آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Dotcoin چیست؟ + آموزش شرکت در ایردراپ Dotcoin

دات کوین

Dotcoin چیست؟، استقبال بی نظیر پروژه های مختلف از بستر تلگرام برای توزیع ایردراپ و هجوم کاربران برای شرکت در این ایردراپ ها باعث شده موج جدیدی از نقدینگی وارد بازار کریپتوها بشود. در این میان پروژه Dotcoin نیز یکی از این پروژه هایی است که قصد دارد ایردراپ خودش را در این فضا بین کاربران توزیع کند.

این پروژه توانسته در مدت کوتاهی ۴ میلیون کاربر تلگرامی را جذب کند، همچنین ۹ میلیون کاربر نیز بازی مخصوص به این پروژه را انجام می دهند. این پروژه با بازی هایی مانند yescoin، wcoin، catizen نیز قرارداد همکاری امضاء کرده و در تبلیغات و مارکتینگ بسیار فعال هستند.

اگر شما نیز به بازی های Tap to earn و کسب درآمد از این راه علاقه مند هستید، تیم زوم ارز را تا انتهای این مقاله همراهی کنید تا از نحوه شرکت در ایردراپ این پروژه آگاه شویم.


بررسی ویدیویی ایردراپ Dotcoin


نحوه شرکت در ایردراپ Dotcoin

قبل از هر چیزی ابتدا باید وارد ربات این بازی بشوید. با ورود به آن، گزینه start را بزنید و وارد بازی بشوید. با ورود به این بازی، با تصویر زیر رو به رو می شوید:

نحوه شرکت در ایردراپ Dotcoin-1

از بالای تصویر join clan را انتخاب کنید که یک لیستی از گروه های مختلف را برای شما نمایش می دهد. سعی کنید عضو یکی از ۴ گروه اولی بشوید تا بتوانید انرژی بیشتری برای بازی کردن دریافت کنید.

در پایین join clan، امتیازهای شما را نمایش می دهد و کمی پایین تر از آن لول شما را نشان می دهد.

در میانه تصویر لوگو Dotcoin را می بینید که با ضربه زدن به آن امتیاز کسب می کنید. هرچه تعداد ضربات شما سریع تر باشد امتیازی که به شما می دهد بیشتر است. در پایین تصویر انرژی شما را نشان می دهد که بنابر تعداد انرژی می توانید بازی را انجام دهید.

لطفا از پایین تصویر گزینه Portfolio را انتخاب کنید:

نحوه شرکت در ایردراپ Dotcoin-2

در این بخش ابتدا تعداد امتیازهای شما را نشان می دهد، پایین تر از آن مقدار ارز Ton که در اختیار دارید و پایین تر از آن نیز ارز Dotcoin شما را نشان می دهد که در زمان نگارش این مقاله هنوز اجرایی نشده است.

در میانه تصویر گزینه connect wallet را برای اتصال کیف پولتان انتخاب کنید که صفحه زیر برای شما باز می شود (دوستان حتما از یک کیف پول خالی برای اتصال استفاده کنید):

نحوه شرکت در ایردراپ Dotcoin-3

لطفا از بین کیف پول هایی که در پایین تصویر مشخص است یکی را انتخاب کنید. (دوستان به هیچ وجه کادر آبی رنگ open wallet in telegram را انتخاب نکنید، زیرا تلگرام کاربران ایرانی را تحریم کرده است.) سپس شما به کیف پولتان هدایت می شوید که دو گزینه تایید و یا کنسل کردن برای شما نمایش داده می شود که باید گزینه connect را انتخاب کنید. به این ترتیب کیف پول شما متصل می شود و با بازگشت به بازی متوجه می شوید که اتصال برقرار شده و آدرس کیف پولتان مشخص است. برای قطع اتصال کیف پولتان نیز می توانید روی آدرس کیف پولتان کلیک کنید و گزینه Disconnect را انتخاب کنید.

لطفا از برگه های پایین گزینه Friends را انتخاب کنید و وارد صفحه زیر بشوید:

نحوه شرکت در ایردراپ Dotcoin-4

در بالای این تصویر تعداد افرادی که دعوت کرده اید و مقدار پاداشی که از این طریق به دست آورده اید را نشان می دهد. اگر کاربری که به این بازی دعوت می کنید کاربر عادی باشد، ۱۵۰۰ عدد و اگر پریمیوم باشد ۳۰۰۰۰ عدد امتیاز به شما و کاربر دعوت شده تعلق می گیرد. همچنین با لمس invite a friend می توانید لینک دعوت خودتان را پیدا کنید.

لطفا از برگه های پایین به بخش Earn بروید:

نحوه شرکت در ایردراپ Dotcoin-5

در این بخش با انجام دادن برخی پیشنهادات، مانند دعوت از افراد، عضو شدن در شبکه های اجتماعی می توانید امتیاز بیشتری کسب کنید.

لطفا به آخرین بخش یعنی Boosts بروید:

نحوه شرکت در ایردراپ Dotcoin-6

در این بخش شما می توانید با انتخاب گزینه multitap و آپدیت آن با هر ضربه امتیاز بیشتری کسب کنید.

با انتخاب و آپدیت گزینه Daily attempts می توانید فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کنید.

همچنین سرویس ماینینگ این بازی که هنوز راه اندازی نشده است.

در پایین تصویر گزینه play now را لمس کنید و با پرداخت مقدار مشخصی از امتیازهایی که جمع آوری کردید، می توانید در جمع آوری امتیازات به صورت دو برابر شرکت کنید.


پرسش های متدوال

آیا ایردراپ Dotcoin ارزشمند است؟

به این پرسش نمی توان با قطعیت پاسخ داد اما این پروژه با همکاری های ایجاد کرده و جذب کاربران متعدد، می تواند یکی از ایردراپ های موفق را برگزار کند.

چه زمانی ایردراپ Dotcoin انجام می شود؟

هنوز تاریخ دقیقی مشخص نشده است اما طبق آخرین اطلاعیه این پروژه، گفته شده که تیم آن در تلاش برای برقراری ارتباط با چندین صرافی بزرگ است.

قیمت هر ارز Dtc چقدر خواهد بود؟

قیمت این ارز در زمان توزیع ایردراپ آن مشخص خواهد شد و عواملی نظیر تعداد کاربران فعال، تعداد ارزهای استخراج شده و صرافی هایی که این ارز را لیست می کنند روی قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود.

آیا کاربران ایرانی مجاز به فعالیت در این بازی هستند؟

هیچ محدودیتی توسط تیم این پروژه برای کاربران ایرانی اعمال نشده است.


هشدارها

دوستان برای ضربه زدن از اتوکلیکر استفاده نکنید و حتما از کیف پول خالی برای اتصال به این بازی استفاده کنید. همچنین برای هر گوشی یک حساب داشته باشید و از لینک های فرعی بپرهیزید تا دارایی شما به خطر نیوفتد.

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده