آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
دستگاه ماینر بیت مین Antminer E9 3Gh/s

مشخصات و قیمت دستگاه ماینر E9 با ۳Gh/s

دستگاه ماینر بیت مین Antminer E9 3Gh/s

قیمت از 390,000,000 به بالا

فروشگاه‌های آنلاین دستگاه ماینر بیت مین Antminer E9 3Gh/s

بانه ممتاز
20 دقیقه قبل
390,000,000 تومان
درخواست لیست شدن به فروشگاه ها

دستگاه ماینر بیت مین Antminer E9 3Gh/s

بررسی مشخصات دستگاه Antminer E9 3Gh/s

کمپانی بزرگ بیت مین قصد دارد بزودی از ماینر حرفه ای و قدرتمندی به نام Antminer E9 3Gh/s رونمایی کند.سازنده این دستگاه ویدیویی منتشر کرده است و تمام جزئیات ماینر را به نمایش گذاشته است، دستگاه Antminer E9 3Gh/s از الگوریتم EtHash با قدرت هش ریت 3Gh/s پشتیبانی می کند. اگر ادعای کمپانی بیت مین مبنی بر نرخ هش ریت این دستگاه حقیقت داشته باشد، انقلابی شگرفت در بازار تجهیزات ماینینگ رخ خواهد داد. این دستگاه قابلیت استخراج رمز ارزهای برتری همچون اتریوم، اتریوم کلاسیک ودیگر رمز ارزهای با این ساختار الگوریتم را دارد.

از خصوصیات فیزیکی دستگاه Antminer E9 3Gh/s می توان به ابعاد تقریبی 195*290*400 میلیمتر و وزنی معادل 14.200 کیلوگرم اشاره کرد. بهتر است بدانید این ماینر مجهز به یک منبع تغذیه با ولتاژ کارکرد 12V و میزان برق مصرفی 2556w می باشد.
در دستگاه AntminerE9 3Gh/s برای تسریع بخشیدن به فرآیند خنک سازی 4 عدد فن قدرتمند تعبیه شده است. وجود فن های زیادتر مانع از گرم شدن دستگاه و ایجاد بروز هرگونه کلارک می شود، در نتیجه عملیات پردازش اطلاعات در کمترین زمان انجام می گیرد.

دستگاه ماینر Antminer E9 3Gh/s نیز برای اتصال به شبکه اینترنت مجهز به یک پورت Ethernet و یک کابل شبکه می باشد. کاربران بعد از نصب و راه اندازی ماینر به طور کامل می توانند با اتصال به اینترنت فرآیند استخراج را آغاز نمایند.

میزان نویز ساطع شده توسط دستگاه Antminer E9 3Gh/s برابر با 75db می باشد. این میزان نویز با سروصدای یک جاروبرقی برابری می کند، برای کاهش میزان سرو صدا می توانید دیوارهای محل نگهداری ماینر را عایق صدا نصب کنید.بهتر است بدانید اگر شما تعداد ماینرهای خود را افزایش دهید این میزان سروصدا چندین برابر می شود و می بایست تجهیزات نیز ارتقا یابد.
دستگاه ماینر Antminer E9 3Gh/s برای ارائه بهترین عملکرد نیاز به قرار گیری در دما حداکثر 45 و حداقل 5 سانتیگراد و میزان رطوبت حداکثر 95 و حداقل 5 درصد می باشد. اکثر فعالان در این حوزه برای تامین و حفظ این درجه حرارت و رطوبت از کولر های آبی کمک می گیرند.


میزان درآمد زایی توسط دستگاه Antminer E9 3Gh/s
یکی از اساسی ترین نکاتی که می بایست هنگام خرید ماینر به آن توجه داشته باشید، قیمت ماینر می باشد چرا که علاوه برآن عواملی نظیر سختی شبکه، قدرت پردازش و میزان برق مصرفی دستگاه Antminer E9 3Gh/s در یک بازه ی زمانی مشخص میزان سودآوری دستگاه را تعیین می نماید. برای تخمین میزان سودهی دستگاه می توانید از ماشین حساب زوم ارز کمک بگیرید.


ارزهای قابل استخراج توسط دستگاه Antminer E9 3Gh/s عبارتند از:

ردیف نام ارز نماد ارز
1 یوبیک UBQ
2 اتریوم ETH
3 اتریوم کلاسیک ETC
4 موزیک کوین MUSIC
5 پرلین PIRL
6 اترجم EGEM
7 کالیستو CLO
8 کوارک کوین QKC

استخر های قابل اتصال برای دستگاه ماینر Antimine E9 3Gh/s عبارتنداز:

1.NiceHash

2.Slushpool

3.Poolin

4.AntPool

5.ViaBTC

 

مشخصات فنی دستگاه ماینر بیت مین Antminer E9 3Gh/s

مشخصات سازنده

سازنده Bitmain
مدل Antminer E9
سال تولید و عرضه بزودی

مشخصات فنی

قدرت پردازش (Hash Rate) 3Gh/s
الگوریتم ماینینگ (Algorithm) EtHash
توان مصرفی (Power Consumption) 2556w
بهره وری انرژی (Power Efficiency) ****
ولتاژ کارکرد (Rated Voltag) 12V
خنک سازی (Cooling) 4fan
اتصال شبکه (Network Connection) Ethernet

مشخصات ظاهری

ابعاد 195*290*400 میلیمتر
وزن 14.200  کیلوگرم

مشخصات محیطی

دمای محیط (Operating Temperature) 45 – 5 سانتیگراد
سطح نویز صوتی (Noise Level) 75db
میزان رطوبت 95 – 5 درصد

سوالات متداول دستگاه ماینر بیت مین Antminer E9 3Gh/s

میزان برق مصرفی این دستگاه برابر با 2556wمی باشد، با توجه به تعداد فن های بکارگرفته شده و همچنین قدرت هش ریت بالا این مقدار مصرف برق معقول به نظر می رسد.

شرکت بیت مین قرار است به زودی از این ماینر رونمایی کند.

قدرت هش ریت دستگاه Antimine E9 برابر با 3GH می باشد و اگر به بازار ماینینگ عرضه شود، جزء برترین ماینرها قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید