آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل شیبا شنبه (۲۰آوریل۲۰۲۴)

تحلیل شیبا SHIB

تیم زوم ارز، تحلیل شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت شیبا را مشاهده کنید.

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز شیبا در تایم فریم روزانه و ۴ ساعت همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که قیمت این ارز اخیراً رشد بسیار خوبی را تجربه کرده و در طی رشدی که انجام داده به محدوده مقاومتی باکس قرمز رسیده و نسبت به آن ناحیه واکنش نشان داده و شاهد اصلاح قیمتی بوده‌ایم و ما نیز در ادامه باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر گرفته‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید زمانی که قیمت به آن ناحیه رسیده، برگشت خورده و یک رشد مینور را انجام داده است و از آنجایی که الگوهای صعودی قوی را نداشتیم، مجدد قیمت شروع به اصلاح کرده و خود را دوباره به ناحیه باکس سبز اول نیز رسانده است.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید باکس سبز اول از دست رفته و به طرف پایین شکسته شده است و ما نیز در ادامه محدوده‌های حمایتی بعدی را مشخص کرده‌ایم و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که هم اکنون قیمت این ارز در فاز اصلاحی قرار دارد و حداقل تا زمانی که ترند لاین نزولی به طرف بالا شکسته نشود,در فاز اصلاحی نیز باقی خواهد ماند و فعلاً کندل‌های سبز و رشدهایی که اتفاق می‌افتند را موقت می‌دانیم.دوستان عزیز توجه داشته باشید که می‌توانید, تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 28 فروردین 1403
تحلیل SHIB امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۳

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز شیبا در تایم فریم روزانه و ۴ ساعت همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که قیمت این ارز اخیراً رشد بسیار خوبی را تجربه کرده و در طی رشدی که انجام داده به محدوده مقاومتی باکس قرمز رسیده و نسبت به آن ناحیه واکنش نشان داده و شاهد اصلاح قیمتی بوده‌ایم و ما نیز در ادامه باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر گرفته‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید زمانی که قیمت به آن ناحیه رسیده، برگشت خورده و یک رشد مینور را انجام داده است و از آنجایی که الگوهای صعودی قوی را نداشتیم، مجدد قیمت شروع به اصلاح کرده و خود را به ناحیه باکس سبز نیز رسانده است.
دوستان در حال حاضر اگر با دقت بیشتری به نواحی اخیر نگاه کنید ،متوجه شکل‌گیری الگوی مثلث نیز هستیم، که آن را با خطوط آبی مشخص کرده‌ایم, قیمت در طی آخرین رشد، ضلع بالایی را به طرف بالا بریک کرده است و در صورت تکمیل پولبک در تایم فریم ۴ ساعته و مشاهده الگوهای صعودی, قیمت می‌تواند در مرحله اول, تا باکس قرمز رنگ نیز رشد پیدا کند.دوستان عزیز توجه داشته باشید که می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 21 فروردین 1403
تحلیل SHIB امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

عرض وفت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز شیبا در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. دوستان توجه داشته باشید که تحلیل ما نسبت به گذشته تغییری نداشته و ساختار حفظ شده است اما به نکات گفته شده توجه فرمایید. همانطور که مشاهده می‌کنید اخیراً قیمت این ارز پامپ شده و یک رشد بسیار خوب را سرعت داده و بعد از برخورد با محدوده مقاومتی باکس قرمز شروع به اصلاح کرده است. دوستان به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم ۴ ساعته رفته در آنجا شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت بوده‌ایم که آن را با خطوط آبی مشخص کرده‌ایم و محدوده مقاومتی باکس قرمز بر اساس آن الگو به دست آمده است. در ادامه باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر گرفتیم و همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت پس از رسیدن به آن ناحیه مورد حمایت قرار گرفته و شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی قوی نیز بودیم و انتظار داشتیم که قیمت به طرف باکس قرمز نیز حرکت کند.
دوستان در حال حاضر طبق تحلیلی که داشتیم شاهد یک رشد به طرف باکس قرمز بوده‌ایم و همچنان احتمال رشد قیمت تا ناحیه باکس قرمز رنگ نیز وجود دارد و می‌توانیم کندل‌های قرمز فعلی را اصلاحی بدانیم اما نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که احتمال تشکیل الگوهایی مثل مثلث نیز وجود دارد.دوستان عزیز توجه داشته باشید که می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 14 فروردین 1403
تحلیل SHIB امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل شیبا SHIB امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زاوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز شیبا در تایم فریم روزانه و ۴ ساعت همراهتان هستیم همانطور که مشاهده می‌کنید اخیراً قیمت این ارز پامپ شده و یک رشد بسیار خوب را سرعت داده و بعد از برخورد با محدوده مقاومتی باکس قرمز شروع به اصلاح کرده است. دوستان به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم ۴ ساعته رفته در آنجا شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت بوده‌ایم که آن را با خطوط آبی مشخص کرده‌ایم و محدوده مقاومتی باکس قرمز بر اساس آن الگو به دست آمده است. در ادامه باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر گرفتیم و همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت پس از رسیدن به آن ناحیه واکنش نشان داده است.
دوستان در حال حاضر قیمت از محدوده باکس سبز مورد حمایت قرار گرفته و شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی قوی نیز هستیم و بر این اساس می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که قیمت، به رشد خود ادامه بدهد و به طرف باکس قرمز حرکت کرده و مجدد به آن ناحیه نیز برسد.وستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تایم روزانه:

تحلیل SHIB امروز 7 فروردین 1403
تحلیل SHIB امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

تایم ۴ ساعته:

تحلیل SHIB امروز 7 فروردین 1403
تحلیل SHIB امروز ۷ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با تحلیل ارز شیبا در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم .دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت این ارز اخیرا پامپ شده و اگر بخواهیم جزئیات بیشتری را مورد بررسی قرار دهیم به تایم فریم ۴ ساعته رفته و در آن تایم،روند این ارز صعودی بوده و اگر با دقت به ناحیه اخیر چارت نگاه کنیم متوجه می‌شویم که یک الگوی رانینگ فلت نیز تشکیل شده ،که ما آن را با خطوط آبی مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت این ارز طبق انتظارمان به رشد خود ادامه داده و به هدف اول برخورد داشته و از آنجا شروع به اصلاح کرده است دوستان توجه داشته باشید که اگر باکس قرمز اول به طرف بالا شکسته شود محدوده مقاومتی بعدی در دسترس قرار می‌گیرد و اگر الگوهای نزولی قوی شکل بگیرد ،قیمت این ارز می‌تواند افت بیشتری را به همراه داشته باشد. نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که احتمال تشکیل یک الگوی مثلث وجود دارد و در صورت تکمیل شدن آن، آن الگو را مشخص خواهیم کرد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تایم روزانه:

تحلیل SHIB امروز 22 اسفند 1402
تحلیل SHIB امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

تایم ۴ ساعته:

تحلیل SHIB امروز 22 اسفند 1402
تحلیل SHIB امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با تحلیل ارز شیبا در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم .دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت این ارز پماپ شده و همچنان شاهد فشار خرید در قیمت این ارز هستیم و انتظار داریم رشد بیشتری را به همراه داشته باشد اما اگر بخواهیم جزئیات بیشتری را مورد بررسی قرار دهیم به تایم فریم ۴ ساعته رفته و در آن تایم،روند این ارز صعودی بوده و اگر با دقت به ناحیه اخیر چارت نگاه کنیم متوجه می‌شویم که یک الگوی رانینگ فلت نیز تشکیل شده ،که ما آن را با خطوط آبی مشخص کرده‌ایم و معمولاً پس از تشکیل آن الگو قیمت رشد بسیار خوبی را انجام می‌دهد.
دوستان در حال حاضر دقیقاً طبق انتظاری که داشتیم شاهد پامپ قیمت این ارز هستیم و در ادامه به هدف اول دست یافته و همچنان انتظار داریم به رشد خود ادامه داده و اهداف بدی نیز در دسترس قرار دارند و نکته پایانی اینکه هرگونه کندل قرمز و اصلاحی که رخ دهد مینور و موقت بوده و انتظار داریم رشدهای بسیار خوبی را در قیمت این ارز شاهد باشیم.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تایم روزانه:

تحلیل SHIB امروز 15 اسفند 1402
تحلیل SHIB امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

تایم ۴ ساعته:

تحلیل SHIB امروز 15 اسفند 1402
تحلیل SHIB امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل ارز شیبا در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم خدمتتان عرض کردیم بعد از آنکه قیمت در طی آخرین برخوردی که با ناحیه سقف یعنی باکس قرمز رنگ نیز داشته یک الگوی نزولی را تشکیل داده و بر این اساس یک لگ نزولی را آغاز کرده و از همان ناحیه قیمت شروع به افت کرده است. در ادامه یک ترند لاین نزولی رسم کرده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت در طی رشدی که انجام داده آن را به طرف بالا شکانده و کاملاً به اهدافی که گذشته مشخص کرده بودیم دست یافت.
دوستان در حال حاضر مقداری تحلیلمان را آپدیت کرده ،چرا که اگر با دقت بیشتری به کندل‌های اخیر نگاه کنیم. متوجه می‌شویم که در محدوده مستطیل مشکی قیمت این ارز به صورت رنج حرکت کرده و شاهد یک تریدینگ رنج نیز هستیم که در ادامه ناحیه سقف به طرف بالا شکسته شده و انتظار داریم قیمت حداقل تا TPTR رشد پیدا کند و به ناحیه باکس قرمز رنگ که یک مقاومت از نوع ماژور میباشد نیز برسد.دوستان فراموش نکنید که می‌توانید تحلیل بیت کوین اتریوم و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتوو… را به صورت روزانه بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 8 اسفند 1402
تحلیل SHIB امروز ۸ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی با تحلیل ارز شیبا در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم خدمتتان عرض کردیم ساختار اصلی این ارز تریدینگ رنج است چرا که بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ قیمت این ارز به صورت رنج حرکت کرده و ما شاهد تشکیل یک تریدینگ رنج نیز هستیم. در ادامه گفتیم بعد از آنکه قیمت در طی آخرین برخوردی که با ناحیه سقف یعنی باکس قرمز رنگ نیز داشته یک الگوی نزولی را تشکیل داده و بر این اساس یک لگ نزولی را آغاز کرده و از همان ناحیه قیمت شروع به افت کرده است. در ادامه یک ترند لاین نزولی رسم کرده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت در طی رشد مینوری که انجام داده آن را به طرف بالا شکانده و ما نیز در تایم ۴ ساعته اهداف مینو را مشخص کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر در تایم روزانه و در تایم ۴ ساعته قیمت به هدف مینور ما برخورد داشته و واکنش نشان داده و یک الگوی نزولی ساخته شده است و هم اکنون احتمال افت قیمت بیشتر از رشد آن است. اما نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر قیمت بالاتر از باکس قرمز مینور تثبیت دهد مجدد می‌تواند رشد کرده و خود را به ناحیه باکس قرمز ماژور نیز برساند.دوستان فراموش نکنید که می‌توانید تحلیل بیت کوین، اتریوم و….را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 1 اسفند 1402
تحلیل SHIB امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

 


تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ,با تحلیل ارز شیبا در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که اگر با دقت بیشتری به چارت این ارز نگاه کنید. متوجه می‌شوید که بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ قیمت این ارز به صورت رنج حرکت کرده و ما شاهد تشکیل یک تریدینگ رنج نیز هستیم. در ادامه گفتیم بعد از آنکه قیمت در طی آخرین برخوردی که با ناحیه سقف یعنی باکس قرمز رنگ نیز داشته, یک الگوی نزولی را تشکیل داده و بر این اساس انتظار آغاز یک لگ نزولی را داشته‌ایم, که دقیقاً این اتفاق رخ داده و از همان ناحیه قیمت شروع به افت کرده است و هدف اصلی را محدوده کف تردینگ رنج یعنی باکس سبز نیز می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر در طی رشد اخیر این ارز خط روند نزولی به طرف بالا شکسته شده و در تایم فریم ۴ ساعته ،شاهد شکل‌گیری یک روند صعودی نیز هستیم که در ادامه به مقاومت اول برخورد داشته و پتانسیل رشد و مقاومت بعدی نیز وجود دارد. اما این نکته را بدانید که محدوده باکس سبز به عنوان حمایت مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه، موج نزولی از سر خواهد گرفته شد.دوستان لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 24 بهمن 1402
تحلیل SHIB امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز شیبا SHIB در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. دوستان توجه داشته باشید که تحلیل ما نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. دوستان اگر به یاد داشته باشید گفتیم که ساختار اصلی این ارز ،یک تریدینگ رنج میباشد که بین باکس سبز و باکس قرمز نیز شکل گرفته است. خدمتتان عرض کردیم اخیراً بعد از اینکه قیمت به ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رسید ،یک الگوی نزولی قوی تشکیل داده و این آغازی است برای شکل‌گیری لگ نزولی، اما باکس سبز وسط را هم به عنوان یک حمایت مهم در نظر داشتیم که گفتیم اگر شاهد کلوز پایین‌تر از آن باشیم ،تاییدی بر تشکیل لگ نزولی است که در حال حاضر این اتفاق رخ داده و شاهد کلوز پایین‌تر از آن ناحیه هستیم و از آن پس یک روند نزولی شکل گرفته است.
دوستان در حال حاضر در لگ نزولیِ تریدینگ رنج قرار داریم و قیمت به دنبال تکمیل آن لگ نیز است و توقع داریم قیمت همچنان به افت خود ادامه داده و به ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز رنگ نیز برسد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 17 بهمن 1402
تحلیل SHIB امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل ارز شیبا SHIB در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. همچنان تحلیلمان پابرجاست. توجه داشته باشید که ساختار اصلی این ارز یک تریدینگ رنج میباشد که بین باکس سبز و باکس قرمز نیز شکل گرفته است. خدمتتان عرض کردیم اخیراً بعد از اینکه قیمت به ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رسید ،یک الگوی نزولی قوی تشکیل داده و این آغازی است برای شکل‌گیری لگ نزولی، اما باکس سبز وسط را هم به عنوان یک حمایت مهم در نظر داشتیم که گفتیم اگر شاهد کلوز پایین‌تر از آن باشیم ،تاییدی بر تشکیل لگ نزولی است که در حال حاضر این اتفاق رخ داده و شاهد کلوز پایین‌تر از آن ناحیه هستیم .
اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که ،سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی قرار گرفته و کاملاً این ارز در یک موج نزولی قرار دارد و انتظار داریم که قیمت افت بیشتری را متحمل شود و هدف اصلی مد نظر ما ،محدوده کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز می‌باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از ابن طریق، انرژی مثبت به ما ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 10 بهمن 1402
تحلیل SHIB امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز شیبا SHIB در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. دوستان همچنان تحلیلی که در گذشته با یکدیگر داشتیم پابرجاست و تغییری نداشته است.ساختار اصلی این ارز یک تریدینگ رنج میباشد که بین باکس سبز و باکس قرمز نیز شکل گرفته است. خدمتتان عرض کردیم اخیراً بعد از اینکه قیمت به ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رسید ،یک الگوی نزولی قوی تشکیل داده و این آغازی است برای شکل‌گیری لگ نزولی، اما باکس سبز وسط را هم به عنوان یک حمایت مهم در نظر داشتیم که گفتیم اگر شاهد کلوز پایین‌تر از آن باشیم ،تاییدی بر تشکیل لگ نزولی است که در حال حاضر این اتفاق رخ داده و شاهد کلوز پایین‌تر از آن ناحیه هستیم .
اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که ،سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی قرار گرفته و کاملاً این ارز در یک موج نزولی قرار دارد و انتظار داریم که قیمت افت بیشتری را متحمل شود و هدف اصلی مد نظر ما ،محدوده کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز می‌باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 3 بهمن 1402
تحلیل SHIB امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون خوب باشد، با تحلیل ارز شیبا در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم.همانطور که در گذشته‌ام خدمتتان عرض کردیم ساختار اصلی این ارز یک تریدینگ رنج میباشد که بین باکس سبز و باکس قرمز نیز شکل گرفته است. خدمتتان عرض کردیم اخیراً بعد از اینکه قیمت به ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رسید ،یک الگوی نزولی قوی تشکیل داده و این آغازی است برای شکل‌گیری لگ نزولی، اما باکس سبز وسط را هم به عنوان یک حمایت مهم در نظر داشتیم که گفتیم اگر شاهد کلوز پایین‌تر از آن باشیم ،تاییدی بر تشکیل لگ نزولی است که در حال حاضر این اتفاق رخ داده و شاهد کلوز پایین‌تر از آن ناحیه هستیم .
اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که ،سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی قرار گرفته و کاملاً این ارز در یک موج نزولی قرار دارد و انتظار داریم که قیمت افت بیشتری را متحمل شود و هدف اصلی مد نظر ما ،محدوده کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز می‌باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 26 دی 1402
تحلیل SHIB امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان زوم ارزی‌ ،امیدوارم که حالتون خوب باشد، ارز شیبا را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم لطفاً همراه ما باشید، همانطور که در هفته گذشته هم خدمتتان عرض کردم ، بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز، تشکیل یک تریدینگ رنج را داریم و در آخرین لگ تشکیل شده که صعودی نیز می‌باشد می‌توانستیم یک ترند لاین صعودی نیز رسم کنیم.
دوستان اگر به یاد داشته باشید، گفتیم که اگر در حوالی سقف تردینگ رنج یعنی باکس قرمز الگوی نزولی تشکیل گردد ،انتظار داریم که موج نزولی و لگ نزولی جدیدی شکل بگیرد ،در حال حاضر این اتفاق رخ داده و بعد از آن قیمت افت پیدا کرده به نحوی که ترند لاین نزولی و ناحیه باکس سبز نیز به طرف پایین ،شکسته شده‌اند ،دوستان در ادامه توقع داریم که قیمت این ارز ، افت بیشتری را متحمل شود و هدف اصلی محدوده کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز می‌باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 19 دی 1402
تحلیل SHIB امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

عرض وفت بخیر خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز امیدوارم که سلامت باشید ، قصد داریم ارز شیبا را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم لطفاً همراه ما باشید، همانطور که در هفته گذشته هم خدمتتان عرض کردم ، بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز، تشکیل یک تریدینگ رنج را داریم و در آخرین لگ تشکیل شده که صعودی می‌باشد، یک ترند لاین صعودی نیز رسم کرده‌ایم.
نکته بسیار مهمی که در چارت قرار دارد این است که مشاهده تشکیل شدن سقفی بالاتر از سقف قبلی در تایم بالاتر هستیم و نکته احتمال شکست از ناحیه سقف تردینگ رنج را بالا برده است ، توجه داشته باشید ، تا زمانی که ترند لاین صعودی و ناحیه باکس سبز نیز حفظ شوند، افت قیمت قابل توجه در این ارز را نداشته و اگر قیمت این ارز ناحیه باکس قرمز را به طرف بالا بشکند، رشد بسیار خوبی را در قیمت ارز شیبا خواهیم دید. دوستان عزیز با کامنت‌هاتون از ما حمایت میکنید،موفق و پرسود باشید.

تحلیل SHIB امروز 12 دی 1402
تحلیل SHIB امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۵ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه، قصد داریم ارز شیبا را در تایم فریم روزانه مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم لطفاً همراه ما باشید، همانطور که در هفته گذشته هم خدمتتان عرض کردم ، بین محدوده باکس سبز و باکس قرمز، تشکیل یک تریدینگ رنج را داریم و در آخرین لگ تشکیل شده که صعودی می‌باشد، یک ترند لاین صعودی رسم کردیم و آن را تبدیل به کانال کرده ،همانطور که مشاهده می‌کنید در حال حاضر ،قیمت در محدوده مقاومت باکس قرمز و سقف کانال قرار دارد.
در این مواقع در صورت مشاهده الگوهای نزولی، انتظار داریم که قیمت شروع به افت کرده و در این ارز حداقل انتظار داریم که تا محدوده باکس سبز کاهش قیمت را داشته باشیم و در نهایت با از دست رفتن آن محدوده می‌تواند قیمت تا کف تردینگ رنج پیش برود.

تحلیل SHIB امروز 5 دی 1402
تحلیل SHIB امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز شیبا را در تایم فریم روزانه مورد بررسی قرار داده‌ایم همراه ما باشید ، این ارز همانطور که مشاهده می‌کنید بین محدوده باکس سبز و محدوده باکس قرمز یک تریدینگ رنج تشکیل داده و در حال حاضر لگ صعودی آن تکمیل گردیده است.
اگر بخواهیم با جزئیات بیشتری مورد بررسی قرار بدهیم این ارز را میتوانیم برای لگ صعودی یک ترند لاین صعودی رسم کرده و آن را به کانال صعودی تبدیل کنیم که این کار را ما انجام داده‌ایم و محدوده باکس سبز که محدوده حمایتی می‌باشد، که در صورت از دست رفتن این محدوده انتظار داریم که قیمت خود را به حمایت اصلی خود باکس سبز رنگ بعدی برساند که کف تردینگ رنج می‌باشد.

تحلیل SHIB امروز 28 آذر 1402
تحلیل SHIB امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

ارز شیبا در تایم فریم روزانه در یک روند نزولی بلند مدت بوده و اخیرا با ساختن کفی بالاتر از کف قبلی در تایم‌های بالاتر به روند نزولی پایان داده و قیمت تلاش کرده که به سقف قبلی خود برسد و این اتفاق هم افتاده باکس قرمز رنگ یک محدوده مقاومتی ماژور میباشد که واکنش قیمت کاملاً مشهوده به این محدوده تا زمانی که باکس قرمز رنگ به سمت بالا شکسته نشود نمی‌توان گفت که روند صعودی شده اما در حال حاضر آنچه که می‌تواند مد نظر قرار گیرد تشکیل یک تریدینگ رنج می‌باشد که محدوده باکس سبز به عنوان کف و محدوده باکس قرمز به عنوان سقف ترید رنج لحاظ شود.

تحلیل SHib امروز 21 آذر 1402
تحلیل SHib امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ارز SHIBUSDT در تایم فریم روزانه بین دوناحیه عرضه و تقاضا قرار دارد و یک خط روندی نزولی برای این رمز ارز مشخص کرده ام که دارای اعتبار است و الان برای ورود به معاملات باید صبر کرد که به یکی از این دوناحیه برخورد کند و بعد وارد معاملات خود بشویم روند کلی در بلند مدت نزولی است به دلیل اینکه خط روندی نزولی دارد و زمانی که خط روند شکسته شود می‌تواند وارد روند صعودی شود.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل شیبا SHIB امروز 7 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۷ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB در هفته گذشته یک حرکت مثبت را به ثبت رساند و از محدوده ۰.۰۰۰۰۰۶۷ دلار، به سمت مقاومتی که ناحیه مهم محسوب می شود، حرکت کرد. این حرکت مثبت یک پولبک در روند نزولی محسوب می شود و روز گذشته به مقاومت واکنش داده است. می توانیم در تایم فریم پایین با در نظر گرفته یک حمایت داینامیک، شکست پر قدرت حمایت را سیگنالی منفی برای ادامه حرکت نزولی در نظر بگیریم. التبه باید در نظر داشته باشید که خطوط روند معمولا به صورت فیک شکسته می شوند و فقط در صورتی که این شکست با مومنتوم قوی همراه باشد، می تواند نشانه ادامه روند نزولی شیبا باشد. برای رشد قیمت هم باید شکست قوی در محدوده های مقاومتی مشخص شده و همچنین شکست در میدلاین کانال نزولی ایجاد شود، تا بتوانیم اهداف بالاتری را برای شیبا در نظر بگیریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 25 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB بعد از چندین برخورد به مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۵۰ دلار و ثبت واکنش های منفی پی در پی، کاهش قیمت داشت و کف کانال رنجی که در تایم فریم ۴ ساعته ایجاد کرده بود شکسته شد. بنابراین انتظار داریم که قیمت شیبا مجددا به سمت حمایت هفتگی در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۶۰ دلار حرکت کند. روند شیبا در تایم های مختلف نزولی است و باید در محدوده های حمایت قوی تری منتظر نشانه های تغییر روند و افزایش قیمت باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 18 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB در هفته گذشته کاملا رنج بود و قیمت شیبا زیر مقاومت محدوده باقی مانده است. قدرت خریدار برای شکست این مقاومت کافی نبوده و قیمت آن پتانسیل بازگشت به حمایت های پایین تر را دارد. حجم معاملات به شدت کاهش پیدا کرده است و تا زمانی که بازگشت قوی بالای محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۷۵۰ دلار مشاهده نکنیم، می توانیم انتظار ادامه اصلاح و در نهایت یک اصلاح عمیق را داشته باشیم. انتظار می رود که روند رنج شیبا نهایتا دو هفته دیگر به پایان برسد. اگر بازگشت قوی بالای محدوده های مقاومت مشخص شده ببینیم، روند اصلاحی می تواند به پایان برسد و ادامه رشد قیمت شیبا تا سقف کانال مورد انتظار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

SHIBUSDT 2023 09 26 14 09 34


تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB در هفته گذشته قدرتی برای خرید نشان نداد و خط روند نزولی آن زمانی شکسته شد که حمایت استاتیک ۰.۰۰۰۰۰۷۵۰ قبل از آن شکسته شده بود. بنابراین یا باید در انتظار بازگشت قیمت بالای این محدوده باشیم، تا بتوانیم انتظار رشد قیمت تا سقف قبلی را داشته باشیم و یا در انتظار ادامه حرکت نزولی کوتاه مدت تا محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۰۶۰ دلار باشیم. همچنین می توانیم کانال نزولی میان مدت شیبا را روی نمودار ببینیم و قیمت فعلی زیر مقاومت میدلاین کانال قرار گرفته است. بنابراین اگر حرکت مثبتی صورت بگیرد، باید شکست میدلاین کانال را هم شامل شود. در غیر اینصورت کاهش بیشتر قیمت تا حمایت مشخص شده مورد انتظار است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 28 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB روند نزولی خود را همچنان حفظ کرده و در طی هفته گذشته با شکست حمایت ۰.۰۰۰۰۰۷۵۰ دلار، در حال ادامه اصلاح تا محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۰۶۰۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۵۷۰ دلار است. این حمایت می تواند واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد و موجب شود تا ارز شیبا دوباره بتواند خود را ریکاوری کند. در واقع این حمایت پایین ترین محدوده معتبر در تاریخ معاملات ارز شیبا است و اگر بازار نزولی شود و فشار فروش بالایی ایجاد کند، شکست این حمایت می تواند عواقب بدی برای این ارز داشته باشد. در صورت مشاهده نشانه های حمایت، می توانیم انتظار داشته باشیم که شیبا بتواند با تقاضای بالا، تا محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار رشد داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 21 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

رمزارز SHIB در یک هفته گذشته کاهش قیمت داشت و به محدوده کف کانال رنج یعنی قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۵۰ دلار رسید. در صورت واکنش مثبت به این ناحیه و شکست خط روند نزولی، می توانیم سیگنال مثبت برای رشد قیمت تا سقف کانال را دریافت کنیم. تعداد کندل های نزولی و صعودی در تایم فریم ۴ ساعته، تقریبا برابر بوده است، اما به دلیل اینکه بدن کندل های صعودی ضعف شدید خریداران را نشان می دهد، در نهایت در تایم فریم روزانه تمام کندل های هفته گذشته را نزولی نشان می دهد. بنابراین به دلیل شکسته شدن حمایت داینامیک صعودی، پولبک به این محدوده می تواند موجب ادامه حرکت نزولی و کاهش بیشتر قیمت شیبا تا حمایت محدوده ۰.۰۰۰۰۰۶۰۰ دلار شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 14 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز شیبا هفته گذشته روند رنجی داشت. بعد از واکنش مثبت به حمایت محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۵۰ دلار، شیبا یک کانال رنج در تایم فریم ۴ ساعته تشکیل داده است و محدوده سقف و کف این کانال رنج، قیمت های ۰.۰۰۰۰۰۸۶۵ و ۰.۰۰۰۰۰۷۵۰ دلار را نشان می دهد. سقف کانال به دلیل اینکه هنوز برخوردی نداشته، می تواند به عنوان ناحیه دست نخورده عرضه در نظر گرفته شود. در این محدوده می توانیم انتظار قدرت گرفتن فروشندگان را داشته باشیم. همچنین نواحی ۰.۰۰۰۰۰۷۸۰ دلار سطحی است که با احتمال بالا حد ضرر معامله گران خریدار در آنجا قرار گرفته و ممکن است در اثر رفتارهای هیجانی و نوسانات شارپ احتمالی فعال شود. برای هفته جاری پیش بینی ادامه روند رنج شیبا را داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 7 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

شیبا با ادامه حمایت ها از سمت خریداران، مقاومت رند ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار را شکست و تا محدوده مقاومت بعدی یعنی قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱۲ دلار رشد داشت. این مقاومت به دلیل اینکه محدوده آخرین موج نزولی قبلی بوده است، موجب شده تا یک ناحیه عرضه قوی روی نمودار تشکیل شود و شیبا از همین محدوده واکنش منفی آن شروع شد. همزمان با ریزش قیمت ها در بازار، ریزش قیمت شیبا تا محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۰۷۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۷۸ دلار ادامه داشت و در این سطح فشار فروش کاهش پیدا کرده است. همچنین شاهد ایجاد تقاضا روی این حمایت هستیم. اما به دلیل قدرت بالای فروشندگان، احتمال تشکیل شدن یک روند رنج برای شیبا وجود دارد. سطوح حمایت مقاومتی که برای شیبا در نظر گرفته شده است، همگی می توانند با واکنش همراه باشند. اما محدوده حمایت دوم ناحیه مهم تری است و قدرت واکنشی بیشتری دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 31 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز شیبا هفته گذشته را هم صعودی به پایان رساند. قیمت این ارز با ادامه حمایت ها از سمت خریداران، از مقاومت رند ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار عبور کرد و افزایش قیمت تا محدوده شروع آخرین موج نزولی یعنی قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱۱ دلار ادامه داشت. این مقاومت واکنش منفی شدیدی به همراه داشته است، اما شکست مقاومت قبلی و تثبیت قیمت بالای آن می تواند به تست مجدد مقاومت و حفظ روند صعودی کمک کند. شیبا بعد از اینکه رشد بیش از ۱۰۰ درصد داشته و این رشد از پایین ترین سطوح تاریخی شروع شده است، در صورت تثبیت کندل هفتگی بالای ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار می تواند پس از یک توقف و اصلاح، موج صعودی دیگری هم تشکیل دهد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 24 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB هفته گذشته را هم مثبت به پایان رساند و قیمت آن با حمایت بیشتر خریداران، با عبور از مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۸۵۰ دلار، به محدوده مقاومت بعدی یعنی قیمت رند ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار برخورد کرد. به دلیل بازگشت قوی شیبا بالای محدوده حمایت و خروج از کانال رنج، شرایط کوتاه مدت و میان مدت شیبا مثبت شده است، اما تنها در یک حالت احتمال ادامه روند نزولی در تایم فریم هفتگی به وجود خواهد آمد. در صورتی که شیبا زیر قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۵۵ دلار برگردد، تمامی پولبک ها به مقاومت ها می توانند واکنش منفی داشته باشند و شیبا می تواند مجددا کف های قیمتی قبلی را تست کند. برای کوتاه مدت حمایت هایی که برای شیبا در نظر گرفته شده است، در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۷۰ و ۰.۰۰۰۰۰۸۴۰ دلار می باشد و در صورت واکنش مثبت به این سطوح، یک حرکت صعودی دیگر تا مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار مورد انتظار است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 17 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB با حفظ حمایت های خود به سمت مقاومت بالاتری در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۷۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۵۰ دلار حرکت کرد. در این محدوده مجددا توقف قیمت را مشاهده می کنیم. همزمان حمایت هایی که برای شیبا در نظر گرفته بودیم، پابرجاست. دلیل اینکه روند شیبا برای چهارمین روز پیاپی رنج شده است، وجود مقاومت استاتیک و حمایت سقف کانال نزولی شکسته شده است. البته شکست سقف کانال هنوز مورد تایید نیست و احتمال بازگشت قیمت به حمایت محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۵۰ دلار وجود دارد. بنابراین در صورت شکسته شدن حمایت داینامیک، کاهش قیمت شیبا می تواند تا محدوده میدلاین کانال نزولی ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 10 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB در روند رنج قرار دارد و نوسانات این ارز در طی هفته گذشته کاهش شدیدی داشته است. همچنان حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت شکسته نشده است، در صورتی که این حمایت به همراه حمایت میدلاین کانال نزولی شکسته شود، شیبا می تواند تا محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۶۶ الی ۰.۰۰۰۰۰۶۸ دلار کاهش قیمت داشته باشد. اما با حفظ همین حمایت می توانیم انتظار یک نوسان مثبت دیگر از شیبا تا محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۸۸ دلار داشته باشیم. به طور کلی شیبا در ناحیه ای قرار گرفته است، که احتمال یک حرکت شارپ در آن افزایش پیدا کرده است. بنابراین اگر حجم معاملات هم افزایش محسوسی داشته باشد، شکست در محدوده ها می تواند مورد تایید واقع شود. هدف بعدی شیبا در صورت شکست مقاومت در محدوده رند ۰.۰۰۰۰۱ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 3 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۷ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB در هفته گذشته افزایش قیمت داشت و با حمایت خریدارانش، بعد از عبور از میدلاین کانال نزولی، تا سقف کانال در محدوده مقاومت های مشخص شده رشد کرد. این مقاومت ها به دلیل اینکه شیبا در روند رنج قرار گرفته است، با واکنش های منفی همراه بوده است. اما حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت شیبا در محدوده مقاومت سقف کانال، یک محدوده فشرده می تواند ایجاد کند، که بعد از آن انتظار یک حرکت شارپ در شیبا مورد انتظار است. در صورت شکست مقاومت سقف کانال نزولی، رشد قیمت شیبا می تواند تا محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار ادامه داشته باشد. اما در صورت شکست خط روند صعودی، کف های قیمتی قبلی شیبا در محدوده های ۰.۰۰۰۰۰۶۸۰، ۰.۰۰۰۰۰۶۰۰ و ۰.۰۰۰۰۰۵۷۰ دلار اهداف فروشندگان خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 27 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۷ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB در هفته گذشته روند رنجی داشت و قیمت این ارز هنوز داخل کانال نزولی میان مدت قرار دارد. برخوردها به سقف کانال با واکنش های منفی همراه می شود و نزدیک ترین حمایت معتبر در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۰۰ دلار در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه احتمال یک فشار فروش در بازار وجود دارد، یک حمایت برای شیبا در نظر گرفته شده است و در صورت کاهش قیمت بیشتر و شکست حمایت کف کانال نزولی، ریزش قیمت می تواند تا محدوده ۰.۰۰۰۰۰۶۶۰ دلار ادامه داشته باشد. بنابراین همچنان روند این رمز ارز می تواند رنج باشد و برای صعودی شدن، مقاومت سقف کانال باید شکسته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 20 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۶ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۶ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB در طی هفته گذشته افزایش قیمت و تقاضای خوبی داشت و قیمت این ارز به دو مقاومت استاتیک و داینامیک در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۳۵ دلار رسید. این مقاومت به دلیل اینکه در گذشته بازار محل شروع یک حرکت نزولی قوی بود، با واکنش منفی شدید همراه شده است و نشان می دهد که خریداران کوتاه مدت در این سطح سیو سود کرده اند. این مقاومت دقیقا به عناون هدف بعدی خریداران در تحلیل قبلی مشخص شده بود. حالا برای ادامه روند شیبا به دلیل واکنش بسیار خوبی که به حمایت هفتگی خود نشان داده، می توانیم یک کانال رنج بزرگ در نظر بگیریم. در تایم فریم های پایین دو حمایت مشخص شده که حمایت اول در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۵۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۷۴۰ دلار و حمایت دوم در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۶۹۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۷۰۰ دلار در نظر گرفته شده است. واکنش به این محدوده می تواند موجب رشد بیشتر قیمت و شکست سقف قبلی شود. بنابراین مقاومت بعدی شیبا با اختلاف کم نسبت به مقاومت فعلی در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۵۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۷۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل شیبا SHIB امروز 6 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل شیبا SHIB امروز ۶ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل شیبا SHIB امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB در هفته ای که گذشت، با تقاضای خوبی همراه شد و قیمت آن از پایین ترین محدوده های تاریخی حدودا ۳۰ درصد ریکاوری شد. سطحی که در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۵۹ الی ۰.۰۰۰۰۰۷۷۰ دلار در نظر گرفته شده بود، به عنوان مقاومت مهمی مانع از رشد بیشتر قیمت برای کوتاه مدت شده است. این مقاومت با کف کانال نزولی شکسته شده همپوشانی دارد و همدیگرد را تقویت کرده اند. بنابراین می توانیم این ناحیه را به عنوان سقف کانال رنج احتمالی در نظر بگیریم. کف کانال می تواند در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۰ دلار در نظر گرفته شود. البته کانال رنج فعلی می تواند در ادامه هفته جاری گسترش پیدا کند و به محدوده های ۰.۰۰۰۰۰۸۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۶۰ دلار برسد. مقاومت سقف کانال نزولی شیبا در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۴۰ دلار قرار دارد و اگر قیمت مجددا داخل کانال برگشت داشته باشد، می تواند هدف بعدی خریداران باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 30 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز شیبا به دلیل ادامه فشار فروش ها در بازار، روند نزولی آن داخل کانال ادامه پیدا کرد و حتی با شکست کف کانال به پایین ترین محدوده تاریخی خود در قیمت ۰.۰۰۰۰۰۵۵ الی ۰.۰۰۰۰۰۶۰ دلار رسید. این محدوده در سال ۲۰۲۰ کف یک کانال رنج بوده که بعد از آن با افزایش تقاضا در این محدوده، شیبا توانست رشد خیره کننده بالای ۱۰۰۰ درصد را ثبت کند. سطحی که در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۷۸ دلار قرار گرفته، حمایتی بود که توسط یک کندل نزولی قوی شکسته شد.

بنابراین به مقاومت تبدیل شده و واکنش منفی در صورت برخورد قیمت به این محدوده مورد انتظار است. ما همچنین در محدوده حمایتی که ذکر شد، یک واکنش قوی ۲۰ درصدی مشاهده کردیم. پس به دلیل اینکه هم قدرت خریدار و هم قدرت فروشنده بالا بوده است، احتمال تشکیل یک کانال رنج بین سطوح در نظر گرفته شده بالا می باشد. همچنین تغییر روند به حالت صعودی هنوز مشاهده نشده است و مومنتوم روند کاملا منفی است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 23 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه


تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز شیبا SHIB در هفته های گذشته شکست قوی در مقاومت ایجاد نکرد و همانطور که در ویدیو قبلی گفته شده بود، شکستی که در محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۸۹۰ دلار ایجاد شده بود، نیاز به کندل تایید داشت و کندل بعد از آن یک کندل نزولی قوی بود. به طور کلی روند نزولی شیبا ادامه پیدا کرده و به کف کانال نزولی کوتاه مدت در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۸۰ دلار برگشته است. حمایت بسیار مهمی در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۸۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۷۰۰ دلار برای شیبا وجود دارد که حفظ آن می تواند به بازگشت قوی در این ارز کمک کند. هنوز قیمت با پایین ترین سطح این حمایت، ۱۲ درصد فاصله دارد. اما در صورتی که این حمایت شکسته شود، همانطور که قبلا گفته شد، شیبا روند نزولی طولانی تری از نظر زمانی طی خواهد کرد. روی حمایت فعلی در صورتی که واکنش های خوبی مشاهده شود، می توانیم بعد از ایجاد یک روند رنج، انتظار رشد شیبا را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 16 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز شیبا در هفته ای که گذشت، روی سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۰۸۷۲ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۵۲ دلار باقی ماند و یک کانال رنج در تایم های پایین تشکیل داده است. این محدوده در کف کانال نزولی کوتاه مدت شیبا قرار دارد و چنانچه سقف کانال در روزهای آینده شکسته شود، می توانیم انتظار رشد شیبا را تا مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۵۰ و ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار داشته باشیم. این مقاومت در سقف کانال نزولی است و یکی از محدوده های مهم شیبا می تواند در نظر گرفته شود. محدوده حمایت فعلی در صورت حفظ شدن می تواند یک ناحیه تقاضای خوب برای کوتاه مدت و حتی میان مدت در نظر گرفته شود. در صورت شکست سقف کانال، می توانیم انتظار

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 2 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز SHIB در طی هفته گذشته روند کاملا نزولی داشت و به دلیل شکسته شدن کف یک کانال رنج، پولبک ها به این مقاومت با واکنش منفی همراه بودند. قیمت شیبا دقیقا تا محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۰۰۸۵۵ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۸۳ دلار کاهش داشته است. این سطح به دلیل فشار بالای فروش روز گذشته به صورت موقت شکسته شد. اما در صورتی که بازار ریزش سنگین تری نداشته باشد، ارز شیبا می‌تواند در این ناحیه روند رنجی را ایجاد کند و یک واکنش قوی به حمایت را ثبت کند. اما در صورت ادامه فشار فروش و شکست این حمایت، شیبا پتانسیل ایجاد کف جدید در سال ۲۰۲۳ را دارد. در واقع می‌تواند تا کف قبلی خود در اواخر سال ۲۰۲۲ کاهش قیمت داشته باشد. الگوی بازگشتی تری پوش روی نمودار مشاهده می‌شود و تنها در صورتی می‌تواند تایید شود که قیمت بیت کوین حمایت خود را حفظ کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 19 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

برای رمز ارز شیبا در هفته گذشته تقاضای قوی ایجاد نشد و حمایت رند این ارز در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار با ورود بازار به روند اصلاحی شکسته شد. در تایم فریم ۴ ساعته روند نزولی با سقف و کف های پایین تر کاملا مشخص می باشد. بنابراین پولبک به عدد رند مشخص شده می تواند واکنش منفی به همراه داشته باشد. یک حمایت بسیار مهم در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۵۲ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۷۲ دلار در نظر گرفته شده است، که این قیمت دقیقا محل شروع حرکت اسپایک صعودی در سال ۲۰۲۱ بوده است. بنابراین پتانسیل واکنش مثبت خوبی دارد، که می تواند در صورت تشکیل الگوهای بازگشتی با تقاضای بالایی همراه باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 12 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز شیبا SHIB در طی هفته گذشته کاهش قیمت داشت و همزمان با ریزش قیمت ها در بازار، قیمت شیبا از محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلار، ریزش ۱۱ درصد را در یک کندل هفتگی ثبت کرده است. همچنین حمایت خط روند صعودی شکسته شده است و کف قبلی در محدوده رند ۰.۰۰۰۰۱۰۰ دلار می تواند مجددا تست شود. در بازه زمانی روزانه همچنان در موج اصلاحی هستیم، اما تا زمانی که حمایت فعلی حفظ شود، می توانیم انتظار رشد قیمت و پایان اصلاح را داشته باشیم. در غیر اینصروت اگر فشار فروش در بازار ادامه داشته باشد، با شکست حمایت فعلی، قیمت شیبا می تواند تا حمایت بعدی در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۰ دلار کاهش داشته باشد. همانطور که در تحلیل های قبلی گفته شد، از محدوده حمایت دوم می توانیم انتظار واکنش مثبت قوی تری داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 5 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 29 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز شیبا SHIB در طی هفته گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش قیمت داشت و با واکنش مثبتی که به محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۱۰۶ دلار نشان داد، مجددا به مقاومت قبلی رسید. این ناحیه قبلا واکنش های زیادی به همراه داشته است، اما به دلیل افزایش حجم معاملات، در حال شکسته شدن می باشد. اگر این مقاومت با کندل های صعودی در تایم فریم روزانه شکسته شود، محدوده آبی رنگ مشخص شده در نمودار می تواند به ناحیه حمایت مهمی تبدیل شود. در این صورت بعد از پولبک به این سطح می توانیم انتظار رشد قیمت تا اهداف مشخص شده را داشته باشیم. هدف اول شیبا در محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۲۸۰ دلار در نظر گرفته شده است. قیمت شیبا در این محدوده می تواند مدتی نوسان داشته باشد، اما به دلیل موج صعودی قوی تشکیل شده در تایم فریم هفتگی، احتمال شکست آن و حرکت به سمت هدف دوم در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار بالا خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 29 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز شیبا SHIB در طی دو هفته گذشته روند رنجی را بین سطوح حمایت مقاومت در نظر گرفته شده ادامه داد، اما با رسیدن قیمت به انتهای موج اصلاحی، پتانسیل رشد قیمت این ارز به وجود آمده است. تنها یک مقاومت مهم در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۱۷ الی ۰.۰۰۰۰۱۱۰ دلار وجود دارد، که اگر این سطح با فشار خرید شکسته شود، افزایش قیمت می‌تواند قیمت این ارز را به سقف قبلی برگرداند. خط روند نزولی این ارز در تایم فریم روزانه شکسته شده است، و می‌تواند نشانه خوبی برای رشد قیمت باشد. در صورتی که فشار فروش بالا در بازار وجود نداشته باشد، و بیت کوین در روند رنج خود باقی بماند، می‌توانیم انتظار رشد خوبی از شیبا داشته باشیم. اهدافی که برای شیبا در نظر گرفته شده است، در صورت شکست مقاومت فعلی، می‌تواند محدوده‌های ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار و محدوده ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار در سقف قبلی در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 15 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۸ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۸ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز شیبا SHIB در طی دو هفته گذشته روند کاملاً رنجی داشته است، و نوسانات قیمت این ارز بین سطوح در نظر گرفته شده ادامه دارد. تا زمانی که حمایت رند این ارز در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار حفظ شود، پتانسیل تغییر روند در تایم فریم روزانه و خروج از سقف کانال رنج را خواهد داشت. به این دلیل که پتانسیل تشکیل الگوی کف دوقلو در این محدوده وجود دارد. اما در صورت شکسته شدن این حمایت و خروج از کف کانال رنج، کاهش قیمت می‌تواند تا محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۰۹۱۲ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۸۰ دلار ادامه داشته باشد. این حمایت محدوده قوی تری است، و پتانسیل واکنش بهتری در آینده دارد. همچنین اهدافی که برای آینده این ارز در نظر گرفته شده است، در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۳ الی ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار می‌باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 8 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۸ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 23 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز SHIB در طی هفته‌ای که گذشت، از مقاومت آبی رنگ تا حمایت رند محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار کاهش قیمت داشت. این حمایت به دلیل اینکه در گذشته ناحیه تغییر روند قیمت بوده است، و همچنین محدوده حمایت سقف کانال نزولی می‌باشد، باعث واکنش مثبت ارز شیبا شده است. اما فشار فروشی که موجب شکسته شدن حمایت محدوده آبی رنگ شد، احتمال اینکه باز هم واکنش داشته باشد وجود دارد. پس مسیر حرکت قیمتی که در هفته گذشته برای ارز شیبا رسم شده بود، همچنان پابرجا می‌باشد.

با این تفاوت که به دلیل خروج قیمت از کانال نزولی در تایم فریم هفتگی، اگر شرایط کوتاه مدت بیت کوین و بازار مساعد بماند، و همچنین سقف کندل هفته گذشته در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱۷۰ دلار شکسته شود، روند کوتاه مدت شیبا مجددا صعودی خواهد شد، و با ادامه رشد قیمت، اهداف بالاتر در محدوده سقف قبلی یعنی قیمت ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار و هدف دوم در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۷ الی ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 23 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 16 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز SHIB در هفته گذشته روند اصلاحی آن ادامه داشت، و قیمت این ارز به محض برخورد به حمایت محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۰۶ دلار یک واکنش مثبت ۱۰ درصدی را نشان داد. هنوز قدرت بیشتر در دست فروشندگان است، اما حمایت ذکر شده یکی از سطوح واکنشی قوی برای شیبا می‌باشد، که ممکن است روند قیمت بین این دو محدوده مدتی رنج شود. با توجه به نوع اصلاح، انتظار کمی از محدوده حمایت فعلی داریم، و احتمال اصلاح عمیق‌تر برای شیبا تا سطح حمایت سوم یعنی محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۸۵ الی ۰.۰۰۰۰۰۹۱۲ دلار وجود دارد.

این محدوده دقیقاً محل شروع حرکت صعودی قوی در تایم فریم روزانه بوده است، و تست مجدد آن می‌تواند موجب فعال شدن سفارشات خرید بسیاری در ارز شیبا شود. با توجه به شکست آخرین کف در روند صعودی، احتمال اصلاح عمیق‌تر افزایش پیدا کرده است. قیمت از ابر اندیکاتور ایچیموکو نیز در تایم فریم روزانه عبور کرده است. بنابراین یک سیگنال منفی دیگر برای شیبا محسوب می‌شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 16 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۹ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۹ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز SHIB در طی هفته گذشته روند رنجی داشت، که مومنتوم و جهت حرکت بیشتر به سمت حمایت‌های کانال رنج بود. با شکسته شدن حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت، این پتانسیل فراهم شده تا قیمت به سطوح حمایت مهمی که برای شیبا در نظر گرفته شده است برخورد کند. اولین حمایت شیبا در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۱۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلار و حمایت دوم نیز در محدوده رند ۰.۰۰۰۰۱۰۰ دلار در نظر گرفته شده است. سطح حمایت دوم دقیقاً در محدوده‌ای قرار گرفته است، که شکست آن می‌تواند روند تایم روزانه را نزولی کند. پس محدوده مهمی برای ادامه روند هفته‌های بعد می‌باشد.

اندیکاتور پیوت پوینت فیبوناچی دقیقاً کف آخرین موج را که در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰۹ دلار می‌باشد، به عنوان یک نقطه عطف در نظر گرفته است. با توجه به اینکه دو روز دیگر کندل ماهانه بسته می‌شود، پیوت ماه جدید در هر محدوده‌ای که قرار بگیرد، می‌تواند در ترکیب با محدوده فعلی به عنوان یک سطح بسیار قوی در نظر گرفته شود، و تا زمانی که قیمت بالای آن قرار گرفته باشد، می‌توانیم انتظار رشد و حرکت به سمت اهداف بالاتر را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 9 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۹ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی شیبا SHIB امروز ۳۰ اسفند ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز SHIB در طی هفته‌های گذشته بین دو محدوده حمایت مقاومت، روند رنجی را تشکیل داد، و رشد قیمت این ارز با برخورد به مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۱۵۰ دلار متوقف شد. از طرفی یک حمایت بسیار مهم در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۱۲ الی ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلار در نظر گرفته شده است، که ارز شیبا در این محدوده مجدداً با افزایش تقاضا روبه رو شده است. همانطور که مشاهده می‌کنید، روند شیبا در تایم روزانه رنج و در تایم فریم ۴ ساعته صعودی می‌باشد.

پس تا زمانی که در تایم ۴ ساعته، حمایت محدوده آبی رنگ و مخصوصاً محدوده ۰.۰۰۰۰۱۱۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۰۶ دلار حفظ شود، پتانسیل رشد بیشتر تا سقف کانال رنج وجود دارد. پس اهداف شیبا در محدوده سقف قبلی و در صورت شکست آن، هدف دوم در محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۷۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۸۵ دلار خواهد بود. برای کوتاه مدت، در صورت شکست حمایت ۰.۰۰۰۰۱۲۲ دلار، سطوح حمایتی مشخص شده و مخصوصاً حمایت دوم، اهداف فروشندگان خواهد بود. این حمایت‌ها در تایم فریم ۴ ساعته، توسط اندیکاتور اسمارت مانی تایید شده است، و محدوده‌های مهمی برای شیبا می‌باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB امروز 30 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 8 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۸ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۸ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز شیبا SHIB در طی هفته گذشته روند آن روی محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۱۰۶ الی ۰.۰۰۰۰۱۱۲ دلار رنج شد، و دقیقا به محدوده حمایت رسم شده واکنش مثبت نشان داده است. این روند رنج در تایم فریم ۴ ساعته کاملا مشخص می باشد. مقاومت مهم شیبا که از قبل روی نمودار در نظر گرفته شده بود، در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۲۶ الی ۰.۰۰۰۰۱۳۱ دلار قرار گرفته است، و یک بار واکنش منفی شدیدی داشته است. اما اگر این بار در برخورد بعدی شکسته شود، اهداف بالاتری که برای شیبا در نظر گرفته ایم، برای خریداران قابل دسترس خواهد بود.

توجه داشته باشید که بیت کوین به محدوده های مقاومت مهمی نزدیک شده است، اما هنوز روند کوتاه مدت آن رنج است. بنابراین تا زمانی که واکنش های منفی شدیدی نداشته باشد، آلت کوین ها می توانند رشد داشته باشند. اگر شیبا در اثر اصلاح عمیق کاهش بیشتری داشته باشد و حمایت فعلی آن شکسته شود، یک حمایت دوم برای آن در نظر گرفته ایم، که در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۶۰ الی ۰.۰۰۰۰۱ دلار در نظر گرفته شده است، و با احتمال بسیار بالا واکنش قوی می تواند داشته باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 8 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۸ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 1 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز SHIB در طی هفته گذشته روند صعودی آن قدرت بیشتری گرفت، و حمایت خریداران موجب رشد ۵۰ درصدی شیبا شده است. مقاومتی که در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰۶ الی ۰.۰۰۰۰۱۱۲ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، توسط فشار خرید قیمت به آن برخورد کرد. اما قدرت خریدار باعث شکسته شدن این محدوده شد، و محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۲۶ الی ۱۳۱ دلار هدف بعدی خریداران بود، که دقیقا بعد از برخورد قیمت به این سطح، واکنش منفی ایجاد شده است. رمز ارز شیبا در صورت شکست کامل این مقاومت می تواند کاملا از کانال نزولی اصلی خود خارج شود، و مجددا مومنتوم صعودی به خود بگیرد. برای کوتاه مدت برگشت قیمت به سطح حمایت قبلی در صورتی که واکنش مثبت به همراه داشته باشد، می تواند مجددا موجب ریکاوری شیبا شود. توجه داشته باشید که ما در تایم فریم روزانه هنوز در روند رنج بزرگی قرار داریم، و صرفا نشانه های اولیه تغییر روند مشاهده شده است.

تحلیل شیبا SHIB امروز 1 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 17 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز SHIB در طی هفته گذشته مومنتوم صعودی به خود گرفت، و بعد  از چند برخورد که به محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۰۸۰۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۱۰ دلار داشت، واکنش مثبت به این محدوده نشان داد. همچنین واگرایی مثبت روی RSI می تواند نشانه اصلاح عمیق تر و حرکت قیمت به سمت محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۹۱۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۹۶۵ دلار باشد. با توجه به گذشته قیمت، ارز شیبا از این محدوده حرکت های صعودی قوی به ثبت رسانده است، و در این محدوده باز هم پتانسیل افزایش قیمت دارد. البته حمایت اصلی شیبا در سطح ۰.۰۰۰۰۰۷۱۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۷۷۰ دلار است، و احتمال این وجود دارد که آخرین حرکت نزولی برای شکست فیک حمایت فعلی و برخورد قیمت به حمایت اصلی صورت بگیرد.

برای اطمینان از این سناریو، می توانید محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۰۸۰۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۲۰ دلار را زیر نظر داشته باشید. شکست این ناحیه با کندل نزولی قوی می تواند با احتمال بالایی منجر به برخورد قیمت به حمایت اصلی و واکنش مثبت احتمالی به آن شود. اما اگر این حمایت واکنش مثبت به همراه داشته باشد، اهدافی که برای شیبا می توانیم در نظر داشته باشیم در محدوده های مشخص شده روی نمودار است، که حتی هدف دوم در محدوده رند ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار نیزمی تواند اهداف کوتاه مدت باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 17 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۷ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 3 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز شیبا SHIB در طی هفته گذشته روند به شدت رنجی را به ثبت رسانده است. قیمت شیبا در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۳ دلار معامله می شود، و حجم معاملات آن به شدت کاهش پیدا کرده است. با توجه به سابقه قیمتی شیبا، بعد از تشکیل چنین الگوهایی (الگوی مثلث متقارن) یک حرکت در خلاف جهت قبلی به ثبت رسیده است. با توجه به اینکه جهت قبلی قیمت نزولی بوده است، و قیمت شیبا نزدیک حمایت های مهمی قرار دارد، احتمال رشد قیمت این ارز بیشتر می باشد. البته شرایط کلی بازار باید در نظر گرفته شود. یک خط روند نزولی که در واقع سقف الگوی مثلث می باشد، می توانیم در نظر بگیریم. شکست این مقاومت داینامیک می تواند یکی از نشانه های رشد قیمت و تغییر روند به صعودی برای هفته آینده باشد. در صورت ایجاد حرکت صعودی می توانیم انتظار قدرت بالایی از این حرکت داشته باشیم. بنابراین اگر بیت کوین کف حمایت محدوده رنج خود را حفظ کند، احتمال پامپ شیبا تا محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۰۶ الی ۰.۰۰۰۰۱۱۲ دلار وجود دارد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 3 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 26 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز شیبا  SHIB در طی هفته گذشته ریزش شدیدی را به ثبت رساند. به دلیل نزولی بودن روند کلی، بعد از برخورد قیمت به مقاومت ۰.۰۰۰۰۱ دلار، شاهد حجم بالایی از فروش روی ارز شیبا بودیم. با شکسته شدن دو حمایت مشخص شده روی نمودار، قیمت می تواند بعد از پولبک به این سطوح مجددا کاهش داشته باشد. در واقع احتمال واکنش منفی در سطح ۰.۰۰۰۰۰۸۳۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۴۰ دلار بیشتر است. از طرف دیگر اگر به نمودار شیبا دقت کنید، محل شروع قوی ترین موج صعودی در تایم روزانه دقیقا در محدوده فعلی و روی عدد ۰.۰۰۰۰۰۸۱۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۰۰ دلار قرار گرفته است. توقف قیمت به این دلیل می باشد. اگر واکنش قوی از این سطح مشاهده شود، در پایان هفته و با شروع هفته جدید می توانیم انتظار رشد خوبی از شیبا داشته باشیم. برای کوتاه مدت به دلیل وجود تعداد زیادی از سطوح حمایت مقاومت می توانیم یک ناحیه تریدینگ رنج را در نظر داشته باشیم.

تحلیل شیبا SHIB امروز 26 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 12 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز شیبا SHIB در طی هفته گذشته روند به شدت رنجی را زیر محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۹۱۵ الی ۰.۰۰۰۰۰۹۵۰ دلار به ثبت رسانده است. حجم معاملات نیز به شدت پایین بوده است. همچنین برخورد قیمت به یک مقاومت بالاتر در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۵۵ الی ۰.۰۰۰۰۰۹۷۵ دلار مانع از تغییر روند شیبا در تایم فریم ۴ ساعته شد. این روند رنج می تواند ادامه داشته باشد، حتی در صورت اصلاح قیمت بیت کوین کاهش قیمت شیبا می تواند تا محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۰۸۵۵ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۶۵ دلار ادامه داشته باشد.

در تایم ۴ ساعته می توانید روی پیویت های آخر یک خط روند صعودی کوتاه مدت در نظر بگیرید. در صورت شکست این حمایت داینامیک، کاهش قیمت تا محدوده حمایت مشخص شده می تواند ادامه داشته باشد. در صورت افزایش قیمت شیبا و شکست مقاومت فعلی، حرکت صعودی در موج اصلاحی می تواند تا محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰۶ الی ۰.۰۰۰۰۱۱۲ دلار ادامه داشته باشد. خط کیجونسن اندیکاتور Ichimoku دقیقا در این محدوده مقاومت را نشان می دهد، که در صورت رشد قیمت تا این سطح، انتظار واکنش منفی را داریم.

تحلیل شیبا SHIB امروز 12 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 5 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز شیبا SHIB در طول هفته گذشته با واکنش خوبی که به محدوده حمایت کف قبلی داشت، با افزایش تقاضا رو به رو شد. قیمت این ارز تقریبا با ۱۳ درصد رشد به سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۹۴۵ دلار برگشته است.  تنها در بازه زمانی ۱ ساعته شاهد روند صعودی برای شیبا هستیم، که این روند در صورت حفظ محدوده حمایت چند محدوده حمایت برای شیبا در نظر گرفت هشده است، که اگر فشار فروش در بازار نداشته باشیم، قیمت می تواند با برگشت به این سطوح مخصوصا در حمایت دوم با واکنش خوبی همراه باشد.

حمایت دوم در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۵۵ الی ۰.۰۰۰۰۰۸۶۵ دلار قرار گرفته است، و بعد از فشار خریدی که در بازار مشاهده شد، قیمت هنوز به این سطح برگشت نداشته است. از طرف دیگر برای محدوده فعلی در تایم ۱ ساعته می توانیم یک کانال صعودی کوچک در نظر بگیریم. شکست کف کانال می تواند سیگنال منفی برای برگشت قیمت به سمت حمایت های مشخص شده باشد. در صورت افزایش قیمت و شکست مقاومت فعلی، هدف بعدی خریداران در محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار خواهد بود.

تحلیل شیبا SHIB امروز 5 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 28 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز شیبا SHIB در طی هفته گذشته زیر مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۵۰ دلار روند رنجی به خود گرفت. بعد از فشار فروش شدیدی که قیمت را زیر محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار رساند، حجم معاملات به شدت کاهش پیدا کرد. بنابراین اگر بازار شرایط مساعدی به خود بگیرد، و قیمت کاملا بالای سطح مشخص شده برگردد، در پولبک به این ناحیه می توانیم انتظار واکنش مثبت را داشته باشیم.

اما اگر فشار فروش در بازار زیاد شود، و بیت کوین به کف قبلی خود برگردد، احتمال شکست حمایت خط روند صعودی در تایم فریم ۴ ساعته و ریزش بیشتر قیمت برای اهداف پایین تر در محدوده های ۰.۰۰۰۰۰۷۷۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۶۵۰ دلار بالا می رود. در بازه زمانی ۴ ساعته می توانیم یک الگوی مثلث در نظر بگیریم. شکست الگو از پایین می تواند منجر به ادامه روند نزولی شود. برای صعودی شدن روند شیبا، نیاز به ثبات شرایط در کل بازار افزایش تمایلات خریداران برای سرمایه گذاری می باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 28 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۸ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 21 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز SHIB در طی هفته گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت. بعد از رشد قیمت ۳۰ درصدی از محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۱۰۰ دلار، قیمت شیبا تا مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۵۰ دلار هم رشد داشت. اما در این ناحیه واکنش بسیار شدیدی داشت، و مجددا به سمت حمایت های پایین برگشت. حمایت رند ۰.۰۰۰۰۱۰۰ دلار باز هم به مقاومت تبدیل شد، و این بار سطح حمایت دوم در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۰ الی ۰.۰۰۰۰۰۹۵ دلار نیز به صورت موقت شکسته شد.

همانطور که مشاهده می کنید، ما در تایم فریم روزانه می توانیم یک روند رنج را ببینیم، و تا زمانی که سطح حمایت فعلی حفظ شود، احتمال برگشت قیمت شیبا به سمت مقاومت های قبلی وجود دارد. فقط نیاز است که در تایم فریم ۴ ساعته قیمت حداقل یک بار بالای محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰۷ دلار برگردد. در این صورت می توانیم انتظار تغییر روند را در تایم فریم ۴ ساعته داشته باشیم. اگر فشار فروش ادامه داشته باشد، و حمایت فعلی شکسته شود، ریزش قیمت شیبا می تواند تا محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۳۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 21 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 7 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۷ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز شیبا SHIB در تایم فریم روزانه از کانال نزولی خود خارج شده است، و همانطور که تحلیل آن امروز صبح به عنوان ارزهای سود ده معرفی شد، با ادامه حرکت صعودی به مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۱۲۶ الی ۰.۰۰۰۰۱۳۰ دلار برخورد کرد، و با واکنش منفی همراه شد. اما به دلیل حمایت بیش از حد خریداران مجددا در حال شکست کامل این مقاومت می باشد. اگر کندل روزانه به همین صورت بسته شود و شاهد برگشت قیمت زیر ناحیه ۰.۰۰۰۰۱۲۵ دلار نباشیم، می توانیم انتظار داشته باشیم که در بازه زمانی روزانه مجدداً روند قیمت صعودی شده باشد.

واگرایی شدید منفی روی اندیکاتور RSI مشاهده می شود، و از طرفی این نگرانی وجود دارد که احتمال برگشت قیمت و بسته شدن کندل زیر این مقاومت وجود داشته باشد. اما در هر صورت برای شکست نیاز به تایید کندل های بعدی با حجم معاملات بالا می باشد. در صورت شکست کامل مقاومت فعلی تا اهداف ۰.۰۰۰۰۱۵ و محدوده ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار را خواهد داشت. در بازه زمانی هفتگی می توانیم یک شکست کامل خط روند نزولی و پولبک بین خط روند را مشاهده کنیم. بنابراین تا زمانی که بیت کوین در محدوده مقاومت فعلی شروع به رنج زدن کند، و ریزش نداشته باشد پتانسیل رشد قیمت برای شیبا وجود خواهد داشت.

