آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز RAZOR چیست؟

ارز RAZOR چیست؟

ارز RAZOR ، رمز ارز RAZOR توکن ارائه شده شبکه Razor می باشد . شبکه Razor در زمره ی شبکه های غیرمتمرکز می باشد . در این مقاله قصد داریم تا شما را با شبکه ارز دیجیتال RAZOR و بنیان گذار آن آشنا نماییم . اگر شما هم قصد سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال را دارید ، ما مطالبی را در این مقاله برای شما فراهم آورده ایم که می توانید از آن استفاده نمایید . علاوه بر این ، صرافی هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن می توانید به خرید و فروش ارز دیجیتال RAZOR بپردازید .

معرفی شبکه Razor

معرفی شبکه Razor
معرفی شبکه Razor

Razor Network یا شبکه Razor همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که قراردادهای هوشمند را با روشی سریع ، محکم و ایمن با داده های خارج از زنجیره دنیای واقعی متصل می کند . این شبکه از امنیت بالایی برخوردار می باشد .

مولفه اصلی شبکه Razor مجموعه ای از قراردادهای هوشمند است که می تواند در هر بلاکچین سازگار با اتریوم اجرا شود . Razor Network متشکل از اعتبار سنجهایی است که توکن های خود را به عنوان سهام قفل می کنند و داده ها را به شبکه ارائه می دهند .

پس از شناخت Razor Network در ادامه مطالب به سراغ توکن این شبکه یعنی RAZOR می رویم .


ارز دیجیتال RAZOR چیست ؟

ارز دیجیتال RAZOR چیست ؟
ارز دیجیتال RAZOR چیست ؟

رمز ارز RAZOR توکن کاربردی شبکه Razor است . توکن RAZOR از جمله توکن های با استاندارد ERC-20 در شبکه اصلی اتریوم است . رمز ارز RAZOR می تواند در یک قرارداد هوشمند توسط کاربران یا همان استیکرها ( Stakers ) قفل شود . RAZOR باید برای انجام اقدامات مختلف و ایجاد پاداش ، بر روی پلتفرم Razor قرار بگیرد .استیکرها کاربرانی می باشند که وجوه خود را در یک قرارداد هوشمند قفل می کنند . این عمل به استیکینگ ( staking ) معروف است .

تا اینجای مطالب با شبکه Razor و توکن آن آشنایی پیدا کردید ، در ادامه مطالب می خواهیم بدانیم چه کسی این شبکه را پیاده سازی کرده است .


تاریخچه و بنیان گذار ارز دیجیتال RAZOR

تاریخچه و بنیان گذار ارز دیجیتال RAZOR
تاریخچه و بنیان گذار ارز دیجیتال RAZOR

شبکه ارز دیجیتال RAZOR در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد . این شبکه توسط فردی به نام Hrishikesh Huilgolkar که فردی با تجربه می باشد ، تاسیس شد .

قبل از تاسیس Razor Network در سال ۲۰۱۹ ، Huilgolkar به عنوان مهندس نرم افزار در ConsenSys و یک مهندس ارشد نرم افزار در Innominds کار می کرد .


چه ویژگی هایی شبکه Razor را منحصر به فرد ساخته است ؟

چه ویژگی هایی شبکه Razor را منحصر به فرد ساخته است ؟
ویژگی های شبکه Razor

همان طور که در ابتدای این مقاله بیان نمودیم ، شبکه Razor یک پلتفرم غیرمتمرکز اوراکل می باشد که داده های قرارداد هوشمند را فراهم می کند .شبکه Razor بر روی امنیت اقتصادی ، تمرکز زدایی ، محافظت از استیکرها در برابر حملات مختلف تمرکز دارد .از جمله ویژگی هایی که شبکه ارز دیجیتال RAZOR می باشد می توان به برخوردار بودن از امنیت بالا اشاره کرد .


روند قیمت ارز دیجیتال RAZOR

ارز دیجیتال RAZOR در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۷۲۴۷۵۲ دلار آمریکا به فروش می رسد . میزان معاملات این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت برابر با ۵۳۰۹،۶۱۷ دلار می باشد . ارز دیجیتال RAZOR در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳.۸۲% افزایش یافته است . در حال حاضر رمز ارز RAZOR در سایت CoinMarketCap دارای رتبه ۶۶۳ است .

در نمودار زیر شما قادر خواهید بود تا روند قیمت این ارز دیجیتال را از فوریه ۲۰۲۱ تا اکنون مشاهده نمایید .

روند قیمت ارز دیجیتال RAZOR
روند قیمت ارز دیجیتال RAZOR

پس از بررسی روند قیمت این ارز دیجیتال ، در قسمت بعدی مقاله نحوه خرید رمز ارز RAZOR و صرافی های پشتیبان کننده آن را به شما کاربران عزیز توضیح خواهیم داد .


چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال RAZOR پشتیبانی می کند ؟

چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال RAZOR پشتیبانی می کند ؟
چه کیف پول های از ارز دیجیتال RAZOR

پس از اینکه شما رمز ارز RAZOR را خریداری نمودید ، می توانید آنها را در یکی از کیف پول های دیجیتالی پشتیبان کننده این رمز ارز ذخیره نمایید . در این قسمت از مقاله ما کیف پول هایی که امکان ذخیره سازی ارز دیجیتال RAZOR را دارند ، به شما معرفی خواهیم کرد .

۱.کیف پول تراست ( Trust )

۲.کیف پول اتمیک ( Atomic )

دو کیف پول نام برده در دسته ی کیف پول های نرم افزاری می باشند . شما می توانید با استفاده از این کیف پول ها ارز دیجیتال RAZOR را به راحتی ذخیره نمایید .


خرید ارز دیجیتال RAZOR چگونه است ؟

خرید ارز دیجیتال RAZOR چگونه است ؟
خرید ارز دیجیتال RAZOR چگونه است ؟

برای خرید ارز دیجیتال RAZOR می توانید از صرافی های ارز دیجیتال پشتیبان کننده این رمز ارز استفاده نمایید . شما می توانید با ثبت نام و احراز هویت در صرافی مورد نظر اقدام به خرید رمز ارز RAZOR نمایید . لازم به ذکر است که شما نمی توانید این ارز دیجیتال را به صورت مستقیم خریداری نمایید . شما می توانید در صرافی های پشتیبان کننده این ارز آن را با جفت ارزها معامله نمایید .

به عبارت دیگر برای خریداری ارز دیجیتال RAZOR ، می توانید در ابتدا تتر خریداری نموده و سپس تتر را به جفت ارزهایی همچون اتریوم ، USDT ، USDC تبدیل نمایید و رمز ارز RAZOR را خریداری نمایید .


صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال RAZOR

صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال RAZOR
صرافی های ارز دیجیتال RAZOR

برای خریداری ارز دیجیتال RAZOR می توانید از طریق صرافی های انلاین خارجی که در ادامه مطالب اورده ایم ، اقدام نمایید .

صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال RAZOR عبارتند از :

۱.صرافی Gate.io

۲.صرافی Uniswap(V2)

۳.صرافی MXC.Com

۴.صرافی Bilaxy

۵.صرافی ۱inch


فروش ارز دیجیتال RAZOR چگونه است ؟

فروش ارز دیجیتال RAZOR چگونه است ؟
فروش ارز دیجیتال RAZOR چگونه است ؟

همانطور که در بحث خرید ارز دیجیتال RAZOR گفتیم ، برای فروش نیز می توانید از صرافی های پشتیبان کننده این ارز دیجیتال استفاده نمایید . در صورتی که از قبل در این صرافی ها تراکنشی انجام نداده بودید ، می توانید با ثبت نام در آن صرافی رمز ارز خود را به فروش برسانید . صرافی های آنلاین خارجی گزینه های مناسبی برای فروش ارز دیجیتال هستند زیرا کارمزد کمتری را نسبت به صرافی های داخلی دریافت می کنند .


آیا ارز دیجیتال RAZOR استخراج می شود ؟

آیا ارز دیجیتال RAZOR استخراج می شود ؟
آیا ارز دیجیتال RAZOR استخراج می شود ؟

برای اینکه بررسی نماییم آیا این ارز دیجیتال قابلیت استخراج را دارد یا خیر در ابتدا باید الگوریتم این ارز دیجیتال را بررسی نماییم . به عبارتی باید برسی نماییم که ارز دیجیتال RAZOR در ساختار خود از چه الگوریتمی استفاده می نماید .

ارز دیجیتال RAZOR در ساختار خود از الگوریتم اثبات سهام یا PoS استفاده می کند و در نتیجه می توان گفت این ارز دیجیتال قابلیت استخراج را دارا نمی باشد . برای اینکه ارزی قابل استخراج باشد در ابتدا نیاز است از الگوریتم PoW یا اثبات کار در ساختار خود استفاده نماید .


کلام آخر ارز دیجیتال RAZOR

ارز دیجیتال RAZOR رمز ارز ارائه شده Razor Network می باشد . این شبکه یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است . توکن RAZOR یک توکن با استاندارد ERC-20 است . ارز دیجیتال RAZOR در ساختار خود از الگوریتم اثبات سهام یا PoS استفاده می کند و قابلیت استخراج را دارا نمی باشد . شما می توانید پس از خریداری ارز دیجیتال RAZOR از صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز آن را در کیف پول های تراست و یا اتمیک ذخیره نمایید .

ممنون از اینکه تا پایان “ ارز RAZOR  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده