آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز Math چیست؟

ارز Math چیست؟

ارز Math ، اکنون که در حال خواندن این مقاله هستید ، حتما نام ارز دیجیتال MATH را شنیده اید . در این مقاله قصد داریم تا به بررسی این ارز دیجیتال بپردازیم و شما کاربران عزیز را را با روند قیمت این رمز ارز آشنا نماییم . اگر شما هم به دنبال شناخت این ارز دیجیتال هستید تا انتهای این مقاله همراه باشید . چرا که در این مقاله اطلاعات کافی در ارتباط با ارز دیجیتال MATH در اختیار شما قرار خواهیم داد .

ارز دیجیتال MATH چیست ؟

ارز دیجیتال MATH چیست ؟
ارز دیجیتال MATH چیست ؟

ارز دیجیتال MATH یک پلتفرم رمزنگاری یک مرحله ای است که چندین اپلیکیشن از جمله Math Wallet ، MATH VPOS Pool ، Math DApp Store ، MathStaking ، MathPay و MathChain را با هم ترکیب می کند . این پلتفرم در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد .

MATH بیش از ۶۳ بلاکچین عمومی را پشتیبانی می کند . این به کاربران امکان می دهد تا با معاملات کوانتومی خودکار ، سرمایه گذاری کرده و نمونه کارهای خود را بسازند ، نرخ سالانه ۳۰ درصد دارایی دیجیتال خود را کسب کنند ، ارز خود را سپرده گذاری کنند ، وامهای فوری دریافت کنند و از ارز دیجیتال برای پرداخت بدون در نظر گرفتن زمان و مکان استفاده کنند .

کیف پول Math یک کیف پول داخلی است که از برنامه های غیرمتمرکز چند زنجیره ای یا همان DApp ها پشتیبانی می کند .


معرفی اپلیکیشن Math Wallet

معرفی اپلیکیشن Math Wallet
معرفی اپلیکیشن Math Wallet

Math Wallet یک کیف پول رمزنگاری جهانی چند پلتفرمی است که امکان ذخیره سازی همه توکن های اتریوم ، بیت کوین ، ایاس ، فایل کوین ، پولکادات ، بایننس چین ، سولانا و … را فراهم می کند .

کیف پول Math از برنامه های غیرمتمرکز یا همان Dappها که در بلاکچین های اتریوم ، ترون ، ایاس و پولکادات و … کار می کنند ، پشتیبانی می کند . این کیف پول دارایی های کاربران را با استفاده از کلیدهای خصوصی و عبارات Mnemonic به صورت امن نگه داری می کند .

پس از شناخت پلتفرم ارز دیجیتال MATH در ادامه مقاله به شناخت بنیان گذار این پلتفرم و تاریخچه آن می پردازیم . در واقع می خواهیم بررسی نماییم که این پلتفرم توسط چه کسی و در چه تاریخی راه اندازی شده است .


تاریخچه و بنیان گذار ارز دیجیتال MATH

تاریخچه و بنیان گذار ارز دیجیتال MATH
تاریخچه و بنیان گذار ارز دیجیتال MATH

همانطور که در ابتدای این مقاله بیان نمودیم ، پلتفرم ارز دیجیتال MATH در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد .  بنیان گذارو مدیرعامل این پلتفرم Eric Yu می باشد . قبل از ایجاد کیف پول Math ، این فرد مدیر ارشد Zhongtopia ، بزرگترین پلتفرم در چین با بیش از ۱۰ میلیون کاربر بود . وی همچنین مدیرعامل و بنیان گذار XunFang Tech نیز بود .توکن MATH که توکن بومی این پلتفرم می باشد در ۲۲ اکتبر ۲۰۱۹ معرفی شد .


ویژگی های ارز دیجیتال MATH

ویژگی های ارز دیجیتال MATH
ویژگی های ارز دیجیتال MATH

توکن MATH که توکن ارائه شده این پلتفرم یا همان کیف پول Math است ، دارای ویژگی های زیر می باشد :

۱.توکن MATH یک توکن ERC-20 است که دارای ویژگی هایی می باشد که با استاندارد ERC-20 سازگار است .

۲.توکن MATH امکان ذخیره سازی را فراهم می کند .

۳.این توکن اعتبار سنجی را برای شبکه ها فراهم می کند .

۴.با استفاده از توکن MATH به کاربران پاداش داده می شود .

تا اینجای مقاله انتظار می رود با توکن ارائه شده پلتفرم Math آشنا شده باشید . حال می خواهیم روند قیمت این ارز دیجیتال را بررسی نماییم .


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال MATH

در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله قیمت رمز ارز MATH برابر با ۲.۹۴ دلار آمریکا است . حجم معاملات ارز دیجیتال MATH در یک شبانه روز برابر با ۱،۹۲۴،۱۹۱ دلار می باشد . با توجه به بررسی های انجام شده ارز دیجیتال MATH در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۰۸% افزایش یافته است . هم اکنون رمز ارز MATH در سایت CoinMarketCap رتبه ۲۳۴ را به خود اختصاص داده است . در نمودار زیر شما قادر خواهید بود روند قیمت این ارز دیجیتال را از اواخر مِی ۲۰۲۰ تا اکنون مشاهده نمایید . همانطور که در نمودار می بینید ارز دیجیتال MATH در مارس ۲۰۲۱ به ATH خود رسیده است .

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال MATH
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال MATH

پس از اینکه روند قیمت این رمز ارز را بررسی نمودیم ، در ادامه مطالب می خواهیم شما را با نحوه خرید این رمز ارز آشنا نماییم .


خرید ارز دیجیتال MATH

خرید ارز دیجیتال MATH
خرید ارز دیجیتال MATH

برای خرید ارز دیجیتال MATH شما می توانید از طریق صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز اقدام نمایید . صرافی های ارز دیجیتال داخلی و خارجی بسیاری وجود دارند که در حال حاضر خدماتی را در بستر رمز ارزها ارائه می دهند . به دلیل تحریمات موجود در ایران برای خریداری رمز ارزها می توانید یکی از استیبل کوین ها را خریداری نموده و آن را به ارزی که می خواهید تبدیل نمایید . پیشنهاد ما به شما این است که از صرافی های آنلاین خارجی استفاده نمایید . زیرا نسبت به صرافی های داخلی از کارمزد کمتری برخوردار می باشند .

صرافی های آنلاین خارجی که در حال حاضر امکان خرید و فروش رمز ارز MATH را فراهم می کنند عبارتند از :

۱.صرافی HBTC : این صرافی توسط فردی با نام James Ju راه اندازی شد . صرافی HBTC قادر خواهد بود میلیون ها تراکنش را به صورت همزمان مدیریت کند . در این صرافی دارایی های کاربران کاملا از طریق بلاکچین غیرمتمرکز مدیریت می شود که خدمات شفافی برای دارایی های رمزنگاری به افراد و موسسات ارائه می دهد .

۲.صرافی Balancer : صرافی Balancer یکی از پلتفرم های معاملاتی است که علاوه بر MATH از ارز انجین کوین ، رن و … پشتیبانی می کند .

۳.صرافی FTX : صرافی FTX یک پلتفرم تجاری قدرتمند را به کاربران ارائه می دهد که تمامی افراد چه پیشرفته و چه مبتدی می توانند از آن استفاده کنند.

۴.صرافی Xtheta Global : این صرافی ژانویه سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد و یک صرافی متمرکز در سنگاپور می باشد .

۵.صرافی Uniswap (V2) : این صرافی یک پروتکل مبتنی بر اتریوم می باشد . به عبارتی می توان گفت این صرافی یک رابط برای مبلادله توکن های با استاندارد ERC-20 می باشد .

علاوه بر صرافی هایی که در بالا نام بردیم ، صرافی هایی همچون BitMart و PancakeSwap نیز از رمز ارز MATH پشتیبانی می کنند .


کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال MATH

کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال MATH
کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال MATH

برای اینکه کاربران بتوانند توکن MATH را ذخیره نمایند ، نیازمند کیف پول های دیجیتالی هستند که در بستر ارزهای دیجیتال خدماتی را ارائه می دهند . برای ذخیره سازی ارزهای دیجیتال کاربران قادر خواهند بود از کیف پول های سخت افزاری و یا نرم افزاری استفاده نمایند . در این قسمت از مقاله کیف پول هایی که از رمز ارز MATH پشتیبانی می کنند به شما معرفی خواهیم کرد .

۱.کیف پول تراست ( Trust ) : کیف پول تراست ، کیف پول رسمی بایننس است . کاربران قادر خواهند تا این کیف پول را بر روی تلفن های همراه خود نصب نمایند و با استفاده از ان ارزهای رمز پایه و دارایی های دیجیتال دیگر را با خیال راحت و با امنیت کامل ارسال ، دریافت و ذخیره نمایند .

۲.کیف پول اتمیک ( Atomic ) : کیف پول اتمیک کاملا غیرمتمرکز می باشد و دارای یک رابط کاربری ساده است . این کیف پول از بیش ۳۰۰ ارز رمز پایه پشتیبانی می کند .

۳.کیف پول Math : همانطور که در ابتدای این مقاله گفتیم کیف پول Math یک کیف پول چند پلتفرمی می باشد و علاوه بر رمز ارز ایاس ، پولکادات ، سولانا و … از توکن MATH  پشتیبانی می کند و می توان این توکن را در کیف پول Math ذخیره نمود .


فروش ارز دیجیتال MATH چگونه است ؟

فروش ارز دیجیتال MATH چگونه است ؟
فروش ارز دیجیتال MATH چگونه است ؟

برای فروش رمز ارز MATH می توانید همانند خرید آن از صرافی ها استفاده نمایید . در صورتی که از قبل در صرافی تراکنشی انجام نداده باشید ، باید در ابتدا در آن صرافی ثبت نام نمایید سپس اقدام به فروش رمز ارز خود کنید . بهتر است که از یک صرافی معتبر استفاده نمایید . صرافی معتبر است که کاربران زیادی از آن صرافی استفاده نمایند و روزانه حجم معاملات بالایی را داشته باشد . همچنین برخورداری از یک پشتیبان خوب می تواند به اعتبار یک صرافی کمک نماید .


آیا ارز دیجیتال MATH استخراج می شود ؟

آیا ارز دیجیتال MATH استخراج می شود ؟
آیا ارز دیجیتال MATH استخراج می شود ؟

برای اینکه کاربران و افراد مختلف بتوانند یک ارز دیجیتال را در اختیار داشته باشند و به انجام معاملات و سرمایه گذاری بپردازند ، یکی از راه ها خرید ارز دیجیتال و دیگری استخراج آن رمز ارز می باشد .

در حال حاضر استخراج ارز دیجیتال برای کاربران سختی هایی را به همراه دارد . برای مثال برای استخراج نیاز به یک دستگاه ، با قدرت پردازش بالا دارید . نکته مهمی که باید به آن پرداخته شود این است که آیا ارز دیجیتال قابلیت استخراج را دارد . برای بررسی این موضوع باید بررسی نماییم که ارز مورد نظر مبتنی بر الگوریتم اثبات کار یا PoW باشد . در حال حاضر ارز دیجیتال MATH قابلیت استخراج را دارا نیست .


کلام آخر ارز MATH

در این مقاله در ابتدا ارز دیجیتال MATH را به شما معرفی نمودیم . پلتفرم ارز دیجیتال MATH یک کیف پول می باشد .این کیف پول از برنامه های غیرمتمرکز یا DApp ها پشتیبانی می کند . شما می توانید با استفاده از کیف پول تراست و اتمیک توکن MATH را ذخیره نمایید . توکن MATH یک توکن با استاندارد ERC-20 است و این توکن اعتبار سنجی را برای شبکه ها فراهم می نماید . شما می توانید این رمز ارز را از صرافی های پشتیبان کننده آن که در مقاله ذکر شد خریداری نمایید .

ممنون از اینکه تا پایان ” ارز Math ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

 

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
12 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
احمد
احمد
2 سال قبل

math بهتره بخرم یا اتریوم ؟

جلیلی
جلیلی
2 سال قبل

قیمت ارز math الان خوبه بخریم؟

فرشاد
فرشاد
2 سال قبل

خرید ارز math برای بلند مدت خوبه؟

مهنیا
مهنیا
2 سال قبل

خرید ارز math برای بلند مدت خوبه؟

جعفر
جعفر
2 سال قبل

خرید ارز math برای بلند مدت خوبه؟

امین
امین
3 سال قبل

ممنون از محتوای به روز شما

ناصر
ناصر
3 سال قبل

ممنون از محتوای به روز شما

سهراب
سهراب
3 سال قبل

لطفا یک کیف پولی که امنیت بیشتر برای math داره معرفی کنید؟

فارسی
فارسی
3 سال قبل

آیا شما خرید ارز math را توصیه می کنید؟

روحانی
روحانی
3 سال قبل

ارز math را از کدام صرافی بخرم

کریمی
کریمی
3 سال قبل

ساختار از math چی می باشد؟

علی
علی
3 سال قبل

آیا این ارز آینده خوبی دارد؟

آخرین مقالات منتشر شده