تحلیل شیبا SHIB امروز 7 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۷ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز شیبا SHIB در هفته گذشته روند نزولی داشته و کندل هفتگی آن با منفی ۶.۸۹ درصد در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۲۷ دلار بسته شده است. قیمت هنوز در کانال نزولی قرار دارد. و نوسانات در حوالی یک محدوده رند و در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار در حال معامله شدن می باشد. همانطور که در بازه زمانی روزانه مشاهده می کنید، یک محدوده حمایتی مهم از گذشته برای شیبا در نظر گرفته شده بود، که با واکنش همراه بوده است، و در آخرین برخورد نیز واکنش مثبت روی نمودار مشاهده می شود.

قیمت هنوز داخل کانال نزولی است، و برای شکست سقف کانال باید از مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۰۲۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۰۷۰ دلار عبور کند. همچنین در تایم فریم چهار ساعته روند رنجی را مشاهده می کنیم، که می تواند بین حمایت مقاومت های مشخص شده ادامه داشته باشد. از نظر حجم معاملات نسبت به هفته‌های گذشته کاهش شدیدی مشاهده می شود و این کاهش با توجه به ورود قیمت به فاز فشردگی طبیعی می باشد. مقاومت اندیکاتور EMA در تایم فریم روزانه دقیقا در محدوده مقاومت رسم شده قرار گرفته، و این محدوده را تایید می کند. عبور قیمت از این مقاومت نیز می تواند یکی دیگر از نشانه های تغییر روند در تایم ۴ ساعته و خروج از کانال نزولی باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 30 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۳۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز SHIB همچنان داخل کانال نزولی میان مدت خود و در یک موج اصلاحی عمیق در حال نوسان می باشد. در طی هفته گذشته در بیشتر روزها روند رنجی داشت. اما زمانی که در حال کاهش قیمت و همزمان فشار فروش در بازار شدت گرفت، با شکست حمایت محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰۷ دلار، کاهش قیمت‌ آن تا حمایت مهم تر ۰.۰۰۰۰۰۹۳۰ دلار ادامه پیدا کرد.

واکنش مثبت خوبی به این محدوده حمایت مشاهده شد و باعث رشد ۱۶ درصدی قیمت شیبا شد. قیمت مجدداً به نیمه بالایی کانال نزولی برگشته است، اما در صورتی که بالای محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۰۷ دلار برگردد، پتانسیل شکست سقف کانال نزولی و حرکت به سمت مقاومت های ۰.۰۰۰۰۱۲۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۳۰ دلار را خواهد داشت. در بازه زمانی هفتگی برای ارز شیبا یک روند کاملاً رنج روی نمودار مشاهده می شود و قیمت مجدد به محل شروع بزرگترین موج صعودی برگشته است. این محدوده در گذشته نیز با واکنش خوبی همراه بوده و انتظار می‌رود که با حفظ این حمایت قیمت از کانال نزولی خارج شود.

تحلیل شیبا SHIB امروز 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 9 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز SHIB در طول هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. اما مومنتوم آن صعودی بود، و حرکت به سمت مقاومت های سقف کانال نزولی کوتاه مدت را شاهد بودیم. در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار مقاومتی وجود دارد که مانع از رشد بیشتر قیمت شده است. همچنین مقاومت محدوده مشخص شده روی نمودار در صورتی که پر قدرت شکسته شود، و کندل قوی در تایم فریم ۴ ساعته به همراه حجم معاملات بالا، بالای این محدوده بسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که اهداف قیمتی ۰.۰۰۰۰۱۲، و ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار توسط خریداران رویت شود.

در بازه زمانی ۴ ساعته داخل کانال می توانیم یک خط روند صعودی رسم کنیم. در صورت شکست خط روند از از پایین، و تثبیت کندل ۴ ساعته، احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت های قبلی در کف کانال بالا خواهد رفت. بنابراین محدوده فشردگی فعلی در این هفته برای ادامه روند شیبا مهم می باشد. نکته مهم بعدی این است که پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت برای شیبا در صورت برخورد به حمایت کف قبلی بالا خواهد بود. پس با احتمال بیشتر می توانیم انتظار کاهش قیمت را داشته باشیم.

تحلیل شیبا SHIB امروز 9 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 2 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲ مهر ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز SHIB در طی هفته دو گذشته با ناتوانی خریداران در حفظ محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۱۲۶ الی ۰.۰۰۰۰۱۳۰ دلار مواجه شد، و قیمت آن با برگشت شدیدی که به کف کانال صعودی کوتاه مدت داشت، واکنش مثبتی نشان نداد. کاهش بیشتر قیمت شیبا در طی خروج سرمایه ای که در کل بازار به وجود آمد، ادامه پیدا کرد. کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۱۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۰۷ دلار ادامه داشت، و سپس در این ناحیه حمایت خوب خریداران شیبا و افزایش تقاضا موجب رشد قیمت و واکنش مثبت به این ناحیه شد.

برای وضعیت فعلی شیبا می توان یک کانال نزولی کوتاه مدت در نظر گرفت. تنها در صورتی که سقف کانال در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۲۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۲۷ دلار پر قدرت شکسته شود، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت شیبا برای تست مجدد مقاومت سقف قبلی را داشته باشیم. اما در تایم فریم ۴ ساعته واگرایی منفی مخفی روی نمودار وجود دارد که می تواند نشانه کاهش احتمالی قیمت و برگشت به سمت کف کانال نزولی باشد. بنابراین در صورت شکسته شدن خط روند صعودی کوتاه مدت، و واکنش منفی به مقاومت، می توان هشدار تغییر روند را دریافت کرد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 2 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 19 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز SHIB در طول هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت شیبا زیر محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۳۰ دلار در نوسان بود. فشار خرید روز گذشته هم موجب شکسته شدن این مقاومت نشد. اما یک کانال صعودی کوتاه مدت برای شیبا در نظر گرفته شده است، که قیمت با واکنش مثبت به کف کانال، در حال شکست مقاومت پیش رو می باشد. اگر این مقاومت با حجم معاملات بالای خرید شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت تا اهداف ۰.۰۰۰۰۰.۱۴ الی ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار ادامه داشته باشد.

همچنین اگر بازار مساعدی در هفته آینده داشته باشیم، احتمال ادامه رشد قیمت شیبا و برخورد به مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار وجود دارد. اندیکاتور MACD از محدوده مومنتوم منفی خارج شده است، و شرایط صعودی کوتاه مدت برای شیبا می تواند ادامه داشته باشد. توجه داشته باشید که سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار در صورتی که قیمت به آن برخورد کند، پتانسیل تشکیل واگرایی منفی و برگشت قوی تر قیمت از این ناحیه وجود دارد. بنابراین احتمال سیو سود خریداران کوتاه مدت در این مقاومت بالا می باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 19 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 12 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز شیبا SHIB در طی هفته گذشته روند کاملا نزولی داشته است. قیمت شیبا بعد از کاهش به زیر حمایت محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۱۲۶ الی ۰.۰۰۰۰۱۳۰ دلار، اکنون روند رنجی پیدا کرده است، و در صورت پولبک به این محدوده، انتظار کاهش بیشتر و ادامه روند نزولی را برای شیبا داریم. اگر قیمت سریعا بالای این محدوده برگشت نداشته باشد، هدف اصلی فروشندگان با احتمال بالا در محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۰۹۵۰ دلار خواهد بود. یک حمایت مینور نیز در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۱۰ دلار قرار گرفته است، و قیمت در صورت برخورد به این ناحیه می تواند مدتی متوقف شود. سفارشات خرید تعدادی از خریداران هنوز روی این سطح باقی مانده است. با توجه به اینکه شروع حرکت آخرین موج صعودی از این محدوده بوده است، بنابراین انتظار واکنش مثبت را داریم. مجددا در صورت برگشت قیمت بالای مقاومت فعلی، روند صعودی می تواند از سر گرفته شود.

تحلیل شیبا SHIB امروز 12 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 22 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال SHIB را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت SHIB را مشاهده کنید.

رمز ارز شیبا SHIB در تمام هفته گذشته روند رنجی داشته است. این ارز همچنان زیر یک محدوده مقاومت در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۳۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۳۶ دلار قرار گرفته است، و امروز نیز مجددا به این ناحیه واکنش منفی نشان داده است. همان طور که مشاهده می کنید، قیمت همچنان در کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد،

اما به سقف کانال نزولی بلند نزدیک شده است، و در صورتی که قدرت خریداران برای شکست مقاومت پیش رو کافی باشد، و کندل هفتگی بالای این ناحیه بسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که هدف بعدی در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۴۷ الی ۰.۰۰۰۰۱۵۰ دلار برای کوتاه مدت در دسترس خریداران باشد. در تایم فریم ۴ ساعته با رسم یک خط روند صعودی روی موج آخر می توان در هنگام شکست احتمالی این حمایت داینامیک، سیگنال نزولی دریافت کرد. اندیکاتور MACD نیز واگرایی منفی را شناسایی کرده است، و در صورت شکست حمایت خط روند، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۰.۰۰۰۰۱۱۲ الی ۰.۰۰۰۰۱۰۸ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 22 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 15 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز شیبا SHIB در دو هفته گذشته یک روند کاملا رنج را سپری کرده است. قیمت شیبا در یک محدوده حمایت مقاومت استاتیک قرار گرفته است. از طرفی این محدوده کاملا داخل ابر اندیکاتور Ichimoku قرار گرفته است، که همین مورد موجب رنج شدن قیمت شده است. در تایم فریم روزانه می توان یک کانال باریک صعودی برای شیبا در نظر گرفت.

کف این کانال تا زمانی که شکسته نشود، پتانسیل رشد بیشتر قیمت و تست مجدد مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۱۳ الی ۰.۰۰۰۰۱۳۵ دلار وجود دارد. همچنین مقاومت دوم در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار نیز پتانسیل برخورد قیمت به آن وجود دارد. در صورت شکست این مقاومت، روند در تایم فریم روزانه نیز صعودی خواهد شد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 15 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 1 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز شیبا SHIB در طول هفته گذشته با ادامه رشدی که از محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار شروع شده بود، تا سطح مقاومتی که برای آن در نظر گرفته شده بود و در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار قرار دارد، رشد آن ادامه پیدا کرد. این ناحیه مقاومت به دلیل اینکه ناحیه تغییر جهت روند در تایم فریم روزانه می باشد، با واکنش همراه بوده است. خط روند صعودی قیمت در تایم فریم روزانه هنوز اعتبار دارد.

بنابراین اگر این خط روند به سمت پایین شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که مجددا کاهش قیمت ها به سمت حمایت های ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار و حتی حمایت محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار ادامه داشته باشد. تنها در صورتی که مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، احتمال خروج قیمت از کانال نزولی فراهم خواهد شد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 1 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 25 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز شیبا SHIB در هفته گذشته روی حمایتی که در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار روی نمودار رسم شده است، نوسانات خود را به ثبت رساند. این حمایت مهم به دلیل اینکه یک ناحیه بسیار رند و نزدیک به کف آخرین موج صعودی می باشد، محدوده بسیار مناسبی برای تجمیع خریداران می باشد. الگوی سر و شانه معکوس روی نمودار شیبا نمایان شده است، و در صورتی که مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، احتمال خروج قیمت از کانال نزولی و حرکت به سمت مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۲۰ دلار افزایش خواهد یافت. اندیکاتور پیوت پوینت نیز سطح حمایت فعلی را تایید می کند. بنابراین این ناحیه نقطه عطف ادامه حرکت قیمت تا پایان ماه جاری می باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 25 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 18 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SHIB در طی هفته گذشته با حمایت خوبی که در محدوده رند ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار داشت، حرکت صعودی خود را ادامه داده است. قیمت شیبا با توجه به اینکه اندیکاتور پیوت پوینت محدوده حمایت فوق را به عنوان نقطه عطف ماهانه نشان می‌دهد، بنابراین تا زمانیکه این حمایت حفظ شود، قدرت خرید بالا خواهد بود، و قیمت می تواند تا مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۲ و ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار رشد داشته باشد.

همچنین با توجه به اینکه در تایم فریم روزانه یک الگوی سر و شانه معکوس تشکیل شده است، در صورت شکست مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار، رشد قیمت می تواند تا مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار ادامه داشته باشد. این مقاومت در سقف کانال نزولی شیبا قرار گرفته است ، و احتمال واکنش قیمت و سیو سود خریداران کوتاه مدت در این ناحیه وجود دارد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 18 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 11 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز شیبا SHIB در طی هفته گذشته روند رنجی را پشت سر گذاشت. بعد از حرکت صعودی قوی که از محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۰۷۵ دلار شروع شده بود، خریداران با قدرت زیاد توانستند سقف کانال نزولی را شکسته و قیمت را به محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار برسانند. در حال حاضر یک ساعته حمایت مهم در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار قرار گرفته است.

با توجه به اینکه اندیکاتور pivot points در این قیمت به عنوان محدوده مبنا می تواند جهت حرکت روند را برای ماه جاری تعیین کند، بنابراین تا زمانی که حمایت شکل گرفته توسط خریداران حفظ شود، اهداف قیمت در محدوده های ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار، ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار خواهد بود. لازم به ذکر است که روند شیبا در تایم فریم ۴ ساعته در صورت حفظ حمایت فعلی صعودی باقی خواهد ماند.

تحلیل شیبا SHIB امروز 11 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل شیبا SHIB امروز ۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز شیبا SHIB در طی هفته گذشته روند صعودی کوتاه مدت آن ادامه پیدا کرد، و قیمت این ارز با خروج از کانال نزولی، در حال حرکت به سمت محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۳۵۴ الی ۰.۰۰۰۰۱۴۱۳ دلار می باشد. با رسم یک خط روند صعودی روی موج آخر می توان یک حمایت داینامیک برای شیبا در نظر گرفت. با توجه به قدرت موج صعودی در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، امکان ادامه حرکت صعودی و برخورد قیمت به مقاومت ذکر شده وجود دارد. همچنین حمایت کوتاه مدت نیز در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۰ الی ۰.۰۰۰۰۱ دلار قرار گرفته است، و با توجه به واگرایی مثبتی که توسط RSI شناسایی شده است، برای هفته جاری می توانیم انتظار ادامه رشد قیمت شیبا را داشته باشیم.

تحلیل شیبا SHIB امروز 4 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 28 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SHIB روند نزولی خود را داخل کانال نزولی که برای آن در نظر گرفته بودیم ادامه داده است، و در حال برخورد به محدوده حمایتی است که یک سال گذشته از این محدوده رشدی بیش از ۱۰۰۰ درصد را به ثبت رسانده است. این حمایت که در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۶۳ الی ۰.۰۰۰۰۰۶۸ دلار قرار گرفته است پتانسیل متوقف کردن قیمت و شروع یک روند رنج را در این محدوده برای بازه زمانی طولانی دارد. انتظار داریم که با متوقف شدن قیمت در این محدوده حمایت یک برگشت تا سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار را از رمز ارز شیبا مشاهده کنیم. برای کوتاه مدت تا زمانی که تثبیت قیمت روی محدوده های حمایت نداشته باشیم انتظار برگشت با توجه به شیب بالا روند نزولی را نداریم.

تحلیل شیبا SHIB امروز 28 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 21 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SHIB در طول دو هفته گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد. این رمز ارز در محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۰۹۰۰ دلار یک حمایت مهم در اختیار دارد. با توجه به اینکه قیمت داخل کانال نزولی قرار گرفته است، در صورتی که حمایت آن شکسته شود، فشار فروش می تواند قیمت را وارد کانال نزولی دوم کند، و احتمال ریزش بیشتر حداقل تا محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۰۰ دلار وجود دارد. روند قیمت تا زمانی کانال نزولی پر قدرت شکسته نشود، نزولی باقی خواهد ماند. اندیکاتور Ichimoku در تایم فریم ۴ ساعته نیز کاملا شرایط نزولی را نشان می دهد. برای رشد قیمت باید تا زمان تثبیت شرایط در بازار منتظر ماند.

تحلیل شیبا SHIB امروز 21 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 7 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SHIB مطابق انتظاری که هفته گذشته داشتیم، روند رنجی داشته است، و مجددا به کف حمایت محدوده ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار برخورد کرده و به آن واکنش مثبت نشان داده است. در تایم فریم ۴ ساعته می توان روی موج نزولی آخر یک خط روند رسم کرد. در صورتی که این خط روند به سمت بالا شکسته شود، اولین هدف قیمت محدوده سقف کانال رنج کوتاه مدت در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار خواهد بود.

شیب روند نزولی بسیار زیاد می باشد، و قیمت به تازگی از محدوده اشباع فروش خارج شده است. اندیکاتور Ichimoku نیز نشان می دهد که قیمت به محدوده حمایت مهمی برخورد کرده است، و در صورتی که خط روند نزولی تبدیل به حمایت شود، شرایط روزهای آینده شیبا بهتر خواهد شد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 7 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 24 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز شیبا SHIB در اثر ریزش های شدیدی که در بازار شاهد بودیم کاهش قیمت چشمگیری داشت، و کندل هفتگی آن با منفی ۳۳ درصد زیر سطح مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۱۸ الی ۰.۰۰۰۰۱۹ دلار در حال بسته شدن می باشد. البته این ریزش موجب واکنش قیمت به حمایت پایین تری در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار شده است.

تا زمانی که کندل ماهانه زیر این ناحیه بسته نشود، پتانسیل برگشت قیمت در بلند مدت وجود دارد. برای کاهش فشار فروش و توقف کامل ریزش ها نیز باید در سطوح حمایت فعلی حجم معاملات کاهش داشته باشد و همچنین انتظار داریم تا زمانیب که اخبار مثبتی در بازار منتشر نشود، روند قیمت در هفته های آینده رنج باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 24 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 17 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز شیبا SHIB در طول هفته گذشته چندین بار به محدوده حمایت ماهانه خود در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۸ الی ۰.۰۰۰۰۱۹۶ دلار برخورد کرده و به آن واکنش نشان داده است. این حمایت در ماه های گذشته نیز مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. ترند لاین نزولی که روی نمودار رسم شده در صورتی که شکسته شود و تبدیل به حمایت گردد، می توانیم انتظار داشته باشیم که سقف کانال رنج هدف کوتاه مدت خریداران شیبا خواهد بود.

در صورتی که ریزش های شدیدی در بازار نداشته باشیم، انتظار داریم که این محدوده حمایت می تواند نقطه شروع یک موج صعودی جدید در آینده باشد. گپ مثبت ابر اندیکاتور Ichimoku نیز می تواند یکی از نشانه های برگشت قیمت در روزهای آینده باشد. بنابراین هدف اول قیمت در صورت شکست ترند لاین، قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵۵۰ دلار می باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 17 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 10 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز شیبا SHIB از دو هفته گذشته که در محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۲۵۰ الی ۰.۰۰۰۰۲۵۵ دلار قرار گرفته بود، حرکت نزولی خود را ادامه داد. فشار فروشی که از این محدوده شروع شد، تا حمایت خطی ۰.۰۰۰۰۲۲۰۰ دلار ادامه پیدا کرده است. تمام تلاش خریداران با سیو سود در مقاومت ذکر شده به نتیجه رسید. مجددا حرکت صعودی از محدوده حمایت اصلی ۰.۰۰۰۰۲۰ الی حمایت فعلی می تواند شروع شود. در بازه زمانی ۴ ساعته می توانیم برای روند نزولی یک کانال باریک در نظر بگیریم که نوسانات قیمت به خوبی داخل کانال برقرار می باشد.

موج نزولی آخر در تایم ۴ ساعته در صورتی که شکسته شود، حرکت قیمت از کف این کانال نزولی می تواند تا سقف کانال ادامه داشته باشد. بنابراین یک مقاومت مینور در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۳۵ دلار وجود دارد که می تواند در کوتاه مدت با واکنش همراه باشد. به طور کلی برای برگشت و حمایت خریداران، نیاز به شرایط مثبتی در بازار داریم که هم مقاومت مینور ذکر شده و هم مقاومت بالاتر در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار شکسته شود و تبدیل به حمایت گردد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 10 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 27 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SHIB در تایم فریم روزانه روند کاملا رنجی دارد. این ارز که در هفته گذشته از محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۲۲۰۰ دلار حرکت صعودی خود را شروع کرده است، تا مقاومت رند ۰.۰۰۰۰۳۰ دلار رشد داشته است. بعد از واکنش شدیدی که به این مقاومت داشت، مستقیما تا حمایت محدوده ۰.۰۰۰۰۲۵۰۰ الی ۰.۰۰۰۰۲۵۵۰ دلار کاهش قیمت داشته است.

در صورتی که در تایم فریم ۱ ساعته خریداران قیمت را بالای محدوده ۰.۰۰۰۰۲۵۶۰ الی ۰.۰۰۰۰۲۵۸۰ دلار برسانند و کندل ۱ ساعته بالای خط روند نزولی آن بسته شود، امکان رشد مجدد قیمت تا مقاومت ۰.۰۰۰۰۳۲۰۰ دلار وجود دارد. حد ضرر این معامله می تواند شکست حمایت ۰.۰۰۰۰۲۵۰۰ دلار باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 27 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 20 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

همانطور که نمودار رمز ارز شیبا SHIB را ملاحظه می کنید، روند قیمت در تایم فریم روزانه بین محدوده مقاومت ۰.۰۰۰۰۳۲ الی ۰.۰۰۰۰۳۴ دلار و حمایت ۰.۰۰۰۰۱۸ الی ۰.۰۰۰۰۲۰ دلار رنج شده است. با فرض حفظ محدوده حمایت اصلی، روند قیمت در تایم فریم هفتگی صعودی باقی خواهد ماند. اما برای تایم روزانه تا زمانی که مقاومت مورد نظر تبدیل به حمایت نشود، روند قیمت صعودی نخواهد شد.

برای پایان هفته و هفته بعد، انتظار می رود که قیمت با برخورد مجدد به سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۲۰ دلار و همچنین پولبک به ترند لاین نزولی شکسته شده، حرکت بعدی خود را برای رشد بیشتر حداقل تا مقاومت های فعلی داشته باشد. به طور کلی پتانسیل ادامه روند رنج در ماه جاری در کانال رنج فعلی وجود دارد. حتی در صورتی که حمایت جدی از شیبا روی محدوده حمایت ذکر شده انجام نشود، احتمال ریزش بیشتر تا کف کانال صعودی در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار برای شیبا وجود دارد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 20 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 6 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل شیبا SHIB امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز شیبا SHIB در حال تلاش برای حفظ محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۲۱۵ الی ۰.۰۰۰۰۲۲۵ دلار می باشد. کندل هفتگی الگوی چکش معکوس را روی این محدوده حمایت نشان می دهد. تلاش برای شکست خط ترند لاین نزولی تا این لحظه قطعی نبوده است، و مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۲۵۵ الی ۰.۰۰۰۰۲۶۰ دلار هنوز شکسته نشده است.

با شکست این مقاومت، روند قیمت در تایم ۴ ساعته صعودی خواهد شد. در زمان نگارش این تحلیل، شیبا بالای یک محدوده حمایت در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۳۴۰ الی ۰.۰۰۰۰۲۳۸۸ دلار قرار گرفته است، و تا زمانی که این سطح مینور را حفظ کند، پتانسیل عبور از مقاومت پیش رو را دارد. مقاومت اصلی نیز در محدوده ۰.۰۰۰۰۳۴ الی ۰.۰۰۰۰۳۶ دلار می باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 6 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۶ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 28 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SHIB در طول هفته گذشته با توقف کامل در محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۲۱ الی ۰.۰۰۰۰۲۲۵ دلار شروع به افزایش قیمت کرد. این ارز با رشد ۹ درصدی به خط روند نزولی خود در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار برخورد کرده و به آن واکنش داشته است. در واقع مقاومتی که در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۵۵ الی ۰.۰۰۰۰۲۶ دلار وجود دارد، در صورتی که شکسته شود و تبدیل به حمایت گردد، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را تا محدوده ۰.۰۰۰۰۳۴ الی ۰.۰۰۰۰۳۶ دلار داشته باشیم.

روند قیمت در بازه زمانی روزانه کاملا رنج می باشد، و بعد از برخورد به مقاومت دوم انتظار واکنش و برگشت قیمت به سمت حمایت ۰.۰۰۰۰۳۰ دلار را خواهیم داشت. با توجه به واگرایی مثبت اندیکاتور MACD می‌توانیم انتظار رشد خوبی در کوتاه مدت از شیبا داشته باشیم.

تحلیل شیبا SHIB امروز 28 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز21 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز۲۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز SHIB در طول هفت روز گذشته با کاهش قیمت همراه بود. بعد از رشدی که قیمت تا محدوده مقاومت خط روند نزولی داشت، با واکنش و سیو سود خریداران در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۸۰۰ دلار مواجه شد، و سپس شاهد کاهش بیشتر تا محدوده کف کندل قبلی بودیم. کف کندل هفته قبل نیز در حال شکسته شدن می باشد، در اینصورت قیمت می تواند تا حمایت پایین تر خود که حمایت اصلی شیبا می باشد و در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۵۰۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۸۰۰ دلار قرار دارد، کاهش داشته باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 21 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه:

یک سطح حمایت مینور نیز در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۱۵ الی ۰.۰۰۰۰۲۲۵ دلار قرار دارد، که قیمت روی این سطح می باشد. در گذشته این محدوده فقط با هیجانات بازار شکسته شد، و سطح حمایت معتبری می باشد. چنانچه قیمت بالای ۰.۰۰۰۰۲۲۳۲ دلار باقی بماند، می توانیم انتظار داشته باشیم که این سطح حمایت به قوت خود باقی می ماند. در غیر اینصورت باید انتظار حمایت های پایین تر را داشته باشیم.

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز 21 اسفند 1400
تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 14 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز شیبا هم مانند اکثر ارزهای بازار کاهش قیمت داشت. زمانی که قیمت مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۲۷ الی ۰.۰۰۰۰۲۸ دلار رسید، با کاهش تقاضا و فشار فروش مواجه شد. قیمت این ارز در این محدوده که مقاومت داینامیک خط روند نزولی نیز از این محدوده عبور می کند، این مقاومت را تقویت کرد و باعث کاهش قیمت شد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 14 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه:

در تایم پایین ما یک کانال نزولی واگرا برای شیبا در نظر گرفته بودیم. با شکسته شدن این کانال حرکت به سمت مقاومت ادامه داشت، ولی به دلیل نزولی بودن مومنتوم روند، مجددا شاهد کاهش قیمت و پولبک کامل به سقف کانال نزولی بودیم. امروز نیز قیمت با رشد ۵ درصد به یک محدوده مقاومت مینور در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۴۸ دلار برخورد کرده است. اگر حجم معاملات بالا باشد این سطح تبدیل به حمایت خواهد شد در غیر این صورت از این محدوده شاهد ادامه کاهش قیمت به سمت حمایت های پایین تر خواهیم بود.

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز 14 اسفند 1400
تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 8 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال شیبا را برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز شیبا در ادامه ریزش هفته گذشته باز هم کاهش قیمت داشت، اما به سطح حمایت مهمی در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۰ دلار واکنش خوبی نشان داده است، و با افزایش ۱۹ در صدی به قیمت ۰.۰۰۰۰۲۴ دلار نیز رسیده است. شیبا که یک خط روند نزولی را به سمت بالا شکسته است، و این مورد نشانه ورود خریداران می باشد، در چند روز گذشته دقیقا به خط روند پولبک زده است. اما روند قیمت بین این دو خط روند نزولی رنج خواهد بود، و فشار خریدی در بازار هنوز وجود ندارد. حمایت های اصلی نیز در قیمت ۰.۰۰۰۰۱۵ الی ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار در کف کانال صعودی می باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 8 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل شیبا SHIB امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه:

در بازه زمانی ۴ ساعته یک کانال نزولی واگرا روی نمودار رسم شده است، که نشان دهنده شروع قدرت گرفتن خریداران است، اما به دلیل اینکه آخرین سقف و کف در محدوده ای قرار دارد که کل روند در این محدوده می تواند به صورت رنج باشد، ادامه نوسانات قیمت در این هفته با معاملات کوتاه مدت و نوسانی همراه خواهد بود.

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز 8 اسفند 1400
تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز ۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 23 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل شیبا رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز شیبا بعد از ادامه روند صعودی هفته گذشته بازار، به دو محدوده مهم مقاومت برخورد کرد. محدوده اول با حمایت خوب خریداران شکسته شد، و موقتاً تبدیل به حمایت شد. اما محدوده دوم که در قیمت ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار قرار دارد واکنش و سیو سود خریداران در این محدوده همراه بود. حجم معاملاتی که در سقف قیمت به ثبت رسیده، بیش از دو برابر میانگین معاملات یک ماه گذشته می باشد.

به دلیل واکنش به مقاومت مورد نظر روند در تایم روزانه صعودی نشد و کاهش قیمت منجر به رنج شدن روند در تایم روزانه خواهد شد. همچنین مقاومت محدوده‌ ۰.۰۰۰۰۲۸۵۰ الی ۰.۰۰۰۰۲۶۶۰ دلار نیز  تبدیل به حمایت شده و قیمت اکنون بالای این محدوده قرار گرفته است. بنابراین انتظار داریم که ادامه روند قیمت بین دو محدوده مشخص شده روی نمودار ادامه پیدا کند. قیمت از اندیکاتور EMA نیز عبور کرده و این اندیکاتور نشان می دهد که حمایت خوبی در حال حاضر در محدوده فعلی قیمت وجود دارد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 23 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه:

اگر ریزشی در بازار شاهد باشیم، و حمایت مهم بیت کوین از دست برود، حمایت فعلی شیبا هم شکسته خواهد شد و قیمت به محدوده حمایت قبلی برخواهد گشت. در غیر اینصورت روند رنج بین دو محدوده مشخص شده نمودار ادامه پیدا خواهد کرد.

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز 23 بهمن 1400
تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 16 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل شیبا رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز شیبا طبق الگوی رسم شده روی نمودار که هفته گذشته در محدوده حمایت بررسی کرده بودیم، از الگوی مثلث به سمت بالا خارج شد و در حال برگشت به سمت مقاومت های خود می باشد. شیبا در این هفته با افزایش ۱۰ درصد قیمت تا این لحظه همراه بوده است، و در حال برگشت به سمت خط روند نزولی خود می باشد. با توجه به اینکه هنوز در روند نزولی هستیم، در صورتی که قیمت به خط روند نزولی برخورد کند و خط روند صعودی کوتاه مدت خود را بشکند در این صورت باز هم می ‌توان انتظار کاهش قیمت و رسیدن به سمت حمایت های محدوده ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار را داشت.

تحلیل شیبا SHIB امروز 16 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه:

در صورت شکست خط روند صعودی، نمی توان انتظار صعودی شدن روند را داشت. قیمت فعلی در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۴ دلار می باشد‌‌. بنابراین برای تایید شکست این مقاومت باید منتظر بسته شدن کندل روزانه حداقل ۳ کندل بالای این محدوده باشیم. همانطور که مشاهده می کنید مومنتوم اندیکاتور RSI صعودی بوده و در حال حرکت به سمت محدوده اشباع خرید می باشد. بنابراین همچنان انتظار ادامه حرکت صعودی را داریم.

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز 16 بهمن 1400
تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 9 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل شیبا رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز شیبا همانطور که در تایم فریم روزانه مشاهده می کنید در طول چند روز گذشته کاملا روند رنجی داشته است. همچنین دامنه نوسانات بسیار محدود و حجم معاملات پایینی را به ثبت رسانده است. در واقع سرمایه‌ گذاران روی این ارز تمایلات کمی داشته اند، و تا این لحظه تغییرات محسوسی روی قیمت مشاهده نشده است.

قیمت در تایم های پایین تر در حال تشکیل الگوی مثلث بوده و این الگو پتانسیل شکست از هر طرف را دارد. اگر الگو از بالا شکسته شود در واقع اگر سطح ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار تبدیل به حمایت شود، رشد قیمت می تواند تا محدوده ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار ادامه داشته باشد. اما اگر این مثلث از پایین شکسته شود با توجه به اینکه در روند نزولی هستیم، می ‌توانیم باز هم شاهد کاهش قیمت و برخورد به سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۱۷ تا ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار باشیم.

تحلیل شیبا SHIB امروز 9 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته:

شیب روند نزولی هم همچنان به دلیل اینکه بالا می باشد، تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۰.۰۰۰۰۳۰ دلار برنگردد، روند قیمت در تایم روزانه نزولی خواهد بود. همچنین تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار برنگردد، روند قیمت در تایم ۴ ساعته نیز نزولی خواهد بود. اندیکاتور شرایط مومنتوم صعودی را نشان می دهد.

بنابراین پتانسیل شکست الگوی مثلث از بالا بیشتر می باشد. اما باید توجه کرد که در حال نزدیک شدن به محدوده اشباع خرید است. اگر سقف مثلث به صورت فیک شکسته شود امکان برگشت قیمت داخل الگو و شکست الگوی از پایین وجود دارد.

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته امروز 9 بهمن 1400
تحلیل ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 2 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز SHIB بعد از رشد ۱۰۰۰ درصدی که ۴ ماه گذشته از محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۰۰ دلار شروع کرد، وارد روند اصلاح شده است. قیمت هنوز در موج اصلاحی به سر می برد، و بیش از ۵۵ درصد موج اصلی اصلاح داده است. که در بازه زمانی هفتگی کاملا طبیعی بوده و این درصد اصلاح قیمت در بازار به وفور اتفاق می افتد. کاهش قیمت در روز گذشته تا قیمت ۰.۰۰۰۰۱۷۰۰ دلار اتفاق افتاد، و یک حمایت مهم در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۳۰۰ تا ۰.۰۰۰۰۲۶۰۰ دلار شکسته شد.

در حال حاضر این سطح به مقاومت تبدیل شده است، و با توجه به ترس شدیدی که در بازار به وجود آمده است، انتظار نداریم که برگشت قیمت را به این زودی شاهد باشیم. پایین ترین حمایت مهم نیز در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۲۰۰ تا ۰.۰۰۰۰۱۴۰۰ دلار قرار گرفته است، و این حمایت در صورت ریزش بیشتر بازار، توانایی برگشت کامل قیمت به سمت بالا را دارد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 2 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه:

خط روند نزولی به عنوان مقاومت داینامیک عمل می کند، و قیمت هر بار که به این خط برخورد کرده است، با واکنش و فشار فروش همراه بوده است. به طور کلی برای برگشت کامل قیمت و صعودی شدن مومنتوم روند، نیاز است که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح ۰.۰۰۰۰۲۳۰۰ تا ۰.۰۰۰۰۲۶۰۰ دلار برسانند، تا شاهد ادامه رشد قیمت باشیم.

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز 2 بهمن 1400
تحلیل ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز ۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 25 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز شیبا  SHIB دومین هفته است که در طی روند اصلاح قیمت با افزایش تقاضا مواجه شده است. در طول این هفته تا این لحظه ۱۱ درصد رشد داشته است. در زمان نگارش این  تحلیل، قیمت شیبا ۰.۰۰۰۰۳۱۴۰ دلار می باشد. در حال حاضر قیمت شیبا داخل یک محدوده مقاومت نفوذ کرده است. چنانچه خریداران بتوانند قیمت را بالای ۰.۰۰۰۰۳۲ دلار برسانند، و یک کندل ۴ ساعته بالای این محدوده کلوز داشته باشیم، می توان انتظار داشت که رشد قیمت تا مقاومت ۰.۰۰۰۰۴۰ دلار ادامه داشته باشد. چرا که در اینصورت روند ۴ ساعته صعودی خواهد شد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 25 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته:

در محدوده ای که شیبا قرار دارد، خریداران در تلاش هستند تا مانع از کاهش قیمت شیبا شوند. یک الگوی مثلث روی نمودار تشکیل شده است، که با شکست این الگو از بالا، می توان انتظار داشت که مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۳۲ دلار شکسته شده و قیمت در شرایط کاملا صعودی قرار بگیرد.

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته امروز 25 دی 1400
تحلیل ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 18 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز شیبا SHIB همچنان در روند اصلاحی به سر می برد. قیمت شیبا در طول یک هفته گذشته، با کاهش بیش از ۱۳ درصد همراه بوده است، و هنوز این کاهش قیمت ادامه دارد. قیمت در طول این هفته به محدوده حمایت بسیار مهمی برخورد کرده است. این حمایت در قیمت ۰.۰۰۰۰۲ تا ۰.۰۰۰۰۳ دلار می باشد. همچنین یک خط روند نزولی نیز روی موج اصلاحی رسم شده است. بنابراین یک الگوی بزرگ مثلث شکل گرفته است. که در صورت شکست این الگو در هفته های آینده، رشد قیمت بسیار زیادی در انتظار شیبا می باشد. اما تمام این موارد به شرایط بازار بستگی دارد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 18 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته:

شیبا در کانال نزولی خود با توقف قیمت مواجه شده است. بی تصمیمی کل بازار و ترس شدید در بین معامله گران باعث رنج شدن قیمت در این روزها برای اکثر آلت کوین ها شده است. اما به طور کلی اگر خریدارها با حمایتشان قیمت را بالای سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۳۱ تا ۰.۰۰۰۰۳۲ دلار برسانند، و قیمت در تایم ۴ ساعته بالای این سطح تثبیت داشته باشد، می توان انتظار خروج کامل قیمت از کانال نزولی، و برگشت تا سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۴۰ دلار را داشت. شکست خط روند صعودی روی اندیکاتور RSI و رسیدن آن به عدد بالای ۵۰ هم می تواند نشانه خوبی برای برگشت قیمت به سمت بالا باشد.

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته امروز 18 دی 1400
تحلیل ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 11 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز شیبا SHIB در طول هفته گذشته با کاهش قیمت مواجه شد. قیمت هنوز در روند اصلاحی به سر می‌برد. این طور که از نمودار پیداست اصلاح زمانی به انتهای موج خود در حال نزدیک شدن می باشد. به دلیل اینکه کانال نزولی به محدوده حمایت بسیار مهمی نزدیک شده است، انتظار برگشت از یکی از محدوده های مشخص شده را داریم. اولین محدوده که شکسته شده و در حال حاضر به مقاومت تبدیل شده است، در قیمت ۰.۰۰۰۰۳۴۶۰ الی ۰.۰۰۰۰۳۹۳۳ دلار می باشد، و محدوده بعدی در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۳۸۶ و ۰.۰۰۰۰۲۸۴۲ دلار است. که محدوده دوم حمایت معتبری می باشد، و در صورت ریزش شدید تر قیمت، انتظار واکنش در این محدوده را داریم.

تحلیل شیبا SHIB امروز 11 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته:

همانطور که ملاحظه می‌فرمایید، خریداران باید قیمت را بالای محدوده مقاومت برسانند، تا روند در این بازه زمانی صعودی شده، و قیمت کانال نزولی را به سمت بالا بشکند. در این صورت بعد از پولبک می توانید به دنبال نشانه های حمایت برای شروع یک حرکت صعودی بگردید. اگر باز هم ریزش در بازار را شاهد باشیم، حمایت مشخص شده در کف کانال، می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شیبا گردد.

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته امروز 11 دی 1400
تحلیل ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 4 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز شیبا SHIB در هفته ای که گذشت حمایت بسیار خوبی در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۹ دلار داشت. قیمت بعد از شکست الگوی کنج و شکست میدلاین کانال به سمت مقاومت سقف کانال حرکت کرد. محدوده مقاومت سقف کانال روی نمودار مشخص می باشد، و اکنون این محدوده با واکنش و توقف قیمت همراه بوده است. در صورتی که مقاومت شکسته شود شرایط برای رشد شیبا تسهیل خواهد شد. بنابراین این محدوده بسیار مهم و تعیین کننده جهت ادامه روند می باشد. اگر این محدوده شکسته نشود، با توجه به اینکه در کانال نزولی قرار داریم می توانیم شاهد یک برگشت دیگر به سمت حمایت مورد نظر باشیم.

تحلیل شیبا SHIB امروز 4 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته:

جزئیات بیشتری در این بازه زمانی روی نمودار مشخص می باشد. با توجه به فشردگی قیمتی که در این محدوده وجود دارد، احتمال شکست مقاومت بالا می باشد. بنابراین می‌تواند در صورتی که این اتفاق بیفتد با حجم معاملات بالا نیز همراه باشد. البته برای شکست کامل مقاومت نیاز است که بالای محدوده ۰.۰۰۰۰۴۲ دلار تثبیت داشته باشد.

تحلیل ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته امروز 4 دی 1400
تحلیل ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 27 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز شیبا SHIB  هنوز در حال کاهش قیمت می باشد. اصلاح قیمت این رمز ارز، محدوده حمایت ۰.۳۸۲ فیبوناچی اصلاحی را شکسته است، و در حال برخورد به حمایت ۰.۵ فیبوناچی در قیمت ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار می باشد. حمایت این محدوده اگر حفظ شود، قیمت می تواند یک برگشت به سمت ۰.۰۰۰۰۳۸ دلار داشته باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 27 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی روزانه:

حمایت ها و مقاومت های مهم شیبا روی نمودار رسم شده است. در حال حاضر قیمت بین دو محدوده مهم می باشد. اما همزمان داخل کانال نزولی، یک الگوی کنج نزولی، وجود دارد که انتظار شکست این الگو از بالا وجود دارد. اگر بازار، مجددا دچار ریزش شود، و قیمت شیبا کاهش بیشتری داشته باشد، حمایت پایین تر از محدوده فعلی، می تواند جلوی ریزش بیشتر قیمت را گرفته و با حمایت خریداران همراه باشد. این حمایت در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۵۰۰ دلار می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز 27 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته:

اگر خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، با توجه به اینکه مید لاین کانال نزولی نیز با این مقاومت هم پوشانی دارد، شکست این محدوده می تواند قیمت را به سمت مقاومت ۰.۰۰۰۰۳۶۸۰ الی ۰.۰۰۰۰۴۲۰۰ دلار برساند. خط روند نزولی روی اندیکاتور CCI می توادن نشانه ای از شروع حرکت صعودی باشد. پولبک به خط روند نیز نقطه مناسبی برای برگشت قیمت می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 20 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

شیبا بعد از گذشت چندین هفته هنوز در حال کاهش قیمت می باشد. حمایت های این رمز ارز محدوده های ۰.۰۰۰۰۳۲۷۰ و حمایت بعدی آن ۰.۰۰۰۰۲۷۴۰ دلار می باشد. خط روند نزولی دوم روی دو سووینگ آخر نمودار، مقاومت مهمی بوده، که در صورت شکست آن، قیمت می تواند رشد داشته باشد. با توجه به فاصله زیاد قیمت از این خط روند، احتمال رنج زدن در محدوده ۰.۰۰۰۰۳۷ الی ۰.۰۰۰۰۳۲ دلار وجود دارد. اندیکاتور MACD هنوز صعودی نشده است. و هر حرکتی رو به بالا می تواند با برگشت همراه باشد. البته جزییات بیشتر در تایم های کوچکتر قابل بررسی می باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 20 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته:

اگر قیمت را در کانال نزولی در نظر بگیریم، با توجه به اینکه قیمت هنوز در نیمه دوم کانال می باشد، برای بهبود شرایط و معامله روی این ارز می توان صبر کرد تا قیمت بالای محدوده ۰.۰۰۰۰۳۷ الی ۰.۰۰۰۰۳۸۸۰ برگشته و بالای آن تثبیت داشته باشد. الگوی کنج نزولی روی نمودار در صورتی که به سمت بالا شکسته شود، قیمت می تواند تا سقف کانال نزولی در محدوده ۰.۰۰۰۰۳۹ دلار رشد داشته باشد. اندیکاتور MACD نیز واگرایی تشخیص داده است. پس اگر بازار ریزش نداشته باشد، فقط باید منتظر تایید الگو و پولبک به خط روند نزولی بمانید.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته امروز 20 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 13 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

شیبا این هفته را به نوسانات بسیار شدید پشت سر گذاشت. در روزهای گذشته بعد از اینکه قیمت به محدوده حمایت ۰.۰۰۰۰۳۸ رسید، و با توجه به اینکه این محدوده حمایت بسیار خوبی بود، انتظار رشد قیمت برای شیبا را داشتیم. این اتفاق در روزهای گذشته افتاد و قیمت تا محدوده ۰.۰۰۰۰۵۳ دلار به رشد خود ادامه داد، و خریداران بعد از نوسانات شدید قیمت را باز هم به محدوده حمایت برگرداندند.

در واقع سیو سود نهنگ های شیبا و نوسان گیری از این ارز باعث شد قیمت به محدوده حمایت خود برگشت داشته باشد. ریزش روز اخیر بازار نیز همزمان با اصلاح مجدد قیمت شیبا باعث ریزش شدید قیمت و شکست حمایت ۰.۰۰۰۰۳۸ دلار شد. اما خریداران به سرعت کاهش قیمت را جبران کرده و قیمت را مجدداً به محدوده حمایت برگرداند.

تحلیل شیبا SHIB امروز 13 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی روزانه:

همان طور که ملاحظه می کنید، در محدوده تقاطع خط روند صعودی و خط روند نزولی فشردگی قیمت اتفاق افتاده بود، و قیمت با یک جهش ۱۵ درصدی از این محدوده فشردگی خارج شد، و به سمت بالا حرکت کرد. اما به دلیل عمق اصلاح بسیار زیاد در محدوده ۰.۰۰۰۰۵۳ با واکنش همراه بود، و مجدداً به سمت حمایت خط روند صعودی برگشت.

در این محدوده انتظار پولبک وجود داشت. اما با ریزش بازار، ریزش بیشتر قیمت اتفاق افتاد و خط روند به صورت موقت شکسته شد. اکنون قیمت بالای خط روند صعودی برگشته و در صورت تثبیت بازار و بهتر شدن شرایط می ‌تواند مجدداً برای تست شکست مقاومت ۵۳ به سمت بالا حرکت کند.

اگر قیمت بالای حمایت ۰.۰۰۰۰۳۸ الی ۰.۰۰۰۰۳۹ دلار باقی بماند می تواند شرایط خوبی برای شیبا به ارمغان بیاورد. نکته‌ای که وجود دارد این است که تا زمانی که این محدوده حمایت به سمت پایین شکسته نشده باشد ادامه حرکت صعودی به سمت سقف قبلی و حتی رسیدن به اهداف بالاتر وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز 13 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی روزانه امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 6 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

خط روند صعودی روی نمودار، تاکنون دو بار از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کرده است، و در منطقه ۰.۰۰۰۰۳۸۵۶ دلار حمایت خوبی را مشاهد می کنیم. قیمت شیبا، دو روز گذشته با افزایش و فشار خرید همراه بود. اما به سرعت با واکنش همراه شد، و همزمان شدن این واکنش با خبر منفی بازار نیز ریزش را بیشتر کرد.

بعد از بالاترین قیمت در هفته های گذشته، شیبا تاکنون بیش از ۵۵ درصد اصلاخ قیمت داشته است. بنابراین در صورتی که از محدوده فشرده شده خارج شود، می تواند یک رشد قیمت و برگشت به سمت بالا داشته باشد. اهداف شیبا در صورت شکست خط روند نزولی، می تواند قیمت ۰.۰۰۰۰۵۰ دلار و هدف دوم سقف قبلی باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 6 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته:

در این تایم فریم با شکست خط روند نزولی، می توانیم انتظار یک حرکت صعودی و رشد قیمت را از شیبا داشته باشیم. اما در صورتی که شرایط ریزش ادامه داشته باشد، و حمایت ۰.۰۰۰۰۳۸۵۶ دلار شکسته شود، شیبا می تواند تا حمایت ۰.۰۰۰۰۳۲۰۰ ریزش داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته امروز 6 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز 29 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز شیبا SHIB امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز شیبا در حال حاضر به انتهای روند اصلاحی خود نزدیک شده است. با توجه به اینکه خط روند صعودی خود را تاکنون حفظ کرده، و روز قبل نیز با واکنش مثبتی همراه بوده، پس می تواند حمایتگر خوبی برای ادامه روند و حرکت به سمت سقف قبلی باشد. محدوده ای که قیمت به سمت بالا برگشت، خط ۰.۶۱۸ فیبوناچی اصلاحی بود. این یکی از خطوط برگشتی قوی برای ادامه روند می باشد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 29 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته:

همانطور که ملاحظه می فرمایید، قیمت توکن شیبا اکنون زیر یک محدوده مقاومتی مهم قرار  دارد. بعد از کندلی که با قدرت به سمت بالا حرکت کرده، واکنشی با سطح مقاومت داشته، و قیمت مجددا زیر خط روند نزولی برگشته است. اما به طور کلی رشد قیمت روز قبل شیبا نتیجه ورود پول و قدرت گرفتن خریداران می باشد. البته هنوز مومنتوم روند منفی است، و برای ادامه حرکت صعودی باید حداقل یک کندل ۴ ساعته بالای عدد ۰.۰۰۰۰۵۱۰۰ بسته شود، تا ادامه حرکت صعودی اتفاق بیوفتد.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته امروز 29 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز SHIB امروز 22 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تحلیل شیبا SHIB، رمز ارز شیبا بعد از رشد خیره کننده خود که بیش از ۹۵۰ درصد سود داد، حالا در یک موج اصلاحی به سر می برد. این موج اصلاحی توسط یک خط روند صعودی حمایت می شود. اکنون دو سناریو برای این ارز وجود دارد.

