آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Memefi coin چیست + آموزش شرکت در ایردراپ Memefi coin

Memefi coin چیست + آموزش شرکت در ایردراپ Memefi coin

میم کوین ها همیشه مورد استقبال کاربران قرار گرفته و در زمان نگارش این مقاله در بین ۵۰ ارز برتر بازار ۵ پروژه میم کوین دیده می شود. از طرفی ایردراپ های تلگرامی نیز توانسته موج جدیدی از کاربران را با دنیای کریپتوها آشنا کند. حال یک پروژه که با اکثر میم کوین ها همکاری دارد، تصمیم گرفته بر بستر تلگرام ایردراپ خود را برگزار کند. این پروژه Memefi coin نام دارد و یک بازی Tap to earn است که تاکنون توانسته بیش از ۵ میلیون کاربر را به خود جذب کند.

اگر شما نیز به میم کوین ها و بازی های تلگرامی علاقه مند هستید، تیم زوم ارز را تا انتهای این مقاله همراهی کنید تا نحوه شرکت در ایردراپ این پروژه را بررسی کنیم.


بررسی ویدیویی ایردراپ Memefi


نحوه مشارکت در ایردراپ رایگان Memefi coin

قبل از هر چیزی باید وارد ربات این بازی بشوید. سپس بعد از انتخاب گزینه start باید گزینه play & earn را انتخاب کنید تا وارد محیط این بازی بشوید:

نحوه مشارکت در ایردراپ رایگان Memefi coin

در بالای این بخش موجودی شما را نشان می دهد و کمی پایین تر یک کادر وجود دارد که به دو بخش تقسیم می شود. سمت چپ نشان دهنده لول شما است (حسابی که تصویر آن را در بالا می بینید لول ۳ می باشد) با لمس آن بخش نشان می دهد که کاراکتری که باید با آن بجنگید چقدر damage دارد و کاراکترهایی که شکست داده اید را نشان می دهد. همچنین شما با شکست دادن هر کاراکتر می توانید امتیازی به دست آورید.

از همان کادر سمت راست، شما می توانید یک clan برای خود انتخاب کنید که تصویر بالا نشان می دهد این حساب در clan، memefi chat عضو شده است.

پایین تر از آن کادر، کاراکتری که باید آن را شکست دهید مشخص است، با هربار ضربه زدن به آن مقداری امتیاز کسب می کنید. همچنین پایین تر از تصویر آن کاراکتر به شما پیشنهاد می دهد که با دعوت از هر نفر قدرت خود را می توانید دو برابر کنید.

زیر بخش قرمز رنگ یک ثانیه شمار را مشاهده می کنید که نشان می دهد چه مقدار ارز از مخزن ۶۴۸۰۰ پر شده است. شما نیز می توانید این ربات استخراج را فعال کنید که کمی بعد با آن آشنا خواهیم شد.

پایین تر از ربات استخراج، میزان انرژی شما برای ضربه زدن ( در تصویر بالا ۲۰۰۰ است) و همین طور مقدار Damage کاراکتری که باید آن را شکست دهید مشخص است. (در ابتدا این کاراکتر ۲ میلیون Damage داشت که با ضربه زدن، بخشی از آن کم شده)

از برگه های پایین لطفا به بخش Boosters بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ رایگان Memefi coin-1

در این بخش با استفاده از گزینه Turbo می توانید بدون استفاده از انرژی و با هر ضربه چندین برابر امتیاز به دست آورید. همچنین با استفاده از بخش Recharge می توانید مخزن انرژی خودتان را پر کنید. توجه داشته باشید در هر روز تنها ۳ بار می توانید از Turbo و Recharge استفاده کنید.

همچنین با فعال کردن Tap Bot ربات استخراج برای شما فعال می شود که هر ۴ ساعت حدودا ۶۵ هزار ارز برای شما استخراج می کند. شما می توانید در هر روز ۳ بار این ربات را فعال کنید.

از بخش Damage می توانید قدرت استخراج خودتان را برای ضربه زدن افزایش دهید و با انتخاب و ارتقا Energy cap می توانید مخزن انرژیتان را افزایش دهید.

از بخش Recharging speed نیز می توانید سرعت پر شدن مخزن انرژیتان را افزایش دهید.

لطفا از برگه های پایین به بخش stats بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ رایگان Memefi coin-3

همان طور که مشخص است، لیگ های مختلفی وجود دارد که حساب بالا در لیگ برونز می باشد. زمانی که تعداد امتیازات جمع آوری به ۱ میلیون برسد، این حساب به لیگ بعدی می رود. همچنین ۵ نفری که جزء نفرات برتر باشند ۳۰% به قدرت استخراجشان افزوده می شود تا زمانی که در آن جایگاه بمانند. در پایین تصویر، تعداد افراد حاظر در لیگ شما و رتبه شما را نمایش می دهد.

لطفا با استفاده از برگه های پایین به بخش Earn بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ رایگان Memefi coin-4

در این صفحه بخش Memfi campaign رو بزنید و وارد صفحه زیر بشوید:

نحوه مشارکت در ایردراپ رایگان Memefi coi-5

در این بخش شما می توانید با انجام تسک های مختلف امتیازهای بیشتری را جمع آوری کنید. این تسک ها شامل فعالیت در شبکه های اجتماعی این پروژه می شود.

در ادامه از برگه های پایین به بخش invite بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ رایگان Memefi coin-6

در بالای تصویر نشان می دهد که شما چند نفر را دعوت کرده اید. کمی پایین تر نیز، می توانید کد دعوت خود را کپی کنید و از دوستانتان برای پیوستن به این بازی دعوت کنید. خوب است بدانید با هر دعوت ۲۵۰۰ امتیاز به شما و ۵۰۰۰ امتیاز به فرد دعوت شده تعلق می گیرد. علاوه بر آن اگر فرد دعوت شده شروع به بازی و از بین بردن هر کاراکتر شود امتیازی جداگانه برای شما واریز می شود. همان طور که در تصویر بالا مشخص است امتیاز کشتن کاراکتر هر لول توسط افراد دعوت شده نمایش داده می شود.


پرسش های متدوال

آیا ایردراپ Memefi coin معتبر است؟

در مورد این ایردراپ نیز مانند سایر ایردراپ های تلگرامی، نمی توان پاسخ قطعی داد اما ایردراپ این پروژه تایید شده و قطعا بین کاربران ارز مخصوص به این پروژه توزیع می شود اما چقدر می تواند ارزشمند باشد، مشخص نیست.

ایردراپ این پروژه چه زمانی برگزار می شود؟

هنوز تاریخ دقیقی از برگزاری ایردراپ این پروژه اعلام نشده اما شما می توانید آخرین تحولات این پروژه را از کانال رسمی آن ها دنبال کنید.

قیمت ارز Memefi coin چقدر است؟

قیمت این ارز هنوز مشخص نیست و هنگام توزیع ایردراپ آن قیمت گذاری خواهد شد.

آیا Memefi coin کاربران ایرانی را تحریم کرده است؟

هیچ خبری مبنی بر تحریم کاربران ایرانی از سوی این بازی منتشر نشده اما برای اتصال به آن باید از فیلترشکن استفاده کنید.


هشدارها

دوستان حتما برای اتصال کیف پول به این بازی (در آینده) از یک کیف پول خالی استفاده کنید و همچنین اصلا از اتوکلیکر استفاده نکنید زیرا شما را ربات تشخیص داده و حسابتان را مسدود می کنند.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده