آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل اتریوم امروز شنبه (۵اسفند۱۴۰۲)

تحلیل اتریوم

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما هستیم. همچنین می توانید در صفحه قیمت لحظه ای اتریوم در پایگاه خبری زوم ارز، قیمت اتریوم را مشاهده نمایید. شایان ذکر است که ما تحلیل بیت کوین را به صورت روزانه برای شما انجام می دهیم.

تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که روند اتریوم صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته است و در ادامه محدوده ۳۰۰۰ دلار را به عنوان هدف و مقاومت در نظر داشتیم که آن محدوده را با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم و بعد از آنکه قیمت به آن ناحیه رسیده با ساختن یک الگوی اصلاحی وارد فاز اصلاحی شده به طوری که ترند لاین صعودی را به طرف پایین شکست و گفتیم که بر این اساس روند صعودی را فعلاً متوقف دانسته و کندل‌های سبز را به عنوان پولبک به ناحیه شکسته می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر قیمت پس از تکمیل پولبک، مجدد طبق انتظارمان شروع به افت کرده است. توجه داشته باشید که محدوده‌های باکس سبز، نقش حمایتی را داشته و انتظار واکنش قیمت نسبت به آن ناحیه‌ها را داریم. نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است تا زمانی که محدوده باکس قرمز به طرف بالا شکسته نشود، انتظار رشد بیشتر را در اتریوم نخواهیم داشت و نکته دیگر اینکه محدوده باکس سبز به عنوان حمایت و کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و تا زمانی که آن محدوده حفظ شده ،روند را نزولی نمی‌دانیم.

تحلیل ETH امروز 5 اسفند 1402
تحلیل ETH امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان تحلیل ما نسبت به روز گذشته تغییر قابل توجهی نداشته و همان ساختار را داریم. خدمتتان عرض کردیم اگر این شاخص بالاتر از باکس قرمز اول تثبیت دهد، این انتظار را داریم که دامیننس اتریوم تا محدوده مقاومتی بعدی رشد پیدا کند، که دقیقاً این اتفاق افتاده است و از آنجایی که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی هستیم، روند را صعودی می‌دانیم و بر همین اساس یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر بعد از آنکه این شاخص به ناحیه مقاومتی دوم یعنی باکس قرمز پررنگ رسیده ،واکنش نشان داده و یک الگوی نزولی را ساخته و بعد از آن وارد فاز اصلاحی شده و تا زمانی که باکس قرمز به طرف بالا شکسته نشود این شاخص رشد بیشتری نخواهد داشت. نکته دیگری که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که احتمال افت تا ترند لاین صعودی و باکس سبز وجود دارد و آن دو ناحیه نقش حمایت را ایفا می‌کنند و در صورت از دست رفتن حمایت‌های مد نظرمان، این شاخص افت قابل توجهی را به همراه خواهد داشت.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن و تحلیل سه ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 5 اسفند 1402
تحلیل ETH.D امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که روند اتریوم صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته است و در ادامه محدوده ۳۰۰۰ دلار را به عنوان هدف و مقاومت در نظر داشتیم که آن محدوده را با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم و بعد از آنکه قیمت به آن ناحیه رسیده با ساختن یک الگوی اصلاحی وارد فاز اصلاحی شده به طوری که ترند لاین صعودی را به طرف پایین شکست و گفتیم که بر این اساس روند صعودی را فعلاً متوقف دانسته و کندل‌های سبز را به عنوان پولبک به ناحیه شکسته می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت یک پولبک را تشکیل داده و مجدد طبق انتظارمان شروع به افت کرده است. توجه داشته باشید که محدوده‌های باکس سبز، نقش حمایتی را داشته و انتظار واکنش قیمت نسبت به آن ناحیه‌ها را داریم. نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است تا زمانی که محدوده باکس قرمز به طرف بالا شکسته نشود، انتظار رشد بیشتر را در اتریوم نخواهیم داشت و نکته دیگر اینکه محدوده باکس سبز پررنگ به عنوان حمایت و کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و تا زمانی که آن محدوده حفظ شده ،روند را نزولی نمی‌دانیم.

تحلیل ETH امروز 4 اسفند 1402
تحلیل ETH امروز ۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم اگر این شاخص بالاتر از باکس قرمز اول تثبیت دهد، این انتظار را داریم که دامیننس اتریوم تا محدوده مقاومتی بعدی رشد پیدا کند، که دقیقاً این اتفاق افتاده است و از آنجایی که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی هستیم، روند را صعودی می‌دانیم و بر همین اساس یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر بعد از آنکه این شاخص به ناحیه مقاومتی دوم یعنی باکس قرمز پررنگ رسیده ،واکنش نشان داده و یک الگوی نزولی را ساخته و بعد از آن وارد فاز اصلاحی شده و تا زمانی که باکس قرمز به طرف بالا شکسته نشود این شاخص رشد بیشتری نخواهد داشت. نکته دیگری که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که احتمال افت تا ترند لاین صعودی و باکس سبز وجود دارد و آن دو ناحیه نقش حمایت را ایفا می‌کنند.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن ، اونس و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 4 اسفند 1402
تحلیل ETH.D امروز ۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی زوم ارز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان عزیز تحلیلمان را نسبت به روز گذشته آپدیت کرده‌ایم لطفاً با دقت متن را بخوانید. دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید روند اتریوم صعودی بوده چرا که کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی قرار گرفته است و اگر به یاد داشته باشید در گذشته محدوده ۳۰۰۰ دلار را به عنوان هدف و مقاومت در نظر داشتیم که آن محدوده را با باکس قرمز مشخص کرده‌ایم و بعد از آنکه قیمت به آن ناحیه رسیده با ساختن یک الگوی اصلاحی وارد فاز اصلاحی نیز شده است.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید شاهد از دست رفتن ترند لاین صعودی نیز هستیم. اما با این حال، روند را هنوز نزولی نمی‌دانیم چرا که محدوده باکس سبز که به عنوان حمایت و کف ترند صعودی مد نظر داریم ،همچنان حفظ شده است. نکته مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کنیم این است که در حال حاضر احتمال افت قیمت اتریوم و حرکت آن به طرف باکس سبز نیز بسیار بالاست. اما از آنجایی که روند را همچنان صعودی می‌دانیم قیمت اگر بالاتر از باکس قرمز تثبیت دهد، آن زمان،مجدد می‌تواند به رشد خود ادامه دهد. ولی فعلاً روند صعودی را متوقف می‌دانیم.

تحلیل ETH امروز 3 اسفند 1402
تحلیل ETH امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم اگر این شاخص بالاتر از باکس قرمز اول تثبیت دهد، این انتظار را داریم که دامیننس اتریوم تا محدوده مقاومتی بعدی رشد پیدا کند، که دقیقاً این اتفاق افتاده است و از آنجایی که شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی هستیم، روند را صعودی می‌دانیم و بر همین اساس یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر بعد از آنکه این شاخص به ناحیه مقاومتی دوم یعنی باکس قرمز پررنگ رسیده ،واکنش نشان داده و یک الگوی نزولی را ساخته و بعد از آن وارد فاز اصلاحی شده است و انتظار داریم که آن موج اصلاحی تا ناحیه ترند لاین صعودی و باکس سبز، که نقش حمایتی را دارند، ادامه پیدا کند.
دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن ، اونس و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 3 اسفند 1402
تحلیل ETH.D امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی زوم ارز ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که بین باکس سبز و باکس قرمز را داریم و در ادامه شاهد شکست سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ بوده‌ایم و از آنجایی که در این مواقع ،قیمت می‌تواند به اندازه عرض تریدینگ رنج رشد پیدا کند ،محدوده هدفی خود را به دست آورده و آن را با خط قرمز مشخص کرده‌ایم و انتظار داشتیم قیمت تا آن ناحیه رشد پیدا کند و دقیقاً این اتفاق رخ داده است.دوستان در ادامه قیمت تا محدوده مقاومتی بعدی یعنی باکس قرمز رنگ نیز هم رشد کرده و شروع به اصلاح کرد. در ادامه بر اساس الگوی بازگشتی که شکل گرفت انتظار داشتیم که قیمت به ناحیه هدف ۳۰۰۰ دلار نیز برسد.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت اتریوم طبق تحلیلمان حرکت کرده و به هدف مد نظرمان دست یافته است. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر قیمت از این مقاومت عبور کند مقاومت بعدی یعنی ۳۱۶۰ دلار دسترس قرار می‌گیرد. اما در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی در این ناحیه ،قیمت این ارز وارد اصلاح خواهد شد.

تحلیل ETH امروز 2 اسفند 1402
تحلیل ETH امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر خود قرار داده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید، این شاخص بعد از آنکه به آن ناحیه رسیده، یک الگوی صعودی را ساخته و طبق انتظارمان تا ناحیه باکس قرمز رشد پیدا کرده است و در ادامه گفتیم اگر باکس قرمز به طرف بالا شکسته شود این شاخص می‌تواند به رشد خود ادامه دهد و همانطور که مشاهده می‌کنید باکس قرمز بریک شده و بعد از تشکیل پولبک،شاهد شکل‌گیری یک بریک اوت صعودی بوده و کاملاً باکس قرمز به طرف بالا شکسته شده و طبق انتظاری که داشتیم، این شاخص به رشد خود ادامه داده و به هدف بعدی نیز دست یافته است.
دوستان در حال حاضر پس از مقداری اصلاح یک الگوی بازگشتی را تشکیل داده و مجدد شروع به رشد کرده و ما نیز محدوده مقاومت بعدی را مشخص کرده‌ایم. دوستان توجه داشته باشید که محدوده باکس قرمز پررنگ یک مقاومت از نوع ماژور بوده و تا زمانی که این شاخص از این ناحیه عبور نکند رشد بیشتری را نمی‌تواند به همراه داشته باشد.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن ، اونس و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 2 اسفند 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما همراهان همیشگی زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که بین باکس سبز و باکس قرمز را داریم و در ادامه شاهد شکست سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ بوده‌ایم و از آنجایی که در این مواقع ،قیمت می‌تواند به اندازه عرض تریدینگ رنج رشد پیدا کند ،محدوده هدفی خود را به دست آورده و آن را با خط قرمز مشخص کرده‌ایم و انتظار داشتیم قیمت تا آن ناحیه رشد پیدا کند و دقیقاً این اتفاق رخ داده است.دوستان در ادامه قیمت تا محدوده مقاومتی بعدی یعنی باکس قرمز رنگ نیز هم رشد کرده و شروع به اصلاح کرد.
دوستان در حال حاضر روند اتریوم رو کاملاً صعودی دانسته و بر اساس الگوی بازگشتی که صورت گرفته، این انتظار را داریم که قیمت اتریوم همچنان به رشد خود ادامه داده و هدف بعدی را، با خط قرمز(۳۰۰۰ دلار) برایتان مشخص کرده‌ایم و انتظار داریم قیمت تا آن ناحیه حداقل رشد پیدا کند و کندل‌های قرمز فعلی را مینور و موقت می‌دانیم.

تحلیل ETH امروز 1 اسفند 1402
تحلیل ETH امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر خود قرار داده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید، این شاخص بعد از آنکه به آن ناحیه رسیده، یک الگوی صعودی را ساخته و طبق انتظارمان تا ناحیه باکس قرمز رشد پیدا کرده است و در ادامه گفتیم اگر باکس قرمز به طرف بالا شکسته شود این شاخص می‌تواند به رشد خود ادامه دهد و همانطور که مشاهده می‌کنید باکس قرمز بریک شده و بعد از تشکیل پولبک،شاهد شکل‌گیری یک بریک اوت صعودی بوده و کاملاً باکس قرمز به طرف بالا شکسته شده و طبق انتظاری که داشتیم، این شاخص به رشد خود ادامه داده و به هدف بعدی نیز دست یافته است.
دوستان در حال حاضر بعد از برخورد این شاخص با محدوده مقاومتی دوم واکنش نشان داده و یک الگوی نزولی را تشکیل داده است و میتوانیم این انتظار را داشته باشیم که شاهد یک موج اصلاحی ،حداقل تا ترند لاین صعودی که رسم کرده‌ایم، باشیم. اما به این نکته توجه داشته باشید که روند، صعودی است و خیلی سریع می‌تواند آن روند از سر گرفته شود.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن ، اونس و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 1 اسفند 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما همراهان همیشگی زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که شاهد شکست سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ بوده‌ایم و از آنجایی که در این مواقع ،قیمت می‌تواند به اندازه عرض تریدینگ رنج رشد پیدا کند ،محدوده هدفی خود را به دست آورده و آن را با خط قرمز مشخص کرده‌ایم و انتظار داشتیم قیمت تا آن ناحیه رشد پیدا کند و دقیقاً این اتفاق رخ داده است.دوستان در ادامه قیمت تا محدوده مقاومتی بعدی یعنی باکس قرمز رنگ نیز هم رشد کرده و شروع به اصلاح کرد.
دوستان در حال حاضر روند اتریوم رو کاملاً صعودی دانسته و بر اساس الگوی بازگشتی که صورت گرفته، این انتظار را داریم که قیمت اتریوم همچنان به رشد خود ادامه داده و هدف بعدی را با خط قرمز(۳۰۰۰ دلار) برایتان مشخص کرده‌ایم و انتظار داریم قیمت تا آن ناحیه حداقل رشد پیدا کند.

تحلیل ETH امروز 30 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر خود قرار داده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص بعد از آنکه به آن ناحیه رسیده، یک الگوی صعودی را ساخته و طبق انتظارمان تا ناحیه باکس قرمز رشد پیدا کرده است و در ادامه گفتیم اگر باکس قرمز به طرف بالا شکسته شود این شاخص می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.
دوستان عزیز در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید باکس قرمز بریک شده و بعد از تشکیل پولبک،شاهد شکل‌گیری یک بریک اوت صعودی بوده و کاملاً باکس قرمز به طرف بالا شکسته شده و طبق انتظاری که داشتیم، این شاخص به رشد خود ادامه داده و هدف بعدی را برایتان مشخص کرده‌ایم و این انتظار داریم که حداقل این شاخص تا آن ناحیه رشد پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن ، اونس و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 30 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۳۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان خدمتتان عرض کردیم که شاهد شکست سقف تردینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ بوده‌ایم و از آنجایی که در این مواقع ،قیمت می‌تواند به اندازه عرض تریدینگ رنج رشد پیدا کند ،محدوده هدفی خود را به دست آورده و آن را با خط قرمز مشخص کرده‌ایم و انتظار داشتیم قیمت تا آن ناحیه رشد پیدا کند و دقیقاً این اتفاق رخ داده است.دوستان در ادامه محدوده مقاومتی خط قرمز بریک شده و قیمت تا محدوده مقاومتی بعدی یعنی باکس قرمز رنگ نیز هم رشد پیدا کرده است.
دوستان عزیز در حال حاضر بر اساس یک الگوی نزولی که قیمت اتریوم در محدوده باکس قرمز دوم تشکیل داده است ،وارد فاز اصلاحی شده اما فراموش نکنید که روند اصلی صعودی بوده و در صورت مشاهده الگوهای بازگشتی، روند اصلی از سر گرفته خواهد شد.

تحلیل ETH امروز 29 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. توجه داشته باشید که تحلیل روز گذشته تغییری نداشته است و خدمتتان گفتیم که محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر خود قرار داده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص بعد از آنکه به آن ناحیه رسیده، یک الگوی صعودی را ساخته و طبق انتظارمان تا ناحیه باکس قرمز رشد پیدا کرده است.
دوستان عزیز در حال حاضر شاخص تا زمانی که محدوده باکس قرمز را به طرف بالا نشکند، نمی‌تواند رشد بیشتری را انجام دهد و در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی در این ناحیه و تثبیت پایین‌تر از کف باکس قرمز ، مجدد انتظار داریم که این شاخص شروع به افت کرده و به طرف باکس سبز نیز حرکت کند.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 29 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که شاهد شکل‌گیری یک تردینگ رنج ،بین باکس سبز و باکس قرمز هستیم،که شاهد شکست سقف یعنی باکس قرمز رنگ بوده‌ایم، از آنجایی که در این مواقع ،قیمت می‌تواند به اندازه عرض تریدینگ رنج رشد پیدا کند ،محدوده هدفی خود را به دست آورده و آن را با خط قرمز مشخص کرده‌ایم و انتظار داشتیم قیمت تا آن ناحیه رشد پیدا کند و دقیقاً این اتفاق رخ داده است.دوستان در ادامه محدوده مقاومتی خط قرمز بریک شده و قیمت تا محدوده مقاومتی بعدی یعنی باکس قرمز رنگ نیست هم رشد پیدا کرده است.
دوستان عزیز در حال حاضر قیمت در ناحیه باکس قرمز که یک مقاومت از نوع ماژور بوده ،یک الگوی نزولی را تشکیل داده است و این می‌تواند آغازی برای یک فاز اصلاحی باشد و قیمت شروع به افت کند.

تحلیل ETH امروز 28 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم خدمتتان گفتیم که محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر خود قرار داده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص بعد از آنکه به آن ناحیه رسیده، یک الگوی صعودی را ساخته و طبق انتظارمان تا ناحیه باکس قرمز رشد پیدا کرده است.
زوم ارزی‌های عزیز در حال حاضر شاخص تا زمانی که محدوده باکس قرمز را به طرف بالا نشکند، نمی‌تواند رشد بیشتری را انجام دهد و در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی در این ناحیه و تثبیت پایین‌تر از کف باکس قرمز ، مجدد انتظار داریم که این شاخص شروع به افت کرده و به طرف باکس سبز نیز حرکت کند.
دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 28 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. به این نکته توجه کنید که تحلیلمون نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. خدمتتان عرض کردیم که بین باکس سبز و باکس قرمز یک تردین اجرا داشتیم که شاهد شکست سقف یعنی باکس قرمز رنگ بوده‌ایم، از آنجایی که در این مواقع ،قیمت می‌تواند به اندازه عرض تریدینگ رنج رشد پیدا کند ،محدوده هدفی خود را به دست آورده و آن را با خط قرمز مشخص کرده‌ایم و انتظار داشتیم قیمت تا آن ناحیه رشد پیدا کند و دقیقاً این اتفاق رخ داده است.
دوستان در حال حاضر محدوده مقاومتی خط قرمز بریک شده و قیمت تا محدوده مقاومتی بعدی هم رشد پیدا کرده است و به این نکته توجه داشته باشید که آن مقاومت از نوع ماژور بوده و فعلاً شاهد واکنش قیمت به آن ناحیه هستیم و در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی و تثبیت پایین‌تر از باکس قرمز قیمت این ارز می‌تواند، وارد فاز اصلاحی شود. اما هنوز این اتفاق رخ نداده و در صورت عبور از این محدوده مقاومتی مقاومت‌های بعدی را برایتان مشخص خواهیم کرد.
تحلیل ETH امروز 27 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر خود قرار داده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید به محض رسیدن این شاخص به آن ناحیه، یک الگوی صعودی را ساخته و طبق انتظارمان تا ناحیه باکس قرمز رشد پیدا کرده است.
دوستان در حال حاضر این شاخص محدوده باکس قرمز را به طرف بالا بریک کرده اما تا زمانی که بالاتر از آن محدوده تثبیت ندهد، نمی‌تواند رشد بیشتری را انجام دهد و در صورت پولبک و تشکیل الگوهای صعودی، مجدد انتظار داریم که شاخص دامینس اتریوم شروع به رشد کند  و اهداف را در آپدیت‌های بعدی خدمتتان عرض خواهیم کرد. اما اگر محدوده باکس قرمز به طرف پایین شکسته شود ،ایجاد یک موج نزولی دیگر تا ناحیه باکس سبز نیز محتمل است. دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن، انس جهانی طلا و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.
تحلیل ETH.D امروز 27 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که بین باکس سبز و باکس قرمز یک تردین اجرا داشتیم که شاهد شکست سقف یعنی باکس قرمز رنگ بوده‌ایم، از آنجایی که در این مواقع ،قیمت می‌تواند به اندازه عرض تریدینگ رنج رشد پیدا کند ،محدوده هدفی خود را به دست آورده و آن را با خط قرمز مشخص کرده‌ایم و انتظار داشتیم قیمت تا آن ناحیه رشد پیدا کند و دقیقاً این اتفاق رخ داده است.
دوستان در حال حاضر محدوده مقاومتی خط قرمز بریک شده و قیمت تا محدوده مقاومتی بعدی هم رشد پیدا کرده است و به این نکته توجه داشته باشید که آن مقاومت از نوع ماژور بوده و فعلاً شاهد واکنش قیمت به آن ناحیه هستیم و در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی، قیمت این ارز می‌تواند، وارد فاز اصلاحی شود.

تحلیل ETH امروز 26 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم خدمتتان عرض کردیم که محدوده باکس سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر خود قرار داده‌ایم و همانطور که مشاهده می‌کنید به محض رسیدن این شاخص به آن ناحیه، یک الگوی صعودی را ساخته و طبق انتظارمان تا ناحیه باکس قرمز رشد پیدا کرده است.
دوستان در حال حاضر شاخص تا زمانی که محدوده باکس قرمز را به طرف بالا نشکند، نمی‌تواند رشد بیشتری را انجام دهد و در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی در این ناحیه ، مجدد انتظار داریم که این شاخص شروع به افت کرده و به طرف باکس سبز نیز حرکت کند و نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کنیم این است که احتمال تشکیل تریدینگ رنج، بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز وجود دارد.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن، انس جهانی طلا و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 26 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم.خدمتتان عرض کردیم که قیمت اتریوم مجدد وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده، بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ شده و بعد از رسیدن به ناحیه کف، یعنی باکس سبز، یک الگوی صعودی را شکل داد و بر همین اساس گفتیم انتظار داریم قیمت به ناحیه سقف یعنی باکس قرمز رنگ نیز برسد. که دقیقاً این اتفاق رخ داد. در ادامه گفتبم که ناحیه سقف بریک و شکسته شده به طرف بالا و انتظار رشد بیشتر قیمت را داریم و توقع داریم به اندازه عرض آن تریدینگ رنج، قیمت شروع به رشد کرده و به خط قرمز رنگ نیز برسد ،که دقیقاً قیمت طبق تحلیل حرکت کرده و به هدف مد نظرمان دست یافت.
دوستان در حال حاضر قیمت بعد از رسیدن به خط قرمز واکنش نشان داده و یک الگوی نزولی نه چندان قوی را شکل داده است و می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که قیمت یک موج اصلاحی را تشکیل دهد و در صورت تایید اصلاح،حمایت‌های بعدی را خدمتتان عرض خواهیم کرد.

تحلیل ETH امروز 25 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. اگر به یاد داشته باشین خدمتتان عرض کردیم که انتظار داریم این شاخص از محدوده باکس قرمز شروع به اصلاح کند که دقیقاً این اتفاق رخ داده و در ادامه محدوده باکس سبز را به عنوان حمایت مدنظر خود قرار داده‌ایم همانطور که مشاهده می‌کنید به محض رسیدن این شاخص به ناحیه باکس سبز مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده و هدف آن را باکس قرمز در نظر گرفتیم که این شاخص طبق تحلیل حرکت کرده و به هدف مد نظرمان رسیده است.
احسان در حال حاضر بعد از برخورد این شاخص با محدوده باکس قرمز واکنش نشان داده و یک الگوی نزولی را شکل داده است بر همین اساس انتظار داریم مجدد شروع به افت کرده و به طرف ناحیه باکس سبز نیز حرکت کند. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که احتمال تشکیل تردینگ رنج بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز وجود دارد.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن، انس جهانی طلا و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 25 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت اتریوم دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم به رشد خود ادامه داد و به هدف مد نظرمان نیز رسید ،چرا که خدمتتان عرض کردیم که قیمت اتریوم مجدد وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ شده و بعد از رسیدن به ناحیه کف، یعنی باکس سبز، یک الگوی صعودی را شکل داد و بر همین اساس گفتیم انتظار داریم قیمت به ناحیه سقف یعنی باکس قرمز رنگ نیز برسد. که دقیقاً این اتفاق رخ داد. در ادامه گفتبم که ناحیه سقف بریک و شکسته شده به طرف بالا و انتظار رشد بیشتر قیمت را داریم و توقع داریم به اندازه عرض آن تریدینگ رنج، قیمت شروع به رشد کرده و به خط قرمز رنگ نیز برسد.
دوستان در حال حاضر بعد از برخورد قیمت به ناحیه هدف مد نظر ما واکنش نشان داده نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر در این نواحی الگوهای اصلاحی شکل بگیرند احتمال ایجاد اصلاح در قیمت این عرض وجود دارد و در صورت عبور از ناحیه خط قرمز تحلیلمان را آپدیت کرده و اهداف بعدی را برایتان مشخص خواهیم کرد.

تحلیل ETH امروز 24 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم دوستان خدمتتان عرض کردیم محدوده سقف کانال نزولی و همینطور باکس سبز نیز به عنوان یک حمایت مهم مد نظر ما قرار دارند و در صورت مشاهده الگوهای صعودی و بازگشتی انتظار داریم که این شاخص شروع به رشد کند همانطور که مشاهده می‌کنید به محض برخورد شاخص دامیننس اتریوم به ناحیه باکس سبز نیز شاهد برگشت این شاخص هستیم و به طرف بالا حرکت کرده است.
دوستان در حال حاضر به سبب اصلاح عمیقی که این شاخص داشته روند را نمی‌توانیم بکنیم که صعودی است و احتمال تشکیل یک تردینگ رنج بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز وجود دارد و فعلاً نهایتاً این شاخص می‌تواند تا باکس قرمز رنگ نیز به رشد خود ادامه دهد.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن، انس جهانی طلا و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 24 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه. مثل هر روز با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیل ما نسبت به روز گذشته تغییری نداشته،چرا که خدمتتان عرض کردیم که قیمت اتریوم مجدد وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ شده و بعد از رسیدن به ناحیه کف، یعنی باکس سبز، یک الگوی صعودی را شکل داد و بر همین اساس گفتیم انتظار داریم قیمت به ناحیه سقف یعنی باکس قرمز رنگ نیز برسد. که دقیقاً این اتفاق رخ داد. در ادامه گفتبم که ناحیه سقف بریک و شکسته شده به طرف بالا و انتظار رشد بیشتر قیمت را داریم و توقع داریم به اندازه عرض آن تریدینگ رنج، قیمت شروع به رشد کند.
دوستان در حال حاضر قیمت اتریوم دقیقاً طبق تحلیلمان در حال حرکت است و هدف اصلی را ناحیه خط قرمز مد نظر خود قرار داده‌ایم، که همانطور که گفتیم بر اساس عرض تریدینگ رنج به دست آمده است. البته این نکته را بدانید که در طی این مسیر ،مقاومت‌های مینور هم قرار دارند و کندل‌های قرمزی که شکل میگیرند را موقتی می دانیم و خیلی سریع می‌تواند روند صعودی از سر گرفته شود.

تحلیل ETH امروز 23 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم دوستان به این نکته توجه داشته باشید که تحلیلی که دیروز با یکدیگر داشتیم همچنان پابرجاست و تغییری نداشته است. همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص بعد از بریک محدوده باکس قرمز ،طبق انتظارمان شروع به افت کرد و در ادامه خدمتتان عرض کردیم که ناحیه سقف کانال نزولی ،میتواند نقش حمایت را ایفا کند و در ادامه بعد از آنکه این شاخص به این ناحیه رسید، شاهد واکنش نیز بوده‌ایم. اما اگر به یاد داشته باشید گفتیم که آن الگوی صعودی قدرت بالایی را ندارد و مجدد شاخص دامیننس اتریوم افت پیدا کرده است.
دوستان اگر با دقت بیشتری به کندل‌های اخیر نگاه کنید. متوجه می‌شوید که در حال حاضر این شاخص پایین‌تر از کف قبلی خود رفته و بر همین اساس، روند را مجدد نزولی می‌دانیم و هم اکنون باکس سبز نقش حمایت را دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه ،افت بیشتر را می‌توانیم متصور باشیم. اما در صورت شکل‌گیری الگوهای صعودی قوی در ناحیه باکس سبز می‌تواند این شاخص شروع به رشد کند.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن، انس جهانی طلا و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و… را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 23 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۲ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید. مثل هر روز با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیل روز گذشته همچنان پابرجاست، چرا که خدمتتان عرض کردیم که قیمت اتریوم مجدد وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ شده و بعد از رسیدن به ناحیه کف، یعنی باکس سبز، یک الگوی صعودی را شکل داد و بر همین اساس گفتیم انتظار داریم قیمت به ناحیه سقف یعنی باکس قرمز رنگ نیز برسد. که دقیقاً این اتفاق رخ داد. در ادامه گفتبم که ناحیه سقف بریک و شکسته شده به طرف بالا و انتظار رشد بیشتر قیمت را داریم و توقع داریم به اندازه عرض آن تریدینگ رنج، قیمت شروع به رشد کند.
دوستان در حال حاضر قیمت اتریوم دقیقاً طبق تحلیلمان در حال حرکت است و هدف اصلی را ناحیه خط قرمز مد نظر خود قرار داده‌ایم، که همانطور که گفتیم بر اساس عرض تریدینگ رنج به دست آمده است. البته این نکته را بدانید که در طی این مسیر ،مقاومت‌های مینور هم قرار دارند و کندل‌های قرمزی که شکل میگیرند را موقتی می دانیم.

تحلیل ETH امروز 22 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۲۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص بعد از بریک محدوده باکس قرمز ،طبق انتظارمان شروع به افت کرد و در ادامه خدمتتان عرض کردیم که ناحیه سقف کانال نزولی ،میتواند نقش حمایت را ایفا کند و در ادامه بعد از آنکه این شاخص به این ناحیه رسید، شاهد واکنش نیز بوده‌ایم. اما اگر به یاد داشته باشید گفتیم که آن الگوی صعودی قدرت بالایی را ندارد و مجدد شاخص دامیننس اتریوم افت پیدا کرده است.
دوستان اگر با دقت بیشتری به کندل‌های اخیر نگاه کنید. متوجه می‌شوید که در حال حاضر این شاخص پایین‌تر از کف قبلی خود رفته و بر همین اساس، روند را مجدد نزولی می‌دانیم و هم اکنون باکس سبز نقش حمایت را دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه ،افت بیشتر را می‌توانیم متصور باشیم.
دوستان علاوه بر تحلیل فوق می‌توانید تحلیل بیت کوین و بسیاری از ارزهای دیگر را بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 22 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که قیمت اتریوم مجدد وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ شده و بعد از رسیدن به ناحیه کف یعنی باکس سبز، یک الگوی صعودی را شکل داد و بر همین اساس گفتیم انتظار داریم قیمت به ناحیه سقف یعنی باکس قرمز رنگ نیز برسد. که دقیقاً این اتفاق رخ داد. روز گذشته خدمتتان عرض کردیم که ناحیه سقف بریک و شکسته شده به طرف بالا و انتظار رشد بیشتر قیمت را داریم و توقع داریم به اندازه عرض آن تریدینگ رنج، قیمت شروع به رشد کند.
دوستان در حال حاضر قیمت اتریوم دقیقاً طبق تحلیلمان در حال حرکت است و هدف اصلی را ناحیه خط قرمز مد نظر خود قرار داده‌ایم، که همانطور که گفتیم بر اساس عرض تریدینگ رنج به دست آمده است.

تحلیل ETH امروز 21 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. اگر به یاد داشته باشید. خدمتتان عرض کردیم که اخیراً شاهد شکل‌گیری یک کانال نزولی در این شاخص بوده‌ایم ،که در طی آخرین رشدی که شاخص دامیننس اتریوم داشته ،ناحیه سقف کانال نزولی به طرف بالا بریک و شکسته شده، در ادامه تا جایی رشد ادامه داشته که شاهد کلوز بالاتر از باکس قرمز رنگ نیز بوده‌ایم، بر همین اساس گفتیم که روند نزولی به پایان رسیده و از این پس روند را کاملاً صعودی می‌دانیم. در ادامه گفتیم کندل‌های قرمز را پولبک به ناحیه سقف کانال نزولی می باشد.
دوستان در حال حاضر به محض رسیدن این شاخص به ناحیه سقف کانال، واکنش نشان داده و شاهد یک الگوی صعودی نیز هستیم. البته به این نکته توجه داشته باشید که آن الگو، قدرت بالایی را ندارد اما اگر پس از آن الگوی صعودی دیگری شکل بگیرد، آن موقع باید بگوییم که اصلاح به پایان رسیده و روند صعودی از سر گرفته شده و هدف بعدی را مقاومت باکس قرمز بعدی نیز می‌دانیم. دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیت کوین و تحلیل ۳ ارز برتر بازار کریپتو و…. را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 21 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید. خدمتتان عرض کردیم که قیمت وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ شده و بعد از اینکه قیمت به ناحیه کف یعنی باکس سبز نیز رسید، یک الگوی صعودی را تشکیل داده و بر همین اساس گفتیم انتظار داریم قیمت شروع به رشد کند و به ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ نیز برسد.
دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً قیمت طبق تحلیلمان حرکت کرده و به هدف مد نظر ما دست یافته است و در ادامه شاهد بریک و شکست سقف تریدینگ رنج نیز هستیم و یک الگوی صعودی نه چندان قوی، صورت گرفته و بر همین اساس می‌توانیم انتظار این را داشته باشیم که قیمت ،به رشد خود ادامه داده و به اندازه عرض تریدینگ رنج به رشد خود ادامه دهد، که هدف را با خط قرمز رنگ نیز برایتان مشخص کرده‌ایم. اما نکته پایانی که می‌بایست آن را بدانید این است که باکس قرمز فعلی ،نقش حمایت را به خود گرفته و در صورت تثبیت پایین‌تر از آن ناحیه ،توقع داریم قیمت شروع به افت کرده و شاهد شکل‌گیری یک موج نزولی باشیم.

تحلیل ETH امروز 20 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به چارت دامیننس اتریوم پرداخته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان به این نکته توجه داشته باشید که تحلیل ما نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست چرا که خدمتتان عرض کردیم که این شاخص بعد از یک اسپایک نزولی، وارد فاز کانال نزولی شده و در ادامه گفتیم اگر سقف کانال و باکس قرمز به طرف بالا شکسته شوند، روند نزولی از بین رفته و روند را صعودی می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر شاهد شکست سقف کانال نزولی و در ادامه شاهد کلوز بالاتر از باکس قرمز رنگ نیز هستیم و کندل‌های قرمز فعلی را به عنوان پولبک به ناحیه شکسته شده می‌دانیم. به این نکته توجه داشته باشید که در صورت شکل‌گیری الگوهای بازگشتی، مجدد انتظار داریم این شاخص شروع به رشد کند و به ناحیه باکس قرمز بعدی نیز برسد.
دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیت کوین و اونس جهانی طلا و…. را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 20 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید. خدمتتان عرض کردیم که قیمت اتریوم مجدد وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز شده است و بعد از رسیدن به ناحیه کف ،یعنی باکس سبز، یک الگوی صعودی را تشکیل داده و گفتیم بر همین اساس انتظار داریم قیمت تا ناحیه سقف تردینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ نیز شروع به رشد کند. که دقیقاً این اتفاق رخ داده است و بر اساس اینکه در لگ صعودی قرار داشتیم ،یک ترند لاین صعودی هم نیز رسم کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت به ناحیه هدف ما یعنی باکس قرمز رنگ نیز رسیده و شاهد کلوز در آن ناحیه هستیم. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر باکس قرمز به طرف بالا شکسته شود، انتظار رشد قیمت این ارز را داریم و در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی قوی در این ناحیه، نشانه آغاز لگ نزولی را دریافت کرده‌ایم و انتظار داریم در مرحله اول ،قیمت تا ترند لاین صعودی افت پیدا کند.

تحلیل ETH امروز 19 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به چارت دامیننس اتریوم پرداخته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم که این شاخص بعد از یک اسپایک نزولی، وارد فاز کانال نزولی شده و در ادامه گفتیم اگر سقف کانال و باکس قرمز به طرف بالا شکسته شوند، روند نزولی از بین رفته و روند را صعودی می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر شاهد شکست سقف کانال نزولی و در ادامه شاهد کلوز بالاتر از باکس قرمز رنگ نیز هستیم و کندل‌های قرمز فعلی را به عنوان پولبک به ناحیه شکسته شده می‌دانیم. به این نکته توجه داشته باشید که در صورت شکل‌گیری الگوهای بازگشتی، مجدد انتظار داریم این شاخص شروع به رشد کند و به ناحیه باکس قرمز بعدی نیز برسد. دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن و گزارش روزانه بازار کریپتو که شامل توتال۲ و توتال ۳ و…. را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 19 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما دوستان هستیم. اگر به یاد داشته باشین گفتیم که قیمت اتریوم مجدد وارد تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ شده و بعد از اینکه به ناحیه کف رسید، یک الگوی صعودی را تشکیل داد و گفتیم بر همین اساس انتظار داریم قیمت تا ناحیه سقف، شروع به رشد کند. دقیقاً این اتفاق رخ داده است و دوستان از آنجایی که رشد اتریوم در ساختار لگ صعودی صورت گرفته و هم اکنون لگ صعودی را تکمیل می‌دانیم، این انتظار را داریم در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی در ناحیه باکس قرمز قیمت اتریوم مجدد شروع به افت کند و یک لگ نزولی را بسازد.
دوستان در حال حاضر در ناحیه باکس قرمز یک الگوی چکش نزولی شکل گرفته و بر همین اساس انتظار افت قیمت را داریم .البته به این نکته توجه داشته باشید که ترند لاین صعودی نقش حمایت را دارد و در صورت شکست آن نیز با اطمینان خاطر بیشتری می‌توانیم بگوییم که ،قیمت می‌تواند تا ناحیه کف تردینگ رنج یعنی باکس سبز نیز افت پیدا کند.

تحلیل ETH امروز 18 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. خدمتتان عرض کردیم که یک روند نزولی قوی را این شاخص تشکیل داد و در مرحله اول یک اسپایک نزولی و بعد از آن وارد فاز کانال شد. که آن کانال را برایتان رسم کرده ایم. در ادامه گفتیم که اگر سقف کانال و باکس قرمز به طرف بالا بریک شوند اولین نشانه برای پایان روند نزولی را دریافت کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر این شاخص در طی رشد اخیر ،سقف کانال نزولی و باکس قرمز را به طرف بالا بریک کرده و اولین نشانه پایان روند نزولی را به ما داده است هم اکنون انتظار داریم که شاهد شکل‌گیری یک پولبک به نواحی شکسته شده داشته باشیم و در ادامه ، در صورت شکل‌گیری الگوهای بازگشتی و صعودی ،توقع داریم این شاخص شروع به رشد کرده و به ناحیه باکس قرمز بالایی نیز برسد.
دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن و گزارش روزانه بازار کریپتو که شامل توتال۲ و توتال ۳ و…. را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 18 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته در کنار شما عزیزان هستیم. به این نکته توجه داشته باشید که تحلیلمان همچنان پابرجاست و قیمت دقیقاً طبق تحلیل گذشته در حال حرکت است ، چرا که طبق انتظاری که داشتیم از ناحیه باکس سبز یعنی کف تریدینگ رنج، قیمت اتریوم شروع به رشد کرد و خود را به ناحیه باکس قرمز رنگ رساند و در ادامه یک الگوی نزولی شکل گرفته و گفتیم انتظار یک اصلاح را داریم و در ادامه یک ترند لاین صعودی رسم کردیم، که گفتیم نقش حمایت را دارد و اگر در این ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند، مجدد انتظار داریم که قیمت تا ناحیه باکس قرمز شروع به رشد کند، که ااگو ند نظر شکل گرفته و توقع داریم قیمت به طرف ناحیه باکس قرمز رشد پیدا کند.
دو سه نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که لاین صعودی نقش حمایت مهمی را برای ما ایفا می‌کند و در صورت از دست رفتن آن ناحیه و تثبیت پایین‌تر از آن احتمال افت قیمت اتریوم ناحیه کف تردینگ رنج یعنی باکس سبز رنگ نیز وجود دارد.

تحلیل ETH امروز 17 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به چارت دامیننس اتریوم پرداخت و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم اگر به یاد داشته باشید خدمتتون عرض کردیم که در این شاخص شاهد شکل‌گیری یک اسپایک نزولی بودیم و بعد از آن از فاز اسپایک خارج شده و وارد فاز کانال نزولی شده است ،که ما نیز آن کانال را برایتان مشخص کرده‌ایم. در ادامه گفتیم که انتظار داریم بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان باشیم و این شاخص کاهش پیدا کند، که دقیقاً این اتفاق رخ داده است.
نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که فعلا کندل‌های سبز و رشد‌هایی که اتفاق می‌افتند ،مینور و موقتی هستند. و نکته دیگر اینکه در صورت رشد این شاخص و کلوز بالاتر از باکس قرمز، روند نزولی به پایان رسیده و تحلیل ما نیاز به آپدیت دارد.
دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن و گزارش روزانه بازار کریپتو که شامل توتال۲ و توتال ۳ و…. را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 17 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. همچنان تحلیلمان تغییری نداشته و قیمت دقیقاً طبق تحلیل گذشته در حال حرکت است ، چرا که طبق انتظاری که داشتیم از ناحیه باکس سبز یعنی کف تریدینگ رنج، قیمت اتریوم شروع به رشد کرد و خود را به ناحیه باکس قرمز رنگ رساند و در ادامه یک الگوی نزولی شکل گرفته و گفتیم انتظار یک اصلاح را داریم و در ادامه یک ترند لاین صعودی رسم کردیم، که گفتیم نقش حمایت را دارد و اگر در این ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند، مجدد انتظار داریم که قیمت تا ناحیه باکس قرمز شروع به رشد کند
دوستان در حال حاضر همچنان ترند لاین صعودی حفظ شده و بر این اساس این توقع را داریم که قیمت مجدد تا ناحیه باکس قرمز رنگ به رشد خود ادامه دهد اما نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که ترند لاین صعودی رسم شده نقش حمایت مهمی را دارد و اگر به طرف پایین بریک و شکسته شود، انتظار داریم قیمت شروع به افت کند و می‌تواند تا ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز آن کاهش ادامه یابد.

تحلیل ETH امروز 16 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

دوستان عزیز در ادامه به چارت دامیننس اتریوم پرداخته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان توجه کنید که تحلیلمان تغییری نداشته و همچنان پابرجاست. خدمتتان عرض کردیم که این شاخص بعد از آنکه که کف ترند صعودی را به طرف پایین بریک کرد. با قدرت بالایی شروع به افت کرده و یک روند نزولی قوی را در حال حاضر تشکیل داده است، همانطور که مشاهده می‌کنید یک اسپایک قوی داشته‌ایم و بعد از آن اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که از فاز اسپایک خارج شده و وارد فاز کانال نزولی شده است.
دوستان عزیز آن کانال نزولی را برایتان رسم کرده‌ایم و در حال حاضر انتظار داریم که شاهد نوسان این شاخص بین سقف و کف این کانال باشیم و رفته رفته این شاخص به افت خود ادامه دهد. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که اگر این شاخص شروع به رشد کند و بالاتر از باکس قرمز تثبیت دهنده روند نزولی می‌تواند به پایان برسد.
دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن و گزارش روزانه بازار کریپتو که شامل توتال۲ و توتال ۳ و…. را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 16 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز و زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. دوستان به این نکته توجه کنید که همچنان تحلیلمان پابرجاست و تغییری نسبت به روز گذشته نداشته است. همانطور که مشاهده می‌کنید طبق انتظاری که داشتیم از ناحیه باکس سبز یعنی کف تریدینگ رنج، قیمت اتریوم شروع به رشد کرد و خود را به ناحیه باکس قرمز رنگ رساند و در ادامه یک الگوی نزولی شکل گرفته و گفتیم انتظار یک اصلاح را داریم و در ادامه یک ترند لاین صعودی رسم کردیم، که گفتیم نقش حمایت را دارد و اگر در این ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند، مجدد انتظار داریم که قیمت تا ناحیه باکس قرمز شروع به رشد کند
دوستان در حال حاضر الگوی صعودی در ناحیه ترند لاین صعودی شکل گرفته و این توقع را داریم که قیمت مجدد تا ناحیه باکس قرمز رنگ به رشد خود ادامه دهد اما نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که ترند لاین صعودی رسم شده نقش حمایت مهمی را دارد و اگر به طرف پایین بریک و شکسته شود، توقع داریم قیمت شروع به افت کند و آن کاهش قیمت می‌تواند تا ناحیه کف تردینگ رنج یعنی باکس سبز نیز ادامه داشته باشد.

تحلیل ETH امروز 15 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

زوم ارزی‌های عزیز در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم اگر به یاد داشته باشیم خدمتتان عرض کردیم که این شاخص بعد از آنکه که کف ترند صعودی را به طرف پایین بریک کرد. با قدرت بالایی شروع به افت کرده و یک روند نزولی قوی را در حال حاضر تشکیل داده است، همانطور که مشاهده می‌کنید یک اسپایک قوی داشته‌ایم و بعد از آن اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید. متوجه می‌شوید که از فاز اسپایک خارج شده و وارد فاز کانال نزولی شده است.
دوستان عزیز آن کانال نزولی را برایتان رسم کرده‌ایم و در حال حاضر انتظار داریم که شاهد نوسان این شاخص بین سقف و کف این کانال باشیم و رفته رفته این شاخص به افت خود ادامه دهد. هم اکنون در لگ جنبشی ترند نزولی هستیم و حداقل توقع داریم این شاخص ،تا ناحیه باکس سبز نیز کاهش پیدا کند.
دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیتکوبن و گزارش روزانه بازار کریپتو که شامل توتال۲ و توتال ۳ و…. را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 15 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز و زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید طبق انتظاری که داشتیم از ناحیه باکس سبز یعنی کف تریدینگ رنج، قیمت اتریوم شروع به رشد کرد و خود را به ناحیه باکس قرمز رنگ رساند و در ادامه یک الگوی نزولی شکل گرفته و گفتیم انتظار یک اصلاح را داریم و در ادامه یک ترند لاین صعودی رسم کردیم، که گفتیم نقش حمایت را دارد و اگر در این ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند، مجدد انتظار داریم که قیمت تا ناحیه باکس قرمز شروع به رشد کند
دوستان عزیز در حال حاضر الگوی صعودی در ناحیه ترند لاین صعودی شکل گرفته و این توقع را داریم که قیمت مجدد تا ناحیه باکس قرمز رنگ به رشد خود ادامه دهد اما نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که ترند لاین صعودی رسم شده نقش حمایت مهمی را دارد و اگر به طرف پایین بریک و شکسته شود، توقع داریم قیمت شروع به افت کند و آن کاهش قیمت می‌تواند تا ناحیه کف تردینگ رنج یعنی باکس سبز نیز ادامه داشته باشد.

تحلیل ETH امروز 14 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان عزیز توجه داشته باشید که همچنان این شاخص در یک روند نزولی پرقدرت قرار دارد. در برگشتی که از ناحیه باکس سبز ایجاد کرد. خدمتتان گفتیم که کندل‌های سبز کاملاً مینور و موقت هستند، که بر همین اساس همانطور که مشاهده می‌کنید به محض برخورد با مقاومت باکس قرمز مجدد شروع به ساختن الگوی نزولی کرده و افت پیدا کرده است.
دوستان در حال حاضر انتظار داریم که افت بیشتری را در شاخص دامیننس اتریوم شاهد باشیم و مجدد محدوده باکس سبز نیز در دسترس قرار دارد و این شاخص می‌تواند حداقل تا آن ناحیه به افت خود ادامه دهد. و این نکته را بدانید که کندل‌های سبز و رشدهایی که اتفاق می‌افتند موقتی نیز هستند.
دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیت کوین و بسیاری از تحلیل های دیگر را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 14 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز و زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید طبق انتظاری که داشتیم از ناحیه باکس سبز قیمت اتریوم شروع به رشد کرد و خود را به ناحیه باکس قرمز رنگ رساند و در ادامه یک الگوی نزولی شکل گرفت و گفتیم انتظار یک اصلاح را داریم و بر روی چارت یک ترند لاین صعودی رسم کردیم که گفتیم نقش حمایت را دارد و اگر در این ناحیه الگوهای صعودی شکل بگیرند مجدد انتظار داریم که قیمت تا ناحیه باکس قرمز شروع به رشد کند که در حال حاضر این اتفاق رخ داده و قیمت در حال رشد است.
دوستان عزیز نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که ترند لاین صعودی رسم شده نقش حمایت مهمی را دارد و اگر به طرف پایین بریک و شکسته شود توقع داریم قیمت شروع به افت کند و خود را به ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز برساند.

تحلیل ETH امروز 13 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به چارت دامیننس اتریوم پرداخته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان عزیز همچنان این شاخص در یک روند نزولی پرقدرت قرار دارد. در برگشتی که از ناحیه باکس سبز ایجاد کرد. خدمتتان گفتیم که کندل‌های سبز کاملاً مینور و موقت هستند، که بر همین اساس همانطور که مشاهده می‌کنید به محض برخورد با مقاومت باکس قرمز مجدد شروع به ساختن الگوی نزولی کرده و افت پیدا کرده است.
دوستان در حال حاضر انتظار داریم که افت بیشتری را در شاخص دامیننس اتریوم شاهد باشیم و مجدد محدوده باکس سبز نیز در دسترس قرار دارد و این شاخص می‌تواند حداقل تا آن ناحیه به افت خود ادامه دهد.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل بیت کوین و اونس جهانی طلا را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 13 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعت همراهتون هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت اتریوم دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم حرکت کرده چرا که بعد از رسیدن به ناحیه کف تردینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز تشکیل یک الگوی صعودی را داده و خدمتتان عرض کردیم که انتظار داریم شروع به رشد کند و تا ناحیه سقف یعنی باکس قرمز رنگ نیز پیش برود.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید بعد از رسیدن به هدف مد نظر ، یک الگوی نزولی شکل گرفته و قیمت شروع به اصلاح کرده است و در ادامه ما یک ترند لاین صعودی برای لگ صعودی گذشته رسم کرده‌ایم. هم اکنون قیمت خط روند ما را بریک کرده اما هنوز کندل تثبیت کننده تشکیل نشده است در صورت از دست رفتن این ترند لاین، انتظار داریم افت قیمت اتریوم تا ناحیه باکس سبز ادامه پیدا کند و در صورت عدم تشکیل کندل تثبیت کننده و سپس مشاهده الگوهای صعودی، مجدد انتظار داریم قیمت اتریوم رشد کند و به ناحیه باکس قرمز رنگ نیز برسد.

تحلیل ETH امروز 12 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص درون یک روند نزولی پرقدرت قرار دارد و در ادامه باکس‌ سبز را به عنوان حمایت مدنظر قرار داده بودیم و انتظار داشتیم که بعد از اینکه شاخص به آن ناحیه‌ها برسد ،واکنش نشان دهد. دوستان دقیقا به محض رسیدن شاخص دامیننس اتریوم به ناحیه باکس سبز ،واکنش نشان داده و شروع به رشد کرده است و در ادامه گفتیم نهایتاً تا باکس قرمز و ترند لاین نزولی می‌تواند آن رشد ادامه داشته باشد.
دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً پس از برخورد با باکس قرمز مجدد این شاخص شروع به افت کرده توجه داشته باشید که ما در روند نزولی قرار داریم و انتظار داریم شاهد شکل‌گیری یک موج نزولی دیگر در این شاخص باشیم.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق می‌توانید تحلیل بیت کوین، اونس جهانی و تحویل ۳ ارز برتر بازار کریپتو را در صفحه‌های مربوطه واقع در سایت زوم ارز، مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 12 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه ،با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتون هستیم. اگر به یاد داشته باشین خدمتتون عرض کردیم بعد از آنکه باکس قرمز به طرف پایین شکسته شد انتظار داریم قیمت تا ناحیه باکس سبز نیز افت پیدا کند. دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده و شاهد افت قیمت تا آن ناحیه نیز هستیم. دوستان در ادامه گفتیم که بعد از رسیدن به آن ناحیه یک الگوی صعودی شکل گرفته و انتظار داریم تا ناحیه سقف یعنی باکس قرمز شروع به رشد کند که دقیقاً این اتفاق رخ داده است. دوستان اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید متوجه می‌شوید که قیمت اتریوم وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز شده و انتظار داریم بین آن دو ناحیه به صورت رنج حرکت کند.
دوستان در حال حاضر قیمت در ناحیه سقف تریدینگ رنج قرار دارد و در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی قوی ،مجدد انتظار داریم قیمت شروع به افت کند و به ناحیه باکس سبز نیز برسد.اما تا به الان هنوز الگوی نزولی مهمی شکل نگرفته است.

تحلیل ETH امروز 11 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. روزهای گذشته خدمتتان عرض کردیم که این شاخص درون یک روند نزولی پرقدرت قرار دارد و در ادامه باکس‌های سبز را به عنوان حمایت مدنظر قرار داده بودیم و انتظار داشتیم که بعد از اینکه شاخص به آن ناحیه‌ها برسد ،واکنش نشان دهد. همانطور که مشاهده می‌کنید به محض رسیدن شاخص دامیننس اتریوم به ناحیه باکس سبز ،واکنش نشان داده و شروع به رشد کرده است.
دوستان عزیز توجه داشته باشید که رشد اخیر و کندل‌های سبز را مینور و موقت می‌دانیم و می‌تواند تا ترند لاین نزولی یا باکس قرمز ادامه یابند و در صورت مشاهده الگوهای نزولی ،مجدد انتظار داریم که روند نزولی از سر گرفته شود و شاهد شکل‌گیری یک موج نزولی دیگر نیز در این شاخص باشیم.
دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق می‌توانید تحلیل بیت کوین انس جهانی و تحویل سرز برتر بازار کریپتو را در صفحه‌های مربوطه واقع در سایت زوم ارز، مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 11 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراه شما عزیزان هستیم.در ضمن توجه داشته باشید که علاوه بر تحلیل این ارز ،تحلیل بیتکوین، اونس و گزارش روزانه بازار کریپتو و تحلیل ۳ ارز برتر را می‌توانید در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید. دوستان عزیز همانطور که خدمتتان عرض کردیم اتریوم، با شکست باکس قرمز به طرف پایین، وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ شده است و در ادامه گفتیم انتظار داریم تا ناحیه کف یعنی باکس سبز نیز به افت خود ادامه دهد و بعد از رسیدن به آن ناحیه تشکیل یک الگوی صعودی را داده و گفتیم انتظار داریم شاهد یک رشد در قیمت اتریوم باشیم، همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً طبق تحلیلمان قیمت شروع به رشد کرده است و هدف اصلی محدوده سقف تردینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ نیز می‌باشد. نکته‌ای که می‌بایست آن را بدانید این است که کسانی که قصد دارند وارد پوزیشن بای بشوند حتماً با رعایت حد ضرر وارد معامله بشوند.

تحلیل ETH امروز 10 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به چارت دامیننس اتریوم پرداخته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که خدمتتان عرض کردیم خط سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و البته کف ترند صعودی مدنظر خود قرار داده بودیم و گفتیم اگر این حمایت از دست برود، روند این شاخص به نزولی تغییر کرده و انتظار داریم که افت قابل توجه‌تری را داشته باشد.
دوستان عزیز همانطور که مشهوده، این اتفاق در حال رخ دادنه و روند این شاخص نزولی شده است و طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم، شروع به افت کرده و در ادامه حمایت‌های اول و دوم نیز کاملاً بریک و شکسته شدند و حمایت سوم یا باکس سبز سوم درد دسترس قرار گرفته است. دوستان به این نکته توجه داشته باشید که همچنان قدرت روند بالاست و در صورت ‌گیری کندل‌های سبز و رشد‌های احتمالی، آنها را مینور و موقت می‌دانیم. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از ابن طریق، انرژی مثبت به ما ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 10 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. خدمتتون عرض کردیم که مجدد قیمت اتریوم وارد ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ شده چرا که باکس قرمز رنگ را به طرف پایین شکسته و طبق انتظاری که داشتیم تا ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی باکس سبز نیز کاهش قیمت به همراه داشت. بعد از رسیدن به ناحیه باکس سبز با تشکیل شدو واکنش نشان داد و سپس یک الگوی صعودی شکل گرفت که گفتیم انتظار داریم یک رشد حداقل کوچک را در اتریوم داشته باشیم دقیقاً این اتفاق رخ داده است و قیمت می‌تواند تا ناحیه سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رشد پیدا کند.
دوستان نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که ما هنوز شاهد کلوز در ناحیه باکس سبز نبوده‌ایم و احتمال اینکه رشد اخیر اتریوم مینور و در ادامه شاهد بازگشت قیمت ،به ناحیه باکس سبز نیز باشیم ،وجود دارد.

تحلیل ETH امروز 9 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که خدمتتان عرض کردیم خط سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و البته کف ترند صعودی مدنظر خود قرار داده بودیم و گفتیم اگر این حمایت از دست برود، روند این شاخص به نزولی تغییر کرده و انتظار داریم که افت قابل توجه‌تری را داشته باشد.
دوستان عزیز همانطور که مشهوده، این اتفاق در حال رخ دادنه و روند این شاخص نزولی شده است و طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم، شروع به افت کرده و در ادامه حمایت‌های اول و دوم نیز کاملاً بریک و شکسته شدند و حمایت سوم یا باکس سبز سوم درد دسترس قرار گرفته است. دوستان به این نکته توجه داشته باشید که همچنان قدرت روند بالاست و در صورت ‌گیری کندل‌های سبز و رشد‌های احتمالی، آنها را مینور و موقت می‌دانیم. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 9 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۹ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان زوم ارزی عزیز ،امیدوارم که سلامت باشید، با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. دوستان همچنان تحلیلمان پابرجاست و تغییری نداشته است.خدمتتان عرض کردیم که ناحیه باکس قرمز را به عنوان یک حمایت مهم مد نظر خود قرار داده‌ایم و در صورت از دست رفتن آن ،انتظار داریم که اتریوم افت قابل توجهی را داشته باشد و ضمناً مجدد وارد تریدینگ رنجِ تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز نیز میشود. همانطور که مشاهده می‌کنید این اتفاق رخ داده یعنی ناحیه باکس قرمز به طرف پایین شکسته شده و طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم قیمت شروع به ریزش کرده و تا ناحیه هدف مد نظر ما یعنی کف تریدینگ رنج نیز پیش رفته است.
دوستان در حال حاضر نکته ای که می‌بایست به آن توجه کنیم این است که روند اتریوم هنوز نزولی نمی‌باشد و همچنان انتظار داریم بین دو ناحیه باکس سبز و آبی شاهد حرکت رنج باشیم. نکته دیگر اینکه ما هنوز شاهد کلوز در ناحیه باکس سبز نیستیم و کندل‌های سبز و رشد اخیر ،احتمالاً در قالب موج اصلاحیِ لگ نزولی باشد و انتظار داریم با تشکیل الگوهای نزولی مجدد قیمت اتریوم به طرف باکس سبز نیز حرکت کند.

تحلیل ETH امروز 8 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. همانطور که خدمتتان عرض کردیم خط سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و البته کف ترند صعودی مدنظر خود قرار داده بودیم و گفتیم اگر این حمایت از دست برود، روند این شاخص به نزولی تغییر کرده و انتظار داریم که افت قابل توجه‌تری را داشته باشد.
دوستان عزیز همانطور که مشهوده، این اتفاق در حال رخ دادنه و روند این شاخص نزولی شده است و طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم، شروع به افت کرده و در ادامه حمایت‌های اول و دوم نیز کاملاً بریک و شکسته شدند و حمایت سوم یا باکس سبز سوم درد دسترس قرار گرفته است. دوستم به این نکته توجه داشته باشین که همچنان قدرت روند بالاست و در صورت ‌گیری کندل‌های سبز و رشد‌های احتمالی، آنها را مینور و موقت می‌دانیم. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 8 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما عزیزان زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید، با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. دوستان همچنان تحلیلمان پابرجاست.خدمتتان عرض کردیم که ناحیه باکس قرمز را به عنوان یک حمایت مهم مد نظر خود قرار داده‌ایم و در صورت از دست رفتن آن ،انتظار داریم که اتریوم افت قابل توجهی را داشته باشد و ضمناً مجدد وارد تریدینگ رنجِ تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز نیز میشود. همانطور که مشاهده می‌کنید این اتفاق رخ داده یعنی ناحیه باکس قرمز به طرف پایین شکسته شده و طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم قیمت شروع به ریزش کرده و تا ناحیه هدف مد نظر ما یعنی کف تریدینگ رنج نیز پیش رفته است.
دوستان در حال حاضر نکته ای که می‌بایست به آن توجه کنیم این است که روند اتریوم هنوز نزولی نمی‌باشد و همچنان انتظار داریم بین دو ناحیه باکس سبز و آبی شاهد حرکت رنج باشیم. نکته دیگر اینکه ما هنوز شاهد کلوز در ناحیه باکس سبز نیستیم و کندل‌های سبز و رشد اخیر ،احتمالاً در قالب موج اصلاحیِ لگ نزولی باشد و بعد از آن، مجدد قیمت افت کرده و خود را به ناحیه باکس سبز برساند.

تحلیل ETH امروز 7 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به چارت دامیننس اتریوم پرداخته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردیم خط سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و البته کف ترند صعودی مدنظر خود قرار داده بودیم و گفتیم اگر این حمایت از دست برود روند این شاخص به نزولی تغییر کرده انتظار داریم که افت قابل توجه‌تری را داشته باشد.
دوستان عزیز همانطور که مشهوده، این اتفاق افتاده و روند این شاخص نزولی شده است و طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم، شروع به افت کرده و در ادامه خود را به ناحیه‌های حمایتی که با باکس سبز مشخص کرده بودیم ،رسانده است. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که قدرت روند نزولی بسیار بالاست و کندل‌های سبز و رشد‌های احتمالی، از نوع مینور بوده و کاملاً موقت نیز هستند. هم اکنون ناحیه حمایتی دوم هم نیز به طرف پایین شکسته شده و کندل‌های سبز فعلی پولبک به آن ناحیه هستند و همچنان انتظار داریم بعد از تکمیل پولبک، این شاخص به افت خود ادامه دهد. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 7 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما عزیزان زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشیو، مثل همیشه با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. دوستان توجه داشته باشید که تحلیلمان تغییری نداشته و همچنان پابرجاست.خدمتتان عرض کردیم که ناحیه باکس قرمز را به عنوان یک حمایت مهم مد نظر خود قرار داده‌ایم و در صورت از دست رفتن آن ،انتظار داریم که اتریوم افت قابل توجهی را داشته باشد و ضمناً مجدد وارد تریدینگ رنجِ تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز نیز میشود. همانطور که مشاهده می‌کنید این اتفاق رخ داده یعنی ناحیه باکس قرمز به طرف پایین شکسته شده و طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم قیمت شروع به ریزش کرده و تا ناحیه هدف مد نظر ما یعنی باکس سبز نیز پیش رفته است.
دوستان عزیز در حال حاضر نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که روند اتریوم هنوز نزولی نمی‌باشد و همچنان انتظار داریم بین دو ناحیه باکس سبز و آبی شاهد حرکت رنج باشیم.

تحلیل ETH امروز 6 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردیم خط سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و البته کف ترند صعودی مدنظر خود قرار داده بودیم و گفتیم اگر این حمایت از دست برود روند این شاخص به نزولی تغییر کرده انتظار داریم که افت قابل توجه‌تری را داشته باشد.
دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، این اتفاق افتاده و روند این شاخص نزولی شده است و طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم، شروع به افت کرده و در ادامه خود را به ناحیه‌های حمایتی که با باکس سبز مشخص کرده بودیم ،رسانده است. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که قدرت روند نزولی بسیار بالاست و کندل‌های سبز و رشد‌های احتمالی، از نوع مینور بوده و کاملاً موقت نیز هستند. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 6 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۵ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که حالتون عالی باشه، مثل هر روز با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که ناحیه باکس قرمز را به عنوان یک حمایت مهم مد نظر خود قرار داده‌ایم و در صورت از دست رفتن آن ،انتظار داریم که اتریوم افت قابل توجهی را داشته باشد و ضمناً مجدد وارد تریدینگ رنجِ تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز نیز میشود. همانطور که مشاهده می‌کنید این اتفاق رخ داده یعنی ناحیه باکس قرمز به طرف پایین شکسته شده و طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم قیمت شروع به ریزش کرده و تا ناحیه هدف مد نظر ما یعنی باکس سبز نیز پیش رفته است. دوستان عزیز در حال حاضر نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که روند اتریوم هنوز نزولی نمی‌باشد و از آنجایی که وارد محدوده تربدینگ رنج شده، توقع داریم که بین باکس سبز و باکس قرمز شاهد نوسان قیمت به صورت رنج نیز باشیم.

تحلیل ETH امروز 5 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که خدمتتان عرض کردیم خط سبز را به عنوان یک حمایت مهم و ماژور و البته کف ترند صعودی مدنظر خود قرار داده بودیم و گفتیم اگر این حمایت از دست برود روند این شاخص به نزولی تغییر کرده انتظار داریم که افت قابل توجه‌تری را داشته باشد.
دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید، این اتفاق افتاده و روند این شاخص نزولی شده است و طبق تحلیل و انتظاری که داشتیم، شروع به افت کرده و در ادامه خود را به ناحیه‌های حمایتی که با باکس سبز مشخص کرده بودیم ،رسانده است. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که قدرت روند نزولی بسیار بالاست و کندل‌های سبز و رشد‌های احتمالی، از نوع مینور بوده و کاملاً موقت نیز هستند و انتظار داریم خیلی سریع روند اصلی که نزولی می‌باشد، از سر گرفته شود. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 5 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید در طی روز گذشته ناحیه باکس قرمز به طرف پایین بریک و شکسته شد و این اتفاق را روزهای گذشته خدمتتان هشدار داده بودیم. در ادامه خدمتتان عرض کردیم که با از دست رفتن ناحیه باکس قرمز انتظار داریم که قیمت افت بیشتری را متحمل شود و به ناحیه کف تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز خود را برساند. همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً آنچه که گفتیم و تحلیلمان بود رخ داده است.
دوستان عزیز در حال حاضر قیمت ناحیه باکس سبز را تاچ کرده و بعد از آن شاهد واکنش قیمت به آن ناحیه نیز هستیم و از آنجایی که هنوز کلوز در باکس سبز تشکیل نشده می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که قیمت افت خود ادامه دهد و شاهد کلوز در آن ناحیه باشیم. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که در حال حاضر ساختار اصلی اتریوم را تریدینگ رنج می‌دانیم و در صورت مشاهده و تشکیل الگوهای صعودی قوی در ناحیه باکس سبز مجدد انتظار داریم که قیمت این ارز شروع به رشد کرده و به طرف سقف تریدینگ رنج یعنی باکس قرمز رنگ نیز حرکت کند.

تحلیل ETH امروز 4 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص ضلع پایینی مثلث را به طرف پایین بریک و شکست و در ادامه گفتیم اگر خط سبز که به عنوان یک حمایت مهم و کف روند صعودی مد نظر داریم، از دست برود ، روند این شاخص را نزولی می‌دانیم. دوستان در طی روز گذشته این اتفاق رخ داده و روند این شاخص به نزولی تغییر کرده و طبق انتظاری که داشتیم شروع به افت کرده است.
دوستان عزیز توجه داشته باشید که ناحیه‌های باکس سبز را که بر روی چارت رسم کرده‌ایم ،به عنوان حمایت مد نظر خود قرار داده‌ایم ،توقع داریم این شاخص خود را به آن ناحیه‌ها برساند. البته هم اکنون ناحیه حمایتی اول به طرف پایین شکسته شده است و کندل‌های سبزی که شکل گرفته در قالب پولبک به آن ناحیه نیز است و بعد از اتمام پولبک، روند اصلی از سر گرفته خواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 4 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. همانطور که روز گذشته خدمتتان عرض کردم ضلع پایینی مثلث شکل گرفته طرف پایین بریک و شکسته شده و بعد از آن پولک نیز تشکیل شده و در ادامه یک الگوی نزولی قوی ساخته و توقع داشتیم که این شاخص افت بیشتری را متحمل شود که دقیقاً این اتفاق رخ داده است.
دوستان عزیز خدمتتان گفتیم که باکس قرمز که در گذشته مقاومت بوده حال نقش حمایت مهم و ماژور را دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه انتظار داریم افت قابل توجهی در قیمت اتریوم روی دهد. دوستان در حال حاضر آنباکس قرمز به طرف پایین شکسته شده و از دست رفته است و مجدد اتریوم را درون ناحیه تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز می‌دانیم و هم اکنون انتظار داریم قیمت تا ناحیه کف تردینگ رنج یعنی باکس سبز(۲۱۲۰ الی ۲۱۸۰ دلار )نیز افت پیدا کند.

تحلیل ETH امروز 3 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم روز گذشته خدمتتان عرض کردیم که، ضلع پایینی مثلث شکل گرفته را به عنوان ترند لاین صعودی می‌دانیم و در صورت از دست رفتن آن، روند صعودی این شاخص متوقف گردیده و شروع به افت می‌کند. همانطور که مشاهده می‌کنید این اتفاق رخ داده است و طبق انتظاری که داشتیم، این شاخص کاهش یافته به نحوی که خط سبز را که به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر قرار داده بوده‌ایم را به طرف پایین شکسته و شاهد کلوز پایین‌تر از آن ناحیه هستیم.
دوستان عزیز در حال حاضر نتیجه‌ای که می‌توان گرفت این است که روند این شاخص نزولی شده و توقع داریم افت بیشتری را در آینده متحمل شود و در ادامه خود را به ناحیه باکس سبز که به عنوان حمایت بعدی این شاخص می‌باشد نیز برساند. نکته پایانی که می‌بایست آن را بدانید این است که، کندل‌های سبز و رشدهایی که فعلاً اتفاق می‌افتند ، از نوع مینور و موقتی نیز هستند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 3 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

دوستان عزیز وقت بخیر، امیدوارم که حالتون عالی باشه. مثل همیشه با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم. دوستان همچنان تحلیلمان پابرجاست. توجه کنید که فعلا روند اصلی اتریوم صعودی بوده و خدمتتان عرض کردیم که بعد از آن که ناحیه سقف تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز شکسته شد ، انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض تریدینگ رنج به رشد خود ادامه دهد. این اتفاق رخ داد اما در ادامه وارد اصلاح شده اما خدمتتان این نکته را گفتیم که تا زمانی که باکس قرمز به طرف پایین شکسته نشود ،همچنان این توقع را داریم روند صعودی از سر گرفته شود و تا ناحیه باکس قرمز بالا، حداقل پیش برود. دوستان عزیز در حال حاضر آن موج اصلاحی تا ناحیه باکس قرمز ادامه داشته و در ادامه یک الگوی صعودی نه چندان قوی شکل گرفته است و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اتریوم اندکی رشد کند.
اما دوستان،این نکته را بدانید که آن باکس قرمز که در گذشته نقش مقاومت را داشته و در حال حاضر نقش حمایت را ایفا می‌کند و در صورت از دست رفتن این ناحیه ، انتظار داریم قیمت اتریوم به طرف ناحیه باکس سبز حرکت کرده و تا آنجا کاهش یابد.

تحلیل ETH امروز 2 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به چارت دامیننس اتریوم پرداخته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان همانطور که گفتیم اگر با دقت به چارت نگاه کنید. اخیراً یک الگوی مثلث دیده می‌شود و قیمت ضلع بالایی را به طرف بالا بریک و شکسته، پولبک هم زده شد، و در ادامه الگو صعودی هم شکل داده شد. که انتظار داشتیم این شاخص به رشد خود ادامه دهد و سپس ضلع پایینی مثلث را ما امتداد دادیم و آن را به عنوان یک ترند لاین صعودی مد نظرقرار قرار دادیم و گفتیم که اگر کلوز پایین‌تر از آن ترند لاین رخ دهد،روند صعودی متوقف می‌شود.
دوستان عزیز در حال حاضر این اتفاق روی داده و ما شاهد از دست رفتن آن ترند لاین صعودی نیز هستیم ،اما همچنان هنوز روند نزولی نشده است.
در ادامه نکته مهمی که می‌بایست بدانید این است که خط سبز به عنوان یک حمایت مهم و کف روند صعودی مد نظرمان قرار دارد و در صورت کلوز پایین‌تر از آن ناحیه ، روند شاخص دامیننس اتریوم به نزولی تغییر خواهد کرد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 2 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱ بهمن ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز، امیدوارم که سلامت باشید. مثل همیشه با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. دوستان همچنان تحلیلی که در گذشته با یکدیگر داشتیم تغییری نداشته و پابرجاست. توجه کنید که فعلا روند اصلی اتریوم صعودی بوده و خدمتتان عرض کردیم که بعد از آن که ناحیه سقف تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز شکسته شد ، انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض تریدینگ رنج به رشد خود ادامه دهد. این اتفاق رخ داد اما در ادامه وارد اصلاح شده اما خدمتتان این نکته را گفتیم که تا زمانی که باکس قرمز به طرف پایین شکسته نشود ،همچنان این توقع را داریم روند صعودی از سر گرفته شود و تا ناحیه باکس قرمز بالا، حداقل پیش برود. دوستان عزیز در حال حاضر آن موج اصلاحی تا ناحیه باکس قرمز ادامه داشته و در ادامه یک الگوی صعودی نه چندان قوی شکل گرفته است و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اتریوم اندکی رشد کند.
اما دوستان،این نکته را بدانید که آن باکس قرمز که در گذشته نقش مقاومت را داشته و در حال حاضر نقش حمایت را ایفا می‌کند و در صورت از دست رفتن این ناحیه مجدد قیمت اتریوم افت بیشتری را متحمل می‌شود و در ادامه وارد روند رنج شده است.

تحلیل ETH امروز 1 بهمن 1402
تحلیل ETH امروز ۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به چارت دامیننس اتریوم پرداخته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان همانطور که گفتیم آخرین ساختار تشکیل شده در این شاخص، الگوی مثلث است و ضلع بالایی به طرف بالا بریک و شکسته شده و انتظار داشتیم که پولبک نیز زده شود. که این اتفاق افتاده و خدمتتان عرض کردیم که اگر در آن حوالی الگوهای صعودی شکل بگیرد، این انتظار را داریم که این شاخص شروع به رشد کرده و به هدف مد نظر ما نیز خود را برساند.
دوستان در طی دو روز گذشته آن الگوی صعودی تشکیل شده و این توقع را می‌توانیم داشته باشیم که این شاخص به رشد خود ادامه دهند و در ادامه ضلع پایینی مثلث و ما امتداد دادیم آن را به عنوان یک ترند لاین صعودی می‌دانیم و در صورتی آن خط روند از دست برود روند صعودی متوقف می‌شود.
البته که ساختار و الگوهای دیگری هم بر روی چارت دیده می‌شود اما ما همان الگوی مثلث را در اولویت قرار داده و طبق آن تحلیل کرده‌ایم و در ادامه نکته مهمی که می‌بایست بدانید این است که خط سبز به عنوان یک حمایت مهم و کف روند صعودی مد نظرمان قرار دارد و در صورت کلوز پایین‌تر از آن ناحیه ، تغییر روند را داشته و روند اصلی به نزولی تغییر می‌کند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 1 بهمن 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز، امیدوارم که حالتون عالی باشه. مثل همیشه با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم. توجه کنید که فعلا روند اصلی اتریوم صعودی بوده و خدمتتان عرض کردیم که بعد از آن که ناحیه سقف تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز شکسته شد ، انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض تریدینگ رنج به رشد خود ادامه دهد. این اتفاق رخ داد اما در ادامه وارد اصلاح شده اما خدمتتان این نکته را گفتیم که تا زمانی که باکس قرمز به طرف پایین شکسته نشود ،همچنان این توقع را داریم روند صعودی از سر گرفته شود و تا ناحیه باکس قرمز بالا، حداقل پیش برود. دوستان عزیز در حال حاضر آن موج اصلاحی تا ناحیه باکس قرمز ادامه داشته و در ادامه یک الگوی صعودی نه چندان قوی شکل گرفته است و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اتریوم اندکی رشد کند.
اما دوستان،این نکته را بدانید که آن باکس قرمز که در گذشته نقش مقاومت را داشته و در حال حاضر نقش حمایت را ایفا می‌کند و در صورت از دست رفتن این ناحیه مجدد قیمت اتریوم افت بیشتری را متحمل می‌شود و در ادامه وارد روند رنج شده است.

تحلیل ETH امروز 30 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان همانطور که مشهوده آخرین ساختار تشکیل شده در این شاخص، الگوی مثلث نیز می‌باشد و ضلع بالایی به طرف بالا شکسته شده و انتظار داشتیم که پولک نیز زده شود. که این اتفاق افتاده و خدمتتان عرض کردیم که اگر در آن حوالی الگوهای صعودی شکل بگیرد، این انتظار را داریم که این شاخص به رشد خود ادامه دهد و به هدف مد نظرمان یعنی باکس قرمز رنگ بالایی نیز برسد.
دوستان در حال حاضر آن الگوی صعودی تشکیل شده و این توقع را می‌توانیم داشته باشیم که این شاخص به طرف مقاومت سوم یعنی باکس قرمز رنگ حرکت کند و به آن دست یابد. البته که ساختار و الگوهای دیگری هم بر روی چارت دیده می‌شود اما ما همان الگوی مثلث را در اولویت قرار داده و طبق آن تحلیل کرده‌ایم و در ادامه نکته مهمی که می‌بایست بدانید این است که خط سبز به عنوان یک حمایت مهم و کف روند صعودی مد نظرمان قرار دارد و در صورت کلوز پایین‌تر از آن ناحیه ، تغییر روند را داشته و روند اصلی به نزولی تغییر می‌کند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 30 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی های عزیز، امیدوارم که یلامت باشید باشید. مثل همیشه با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. در طی آخرین موج صعودی و پامپی که اتریوم داشته .ناحیه سقف تردینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز شکسته شد و انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض تریدینگ رنج به رشد خود ادامه دهد. این اتفاق رخ داد اما در ادامه وارد اصلاح شده اما خدمتتان این نکته را عرض کردیم که تا زمانی که باکس قرمز به طرف پایین شکسته نشود ،همچنان این انتظار را داریم که قیمت به ناحیه باکس قرمز رنگ ما نیز برسد.
در ادامه نکته مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که ،احتمال تشکیل یک الگوی مثلث در این حوالی وجود دارد. اما هنوز تاییدیه‌های لازم را دریافت نکرده‌ایم ولی ضلع‌های احتمالی آن را برایتان رسم کرده و آن را زیر نظر داریم ،که در صورت شکست ضلع بالایی به طرف بالا، موج صعودی جدیدی در این عرض شروع خواهد شد.

تحلیل ETH امروز 29 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۲۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به چارت دامیننس اتریوم پرداخته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. زوم عرضه‌های عزیز بدانید که تحلیل قبلی همچنان پابرجاست. و همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این شاخص صعودی بوده و انتظار داشتیم که قبل از خط سبز شاهد الگوهای صعودی باشیم و این شاخص به رشد خود ادامه دهد که این اتفاق رخ داده است.
دوستان اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید اخیراً تشکیل یک الگوی مثلث نیز دیده می‌شود و هدف اصلی را با باکس قرمز رنگ نیز برایتان مشخص کرده‌ایم و انتظار داریم که شاخص دامیننس اتریوم تا آن محدوده به رشد خود ادامه دهد. دوستان در حال حاضر کندل‌های قرمز شکل‌ گرفته شده را ،به عنوان یک پولک می‌دانیم و سپس انتظار داریم روند اصلی از سر گرفته شود. اما نکته پایانی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که، خط سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و تا زمانی که حفظ شود، روند این شاخص صعودی خواهد بود. زوم ارزی های عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 29 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی های عزیز، امیدوارم که سلامت باشید باشید. مثل همیشه با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. در طی آخرین موج صعودی و پامپی که اتریوم داشته .ناحیه سقف تردینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز شکسته شد و انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض تریدینگ رنج به رشد خود ادامه دهد. این اتفاق رخ داد اما در ادامه وارد اصلاح شده اما خدمتتان این نکته را عرض کردیم که تا زمانی که باکس قرمز به طرف پایین شکسته نشود ،همچنان این انتظار را داریم که قیمت به ناحیه باکس قرمز رنگ ما نیز برسد.
در ادامه نکته مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که ،احتمال تشکیل یک الگوی مثلث در این حوالی وجود دارد. اما هنوز تاییدیه‌های لازم را دریافت نکرده‌ایم ولی ضلع‌های احتمالی آن را برایتان رسم کرده و آن را زیر نظر داریم ،که در صورت شکست ضلع بالایی به طرف بالا، موج صعودی جدیدی در این عرض شروع خواهد شد.

تحلیل ETH امروز 28 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به چارت دامیننس اتریوم پرداخته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. زوم ارزی های عزیز بدانید که تحلیل قبلی همچنان پابرجاست. و همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این شاخص صعودی بوده و انتظار داشتیم که قبل از خط سبز شاهد الگوهای صعودی باشیم و این شاخص به رشد خود ادامه دهد که این اتفاق رخ داده است.
دوستان اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید اخیراً تشکیل یک الگوی مثلث نیز دیده می‌شود و هدف اصلی را با باکس قرمز رنگ نیز برایتان مشخص کرده‌ایم و انتظار داریم که شاخص دامیننس اتریوم تا آن محدوده به رشد خود ادامه دهد.
دوستان در حال حاضر کندل‌های قرمز شکل‌ گرفته شده را ،به عنوان یک پولک می‌دانیم و سپس انتظار داریم روند اصلی از سر گرفته شود. اما نکته پایانی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که، خط سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و تا زمانی که حفظ شود، روند این شاخص صعودی خواهد بود. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 28 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه مثل همیشه با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم. در طی آخرین پامپی که اتریوم تجربه کرد .ناحیه سقف تردینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز شکسته شد و انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض تریدینگ رنج به رشد خود ادامه دهد. این اتفاق رخ داد اما در پی اخبار منتشر شده مجدد وارد اصلاح شده اما خدمتتان این نکته را عرض کردیم که تا زمانی که باکس قرمز به طرف پایین شکسته نشود ،همچنان این انتظار را داریم که قیمت به ناحیه باکس قرمز رنگ ما نیز برسد. ( البته ما محدوده هدف یا مقاومتی را مقداری آپدیت کرده‌ایم و در گذشته خط قرمز ناحیه هدف ما بود و در حال حاضر یک محدوده در نظر گرفته‌ایم.)
همانطور که مشاهده می‌کنید مجدد قیمت اتریوم شروع به رشد کرده و در حال حاضر روند این ارز کاملاً صعودی نیز می‌باشد. و هدف اصلی مد نظرمون را در متن فوق مشخص کرده‌ایم.

تحلیل ETH امروز 27 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم. دوستان توجه کنید که تحلیلمان ،نسبت به گذشته مقداری آپدیت شده است. اما نکات اصلی همچنان پابرجاست. همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این شاخص صعودی بوده و انتظار داشتیم که قبل از خط سبز شاهد الگوهای صعودی باشیم و این شاخص به رشد خود ادامه دهد که این اتفاق رخ داده است.
دوستان اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنید اخیراً تشکیل یک الگوی مثلث نیز دیده می‌شود و هدف اصلی را با باکس قرمز رنگ نیز برایتان مشخص کرده‌ایم و انتظار داریم که شاخص دامیننس اتریوم تا آن محدوده به رشد خود ادامه دهد و نکته پایانی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که خط سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و تا زمانی که حفظ شود، روند این شاخص صعودی خواهد بود. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 27 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته را همراه شما هستیم. قیمت اتریوم بعد از عبور از ناحیه سقف تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز، مجدد شروع به رشد کرد و انتظار داشتیم به اندازه عرض آن کانال رنج به رشد خود ادامه دهد اما در پی اخبار منتشر شده، شروع به اصلاح کرده است.
دوستان عزیز توجه کنید که کندل‌های قرمز اخیر که شکل گرفته اند ،فعلاً در قالب موج اصلاح می‌باشد و تا زمانی که باکس قرمز از دست نرود و به طرف پایین شکسته نشود، همچنان انتظار داریم قیمت بعد از تشکیل الگو صعودی ،تا ناحیه خط قرمز که به عنوان هدف اصلی مد نظر ما قرار دارد ،رشد پیدا کند. اما تا به الان، هنوز الگوی صعودی قوی تشکیل نشده است.

تحلیل ETH امروز 26 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه چارت دامیننس اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، همانطور که خدمتتان عرض کردیم این شاخص از باکس سبز پایین چارت،شدوع به رشد کرده و تا جایی پیش رفت که به ناحیه باکس قرمز رسیده و در آنجا شاهد واکنش و مقداری اصلاح هستیم.
دوستان عزیز در حال حاضر تا زمانی که خط قرمز رنگ کوچک از دست نرود ،انتظار داریم که این شاخص به طرف مقاومت سوم یعنی خط قرمز رنگ حرکت کند و به آن دست یابد و اگر خط قرمز به طرف پایین شکسته شود و ما شاهد کلوز پایین‌تر از آن خط باشیم، تحلیلمان نیاز به آپدیت دارد. نکته پایانی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که باکس سبز در گذشته مقاومت بوده اما هم اکنون نقشه یک حمایت مهم و ماژور را دارد و در صورت از دست رفتن این ناحیه، روند شاخص دامیننس اتریوم در این تایم فریم نزولی خواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 26 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل ارز اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته شما را همراهی می‌کنیم. قیمت اتریوم بعد از عبور از ناحیه سقف تریدینگ رنج تشکیل شده بین باکس سبز و باکس قرمز، مجدد شروع به رشد کرد و انتظار داشتیم به اندازه عرض آن کانال رنج به رشد خود ادامه دهد اما بر اساس اخبار منتشر شده از حمله آمریکا و انگلیس به یمن شروع به اصلاح کرده است.
دوستان عزیز توجه داشته باشید که کندل‌های قرمز اخیر که شکل گرفته اند فعلاً در قالب موج اصلاح می‌باشد و تا زمانی که باکس قرمز از دست نرود و طرف پایین شکسته نشود، همچنان انتظار داریم قیمت بعد از تشکیل الگو صعودی ،تا ناحیه خط قرمز که به عنوان هدف اصلی مد نظر ما قرار دارد رشد پیدا کند.

تحلیل ETH امروز 25 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته و به آن پرداخته‌ایم دوستان عزیز این شاخص در تایم فریم ۴ ساعته، همانطور که خدمتتان عرض کردیم دارای یک روند صعودی می‌باشد و در طی این مسیر کندل‌های قدرتمند سبز را تشکیل داده است که قدرت روند را نشان می‌دهد. رشد این شاخص تا جایی پیش رفت که به ناحیه باکس قرمز رسیده و در آنجا شاهد واکنش و مقداری اصلاح هستیم.
دوستان در حال حاضر تا زمانی که خط قرمز رنگ کوچک از دست نرود ،انتظار داریم که این شاخص به طرف مقاومت سوم یعنی خط قرمز رنگ حرکت کند و به آن دست یابد و اگر خط قرمز به طرف پایین شکسته شود و ما شاهد کلوز پایین‌تر از آن خط باشیم، تحلیلمان نیاز به آپدیت دارد. نکته پایانی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که باکس سبز در گذشته مقاومت بوده اما هم اکنون نقشه یک حمایت مهم و ماژور را دارد و در صورت از دست رفتن این ناحیه، روند شاخص دامیننس اتریوم در این تایم فریم نزولی خواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 25 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۴ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون خوب باشه ،مثل هر روز با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، همانطور که طی روزهای گذشته خدمتتان عرض کردیم ناحیه سقف تریدینگ رنج شکل گرفته، بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ ،به طرف بالا شکسته شد و انتظار داشتیم که به اندازه عرض این تریدینگ رنج شاهد رشد قیمت این ارز باشیم. طبق انتظاری که داشتیم قیمت شروع به رشد کرده و تا نزدیک ناحیه هدف یا مقاومتی مد نظرمان این رشد ادامه داشت اما از آنجایی که اخبار حمله آمریکا و انگلیس به یمن منتشر گردید، رشد این ارز متوقف گردید و شروع به اصلاح کرده است.
دوستان عزیز توجه داشته باشید تا زمانی که باکس قرمز به طرف پایین شکسته نشود، همچنان این انتظار را داریم که قیمت این ارز به طرف بالا حرکت کند و به مقاومت مد نظرمان یعنی خط قرمز رنگ که با TP_TR ناممگذاری کرده‌ایم برسد.

تحلیل ETH امروز 24 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۲۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به چارت دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته پرداخته‌ و آن را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم ،همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص با بریک و شکست ترند لاین نزولی یک روند صعودی را همراه خود دارد و باکس سبز را هم که در گذشته نقش مقاومت را داشت ،به طرف بالا شکست و در حال حاضر در ناحیه مقاومتی باکس قرمز قرار دارد. هم اکنون طبق الگوی صعودی که تشکیل داده میتوانیم انتظار داشته باشیم که تا مقاومت سوم یعنی خط قرمز رنگ نیز به رشد خود ادامه دهد.
نکته بسیار مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که باکس سبز، نقش یک حمایت ماژور را دارد و در صورت از دست رفتن این ناحیه روند این شاخص در این تایم فریم نزولی خواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 24 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید ،مثل هر روز با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم، همانطور که خدمتتان عرض کردیم بین باکس سبز و باکس قرمز شاهد شکل‌گیری یک تریدینگ رنج هستیم که اخیراً از ناحیه سقف شکست حاصل گردید ،در این مواقع انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض تریدینگ رنج به رشد خود ادامه دهد و ناحیه خط قرمز یا TP_TRرا بر همین اساس به دست آورده‌ایم.
دوستان عزیز طبق انتظاری که داشتیم قیمت اتریوم به رشد خود ادامه داد و تا نزدیک محدوده هدف رشد کرد اما اخباری که در مورد حمله آمریکا و انگلیس به یمن منتشر شد ،این ارز شروع به ساختن موج اصلاحی کرده است ولی همچنان تا زمانی که باکس قرمز از دست نرود، هدف اصلی یعنی خط قرمز در دسترس قرار دارد و در صورتی که باکس قرمز رنگ به طرف پایین شکسته شود ،مجدد انتظار نوسان قیمت به صورت رنج بین باکس سبز و قرمز را داریم.

تحلیل ETH امروز 23 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته‌ایم آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم ،خدمتتان عرض کردیم که با شکست ترند لاین نزولی و خط قرمز رنگ به عنوان آخرین سقف ترند نزولی ،روند این شاخص صعودی می‌باشد و ناحیه باکس سبز نقش اولین مقاومت را داشت که انتظار داشتیم یک اصلاح در این ناحیه رخ دهد، که این اتفاق افتاد اما بسیار سریع روند اصلی از سر گرفته شده و این شاخص به رشد خود ادامه داد و در حال حاضر در ناحیه مقاومت بعدی یعنی باکس قرمز رنگ نیز قرار دارد.
دوستان عزیز نکته مهمی که باید خدمتتان عرض کرد این است که روند صعودی فعلی، بسیار پرقدرت است و در صورت عبور از ناحیه فعلی،رشد شاخص دامیننس اتریوم ادامه پیدا خواهد کرد و میتواند به مقاومت سوم یعنی خط قرمز رنگ نیز برسد و نکته پایانی، تا زمانی که باکس سبز حفظ شود ،روند این شاخص نزولی نخواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 23 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۲ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم خدمتتان عرض کردیم که بین باکس سبز و باکس قرمز تشکیل یک تریدینگ رنج را داریم طبق آخرین پامپی که در قیمت اتریوم شاهد بوده‌ایم، ناحیه سقف یعنی باکس قرمز به طرف بالا بریک و شکسته شده است.
در حال حاضر انتظار داریم که قیمت این ارز ،خود را به ناحیه هدف که با خط قرمز رنگ مشخص کرده‌ایم ،برساند و توجه داشته باشید که هدف یا تیپی تعیین شده بر اساس عرض تریدینگ رنج به دست آمده و با TP_YR نامگذاری شده است، دوستان عزیز توجه کنید که کندل‌های قرمز اخیری که شکل گرفته‌اند ،به دلیل برخورد با مقاومت‌های مینور می‌باشد و احتمال دارد که یک موج اصلاح رخ دهد اما فراموش نکنید که هدف اصلی همان خط قرمز رنگ است.

تحلیل ETH امروز 22 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۲۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در آخر به سراغ دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته رفته‌ایم و آن را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم خدمتتان عرض کردیم به دلیل رشد اخیری که صورت گرفته ترند لاین نزولی و آخرین سقف ترند نزولی ،به طرف بالا شکسته شده‌اند و اولین نشانه تشکیل روند صعودی را دریافت کرده‌ایم و در ادامه گفتیم که ناحیه باکس قرمز یک ناحیه مقاومتی و عرضه مهم می‌باشد که به محض رسیدن به آن ناحیه رشد این شاخص متوقف شده و انتظار داریم از این حوالی یک موج اصلاحی، در صورت شکل‌گیری الگوهای نزولی تشکیل گردد اما همچنان الگوی نزولی معتبری شکل نگرفته است ولی همچنان توقع داریم که آنچه که گفتیم رخ دهد و بر اساس کندل‌های تشکیل شده در آینده تحلیلمان را آپدیت خواهیم کرد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 22 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه ،با تحلیل ارز اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، همانطور که طی روزهای گذشته‌ام خدمتتان عرض کردیم بین باکس سبز و خط قرمز رنگ یک تریدینگ رنج بزرگ را می‌توان مشاهده کرد و در یک مدت طولانی بین این دو ناحیه ،شاهد حرکت رنج قیمت اتریوم بوده‌ایم.
دوستان عزیز در حال حاضر ناحیه سقف به طرف بالا شکسته شده و کندل‌های تثبیت کننده نیز تشکیل شده‌اند و در این مواقع انتظار داریم که قیمت به اندازه عرض تریدینگ رنج به رشد خود ادامه دهد ،که بنده آن را اندازه‌گیری کرده و هدف یا تی‌پی را با عنوان TP_TR نامگذاری و با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ام و توقع دارم که قیمت به طرف این ناحیه مقاومتی و هدف اصلی مد نظر حرکت کند و به آن نیز برسد.

تحلیل ETH امروز 21 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم توجه کنید که نسبت به گذشته تحلیلمان را آپدیت کرده ایم، دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید این شاخص از ناحیه حمایتی باکس سبز که به عنوان حمایت مهم مد نظر قرار داده بودیم، شروع به رشد کرده به نحوی که ترند لاین نزولی و در ادامه آخرین سقف ترند نزولی را که با خط قرمز نشانتان داده‌ایم ،به طرف بالا بریک و شکسته است که این اولین نشانه است که به ما بگوید روند نزولی به پایان رسیده و روند صعودی به زودی شکل میگیرد.
دوستان عزیز در حال حاضر این شاخص به ناحیه عرضه و مقاومتی ماژور رسیده احتمال این را می‌دهیم که از این حوالی یک موج اصلاحی را تشکیل دهد و بعد از پایان آن موج ،مجدد می‌تواند به رشد خود ادامه دهد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 21 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، همانطور که مشاهده کردید در روز گذشته قیمت اتریوم پامپ و رشد قابل توجهی را داشت و به ناحیه مقاومتی باکس قرمز رنگ نیز رسید و گفتیم که میتواند تا خط قرمز رنگ این رشد ادامه پیدا کند و دقیقاً آنچه که گفتیم وتحلیل کردیم رخ داده است.
دوستان عزیز همچنان، بین باکس سبز و خط قرمز، شاهد شکل‌گیری یک تریلینگ رنج هستیم و آن دو ناحیه سقف و کف آن را تشکیل داده‌اند، هنوز انتظار داریم که قیمت اتریوم در بین این دو ناحیه به صورت رنج نوسان پیدا کند و در حال حاضر لگ صعودی تکمیل گردیده و می‌توانیم توقع داشته باشیم که مجدد ،شاهد لگ نزولی دیگری تا باکس سبز رنگ نیز باشیم.

تحلیل ETH امروز 20 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به سراغ چارت دامیننس اتریوم رفته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار داده ایم ،دوستان عزیز اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم ،که اگر باکس سبز وسط، که برای ما نقشه حمایتی مهم و ماژور را ایفا می‌کند، از دست برود روند این شاخص نزولی خواهد شد، و همانطور که مشاهده می‌کنید این اتفاق رخ داده و تغییر روند را داشته‌ایم و در ادامه باکس سبز بعدی را به عنوان حمایت دیگر در نظر گرفتیم، همانگونه که نظاره‌گر هستید از ناحیه حمایتی مد نظرمان این شاخص مورد حمایت قرار گرفته ، شروع به رشد کرده به طوری که به ناحیه باکس سبز بالایی که حال نقش مقاومت را دارد ،رسیده است و احتمال موج اصلاحی در این حوالی وجود دارد.
دوستان عزیز هنوز نمی‌توان گفت که روند این ارز صعودی شده و برای آن نیازمند این است که، کفی بالاتر از کف فعلی شکل بگیرد و در آن زمان است که می‌گوییم روند صعودی شده است.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 20 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،با تحلیل ارز اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، خدمتتان عرض کردیم که با شکست ترند لاین صعودی بلند مدت، روند صعودی این ارز متوقف گردیده و طبق انتظاری که داشتیم تا ناحیه باکس سبز نیز اصلاح رخ داده است، اگز توجه داشته باشید با این حال هنوز نمی‌توان گفت که روند این ارز نزولی شده است و در ادامه گفتیم که اگر در بُعد بزرگتری به چارت نگاه کنید، بین باکس سبز و خط قرمز یک تریدینگ رنج بزرگ را شاهد هستیم.
دوستان عزیز در حال حاضر همچنان توقع داریم که قیمت اتریوم بین آن دو ناحیه فوق ،به صورت رنج حرکت کند و به این نکته توجه داشته باشید که ،اگر شکست از هر طرفی اتفاق بیفتد ،انتظار رشد یا نزول قابل توجه در قیمت ارز اتریوم را داریم.

تحلیل ETH امروز 19 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

دوستان عزیز در بخش بعدی به دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته پرداخت ایم و آن را مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم، همانطور که خدمتتان عرض کردیم با از دست رفتن کف کانال صعودی انتظار داشتیم که تا ناحیه باکس سبز این شاخص را داشته باشیم، که دقیقاً این اتفاق افتاده است و در ادامه نکته دیگری که گفتیم این بود که ،ناحیه باکس سبز به عنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظرمان قرار داشت و گفتیم که اگر کلوز پایین‌تر از این ناحیه رخ دهد روند این شاخص نزولی میگردد.
دوستان زوم ارزی در حال حاضر آنچه که گفتیم رخ داده و شاهد کلوز پایین‌تر از ناحیه باکس سبز هستیم و می‌توانیم اعلام کنیم که روند دامیننس اتریوم نزولی شده است و توقع داریم که افت بیشتری را متحمل شود و به ناحیه‌های حمایتی بعدی که با باکس سبز مشخص کرده‌ایم نیز برسد.
دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 19 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ،امیدوارم که سلامت باشید مثل هر روز با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم ،دوستان گفتیم که اگر در بُعد بزرگتری به چارت نگاه کنیم بین باکس سبز و خط قرمز رنگ نیز تشکیل یک تریدینگ رنج بزرگ را شاهد هستیم و در ادامه یک ترند لاین صعودی بلند مدت نیز رسم کرده‌ایم که اخیراً کندل‌ها آن ترند لاین را شکانده‌اند و پولبک نیز تشکیل گردیده و طبق انتظاری که داشتیم ،اتریوم تا ناحیه باکس سبز نیز افت قیمت را تجربه کرده است.
دوستان عزیز به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم یک ساعته می‌رویم و در آنجا یک تریدینگ رنج شکل گرفته که آن را با مستطیل مشکی ،برایتان مشخص کرده‌ایم و در حال حاضر از ناحیه کف شکست حاصل شده و مجدد انتظار داریم که قیمت تا ناحیه باکس سبز نیز افت پیدا کند.

تحلیل ETH امروز 18 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه سراغ دامیننس اتریوم رفته‌ و آن را در تایم فریم ۴ ساعته مورد تحلیل قرار داده‌ایم ،همانطور که مشاهده می‌کنید طبق انتظاری که داشتیم این شاخص تا ناحیه باکس سبز که یک ناحیه حمایتی و معتبر مد نظر ما قرار دارد، اصلاح کرده است و گفتیم که اگر در این نواحی الگوی صعودی دیده شود ،انتظار داریم که مجدد دامیننس اتریوم شروع به رشد کند و تا باکس سبز بالا پیش برود.
دوستان عزیز در حال حاضر شاهد یک الگوی صعودی نیز هستیم اما آن قدرت لازم که مد نظر بنده می‌باشد را ندارد ولی با این وجود احتمال رشد این شاخص را بالا برده است و می‌شود که توقع داشت شروع به رشد کند.
نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که محدوده باکس سبز اهمیت بالایی را دارد و در صورت از دست رفتن آن ناحیه ،روند دامیننس اتریوم نزولی خواهد شد.دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 18 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت دارم خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید ،امروز هم با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم، همانطور که طی روزهای گذشته خدمتتون عرض کردم از آنجایی که روند اتریوم صعودی بوده ،ما نیز یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم و اخیراً آن ترند لاین صعودی بریک و شکسته شده به سمت پایین و پولبک هم نیز زده شده و انتظار، مقداری افت قیمت اتریوم را داشتیم که دقیقاً این اتفاق رخ داده است.
دوستان عزیز با وجود اینکه ترند لاین صعودی از دست رفته است هنوز نمی‌توان گفت که روند اتریوم نزولی شده و انتظار داریم که بین باکس سبز و ترند لاین صعودی نیز شاهد نوسان قیمت باشیم اما اگر در بُعد بزرگتری به چارت نگاه کنیم، شاهد تشکیل یک تریدینگ رنج بزرگ بین باکس سبز و خط قرمز رنگ نیز هستیم ،دوستان توجه داشته باشید که امروز ،حجم مارکت نیز بسیار پایین و به همین علت H و L کندل‌ها به راحتی بریک می‌شوند و در حالت کلی امروز مناسب ترید نیست.

تحلیل ETH امروز 17 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به سراغ دامیننس اتریوم رفته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعت مورد بررسی قرار داده‌ایم، همانطور که مشاهده می‌کنید طبق تحلیلی که داشته‌ایم، این شاخص بعد از بریک و شکست کف کانال صعودی نیز شروع به افت کرده و به ناحیه مد نظر ما یعنی باکس سبز رنگ نیز رسیده که گفتیم آن ناحیه بعنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و اگر الگوهای صعودی را ببینیم ،انتظار داریم که شروع به رشد کرده و به طرف باکس سبز بالا نیز حرکت کند.
دوستان هنوز در حال حاضر در محدوده باکس سبز همچنان الگوی صعودی معتبری تشکیل نشده، اما اگر آن الگو شکل بگیرد، انتظار داریم که این رشد تا ناحیه باکس سبز بالا ادامه داشته باشد و ما شاهد یک روند رنج بین این دو ناحیه سبز نیز باشیم.دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 17 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

سلام و عرض وقت بخیر دارم خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید ،با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم، همانطور که طی روزهای گذشته خدمتتون عرض کردم از آنجایی که روند اتریوم صعودی بوده ،ما نیز یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم و اخیراً آن ترند لاین صعودی بریک و شکسته شده به سمت پایین و پولبک هم نیز زده شده و انتظار، مقداری افت قیمت اتریوم را داشتیم که دقیقاً این اتفاق رخ داده است.
دوستان عزیز با وجود اینکه ترند لاین صعودی از دست رفته است هنوز نمی‌توان گفت که روند اتریوم نزولی شده و انتظار داریم که بین باکس سبز و ترند لاین صعودی نیز شاهد نوسان قیمت باشیم اما اگر در بُعد بزرگتری به چارت نگاه کنیم، شاهد تشکیل یک تریدینگ رنج بزرگ بین باکس سبز و خط قرمز رنگ نیز هستیم ،دوستان توجه داشته باشید که شرایط فعلی ،مقداری پرریسک بوده و حتماً با مدیریت سرمایه و قرار دادن استاپ لاس وارد معامله بشوید.

تحلیل ETH امروز 16 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به سراغ دامیننس اتریوم رفته‌ایم و آن را در تایم فریم ۴ ساعت مورد بررسی قرار داده‌ایم، همانطور که مشاهده می‌کنید طبق تحلیلی که داشته‌ایم، این شاخص بعد از بریک و شکست کف کانال صعودی نیز شروع به افت کرده و به ناحیه مد نظر ما یعنی باکس سبز رنگ نیز رسیده که گفتیم آن ناحیه بعنوان یک حمایت مهم و ماژور مد نظر ما قرار دارد و اگر الگوهای صعودی را ببینیم ،انتظار داریم که شروع به رشد کرده و به طرف باکس سبز نیز حرکت کند.
دوستان عزیز در حال حاضر در ناحیه باکس سبز همچنان الگوی صعودی معتبری تشکیل نشده اما اگر کندل فعلی با بدنه بزرگ سبز ،بسته شود انتظار داریم که این رشد تا ناحیه باکس سبز بالا ادامه داشته باشد و ما شاهد یک تریدینگ رنج بین این دو ناحیه سبز نیز باشیم.دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 16 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۵ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید ،با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم ،همانطور که مشاهده می‌کنید ما برای اتریوم یک ترند لاین صعودی بلند مدت رسم کرده بودیم ،که اخیراً در آخرین لگ نزولی آن ترند لاین بریک شده به سمت پایین و بعد از آن ساختاری شبیه به پولبک را نیز داریم و می‌توان انتظار داشت که مجدد قیمت اتریوم تا ناحیه باکس سبز نیز افت پیدا کند.
دوستان عزیز توجه داشته باشید تا زمانی که ناحیه باکس سبز از دست نرود ،نمیتوان گفت که روند اتریوم نزولی شده است ، اگر با دقت بیشتری به چارت نگاه کنیم می‌توانیم یک تریدینگ رنج بزرگ را بین باکس سبز و خط قرمز رنگ نیز داشته باشیم ،که در حال حاضر فعلاً لگ های اصلی بین این دو ناحیه تشکیل شده‌اند و همچنان انتظار نوسان بین آن دو ناحیه را داریم.

تحلیل ETH امروز 15 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۱۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه به سراغ دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته رفته‌ایم و آن را مورد بررسی قرار داده‌ایم همانطور که مشاهده می‌کنید، ناحیه کف کانال صعودی رسم شده ،شکسته شده به سمت پایین و انتظار داشتیم که دامیننس اتریوم تا باکس سبز نیز شروع به افت کند و همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً طبق تحلیل عمل کرده و به هدف مد نظر ما نیز رسیده است.
در حال حاضر هنوز الگوی صعودی مهمی تشکیل نشده و اگر آن الگو را ببینیم در نواحی فعلی، احتمال تشکیل تریدینگ رنج بین آن دو باکس سبز نیز وجود دارد و در صورت از دست رفتن باکس سبز تحلیلمان را آپدیت خواهیم کرد.دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید،موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 15 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

سلام و عرض وقت بخیر دارم خدمت شما همراهان همیشگی ,مثل همیشه با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم, همانطور که طی روزهای گذشته خدمتتان عرض کردیم روند اتریوم صعودی بوده و به دنبال آن ما یک ترند لاین صعودی بلند مدت نیز رسم کرده‌ایم و اخیراً آخرین لگ صعودی تشکیل شده، بعد از برخورد با ناحیه مقاومتی خط قرمز ،شروع به اصلاح کرده و گفتیم که انتظار داریم این اصلاح تا ترند لاین صعودی میتواند ادامه داشته باشد ،همانطور که مشاهده می‌کنید این اتفاق رخ داده به نحوی که ترند لاین صعودی نیز شکسته شده به سمت پایین.
در حال حاضر محدوده باکس سبز نیز نقش حمایت معتبری را برای ما دارد، چرا که در گذشته چندین بار ما شاهد تقاضا در این ناحیه بوده‌ایم و توجه داشته باشید که تا زمانی که باکس سبز حفظ شود، روند اتریوم نزولی نخواهد شد و نکته دیگر اینکه با تشکیل الگوی صعودی قوی در ناحیه باکس سبز ,ایجاد تریدینگ رنج بین باکس سبز و خط قرمز رنگ نیز محتمل است.

تحلیل ETH امروز 14 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه دامیننس اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم ،همانطور که مشاهده می‌کنید طبق انتظاری که داشته‌ایم این شاخص تا ناحیه کف کانال صعودی اصلاح کرد و آن ناحیه شکسته شد به سمت پایین و دیروز گفتیم که توقع داریم این شاخص خود را به ناحیه باکس سبز پایین نیز برساند، دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است و این شاخص وارد ناحیه باکس سبز گردیده که نقش حمایت معتبری را برای ما دارد.
دوستان عزیز در حال حاضر اگر در ناحیه باکس سبز الگوی صعودی قوی تشکیل شود ،احتمال تشکیل تریدینگ رنج بین دو باکس سبز نیز وجود دارد و توجه داشته باشید که اگر آخرین باکس سبز نیز از دست برود، روند دامیننس اتریوم نزولی خواهد شد.

دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید،موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 14 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که سلامت باشید، مثل هر روز با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم ، همانگونه که طی روزهای گذشته خدمتتان عرض کردم روند اصلی اتریوم صعودی بوده و به دنبال آن ما یک ترند لاین صعودی نیز رسم کرده‌ایم و سه ناحیه مهم در حال حاضر مد نظر ما قرار گرفته که شامل: ترند لاین صعودی ، باکس قرمز و خط قرمز رنگ نیز می‌باشد و توقع داریم، واکنش و برگشت را در این ناحیه‌ها ،برای قیمت اتریوم داشته باشیم.
دوستان عزیز دیروز قیمت اتریوم مجدد شروع به رشد کرده و به ناحیه خط قرمز نیز رسید و انتظار داشتیم که واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کند و دقیقاً می‌بینید آنچه که گفتیم رخ داده است ، توجه داشته باشید که هم اکنون باکس قرمز نقش حمایت را دارد، ( قیمت اگر بالای باکس قرمز باشد، این باکس نقش حمایتی را ایفا می‌کند و اگر قیمت پایین‌تر از این باکس باشد ،باکس قرمز نیز نقش مقاومت را دارد ) ،همچنان انتظار داریم شاهد نوسان قیمت بین این سه ناحیه باشیم.

تحلیل ETH امروز 13 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، همانطور که انتظار داشتیم با از دست رفتن باکس سبز بالایی، این شاخص به ناحیه کف کانال صعودی رسید و در حال حاضر شاهد بریک و شکست کف کانال هستیم و یک پولبک هم نیز به آن ناحیه زده شده است و توقع داریم که این شاخص خود را به ناحیه باکس سبز که به عنوان یک حمایت معتبر مد نظرمان قرار دارد نیز برساند.
دوستان عزیز اگر این شاخص قبل از رسیدن به باکس سبز ،شروع به رشد کند، ما کانال را آپدیت و گسترده تر می‌کنیم و اگر دامیننس اتریوم وارد ناحیه باکس سبز شود، تشکیل تردینگ رنج را محتمل می‌دانیم.

تحلیل ETH.D امروز 13 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز زوم ارزی امیدوار هستیم که حالتون خوب باشه، با تحلیل ارز اتریوم همراهتان هستیم ،همانطور که طی روزهای گذشته خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این ارز در تایم فریم ۴ ساعته صعودی بوده و اخیراً بعد از رشدی که داشته ،انتظار داشتیم از محدوده مقاومت خط قرمز ،شروع به اصلاح کند ، این اتفاق رخ داده است ،گفتیم که محدوده باکس قرمز و ترند لاین صعودی حمایت‌های معتبری برای ما هستند و انتظار داریم در این نواحی شاهد برگشت قیمت باشیم.
دوستان عزیز با وجود کلوز پایین‌تر از محدوده باکس قرمز، تثبیت را در زیر این ناحیه اتفاق نیفتاد ، اما شاهد الگوهای صعودی بوده و قیمت این ارز شروع به رشد کرده و خود را مجدد به ناحیه مقاومتی خط قرمز رنگ نیز رسانده است ، توجه کنید که همچنان انتظار داریم شاهد نوسان قیمت، بین ترند لاین صعودی، باکس قرمز و خط قرمز رنگ نیز باشیم، اما به هر حال از هر طرفی که بریک و شکست حاصل شود ،ما تحلیلمان را آپدیت خواهیم کرد.

تحلیل ETH امروز 12 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعته بررسی کرده‌ایم ، همانطور که روزهای گذشته نیز خدمتتان عرض کردم بعد از عبور از ناحیه باکس سبز ،در مقاومت سقف کانال صعودی قرار دارد و در این ناحیه انتظار اصلاح داریم.
دوستان عزیز تحلیلمان طبق سناریو دوم حرکت کرد است ( سناریو دوم از این قرار بود که اگر محدوده باکس سبز از دست برود ، انتظار داریم که اصلاح تا کف کانال صعودی ادامه یابد ) و دامیننس اتریوم به ناحیه کف کانال نیز رسیده است و در ادامه شاهد بریک و شکست کف کانال صعودی نیز هستیم، توجه کنید که در حال حاضر تا زمانی که محدوده باکس سبز که به عنوان حمایت معتبر لحاظ گردیده، حفظ شود نمی‌توان گفت که روند دامیننس اتریوم نزولی شده است.
دوستان عزیز با کامنت‌هاتون از ما حمایت میکنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 12 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز زوم ارزی ابتدا آغاز سال نو میلادی را خدمتتان تبریک عرض میکنیم و در ادامه با تحلیل ارز اتریوم همراهتان هستیم ،همانطور که طی روزهای گذشته خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این ارز در تایم فریم ۴ ساعته صعودی بوده و اخیراً بعد از رشدی که داشته ،انتظار داشتیم از محدوده مقاومت خط قرمز ،شروع به اصلاح کند ، این اتفاق رخ داده است ،گفتیم که محدوده باکس قرمز و ترند لاین صعودی حمایت‌های معتبری برای ما هستند و انتظار داریم در این نواحی شاهد برگشت قیمت باشیم.
در حال حاضر محدوده باکس قرمز میشود گفت که از دست رفته و انتظار داریم که قیمت اتریوم تا ترند لاین صعودی نیز افت پیدا کند ، اما توجه داشته باشید که تمام این نزول‌ها فعلا در قالب اصلاح هستند و روند اصلی، صعودی نیز می‌باشد و هر زمان که ترند لاین صعودی از دست برود، روند صعودی نیز متوقف گردیده است.

تحلیل ETH امروز 11 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعته بررسی کرده‌ایم ، همانطور که روزهای گذشته نیز خدمتتان عرض کردم بعد از عبور از ناحیه باکس سبز ،در مقاومت سقف کانال صعودی قرار دارد و در این ناحیه انتظار اصلاح داریم.
به همین منظور دو سناریو در نظر گرفتیم که ،سناریوی اول، تشکیل پولک به باکس سبز و سپس رشد دامیننس اتریوم تا خط قرمز رنگ ، سناریو دوم از این قرار بود که اگر محدوده باکس سبز از دست برود ، انتظار داریم که اصلاح تا کف کانال صعودی ادامه یابد، همانطور که مشاهده می‌کنیم سناریو دوم در حال رخ دادن است و دامیننس اتریوم می‌تواند ، حداقل تا کف کانال کاهش پیدا کند‌. دوستان عزیز با کامنت‌هاتون از ما حمایت میکنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 11 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوار هستیم که حالتون خوب باشه، با تحلیل ارز اتریوم همراهتان هستیم ،همانطور که طی روزهای گذشته خدمتتان عرض کردیم روند اصلی این ارز در تایم فریم ۴ ساعته صعودی بوده و اخیراً بعد از رشدی که داشته ،انتظار داشتیم از محدوده مقاومت خط قرمز ،شروع به اصلاح کند ، این اتفاق رخ داده است ،گفتیم که محدوده باکس قرمز و ترند لاین صعودی حمایت‌های معتبری برای ما هستند و انتظار داریم در این نواحی شاهد برگشت قیمت باشیم.
در حال حاضر محدوده باکس قرمز میشود گفت که از دست رفته و انتظار داریم که قیمت اتریوم تا ترند لاین صعودی نیز افت پیدا کند ، اما توجه داشته باشید که تمام این نزول‌ها در قالب اصلاح هستند و روند اصلی، صعودی نیز می‌باشد.

تحلیل ETH امروز 10 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعته بررسی کرده‌ایم ، همانطور که روزهای گذشته نیز خدمتتان عرض کردم بعد از عبور از ناحیه باکس سبز ،در مقاومت سقف کانال صعودی قرار دارد و در این ناحیه انتظار اصلاح داریم.
به همین منظور دو سناریو در نظر گرفتیم که ،سناریوی اول، تشکیل پولک به باکس سبز و سپس رشد دامیننس اتریوم تا خط قرمز رنگ ، سناریو دوم از این قرار بود که اگر محدوده باکس سبز از دست برود ، انتظار داریم که اصلاح تا کف کانال صعودی ادامه یابد، همانطور که مشاهده می‌کنیم سناریو دوم در حال رخ دادن است و دامیننس اتریوم می‌تواند ، حداقل تا کف کانال کاهش پیدا کند‌.دوستان عزیز لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید ، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ETH.D امروز 10 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۹ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی مثل هر روز قصد داریم اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم ،لطفاً همراه ما باشید ، همانطور که در روزهای گذشته نیز گفتیم روند اصلی اتریوم صعودی می‌باشد و به همین منظور ما یک ترند لاین صعودی بلند مدت رسم کرده‌ایم، اخیرا قیمت اتریوم مجدد شروع به رشد کرده و به ناحیه مقاومتی خط قرمز رنگ رسیده و توقع داشتیم که واکنش دهد و شروع به اصلاح کند و دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است.
دوستان عزیز محدوده باکس قرمز که در گذشته مقاومت بوده ،در حال حاضر نقش حمایت را ایفا می‌کند و سپس سقف کانال نزولی و ترند لاین صعودی ،حمایت‌های معتبر بعدی هستند که اگر در این نواحی الگوهای صعودی را ببینیم، انتظار داریم مجدد قیمت اتریوم رشد کرده و در قدم اول به خط قرمز رنگ نیز برسد.

تحلیل ETH امروز9 دی 1402
تحلیل ETH امروز۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم ،همانطور که در روزهای گذشته خدمتتان عرض کردم، روند دامیننس تتر با شکست باکس قرمز به طرف بالا، از نزولی به صعودی تغییر گردیده و به دنبال آن ما نیز، یک کانال صعودی رسم کرده‌ایم ،اخیرا این شاخص با شکست ناحیه باکس سبز وارد تریدینگ رنج گذشته شد ،که بعد از آن انتظار اصلاح و پولک را داشتیم، مشاهده میکنید، آنچه که گفتیم رخ داده است.
دوستان عزیز اگر از ناحیه باکس سبز الگوهای صعودی دیده شود، انتظار داریم که این شاخص به طرف سقف تریدینگ رنج یعنی خط قرمز حرکت کند ،در غیر این صورت اگر باکس سبز از دست برود ، توقع داریم تا کف کانال صعودی دامیننس تتر شروع به اصلاح کند.
دوستان عزیز موفق پر سود باشید و با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل ETH.D امروز9 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۸ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم ،همانطور که روزهای گذشته هم خدمتتون عرض کردیم ، روند اصلی اتریوم صعودی می‌باشد و دیروز بعد از آن که قیمت اتریوم شروع به رشد کرده بود و به ناحیه مقاومتی خط قرمز رنگ رسید ، گفتیم که توقع داریم از این ناحیه شروع به اصلاح کند ، که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است.
در حال حاضر قیمت به ناحیه باکس قرمز رنگ رسیده و واکنش نشان داده چرا که درگذشت مقاومت بوده و حال نقش حمایت را برای ما ایفا می‌کند ، توجه داشته باشید که اگر باکس قرمز شکسته شود به سمت پایین ، افت قیمت اتریوم تا ترند لاین صعودی نیز محتمل است.

تحلیل ETH امروز 8 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامینس اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، همانطور که روزهای گذشته‌ام خدمتتان عرض کردیم ،با شکست باکس قرمز به سمت بالا و روند این شاخص به صعودی تغییر کرده است و به همین منظور ما یک کانال صعودی رسم کرده و دیروز اتریوم ،با شکست محدوده باکس سبز، وارد ناحیه تریدینگ رنج گذشته شد و گفتیم که انتظار داریم، شاهد پولبک و اصلاح باشیم، که دقیقاً آنچه که گفتیم در حال رخ دادن است.
در حال حاضر اگر دامیننس اتریوم در ناحیه باکس سبز ،که به عنوان کف تردینگ رنج گذشته مد نظر ما قرار دارد، برگشت داشته و در آن ناحیه الگوهای صعودی را ببینیم، آن موقع ما انتظار داریم که این شاخص تا محدوده خط قرمز شروع به رشد کند.
دوستان عزیز موفق پر سود باشید و با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل ETH.D امروز 8 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۷ دی ۱۴۰۲

دوستان عزیز و همراهان همیشگی با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم ،همانطور که در گذشته خدمتتان عرض کردیم روند این ارز صعودی می‌باشد و بعد از آنکه از ناحیه کف ترند لاین صعودی شروع به رشد کرد، از ناحیه باکس قرمز که به عنوان مقاومت مد نظر داشتیم، شروع به اصلاح کرد و گفتیم که این اصلاح در قالب یک کانال نزولی می‌باشد و آن اصلاح دیروز ،تا کف ترند لاین صعودی هم پیش رفت، گفتیم که اگر در آن ناحیه الگوهای صعودی ببینیم ،انتظار داریم که مجدد به طرف، باکس قرمز و در نهایت تا خط قرمز رنگ که مقاومت دوم ما می‌باشد، حرکت کرده و به آنها برسد.
همانطور که مستحضر هستید، آنچه که گفتیم اتفاق افتاده و در حال حاضر قیمت در محدوده مقاومتی دوم ما قرار دارد و اگر الگوهای اصلاحی تشکیل شود ،انتظار داریم که قیمت اتریوم شروع به اصلاح کند.

تحلیل ETH امروز 7 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی قرار داده‌ایم، اخیرا از محدوده مقاومتی باکس قرمز رنگ که به عنوان مقاومت مد نظر داشته‌ایم ،شروع به اصلاح کرد و گفتیم که انتظار داریم تا محدوده‌های باکس سبز ادامه داشته باشد و دقیقاً آن اتفاق افتاد و از ناحیه باکس سبز اول ،شاهد رشد این شاخص بوده‌ایم به طوری که ترند لاین نزولی شکسته شده به سمت بالا و در مرحله بعد باکس قرمز رنگ که اهمیت بسیار بالایی برای ما داشت، آن هم به طرف بالا شکسته شده است.
در حال حاضر این شاخص روندی صعودی به همراه دارد و وارد محدوده تریدینگ رنج گذشته شده است که اگر شاهد پولبک به ناحیه کف تردینگ رنج که با باکس سبز مشخص کرده‌ایم،باشیم و بعد از آن الگوی صعودی را ببینیم ،در آنجا انتظار داریم که این شاخص مجدد شروع به رشد کرده و به طرف سقف تردینگ، رنج یعنی خط قرمز رنگ حرکت کند.

تحلیل ETH.D امروز 7 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۶ دی ۱۴۰۲

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدواریم که حالتون خوب باشد ، با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همراهتان هستیم ، همانطور که در گذشته هم خدمتتان عرض کردیم ،روند فعلی این ارز صعودی بوده و به همین منظور ما یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم ،اخیراً قیمت با برخورد به کف ترند لاین صعودی شروع به رشد کرده و خط روند نزولی را که رسم کرده بودیم ،به سمت بالا شکسته و به محدوده مقاومتی باکس قرمز رنگ رسیده و انتظار داشتیم که از آنجا شاهد واکنش و اصلاح باشیم، که دقیقاً این اتفاق افتاده است.
آن اصلاح در قالب یک کانال نزولی شکل گرفته است و در حال حاضر قیمت در ناحیه کف ترند لاین صعودی قرار دارد ، توجه داشته باشید در صورت مشاهده الگوهای صعودی انتظار داریم که، قیمت اتریوم رشد پیدا کند و در غیر این صورت اگر ترند لاین صعودی به طرف پایین شکسته شود، روند صعودی متوقف گردیده و افت قیمت اتریوم را به همراه خواهیم داشت.

تحلیل ETH امروز 6 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته روندی کاملاً نزولی داشته، چرا که سقف‌ها پایین‌تر از سقف قبلی و کف ها پایین‌تر از کف قبلی هستند و به دنبال آن ما یک ترند لاین نزولی نیز رسم کرده‌ایم.
انتظار داشتیم از محدوده باکس قرمز شاهد اصلاح این شاخص باشیم و گفتیم که تا ناحیه‌های باکس سبز، حداقل می‌تواند ادامه داشته باشد ،که دقیقاً آنچه که گفتیم اتفاق افتاده است. نکته‌ای که بسیار مهم می‌باشد و می‌بایست به آن توجه کرد این است که احتمال تشکیل تردینگ رنج بین باکس قرمز و باکس سبز آخر ، وجود دارد و نکته دیگر ، تا زمانی که باکس قرمز رنگ به طرف بالا شکسته نشود ، ترند دامیننس اتریوم صعودی نخواهد شد.
دوستان عزیز موفق پر سود باشید و با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل ETH.D امروز 6 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۵ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی مثل همیشه قصد داریم اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعت مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم همراه ما باشید ،همانطور که عرض کردیم قیمت اتریوم ترند لاین نزولی را به سمت بالا شکسته و انتظار داشتیم که به محدوده باکس قرمز برسد، که به عنوان مقاومت اول در نظر گرفته بودیم و بعد از آنکه به این محدوده رسید ،انتظار اصلاح داشتیم که آن هم اتفاق افتاده است.
در حال حاضر اصلاحی در قالب کانال نزولی تشکیل داده که انتظار داریم، بین سقف و کف آن کانال نوسان قیمت را ببینیم و اگر کانال نزولی به طرف بالا شکسته شود قیمت اتریوم می‌تواند رشد پیدا کند تا مقاومت‌های تعیین شده و به آنها برسد.
نکته دیگر این است که اگر ترند لاین صعودی بلند مدت ،شکسته شود به طرف پایین انتظار افت قابل توجه در قیمت اتریوم را داریم.

تحلیل ETH امروز 5 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامینس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته را مورد بررسی قرار داده‌ایم که روندی کاملاً نزولی دارد و از آنجایی که محدوده باکس قرمز را به عنوان مقاومت در نظر داشتیم، شاهد نزول این شاخص از آن ناحیه هستیم و گفتیم که انتظار داریم دامیننس اتریوم تا محدوده‌های باکس سبز که مشخص کرده‌ایم ،افت داشته باشد که این اتفاق در حال رخ دادن است.
نکته دیگر در این چارت این است که از آنجایی که اخیرا شاهد نزول قدرتمند و بلافاصله بعد از آن رشد قدرتمند را داشته ایم، احتمال تشکیل تردینگ رنج بین باکس قرمز و باکس سبز دوم محتمل است.

تحلیل ETH.D امروز 5 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۵ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز زوم ارزی قصد داریم اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم لطفاً همراه ما باشید روند اصلی اتریوم در حال حاضر صعودی می‌باشد و ما به دنبال آن ،یک ترند لاین صعودی رسم کرده‌ایم ،از آنجایی که اخیراً اصلاحی را در قالب ترند نزولی داشته، به همین خاطر یک ترند لاین نزولی هم رسم کرده‌ایم و گفتیم که اگر ترند لاین نزولی شکسته شود به سمت بالا ،قیمت می‌تواند به باکس قرمز رنگ برسد ،که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است
هم اکنون در ناحیه باکس قرمز قیمت در حال استراحت است و اگر الگوهای صعودی را ببینیم، رشد قیمت اتریوم تا خط قرمز که بعنوان مقاومت دوم تعیین شده، محتمل است و اگر باکس قرمز شکسته شود به سمت پایین انتظار افت قیمت ،تا ترند لاین صعودی را داریم.

تحلیل ETH امروز 4 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته دارای یک روند کاملا نزولی می‌باشد ،طی روزهای گذشته همانطور که انتظار داشتیم از محدوده باکس سبز شروع به رشد کرده و خود را به محدوده مقاومتی باکس قرمز رسانده و از آنجا دوباره شروع به اصلاح کرده است.
توجه داشته باشید، از آنجایی که نزول قیمت همراه با فشار بوده و رشد اخیر این شاخص هم با قدرت صورت گرفته، تشکیل تریدینگ رنج ،بین باکس قرمز و باکس سبز دوم محتمل است و اگر این شاخص محدوده باکس قرمز را به سمت بالا بشکند، روند صعودی خواهد شد.

تحلیل ETH.D امروز 4 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز و مرزی با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم ،ما را همراهی کنید همانطور که در روزهای گذشته خدمتتان عرض کردم انتظار داشتیم که، اگر ترند لاین نزولی شکسته شود به سمت بالا ،قیمت اتریوم خود را می‌تواند تا محدوده باکس قرمز برساند و در آنجا مقداری شاهد استراحت آن باشیم ، که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است.
در حال حاضر احتمال تشکیل الگوی مثلث یا پرچم ،در ناحیه باکس قرمز وجود دارد و ما با دیدن الگوهای صعودی انتظار داریم که قیمت اتریوم تا محدوده خط قرمز رنگ رشد پیدا کند و نکته دیگر آنکه، تا زمانی که ترند لاین صعودی ،حفظ شود ،روند اصلی این ارز نزولی نخواهد بود و اصلاح‌های فعلی موقتی هستند.

تحلیل ETH امروز 3 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته را مورد بررسی قرار دادیم که که همانطور که دیروز هم خدمتتان عرض کردم ،روند این شاخص نزولی بوده ،چرا که شاهد از دست رفتن ،کف مهم و معتبر تریدینگ رنج گذشته بوده‌ایم ،از آنجا سقفی پایین‌تر از سقف قبلی و کفی پایین‌تر از کف قبلی تشکیل شد، که به همین خاطر یک ترند لاین نزولی رسم کرده‌ایم.
در حال حاضر این شاخص از محدوده باکس سبز شروع به رشد کرده و گفتیم تا ترند لاین نزولی می‌تواند ادامه داشته باشد، که دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است و از آنجا الگوی اصلاحی دیده‌ایم و انتظار داریم که مجدد تا باکس‌های سبز بعدی افت این شاخص را شاهد باشیم.

تحلیل ETH.D امروز 3 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز زوم ارزی اتریوم را در تایم فریم ۴ ساعته ،مورد بررسی و تحلیل قرار داده‌ایم لطفاً همراه ما باشید، همانطور که در روزهای گذشته خدمتتان عرض کردم ،انتظار داریم که شاهد نوسان قیمت بین ترند لاین صعودی و ترند لاین نزولی باشیم ،که دقیقاً این اتفاق رخ داده است و در ادامه گفتیم که ترند لاین نزولی شکسته شود به سمت بالا، قیمت میتواند تا باکس قرمز که به عنوان مقاومت اول میباشد، رشد کند که دقیقاً آنچه که انتظار داشتیم اتفاق افتاده است.
در حال حاضر انتظار داریم ،در این ناحیه شاهد استراحت اتریوم باشیم و اگر الگوهای صعودی را دیدیم می‌توان گفت که قیمت اتریوم تا مقاومت دوم یعنی خط قرمز پیش میرود.

تحلیل ETH امروز 2 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته یک روند نزولی به خود گرفته است و همانطور که دیروز انتظار داشتیم ،تا محدوده ترند لاین نزولی ،شاهد رشد این شاخص بوده ایم و گفتیم که باکس سبز که در گذشته حمایت بوده، هم اکنون نقش مقاومت را ایفا می‌کند.
در حال حاضر در این ناحیه الگوهای اصلاحی شکل گرفته است و انتظار داریم که این شاخص، یک لگ نزولی دیگر تشکیل دهد، که می‌تواند تا باکس‌های سبز ،که به عنوان حمایت در نظر گرفته‌ایم پیشروی کند.

تحلیل ETH.D امروز 2 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱ دی ۱۴۰۲

دوستان عزیزم ارزی با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته کنارتان هستیم، لطفاً همراه ما باشید ،همانطور که دیروز هم خدمتتان عرض کردم، انتظار نوسان قیمت بین ترند لاین نزولی و ترند لاین صعودی را داریم و دقیقاً این اتفاق افتاده و گفتیم که اگر ترند لاین نزولی شکسته شود به سمت بالا، قیمت می‌تواند خود را به محدوده باکس قرمز که اولین مقاومت می‌باشد ،برساند و حتی می‌تواند تا مقاومت دوم یعنی خط قرمز رنگ پیش رود.
در حال حاضر دقیقاً آنچه که گفتیم ،اتفاق افتاده و قیمت در محدوده باکس قرمز قرار دارد و با کمی استراحت و گذر از این ناحیه میتواند خود را به خط قرمز رنگ هم برساند.

تحلیل ETH امروز 1 دی 1402
تحلیل ETH امروز ۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم ،در تایم فریم ۴ ساعته، همانطور که دیروز هم خدمتتان عرض کردم، ترند این شاخص نزولی می‌باشد ،چرا که شاهد سقف‌های پایین‌تر از سقف قبلی و کف‌های پایین‌تر از کف قبلی می‌باشیم و حمایت‌هایی را هم با خطوط سبز کردیم و دیروز گفتیم که انتظار داریم ،مقداری این شاخص حداقل تا خطوط ترند نزولی که رسم کرده‌ایم، شروع به رشد کند ،که دقیقاً این اتفاق افتاده است و خود را به محدوده باکس سبز که هم اکنون مقاومت می‌باشد ،رسانده است.
در حال حاضر با دیدن الگوهای اصلاحی ،انتظار داریم که این شاخص نزول خود را از سر بگیرد.

تحلیل ETH.D امروز 1 دی 1402
تحلیل ETH.D امروز ۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز زوم ارزی اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته، را مورد بررسی قرار داده‌ایم لطفاً همراه ما باشید ، همانطور که دیروز هم خدمتتان عرض کردیم انتظار نوسان قیمت بین محدوده ترند لاین صعودی و ترند لاین نزولی را داریم و همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً این اتفاق افتاده است.
در حال حاضر همچنان این نوسان ادامه دارد ، نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد این است که ،اگر قیمت، ترند لاین نزولی را به سمت بالا بشکند ،می‌تواند تا مقاومت‌های تعیین شده یعنی باکس قرمز و خط قرمز برسد و اگر قیمت ترند لاین صعودی را به سمت پایین بشکند، انتظار کاهش قابل توجه قیمت اتریوم را داریم.

تحلیل ETH امروز 30 آذر 1402
تحلیل ETH امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته روندی کاملاً نزولی به خود گرفته چرا که کف تریدینگ رنج شکسته شد به سمت پایین و همانطور که انتظار داشتیم ، شاهد افت قابل توجه دامیننس اتریوم هستیم.
در حال حاضر قدرت روند نزولی، بسیار بالاست و حمایت‌هایی که در مسیر قرار دارد را، با خط سبز مشخص کرده ایم.
نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد این است که، فعلاً هرگونه رشد ، مینور و کوچک می‌باشد و انتظار داریم که بعد از آن، ادامه نزول اتفاق بیفتد.

تحلیل ETH.D امروز 30 آذر 1402
تحلیل ETH.D امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز زوم ارزی اتریوم ، در تایم فریم ۴ ساعته را مورد تحلیل و بررسی قرار داده‌ایم ،همانطور که در تحلیل‌های گذشته ترند لاین صعودی و ترند لاین نزولی و البته باکس سبز و باکس قرمز برای ما حمایت و مقاومت های مهم بودند، دقیقاً شما می‌توانید ببینید که قیمت چگونه به این محدوده‌ها واکنش نشان داده و در این نواحی در حال نوسان است.
در حال حاضر ترند اتریوم در این تایم فریم نزولی شده چرا که شاهد تشکیل پایین‌تر از سقف قبلی و کف‌های پایین‌تر از کف قبلی می‌باشیم، اما همچنان ترند لاین صعودی حفظ شده است و در صورتی که این ترند لاین شکسته شود، به سمت پایین، ما انتظار افت و کاهش قیمت قابل توجهی در اتریوم را ،خواهیم داشت.

تحلیل ETH امروز 29 آذر 1402
تحلیل ETH امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که در گذشته گفتیم محدوده کف تریدینگ رنج که با باکس سبز مشخص کرده بودیم شکسته شده و شاهد پول بک به آن ناحیه و در ادامه بریک اوت نزولی بودیم و انتظار داشتیم که دامیننس اتریوم افت بیشتری را متحمل شود که دقیقاً این اتفاق افتاده است.
دوستان عزیز ترند دامیننس اتریوم کاملاً نزولی بوده و باکس سبز بعدی حمایت مهمی بوده که آن را هم این شاخص شکسته به سمت پایین و در حال پولک حمایت از دست رفته است همچنان انتظار داریم که این شاخص افت بیشتری را متحمل شود.

تحلیل ETH.D امروز 29 آذر 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز زوم ارزی اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته ، را مورد بررسی قرار دادیم ،همانطور که در روزهای گذشته گفتیم اگر قیمت پایین‌تر از شدوهای باکس سبز بیایند ما می‌توانیم تایید روند نزولی در اتریوم را دریافت کنیم که در حال حاضر این اتفاق افتاده و و اتریوم در یک روند کاملاً نزولی قرار دارد.
فعلاً تمام رشدهای قیمت و برگشت‌ها ، مینور هستند و بعد از آنها انتظار داریم که اتریوم اصلاح بیشتری را داشته باشد البته هنوز ترند لاین صعودی شکسته نشده اگر این اتفاق رخ دهد انتظار داریم که اتریوم افت قیمت قابل توجهی را متحمل شود.

تحلیل ETH امروز 28 آذر 1402
تحلیل ETH امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

در ادامه دامینس اتریوم را در تایم ۴ ساعته ، مورد بررسی قرار داده‌ایم ،که شواهد نشان می‌دهد که ، محدوده حمایتی باکس سبز از دست رفته و ما شاهد کلوز و همینطور پولک و در ادامه شاهد بریک اوت بوده ایم و به ما می‌گوید تردینگ رنج از کف شکسته شده و انتظار داریم که افت قابل توجهی را این شاخص داشته باشیم.
محدوده باکس سبز ،حمایت بعدی این شاخص می‌باشد و از آنجایی که سقف پایین‌تر از سقف قبلی و کف پایین‌تر از کف قبلی می‌باشد یک ترند لاین نزولی را هم برای آن رسم کرده‌ایم و کاملاً دامیننس اتریوم در یک روند نزولی قرار گرفته است.

تحلیل ETH.D امروز 28 آذر 1402
تحلیل ETH.D امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز زوم ارزی اتریوم ، در تایم فریم ۴ ساعته را مورد بررسی قرار داده‌ایم.
دوباره شاهد کلوز کندل پایین‌تر از محدوده سبز هستیم که یک محدوده حمایتی بسیار با اهمیت می‌باشد برای ما اگر ما شاهد کلوز قیمت پایین‌تر از ترند لاین صعودی هم باشیم می‌توانیم بگوییم که اتریوم در یک روند کاملاً نزولی قرار دارد و انتظار داریم که اتریوم کاهش قیمت قابل توجهی را داشته باشد.
اگر هم از روی ترند لاین صعودی حمایت شود و سقف قبلی خود یعنی باکس قرمز را پس بگیرد تمام انتظارات نزولی بودن اتریوم از بین خواهد رفت.

تحلیل اتریوم امروز 27 آذر 1402
تحلیل اتریوم امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم ، در تایم ۴ ساعته گفتیم که در یک تریدینگ رنج بزرگ قرار دارد و اخیراً در چند کندل گذشته ما شاهد کلوز کندل پایین‌تر از محدوده حمایتی باکس سبز بوده‌ایم و انتظار پولک را داشتیم این اتفاق افتاد و گفتیم که اگر شاهد بریک اوت به سمت پایین باشیم ، انتظار افت این شاخص وجود دارد که دقیقاً این اتفاق در حال روی دادن است.
نکته دیگر اینکه به هر دلیلی را شاهد برگشت شاخص به محدوده تردینگ رنج یعنی بالای باکس سبز باشیم انتظار داریم که دوباره دامیننس اتریوم به طرف سقف تریدینگ رنج حرکت کند.

ETH.D 2023 12 18 08 49 20


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی های عزیز همراه ما هستید، با تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته، همانطور که روزهای گذشته خدمتتون عرض کردم باکس سبز برای ما یک حمایت معتبر و باکس قرمز یک مقاومت مهم می‌باشد و واکنش قیمت را به این محدوده‌ها می‌بینید.
از آنجایی که ما شاهد تشکیل شدن سقف‌های پایین‌تر از سقف قبلی و کف‌های پایین‌تر از کف قبلی هستیم می‌توانیم اولین نشانه برای آغاز روند نزولی در اتریوم را دریافت کنیم اما تا زمانی که باکس سبز و ترند لاین صعودی حفظ شوند ، ما نمی‌توانیم با قطعیت صحبت از روند نزولی کنیم.

تحلیل اتریوم امروز 26 آذر 1402
تحلیل اتریوم امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم، همانطور که قبلاً هم گفته‌ایم در تایم ۴ ساعته ، در یک تریدینگ رنج بزرگ میباشد و اخیراً در چند کندل گذشته ما شاهد کلوز قیمت پایین‌تر از محدوده کف و حمایت باکس سبز بوده‌ایم.
ما هنوز نمی‌توانیم بگوییم که این سطح از دست رفته چرا که باید شاهد پولبک و بریک اوت به سمت پایین باشیم و اگر شاخص برگردد و وارد تریدینگ رنج شود انتظار داریم که تا سقف تردینگ رنج و محدوده‌های مقاومتی که با باکس قرمز و خطوط قرمز برایتان مشخص کردیم پیش رود.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز 26 آذر 1402
تحلیل دامیننس اتریوم امروز ۲۶ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز با تحلیل اتریوم ، در تایم فریم ۴ ساعته ،همراه شما هستیم گفتیم که اتریوم بعد از اینکه به مقاومت خط قرمز رنگ برخورد داشته ، انتظار اصلاح داریم و دقیقاً این اتفاق افتاده و محدوده باکس سبز برای ما نقشه حمایتی داشته و واکنش‌های قیمت را به آن محدوده می‌بینید چرا که در گذشته هم در آنجا ها شاهد حمایت و تقاضا بوده‌ایم، دوباره این اتفاق افتاده و ما شاهد برگشت قیمت هستیم و باکس قرمز نقش حمایت را برای ما داشته ، که گفتیم اگر شکسته شود به سمت بالا می‌تواند تا خط قرمز پیش رود و ما در این صورت یک تریدینگ رنج خواهیم داشت و همینطور گفتیم که اگر از باکس قرمز شاهد اصلاح باشیم اولین نشانه برای آغاز ترند نزولی در اتریوم می‌باشد.
در حال حاضر ن علت که یک سقف پایین‌تر از سقف قبلی برای ما تشکیل شده یک ترند لاین نزولی رسم کرده‌ایم برای اتریوم و همچنان باکس سبز نقش حمایت خودش را دارد و حمایت ترند لاین صعودی را هم مد نظر داریم اگر این محدوده‌ها و این نواحی حمایتی شکسته شوند به سمت پایین ما می‌توانیم شاهد افت زیادی در اتریوم باشیم.

تحلیل اتریوم امروز 25 آذر 1402
تحلیل اتریوم امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته، دارای یک تریدی رنج بزرگ می‌باشد ، که اخیراً لگ نزولی به پایان رسیده و ما شاهد کندل‌های برگشتی بوده‌ایم در محدوده باکس حمایتی که با رنگ سبز برایتان مشخص کرده ایم و انتظار داریم دوباره شاهد یک لگ صعودی دیگر در این تریدینگ رنج باشیم.
توجه داشته باشید که اگر ، از هر طرف این تردینگ رنج شکسته شود انتظار داریم به اندازه عرض آن شاهد رشد یا افت این شاخص باشیم.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز 25 آذر 1402
تحلیل دامیننس اتریوم امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی های عزیز اتریوم را در تایم ۴ ساعته برایتان تحلیل می‌کنم ، عکس سبز رنگ و باکس قرمز رنگ برای ما نقش حمایت و مقاومت را دارند چرا که در گذشته در این ناحیه‌ها ما شاهد تقاضا یا عرضه بوده‌ایم و این محدوده‌ها را ، ما امتداد دادیم و محدوده‌های حمایتی و مقاومتی فعلی را به دست آورده‌ایم.
همانطور که مشاهده می‌کنید ، شاهد نوسان قیمت بین این دو محدوده هستیم و در حال حاضر قیمت در محدوده مقاومتی شروع به اصلاح کرده و می‌تواند تا باکس سبز ادامه پیدا کند ، اگر باکس سبز از دست رود و ما تثبیت زیر این محدوده را داشته باشیم، می‌توانیم بگوییم که روند اتریوم نزولی شده ، چرا که سقف قبلی پایین‌تر از سقف قبلی و کف از کف قبلی پایین‌تر می‌باشد و اگر در ادامه ترند لاین صعودی که برایتان رسم کردیم ، شکسته شود به سمت پایین ما، می‌توانیم شاهد افت بیشتری در اتریوم باشیم.

تحلیل اتریوم امروز 24 آذر 1402
تحلیل اتریوم امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

و در ادامه دامیننس اتریوم در تایم ۴ ساعته را داریم ، گفتیم که در یک تریدینگ رنج بزرگ در حال نوسان می‌باشد و در حال حاضر لگ نزولی به پایان رسیده و از محدوده حمایتی که برایش در نظر داشتیم یعنی باکس سبز کندل های برگشتی را مشاهده می‌کنیم و می‌توان انتظار داشته باشیم ، که یک لگ صعودی جدید برای ما شکل بگیرد.
باکس سبز رنگ به عنوان کف تردینگ رنج و باکس قرمز سقف تردینگ رنج را تشکیل می‌دهند که حمایت و مقاومت‌های بسیار با اهمیتی برای ما هستند.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز 24 آذر 1402
تحلیل دامیننس اتریوم امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز اتریوم در تایم ۴ ساعته همانطور که برایتان رسم کردم محدوده باکس سبز یک حمایت مهم برای ماست که چند بار کلوز را زیر این محدوده داشته‌ایم اما بریک اوت خیر به همین علت شاهد رشد قیمت بوده‌ایم باکس قرمز محدوده مقاومتی می‌باشد و نکته دیگری که در چارت وجود دارد ساخته شدن سقف‌های پایین‌تر از سقف قبلی ته شدن کف‌های پایین‌تر از کف‌های قبلی می‌باشد که هشداری برای آغاز ترند نزولی است اگر قیمت از باکس قرمز شروع به اصلاح کند میتوانیم بگوییم که ترند ما نزولی شده اگر قیمت بالای باکس قرمز رنگ تثبیت دهد می‌تواند تا خط قرمز رشد کند و ما دارای یک روند رنج در اتریوم داریم .

تحلیل اتریوم امروز 23 آذر 1402
تحلیل اتریوم امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که قبلاً هم خدمتتون عرض کردم در یک تریدینگ رنج بزرگ قرار دارد که باکس قرمز رنگ محدوده سقف را تشکیل داده و باکس سبز رنگ محدوده کف و حمایتی ما را ساخته است و انتظار نوسان قیمت بین این دو محدوده و خطوطی که رسم کردیم را داریم در حال حاضر یک نزولی به پایان رسیده و در و شاخص بر روی حمایت خود قرار دارد می‌تواند یک لگ صعودی را تشکیل دهد.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز 23 آذر 1402
تحلیل دامیننس اتریوم امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی های عزیز اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته روند صعودی خودش را متوقف کرده چرا که کلوز را زیر باکس سبز رنگ می‌بینیم و انتظار داریم قیمت تا ترند لاین پیش بیاید و در آنجا شاهد نوسان قیمت برای مدتی بین ترند لاین صعودی و باکس سبز رنگ باشیم و اگر ترند لاین صعودی از دست رود و شکسته شود به سمت پایین ما شاهد افت قیمتی بیشتری در اتریوم خواهیم بود.