اول اینکه با حمایت روی محدوده استاتیک ۰.۰۰۰۰۵۰ دلار، به ادامه روند صعودی خود بپردازد، و برای تست مجدد سقف قبلی به رشد خود ادامه بدهد. اهداف آن در صورت رشد قیمت محدوده ۰.۰۰۰۰۸۸ و هدف بعدی آن ۰.۰۰۰۱۱ دلار می باشد.

حالت دوم این است که خط روند صعودی به سمت پایین شکسته شود، و قیمت شیبا وارد یک اصلاح عمیق تر گردد. اعداد فیبوناچی رسم شده روی نمودار همگی اعداد مهم حمایت و مقاومت برای این ارز می باشند. مهم ترین آنها در محدوده ۰.۵ فیبوناچی است، که در صورت شکست، قیمت می تواند تا حمایت ۰.۰۰۰۰۳۶ دلار به اصلاح خود ادامه بدهد.

تحلیل شیبا SHIB امروز 22 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل شیبا SHIB امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته:

اندیکاتور Ichimoku:

ابر اندیکاتور ایچیموکو هنوز مومنتوم نزولی را نشان می دهد. محدوده فشردگی قیمت در زیر ابر قرمز رنگ به وضوح مشخص می باشد. قیمت اکنون به خط روند صعودی نزدیک شده است. خط تنکانسن (آبی رنگ) در حال حاضر خط کیجونسن (قرمز رنگ) را به سمت بالا قطع کرده کرد، و این مورد یکی ازز سیگنال های اولیه صعودی شدن روند می باشد.

تا زمانی که قیمت خط روند نزولی را به سمت بالا کراس نکند، و قیمت از ابر قرمز رنگ عبور نکند، روند همچنان می تواند رنج با تمایلات نزولی باشد. اما این طور که مشخص می باشد، احتمال شروع حرکت صعودی وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته امروز 22 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته

اندیکاتور ADX:

اندیکاتور ADX یکی از اندیکاتورهای تشخیص جهت و قدرت روند می باشد. در این بازه زمانی، اندیکاتور نشان می دهد که خط سبز رنگ، خط قرمز را به سمت بالا قطع کرده است، و در بالای خطوط دیگر قرار دارد، و نشانه صعودی بودن روند می باشد. از طرفی خط سیاه رنگ نشانه قدرت روند می باشد. بنابراین قدرت روند هم رفته رفته در حال افزایش می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته اندیکاتور ADX امروز 22 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته اندیکاتور ADX امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته

اندیکاتور Bollinger Bands:

این اندیکاتور نشان می دهد که نوسانات شیبا رو به کاهش بوده و حالت فشردگی آن مانند فنر در حال جمع شدن می باشد. محدوده ابر اندیکاتور در حال حاضر بسیار باریک می باشدt و به زودی یک حرکت پر نوسان با احتمال بیشتر به سمت بالا رخ خواهد داد.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته اندیکاتور باند بولینگر امروز 22 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته اندیکاتور باند بولینگر امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۰

بررسی چکیده اخبار فاندامنتال برای رمز ارز شیبا

برایان هافمن، یکی از مدیران کراکن، گفته است این صرافی احتمالاً شیبا اینو را این هفته به فهرست معاملاتی خود اضافه می‌کند. هافمن در توییتر خود تصویری از یک سگ شیبا اینو منتشر کرد، و نوشت «حس خوبی» نسبت به هفته آینده دارد. کراکن ابتدا اعلام کرده بود معاملات این میم کوین را ۲ نوامبر (۲۶ آبان) آغاز می‌کند، ولی برای بررسی بیشتر این موضوع، افزودن شیبا اینو را به تعویق انداخت. گفتنی است صرافی جمینی هم چند روز پیش شیبا اینو را به بازار خود اضافه کرده بود.

تعداد هولدر های شیبا اینو از ۹۷۰ هزار آدرس که وجوه خود را بر روی این میم کوین سرمایه گذاری کردند عبور کرد و فاصله بسیار کمی با نقطه عطف مهم و تاریخی یک میلیون هولدر فاصله بسیاری کمی دارد و لحظه به لحظه به آن نزدیکتر می‌شود.

به گزارش زوم ارز و به نقل از ردیاب دنیای ارز های دیجیتال یعنی Watcher.Guru کاهش قیمت اخیر میم کوین شیبا اینو نگرانی هایی را در بین برخی از کاربران ایجاد کرده، ولی بازیگران بزرگ دنیای ارز های دیجیتال که آنها را به اصطلاح نهنگ می‌نامیم، نگرانی در مورد کاهش قیمت اخیر این رمز ارز ندارند.


تحلیل تکنیکال ارز SHIB امروز 15 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰

تحلیل شیبا SHIB امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

شیبا بعد از رشد چشمگیر خود تا قیمت ۰.۰۰۰۰۸۸۵۴ دلار، وارد یک فاز اصلاحی شده است. در قیمت محدوده ۰.۰۰۰۰۴۹۹۴ دلار حمایت شد، و مجددا با رشد بیش از ۴۵ درصد همراه بوده است. یک خط روند نزولی کوتاه برای فاز اصلاحی روی نمودار مشخص شده است، که در صورت شکست می تواند مجددا باعث حرکت بیشتر رو به بالا شود.

خط روند اصلی صعودی شیبا همچنان می تواند از ریزش بیشتر آن جلوگیری کند. کندل روز قبل یک کندل صعودی پرقدرت می باشد، که به نظر می رسد توان شکست مقاومت خط روند را دارد. اما همه چیز به شرایط بسیار حساس بازار بستگی دارد، و اگر بازار ریزشی شود، حمایت خط روند نیز می تواند شکسته شود.

تحلیل شیبا SHIB روزانه امروز 15 آبان 1400
تحلیل شیبا SHIB روزانه امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز SHIB امروز ۹ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز SHIB در کانال صعودی بسیار قوی قرار گرفته. روند پرقدرتی که شروع کرده بود، از محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۴۱ دلار استارت خورد، و تا چند روز قبل بیش از ۹۵۰ درصد رشد کرد. اما به مقاومت محدوده ۰.۰۰۰۰۸۰۰۰ برخورد کرد، و با واکنش شدیدی همراه بود. حتی واگرایی حجم روی نمودار قیمت، نشانه خوبی برای بازگشت قیمت داشته است. اینکه حمایت های شیبا برای خرید مجدد آن کدام مناطق است، در بازه زمانی ۴ ساعته بررسی شده است.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB امروز 9 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB امروز ۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی یک خط روند صعودی وجود دارد، که اگر حفظ شود، و محدوده حساس ۰.۰۰۰۰۵۷۹۰ تا ۰.۰۰۰۰۵۰۰۰ دلار را از دست ندهد، می تواند دوباره به سمت سقف قبلی خود نیز برسد. تا زمانی که خط روند نزولی از بالا شکسته نشود، شیبا می تواند همچنان روی حمایت های خود رنج بزند. همچنین احتمال تشکیل یک الگوی مثلث صعودی نیز وجود دارد. اندیکاتور MACD همچنان روند صعودی را نشان می دهد. برای ادامه حرکت شیبا، باید منتظر شکست خط روند صعودی بمانید.

تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی 4 ساعته امروز 9 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز SHIB بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا اینو SHIB

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا اینو SHIB
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا اینو SHIB

ارز دیجیتال شیبا اینو در آگوست سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. این رمز ارز بلاکچین اختصاصی ندارد. شیبا یکی از توکن های مبتنی بر استاندارد ERC-20 است و بر روی بستر اتریوم پیاده سازی شده است.

قاتل دوج کوین لقب ارز دیجیتال شیبا اینو می باشد زیرا این رمز ارز در تلاش است تا از دوج کوین پیشی بگیرد. شیبا Shiba نام یک نژاد سگ در ژاپن است. این نوع از سگ ها در مناطق کوهستانی زندگی می کنند و بسیار باهوش هستند.

رمز ارز شیبا اینو و دوج کوین با توجه به اینکه هر دو از نماد سگ استفاده می کنند اما با هم تفاوت هایی دارند. برای مثال ارز دیجیتال دوج کوین دارای بلاکچین اختصاصی خود است. اما در شیبا اینو اینگونه نیست و یک توکن است. و یا اینکه دوج کوین محدودیت عرضه ندارد اما توکن های شیبا دارای محدودیت عرضه هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارز دیجیتال شیبا اینو به مقاله “ارز شیبا SHIB چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبا اینو پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل ها در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید. این تحلیل ها شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است.

تحلیل تکنیکال برای ارز شیبا اینو

تحلیلگران از تحلیل تکنیکال برای بررسی وضعیت کلی رمز ارزها استفاده می کنند. در این بررسی از تاریخچه حجم و قیمت رمز ارز استفاده می شود. در این نوع از تحلیل از ابزارها و نمودارهای موجود استفاده می شود. همچنین ا استفاده از تحلیل تکنیکال، تحلیلگران قادر خواهند بود آینده رمز ارز را با توجه به قیمت قبلی و داده ها موجود پیش بینی نمایند. همانطور که می بینید در این صفحه ما به تحلیل تکنیکال پرداخته ایم.

تحلیل تکنیکال یک روشی است برای پیش بینی قیمت ها در بازار و این نوع تحلیل روند به وجود امدن قیمت ها و موج جدید ان که در اینده به وجود می اید را پیش بینی می کند. و قابل ذکر است که این نوع تحلیل در بازار های بورس و ارز و طلا مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به توضیح ابزارها و روش هایی که در تحلیل استفاده می شوند، خواهیم پرداخت.

اندیکاتور چیست؟

اندیکاتورها جزء ابزارهایی هستند که می توانید در ارتباط با روند بازار از ان استفاده کنید ولی قابل ذکر است که اندیکاتورها هم امکان خطا دارند و نمی توانیم بگوییم که به طور صد در صد می توانند پیش بینی درستی داشته باشند. ولی قطعا می توانند هشدارهای مناسب و درستی را برای شما به همراه داشته باشند. در ادامه می خواهیم تعدادی از اندیکاتورهای مهم را برایتان شرح دهیم.

اندیکاتور Rsi

این اندیکاتور در سال ۱۹۷۸ اختراع شد و از همان زمان تا به امروز مورد استفاده بسیار زیادی قرار گرفت. البته شایان ذکر است که این اندیکاتور برای انالیز در بازارهای مالی مورد استفاده بسیاری قرار می گیرد زیرا یکی از مهم ترین و پر کاربردترین نوع اندیکاتورها است.

اندیکاتور Macd

اندیکاتور مکدی توسط شخصی به نام جرالد اپل که یک فیزیکدان امریکایی است مورد معرفی قرار گرفت و کارکرد این اندیکاتور به این صورت است که قابلیت این را دارد که به طور همزمان و درستی قدرت روند و قدرت بازگشت را مورد بررسی کامل قرار می دهد و در تشخیص روند بازار بسیار درست عمل می کند.

اندیکاتور Ma 

این اندیکاتور در واقع  سرمایه ها را در یک زمان مشخص دریافت می کند و میانگین آن را به نمایش می گذارد. و کاربرد دیگر ان تشخیص روند ان است که اگر شاخص نمودار بالا باشد روند ان صعودی است و اگر پایین باشد، روند ان نزولی می باشد.

پرایس اکشن چیست؟

روشی است برای تحلیل روند نوسانات قیمت ها. در واقع یک نوعی تحلیل تکنیکال است که اولویت ان تاریخچه قیمت ها است و جنبه های بنیادی را نادیده می گیرد. پرایس اکشن با پیگیری سطح نزولی و صعودی قیمت ها می تواند نشان دهد که این قیمت ها چگونه تغییر می کند. در ادامه مواردی که در پرایس اکشن مورد استفاده قرار می گیرد را برای شما توضیح می دهیم.

فیبوناچی

در فیبوناچی اعدادی داریم که به صورت شناخته شده در این قسمت وجود دارد که از تقسیم این اعداد بر یکدیگر به وجود می اید و بیشتر اعداد و نسبت ها به این سمت جذب می شوند و با استفاده از این روش قطعا به دو قسمت مقاومت و حمایت دست پیدا می کنند. البته ناگفته نماند که اگر یک معامله گر با فیبوناچی و روش کار او اشنا باشد قطعا می تواند سود بسیار بالاتری نسب به معاملاتش بدست بیاورد.

مقاومت و حمایت

در مورد حمایت بهتر است بدانید که سطحی است که اگر قیمت به این قسمت برسد که حمایت بالاتر برود یعنی تقاضا بیشتر شده و رشد پیدا کرده است و با بالاتر رفتن تقاضا قطعا قیمت افزایش پیدا می کند. در قسمت مقاومت هرچقدر که قیمت به این سطح برسد قطعا بازار با حجم بسیار بالایی از عرضه مواجه خواهد شد و روند نزولی را دارا هستیم و قیمت کاهش پیدا می کند.

تحلیل فاندامنتال برای ارز شیبا اینو

علاوه بر تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال یا بنیادی وجود دارد که در آن شبکه رمز ارز و پروژه ان مورد بررسی قرار خواهد گرفت. همچنین در این نوع از تحلیل، اخبار و اتفاقات پیرامون رمز ارز مورد نظر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شما می توانید در سایت زوم ارز بسیاری از ارزهای دیجیتال و پروژه ان را بررسی نمایید. همچنین به اخبار فوری ارز دیجیتال به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعت دسترسی داشته باشید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز شیبا اینو

این روش از تحلیل مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی است. در اینجا رفتار سایر سرمایه گذاران باید مورد بررسی قرار گیرد. همچنین افراد باید قیمت و حرکات آن را در نظر بگیرند.

نکته: در این مقاله تنها ما به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. تیم زوم ارز به شما پیشنهاد می نماید که قبل از سرمایه گذاری تحقیقات لازم را در ارتباط با رمز ارز مورد نظر انجام دهید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال شیبااینو SHIB” همراه ما بودید.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

59 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل شیبا شنبه (۲۰آوریل۲۰۲۴);

  • سلام دوست عزیز
   خالق شیبا شخصی به نام ریوشی هست. برای اطلاعات بیشتر در مورد این شخص می تونید در وب جستجو کنید

   پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   این ارز ریسک زیادی برای معاملات فیوچرز داره. به همین خاطر توصیه میشه از اهرم های زیر ۵ به همراه مدیریت سرمایه استفاده بشه

   پاسخ
  • مقاومت مهمی در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار هست. تا این سطح پرقدرت شکسته نشه روند بلند مدت صعودی نمیشه

   پاسخ
  • برای خرید ارز باید موارد بسیار زیادی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از اون موارد تحلیل تکنیکال اون ارز است

   پاسخ
  • سلام و درود
   شیبا در حال حاضر یک حمایت در محدوده ۰.۰۰۰۰۱۳۰ الی ۰.۰۰۰۰۱۲۵ دلار داره که اگر شکسته نشه، مجددا می تونه به سمت اهداف خودش حرکت کنه.

   پاسخ
  • سلام کاربر گرامی
   بازار هنوز روند صعودی به خودش نگرفته.
   اما یک سری حمایت هایی برای شیبا در نظر گرفته شده که باید در اون محدوده ها نشونه های برگشت بررسی بشه.

   پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   شیبا در حال کف سازیه و در محدوده حمایت قبلی می تونه مجددا رشد خوبی رو شروع کنه. فقط نیاز به زمان بیشتری داره

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده