آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز کوئیک QUICK چیست؟

ارز کوئیک QUICK چیست؟

ارز کوئیک QUICK چیست؟ همانطور که می دانید دنیای ارزهای دیجیتال روز به روز در حال گسترش می باشد. در این مقاله قصد داریم تا یکی از رمز ارزها با نام کوئیک QUICK را به شما کاربران عزیز معرفی نماییم. رمز ارزی که در این مقاله قصد داریم به معرفی آن بپردازیم، توکن ارائه شده صرافی کوئیک سواپ QuickSwap است.

در ادامه مقاله شما می توانید با این رمز ارز و پلتفرم ارائه دهنده آن به طور کامل آشنا شوید. همچنین اطلاعاتی را در ارتباط با نحوه خرید، فروش و کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کوئیک QUICK به شما عزیزان ارائه خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

ارز کوئیک QUICK چیست؟

ارز کوئیک QUICK چیست؟
ارز کوئیک QUICK چیست؟

ارز دیجیتال کوئیک QUICK همانطور که در مقدمه این مقاله گفتیم، توکن بومی صرافی کوئیک سواپ Quickswap است. توکن کوئیک از جمله توکن های مبتنی بر اتریوم می باشد که به صرافی کوئیک سواپ نیرو می بخشد. هدف کوئیک سواپ ارائه یک صرافی غیرمتمرکز است که در آن هر کسی می تواند نقدینگی را تامین کند.

کوئیک سواپ از طریق مجموعه ای از قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم کار می کند که به مردم امکان می دهد بدون نیاز به ارائه اطلاعات شخصی، سفارشات خرید یا فروش ایجاد کنند. توزیع توکن کوئیک به صورت عادلانه انجام شده است و یک اکوسیستم پایدار را ارائه می دهد.

در پلتفرم معاملاتی کوئیک سواپ ارائه دهندگان نقدینگی می توانند توکن کوئیک Quick را برای مشارکت دریافت کنند. به عبارتی می توان گفت مدیریت صرافی کوئیک سواپ در دست دارندگان توکن کوئیک است. کسانی که توکن کوئیک را در اختیار دارند می توانند در ارتباط با پیشنهادهای پروتکل رای دهند. راه اندازی و توزیع اولیه توکن کوئیک QUICK به شرح زیر است:

  • ۹۰% از کوئیک به ارائه دهندگان نقدینگی در یک دوره ۴ ساله اختصاص داده شده است.
  • ۵% به دارندگان UNI داده می شود.
  • ۴% برای تیم و بازاریابی محفوظ است.

معرفی صرافی کوئیک سواپ QuickSwap

معرفی صرافی کوئیک سواپ QuickSwap
معرفی صرافی کوئیک سواپ QuickSwap

در این قسمت از مقاله شما می توانید با پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال کوئیک یعنی صرافی کوئیک سواپ QuickSwap به طور کامل آشنا شوید. اگر بخواهیم به صورت خلاصه به تعریف پلتفرم کوئیک سواپ بپردازیم، می توان گفت این پلتفرم یک فورک یونی سواپ UniSwap است که روی شبکه پالی گان Polygon یا همان شبکه ارز دیجیتال ماتیک Matic سابق اجرا می شود. پالی گان Polygon در مقایسه با شبکه اصلی اتریوم کارمزد تراکنش کمتری دارد و کوئیک سواپ را قادر می سازد تا مبادلات توکن را با کارمزد کمتری انجام دهند.

هدف کوئیک سواپ QuickSwap بهبود کاستی های صرافی های غیرمتمرکز فعلی و بازارسازهای خودکار AMM است. رابط کاربری کوئیک سواپ تقریبا مشابه یونی سواپ UniSwap است. با این حال، تفاوت در این است که یونی سواپ بر روی بلاکچین اتریوم مستقر شده است، در حالی که کوئیک سواپ بر روی شبکه پالی گان Polygon ساخته شده است.

کوئیک سواپ QuickSwap دارای یک اکوسیستم قوی از ارائه دهندگان نقدینگی نیز می باشد که باعث رشد پلتفرم شده است. به علاوه کوئیک سواپ هیچگونه order book ندارد زیرا کاربران با مجموعه ای از توکن ها که به استخرهای نقدینگی معروف هستند، معامله می کند.


بررسی تاریخچه و بنیانگذاران ارز دیجیتال کوئیک Quick

بررسی تاریخچه و بنیانگذاران پلتفرم ارز دیجیتال کوئیک Quick
بررسی تاریخچه و بنیانگذاران ارز دیجیتال کوئیک Quick

 ارز دیجیتال کوئیک  در فوریه ۲۰۲۱ راه اندازی شد و به سرعت رشد کرد. از جمله بنیانگذاران آن می توان به Nick Mudge و Sameep Singhania اشاره کرد. Nick Mudge بیش از ۶ سال برنامه نویس فعال در زمینه بلاکچین بوده و نویسنده EIP-2535 Diamond Standard و همچنین ERC1538 و ERC998 اتریوم است. Singhania که از دیگر بنیانگذاران کوئیک سواپ است، بنیانگذار و مدیر Ginete Technologies یک شرکت توسعه و مشاوره بلاکچین نیز می باشد.


بررسی عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال کوئیک Quick

بررسی عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال کوئیک Quick 
بررسی عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال کوئیک Quick

پلتفرم مبادلاتی کوئیک سواپ که پلتفرم ارائه دهنده ارز دیجیتال کوئیک می باشد، از مدل بازارساز خودکار AMM برای ایجاد نقدینگی توکن هایی استفاده می کند که کاربران می توانند با انها مبادله کنند. کاربران به عنوان Maker یا Taker معامله نمی کنند بلکه با یک قرارداد هوشمند تعامل می کنند. هرکسی می تواند با واریز یک جفت ارز نقدینگی خود را شروع کند.

در واقع صرافی کوئیک سواپ مجموعه ای از قراردادهای هوشمند است که به افراد امکان می دهد بدون ثبت نام یا ارائه اطلاعات شخصی، سفارشات خرید یا فروش ارزهای رمزنگاری شده را ارسال کنند. قراردادهای هوشمند مبادله توکن ها را اداره می کنند.

کوئیک سواپ قادر به تبادل توکن هایی است که در شبکه پالی گان Polygon قرار دارند. در صورت انتخاب کوئیک سواپ، کیف پول تحت وب شما برای مثال کیف پول متامسک، توکن هایی را که می فروشید به قراردادهای هوشمند کوئیک سواپ ارسال می کند.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال کوئیک Quick

در حال حاضر و در زمان نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال کوئیک QUICK برابر با ۴۱۹.۶۰ دلار آمریکا است و حجم معاملات این رمز ارز برابر با ۲۲،۰۳۰،۵۲۷ دلار می اشد. این رمز ارز در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۳۵% کاهش قیمت داشته است و در حال حاضر در سایت CoinMarketCap رتبه ۳۳۰ را به خود اختصاص داده است.

همچنین لازم است که بدانید این رمز ارز در تاریخ ۳۰ آپریل ۲۰۲۱ یعنی ۴ ماه گذشته به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است. در ادامه شما می توانید روند قیمت این ارز دیجیتال را مشاهده نمایید.

چارت روند قیمت
چارت روند قیمت

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال کوئیک QUICK

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال کوئیک QUICK 
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال کوئیک QUICK

برای خرید و فروش ارز دیجیتال کوئیک در ابتدا باید صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز را بررسی نمایید. سپس صرافی مورد نظر را انتخاب نموده و در آن ثبت نام کنید. امروزه صرافی های بسیاری هستند که در بستر ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند. لازم است که در انتخاب صرافی دقت نمایید تا در یک صرافی امن و مطمئن به انجام تراکنش های خود بپردازید. این موضوع می تواند از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.

همچنین توجه نمایید که کاربران ایرانی به دلیل تحریمات موجود قادر به خرید مستقیم این رمز ارز نیستند. به همین منظور در ابتدا باید مقدار تومانی که قصد خرید دارند در صرافی ها به یکی از استیبل کوین ها همانند تتر تبدیل نموده، سپس در صرافی های آنلاین خارجی ان را به ارز کوئیک QUICK تبدیل کنند. در ادامه مطالب شما می توانید با چند نمونه از صرافی های آنلاین خارجی پشتیبان کننده ارز دیجیتال کوئیک QUICK آشنا شوید.


چه صرافی هایی از ارز دیجیتال کوئیک QUICK پشتیبانی میکنند؟

چه صرافی های از ارز دیجیتال کوئیک QUICK پشتیبانی میکنند؟ 
چه صرافی های از ارز دیجیتال کوئیک QUICK پشتیبانی میکنند؟

در این قسمت از مقاله به معرفی چند نمونه از صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کوئیک QUICK خواهیم پرداخت. همچنین شما می توانید به سایت CoinMarketCap مراجعه کرده و لیست کاملی از صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کوئیک Quick را در قسمت Market مشاهده نمایید. صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال کوئیک QUICK عبارتند از:

  1. Coinbase
  2. Binance
  3. Gate.io
  4. QuickSwap
  5. Uniswap

چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال کوئیک QUICK پشتیبانی میکنند؟

 

 چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال کوئیک QUICK پشتیبانی میکنند؟ 
چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال کوئیک QUICK پشتیبانی میکنند؟

در این قسمت از مقاله به معرفی کیف پول هایی که می توانید برای ذخیره سازی ارز دیجیتال کوئیک QUICK استفاده نمایید، خواهیم پرداخت. این کیف پول ها عبارتند از:

۱.کیف پول سخت افزاری لجر Ledger

کیف پول سخت افزاری لجر یکی از امن ترین گزینه ها برای ذخیره سازی رمز ارز شماست. و لازم است که بدانید یکی از بهترین کیف پول های سخت افزاری موجود است. این کیف پول سخت افزاری دارایی های شما در برابر حملات هکرها ایمن نگه می دارد.

۲.کیف پول نرم افزای سیف پل SafePal

کاربران می توانند اپلیکیشن سیف پل SafePal را در دو نسخه اندروید و ios دانلود کنند. در ادامه پس از نصب و بارگیری این نرم افزار، رمز ارزهای کوئیک QUICK خود را ذخیره نمایند.

۳.کیف پول تراست Trust

کیف پول تراست را می توان به عنوان یکی از بهترین کیف پول های نرم افزاری معرفی نمود. همچنین این کیف پول به عنوان کیف پول رسمی صرافی بایننس شناخته می شود. شما می توانید برای آشنایی با نحوه کار این کیف پول به مقاله ” آموزش کیف پول تراست ” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.


آینده ارز دیجیتال کوئیک QUICK چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال کوئیک QUICK چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال کوئیک QUICK چگونه است؟

در حال حاضر عوامل بسیاری می تواند در آینده قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر بگذارد. برای مثال رشد پلتفرم کوئیک سواپ QuickSwap می تواند یکی از عوامل تاثیر گذار در آینده ارز دیجیتال کوئیک QUICK باشد. اکثر کارشناسان آینده مطلوبی را برای کوئیک سواپ QuickSwap می بینند، اگرچه نمی توان آن را به طور قطعی دانست.

ارز دیجیتال کوئیک QUICK توانسته است تا کنون عملکرد فوق العاده ای داشته باشد. با این حال اگر رشد اخیر این رمز ارز را به عنوان شاخص در نظر بگیریم، ممکن است ارز دیجیتال کوئیک در کوتاه ترین زمان رشد خوبی در دنیای رمزنگاری داشته باشد.


کلام پایانی ارز کوئیک QUICK چیست؟

با خواندن این مقاله شما می توانید با ارز دیجیتال کوئیک QUICK و پلتفرم ارائه دهنده ان یعنی کوئیک سواپ QuickSwap آشنا شوید. رمز ارز کوئیک QUICK یکی از توکن های مبتنی بر استاندارد ERC-20 است. دارندگان این توکن می توانند در مدیریت پلتفرم کوئیک سواپ شرکت کنند. کوئیک سواپ QuickSwap یکی از صرافی های غیرمتمرکز است و فورکی از صرافی یونی سواپ می باشد. پلتفرم کوئیک سواپ بر روی شبکه پالی گان Polygon یا همان ماتیک سابق اجرا می شود.

کاربران می توانند ارز دیجیتال کوئیک Quick را از صرافی هایی همچون Binance ،Gate.io ،Coinbase و Quickswap خریداری نمایند. و پس از خریداری قادر خواهند بود آن را در کیف پول های لجر، تراست و سیف پل نگهداری کنند. امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات کافی در ارتباط با ارز دیجیتال کوئیک Quick را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ” ارز کوئیک QUICK چیست؟ همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا
رضا
28 روز قبل

درود سایت رو لطفابه روز کنید در مورد old و new و تفاوت و ارزش احتمالی و پروژه های جدید اگر quickقصد دارد در سال هاوینگ btc اضافه کند هم مطلب تهیه کنید ..تشکر

ماعده
ماعده
2 سال قبل

بسیار عالی مرسی

آزرا
آزرا
2 سال قبل

بسیار عالی ممنونم بابت تلاشتون

آخرین مقالات منتشر شده