نشانه قوی مبنی بر رشد قیمت کاردانو مشاهده نشده است. نشانه قوی می تواند شکست دوباره مقاومت محدوده ۰.۳۲ دلار و تثبیت قیمت بالای این سطح باشد. در اینصور اهداف بالاتر کاردانو در محدوده ۰.۳۶ و ۰.۳۸ دلار خواهد بود. اما تا آن زمان ممکن است که نوسان دیگر رو به پایین از کاردانو مشاهده شود. نوسانی که می تواند تا محدوده شروع آخرین کندل اسپایک صعودی یعنی قیمت ۰.۲۸۹ دلار ادامه داشته باشد. چنانچه واکنش مثبت از این ناحیه ببینیم، می توانیم انتظ رشد دوباره کاردانو را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 7 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲۴ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز ADA با حفظ حمایت کف کانال صعودی کوتاه مدت خود، تا محدوده های مقاومت مشخص شده افزایش قیمت داشت و این افزایش قیمت به صورت شارپ و سریع در یک کندل روزانه بوده است. کاردانو بعد از واکنش منفی شدید به مقاومت محدوده ۰.۳۸ دلار، تا حمایت ۰.۳۲ دلار کاهش قیمت داشت و در این ناحیه مجددا تقاضا افزایش پیدا کرده است. اینطور به نظر می رسد که کاردانو وارد یک روند رنج بزرگتر شده است، که در تایم های پایین مومنتوم مثبت و صعودی دارد. با توجه به سطوح حمایت مقاومت در نظر گرفته شده روی نمودار، دو حمایت در محدوده ۰.۳۲ و ۰.۳۰ دلار برای کاردانو مشخص شده است، که با حفظ این دو محدوده، پتانسیل رشد بیشتر و برخورد کامل تر به مقاومت ۰.۳۸ دلار ایجاد می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 24 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۷ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو در طی هفته گذشته برآیند نوسانات آن رنج بود و دقیقا به سطوحی که برای آن به عنوان محدوده های حمایت مقاومت در نظر گرفته شده بود، واکنش نشان داد. مقاومت ۰.۳۰ دلار هنوز با واکنش های منفی همراه است، اما اگر بازار شرایط مناسب خود را حفظ کند، می تواند این مقاومت می تواند شکسته شده و قیمت کاردانو به محدوده بعدی ۰.۲۳۲ دلار می تواند برسد. توجه داشته باشید که مقاومت بعدی محدوده واکنشی محسوب می شود و ممکن است از این مقاومت واکنش منفی قوی تری نسبت به محدوده ۰.۳۰ دلار مشاهده شود. در اینصورت کاهش قیمت می تواند برای تست حمایت ها تا سطح ۰.۲۴ و ۰.۲۳ دلار ادامه داشته باشد. به طور کلی تحلیل کاردانو همچنان پا برجا بوده و می تواند حداقل برای کوتاه مدت روند رنج خود را بین سطوح مشخص شده ادامه دهد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 17 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۷ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۰ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو ADA بعد از ریزش تا محدوده ۰.۲۳ دلار، وارد یک کانال رنج شده است و مطابق تحلیل قبلی، سقف کانال در قیمت رند ۰.۳۰ دلار، محدوده سیو سود خریداران کوتاه مدت شده است. از پایین حمایت هایی که در محدوده های ۰.۲۷ دلار در نظر گرفته شده بود، واکنش های مثبت خوبی داشته و این روند رنج می تواند ادامه داشته باشد. با نگاهی دیگر به نمودار روزانه، می توانیم موج اصلاحی کاردانو را داخل یک کانال صعودی موقت در نظر بگیریم.

در صورتی که خریداران قدرت کافی برای رشد بیشتر قیمت را نداشته باشند و مقاومت ۰.۳۰ دلار شکسته نشود، احتمال شکست کف کانال صعودی و بازگشت قیمت برای تست حمایت محدوده ۰.۲۴۵ دلار افزایش پیدا خواهد کرد، اما همچنان قیمت داخل کانال رنج می تواند باقی بماند. اما در سناریو صعودی، حرکت قیمت می تواند با شکست مقاومت ۰.۳۰ دلار، تا محدوده ۰.۳۲ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 10 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۳ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو ADA بعد از فشار فروش سنگینی که در بازار ایجاد شد، روند نزولی شدیدی به خود گرفت. این فشار فروش به حدی بالا بود که بعد از شکست کف کانال رنج در محدوده ۰.۳۵ دلار، هیچ حمایت دیگری نتوانست روند نزولی را متوقف کند، تا اینکه با شکسته شدن کف قبلی که در پایان سال ۲۰۲۲ ثبت شده بود، کاردانو به قیمت ۰.۲۳ دلار واکنش مثبت نشان داد. این حمایت در تایم فریم ماهانه دقیقا با محدوده ۰.۵۰ فیبوناچی اصلاحی همپوشانی دارد و قدرت واکنش بسیار بالایی داشت. کاردانو از این حمایت ماهانه بیش از ۳۰ درصد افزایش قیمت داشته است، اما به دلیل قدرت بالای آخرین موج نزولی، امکان بازگشت و تست مجدد حمایت های خود را در محدوده ۰.۲۶۰ الی ۰.۲۷۵ دلار دارد.

اولین مقاومت پیش روی کاردانو در محدوده ۰.۳۰ دلار است و قیمت بعد از برخورد به این سطح واکنش داشته است. در صورت مشاهده نشانه های منفی می توانیم انتظار بازگشت قیمت تا محدوده دقیق ۰.۲۷ دلار را داشته باشیم. تست این حمایت اگر واکنش مثبت به همراه داشته باشد، می تواند شرایط رشد قیمت را برای هفته های آینده فراهم کند. مقاومت و هدف بعدی کاردانو در محدوده ۰.۳۵ دلار قرار گرفته است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل کاردانو ADA امروز 3 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۳ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

رمزارز کاردانو در طی هفته گذشته کاملا مطابق با تحلیل پیش رفت و با شکست سقف کانال نزولی خود در تایم فریم ۴ ساعته، تا مقاومت ناحیه سبز رنگ یعنی محدوده ۰.۳۸۵ دلار افزایش قیمت داشت. اما این مقاومت موجب اصلاح قیمت کاردانو شد و این اصلاح دقیقا تا محدوده سقف کانال شکسته شده، ادامه پیدا کرد. در واقع این قابلیت در نمودار کاردانو وجود داشت که از هر دو طرف واکنش داشته باشد و می توانستیم نوسانات صعودی و نزولی کوتاه مدت این ارز را معامله کنیم. روز گذشته یک کندل صعودی قوی با ۳.۸۰ درصد افزایش قیمت، الگوی کندلی اینگالفینگ را روی حمایت تشکیل داده است، که نکته مثبتی برای کاردانو می باشد. اما رشد بیشتر قیمت در صورتی خواهد بود که مقاومت پیش رو کاملا شکسته شود. تا زمانی که کف کانال در محدوده ۰.۳۵ دلار حفظ شود، پتانسیل شکست مقاومت وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 06 03 11 19 43


تحلیل کاردانو ADA امروز ۶ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۶ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو در طول هفته گذشته، یک کندل نزولی با منفی ۲.۷۴ درصد روی نمودار ثبت کرده است. در واقع برآیند نوسانات هفته گذشته نزولی بوده است. اما در محدوده فعلی، می‌توانیم یک کانال رنج مشاهده کنیم. کف کانال قیمت ۰.۳۵ دلار را نشان می‌دهد. همچنین سقف کانال در محدوده ۰.۳۸ دلار قرار گرفته است. در روز گذشته هم یک واکنش مثبت به کف این کانال رنج ثبت شده است،

اما به دلیل کافی نبودن قدرت خرید، مجددا احتمال تست حمایت وجود دارد. اگر در برخورد بعدی واکنش مثبت مشاهده شود، احتمال افزایش قیمت بیشتر برای کاردانو وجود دارد. در اینصورت حمایتی که در محدوده ۰.۳۸ دلار در نظر گرفته شده بود، می‌تواند به عنوان محدوده هدف کوتاه مدت خریداران در نظر گرفته شود. حمایت محدوده ۰.۳۴ دلار صرفا به منظور ایجاد فشار فروش احتمالی در بازار در نظر گرفته شده است. در غیر اینصورت، روند فعلی تایم فریم ۴ ساعته صعودی است و با حفظ حمایت مینور در محدوده ۰.۳۶ دلار می‌توانیم انتظار رشد قیمت را تا سقف کانال اصلی یعنی محدوده ۰.۳۸ دلار داشته باشیم.

