لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

تحلیل اتریوم امروز

تحلیل اتریوم

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما هستیم. همچنین می توانید در صفحه قیمت لحظه ای اتریوم در پایگاه خبری زوم ارز، قیمت اتریوم را مشاهده نمایید.

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل برای تست حمایت ۱۶۰۰ دلار مجددا به این محدوده برگشت و واکنش مثبت به این سطح نشان داد. اتریوم همچنان در وضعیتی قرار دارد که پتانسیل تایید الگو مشخص شده روی نمودار را دارد. به طور کلی تحلیل قبلی در مورد اتریوم هنوز پابرجا است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 30 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در روند نزولی خود دقیقا به حمایت محدوده ۱۸.۵۰ درصد رسیده است و این شاخص اگر واکنش مثبت خوبی به این سطح نشان دهد، می توانیم انتظار رشد خوبی برای اتریوم در کوتاه مدت داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

تشکیل الگوی کلاسیک سر و شانه معکوس روی نمودار اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته موجب شده تا اگر حمایت خریداران باعث شکست مقاومت ۱۶۷۰ دلار شود، اتریوم بتواند وارد کانال قیمتی ۱۸۰۰ دلار شود و به هدف ۱۸۲۰ دلار دست پیدا کند. از طرفی در حال حاضر حمایت کف کانال رنج در قیمت ۱۶۰۰ دلار قرار دارد و اتریوم با حفظ این محدوده می تواند شرایط تایید الگو را فراهم کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 29 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم باز هم در روند نزولی قرار گرفت و با شکست حمایت ۱۸.۸۰ درصد، می تواند تا حمایت بعدی در محدوده ۱۸.۵ درصد کاهش داشته باشد. همچنان برای رشد این شاخص نیاز است تا مقاومت خط روند نزولی پرقدرت شکسته شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم روز گذشته با حمایت خریداران افزایش قیمت داشت و قیمت آن دقیقا تا مقاومت محدوده ۱۶۷۰ دلار رشد کرد. این مقاومت به دلیل اینکه در سقف کانال رنج تایم ۴ ساعته قرار دارد و در گذشته واکنش منفی داشته، باز هم واکنش منفی نشان داد. همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، پتانسیل تشکیل الگوی سر و شانه معکوس روی نمودار وجود دارد، که شکست مقاومت ۱۶۷۰ دلار می تواند تایید شود. در این صورت اتریوم می تواند تا هدف بعدی ۱۷۰۰ دلار افزایش قیمت داشته باشد. اما توجه داشته باشید که در صورت تایید الگوی سر و شانه، تارگت خریداران می تواند محدوده ۱۸۲۰ دلار در نظر گرفته شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 28 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در محدوده کف کانال رنج و کف کانال نزولی بزرگتر باقی مانده و هنوز حمایت خود را حفظ کرده است. در صورت شکست خط روند نزولی، می توانیم انتظار رشد شاخص را تا سقف کانال نزولی داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل به حمایت کف کانال رنج در محدوده ۱۶۰۰ دلار پولبک زد و مجددا واکنش مثبت نشان داد. پتانسیل افزایش قیمت اتریوم تا سقف کانال در محدوده ۱۶۷۰ و ۱۷۰۰ دلار همچنان وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 27 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز کف کانال رنج را حفظ کرده است و این شاخص هم در صورت شکست خط روند نزولی دوم، می تواند تا سقف کانال رنج و حتی محدوده بالاتر ۱۹.۱۰ درصد افزایش داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم در چند روز گذشته حجم معاملات کمی داشته، اما جهت روند کوتاه مدت آن صعودی بوده است و داخل کانال رنج به سمت سقف کانال در حرکت است. همچنین می توانیم در تایم فریم ۱ ساعته یک کانال صعودی کوچکتر برای اتریوم در نظر بگیریم. با حفظ این کانال، رشد قیمت می تواند تا محدوده مقاومت ۱۶۷۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 26 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

شاخص دامیننس اتریوم حمایت خود را در محدوده ۱۸.۸۰ درصد حفظ کرده است و در طی چند روز گذشته واکنش های مثبت به این سطح نشان داده است. در تایم ۱ ساعته یک کانال رنج تشکیل داده و در صورت حفظ کف کانال، پتانسیل رشد تا محدوده ۱۹.۱۰ درصد را خواهد داشت.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم دقیقا تا محدوده مقاومت ۱۶۰۰ دلار افزایش قیمت داشت و همچنین با توجه به اینکه گفته شده بود این محدوده می تواند به دلایل مشخص بررسی شده، واکنش منفی داشته باشد، قیمت اتریوم از این سطح عبور نکرد و پتانسیل تست حمایت های پایین تر برای اتریوم وجود دارد. ضمنا حد ضرر خریدهای میان مدتی اتریوم شکست کامل محدوده رند ۱۵۰۰ دلار با حجم فروش بالا است. پس اتریوم با حفظ این حمایت می تواند یک حرکت صعودی دیگر را در تایم فریم روزانه ایجاد کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 22 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم هم روز قبل مانند بیت کوین کف کانال رنج خود را شکست و قیمت آن با از دست دادن حمایت ۱۶۰۰ دلار، تا محدوده ۱۵۳۰ دلار کاهش داشت. به دلیل نزولی شدن روند در تایم های پایین، مقاومت ۱۶۰۰ دلار اکنون محدوده واکنشی مهمی است و می تواند دوباره باعث واکنش منفی اتریوم برای تست حمایت های مشخص شده در محدوده ۱۵۰۰ دلار شود. پس احتمال اینکه اتریوم تا سطح ۱۵۰۰ دلار کاهش داشته باشد، همچنان وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 21 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با از دست دادن کف کانال رنج، تا محدوده دقیق ۱۸.۸۰ درصد کاهش داشته و این حمایت که مربوط به بازه زمانی هفتگی می باشد، در صورتی که واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد، می تواند نشانه خوبی برای رشد کوتاه مدت و میان مدت اتریوم در نظر گرفته شود. اما در صورت از دست رفتن این سطح، می توانیم هدف ۱۷ درصد را برای این شاخص به عنوان حمایت مهم در نظر بگیریم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته باز هم به محدوده حمایت ۱۶۰۰ دلار برخورد کرد. اما این بار برعکس دفعات قبل واکنش مثبت خوبی نداشت. پتانسیل شکست این حمایت برای کوتاه مدت و کاهش بیشتر قیمت تا محدوده حمایت ۱۵۸۰، ۱۵۵۴ و ۱۵۰۰ دلار برای این ارز وجود دارد. اما برای میان مدت تا زمانی که حمایت رند ۱۵۰۰ دلار پرقدرت شکسته نشود، می توانیم این انتظار را داشته باشیم که اتریوم بتواند یک موج صعودی دیگر را تا محدوده کانال ۲۰۰۰ دلار ایجاد کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 20 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

شاهد ادامه روند رنج اتریوم با تمایلات نزولی در جهت حرکت به سمت حمایت کف کانال رنج هستیم. حمایتی که در محدوده رند ۱۶۰۰ دلار قرار دارد و پتانسیل شکسته شدن این سطح در کوتاه مدت بالا است. البته همانطور که قبلا گفته شد، انتظار حرکت صعودی برای پولبک به مقاومت های مشخص شده را داریم، که در چند روز گذشته قیمت به اولین مقاومت برخورد کرد و واکنش منفی نشان داد. بنابراین همچنان احتمال برخورد قیمت به مقاومت دوم هم وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 19 شهریور 1402 بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم بعد از واکنش منفی که به مقاومت ۱۶۶۷ دلار نشان داد، مجددا داخل کانال رنج برگشت و این بار ارتفاع کانال رنج آن افزایش پیدا کرد. بنابراین سقف کانال در محدوده ۱۶۷۰ دلار و کف کانال قیمت ۱۶۰۰ دلار را نشان می دهد. در صورتی که باز هم شاهد بازگشت قیمت به کف کانال رنج باشیم، اگر حجم معاملات فروش افزاش پیدا کند، فروشندگان می توانند قیمت اتریوم را به محدوده کانال ۱۵۰۰ دلار برسانند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 18 شهریور 1402 بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم داخل کانال رنج خود قرار دارد و تنها یک نوسان مثبت لحظه ای تا سقف کانال و مقاومت های ۱۹.۵۰ درصد داشته است. واکنش منفی به این مقاومت نشان می دهد که فعلا تمایلی برای خروج از کانال رنج برای این شاخص مشاهده نمی شود. بنابراین انتظار داریم که این روند رنج ادامه داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم روز گذشته را با نوسانات شدید به پایان رساند. اما همچنان در یک محدوده مشخص در حال رنج زدن است. روز گذشته با اخبارهای اقتصادی نوسان مثبتی برای کوتاه مدت و لحظه ای در بازار ایجاد شد که موجب رشد قیمت اتریوم تا مقاومت ۱۶۶۷ دلار و واکنش منفی به این مقاومت شد. بنابراین محدوده مقاومت اول که برای اتریوم در نظر گرفته شده بود، به خوبی عمل کرد و مانع از رشد بیشتر قیمت شد. با این شرایط پتانسیل شکست حمایت ۱۶۰۰ دلار همچنان وجود دارد، اما قبل از آن مقاومت های مشخص شده روی نمودار می توانند دوباره تست شوند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 16 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم در پی واکنش به مقاومت محدوده ۱۶۴۰ دلار کاهش قیمت داشت، اما این کاهش قیمت به حدی نبود که کندل ها را به محدوده ۱۶۰۰ دلار برساند. برای معاملات کوتاه مدت می توانید تا رسیدن قیمت به سطوح مشخص شده و بررسی واکنش ها به این سطوح منتظر بمانید. همچنین برای کوتاه مدت یک خط روند نزولی می توانیم روی نمودار در نظر بگیریم. شکست پرقدرت آن می تواند نشانه رشد قیمت تا مقاومت های مشخص شده باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 14 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم بارها به مقاومت محدوده ۱۶۴۰ دلار واکنش منفی نشان داده است. اما همانطور که مطلع هستید، افزایش تعداد برخوردها به یک سطح می تواند موجب ضعیف شدن و شکست آن ناحیه شود. بنابراین احتمال رشد قیمت برای کوتاه مدت تا مقاومت های مشخص شده روی نمودار وجود دارد. روند قیمت در تایم ۴ ساعته رنج است و پولبک به این دو مقاومت می تواند واکنش منفی به همراه داشته باشد. همچنین حمایت های اتریوم در محدوده ۱۵۸۰، ۱۵۵۴، ۱۵۱۵ و ۱۵۰۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 13 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم در طی روند رنجی که در بازار مشاهده می شود، نوسانات خاصی نداشته و به دلیل واکنش های قبلی به دو مقاومت مهم در محدوده ۱۶۴۰ و ۱۶۸۵ دلار، پتانسیل واکنش مجدد به این سطوح و ادامه روند نزولی را دارد. برای اتریوم پتانسیل شکست حمایت ۱۶۰۰ دلار و ریزش قیمت تا محدوده ۱۵۰۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 12 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

شرایط دامیننس اتریوم روند رنج را بین دو محدوده ۱۹.۳۶ و ۱۹.۱۰ درصد نشان می دهد. شکست حمایت می تواند این شاخص را به محدوده ۱۸.۸۰ درصد برساند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل روند کاملا نزولی داشت. بعد از اینکه واکنش منفی به مقاومت محدوده ۱۷۴۰ دلار مشاهده شد، اتریوم داخل کانال رنج برگشت و با برخورد به کف کانال واکنش مثبت نشان داده است. روند اتریوم در تایم ۴ ساعته رنج بوده و در بقیه تایم فریم ها نزولی است. بنابراین پتانسیل واکنش منفی به مقاومت های ۱۶۸۰ و ادامه روند نزولی اتریوم تا حمایت محدوده ۱۵۰۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 11 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روند رنج را همچنان در پیش دارد و تغییرات محسوسی ندارد. تغییر شرایط برای صعودی شدن روند، نیاز به شکست مقاومت محدوده ۱۹.۵۰ درصد دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل در محدوده ۱۷۰۰ دلار نوسان داشت و تا زمان نگارش این تحلیل به این حمایت واکنش مثبت نشان داده است. اما حمایت مهم تر در محدوده ۱۶۷۰ الی ۱۶۸۰ دلار است. انتظار یک حرکت صعودی دیگر برای اتریوم بعد از واکنش به حمایت وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 9 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در محدوده ای قرار گفته که در حال فشرده شدن است. به زودی پتانسیل ایجاد یک نوسان قوی در این شاخص می توانیم انتظار داشته باشیم. در صورت کاهش، محدوده ۱۸.۸۰ درصد می تواند حمایت این شاخص در نظر گرفته شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۸ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش تقاضا مواجه شد و قیمت آن از محدوده کف کانال رنج تا قیمت ۱۷۴۰ دلار رشد ۶ درصد را ثبت کرد. قیمت اتریوم در تایم ۱ ساعته روند صعودی به خود گرفته و می توان تا سطوح حمایت ۱۶۸۰ الی ۱۶۷۰ دلار اصلاح داشته باشد و مجددا یک موج صعودی دیگر برای تست شکست مقاومت ۱۷۴۰ دلار را ثبت کند. تا زمانی که موج در محدوده ۱۶۴۰ دلار حفظ شود، روند کوتاه مدت صعودی خواهد بود. اما در تایم بالاتر مانند بیت کوین روند اتریوم نزولی است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 8 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

با اینکه قیمت اتریوم رشد خوبی داشته، اما دامیننس آن تغییر محسوسی نداشته و روند رنج خود را ادامه می دهد. با توجه به اینکه مقدار زیادی از اتریوم های موجود در شبکه استیک شده است، قدرت هولدرهای اتریوم نسبت به تریدرهای اتریوم بیشتر است. بنابراین نوسانات این شاخص کاهش پیدا کرده است.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم همچنان قدرت خرید بالا برای رسیدن قیمت به سقف کانال رنج نشان نداده است. فشار فروش روز گذشته موجب شکست فیک در کف کانال و سپس بازگشت سریع قیمت داخل کانال شد. با توجه به بازگشتی که قیمت داخل کانال داشته است، تا زمانی که کف آخرین موج نزولی در تایم ۱ ساعته شکسته نشود، می توانیم انتظار رشد قیمت اتریوم را تا سقف کانال رنج داشته باشیم.

بازه زمانی ۱ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 7 شهریور 1402 بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به دلیل رنج بودن، پتانسیل رشد تا محدوده سقف کانال را می تواند داشته باشد. اما برای رشد بیشتر نیاز به حمایت ویژه ای از سمت خریدارانش دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۶ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم روز گذشته قدرت حرکت به سمت مقاومت سقف کانال را نداشت و قیمت آن بالاتر از ۱۶۶۰ دلار نرفت. با برگشت به کف کانال واکنش اولیه قیمت به محدوده ۱۶۴۰ دلار مشاهده شده است. اما احتمال زیادی برای شکست کف کانال رنج در نظر گرفته شده است، که در این صورت می توانیم انتظار کاهش قیمت اتریوم را تا محدوده حمایت ۱۶۰۰ دلار داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 6 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۹.۲۳ درصد قرار دارد و احتمال کاهش این شاخص تا سطح ۱۹.۱۰ برای امروز وجود دارد. تا زمانی که شکست قوی در مقاومت های این شاخص مشاهده نشود، جهت حرکت نزولی خواهد  بود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۵ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم هم روند رنجی مانند بیت کوین دارد. با این تفاوت که به دلیل کارمزد بالایی که تراکنش های انتقال در شبکه اتریوم دارد، حجم معاملات آن پایین است. محدوده نوسان قیمت، دقیقا عدد ۱۶۵۰ دلار را نشان می دهد. شکست کف کانال می تواند قیمت اتریوم را به محدوده ۱۶۰۰ دلار برگرداند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 5 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم شرایط رنج متمایل به نزولی خود را همچنان حفظ کرده و پتانسیل ادامه این روند وجود دارد. این شاخص در تایم فریم های بالا نیز روند نزولی دارد و احتمال کاهش تا محدوده حمایت ۱۷.۲۰ درصد برای اتریوم وجود دارد. البته این مسیر احتمالی نزولی، می تواند بازگشت هایی در تایم پایین داشته باشد. اما همانطور که بارها گفته شد، اتریوم برای رشد نیاز به شکست مقاومت های بسیار زیادی دارد، که توسط سرمایه گذاران اصلی بازار باید این اتفاق رخ دهد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ شهریور ۱۴۰۲

تغییرات قیمت محسوسی برای اتریوم در روزهای گذشته مشاهده نشد و قیمت ۱۶۵۰ دلار با حجم معاملات پایین محدوده جدال خریداران و فروشندگان بود. برای تغییر روند باید در انتظار شکست کامل سقف کانال رنج باشیم. برای اتریوم در کوتاه مدت احتمال شکست کف کانال رنج و تست سطوح پایین تر در محدوده ۱۶۲۵ دلار وجود دارد. سپس در صورت حمایت شدن، می توانیم انتظار رشد قیمت آن را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 4 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به مقاومت خود در محدوده ۱۹.۳۵ درصد واکنش منفی نشان می دهد و همچنان برای رشد و تغییر روند، این شاخص باید بالای محدوده ۱۹.۵ درصد بازگشت پرقدرت داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم روز گذشته با حمایت خوب خریدارانش داخل کانال رنج برگشت و تا محدوده سقف کانال یعنی قیمت ۱۶۹۰ و حتی عدد رند ۱۷۰۰ دلار افزایش قیمت داشت. خط روند نزولی تبدیل به حمایت داینامیک شده است و همچنین کف کانال رنج هم حمایت استاتیک محسوب می شود. بنابراین برخورد مجدد به این سطوح اگر واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد، پتانسیل شکست سقف کانال را فراهم می کند. در اینصورت هدف بعدی خریداران در محدوده مقاومت ۱۷۴۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 2 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز برای رشد پایدار اتریوم شرایط خوبی را نشان نداده است و این شاخص برای تغییر روند نیاز به شکست مقاومت ۱۹.۵ درصد دارد. این شکست باید با کندل های صعودی قوی همراه باشد، تا بتونیم آن را تایید کنیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته با واکنش منفی که به مقاومت خط روند نزولی نشان داد، حمایت کف کانال رنج خود را شکست و با برخورد دوم به محدوده رند ۱۶۰۰ دلار، واکنش مثبت نشان داد. تقاضا در این ناحیه افزایش پیدا کرده، اما برخلاف نمودار بیت کوین، اتریوم هنوز موفق به بازگشت داخل کانال رنج نشده است و بازگشت ضعیف تری نسبت به بیت کوین دارد. در هر صورت شکست مقاومت داینامیک خط روند نزولی به همراه شکست مقاومت استاتیک ۱۶۵۰ دلار می تواند نشانه رشد قیمت اتریوم تا محدوده های ۱۶۹۰، ۱۷۰۰ و ۱۷۴۰ دلار باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 1 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با از دست دادن حمایت محدوده ۱۹.۳۵ درصد، به کف قبلی خود برگشت و روند نزولی آن همچنان برقرار است. شاخص همانطور که بارها گفته شده، باید برای تغییر روند به حالت صعودی، بالای محدوده ۱۹.۵۰ درصد بازگشت قوی داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند رنج خود را ادامه داد. به دلیل قدرت بیشتر فروشندگان در محدوده ۱۶۹۰ دلار، اتریوم به سمت حمایت کف کانال برگشت. خط حمایت داینامیک شکسته شد و با پولبک به این مقاومت، شاهد بازگشت قیمت به محدوده ۱۶۵۰ دلار بودیم. روند زنج می تواند همچنان ادامه داشته باشد و این بار می توانیم در انتظار شکست خط مقاومت داینامیک برای رشد قیمت تا سقف کانال باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 31 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روی حمایت ۱۹.۳۵ درصد قرار دارد و در صورت حفظ این محدوده می تواند به رشد قیمت اتریوم حداقل تا سقف کانال رنج کمک کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

برخورد مجدد قیمت اتریوم به مقاومت سقف کانال رنج در محدوده ۱۶۹۰ دلار باز هم واکنش منفی به همراه داشت و موجب قدرت گرفتن فروشندگان کوتاه مدت در این ناحیه شد. برای اتریوم هم مانند بیت کوین کانال رنج در نظر گرفته شده است و با توجه به واکنش های مشاهده شده، همچنان روند اتریوم رنج خواهد بود. اگر مقاومت ۱۶۹۰ پرقدرت شکسته شود، رشد قیمت اتریوم را تا محدوده ۱۷۴۰ دلار می توانیم انتظار داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 30 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم همچنان به مقاومت خود واکنش نشان می دهد و این شاخص برای صعودی کردن روند اتریوم، باید از این مقاومت های داینامیک و استاتیک عبور کند. در اینصورت می تواند سیگنال مثبت برای اتریوم صادر کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

نمودار اتریوم در محدوده های ۱۶۰۰ و ۱۷۰۰ دلار، حمایت مقاومت های داینامیک و استاتیک زیادی دارد و قیمت آن ممکن است مدتی بین این سطوح در نظر گرفته شده روند رنجی داشته باشد. ضمن اینکه روند فعلی اتریوم در تایم های پایین تر بین محدوده ۱۶۹۰ و ۱۶۵۰ دلار رنج است. خرو ج پرقدرت قیمت از این کانال رنج می تواند موجب رشد یا کاهش حداقل به اندازه ارتفاع کانال شود. بنابراین برای میان مدت هم باید در انتظار نشانه های تغییر روند باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 29 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم باز هم به مقاومت های خود واکنش منفی نشان داد و این شاخص در کوتاه مدت و میان مدت روند نزولی دارد. زمانی که مقاومت این شاخص شکسته شود، می تواند سیگنال مثبت قوی برای رشد اتریوم صادر کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم با از دست دادن حمایت ها، روند نزولی خود را شدت بخشید و قیمت آن حتی به حمایت ۱۷۴۰ دلار واکنش نشان نداد. به دلیل این فشار فروش بالا، پتانسیل کاهش بیشتر قیمت برای اتریوم وجود دارد. یکی از حمایت های معتبر اتریوم در قیمت ۱۵۲۰ الی ۱۴۹۰ دلار در نظر گرفته شده است. در این ناحیه می توانیم انتظار کاهش فشار فروش و تغییر روند را حداقل به حالت رنج داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 28 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم دامپ سنگینی داشت و با شکست حمایت هایش به محدوده ۱۹ الی ۱۸.۵۵ درصد برخورد کرد و واکنش مثبت قوی نشان داد. این شاخص مجددا به سمت بالا برگشته است، اما باید تا زمان تغییر روند آن منتظر بمانیم. تغییر روند این شاخص می تواند با شکست همان خط روند نزولی قبلی باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته کف کانال رنج خود را شکست و حمایت دوم خود را در محدوده ۱۸۲۰ الی ۱۸۱۰ دلار تست کرد. این حمایت در برخورد روز گذشته واکنش مثبت خوبی به همراه داشته است و در صورت ادامه حمایت شدن، پتانسیل بازگشت داخل کانال رنج قبلی و حتی شکست سقف کانال نزولی را خواهد داشت. اما باید به شرایط کلی بازار توجه داشت و در صورت کاهش فروش می توانیم این انتظار را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 25 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با برخورد به حمایت محدوده ۱۹.۴۵ الی ۱۹.۵۰ درصد، واکنش مثبت خوبی نشان داده است. این شاخص پتانسیل رشد تا محدوده ۱۹.۶۰ و ۱۹.۷۰ درصد را دارد. در صورت شکست خط روند نزولی، رشد خوبی از اتریوم انتظار داریم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم بین محدوده ۱۸۶۰ و ۱۸۳۵ دلار رنج شده است و کف و سقف این کانال رنج در ویدیو تحلیل رسم شده و می توانیم این محدوده ها را به عنوان سطوح کوتاه مدت در نظر داشته باشیم. در صورت شکسته شدن کف این کانال، پتانسیل ادامه روند نزولی اتریوم تا حمایت های پایین تر در محدوده ۱۷۴۰ دلار به وجود خواهد آمد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 24 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته دامپ شده و از کانال های رنج خود خارج شده است. با توجه به شکسته شدن کف این کانال های رنج و تایید برخی از آنها، پتانسیل پولبک و ادامه کاهش بیشتر بریا این شاخص وجود دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته یک تلاش ناموفق برای شکست سقف کانال نزولی داشت، اما قیمت آن سریعا به سمت پایین برگشته است. برعکس نمودار بیت کوین، اتریوم اول کف بالاتر نسبت به آخرین کف را ایجاد کرده است و اگر شرایط رشد قیمت بیت کوین پایدار باشد، پتانسیل رشد قیمت اتریوم تا سقف کانال رنج افزایش پیدا خواهد کرد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 23 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم باز هم به محدوده مقاومت ۱۹.۶۵ درصد واکنش منفی نشان داده است. این شاخص در صورت ایجاد یک واکنش دیگر می تواند در تایم پایین الگوی سقف دوقلو ایجاد کند و تا محدوده کف کانال رنج کاهش داشته باشد. برای رشد پایدار، شاخص باید از مقاومت ۱۹.۷۰ درصد عبور کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم با برخوردهای پی در پی به سقف کانال نزولی، واکنش های منفی نشان می دهد، اما هنوز روند تایم های پایین این ارز هم رنج است. پتانسیل کاهش قیمت تا کف کانال رنج هم می تواند وجود داشته باشد. در صورتی می توانیم انتظار رشد قیمت اتریوم را داشته باشیم، که کندل های اسپایک صعودی قوی روی نمودار تایم ۴ ساعته ببینیم. در غیر اینصورت روند نزولی اتریوم می تواند ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 21 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم خط روند نزولی خود را به سمت بالا شکست و پتانسیل رشد بیشتر تا محدوده ۱۹.۷۰ درصد را دارد. این شاخص روند رنج خود را ادامه می دهد و هنوز نشانه خوبی برای خروج از این روند رنج ندارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۹ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم هنوز قدرت کافی برای خروج از کانال رنج و همچنین کانال نزولی خود نشان نداده است. پتانسیل بازگشت قیمت به محدوده حمایت ۱۸۲۰ دلار وجود دارد. به دلیل اینکه هنوز در تایم فریم ۴ ساعته روند قیمت نزولی است، حتی احتمال شکست کف قبلی و ادامه روند تا حمایت ۱۷۴۰ دلار بیشتر شده است. مگر در صورتی که روی حمایت ۱۸۲۰ دلار واکنشی قوی مشاهده شود، که نشانه تشکیل الگوی کف دوقلو باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 19 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در شرایط رنج و نامعلوم قرار دارد و این شاخص برای تایید شدن الگوی کف دوقلویی که تشکیل داده، باید از مقاومت ۱۹.۷۰ درصد عبور کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم همزمان با رشد قیمت بیت کوین افزایش قیمت داشت، اما نسبت رشد آن پایین تر بود و به مقاومت خود در محدوده ۱۸۸۰ دلار برخورد نکرده است. اما پتانسیل رشد بیشتر و برخورد قیمت به این مقاومت را دارد. حمایت فعلی اتریوم در محدوده ۱۸۵۰ دلار در نظر گرفته شده است و یک واکنش مثبت به این ناحیه مشاهده می شود. پس انتظار رشد کوتاه مدت اتریوم را داریم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 18 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با شکست حمایت کف کانال، به کف کانال رنج بزرگتر خود در محدوده ۱۹.۴۷ درصد برخورد کرده و یک الگوی کف دوقلو را تشکیل داده است. اما تایید الگوی نیاز به شکست مقاومت ۱۹.۷۰ درصد دارد و شاخص با این مقاومت فاصله زیادی دارد. بنابراین صرفا می تواند نشانه رشد کوتاه مدت قیمت اتریوم باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته حمایت خود را در محدوده ۱۸۱۳ دلار از دست داد، اما سریعا بالای این سطح برگشت و قیمت آن در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۸۳۷ دلار در حال معامله شدن است. با اینکه واکنش قیمت به حمایت خوب بوده، اما کف قبلی شکست فیک داشته و احتمال اینکه روند نزولی اتریوم ادامه پیدا کند، وجود دارد. تنها در حالتی می توانیم انتظار رشد قیمت پایدار داشته باشیم که حمایت خوبی از جانب خریداران ببینیم و قیمت اتریوم بالای ۱۹۰۰ دلار برگشت داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 17 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به صورت موقت از کانال رنج تایم ۱ ساعته خارج شد، اما سریعا داخل کانال برگشت. این شاخص هم برای روند گرفتن اتریوم نیاز است تا از کانال رنج خارج شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

واکنش مجدد قیمت اتریوم به حمایت محدوده ۱۸۳۰ الی ۱۸۲۰ دلار موجب یک نوسان مثبت در اتریوم شد، اما مجددا به دلیل رنج بودن روند قیمت، شاهد بازگشت به سمت حمایت ها هستیم. قبلا گفته شده بود، که تا زمانی که حمایت ۱۸۱۳ دلار حفظ شود، می توانیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. همچنین در حالت کم ریسک باید منتظر شکست سقف کانال نزولی اتریوم باشیم. اگر قیمت اتریوم زیر ۱۸۱۳ دلار برسد، میدلاین کانال نزولی می تواند شکسته شود. در اینصورت فشار فروش افزایش پیدا می کند و قیمت اتریوم می تواند به محدوده ۱۷۴۰ دلار برسد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 16 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

در نمودار اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند رنجی مشاهده می شود که این روند رنج تقریبا مشابه بیت کوین است. اما روز گذشته رشدهایی در آلت کوین ها ثبت شد، که به دلیل برخورد شاخص توتال ۲ به حمایت بود. اتریوم تا زمانی که کندل نزولی زیر قیمت ۱۸۱۳ دلار نداشته باشد، می تواند یک نوسان مثبت دیگر را در نمودار خود ثبت کند. اما باید منتظر افزایش حجم معاملات بمانیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 15 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در صورتی که روند رنج خود خارج شود، می تواند شرایطی را برای اتریوم فراهم کند که بتواند نوسانات بیشتری داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم همچنان تقاضایی نداشته و قیمت آن در محدوده کف کانال رنج یعنی قیمت ۱۸۳۵ الی ۱۸۲۰ دلار در حال معامله شدن است. چنانچه این حمایت با کندل های نزولی قوی شکسته شود، می توانیم انتظار ادامه روند نزولی اتریوم را تا محدوده ۱۷۴۰ دلار داشته باشیم. برای رشد بیشتر قیمت، اتریوم باید ابتدا از سقف کانال نزولی عبور کند. در این صورت اولین مقاومت مهم در قیمت ۱۸۸۰ دلار خواهد بود. می توانیم بین این مقاومت و حمایت ۱۸۳۰ دلار هم برای اتریوم یک کانال رنج ببینیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 14 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در کانال رنج خود باقی مانده و نوسانات آن کاهش پیدا کرده است. اگر کف قبلی شاخص شکسته شود، این شاخص می تواند با خروج از کانال رنج، تا محدوده ۱۹.۳۴ درصد کاهش داشته باشد. در صورتی هم که سقف کانال پرقدرت شکسته شود، رشد شاخص می تواند تا محدوده ۱۹.۹۰ درصد ادامه داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم روز گذشته بعد از واکنش منفی که به مقاومت ۱۹۴۰ دلار نشان داد، مجددا به کف قبلی برگشته است. این محدوده حمایت، اگر شکسته شود، حمایت بعدی اتریوم در قیمت ۱۷۴۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 13 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به دلیل اینکه در کانال رنج قرار دارد، به مقاومت سقف کانال یعنی عدد ۱۹.۷۰ درصد واکنش منفی نشان داد. برای روند گرفتن اتریوم باید در انتظار خروج این شاخص از کانال رنج باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم به حمایت محدوده ۱۸۴۰ الی ۱۸۵۰ دلار واکنش نشان نداد و عدم تقاضا موجب شد تا قیمت اتریوم به حمایت محدوده ۱۸۳۵ الی ۱۸۲۰ دلار برگشت داشته باشد. این حمایت برای آخرین بار اگر واکنش مثبت داشته باشد، می تواند یک نوسان مثبت برای اتریوم ایجاد کند، اما شکست این محدوده، می تواند قیمت اتریوم را به حمایت ۱۷۴۰ دلار برساند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 12 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با واکنش مثبت به حمایت خود، تا سقف کانال رشد کرده است. این شاخص همانطور که قبلا گفته شد، داخل یک کانال رنج قرار گرفته که سقف کانال در محدوده ۱۹.۷۰ درصد قرار دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته واکنش مثبت قوی به حمایت خود نشان داد و با افزایش تقاضا در بازار، شاهد رشد قیمت اتریوم تا سقف کانال نزولی بودیم. مقاومت ۱۸۸۰ دلار با واکنش منفی همراه بوده است. بنابراین موج صعودی به پایان رسیده و شاهد اصلاح قیمت هستیم. یک حمایت برای اتریوم در محدوده ۱۸۵۰ الی ۱۸۴۰ دلار در نظر گرفته شده است. حفظ این حمایت و واکنش مثبت به آن می تواند موجب تشکیل موج صعودی دوم و ورود قیمت به کانال ۱۹۰۰ دلار شود. پس در شرایط برخورد قیمت به این حمایت، باید تاییده های واکنش را ببینیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 11 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم برعکس اتریوم افزایش محسوسی نداشت و این شاخص هنوز روی حمایت خود قرار دارد. به نظر می رسد که با رسیدن اتریوم به حمایت، این شاخص واکنش مثبت داشته باشد و موجب رشد قیمت اتریوم شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۰ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم مطابق انتظارات کاهش قیمت داشت و حمایت کف قبلی آن شکسته شد. حمایتی که فعلا اتریوم به آن واکنش نشان داده است، در محدوده ۱۸۳۵ الی ۱۸۱۸ دلار است و اگر واکنش مثبت در این سطح مشاهده شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که یک نوسان مثبت در اتریوم بینیم. اما در حالت کم ریسک باید سقف کانال نزولی اتریوم شکسته شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 10 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم حمایت خود را در محدوده ۱۹.۵۵ درصد از دست داده و این شاخص به کف کانال رنج برخورد کرده است. محدوده حمایت ۱۹.۵۰ درصد برای این شاخص می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. چنانچه واکنش مشاهده شود، می توانیم انتظار رشد کوتاه مدت اتریوم را داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم روز گذشته حمایت داینامیک خود را از دست داد و محدوده ۱۸۵۰ دلار برخورد کرد. در این ناحیه تقاضا بالا رفت و پولبک به محدوده داینامیک شکسته شده هم ثبت شد. اما کندل های صعودی که در تایم ۱ ساعته مشاهده می شود، نمی تواند فعلا نشانه رشد قیمت اتریوم باشد. همانطور که قبلا گفته شد، اتریوم برای رشد قیمت نیاز دارد تا از مقاومت ۱۹۰۰ دلار پر قدرت عبور کند. در بازار CME هم این مقاومت بوده که تاکنون مانع از رشد قیمت اتریوم شده است. پس یا باید در انتظار بازگشت قیمت به سطوح حمایتی قوی باشیم و یا در انتظار شکست مقاومت مشخص شده باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 9 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم باز هم به مقاومت محدوده ۱۹.۷۰ درصد واکنش منفی نشان داده است و در صورت از دست دادن حمایت ۱۹.۶۴ درصد، می تواند تا کف کانال رنج در محدوده ۱۹.۵۵ درصد کاهش داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۸ مرداد ۱۴۰۲

محدوده نوسانات اتریوم دقیقا مانند بیت کوین است و چنانچه حمایت داینامیک خط روند صعودی اتریوم شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که اتریوم به محدوده ۱۸۲۰ دلار برگشت داشته باشد. نشانه های ورود به معامله برای اتریوم هنوز کامل نیست و به دلیل تشکیل سقف و کف های پایین تر، برای کوتاه مدت انتظارات نزولی بیشتر است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 8 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به مقاومت ۱۹.۷۰ درصد واکنش نشان داده است و این واکنش شدید بوده است. روند این شاخص در تایم فریم ۴ ساعته می تواند بین سطوح حمایت و مقاومت مشخص شده برای مدت کوتاهی رنج باشد، تا شرایط اتریوم هم مساعد شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم در چند روز گذشته روند مشابهی نسبت به بیت کوین داشته و در یک محدوده رنج نوسان می کند. سقف کانال در محدوده ۱۸۸۰ دلار چند بار با واکنش منفی همراه بوده است. همچنین اتریوم برای شکست این مقاومت نیاز به حمایت ویژه ای از سمت خریدارانش دارد. بنابراین تا آن زمان باید منتظر بمانیم. حمایت های اتریوم در محدوده ۱۸۲۰، ۱۸۰۰ و ۱۷۴۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 7 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در روند صعودی قرار گرفته، اما همچنان در تایم روزانه روند نزولی دارد. بنابراین حرکت این شاخص تا زمانی که از محدوده ۱۹.۷۰ درصد به طور کامل عبور نکند، می تواند پولبک در نظر گرفته شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲

بعد از واکنش مثبت دو روز گذشته اتریوم به حمایت محدوده ۱۸۳۵ دلار، این ارز با نوسانات بسیار ناچیز در حال رشد به سمت مقاومت های محدوده ۱۸۸۰ دلار است. در واقع در تایم فریم ۴ ساعته شاهد تشکیل شدن موج اصلاحی هستیم که با برخورد به میدلاین کانال نزولی کوچکتر واکنش نشان داده است. اما نهایتا می تواند تا سقف همین کانال یعنی محدوده ۱۸۸۰ دلار رشد داشته باشد و مجددا ادامه روند نزولی مورد انتظار است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 4 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از ایجاد شرایط تغییر روند به حالت صعودی پتانسیل پولبک به محدوده حمایت ۱۹.۵۵ درصد را دارد. در صورت برخورد و واکنش مثبت، هدف این شاخص مقاومت ۱۹.۷۰ درصد خواهد بود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته به دلیل اینکه فشار خرید نداشت، حمایت های خود را به طور کامل شکست و به یکی از سطوح حمایتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، رسید. این حمایت با میدلاین کانال نزولی دوم یکی شده است و فعلا برای کوتاه مدت یک نوسان مثبت می تواند داشته باشد، احتمال احتمال شکسته شدن آن در برخوردهای بعدی وجود دارد. حمایت مهم اتریوم در صورت ادامه فشار فروش ها در محدوده ۱۷۴۵ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 3 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم برخلاف روند نزولی اتریوم در حال افزایش است و این شاخص با شکست سقف کانال نزولی کوتاه مدت خود تا محدوده ۱۹.۶۲ درصد افزایش داشته است. مقاومت فعلی شاخص در محدوده ۱۹.۷۰ درصد قرار دارد. اگر در این محدوده واکنش منفی مشاهده شود، می توانیم انتظار بازگشت به حمایت ها را داشته باشیم. چرا که در تایم روزانه روند شاخص نزولی است.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲ مرداد ۱۴۰۲

اتفاق مثبت اتریوم در روز گذشته صرفا یک پولبک در روند نزولی بود، که با توجه به مقاومت هایی که برای اتریوم در نظر گرفته بودیم، تقاطع آن ها در محدوده ۱۹۰۰ دلار موجب واکنش منفی و مانع از رشد بیشتر این ارز در کوتاه مدت شد. در کوتاه مدت احتمال پولبک دیگری به مقاومت محدوده ۱۸۸۰ دلار و سپس ادامه حرکت نزولی به سمت حمایت ۱۸۲۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 2 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در یک کانال نزولی باریک به حمایت خود در محدوده ۱۹.۴۰ درصد واکنش مثبت نشان داده است. این شاخص برای تغییر روند، نیاز به شکست مقاومت محدوده ۱۹.۵۵ درصد دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ مرداد ۱۴۰۲

اتریوم بعد از اینکه یک بار دیگر به حمایت خود در محدوده ۱۸۸۰ دلار واکنش مثبت نشان داد، خریداران آن تلاش کردند تا قیمت را وارد کانال ۱۹۰۰ دلار کرده و بالای مقاومت ۱۹۱۵ دلار تثبیت بدهند. اما این مقاومت به صورت فیک شکسته شد و قیمت اتریوم باز هم به سمت حمایت برگشت. در حرکت بعدی این حمایت شکسته شد و اتریوم حالا از کانال صعودی خود خارج شده است. شاهد ایجاد مقاومت های متعددی روی نمودار اتریوم هستیم. بنابراین برای رشد قیمت تنها باید منتظر کندل های صعودی قوی و تثبیت قیمت بالای محدوده ۱۹۰۵ دلار باشیم. برای کوتاه مدت احتمال کاهش بیشتر قیمت تا محدوده حمایت ۱۸۲۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 1 مرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در محدوده ای قرار دارد که به یک حمایت مهم رسیده و اگر از محدوده ۱۹.۴۰ درصد واکنش مثبت خوبی مشاهده شود، احتمال رشد قیمت اتریوم و حرکت صعودی قوی به وجود خواهد آمد. در غیر اینصورت کاهش بیشتر می تواند تا حمایت بعدی در محدوده ۱۹.۲۰ درصد ادامه داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۲

اتریوم بعد از اینکه به حمایت دوم خود در محدوده ۱۸۹۰ دلار واکنش مثبت نشان داد، رشد قیمت داشته و بالای عدد ۱۹۰۰ دلار قرار گرفته است. اما همانطور که ویدیو تحلیل امروز دیدیم، در تایم فریم ۱ ساعته اتریوم داخل یک کانال رنج کوچک قرار گرفته است و برای شکست کامل سقف کانال، نیاز به کندل های صعودی قوی بالای محدوده ۱۹۲۰ دلار دارد. در اینصورت، خط روند نزولی هم شکسته می شود و قیمت می تواند تا محدوده های ۲۰۰۰ و ۲۰۶۵ دلار رشد داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 29 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مجددا روند نزولی خود را از سر گرفته است و به حمایت مهمی در محدوده ۱۹.۴۶ الی ۱۹.۳۶ درصد برخورد  کرده است. واکنش مثبت مشاهده شده و اگر این بار خط روند نزولی شاخص شکسته شود، می توانیم رشد قیمت اتریوم را انتظار داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل باز هم به حمایت خود در محدوده ۱۸۸۰ دلار واکنش مثبت نشان داد و همچنین نشانه های بیشتری برای ادامه رشد قیمت روی نمودار مشاهده می شود. بنابراین در حرکت آخر رو به پایین اگر اتریوم به عدد رند ۱۹۰۰ دلار واکنش خوبی داشته باشد، می تواند به سمت مقاومت های خود در محدوده های ۱۹۶۵، ۲۰۰۰ و ۲۰۶۰ دلار حرکت کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 28 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم اگر برای بار دوم از مقاومت داینامیک خود عبور کند، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت اتریوم را برای کوتاه مدت ببینیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ تیر ۱۴۰۲

واکنش مثبت اتریوم به حمایت محدوده ۱۸۹۵ الی ۱۸۸۰ دلار موجب شد تا کندل نزولی در تایم فریم ۴ ساعته زیر این حمایت بسته نشود. بنابراین یکی از شروط بازگشت قیمت به سمت مقاومت های بالاتر شکل گرفته است. برای مشاهده حذف فشار فروش می توانیم در انتظار شکست خط روند نزولی کوتاه مدت باشیم. واگرایی مخفی منفی روی نمودار دیده می شود، که می تواند یکی از نشانه های دیگر ادامه روند صعودی باشد. اما خط RSI زیر مقاومت مووینگ EMA قرار دارد. شکست این مقاومت هم می تواند نشانه مثبت دیگری باشد. اما اگر قدرت فروشندگان در این محدوده بیشتر از خریداران شود، با شکسته شدن این حمایت، احتمال کاهش قیمت اتریوم تا محدوده ۱۷۴۵ دلار وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 27 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم برای رشد بیشتر نیاز به شکست خط روند نزولی و مقاومت محدوده ۱۹.۷۰ درصد دارد. بنابراین در اینصورت، می توانیم احتمال رشد قیمت اتریوم را بیشتر در نظر بگیریم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۲

اتریوم روند رنج خود را در تایم فریم های پایین با حجم معاملات کم ادامه می دهد. این ارز می تواند با برخورد به حمایت محدوده ۱۸۹۰ و یا حتی حمایت ۱۸۷۰ دلار، در صورت واکنش مثبت مجددا رشد داشته باشد و به سمت کانال رند ۲۰۰۰ دلار حرکت کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

ETHUSDT 2023 07 17 11 06 07

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در شرایط رنج قرار دارد و این شاخص هم روی محدوده ۱۹.۵۵ الی ۱۹.۶۰ درصد حمایت های واکنشی دارد. در صورت حفظ حمایت ۱۹.۷۰، شاخص می تواند تا محدوده ۲۰ و ۲۰.۲۰ درصد رشد داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۲

روند اتریوم در روز گذشته رنج بوده و تحلیل قبلی کاملا در مورد آن برقرار است. سطوح حمایت مقاومتی که برای اتریوم در نظر گرفته شده است، می تواند در صورت واکنش محدوده هایی برای معاملات کوتاه مدت باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 25 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روی حمایت ۱۹.۷۰ درصد قرار گرفته و اگر به همین ناحیه واکنش مثبت نشان دهد، می تواند تا اعداف بالاتر در محدوده های ۲۰ و ۲۰.۲۰ درصد رشد داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۲

اتریوم بعد از رشد شارپی تا محدوده کانال رند ۲۰۰۰ دلار، با واکنش منفی به این مقاومت روانی، مجددا کاهش قیمت داشته است و به حمایت خود در محدوده ۱۸۹۰ دلار برگشته است. شرایط کوتاه مدت اتریوم به دلیل اینکه هنوز کف آخرین موج صعودی شکسته نشده است، صعودی است و با حفظ این حمایت می تواند به سمت مقاومت های قبلی حرکت داشته باشد. اما اگر این حمایت مهم شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۱۷۴۰ دلار ادامه داشته باشد و اتریوم وارد اصلاح خواهد شد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 24 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم علیرغم نوسانات شدیدی که داشته، اما در مجموع روند آن رنج است و پتانسیل تست مجدد حمایت خود در محدوده ۱۹.۶۳ درصد را دارد. شرایط کوتاه مدت این شاخص صعودی شده و بعد از پولبک می تواند رشد خوبی داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۲

اتریوم روز گذشته با اخبار مثبت رشد خوبی داشت و با شکست مقاومت محدوده ۱۹۸۹ دلار، وارد کانال ۱۹۰۰ دلار شد. فشار بالای خرید روی اتریوم موجب شد تا اتریوم وارد کانال ۲۰۰۰ دلار شود و قیمت آن سقف بالاتری در روند صعودی کوتاه مدت به ثبت رساند. قیمت اتریوم به محدوده های مقاومتی مهمی که از قبل برای آن در نظر گرفته شده بود رسیده است. مقاومت اول محدوده ۲۰۶۰ دلار و مقاومت دوم در محدوده ۲۱۲۰ دلار در نظر گرفته شده است. در این محدوده های می توانیم انتظار واکنش داشته باشیم. اما محدوده مقاومت اصلی اتریوم در قیمت ۲۲۴۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 23 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم دقیقا روی حمایت ۱۹.۶۰ درصد واکنش مثبت نشان داد و حتی مقاومت سقف کانال رنج این شاخص هم در محدوده ۱۹.۷۵ درصد شکسته شد. بنابراین شکست اتریوم مورد تایید بود و این شاخص هم برای مدت کوتاهی تا نزدیک مقاومت ۲۰ درصد رشد کرد. حمایت این شاخص در محدوده ۱۹.۷۰ درصد است و در صورت واکنش مثبت می تواند تا سطح ۲۰.۲۰ درصد رشد داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته یک حرکت صعودی برای کامل کردن پولبک به مقاومت ۱۹۰۰ دلار انجام داد و بعد از واکنش منفی به این مقاومت، کاهش داشت. البته کاهش قیمت آن به دلیل کم بودن حجم معاملات زیاد نیست، اما می تواند ادامه داشته باشد. حمایت فعلی و معتبر اتریوم در محدوده ۱۸۳۰ الی ۱۸۲۰ دلار در نظر گرفته شده است. اگر واکنش مثبت خوبی به این سطح مشاهده شود، می توانیم مجددا انتظار رشد قیمت اتریوم را داشته باشیم. در غیر اینصورت همانطور که قبلا بررسی شده بود، اتریوم می تواند وارد اصلاح عمیقی شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

ETHUSDT 2023 07 13 10 09 57

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم برای رشد قیمت اتریوم نیاز به شکست مقاومت محدوده ۱۹.۷۳ الی ۱۹.۷۸ درصد دارد و هنوز این شاخص در روند رنج قرار دارد. بنابراین شکست این مقاومت می تواند یک سیگنال مثبت برای اتریوم باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند رنجی داشت و بعد از واکنش های منفی به مقاومت خود در محدوده ۱۸۹۰ دلار، خط روند صعودی خود را شکست. همچنان قیمت زیر خط روند صعودی قرار دارد و برای شکست مقاومت نیاز به حجم معاملات بالایی است. شکست این مقاومت اگر با تایید شکست مقاومت دامیننس اتریوم باشد، می تواند اتریوم را به اهداف ۱۹۶۰ و کانال ۲۰۰۰ دلار برساند. در غیر اینصورت کاهش قیمت و اصلاح عمیق خواهیم داشت.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 21 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با ادامه روند نزولی خود به محدوده حمایت ۱۹.۵۵ درصد برخورد کرده و با توجه به تشکیل واگرایی مثبت روی RSI اگر خط روند نزولی شاخص و خط گردن الگوی کف دوقلو شکسته شود، می تواند نشانه مثبتی برای روند کوتاه مدت اتریوم باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۲

اتریوم در بازار نوسانی روز قبل، یک حرکت صعودی برای شکست مقاومت سقف کانال رنج انجام داد. با اینکه این حرکت موفق نبود، اما منجر به تشکیل یک سقف بالاتر نسبت به آخرین سقف در روند نزولی شده است. بنابراین در صورتی که این بار این مقاومت شکسته شود، هدف بعدی خریداران در محدوده ۱۹۶۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 20 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز قبل باز هم به مقاومت خود برخورد کرد و این شاخص به دلیل اینکه هنوز در روند رنج است، نمی تواند شکست مقاومت اتریوم را تایید کند. در صورت شکست مقاومت، می توانیم اتریوم را در روند صعودی ببینیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۹ تیر ۱۴۰۲

اتریوم روند رنج خود را روز قبل با حجم معاملات بسیار پایین سپری کرد. مومنتوم منفی اتریوم می تواند قیمت آن را تا محدوده حمایت ۱۸۳۰ الی ۱۸۲۰ دلار کاهش دهد و حتی پتانسیل شکست این حمایت و برخورد قیمت به محدوده ۱۷۶۰ الی ۱۷۴۵ دلار وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 19 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز قبل دوباره به مقاومت محدوده ۱۹.۷۸ الی ۱۹.۷۳ درصد واکنش منفی نشان داده و باز هم در حال حرکت به سمت حمایت خود می باشد. این شاخص همانطور که گفته شد، برای تغییر روند نیاز به شکست کامل این مقاومت و تثبیت بالای آن دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۲

اتریوم تغییرات قیمتی محسوسی در روز گذشته نداشت، اما به حمایت خود در قیمت ۱۸۴۰ دلار واکنش مثبت نشان داده و با توجه به واکنش مثبت شاخص دامیننس آن به حمایت محدوده ۱۹.۵۵ درصد، پتانسیل یک نوسان مثبت تا سقف کانال رنج تایم ۱ ساعته را دارد. این مقاومت در محدوده ۱۸۸۵ الی ۱۸۹۵ دلار در نظر گرفته شده است. همانطور که قبلا گفته شد، به دلیل فشار فروشی که در موج نزولی قبلی بوده، احتمال تست دوباره حمایت کف کانال وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 18 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم همانطور که در ویدیو تحلیل گفته شد، برای تغییر روند در تایم ۴ ساعته نیاز به شکست مقاومت محدوده ۱۹.۷۳ الی ۱۹.۷۸ درصد دارد. بنابراین در صورت رشد تا این محدوده، می توانیم انتظار داشته باشیم که پولبک ها به سمت حمایت در کوتاه مدت واکنش های خوبی داشته باشند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۷ تیر ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته به حمایت محدوده ۱۸۳۵ الی ۱۸۲۱ دلار واکنش مثبت خوبی نشان داده، اما هنوز مومنتوم یا جهت حرکت کوتاه مدت آن نزولی است و به دلیل فشار فروش دو روز گذشته، باز هم پتانسیل تست حمایت خود را دارد. تحلیل قبلی اتریوم برای کوتاه مدت همچنان پا برجاست و تا زمانی که کف این حمایت شکسته نشود، اتریوم می تواند حداقل روند رنج خود را حفظ کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 17 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با ادامه روند نزولی ‌به حمایت محدوده ۱۹.۶۰ درصد واکنش مثبت نشان داده است. اما نیاز به درجا زدن برای کاهش فشار فروش دارد. بنابراین تا زمانی که این کف و محدوده ۱۹.۵۵ حفظ شود، می توانیم انتظار یک نوسان مثبت را از این شاخص داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۲

اتریوم بعد از تلاش ناموفق برای حفظ حمایت ۱۹۲۰ دلار، بعد از شکست کف کانال صعودی، به این مقاومت داینامیک پولبک زد و قیمت آن به محدوده کف قبلی یعنی عدد ۱۸۵۰ دلار رسیده است. یکی از حمایت های قبلی اتریوم در محدوده ۱۸۱۸ الی ۱۸۳۵ دلار بود، که بارها در گذشته از این سطح واکنش های خوبی مشاهده شده بود، قیمت مجدد به این ناحیه در حال واکنش دادن است. پس تا زمانی که کندل نزولی قوی در تایم ۴ ساعته زیر این حمایت بسته نشود و کف قبلی اتریوم در قیمت ۱۸۱۶ دلار شکسته نشود، می توانیم به یک نوسان مثبت دیگر حداقل برای کوتاه مدت امیدوار باشیم. این بازگشت سریع قیمت و ورود به کانال ۱۸۰۰ دلار می تواند روند اتریوم را مجددا در تایم های پایین رنج کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 16 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مجددا روند نزولی گرفته و شرایط برای ادامه روند اتریوم دشوار کرده است. یکی از دلایل آن مربوط به بازه زمانی هفتگی است. جایی که کندل ها به یک حمایت داینامیک صعودی رسیده اند و اگر واکنش مثبت خوبی مشاهده نشود، شکست این حمایت می تواند سیگنال منفی برای روند میان مدت اتریوم باشد. بنابراین حمایت مهم این شاخص که قبلا یک نوسان مثبت از این محدوده مشاهده شده و موجب تغییر روند موقت شاخص شد، در محدوده ۱۹.۶۰ الی ۱۹.۵۰ درصد است. در صورت عدم حفظ این محدوده و بست هشدن کندل هفتگی زیر این سطح، محدوده بعدی کوتاه مدت عدد ۱۹.۴۰ درصد را نشان می دهد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روی حمایت خود در محدوده ۱۹۲۰ دلار واکنشی نداشت و حمایت آن شکسته شده است. اما حمایت رند ۱۹۰۰ دلار موجب شده تا قیمت اتریوم نیمی از فشار فروش روز قبل را پوشش دهد. اگر تمام حرکت نزولی روز قبل با فشار خرید جبران شود، اتریوم می تواند به روند صعودی کوتاه مدت خود برگردد و اهداف بالاتری که برای آن در نظر گرفته  شده بود را می توانیم در نظر بگیریم. اندیکاتور پیوت پوینت برای امروز محدوده ۱۹۱۵ دلار را به عنوان پیوت روزانه نشان می دهد و تا زمانی که قیمت بالای این سطح باشد، می تواند به اهداف بالاتر در محدوده های ۱۹۳۴، ۱۹۴۵، ۱۹۶۳ دلار دست یابد. از طرف دیگر گپ مقاومتی اتریوم در بازار CME در محدوده ۱۹۲۴ الی ۱۹۸۲ دلار قرار گرفته است و احتمال رنج شدن روند در کوتاه مدت وجود دارد. تنها در صورت شکست کامل این مقاومت می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت به اهداف بالاتر می رسد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 15 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روند رنجی دارد و تحلیل قبلی در مورد این شاخص پابرجا است.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۲

اتریوم بعد از شکست کامل سقف کانال رنج، در حال بازگشت برای تست این محدوده حمایت است. در محدوده ۱۹۲۰ الی ۱۹۱۰ دلار سه حمایت دارد که شامل دو حمایت استاتیک و یک حمایت داینامیک است. بنابراین انتظار داریم که با توجه به شکست تایید شده سقف کانال رنج، پولبک به این محدوده واکنش مثبت به همراه داشته باشد. همچنین این حمایت به نوعی کف کانال صعودی کوتاه مدت هم محسوب می شود. پس تا زمانی که شکسته نشود، اهدافی که در کانال قیمتی ۲۰۰۰ دلار برای اتریوم در نظر گرفته شده است، در دسترس خریداران خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 14 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم همانطور که قبلا گفته شده در روند رنج قرار گرفته است و این شاخص در حال پولبک به حمایت محدوده ۱۹.۸۰ الی ۱۹.۷۰ درصد است. انتظار داریم که برخورد به این محدوده با واکنش مثبت همراه باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۲

کندل روز قبل اتریوم تقریبا با ۱ درصد رشد در قیمت ۱۹۵۵ دلار بسته شد. قیمت اتریوم روند صعودی کوتاه مدت خود را به دست آورده و حمایت های به دلیل شکست سقف قبلی در محدوده ۱۹۴۰ الی ۱۹۱۰ دلار است. همچنین خط روند صعودی خود را به عنوان حمایت سوم دارد. پس می توانیم انتظار داشته باشیم که اتریوم بتواند وارد کانال ۲۰۰۰ دلار شود. هدف بعدی اتریوم در قیمت ۲۰۴۵ الی ۲۰۹۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 13 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از واکنش دوم به مقاومت خود در محدوده ۲۰.۲۰ درصد، وارد روند رنج شده است. حمایت معتبر این شاخص در محدوده ۱۹.۸۰ الی ۱۹.۷۰ درصد است.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲

در ۲۴ ساعت گذشته شاهد رشد قیمت اتریوم بودیم. بعد از پولبکی که روز قبل به محدوده ۱۸۹۰ دلار مشاهده شد، واکنش خوب اتریوم موجب شد تا مقاومت ۱۹۴۰ دلار شکسته شود. این ارز در حال حاضر نزدیک کانال قیمتی ۲۰۰۰ دلار است و همانطور که قبلا گفته شده بود، پتانسیل رشد بیشتر تا محدوده ۲۰۵۰ الی ۲۰۹۰ دلار را دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 12 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از پولبک به محدوده حمایت ۱۹.۸۰ درصد مجددا گارد صعودی به خود گرفته است و به مقاومت خود در محدوده ۲۰.۱۵ الی ۲۰.۲۳ درصد برخورد کرده است. این شاخص با توجه به اینکه روند تایم ۴ ساعته صعودی دارد، می تواند تا هدف بعدی در محدوده ۲۰.۳۶ درصد رشد داشته باشد. اما مقاومت مهم و اصلی شاخص در محدوده ۲۰.۷۰ درصد قرار دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۲

اتریوم هم مانند بیت کوین در روز قبل نوسانات خاصی نداشت و قیمت آن بعد از برخورد به مقاومت و یک واکنش کوچک، زیر مقاومت باقی مانده است. همچنان حمایت مهم اتریوم در محدوده ۱۸۵۰ دلار است و در صورت شکست مقاومت سقف کانال رنج، اتریوم می تواند وارد کانال ۲۰۰۰ دلار شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 11 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در حال اصلاح به سمت محدوده حمایتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، می باشد. این شاخص با توجه به رشدی که دوروز گذشته داشته، می تواند بعد از برخورد به حمایت واکنش مثبت خوبی داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۲

اتریوم دقیقا به حمایت و مقاومت هایی که برای آن در نظر گرفته شده بود، واکنش خوبی نشان داده است و به طور کلی کانال رنج خود را حفظ کرده است. شرایط کوتاه مدت اتریوم مجددا صعودی شده است و احتمال شکست سقف کانال رنج و حرکت به سمت اهداف بالاتر برای اتریوم وجود دارد. بنابراین هدف بعدی در صورت شکست سقف کانال در محدوده ۲۰۴۵ الی ۲۰۹۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 10 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از برخوردی که به حمایت خود در محدوده ۱۹.۵۲ الی ۱۹.۵۶ درصد داشت، واکنش مثبت قوی در آن ایجاد شد و این شاخص در چند کندل صعودی قوی به مقاومت محدوده ۲۰.۱۵ درصد واکنش منفی نشان داده است. شکست سقف کانال نزولی، نشان می دهد که تغییر روند این شاخص در تایم ۴ ساعته دوباره صعودی شده است و محدوده حمایت واکنشی آن در عدد ۱۹.۸۰ الی ۱۹.۷۰ درصد است. بنابراین برای کوتاه مدت دوباره در این شاخص انتظارات صعودی داریم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۷ تیر ۱۴۰۲

خریداران اتریوم در روز گذشته، تلاش برای باز پس گرفتن سطح ۱۹۰۰ دلار انجام دادند، اما موفق نبودند و مجددا اتریوم در حال کاهش قیمت است. محدوده حمایتی که روز قبل اتریوم به آن واکنش مثبت نشان داد در قیمت ۱۸۵۰ دلار قرار دارد. با شکسته شدن کف کانال رنج به صورت موقت، سردرگمی برای معامله گران این ارز به وجود آمده است. به طور کلی نحوه واکنش قیمت به حمایت دقیق در محدوده ۱۸۵۳ الی ۱۸۴۵ دلار برای معامله گران بسیار مهم است. اگر این حمایت حفظ شود، اتریوم می تواند مجددا مومنتوم صعودی به خود بگیرد. اما با شکسته شدن این سطح، کاهش قیمت می تواند تا محدوده های ۱۸۲۰، ۱۷۶۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 7 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم کماکان در روند نزولی است و به کاهش بیشتر ادامه می دهد. این شاخص در حال نزدیک تر شدن به حمایت محدوده ۱۹.۵۵ درصد است و نحوه واکنش به این محدوده می تواند در روند کوتاه مدت اتریوم تاثیر گذار باشد. شرایط فعلی شاخص که برعکس قیمت اتریوم حرکت می کند، برای میان مدت نشانه خوبی نیست و احتمال اصلاح عمیق در قیمت اتریوم را افزایش می دهد. اما برای کوتاه مدت واکنش های این شاخص به حمایت ها می تواند موجب رشد قیمت اتریوم شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۶ تیر ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته فشار فروش داشت و کف کانال رنج خود را در محدوده ۱۸۷۰ دلار از دست داد. با توجه به این اتفاق، دو حمایت برای اتریوم در نظر گرفته شده است. حمایت اول در محدوده ۱۸۱۵ دلار و حمایت دوم در محدوده ۱۷۶۰ الی ۱۷۵۵ دلار در نظر گرفته شده است، که محدوده دوم می تواند واکنش مثبت قوی تری داشته باشد. در تایم روزانه هم می توانیم انتظار داشته باشیم که موج اصلی به پایان رسیده و وارد اصلاح شده باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 6 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در روند نزولی خود در حال حرکت به سمت حمایت ۱۹.۵۵ درصد است و این شاخص را داخل یک کانال نزولی می بینیم. در صورت واکنش مثبت و شکست سقف کانل، مجددا می تواند روی اتریوم تاثیر مثبت مستقیم داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ تیر ۱۴۰۲

روز گذشته بعد از اینکه قیمت اتریوم به مقاومت سقف قبلی در محدوده ۱۹۳۰ دلار واکنش منفی نشان داد، مطابق انتظار قیمت به سمت کف کانال رنج در محدوده ۱۸۷۰ دلار برگشت و باز هم این ناحیه حمایت واکنش مثبت داشت. مجدداً امروز از سمت خریداران روی محدوده حمایت تلاشی در جهت حرکت به سمت سقف کانال صورت گرفته و این قدرت خرید در صورتی که با کندل های صعودی قوی و یا به اصطلاح با کندل های اسپایک همراه باشد، می تواند موجب شکست سقف کانال رنج شود. در مورد حمایت ها و مقاومت های بعدی اتریوم در صورت شکست هر یک از سطوح کانال، در تحلیل قبلی ثبت شده و روی نمودار می توانید این محدوده ها را ببینید.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 5 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته یک واکنش مثبت دیگر به محدوده حمایت ۱۹.۸۰ الی ۱۹.۷۰ درصد نشان داد. این شاخص به دلیل تغییر روند می تواند تا محدوده مقاومت ۲۰.۱۵ درصد افزایش داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ تیر ۱۴۰۲

