آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز رن REN چیست؟

ارز رن REN چیست؟

ارز رن REN ، آیا تا به حال نام ارز دیجیتال REN را شنیده اید ؟ اگر به دنبال شناخت این ارز دیجیتال هستید ، این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا با این رمز ارز آشنایی کافی را پیدا کنید . در ابتدای این مقاله سعی بر این داریم تا شما را با رمز ارز REN آشنا کنیم . سپس به بررسی عملکرد این ارز دیجیتال بپردازیم . تا انتهای این مقاله شما با نحوه خرید و فروش این رمز ارز آشنا خواهید شد . همچنین کیف پول هایی که امکان ذخیره سازی ارز دیجیتال REN را به شما می دهند ، معرفی خواهیم کرد . اگر قصد سرمایه گذاری ارز دیجیتال REN را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید چرا که با روند قیمت این رمز ارز نیز آشنا خواهید شد .

ارز دیجیتال رن ( REN ) چیست ؟

ارز دیجیتال رن ( REN ) چیست ؟
ارز دیجیتال رن ( REN ) چیست ؟

Ren یک پروتکل باز است که برای ایجاد همکاری و نقدینگی بین سیستم عامل های مختلف بلاکچین ساخته شده است . هدف از ایجاد این رمز ارز تسهیل برنامه های مالی غیرمتمرکز بین زنجیره ای است . به عنوان مثال ، می توانید از REN برای انتقال بیت کوین به بلاکچین اتریوم در اپلیکیشن های DeFi استفاده کنید .

توکن اصلی پروتکل ، REN ، به عنوان پیوندی برای نودهای در حال اجرا که معروف به Darknodes می باشند و RenVm را تامین می کنند ، عمل می کند .

این رمز ارز قصد دارد با حذف موانع مربوط به نقدینگی بین بلاکچین ها ، قابلیت همکاری و از این رو دسترسی به امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi را گسترش دهد .


نگاهی به RenVM

RenVM که کوتاه شده ی کلمه ی Ren Virtual Machine می باشد ، موتوری است که به راه حل همکاری غیرمتمرکز نیرو می دهد . این ماشین مجازی به توسعه دهندگان اجازه می دهد قابلیت های زنجیره ای خود را وارد کنند .

RenVm همچنین یک شبکه مقاوم در برابر خطای بیزانس است . این به این معنی است که حتی اگر برخی از نودها خراب شوند ، شبکه موثر عمل خواهد کرد .

ماشین مجازی Ren این فرصت را در اختیار کاربران قرار می دهد تا با چندین دارایی ، چندین زنجیره و چندین dApp در یک معامله ارتباط برقرار کنند . این بدان معناست که کاربران می تواند از ماشین مجازی Ren برای ارسال هر مقدار توکن به هر برنامه در هر زنجیره استفاده کند .

RenVM با طراحی ساده از معاملات پیچیده و قابل ترکیب بین زنجیره ای پشتیبانی می کند . همچنین RenVM به دنبال حل مشکل نقدینگی با میلیاردها دلار پول در اکوسیستم های دیگر است .


تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال REN

تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال REN
تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال REN

Ren توسط Taiyang Zhang ، مدیرعامل آن در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد . در ابتدا این پروتکل Republic نامیده می شد ، Ren برای اولین بار در ژانویه ۲۰۱۸ اعلام شد .Zhang تجربه ی بسیاری در فضای ارزهای دیجیتال دارد و هچنین صندوق سرمایه گذاری را نیز تاسیس کرده است .

پیش از آن ، ژانگ در سال ۲۰۱۴ بنیانگذار Neucode ، استارتاپ توسعه وب و نرم افزار بود . Jaz Gulati از دیگر بنیان گذارن Neucode ، اکنون به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار برای Ren کار می کند .


عملکرد ارز دیجیتال REN

عملکرد ارز دیجیتال REN  
بررسی عملکرد ارز دیجیتال REN

ارز رمزنگاری شده REN توکن بومی پروژه Ren است که امنیت RenVM را تامین می کند . اپراتورهای Darknode موظفند ۱۰۰۰۰۰ REN را به عنوان یک پیوند رفتاری خوب تا زمانی که Darknode را اداره می کنند ، نگه دارند . شبیه به اینکه سایر بلاکچین ها از توکن های اثبات سهام برای کمک به اطمینان از رفتار خوب توسط نودها و یک شبکه قابل اعتماد استفاده می کنند .

از آنجا که هیچ برنامه صدور برای توکن های REN وجود ندارد ، بنابراین هرگز نمی تواند بیش از ۱۰۰۰۰ Darknodes وجود داشته باشد . تنها هدف توکن REN نگهداری توسط Darknodes است تا رفتار آنها را تضمین کند . مشوق آنها برای اجرای Darknode ، توسط کاربران شبکه پرداخت می شود . در واقع پرداخت با ارزهای رمزنگاری شده در شبکه انجام می شود .


چه ویژگی هایی Ren را منحصر به فرد ساخته است ؟

چه ویژگی هایی Ren را منحصر به فرد ساخته است ؟
ویژگی های Ren

Ren یک پلتفرم پیچیده با موارد استفاده چندگانه است . اما در نهایت برای غلبه بر موانع ورود و سرمایه گذاری برای پروژه های DeFi طراحی شده است .

به عنوان یک افزونه ، به پروژه های DeFi اجازه می دهد دارایی های رمزنگاری شده خارجی مانند بیت کوین و زی کش را به پیشنهادات خود بیاورند . به طور گسترده تر ، کاربران در اصل می توانند بدون استفاده از مراحل میانی هر توکنی را بین هر دو بلاکچین عوض کنند .


چه تعداد کوین REN در گردش است ؟

REN دارای محدودیت عرضه ثابت ۱ میلیارد توکن است . Ren در سال ۲۰۱۸ یک فروش توکن و پیش فروش عمومی انجام داد که طی آن ۶۰.۲% از عرضه به سرمایه گذاران فروخته شد .Ren دارای یک صندوق ذخیره است که در ابتدا ۱۹.۹% از کل عرضه به آن اختصاص داده شده است ، در حالی که ۹.۹% دیگر به مشاوران و بنیان گذاران آن اختصاص یافته است .۱۰% دیگر از منابع REN به طور خاص برای فعالیت هایی مانند مشارکت و توسعه در نظر گرفته شده است .


روند قیمت ارز دیجیتال REN

به هنگام نگارش این مقاله قیمت رمز ارز Ren برابر با ۱.۱۱ دلار است و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن برابر با ۱۷۱،۲۵۵،۳۷۴ دلار می باشد . ارز دیجیتال Ren در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۲۰% افزایش یافته است . این ارز دیجیتال در سایت CoinMarketCap در رتبه ۶۳ قرار گرفته است . برای شما نموداری فراهم آوردیم تا روند قیمت ارز دیجیتال Ren را از سال ۲۰۱۸ تا اکنون مشاهده نمایید . در این نمودار مشاهده می شود رمز ارز Ren در فوریه ۲۰۲۱ به ATH خود رسیده است .

روند قیمت ارز دیجیتال REN
روند قیمت ارز دیجیتال REN

کیف پول های ارز دیجیتال REN

کیف پول های ارز دیجیتال REN
کیف پول های ارز دیجیتال REN

برای اینکه شما بتوانید رمز ارز خود را در جایی امن ذخیره نمایید ، کیف پول های دیجیتالی می توانند بهترین گزینه برای شما به شمار روند . در حقیقت کیف پول هایی که از رمز ارز REN پشتیبانی می کنند این امکان را به شما می دهند تا بتوانید ارز خود را در کیف پول ها ذخیره نمایید . در ادامه مطالب به شناخت کیف پول هایی می پردازیم که از رمز ارز REN پشتیبانی می کنند .

۱.کیف پول سخت افزاری Ledger

۲.کیف پول سخت افزاری Trezor

۳.کیف پول سخت افزاری KeepKey

۴.کیف پول آنلاین MyEtherWallet

۵.کیف پول نرم افزاری Coinomi

۶.کیف پول نرم افزاری EXODUS

پس از اینکه با این کیف پول ها شناختی پیدا کردیم باید بررسی کنیم کیف پول هایی که از ارز دیجیتال REN پشتیبانی می کنند باید چه ویژگی هایی را دارا باشند .

۱.سازگاری با REN : همانطور که گفته شد REN یک توکن ERC-20 در بلاکچین اتریوم است . بنابراین شما باید به دنبال کیف پول هایی باشید که از این توکن ها پشتیبانی می کنند . همه کیف پول هایی که در بالا ذکر شده است ، از توکن های ERC-20 و رمز ارز REN پشتیبانی می کنند .

۲.کنترل کلیدهای خصوصی : کیف پولی که در آن کلیدهای خصوصی خود را دارید کنترل نمایید زیرا این کلیدها ابزاری برای دسترسی به ارز REN شما است و امنیت در اینجا غیر قابل بحث است .

۳.پشتیبان گیری و پین کد : شما می توانید ویژگی های پشتیبان گیری و امنیت کلیدهای پشتیبان گیری و پین کد را ایجاد کنید .


نحوه خرید ارز دیجیتال REN

نحوه خرید ارز دیجیتال REN
نحوه خرید ارز دیجیتال REN

همانطور که در مقالات متعدد ارزهای دیجیتال خوانده اید ، برای خرید رمز ارزها باید به صرافی ها مراجعه کنید . صرافی های دیجیتالی بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که به کاربران خدمات ارائه می دهند . شما می توانید در ابتدا صرافی که از ارز Ren پشتیبانی می کند انتخاب نمایید و سپس بررسی کنید آیا این صرافی از اعتبار برخوردار می باشد یا خیر . در واقع پس از ثبت نام در صرافی مورد نظر می توانید اقدام به خریداری رمز ارز REN کنید . در این قسمت از مقاله ما تعدادی از معتبرترین صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال Ren را به شما معرفی خواهیم کرد .

۱.صرافی Binance : این صرافی به دلیل شفافیت در ارائه خدمات و سرعت بالا در انجام تراکنش ها از محبوبیت خاصی در بین کاربران برخوردار است . به عبارت دیگر می توان گفت به دلیل امینت بالای این صرافی و معتبر بودن آن روزانه حجم معاملات بسیاری را به خود اختصاص داده است .

۲.صرافی Coinbase Pro : این صرافی از بزرگترین صرافی های رمز ارزها به شمار می رود و در سال ۲۰۱۲ تاسیس شد . صرافی کوین بیس پرواز تعداد بیشماری از رمز ارزها همچون بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین و … پشتیبانی می کند .

۳.صرافی Huobi Global : این صرافی نیز از تعداد بسیاری از رمز ارزها پشتیبانی می کند . صرافی هیوبی گلوبال از زمان تاسیس تا به حال پیشرفت های زیادی را در بر داشته و خدمات زیادی را به کاربران خود ارائه می دهد .

۴.صرافی Uniswap : صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ از تمامی توکن های با استاندارد ERC-20 پشتیبانی می کند . این صرافی نیز از امنیت بالایی برخوردار می باشد .

۵.صرافی Bilaxy : صرافی بیلکسی در سال ۲۰۱۸ آغاز به کار کرد و در اوایل سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد . این صرافی تمرکز زیادی بر روی نقدینگی برای توکن های جدید دارد . این پلتفرم طیف گسترده ای از خدمات و محصولات تجاری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد .

همه ی کاربران ارز دیجیتال REN قادر خواهند بود تا لیست کاملی از صرافی های این رمز ارز را در سایت CoinMarketCap جستجو نمایند .


نحوه فروش ارز دیجیتال REN

نحوه فروش ارز دیجیتال REN
نحوه فروش ارز دیجیتال REN

در مقالات مربوط به رمز ارزها مشاهده می شود که برای فروش ارزهای دیجیتال همانند خرید آن باید به صرافی ها مراجعه کرد . شما می توانید با مراجعه به صرافی ها ارز دیجیتال REN رابه فروش برسانید . در صورتی که از قبل شما در آن صرافی به انجام معاملات پرداخته بودید نیازی نیست که مجددا ثبت نام نمایید اما در صورت نیاز و نداشتن حساب در آن صرافی پس از ثبت نام می توانید ارز مورد نظر خود را به فروش برسانید .


نگاهی به آینده ارز دیجیتال REN

نگاهی به آینده ارز دیجیتال REN
نگاهی به آینده ارز دیجیتال REN

مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، قیمت REN نیز ممکن است تحت تاثیر احساسات بازارهای مالی قرار بگیرد. همچنین ممکن است روند قیمت آن متکی به تیم متخصصانی باشد که در این مجموعه فعالیت می کنند. طبق پیش بینی های انجام شده توسط کارشناسان یک روند صعودی را برای این رمز ارز در نظر می گیرند.

فاکتورهایی همچون رابطه بین عرضه و تقاضا ممکن است بر روی روند قیمت این ارز دیجیتال تاثیر گذار باشد. به عبارت دیگر می توان گفت هرچه دارندگان REN این رمز ارز را خرید نمایند، جای تعجب نیست که قیمت برای افزایش تولید ، ممکن است کاهش یابد.

همچنین اگر تقاضا برای برنامه های غیرمتمرکز یا dApp ها افزایش یابد، قیمت REN نیز افزایش می یابد. با توجه به پروتکل این ارز دیجیتال پیش بینی می شود که این رمز ارز یک روند صعودی را در آینده طی کند.


کلام پایانی ارز دیجیتال REN

همانطور که در ابتدای این مقاله گفتیم Ren یک پروتکل باز است که برای ایجاد نقدینگی بین سیستم عامل های مختلف بلاکچین ساخته شده است . توکن REN از جمله توکن های این پروتکل می باشد . در این مقاله به توضیح RenVM پرداختیم . این ماشین مجازی فرصتی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا با چندین دارایی ، چندین زنجیره و چندین برنامه غیر متمرکز ارتباط برقرار کنند . ارز دیجیتال REN در بسیاری از صرافی های معتبر در سراسر جهان در دسترس می باشد که کاربران می توانند با مراجعه به صرافی ها رمز ارز REN را خریداری نمایند . در این مقاله سعی بر این داشتیم تا کیف پول هایی که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند به شما معرفی نماییم .

ممنون از اینکه تا پایان ” ارز رن REN ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

 

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پروین
پروین
2 سال قبل

ارز rev از چه الگوریتمی پیروی می کند ؟ آیا آمکان استخراج دارد یا خیر؟

آخرین مقالات منتشر شده