آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز ریوین REV چیست؟ | آینده ارز ریون

ارز ریوین REV چیست؟

ارز ریوین Rev، اگر به بازار ارزهای دیجیتال نگاهی بیاندازید، می بینید که رمز ارزها امروزه توانسته اند توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نمایند. در این مقاله می خواهیم به بررسی یکی از رمز ارزهایی بپردازیم که در حال حاضر در رتبه ی ۸۸ بازار رمز ارزها قرار دارد. این رمز ارز ریوین REV نام دارد که توکن ارائه شده پلتفرم ریوین Revain است. پلتفرم Revain یک پلتفرم نظردهی مبتنی بر بلاکچین می باشد که از جمله اهداف آن ارائه یک رسانه امن و عادلانه به کاربران است. در ادامه شما به طور کامل با این پلتفرم و نحوه عملکرد ان آشنا خواهید شد. همچنین اگر می خواهید اطلاعاتی در ارتباط با نحوه خرید و فروش این رمز ارز به دست آورید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ارز دیجیتال ریوین REV چیست؟

ارز دیجیتال ریوین REV چیست؟
ارز دیجیتال ریوین REV چیست؟

پلتفرم ارز دیجیتال ریوین Revain یک بستر آنلاین برای بررسی توکن های مبتنی بر بلاکچین اتریوم است که به توسعه دهندگان فرصت می دهد تا نظرات و بازخوردها را در اتباط با پروژه خود دریافت کنند. به عبارت دیگر این پلتفرم به گونه ای طراحی شده است که قصد دارد نظرات کاربران را درارتباط با کسب و کارها منتشر نماید.

اگر بخواهیم به گونه ای دیگر و قابل درک این پلتفرم را معرفی نماییم می توان گفت Revain یک پلتفرم نظردهی است که با استفاده از فناوری بلاکچین، بازخورد کاربران درباره محصولات و خدمات را مرتب پست می کند و پاداش می دهد. پلتفرم Revain مشابه سایر پلتفرم های نظرسنجی مانند Yelp و Trip Advisor است و نویسندگان مستقل را به نوشتن نقد و بررسی ترغیب می کند. با ارسال پست ها، Revain به طور عمومی نمرات و رتبه بندی های مربوطه را بر روی پلتفرم خود نمایش می دهد.در حال حاضر این پروژه بر روی اتریوم و ترون ساخته شده است و از فناوری انها برای جلوگیری از دستکاری ذینفعان در نظرات و پاداش دادن به کاربران برای بازخورد آنها استفاده می کند.

این پلتفرم از هوش مصنوعی و اینترنت اشیا استفاده می نماید تا از نظرات قلابی جلوگیری به عمل اید و همچنین به کسب و کارها بهبود بخشد. این پلتفرم دو توکن را ارائه می دهد که هدف انها ایجاد انگیزه در کاربران برای نوشتن بازخورد واقعی می باشد. یکی از این توکن ها RVN است که استیبل کوین این پلتفرم است و برای پاداش دادن و جریمه کردن کاربران و شرکت ها در روند بررسی استفاده می شود و دیگری REV است.

رمزارز REV مولفه اصلی پلتفرم Revain به شمار می رود و یک توکن کاربردی است که توسط شرکت ها برای تشویق و ارائه به کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این توکن می تواند برای ایجاد انگیزه برای نوشتن نظرات استفاده شود و این توکن قابل معامله است. همچنین این توکن یک توکن مبتنی بر استاندارد  ERC-20، TRC-20 و BEP20 است.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال REV

نام اختصاری REV
نوع ارز TOKEN
عرضه کل ۸۵,۰۶۱,۴۸۵,۶۹۰
مقدار درگردش ۸۵,۰۶۱,۴۸۵,۶۹۰
وب سایت رسمی revain.org

revain.org

بلاکچین اکسپلور etherscan.io

ethplorer.io

tronscan.org

پیج های ارتباط رسمی medium.com

bitcointalk.org

twitter.com

reddit.com

سورس کد github.com
آدرس قرارداد ۰x2ef52Ed7De8c5ce03a4eF0efbe9B7450F2D7Edc9

 


معرفی توکن RVN

معرفی توکن RVN  
معرفی توکن RVN

همانطور که در بحث قبلی گقته شد RVN توکن پلتفرم Revain است. توکن RVN مختص سیستم Revain است و نمی تواند در خارج از اکوسیستم Revain مورد استفاده قرار گیرد، که ممکن است در نگاه اول به نظر برسد که هیچ ارزش ذاتی ندارند.

با این تفاوت که توکن RVN پس از ان می تواند با توکن REV قابل معامله باشد که به نوبه خود در هر صرافی ارز رمزنگاری شده قابل معامله است.مثل این است که برای بررسی خود پول نقد بگیرید. توکن های RVN توکن های پاداش دهی هستند و تثبیت قیمت را برای سیستم نظرسنجی فراهم می کند.


تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال ریوین Revain

تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال ریوین Revain
تاریخچه و بنیان گذاران ارز دیجیتال ریوین Revain

پلتفرم ریوین Revain توسط گروهی از متخصصان فناوری در سال ۲۰۱۸ در مسکو شروع به فعالیت کرد.

این پلتفرم توسط Rinat Arslanov تاسیس شد که در حال حاضر مدیر فعلی این پلتفرم نیز هست. Arslanov یک سرمایه گذار و کارآفرین با بیش از ده سال تجربه در صنعت بلاکچین است. این فرد تجربیات زیادی را در ارتباط با رمزارزها و در حوزهی بلاکچین دارد.

از دیگر اعضای برجسته تیم بنیانگذار Revain می توان به افراد زیر اشاره کرد.

۱.Grigor Aproyan

2.Aleksey Belashenko

3.Andrew Timokhin

4.Dmitry Bogachev

5.Vlad Bocharov

6.Ksenia Fendich

7.Tatiana Muntyanu


عملکرد پلتفرم ریوین Revain چگونه است؟

عملکرد پلتفرم ریوین Revain چگونه است؟
عملکرد پلتفرم ریوین Revain چگونه است؟

پلتفرم ریوین Revain از یک سیستم رتبه بندی برای تعیین عملکرد شرکت ها، محصولات و خدمات استفاده می کند و تلاش می کند تا با ارائه فرآیندهای سختگیرانه هنگام ارسال نظرات به پلتفرم خود، پیشرفت کند.

سیستم بررسی پلتفرم ریوین به این شکل است که هرکسی می تواند نظرات را به پلتفرم Revain ارسال کند، که اگر ارسال شود یک فرآیند سه بخشی را طی خواهد کرد.

۱.فیلتر AI یا فیلتر هوش مصنوعی: کلیه داده های ارسال شده ابتدا از طریق فیلترخودکار بررسی می شود که برای شناسایی و بررسی نظرات جعلی و دزدی ادبی ساخته شده است.

۲.تایید دستی: نظرات سپس برای تایید به شرکت یا پروژه ارسال می شود و سپس می تواند نظر منتشر شده را مشاهده، نظر داده و قبول یا اعتراض کند.

۳.و در اخر در صورت بروز اختلاف، ناظران تحقیق می کنند و در مورد بررسی نهایی قضاوت می کنند. در این مرحله، ناظران می توانند شرکت ها و یا توسعه دهندگان را به دلیل فعالیت های مخرب مجازات کرده و در موارد جدی، آنها را به تعلیق درآورند.


بررسی ویژگی های ریوین Revain

بررسی ویژگی های ریوین Revain
بررسی ویژگی های ریوین Revain

این پلتفرم ادعا نموده است که از سال ۳۰۱۸ که زمان تاسیس آن می باشد بیشترین تعداد نظرات کاربران را در خود جای داده است. پروتکل ریوین از چندین بخش عمده شامل پروژه ها، صرافی ها، استخرهای استخراج، کیف پول و … تشکیل شده است.

آنچه که موجب شده این پلتفرم برتر از سایر پروژه های مبتنی بر بلاکچین باشد، استفاده از دو توکن برای افزایش کارایی است. که همانطور که گفتیم یکی از توکن ها RVN و دیگری REV می باشد.

از دیگر ویژگی های پلتفرم Revain می توان به این موضوع اشاره کرد که این پلتفرم به شرکت ها اجازه می دهد تا معیارهای خاصی برای ارزیابی کیفیت نظرات ارائه شده توسط کاربر تعیین کنند. تا بتوانند میزان اعتبار نظرات را بسنجند.


چه تعداد توکن REV در گردش است؟

چه تعداد توکن REV در گردش است؟
چه تعداد توکن REV در گردش است؟

در ابتدا، این پلتفرم با توکن های R و RVN شروع به کار کرد. با این حال، در تاریخ ۲۶ مارس سال ۲۰۲۰، شرکت به دلیل مشکل در ادغام موارد قبلی در سایر بلاکچین ها، R را جایگزین توکن های REV کرد. توکن هایی که در حال حاضر در پلتفرم مورد استفاده قرار می گیرند REV و RVN هستند.

توکن RVN همانطور که گفته شد یک استیبل کوین است و مختص پلتفرم Revain است. از طرف دیگر REV کاملا قابل معامله می باشد. شرکت های ثبت شده در پلتفرم می توانند از توکن REV برای ایجاد انگیزه در نوشتن نظرات استفاده کنند.

توکن REV بر اساس استاندارد ERC-20، TRC-20 و BEP-20 ساخته شده است. از فوریه ۲۰۲۱، ۸۵،۰۶۱،۴۸۵،۶۹۰ توکن REV در گردش است.


روند قیمت ارز دیجیتال ریوین REV

در این قسمت از مقاله ما نموداری فراهم آوردیم که شما می توانید روند قیمت این ارز دیجیتال را از سال ۲۰۱۸ تا اکنون مشاهده نمایید. در زمان نگارش این مقاله قیمت رمز ارز ریوین REV برابر با ۰.۰۱۲۸۹۸ دلار می باشد و حجم معاملات این رمز ارز در ۲۴ ساعت برابر با ۶،۱۶۱،۶۶۲ دلار است. این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۰۸% افت قیمت داشته است و در حال حاضر، طبق رتبه بندی سایت CoinMarketCap در رتبه ۸۸ قرار دارد. لازم به ذکر است که این ارز دیجیتال در ۱۸ فوریه ۲۰۱۸ یعنی ۳ سال پیش به بالاترین قیمت خود رسیده است.

روند قیمت ارز دیجیتال ریوین REV
روند قیمت ارز دیجیتال ریوین REV

خرید ارز دیجیتال ریوین REV چگونه است؟

خرید ارز دیجیتال ریوین REV چگونه است؟
خرید ارز دیجیتال ریوین REV چگونه است؟

برای خرید این ارز دیجیتال کافیست تا در یکی از صرافی های ارز دیجیتال پشتیبان کننده این رمز ارز ثبت نام نمایید. شما می توانید این رمز ارز را از صرافی های داخلی و یا خارجی خریداری نمایید. برای این کار نیاز است تا کاربران ایرانی به دلیل تحریمات موجود تتر و یا یکی از استیبل کوین ها را خریداری نموده و سپس در صرافی مورد نظر به ارز REV تبدیل نمایند.

شما می توانید با احراز هویت و ثبت نام در یکی از صرافی های انلاین خارجی و معتبر این ارز دیجیتال را خریداری نمایید. در ادامه مطالب تعدادی از این صرافی ها را به شما معرفی خواهیم نمود.

از جمله صرافی های آنلاین خارجی پشتیبان کننده رمز ارز ریوین REV موارد زیر می باشد.

۱.HitBTC

2.BitMart

3.DigiFinex

4.HBTC

5.KuCoin

شما می توانید در این صرافی ها رمز ارز ریوین REV را با جفت ارزهای USDT و BTC معامله کنید.


فروش ارز دیجیتال ریوین REV چگونه است؟

فروش ارز دیجیتال ریوین REV چگونه است؟
فروش ارز دیجیتال ریوین REV چگونه است؟

فروش ارز دیجیتال ریوین REV همانند خرید ان در صرافی ها صورت می گیرد. برای این کار نیاز است تا صرافی پشتیبان کننده این رمز ارز را انتخاب نموده و پس از ان در صورتی که از قبل حسابی در صرافی نداشتید، ثبت نام نمایید. و در نهایت می توانید اقدام به روش رمز ارز خود کنید.

نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که برای فروش صرافی را انتخاب کنید که از امنیت بالایی برخوردار باشد و همچنین تعداد کاربران بالایی از ان استفاده نمایند. در نظر گرفتن این نکات می تواند به شما در فروش رمز ارز REV کمک نماید.


در چه کیف پول هایی می توان رمز ارز ریوین REV را ذخیره نمود؟

در چه کیف پول هایی می توان رمز ارز ریوین REV را ذخیره نمود؟
در چه کیف پول هایی می توان رمز ارز ریوین REV را ذخیره نمود؟

شما می توانید برای ذخیره سازی این رمز ارز از کیف پول های دیجیتالی استفاده نمایید که قابلیت ذخیره سازی ارز دیجیتال ریوین REV را داشته باشند. از جمله کیف پول هایی که می توانید برای ذخیره سازی رمز ارز REV استفاده نمایید می توان به کیف پول های سخت افزاری لجر و ترزور اشاره کرد که به دلیل امنیت بالایی که این کیف پول ها ارائه می دهند گزینه مناسبی برای ذخیره سازی رمز ارز ریوین به شمار می روند.

شما می توانید از کیف پول هایی که در ادامه به شما معرفی می نماییم نیز استفاده نمایید.

۱.کیف پول دستکتاپی اکسودوس Exodus: این کیف پول یک کیف پول تحت وب می باشد که برای ذخیره سازی رمزارزها ساخته شده است. اکسودوس در حال حاضر از سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس پشتیبانی می کند و خدماتی را به کاربران ارائه می دهد.

۲.کیف پول تراست Trust Wallet: کیف پول تراست قابلیت اجرا شدن برروی سیستم عامل های اندریود و IOS را دارد.

۳.کیف پول جکس jaxx: کیف پول جکس یک کیف پول چند پلتفرمی می باشد و قابلیت نصب بر روی تلفن همراه و بر روی سیستم عامل های اندروید و IOS را داراست. بع علاوه یک کیف پول تحت وب نیز به شمار می رود.


آینده ارز دیجیتال ریوین REV چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال ریوین REV چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال ریوین REV چگونه است؟

همانطور که گفته شد رمز ارز ریوین REV توکن ارائه شده پلتفرم Revain است که قصد دارد بازار بررسی آنلاین را تنظیم کند. شبکه آنها هم کاربران تجاری و هم مصرف کننده خواهد داشت که می توانند از طریق بازخور سود ببرند. برای مشاغل، آنها می توانند در یک محیط بدون تقلب بازخورد صادقانه ای در مورد محصولات یا خدمات خود از مصرف کنندگان واقعی کسب کنند.

هدف این پلتفرم افزودن شفافیت به سیستم می باشد که نه تنها به خریداران کمک می کند تا هنگام خرید انتخاب مناسبی داشته باشند، بلکه باعث افزایش اطمینان خریداران نیز می شود. اگر می خواهید به سرمایه گذاری این رمز ارزبپردازید، می توان گفت این ارز دیجیتال می تواند با دسترسی به اهدافی که دارد و همچنین برخوردار بودن از یک پلتفرم مطمئن آینده خوبی را در بین ارزهای دیجیتال داشته باشد.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال ریوین REV

اینفوگرافیک ارز دیجیتال ریوین REV
اینفوگرافیک ارز دیجیتال ریوین REV

کلام پایانی ارز دیجیتال ریوین REV

رمز ارز REV توکن ارائه شده پلتفرم Revain است. این پلتفرم در دسته ی پلتفرم های نظردهی قرار می گیرد و نظرات کاربران در ارتباط با محصولات را پست می کند. این پلتفرم در داخل خود از یک توکن دیگر با نام RVN استفاده می نماید که نمی تواند در خارج از این پلتفرم مورد استفاده باشد و با توکن REV قابل معامله است. لازم به ذکر است که شما می توانید رمز ارز ریوین را در کیف پول های اکسودوس، تراست و جکس ذخیره نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان “ارز ریوین” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
7 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ذکراله ابراهیم زاده عوری
2 ماه قبل

تو را خدا راهنماییم کنید من ریوین خریداری کرده بودم الان از لیست خارج شده نمیتونم برداشت کنم تو را خدا یک صرافی معرفی کنید تا بتونم پولم را برداشت کنم واقعا مدیون هستم اکه کسی بتونه راهنماییم کنه

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  ذکراله ابراهیم زاده عوری
2 ماه قبل

درود بر شما
از چه لیستی خارج شده است؟

نفیسه
2 سال قبل

چه کیف پولهایی ارز rvn را پشتیبانی می کند؟

هانیه
2 سال قبل

آیا امنیت ارز RVN در حد امنیت بیت کوین BTC می باشد.

امین
2 سال قبل

ارز RVN کوین از لحاظ فاندامنتال جهت سرمایه گذاری خوبه و آیا باید بصورت کوتاه مدت سرمایه گذاری کرد یا بلند مدت و همچنین در کدام تایم فریم می توانم نوسانگیری خوبی از این ارز داشته باشم ممنون میشم به سوالاتم پاسخ دهید؟

نیکو
2 سال قبل

آیا ارز RVN سابقه پامپ شدن یا دامپ شدن دارد؟

جمالی
2 سال قبل

آیا Rvn کوین می تواند به نقشه راه تعیین شده خود دست پیدا کند؟

آخرین مقالات منتشر شده