تحلیل اتریوم امروز 22 آذر 1402
تحلیل اتریوم امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در تایم ۴ ساعته همچنان در ترینینگ رنج می‌باشد و اخیراً لگ نزولی خودش را به پایان رسانده و به محض رسیدن به محدوده حمایتی باکس سبز واکنش قیمت را می‌بینیم و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که شاهد یک لگ صعودی دیگر در داخل این تریدینگ رنج باشیم.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز 22 آذر 1402


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی های عزیز اتریوم در تایم ۴ ساعته همانطور که قبلاً هم خدمتتون عرض کردم گفتم اگر قیمت به پایین باکس سبز در دل باکس قرمز بیاید انتظار اصلاح قیمت رو داریم و دقیقاً این اتفاق افتاد و باکس سبز رنگ پایین را به عنوان حمایت در نظر گرفتیم و قیمت به این محدوده رسید و ما شاهد واکنش به این محدوده هستیم در حال حاضر روند صعودی متوقف شده و احتمال اینکه تشکیل تریدینگ رنج را در اتریوم ببینیم بسیار بالاست البته تا زمانی که باکس سبز رنگ از دست نرود و اگر این اتفاق بیفتد ما تغییر روند را در این ارز خواهیم داشت

تحلیل اتریوم امروز 21 آذر 1402
تحلیل اتریوم امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در تایم ۴ ساعته یک تریدینگ رنج بزرگ را ساخته و همچنان بین محدوده‌هایی که تعیین کردیم که شامل باکس سبز در کف و باکس قرمز در سقف تی آر ما شاهد نوسان قیمت هستیم و در حال حاضر در لگ نزولی به سر می‌برد و انتظار اینکه تا باکس سبز کاهش رو ما داشته باشیم را داریم از آنجا که در تریدینگ رنج هستیم از هر طرفی شکست حاصل شود به اندازه عرض آن می‌توان شاهد افت یا رشد این شاخص باشیم.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز 21 آذر 1402
تحلیل دامیننس اتریوم امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی‌های عزیز اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که قبلاً هم گفتیم محدوده باکس قرمز رنگ برای ما نقش یک مقاومت بسیار مهم رو دارد و زمانی که قیمت در زیر باکس سبز رنگ در دل باکس قرمز رود انتظار اصلاح بیشتری داریم در قیمت اتریوم و دقیقاً همین اتفاق افتاده و همینطور یک تریدینگ رنج رو هم داشته که او رو هم بریک کرده به سمت پایین و در اصلاح قیمتی به سر می‌برد اتریوم ولی همچنان ترند رو نمی‌توانیم بگوییم که نزولی شده تا زمانی که باکس سبز رنگ دوم حفظ شود و در صورتی که ما کلوز و پولک و بریک اوت دوباره به سمت پایین رو داشته باشیم می‌توانیم بگوییم که ترند کاملاً نزولی شده و انتظار افت بیشتری در اتریوم خواهیم بود

تحلیل اتریوم امروز 20 آذر 1402
تحلیل اتریوم امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته حتی بالاتر کاملاً تشکیل یک تریدینگ رنج رو داده که همونطور که دیروز هم گفتیم در لگ نزولی تی آر به سر می‌برد و انتظار افت این شاخص رو داریم و دقیقاً هم این اتفاق افتاده و به سمت حمایت‌های خودش که در کف تی آر قرار دارد حرکت می‌کند باکس سبز رنگ و قرمز رنگ برای ما بسیار پراهمیت هستند و از هر طرفی که بریک شاخص رو داشته باشیم انتظار می‌توانیم داشته باشیم که به اندازه حداقل عرض روند رنج که تشکیل داده رشد یا نزول شاخص رو داشته باشیم

تحلیل دامیننس اتریوم امروز 20 آذر 1402
تحلیل دامیننس اتریوم امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز چارت اتریوم رو داریم در تایم فریم ۴ ساعته همانطور که دیروز هم خدمتتون عرض کردم باکس قرمز رنگ یک مقاومت اصلی به حساب میاد و بعد از اینکه قیمت به این محدوده رسیده شروع کرده به یک اصلاح قیمتی و زمانی و تشکیل یک تریدینگ رنج رو کاملاً داده بخواهیم با جزئیات بیشتری بررسی کنیم یک تایم فریم پایین‌تر یک ساعته محدوده کف تی‌آر ما باکس سبز رنگ هست و محدوده سقف تردینگ رنج ۲۳۹۲ دلار می‌باشد در حال حاضر انتظار داریم که نوسان قیمت رو بین این دو محدوده داشته باشیم و توجه داشته باشین که یک ترند صعودی رو فعلاً در اتریوم داریم تا زمانی که باکس سبز رنگ حفظ بشه و اگر شکسته بشه به سمت پایین ما تغییر روند رو در اتریوم خواهیم داشت.

تحلیل اتریوم امروز 19آذر 1402
تحلیل اتریوم امروز ۱۹آذر ۱۴۰۲

 

تحلیل دامیننس اتریوم:

یک نگاهی هم به دامیننس اتریوم داریم که گفتیم در تایم فریم ۴ ساعته یک تریدینگ رنج رو تشکیل داده و بین محدوده‌های مهمی که داریم و رسم کردیم شاهد نوسان قیمت هستیم و محدوده کف اصلی تریدینگ رنج ما ۱۷.۲۵ الی ۱۷.۲۹ و محدوده اصلی سقف ۱۸.۱۲ الی ۱۸.۳۰ میباشد در حال حاضر در لگ نزولی خودش به سر می‌بره و شاهد واکنش‌هایی نسبت به میدلاین تریدینگ رنج داریم اما در حالت کلی انتظار این رو داریم تا محدوده‌های کف تی آر کاهش دامیننس اتریوم رو داشته باشیم.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز 19آذر 1402
تحلیل دامیننس اتریوم امروز ۱۹آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۲

 

دوستان عزیز زوم ارزی چارت اتریوم رو داریم در تایم فریم ۴ ساعته همونطور هم که دیروز خدمتتون عرض کردیم باکس قرمز رنگ برای ما یک محدوده مقاومتی بسیار مهم هستش و زمانی که قیمت به این محدوده رسید دقیقاً ما شاهد اصلاح قیمت بودیم حالا چه در بعد قیمتی و هم در بعد زمانی

فعلاً روند کاملاً صعودی هستش برای اتریوم و بعد از اتمام این اصلاح موقت می‌تونیم وارد پوزیشن‌های بای بشیم بر روی این ارز و زمانی می‌توانیم بگیم که اصلاح به پایان رسیده که قیمت ۲۳۷۵ به سمت بالا شکسته بشه و ما کاملاً کلوز و بریک اوت رو ببینیم

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱8 آذر ۱۴۰۲
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

زوم ارزی های عزیز دامیننس اتریوم را داریم در تایم فریم ۴ ساعته همونطور هم که در روزهای قبل گفتیم این نماد کاملاً در یک تریدینگ رنج به سر می‌برد و بین سقف و کف‌هایی که در نظر گرفتیم می‌تواند نوسان قیمت رو داشته باشه محدوده کف اصلی تریدینگ رنج ما ۱۷.۲۴ الی ۱۷.۲۸ و محدوده مقاومتی اصلی در این تریدینگ رنج ۱۸.۱۲ الی ۱۸.۳۰ می‌باشد

تحلیل دامیننس اتریوم ETH امروز ۱8 آذر ۱۴۰۲
تحلیل دامیننس اتریوم ETH امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۲

 

دوستان زوم ارزی عزیز چارت اتریوم رو داریم در تایم فریم ۴ ساعته پیرو صحبت‌هایی که دیروز باهاتون داشتم اتریوم در یک روند کاملاً صعودی به سر می‌بره و اخیراً یک فلت اصلاحی را برای ما تشکیل داده و احتمال اینکه این فلت از سقف شکسته بشه و ادامه رشد رو شاهد باشیم دقیقاً این اتفاق افتاد و در تایم فریم یک ساعته کاملاً این مشهوده که این شکست اتفاق افتاده و ما دوباره شاهد رشد بودیم فعلا همچنان قیمت در حال افزایش هستش اما بعد از اینکه قیمت بالای باکس قرمز رنگ کلوز رو داده اما شاهد شدوهای بسیار بلندی هستیم و هنوز اون تاییدیه‌ای که مد نظر ما بوده به ما نداده و اگر اون تاییدیه‌ای که مد نظر هستش رو ، ما بگیریم در بازار دوباره می‌تونیم شاهد رشد اتریوم باشیم فعلاً هنوز اتریوم در یک محدوده مقاومتی به سر میبره ولی می‌تونیم بگیم که  می‌تواند به رشد خودش ادامه بدهدر حالتی که کاملاً این باکس رو بشکونه پولک بزنه و تاییدیه به ما بده

محدوده حمایتی که برای اتریوم می‌تونیم در نظر بگیریم محدوده ۲۳۲۶ الی ۲۳۴۲ هستش و اگر قیمت از این محدوده پایین‌تر بیاد و کلوز رو ما داشته باشیم شاهد افت قیمت در اتریوم خواهیم بود.

تحلیل اتریوم: 17 اذر 1402
تحلیل اتریوم: ۱۷ اذر ۱۴۰۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

عزیز دامیننس اتریوم در تایم فریم ساعته همونطور که دیروز هم گفتیم در یک تریدینگ رنج به سر می‌بره و کلوز رو ما از کف این تریدینگ رنج داشتیم و تا محدوده حمایتی بدیش پیش رفتش یعنی محدوده ۱۷.۲۵ الی ۱۷.۲۸ و دیروز هم گفتیم که اگر قیمت برگرده و وارد تریدینگ رنج بشه می‌تونه تا سقف تردینگ رنج رشد رو داشته باشیم و کاملاً این اتفاق افتاد و ما برگشت قیمت رو داشتیم به داخل تریدینگ رنج و ما شاهد رشد درصد دامیننس اتریوم تا سقف تریدینگ رنج بودیم محدوده سقف ما ۱۸.۱۳ الی ۱۸.۲۹ هستش و تا زمانی که این سقف شکسته نشه ما نمی‌تونیم بگیم که از حالت تریدینگ رنج خارج شدیم و انتظار رشد دامیننس اتریوم رو نخواهیم داشت در بازار و اگر هم قیمت برگرده به سمت پایین و کف تریدینگ رنج ما رو بشکونه تا زمانی که محدوده ۱۷.۲۵ الی ۱۷.۲۸ شکسته نشه ما همچنان در روند رنج خواهیم باقی ماند و اگر این محدوده شکسته بشه شاهد افت شدیدی در دامینس اتریوم خواهیم بود

تحلیل دامیننس اتریوم: 17 اذر 1402
تحلیل دامیننس اتریوم: ۱۷ اذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته طبق تحلیلی که دیروز داشتیم و گفتیم که یک الگوی اصلاحی رو در مقاومت ما داریم مشاهده می‌کنیم و انتظار داریم که اصلاح قیمتی اتفاق بیفته همین اتفاق با گذشت زمان روی داده و ما شاهد اصلاح قیمت در اتریوم هستیم و در حال حاضر یک فلت اصلاحی رو ما داریم مشاهده می‌کنیم و فعلاً انتظار روند صعودی از اتریوم داریم در صورتی که محدوده حمایتی که عدد ۲۱۸۹ الی ۲۲۹ هستش برای ما حفظ بشه در اون صورت روند اتریوم کاملاً صعودی هستش و ما انتظار برگشت قیمت به سمت بالا رو داریم در اتریوم فعلاً واکنش مثبتی رو نسبت به اندیکاتور مووینگ اوریج ۲۰ داشتیم ولی برای اینکه بگیم اصلاح به پایان رسیده باید قیمت بالاتر از عدد ۲۲۷۶ بره و کلوز کندل رو ما در اونجا ببینیم آنجا می‌تونیم بگیم اصلاح قیمتی به پایان رسیده و اتریوم می‌تونه به رشد خود در تایم فریم ۴ ساعته و یک ساعته ادامه بده نشانه‌هایی که میتونه احتمال پایان دادن اصلاحو بده در تایم فریم یک ساعته کاملاً مشهوده چرا که ما در تایم فریم یک ساعته تشکیل یک وج کف رو داریم و در اونجا یک وج هم برای ما تشکیل داده و مقداری قیمت رشد پیدا کرده ولی همونطور که گفتیم هنوز نمی‌تونیم بگیم که اصلاح به پایان رسیده در صورتی اصلاح به پایان می‌رسه که سقف قبلی لگ اصلاحی خودش رو پس بگیره

تحلیل اتریوم تایم 4ساعته امروز 16 آذر 1402
تحلیل اتریوم تایم ۴ساعته امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۲

 

تحلیل دامیننس اتریوم:

عرض وقت بخیر دارم خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز دامیننس اتریوم رو داریم که اخیراً یک روند رنج رو ایجاد کرده و طی چند کندل گذشته کف این تریدینگ رنج کاملاً شکسته شده و در حال پولک زدن به این کف شکسته شده هستش در این حالت اگر ما الگوهای احی کندلی رو ببینیم می‌تونیم بگیم کاهش درصد دامیننس اتریوم را خواهیم داشت و اگر دوباره برگرده وارد محدوده رنج می‌تونیم انتظار این رو داشته باشیم تا سقف آن محدوده رشد کنه که سقف مد نظر ما برای این تریدینگ رنج عدد ۱۸ درصد هستش و اگر هم ع به اصلاح کنه در همین جا محدوده‌ای که می‌تونیم به عنوان حمایت براش در نظر بگیریم حمایت اول ۱۷.۲۴ و حمایت بعدی۱۷.۱۴ میباشد ولی در کل در حال حاضر احتمال پایین اومدن و کاهش دامیننس اتریوم بسیار بیشتر است

تحلیل دامیننس اتریوم تایم 4ساعته امر.ز 16 آذر 1402
تحلیل دامیننس اتریوم تایم ۴ساعته امر.ز ۱۶ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در تایم فریم یک ساعته یک ناحیه عرضه مشخص کرده بودیم که چندین بار قیمت انریوم را به سمت پایین فرستاده بود در نهایت همان‌طور که گفتم در تحلیل های گذشته ممکن است با باز شدن بازار ناحیه بی اعتبار شود و قیمت به سمت بالا حرکت کند و این اتفاق رخ داد و ناحیه بی اعتبار شد و قیمت به سمت بالا حرکت کرد و تا محدوده قیمتی ۲۲۹۵ دلار هیچ ناحیه دیگری پیش روی خودش ندارد؛ دوستان روند اتریوم هنوز هم به شدت صعودی می‌باشد و هر حرکتی به سمت پایین فقط ممکن است یک اصلاح قیمتی باشد؛ معاملات خرید کم ریسک و عاقلانه می‌باشد ناحیه های تقاضا ای که پیش رو دارد را برای شما عزیزان همان‌طور که در تصویر می‌بینید مشخص کرده ام و اولین ناحیه حدودا قیمت ۲۲۲۰ دلار می‌باشد که می‌توان واکنش ها را به سمت بالا داشته باشیم از این محدوده بعد از گرفتن تاییدیه های کافی حتما وارد معاملات خود بشوید.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.13
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۳

تحلیل دامیننس اتریوم:

تحلیل دامیننس اتریوم ناحیه عرضه ای که داشت را بی اعتبار کرد و به ناحیه عرضه ای که قبلا در تحلیل های گذشته برای شما عزیزان مشخص کرده بودم رسید و کمی به سمت پایین حرکت کرد و یک ناحیه تقاضا جدیدی در تایم فریم یک ساعته تشکیل داده است که فعلا قیمت را کمی به سمت بالا فرستاده است و الان بین دوناحیه عرضه و تقاضا قرار دارد؛ باید توجه داشته باشیم که به ناحیه تقاضا خودش برخورد کرده است و ممکنه تا ناحیه عرضه ای که مشخص کرده ایم خودش را برساند و دوباره به ناحیه واکنش داشته باشد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.13
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۳

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در تایم فریم یک ساعته همان‌طور که در تحلیل گذشته به شما عزیزان گفتم که روند کاملا صعودی می‌باشد و معاملات خرید کم ریسک و عاقلانه تر می‌باشد و یک ناحیه تقاضا مشخص کرده بودیم که برخورد به ناحیه را داشت و به سمت بالا حرکت کرد و هنوز در ناحیه عرضه قرار دارد و یک ناحیه تقاضا جدیدی تشکیل داده است که حدود قیمت ۲۱۰۱ دلار می‌باشد که می‌توان واکنش نسبت به این ناحیه به سمت بالا را داشته باشد؛ اگر این ناحیه عرضه را بی اعتبار کند و بالای این ناحیه کندل ببندد تا حدود قیمت ۲۲۹۴ دلار می‌تواند رشد داشته باشد و در نهایت از این ناحیه واکنش ها را داشته باشیم به‌ سمت پایین اگر هم بی اعتبار نکند روند کاملا صعودی است و با اصلاح های قیمتی که می‌زند شما می‌توانید با رسیدن به نواحی تقاضا بعد از گرفتن تاییدیه وارد معاملات خود بشوید.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.12
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم از ناحیه تقاضا مشخص شده با برخورد به ناحیه به سمت بالا حرکت کرد و ناحیه عرضه خودش را بی اعتبار کرد و به ناحیه عرضه جدیدی رسید که فعلا جلوی رشد دامیننس اتریوم را گرفته است؛ یک ناحیه تقاضا جدیدی تشکیل داده است در تایم فریم یک ساعته که حدودا ۱۷.۷۳ درصد می‌باشد که می‌تواند دامیننس را به سمت بالا حرکت دهد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.12
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در تایم فریم یک ساعته در تحلیل های گزشته یک ناحیه تقاضا برای شما عزیزان مشخص کرده بودم که این ناحیه به وظیفه خودش عمل کرد و قیمت را به سمت بالا تا ناحیه عرضه مشخص شده حرکت داد و حدودا ۴ درصد رشد داشت روند اتریوم صعودی می‌باشد و معاملات خرید کم ریسک تر و عاقلانه تر می‌باشد؛ یک ناحیه تقاضا جدیدی تشکیل داده است در تایم فریم یک ساعته که حدودا قیمت ۲۰۷۵ دلار است که این ناحیه می‌تواند قیمت را به سمت بالا حرکت بدهد؛ و اگر این ناحیه از دست برود قیمت اتریوم می‌تواند تا ناحیه تقاضا بعدی که پیش روی خودش دارد حدود قیمت ۲۰۵۱ دلار ریزش داشته باشد و از این ناحیه واکنش ها را به سمت بالا داشته باشیم.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.11
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۱

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریویم از ناحیه عرضه مشخص شده به سمت پایین حرکت کرد و به ناحیه تقاضا خودش در تایم فریم یک ساعته رسید و جلوی ریزش گرفته شد و فعلا دامیننس را کمی به سمت بالا فرستاده است و اگر این ناحیه بی اعتبار شود دامیننس تا ناحیه تقاضا قبلی که در گذشته مشخص کرده بودیم می‌تواند خودش را برساند و در نهایت از این ناحیه تقاضا حدودا ۱۷.۴۳ درصد واکنش ها را داشته باشیم به سمت بالا بعد از گرفتن تاییدیه های کافی؛ الان بین ناحیه عرضه و تقاضا در تایم فریم یک ساعته قرار دارد و باید صبر کرد واکنش را نسبت به هر کدام دید.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.11
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در تایم فریم یک ساعته از ناحیه عرضه ای که برای آن مشخص کرده بودیم به سمت پایین حرکت کرد و محدوده حمایتی خودش را شکست و الان در ناحیه تقاضا ای که مشخص کرده بودیم قرار دارد و ممکن است این ناحیه را بی اعتبار کند و به سمت پایین تر حرکت کند تا ناحیه تقاضا بعدی که پیش رو دارد که حدودا قیمت ۱۹۸۵ دلار است و می‌توانیم واکنش قیمت را نسبت به ناحیه به سمت بالا داشته باشیم و ناحیه های عرضه ای هم که پیش رو دارد دارای اعتبار هستند و هرکدام می‌توانند به وظیفه خود عمل کنند.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.9
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۹

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم از ناحیه عرضه مشخص شده به سمت پایین حرکت می‌کند و می‌تواند خودش را تا ناحیه تقاضا ای که پیش رو دارد برساند و از ناحیه تقاضا که حدودا ۱۷.۴۵ درصد می‌باشد برساند و از این ناحیه واکنش ها را نسبت به سمت بالا داشته باشیم فعلا بین این دوناحیه قرار دارد و نظر شخصی من اینه که به سمت پایین تا ناحیه تقاضا می‌تواند ریزش داشته باشد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.9
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۹

تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در تایم فریم یک ساعته از ناحیه عرضه ای که مشخص کرده بودم برای شما دوستان عزیزم به سمت پایین حرکت کرد و حدود ۵.۰۱ درصد ریزش داشت و در نهایت به ناحیه تقاضا مشخص شده برخورد کرد و جلوی ریزش گرفته شد و قیمت به سمت بالا حرکت کرد و یک سطح مقاومتی داشتیم که قیمت یک بار بهش برخورد داشته و به سمت پایین حرکت کرد ولی در نهایت شکسته شد و قیمت از ناحیه ای که مشخص کرده بودیم حدود ۴.۰۶ درصد رشد داشت اگر نواحی را مشخص کرده باشید به خوبی از ناحیه ها سود های کافی را گرفته اید و الان بین دو ناحیه عرضه و تقاضا قرار دارد که هر دو ناحیه اعتبار دارند و می‌توانند به وظیفه خود عمل کنند؛ روند در کوتاه مدت ریزشی است فعلا باید صبر کرد و واکنش ها را نسبت به نواحی ببینیم برای ورود به معاملات صبر کنید به یکی از دوناحیه قیمتی که داریم برسد و بعد از تاییدیه های کافی وارد شوید.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.8
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۸

تحلیل دامیننس اتریوم:

تحلیل دامیننس اتریوم در تایم فریم چهار ساعته ناحیه تقاضا ای که داشتیم را بی اعتبار کرد و با برخورد به ناحیه تقاضا بعدی به سمت بالا تا ناحیه عرضه مشخص شده حرکت کرد و الان نزدیک ناحیه عرضه چهار ساعته است و می‌تواند با برخورد به این ناحیه عرضه دوباره به سمت پایین حرکت کند و از طرفی مومنتوم کندل چهار ساعته بسیار قوی و صعودی است و باید واکنش دامیننس را نسبت به این ناحیه ببینیم و جهت روند را مشخص کنیم.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.8
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۸

تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۷ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در تایم فریم یک ساعته اگر تحلیل گزشته بنده را نگاه کرده باشید یک ناحیه عرضه مشخص کرده بودم که گفتم بسیار قوی و پرقدرت است و می‌تواند قیمت را به سمت پایین تا ناحیه های تقاضا ای که دارد برساند و به سمت پایین تا محدوده ای که مشخص کرده بودیم حرکت کرد و در نهایت ناحیه تقاضا محدوده قیمتی حدودا ۱۹۸۵ دلار جلوی ریزش را گرفت و به سمت بالا فرستاده شد یک ناحیه عرضه جدیدی تشکیل شده است که قیمت یک بار به آن برخورد کرده است و می‌تواند جلوی رشد قیمت را بگیرد اتریوم در کوتاه مدت فعلا ریزشی می‌باشد و اگر محدوده قیمت ۱۹۸۵ دلار از دست برود محدوده بعدی که می‌تواند جلوی ریزش قیمت را بگیرد قیمت ۱۹۳۵ است که می‌توانیم از این ناحیه رشد قیمت را ببینیم.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.7
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۷

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم از محدوده عرضه مشخص شده به سمت پایین حرکت کرد و در نهایت به یک ناحیه تقاضا رسید و جلوی ریزش قیمت را گرفت و همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید ناحیه عرضه جدیدی تشکیل داده است ک واکنش قیمت را به ناحیه داشته ایم و الان به بین دوناحیه عرضه و تقاضا قرار دارد و که هردو اعتبار دارند و روند کلی دامیننس در کوتاه مدت ریزشی می‌باشد و اگر این ناحیه عرضه را که پیش رو دارد بی اعتبار کند کمی می‌تواند به سمت بالا تا نواحی بعدی حرکت کند.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.7
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۷

تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در تایم فریم یک ساعته از ناحیه عرضه ای که داشت به سمت پایین حرکت کرد و یک ناحیه تقاضا برای اتریوم مشخص کرده بودیم که قیمت دوبار بهش برخورد داشت و به سمت بالا حرکت کرد و بین دو ناحیه در حال رنج زدن است و به دلیل اینکه یکشنبه است و حجم کمی داخل بازار قرار دارد به نظر بنده با باز شدن بازار روند اصلی مشخص می‌شود؛ اتریوم می‌تواند تا ناحیه های تقاضا که پیش رو دارد ریزش داشته باشد و یک اصلاح قیمتی داشته باشیم از اتریوم بعد از بی اعتبار کردن این ناحیه تقاضا ناحیه بعدی همان‌طور که در تصویر می‌بینید حدودا قیمت ۲۰۳۶ دلار است که می‌توانیم واکنش ها را از این ناحیه داشته باشیم.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.5
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۵

تحلیل دامیننس اتریوم:

تحلیل دامیننس اتریوم در یک ساعته روندی ریزشی به خود دارد و سطح حمایتی خود را از دست داده است و در تایم فریم چهار ساعته اولین ناحیه ای که می‌تواند جلوی ریزش دامیننس را بگیرد حدودا ۱۷.۵۳ درصد می‌باشد که می‌توانیم واکنش ها را از این ناحیه داشته باشیم در تایم فریم یک ساعته هم به ناحیه عرضه جدیدی برخورد کرده و می‌تواند تا ناحیه تقاضا ای که پیش رو دارد ریزش داشته باشد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.5
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۵

تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ آذر ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم ناحیه عرضه و خط روند نزولی که برای آن مشخص کرده بودیم را بی اعتبار کرد و خط روند نزولی خودش را شکست و با پولبکی که به خط روند زد به سمت بالا حرکت کرد و همانطور که در تحلیل های گزشته اگر مشاهده کنید برای شما دوستان عزیزم یک ناحیه عرضه مشخص کرده بودم که به این ناحیه قیمت برخورد کرد و جلوی رشد اتریوم را گرفت و همانطور که در تصویر مشاهده می‌کند ناحیه های تقاضا در تایم فریم یک ساعته تشکیل داده است که با برخورد قیمت به نواحی می‌توانیم واکنش ها را داشته باشیم.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.4
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۴

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم محدوده مقاومتی که برای آن در نظر داشتیم را بی اعتبار کرد و به سمت بالا تا ناحیه عرضه مشخص شده حرکت کرد و جلوی رشد دامیننس اتریوم توسط این ناحیه گرفته شد و به سمت پایین حرکت کرد و ناحیه مقاومتی که برای آن در نظر داشتیم بعد از شکست تبدیل به حمایت شده است و تا زمانی که زیر این محدوده کندل بسته نشود این ناحیه حمایتی اعتبار دارد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.4
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۴

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱ آذر ۱۴۰۲

اتریوم ناحیه عرضه ای که دیروز برخورد کرد و این ناحیه با خط روند نزولی ترکیب شده بود و قدرت زیادی داشت قیمت را به سمت پایین فرستاد تا ناحیه تقاضا ای که مشخص کردم همان‌طور که توقع داشتم این ناحیه پر قدرت بود و قیمت را به سمت پایین حرکت داد؛ از ناحیه تقاضا هم به سمت بالا حرکت کرد و جلوی ریزش گرفته شد و الان بین این دو ناحیه قرار دارد و به نظر خودم میتونه دوباره به سمت بالا تا ناحیه عرضه ای که دارد حرکت کند؛ الان باید صبر کنیم تا به یکی از نواحی برخورد کند و بعد وارد معاملات خود بشویم؛ ناحیه قیمتی ۲۰۰۰ دلار یک ناحیه مقاومتی می‌باشد که باید واکنش ها را نسبت به این ناحیه داشته باشیم و اگر شکسته شود قیمت تا ناحیه عرضه قبلی خودش رشد دارد.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.1
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در تایم فریم چهارساعته خط روند نزولی خودش را شکست ولی باید توجه داشته باشیم که یک محدوده برای شما عزیزان مشخص کرده بودم که الان در ناحیه قرار دارد و این محدوده می‌تواند جلوی رشد دامیننس را بگیرد و دوباره به سمت پایین بفرستد و اگر این ناحیه از دست برود دامیننس رشد خوبی تا محدوده ۱۸.۷۱ درصد میتواند داشته باشد و دوباره از این ناحیه واکنش ها را داشته باشیم.
موفق و پر سود باشید‌.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.9.1
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۹.۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۲

اتریوم در تایم یک ساعته به یک ناحیه عرضه برخورد کرده است و یک خط روندی نزولی دارد که این دو ناحیه باهم ترکیب شدند و قدرت بیشتری گرفته است این محدوده قیمتی و می‌تواند قیمت را تا محدوده حمایتی که قیمت ۱۹۸۰ دلار است برساند و از این ناحیه واکنش ها را داشته باشیم حتی ممکن است این ناحیه را بی اعتبار کند و به سمت پایین تر حرکت کند تا ناحیه بعدی که پیش روی خود دارد که حدودا قیمت ۱۹۵۰ دلار است و از این ناحیه می‌توانیم واکنش های صعودی را برای اتریویم ببینیم؛ الان روند در کوتاه مدت نزولی است و تا محدوده هایی که برای شما دوستان عزیز گفتم می‌تواند ریزش داشته باشد.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.30
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۳۰

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در تایم چهار ساعته یک خط روند نزولی داشت که شکسته شد ولی به یک ناحیه عرضه برخورد کرده است و می‌تواند دوباره به ناحیه تقاضا مشخص شده برگردد و از این محدوده رشد دوباره خودش را انجام بدهد؛ باید توجه داشته باشیم چون خط روند نزولی ما را شکسته دامیننس ممکنه این ناحیه عرضه گه برخورد کرده را بشکند و به سمت بالا حرکت کند.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.30
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۳۰

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۲

اتریوم از ناحیه تقاضا ای که مشخص کردیم به سمت بالا حدود ۵ درصد حرکت کرد و یک ناحیه عرضه و سطح مقاومتی داشت که به آن برخورد داشته است ولی هنوز روند را به سمت پایین نفرستاده است که نشان می‌دهد این ناحیه قدرت زیادی ندارد و ممکن است بی اعتبار شود و قیمت به سمت اهداف بالا تر حرکت کند و حتی تا سقف قبلی خود قیمت را برساند؛ اگر این ناحیه به وظیفه خود عمل کند یک ناحیه تقاضا و یک سطح حمایتی قیمت ۱۹۵۱ دلار داریم که می‌تواند جلوی ریزش قیمت را بگیرد و دوباره به سمت بالا حرکت کند. نواحی مشخص شده هنوز اعتبار دارند و می‌توانید از نواحی به خوبی استفاده کنید. در کوتاه مدت می‌توان گفت روند به سمت پایین ممکن است حرکت کند ولی باید توجه داشته باشیم که در تایم فریم یک ساعته روند اتریوم صعودی می‌باشد.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.29
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۹

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با نزدیک شدن به ناحیه تقاضا ای که مشخص کردیم به سمت بالا حرکت کرد و در تایم فریم یک ساعته یک ناحیه عرضه تشکیل شده است که ممکن است این ناحیه با خط روند نزولی که داریم ترکیب بشود و دامیننس به سمت پایین حرکت کند تا ناحیه تقاضا مشخص شده.
موفق و پرسود باشید..

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.29
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۹

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ آبان ۱۴۰۲

اتریوم از ناحیه عرضه ای که مشخص کرده بودم برای شما دوستان عزیز اگر تحلیل های گزشته را نگاه کرده باشید به ناحیه برخورد کرد و شروع به ریزش کرد و حدود ۸ درصد ریزش داشت و به ناحیه تقاضا ای که در تایم فریم یک ساعته مشخص کرده بودیم رسید و جلوی ریزش قیمت گرفته شد این ناحیه تقاضا حدود قیمت ۱۹۱۲ دلار است که یک ناحیه تقاضا دیگر پایین تر وجود دارد که ۲۰ دلار با این ناحیه اختلاف دارد که حدود قیمت ۱۸۹۲ دلار می‌باشد؛ این دو ناحیه می‌تواند جلوی ریزش قیمت را بگیرد و اتریوم را به سمت بالا حرکت بدهد برای ورود به معامله با این ناحیه تقاضا مشخص شده حتما تاییدیه های کافی را بگیرید و بعد وارد معاملات خود بشوید؛ ناحیه مقاومتی و عرضه ای که پیش روی خودش دارد هم قیمت ۱۹۶۷ دلار است کف حمایتی بوده که شکسته شده و تبدیل به مقاومت شده و با یک ناحیه عرضه ترکیب شده که قدرت بیشتری گرفته است.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.27
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۷

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به ناحیه تقاضا خودش کم کم نزدیک می‌شود و این ناحیه اعتبار و قدرت زیادی دارد که نشانه این است دامیننس را به سمت بالا حرکت دهد و همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید یک خط روند نزولی در تایم فریم چهار ساعته دارد که برای شما عزیزان مشخص کردم که یک بار به خط روند برخورد داشته است و اگر شکسته شود اولین محدوده مقاومتی که دارد حدودا ۱۷.۷۹ درصد است که می‌تواند جلوی رشد دامیننس را بعد از شکست خط روند نزولی که دارد بگیرد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.27
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۷

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۴ آبان ۱۴۰۲

اتریوم در تایم یک ساعته از ناحیه عرضه به سمت پایین حرکت کرد و به ناحیه تقاضا ای که برای شما عزیزان مشخص کرده بودم در تحلیل های قبلی اگر نگاهی بندازید متوجه می‌شوید برخورد کرد و به سمت بالا حرکت کرد و الان بین دو ناحیه عرضه و تقاضا قرار دارد این ناحیه عرضه ای که جدید تشکیل شده است در تایم فریم یک ساعته می‌باشد و حدودا قیمت ۲۰۴۵ دلار است که می‌تواند جای خوبی برای معاملات فروش بعد از گرفتن تاییدیه باشد.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.24
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۴

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در تایم چهار ساعته یک خط روند نزولی برای دامیننس کشیده ام که ممکن است قیمت را به سمت پایین بفرستد ولی الان در یک ناحیه تقاضا چهار ساعته است که برخورد اول به این ناحیه را دارد و ممکن است این ناحیه به وظیفه خودش عمل کند و دامیننس را به سمت بالا حرکت بدهد اما اگر بی اعتبار بشود دامیننس تا محدوده ۱۷.۰۸ درصد ریزش دارد و در نهایت این محدوده بتواند جلوی ریزش را بگیرد و روند صعودی خود را شروع کند.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.24
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۴

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۲

اتریوم در تایم فریم یک ساعته به ناحیه عرضه ای که قبلا هم یک بار تست کرده بود برخورد کرد و به سمت پایین حرکت کرد و حدود ۳.۶۸ درصد ریزش داشت و به ناحیه تقاضا مشخص شده ای که در تصویر می‌بینید برخورد کرد و دوباره خودش را به سمت بالا می‌برد؛ یک ناحیه عرضه جدیدی در یک ساعته تشکیل داده که قیمت ۲۰۹۶ دلار است که جایه خوبی برای معاملات فروش می‌باشد بعد از گرفتن تاییدیه و اگر ناحیه تقاضا ای که داریم و قیمت چند بار به آن برخورد داشته و قدرت این ناحیه پایین آمده است شکسته شود قیمت اتریوم تا ۱۹۱۵ دلار هیچ حمایتی ندارد و اولین ناحیه تقاضا ۱۹۱۵ دلار می‌باشد.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.23
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۳

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در بین دو ناحیه ای که قبلا برای شما عزیزانم مشخص کرده بودم قرار دارد و یک ناحیه تقاضای جدیدی تشکیل داده است در تایم فریم چهار ساعته که با برخورد قیمت به ناحیه می‌توانیم واکنش صعودی از ناحیه داشته باشیم و اگر اعتبار این ناحیه از دست برود همان دو ناحیه عرضه و تقاضا ای که مشخص کرده بودم برای شما عزیزان اعتبار دارد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.23
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۳

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۲

اتریوم یک سقف و کف تشکیل داده است که یک ناحیه عرضه و یک ناحیه تقاضا می‌باشد که هر دو اعتبار دارند و به وظیفه خود عمل می‌کنند و از طرفی اتریوم خط روند صعودی خود را شکسته است و می‌تواند به سمت ناحیه تقاضا و سطح حمایتی پایین تری که دارد خودش را برساند ولی روند کاملا صعودی می‌باشد و هر ریزشی که ببینیم می‌تواند اصلاح قیمتی باشد؛ اگر این ناحیه تقاضا بی اعتبار شود قیمت اتریوم تا ۱۹۲۶ دلار هیچ سطح حمایتی ندارد و اولین سطح تقاضا و حمایتی همین قیمت می‌باشد و می‌توان از این ناحیه واکنش ها را ببینیم.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.22
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۲

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم سطح حمایتی که دیروز برای شما عزیزانم مشخص کرده بودم شکست و در تایم فریم چهار ساعته زیر ناحیه کندل بست و دیگر هیچ ناحیه حمایتی تا محدوده ۱۷.۰۹ درصد ندارد و می‌تواند تا این محدوده ریزش داشته باشد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.22
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۲

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۲

اتریوم در تایم یک ساعته اگر تحلیل دیروز را نگاه کرده باشید یک ناحیه عرضه برای اتریوم در تایم یک ساعته مشخص کرده بودم و یک خط روند صعودی برای شما دوستان عزیز که با برخورد به ناحیه عرضه قیمت به سمت پایین حرکت کرد و خط روند خود را شکست و حدود ۳.۵ درصد ریزش داشت و به ناحیه تقاضا مشخص شده برخورد کرد و به سمت بالا حرکت می‌کند؛ الان بین این دو ناحیه قرار دارد و باید صبر کرد به یکی از این دوناحیه برخورد کند تا در کوتاه مدت روند خود مشخص شود؛ در میان مدت روند کاملا صعودی است و هر ریزشی که دارد می‌تواند اصلاح قیمتی باشد.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.21
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۱

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم یک ناحیه حمایتی چهار ساعته دارد همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید اگر در چهار ساعته کندل زیر این ناحیه ببندد تا محدوده حمایتی حدودا ۱۷.۱۸ درصد ریزش دارد و به سمت پایین حرکت می‌کند و تا این محدوده هیچ ناحیه حمایت کننده ای ندارد باید توجه به کندل چهار ساعته داشته باشیم که روند را مشخص می‌کند صعودی است یا نزولی و ناحیه عرضه ای هم که دارد همان ناحیه قبلی می‌باشد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.21
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۱

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۰ آبان ۱۴۰۲

تحلیل اتریوم در تایم یک ساعته ناحیه عرضه ای که مشخص کرده بودم برای شما عزیزان را بی اعتبار کرد و پر قدرت به سمت بالا حرکت کرد و به ناحیه عرضه ای که بالاتر بود برخورد کرد و جلوی رشد قیمت گرفته شد؛ اتریوم همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید خط روند صعودی خودش را دارد که با ناحیه تقاضا یک ساعته ترکیب شده است؛ روند قیمتی اتریوم صعودی می‌باشد و هر ریزشی که دارد می‌تواند اصلاح قیمتی باشد الان برای ورود به معاملات دو ناحیه عرضه و تقاضا دارد که با برخورد به هرکدام می‌توان واکنش قیمتی را داشته باشیم.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.20
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۰

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم از ناحیه تقاضا ای که برای شما عزیزان مشخص کرده بودم به سمت بالا حرکت کرد و رشد خوبی داشت و در نهایت به یک ناحیه عرضه چهار ساعته برخورد کرد که جلوی رشد روند را گرفت و به سمت پایین حرکت کرد؛ الان بین این دوناحیه قرار دارد که اعتبار زیادی برای ما دارد با رسیدن به هریک از این ناحیه ها می‌توان واکنش ها را داشته باشیم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.20
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۲۰

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۲

اتریوم در تایم فریم یک ساعته همانطور که در تحلیل های قبل برای شما نواحی عرضه و تقاضا ای که مشخص کردم به خوبی به وظیفه خودش عمل کرده است و یک ناحیه جدید تقاضا در تایم یک ساعته تشکیل داده است که حدودا قیمت ۱۸۷۷ دلار می‌باشد که یک برخورد داشته و به سمت بالا حرکت کرده است؛ الان بین دوناحیه عرضه و تقاضا قرار دارد برای ورود به معامله باید صبر کنیم که به یکی از این دوناحیه برخورد کند و با برخورد به هر کدام حتما بعد از تاییدیه های کافی وارد معامله بشوید.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.16
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۶

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در یک ناحیه عرضه قرار دارد که قیمت را به سمت پایین حرکت داده است که این ناحیه با خط روند نزولی هم ترکیب شده و قدرت زیادی به خودش گرفته است؛ می‌تواند تا محدوده ۱۷.۳۸ درصد به سمت پایین حرکت کند و از این ناحیه حمایتی و تقاضا ای که پیش روی خودش دارد واکنش ها را داشته باشیم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.16
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۶

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۲

اتریوم در تحلیل های دیروز اگر نگاه کرده باشید نواحی عرضه و تقاضا ای مشخص کرده بودم برای شما عزیزان که به خوبی به وظیفه خودش عمل کرده است و امیدوارم شما هم از این نواحی به خوبی استفاده کرده باشید؛
اتریوم الان بین دو نواحی قرار دارد و برای باز کردن معامله باید صبر کنید که به نواحی مشخص شده برسد در تایم یک ساعته و یک خط روند صعودی دارد که با شکست این ترند لاین می‌توان بعد از تاییدیه های کافی وارد پوزیشن بشوید دوستان نواحی را شما هم به روی چارت خودتان مشخص کنید که بتوانید از نواحی به خوبی استفاده کنید و سود کنید.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.15
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۵

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در یک ناحیه تقاضا و کف حمایتی قرار دارد که حدودا ۱۷.۵۵ است این کف ک اگر شکسته شود می‌تواند به سمت پایین حرکت کند؛ اگر حمایت بشود و ناحیه تقاضا به وظیفه خودش به خوبی عمل کند دامیننس اتریوم به سمت بالا تا ناحیه عرضه ای که دارد حرکت می‌کند؛ این ناحیه تقاضا با خط روند صعودی که در تصویر می‌بینید ترکیب شده است و باعث می‌شود که قدرت بیشتری بگیرد و به سمت بالا حرکت کند.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.15
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۵

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۴ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۴ آبان ۱۴۰۲

اتریوم ناحیه عرضه اولی خود را که مشخص کرده بودیم و چندیدن بار قیمت به آن برخورد کرد را در نهایت بی اعتبار کرد و به ناحیه بعدی برخورد کرد و الان شروع به ریزش کرده با برخورد به ناحیه و جلوی رشد ناحیه گرفته شده است؛ در تایم یک ساعته یک ناحیه تقاضا تشکیل شده است که با برخورد به آن می‌توان واکنش ازش داشته باشیم این ناحیه از قمیت ۱۸۴۶ دلار تا ۱۸۵۸ دلار می‌باشد.اگر از دست برود یک ناحیه یک ساعته دیگر کمی پایین تر از این ناحیه همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید است که می‌تواند جلوی ریزش را بگیرد.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.14
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۴

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم همان‌طور ک می‌بینید به یک ناحیه عرضه برخورد کرده در تایم یک ساعته و جلوی رشد روند را گرفته است و ممکن است به سمت پایین تا ناحیه تقاضا بسیار پرقدرت در تایم یک ساعته برساند فعلا تاییدیه های کافی برای ریزش را نمیبینم که تصمیم بگیریم نزدیک ناحیه عرضه می‌باشد و ممکن است ریزش و روندی نزولی ببینیم

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.14
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۴

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲

اتریوم ناحیه عرضه ای که برای آن مشخص کردیم بی اعتبار کرد و به ناحیه عرضه بالا ای که تشکیل داده بود در تایم چهار ساعته برخورد کرد و ریزش داشت حدود ۵ درصد و به ناحیه تقاضا ای ک قبلا برای شما مشخص کرده بودم برخورد کرد و این ناحیه بار و بار ها به وظیفه خودش عمل کرد و الان هم قیمت را به سمت بالا حرکت داده؛ قیمت اتریویم در حال حاضر در یک ناحیه عرضه یک ساعته قرار دارد که با گرفتن تاییدیه می‌تواند به سمت پایین حرکت کند تا ناحیه تقاضا مشخص شده.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.13
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۳

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریویم با برخورد به یک ناحیه تقاضا به سمت بالا حرکت کرد و تا محدوده ۱۷.۵۵ درصد هیچ ناحیه عرضه و مقاومتی پیش روی خودش ندارد پس اگر قیمت به سمت بالا حرکت کند اولین محدوده جلو صعود را می‌گیرد همین محدوده است.
اگر ریزش داشته باشد فعلا ناحیه تقاضا ای که مشخص شده را می‌بینید هنوز اعتبار دارد و یک سطح حمایتی می‌باشد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.13
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۱۳

تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۹ آبان ۱۴۰۲

اتریوم به ناحیه تقاضا ای که برای آن رسم کرده بودیم برخورد کرد و به سمت بالا حرکت کرد و ناحیه عرضه که در تایم فریم یک ساعته تشکیل داده بود را بی اعتبار کرد و به یک ناحیه عرضه یک ساعته دیگر برخورد کرد و از این ناحیه عرضه به سمت پایین حرکت کرد هنوز ناحیه حمایتی و تقاضا ای که دارد اعتبار دارد و همین‌طور ناحیه های عرضه که به وظیفه خودشان به خوبی عمل کرده؛ برای ریزش بیشتر باید کف حمایتی ۱۷۵۶ دلار شکسته بشود تا قیمت ریزش بیشتری را به خودش ببیند اگه این کف حمایتی شکسته شود قیمت اتریوم تا ۱۶۸۰ دلار که یک ناحیه تقاضا می‌باشد می‌رسد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.9
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۹

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هم همانطور که می‌بینید در ناحیه عرضه و تقاضا ای که برای آن مشخص کرده بودیم در حال رنج است و دو ناحیه به وظیفه خود به خوبی عمل می‌کنند؛ الان در ناحیه تقاضا قرار داره و ممکن است دامیننس به سمت بالا حرکت کند تا ناحیه عرضه که برای آن مشخص شده است.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.9
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۹

تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۸ آبان ۱۴۰۲

اتریوم پس از برخورد به ناحیه عرضه چهار ساعته که برای شما مشخص کرده بودم ب سمت پایین حرکت کرده است و این ناحیه عرضه چهار ساعته به وظیفه خودش به خوبی عمل می‌کند و قیمت را به سمت پایین هدایت می‌کند اما باید توجه داشته باشیم که کف حمایتی خود را هنوز از دست نداده است که این ناحیه حمایتی قیمت ۱۹۶۰ دلار است و با از دست دادن این محدوده قیمت اتریوم ب سمت پایین حرکت می‌کند و روند ریزشی را می‌توان دید اگر کف حمایتی از دست برود ناحیه تقاضا و حمایت بعدی که پیش روی خودش دارد در تایم فریم چهار ساعته قیمت ۱۶۸۰دلار است.
موفق و پرسود باشید.

 

تحلیل اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.8
تحلیل اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۸

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم از ناحیه تقاضا چهار ساعته که مشخص کرده بودیم همانطور که در تصویر می‌بینید به سمت بالا ب خوبی حرکت کرد و ناحیه به وظیفه خودش عمل کرد و میتونه رشد خوبی داشته باشد تا محدوده ۱۷.۵۲ درصد و اگر این محدوده را از دست بدهد همان ناحیه عرضه قبلی که برای دامیننس مشخص کرده بودیم در تایم فریم چهار ساعته برسد. و در نهایت واکنش قیمت را از این ناحیه عرضه ببینیم.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.8
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۸

تحلیل اتریوم ETH امروز ۷ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۷ آبان ۱۴۰۲

اتریوم در تایم چهار ساعته به یک ناحیه عرضه برخورد کرده است و بعد از ریزش ۵ درصدی که داشت کفی برای خودش تشکیل داده است محدوده حمایتی که حدودا قیمت ۱۷۶۵ دلار می‌باشد و با از دست رفتن این محدوده قیمت اتریوم ریزش را تا ناحیه تقاضا بعدی سطح حمایتی که از قیمت ۱۶۹۰ دلار هست می‌بیند و نظر شخصی بنده بیشتر به روی ریزش هست دوستان سیگنال نیست حرف من فقط نظر شخصی خودمو گفتم که میتونه تا ناحیه تقاضا ای که پیش روی خودش دارد موفق و پر سود باشید.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم امروز ذر تاریخ 1402.8.7
تحلیل اتریوم امروز ذر تاریخ ۱۴۰۲.۸.۷

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامینسس اتریوم در یک ناحیه تقاضا چهار ساعته قرار داره ک کم کم این ناحیه به وظیفه خودش عمل می‌کند و ب سمت بالا دامینسس را حرکت می‌دهد و یک ناحیه عرضه هم وحود دارد که سه بار به ناحیه برخورد داشته و برگشت را دیدیم از ناحیه مشخص شده؛ به نظرم دامیننس اتریوم کم کم به سمت بالا حرکت کند تا ناحیه های مقاومتی و عرضه که پیش روی خودش دارد.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.7
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۷

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۶ آبان ۱۴۰۲

تحلیل امروز اتریوم با توجه به اینکه تعطیلی داریم نقدینگی کمتری در بازار وجود داره یک نگاهی در تایم یک ساعته که بخواهیم بندازیم یک ناحیه عرضه وجود داره که قیمت دوبار به ناحیه برخورد کرده و ریزش داشته است. این ناحیه از قیمت ۱۷۹۱ دلار تا ۱۷۹۶ دلار هست و اگر در صورتی که ریزش داشته باشیم و کفه قیمتی حدود ۱۷۳۶ دلار را از دست بدهیم ناحیه بعدی حمایتی که قیمت را به سمت بالا حرکت بده یک ناحیه تقاضا هست که از قیمت ۱۶۶۲ دلار تا ۱۶۹۳ دلار هست که همونطور که گفتم بعد شکست کف ناحیه بعدی همین ناحیه تقاضا هست که با رسیدن بهش می‌توانید معاملات خود را انجام بدهید شماهم ناحیه هایی ک مشخص کردم روی صفحه چارت خود رسم کنید و با رسیدن قیمت به نواحی معامله خود را انجام دهید موفق و پرسود باشید.

تحلیل امروز اتریوم در تاریخ 1402.8.6
تحلیل امروز اتریوم در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۶

تحلیل دامیننس اتریوم:

تحلیل دامیننس اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته بین یک ناحیه عرضه و تقاضا قرار داره که به ناحیه تقاضا یک بار برخورد کرده ولی دوباره به ناحیه مشخص شده که در تصویر می‌بینید نزدیک می‌شود احتمال اینکه دوباره به ناحیه مشخص شده برخورد کند بالا هست و ناحیه عرضه که پیش روی خودش داره و خیلی فاصله دارند این ناحیه عرضه در تصویر مشخص شده. دامیننس اتریوم با برخورد به ناحیه تقاضا می‌تواند روندی صعودی به خود بگیرم این ناحیه را هم شما روی چارت بکشید و با رسیدن به ناحیه معاملات خود را انجام بدهید موفق و پرسود باشید.

تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ 1402.8.6
تحلیل دامیننس اتریوم امروز در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۶

تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ آبان ۱۴۰۲

اتریوم به ناحیه عرضه چهار ساعته که از قیمت ۱۸۴۳ دلار تا ۱۸۵۵ دلار بود برخورد کرد و حدود ۵ درصد ریزش داشته است. همچنین، در تایم فریم ۱۵ دقیقه، یک ناحیه تقاضا وجود دارد که از قیمت ۱۷۵۷ دلار تا ۱۷۶۸ دلار تشکیل شده است که باعث حمایت می‌شود. سطح حمایت بعدی که برای اتریوم مشاهده می‌کنم در تایم فریم چهار ساعته از قیمت ۱۶۸۵ دلار تا ۱۶۶۲ دلار است. با برخورد به این ناحیه و پس از تأیید، می‌توانیم وارد معاملات لانگ شویم.

تحلیل امروز اتریوم در تاریخ 1402.8.3
تحلیل امروز اتریوم در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۳

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هم سطح حمایتی ناحیه تقاضا که در تایم فریم روزانه بود که از ۱۷.۴۴ درصد تا ۱۷.۹۶ درصد تشکیل شده بود را کم کم بی اعتبار میکند اگر کلوز کندل روزانه زیر این ناحیه تقاضا داشته باشیم ناحیه بعدی که پیش رو داریم از ۱۴.۸۱ درصد تا ۱۵.۳۳ درصد هست که بتواند جلو ریزش دامیننس اتریوم را بگیرد.

تحلیل دامیننس اتریوم در تاریخ 1402.8.3
تحلیل دامیننس اتریوم در تاریخ ۱۴۰۲.۸.۳

 


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲

اتریوم بعد از واکنش به حمایت ۱۵۵۰ دلار، مجددا به سمت مقاومت ۱۶۲۰ دلار حرکت کرد، اما هنوز این مقاومت مهم شکسته نشده است و محدوده عرضه با واکنش منفی همراه بوده است. همانطور که قبلا گفته شد، این ناحیه که میدلاین کانال رنج همپوشانی دارد، مقاومت مهمی است که شکست آن نیاز به حمایت ویژه و ورود سرمایه به بازار را می طلبد. بنابراین شرایطی که برای بیت کوین به وجود آمده در صورتی که پایدار باشد، می توانیم انتظار شکست این مقاومت را برای اتریوم و رشد بیشتر تا سقف کانال رنج داشته باشیم. در غیر اینصورت حرکت به سمت حمایت های محدوده ۱۵۰۰ دلار احتمال بیشتری دارد.

در مورد الگو کنجی که در نمودار اتریوم تشکیل شده است، می توانیم این طور در نظر بگیریم که، تا زمانی که در محدوده حمایت ۱۵۰۰ دلار شکستی ایجاد نشود، قیمت می تواند داخل الگو باقی بماند و شکست های تایم های پایین تر نادیده گرفته خواهند شد. بنابراین در صورت پایدار بودن رشد قیمت بیت کوین، انتظار رشد خوبی در قیمت اتریوم خواهیم داشت.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 29 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

با توجه به رشد قیمت اتریوم در چند روز گذشته، حرکت نزولی دامیننس اتریوم در جهت رسیدن به محدوده حمایت ۱۷.۲۰ الی ۱۷ درصد می تواند واکنش مثبت قوی در قیمت اتریوم ایجاد کند. این طور که به نظر می رسد، سرمایه گذاران در انتظار رسیدن شاخص به این سطح هستند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ مهر ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل حرکت نزولی خود را به سمت محدوده حمایت ۱۵۰۰ دلار شروع کرده و پتانسیل کاهش تا این ناحیه حمایت را دارد. محدوده ذکر شده اهمیت بسیار زیادی در روند میان مدت اتریوم خواهد داشت. چرا که اگر این حمایت مهم شکسته شود، اتریوم به راحتی می تواند ریزش داشته باشد و اولین محدوده واکنشی آن قیمت ۱۳۰۰ دلار خواهد بود. اما همانطور که قبلا گفته شده بود، برای تغییر و صعودی شدن روند، نیاز است تا مقاومت ۱۶۲۰ دلار پر قدرت شکسته شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 27 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در مسیر خود به سمت حمایت ۱۷.۲۰ الی ۱۷ درصد قرار دارد و این حمایت اگر واکنش مثبت خوبی داشته باشد، می تواند موجب رشد کوتاه مدت و میان مدت این شاخص شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲

روز گذشته اتریوم روند رنجی داشت و مقاومت های اتریوم به دلیل نزولی بودن روند تایم ۴ ساعته، هر کدام می توانند قدرت کافی برای جلوگیری از رشد قیمت را داشته باشند. مقاومت محدوده ۱۵۸۰ دلار برای کوتاه مدت تریوم یک ناحیه عرضه قوی بوده و موجب شده تا برخورد امروز به این سطح واکنش منفی به همراه داشته باشد. انتظار داریم که کاهش قیمت اتریوم تا حمایت محدوده ۱۵۰۰ دلار را برای تست مجدد شاهد باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 26 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در مسیر حرکت نزولی خود و در حال رسیدن به حمایت محدوده ۱۷.۲۰ الی ۱۷ درصد است و این شاخص با خروج از کانال اول نزولی، وارد کانال دوم نزولی شده و می تواند تا کف این کانال کاهش داشته باشد. بنابراین باید در انتظار واکنش مثبت به این حمایت ها باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل در پی اخبار جعلی منتشر شده، همزمان با قیمت بیت کوین افزایش قیمت داشت، اما این افزایش قیمت صرفا منجر به پولبک به مقاومت محدوده ۱۶۲۰ دلار شد و این مقاومت جدی و مهم برای اتریوم محدوده بسیار مهم عرضه محسوب می شود. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اتریوم در تایم فریم روزانه خط روند صعودی خود را شکسته و این حمایت، محدوده بسیار حساسی بود که اگر با شکست حمایت ۱۵۰۰ دلار همراه باشد، می تواند اتریوم را وارد روند ریزشی کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 25 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هم حمایت رند ۱۸ درصد را از دست داده و این شاخص در حال حرکت برای رسیدن به حمایت های پایین تر و مطمعن تر ااست.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت داشت و در پی رشد قیمت بیت کوین، به اولین مقاومت خود در محدوده ۱۵۸۰ دلار برخورد کرده است. مقاومت دوم اتریوم در محدوده ۱۶۲۰ دلار قرار دارد که برای تغییر روند، نیاز به شکست این محدوده داریم. پس تا زمانی که این محدوده شکسته نشود، روند اتریوم در کوتاه مدت نزولی است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 24 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در حال شکست حمایت محدوده ۱۸ درصد است و اگر این حمایت از دست برود، شاخص می تواند تا حمایت مشخص شده بعدی در محدوده ۱۷.۲۰ الی ۱۷ درصد کاهش داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ مهر ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل روند رنجی داشت و کاهش حجم معاملات در بازار موجب این روند رنج شده است. واکنش اولیه به حمایت محدوده ۱۵۲۰ الی ۱۵۰۰ دلار قوی بوده، اما قدرت کافی برای رشد بیشتر قیمت هنوز از سمت خریداران مشاهده نشده است. بنابراین به دلیل نزولی بودن روند کوتاه مدت، احتمال تست دوباره حمایت وجود دارد. همچنین دو مقاومت مهم برای اتریوم در محدوده های ۱۶۲۰ و ۱۵۸۰ دلار در نظر گرفته شده است. مقاومت هایی که می توانند واکنش منفی قوی داشته باشند. پس انتظارات کوتاه مدت از اتریوم، تا زمانی که شکست قوی در میدلاین کانال رنج اصلی مشاهده شود، نزولی است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 23 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روی حمایت محدوده ۱۸ درصد روند رنجی ایجاد کرده است و همانطور که دیروز گفته شد، پتانسیل شکست این حمایت را دارد. بنابراین اگر این سطح شکسته شود، حمایت قوی در محدوده ۱۷ درصد خواهد بود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲

اتریوم به دلیل نبود قدرت خریدار، حرکتی را که به سمت کف کانال رنج ایجاد کرده بود، ادامه داد و با شکست کف قبلی به قیمت ۱۵۲۱ دلار واکنش نشان داد. همانطور که انتظار داشتیم، این بازگشت برای تست حمایت رند ۱۵۰۰ دلار است و اتریوم در شرایط حساس کنونی ، برای رشد مجدد باید این حمایت مهم را حفظ کند. در غیر اینصورت روند میان مدت اتریوم هم می تواند با شکست این محدوده نزولی شود. همچنین شاهد این هستیم که مقاومت های اتریوم قبل از برخورد واکنش های منفی نشان می دهند. پس همه چیز به محدوده ۱۵۰۰ دلار بستگی دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

ETHUSDT 2023 10 14 10 11 04

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم باز هم به حمایت رند ۱۸ درصد برگشت و احتمال شکست این حمایت به دلیل نوع برگشت و برخورد قوی به حمایت وجود دارد. در صورت شکسته شدن این محدوده، دامیننس اتریوم پتانسیل کاهش تا حمایت ۱۷.۲۰ درصد را خواهد داشت.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ مهر ۱۴۰۲

اتریوم با حفظ حمایت ۱۵۵۰ دلار، شرایط بلاتکلیفی دارد و به هر صورت حمایت فعلی کف قبلی را حفظ کرده است. مقاومت های اتریوم در صورتی که شاهد پولبک در روند نزولی باشیم، می تواند محدوده های ۱۵۸۰ و ۱۶۲۰ دلار در نظر گرفته شود. تا زمانی که بازگشت قوی بالای مقاومت دوم نداشته باشیم، احتمال تست حمایت ۱۵۰۰ دلار وجود خواهد داشت. این مقاومت ها پتانسیل واکنش منفی را دارند، بنابراین می تواند محدودهای سیو سود خریداران کوتاه مدت باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 20 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم واکنش قوی به حمایت رند ۱۸ درصد را ایجاد کرد و این شاخص را وارد موج اصلاحی کرده است. میدلاین کانال در محدوده ۱۸.۴۰ و ۱۸.۵ درصد می تواند اهداف کوتاه مدت شاخص در نظر گرفته شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲

اتریوم مطابق پیش بینی بعد از تبدیل شدن حمایت ۱۶۰۰ دلار آن به مقاومت، روند نزولی را تا محدوده ۱۵۰۰ دلار ادامه داده است. نحوه واکنش قیمت به این حمایت رند بسیار اهمیت دارد. البته روند کوتاه مدت نزولی است و باید در انتظار نشانه های واکنش قوی و تغییر روند در محدوده ۱۵۰۰ دلار باشیم. اگر فشار فروش در این محدوده بالا باشد و این حمایت شکسته شود، اتریوم می تواند تا قیمت ۱۳۰۰ دلار ریزش بیشتری را تجربه کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 19 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در حال تشکیل الگو کف دوگانه روی حمایت رند ۱۸ درصد است، تا بتواند یک موج اصلاحی در روند نزولی ایجاد کند. اما روند این شاخص هم نزولی است و باید در انتظار تغییر روند باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل حمایت خود را در محدوده ۱۶۰۰ دلار از دست داد و با توجه به شکست این محدوده و تبدیل شدن این سطح به مقاومت، احتمال تست حمایت ۱۵۰۰ دلار هم وجود دارد. بنابراین با توجه به تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته باید منتظر کاهش فشار فروش باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 18 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم دقیقا تا محدوده حمایت ۱۸ درصد کاهش داشت و به محض برخورد به این حمایت واکنش مثبت نشان داد. با توجه به اینکه انتظار داریم از این محدوده یک واکنش مثبت قوی ببینم، باید در انتظار نشانه های کاهش فشار فروش باشیم. این شاخص پتانسیل بازگشت تا محدوده مقاومت ۱۸.۵ درصد را دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۲

اتریوم همچنان در انتظار رسیدن قیمت به محدوده حمایت ۱۶۰۰ دلار است. همانطور که مشاهده می کنید، روز قبل هم قدرتی از سمت خریداران برای رشد قیمت از همان محدوده ۱۶۲۰ دلار وجود نداشت و روند رنج اتریوم در تایم های پایین کاملا مشخص است. بنابراین با شروع هفته جدید و افزایش حجم معاملات، انتظار داریم که اتریوم روند مجدد خود را از سر بگیرد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 17 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مطابق انتظار یک واکنش مثبت به کف کانال نزولی نشان داده، اما روند آن هم نزولی است و احتمال کاهش بیشتر تا حمایت رند ۱۸ درصد را دارد. بنابراین باید در انتظار این حرکت باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل روند رنجی داشت و قدرت خرید برای رشد قیمت در این ارز مشاهده نشد. بنابراین پتانسیل بازگشت و تست حمایت محدوده ۱۶۰۰ دلار برای اتریوم بیشتر شده است. اگر این حمایت واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد، می توانیم هدف سقف کانال رنج را برای اتریوم به عنوان محدوده واکنشی منفی در نظر بگیریم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 16 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در روند نزولی خود به کف کانال نزولی برخورد کرده و حتی اگر واکنش مثبت نشان دهد می تواند یک پولبک یا موج اصلاحی باشد. بنابراین محدوده پایین تر در عدد ۱۸ الی ۱۸.۱۰ درصد می تواند حمایت خوبی برای این شاخص در نظر گرفته شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۵ مهر ۱۴۰۲

اتریوم رو گذشته یک حرکت مثبت را از محدوده ۱۶۱۰ دلار شروع کرد، اما این حرکت صعودی در قیمت ۱۶۶۰ دلار متوقف شد و مجددا در حال بازگشت به حمایت خود می باشد. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت اتریوم داخل یک کانال رنج قرار دارد و قیمت ۱۶۰۰ دلار نقش کلیدی و نقطه عطف تعیین روند کوتاه مدت اتریوم است. بنابراین اگر واکنش مثبت و خوبی به این حمایت مشاهده شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که افزایش قیمت تا سقف کانال رنج را ببینیم. اما اگر این حمایت شکسته شود، می توانیم انتظار تست حمایت اصلی در محدوده ۱۵۰۰ دلار را داشته باشیم.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 15 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۵ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم روند نزولی خود را ادامه می دهد و با توجه به شکست کف قبلی، موج نزولی جدید تشکیل داده است. محدوده حمایت مهم این شاخص عدد رند ۱۸ درصد است و انتظار واکنش مثبت به این ناحیه را داریم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ مهر ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته روند کاملا رنجی داشت و محدوده نوسانات این ارز در قیمت ۱۶۴۰ دلار به ثبت رسیده است. هنوز محدوده حمایت مخص شده واکنش خوبی نشان نداده است و اگر این حمایت شکسته شود، کاهش قیمت اتریوم می تواند تا حمایت دوم در محدوده ۱۶۰۰ الی ۱۵۹۵ دلار ادامه داشته باشد. حمایت دوم محدوده قوی تری است و می تواند واکنش بهتری نشان دهد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 13 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم به دلیل نزولی بودن، در حال از دست دادن حمایت ۱۸.۵ درصد است و این شاخص در صورت عبور از این حمایت، می تواند تا محدوده بعدی ۱۸ الی ۱۸.۱۰ درصد کاهش داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲

اتریوم بعد از واکنش منفی به مقاومت ۱۷۴۰ دلار، مستقیما به سمت حمایت ۱۶۴۰ دلار برگشت و به دلیل فشار فروش، احتمال شکست این حمایت و برخورد به حمایت ۱۶۰۰ دلار وجود دارد. این حمایت مهم همچنان می تواند مانع از کاهش بیشتر قیمت اتریوم شود و در صورت واکنش، اتریوم می تواند مجددا به محدوده ۱۷۰۰ دلار برگردد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 12 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۲ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مجددا به کف کانال نزولی برگشت و سه تلاش برای شکست مقاومت سقف کانال بی نتیجه ماند. حمایت فعلی این شاخص ۱۸.۵ درصد است و اگر این محدوده باز هم واکنش مثبت داشته باشد، می توانیم انتظار تشکیل یک کانال رنج را داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲

اتریوم در ادامه حرکت صعودی قبلی، بدون اصلاح عمیق باز هم حمایت شد و قیمت آن با شکست مقاومت ۱۷۰۰ دلار، تا محدوده ۱۷۴۰ دلار رشد کرد. قیمت اتریوم اکنون روی حمایت محدوده ۱۷۰۰ الی ۱۶۹۰ دلار قرار گرفته است و در صورتی که واکنش مثبت به این محدوده مشاهده شود، می تواند در تایم فریم پایین بعد از تشکیل یک کانال رنج، از مقاومت خود عبور کرده و به اهداف بالاتر در محدوده های ۱۸۰۰ دلار برسد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 10 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم برای سومین بار در شکست مقاومت سقف کانال نزولی ناکام ماند و نشان می دهد که برای کوتاه مدت پتانسیل رنج شدن روند اتریوم در تایم فریم های کوچک وجود دارد. اگر این مقاومت در شاخص شکسته شود، موانع رشد قیمت اتریوم تا محدوده هدف بعدی برداشته خواهد شد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۹ مهر ۱۴۰۲

اتریوم همچنان حمایت ۱۶۷۰ دلار را حفظ کرده است و پتانسیل رشد بیشتر تا محدوده مقاومت ۱۷۰۰، ۱۷۴۰ و ۱۸۰۰ دلار را دارد. قیمت اتریوم در تایم فریم ۱ ساعته داخل کانال صعودی کوچکی قرار دارد و تا زمانی که کف این کانال را حفظ کند می تواند اهداف بالاتر را ببیند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 9 مهر 1402 بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۹ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در برخورد دوم به مقاومت سقف کانال نزولی ناموفق عمل کرده و این شاخص هم در صورتی از مقاومت فعلی پر قدرت عبور کند، می تواند شرایط رشد بهتری را برای اتریوم فراهم کند.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۸ مهر ۱۴۰۲

اتریوم حمایت های خوبی از سمت خریدارانش نشان داده و قیمت آن با شکست چند مقاومت استاتیک و داینامیک، بالای ۱۶۷۰ دلار قرار گرفته است. به دلیل صعودی بودن روند کوتاه مدت، پتانسیل رشد بیشتر تا اهداف بعدی مشخص شده برای اتریوم وجود دارد. اهداف بعدی در محدوده های ۱۷۰۵، ۱۷۴۰ و ۱۸۱۰ دلار در نظر گرفته شده است، که هدف سوم می تواند واکنش منفی قوی داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 8 مهر 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۸ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در شرایط کوتاه مدت روند صعودی پرقدرتی را ایجاد کرده و به مقاومت سقف کانال نزولی رسیده است. مقاومتی که در محدوده ۱۹.۰۹ الی ۱۹.۱۲ درصد است و در صورتی که شکسته شود، این شاخص می تواند با خروج از کانال نزولی اصلی، مجددا به محدوده های ۲۰ درصد برگردد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ مهر ۱۴۰۲

خریداران اتریوم روز گذشته تلاش موفقیت آمیزی برای شکست مقاومت سقف کانال رنج اجام دادند و محدوده ۱۶۰۰ دلار به حمایت کوتاه مدت تبدیل شده است. قیمت اتریوم روز قبل تا محدوده ۱۶۳۵ دلار که دقیقا خط روند نزولی در این ناحیه قرار گرفته بود، رشد کرد و با اینکه واکنش منفی شدیدی داشت، اما همچنان می توانیم انتظار شکست خط روند نزولی را داشته باشیم و احتمال بیشتری برای ادامه رشد قیمت تا اهداف بالاتر را برای اتریوم در نظر بگیریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 6 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۶ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم مستقیما تا محدوده مقاومت ۱۸.۸۰ درصد افزایش پیدا کرد و برخورد اول آن با واکنش منفی همراه بود. مجددا این شاخص در حال تست شکست مقاومت است. به دلیل برخورد به این محدوده قوی، احتمال بازگشت شاخص به سمت حمایت مشخص شده وجود دارد. اما چیزی که در کوتاه مدت مشخص است، تغییر روند شاخص در تایم فریم ۴ ساعته و حداقل خروج از روند نزولی پر فشار است.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۵ مهر ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل نوسانات بسیار محدودی داشت و قیمت آن با واکنش منفی به مقاومت ۱۶۰۰ دلار، داخل کانال رنج باقی مانده است. همانطور که در ویدیو تحلیل بررسی شد، برای شکست مقاومت، به شرایط خوبی در بازار نیاز داریم. در اینصورت اتریوم می تواند تا محدوده های ۱۶۴۰، ۱۶۷۰ و حتی بالاتر رشد داشته باشد. اما اگر بازار یک حرکت نزولی دیگر داشته باشد، کاهش قیمت اتریوم می تواند تا محدوده ۱۵۰۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 5 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۵ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با توجه به شرایطی که برای آن بررسی شد، در تایم فریم پایین تر تغییر روند داشته و پتانسیل رشد تا میدلاین کانال نزولی را دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۴ مهر ۱۴۰۲

روز قبل اتریوم با واکنش مثبت دوباره به حمایت ۱۵۷۰ دلار، به سمت مقاومت ۱۶۰۰ دلار برگشت. خط روند نزولی اول شکسته شده، اما برای رشد قیمت باید مقاومت ۱۶۰۰ دلار هم شکسته شود. می توانیم در تایم فریم ۱ ساعته یک کانال رنج دیگر مشاهده کنیم. بنابراین شکست مقاومت ۱۶۰۰ دلار می تواند کانال رنج را به اتمام برساند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 4 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۴ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم شرایطی را که روز قبل برای حفظ حمایت ۱۸.۵ درصد گفته شده بود، حفظ کرده است. بنابراین می توانیم این انتظار را داشته باشیم که حداقل روند نزولی شاخص به پایان رسیده باشد و شاهد تشکیل روند رنجی روی این حمایت برای مدت کوتاه باشیم. در نهایت پتانسیل رشد شاخص تا میدلاین کانال نزولی می تواند به وجود بیاید.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

اتریوم با از دست دادن حمایت ۱۶۰۰ دلار، به محدوده کف قبلی نزدیک شده است و دوباره مقاومت های داینامیک زیادی بالای قیمت فعلی قرار گرفته است. برای رشد قیمت نیاز است که مقاومت های رسم شده پرقدرت شکسته شوند، تا بتوانیم انتظار تغییر روند را داشته باشیم. حمایت بعدی اتریوم در محدوده ۱۵۰۰ دلار است و حمایت بسیار حساس و مهمی محسوب می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 3 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در کف کانال نزولی و حال تلاش برای حفظ حمایت ۱۸.۵ درصد است. این شاخص همانطور که در ویدیو تحلیل بررسی شد، برای رشد نیاز به شکست دو مقاومت استاتیک و داینامیک دارد. در غیر اینصورت یک شکست به تنهایی برای تغییر روند نشانه خوبی نمی تواند باشد. حمایت بعدی شاخص هم در محدوده ۱۸ درصد قرار گرفته است.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱ مهر ۱۴۰۲

اتریوم بر خلاف بیت کوین هنوز در روند نزولی است و با شکست حمایت ۱۶۰۰ دلار، مجددا در حال تشکیل اصلاح عمیق تری است. الگو سر و شانه ای که روی نمودار تشکیل شده، طبق تحلیل های قبلی، تا زمانی که از مقاومت ۱۶۷۰ دلار عبور نکند، تایید نمی شود و از طرفی اگر حمایت کف قبلی را در محدوده ۱۵۳۰ دلار از دست بدهد، الگو فیلد خواهد شد. از سوی دیگر حمایت محدوده ۱۵۰۰ دلار به دلایلی که قبلا گفته شد، محدوده حساس و بسیار مهمی برای روند میان مدت اتریوم می باشد. حفظ این حمایت می تواند به رشد قیمت دوباره اتریوم کمک کند، اما شکست آن می تواند اتریوم را در روند نزولی میان مدت نگه دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتریوم ETH امروز 1 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در روند نزولی خود می تواند تا محدوده حمایت بعدی ۱۸ درصد کاهش داشته باشد. این شاخص برای تغییر روند، حداقل نیاز به شکست مقاومت خط روند نزولی دارد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل برای تست حمایت ۱۶۰۰ دلار مجددا به این محدوده برگشت و واکنش مثبت به این سطح نشان داد. اتریوم همچنان در وضعیتی قرار دارد که پتانسیل تایید الگو مشخص شده روی نمودار را دارد. به طور کلی تحلیل قبلی در مورد اتریوم هنوز پابرجا است.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 30 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در روند نزولی خود دقیقا به حمایت محدوده ۱۸.۵۰ درصد رسیده است و این شاخص اگر واکنش مثبت خوبی به این سطح نشان دهد، می توانیم انتظار رشد خوبی برای اتریوم در کوتاه مدت داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

تشکیل الگوی کلاسیک سر و شانه معکوس روی نمودار اتریوم در تایم فریم ۴ ساعته موجب شده تا اگر حمایت خریداران باعث شکست مقاومت ۱۶۷۰ دلار شود، اتریوم بتواند وارد کانال قیمتی ۱۸۰۰ دلار شود و به هدف ۱۸۲۰ دلار دست پیدا کند. از طرفی در حال حاضر حمایت کف کانال رنج در قیمت ۱۶۰۰ دلار قرار دارد و اتریوم با حفظ این محدوده می تواند شرایط تایید الگو را فراهم کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 29 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم باز هم در روند نزولی قرار گرفت و با شکست حمایت ۱۸.۸۰ درصد، می تواند تا حمایت بعدی در محدوده ۱۸.۵ درصد کاهش داشته باشد. همچنان برای رشد این شاخص نیاز است تا مقاومت خط روند نزولی پرقدرت شکسته شود.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم روز گذشته با حمایت خریداران افزایش قیمت داشت و قیمت آن دقیقا تا مقاومت محدوده ۱۶۷۰ دلار رشد کرد. این مقاومت به دلیل اینکه در سقف کانال رنج تایم ۴ ساعته قرار دارد و در گذشته واکنش منفی داشته، باز هم واکنش منفی نشان داد. همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، پتانسیل تشکیل الگوی سر و شانه معکوس روی نمودار وجود دارد، که شکست مقاومت ۱۶۷۰ دلار می تواند تایید شود. در این صورت اتریوم می تواند تا هدف بعدی ۱۷۰۰ دلار افزایش قیمت داشته باشد. اما توجه داشته باشید که در صورت تایید الگوی سر و شانه، تارگت خریداران می تواند محدوده ۱۸۲۰ دلار در نظر گرفته شود.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 28 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم در محدوده کف کانال رنج و کف کانال نزولی بزرگتر باقی مانده و هنوز حمایت خود را حفظ کرده است. در صورت شکست خط روند نزولی، می توانیم انتظار رشد شاخص را تا سقف کانال نزولی داشته باشیم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم روز قبل به حمایت کف کانال رنج در محدوده ۱۶۰۰ دلار پولبک زد و مجددا واکنش مثبت نشان داد. پتانسیل افزایش قیمت اتریوم تا سقف کانال در محدوده ۱۶۷۰ و ۱۷۰۰ دلار همچنان وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 27 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم هنوز کف کانال رنج را حفظ کرده است و این شاخص هم در صورت شکست خط روند نزولی دوم، می تواند تا سقف کانال رنج و حتی محدوده بالاتر ۱۹.۱۰ درصد افزایش داشته باشد.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم در چند روز گذشته حجم معاملات کمی داشته، اما جهت روند کوتاه مدت آن صعودی بوده است و داخل کانال رنج به سمت سقف کانال در حرکت است. همچنین می توانیم در تایم فریم ۱ ساعته یک کانال صعودی کوچکتر برای اتریوم در نظر بگیریم. با حفظ این کانال، رشد قیمت می تواند تا محدوده مقاومت ۱۶۷۰ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 26 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

شاخص دامیننس اتریوم حمایت خود را در محدوده ۱۸.۸۰ درصد حفظ کرده است و در طی چند روز گذشته واکنش های مثبت به این سطح نشان داده است. در تایم ۱ ساعته یک کانال رنج تشکیل داده و در صورت حفظ کف کانال، پتانسیل رشد تا محدوده ۱۹.۱۰ درصد را خواهد داشت.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم دقیقا تا محدوده مقاومت ۱۶۰۰ دلار افزایش قیمت داشت و همچنین با توجه به اینکه گفته شده بود این محدوده می تواند به دلایل مشخص بررسی شده، واکنش منفی داشته باشد، قیمت اتریوم از این سطح عبور نکرد و پتانسیل تست حمایت های پایین تر برای اتریوم وجود دارد. ضمنا حد ضرر خریدهای میان مدتی اتریوم شکست کامل محدوده رند ۱۵۰۰ دلار با حجم فروش بالا است. پس اتریوم با حفظ این حمایت می تواند یک حرکت صعودی دیگر را در تایم فریم روزانه ایجاد کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 22 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم هم روز قبل مانند بیت کوین کف کانال رنج خود را شکست و قیمت آن با از دست دادن حمایت ۱۶۰۰ دلار، تا محدوده ۱۵۳۰ دلار کاهش داشت. به دلیل نزولی شدن روند در تایم های پایین، مقاومت ۱۶۰۰ دلار اکنون محدوده واکنشی مهمی است و می تواند دوباره باعث واکنش منفی اتریوم برای تست حمایت های مشخص شده در محدوده ۱۵۰۰ دلار شود. پس احتمال اینکه اتریوم تا سطح ۱۵۰۰ دلار کاهش داشته باشد، همچنان وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 21 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم با از دست دادن کف کانال رنج، تا محدوده دقیق ۱۸.۸۰ درصد کاهش داشته و این حمایت که مربوط به بازه زمانی هفتگی می باشد، در صورتی که واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد، می تواند نشانه خوبی برای رشد کوتاه مدت و میان مدت اتریوم در نظر گرفته شود. اما در صورت از دست رفتن این سطح، می توانیم هدف ۱۷ درصد را برای این شاخص به عنوان حمایت مهم در نظر بگیریم.


تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته باز هم به محدوده حمایت ۱۶۰۰ دلار برخورد کرد. اما این بار برعکس دفعات قبل واکنش مثبت خوبی نداشت. پتانسیل شکست این حمایت برای کوتاه مدت و کاهش بیشتر قیمت تا محدوده حمایت ۱۵۸۰، ۱۵۵۴ و ۱۵۰۰ دلار برای این ارز وجود دارد. اما برای میان مدت تا زمانی که حمایت رند ۱۵۰۰ دلار پرقدرت شکسته نشود، می توانیم این انتظار را داشته باشیم که اتریوم بتواند یک موج صعودی دیگر را تا محدوده کانال ۲۰۰۰ دلار ایجاد کند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 20 شهریور 1402 بازه زمانی 4 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۴ ساعته

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

شاهد ادامه روند رنج اتریوم با تمایلات نزولی در جهت حرکت به سمت حمایت کف کانال رنج هستیم. حمایتی که در محدوده رند ۱۶۰۰ دلار قرار دارد و پتانسیل شکسته شدن این سطح در کوتاه مدت بالا است. البته همانطور که قبلا گفته شد، انتظار حرکت صعودی برای پولبک به مقاومت های مشخص شده را داریم، که در چند روز گذشته قیمت به اولین مقاومت برخورد کرد و واکنش منفی نشان داد. بنابراین همچنان احتمال برخورد قیمت به مقاومت دوم هم وجود دارد.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 19 شهریور 1402 بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتریوم ETH امروز ۱۸ شهریور ۱۴۰۲

اتریوم بعد از واکنش منفی که به مقاومت ۱۶۶۷ دلار نشان داد، مجددا داخل کانال رنج برگشت و این بار ارتفاع کانال رنج آن افزایش پیدا کرد. بنابراین سقف کانال در محدوده ۱۶۷۰ دلار و کف کانال قیمت ۱۶۰۰ دلار را نشان می دهد. در صورتی که باز هم شاهد بازگشت قیمت به کف کانال رنج باشیم، اگر حجم معاملات فروش افزاش پیدا کند، فروشندگان می توانند قیمت اتریوم را به محدوده کانال ۱۵۰۰ دلار برسانند.

بازه زمانی ۴ ساعته:

تحلیل اتریوم ETH امروز 18 شهریور 1402 بازه زمانی 1 ساعته
تحلیل اتریوم ETH امروز ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی ۱ ساعته

تحلیل دامیننس اتریوم:

دامیننس اتریوم داخل کانال رنج خود قرار دارد و تنها یک نوسان مثبت لحظه ای تا سقف کانال و مقاومت های ۱۹.۵۰ درصد داشته است. واکنش منفی به این مقاومت نشان می دهد که فعلا تمایلی برای خروج از کانال رنج برای این شاخص مشاهده نمی شود. بنابراین انتظار داریم که این روند رنج ادامه داشته باشد.


بیشتر بخوانید:

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.
Be the first to write a review

106 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل اتریوم امروز شنبه (۵اسفند۱۴۰۲);

  • سلام دوست عزیز. بله فیبوناچی یکی از ابزارهای قدرتمند برای تکنیکال هست، که هنوز هم داره جواب می ده.
   اما نقاط و محدوده های خاصی رو باید انتخاب کرد که واکنش ها توی گذشته قیمت هم خوب بوده باشه.

   پاسخ
 1. سلام من امروز هم منتظر تحلیل شما بودم اما خبری نبود لطفا لطفا تحلیل بزارید من دنبال کننده پرپاقرص تحلیل های شما هستم دوست عزیز

  پاسخ
 2. با توجه به تحلیل امروز باید منتظر واکنش اتریوم به ۲ هزار باشیم برای پوزیشن؟ سیگنالی که من گرفتم از تحلیلتون همین بود

  پاسخ
 3. سلام
  با توجه به اینکه در تحلیل ۲ اردیبهشت گفتید حمایت ۱۶۰۰ محدوده حمایتی خوبی هست، به نظرتون خرید اتریوم توی اون محدوده جذابه؟ یک پله ورود بزنیم؟ نظرتون اعلام کنید

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   هر سطحی برای معامله نیاز به تاییدیه داره، که در صورت واکنش قیمت به اون سطح، می تونید وارد معامله بشید.
   به عنوان مثال در صورت مشاهده الگوهای بازگشتی مثل کنج و یا کف دو قلو معامله انجام بدید.

   پاسخ
 4. با سلام و احترام
  نظر شما نسبت به خرید اتریوم در محدوده فعلی برای سرمایه گذاری بلند مدت (۳ الی ۵ سال) چیه؟ به نظرتون تو محدوده ۱۹۰۰ الی ۲۰۰۰ خوبه بخریم؟

  پاسخ
  • مقاومت مهمی در این محدوده هست که برای رشد بیشتر نیاز داره این سطح رو قوی بشکنه و تایم هفتگی کندل خوبی بالای این سطح ببنده

   پاسخ
 5. سلام وقت شما آقای تحلیلگر بخیر
  من امروز منتظر تحلیل شما هستم لطفا زودتر تحلیل اتریوم بزارید من از ساعت ۸ صبح منتظرم 🙂

  پاسخ
 6. سلام
  رشد قیمت اخیر اتریوم دلیلش چی بوده؟ من بیشتر فارکس کار میکنم به نظرم با توجه به این رشد وقتی بیت کوین داره درجا میزنه بی منطق هست

  پاسخ
 7. سلام و خسته نباشید به تیم زوم ارز
  من اتریوم روی محدوده های پایین تر خریدم ایجا سیو سود کنم یکم؟ هنوز سیو سود نکردم و میترسم ضرر کنم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   طبیعتا بعد از هر خرید و زمانی که معامله وارد سو میشه، بهترین استراتژی سیو کردن بخشی از سود معامله هستش.

   پاسخ
  • سلام و عزض ادب
   تحلیل های روزانه اتریوم رو دنبال کنید.
   مقاومت ۱۳۰۰ برای ادامه حرکت صعودی خیلی مهمه. اگر شکسته نشه مجددا کاهش قیمت برای اتریوم رو میشه انتظار داشت.

   پاسخ
  • سلام
   روند اتریوم در تایم های بالا هنوز صعودی نشده و تا زمانی یک سری از مقاومت های مهم مثل ۱۴۰۰ دلار شکسته نشه نمیشه گفت صعودی شده.
   تحلیل های روزانه رو می تونید دنبال کنید

   پاسخ
  • سلام و درود
   محدوده حمایت ۱۵۰۰ تا ۱۴۶۵ دلار برای اتریوم محدوده بسیار مهمی هست، که اگر حفظ بشه، اتریوم مجددا رشد خواهد کرد.
   مقاومت مهم اتریوم هم محدوده ۲۲۰۰ دلار هست.

   پاسخ
  • سلام کاربر عزیز. تحلیل هایی که در سایت انجام میشه صرفا جهت کمک به بهبود معاملات برای پیدا کردن محدوده های حمایت مقاومت هست.
   زوم ارز به هیچ عنوان سیگنال خرید و فروش نداره.
   با تشکر از نظر شما

   پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   اتریوم مقاومت کوتاه مدتش ۲۰۰۰ الی ۲۲۰۰ دلار هست که به این محدوده واکنش داده.
   اگر آپدیت اتریوم خوب پیش بره احتمالا بعد از شکست این محدوده تا قیمت ۳۰۰۰ دلار رشد می کنه.

   پاسخ
  • بله دوست عزیز. با واکنشی که در محدوده ۲۰۰۰ دلار مشاهده شده، احتمال سیو سود تعدادی از خریداران و کاهش بیشتر قیمت وجود داره.
   اما حمایت فعلی اتریوم در محدوده ۱۹۱۰ الی ۱۸۷۰ دلار هست،
   سطح مقاومت مربوط به تایم هفتگی هست و همونطور که قبلا هم بارها گفته شده مقاومت جدی و مهم اتریوم هست.

   پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   این که اتریوم از کدوم حمایت برمیگرده به سمت بالا به شاخص ها و معیارهای زیادی وابسته هستش.
   اما از نظر تکنیکالی دو تا محدوده مهم برای اتریوم میشه درنظر گرفت. محدوده اول حمایت فعلی ۱۷۰۰ دلار هست.
   اگر بیت کوین حمایت مهم خودش رو از دست بده، محدوده بعدی اتریوم که میتونه برگشتی باشه،
   قیمت ۱۳۰۰ دلار که حمایت بسیار قوی در تایم ماهانه هستش

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده