آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار

قیمت بایننس کوین (bnb) امروز به تومان

رتبه ارزارزش بازاربیشترین قیمت روزکمترین قیمت روز

توضیحات

قیمت ${ نام فارسی }, ${ symbol } امروز معادل ${ current_price } می باشد. تغییرات این ارز در ۲۴ ساعتهگذشته ${ price_change_percentage_24h } می باشد. ارزش کل بازار ارز دیجیتال ${ symbol }، معادل ${market_cap } است و همچنین ارزش بازار ${ نام فارسی } در ۲۴ ساعته گذشته حدودا ${ market_cap_change_24h }می باشد. شایان ذکر است حجم کل معاملات ارز ${ symbol } به ارزش ${ total_volume } می باشد.بالاترین قیمت ${ نام فارسی } در ۲۴ ساعته گذشته معادل ${ high_24h } و پایین ترین قیمت ${ نام فارسی } در۲۴ ساعته گذشته ${ low_24h } می باشد.تعداد کوین های در گردش این ارز معادل ${ circulating_supply } می باشد. همچنین کلیه کوین ها یا توکن هایارز ${ symbol } که قبلا تولید شده اند، یا استخراج شده اند، به همراه کوین هایی که هنوز صادر نشده اند،معادل ${ max_supply } است.قیمت ${ نام فارسی } در تاریخ ${ ath_date }، ath زده است، یعنی به بالاترین قیمت خود رسیده است. که میتوانگفت بالاترین قیمت ${ نام فارسی } معادل ${ ath } می باشد. و در تاریخ ${ atl_date }، ${ symbol } پایینترین قیمت خود را که معادل ${ atl } می باشد را تجربه کرده است.

نمودار قیمت

جزئیات قیمت

 • نام:
 • نماد:
 • قیمت:
 • ارزش بازار:
 • تغییر ارزش بازار:
 • کمترین قیمت روز:
 • بیشترین قیمت روز:
 • درصد تغییر قیمت روز:
 • توکن های در گردش:
 • بالاترین قیمت:
 • تاریخ بالاترین قیمت:
 • کمترین قیمت:
 • تاریخ کمترین قیمت:

قیمت BNB امروز به تومان

بسیاری از افراد به سرمایه گذاری در بستر رمز ارزها می پردازند. به همین دلیل آگاهی از قیمت لحظه ای رمز ارز می تواند کمک بزرگی در روند سرمایه گذاری کند. با بررسی قیمت لحظه ای فرد می تواند از تغییرات قیمت رمز ارز، اینکه چه مقدار ارز دیجیتال bnb رشد قیمت داشته و یا اینکه قیمت آن چه مقدار کاهش یافته است آگاهی یابد.

شما قادر خواهید بود در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال وب سایت زوم ارز، قیمت لحظه ای بایننس کوین را مشاهده کنید. با اطلاع از قیمت لحظه ای، به راحتی می توانید رمز ارز BNB را خریداری نموده و یا به فروش برسانید و در نهایت به تسریع روند سرمایه گذاری کمک کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با جزئیات قیمت بایننس کوین، می‌توانید با کلیک بر روی لینک قیمت لحظه ای بایننس کوین به صفحه اختصاصی قیمت این رمز ارز مراجعه نمایید.


بررسی ویدیویی قیمت بایننس کوین BNB


نیم نگاهی به پروژه بایننس کوین BNB و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه بایننس کوین BNB و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال
نیم نگاهی به پروژه بایننس کوین BNB و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

همانطور که در مقالات مربوط به بایننس کوین بسیار ذکر شده است، ارز دیجیتال BNB رمز ارز بومی صرافی مشهور بایننس می باشد. به عبارت دیگر می توان گفت این رمز ارز توسط صرافی بایننس ارائه شده است. بایننس کوین یا همان BNB در مرحله اول بر روی شبکه اتریوم و مبتنی بر استاندارد ERC-20 پیاده سازی شده و اکنون رمز ارز بومی اکوسیستم بایننس می باشد.

معرفی اولیه ارز دیجیتال بایننس کوین در رویداد عرضه اولیه کوین یا ICO در ژانویه ۲۰۱۷ صورت گرفته است. این رمز ارز را می توان با سایر ارزها همچون بیت کوین، اتریوم و تتر معامله نمود. همچنین کاربران صرافی بایننس می توانند برای انجام معاملات خود در این صرافی از رمز ارز بایننس کوین BNB استفاده نمایند. به طور کلی کاربران صرافی بایننس می توانند با استفاده از رمز ارز BNB در انجام معاملات خود شامل تخفیف شوند و همچنین تراکنش های خود را با سرعت بیشتری انجام دهند.

حال بیایید نگاهی به این موضوع بیاندازیم که آیا پروژه رمز ارز بایننس کوین تاثیری بر قیمت آن دارد؟ به طور کلی عوامل مختلفی می تواند بر قیمت رمز ارز تاثیر بگذارد. یکی از آن عوامل هم پروژه ارز می باشد. همانطور که در بالا به این موضوع اشاره نمودیم که ارز دیجیتال بایننس کوین توسط صرافی بایننس ارائه شده است می توان نتیجه گرفت که رشد و گسترش این صرافی می تواند بر قیمت رمز ارز تاثیر گذاشته و به افزایش قیمت کمک نماید. به علاوه بر عکس این قضیه نیز امکان پذیر است. در صورت کاهش حجم معاملات صرافی بایننس و یا بروز مشکل در این صرافی، ممکن است قیمت ارز BNB کاهش یابد.


کیف پول های بایننس کوین BNB

اگر تجربه سرمایه گذاری در بستر ارزهای دیجیتال را داشته باشید، می دانید که برای دخیره سازی رمز ارزها باید از کیف پول ها استفاده نمایید. اما نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که کیف پول انتخابی از رمز ارز شما پشتیبانی کند. در اینجا ما به معرفی کیف پول هایی خواهیم پرداخت که شما می توانید به راحتی ارز دیجیتال بایننس کوین BNB را در آن ذخیره کنید.

 • کیف پول نرم افزاری تراست
 • کیف پول نرم افزاری بایننس چین
 • کیف پول نرم افزاری سیف پل
 • کیف پول لجر
 • کیف پول ترزور

صرافی های پشتیبانی کننده بایننس کوین BNB

علاوه بر صرافی بایننس، صرافی های دیگری نیز هستند که می توانند برای خرید و فروش ارز دیجیتال بایننس کوین مورد استفاده قرار گیرند. این صرافی ها شامل موارد زیر می باشند.

 • صرافی کوکوین
 • صرافی بیت هامب
 • صرافی اف تی ایکس
 • صرافی پولونیکس

روند قیمتی بایننس کوین BNB

روند قیمتی بایننس کوین BNB
روند قیمتی بایننس کوین BNB

در اینجا قصد داریم تا روند قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین را از ابتدا بررسی کنیم. همانطور که در نمودار قیمتی رمز ارز BNB مشاهده می شود، این ارز دیجیتال در تاریخ ۳۰ جولای ۲۰۱۷ با قیمت ۰.۱۰۶۴ دلار معامله شده و پس از آن یک روند ثابت را طی نموده و سپس با یک رشد قیمت همراه بوده است. به طوریکه در ابتدای سال ۲۰۱۸ یعنی در تاریخ ۷ ژانویه به قیمت ۱۸.۶۶ دلار رسیده است.

با پایان سال ۲۰۱۸ این ارز دیجیتال دچار کاهش قیمت شده و در تاریخ ۳ ژانویه سال ۲۰۱۹ با قیمت ۵.۹۰۳۵ دلار معامله می شد. پس از طی روند گفته شده، در نیمه سال ۲۰۱۹ یعنی در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۹ با رشد چشمگیری همراه بوده و قیمت آن برابر با ۳۲.۸۳ دلار بوده است. اوایل سال ۲۰۲۰ رمز ارز BNB با قیمت ۱۴.۹۶ دلار در بازارهای معاملاتی، معامله می شد. لازم به ذکر است که این ارز دیجیتال در تاریخ ۱۰ مِی ۲۰۲۱ یعنی حدود یک سال پیش به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است.


تحلیل بایننس کوین BNB

تحلیل بایننس کوین BNB
تحلیل بایننس کوین BNB

تحلیل رمز ارزها برای شناخت و آگاهی از روند آنها در آینده صورت می پذیرد. در واقع تحلیل ارزهای دیجیتال انجام می شود تا بررسی شود که رمز ارز در آینده چه روندی را طی خواهد نمود. آیا از یک رشد چشمگیر و افزایش قیمت برخوردار است یا اینکه قیمت آن کاهش خواهد یافت؟

به طور کلی تحلیل ارزهای دیجیتال به سه دسته تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال تقسیم می شود.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال BNB

تحلیل تکنیکال روشی می باشد که در آن تحلیلگران به بررسی تاریخچه حجم معاملات و قیمت رمز ارز می پردازند. در این نوع از تحلیل از ابزارها و نمودارها استفاده می شود و همچنین آینده ارز دیجیتال با توجه به قیمت قبلی و داده های حجم معاملات پیش بینی می شود. به عبارت دیگر می توان گفت تحلیل تکنیکال به عنوان یکی از فنون در بازار رمز ارزها شناخته می شود. شما می توانید با کلیک بر روی لینک تحلیل بایننس کوین BNB، صفحه تحلیل این رمز ارز را در سایت زوم ارز مشاهده نمایید.

تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال BNB

از دیگر روش های تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال، تحلیل فاندامنتال می باشد. در این روش تحلیل، تحلیلگران به بررسی پروژه رمز ارز مورد نظر و اخبار مربوط به آن می پردازند. در واقع تمامی عوامل تاثیر گذار بر روی پروژه رمز ارز بررسی خواهد شد.

تحلیل فاندامنتال روش دشواری نیست، اما باید برای آن اطلاعات صحیح و جامعی جمع نمود. تحلیل فاندامنتال را می توان به عنوان روشی مطمئن برای بررسی وضعیت بازار معرفی کرد.

تحلیل سنتیمنتال ارز دیجیتال BNB

علاوه بر دو روش تحلیل تکنیکال و فاندامنتال، تحلیل سنتیمنتال نیز وجود دارد که در این روش تحلیلگران رفتار سرمایه گذاران در بازار رمز ارزها را مورد بررسی قرار می دهند. همچنین لازم به ذکر است که باید حرکات قیمت نیز توسط معامله گران در نظر گرفته شود.

این نوع از تحلیل بر اساس علم نوین اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی ایجاد شده است و می توان از آن برای تحلیل بازار چه در دوره های رکود و چه در دوره های رشد استفاده کرد.


عوامل موثر بر قیمت بایننس کوین BNB

عوامل موثر بر قیمت بایننس کوین BNB
عوامل موثر بر قیمت بایننس کوین BNB

شاید برای بسیاری از شما کاربران عزیز این سوال پیش آمده باشد که چه عواملی می تواند بر قیمت رمز ارز بایننس کوین تاثیر بگذارد. با توجه به اینکه ارز دیجیتال بایننس کوین توسط صرافی بایننس ارائه شده است، یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این رمز ارز را می توان توسعه و رشد صرافی دانست. این صرافی بسیار محبوب است و با جذب کاربر می تواند آینده خوبی برای بایننس کوین رقم بزند. همچنین مشارکت بایننس با دیگر شرکت ها و سازمان های بزرگ می تواند بر قیمت رمز ارز بایننس کوین تاثیر بگذارد.

علاوه بر عوامل موثری که در بالا به آن اشاره نمودیم، عرضه و تقاضا نیز می تواند به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار شناخته شود. در واقع هر چه میزان تقاضا بیشتر شود و عرضه کمتر، قیمت رمز ارز BNB افزایش خواهد یافت. بر عکس این موضوع نیز امکان پذیر است. هر چه میزان تقاضا کمتر شود و عرضه افزایش یابد، قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین کاهش خواهد یافت.

در کل نیاز است تا قبل از سرمایه گذاری در بستر ارز دیجیتال BNB اطلاعات کاملی در ارتباط با آن به دست آورید. همچنین بررسی صرافی بایننس و امکانات ارائه شده توسط آن، می تواند شما را در شناخت عوامل تاثیر گذار بر قیمت کمک نماید.

مهم ترین علت های ریزش قیمت بایننس کوین BNB

در بسیاری از موارد کاهش قیمت رمز ارزها با دلایلی همراه است. یکی از مواردی که باعث کاهش قیمت رمز ارز بایننس کوین می شود، اخبار منفی می باشد. اخبار منفی پخش شده در ارتباط با ارز دیجیتال بایننس کوین در شبکه های اجتماعی می تواند روند کاهش قیمت را تسریع نماید. در واقع می توان گفت شبکه های اجتماعی تاثیر بسزایی دارند. با توجه به اینکه بسیاری از فعالان حوزه رمز ارزها به شبکه های اجتماعی مخصوصا توییتر علاقه دارند.

علاوه بر اخبار منفی، رفتار نهنگ ها و مشکلات فاندامنتالی پروژه نیز بی تاثیر نیست. در صورتی که پروژه رمز ارز بایننس کوین با مشکل مواجه شود و یا به عبارتی بروز هرگونه مشکل در صرافی بایننس، می تواند باعث کاهش قیمت ارز دیجیتال BNB شود.

مهم ترین علت های افزایش قیمت بایننس کوین BNB

اگر بخواهیم به صورت خلاصه به شرح عوامل تاثیر گذار بر افزایش قیمت بایننس کوین بپردازیم، می توان به مهم ترین و قابل توجه ترین آنها یعنی صرافی بایننس اشاره کرد. پذیرش و گسترش صرافی بایننس و افزایش حجم معاملات صرافی، از عمده ترین عوامل تاثیرگذار بر افزایش قیمت بایننس کوین است.

هرچه این صرافی ویژگی هایی را اضافه نماید که کاربران بتوانند در جهت گسترش سرمایه خود از آن استفاده کنند، رمز ارز بایننس کوین با رشد چشمگیری همراه خواهد بود. البته لازم است در اینجا ذکر نماییم که عواملی همچون میزان عرضه و تقاضا بی تاثیر نمی باشند.

رسانه های اجتماعی علاوه بر اینکه می توانند با پخش اخبار منفی باعث کاهش قیمت رمز ارز بایننس کوین شوند، می توانند به عنوان یکی از عوامل رشد قیمت رمز ارزها نیز شناخته شوند. در شبکه های اجتماعی با مخاطبان چند صد میلیونی با پخش اخبار مثبت در ارتباط با ارز دیجیتال بایننس کوین، قیمت آن افزایش خواهد یافت.


رابطه قیمت بایننس کوین BNB با متغیرهای اقتصادی

به صورت کلی می توان بیان نمود که اعتماد به الگوهای خاص در مورد رمز ارز بایننس کوین BNB و یا ارزش آن نسبت به متغیرهای اقتصادی نمی تواند همیشه درست باشد. در واقع نمی توان گفت که با افزایش قیمت دلار آمریکا و یا قیمت طلا، ارزش ارز دیجیتال بایننس کوین بیشتر می شود و یا با کاهش قیمت این متغیرهای اقتصادی قیمت آن کاهش می یابد. بهتر است برای بررسی روند قیمتی این ارز دیجیتال و یا آینده آن، سایر عوامل تاثیر گذار به غیر از متغیرهای اقتصادی را بررسی نمود.


محاسبه قیمت بایننس کوین BNB به تومان

برای محاسبه قیمت بایننس کوین به تومان کافیست قیمت لحظه ای رمز ارز را در قیمت لحظه ای دلار به تومان، ضرب نمایید. برای تسهیل این روند شما قادر خواهید بود از ماشین حساب ارز دیجیتال سایت زوم ارز استفاده کنید. کافیست بر روی لینک مورد نظر کلیک نموده و به راحتی این کار را انجام دهید.


آینده قیمت بایننس کوین BNB

آینده قیمت بایننس کوین BNB
آینده قیمت بایننس کوین BNB

همانطور که می دانید سرمایه گذاری در بسیاری از بازارهای مالی همواره با ریسک همراه است. لازم به ذکر است که بازار ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. بیشتر رمز ارزها از نظر روند قیمت ناپایدار هستند و به همین دلیل مردم از سرمایه گذاری در آنها جلوگیری می کنند. با این حال، بازار کریپتو برای مدتی یک جاذبه دائمی برای سرمایه گذاران فردی و سرمایه گذاران نهادی بوده است. حال بیایید بررسی نماییم که آینده ارز دیجیتال بایننس کوین چگونه است؟

انتظار می رود صرافی بایننس در آینده جایگاه خود را در بخش صرافی های ارز دیجیتال حفظ نماید. توسعه شبکه زنجیره بایننس، مشارکت های جدید، اخبار نظارتی و موارد استفاده جدید، مسیر آینده BNB را تعیین می کند. به طور کلی چشم انداز BNB خوش بینانه به نظر می رسد. همچنین انتظار می رود که این ارز دیجیتال از آینده خوبی برخوردار باشد.


سوالات متداول

 1. نحوه خرید بایننس کوین BNB چگونه است؟

در صورتی که قصد خرید بایننس کوین را دارید، می توانید از صرافی های پشتیبانی کننده این رمز ارز استفاده نمایید. در بالا ما صرافی های پشتیبانی کننده رمز ارز BNB را به شما معرفی نمودیم. کافیست در صرافی ها ثبت نام و احراز هویت نموده و مراحل خرید را انجام دهید.

 1. چه کیف پول هایی از بایننس کوین پشتیبانی می کنند؟

پس از خریداری رمز ارز بایننس کوین شما باید از کیف پول ها برای ذخیره سازی رمز ارز استفاده نمایید. شما قادر خواهید بود از کیف پول هایی همچون تراست و سیف پل به منظور ذخیره سازی استفاده کنید.

 1. آیا امکان خرید کمتر از یک بایننس کوین وجود دارد؟

پاسخ این سوال مثبت است و همانند بیت کوین می توانید رمز ارز BNB را در واحدهای کوچکتر خریداری نمایید. Jager کوچکترین واحد ارز دیجیتال BNB است و هر واحد از آن برابر با ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بایننس کوین می باشد…


بیشتر بخوانید:

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حمید موسوی
6 ماه قبل

بسیار عالی و مفید