عکس تحلیل به منظور مقایسه با ویدیو تحلیل به روز رسانی شده است.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 05 30 14 13 17


تحلیل کاردانو ADA امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

ارز کاردانو در هفته گذشته روند رنجی داشت و قیمت آن با برخورد به مقاومت کف کانال رنج شکسته شده، واکنش منفی نشان داد. مجددا شاهد اصلاح قیمت این ارز هستیم. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که قیمت کاردانو با برخورد به یکی از حمایت های در نظر گرفته شده که در تحلیل ویدیویی قبلی بررسی شده بود، واکنش مثبت ۹ درصدی داشته و یک تلاش برای صعودی کردن روند در تایم روزانه اتفاق افتاده است. بنابراین پتانسیل واکنش مثبت از همین محدوده حمایت وجود دارد. اما ممکن است کف قبلی به صورت فیک شکسته شود. در واقع محدوده دقیق ۰.۳۴ دلار به عنوان یک حمایت مهم برای کاردانو در نظر گرفته شده است. در صورت واکنش مثبت از این محدوده احتمال تغییر روند در تایم فریم های پایین تر و پایان اصلاح در تایم بالا وجود دارد. اهداف کوتاه مدت و میان مدت روی نمودار مشخص شده است.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 05 20 12 53 44


تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو در هفته گذشته روند رنج خود را ادامه داد و حمایتی که برای آن در محدوده ۰.۳۸۱۳ الی ۰.۳۸۵ دلار در نظر گرفته شده بود، هنوز به طور کامل شکسته نشده است و این ناحیه با واکنش های مثبتی که نشان داده، مشخص می کند که هنوز قدرت خریداران کوتاه مدت بالاست. اما کندل ماه گذشته کاردانو یک کندل دوجی با بدنه نزولی می باشد و در صورتی که حمایت کف این کندل ماهانه شکسته شود، کاردانو پتانسیل کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۰.۲۵۸ الی ۰.۲۷۶ دلار را خواهد داشت.

در واقع اگر بیت کوین وارد اصلاح قیمت شود، احتمال اینکه کاردانو در محدوده حمایت سبز رنگ بازگشت قوی داشته باشد، پایین خواهد بود. اما همه موارد به روند کلی بازار بستگی دارد. سطوح رسم شده برای کاردانو در حالتی در نظر گرفته شده است، که بیشترین واکنش احتمالی را نسبت به روند کلی بازار داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 05 06 12 52 25


تحلیل کاردانو ADA امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو در طی هفته گذشته بعد از برخورد به سقف کانال صعودی واکنش منفی نشان داد و شاهد اصلاح قیمت آن بودیم. محدوده مقاومتی که در قیمت ۰.۴۱۷ الی ۰.۴۲۷ دلار در نظر گرفته شده بود، به صورت فیک شکسته شده است. بنابراین انتظار اصلاح قیمت برای کاردانو وجود دارد. حمایتی که از گذشته در محدوده ۰.۳۳۷ الی ۰.۳۵۰ دلار در نظر گرفته شده بود، می تواند ناحیه مناسبی برای تقاضای مجدد در نظر گرفته شود.

اما یک حمایت قوی تر در محدوده ۰.۳۱۴ الی ۰.۳۲۸ دلار شناسایی شده است، که در صورت اصلاح عمیق تر، می تواند محدوده امن تری برای کاردانو در نظر گرفته شود. برای ادامه روند صعودی، نیاز به شکست مقاومت محدوده ۰.۴۵ دلار و تثبیت کندل هفتگی بالای این ناحیه می باشد. در غیر اینصورت روند کاردانو ممکن است مدتی بین سطوح در نظر گرفته شده رنج باشد.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 04 29 15 02 51


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 26 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز ADA در هفته ای که گذشت، روند صعودی خود را داخل کانال حفظ کرد، و با افزایش تقاضای بالایی که در بازار به وجود آمد، با حفظ حمایت رند ۰.۴۰ دلار، مقاومت هفتگی خود را در محدوده ۰.۴۲ دلار شکست. قیمت کاردانو به سقف کانال صعودی خود برخرود کرده است، اما همچنان فشار خرید در این ارز بالا می باشد. اگر حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت در تایم فریم ۴ ساعته شکسته شود، روند کوتاه مدت می تواند وارد اصلاح شود. در این صورت، محدوده حمایت هفتگی کاردانو در قیمت ۰.۴۲ دلار می تواند با تقاضا همراه شود. همچنین هدفی که برای این ارز در محدوده ۰.۴۸ الی ۰.۵۰ دلار در نظر گرفته شده بود، می تواند هدف بعدی خریداران کاردانو باشد.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 04 15 13 04 05


تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز ADA در طی دو هفته گذشته، روند صعودی خود را داخل کانال صعودی کوتاه مدت ادامه داد، و دقیقا به یکی از سطوح مقاومت رسم شده در قیمت رند ۰.۴۰ دلار برخورد کرد. این محدوده با سقف کانال صعودی همپوشانی پیدا کرده بود، و یک ناحیه عرضه قوی تشکیل داد. همچنان به دلیل صعودی بودن مومنتوم روند این ارز، پتانسیل تست مجدد مقاومت سقف قبلی وجود دارد. حتی در صورتی که وضعیت بازار مساعد باقی بماند، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که مقاومت بعدی در محدوده ۰.۴۱۷ الی ۰.۲۷ دلار هدف بعدی خریداران باشد. تا زمانی که فشار فروش شدید موجب شکست کف کانال نشود، می‌توانیم انتظار وجود تقاضا را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 04 08 15 02 27


تحلیل کاردانو ADA امروز ۵ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز کاردانو ADA در طی هفته گذشته حمایت مهم خود را در محدوده ۰.۳۳ الی ۰.۳۵ دلار حفظ کرد، و ۴ روز گذشته با ثبت یک کندل صعودی قوی در تایم روزانه، قیمت خود را بالای این سطح تثبیت داد. اهداف کوتاه مدت کاردانو به شرط حفظ کف این کندل صعودی قوی، می‌تواند در محدوده‌های ۰.۴۰ و ۰.۴۲ دلار در نظر گرفته شود. شکست مقاومت رند ۰.۴۰ دلار می‌تواند تأثیر بسیار مهمی در ادامه روند صعودی این ارز داشته باشد. همچنین برای زیر نظر گرفتن وضعیت روند، می‌توانید با رسم یک کانال صعودی کوتاه مدت در تایم فریم ۴ ساعته، روند قیمت را دقیق‌تر مشاهده کنید.

کف این کانال صعودی با محدوده حمایت مشخص شده همپوشانی دارد، و تا زمانی که با کندل نزولی قوی شکسته نشود، رشد بیشتر قیمت مورد انتظار می‌باشد. محدوده‌های فعلی برای کاردانو، حمایت مقاومت‌هایی را نشان می‌دهد، که اگر شرایط بازار مجدداً مساعد شود، پتانسیل پامپ قیمت کاردانو وجود دارد. به این دلیل که شکست مقاومت ۰.۴۰ دلار ورود سرمایه بالایی نیاز دارد.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 03 25 12 27 42


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 27 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز کاردانو ADA در طی هفته گذشته با واکنش مثبت بسیار خوبی که به محدوده حمایت ۰.۳۰ دلار نشان داد، رشد ۲۲ درصدی را ثبت کرده است. یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۳۴ الی ۰.۳۵ دلار برای کاردانو در نظر گرفته شده بود، که در برخورد اول خریداران نتوانستند قیمت را بالای این سطح تثبیت بدهند. اما در برخورد دوم به این مقاومت، می‌توانیم شکسته شدن این سطح را انتظار داشته باشیم. در شرایط فعلی بازار، تا زمانی که حمایت فعلی کاردانو در محدوده ۰.۳۴ دلار حفظ شود، می‌توانیم انتظار رشد بیشتری را داشته باشیم.

اهدافی که در نظر گرفته شده است، در محدوده ۰.۴۰ الی ۰.۴۲ دلار می‌باشد. اندیکاتور اسمارت مانی، مقاومت محدوده ۰.۴۲ دلار را به عنوان یک ناحیه واکنشی مهم در تایم فریم ۴ ساعته شناسایی کرده است. پس در این محدوده می‌توانیم انتظار تغییر روند تایم ۴ ساعته را داشته باشیم. یعنی در تایم فریم روزانه احتمال اصلاح وجود خواهد داشت.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 03 18 15 48 41 1


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 20 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز ADA در طی هفته گذشته کاهش قیمت داشت، و فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، کاردانو را دقیقاً به محدوده حمایت مشخص شده در قیمت ۰.۳۰ دلار رساند. رشد ۸ درصدی قیمت کاردانو از این سطح در طی ۲۴ ساعت گذشته اتفاق افتاده است. اما، به دلیل نزولی بودن روند کوتاه مدت بیت کوین پتانسیل رنج شدن روند کاردانو روی حمایت مشخص شده افزایش پیدا کرده است.

توجه داشته باشید که قیمت هنوز داخل کانال نزولی کوتاه مدت قرار دارد، و در صورت شکست سقف کانال نزولی و تشکیل واگرایی مثبت روی RSI می‌توانیم انتظار رشد قیمت این ارز را حداقل تا محدوده ۰.۳۴ الی ۰.۳۵ دلار داشته باشیم. اما اگر بیت کوین باز هم کاهش قیمت داشته باشد و حمایت فعلی شکسته شود، سطح حمایت دوم کاردانو در محدوده ۰.۲۷۲ الی ۰.۲۸۰ دلار در نظر گرفته شده است. با توجه به محدوده زمانی، وضعیت ادامه روند و رشد قیمت کاردانو در هفته آینده مشخص خواهد شد.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 03 11 14 23 31


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 13 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز ADA در طی هفته گذشته کاهش قیمت آن ادامه داشت، و با اینکه یک واکنش مثبت به محدوده حمایت ۰.۳۴ الی ۰.۳۵ دلار مشاهده شده بود، اما در طی ۲۴ ساعت گذشته به دلیل فشار فروش ناشی از اخبار منفی، حمایت آن شکسته شد. با توجه به اینکه کف آخرین موج صعودی کاردانو در همین محدوده ۰.۳۴ دلار شکسته شده است، می‌توان گفت که این پتانسیل به وجود آمده است، تا اصلاح موج صعودی تایم فریم روزانه ادامه داشته باشد.

بنابراین سطح حمایت دوم که در محدوده ۰.۲۹۹ الی ۰.۳۰۷ دلار قرار دارد و از قبل روی نمودار رسم شده بود، می‌تواند محدوده مناسب تری برای تقاضا در نظر گرفته شود. پس با توجه به نزولی شدن روند در تایم فریم ۴ ساعته، محدوده حمایت دوم واکنش قوی تری می‌تواند داشته باشد. این حمایت با سقف کانال نزولی شکسته شده همپوشانی دارد، و این سطح یک ناحیه حمایت با قدرت دو برابر محسوب می‌شود. از نظر زمانی محدوده ۹ الی ۲۲ مارس می تواند زمان مناسب برای برخورد قیمت به ناحیه حمایت مشخص شده در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 03 04 14 36 55 1


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 6 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۶ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز ADA در طی هفته گذشته کاهش قیمت داشت. فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، موجب شد تا در مرحله اول خط روند صعودی کوتاه مدت کاردانو شکسته شود، و در مرحله دوم با رسیدن قیمت به کف کانال، این حمایت نیز شکسته شد. در زمان نگارش این تحلیل، قیمت کاردانو در محدوده ۰.۳۶۵ دلار و در حال حرکت به سمت سطوح حمایتی پایین‌تر در محدوده‌های ۰.۳۴۰ الی ۰.۳۵۰ دلار و محدوده ۰.۳۱۷ الی ۰.۳۳۰ دلار می‌باشد.

اندیکاتور پیوت پوینت، محدوده نقطه عطف ماهانه را روی حمایت اول شناسایی کرده است. همچنین پیوت S2 هفتگی نیز در این سطح مهم قرار گرفته است، و احتمال واکنش قیمت از محدوده اول بیشتر می‌باشد. اما در سناریو نزولی، اگر فشار فروش افزایش پیدا کند، پیش بینی می‌شود، که حمایت دوم نتواند مانع از کاهش بیشتر قیمت شود. بنابراین یک حمایت در ناحیه امن ۰.۳۰۰ الی ۰.۳۰۸ دلار در نظر گرفته می‌شود، و با توجه به اینکه اندیکاتور پیوت پوینت این سطح را تایید می‌کند، اعتبار بیشتری دارد. پس در هفته جاری، می‌توانید حمایت اول و حمایت محدوده ۰.۳۰۰ دلار را زیر نظر داشته باشید.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 02 25 15 45 08


تحلیل کاردانو ADA امروز ۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی کاردانو ADA در تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز کاردانو ADA در هفته‌های گذشته روند رنجی داشت. بعد از رشد خوبی که از محدوده حمایت ۰.۲۵ دلار با فشار خرید شروع شد، قیمت این ارز تا مقاومت ۰.۴۲ دلار افزایش پیدا کرد، و به دلیل اینکه این مقاومت مربوط به بازه زمانی هفتگی می‌باشد، واکنش‌هایی در این محدوده مشاهده شده است. چند محدوده حمایت مقاومت بسیار مهم برای کاردانو در نظر گرفته شده است، و به دلیل صعودی بودن روند روزانه کاردانو، احتمال شکست مقاومت بیشتر می‌باشد.

نزدیک‌ترین حمایت به قیمت فعلی، در محدوده ۰.۳۷۵ الی ۰.۳۸۷ دلار در نظر گرفته شده است، که دو روز گذشته واکنش مثبت خوبی در این سطح مشاهده شده است. روند کاردانو به دلیلن اینکه این سطح حمایت را حفظ کرده است، در تایم فریم ۴ ساعته نیز صعودی می‌باشد. این روند صعودی تا زمانی که حمایت محدوده ۰.۳۴۰ الی ۰.۳۵۰ دلار را حفظ کند، نزولی نخواهد شد. مقاومت فعلی کاردانو توسط اندیکاتور اسمارت مانی هم در تایم ۴ ساعته و هم در تایم روزانه تایید شده است، اما در صورت ادامه دار بود شرایط مساعد در بازار و شکست این سطح، هدف بعدی در محدوده ۰.۵۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

ADAUSDT 2023 02 19 10 13 57


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 1 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز ADA در طی هفته گذشته افزایش قیمت آن ادامه داشت، و بعد از اینکه زیر مقاومت سقف کانال نزولی اصلی، روند رنجی به خود گرفت، روز گذشته مجددا با حمایت خریداران این مقاومت نیز شکسته شد. اهداف بعدی کاردانو که روی نمودار در نظر گرفته شده است، در محدوده مقاومت ۰.۳۷۵۰ الی ۰.۳۹۰ دلار و محدوده ۰.۴۳ الی ۰.۴۵ دلار قرار دارد، و می تواند نواحی سیو سود خریداران کوتاه مدت باشد. برای کارانو در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم یک کانال صعودی در نظر داشته باشیم. تا زمانی که کف کانال شکسته نشود، افزایش قیمت می تواند تا اهداف مشخص شده ادامه داشته باشد. توجه داشته باشید که در صورت شکست هدف اول مشخص شده، پتانسیل تغییر روند در تایم فریم روزانه فراهم خواهد شد. عبور قیمت از مقاومت های اندیکاتور پیوت پوینت می تواند نشانه هشدار برای برگشت قیمت و ورود به موج اصلاحی در هفته جاری تا آخر ماه جاری باشد.

ADAUSDT 2023 01 21 12 04 03


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 24 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز ADA در هفته گذشته افزایش قیمت آن ادامه داشت. سطوح مقاومتی که برای این ارز در تایم فریم روزانه در نظر گرفته شده بود، در طی این هفته دو بار واکنش منفی داشته است. این مقاومت که در محدوده ۰.۳۴۰ الی ۰.۳۵۰ دلار قرار گرفته است، و همچنین محدوده ۰.۳۶۷ دلار دقیقا در سقف کانال نزولی اصلی قرار دارد، که برخورد به این سطوح واکنش منفی شدیدی ایجاد کرده است. با توجه به قدرت موج صعودی، و واکنش منفی، انتظار ورود قیمت به یک ناحیه رنج را زیر سقف مقاومت کانال داریم. یک حمایت معتبر در محدوده ۰.۳۰۴ الی ۰.۳۱۷ دلار در نظر گرفته شده است. در صورت کاهش قیمت و ورود به موج اصلاحی، این ناحیه می تواند واکنش مثبت ایجاد کند. واگرایی مخفی مثبت روی RSI شکل گرفته است، که در صورت خروج از محدوده اشباع خرید، قیمت می تواند اصلاح داشته باشد.

ADAUSDT 2023 01 14 14 43 02


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 17 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز ADA در هفته گذشته روند صعودی به خود گرفت، و دقیقا بعد از برخوردی که به حمایت بسیار مهم محدوده ۰.۲۲ الی ۰.۲۵ دلار داشت، با تقاضای بالا همراه شد. خط روند نزولی داخل کانال در تایم روزانه شکسته شده است، که این مورد می تواند یک نشانه خوب برای تغییر روند در تایم روزانه باشد. البته این مورد به زمان بیشتری احتیاج دارد. صرفا در تایم فریم ۴ ساعته روند قیمت صعودی شده است، و با توجه به آخریم کندل روزانه که یک کندل نزولی می باشد، قیمت می تواند وارد موج اصلاحی شود.

یکی از حمایت های قوی و مهم کاردانو در محدوده ۰.۲۵۵ الی ۰.۲۵۷ دلار در نظر گرفته شده است، و برخورد به این سطح می تواند واکنش مثبت قوی ایجاد کند. نکته دیگری که وجود دارد این است که هنوز قیمت در تایم ۴ ساعته داخل یک کانال صعودی باریک قرار دارد، و در صورت شکست کف کانال، اولین حمایت می تواند در محدوده ۰.۲۷۰ دلار در نظر گرفته شود. اگر این حمایت شکسته شود، حمایت دوم می تواند قدرت بالایی در حفظ روند داشته باشد.

ADAUSDT 2023 01 07 14 14 27


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 10 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱۰ دی ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۰ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز کاردانو ADA در طی هفته گذشته روند رنجی که برای آن پیش بینی شده بود را طی کرد. یک مقاومت که در محدوده ۰.۲۶ الی ۰.۲۶۵ دلار در نظر گرفته شده بود، با واکنش منفی همراه بود، و باعث شد تا کاردانو به حمایتی که برای آن در نظر گرفته شده بود برخورد کند. برخورد اولیه به محدوده حمایت ۰.۲۴۶ الی ۰.۲۲۰ دلار با واکنش مثبت همراه بوده است. پس برای کوتاه مدت اگر خریداران بتوانند قیمت کاردانو را بالای محدوده ۰.۲۵۰ دلار برگردانند، امکان رشد قیمت کاردانو در کوتاه مدت و میان مدت فراهم خواهد شد.

با توجه به تایم فریم هفتگی، کاردانو در محدوده های برگشتی از نظر زمانی قرار دارد. بنابراین اهداف کوتاه مدت در قیمت های ۰.۲۵۰، ۰.۲۶۵ دلار و اهداف میان مدت در محدوده های ۰.۲۸۵ و ۰.۳۰۰ دلار در نظر گرفته شده است. در بازه زمانی روزانه هنوز RSI زیر خط روند نزولی قرار دارد، اما نشانه های اولیه تشکیل واگرایی روی نمودار مشخص می باشد. خط روند نزولی رسم شده داخل کانال نیز می تواند در صورت شکست، نشانه خوبی برای رشد قیمت در آینده باشد.

ADAUSDT 2022 12 31 14 02 38


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 3 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز ADA در هفته ای که گذشت روند رنجی داشت. بعد از فشار فروش موج قبلی که قیمت را زیر محدوده ۰.۳۰ رساند، شاهد کاهش حجم معاملات بودیم. همچنین روند در تایم های پایین نیز نزولی است، و محدوده ۰.۲۶۳ الی ۰.۲۶۷ دلار به عنوان مقاومت تایم ۴ ساعته در نظر گرفته شده است، که هنوز تلاشی برای شکست آن شاهد نبوده ایم. پس احتمال کاهش بیشتر قیمت و حرکت به سمت حمایت محدوده ۰.۲۴۵ الی ۰.۲۲۰ دلار بیشتر می باشد. البته در محدوده رند ۰.۲۵۰ دلار واکنش های مثبت زیادی به ثبت رسیده است، و احتمال تست مجدد این ناحیه وجود دارد.

پس یک حمایت مینور در محدوده ۰.۲۴۹ الی ۰.۲۵۱ دلار در نظر میگریم، تا در صورت کاهش مجدد قیمت و برخورد به این سطح، نحوه واکنش قیمت را بررسی کنیم. اگر واکنش مثبت خوبی مشاهده شود، احتمال اینکه یک روند رنج را در تایم فریم ۴ ساعته برای هفته بعد بینیم بیشتر می شود. اما اگر این سطح شکسته شود، ریزش بیشتر تا محدوده مشخص شده مورد انتظار است. توجه داشته باشید که در صورت شکست مقاومت احتمال ورود قیمت به موج اصلاحی در تایم روزانه بالا می رود. در اینصورت اهداف ۰.۲۸ و ۰.۳۰ دلار در انتظار خریداران خواهد بود. برای حالت کم ریسک تر می توانیم تا زمان شکست خط روند نزولی RSI و خروج RSI از محدوده اشباع فروش منتظر بمانیم.

ADAUSDT 2022 12 24 13 50 08


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 26 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز کاردانو ADA در هفته گذشته و مخصوصا در روز قبل ریزش شدیدی را به ثبت رساند. با قدرت گرفتن فروشندگان و نبود تمایل برای خرید، حمایتی مهمی که در محدوده ۰.۳۰۰ دلار قرار گرفته بود کاملا شکسته شد، و کاردانو در سال ۲۰۲۲ کف قیمتی پایین تری را ثبت کرد. با شکست یک سطح ساختاری قوی ، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۰.۲۴۶ الی ۰.۲۲ دلار ادامه داشته باشد. این حمایت محدوده ای است که کاردانو در سال ۲۰۱۸ معاملات آن شروع شد، و از نظر روانی می تواند باعث واکنش مثبت خوبی شود. در صورت برخورد قیمت به این سطح و مشاهده نشانه های برگشت می توانیم انتظار یک نوسان مثبت تا محدوده ۰.۳۴ دلار را داشته باشیم. البته این برگشت احتیاج به زمان دارد، و با توجه به اینکه این حمایت روی نمودار درتایم روزانه رسم شده، احتمال اینکه چند هفته قیمت کاردانو در این محدوده بماند وجود دارد. همچنین با در نظر گرفتن یک کانال نزولی با توجه به برخورد های قبلی، محدوده مشخص شده در کف کانال جدید قرار دارد.

ADAUSDT 2022 12 17 11 27 59


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 19 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز ADA در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. یک حمایت در محدوده ۰.۳۰۵ الی ۰.۳۱۰ دلار برای کاردانو در نظر گرفته شده بود، که قیمت هنوز روی این سطح قرار دارد. واگرایی های مثبت روی اندیکاتور RSI مشاهده می شود. همچنین به دلیل تشکیل ناحیه افقی روی ابر اندیکاتور ایچیموکو احتمال برگشت قیمت از این سطح حمایت وجود دارد. اما باید توجه داشته باشید که کاردانو یک حمایت ماهانه را شکسته، ولی در صورتی که بتواند در این ماه بالای محدوده ۰.۳۵ دلار برگردد، احتمال اینکه شکست به صورت فیک باشد، و قیمت روی سطح حمایت ماهانه باقی بماند، بیشتر می شود. مقاومت ها و اهداف کوتاه مدت خریداران در محدوده های ۰.۳۴۰ الی ۰.۳۴۷ دلار و هدف دوم در محدوده ۰.۳۶۰ الی ۰.۳۷۰ دلار قرار گرفته اند، و می توانند محدوده های سیو سود کوتاه مدت باشند. توجه داشته باشید که مقاومت اول با میدلاین کانال نزولی اصلی یکی می باشد.

ADAUSDT 2022 12 10 14 40 30


تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 12 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز ADA در طول هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت کاردانو بعد از اینکه بالای محدوده ۰.۳۰۵ دلار برگشت، به این محدوده حمایت واکنش های مثبتی نشان داد. اما روند قیمت کاردانو در تایم ۴ ساعته نیز هنوز رنج می باشد. یک مقاومت خطی در قیمت ۰.۳۲ دلار وجود دارد که شکست آن می تواند ادامه رشد کوتاه مدت را برای کاردانو تا محدوده ۰.۳۴۰ الی ۰.۳۵۰ دلار فراهم کند. تا زمانی که حمایت مشخص شده روی نمودار حفظ شود، کاردانو پتانسیل رشد قیمت را برای هفته آینده خواهد داشت. مقاومت خطی ۰.۳۲ دلار نیز چندین بار با واکنش همراه بوده است.

بنابراین شکست آن در تایم ۴ ساعته می تواند ادامه رشد کوتاه مدت را فراهم کند. در تایم فریم بالاتر با توجه به اینکه حمایت ماهانه کاردانو شکسته شده است، تا زمانی که قیمت کاملا بالای محدوده ۰.۳۷ دلار برنگردد، روند کلی نزولی است. اندیکاتور RSI در حال تشکیل واگرایی های مثبت می باشد، که می تواند نشانه برگشت روند حداقل در تایم فریم های پایین تر باشد. لازم به ذکر است که هنوز در تایم فریم های بالاتر احتمال شکسته شدن کامل حمایت ماهانه وجود دارد. بنابراین خریدها می توانند کوتاه مدت باشند.

تحلیل کاردانو ADA امروز 12 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 5 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز کاردانو ADA در طول هفته گذشته بعد از ادامه روند نزولی دقیقا به کف کانال نزولی میان مدت خود در محدوده رند ۰.۳۰ دلار برخورد کرد، و با برگشتی در تمام بازار شاهد بودیم، این ارز نیز حمایت شد، و موجب رشد ۷ درصدی کاردانو شد. نکته ای که وجود دارد این است که قدرت فروشندگان میان مدت و بلند مدت هنوز بالاست، و امکان واکنش قیمت به سطوح مقاومتی هنوز وجود دارد. در تایم فریم ۴ ساعته یک مقاومت از گذشته برای کاردانو در نظر گرفته شده است، که در محدوده ۰.۳۴۰ الی ۰.۳۵۰ دلار قرار دارد.

تا زمانی که این سطح شکسته نشود، روند کوتاه مدت نیز نمی تواند صعودی شود. اما رشد قیمت می تواند تا محدوده ۰.۳۴۵ دلار ادامه داشته باشد. پس از آن احتمال ورود قیمت به یک ناحیه رنج در تایم فریم ۴ ساعته وجود خواهد داشت. کاردانو در صورت شکست مقاومت محدوده ۰.۳۷۰ دلار می تواند تا سقف کانال نزولی در قیمت ۰.۴۲۰ الی ۰.۴۴۰ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل کاردانو ADA امروز 5 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 28 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز کاردانو ADA روند نزولی خود را بدون قدرت خریداران ادامه داد. قیمت این ارز که داخل یک محدوده حمایت بسیار مهم نفوذ کرده است، با واکنش های مثبت به محدوده ۰.۳۲ الی ۰.۳۰ دلار متوقف شده است. اگر بیت کوین ریزش سنگین تری نداشته باشد، و حداقل روند رنج خود را ادامه دهد، احتمال رشد قیمت کاردانو و حرکت به سمت مقاومت ۰.۳۵ دلار وجود دارد. اما برای رشد بیشتر نیاز به حمایت ویژه ای از سوی خریداران می باشد. چرا شرط صعودی شدن روند در تایم فریم ۱ ساعته شکست این مقاومت می باشد. محدوده فعلی در کف کانال نزولی میان مدت قرار دارد.

بنابراین اگر در سناریو نزولی این حمایت شکسته شود، یک موج نزولی قوی تر می تواند شکل بگیرد، که حمایت اول آن در محدوده ۰.۲۲ الی ۰.۲۳ دلار و حمایت دوم آن در محدوده ۰.۱۷ الی ۰.۱۸ دلار می باشد، و قیمت کاردانو تنها در صورتی به این محدوده برخورد می کند که موج نزولی سنگین تری نسبت به موج قبلی در بازار شکل بگیرد. اما نکته ای هم که در مورد این حمایت وجود دارد این است، که با توجه به اینکه در گذشته واکنش های خوبی در این محدوده مشاهده شده است، پتانسیل بالایی برای واکنش مثبت قوی در این محدوده وجود دارد.

تحلیل کاردانو ADA امروز 28 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 21 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز کاردانو ADA در طی هفته گذشته با افزایش فشار فروش ریزش شدیدی داشت، و از محدوده مقاومت ۰.۴۱ الی ۰.۴۳ دلار مستقیما تا کف کانال نزولی میان مدت خود ریزش پیدا کرد. حمایتی که با واکنش مثبت همراه بوده است، و مربوط به بازه زمانی ماهانه می باشد، در محدوده ۰.۳۰ الی ۰.۳۵ دلار قرار گرفته است. برگشت بسیار قوی با کندل مثبت ۱۶ درصد از این ناحیه می تواند نشانه خوبی برای کاردانو باشد. بنابراین اگر ریزش قیمت بیشتری نداشته باشیم، کاردانو پتانسیل رشد قیمت خوبی را از این ناحیه حمایتی دارد.

البته هنوز قیمت در کف کانال قرار دارد، و پتانسیل ورود قیمت به یک روند رنج برای کاهش فشار فروش بالا می باشد. به همین منظور یک حمایت مینور در محدوده ۰.۳۳۵ الی ۰.۳۴۰ دلار در نظر گرفته شده است، و تا زمانی که این ناحیه حفظ شود، احتمال رشد قیمت کاردانو وجود دارد. روی اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت مشاهده می شود. بنابراین پتانسیل رشد قیمت در صورت حفظ شرایط مارکت، وجود خواهد داشت. با درصد احتمال پایین اگر حمایت فعلی شکسته شود، ریزش می تواند تا قیمت ۰.۲۲ الی ۰.۲۳ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل کاردانو ADA امروز 21 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 7 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز ADA در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رساند. قیمت کاردانو به دلیل برخورد به یک ناحیه حمایتی خوب در کف کانال نزولی کوتاه مدت با واکنش مثبت به همراه حجم بالای معاملات همراه شد. از این ناحیه انتظار واکنش مثبت داشیتم. قیمت تا محدوده میدلاین کانال یعنی مقاومت ۰.۴۱۵ الی ۰.۴۳۰ دلار رشد داشته است، و پس از برخورد به دلیل نزولی بودن روند کلی، واکنش منفی مشاهده شده است. با رشد شارپی که به ثبت رسیده است، روند کاردانو در تایم فریم ۴ ساعته به دلیل تشکیل سقف و کف های بالاتر صعودی شده است. همچنین حمایت محدوده سقف قبلی در قیمت ۰.۳۸ دلار مانع از کاهش بیشتر قیمت شده است.

نکته ای که وجود دارد این است که به دلیل واکنش شدیدی که در برخورد اول به مقاومت ۰.۴۱۵ دلار مشاهده شده است، احتمال ورود قیمت به یک روند رنج برای کاردانود وجود دارد. این روند می تواند بین سطوح مشخص شده ادامه داشته باشد، و در حالت کلی تا زمانی که حمایت حفظ شود، احتمال شکست مقاومت بیشتر خواهد بود. درصورت شکسته شدن مقاومت، هدف بعدی خریداران در محدوده ۰.۴۶ الی ۰.۴۷ دلار خواهد بود. این هدف نزدیک سقف کانال نزولی است، و واکنش قوی تری می توان از آن انتظار داشت.

تحلیل کاردانو ADA امروز 7 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۷ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز ADA روند نزولی خود را همچنان حفظ کرده و به محدوده حمایت کف کانال نزولی برخورد کرده است. فشار فروشی که دو روز گذشته در بازار به وجود آمد، قیمت کاردانو را به محدوده دقیق ۰.۳۳ دلار رساند. در این ناحیه با توجه به این محدوده حمایتی مهمی در گذشته بوده است، انتظار واکنش مثبت خوبی وجود دارد. این حمایت که در قیمت ۰.۳۵۵ الی ۰.۳۱ دلار در نظر گرفته شده است، ناحیه واکنشی قوی محسوب می شود، و پتانسیل رشد قیمت ۳۰ الی ۵۰ درصدی از این محدوده وجود دارد. البته در صورتی که بیت کوین همچنان بالای ۱۸۵۰۰ دلار باقی بماند. برای کوتاه مدت یک مقاومت مینور که مربوط به تایم فریم ۴ ساعته می باشد، روی نمودار در نظر گرفته شده است، و در محدوده ۰.۳۶۹ الی ۰.۳۷۲ دلار می باشد.

شکست این ناحیه می تواند قیمت را در تایم ۴ ساعته از روند نزولی خارج کند، و حداقل روند را رنج کند. اگر بیت کوین برگشت خوبی داشته باشد، تست مجدد ناحیه حمایتی ۰.۳۳ دلار احتمال کمی دارد. بنابراین جهت حرکت قیمت ها در این هفته پیش بینی می شود که صعودی باشد. محدوده حمایت فعلی برای معاملات کوتاه مدت در قیمت ۰.۳۳۸ الی ۰.۳۴۰ دلار می باشد، که اگر این ناحیه توسط فروشندگان تست شود، در صورت مشاهده نشانه های حمایت می تواند ناحیه خوبی برای معاملات باشد.

تحلیل کاردانو ADA امروز 30 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ADA در طی هفته گذشته روند ریزشی آن ادامه پیدا کرد، و با فشار فروشی که در بازار به وجود آمد، سطح حمایت محدوده ۰.۴۱ الی ۰.۴۲ دلار شکسته شد. قیمت از این ناحیه به یک حمایت پایین تر در محدوده ۰.۳۴ الی ۰.۳۷ دلار برخورد کرده است. اگر به نمودار کاردانو در بازه زمانی هفتگی نگاه کنید، محدوده حمایت فعلی که قیمت روی آن قرار گرفته شروع موج صعودی قوی بوده که باعث رشد ۷۰۰ درصدی قیمت کاردانو شده است و برخورد قیمت مجدداً به این ناحیه می تواند با واکنش مثبت همراه باشد.

در طول ۴ ماه گذشته کاردانو به این سطح حمایت مهم برخوردی نداشته و این برخورد اول در این سطح حمایت می تواند یکی از مهمترین محدوده ها برای یک واکنش قوی در صورت مساعد بودن شرایط در بازار باشد. همچنین پتانسیل تشکیل یک کف حمایتی قوی برای برگشت روند در تایم فریم روزانه در این ناحیه وجود دارد. برای کاردانو یک کانال نزولی و یک خط روند نزولی داخل کانال در نظر گرفته شده، که در محدوده مقاومت قرمز رنگ یکدیگر را تقویت کرده اند. همچنین مقاومت میدلاین کانال نزولی نیز در این ناحیه قرار گرفته است.

بنابراین شکست مقاومت می تواند روند را در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته به حالت صعودی برگرداند. اما برای کوتاه مدت واکنش مثبتی باید مشاهده شود. این واکنش مثبت حداقل باید قیمت را تا محدوده ۰.۳۹ الی ۰.۴۰ دلار برگرداند. حتی امکان فیک بودن شکست وجود دارد. بنابراین احتمال پامپ شدن کاردانو در هفته جاری در صورت مساعد بودن شرایط بازار وجود خواهد داشت.

تحلیل کاردانو ADA امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز ADA در طی هفته گذشته به محدوده کف های قبلی برخورد کرده ، و این حمایت هنوز کاملا شکسته نشده است. همچنین خط روند نزولی که به عنوان مقاومت داینامیک از هفته گذشته روی نمودار در نظر گرفته شده بود، هنوز شکسته نشده است. پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو و شکست مقاومت وجود دارد. چرا که واگرایی مثبت توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده است، و در صورت شکست مقاومت، الگو هم می تواند تایید شود.

در اینصورت هدف اول می تواند در محدوده ۰.۴۴۰ دلار و هدف دوم در محدوده ۰.۴۶ دلار در نظر گرفته شده است، که می تواند اهداف کوتاه مدت خریداران باشد. هدف های میان مدت در محدوده ۰.۴۷۵ الی ۰.۵۰ دلار و محدوده ۰.۵۲ دلار خواهد بود. اما اگر کندل روزانه قوی زیر محدوده حمایت ۰.۴۱۴ دلار بسته شود، و فشار فروش در بازار داشته باشیم، کاردانو می تواند تا محدوده حمایت ۰.۴۰ دلار کاهش داشته باشد، و به کف های قیمت قبلی برخورد کند.

تحلیل کاردانو ADA امروز 16 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 9 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز کاردانو ADA در هفت روز گذشته روند رنجی داشته است. کندل های روزانه کاردانو در محدوده حمایت ۰.۴۲ الی ۰.۴۴ دلار، کاملا روند رنج را تایید می کنند. در محدوده ۰.۴۲ الی ۰.۴۴ دلار حمایتی وجود دارد که تاکنون مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است، اما همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، توان این سطح حمایتی برای برگرداندن روند و رشد قیمت کافی نبوده است. بنابراین احتمال شکست این حمایت، علیرغم تشکیل الگوی کنج نزولی وجود دارد.

پس در صورت شکست این حمایت، کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده رند ۰.۴۰ دلار ادامه داشته باشد. با توجه به اینکه هفته به آخر خود نزدیک شده است، در صورتی که کندل هفتگی زیر محدوده فعلی بسته شود، احتمال ریزش قیمت کاردانو تا محدوده ۰.۳۴ الی ۰.۳۷ دلار نیز وجود دارد. در بازه زمانی روزانه نیز برای کاردانو می توانیم یک الگوی کنج بزرگتر یا الگوی مثلث نزولی در نظر بگیریم. در صورتی الگوی تایید می شود که خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۵۰ دلار برگردانند.

تحلیل کاردانو ADA امروز 9 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 2 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲ مهر ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز ADA در طی هفته گذشته حرکت نزولی قوی داخل کانال صعودی کوتاه مدت داشت، و با برگشت قیمت به کف این کانال صعودی در محدوده ۰.۴۵۵ الی ۰.۴۵۳ دلار و شکست پر قدرت این حمایت، به سمت حمایت های پایین تر خود حرکت کرد. کاهش قیمت تا محدوده ۰.۴۳۰ دلار ادامه داشت، و با حمایت خریداران، فشار فروش آن از بین رفت. برخورد قیمت به حمایت محدوده ۰.۴۳۱۵ الی ۰.۴۲۳۰ دلار موجب واکنش مثبت کاردانو و حرکت صعودی قوی در کندل روزانه شده است.

کاردانو در محدوده فعلی یک فاز فشردگی قوی تشکیل داده است، که پتانسیل رشد پر قدرت را در صورت شکست مقاومت محدوده ۰.۵۰ دلار ایجاد می کند. روی اندیکاتور RSI واگرایی مثبت شناسایی شده است، که می تواند نشانه رشد بیشتر قیمت برای روزهای آینده باشد. اما قبل از آن می تواند در محدوده فعلی به روند رنج و فشردگی قیمت ادامه دهد، تا قدرت بالای خریداران را به نمایش بگذارد. تمامی این موارد در صورتی رخ خواهد داد که بیت کوین حمایت فعلی خود را در محدوده ۱۸۳۰۰ دلار حفظ کند، و کندل روزانه زیر این محدوده بسته نشود.

تحلیل کاردانو ADA امروز 2 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 27 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ADA در تایم فریم روزانه در یک روند رنج میان مدت می باشد، و در تایم فریم های پایین تر در روند صعودی کوتاه مدت قرار دارد. مقاومتی که در محدوده ۰.۴۷۵ الی ۰.۴۹۵ دلار قرار دارد، بارها با واکنش همراه بوده و در برخورد آخر نیز شاهد واکنش منفی به این محدوده هستیم. سطح حمایتی که کاردانو بارها به آن واکنش نشان داده است، در محدوده ۰.۴۵۵ دلار قرار دارد. بنابراین تا زمانی که این حمایت حفظ شود، خریداران می توانند قیمت را داخل کانال کوتاه مدت صعودی حفظ کنند.

اما همان طور که در آخرین کندل مشاهده می کنید، تا زمانی که مقاومت شکسته نشود، احتمال واکنش سریع و برگشت به سمت حمایت های پایین تر وجود دارد. اگر فشار فروش در بازار افزایش پیدا کند، در صورت شکست حمایت ذکر شده، ریزش می تواند تا محدوده ۰.۴۱ الی ۰.۴۰ دلار ادامه داشته باشد. بنابراین شرایط صعودی کوتاه مدت کاردانو در وضعیتی است که کاملا به شرایط پایدار در بازار بستگی دارد.

تحلیل کاردانو ADA امروز 27 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 19 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز کاردانو ADA در طول هفته گذشته به دلیل ریزش قیمت بیت کوین تا محدوده ۰.۴۵ دلار کاهش داشت، و سطح حمایت خود را در محدوده ۰.۴۷۵ الی ۰.۴۹ دلار به صورت فیک شکست. اما با برگشت قیمت بیت کوین، کاردانو نیز حمایت شد، و تا محدوده ۰.۵۲ دلار رشد قیمت آن ادامه داشت. حالا قیمت کاردانو به یک مقاومت در محدوده ۰.۵۱۲۰ الی ۰.۵۱۴۵ دلار برخورد کرده و به این محدوده واکنش نشان داده است. اگر این سطح توسط کندل روزانه  شکسته شود، هدف بعدی کاردانو در محدوده ۰.۶۰ دلار خواهد بود.

یک خط روند نزولی بلند مدت نیز در محدوده مقاومت ۰.۶۰ دلار قرار دارد، که این سطح را تقویت می کند. بنابراین کاردانو در این ناحیه می تواند با واکنش قوی تری همراه باشد. روند در تایم فریم ۴ ساعته صعودی است، و می توان برای کاردانو یک کانال کوتاه مدت صعودی در نظر گرفت. در صورت برگشت قیمت به سمت حمایت ۰.۴۸ الی ۰.۴۹ دلار، می توانیم انتظار حمایت و ادامه رشد قیمت داشته باشیم.

تحلیل کاردانو ADA امروز 19 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 12 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز کاردانو ADA همچنان روند کلی نزولی دارد. اما در روزهای گذشته مجددا به محدوده حمایت ۰.۴۴۰۰ الی ۰.۴۲۳۰ دلار واکنش مثبت نشان داده است. پتانسیل ورود قیمت به روند رنج و کاهش مومنتوم نزولی این ارز با توجه به آپدیت جدید کاردانو وجود دارد. این آپدیت که در روز ۳۱ شهریور انجام خواهد شد، می تواند در روند کاردانو تاثیر مستقیمی داشته باشد. چند محدوده حمایت مقاومت برای کاردانو در نظر گرفته شده است. مقاومت اول کاردانو در محدوده ۰.۴۷۵۰ الی ۰.۴۹۳ دلار قرار گرفته است، و یک سطح بازگشتی در صورت شکست می باشد.

اگر این ناحیه توسط خریداران پس گرفته شود، و کندل های ۴ ساعته خوبی بالای این محدوده بسته شود، هدف بعدی کاردانو در قیمت ۰.۵۸۷ الی ۰.۶۰۰ دلار می باشد. رمز ارز کاردانو برای خروج کامل از روند نزولی نیاز به شکست مقاومت محدوده ۰.۶۶ الی ۰.۷۵ دلار و تثبیت روزانه بالای این محدوده دارد. در غیر این صورت یک روند رنج میان مدت برای کاردانو مورد انتظار می باشد. واگرایی مثبت نیز توسط اندیکاتور MACD شناسایی شده است، که می تواند نشانه مثبتی برای شکست احتمالی مقاومت پیش رو باشد.

تحلیل کاردانو ADA امروز 12 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 29 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ADA را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ADA را مشاهده کنید.

رمز ارز کاردانو ADA در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. همانطور که هفته گذشته اشاره شد، تثبیت قیمت بالای محدوده مقاومت و حجم معاملات بالایی نیاز بود. این اتفاق رخ نداد، و همچنین الگوی کندلی بازگشتی در این محدوده به ثبت رسیده است، که نشانه واکنش قیمت به این محدوده بود. در پی فشار فروشی که در بازار اتفاق افتاد، کاردانو روز گذشته با منفی ۱۲ درصد کاهش قیمت، به محدوده حمایت بسیار مهمی برخورد کرده است. این محدوده که در قیمت ۰.۴۵ الی ۰.۴۰ دلار قرار گرفته است، می تواند با واکنش خوبی همراه باشد.

اما کندل هفتگی در صورتی که بالای همین محدوده بسته شود، پتانسیل واکنش سریع و برگشت قیمت به سمت مقاومت ۰.۶۰  و حتی ۰.۷۰ دلار وجود دارد. اما همان طور که گفته شد، در صورت واکنش مثبت به این محدوده وضعیت روند کاردانو در هفته جاری مشخص خواهد شد. قیمت زیر ابر اندیکاتور ایچیموکو قرار گرفته است، بنابراین باید تا کاهش مونتوم روند نزولی و مشاهده نشانه های حمایت منتظر ماند.

تحلیل کاردانو ADA امروز 29 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 22 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کاردانو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز کاردانو ADA در طول هفته گذشته زیر محدوده مقاومت ۰.۵۳۸۵ الی ۰.۵۵۰۰ دلار در نوسان بوده است. قیمت این ارز بعد از مساعد شدن مجدد شرایط بیت کوین، با رشد ۱۳ درصد همراه بوده است، و مقاومت مورد نظر شکسته شده است، اما هنوز حجم معاملات بالایی به ثبت نرسیده است. احتمال شکست مقاومت به صورت فیک وجود دارد. باید به حجم معاملات توجه ویژه ای داشت.

در صورتی که کندل روزانه تا پایان روز به همین صورت باقی بماند و حجم معاملات بالایی حداقل به اندازه میانگین سی روز گذشته به ثبت برسد، می توانیم انتظار داشته باشیم که مقاومت تبدیل به حمایت شده است. بنابراین بعد از پولبک و در صورت مشاهده نشانه های حمایت در تایم فریم های پایین تر، خریداران می توانند قیمت را به هدف بعدی ۰.۵۹ دلار برسانند. هدف دوم و سوم نیز در محدوده های ۰.۶۳ و ۰.۷۰ دلار خواهد بود، که تنها در صورت شکست مقاومت ۲۵۰۰۰ دلاری بیت کوین قابل دستیابی می باشد. همچنین یک خط روند صعودی کوتاه مدت در تایم روزانه می توان برای کاردانو در نظر گرفت. تا زمانی که این حمایت داینامیک حفظ شود، مومنتوم کوتاه مدت صعودی خواهد بود.

تحلیل کاردانو ADA امروز 22 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 15 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کاردانو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز کاردانو ADA در طی دو هفته گذشته با رشد ۲۰ درصد همراه بوده است. قیمت این ارز با برخورد های دقیق به سطوحی که برای آن در نظر گرفته بودیم همراه بوده است. روند کاردانو همچنان رنج می باشد، و مقاومت آن در محدوده ۰.۵۳ الی ۰.۵۵ دلار قرار گرفته است. با توجه به قدرت گرفتن خریداران در طول روزهای گذشته، در صورتی که بیت کوین از مقاومت مهم خود عبور کند، کاردانو نیز می تواند با شکست مقاومت خود، تا سقف کانال نزولی در محدوده ۰.۶۸ الی ۰.۷۴ دلار رشد بیشتری داشته باشد. اندیکاتور Ichimoku تمام سیگنال های صعودی را به جز یک مورد صادر کرده است. قیمت هنوز زیر ابر کومو قرار دارد. در زمان نگارش این تحلیل، حمایتی که در صورت برگشت قیمت انتظار واکنش مثبت داریم در محدوده ۰.۴۸ دلار قرار گرفته است،

تحلیل کاردانو ADA امروز 15 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 1 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کاردانو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ADA در هفته گذشته دقیقا با یک کندل صعودی قوی از محدوده مقاوت ۰.۴۵ الی ۰.۴۶ دلار عبور کرد، و با رشد ۲۰ درصد به سطح مقاومت ۰.۵۴ دلار رسید. در بازه زمانی ۴  ساعته قیمت داخل یک کانال رنج قرار دارد، که میدلاین این کانال در محدوده ۰.۵۳ الی ۰.۵۵ دلار با واکنش شدیدی همراه بوده است.

اما یک حمایت داینامیک در ناحیه ۰.۴۸ دلار قرار دارد، که در صورت حفظ شرایط مساعد کوتاه مدت بازار، خریداران می توانند مجددا از این ناحیه برای برگرداندن قیمت به سطح مقاومت ۰.۵۵ دلار تلاش کنند. معتبرترین حمایت ADA همچنان در محدوده ۰.۴۰ دلار قرار دارد، و انتظار داریم که با توجه به حفظ این ناحیه، رشد قیمت تا مقاومت ۰.۷۰ دلار را شاهد باشیم. اندیکاتور RSI نیز این حرکت احتمالی صعودی را با واگرایی مثبت تشکیل شده تایید می کند.

تحلیل کاردانو ADA امروز 1 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 25 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کاردانو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ADA در هفته گذشته روی محدوده حمایت ۰.۴۲ الی ۰.۴۵ دلار، توسط خریداران حمایت جدی نشد، و قیمت در حال شکست این محدوده می باشد. با توجه به قدرت کندل های نزولی، انتظار می رود که روند نزولی تا محدوده حمایت بعدی در قیمت ۰.۳۴ الی ۰.۳۶ دلار ادامه داشته باشد. مگر در صورتی که طی امروز و یا روز آینده با حمایت خریداران کندل صعودی پر قدرت روزانه روی نمودار بسته شود، که بتواند از مقاومت محدوده ۰.۴۷ دلار عبور کند.

میدلاین کانال نزولی در حال حاضر به عنوان مقاومت داینامیک عمل می کند، و تاکنون مانع از رشد قیمت شده است. با توجه به فشار فروش روز گذشته، تنها در صورتی که مقاومت محدوده ۰.۴۵ الی ۰.۴۶ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت بتواند تا مقاومت ۰.۷۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل کاردانو ADA امروز 25 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 18 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کاردانو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز کاردانو ADA در طی هفته گذشته روند بسیار رنج با دامنه نوسانات محدودی را روی سطح حمایت مهم خود به ثبت رسانده است. حمایتی که در محدوده ۰.۴۲ الی ۰.۴۵ دلار قرار گرفته است ، تاکنون شکسته نشده است. اما خط روند نزولی که هفته گذشته روی موج نزولی رسم شده بود ، به سمت بالا شکسته شده است، و در صورتی بازار در شرایط مساعد باقی بماند، رشد قیمت کاردانو تا محدوده مقاومت ۰.۵۲ دلار می تواند ادامه داشته باشد.

با توجه به اینکه برای ماه جاری قیمت ۰.۵۲ دلار پیوت مهمی می باشد، بنابراین در صورت شکسته شدن این مقاومت، حرکت بعدی می تواند تا محدوده های ۰.۶۱ و ۰.۶۷ دلار ادامه داشته باشد. اما در صورتی که بازار وارد شرایط نزولی شود، در صورتی که حمایت ۰.۴۲ دلار به سمت پایین شکسته شود، حمایت بعدی در قیمت ۰.۳۶ الی ۰.۳۴ دلار خواهد بود.

تحلیل کاردانو ADA امروز 18 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز 11 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز کاردانو ADA امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال کاردانو را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز کاردانو ADA در هفته گذشته مانند اکثر آلت کوین های بازار روند نزولی داشته است. کندل ماهانه کاردانو با ریزش ۲۶.۶۳ درصدی در قیمت ۰.۴۶ دلار بسته شد. قیمت این ارز بعد از اینکه به مقاومت محدوده رند ۰.۵۰ دلار برخورد کرد، با واکنش منفی همراه شد. این مقاومت که با کف کانال نزولی اول همپوشانی دارد، مانع از رشد بیشتر قیمت شده است. قیمت داخل کانال نزولی قرار دارد، و در زمان نگارش این تحلیل روی یک سطح حمایتی در محدوده ۰.۴۲۰۰ الی ۰.۴۵۴۰ دلار می باشد. در صورت شکسته شدن این حمایت، محدوده حمایت بعدی در قیمت ۰.۳۴۱۵ الی ۰.۳۶۰۰ دلار می باشد.

پایین ترین سطح حمایتی در محدوده ۰.۲۱ الی ۰.۲۴ دلار قرار گرفته است، که با کف این کانال نزولی همپوشانی دارد. تنها در صورتی که بازار یک ریزش شدید دیگر را تجربه کند، قیمت به این سطوح می تواند برخورد داشته باشد. البته انتظار واکنش شدیدی از این محدوده ها داریم. قیمت روی سطح حمایت فعلی در حال تشکیل واگرایی مثبت می باشد. بنابراین در صورت شکست خط روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته و پولبک به آن، انتظار رشد مجدد قیمت و ادامه روند رنج را در محدوده فعلی داریم.

تحلیل کاردانو ADA امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانهتحلیل کاردانو ADA امروز 11 تیر 1401 بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ADA در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو ADA

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو ADA
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو ADA

کاردانو در واقع یک شبکه مبتنی بر بلاکچین می باشد که رمز ارز آن ADA نام دارد. این شبکه به منظور انتقال پول دیجیتالی و همچنین ثبت قراردادهای هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر موارد استفاده ان می توان به ساخت برنامه های غیرمتمرکز اشاره کرد.

بنیانگذار این ارز دیجیتال کاردانو ،Charles Hoskinson نام دارد. که از اعضای تیم اتریوم نیز می باشد. پروژه رمز ارز کاردانو در سال ۲۰۱۵ آغاز شد. این پروژه در نظر داشت تا بتواند مشکلات موجود در شبکه اتریوم همچون مشکلات مربوط به مقیاس پذیری و قراردادهای هوشمند را حل کند. و این کار را با ایجاد فرآیندهای جدید در تایید تراکنش ها و ایجاد بلاک انجام داد.

کاردانو از الگوریتم اثبات سهام یا PoS استفاده می نماید. در واقع اثبات سهام راهی متفاوت برای اعتبارسنجی تراکنش ها و ایجاد بلاک جدید در بلاکچین است. اگر بخواهیم از نظر فنی این ارز دیجیتال را بررسی نماییم، می توان گفت بلاکچین این ارز دیجیتال از دو لایه اصلی تشکیل شده است. لایه حسابداری و لایه محاسباتی این دو لایه می باشند. شما می توانید برای دریافت اطلاعاتی کامل تر در ارتباط با ارز دیجیتال کاردانو، به مقاله این رمز ارز در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

ما در این صفحه در نظر داریم تا رمز ارز کاردانو ADA را تحلیل کنیم. همانطور که می دانید تحلیل ارزهای دیجیتال شامل سه گروه تحلیل فاندامنتال، تحلیل تکنیکال و تحلیل سنتیمنتال می باشد. در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال برای ارز دیجیتال کاردانو

برای تحلیل تکنیکال می توانید از تاریخچه حجم و قیمت رمز ارز استفاده کنید. در این نوع از تحلیل وضعیت کلی رمز ارزها مورد بررسی قرار می گیرد. و این کار با استفاده از ابزارها و نمودارهای موجود در این حوزه صورت می پذیرد. به علاوه با استفاده از تحلیل تکنیکال می توان آینده ارزهای دیجیتال را با توجه به داده های حجم معاملات و قیمت قبلی پیش بینی نمود. در این صفحه مشاهده می کنید که ما به تحلیل تکنیکال رمز ارز مورد نظر پرداخته ایم.

همچنین به زبان ساده می توانیم بگوییم که تحلیل تکنیکیال یک روشی است برای پیش بینی قیمت در بازارها. یعنی این تحلیل روند تغییر قیمت در بازارها و به وجود امدن موجی جدید را خبر می دهد. این تحلیل سعی دارد که از ابزارها و نمودارها برای تشخیص قیمت ها استفاده کند و پیشنهادهای جدیدی را ارائه دهد. این نوع تحلیل در بازار بورس، ارز و اواراق بهادار استفاده می شود.

اندیکاتور چیست؟

اگر بخواهیم تعریف ساده و درستی را در این باره ارائه دهیم بهتر است بگوئیم که اندیکاتورها با استفاده از محاسبات ریاضی بر روی حجم معاملات و قیمت ها، می تواند اطلاعات درستی در مورد رشد صعودی قیمت ها و سایر معیارهای دیگر به شما ارئه دهد. ما در اینجا به معرفی چند اندیکاتور پرکاربرد می پردازیم.

اندیکاتور Rsi

این اندیکاتور برای آنالیز در بازارهای مالی  مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این اندیکاتور از سال ۱۹۷۸ اختراع شده و مورد استفاده بسیاری قرار گرفته است و تا به امروز یکی از بهترین و قدرتمندترین نوع اندیکاتورها است.

اندیکاتور Macd

این اندیکاتور در اواخر دهه ۱۹۷۰ اختراع شد و یکی از ساده ترین و پرکاربردترین نوع از اندیکاتورها است. بهتر است بدانید که این اندیکاتور نشان دهنده دو میانگین متحرک، واگرایی و همگرایی است. به زبان ساده تر واگرایی زمانی رخ می دهد که این دو میانگین از هم دور باشند و همگرایی زمانی رخ می دهد که این دو میانگین به یکدیگر نزدیک بشوند.

اندیکاتور Ema

این اندیکاتور به گونه ای است که از روشی برای ساخت میانگین متحرک استفاده می شود. این اندیکاتور دارای فرمول محاسبه ریاضی است و به داده های نمودار قیمتی، اهمیت زیادی می دهد. به همین دلیل سرعت رشد ان نیز زیاد است. به زبان ساده تر این اندیکاتور یکی از ابزارها برای پیش بینی بازار و تحلیل تکنیکال است.

پرایس اکشن چیست؟

پرایس اکشن در واقع برای تحلیل های بلند مدت، استفاده می شود. این استراتژی روشی است برای تحلیل نوسانی. در واقع به گونه ای است که تمامی اطلاعات بر پایه قیمت یک دارایی قرار می گیرد وتمامی منبع آن براساس خود قیمت آن است. ما در قسمت بعد می خواهیم مواردی را که در پرایس اکشن استفاده می شود را برای شما شرح دهیم.

فیبوناچی

نسبت های فیبوناچی یکی از ابزارهای مفید برای تحلیل های تکنیکال است و دارای کاربردهای فراوانی است. امروزه فیبوناچی علاوه بر اعداد مورد استفاده شده ان در ریاضی، نسبت به بازارهای مالی نیز کارایی های بسیار زیادی دارد که یکی از این کاربردها استفاده در تحلیل تکنیکال است. با گذر زمان و یادگرفتن این تکنیک می توانیم متوجه بشویم که  تحلیل کردن بازار و نمودار ان به طور مستقیم در حال حرکت نیست. در بکارگیری این تکنیک ها و با دیدن حرکت های زیگزاگی می توانیم به راحتی آینده بازار را پیش بینی کنیم.

حمایت و مقاومت

اگر سطح حمایت و مقاومت را به صورت یک خط افقی در نظر بگیرید متوجه می شوید که همه ی قله های حمایتی و مقاومتی را پوشش می دهد. یعنی به صورت یک خط افقی است که بالاترین و پایین ترین قسمت قیمت را به پایین ترین حد وصل می کند.  بهتر است بدانید سطوح حمایت و مقاومت می تواند محدوده معاملاتی را مانند نمودار نشان دهد. گاهی شما خط های حمایتی را دنبال می کنید و فکر می کنید این خط شکسته شده است و سریع وارد بازار می شوید ولی زمانی که وارد می شوید متوجه می شوید که بازار به روند قبلی خود برگشته است و همچنان حمایت خود را حفظ کرده است

تحلیل فاندامنتال برای ارز دیجیتال کاردانو

تحلیل فاندامنتال به منظور بررسی شبکه ارز دیجیتال، رویدادها و اخبار مربوط به ارز مورد نظر انجام می شود. با این کار می توان تمامی عوامل موثر بر پروژه یک ارز دیجیتال را بررسی نمود.

لازم به ذکر است که تیم زوم ارز به طور کامل رمز ارزها را بررسی نموده است و شما مخاطب عزیز می توانید به راحتی با عملکرد پروژه آشنا شوید. علاوه بر این با مراجعه به لینکی که در اختیار شما قرار می دهیم، می توانید اخبار فوری ارزهای دیجیتال را به صورت شبانه روزی دنبال نمایید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز دیجیتال کاردانو

در این نوع از تحلیل، سرمایه گذاران باید قیمت و حرکات آن را بررسی نمایند. علاوه بر این به بررسی رفتار دیگر سرمایه گذاران در مارکت بپردازند. این روش بر روانشناسی رفتاری بازار مالی مبتنی است.

نکته: در این مقاله تیم زوم ارز تنها به تحلیل رمز ارز می پردازد و اصلا دید سیگنال دهی ندارد. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای سرمایه گذاری در بستر ارز دیجیتال مورد نظر تمامی جوانب را بررسی نمایید، سپس اقدام به سرمایه گذاری کنید.

ممنون که تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو ADA” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:


تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.
Be the first to write a review

70 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل کاردانو امروز یکشنبه (۱۳اسفند۱۴۰۲);

  • سلام دوست عزیز
   برای معامله در بازار فیوچرز اهرم معاملاتی بر اساس فاکتورهای زیادی مشخص میشه. نمیشه عدد خاصی تعیین کرد.
   اولین فاکتور مدیریت سرمایه است.

   پاسخ
  • حمایت فعلی کاردانو در محدوده ۰.۴۵ الی ۰.۴۰ دلار حمایت مهمی هست.
   اگر حفظ بشه مجددا در روند رنج باقی می مونه و به سمت اهداف حرکت میکنه.

   پاسخ
  • سلام دوست عزیز. بله امیدی هست
   در صورتی که مقاومت ۰.۸۰ دلار پر قدرت شکسته بشه روندش از حالت نزولی خارج میشه.
   اما به طور کلی کاردانو نیاز به کف سازی بیشتری برای صعودی شدن داره.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده