آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز coin98 چیست؟ | آینده ارز coin98

ارز کوین 98 (C98) چیست؟

ارز کوین ۹۸ (C98) چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از رمز ارز ها با نام کوین ۹۸ بپردازیم. رمز ارز C98 توکن بومی پلتفرم Coin98 می باشد. Coin98 یک راه حل DeFi است که به کاربران امکان می دهد به مبادله های میان زنجیره ای، استیکینگ و Yeild Farming دسترسی داشته باشند. شما می توانید با خواندن این مقاله اطلاعات کافی در ارتباط با پلتفرم Coin98 و توکن آن یعنی C98 به دست آورید. لازم به ذکر است که می توانید با کیف پول های پشتیبان کننده این ارز دیجیتال، نحوه خرید و فروش آن آشنا شوید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.کاربران گرامی برای مطالعه ی مقاله ی کیف پول کوین۹۸ روی این لینک کلیک کنید.


معرفی پلتفرم کوین ۹۸ (Coin98)

معرفی پلتفرم کوین 98 (Coin98)
معرفی پلتفرم کوین ۹۸ (Coin98)

اگر بخواهیم به صورت کوتاه و مختصر به معرفی پلتفرم کوین ۹۸ بپردازیم، می توان گفت Coin98 یک پروتکل است که یک اکوسیستم از محصولات DeFi را ارائه می دهد و در دسترس کاربران DeFi است. پروژه های موجود ساخته شده روی پروتکل شامل صرافی غیرمتمرکز، پروتکل های وام، حاکمیت درون زنجیره ای، بازی های مبتنی بر بلاکچین و … است.

کوین ۹۸ امکان فعالیت های چند زنجیره ای را فراهم می نماید. همچنین خود را به عنوان یکی از آسان ترین پروتکل های DeFi معرفی می نماید که کاربران برای پیوستن به آنها نیازی به دانش عمیق بلاکچین ندارند. در نقشه راه کوین ۹۸، برنامه هایی برای راه اندازی یک سیستم تجزیه و تحلیل بلاکچین و یک بازار NFT در نظر گرفته شده است. اکوسیستم کوین ۹۸ شامل موارد زیر می باشد:

۱.صرافی کوین ۹۸ (Coin98 Exchange)

صرافی Coin98 به عنوان اصلی ترین مولفه در اکوسیستم، یک جمع کننده نقدینگی چند زنجیره ای است. این صرافی ارز دیجیتال از دارایی متعدد صادر شده در بلاکچین های مختلف مانند Solana، BSC، Ethereum، Tron و … پشتیبانی می کند. صرافی کوین ۹۸ قصد دارد تجربه ای یکپارچه برای کاربران DeFi ایجاد کند.

۲.کیف پول کوین ۹۸ (Coin98 Wallet)

کیف پول کوین ۹۸ یک کیف پول چند زنجیره ای است که به کاربران امکان ذخیره، انتقال و مدیریت دارایی های رمزنگاری شده در چندین بلاکچین را می دهد. این کیف پول دیجیتالی بیش از ۲۰ شبکه از جمله بایننس اسمارت چین، اتریوم، سولانا، آوالانچ، پلی گان، ترا و غیره را در هر دو نسخه موبایل اندروید و ios پشتیبانی می کند.


ارز دیجیتال کوین ۹۸ (C98) چیست؟

ارز دیجیتال کوین 98 (C98) چیست؟
ارز دیجیتال کوین ۹۸ (C98) چیست؟

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد، C98 توکن بومی پلتفرم کوین ۹۸ می باشد. موارد فعلی و مورد استفاده توکن C98 شامل موارد زیر است:

 1. کارمزد تراکنش: در هر تراکنشی که کاربران در صرافی کوین ۹۸ انجام می دهند، به عنوان کارمزد استفاده می شود.
 2. توسعه محصولات: درآمد C98 از کارمزد تراکنش ها تا حدی برای توسعه محصولات در آینده و رشد اکوسیستم استفاده می شود.
 3. استیکینگ: بخش دیگر کارمزدهای تراکنش ها به ارائه دهندگان نقدینگی C98 اختصاص می یابد.
 4. حاکمیت: ممکن است کاربران برای به دست آوردن قدرت رای دادن و مشارکت در روند حاکمیت، C98 را درگیر کنند.

بررسی تاریخچه و بنیانگذاران ارز کوین ۹۸ (Coin98)

بررسی تاریخچه و بنیانگذاران ارز دیجیتال کوین 98(Coin98)
بررسی تاریخچه و بنیانگذاران ارز دیجیتال کوین ۹۸(Coin98)

ایده کوین ۹۸ از اوایل سال ۲۰۲۰ شکل گرفت. اعضای تیم کوین ۹۸ ویتنامی می باشند. اکثر آنها سالها تجربه تولید محصولات رمزنگاری را داشته اند. بنیانگذاران کوین ۹۸ افرادی با نام های Thanh Le و Vinh The Nguyen می باشند. Thanhan Le علاوه بر کار در کوین ۹۸، مشاور پروژه  های رمزنگاری در داخل و خارج ویتنام است.

Vinh The Nguyen یکی از بنیانگذاران فنی است و در مورد توسعه محصول کوین ۹۸ پاسخگو است.


معرفی ویژگی های کوین ۹۸ (Coin98)

معرفی ویژگی های کوین 98 (Coin98)
معرفی ویژگی های کوین ۹۸ (Coin98)

اگرچه سایر پروژه های DeFi نقدینگی بین زنجیره ای را ارائه می دهند، اما اغلب آنها به تعداد کمی از زنجیره ها محدود می شوند. با این حال، کوین ۹۸ از بیش از ۲۰ بلاکچین حمایت می کند. همچنین با استفاده از Space Gate امکان تعویض و انتقال از طریق شبکه های مختلف را فراهم می کند. این پلتفرم در حال حاضر چندین به روزرسانی دریافت کرده است و در آینده پیشرفت های بیشتری خواهد داشت.

دستیابی به بسیاری از بلاکچین های مختلف بدون مشارکت استراتژیک غیرممکن است.ارز کوین ۹۸ در ظرفیت های مختلف با پلی گان، پنکیک سواپ، ترا، الراند، آوالانچ، فانتوم و پروتکل بند همکاری می کند. با ادغام AMMهای بیشتر برای نقدینگی، کوین ۹۸ می تواند اکوسیستم کلی خود را ارتقا داده و توجه بیشتری را به پروژه های DeFi در سایر بلاکچین ها جلب کند.


بررسی نقشه راه صرافی کوین ۹۸ (Coin98 Exhange)

بررسی نقشه راه صرافی کوین 98 (Coin98 Exhange)
بررسی نقشه راه صرافی کوین ۹۸ (Coin98 Exhange)

در این قسمت از مقاله در ارتباط با نقشه راه صرافی کوین ۹۸ توضیح خواهیم داد. نقشه راه این صرافی شامل چهار مرحله می باشد.

 • مرحله اول: فقط سواپ یا مبادله تک زنجیره ای.
 • مرحله دوم: گسترش بازار در بلاکچین های مختلف (Solana ،BSC ،Ethereum ،Avalanche و …).
 • مرحله سوم: توسعه مسیر هوشمند در هر بلاکچین، بهترین نرخ ها و لغزش های کم را به کاربران ارائه می دهد بدون اینکه از انها بخواهید همزمان از هر AMM دیدن کنند و معاملات را انجام دهند.
 • مرحله چهارم: دارایی های بومی را از طریق Smart Route در بلاکچین های مختلف متصل می کند و بازار رمزنگاری میان زنجیره ای را تشکیل می دهد.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کوین ۹۸ (C98)

در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال کوین ۹۸ برابر با ۱.۴۷ دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته این رمز ارز برابر با ۳۵۴،۳۷۶،۳۷۵ دلار است. رمز ارز کوین ۹۸ طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳.۰۳ درصد کاهش قیمت داشته است. اکنون این ارز دیجیتال در سایت کوین مارکت کپ در رتبه ۲۳۰ قرار دارد.

ارز دیجیتال کوین ۹۸ در تاریخ ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است. در ادامه مطالب شما می توانید نمودار قیمتی این رمز ارز را مشاهده نمایید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کوین 98 (C98)
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کوین ۹۸ (C98)

خرید ارز دیجیتال کوین ۹۸ (C98)

خرید ارز دیجیتال کوین 98 (C98)
خرید ارز دیجیتال کوین ۹۸ (C98)

برای خرید ارز دیجیتال کوین ۹۸ همانند خرید سایر ارزهای دیجیتال می توانید از صرافی ها استفاده نمایید. برای این کار نیاز است تا در ابتدا در یک صرافی ثبت نام نموده و سپس به انجام خرید بپردازید. افراد می توانند از صرافی های داخلی و آنلاین خارجی که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند، به منظور خرید استفاده نمایند. در ادامه مطالب شما می توانید با صرافی های آنلاین خارجی که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند، آشنا شوید.

 1. صرافی Binance
 2. صرافی Gate.io
 3. صرافی Pionex
 4. صرافی AOFEX
 5. صرافی MEXC

فروش ارز دیجیتال کوین ۹۸ (C98)

فروش ارز دیجیتال کوین 98 (C98)
فروش ارز دیجیتال کوین ۹۸ (C98)

برای فروش ارز دیجیتال کوین ۹۸ همانند خرید آن می توانید از صرافی هایی که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند، استفاده نمایید. برای فروش نیز شما باید در صرافی ثبت نام نمایید. در صورتی که از قبل ثبت نام کرده اید، نیاز به ثبت نام مجدد نمی باشد. توجه نمایید که یک صرافی معتبر را برای خرید و فروش رمز ارز خود انتخاب کنید. انتخاب یک صرافی معتبر می تواند شما را در روند سرمایه گذاری کمک نماید. همچنین می توانید با خیال راحت و آسوده به سرمایه گذاری در بستر ارزهای دیجیتال بپردازید.


چه کیف پول های از ارز کوین ۹۸پشتیبانی می کنند؟

چه کیف پول های از ارز کوین 98پشتیبانی می کنند؟
چه کیف پول های از ارز کوین ۹۸پشتیبانی می کنند؟

پس از خرید ارز دیجیتال کوین ۹۸ شما قادر خواهید بود این رمز ارز را در یکی از کیف پول های پشتیبان کننده آن ذخیره نمایید. در این قسمت از مقاله شما را با دو نمونه از کیف پول های نرم افزاری که از ارز دیجیتال کوین ۹۸ پشتیبانی می کنند، آشنا خواهیم کرد.

۱.کیف پول تراست Trust Wallet

کاربران می توانند توکن C98 خود را در کیف پول موبایلی تراست ذخیره نمایند. این کیف پول برای دو نسخه اندروید و ios در دسترس می باشد و از یک رابط کاربری ساده برخوردار می باشد.

۲.کیف پول سیف پل SafePal

کیف پول نرم افزاری سیف پل نیز از ارز دیجیتال کوین ۹۸ پشتیبانی می کند. کاربران می توانند به راحتی این کیف پول را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند.


آینده ارز دیجیتال کوین ۹۸ (C98) چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال کوین 98 (C98) چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال کوین ۹۸ (C98) چگونه است؟

از جمله مواردی که می تواند در آینده ارزهای دیجیتال تاثیرگذار باشد، اهداف آنها می باشد. سهولت ارتباط بین بلاکچین های مختلف یکی از اهدافی می باشد که پروژه کوین ۹۸ داراست. بنابراین می توان نتیجه گرفت که اگر این اکوسیستم در راستای اهداف خود حرکت نماید، می تواند آینده خوبی را رقم بزند.

از دیگر مواردی که می تواند در آینده این رمز ارز تاثیرگذار باشد، ویژگی های آن می باشد. پشتیبانی از تعداد بالای بلاکچین از ویژگی های منحصر به فرد کوین ۹۸ است.


کلام پایانی

در این مقاله به بررسی ارز دیجیتال کوین ۹۸ و پلتفرم آن پرداختیم. پلتفرم کوین ۹۸ یک اکوسیستم که شامل محصولات DeFi می باشد را ارائه می دهد. همچنین این پلتفرم امکان فعالیت های چند زنجیره ای را فراهم می سازد. صرافی کوین ۹۸ و کیف پول کوین ۹۸ در اکوسیستم این پلتفرم قرار دارند. رمز ارز C98 که توکن بومی این پلتفرم است به منظور کارمزد تراکنش، توسعه محصولات، حاکمیت و … مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران می توانند این ارز دیجیتال را از صرافی هایی همچون بایننس، Gate.io و … خریداری نمایند. به علاوه قادر خواهند بود تا ارز دیجیتال کوین ۹۸ را در کیف پول هایی همچون تراست و سیف پل ذخیره نمایند. امیدواریم که با خواندن این مقاله اطلاعات کافی در ارتباط با ارز دیجیتال کوین ۹۸ را دریافت نمایید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز کوین ۹۸ (C98)” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
13 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علیرضا
1 سال قبل

سپاس از شما جهت محتوای خوبتون

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  علیرضا
1 سال قبل

ممنون از همراهی شما دوست عزیز

داود
1 سال قبل

لطف تحلیل رمز ارز c98 را انجام دهید.

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  داود
1 سال قبل

سلام
پیام شما به دوستان تحلیل گر تیم زوم ارز می رسد

مهسا
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال c98 کلاهبرداری ااست؟

موسی
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیجیتال c98 پشتیبانی می کنند؟

شکوفه
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما

مجتبی
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال c98 پشتیبانی می کند؟

حسین
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال C98 چند است؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  حسین
1 سال قبل

برای بررسی اینده پروژه حتما خودتان پروژه را بررسی کنید
ما صرفا یک راهنما هستیم

مهنیا
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال C98 را بخرم ؟

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  مهنیا
1 سال قبل

دوست عزیز برای خرید ارز معیار های مختلفی وجود دارد

لیدا
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

آخرین مقالات منتشر شده