اتریوم در کانال رنجی که در تایم فریم ۱ ساعته ایجاد کرد، مجددا به کف کانال در محدوده ۱۸۷۰ دلار وکنش مثبت نشان داد و قیمت آن تا سقف کانال در محدوده ۱۹۲۰ دلار افزایش پیدا کرده است. سقف این کانال با توجه به وضعیت شاخص دامیننس اتریوم پتانسیل شکست را دارد. اما تا زمانی که شکست و تایید آن مشاهده نشود، نمی توانیم انتظار رشد بیشتر را داشته باشیم. اهداف بالاتر اتریوم در محدوده های ۲۰۴۵ الی ۲۰۹۰ دلار با توجه به تحلیل های قبلی می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 4 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز قبل به حمایت محدوده ۱۹.۷۰ درصد واکنش مثبت نشان داد و این شاخص با تشکیل الگوی کف دوقلو، موجب رشد قیمت اتریوم شد و شرایط تغییر روندی که در تایم ۴ ساعته فراهم شده است، می تواند حتی پتانسیل رشد بیشتر اتریوم و شکست مقاومت سقف کانال رنج را فراهم کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته یک تلاش دیگر را برای تست شکست مقاومت ۱۹۲۰ الی ۱۹۴۰ دلار انجام داد، اما با واکنش منفی همراه بود. الگوی سقف دوقلو روی نمودار اتریوم تشکیل شده و در صورتی که خط گردن الگو در محدوده ۱۸۷۰ دلار پرقدرت شکسته شود، الگو تایید خواهد شد و اتریوم می تواند وارد اصلاح شود. اما برای کوتاه مدت تا زمانی که این سناریو نزولی را نبینیم، اتریوم را داخل یک کانال رنج و بین سطوح رسم شده در نظر می گریم. اگر سقف کانال در محدوده مشخص شده شکسته شود، هدف بعدی خریداران اتریوم می تواند در محدوده ۲۰۴۰ الی ۲۰۹۰ دلار در نظر گرفته شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 3 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مجددا برخلاف روند صعودی اتریوم در حال کاهش است و به محدوده ۱۹.۷۰ درصد رسیده است. کف قبلی در تایم ۴ ساعته شکسته شده و عملا روند نزولی را ایجاد کرده است. با توجه به وضعیت فعلی، در صورت شکست این حمایت، محدوده بعدی عدد ۱۹.۵۰ درصد را نشان می دهد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ تیر ۱۴۰۲

اتریوم در تایم فرم ۴ ساعته وارد اصلاح شده و در تایم های پایین تر تغییر روند داشته است. روی سطح حمایت ۱۸۸۰ دلار تقاضای مناسب برای رشد مجدد قیمت ایجاد نشد و این سطح اکنون به مقاومت تبدیل شده است. به نظر می رشد که کاهش قیمت و اصلاح اتریوم می تواند ادامه داشته باشد و به محدوده حمایت بعدی در قیمت ۱۸۲۰ دلار برخورد کند. بنابراین از این محدوده می توانیم انتظار واکنش بهتری داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 2 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم زیر عدد ۲۰ درصد برگشته است و مجددا در حال برگشت به سمت محدوده شروع آخرین حرکت صعودی خود می باشد و این محدوده می تواند دوباره تست شود. اگر واکنش مثبت داشته باشیم، احتمال تشکیل الگوی کف دوقلو و رشد قوی تر برای این شاخص در آینده وجود دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱ تیر ۱۴۰۲

موج صعودی قوی تشکیل شده در نمودار اتریوم قیمت آن را به مقاومت بعدی در محدوده ۱۹۳۰ دلار رساند. این سطح روز گذشته به عنوان دومین هدف کوتاه مدت تعیین شده بود، که قیمت اتریوم بعد از شکست مقاومت اول، در کمتر از دو ساعت به مقاومت دوم برخورد کرد. واکنش منفی روی نمودار اتریوم در این محدوده مشاهده می شود، و قیمت اتریوم با شیب بالایی به کف کانال صعودی در تایم های پایین برگشته است. روند قیمت در تایم های زیر ۱ ساعته نزولی است، اما در تایم فریم های بالاتر فعلا می تواند نشانه اصلاح باشد. به طور کلی با این حرکت قوی که در بازار دیده شده، انتظار اصلاح عمیقی نداریم. توجه داشته باشد که ریسک معاملات خرید در محدوده های فعلی بالا بوده و باید دید که قیمت می تواند از مقاومت بدون پولبک عبور کند یا خیر.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 1 تیر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با حمایت خریداران، از مقاومت مهمی در محدوده ۱۸۰۰ دلار عبور کرد و این ارز به سقف کانال نزولی خود رسیده است. با توجه به این شکست، هنوز واکنش قوی به مقاومت سقف کانال مشاهده نشده است. اگر واکنش منفی قوی نداشته باشیم، اتریوم هم می تواند مانند بیت کوین از مقاومت سقف کانال نزولی عبور کند. دو محدوده مقاومت دیگر برای اتریوم در نظر گرفته شده است، که می تواند اهداف اصلی خریداران کوتاه مدت باشد. این اهداف در قیمت های ۱۸۸۰ الی ۱۸۹۰ دلار و محدوده دوم در قیمت ۱۹۲۵ الی ۱۹۴۰ دلار در نظر گرفته شده است. حمایت مهم اتریوم در محدوده ۱۷۲۰ الی ۱۷۳۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 31 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم برخلاف روند صعودی خود اتریوم نه تنها افزایش نداشته بلکه روند نزولی آن تا محدوده حمایت ۱۹.۸۰ درصد ادامه پیدا کرده است. همچنین مقاومت داینامکی این شاخص شکسته نشده است. اما انتظار داریم که با برخورد به محدوده ۱۹.۸۰ الی ۱۹.۷۰ درصد شاهد واکنش مثبت در دامیننس باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته یک حرکت شارپ را هم در جهت صعودی و هم در جهت نزولی انجام داد. اما در نهایت قیمت آن تغییری نسبت به دو روز قبل نداشت. همچنان حمایت اتریوم در محدوده ۱۷۲۰ دلار برقرار است، اما به دلیل اینکه بیت کوین به مقاومت خود برخورد کرده، احتمال کاهش قیمت وجود دارد. اگر همچنان اتریوم روی این حمایت باقی بماند، در صورتی که بیت کوین به حمایت خود برگردد.، پتانسیل رشد اتریوم تا مقاومت ۱۸۰۰ دلار وجود دارد. در غیر اینصورت حمایت هایی که از چند روز گذشته برای اتریوم در محدوده های ۱۶۷۰ الی ۱۶۵۰ دلار در نظر گرفته شده بود، می تواند به عنوان سطوح واکنشی در نظر گرفته شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 30 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با ادامه اصلاح، دقیقا به عدد رند ۲۰ درصد و به طور کلی محدوده ۲۰ الی ۱۹.۹۳ درصد رسیده است. این شاخص در صورتی که از خط روند نزولی عبور کند، می تواند پتانسیل رشد قیمت اتریوم را تا محدوده ۱۸۰۰ دلار فراهم کند. اگر این حمایت هم شکسته شود، کاهش بیشتر شاخص می تواند تا سطح حمایت بعدی در محدوده ۱۹.۷۵ درصد ادامه داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته یک حرکت برگشتی به سمت حمایت کف کانال رنج در محدوده ۱۷۲۰ دلار داشت و به این سطح واکنش مثبت نشان داده است. اما واکنش به حدی قوی نبوده که قیمت بتواند رشد خوبی داشته باشد. اگر این حمایت شکسته شود، کاهش قیمت اتریوم می تواند تا محدوده ۱۶۷۵ دلار ادامه داشته باشد. همچنین حمایت دوم مطابق تحلیل های قبلی در محدوده ۱۶۵۰ دلار است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 29 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در روند رنجی قرار دارد و این شاخص به دلیل کم بودن حجم معاملات، کندل هایی با بدنه کوچک تشکیل داده است. حمایت اول این شاخص در محدوده رند ۲۰ درصد و به طور کلی ناحیه ۱۹.۹۳ الی ۲۰ درصد به عنوان حمایت مهم در نظر گرفته شده است.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته نوسانات کمی داشت و قیمت آن در محدوده ۱۷۳۰ دلار با حجم پایین معامله می شود. مقاومت مهم اتریوم در محدوده ۱۸۰۰ دلار قرار دارد و این ارز به دلیل واکنش منفی به مقاومت می تواند اصلاح داشته باشد. همانطور که قبلا گفته شده بود، شرایط اتریوم صعودی شده، اما اصلاح ها در مسیر صعودی می تواند وجود داشته باشد. اولین حمایت معتبر اتریوم در محدوده ۱۶۷۵ دلار و حمایت دوم در محدوده ۱۶۵۰ دلار می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 28 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در برگشت به سمت عدد رند ۲۰ درصد به یک حمایت در محدوده ۲۰.۰۳ الی ۲۰.۰۵ درصد واکنش مثبت نشان داده است، که با تشکیل الگوی کف دوگانه می تواند تا سقف قبلی مجددا رشد داشته باشد. به طور کلی روند رنجی را برای چند روز آینده این شاخص پیش بینی می کنیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۲

فشار خریدی که در بازار شاهد بودیم، اتریوم را به محدوده مقاومت مهمی رسانده است. شرایط تغییر روند اتریوم به حالت صعودی ایجاد شده است و در تایم ۴ ساعته به دلیل واکنش منفی شدیدی که به مقاومت ۱۷۷۰ الی ۱۸۰۰ دلار مشاهده شده، اگر قیمت وارد اصلاح شود، می تواند برای پولبک به دو محدوده ۱۷۰۰ و ۱۶۷۵ دلار برگشت داشته باشد. همچنین خط روند نزولی اتریوم شکسته شده که نشانه خوبی برای تغییر روند می باشد. بنابراین در صورت پولبک به حمایت های مشخص شده و مشاهده واکنش مثبت، می توانیم مجددا انتظار رشد قیمت را داشته باشیم. اتریوم برای ادامه روند صعودی و پایداری این روند، نیاز به شکست مقاومت ۱۸۰۰ دلار دارد. در اینصورت می تواند تا اهداف ۱۹۰۰ و ۱۹۳۰ دلار رشد داشته باشد..

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 27 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در محدوده ۲۰ درصد حمایت شد و تا مقاومت ۲۰.۳۰ درصد رشد کرد. اما این محدوده واکنش منفی شدیدی داشته و این شاخص پتانسیل برگشت و تست مجدد حمایت خود را دارد. بنابراین حمایت فعلی این شاخص در محدوده ۲۰ درصد می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم روز گذشته در محدوده ۱۶۳۰ دلار حمایت شد و شاهد یک نوسان مثبت در این ارز بودیم. برگشت قیمت به مقاومت ۱۶۸۰ دلار واکنش منفی داشته بنابراین احتمال رنج شدن روند قیمت بین سطوح مشخص شده وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 26 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز شرایط مساعد پایدار را برای رشد قیمت اتریوم ایجاد نکرده است. حمایت مهم این شاخص در محدوده ۱۹.۸۰ درصد قرار دارد. بنابراین در صورت برخورد به این محدوده پتانسیل رشد مجدد وجود دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۲

فشار فروش روی اتریوم در روز گذشته باعث ریزش ۵ درصدی قیمت و شکسته شدن دو حمایت در این ارز شد. با شکسته شدن حمایت های کوتاه مدت اتریوم، محدوده بعدی در قیمت ۱۶۰۰ الی ۱۵۸۵ دلار شناسایی شده است. این حمایت یکی از محدوده های واکنشی قوی برای اتریوم می باشد، که می تواند باعث کاهش فشار فروش و ایجاد نشانه های تغییر روند شود. تا زمانی که نشانه های تغغیر روند روی نمودار ایجاد شود، باید منتظر بمانیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 25 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

برای دامیننس اتریوم یک حمایت مهم در محدوده ۱۹.۷۰ الی ۱۹.۸۰ در نظر گرفته شده که می تواند به این محدوده واکنش خوبی داشته باشد. این شاخص هم فشار فروش بالا را تایید می کند و تا زمانی که به حمایت خود واکنش نشان دهد، باید منتظر ماند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته نوسانات خاصی نداشت و با برخورد به سقف کانال رنج در محدوده ۱۷۷۰ دلار واکنش منفی نشان داد. قیمت دوباره به کف کانال برگشته و این ناحیه رنج همچنان پابرجا است. چنانچه اخبار اقتصادی امروز برای بازار مفید باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم که با تشکیل یک ناحیه بیس در محدوده فعلی، یک حرکت برگشتی سریع را به سمت بالا شاهد باشیم. در اینصورت روند اتریوم در تایم ۴ ساعته می تواند صعودی شود. شکست هریک از سطوح کانال رنج می تواند حرکت قیمت را به اندازه ارتفاع کانال ادامه دهد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 24 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم حمایت خود را در محدوده ۲۰.۴۵ از دست داده است، اما اگر بازار شرایط مساعدی به خود بگیرد، می تواند با شکست خط روند نزولی، مجددا تا سقف کانال رنج رشد داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در اولین روز هفته جاری نوسانات خاصی نداشت و همچنان روی محدوده حمایت ۱۷۳۰ دلار باقی مانده است. تشکیل یک کانال رنج در تایم فریم ۴ و ۱ ساعته بین این حمایت و مقاومت ۱۷۸۰ دلار کاملا مشخص است. همچنین در ساعات گذشته تلاش هایی از سمت خریداران برای رشد قیمت صورت گرفته، اما با توجه به اینکه امروز اخبار اقتصادی مهمی در پیش داریم انتظار داریم که بازار با خروج از کانال رنج، مجددا روند گرفته و حجم معاملات افزایش پیدا کند. در صورت شکست مقاومت ۱۷۸۰ دلار، اتریوم می تواند وارد کانال ۱۸۰۰ دلاری شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 23 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم همچنان مقاومت داینامیک خود را حفظ کرده و این شاخص در صورتی که به حمایت فعلی در محدوده ۲۰.۴۵ درصد واکنش مثبت نشان دهد، می تواند با شکست مقاومت نزولی، تا محدوده سقف قبلی رشد داشته باشد. در حالت کلی می تواند بین این حمایت و مقاومت ها یک کانال رنج را تشکیل دهد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم بعد از اینکه روز گذشته یک نوسان مثبت نه چندان قوی داشت، با برخورد به محدوده ۱۷۷۰ دلار واکنش منفی نشان داد و دوباره به سمت حمایت خود برگشت. در محدوده فعلی در تایم های پایین یک کانال رنج تشکیل شده است. تا زمانی که قیمت اتریوم روی حمایت محدوده ۱۷۲۵ دلار باقی بماند و فشار فروش نداشته باشد، پتانسیل رشد از این محدوده تا مقاومت ۱۸۰۰ و ۱۹۰۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 22 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامینس اتریوم مجدداً در روز قبل به سمت حمایت‌ها برگشت و حمایت دوم آن در محدوده ۲۰.۵۵ که با کف کانال صعودی همپوشانی دارد، با یک کندل نزولی شکسته شده است. اما ادامه کاهش شاخص نیاز به تایید دارد. چرا که هنوز کف کانال صعودی شکسته نشده است. در تایم فریم یک ساعته در صورت شکست مقاومت داینامیک، مجدد می‌توانیم انتظار رشد شاخص داشته باشیم.

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱خرداد ۱۴۰۲

اتریوم بعد از برخوردی که به محدوده حمایت ۱۷۴۰ الی ۱۷۳۰ دلار داشت، با تقاضا مواجه شده و در حال افزایش قیمت می باشد. البته این افزایش قیمت یک پولبک در روند نزولی است و اگر بیت کوین روی محدوده ای که بررسی شده تثبیت داشته باشد، اهداف موج اصلاحی اتریوم می تواند در محدوده های ۱۸۰۰، ۱۸۲۰ و ۱۸۴۰ دلار باشد. همچنین در صورت شکسته مقاومت ها، هدف بعدی اتریوم در محدوده ۱۹۲۰ الی ۱۹۴۰ دلار قرار دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

ETHUSDT 2023 06 11 08 51 20

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته دقیقاً به هر دو محدوده حمایتی مشخص شده واکنش مثبت نشان داد و این شاخص مجدداً در حال افزایش می باشد. همچنین گفته شد تا زمانی که کف کانال صعودی و مخصوصاً این دو حمایت حفظ شوند، پتانسیل رشد بیشتر شاخص وجود خواهد داشت. اما رشد بیشتر ممکن است به زمان بیشتری احتیاج داشته باشد و این شاخص ممکن است مدتی در محدوده ۲۱ درصد باقی بماند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰خرداد ۱۴۰۲

با شروع کندل روزانه و در واقع در اوایل امروز صبح، فشار فروش سنگینی در بازار ایجاد شد. این فشار فروش مربوط به ادامه ترس ناشی اخبار شکایت SEC از بایننس می باشد. کاهش قیمت اتریوم تقریباً معادل کاهش قیمت بیت کوین بود و عملکرد منفی اتریوم نسبت به تمام آلت کوین ها بهتر بود.

در واقع اتریوم ریزش سنگینی را تجربه نکرده و تنها با شکست حمایت خود در محدوده ۱۸۰۰ دلار، به حمایت بعدی در سطح ۱۷۲۷ الی ۱۷۴۰ دلار برخورد کرده است. این برخورد قیمت شدید بوده اما پتانسیل واکنش مثبت از این سطح وجود دارد. چرا که یکی از ناحیه های حمایتی بسیار مهم برای اتریوم محسوب می شوند.

اما در هر صورت کندلی که تشکیل شده، یک کندل نزولی با بدنه بسیار قوی است و اگر به همین صورت بسته شود، احتمال شکست این ناحیه حمایت هم وجود خواهد داشت. در این صورت احتمال اینکه اتریوم از این حمایت عبور کرده و محدوده ۱۶۷۰ الی ۱۶۸۰ دلار را رویت کند وجود دارد. فعلاً برای کوتاه مدت باید تا زمان تشکیل نشانه های بازگشت و الگوهای بازگشتی روی این دو حمایت منتظر بمانیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 20 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته افزایش داشت و تا محدوده ۲۱.۲۱ درصد هم رشد کرد. اما با ایجاد فشار فروشی که در بازار صورت گرفت، این شاخص مجدداً زیر عدد ۲۱ درصد برگشته و کندل های نزولی قوی را تشکیل داده است. شاخص در محدوده ای قرار گرفته که یک حمایت مهم در این محدوده روی نمودار وجود دارد. این حمایت عدد ۲۰.۶۵ درصد را نشان می دهد. اما حمایت دوم در محدوده ۲۰.۵۰ درصد می باشد و در کف کانال صعودی قرار گرفته است. اگر در این محدوده واکنش مثبت مشاهده شود، مجددا پتانسیل رشد برای شاخص دامیننس اتریوم وجود دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

روند رنجی را از اتریوم در محدوده ۱۸۵۰ دلار شاهد هستیم. قیمت اتریوم بالای دو حمایت مهم قرار گرفته که در نمودار می توانید مشاهده کنید. تا زمانی که حمایت دوم در محدوده ۱۸۰۰ دلار حفظ شود، پتانسیل رشد قیمت و افزایش تا محدوده مقاومت ۱۹۵۰ الی ۱۹۸۰ دلار وجود دارد. قیمت اتریوم برخلاف بیت کوین هنوز داخل کانال صعودی قرار دارد و شکست کف کانال فیک بوده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 19 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

شاخص دامیننس اتریوم هنوز زیر محدوده مقاومت مهمی قرار دارد، که شکست آن نیاز به واکنش های مثبت قوی به حمایت ها روی نمودار بیت کوین دارد. در اینصورت روند صعودی شاخص می تواند تا مقاومت بعدی در محدوده ۲۱.۴۵ دلار ادامه داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم با واکنشی که به مقاومت محدوده ۱۹۰۰ دلار نشان داده است، به محدوده حمایت خود در قیمت ۱۸۳۰ دلار برگشت. این حمایت با میدلاین کانال نزولی همپوشانی پیدا کرده است و بیش از ۱۰ ساعت است که مانع از کاهش بیشتر قیمت شده است. اما با توجه به فشار فروش بالا، احتمال برخورد قیمت به محدوده رند ۱۸۰۰ دلار هم وجود دارد. اگر واکنش خوبی به این سطوح مشاهده شود، اتریوم پتانسیل رشد مجدد و حتی شکست مقاومت ۱۹۰۰ دلار را خواهد داشت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 18 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در محدوده مقاومت خود در حال فشردگی می باشد. این شاخص هنوز واکنش جدی به مقاومت نشان نداده است. بنابراین با توجه به اینکه خود اتریوم نزدیک عدد رند ۱۸۰۰ دلار قرار دارد و روی حمایت می باشد، احتمال شکست این مقاومت بیشتر از احتمال ریزش می باشد. ضمنا شاخص با خط روند صعودی کوتاه مدت خود فاصله زیادی دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

بعد از واکنش مثبت قیمت اتریوم به حمایت ۱۷۸۰ دلار، مجددا جهت حرکت قیمت صعودی شد و اتریوم تا نزدیک ۱۹۰۰ دلار رشد کرد. این ارز هم مانند بیت کوین دوباره وارد کانال صعودی خود شده است. توجه داخل باشید که قیمت اتریوم همچنان داخل کانال رنج قرار دارد. بنابراین هم می تواند مجددا حمایت های خوود را تست کند و هم پتانسیل ادامه رشد تا سقف کانال در محدوده ۱۹۵۰ الی ۱۹۸۰ دلار را دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 17 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز قبل دقیقا به سقف مقاومت خود در محدوده ۲۰.۸۵ درصد واکنش منفی نشان داد، اما امروز مجددا در حال تست سقف قبلی می باشد. قدرت روند صعودی این شاخص هنوز بالا می باشد و در صورتی که سقف قبلی در عدد ۲۰.۸۸ درصد شکسته شود، مقاومت بعدی شاخص در محدوده ۲۱.۳۷ الی ۲۱.۴۵ درصد خواهد بود. این مقاومت مربوط به بازه زمانی هفتگی می باشد و قدرت بالایی برای واکنش منفی دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته ریزش ۴ درصدی داشت و قیمت آن با اینکه مانند بیت کوین واکنش منفی شدیدی نشان داد، اما کف کانال صعودی میان مدت خود را حفظ کرده است. اتریوم حمایت های بسیار مهمی دارد، که می توانند هرکدام با واکنش مثبت خوبی همراه باشند. اولین حمایت که واکنش مثبت هم داشته در محدوده ۱۷۸۰ الی ۱۷۶۰ دلار می باشد. حمایت دوم در محدوده ۱۷۴۰ الی ۱۷۳۰ دلار و حمایت سوم در محدوده ۱۶۸۰ الی ۱۶۷۰ دلار در نظر گرفته شده است. حفظ دو محدوده اول برای اتریوم بسیار مهم می باشد. چرا که اگر حمایت دوم اتریوم پرقدرت شکسته شود و تایید گردد، روند صعودی میان مدت را تحت تاثیر قرار می دهد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 16 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم شرایط مطلوب خود را حفظ کرده است و حمایت خود را از روند صعودی میان مدت نشان می دهد. باید دید که اگر شاخص به مقاومت اصلی خود در محدوده ۲۰.۷۴ الی ۲۰.۸۱ برخورد کند، آیا واکنش منفی سنگین نشان می دهد و یا پتانسیل شکست این مقاومت جدی و مهم را خواهد داشت.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم قبل از برخورد به مقاومت ۱۹۲۰ دلار، به سمت حمایت ۱۸۷۰ دلار برگشت. روند کوتاه مدت نزولی بیت کوین موجب اصلاح قیمت آلت کوین ها شده است. بنابراین اگر در اتریوم فشار فروش افزایش پیدا کند، احتمال شکست کف قبلی و رسیدن به حمایت محدوده ۱۸۲۰ الی ۱۸۰۰ دلار بیشتر می شود. این حمایت با کف کانال صعودی همپوشانی دارد و محدوده حساس و مهمی محسوب می شود. بنابراین اگر واکنش خوبی به این محدوده مشاهده شود، اتریوم می تواند یک نوسان مثبت دیگر را داشته باشد و داخل کانال باقی بماند. اگر فشار فروش افزیش پیدا کند و حمایت از دست برود، کاهش قیمت اتریوم می تواند تا محدوده ۱۶۸۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 15 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند نزولی داشت و نتوانست بالای سطح ۲۰.۶۶ درصد برگردد. بنابراین وارد اصلاح شده است و تا محدوده خط روند صعودی می تواند کاهش آن ادامه داشته باشد. حمایت شاخص در محدوده ۲۰.۳۰ الی ۲۰.۴۰ درصد می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم با اینکه نوسانات خاصی در روز گذشته نداشت، اما در مسیر حرکت به سمت مقاومت ها و اهداف کوتاه مدت خود است. همانطور که قبلا گفته شده بود، مقاومت دوم اتریوم به دلیل نزدیک بودن به عدد رند ۲۰۰۰ دلار، احتمال واکنش منفی دارد. این مقاومت در محدوده ۱۹۵۵ الی ۱۹۸۵ دلار رسم شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 14 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در روز گذشته قبل از برخورد به محدوده مقاومت اصلی، یک واکنش منفی شدید نشان داده است. اما توانست نیمی از این حرکت نزولی را در برگشت پوشش دهد. اگر شاخص بالای ۲۰.۶۶ درصد برگردد، می توانیم انتظار ادامه رشد شاخص را تا مقاومت مشخص شده داشته باشیم. در غیر اینصورت احتمال رنج شدن روند افزایش پیدا می کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت داشت و با حمایت خریداران وارد کانال ۱۹۰۰ دلار شد. اهداف کوتاه مدت اتریوم در محدوده های مشخص شده قابل دستیابی می باشد، و حمایت خریداران تا زمانی که فشار فروش نداشته باشیم، تا مقاومت دوم می تواند ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 13 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

رشد قابل توجه دامیننس اتریوم تا نزدیک مقاومت اصلی صورت گرفته است و باید دید که در صورت برخورد به این محدوده واکنش منفی مشاهده می شود یا خیر. البته محدوده ۲۰.۳۰ الی ۲۰.۴۰ درصد اکنون به حمایت تبدیل شده است و بازگشت به این سطح می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد. اگر واکنش به مقاومت شدید باشد، ممکن است مدتی روند این شاخص بین سطوح مشخص شده رنج شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

رشد قیمت اتریوم بعد از واکنش مثبت به محدوده حمایتش ادامه داشت و تقاضایی که ایجاد شده، مجددا می تواند قیمت اتریوم را وارد کانال ۱۹۰۰ دلار کند. بنابراین اهداف اتریوم که در تحلیل قبلی مشخص شده بود، همچنان پابرجا است. اما رشد بیشتر قیمت اتریوم و شکست مقاومت رند ۲۰۰۰ دلار، هنوز قطعی نیست و نیاز به شرایط مساعد پایدار در بازار دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 12 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در مسیر حرکت به سمت مقاومت ۲۰.۷۰ درصد می باشد و روند کوتاه مدت آن صعودی است. همانطور که قبلا گفته شد، مقاومت این شاخص محدوده بسیار مهمی است و واکنش های قوی در گذشته داشته است. بنابراین برای شکست این محدوده نیاز به تمایلات بالایی از سمت سرمایه گذاران می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قیمت داشت و به محدوده ۱۸۳۷ الی ۱۸۲۹ دلار نزدیک شده است. البته در بازار فیوچرز قیمت به این حمایت واکنش مثبت نشان داده است. بنابراین اگر در نمودار اسپات هم برخورد قیمت به این سطح مشاهده شود و واکنش داشته باشیم، می توانیم انتظار یک نوسان مثبت برای اتریوم داشته باشیم. در واقع اتریوم می تواند مجددا به قیمت ۱۹۰۰ دلار برگردد. البته در صورتی که برگشت سریعی را شاهد باشیم، می توانیم این انتظار را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 11 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم نسبت به روز گذشته افزایش داشته و سقف بالاتر در تایم فریم ۴ ساعته ثبت کرده است. اما در صورتی بازگشت سریع زیر محدوده ۲۰.۴۰ درصد می تواند نشانه منفی برای این شاخص در نظر گرفته شود. هنوز حمایت خط روند صعودی شکسته نشده است و این حمایت برای کوتاه مدت می تواند مانع ریزش یا اصلاح سنگین شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم نسبت به بیت کوین رفتار بهتری از خود نشان داده است و همانطور که در تحلیل قبلی گفته شد، پتانسیل یک روند رنج را در محدوده فعلی دارد. هنوز حمایت کف قبلی اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته شکسته نشده است. اما بیت کوین با شکستی که در محدوده کف قبلی خود ایجاد کرده، نشان داده که احتمال کاهش بیشتر بعد از یک پولبک صعودی وجود دارد. بنابراین برای اتریوم این احتمال وجود دارد که با تست سقف قبلی یا حتی شکست محدوده سقف قبلی، تا نزدیک قیمت رند ۲۰۰۰ دلار افزایش داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 10 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در تلاش برای حفظ محدوده فعلی و تثبیت روی عدد ۲۰.۴۰ درصد می باشد. تحلیل قبلی در مورد این شاخص همچنان برقرار می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند رنج داشت. بعد از برخورد دقیقی که به مقاومت ایجاد شد، اتریوم تا خط روند نزولی شکسته شده در محدوده ۱۸۸۰ دلار اصلاح داشت. در تایم ۱ ساعت کاملا روند رنج مشاهده می شود. اما احتمال اصلاح بیشتر برای اتریوم تا محدوده ۱۸۷۰الی ۱۸۵۰ دلار وجود دارد. در هر حال روند کوتاه مدت اتریوم صعودی است و یک واکنش به خط روند نزولی هم می تواند برای ادامه رشد قیمت کافی باشد. مقاومت بعدی در صورت شکست محدوده ۱۹۳۰ دلار، در قیمت ۱۹۵۵ الی ۱۹۸۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 9 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز زیر محدوده مقاومت خود قرار دارد و در حال تلاش برای تثبیت یا شکست کامل مقاومت خود می باشد. در صورتی که کندل روزانه قوی بالای سقف های قبلی بسته شود، این شاخص می تواند تا محدوده ۲۰.۷۵ درصد رشد داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته فشار خرید آن ادامه پیدا کرد و با شکست محدوده مقاومت ۱۸۷۰ دلار، دقیقا تا قیمت ۱۹۳۰ دلار رشد کرد. برخورد به این مقاومت موجب واکنش منفی شده است، که نشان می دهد برخی از خریداران کوتاه مدت در این منطقه سیو سود کرده اند. با توجه به اینکه محدوده مقاوتی فعلی پرقدرت شکسته شده است، می توانیم در صورت پولبک به این سطوح انتظار واکنش مثبت خوبی داشته باشیم. حمایت دوم اتریوم در محدوده ۱۸۵۰ دلار در نظر گرفته شده است. بنابراین این سطوح با محدوده پولبک به خط روند نزولی شکسته شده همپوشانی دارند، که می توانند واکنش خوبی به همراه داشته باشند. حمایت دوم دقیقا در ناحیه خط گردن الگوی کف دوقلو قرار دارد و حمایت قوی تری محسوب می شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 9 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته هم کاهش شدید تا محدوده ۲۰.۱۰ درصد را تجربه کرد و هم افزایش شدید از ایین محدوده و رشد بیشتر تا مقاومت ۲۰.۴۰ درصد را تجربه کرد که موجب شکسته سقف های قبلی شد. برای این شاخص خط روند صعودی جدیدی روی نمودار در نظر گرفته شده است و تا زمانی که حمایت شکسته نشود، می توانیم انتظار شکست مقاومت اصلی را داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۷ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز اتریوم روز گذشته افزایش قیمت آن ادامه داشت و با شکست مقاومت محدوده ۱۸۳۰ الی ۱۸۳۵ دلار، به یک مقاومت بالاتر در محدوده ۱۸۵۵ الی ۱۸۷۰ دلار برخورد کرد. این محدوده برای تغییر روند میان مدت اتریوم بسیار مهم و حیاتی محسوب می شود. همچنین مقاومت خط روند نزولی در این محدوده قرار دارد. اما احتمال شکست این مقاومت با توجه به روند صعودی در تایم فریم های پایین بیشتر است. پس در صورت شکست مقاومت فعلی، اتریوم می تواند وارد کانال ۱۹۰۰ دلار شود و هدف بعدی آن در محدوده ۱۹۳۰ دلار می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 9 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از برخوردهایی که به حمایت خود در محدوده ۲۰.۲۳ الی ۲۰.۲۸ درصد ثبت کرده است، این حمایت را توانسته حفظ کند. بنابراین تا زمانی که کندل نزولی قوی زیر این سطح بسته نشود، می توانیم به رشد کوتاه مدت این شاخص تا مقاومت ۲۰.۴۰ درصد امیدوار باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۶ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم بعد از اینکه واکنش های مثبت خوبی به حمایت خود نشان داد، تا امروز رشد ۴ درصد را ثبت کرده است و قیمت آن به یک مقاومت در محدوده ۱۸۳۰ دلار برخورد کرده است. در این ناحیه فشار خرید مشاهده نشده است و احتمال اصلاح یا پولبک به محدوده حمایت ۱۸۰۰ الی ۱۷۸۶ دلار وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 9 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با ادامه روند صعودی کوتاه مدت خود تا مقاومت بعدی در محدوده ۲۰.۳۵ الی ۲۰.۴۰ درصد رشد داشته است. این مقاومت هم واکنشی است و موجب اصلاح این شاخص شده است. اما یک حمایت کوتاه مدت در محدوده ۲۰.۲۳ الی ۲۰.۲۸ درصد برای این شاخص در نظر گرفته شده است. حمایت که در صورت واکنش مثبت می تواند موجب رشد مجدد شاخص شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ خرداد ۱۴۰۲

وضعیت اتریوم در روز گذشته بهتر از بیت کوین بود و توانست بعد از شکست خط روند نزولی، رشد بیشتری نسبت به بیت کوین داشته باشد. اهداف کوتاه مدت خریداران می تواند در محدوده ۱۸۳۰ دلار باشد. البته احتمال تست مجدد حمایت، قبل از رشد بیشتر برای اتریوم وجود دارد. حمایتی که در محدوده ۱۷۹۰ الی ۱۷۸۰ دلار در نظر گرفته شده است و ممکن است عدد رند ۱۸۰۰ دلار به صورت فیک شکسته شده و با برخورد قیمت به این حمایت، واکنش مثبت مشاهده شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 5 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با رشدی که روز گذشته داشت، به مقاومت محدوده ۲۰.۳۰ درصد برخورد کرد و یک واکنش منفی در این محدوده ایجاد شد. بعد از یک اصلاح کم عمق، مجددا در حال تست شکست این مقاومت می باشد. چنانچه این سطح شکسته شود، هدف کوتاه مدت بعدی شاخص در محدوده ۲۰.۴۰ درصد می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در ادامه روند نزولی خود در ۲۴ ساعته گذشته با کاهش ۳ درصدی دقیقا به محدوده حمایت ۱۷۶۲ الی ۱۷۵۲ دلار برخورد کرد و واکنش منثبت خوبی از این محدوده مشاهده شده است. با توجه به واگرایی مثبت روی RSI، در صورت شکست خط روند نزولی می توانیم انتظار رشد قیمت اتریوم را تا محدوده ۱۹۲۰ الی ۱۹۳۰ دلار داشته باشیم. اما در حال حاضر فشار فروش ایجاد شده در بازار زیاد است و احتمال کمی وجوددارد که این برگشت سریعا اتفاق بیوفتد. همچنین پتانسیل تشکیل الگوی کف دوقلو در تایم فریم روزانه و ۴ ساعته ایجاد شده است و شرایط میان مدت اتریوم در صورت تایید این الگو مساعد خواهد شد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 4 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از اصلاح تا محدوده حمایت ۲۰.۰۸ الی ۲۰.۱۱ درصد به این حمایت واکنش مثبت نشان داده است. این شاخص در صورت حفظ این محدوده، پتانسیل رشد تا سقف کانال رنج را در محدوده ۲۰.۳۰ درصد دارد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 3 خرداد 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۳ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته به مقاومت محدوده ۱۸۷۰ دلار واکنش منفی قوی نشان داد. این مقاومت در تایم فریم روزانه توسط فیبوناچی رتریسمنت قابل رسم می باشد. بدین صورت که از محدوده موج نزولی قبلی تا کف موج فیبوناچی را رسم می کنیم. بنابراین عدد ۰.۵۰ فیبوناچی این مقاومت را تایید می کند. همچنین به دلیل واکنش منفی روز گذشته، شرایط تغییر روند نزولی در کوتاه مدت به وجود آمده است. بنابراین اگر محدوده ۱۸۳۰ الی ۱۸۳۷ دلار سریعا تبدیل به حمایت نشود، احتمال کاهش بیشتر قیمت اتریوم و حرکت به سمت محدوده حمایت ۱۸۰۰، ۱۷۶۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 3 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به دلیل اینکه به مقاومت مهمی برخورد کرده بود، مجددا واکنش منفی نشان داد. این شاخص می تواند بین محدوده حمایت ۲۰.۰۸ الی ۲۰.۱۱ درصد و محدوده مقاومت ۲۰.۳۰ الی ۲۰.۴۰ درصد روند رنجی به خود بگیرد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 2 خرداد 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته رشد خوبی داشت و بالاخره سقف کانال رنج خود را با یک کندل صعودی قوی در تایم ۴ ساعته  شکست. مقاومت سقف کانال رنج، اکنون به حمایت خوبی تبدیل شده است، که می تواند در پولبک به این محدوده واکنش مثبت ایجاد کند. محدوده ای که در قیمت ۱۸۲۸ الی ۱۸۳۷ دلار در نظر گرفته شده و از این ناحیه قیمت می تواند تا مقاومت بعدی در محدوده ۱۹۲۰ دلار افزایش داشته باشد. مقاومت فعلی اتریوم در محدوده ۱۸۶۵ الی ۱۸۷۰ دلار در نظر گرفته شده است. قیمت بین این دو محدوده می تواند مدت کوتاهی روند رنج داشته باشد. در حالت کلی، شکست مقاومت محدوده ۱۹۳۰ دلار می تواند روند روزانه را صعودی کرده و به دامه روند صعودی اتریوم منجر شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 2 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با توجه به قدرت کندل های صعودی که در تایم ۴ ساعته ثبت کرده بود، مقاومت محدوده ۲۰.۰۸ الی ۲۰.۱۱ درصد را شکست و با یک کندل قوی به مقاومت بعدی در محدوده ۲۰.۳۰ درصد برخورد کرد. این مقاومت واکنش منفی به همراه داشته و مهم ترین مقاومت شاخص دامیننس می باشد. بنابراین در صورت مشخص شدن وضعیت روند بازار، اگر این سطح شکسته شود، دامیننس اتریوم بعد از ۸ ماه برای اولین بار می تواند رشد بیشتری را تا محدوده ۲۰.۷۵ درصد تجربه کند.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 1 خرداد 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ خرداد ۱۴۰۲

اتریوم بعد از واکنش منفی به مقاومت ۱۸۳۰ دلار، دو حمایت استاتیک و داینامیک خود را شکست و امروز در حال پولبک زدن به این محدوده هامی باشد. با توجه به وضعیت فعلی بازار، احتمال کاهش بیشتر به سمت حمایت محدوده ۱۷۵۰ الی ۱۷۶۰ دلار برای اتریوم وجود دارد. اما اگر مقاومت آن شکسته شود، باید با کندل های صعودی قوی، هرسه مقاومت استاتیک و داینامیک رسم شده روی نمودار شکسته شود، که در این صورت می توانیم در پولبک ها به انتظار واکنش مثبت داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 1 خرداد 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از واکنش مثبت به حمایت خود در محدوده ۱۹.۸۸ الی ۱۹.۹۲ درصد، یک نوسان مثبت را تا مقاومت محدوده ۲۰.۰۸ الی ۲۰.۱۱ درصد ثبت کرد. این شاخص در صورت واکنش منفی به این ناحیه، می تواند حمایت خود را باز هم تست کند. اما با توجه به کندل های صعودی قوی، احتمال شکست مقاومت و تبدیل این سطح به حمایت برای شاخص بیشتر است.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند رنج خود را ادامه داد. این ارز هنوز داخل یک کانال رنج قرار دارد و هیچ تمایلی از سمت خریداران یا فروشندگان برای خروج از کانال رنج صورت نگرفته است. کف کانال رنج در محدوده ۱۷۶۲ الی ۱۷۵۲ دلار می تواند واکنش مثبت قوی داشته باشد. این محدوده در صورت واکنش، می تواند پتانسیل تغییر روند در تایم فریم ۱ ساعته را به حالت صعودی فراهم کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 30 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در محدوده مقاومت رند ۲۰ درصد قرار دارد و این شاخص در تایم ۴ ساعته روند نزولی دارد. مقاومت مهم آن در محدوده ۲۰.۰۸ الی ۲۰.۱۱ درصد و حمایت آن در محدوده ۱۹.۸۵ درصد می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

شاهد ادامه روند رنج قیمت اتریوم بین سطوح مقاومت ۱۸۳۵ و حمایت محدوده ۱۷۵۰ دلار هستیم. تحلیل قبلی در مورد اتریوم پارجا است و در صورت شکست هریک از سطوح حمایت مقاومت، اهداف مشخص شده قابل دسترس هستند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 29 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم سقف کانال نزولی کوتاه مدت را شکست و با تشکیل نشانه های تغییر روند در تایم ساعته می تواند تا محدوده مقاومت ۲۰.۱۰ درصد رشد داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته دقیقا از محدوده کف قبلی خود یعنی قیمت ۱۷۹۰ دلار افزایش قیمت داشت و به سمت مقاومت سقف کانال رنج خود برگشت. همچنین به دلیل اینکه مقاومت ۱۸۳۰ دلار قدرت بالایی داشته، خریداران اتریوم تاکنون موفق به شکست آن نشده اند. در صورت شکست هریک از سطوح، مطابق تحلیل های قبلی قیمت می تواند به اندازه ارتفاع کانال رنج حداقل رشد یا کاهش داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 28 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با شکست کامل حمایت رند ۲۰ درصد، به محدوده حمایت پایین تری در عدد ۱۹.۸۶ درصد رسید و به این سطح واکنش نشان داده است. در تایم فریم ۱ ساعته برای این شاخص یک کانال نزولی می توانیم در نظر بگیریم. اگر سقف کانال شکسته شود، رشد شاخص می تواند تا محدوده ۲۰.۱۰ درصد ادامه داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم روند به شدت رنج خود را ادامه می دهد و زیر مقاومت محدوده ۱۸۳۵ دلار باز هم واکنش منفی نشان داده است. دو روز گذشته هم به حمایت دقیق ۱۸۰۰ دلار واکنش مثبت نشان داده است. اما شکست این حمایت در صورت تایید شدن، می تواند به این روند رنج خاتمه دهد. در اینصورت، اهداف فروشندگان می تواند حمایت ۱۷۶۰ و ۱۷۰۰ دلار در نظر گرفته شود. اگر مقاومت پرقدرت شکسته شود، می توانیم انتظار رشد قیمت را تا مقاومت ۱۹۲۰ دلار داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با شکست حمایت کف کانال خود در تایم ۱ و ۴ ساعته، مجددا در این دو تایم فریم روند آن نزولی شده است و یکی از محدوده هایی که به عنوان حمایت مهم این شاخص در نظر گرفته شده بود یعنی عدد رند ۲۰ درصد، به طور موقت مانع از کاهش بیشتر شده است. اما شکست این حمایت می تواند شاخص را تا محدوده ۱۹۵ درصد کاهش دهد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته نرخ رشد پایینی داشته و نسبت به بیت کوین هنوز شرایط مساعدی پیدا نکرده است. سقف کانال رنج اتریوم در تایم فریم ۱ ساعته شکسته شده است، اما برخورد قیمت به مقاومت بالاتر در محدوده ۱۸۳۵ دلار موجب واکنش شده است. برای شکست کامل مقاومت سقف کانال، نیاز است تا با کندل های صعودی قوی، مقاومت ۱۸۳۵ دلار هم شکسته شود. در اینصورت پولبک ها به سقف کانال شکسته شده می توانند واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشند و اتریوم می تواند تا هدف کوتاه مدت ۱۹۲۰ الی ۱۹۳۰ دلار به حرکت خود ادامه دهد. از طرفی برای کوتاه مدت، در صورت حفظ حمایت ۱۸۰۰ دلار، اتریوم می تواند وارد کانال ۱۹۰۰ دلار شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 25 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در شرایطی قرار گرفته که مجدد به مقاومت سقف قبلی واکنش نشان داده است. این شاخص همانطور که قبلا بررسی شده بود، برای شکست کامل این سطح نیاز به حمایت ویژه ای از سوی سرمایه گذاران بازار دارد. تا زمان نگارش این تحلیل، نشانه های مبنی بر تغییر روند به حالت نزولی روی شاخص مشاهده نشده است و با اینکه واکنش منفی صورت گرفته، مومنتوم مثبت مشاهده می شود. اما در صورت شکست حمایت ۲۰.۲۶ درصد، احتمال تغییر روند در تایم ۴ ساعته وجود دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم بعد از شکست حمایت محدوده ۱۸۳۵ الی ۱۸۱۸ دلار، حالا می تواند به این مقاومت پولبک داشته باشد. این محدوده تنها در صورتی که پرقدرت شکسته شود، می توانیم انتظار تغییر روند به حالت صعودی را داشته باشیم. در غییر اینصورت، ادامه روند کوتاه مدت نزولی، بعد از واکنش، مورد انتظار می باشد. حمایت مهم اتریوم در محدوده ۱۷۰۰ دلار قرار گرفته است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 24 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از واکنش های خوبی که به حمایت خود در محدوده ۱۹.۷۴ الی ۱۹.۶۷ درصد نشان داد، به سمت مقاومت سقف قبلی در محدوده ۲۰.۵ درصد بازگشته است. این شاخص با توجه به اینکه در ۴ ساعته روند صعودی دارد، پتانسیل شکست این مقاومت را دارد، اما ممکن است به مقاومت بالاتر خود در محدوده ۲۰.۷۰ درصد واکنش منفی داشته باشد. در صورت مشاهده نشانه های تغییر روند، انتظار کاهش مجدد قیمت اتریوم را داریم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در روند نزولی کوتاه مدت خود تا محدوده ۱۷۴۰ دلار کاهش قیمت پیدا کرد و با برگشت سریعی که در بازار اتفاق افتاد، کندل روز گذشته اتریوم با مثبت ۰.۷۳ درصد در قیمت ۱۸۰۷ دلار بسته شد. اما اتریوم به مقاومت محدوده ۱۸۱۸ الی ۱۸۳۵ دلار واکنش منفی نشان داده است و روند آن در تایم فریم ۱ ساعته تغییر پیدا کرده است. با توجه به اینکه در آخر هفته قرار داریم، اتریوم می تواند بین حمایت مقاومت واکنشی خود روند رنجی داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 23 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم یک بار دیگر به محدوده حمایت ۱۹.۶۷ الی ۱۹.۷۴ درصد واکنش مثبت نشان داد و موجب رشد این شاخص تا سقف قبلی شده است. همانطور که قبلا گفته شد، روند این شاخص در تایم فریم ۴ ساعته می تواند رنج بماند و مقاومت آن در محدوده ۲۰.۲۸ الی ۲۰.۴۱ درصد می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند نزولی کوتاه مدت خود را ادامه داد و به دلیل ادامه پیدا کردن فشار فروش در بازار، حمایت ۱۸۰۰ دلار هم شکسته شد. اولین حمایت مهم اتریوم در محدوده ۷۰۰ الی ۱۶۷۵ دلار در کف کانال صعودی در نظر گرفته شده بود، که می تواند یکی از اهداف فروشندگان در بازار باشد. این ناحیه می تواند موجب واکنش مثبت و پولبک در روند نزولی اتریوم شود. اما برای تغییر روند از این حمایت، نیاز به کاهش حجم معاملات فروش می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 22 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به یک حمایت در محدوده ۱۹.۷۴ الی ۱۹.۶۷ درصد برخورد کرده است و در صورتی که شکستی در این محدوده حمایت ایجاد نشود، می تواند روند صعودی خود را در تایم ۴ ساعته حفظ کند. اما در صورت شکست این حمایت، شاخص می تواند تا محدوده ۱۹.۲۸ الی ۱۹.۱۳ درصد ادامه داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته بعد از واکنش مثبت به حمایت محدوده ۱۸۳۵ دلار، یک حرکت مثبت قوی را دقیقا تا مقاومت ۱۸۸۰ دلار ایجاد کرد. اما به دلیل شوک تازه ای که در اثر فشار فروش بیت کوین های دولت آمریکا در بازار ایجاد شد، بازار ریزش کرد و قیمت اتریوم کف پایین تری در تایم فریم ۴ و ۱ ساعته روی نمودار ثبت کرده است. این کف پایین تر دقیقا به حمایت محدوده ۱۷۸۵ الی ۱۷۹۵ دلار برخورد کرده است. در حال حاضر اتریوم برای تغییر روند، نیاز به شکست کاملا مقاومت ۱۸۸۰ دلار دارد. امروز اخبار اقتصادی مهمی در بازار منتشر خواهد شد، که شامل نرخ بهره می باشد. بنابراین نوسانات شدید در بازار می تواند ادامه داشته باشد. قیمت اتریوم تا زمانی که حمایت واکنشی خود را حفظ کند، پتانسیل رشد دوباره را خواهد داشت.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 21 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم حمایت خط روند صعودی خود را شکست، اما محدوده استاتیک ۱۹.۸۰ الی ۱۹.۸۳ درصد با واکنش مثبت خوبی همراه بوده است و همچنان در تایم فریم ۴ ساعته روند این شاخص صعودی می باشد. در صورت حفظ این حمایت، اتریوم می تواند مجددا افزایش قیمت داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته کاملا روند رنجی داشت و قیمت آن در محدوده ۱۸۵۰ دلار نوسان داشته است. برای خروج از روند رنج یا باید مقاومت ۱۸۸۰ دلار شکسته شود، که در این صورت می توانیم انتظار تغییر روند اتریوم در تایم ۴ و ۱ ساعته را داشته باشیم. اما در صورت شکست حمایت کف کانال رنج، اتریوم می تواند تا محدوده ۱۷۸۵ و ۱۷۰۰ دلار کاهش قیمت داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 20 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در محدوده فعلی روند رنجی دارد و با برگشت زیر عدد رند ۲۰ درصد می تواند تا محدوده ۱۹.۸۰ درصد کاهش داشته باشد. این شاخص یک حمایت داینامیک را حفظ کرده و هنوز در تایم فریم ۴ ساعته مومنتوم مثبت دارد. بنابراین در صورتی که در بازار فشار فروش نداشته باشیم، احتمال رشد این شاخص به همراه قیمت اتریوم وجود دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم روند نزولی کوتاه مدتی خود را ادامه داد و به دلیل شکسته شدن حمایت ۱۸۸۰ دلار و تبدیل این سطح به مقاومت، پولبک به این محدوده با واکنش منفی همراه بود. بنابراین کف پایین تر در محدوده ۱۸۲۰ دلار برای اتریوم ثبت شده است. یک واکنش مثبت نسبتا قوی به حمایت فعلی مشاهده می شود، اما هنوز نشانه ای مبنی بر تغییر روند حتی در تایم فریم ۱ ساعته مشاهده نمی شود. بنابراین اگر بیت کوین حمایت خود را نتواند حفظ کند، اتریوم می تواند با شکست این حمایت، تا محدوده ۱۷۰۰ دلار کاهش داشته باشد. البته یک حمایت مینور در محدوده ۱۷۹۵ الی ۱۷۸۵ دلار برای اتریوم وجود دارد، که این سطح هم می تواند در تایم فریم های پایین، به صورت موقت مانع از کاهش بیشتر قیمت شود و یک نوسان مثبت را برای اتریوم می تواند ایجاد کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 19 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم حمایت خود را در محدوده ۲۰ درصد حفظ کرده است، اما به دلیل اینکه این سطح کاملا شکسته نشده است، احتمال کاهش بیشتر و تست محدوده ۱۹.۸۰ درصد وجود دارد. این شاخص روند کوتاه مدت صعودی دارد و در صورتی که شرایط فعلی را حفظ کند، به محض رسیدن بیت کوین به حمایت قوی می توانیم شاهد رشد خوبی در قیمت اتریوم باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

در ۲۴ ساعت گذشته روند نزولی اتریوم ادامه داشت و قیمت آن با واکنش منفی به مقاومت محدوده ۱۹۳۰ الی ۱۹۲۰ دلار، مجددا کاهش داشت و حتی حمایت ۱۸۸۰ دلار نیز شکسته شده است. این حمایت اکنون به مقاومت مهم اتریوم تبدیل شده است و احتمال کاهش بیشتر برای اتریوم وجود دارد. یکی از حمایت های مهم در محدوده ۱۸۳۰ دلار می باشد. این محدوده دقیقا کف کانال رنج اتریوم در تایم ۴ ساعته می باشد و تا زمانی که حفظ شود، می توانیم انتظار تغییر روند دوباره را روی این حمایت داشته باشیم. اما در صورت شکست این سطح، حمایت بعدی در قیمت ۱۷۰۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 18 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روی حمایت خود در محدوده ۱۹.۸۰ درصد واکنش مثبت نشان داده است و در صورت واکنش و تست مجدد این سطح، می تواند باز هم برای کوتاه مدت روند صعودی خود را حفظ کند. اما در صورت از دست رفتن این سطح، محدوده بعدی در عدد ۴۸ درصد خواهد بود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم بعد از واکنشی که به مقاومت خود در محدوده ۲۰۰۰ دلار نشان داد، دقیقا به حمایت قبلی خود در محدوده ۱۸۸۰ دلار برگشت و روی این سطح واکنش های مثبت نشان داده است. روند کوتاه مدت اتریوم با این حرکت قوی، نزولی شده است، اما برای صعودی شدن آن نیاز به شکست کامل مقاومت رند ۲۰۰۰ دلار می باشد. اما از طرفی، حمایت فعلی اتریوم در محدوده ۱۸۸۰ دلار هم قدرت بالایی دارد. بنابراین احتمال اینکه در تایم های پایین تر شاهد روند رنجی از اتریوم باشیم بیشتر می باشد. در نهایت تا زمانی که حمایت محدوده ۱۸۳۰ دلار حفظ شود، اتریوم می تواند باز هم افزایش قیمت داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 17 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

شرایط کوتاه مدت شاخص دامیننس اتریوم صعودی است، اما به دلیل فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، احتمال اینکه در تایم های پایین تر روند رنجی به خود بگیرد وجود دارد. این شاخص در شرایط فعلی، به حمایت محدوده ۱۹.۸۰ درصد واکنش مثبت نشان داده است و در صورت حفظ این حمایت، می تواند تا محدوده ۲۰ درصد رشد داشته باشد و حتی از این مقاومت عبور کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶ درصد افزایش قیمت داشت و دقیقا از محدوده ۱۸۸۰ دلار تا مقاومت ۲۰۰۰ دلار افزایش قیمت داشت. قیمت اتریوم به محض برخورد به این مقاومت رند، واکنش منفی نشان داد و می تواند در تایم های پایین روند رنجی به خود بگیرد. در حال حاضر حمایت اتریوم در محدوده ۱۹۱۵ الی ۱۹۳۰ دلار در نظر گرفته شده است. روند اتریوم همچنان در تیم فریم ۴ ساعته صعودی است. این مقاومت مهم تنها در صورتی می تواند شکسته شود که بیت کوین هم از مقاومت ۳۰۰۰۰ دلار عبور کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 16 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم رشد خیره کننده ای در روز گذشته ثبت کرد و با شکست مقاومت ۱۹.۸۰ و عدد رند ۲۰ درصد، تا محدوده ۲۰.۳۶ درصد افزایش داشت. این شاخص در واقع به مقاومت سقف قبلی خود در تایم فریم روزانه واکنش منفی نشان داده است. اما روند کوتاه مدت آن صعودی است و می تواند بعد از اصلاح مجددا مقاومت خود را تست کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته دقیقا مطابق انتظار عمل کرد و با پولبک به محدوده حمایت ۱۸۶۸ الی ۱۸۸۶ دلار یک تلاش دیگر را از سمت خریداران برای رشد قیمت نشان داد. اما یک مقاومت مینور در قیمت ۱۹۱۰ دلار وجود دارد که مانع از رشد قیمت شده است و روند اتریوم در تایم های پایین می تواند رنج شود. اما در صورتی که بیت کوین حمایت خود را در محدوده ای که مشخص شده حفظ کند، اتریوم می تواند با شکست کامل این مقاومت، تا محدوده ۱۹۸۰ الی ۲۰۰۰ دلار رشد داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 15 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم همچنان پتانسیل اصلاح بیشتر و برخورد به حمایت ۱۹.۵۰ درصد را دارد. این شاخص برای شکست مقاومت خود نیاز به انباشت بیشتری از سوی سرمایه گذاران دارد. این شاخص حتی پتانسیل اصلاح بیشتر تا محدوده ۱۹.۴۵ درصد را هم دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

در ۲۴ ساعت گذشته اتریوم با افزایش قیمت همراه بود. فشار خرید موجب شکسته شدن مقاومت محدوده ۱۸۸۰ دلار شد و این سطح به حمایت موقت تبدیل شده است. برخورد به مقاومت میدلاین کانال صعودی با واکنش همراه بوده است. با توجه به شکست قوی محدوده مشخص شده، احتمال اینکه پولبک به این سطح با واکنش مثبت همراه باشد، وجود دارد. بنابراین در صورت مشاهده نشانه های رشد، می توانیم انتظار رشد قیمت اتریوم را تا مقاومت ۲۰۰۰ دلار داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 14 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از شکست خط روند نزولی و شکست آخرین سقف در روند نزولی، شرایط تغییر روند را پیدا کرده است. این شاخص می تواند با برگشت به ناحیه ۱۹.۵۰ درصد، مجددا رشد داشته باشد. هدف این شاخص می تواند محدوده ۲۰ درصد در نظر گرفته شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم بعد از حمایت شدن در محدوده ۱۸۱۸ الی ۱۸۳۵ دلار، یک نوسان مثبت داشت و دقیقا تا مقاومت ۱۸۸۰ دلار افزایش قیمت آن ادامه پیدا کرد. روند اتریوم روی حمایت رنج می باشد. اما پتانسیل تشکیل الگوی کف دوگانه ایجاد شده است، که می تواند در صورت شکست مقاومت خود، تا قیمت ۲۰۰۰ دلار رشد داشته باشد. اما در صورت از دست دادن حمایت، کاهش قیمت اتریوم می تواند تا سطوح حمایتی در نظر گرفته شده ادامه داشته باشد. به دلیل اخبار اقتصادی که امروز منتشر خواهد شد، بازار می تواند نوسانات شدیدی داشته باشد. بنابراین مراقب سرمایه های خود باشید و از معاملات با ریسک بالا خودداری کنید.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 13 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم یکی از شرایط تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته یعنی شکست خط روند نزولی را دارد. اما در صورت شکست سقف قبلی، می توانیم انتظار داشته باشیم که حمایت ۱۹.۵ درصد حفظ شده باشد. در این صورت پولبک ها به این سطح می توانند با واکنش مثبت همراه باشند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم به دلیل نبود تقاضا به مقاومت ۱۸۸۰ دلار برگشت نداشت و حرکت نزولی آن تا محدوده ۱۸۰۰ دلار ادامه پیدا کرد. حمایتی که برای آن در نظر گرفته شده بود شکسته شد و احتمال کاهش قیمت بیشتر برای آن تا محدوده ۱۷۰۰ و ۱۶۰۰ دلار وجود دارد. اما در یک صورت این این کاهش قیمت می تواند به تاخیر بیوفتد. اگر بیت کوین روی حمایت میدلاین کانال باقی بماند، احتمال یک نوسان مثبت برای اتریوم تا محدوده ۱۸۸۰ دلار فراهم خواهد شد. اما توجه داشته باشید که این برگشت می تواند صرفا یک پولبک در روند نزولی باشد. بنابراین در ادامه می تواند حمایت ۱۸۰۰ دلار شکسته شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 12 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم قبل از برخورد به حمایت مشخص شده در محدوده ۱۹.۲۸ درصد، واکنش مثبت داشت. اما این شاخص زیر مقاومت خط روند نزولی قرار دارد و برای تثبیت بالای ۱۹.۵ درصد نیاز به شکست این مقاومت و همچنین شکست مقاومت عددی ۱۹.۷۰ درصد می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل با حمایتی که در محدوده ۱۹۰۰ دلار برای آن ایجاد شد، تا قیمت ۱۹۴۰ دلار افزایش قیمت داشت. اما به دلیل واکنش منفی بیت کوین به مقاومت سقف قبلی، فشار فروش در تمام بازار ایجاد شد و قیمت اتریوم برگشت سریعی به حمایت های خود داشت. با شکست حمایت ۱۹۰۰ دلار، کاهش قیمت اتریوم تا محدوده ۱۸۳۰ الی ۱۸۲۰ دلار ادامه داشت. این حمایت پتانسیل شکسته شدن را دارد. عدد رند ۱۸۸۰ دلار به عنوان مقاومت اصلی کوتاه مدت اتریوم در نظر گرفته شده است. اما در صورت ادامه فشار فروش و شکست حمایت فعلی، کاهش قیمت اتریوم می تواند تا محدوده های حمایت ۱۷۰۰ و ۱۶۰۰ دلار ادامه داشته باشد و این قیمت ها می توانند به عنوان اهداف فروشندگان در نظر گرفته شوند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 11 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم بعد از شکست خط روند نزولی خود مجددا برای پولبک به حمایت ۱۹۰۰ دلار برگشته است. شرایط تغییر روند آن در تایم فریم ۱ ساعته ایجاد شده است. با حفظ حمایت محدوده ۱۸۷۰ الی ۱۸۸۰ دلار، پتانسیل رشد قیمت اتریوم تا مقاومت ۲۰۰۰ دلار برای کوتاه مدت وجود دارد. به طور کلی روند این ارز در تایم فریم ۴ ساعته رنج بوده و برای تصمیم گیری برای معاملات کم ریسک باید منتظر رسیده قیمت به سطوح مشخص شده باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 10 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با حفظ حمایت خود در محدوده ۱۹.۵ درصد، مقاومت خط روند نزولی را شکسته است. این شاخص همچنان پتانسیل پولبک به حمایت مشخص شده را دارد. اما تا زمانی که این محدوده را حفظ کرده باشد، می توانیم انتظار رشد و بازگشت به سمت مقاومت ۲۰.۵ درصد را داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند رنجی داشت و با توجه به کاهش حجم معاملات در آخر هفته، این روند رنج می تواند ادامه داشته باشد. یک مقاومت داینامیک برای اتریوم در نظر گرفته شده است و با توجه به این که حمایت خود را در محدوده ۱۸۸۰ دلار حفظ کرده است، در صورت شکست خط روند نزولی می تواند تا محدوده مقاومت ۲۰۰۰ دلار رشد داشته باشد. شکست مقاومت ۲۰۰۰ دلار می تواند اتریوم را به اهداف بالاتری در محدوده ۲۳۰۰ و ۲۴۰۰ دلار برساند. اما در صورت شکست حمایت، کاهش قیمت اتریوم می تواند تا کف کانال در محدوده ۱۶۰۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 9 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در کوتاه مدت حمایت خود را در محدوده ۱۹.۵۰ درصد حفظ کرده است و می تواند در کوتاه مدت شرایط کوتاه مدت اتریوم را صعودی نشان دهد. البته در صورت شکست خط روند نزولی می تواند سیگنال مثبت قوی تری صادر کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با حفظ حمایت محدوده ۱۸۷۰ الی ۱۸۸۰ دلار، مجددا بالای سطح ۱۹۰۰ دلار برگشته است. شاهد روند رنجی در تایم فریم ۱ ساعته هستیم. مقاومت مهم اتریوم در محدوده ۱۹۶۳ الی ۲۰۲۰ دلار می باشد و عدد رند ۲۰۰۰ دلار در این محدوده قرار گرفته است. بنابراین شکست این محدوده می تواند به ادامه روند صعودی اتریوم منجر شود. اما در صورت واکنش منفی و تشکیل ساختار برگشتی در تایم ۱ ساعته، احتمال شکست میدلاین کانال افزایش پیدا خواهد کرد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 8 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از واکنش به حمایت ۱۹.۵۰ درصد در حال افزایش است و اگر مقاومت ۱۹.۸۰ درصد شکسته شود، می تواند مجددا تا مقاومت اصلی خود در محدوده ۲۰.۵۰ درصد رشد داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با شکست مقاومت خود در محدوده ۱۹۰۰ دلار، تا قیمت ۱۹۵۰ دلار هم رشد داشت، اما به محض برخورد بیت کوین به مقاومت دوم در محدوده ۳۰۰۰۰ دلار، واکنش شدیدی در تمام بازار شکل گرفت، و اتریوم هم دقیقا تا کف قبلی خود کاهش قیمت داشت. با شکست فیک حمایت محدوده ۱۸۱۸ الی ۱۸۳۵ دلار، یک بازگشت سریع مجددا اتفاق افتاد و این حرکت های سریع رفت و برگشتی، موجب فعال شدن حد ضرر معامله گران زیادی در بازار شد. اتریوم در ادامه می تواند به دلیل این شوک قوی، روند رنجی به خود بگیرد، اما توجه داشته باشید که روند روانه آن نزولی است، و تا زمانی که کندل روزانه قوی بالای ۱۹۰۰ دلار بسته نشود، نمی توانیم انتظار رشد بیشتر را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 7 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته دقیقا به کمک اتریوم آمد، و با حفظ محدوده های حمایت مقاومت خود، نشان داد شکست هایی که در محدوده های اتریوم به وجود آمده است، فیک هستند. همچنان حمایت مهم شاخص در محدوده ۱۹.۵۰ درصد می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته، محدوده حمایت خود را در قیمت ۱۸۱۸ الی ۱۸۳۵ دلار به صورت فیک شکست و با حمایتی که در بازار ایجاد شد، مجددا بالای این محدوده برگشته است. در تایم فریم روزانه تشکیل کندل های بیس روی محدوده حمایت مشخص شده نشانه خوبی می تواند باشد. اما برای رشد بیشتر و نشانه صعودی شدن مجدد روند، اتریوم باید بالای سطح ۱۹۰۰ دلار برگردد. در غیر اینصورت احتمال اصلاح عمیق تر و کاهش بیشتر تا محدوده حمایت ۱۶۰۰ دلار وجود دارد. روند اتریوم تنها در تایم فریم ۱ ساعته صعودی شده است و برگشت ها به محدوده حمایت می توانند برای کوتاه مدت واکنش مثبت به همراه داشته باشند. مقاومتی که اتریوم به آن واکنش منفی نشان داده است، در محدوده ۱۸۷۸ الی ۱۸۸۳ دلار می باشد، که در صورت شکست آن قیمت می تواند به اهداف بالاتر برسد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 6 اردیبهشت 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم برخلاف قیمت اتریوم کاهش داشت و به محدوده حمایت ۱۹.۵۰ درصد نزدیک شده است. این سطح حمایت در صورتی که واکنش مثبت به همراه داشته باشد، پتانسیل شکست مقاومت ۱۹۰۰ دلار اتریوم افزایش خواهد یافت.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم با ادامه روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته، کف جدیدی در قیمت ۱۸۰۶ دلار ثبت کرده است. این ارز دقیقا یک حمایت رند در قیمت ۱۸۰۰ دلار دارد، که زیر محدوده فعلی قرار گرفته است. بنابراین تلاش ها برای رساندن قیمت به این محدوده در حال انجام است. اما هنوز کندل نزولی قوی زیر حمایت رسم شده در نمودار مشاهده نمی شود. از طرفی یک واکنش مثبت به حمایت مشاهده شده است، و اگر مقاومت داینامیک نزولی پر قدرت شکسته شود، می توانیم احتمال ایجاد یک نوسان مثبت را در اتریوم بیشتر در نظر بگیریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 5 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در شرایطی قرار دارد، که احتمال شکست حمایت فعلی و کاهش بیشتر تا محدوده ۱۹.۵۰ درصد برای آن وجود دارد. بنابراین در صورتی که شاخص به این محدوده برخورد کند و از این ناحیه واکنش مثبت مشاهده شود، با مشاهده ساختارهای بازگشتی می توانیم انتظار یک نوسان مثبت تا مقاومت های قبلی را داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

کندل هفتگی اتریوم با ۱۲ درصد کاهش، در محدوده ۱۸۶۲ دلار بسته شد و نشان می دهد که مقاومت آن در قیمت ۲۰۰۰ دلار به صورت فیک شکسته شده است. اتریوم در حال حاضر دقیقا روی حمایت میدلاین کانال صعودی و روی حمایت محدوده ۱۸۳۵ الی ۱۸۱۸ دلار قرار دارد. تا زمانی که این محدوده حفظ شود، و کندل های صعودی قوی بالای قیمت ۱۹۲۰ دلار بسته شود، می توانیم احتمال تشکیل شدن الگوی کف دوگانه و رشد قیمت را بیشتر در نظر بگیریم. در غیر اینصورت پتانسیل شکست حمایت فعلی و کاهش بیشتر تا کف کانال در محدوده ۱۶۰۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 4 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم همچنان روی حمایت های خود قرار دارد و این شاخص تا زمانی که حمایت اصلی خود را در محدوده ۱۹.۷۰ الی ۱۹.۶۵ درصد حفظ کند، پتانسیل رشد مجدد و تست مقاومت های خود را دارد. اما در صورت اصلاح عمیق تر، محدوده حمایت واکنشی بعدی عدد ۱۹.۵ درصد می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم واکنش مثبت خوبی به حمایت ۱۸۱۸ الی ۱۸۳۵ دلار نشان داد و یک نوسان مثبت ۳ درصدی تا محدوده ۱۸۸۰ دلار را ثبت کرد. بعد از شکسته شدن سطح ۱۹۰۰ دلار، این محدوده به مقاومت مهمی تبدیل شده است. از طرفی اتریوم حمایت مهمی در محدوده فعلی دارد و در صورتی که هیچ از سطوح پرقدرت شکسته نشود، احتمال روند رنج کوتاه مدت برای اتریوم بالا خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 3 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به حمایت ۱۹.۸۰ الی ۱۹.۸۳ درصد واکنش مثبت نشان داده است و همچنان تحلیل قبلی در مورد این شاخص برقرار می باشد. از این محدوده احتمال پتانسیل رشد شاخص تا مقاومت ۲۰.۵۰ درصد وجود دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

روز گذشته فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، موجب شکست حمایت رند ۱۹۰۰ دلار اتریوم و ادامه اصلاح قیمت در بازار شد. کف کانال صعودی کوتاه مدت شکسته شد و اتریوم دقیقا به حمایت محدوده ۱۸۱۸ الی ۱۸۳۵ دلار برخورد کرد. اگر این محدوده حمایت شکسته شود، پتانسیل ریزش بیشتر تا محدوده ۱۶۰۰ دلار وجود دارد. برای اتریوم یک کانال صعودی در نظر می گیریم. کف کانال در قیمت ۱۶۰۰ دلار خواهد بود، که محدوده حمایت خوبی می باشد. اما حمایت فعلی با میدلاین کانال جدید همپوشانی دارد. پس این حمایت نیز به صورت موقت می تواند مانع از ریزش قیمت شود. اما احتمال شکست آن به دلیل نزولی شدن شدن روند بالا می باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 2 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم محدوده حمایت ۱۹.۸۰ الی ۱۹.۹۰ درصد را حفظ کرده است. شاخص تا زمانی که بالای حمایت ۱۹.۶۷ درصد باشد، می توانیم انتظار رشد دوباره آن را تا مقاومت های بالاتر داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته مجددا به سمت حمایت خود در محدوده کف کانال صعودی برگشت، و برعکس بیت کوین این حمایت را حفظ کرده است. همچنان تا زمانی که این حمایت و مخصوصا عدد ۱۹۴۵ الی ۱۸۷۷ دلار حفظ شود، می توانیم انتظار یک نوسان مثبت دیگر را از اتریوم داشته باشیم. اما توجه داشته باشید که برای صعودی شدن روند تایم ۴ ساعته، اتریوم باید مجددا بالای قیمت ۲۰۰۰ دلار برگردد، که این اتفاق در روز گذشته نیوفتاده است. بنابراین هنوز وضعیت روند کوتاه مدت اتریوم نزولی است. در صورت از دست رفتن حمایت فعلی، محدوده بعدی در قیمت ۱۸۱۸ الی ۱۸۳۵ دلار می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 1 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

شاخص دامیننس اتریوم دقیقا به محدوده حمایت خود واکنش مثبت نشان داد، و سریعا بالای سطح ۱۹.۹۲ و مخصوصا عدد ۲۰ درصد برگشت. شاخص بین این حمایت و مقاومت ۲۰.۵ درصد روند رنجی دارد، و می تواند با برگشت به سمت حمایت، پولبک داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قیمت شدیدی داشت، و الگویی که برای آن شناسایی شده بود، تایید نشد. کاهش قیمت دقیقا تا کف کانال در محدوده ۱۹۲۸ الی ۱۹۱۶ دلار ادامه داشت، و به این قیمت واکنش مثبت نشان داده است. با حفظ شدن این حمایت، می توانیم مجددا انتظار رشد قیمت اتریوم را داشته باشیم. تنها به برگشت قیمت بالای محدوده ۲۰۰۰ دلار نیاز داریم. برای تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته، نیاز به شکست این مقاومت می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 31 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به حمایت مهمی در محدوده ۱۹.۷۰ درصد واکنش مثبت نشان داده است. این شاخص در صورتی می تواند مجددا رشد داشته باشد، که سریعا بالای محدوده ۱۹.۹۰ درصد برگردد. در غیر اینصورت باز هم می تواند کاهش داشته باشد، و وارد اصلاح عمیق تری تا محدوده ۱۹.۶۰ درصد شود.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 30 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته یک شکست فیک در سقف مقاومت خود ایجاد کرد، اما به دلیل اینکه شاخص دامیننس آن از این شکست حمایت نکرد، قیمت اتریوم مجدد زیر مقاومت برگشت. هم اکنون و در زمان نگارش این تحلیل، قیمت داخل کانال رنج قرار دارد، و جهت حرکت امروز با احتمال بالا به سمت حمایت محدوده ۲۰۵۰ دلار خواهد بود. اگر این حمایت شکسته شود، کاهش قیمت می تواند در مرحله اول تا عدد رند ۲۰۰۰ دلار ادامه داشته باشد، اما حمایت اصلی و کوتاه مدت اتریوم در قیمت ۱۹۲۰ دلار می باشد. این محدوده با کف کانال صعودی همپوشانی دارد، و پتانسیل واکنش قوی تری خواهد داشت.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 30 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با برخوردی که روز قبل به مقاومت خود داشت، واکنش منفی قوی نشان داد، و حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت را شکست. این شاخص پتانسیل اصلاح عمیق تر تا محدوده حمایت ۱۹.۸۰ الی ۱۹.۹۲ درصد را خواهد داشت. از این ناحیه مجددا انتظار واکنش مثبت را داریم.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 29 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته تا محدوده ۲۰۵۰ دلار کاهش قیمت داشت، و همچنان الگوی پرچم آن برقرار است. همچنین در تایم فریم ۱ ساعته روند رنجی مشاهده می شود که در صورت شکست سقف کانال رنج، الگو تایید خواهد شد. بنابراین تحلیل قبلی در مورد اتریوم برقرار می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 29 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مجددا به سقف قبلی در محدوده ۲۰.۵۰ درصد برگشته است، و اگر این مقاومت شکسته شود، و این شکست همزمان با شکست مقاومت اتریوم باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم که اتریوم رشد خوبی داشته باشد. در غیر اینصورت روند رنج اتریوم می تواند ادامه داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 28 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم روز گذشته بالای مقاومت استاتیک مشخص شده تثبیت نداشت، و علی رغم شکست این محدوده، مجددا زیر این سطح برگشت، و روند رنج خود را حفظ کرد. نکته مثبتی که وجود دارد، این است که در تایم فریم ۴ ساعته الگوی کلاسیک پرچم تشکیل شده است، و در صورت شکست کامل مقاومت، اتریوم می تواند به اندازه طول دسته پرچم یعنی تا محدوده ۲۴۰۰ دلار رشد داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 28 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم همچنان زیر مقاومت ۲۰.۵۰ درصد قرار دارد، و شکست مقاومت این شاخص می تواند در تایید شکست مقاومت اتریوم کمک کننده باشد. روند شاخص دامیننس رنج بوده و در صورت حفظ حمایت ۲۰.۲۰ درصد می تواند ادامه داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 27 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند رنج و حجم معاملات بسیار پایینی داشت. قیمت این ارز روی سقف کانال شکسته شده واکنش مثبت نشان داده است، و همین طور یک مقاومت استاتیک در محدوده ۲۱۱۰ الی ۲۱۲۰ دلار وجود دارد، که برای رشد بیشتر، خریداران باید قیمت را بالای این محدوده برسانند، و در صورت شکست قوی این مقاومت، اهداف بالاتر در محدوده های ۲۲۰۰ و ۲۳۰۰ دلار در انتظار خریداران اتریوم می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 27 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم زیر مقاومت ۲۰.۵۰ درصد روند رنجی تشکیل داده است، و با شروع هفته بعد، در صورت خروج از روند رنج و شکست پر قدرت محدوده مقاومت خود، می تواند تا هدف بعدی در محدوده ۲۱ و ۲۱.۷۰ درصد رشد داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 26 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته به محدوده مقاومت ۲۱۰۰ دلار واکنش منفی نشان داد، و وارد اصلاح شده است. با توجه به شکست سقف کانال صعودی، و احتمال اصلاح بیشتر، قیمت پتانسیل برگشت داخل کانال را دارد. بنابراین محدوده رند ۲۰۰۰ دلار در ترکیب با حمایت میدلاین کانال می تواند ناحیه تقاضا در نظر گرفته شود. روند اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته کاملا صعودی است، و اصلاح ها، می تواند ناحیه مناسبی برای تقاضای بیشتر به سمت اهداف بالاتر در نظر گرفته شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 26 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۲۰.۵ درصد، و تشکیل الگوی اصلاحی، می تواند اصلاح داشته باشد، و به سمت محدوده رند ۲۰ درصد برگردد. اما با توجه به کندل های قوی حتی در تایم فریم ۱ ساعته، پتانسیل عبور از مقاومت فعلی را بعد از طی روند رنج خواهد داشت. در حال حاضر عدد دقیق مقاومت ۲۰.۵۰ درصد می باشد، و نزدیک ترین حمایت معتبر در محدوده ۲۰.۲۰ درصد قرار دارد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 25 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۲

رشد خیره کننده اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته موجب شکسته شدن مقاومت محدوده ۱۹۵۰ دلار، و برخورد قیمت به عدد رند ۲۰۰۰ دلار شد. بعد از آپدیت موفقیت آمیز شانگهای، به دلیل صعودی بودن روند کوتاه مدت و میان مدت بازار، بسیاری از ولیدیتورهای اتریوم، تصمیم به حفظ دارایی خود گرفتند، و این اقدام موجی از تقاضا در این ارز ایجاد کرد. کندل هفتگی اتریوم تا امروز، بیش از ۱۴ درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است، و فشار بالای خرید، موجب شکست سقف کانال صعودی شده است. یکی از مقاومت ها و اهدافی که برای اتریوم در نظر گرفته شده بود، در محدوده ۲۲۳۰ الی ۲۳۳۵ دلار می باشد، که در کوتاه مدت، پتانسیل رشد قیمت تا این سطح وجود دارد. در حال حاضر سطح حمایت ۱۹۳۰ الی ۱۸۱۰ دلار به یک حمایت بسیار قوی تبدیل شده است، که پولبک ها به این محدوده می تواند واکنش مثبت قوی به همراه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 25 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با رشد خیره کننده ای که در روز گذشته ثبت کرد، از مقاومت کانال رنج و همچنین مقاومت رند ۲۰ درصد عبور کرده است. با شکست این مقاومت و تبدیل شدن به حمایت، این شاخص بسیار مطلوبی پیدا کرده است، و با توجه به ثبت سه کندل صعودی قوی در تایم ۴ ساعته، پتانسیل رشد بیشتر تا سقف قبلی خود در تایم روزانه را خواهد داشت. مقاومت بعدی این شاخص در محدوده ۲۱.۱۵ درصد می باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 24 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته مجددا به کانال ۱۹۰۰ دلار برگشت. قیمت ملکه ارزهای دیجیتال بعد از وارد به حمایت محدوده ۱۸۶۰ دلار، مجددا با تقاضا مواجه شد، و سقف قبلی خود را پس گرفت. همانطور که قبلا گفته شد، تا زمانی که کف کانال صعودی در محدوده ۱۸۳۵ الی ۱۸۲۰ دلار با کندل نزولی قوی شکسته نشود، اتریوم پتانسیل شکست مقاومت پیش رو را خواهد دارد. پس در صورتی که کندل صعودی قوی بالای قیمت ۱۹۳۰ دلار بسته شود و شکست تایید شود، اهداف بعدی اتریوم در قیمت رند ۲۰۰۰ دلار و محدوده ۲۲۳۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 24 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از برخورد به حمایت رند ۱۹ درصد، باز هم واکنش مثبت نشان داد، و این شاخص با حفظ این سطح، داخل کانال رنج باقی مانده است. روند کلی این شاخص رنج است، و بین حمایت ۱۹ تا مقاومت ۲۰ درصد می تواند نوسان داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 23 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قیمت داشت، و به مقاومت خود در محدوده سقف قبلی واکنش منفی نشان داده است. با توجه به آپدیت شانگهای که روز قبل در مورد آن صحبت شده بود و امروز این آپدیت انجام می شود، قیمت اتریوم اصلاح داشت، سطح حمایتی که واکنش مثبت نشان داده است دقیقا مقاومتی بود، که شکست آن موجب تغییر روند در تایم فریم ۱ ساعته شد. اما همچنان محدوده حمایت ۱۸۳۵ الی ۱۸۲۰ به عنوان مهم ترین حمایت کوتاه مدت مد نظر قرار می گیرد. اما در صورت شکسته شدن این حمایت، الگوی سقف دوگانه ای که تشکیل شده، تایید می شود، و کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده ۱۷۰۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 23 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم دقیقا تا کف قبلی در محدوده رند ۱۹ درصد کاهش داشت، و مجددا به محدوده کف کانال رنج برگشت. این شاخص در صورت ادامه اصلاحات، می تواند تا حمایت بعدی در محدوده ۱۸.۶۸ درصد کاهش داشته باشد. اما در صورتی که فشار فروش در اتریوم ایجاد شود، با شکست این حمایت می تواند تا محدوده رند ۱۸ درصد به حرکت نزولی ادامه دهد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 22 فروردین 1402
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

روز گذشته به دلیل فشار خریدی که در بازار ایجاد شد، قیمت اتریوم به محدوده ۱۸۳۵ دلار نرسید. اما اتریوم به محدوده ۱۸۵۰ دلار واکنش مثبت نشان داد، و با تشکیل الگوی بازگشتی کف دوگانه روی خط روند نزولی شکسته شده، مجددا رشد قیمت داشت. این الگوی بازگشتی در تایم فریم ۱ ساعته کاملا قابل مشاهده بود. حرکت قیمت مطابق انتظار دقیقا تا سقف قبلی ادامه داشت، و اتریوم مجددا وارد کانال ۱۹۰۰ دلار شده است.

در صورتی که شرایط مساعد کوتاه مدت ادامه داشته باشد، پتانسیل شکست سقف قبلی و حرکت به سمت مقاومت بعدی در محدوده رند ۲۰۰۰ دلار وجود دارد. نکته بسیار مهمی که وجود دارد، این است که به دلیل آپدیت شانگهای اتریوم و آزاد سازی بخش قابل توجهی از اتریوم های قفل شده در شبکه، پتانسیل اصلاح قیمت وجود خواهد داشت. بنابراین این نکته مهم باید در نظر گرفته شود. اما به طور کلی تا زمانی که قیمت اتریوم داخل کانال صعودی خود باقی بماند، می توانیم انتظار رشد قیمت آن را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 22 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم برخلاف رشد قیمت خود اتریوم، کاهش داشته است، و این شاخص با شکست حمایت خود در محدوده ۱۹.۲۸ الی ۱۹.۳۹ درصد، وارد اصلاح عمیق تری شده است. اصلاح شاخص می تواند تا محدوده ۱۹.۱۲ الی ۱۹.۰۳ درصد ادامه داشته باشد، و در این محدوده اگر نشانه های واکنش مثبت مشاهده شود، می توانیم انتظار رشد مجدد شاخص را داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با واکنش مثبتی که به محدوده حمایت ۱۸۳۵ الی ۱۸۲۰ دلار داشت، توانست خط روند نزولی خود را شکسته و قیمت آن بالای محدوده ۱۸۶۰ دلار برگشت. اما در این محدوده کندل های صعودی ضعیفی تشکیل شده است، که می تواند مجددا به سمت حمایت ۱۸۳۵ دلار بازگشت داشته باشد، و پولبک به خط روند نزولی را تکمیل کند. تا زمانی که این حمایت حفظ شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که سقف قبلی اتریوم مجددا تست شود. در غیر اینصورت و با شکسته شدن حمایت محدوده مشخص شده، قیمت از کف کانال خارج می شود، و می تواند تا محدوده حمایت ۱۷۰۰ دلار کاهش داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 21 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در موج اصلاحی قرار دارد، و به سطوح در نظر گرفته شده از هر دو طرف واکنش نشان می دهد. احتمال ادامه واکنش و ادامه موج اصلاحی بالا می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته موفق به شکست مقاومت ۱۸۸۲ دلار نشد، و اصلاح قیمت آن دقیقا تا محدوده حمایت ۱۸۳۵ الی ۱۸۱۸ دلار ادامه پیدا کرد. واکنش های اولیه به این محدوده حمایت مشاهده شده است، اما برای باقی ماندن قیمت داخل کانال صعودی و پایان اصلاح، نیاز به شکست مقاومت داینامیک خط روند نزولی و مقاومت استاتیک ۱۸۵۹ دلار می باشد. اما در صورتی که فشار فروش در بازار ایجاد شود، پتانسیل شکست حمایت و کاهش قیمت تا محدوده حمایت دوم یعنی محدوده ۱۷۰۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 20 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم حمایت مینور خود را در محدوده ۱۹.۵ درصد از دست داد، و وارد اصلاح عمیق تری شده است، اما به محدوده حمایت ۱۹.۳۹ الی ۱۹.۲۸ درصد واکنش مثبت نشان داده است. این محدوده که در ویدیو تحلیل با ابزار فیبوناچی رسم شده است، می تواند ناحیه بازگشتی خوبی در نظر گرفته شود. تا زمانی که این حمایت حفظ شود، احتمال رشد بیشتر شاخص وجود دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با برخوردی که به حمایت های قبلی خود داشت، مجددا با افزایش تقاضا همراه شد. قیمت اتریوم در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۸۷۵ دلار و زیر یکی از مقاومت های اندیکاتور پیوت پوینت می باشد. در صورت شکسته شدن این مقاومت مینور، می توانیم انتظار رشد بیشتر تا محدوده سقف قبلی یعنی قیمت ۱۹۴۰ دلار را داشته باشیم. تا زمانی که حمایت کف کانال و حمایت محدوده ۱۸۲۰ دلار حفظ شود، می تونیم انتظار رشد قیمت را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 19 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در روند رنج قرار دارد، و این شاخص در برخوردی که به محدوده حمایت ۱۹.۵۰ الی ۱۹.۵۷ درصد داشته، واکنش مثبت نشان داده است. تا زمانی که حمایت این شاخص حفظ شود، می توانیم انتظار رشد مجدد را داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۲

در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قیمت اتریوم موجب شکسته شدن حمایت اول شد، و اتریوم می تواند تا محدوده حمایت دوم یعنی قیمت ۱۸۳۵ الی ۱۸۲۰ دلار کاهش داشته باشد. در این محدوده در صورت مشاهده نشانه های بازگشت می توانیم انتظار افزایش تقاضا برای تست مجدد مقاومت ۱۹۴۵ دلار را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 18 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بین دو محدوده حمایت مقاومت مشخص شده رنج شده است، و تا زمانی که حمایت محدوده ۱۹.۵۰ درصد را حفظ کند، پتانسیل شکست مقاومت پیش روی خود را دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته نتوانست از مقاومت محدوده ۱۹۴۵ دلار عبور کند، و در زمان نگارش این تحلیل به حمایت ۱۸۸۰ دلار واکنش مثبت نشان داده است. اما در صورت اصلاح بیشتر، می‌تواند به حمایت محدوده ۱۸۱۸ الی ۱۸۳۵ دلار واکنش مثبت قوی تری داشته باشد. برای امروز پیوت روزانه در قیمت ۱۹۰۵ دلار قرار گرفته است، و تا زمانی که بالای این محدوده تثبیت نداشته باشیم، احتمال اصلاح عمیق‌تر تا حمایت محدوده ۱۸۲۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 17 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۱۹.۷۰ الی ۱۹.۹۲ درصد واکنش منفی نشان داد، و این شاخص در تایم فریم ۴ ساعته وارد اصلاح شده است. با توجه به وضعیت فعلی این ارز، پتانسیل اصلاح عمیق‌تر تا محدوده حمایت ۱۹.۵۰ الی ۱۹.۵۵ درصد وجود دارد. از بالا هم مقاومت رند ۲۰ درصد محدوده مهمی محسوب می‌شود، این شاخص مدت بسیار زیادی است که نتوانسته بالای این سطح تثبیت داشته باشد. در صورت شکست این مقاومت در تایم فریم بالا، شرایط اتریوم می‌تواند کاملا مطلوب شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

مطابق تحلیل روز گذشته، بعد از فشردگی، شاهد حرکت شارپ در اتریوم بودیم، و کندل روز گذشته اتریوم با مثبت ۳.۳۱ درصد در قیمت ۱۸۷۰ دلار بسته شد، و مقاومت سقف قبلی خود را شکست. امروز هم در ادامه این رشد قیمت، اتریوم وارد کانال ۱۹۰۰ دلار شده است. برخورد به مقاومت محدوده ۱۸۷۷ الی ۱۹۴۵ دلار موجب توقف موقت قیمت اتریوم شده است، و تا زمانی که حمایت خط روند صعودی حفظ شود، پتانسیل شکست مقاومت ها و حرکت به سمت اهداف بالاتر وجود خواهد داشت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 16 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم نیز با شکست مقاومت خط روند نزولی، به محدوده ۱۹.۵۰ درصد برخورد کرد، اما این بار به دلیل فشار بالای خرید، و ورود سرمایه به اتریوم، این مقاومت شکسته شد. حرکت صعودی شاخص تا مقاومت بعدی در محدوده ۱۹.۷۰ الی ۱۹.۹۲ درصد ادامه پیدا کرده است، و به دلیل نزدیک بودن به عدد رند ۲۰ درصد مجددا یک توقف در روند صعودی شاخص مشاهده می شود. تا زمانی که حمایت ۱۹.۵ درصد حفظ شود، می توانیم به رشد بیشتر شاخص امیدوار باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته نوسانات خاصی نداشت، و روند رنج آن ادامه پیپدا کرده است. در تایم فریم روزانه می توانیم یک فشردگی شدید را ببینیم. این فشردگی معمولا قبل از حرکت های شدید ایجاد می شود. اتریوم پتانسیل شروع یک حرکت قوی را پیدا کرده است، برای سناریو نزولی و اصلاح قیمت، با در نظر گرفتن حمایت داینامیک و در صورت شکست این سطح می توانیم انتظار ورود قیمت به موج اصلاحی را داشته باشیم. اما در صورت رشد بیشتر و شکست مقاومت محدوده ۱۸۲۰ الی ۱۸۳۵ دلار، اتریوم می تواند وارد کانال قیمتی ۱۹۰۰ دلار شود. در این محدوده احتمال واکنش قیمت قوی تر می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 15 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامینن اتریوم نیز روند رنج خود را حفظ کرده است، و به حمایت خود در محدوده ۱۹ درصد واکنش مثبت نشان می دهد. این شاخص برای امروز به یک مقاومت داینامیک در محدوده ۱۹.۲۵ درصد واکنش منفی نشان داده است، و برای رشد بیشتر، در صورت شکست این سطح، می تواند تا محدوده ۱۹.۵ درصد رشد داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۲

در ۲۴ ساعت گذشته، اتریوم کاهش قیمت داشت، قیمت آن زیر سطح ۱۸۰۰ دلار بازگشت. بعد از واکنش منفی به مقاومت سقف کانال رنج و شکست خط روند صعودی، اکنون این پتانسیل وجود دارد که کاهش قیمت تا کف کانال رنج در محدوده ۱۷۲۰ الی ۱۷۰۰ دلار ادامه داشته باشد. اما دلیل واکنش جزیی اتریوم وجود یک حمایت مینور در محدوده ۱۷۶۵ الی ۱۷۴۰ دلار می باشد، که در صورت شکست، کاهش قیمت بیشتری مورد انتظار است. اما اولین محدوده حمایتی که انتظار واکنش مثبت را از این سطح داریم، در قیمت ۱۶۸۲ الی ۱۶۷۰ دلار قرار گرفته است، و می تواند در صورت برخورد، یک نوسان مثبت را ایجاد کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 14 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

شاخص دامیننس اتریوم مجددا به محدوده کف قبلی یعنی عدد ۱۹ الی ۱۸.۸۸ درصد واکنش مثبت نشان داده است، و با توجه به رنج بودن روند این شاخص، حداقل پتانسیل رشد تا میدلاین کانال یعنی محدوده ۱۹.۲۰ درصد را خواهد داشت. اما مومنتوم روند کوتاه مدت شاخص نزولی است، و در صورتی که بازار اصلاح عمیق تری داشته باشد، سطح حمایت شاخص می تواند شکسته شود، و در اینصورت حمایت بعدی در محدوده ۱۸.۷۰ درصد خواهد بود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۲

روند رنج اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته هم ادامه داشت، و قیمت آن زیر مقاومت محدوده ۱۸۱۸ الی ۱۸۳۵ دلار وارد فاز فشردگی شدیدی شده است. خط روند داینامیک هنوز شکسته نشده است. شکست کامل و پر قدرت یکی از این سطوح می تواند مجددا باعث روند گرفتن اتریوم حداقل در تایم فریم های پایین شود. اما در صورت شکست مقاومت، اهداف بعدی اتریوم در محدوده های ۱۹۰۰ و ۲۰۰۰ دلار خواهد بود، و در صورت شکست حمایت، محدوده های حمایت بعدی در قیمت ۱۷۲۰ دلار می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 13 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

شاخص دامیننس اتریوم در شاریط فعلی روی محدوده حمایت ۱۹ درصد قرار دارد، و تحلیل های قبلی در مورد این شاخص همچنان برقرار می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته به سقف کانال رنج خود واکنش نشان داده است، و زیر مقاومت محدوده ۱۸۱۸ الی ۱۸۳۵ دلار قرار گرفته است. برای نزولی شدن و حرکت به سمت حمایت ها، یک خط روند صعودی کوتاه مدت برای اتریوم در نظر گرفته شده است. شکست این خط روند می تواند نشانه کاهش قیمت تا کف کانال رنج یعنی محدوده ۱۷۳۰ الی ۱۷۲۰ دلار باشد. اما در صورت حفظ این محدوده، پتانسیل شکست مقاومت افزایش پیدا خواهد کرد، اتریوم می تواند وارد کانال ۱۹۰۰ دلار شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 12 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مجددا به محدوده ۱۹ درصد بازگشته و به این حمایت واکنش مثبت نشان داده است. روند این شاخص در تایم فریم های پایین نیز رنج می باشد، و پتانسیل یک حرکت قوی را به دلیل فشردگی افزایش داده است. پیش بینی می شود، با شروع هفته جدید، این شاخص از روند رنج خارج شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم روند رنج خود را حفظ کرده است، و برخلاف بیت کوین تا زمان نگارش این تحلیل کاهش قیمت محسوسی نداشته است. اما با توجه به اینکه در محدوده سقف کانال رنج قرار دارد، در صورت افزایش فشار فروش، حمایت های اتریوم در محدوده های ۱۷۲۰، ۱۶۵۰ و ۱۶۰۰ دلار در نظر گرفته خواهد شد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 11 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مطابق انتظار به حمایت ۱۹ درصد واکنش مثبت نشان داده است، و این شاخص در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۹.۳۴ درصد می‌باشد. در صورتی که فشار فروشی در بازار نداشته باشیم، این شاخص می‌تواند تا محدوده ۱۹.۵ و حتی ۱۹.۸ درصد افزایش داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته برخلاف بسیاری از آلت کوین ها تغییرات قیمت محسوسی نداشت، و محدوده نوسانات این ارز بین ۱۷۷۰ تا ۱۸۲۵ دلار بود. قیمت اتریوم تا زمانی که فشار فروش شدیدی در بازار ایجاد نشود، و بالای محدوده ۱۸۰۰ دلار باقی بماند، پتانسیل رشد و شکست سقف کانال رنج را خواهد داشت. اما در صورت کاهش قیمت‌ها در بازار، اصلاح قیمت این ارز می‌تواند شروع شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 10 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته کاهش داشت، و تا محدوده حمایت رند ۱۹ درصد ادامه پیدا کرده است. مجدداً در حال واکنش به این محدوده می‌باشد، و به طور کلی تا زمانی که حمایت این شاخص حفظ شود، باز هم پتانسیل رشد و بازگشت به سمت مقاومت‌ها را دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در روز گذشته رشد خوبی داشت، و با شکست مقاومت داینامیک خط روند نزولی، مجددا به مقاومت ۱۸۰۰ دلار برخورد کرده است، و شکست در این محدوده مشاهده می‌شود. شکست کامل این مقاومت می‌تواند شرایط کوتاه مدت اتریوم را مجددا صعودی کرده، و جهت حرکت را به سمت مقاومت رند ۲۰۰۰ دلار ببرد. بنابراین نحوه شکست این مقاومت و کندل های ادامه دهنده برای تایید شکست مورد نیاز است. در غیر این صورت پتانسیل بازگشت سریع و غافلگیری خریداران را خواهد داشت. اندیکاتور پیوت پوینت محدوده ۱۷۵۰ الی ۱۷۶۰ دلار را به عنوان پیوت روزانه نشان می‌دهد. بنابراین تا زمانی که قیمت زیر این محدوده برگشت نداشته باشد، احتمال شکست مقاومت وجود دارد. اما در صورت برگشت زیر این سطح، کاهش قیمت و ادامه روند اصلاحی اتریوم تا حمایت‌های پایین‌تر مورد انتظار خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 9 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز قبل تا محدوده مقاومت ۱۹.۵۰ درصد افزایش داشت، و دقیقا با برخورد به این عدد با واکنش منفی همراه بوده است. این شاخص هنوز در تایم فریم روزانه روند نزولی دارد، و تا زمانی که مقاومت محدوده ۲۰ درصد شکسته نشود، رشد این شاخص یک پولبک و اصلاح در این روند نزولی می‌باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۸ فروردین ۱۴۰۲

در پی ایجاد فشار فروش در بازار، اتریوم حمایت خود را در محدوده ۱۷۲۰ دلار شکست، و تا ۱۶۸۶ دلار کاهش قیمت داشت. این کاهش قیمت منجر به تشکیل سقف و کف پایین‌تر برای اتریوم شده است، که در تایم فریم ۴ ساعته روند نزولی را تایید می‌کند. پس حمایت‌های مهم اتریوم در محدوده ۱۶۵۰ دلار اهداف بعدی فروشندگان می‌تواند باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 8 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با واکنش مثبتی که به خط روند نزولی خود داشت، مجدداً رشد کرده است، و در زمان نگارش این تحلیل روی عدد ۱۹.۲۲ درصد می‌باشد. همان طور که در تحلیل‌های قبلی گفته شد، این شاخص با حفظ حمایت‌های خود در محدوده ۱۹ درصد می‌تواند به مقاومت‌های بالاتر در محدوده ۱۹.۵ و ۱۹.۸۰ درصد برگردد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۷ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم هنوز در روند رنج قرار دارد، و در مقاومت محدوده ۱۷۸۸ دلار و مخصوصاً ۱۸۰۰ دلار شکسته نشده است. کندل هفته گذشته اتریوم نیز یک کندل دوج با بدنه نزولی است، که نشان می‌دهد به دلیل بی تصمیمی خریداران و فروشندگان تشکیل شده است. همچنان تحلیل‌های قبلی اتریوم پا برپا می‌باشد، و با شکست هریک از سطوح حمایت مقاومت کانال رنج، مجدداً روند اتریوم از سر گرفته خواهد شد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 7 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مجدداً کاهش پیدا کرده است، و در محدوده ۱۹ درصد نوسان دارد. در صورتی که فشار فروش در بازار ایجاد شود، این شاخص می‌تواند تا محدوده حمایت ۱۸.۹۰ الی ۱۸.۵ درصد کاهش داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۶ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته به حمایت مینور خود در محدوده کف کانال رنج واکنش مثبت نشان داد، و در محدوده ۱۷۲۰ دلار، خریداران مانع از کاهش بیشتر قیمت اتریوم شدند. اما در هر حال کف کانال به صورت فیک شکسته شده است. برای امروز، اگر قیمت بالا محدوده ۱۷۵۵ دلار برگردد، پتانسیل ادامه نوسانات داخل کانال رنج افزایش پیدا می کند. اما اگر این مقاومت مینور واکنش منفی داشته باشد، احتمال شکست کامل کف کانال و حرکت قیمت به سمت محدوده حمایت ۱۶۵۰ و ۱۶۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 6 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روند رنج خود را در فاز فشرده ادامه داد، تا اینکه امروز در حال شکست مقاومت داینامیک خط روند نزولی می باشد. این حرکت صعودی می تواند به روند کوتاه مدت اتریوم برای باقی ماندن در کانال رنج و حتی شکست سقف کانال رنج کمک کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۵ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته یک بار در برخورد به حمایت رند ۱۸۰۰ دلار واکنش مثبت نشان داد، اما توان خریداران برای رشد بیشتر قیمت کافی نبود، و از طرفی به دلیل ایجاد فشار فروش در بازار، این حمایت مجدداً شکسته شد. با شکست این حمایت، اهداف پایین‌تر توسط اندیکاتور پیوت پوینت قابل مشاهده بود. برای امروز با توجه به مومنتوم و تمایلات منفی معامله گران در بازار، انتظار داریم اتریوم تا محدوده‌های حمایت مشخص شده اصلاح داشته باشد. نزدیک‌ترین حمایت به قیمت فعلی، کف کانال رنج اتریوم در محدوده ۱۷۲۰ الی ۱۷۳۲ دلار می‌باشد، که چندین بار واکنش مثبت از این محدوده مشاهده شده است، اما این بار در صورتی که شکسته شود، اتریوم می‌تواند به اندازه عرض کانال رنج تا محدوده ۱۶۵۰ و ۱۶۰۰ دلار کاهش داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 5 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به شدت در حال فشرده شدن می‌باشد. این شاخص که در محدوده رند ۱۹ درصد نوسان می‌کند، هنوز حمایت مهم خود را حفظ کرده است، و مقاومت آن نیز پر قدرت شکسته نشده است. با توجه به شرایط فعلی بازار، احتمال حفظ شرایط فعلی بیشتر می‌باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ فروردین ۱۴۰۲

در ۲۴ ساعت گذشته، اتریوم همزمان با رشد بیت کوین افزایش قیمت داشت، و مجدداً بالای محدوده ۱۸۰۰ دلار برگشت. در تایم فریم ۴ ساعته یک کندل صعودی قوی بالای قیمت رند ۱۸۰۰ دلار بسته شده است، که نشان می‌دهد احتمال تثبیت قیمت بالای این سطح بیشتر شده است. استفاده از اندیکاتور پیوت پوینت فیبوناچی می‌تواند به وضعیت موجود در بازار کمک کند. پیوت روزانه دقیقاً قیمت ۱۸۰۰ دلار را نشان می‌دهد. بنابراین تا زمانی که قیمت بالای این سطح باشد، جهت حرکت قیمت صعودی و به سمت اهداف بالاتر در کانال ۱۹۰۰ و ۲۰۰۰ دلار خواهد بود. اما در صورت که باز هم فشار فروش در بازار ایجاد شود، قیمت اتریوم می‌تواند تا محدوده ۱۶۵۰ دلار کاهش داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 4 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در شرایط فعلی دقیقاً به محدوده ۱۸.۸۴ الی ۱۸.۹۱ درصد واکنش مثبت نشان داد، و با تشکیل الگوی بازگشتی کف دوگانه، تا مقاومت داینامیک یعنی محدوده ۱۹.۳۵ درصد رشد داشته است. در صورت شکست کامل این سطح، این شاخص پتانسیل رشد بیشتر تا محدوده ۱۹.۸۰ درصد را دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم به دلیل تشکیل ساختارهای بازگشتی، زودتر از بیت کوین نشانه اصلاح قیمت را روی نمودار نشان می‌داد. با انتشار اخبار نرخ بهره و کاهش قیمت‌ها در بازار، کاهش قیمت اتریوم تا نزدیک حمایت رند ۱۷۰۰ دلار ادامه داشت. در تایم فریم ۱ ساعته به وضوح می‌توانیم روند رنج را مشاهده کنیم. این روند رنج دقیقاً داخل محدوده ۱۷۲۷ الی ۱۸۰۸ دلار تشکیل شده است. سطح رند ۱۸۰۰ دلار برای اتریوم به مقاومت جدی و مهمی تبدیل شده است، و تا زمانی که با کندل های صعودی قوی شکسته نشود، هر حرکتی به سمت بالا می‌تواند پولبک در نظر گرفته شود. حمایت‌های اتریوم در محدوده ۱۶۵۰ الی ۱۶۰۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 3 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم زیر عدد ۱۹ درصد و به طور کلی روی محدوده حمایت ۱۸.۵ الی ۱۹ درصد می‌باشد. مقاومت خط روند نزولی این شاخص هنوز شکسته نشده است، و روند کوتاه مدت آن در تایم فریم ۴ ساعته صعودی نشده است. یک حمایت مینور در محدوده ۱۸.۸۴ الی ۱۸.۹۱ درصد قرار دارد، و در صورتی که حفظ شود، می‌توانیم انتظار یک نوسان مثبت را از اتریوم داشته باشیم. این شاخص در زمان نگارش این تحلیل روی عدد ۱۸.۹۵ درصد می‌باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ فروردین ۱۴۰۲

اتریوم در محدوده ۱۸۰۰ دلار ضعف روند شدیدی گرفته است، و با توجه به شکسته شدن خط روند صعودی و تشکیل واگرایی منفی روی اندیکاتور RSI می‌توانیم احتمال اصلاح قیمت آن را بیشتر در نظر بگیریم. اصلاح در مرحله اول می‌تواند تا محدوده ۱۶۵۰ دلار و در مرحله بعدی تا قیمت رند ۱۶۰۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 2 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

برای دامیننس اتریوم در تایم ۴ ساعته می‌توانیم یک خط روند نزولی در نظر بگیریم. در صورت شکست این مقاومت داینامیک، انتظار رشد این شاخص را خواهیم داشت. اما در کوتاه مدت حمایت محدوده ۱۹ درصد تا زمانی که حفظ شود، شاخص می‌تواند شرایط نزولی را متوقف کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ فروردین ۱۴۰۲

با عرض سلام خدمت همراهان و زوم ارزی های عزیز. بهار ۱۴۰۲ و آغاز سال جدید رو به همه شما عزیزان تبریک عرض می کنیم. ان شا الله که سال پر روزی و پر برکتی داشته باشید، و همیشه سلامت و پاینده باشید.

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته خط حمایتی خود را شکست، و اصلاح قیمت آن تا محدوده ۱۷۲۵ دلار ادامه داشت. این موج اصلاحی پتانسیل ادامه حرکت تا محدوده حمایت ۱۶۲۵ و ۱۶۰۰ دلار را دارد. قیمت به این دو محدوده حمایت می تواند واکنش مثبت نشان دهد. بنابراین در تایم فریم روزانه همچنان روند صعودی می باشد، اما در تایم فریم ۴ ساعته روند نزولی شده است، و اصلاح بیشتر، احتمال بیشتری دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 1 فروردین 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

در تحلیل قبلی برای دامیننس اتریوم احتمال شکست حمایت محدوده ۱۹.۰۶ الی ۱۹.۱۷ درصد را داده بودیم. بنابراین با ادامه کاهش، این شاخص به محدوده حمایت ۱۹ الی ۱۸.۵ درصد برخورد کرده است، و از این ناحیه در صورت مشاهده نشانه های واکنش مثبت، می توانیم مجددا انتظار رشد شاخص را داشته باشیم. به دلیل شرایط اصلاحی بازار، احتمال نفوذ بیشتر در محدوده حمایت فعلی وجود دارد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 29 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته سقف قبلی خود را با اندکی اختلاف شکست، اما سریعا کاهش قیمت داشت. کندل روز قبل یک کندل بازگشتی است، و الگوی شهاب سنگ را نشان می دهد. همچنین در تایم روزانه، الگوی سقف دوگانه میکرو مشاهده می شود. این الگو در تایم فریم ۴ ساعته کاملا واضح و مشخص است. کف الگو و همچنین خط روند صعودی کوتاه مدت شکسته شده است، که در صورت واکنش منفی قیمت به مقاومت محدوده ۱۸۰۰ دلار می توانیم انتظار اصلاح بیشتر و کاهش قیمت تا محدوده ۱۶۵۰ و ۱۶۰۰ دلار را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 29 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به شدت کاهش پیدا کرد، و حمایت کف کانال صعودی کوتاه مدت خود را شکست. برخورد به محدوده حمایت پایین تر صورت گرفته است، و این حمایت با توجه به افزایش تعداد برخورد ها پتانسیل شکسته شدن دارد. در صورت شکست، کاهش بیشتر شاخص می تواند تا محدوده ۱۸.۵ الی ۱۸.۹۷ درصد ادامه داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 28 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱

در روز گذشته تلاش دیگری از سمت خریداران برای رشد قیمت صورت گرفت و منجر به تشکیل سقف بالاتر در قیمت ۱۸۴۱ دلار شد. اما تثبیت نداشت، و با تشکیل الگوی سقف دوقلو در تایم فریم ۱ ساعته، و شکست خط گردن الگو، قیمت اتریوم تا محدوده ۱۷۵۰ دلار اصلاح کرد. در تایم فریم ۱ ساعته روند قیمت رنج بوده و در تایم ۴ ساعته روند همچنان صعودی و زیر مقاومت مهمی قرار دارد. خط روند صعودی به عنوان حمایت مهم عمل می‌کند، و هنوز شکسته نشده است. در صورت شکست، اصلاح می‌تواند عمیق‌تر شود، حمایت‌های پایین‌تر در محدوده ۱۶۵۰ و ۱۶۰۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 28 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روند رنج خود را در اکثر اوقات حفظ می‌کند، و دقیقاً در مرکز کانال رنج قرار دارد. برای امروز وضعیت مشخصی از این شاخص مشاهده نشده است. باید تا زمان شکست یکی از سطوح حمایت یا مقاومت منتظر ماند.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 27 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش فشار خرید مواجه شد، و قیمت آن با شکست مقاومت‌های قبلی وارد کانال ۱۸۰۰ دلاری شده است. در صورت تثبیت بالای این ناحیه، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اهداف بالاتر در محدوده‌های ۲۰۰۰ و ۲۳۳۰ الی ۲۳۲۵ دلار هدف بعدی خریداران باشد. به دلیل افزایش قیمت‌های چند روز اخیر و عدم پولبک به حمایت‌ها، پتانسیل اصلاح و برگشت افزایش پیدا کرده است. پس پیشنهاد می‌شود که بخشی از خریدها سیو سود شوند. تا امروز هیچ نشانه‌ای مبنی بر تغییر روند و واکنش منفی شدید مشاهده نشده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 27 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با حمایتی که در محدوده ۱۹.۰۶ الی ۱۹.۱۷ درصد برای آن ایجاد شد رشد خوبی کرد، و مجدداً به مقاومت ۱۹.۵۰ درصد برگشته است. این شاخص یک خط روند نزولی را در تایم ۱ ساعته شکسته است، و شرایط تغییر روند را ایجاد کرده است. اما مقاومت‌های آن نیز مهم هستند. روند این شاخص در حالت کلی هنوز رنج می‌باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۱

حرکت صعودی اتریوم باعث برگشت قیمت به کانال ۱۷۰۰ دلار شده است. با توجه به شرایط فعلی بیت کوین، در صورتی که فشار خرید باز هم ادامه داشته باشد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که مقاومت مینور اتریوم در محدوده ۱۷۵۷ الی ۱۷۷۰ دلار شکسته شده و به حمایت تبدیل شود. در این صورت اهداف بالاتر برای اتریوم در محدوده ۱۷۸۰ دلار و ۱۸۰۰ دلار در نظر گرفته خواهد شد. همچنین می‌توانیم با در نظر گرفتن دو پیوت آخر یک خط رند صعودی روی نمودار در نظر بگیریم. تا زمانی که این حمایت داینامیک شکسته نشود، افزایش قیمت بیشتر مورد انتظار است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 26 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به سطح حمایت بسیار مهمی که انتظار واکنش مثبت داشتیم برگشته است، و در صورت تشکیل الگوهای بازگشتی، پتانسیل شکست مقاومت اتریوم را فراهم خواهد کرد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 25 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته مومنتوم منفی داشت، و فشار فروش روز قبل حمایت محدوده ۱۶۲۷ الی ۱۳۶۰ دلار را برای مدت کوتاهی شکست. هنوز قیمت بالای این محدوده بازگشت نداشته است، بنابراین احتمال کاهش بیشتر و حرکت به سمت حمایت پایین تر در محدوده ۱۶۰۰ دلار وجود دارد. این حمایت پتانسیل واکنش قوی تری برای اتریوم دارد. روند کلی اتریوم در تایم ۴ ساعته به دلیل واکنش منفی به مقاومت کانال ۱۷۰۰ دلار می تواند رنج شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 25 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با شکست حمایت مینور خود در محدوده ۱۹.۵۶ الی ۱۹.۶۳ درصد، مجددا کاهش داشته است. این شاخص زیر مقاومت ترند لاین نزولی خود می تواند تا محدوده ۱۹.۱۷ الی ۱۹.۰۶ درصد کاهش داشته باشد. روند کلی شاخص در تایم بالا رنج می باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 24 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم با ادامه حرکت صعودی به مقاومت مهمی برخورد کرد. سقف قبلی تایم فریم روزانه شکسته شد، و با برخورد به مقاومت محدوده ۱۷۲۷ الی ۱۷۸۰ دلار واکنش منفی شدیدی مشاهده شد. اتریوم در تایم فریم ۱ ساعته روند رنجی به خود گرفته است. بازگشت قیمت به کف آخرین موج صعودی در تایم فریم ۱ ساعته هم با واکنش مثبت همراه بوده است. بنابراین در کوتاه مدت روند رنج مورد انتظار می باشد. دو حمایت کوتاه مدت برای اتریوم در نظر گرفته شده است.و حمایت اول در محدوده ۱۶۲۷ الی ۱۶۵۰ دلار و حمای تدوم در محدوده ۱۶۰۰ دلار قرار گرفته است، که در صورت بازگشت قیمت به این محدوده،  انتظار واکنش مثبت از حمایت دوم و ادامه روند صعودی را داریم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 24 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روند رنجی دارد، و بین دو محدوده حمایت مقاومت در نوسان است. تا زمانی که یکی از این دو سطح پر قدرت شکسته نشود، روند این شاخص می تواند رنج باقی بماند.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 23 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم روز قبل، پا به پای بیت کوین رشد کرد، و به یک مقاومت مهم در محدوده ۱۶۶۵ الی ۱۶۸۰ دلار برخورد کرده است. در صورت تثبیت قیمت بالای این ناحیه، ادامه حرکت اتریوم می‌تواند داخل یک کانال صعودی باریک تا مقاومت بعدی در محدوده ۱۷۲۸ الی ۱۷۸۸ دلار صورت بگیرد. اما نواحی واکنشی در صورت اصلاح قیمت اتریوم در محدوده‌های ۱۶۲۷ الی ۱۶۵۳ دلار و حمایت دوم در محدوده ۱۶۰۸ الی ۱۵۸۸ دلار در نظر گرفته شده است. روند اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته و ۱ ساعته هم صعودی است، و تا زمانی که حمایت دوم حفظ شود، انتظار رشد بیشتر قیمت را داریم. به دلیل افزایش تعداد مقاومت‌ها و نزدیک بودن قیمت به عدد رند ۱۷۰۰ دلار، احتمال اینکه قیمت وارد اصلاح شود نیز وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 23 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از برخوردی که به مقاومت رند ۲۰ درصد داشت، واکنش منفی شدیدی نشان داد، و این شخص مجدد زیر سطح مقاومت ۱۹.۷۰ الی ۱۹.۹۰ درصد برگشته است. تا زمانی که حمایت فعلی در محدوده ۱۹.۵۶ الی ۱۹.۶۳ درصد حفظ شود، می‌توانیم انتظار رشد دوباره از این شاخص را داشته باشیم.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 22 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با فشار خرید بالایی همراه شد. قیمت این ارز بعد از شکست فیک خط روند صعودی کوتاه مدت خود، تا اهداف ۱۵۰۰، ۱۵۵۰ و ۱۶۰۰ دلار افزایش پیدا کرد. از طرفی به دلیل شکست خط روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته و برگشت قوی قیمت، پتانسیل تغییر روند به شدت افزایش پیدا کرده است. برای روند فعلی اتریوم دو سناریوم در نظر گرفته می شود. سناریو اول این است که قیمت بدون پولبک تا محدوده ۱۶۸۰ دلار رشد داشته باشد، و شاهد اصلاح قیمت باشیم. در سناریو دوم احتمال اصلاح قیمت تا محدوده های حمایت ۱۵۵۰ الی ۱۵۰۰ دلار و سپس رشد مجدد اتریوم وجود دارد.

این نکته اهمیت بسیار زیادی دارد، که احتمال ایجاد نوسانات سنگین به دلیل جلسه اضطراری فدرال رزرو وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 22 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با شکست مقاومت محدوده ۱۹.۷۰ الی ۱۹.۹۰ درصد تا عدد رند ۲۰ درصد افزایش داشت. این شاخص در صورت حفظ حمایت فعلی می تواند تا محدوده هدف بعدی ۲۰.۴۵ الی ۲۰.۶۳ درصد افزایش داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 21 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در روز گذشته یک حرکت صعودی کوتاه مدت داشت. این رشد قیمت به دلیل نبود قدرت خریدار مجدداً با واکنش منفی همراه بوده است. اما در هر حال می‌توانیم با در نظر گرفتن یک خط روند صعودی به عنوان حمایت کوتاه مدت، و تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، انتظار رشد قیمت را تا مقاومت بعدی ۱۵۰۰ دلار داریم. اگر حمایت داینامیک شکسته شود، مجدداً کف قبلی در محدوده ۱۳۳۴ الی ۱۳۸۶ دلار می‌تواند تست شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 21 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مجدداً رشد داشت، و در ابتدای روز گذشته به مقاومت محدوده ۱۹.۷۱ الی ۱۹.۹۲ درصد برخورد کرد. برخورد به این محدوده قوی بوده است، اما به دلیل تشکیل سقف و کف‌های بالاتر، پتانسیل شکست این مقاومت وجود دارد. بنابراین هدف بعدی شاخص را می‌توانیم در محدوده ۲۰ و ۲۰.۵ درصد در نظر بگیریم.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 20 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در ادامه حرکت نزولی خود به یک حمایت مهم در محدوده ۱۳۳۴ الی ۱۳۸۶ دلار واکنش مثبت نشان داد. این حمایت که از گذشته روی نمودار رسم شده بود، مانع از کاهش بیشتر قیمت شده است، و حتی یک نوسان مثبت را تا نزدیک مقاومت محدوده ۱۵۰۰ دلار شاهد بودیم. با توجه به قدرت بالای موج نزولی، در صورت برخورد قیمت به مقاومت‌های ۱۵۰۰ و ۱۵۵۰ دلار می‌توانیم انتظار واکنش منفی داشته باشیم، و اگر این حرکت بازگشتی سریع باشد، اتریوم حتی می‌تواند بین سطوح مشخص شده روند رنجی به خود بگیرد. توجه داشته باشید که حمایت اصلی و مهم‌تر اتریوم در محدوده ۱۲۱۰ الی ۱۲۵۴ دلار می‌باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 20 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با شکست حمایت محدوده ۱۹.۵۰ درصد مجدداً به حمایت ۱۹.۰۶ الی ۱۹.۱۷ درصد برخورد کرده بود، که این سطح با واکنش مثبت دوباره همراه بود. به دلیل رنج بودن روند این شاخص باز هم رشد دامیننس را شاهد بودیم، و این بار به مقاومت محدوده ۱۹.۷۰ الی ۱۹.۹۲ درصد برخورد کرده است. واکنش منفی به این محدوده مشاهده شده است، که می‌تواند نشانه ادامه روند رنج باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 19 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته ریزش قیمت آن ادامه پیدا کرد، و فشار فروش موجب کاهش ۶ درصدی ارزش این ارز در روز گذشته شد. در محدوده رند ۱۵۰۰ دلار واکنش مثبت مشاهده نشد، و با شکست کامل این حمایت، قیمت اتریوم وارد کانال ۱۳۰۰ دلار شده است. یکی از حمایت‌های این ارز در محدوده ۱۳۳۴ الی ۱۳۸۶ دلار می‌باشد. اما شدت برگشت قیمت به این ناحیه بسیار زیاد است، و باید تا زمان مشاهده واکنش‌های مثبت و حذف فشار فروش منتظر ماند. یک حمایت دیگر نیز در محدوده ۱۲۵۴ الی ۱۲۰۹ دلار در نظر گرفته شده است، که قدرت بالاتری برای ایجاد تقاضا دارد. بنابراین سطح مطمئن‌تری برای بازگشت قیمت می‌باشد. با شکست حمایت محدوده ۱۵۰۰ دلار، روند تایم فریم ۴ ساعته اتریوم نزولی شده است، و این روند نزولی پتانسیل کاهش تا حمایت دوم را دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 19 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز گذشته با شکست حمایت ۱۹.۵۰ درصد، مستقیماً تا محدوده ۱۹.۲۰ الی ۱۹.۰۶ درصد کاهش داشته است. حمایت اصلی این شاخص در محدوده ۱۸.۵۵ الی ۱۸.۹۷ درصد می‌باشد، و با توجه به فشار بالای فروشی که در بازار وجود دارد، پتانسیل کاهش بیشتر و رسیدن به این حمایت دوم را دارد. تا زمان تثبیت قیمت‌ها در محدوده‌های حمایت باید منتظر ماند.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 18 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

در ۲۴ ساعت گذشته اتریوم به حرکت نزولی در تایم ۴ ساعته ادامه داد، و کف کانال رنجی را که در تایم های پایین‌تر تشکیل داده بود، شکست. این کاهش قیمت، موجب نزدیک شدن قیمت به کف کانال نزولی تایم ۴ ساعته شده است. مومنتوم نزولی روند می‌تواند قیمت اتریوم را به محدوده ۱۵۰۰ دلار برساند. اما انتظار داریم که اتریوم در این سطوح با تقاضای خرید بالایی مواجه شود. چرا که محدوده ۱۵۰۰ دلار به دلیل رند بودن و موقعیت پرایس اکشنی می‌تواند ناحیه تغییر روند در تایم فریم روزانه نیز محسوب شود. پس حفظ این محدوده یا شکست آن می‌تواند جهت حرکت اتریوم برای برای میان مدت تحت تأثیر قرار دهد. تا زمانی که بیت کوین حمایت خود را حفظ کند، پتانسیل رشد آلت کوین ها وجود خواهد داشت.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 18 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم دقیقاً برعکس اتریوم رفتار کرده است، و با شکست مقاومت خود در محدوده ۱۹.۵۰ الی ۱۹.۵۵ درصد، تا مقاومت بعدی رشد داشته است. این شاخص در صورتی که روی سطح حمایت ۱۹.۵۵ الی ۱۹.۵۰ درصد باقی بماند، پتانسیل رشد مجدد آن و حرکت قوی‌تر به سمت مقاومت ۱۹.۷۲ الی ۱۹.۹۲ درصد را خواهد داشت.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 17 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند رنج آن ادامه پیدا کرد، و هنوز داخل کانال رنج می باشد. در صورتی که امروز با نوسانات زیادی مواجه شویم، پتانسیل شکست کف کانال رنج و ادامه اصلاح تا قیمت دقیق ۱۵۰۰ دلار وجود دارد. حمایتی که به طور کلی در محدوده ۱۵۰۰ الی ۱۴۸۴ دلار می باشد. از این حمایت انتظار یک تلاش دیگر از سمت خریداران برای تست مقاومت محدوده ۱۷۰۰ دلار را داریم. مگر در صورتی که فشار فروش در بازار به حدی شدید شود، که حمایت ۱۵۰۰ دلار با کندل های نزولی قوی در تایم فریم ۴ ساعته شکسته شود. در این صورت کاهش قیمت و اصلاح عمیق تر می تواند تا کانال قیمتی ۱۳۰۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 17 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مجددا به محدوده ۱۹.۵۰ الی ۱۹.۵۵ درصد بازگشته است. با توجه به حمایتی که برای اتریوم مشخص شده است، اگر مقاومت شاخص شکسته شود، پتانسیل رشد قیمت اتریوم افزایش پیدا خواهد کرد. در اینصورت هدف بعدی در محدوده ۱۹.۷۲ الی ۱۹.۹۲ درصد می باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 16 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

در روز گذشته اتریوم باز هم روند رنجی داشت، و محدوده های حمایت مقاومت این ارز هنوز شکسته نشده است. برای رشد قیمت، خریداران باید مقاومت های زیادی را در محدوده های مشخص شده شکسته، و حمایت قوی از قیمت داشته باشند، که هنوز به دلیل بی تصمیمی معامله گران این اتفاق رخ نداده است. شکست سطوح حمایت مقاومت در روندهای در اکثر مواقع فیک هستند، و تنها زمانی شکست واقعی را می توانیم مشاهده کنیم که کندل هایی با بدنه قوی و پشت سر هم تشکیل شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 16 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم نیز روند رنجی دارد و هنوز سطوح آن شکسته نشده است. شکست هر یک از سطوح می تواند قیمت اتریوم را از روند رنج خارج کند.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 15 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱

در ۲۴ ساعت گذشته اتریوم نوسانات خاصی نداشت، و حجم معاملات آن به شدت افت پیدا کرد. هنوز قیمت روی محدوده حمایت ۱۵۵۰ الی ۱۵۴۰ دلار قرار دارد، و داخل یک کانال نزولی می باشد. تمامی خطوط و محدوده های حمایت مقاومت اتریوم برای کوتاه مدت روی نمودار رسم شده است. توجه داشته باشید که به دلیل فشردگی قیمت، احتمال شروع نوسانات زیاد در هفته جاری در حال افزایش می باشد. بنابراین در معاملات خود مدیریت سرمایه و رعایت حد ضرر فراموش نشود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 15 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم باز هم به محدوده حمایت ۱۹.۲۹ الی ۱۹.۳۲ درصد واکنش مثبت نشان داد، و این شاخص نیز روند رنج خود را حفظ کرده است. با خروج از کانال رنج می توانیم مجددا انتظار روند گرفتن اتریوم را داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند کاملا رنجی داشت. و این روند رنج با توجه به شکسته شدن حمایت محدوده ۱۶۰۰ دلار و تبدیل این سطح به مقاومت می تواند ادامه داشته باشد. برای اتریوم می توانیم یک کانال نزولی در نظر بگیریم. تا زمانی که کف کانال در محدوده ۱۵۰۰ دلار شکسته نشود، حرکت های نزولی می تواند اصلاح در نظر گرفته شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 14 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روند رنجی دارد و این شاخص با برخورد به مقاومت محدوده ۱۹.۵۵ الی ۱۹.۵۰ درصد یک واکنش منفی داشته است. مقاومت روندی این شاخص در محدوده فعلی اگر شکسته شود، می تواند روند را در تایم فریم ۴ ساعته صعودی کند. هنوز این اتفاق رخ نداده است، و باید منتظر ماند.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 13 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱

در ۲۴ ساعت گذشته اتریوم روی محدوده حمایت ۱۵۵۵ دلار باقی ماند، و روند رنجی به خود گرفته است. این فشار فروش و حرکت نزولی که قیمت اتریوم را کاهش داده است، می‌تواند ادامه داشته باشد، و اگر بیت کوین حمایت ۲۲۰۰۰ دلار را بشکند، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اتریوم هم تا محدوده ۱۵۰۰ دلار کاهش داشته باشد. برای بازگشت اتریوم و رشد مجدد نیاز به حدف کامل فشار فروش می‌باشد. این می‌تواند به زمان احتیاج داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 13 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با شکست کف کانال کوتاه مدت خود تا محدوده حمایت ۱۹.۲۹ الی ۱۹.۳۲ درصد کاهش داشت. این سطح حمایت در برخورد دوم نیز واکنش مثبت به همراه داشته است. اما در صورت کاهش بیشتر، حمایت دوم آن می‌تواند در محدوده ۱۹.۱۷ الی ۱۹.۰۶ درصد در نظر گرفته شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۱

ریزش قیمت اتریوم در بامداد امروز در پی ریزش بیت کوین اتفاق افتاد. اتریوم در تایم فریم های زیادی روند رنج به خود گرفته بود، و احتمال حرکت شارپ را بالا برده بود. روز گذشته محدوده حمایت ۱۶۴۰ دلار یک بار شکسته شد، و قیمت اتریوم تا کف کانال کاهش پیدا کرد. مجددا یک حرکت صعودی برای گمراه کردن معامله گران بازار ایجاد شد، و در آخر با فشار فروش سنگین، کف کانال صعودی شکسته شد. قیمت مستقیما تا محدوده ۱۵۵۵ الی ۱۵۳۷ دلار کاهش داشت. روی این سطح حمایت انتظار داریم اتریوم یک نوسان مثبت ایجاد کند. سطح حمایت بعدی اتریوم در صورت اصلاح عمیق تر در محدوده رند ۱۵۰۰ دلار می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 12 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز گذشته در تلاش دوم برای شکست مقاومت محدوده ۱۹.۵۵ الی ۱۹.۵۰ درصد موفق نبود، و با تشکیل الگوی سقف دو قلو تا کف کانال کاهش داشته است. اولین حمایت معتبر این شاخص در محدوده ۱۹.۳۰ و حمایت دوم در محدوده ۱۹.۲۰ درصد می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند رنج خود را ادامه داد. رشد قیمت دقیقاً تا محدوده مقاومت ۱۶۶۵ الی ۱۶۸۰ دلار ادامه پیدا کرد، و با واکنش منفی شدید، مجدداً اصلاح قیمت اتفاق افتاد. روند اتریوم در تایم های پایین هم رنج می‌باشد. برای اتریوم می‌توانیم یک کانال صعودی در تایم ۱ ساعته در نظر بگیریم. با استفاده از حمایتی که توسط اندیکاتور پیوت پوینت فیبوناچی شناسایی شده است، محدوده ۱۶۴۳ الی ۱۶۳۰ دلار را به عنوان حمایت کوتاه مدت اتریوم در نظر می‌گیریم. در صورت حفظ این محدوده، اتریوم پتانسیل رشد کوتاه مدت را تا محدوده مقاومت ۱۶۸۰ دلار خواهد داشت. توجه کنید که به دلیل رنج بودن روند اتریوم در بسیاری از تایم فریم‌ها، امکان به وجود آمدن نوسان‌های شارپ و قوی در این ارز به وجود آمده است. اما اگر حمایت کف کانال شکسته شود، می‌توانیم کاهش قیمت را تا سطوح پایین‌تر در محدوده ۱۶۰۰ و حتی ۱۵۵۰ دلار انتظار داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 11 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱

بابت اختلال پیش آمده در سایت، از کاربران عزیز زوم ارزی پوزش می طلبیم.

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته نوسانات شدید داشت، اما هنوز داخل محدوده رنج خود قرار دارد. روز گذشته فشار فروش در جهت فعال کردن حد ضرر معامله گران کوتاه مدت در بازار برای شکست فیک حمایت‌ها انجام شد، و با جمع کردن سفارشات فروش، مجدداً اتریوم رشد کرد. این شکست فیک را می‌توانستیم از نمودار دامیننس اتریوم تشخیص دهیم. اتریوم هم دقیقاً با برخورد به حمایت رند ۱۶۰۰ دلار، افزایش قیمت داشت، و تا زمانی که مقاومت محدوده ۱۶۶۵ الی ۱۶۸۵ دلار شکسته نشود، نمی‌توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 10 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در روز گذشته دقیقاً تا محدوده حمایت ۱۹.۳۰ الی ۱۹.۳۲ درصد کاهش داشت، و با واکنش مثبت به این محدوده، مجدداً به سمت مقاومت ۱۹.۵۰ الی ۱۹.۵۵ درصد بازگشت. این شاخص همچنان روند رنجی دارد، و پتانسیل ادامه این روند رنج برای شاخص وجود دارد. با توجه به اخبار اقتصادی زیادی که برای امروز وجود دارد. احتمال نوسانات سنگین در بازار بالا می‌باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۹ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم روز گذشته به حرکت صعودی کوتاه مدت خود ادامه داد، و با اختلاف ناچیز، به هدف دوم کوتاه مدت که در محدوده مقاومت ۱۶۶۵ الی ۱۶۸۰ دلار در نظر گرفته شده بود، برخورد کرد. برخورد به این سطح با واکنش منفی همراه بود، و روی سطح حمایت ۱۶۰۵ الی ۱۶۱۳ دلار نیز واکنش مثبت مشاهده شد. این سطح به دلیل اینکه ناحیه تغییر روند در تایم ۱ ساعته محسوب می شود، واکنش مثبت به همراه داشته است، و تا زمانی که حفظ شود، اتریوم می تواند در کوتاه مدت رشد داشته باشد. با توجه به وضعیت اصلاحی بازار، اگر این سطح شکسته شود، مجددا اتریوم می تواند به محدوده حمایت ۱۵۳۵ الی ۱۵۵۵ دلار برگردد.

تحلیل اتریوم ETH امروز 9 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز گذشته دقیقا به مقاومت محدوده ۱۹.۵۵ الی ۱۹.۵۰ درصد واکنش داد، و با شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت خود برای پولبک به سقف کانال رنج شکسته شده، تا سطح ۱۹.۳۳ درصد اصلاح داشت. واکنش های مثبت به این محدوده می تواند یک تلاش دیگر را برای تست مقاومت نشان دهد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۸ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم روز گذشته افزایش قیمت داشت، و با شکست مقاومت خود در محدوده ۱۶۱۳ الی ۱۶۰۵ دلار، به هدف اول کوتاه مدت رسید. همچنان پتانسیل رشد بیشتر تا محدوده مقاومت دوم یعنی قیمت ۱۶۶۰ الی ۱۶۸۰ دلار وجود دارد. برای امروز و در صورت حفظ حمایت ۱۶۳۰ دلار، پتانسیل رشد بیشتر تا محدوده مقاومت مشخص شده وجود دارد. همچنین اهدف بالاتر در محدوده‌های ۱۷۳۰ و ۱۷۸۰ دلار که از قبل روی نمودار در نظر گرفته شده بود، می‌تواند هدف‌های بعدی خریداران کوتاه مدت باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 8 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با حمایت‌های خریداران تا محدوده مقاومت ۱۹.۵۰ الی ۱۹.۵۵ درصد افزایش داشته است. این شاخص برخورد قوی به این محدوده داشته است، و با توجه به اینکه پتانسیل ورود بیت کوین به روند رنج وجود دارد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که روی حمایت‌های بیت کوین، آلت کوین ها و اتریوم رشد داشته باشند. این شاخص در صورت شکست مقاومت فعلی، می‌تواند تا محدوده هدف بعدی یعنی ناحیه ۱۹.۸۲ الی ۱۹.۹۲ درصد رشد داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 7 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۷ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در روز گذشته تا نزدیک حمایت ۱۵۵۵ دلار کاهش داشت، اما دقیقا به این محدوده برخورد نداشت. واکنش مثبتی که بیت کوین به حمایت محدوده ۲۳۰۰۰ دلار نشان داد، موجب رشد کوتاه مدت در بازار شد. اتریوم هم تا محدوده ۱۶۰۰ دلار رشد داشت. برای ملکه ارزهای دیجیتال، یک مقاومت مینور در محدوده ۱۶۰۵ الی ۱۶۱۳ دلار در نظر گرفته شده است. شکست این مقاومت و تثبیت کندل های ۱ ساعته بالای این سطح، می تواند هم موجب تغییر روند در تایم فریم ۱ ساعته شود، و هم الگوی کنج نزولی و الگوی ۴ پوش را تایید کند. در اینصورت، اهداف کوتاه مدت اتریوم، در قیمت های ۱۶۳۰ و ۱۶۶۵ الی ۱۶۸۰ دلار خواهد بود. اما در صورت واکنش منفی قوی به این سطح، کاهش قیمت برای تست مجدد حمایت می تواند تا محدوده ۱۵۵۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 7 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در شرایط فعلی روند رنجی پیدا کرده است، و هنوز داخل یک الگوی کنج نزولی بزرگ قرار دارد. تا زمانی که حمایت های این شاخص حفظ شوند، پتانسیل شکست سقف الگو و حرکت به سمت اهداف بالاتر در محدوده های ۱۹.۵ درصد وجود دارد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 6 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۶ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قیمت داشت، و حمایت مینور خود را در محدوده ۱۶۲۲ الی ۱۶۳۵ دلار از دست داد. حتی محدوده حمایت ۱۶۰۰ دلار برای مدت کوتاهی شکسته شد، و قیمت اتریوم تا محدوده ۱۵۸۰ دلار اصلاح داشت. با توجه به اینکه وضعیت بیت کوین هنوز روی حمایت تثبیت نشده است، اگر کاهش قیمت ادامه داشته باشد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که فشار فروش، قیمت اتریوم را به یک حمایت بسیار مهم در محدوده ۱۵۵۰ دلار برساند. در این سطح انتظار واکنش مثبت را داریم. برای امروز، اندیکاتور پیوت پوینت محدوده ۱۶۱۶ دلار را به عنوان سطح پیوت شناسایی کرده است، و شکست این محدوده در صورتی که با شکست مقاومت محدوده ۱۶۲۲ الی ۱۶۳۵ دلار همراه باشد، می‌توانیم انتظار رشد بیشتر را تا سطوح مقاومت بالاتر داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 6 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مجدداً با برگشتی که بالای محدوده حمایت ۱۹.۰۶ الی ۱۹.۱۷ درصد داشته است، یک واکنش خوب به این سطح نشان داده است، و یک الگوی کنج نزولی روی این حمایت مشاهده می‌شود. تا زمانی که این سطح حفظ شود، پتانسیل رشد بیشتر این شاخص وجود دارد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 5 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۵ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ اسفند ۱۴۰۱

در ۲۴ ساعت گذشته اتریوم روند به شدت رنجی داشت، و سطحی که به عنوان حمایت مینور در نظر گرفته شده بود، با واکنش مثبت همراه بود. این حمایت در محدوده ۱۶۲۲ الی ۱۶۳۵ دلار قرار دارد، و به دلیل اینکه سطوح مینور در این سطح تعداد بالایی دارد، روند اتریوم در تایم های پایین تر نیز رنج می باشد. در صورتی که بیت کوین حمایت های کوتاه مدت خود را حفظ کند، اتریوم نیز پتانسیل رشد مجدد و شکست مقاومت ۱۶۸۰ دلار را خواهد داشت.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 5 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم دقیقا طبق سناریو فرضی پیش رفت، و با بازگشتی که بالای محدوده حمایت ۱۹.۰۶ الی ۱۹.۱۷ درصد داشته، این پتانسیل را دارد که بتواند با پولبک به این محدوده یا بدون پولبک مجددا رشد داشته باشد. باز هم مقاومت فعلی این شاخص در محدوده ۱۹.۵۰ الی ۱۹.۵۵ درصد می باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 4 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱

در ۲۴ ساعت گذشته اتریوم با کاهش قیمت، دقیقاً تا محدوده حمایت ۱۶۰۰ دلار کاهش داشت، و با واکنش قوی به این سطح حمایت، شاهد یک نوسان مثبت روی این ارز بودیم. در حال حاضر یک حمایت در محدوده ۱۶۲۲ الی ۱۶۳۵ دلار وجود دارد، که حفظ این محدوده و واکنش مثبت از این سطح برای ادامه روند صعودی روزانه مورد انتظار است. در اینصورت افزایش قیمت می‌تواند تا محدوده‌های ۱۷۳۰ و حتی ۱۷۹۰ دلار ادامه داشته باشد. اما اگر در تست مجدد این حمایت، واکنش مثبت مشاهده نشود، می‌توانیم انتظار کاهش قیمت و ورود به کانال ۱۵۰۰ دلار را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 4 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با کاهشی که در روز گذشته داشت، تا محدوده ۱۸.۹۵ درصد به حرکت نزولی ادامه داد. اما این شاخص با رسیدن قیمت اتریوم به عدد ۱۶۰۰ دلار، افزایش داشت، و با خروج از کانال نزولی، پتانسیل افزایش بیشتر را نشان داده است. در صورتی بازگشت به محدوده حمایت ۱۹.۰۶ الی ۱۹.۱۳ درصد، می‌توانیم انتظار واکنش مثبت را داشته باشیم.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 3 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱

اتفاقی که روز گذشته برای اتریوم افتاد، فشار فروشی بود که موجب شکست حمایت پیوت روزانه و نزولی شدن روند در روز گذشته شد. این حرکت نزولی بعد از پولبک ها ادامه داشت، و قیمت اتریوم دقیقاً تا یکی از سطوح حمایت در نظر گرفته شده در محدوده ۱۶۲۲ الی ۱۶۲۸ دلار کاهش داشت. این سطح که امروز با ابزار فیبوناچی اصلاحی تایید شده است، یکی از حمایت‌های کوتاه مدت مهم اتریوم می‌باشد. اما حمایت مهم‌تر اتریوم در محدوده رند ۱۶۰۰ دلار است، که تقریباً محدوده ۵۰ درصد آخرین موج صعودی قوی می‌باشد. پس تا زمانی که این دو حمایت پر قدرت به سمت پایین شکسته نشود، پتانسیل رشد مجدد برای اتریوم وجود خواهد داشت. اما در صورت شکست این حمایت، کاهش بیشتر قیمت می‌تواند حداقل تا محدوده کف موج صعودی یعنی قیمت ۱۵۳۷ الی ۱۵۵۵ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 3 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در شرایط نزولی است، و در تایم ۱ ساعته داخل یک کانال قرار گرفته است. این شاخص در صورتی که حمایت فعلی خود را در محدوده ۱۹.۱۷ الی ۱۹.۰۶ درصد از دست بدهد، محدوده حمایت بعدی آن روی عدد ۱۸.۹۰ الی ۱۸.۷۰ درصد خواهد بود.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 2 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم روز گذشته با شکست کامل پیوت روزانه، و تبدیل این سطح به حمایت موقت روزانه، تا مقاومت‌هایی که برای آن مشخص شده بود افزایش داشت. برخورد قیمت به مقاومت R1 اندیکاتور پیوت پوینت واکنش داده است، و همچنان این سطح با واکنش مثبت همراه است. برای امروز مقاومتی که می توانیم در نظر داشته باشیم، در محدوده ۱۷۲۷ الی ۱۷۳۵ دلار و محدوده مقاومت دوم در قیمت ۱۷۸۸ الی ۱۸۰۰ دلار در نظر گرفته شده است. سطح مقاومت دوم واکنش قوی تری می تواند داشته باشد. همچنین در صورت شکست این حمایت، محدوده حمایت بعدی در قیمت ۱۶۲۰ الی ۱۶۳۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 2 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به روند کاهشی خود ادامه داد، و این شاخص با شکست حمایت مینور خود در محدوده ۱۹.۲۵ درصد، به سطح حمایت اصلی برخورد کرده است. واکنش اولیه به این سطح مشاهده شده است. اما نیاز است تا کندل بازگشتی قوی روی نمودار تشکیل شود. تا زمانی که واکنش قوی مشاهده نشود، احتمال باقی ماندن این شاخص روی این سطح حمایت وجود دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱ اسفند ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته واکنش‌های شدیدی به محدوده حمایت مقاومت خود نشان داد. در ابتدا حرکت صعودی اتریوم تا محدوده ۱۷۳۰ دلار ادامه داشت، اما با واکنش‌های قیمت به سطوح مقاومت، شاهد بازگشت شدید به محدوده حمایت بودیم. یک حمایت از گذشته روی نمودار در نظر گرفته شده بود، که در محدوده ۱۶۵۰ الی ۱۶۳۰ دلار قرار داشت. واکنش مثبت قوی به این سطح مشاهده شده است. پیوت روزانه اتریوم هم در محدوده ۱۶۹۰ الی ۱۶۹۵ دلار قرار گرفته است، که اگر این مقاومت مینور شکسته شود، اتریوم باز هم می‌تواند تا مقاومت‌های قبلی رشد داشته باشد. روند اتریوم هم مانند بیت کوین رنج شده است، و سطوح مشخص شده روی نمودار، تا زمانی که پر قدرت شکسته نشوند، می‌تواند ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 1 اسفند 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

دومین ارز برتر بازار در ۲۴ ساعت گذشته روند رنجی داشت. محدوده نوسانات اتریوم در روز گذشته بین ۱۷۱۳ و ۱۶۸۰ دلار بود، که موجب تشکیل یک کندل دوجی و کاملاً در رنج کندل قبلی خود شده است. در بازه زمانی ۴ ساعته هنوز روند اتریوم صعودی است، و بعد از برخورد قیمت به یک حمایت مینور که در محدوده ۱۶۲۷ الی ۱۶۵۴ دلار قرار گرفته است، مجدداً قیمت در حال تلاش برای تشکیل سقف بالاتر می‌باشد.

مقاومت اصلی اتریوم در محدوده ۱۷۲۷ الی ۱۸۰۸ دلار، یکی از قوی‌ترین سطوحی است که اتریوم بعد از ۸ ماه هنوز بالای این محدوده تثبیت نداشته است، و آخرین شکست این سطح مربوط به زمان مرج اتریوم می‌باشد، که با توجه به وضعیت اقتصادی و اخبار منفی بعد از آن، قیمت بالای این سطح تثبیت نداشت. همچنین این محدوده توسط اندیکاتور اسمارت مانی تایید شده است. نکته‌ای که برای این مقاومت وجود دارد، این است که اگر تعداد برخوردها به این سطح زیاد شود، احتمال شکست آن افزایش پیدا می‌کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 30 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از واکنشی که به محدوده مقاومت ۱۹.۵۰ الی ۱۹.۵۵ درصد داشت، در حال برگشت به سمت حمایت‌های قبلی خود می‌باشد، و در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۹.۳۳ درصد می‌باشد. اولین حمایت در محدوده ۱۹.۲۵ درصد می‌باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته اصلاح کمی داشت و قبل از رسیدن به محدوده حمایت ۱۶۰۰ ددلار مجددا رشد کرد. بازگشت قیمت به محدوده سقف قبلی باز هم با واکنش همراه بوده است، و به طور کلی پتانسیل ورود به روند رنج را افزایش داده است. صرفا اولین نشانه های ورود به روند رنج مشاهده شده است. اما قبل از آن احتمال رشد بیشتر و حرکت به سمت مقاومت مهمتری که در محدوده ۱۸۰۰ دلار در نظر گرفته شده است وجود دارد. برای امروز تا زمانی که اتریوم بالای محدوده ۱۶۶۶ الی ۱۶۷۵ دلار باشد، می توانیم روند کوتاه مدت روزانه را صعودی در نظر بگیریم. اهداف کوتاه مدت روزانه در محدوده های ۱۷۲۰، ۱۷۴۰ و ۱۷۷۵ و ۱۸۰۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 29 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از واکنش های منفی که به مقاومت محدوده ۱۹.۵۰ الی ۱۹.۵۵ درصد نشان داد، با تشکیل الگوهای بازگشتی کاهش پیدا کرد، و در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۹.۳۷ درصد می باشد. این کاهش در صورتی که ادامه داشته باشد و از محدوده ۱۹.۳۰ عبور کند، مجددا حمایت ۱۹.۱۰ درصد را می تواند ببیند. روند این شاخص نیز در تایم فریم ۴ ساعت رنج می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۱

در ۲۴ ساعت گذشته، نوسانات شدیدی در بازار ایجاد شد و فروشندگان بازار قدرت گرفتند. با ادامه روند صعودی اتریوم و تشکیل سقف جدید در تایم فریم ۴ ساعته، قیمت به محدوده ۱۷۲۷ الی ۱۸۰۸ دلار برخورد کرد. این مقاومت از چند هفته گذشته روی نمودار اتریوم به عنوان یک ناحیه عرضه قوی در نظر گرفته شده بود، که بعد از مدت زمان ۶ ماه مجددا قیمت به این محدوده برخورد کرد.

همچنان روند اتریوم زیر این ناحیه مقاومت می تواند رنج باشد. اما در تایم پایین یعنی ۴ ساعته، به دلیل ایجاد سقف بالاتر، شاهد صعودی شدن مجدد روند اتریوم هستیم. پس دو حمایت مهم برای اتریوم در نظر گرفته شده است، که با توجه به نوع اصلاح و زاویه بالا نسبت به افق، می توانیم انتظار برخورد قیمت به این سطوح را داشته باشیم. حمایت اول در محدوده رند ۱۶۰۰ دلار است، و حمایت دوم در محدوده ۱۵۴۵ الی ۱۵۵ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 28 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در برخورد اولی که به محدوده مقاومت ۱۹.۵۵ الی ۱۹.۵۰ درصد داشت، یک واکنش منفی شدید ایجاد کرد، و تا سطح ۱۹.۳۶ درصد اصلاح داشت، اما مجددا رشد این شاخص را تا همین مقاومت شاهد بودیم، و امروز کندل هایی که در حال شکل گرفتن هستند، نشان می دهد که احتمال شکست این مقاومت وجود دارد. در صورت شکست، هدف بعدی در محدوده ۱۹.۸۲ الی ۱۹.۹۲ درصد می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم روز گذشته فشار خرید بسیار بالایی داشت، و با حفظ حمایت محدوده ۱۵۴۰ الی ۱۵۵۰ دلار، تا هدف اول در محدوده ۱۶۰۰ دلار رشد داشت. فشار خرید در بازار هنوز بالاست، و با اتوجه به اینکه قیمت به مقاومت های مهمی نزدیک شده است، اما هنوز پتانسیل رشد اتریوم تا سطح مقاومت ۱۸۰۰  دلار وجود دارد. نزدیک ترین حمایت اتریوم در محدوده ۱۶۵۰ الی ۱۶۵۶ دلار در نظر گرفته شده است. در صورت اصلاح قیمت، می توانیم باز هم انتظار واکنش مثبت از این حمایت را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 27 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم نوسانات خاصی نسبت به گذشته نداشته است، و روند تایم کوتاه مدت این شاخص رنج می باشد، اما در برخورد مجدد به حمایت محدوده ۱۹.۰۶ الی ۱۹.۱۷ درصد، باز هم واکنش مثبت مشاهده شده است، و نشان می دهد که این محدوده حمایت قدرت بالایی در حفظ شاخص دارد. پتانسیل رشد کوتاه مدت این شاخص تا محدوده ۱۹.۵۰ درصد وجود دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۱

در پی تلاش خریداران در بازار برای حفظ حمایت ۱۵۰۰ دلار در اتریوم، روز گذشته این حمایت بیشتر شد، و به کمک اخبار اقتصادی یک نوسان مثبت در بازار ایجاد شد. البته این اخبار امیدوارکننده نبود، و با اعلام نرخ تورم سالانه که بیش‌تر از پیش بینی‌های قبلی بود، این اتفاق به طور کلی برای بازارهای مالی مطلوب نیست. اما در کوتاه مدت موجب نوسان مثبت در بازار شده است. اتریوم مقاومت محدوده ۱۵۴۰ الی ۱۵۵۰ دلار را شکست، و در صورتی که بالای این سطح تثبیت داشته باشد، می‌تواند تا هدف بعدی در محدوده ۱۶۰۰ دلار به حرکت کوتاه مدت صعودی ادامه دهد. توجه داشته باشید که روند کلی اتریوم بین حمایت ۱۵۰۰ دلار و مقاومت ۱۷۰۰ دلار رنج می‌باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 26 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز گذشته افزایش داشت، و با حرکت قوی صعودی به سمت مقاومت محدوده ۱۹.۵۰ الی ۱۹.۵۵ درصد در حرکت می‌باشد. محدوده حمایت کوتاه مدت این شاخص هم روی عدد ۱۹.۲۵ درصد می‌باشد. به دلیل اینکه شروع حرکت قوی روز گذشته از این سطح بوده است، مجدداً در تست این حمایت می‌توانیم انتظار واکنش مثبت داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

روز گذشته اتریوم وضعیت مبهمی پیدا کرد، و با توجه به اینکه روی یک حمایت مهم قرار گرفته است، شکستی که اتفاق افتاد نیاز به تایید داشت، که این تایید در کندل های نزولی مشاهده نشد. مجدداً قیمت بالای سطح ۱۵۰۰ دلار برگشته است، و برای باقی ماندن روی این سطح نیاز به برگشت قوی تا محدوده مقاومت ۱۵۴۰ دلار دارد. در غیر اینصورت به دلیل تشکیل سقف و کف‌های پایین‌تر، احتمال شکست کامل این حمایت و حرکت به سمت کانال قیمتی ۱۴۰۰ و ۱۳۰۰ دلار وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 25 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز به طور کامل سطح حمایت خود را نشکسته است، و با برخوردی که به این محدوده داشته، یک واکنش مثبت ایجاد شده است. این عدم شکست شاخص در بازه زمانی روزانه کاملاً مشخص می‌باشد. اگر برگشت خوبی مشاهده شود، می‌توانیم انتظار رشد شاخص را تا مقاومت محدوده ۱۹.۵۰ الی ۱۹.۵۵ درصد داشته باشیم.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 24 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته دقیقاً به سطوح مقاومت مینور خود واکنش منفی نشان داد و به محض برخورد به سطح ۱۵۴۰ الی ۱۵۵۰ دلار شاهد کاهش قیمت اتریوم بودیم. از پایین هم حمایت محدوده ۱۴۸۳ الی ۱۵۰۰ دلار تا زمانی که کاملاً شکسته نشود، انتظار ادامه روند رنج اتریوم را داریم. نکته مثبت برای کوتاه مدت این است که در بازار CME برای نمودار اتریوم یک کانال نزولی شناسایی شده است که سقف این کانال هنوز شکسته نشده است، و روند کوتاه مدت آن هنوز نزولی می‌باشد. تنها در صورتی که واکنش مثبت به حمایت این شاخص مشاهده شود، و سقف کانال آن شکسته شود، می‌توانیم انتظار یک نوسان مثبت را از اتریوم تا مقاومت ۱۶۰۰ دلار داشته باشیم. یکی از مهم‌ترین حمایت‌های میان مدت اتریوم در کانال قیمتی ۱۳۰۰ دلار می‌باشد، که در صورت شکست کامل حمایت ۱۵۰۰ دلار انتظار واکنش مثبت را از این محدوده داریم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 24 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم قبل از اینکه به مقاومت مشخص شده در محدوده ۱۹.۵ درصد برخورد داشته باشد، واکنش منفی داشت، و دوباره حمایت خود را در سطح ۱۹ درصد تست کرد. برخورد به این حمایت تا زمان نگارش این تحلیل واکنش مثبت به‌همراه داشته است. اما اگر این سطح شکسته شود، پتانسیل واکنش قوی‌تر در محدوده ۱۸.۷۰ الی ۱۸.۹۰ درصد را دارد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 23 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند رنجی داشته است، و بعد از واکنش مثبتی که به محدوده حمایت ۱۵۰۰ دلار نشان داد، در حال ایجاد یک نوسان مثبت می‌باشد. اما یک مقاومت مینور در محدوده ۱۵۴۰ الی ۱۵۵۰ دلار برای آن در نظر گرفته شده است، و در صورتی که پر قدرت شکسته شود، می‌توانیم انتظار رشد بیشتر اتریوم را تا محدوده ۱۶۰۰ دلار داشته باشیم. به طور کلی به دلیل نزولی شدن روند اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته، برخوردهای به این سطوح مقاومت می‌تواند با واکنش منفی همراه باشد، و انتظار ادامه اصلاح اتریوم بیشتر می‌باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 23 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از اینکه دوبار به محدوده حمایت ۱۹.۰۶ الی ۱۹.۱۷ درصد واکنش مثبت نشان داد، با تشکیل الگوی بازگشتی کف دوگانه روی این سطح، در حال افزایش می‌باشد. این افزایش می‌تواند تا محدوده ۱۹.۵۵ الی ۱۹.۵۰ درصد ادامه داشته باشد، و به دلیل اینکه این مقاومت میدلاین کانال رنج محسوب می‌شود، احتمال واکنش از این ناحیه زیاد می‌باشد. به طور کلی روند این شاخص در تایم ۴ ساعته رنج می‌باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 22 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ بهمن ۱۴۰۱

در ۲۴ ساعت گذشته فشار فروش روی ارز اتریوم موجب شد تا قیمت آن برای مدت کوتاهی به زیر سطح ۱۵۰۰ دلار برگردد. شکست موقت این محدوده می تواند یکی از نشانه های کاهش بیشتر قیمت اتریوم و حرکت به سمت حمایت های پایین تر باشد. اما اگر بیت کوین قبل از ادامه حرکت نزولی، یک نوسان مثبت ایجاد کند، و تا محدوده ۲۲۰۰۰ دلار رشد داشته باشد، اتریوم هم می تواند با واکنش مثبت قوی به این حمایت رند، یک نوسان مثبت تا محدوده ۱۵۷۵ الی ۱۶۰۰ دلار داشته باشد. در غیر اینصورت و با افزایش فشار فروش، کاهش بیشتر اتریوم می تواند تا محدوده حمایت بعدی یعنی قیمت ۱۳۳۵ الی ۱۳۸۵ دلار ادامه داشته باشد، که این حمایت، محدوده قوی تری برای واکنش مثبت می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 22 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم دقیقا مطابق انتظاری که داشتیم، تا محدوده حمایت ۱۹.۱۷ الی ۱۹ درصد کاهش داشت، و یک واکنش مثبت به این محدوده مشاهده شده است. در ادامه روند این شاخص و در صورتی که واکنش مشاهده شده ادامه داشته باشد، با تشکیل الگوهای بازگشتی، پتانسیل افزایش مجدد شاخص از این محدوده بیشتر می شود. اما اگر فشار فروش افزایش پیدا کند، حمایت بعدی در محدوده ۱۸.۷۰ الی ۱۸.۹۰ درصد می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز 21 بهمن 1401
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۱

با فشار فروشی که روز گذشته در بازار ایجاد شد، اتریوم هم حمایت محدوده ۱۶۰۰ دلار را از دست داد، و با شکست کف کانال رنج در تایم فریم ۴ ساعته، در حال برخورد به حمایت محدوده ۱۵۰۰ دلار می‌باشد. تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، روند اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته نمی‌تواند نزولی شود. اما توجه داشته باشید که فشار فروش بالا بوده و در صورتی که واکنش مثبتی مشاهده نشود، احتمال شکسته شدن این محدوده نیز افزایش پیدا می‌کند. اما به دلیل رنج بودن روند اتریوم، بیشتر شکست‌ها می‌توانند فیک باشند. پس اگر شکستی در محدوده ۱۵۰۰ دلار ایجاد شود، نیاز به تایید کندل نزولی قوی دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 21 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز قبل، حمایت خط روند صعودی خود را شکست، و به اولین هدف در محدوده ۱۹.۵۵ درصد برخورد کرد. به دلیل ایجاد فشار فروش بالا، این حمایت هم شکسته شد، و در حال حرکت به سمت حمایت دوم در محدوده ۱۹.۱۷ الی ۱۹ درصد می‌باشد. از این محدوده انتظار واکنش مثبت قوی داریم.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 20 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم به دلیل اینکه داخل یک روند رنج قرار دارد، به سطوح حمیت مقاومت در نظر گرفته شده در بعضی موارد واکنش نشان می‌دهد، و در بعضی موارد این سطوح به صورت فیک شکسته می‌شود. نکته مهم در مورد روندهای رنج این است که اکثر شکست‌ها در روند رنج فیک هستند، و مجدداً باعث چرخش روند می‌شوند. اتریوم مجدداً به محدوده ۱۶۰۰ دلار برگشته است، و در صورت از دست دادن این سطح، کاهش بیشتر قیمت می‌تواند تا محدوده ۱۵۰۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 20 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

شاخص دامیننس اتریوم روز قبل باز هم به مقاومت محدوده ۱۹.۸۰ الی ۱۹.۹۲ درصد واکنش منفی نشان داده است، و روند رنج خود را طی می‌کند. نکات این روند رنج در تحلیل‌های قبلی ذکر شده است، که می‌توانید با مراجعه به آن و همچنین مشاهده ویدیو تحلیل بررسی بیشتری انجام دهید.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 19 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته با واکنش مثبت به محدوده حمایت ۱۶۳۰ دلار، مجدداً رشد داشت، و در تایم فریم ۱ ساعته با تشکیل الگوی کمیاب الماس، این حرکت برگشتی را تایید کرد. افزایش قیمت همچنین منجر به تایید الگوی کنج نزولی شد، که باعث شد اتریوم تا نزدیک مقاومت رند ۱۷۰۰ دلار رشد داشته باشد. از این محدوده در صورتی که شاخص دامیننس اتریوم هم مقاومت خود را بشکند، می‌توانیم باز هم انتظار رشد قیمت اتریوم را داشته باشیم. اما به دلیل اینکه روند کلی اتریوم زیر این مقاومت‌ها رنج شده است، احتمال حرکت‌های بازگشتی هم وجود دارد. برای امروز محدوده حمایت میدلاین کانال صعودی را می‌توانید زیر نظر داشته باشید.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 19 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم همچنان روند رنجی دارد، و این شاخص باز هم در برخورد به مقاومت محدوده ۱۹.۸۲ الی ۱۹.۹۲ درصد واکنش منفی نشان داده است. فقط در صورتی می‌توانیم انتظار رشد قیمت اتریوم را داشته باشیم که این شاخص پر قدرت از مقاومت رند ۲۰ درصد عبور کند.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 18 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم در روز گذشته روند رنجی داشت، و با توجه به سطوح حمایت مقاومت زیادی که در محدوده‌های فعلی قرار گرفته است، این روند رنج دور از انتظار نبود. همچنان می‌توانیم انتظار ادامه روند رنج را داشته باشیم. یک الگویی بازگشتی روی نمودار اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته تشکیل شده است، که در صورت شکست سقف الگو، می‌توانیم انتظار رشد مجدد قیمت را تا محدوده ۱۷۰۰ دلار داشته باشیم. توجه داشته باشید که اتریوم در محدوده‌های فعلی به‌طور کلی روند رنجی دارد، اما مومنتوم آن هنوز صعودی است، و نشانه‌های قطعی اصلاح قیمت و تغییر روند در تایم های پایین مشاهده نشده است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 18 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در یک محدوده حمایت مقاومت مینور قرار گرفته است، و یک روند رنج را تشکیل داده است. در صورت شکست هر یک از سطوح می‌تواند به‌اندازه عرض کانال رنج حرکت داشته‌باشد. روند کلی این شاخص در تایم فریم روزانه صعودی است، اما در موج اصلاحی قرار دارد. اگر بازار وارد اصلاح عمیق شود، کاهش شاخص تا محدوده حمایت ۱۹ درصد مورد انتظار است.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 17 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم در طی هفته گذشته یک کندل دوجی با بدنه نزولی و منفی ۰.۹۵ درصد کاهش را ثبت کرده است. این کندل نشان می دهد که هم سطوح حمایت فعلی در محدوده ۱۶۰۰ و ۱۵۰۰ دلار، و هم سطوح مقاومتی در محدوده ۱۷۰۰ دلار محدوده های قوی هستند، که می توانند موجب رنج شدن روند حرکتی اتریوم شوند. در تایم پایین تر اتریوم هنوز داخل کانال صعودی قرار دارد، که قیمت به سطح حمایت ۱۶۰۰ دلار باز هم واکنش مثبت نشان داده است. در صورتی که بیت کوین کف معتبر خود را در سطح ۲۲۵۰۰ دلار حفظ کند، احتمال رشد قیمت اتریوم و حرکت مجدد به سمت سقف کانال رنج فراهم می شود. اما اگر حمایت شکسته شود، کاهش قیمت اتریوم اتریوم می تواند تا محدوده ۱۵۰۰ دلار هم ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 17 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با واکنش منفی که به محدوده مقاومت ۱۹.۸ الی ۱۹.۹ درصد نشان داده بود، مجددا در برخورد قبلی واکنش منفی داشت. این شاخص در تایم فریم ۴ ساعته به طور مشخص روند رنجی داشت، اما در صورتی که یکی از سطوح حمایت مقاومت فعلی خود را از دست بدهد، به انداره الگو سقف یا کف دو قلویی که تشکیل شده است، می تواند حرکت آن ادامه داشته باشد. توضیحات بهتر این شاخص در ویدیو تحلیل قابل مشاهده است.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 15 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

روز گذشته اتریوم با برگشتی که تا محدوده حمایت ۱۶۲۵ الی ۱۶۴۰ دلار داشت، و واکنش دقیقی که به این حمایت نشان داد، یک نوسان مثبت ایجاد کرد، اما روند قیمت این ارز در تایم فریم های پایین هم رنج شده است. و هنوز امکان تست مجدد حمایت های اتریوم وجود دارد. پس حمایت دوم در محدوده ۱۶۰۰ دلار هم می تواند ناحیه واکنشی خوبی برای اتریوم باشد. توجه داشته باشد که شکست محدوده ۱۶۰۰ دلار می تواند اتریوم را وارد اصلاح عمیق تری کند، که در تایم فریم روزانه این اصلاح می تواند حتی تا محدوده ۱۳۸۰ دلار باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 15 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در کوتاه مدت رنج است، و تا زمانی که حمایت خط روند صعودی خود را حفظ کند، می تواند مجددا به مقاومت ۱۹.۸۰ الی ۱۹.۹۰ درصد برگشت داشته باشد. اما با شکست این حمایت می تواند تا حمایت ۱۹ درصد کاهش آن ادامه داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 14 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۱

نوسانات قیمتی که روز گذشته در بازار به وجود آمد، موجب شد تا اتریوم برخورد کاملی به مقاومت رند ۱۷۰۰ دلار داشته باشد، و حتی این رشد قیمت تا محدوده ۱۷۱۴ دلار ادامه داشت. با تشکیل الگوی بازگشتی سقف دوگانه مشابه بیت کوین، اتریوم وارد اصلاح شد و تا محدوده ۱۶۲۴ الی ۱۶۴۰ دلار کاهش قیمت داشت. این محدوده اولین حمایت کوتاه مدت اتریوم است، که با میدلاین کانال همپوشانی دارد. اما دومین حمایت اتریوم در محدوده ۱۶۰۰ دلار قرار گرفته است که در گذشته واکنش های خوبی داشته است. با توجه به برگشت شدید و زاویه بالای موج اصلاحی، احتمال بازگشت قیمت به حمایت ۱۶۰۰ دلار بالا می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 14 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته مقداری افزایش داشت، و با شکست آخرین سقف در روند نزولی، باعث تغییر روند از حالت نزولی به حالت رنج شده است. محدوده رنج این شاخص می تواند بین حمایت ۱۹.۱۳ الی ۱۹.۰۶ درصد و مقاومت محدوده ۱۹.۸۲ الی ۱۹.۹۲ درصد باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 13 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم با حفظ حمایت خود در محدوده کف کانال و در قیمت ۱۵۵۰ دلار، و همزمان با تشکیل الگوی کف دوقلو یک حرکت صعودی قوی را شکل داد، که این موج صعودی در تایم فریم ۴ ساعته موجب شکست مقاومت سقف قبلی و نزدیک شدن به مقاومت محدوده ۱۷۰۰ دلار شد. سه کندل صعودی قوی در تایم ۴ ساعته، می تواند در برگشت و پولبک به محدوده میدلاین کانال باز هم واکنش مثبت ایجاد کند. بنابراین اولین حمایت ما در محدوده ۱۶۴۰، دومین حمایت در قیمت ۱۶۰۰ دلار، و سومین حمایت اتریوم در محدوده ۱۵۵۰ الی ۱۵۰۰ دلار است. چرا که هنوز قیمت در کانال صعودی قرار دارد. از طرفی به مقاومت های مهمی نزدیک شده است، که می تواند واکنش های منفی هم در روزهای آینده ایجاد کند. بنابراین سود سود خریداران در این محدوده ها محتمل است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 13 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم بعد از اینکه در محدوده ۱۹.۲۰ درصد یک الگوی کف دو قلو تشکیل داد، مقاومت داینامیک خود را بدون پولبک شکست، و اکنون از روند کاملا نزولی خارج شده است، و می تواند نشانه های روند رنج را داشته باشد. اما از یک طرف در صورت شکست مقاومت ۱۹.۸۰ درصد می تواند روی حمایت خود در سطح ۱۹.۵ درصد باقی بماند.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 12 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

رمز ارز اتریوم روز گذشته بعد از واکنش مثبتی که به محدوده حمایت ۱۵۴۵ الی ۱۵۵۵ دلار نشان داد، تا مقاومت ۱۶۰۰ دلار رشد کرد، و مطابق با تحلیل روز گذشته که انتظار واکنش منفی به مقاومت ۱۶۰۰ دلار را داشتیم، واکنش منفی مشاهده شد. این روند رنج به دلیل برابر بودن قدرت خریداران و فروشندگان می تواند ادامه داشته باشد. اما توجه داشته باشید که حتی در صورت شکست کف کانال کوتاه مدت، به دلیل اینکه در تایم فریم ۴ ساعته قیمت در روند رنج قرار دارد، احتمال واکنش مثبت به محدوده حمایت ۱۵۰۰ دلار وجود دارد. نوسانات سنگین در این هفته برای اتریوم و بسیاری از آلت کوین ها پیش بینی می شود. بنابراین رعایت کامل حد ضرر در معاملات بسیار ضروری است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 12 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز به حمایت قوی و مطمعن نرسیده است، و نشانه خوبی برای رشد نداشته است. یکی از این نشانه ها می تواند شکست قوی خط روند نزولی رسم شده روی نمودار این شاخص باشد، که هنوز این اتفاق رخ نداده است. همچنین این شاخص در حال تشکیل الگوی کنج نزولی در تایم ۴ ساعته می باشد، که کف الگو در محدوده حمایت ۱۹.۱۳ الی ۱۹ درصد قرار گرفته است، و محدوده مهمی برای این شاخص می باشد. در صورت برخورد و واکنش مثبت به این محدوده می توانیم انتظار داشته باشیم که دامیننس اتریوم مجددا رشد خوبی داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 11 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

قیمت اتریوم در روز گذشته ریزش داشت، و به دلیل اینکه هنوز سقف قبلی آن شکسته نشده بود، شرایط خوبی نداشت. یک حمایت در محدوده ۱۶۰۰ دلار برای اتریوم در نظر گرفته شده بود، که با توجه به برخورد شدید به این محدوده، به هیچ عنوان سیگنال خرید صادر نکرد، و بعد از شکست، این سطح تبدیل به مقاومت شد، و با پولبک به آن کاهش قیمت تا کف کانال صعودی کوتاه مدت ادامه پیدا کرد. در حال حاضر دو حمایت مهم برای اتریوم روی نمودار وجود دارد.

حمایت اول در محدوده ۱۵۴۵ الی ۱۵۵۵ دلار، که به دلیل نزدیک بودن به قیمت فعلی، و شدت برخورد روز گذشته به این سطح، احتمال شکست بالایی دارد. اما حمایت دوم در محدوده رند ۱۵۰۰ دلار است، و می توانیم انتظار یک واکنش مثبت از این سطح را داشته باشیم. اما اگر فشار فروش بیشتری در بازار ایجاد شود، با شکست حمایت ۱۵۰۰ دلار، الگوی سقف دو قلوی تشکیل شده تایید می شود، و حمایت بعدی اتریوم در محدوده ۱۳۸۰ الی ۱۴۰۰ دلار خواهد بود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 11 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز شرایط مثبتی پیدا نکرده است، و روز قبل هم این هشدار داده شده بود، به دلیل نزولی بودن روند کوتاه مدت این شاخص و تا زمان رسدن به یک سطح حمایت مورد اعتماد، باید منتظر ماند.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 10 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم روز قبل با حمایت خریداران محدوده مقاومت ۱۶۰۰ دلار را شکست، اما هنوز سقف جدیدی نسبت به قبلی تشکیل نداده است. بنابراین هنوز ادامه روند رنج را برای اتریوم می توانیم انتظار داشته باشیم. اما یکی از نکات مثبت این است که حرکت صعودی می تواند تا سقف کانال رنج و برای رسیدن به مقاومت محدوده ۱۷۰۰ دلار ادامه داشته باشد. اگر پولبکی مشاهده شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که در محدوده ۱۶۰۰ دلار باز هم واکنش مثبت ببینیم. پس در صورت مشاهده نشانه های حمایت، یک تلاش دیگر از سمت خریداران مورد انتظار است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 10 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز در تایم فریم ۴ ساعته روند نزولی دارد، و این شاخص نتوانسته کاملا بالای مقاومت خود برگردد. تنها یک شکست در خط روند نزولی رخ داده است، و این مورد برای رشد بیشتر و صعودی شدن روند شاخص هنوز کافی نیست. احتمال رنج شدن این شاخص در محدوده ۱۹.۵ درصد وجود دارد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 9 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۹ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم روز قبل زیر مقاومت رند ۱۶۰۰ دلار باقی ماند، و تلاشی که برای شکستن این سطح صورت گرفت، ناموفق بود. یک کندل صعودی در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار تشکیل شده است، که محل بسته شدن این کندل در میانه کندل می باشد. بنابراین هنوز نشانه ای بر بی تصمیمی معامله گران است. اما برای رسیدن اتریوم به کانال ۱۷۰۰ دلار، همان طور که دیروز بررسی شد، کندل های قوی باید بالای محدوده میدلاین کانال صعودی کوتاه مدت بسته شود. در غیر اینصورت کاهش قیمت خواهیم داشت.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 9 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز به محدوده حمایت مهمی که انتظار واکنش قوی داشته باشیم نرسیده است، اما برای اینکه مجددا رشد داشته باشد، باید بالای سطح ۱۹.۵ درصد برگشت داشته باشد. در غیر اینصورت باز هم کاهش این شاخص می تواند ادامه داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 8 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۸ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۸ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم روز گذشته روند رنجی داشت، و با توجه به اینکه در تایم فریم ۴ ساعته هنوز در روند صعودی قرار دارد، اگر مقاومت رند ۱۶۰۰ دلار به همراه مقاومت داینامیک خط میدلاین کنال صعودی کوتاه مدت همزمان با هم شکسته شود، و کندل ادامه دهنده قوی بالای آن بسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که قبل از اصلاح عمیق، یک تلاش دیگر از سمت خریداران برای رشد قیمت تا مقاومت های مهم اتریوم صورت بگیرد. مقاومت هایی که در کانال قیمتی ۱۷۰۰ و ۱۸۰۰ دلار قرار گرفته است، و می توانند با واکنش های منفی قوی همراه باشند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 8 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز در شرایطی نیست که بتواند مجددا رشد داشته باشد، و این شاخص در مومنتوم نزولی قرار دارد. مقاومت هایی که بالای شاخص قرار گرفته است، در صورتی می تواند شکسته شود که کندل های صعودی قوی بالای سطح ۱۹.۶ درصد برگشت داشته باشد. در غیر اینصورت با شکست حمایت محدوده ۱۹.۳۵ درصد، می توانیم انتظار اصلاح بیشتر این شاخص را داشته باشیم.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 7 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۷ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ بهمن ۱۴۰۱

در ۲۴ ساعت گذشته اتریوم با برگشت و برخوردی که به هر دو حمایت رسم شده روی نمودار داشت، یک واکنش مثبت ایجاد کرد. حمایت دوم که در محدوده ۱۵۴۵ الی ۱۵۵۵ دلار قرار گرفته بود، واکنش مثبت قوی تری ایجاد کرد، و موجب شد تا اتریوم به مقاومت محدوده ۱۵۸۳ الی ۱۵۹۸ دلار برخورد کند. بنابراین محدوده حمایت اولی که روز گذشته بررسی شده بود، اکنون به مقاومت تبدیل شده است. بنابراین اتریوم برای ادامه رشد قیمت نیاز به شکست کامل مقاومت محدوده رند ۱۶۰۰ دلار دارد. در صورت شکست، این بار احتمال ادامه روند صعودی و حرکت به سمت مقاومت های ۱۷۰۰ و بالاتر به وجود خواهد آمد. همچنین برای محدوده فعلی در تایم های پایین می توانیم داخل کانال صعودی کوتاه مدت، یک کانال باریک نزولی در نظر بگیریم، که مقاومت ۱۶۰۰ دلار دقیقا در سقف این کانال نزولی قرار گرفته است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 7 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز گذشته نتوانست از مقاومت داینامیک خط روند نزولی عبور کند، و با برگشتی که دوباره به سمت حمایت خود داشت، این حمایت را کاملا شکست. دو حمایت برای این شاخص در نظر گرفته شده است. حمایت اول که در محدوده ۱۹.۱۳ درصد بود، اما حمایت دوم قدرت واکنش بالاتری دارد، و در کف قبلی یعنی محدوده ۱۸.۳۶ الی ۱۸.۴۷ درصد قرار گرفته است. این حمایت در گذشته واکنش های زیادی داشته و محل تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته بوده است. بنابراین می تواند مجددا یک ناحیه تقاضای خوب در نظر گرفته شود.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 6 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۶ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۶ بهمن ۱۴۰۱

در ۲۴ ساعت گذشته اتریوم با واکنش مثبت به کف قبلی خود در محدوده ۱۵۴۰ دلار و تشکیل الگوی کف دو قلو به سمت بالا برگشت. خروج قیمت از کانال صعودی قبلی، باعث شده تا اتریوم در یک کانال صعودی دیگر اما با زاویه کمتر نسبت به افق نوسان داشته باشد. سقف این کانال درذ محدوده های ۱۷۰۰ دلار قرار گرفته است. اتریوم به دلیل اینکه روی نمودار واگرایی های معمولی و مخفی تشکیل داده است، احتمال اینکه حرکت صعودی بعدی آن حرکت آخر باشد زیاد است. بنابراین محدوده های مشخص شده را به شدت زیر نظر داشته باشید.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 6 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز قبل سریعا بالای محدوده ۱۹.۵ درصد برگشت. اما یک مقاومت داینامیک و خط روند نزولی برای این شاخص در نظر گرفته شده است، که برای تثبیت روی حمایت نیاز به شدت آن دارد. در غیر اینصورت باز هم می توانیم کاهش شاخص را انتظار داشته باشیم.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 5 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۵ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۵ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم روز گذشته با شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت و شکست همزمان محدوده حمایت ۱۶۰۰ دلار، تا نزدیک کف قبلی در محدوده ۱۵۲۰ دلار کاهش داشته است. همچنین کف کانال تایم ۱۵ دقیقه اتریوم نیز شکسته شده است، اما احتمال این مجددا داخل کانال برگشت داشته باشد وجود دارد. اگر این سطح حمایت برای اتریوم از دست برود، کاهش قیمت بیشتری را می توانیم تا محدوده ۱۴۵۰ الی ۱۴۰۰ دلار انتظار داشته باشیم. برای کوتاه مدت و در ساعات آینده احتمال اینکه یک روند رنج روی نمودار اتریوم تشکیل شود بیشتر می باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 5 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با شکست کامل محدوده حمایت ۲۰ درصد تا حمایت محدوده ۱۹.۵ درصد کاهش داشت. این شاخص به دلیل قدرت بالای روند نزولی که گرفته بود، محدوده ۱۹.۵ درصد را هم شکست، و اتفاقی که افتاده این است که اگر برگشت سریعی بالای این سطح نداشته باشد، می تواند تا سطح حمایت پایین تر خود در محدوده ۱۹.۱۳ درصد کاهش داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 4 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۴ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم روز قبل دقیقا تا حمایت محدوده ۱۵۸۳ الی ۱۶۰۰ دلار کاهش قیمت داشت، و به محض برخورد به این حمایت، واکنش مثبت نشان داد، و تا زمان نگارش این تحلیل ۳ درصد رشد قیمت داشته است. توجه داشته باشید که قیمت اتریوم در تایم فریم پایین داخل یک کانال نزولی قرار دارد، و سقف کانال در محدوده ۱۶۴۰ دلار یک مقاومت مینور را نشان می دهد. البته اتریوم مقاومت های زیادی در محدوده های کانال ۱۶۰۰ الی ۱۷۰۰ دلار دارد، و برای عبور کامل از این سطوح نیاز به قدرت بالایی از سمت خریداران می باشد. در غیر اینصورت روند رنج می تواند ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 4 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز قبل از محدوده حمایت ۲۰ درصد عبور کرد، و این حمایت شکسته شد. انتظار شکست این محدوده را به دلیل ضعف برگشت داشتیم. در حال حاضر نزدیک ترین محدوده حمایت شاخص در محدوده ۱۹.۵ درصد می باشد. برخورد به این محدوده اگر واکنش مثبت قوی به همراه داشته باشد، می توانیم انتظار رشد قیمت اتریوم را داشته باشیم.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 3 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱

روز گذشته اتریوم روند رنج خود را ادامه داد، و قیمت اتریوم در برگشتی که به سمت مقاومت سقف قبلی داشت، موفق عمل نکرد. واکنش منفی مجدد به مقاومت محدوده ۱۶۵۵ الی ۱۶۶۵ دلار موجب کاهش قیمت و برگشت به سمت کف قبلی شد. برای ادامه روند صعودی، این مقاومت باید کاملا شکسته شود، و کندل های صعودی قوی بالای آن بسته شود. در غیر اینصورت اصلاح قیمت می تواند عمیق تر شود، و تا حمایت محدوده ۱۵۵۰ دلار می توانیم انتظار کاهش قیمت را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 3 بهمن 1401 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روز قبل یک واکنش مثبت به محدوده حمایت رند ۲۰ درصد ایجاد کرد، ولی این برگشت به حد کافی خوب نبود، تا انتظار حفظ حمایت را داشته باشیم. کندل هایی که در تایم ۴ ساعته روی نمودار تشکیل شده است، هنوز احتمال شکست حمایت را بالا نشان می دهد. در صورت از دست رفتن این محدوده، کاهش شاخص می تواند تا سطح حمایت پایین تر در محدوده ۱۹.۵ درصد ادامه داشته باشد.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 2 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۲ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم روز گذشته داخل کانال صعودی کوتاه مدت باقی ماند، اما به محدوده میدلاین کانال واکنش منفی نشان داده است. قیمت اتریوم یک حمایت مهم در کف کانال و در محدوده ۱۵۸۳ الی ۱۵۹۸ دلار دارد، که برخورد به این سطح در صورتی که واکنش مثبت به همراه داشته باشد، می تواند اهداف بعدی اتریوم را در سطوح ۱۷۰۰ و ۱۸۰۰ دلار قابل دستیابی کند. اما توجه داشته باشید که این مقاومت ها سطوح واکنشی قوی محسوب می شوند و احتمال ورود قیمت به موج اصلاح از این محدوده ها بالا خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 2 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

این شاخص برعکس نمودار قیمت اتریوم ریزش پیدا کرده است، و این موضوع می تواند نشانه منفی برای اتریوم باشد. برگشت سریع به سمت حمایت کف کانال صعودی در عدد ۲۰ درصد، می تواند نشانه احتمالی شکست این حمایت باشد. اگر این سطح شکسته شود، محدوده حمایت بعدی در عدد ۱۹.۵ درصد خواهد بود.


تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ 1 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتریوم ETH در تاریخ ۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱

اتریوم روز گذشته با شکست مقاومت مینور خود در محدوده ۱۵۶۰ دلار، مجددا افزایش قیمت داشت، و این بار سطح مقاومت ۱۶۰۰ دلار را به صورت قطعی شکست. حرکت این ارز داخل یک کانال صعودی باریک قرار دارد، که سقف کانال در محدوده ۱۷۰۰ و ۱۸۰۰ دلار می تواند اهداف نهایی خریداران کوتاه مدت باشد. انتظار داریم که برای اتریوم در این محدوده ها روند رنجی را مشاهده کنیم. البته بعد از آخرین حرکت صعودی احتمالی این روند رنج می تواند شکل بگیرد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 1 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز در کانال صعودی و زیر مقاومت مهمی که برای آن در نظر گرفته شده بود در نوسان است. این شاخص تا زمانی که از این سطح مقاومت به طور کامل عبور نکند، اتریوم هم نمی تواند افزایش قیمت بیشر از ۱۸۰۰ دلار داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ دی ۱۴۰۱

اتریوم روز گذشته مانند بیت کوین به محدوده عرضه خود پولبک زده است، و در صورتی که حمایت خود را در محدوده ۱۵۳۶ الی ۱۵۴۵ دلار مجددا از دست بدهد، می توانیم انتظار داشته باشیم که وارد اصلاح شده است، و می تواند تا محدوده های ۱۴۵۰ و ۱۴۰۰ دلار کاهش قیمت داشته باشد. پس برای امروز می توانیم این ناحیه را زیر نظر داشته باشید. اما در صورتی که مجددا بالای محدوده ۱۵۶۵ دلار برگردد، احتمال رشد قیمت دارد، و می تواند تا اهداف بالاتری که قبلا برای آن مشخص شده بود، افزایش قیمت داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 30 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم نیز روند رنج خود را زیر محدوده مقاومت ۲۰.۴۶ الی ۲۰.۶۳ درصد حفظ کرده است، و داخل کانال صعودی کوتاه مدت نوسان دارد. این نوسانانت رنج بسیار کمی به خود گرفته است، و نزدیک ترین حمایت شاخص نیز در محدوده ۲۰ درصد قرار دارد. نحوه واکنش شاخص به حمایت ۲۰ درصد برای ادامه روند کوتاه مدت اتریوم بسیار مهم می باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ دی ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ دی ۱۴۰۱

اتریوم روز قبل در پی واکنش شدیدی که در بازار اتفاق افتاد، در ابتدا سطح مقاومت ۱۶۰۰ دلار را مجددا برای لحظات کوتاهی شکست، و در واقع با آخرین حرکت صعودی، آماده ورود به موج اصلاحی شد. این ریزش ۶ درصدی باعث شد تا قیمت مجددا زیر محدوده مقاومت ۱۵۲۶ الی ۱۵۶۷ دلار برگشت داشته باشد. با توجه به کندل نزولی روز گذشته، احتمال اینکه اتریوم تا حمایت های ۱۴۵۰ و ۱۴۰۰ دلار اصلاح داشته باشد، بیشتر شده است. بنابراین برای امروز و تا آخر هفته می توانید محدوده مقاومت فعلی را زیر نظر داشته باشید، تا در صورت واکنش منفی به این سطح، انتظار اصلاح عمیق تر را از اتریوم داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 29 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مجددا با واکنش منفی به مقاومت خود در سقف کانال صعودی، وارد اصلاح شد، و می توان تا کف کانال در محدوده رند ۲۰ درصد کاهش داشته باشد. نحوه واکنش این شاخص به این حمایت بسیار مهم می باشد. اگر این محدوده شکسته شود، این بار کاهش شاخص می تواند تا سطح حمایت ۱۹.۵۰ درصد ادامه داشته باشد.🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


آخرین اخبار اتریوم 

[/vc_column_text][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1643286531355-cf46d7bf-04e4-3″ taxonomies=”483″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

106 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل اتریوم امروز;

  • سلام دوست عزیز. بله فیبوناچی یکی از ابزارهای قدرتمند برای تکنیکال هست، که هنوز هم داره جواب می ده.
   اما نقاط و محدوده های خاصی رو باید انتخاب کرد که واکنش ها توی گذشته قیمت هم خوب بوده باشه.

   پاسخ
 1. سلام من امروز هم منتظر تحلیل شما بودم اما خبری نبود لطفا لطفا تحلیل بزارید من دنبال کننده پرپاقرص تحلیل های شما هستم دوست عزیز

  پاسخ
 2. با توجه به تحلیل امروز باید منتظر واکنش اتریوم به ۲ هزار باشیم برای پوزیشن؟ سیگنالی که من گرفتم از تحلیلتون همین بود

  پاسخ
 3. سلام
  با توجه به اینکه در تحلیل ۲ اردیبهشت گفتید حمایت ۱۶۰۰ محدوده حمایتی خوبی هست، به نظرتون خرید اتریوم توی اون محدوده جذابه؟ یک پله ورود بزنیم؟ نظرتون اعلام کنید

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   هر سطحی برای معامله نیاز به تاییدیه داره، که در صورت واکنش قیمت به اون سطح، می تونید وارد معامله بشید.
   به عنوان مثال در صورت مشاهده الگوهای بازگشتی مثل کنج و یا کف دو قلو معامله انجام بدید.

   پاسخ
 4. با سلام و احترام
  نظر شما نسبت به خرید اتریوم در محدوده فعلی برای سرمایه گذاری بلند مدت (۳ الی ۵ سال) چیه؟ به نظرتون تو محدوده ۱۹۰۰ الی ۲۰۰۰ خوبه بخریم؟

  پاسخ
  • مقاومت مهمی در این محدوده هست که برای رشد بیشتر نیاز داره این سطح رو قوی بشکنه و تایم هفتگی کندل خوبی بالای این سطح ببنده

   پاسخ
 5. سلام وقت شما آقای تحلیلگر بخیر
  من امروز منتظر تحلیل شما هستم لطفا زودتر تحلیل اتریوم بزارید من از ساعت ۸ صبح منتظرم 🙂

  پاسخ
 6. سلام
  رشد قیمت اخیر اتریوم دلیلش چی بوده؟ من بیشتر فارکس کار میکنم به نظرم با توجه به این رشد وقتی بیت کوین داره درجا میزنه بی منطق هست

  پاسخ
 7. سلام و خسته نباشید به تیم زوم ارز
  من اتریوم روی محدوده های پایین تر خریدم ایجا سیو سود کنم یکم؟ هنوز سیو سود نکردم و میترسم ضرر کنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   طبیعتا بعد از هر خرید و زمانی که معامله وارد سو میشه، بهترین استراتژی سیو کردن بخشی از سود معامله هستش.

   پاسخ
  • سلام و عزض ادب
   تحلیل های روزانه اتریوم رو دنبال کنید.
   مقاومت ۱۳۰۰ برای ادامه حرکت صعودی خیلی مهمه. اگر شکسته نشه مجددا کاهش قیمت برای اتریوم رو میشه انتظار داشت.

   پاسخ
  • سلام
   روند اتریوم در تایم های بالا هنوز صعودی نشده و تا زمانی یک سری از مقاومت های مهم مثل ۱۴۰۰ دلار شکسته نشه نمیشه گفت صعودی شده.
   تحلیل های روزانه رو می تونید دنبال کنید

   پاسخ
  • سلام و درود
   محدوده حمایت ۱۵۰۰ تا ۱۴۶۵ دلار برای اتریوم محدوده بسیار مهمی هست، که اگر حفظ بشه، اتریوم مجددا رشد خواهد کرد.
   مقاومت مهم اتریوم هم محدوده ۲۲۰۰ دلار هست.

   پاسخ
  • سلام کاربر عزیز. تحلیل هایی که در سایت انجام میشه صرفا جهت کمک به بهبود معاملات برای پیدا کردن محدوده های حمایت مقاومت هست.
   زوم ارز به هیچ عنوان سیگنال خرید و فروش نداره.
   با تشکر از نظر شما

   پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   اتریوم مقاومت کوتاه مدتش ۲۰۰۰ الی ۲۲۰۰ دلار هست که به این محدوده واکنش داده.
   اگر آپدیت اتریوم خوب پیش بره احتمالا بعد از شکست این محدوده تا قیمت ۳۰۰۰ دلار رشد می کنه.

   پاسخ
  • بله دوست عزیز. با واکنشی که در محدوده ۲۰۰۰ دلار مشاهده شده، احتمال سیو سود تعدادی از خریداران و کاهش بیشتر قیمت وجود داره.
   اما حمایت فعلی اتریوم در محدوده ۱۹۱۰ الی ۱۸۷۰ دلار هست،
   سطح مقاومت مربوط به تایم هفتگی هست و همونطور که قبلا هم بارها گفته شده مقاومت جدی و مهم اتریوم هست.

   پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   این که اتریوم از کدوم حمایت برمیگرده به سمت بالا به شاخص ها و معیارهای زیادی وابسته هستش.
   اما از نظر تکنیکالی دو تا محدوده مهم برای اتریوم میشه درنظر گرفت. محدوده اول حمایت فعلی ۱۷۰۰ دلار هست.
   اگر بیت کوین حمایت مهم خودش رو از دست بده، محدوده بعدی اتریوم که میتونه برگشتی باشه،
   قیمت ۱۳۰۰ دلار که حمایت بسیار قوی در تایم ماهانه هستش

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده