آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار

قیمت تتر (USDT) امروز به تومان

رتبه ارزارزش بازاربیشترین قیمت روزکمترین قیمت روز

توضیحات

قیمت ${ نام فارسی }, ${ symbol } امروز معادل ${ current_price } می باشد. تغییرات این ارز در ۲۴ ساعتهگذشته ${ price_change_percentage_24h } می باشد. ارزش کل بازار ارز دیجیتال ${ symbol }، معادل ${market_cap } است و همچنین ارزش بازار ${ نام فارسی } در ۲۴ ساعته گذشته حدودا ${ market_cap_change_24h }می باشد. شایان ذکر است حجم کل معاملات ارز ${ symbol } به ارزش ${ total_volume } می باشد.بالاترین قیمت ${ نام فارسی } در ۲۴ ساعته گذشته معادل ${ high_24h } و پایین ترین قیمت ${ نام فارسی } در۲۴ ساعته گذشته ${ low_24h } می باشد.تعداد کوین های در گردش این ارز معادل ${ circulating_supply } می باشد. همچنین کلیه کوین ها یا توکن هایارز ${ symbol } که قبلا تولید شده اند، یا استخراج شده اند، به همراه کوین هایی که هنوز صادر نشده اند،معادل ${ max_supply } است.قیمت ${ نام فارسی } در تاریخ ${ ath_date }، ath زده است، یعنی به بالاترین قیمت خود رسیده است. که میتوانگفت بالاترین قیمت ${ نام فارسی } معادل ${ ath } می باشد. و در تاریخ ${ atl_date }، ${ symbol } پایینترین قیمت خود را که معادل ${ atl } می باشد را تجربه کرده است.

نمودار قیمت

جزئیات قیمت

 • نام:
 • نماد:
 • قیمت:
 • ارزش بازار:
 • تغییر ارزش بازار:
 • کمترین قیمت روز:
 • بیشترین قیمت روز:
 • درصد تغییر قیمت روز:
 • توکن های در گردش:
 • بالاترین قیمت:
 • تاریخ بالاترین قیمت:
 • کمترین قیمت:
 • تاریخ کمترین قیمت:

قیمت USDT امروز به تومان

امروزه با گسترش دنیای ارزهای دیجیتال همواره کاربران زیادی به بازار ارزهای دیجیتال جذب می شوند. اطلاع داشتن از قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال هنگام خرید و فروش یکی از امور مهم می باشد. تیم زوم ارز برای دسترسی راحت صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال را راه اندازی نموده است. شما کاربران زوم ارزی می توانید با کلیک بر روی لینک مورد نظر به صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتال Tether دسترسی داشته باشید.
شایان ذکر است که قیمت تتر در جهان معادل ۱ دلار است و ثابت است. اما چون ما در ایران قیمت دلار نوسان دارد، به همین دلیل تصمیم گرفتیم تحلیل تتر یا همان تحلیل دلار را در ایران به صورت هفتگی در سایت زوم ارز برای شما قرار دهیم.


نیم نگاهی به پروژه ارز دیجیتال Tether و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه ارز دیجیتال Tether و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال
نیم نگاهی به پروژه ارز دیجیتال Tether و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

ارز Tether توسط افرادی همچون Brock Pierce، Reeve Collins و Craig Sellars در سال ۲۰۱۴ به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شد. همانطور که می دانید ارز Tether به عنوان یک استیبل کوین توسط کمپانی تتر که در هنگ گنگ مستقر است ، به وجود آمد. پشتوانه این رمز ارز معادل یک دلار آمریکا می باشد. اما در حال حاضر کمپانی سازنده این رمز ارز بر این حفظ این پشتوانه موفق نبوده است.

ارز تتر در ابتدا به عنوان یک توکن لایه دوم با کمک پلتفرم Omni بر روی بستر بلاکچین بیت کوین به وجود آمد. در ابتدا Usttether نام داشت وسپس USDT نام گذاری شد.بهتر است بدانید این توکن بروزرسانی شد تا بتواند در پلتفرم رمز ارزهایی همچون ترون، ایاس،اتریوم، الگورند، Omg به راحتی کار کند.

در واقع یکی از اهداف به وجود آمدن ارز تتر، ترکیب ارزهای رمز نگاری با یکدیگر است، کاربران از این طریق می توانند رمز ارز های خود را با ارزش ۱ یک دلار مبادله نمایند.

طبق گفته های کمپانی تتر ارزش واقعی این ارز دیجیتال برابر با یک دلار آمریکا می باشد. بر اساس گفته های این کمپانی زمانی که رمز ارز جدیدی به نام USDT تولید می شود، به همان مقدار دلار به ذخایر این شرکت افزوده می شود. همانطور که می دانید نوسان در بازار ارزهای دیجیتال بسیار عادی می باشد و ممکن است میزان این نوسانات در روز به ۱۰ الی ۲۰ درصد برسد. در این صورت نگهداری ارزهای دیجیتال بسیار پر تنش و غی قابل اعتماد می باشد. اما ارز های استیبل کوین مانند تتر از این نوسانات جلوگیری می کنند و شما می توانید برای جلوگیری از ضرر های احتمالی ارزهای خود را به تتر تبدیل نمایید. با این وجود این ویژگی ارز تتر آن را به یک رمز ارز قابل اعتماد تبدیل کرده است. همانطور که اشاره کردیم سرمایه گذاران بزرگ برای جلوگیری از ضرر در زمان ریزش بازار ارزهای خود را به تتر تبدیل می کنند.

بهتر است بدانید ارز تتر سه هدف مهم از جمله :

 1. رمز ارز تتر برای سپرده گذاری مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین به یک جفت ارز تجاری و محبوب در حوزه ارزهای دیجیتال تبدیل گردد.
 2. به توان ارز تتر را به عنوان یک رمز ارز با قیمت ثابت برای تراکنش های بین مرزی بدون واسطه بکار گرفت.
 3. ارز تتر به عنوان یک رمز ارز با قیمت ثابت در بازار های جهانی مثل ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرا بگیرد.

انواع تتر

 • USDT – ER20: این نوع تتر مبتنی بر بلاکچین اتریوم است، که بر اساس پروتکل ERC-20 می باشد.
 • USDT – Tron: این نوع تتر مبتنی بر شبکه بلاکچین ارز ترون می باشد و بر اساس پروتکل TRC20 می باشد.
 • USDT- Eos: این نوع تتر مبتنی بر بلاکچین ارز ایاس است.
 • USDT- Omni: این نوع تت مبتنی بر بلاکچین بیت کوین است.

کیف پول های ارز دیجیتال Tether

همانطور که می دانید برای ذخیره و نگهداری ارزهای دیجیتال همواره احتیاج به کیف پول های معتبر و همچنین پشتیبانی کننده از ارز مدنظر داریم. در ادامه چند نمونه از کیف پول های معتبر و پشتیبانی کننده از استیبل کوین تتر را ذکر خواهیم کرد.

 • کیف پول مای اتر والت My Ether
 • کیف پول کوینومی Coinomi
 • کیف پول تتر Tether Wallet
 • کیف پول Omni Wallet

صرافی های ارز دیجیتال Tether

تمامی ارزهای دیجیتال از طریق صرافی ها به کاربران عرضه می گردد. برای خرید یا فروش ارزهای دیجیتال می بایست دو نکته را در نظر داشته باشیم به صرافی ها معتبر و پشتیبانی کننده از ارز Tether مراجعه نماییم.

 • صرافی بایننس
 • صرافی اوکی ایکس
 • صرافی بای بیت

محاسبه قیمت ارز دیجیتال Tether به تومان

همانطور که می دانید، امروزه اطلاع از قیمت ارز دیجیتال به تومان یکی از دغدغه های مهم کاربران ایرانی در هنگام خرید و فروش محسوب می شود. شما کاربران زوم ارزی می توانید از طریق صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتال Tether و صفحه ماشین حساب ارز دیجیتال در  زوم ارز قیمت ارز تتر را به تومان مشاهده نمایید.


سوالات متداول

 1. ارز Tether را چگونه تهیه کنیم؟

امروزه ارز تتر تقریبا در تمامی صرافی های معتبر معامل می شود، شما می توانید به عنوان مثال با ایجاد حساب کاربری در صرافی بایننس اقدام به خرید تتر نمایید.

 1. ارز Tether را چگونه بفروشیم؟

همانطور که در مقاله اشاره کردیم شما می توانید ارز تتر را از طریق صرافی های مختلف در انواع موجود خریداری و به رمز ارزهای دیگر تبدیل کنید و یا بفروشید. این رمز ارز تقریبا در تمامی صرافی های فعال در حوزه ی ارز های دیجیتال موجود می باشد.

 1. چگونه با ارز Tether ترید کنیم؟

همانگونه که در مقاله اشاره کردیم شما کاربران زوم ارزی در زمان های ریزش بازار رمز ارزهای خود را به تتر تبدیل نمایید، تا از این طریق میزان سرمایه خود را در ثابت نگه دارید و از ضرر های احتمالی جلوگیری کنید.

 1. اخبار مربوط به ارز Tether را چگونه مطالعه کنیم؟

امروزه اطلاع داشتن از اخبار و حواشی پیرامون ارزهای دیجییتال و همچنین ارز مهمی به نام تتر یک امر مهم تلقی می شود. شما کاربران زوم ارزی از طریق صفحه اخبار فوری ارز دیجیتال به اخبار و حواشی مرتبط با ارز تتر دستیابی داشته باشید.


 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها