آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Time farm چیست + آموزش شرکت در ایردراپ Time farm

Time farm چیست + آموزش شرکت در ایردراپ رایگان Time farm

می توان گفت بستر تلگرام به یک پایگاهی برای توزیع ایردراپ های مخصوص پروژه های کریپتویی تبدیل شده است. یکی از این پروژه ها که قصد دارد در این فضا ایردراپ خود را برگزار کند، Time farm می باشد. این پروژه قصد دارد یک بستر مناسب و غیرمتمرکز برای انجام کارهای فری لنسری ایجاد کند. به بیان ساده این پروژه قصد دارد کارفرما و متخصصین را به یکدیگر متصل کند. خوب است بدانید این پروژه بخش های گوناگونی مانند صرافی، درگاه پرداخت، دستیار مجهز به هوش مصنوعی و یک مینی اپ دارد که ایردراپ خود را قصد دارد با استفاده از این مینی اپ برگزار کند.

اگر شما نیز علاقه مند به مشارکت در این ایردراپ هستید، تا انتهای این مقاله تیم زوم ارز را همراهی کنید تا از نحوه کسب درآمد از آن مطلع شویم.


بررسی ویدیویی ایردراپ Time farm


نحوه شرکت در ایردراپ Time farm

برای مشارکت در این ایردراپ ابتدا باید وارد ربات مخصوص به این بازی بشوید. با ورود به آن گزینه start و سپس open app را بزنید تا وارد محیط این مینی اپ بشوید. با ورود به آن، صفحه زیر را مشاهده می کنید:

نحوه شرکت در ایردراپ Time farm

در بالای آن نام کاربری شما و کمی پایین تر مقدار امتیازی که جمع آوری کرده اید مشاهده می شود. در میانه این صفحه لوگو این مینی اپ مشاهده می شود. (دوستان این مینی اپ نیازی به ضربه زدن و جمع آوری امتیاز ندارد.)

اما در پایین لوگوی این مینی اپ یک کادر وجود دارد که با لمس آن استخراج و یا اصطلاحا farming آغاز می شود. همان طور که در تصویر مشخص است، حساب بالا حدود ۳ ساعت دیگر farming آن به اتمام می رسد و شما تنها با یک بار لمس کردن آن امتیازهای جمع آوری شده را برداشت می کنید. سپس باید دوباره گزینه Farm را انتخاب کنید.

لطفا از برگه های پایین گزینه Tasks را انتخاب کنید:

نحوه شرکت در ایردراپ Time farm-1

در این بخش با انجام برخی پیشنهادات می توانید امتیازهای بیشتری جمع آوری کنید. این امور شامل فالو کردن شبکه های اجتماعی این پروژه می باشد.

لطفا از برگه های پایین به بخش Friends بروید:

نحوه شرکت در ایردراپ Time farm-2

در این بخش با استفاده از گزینه invite a fren می توانید کد دعوت برای دوستانتان ارسال کنید. کمی بالا تر کسانی که تاکنون دعوت کرده اید را نشان می دهد و بالاتر از آن سودی که از فعالیت آن ها کسب کرده اید را نشان می دهد (در تصویر بالا صفر است) که با انتخاب گزینه claim می توانید این امتیازات را به موجودی اصلیتان اضافه کنید.

در نظر داشته باشید افرادی که شما مستقیما دعوت می کنید ۲۰% و کسانی که دوستانتان دعوت می کنند ۱۰% و همین گونه تا پنج لایه پایین تر، می توانید از فعالیت زیر مجموعه خود سود دریافت کنید. علاوه بر آن کسی که دعوت شده ۳۰ هزار امتیاز و فرد دعوت کننده ۱۵ هزار امتیاز پاداش می گیرند.

لطفا به بخش آخر، یعنی wallet بروید:

نحوه شرکت در ایردراپ Time farm-3

همان طور که می بینید این بخش هنوز راه اندازی نشده است. اما زمانی که راه اندازی شد، برای اتصال کیف پولتان حتما از یک کیف پول خالی استفاده کنید.


پرسش های متدوال

آیا ایردراپ Time farm با ارزش است؟

پاسخ به این پرسش کمی دشوار است اما تا زمانی که این پروژه از کاربران پولی را درخواست نکرده جای نگرانی نیست.

همچنین جمع آوری امتیاز از این مینی اپ وقت گیر نیست و تنها با سه یا چهار بار آنلاین شدن در طول روز می توانید در این ایردراپ مشارکت کنید.

چگونه در این پلتفرم کسب امتیاز کنم؟

شما با خالی کردن مخزن استخراج و دعوت از دوستان خود، می توانید در این پلتفرم امتیاز به دست آورید.

ایردراپ این پروژه چه زمانی برگزار می شود؟

هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نیست اما شما می توانید آخرین اخبار و اطلاعیه ها را از کانال رسمی این پروژه پیگیری کنید.

قیمت ارز second چقدر است؟

قیمت دقیق آن، زمانی که ایردراپ این پروژه برگزار شود مشخص خواهد شد و به فاکتورهای زیادی مانند تعداد کاربران فعال و تعداد ارزهای استخراج شده بستگی دارد.


هشدارها

دوستان این ایردراپ مانند سایر ایردراپ ها تنها یک فرصت برای کسب درآمد است و نمی تواند یک منبع درآمد پایدار برای شما باشد. همچنین برای اتصال به این مینی اپ حتما از لینک رسمی این پروژه استفاده کنید.

“دوستان این مقاله تنها یک معرفی از ایردراپ این پروژه می باشد و هیچ توصیه مالی از جانب تیم زوم ارز برای مشارکت و یا عدم مشارکت در آن نیست.”


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده