آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Cex.io چیست + ایردراپ رایگان صرافی Cex.io

Cex.io چیست + ایردراپ رایگان صرافی Cex.io

Cex.io چیست؟ اغلب پروژه ها و استارت آپ های کریپتویی از فرصت پیش آمده استفاده می کنند و ایردراپ های خودشان را با استفاده از بستر تلگرام انجام می دهند. این رویکرد باعث می شود این پروژه ها کاربران زیادی را جذب خود کنند و از طرفی کاربران نیز می توانند از این طریق کسب سود کنند.

یکی از معتبرترین ایردراپ هایی که روی بستر تلگرام شروع به فعالیت کرده، صرافی cex.io می باشد. کانال تلگرامی این صرافی حدودا ۳ میلیون کاربر دارد و بازی که این پروژه قصد دارد با استفاده از آن به کاربرانش پاداش دهد ۸ میلیون کاربر به خود جذب کرده است. در نظر داشته باشید کاربران خود صرافی cex.io در سراسر جهان ۶ میلیون می باشد.

در نتیجه تا انتهای این مقاله تیم زوم ارز را همراهی کنید تا از نحوه کسب درآمد از بازی این صرافی مطلع شویم.


بررسی ویدیویی ایردراپ cex.io


نحوه مشارکت در ایردراپ cex.io

ایردراپ CEX-IO
ایردراپ CEX-IO

ابتدا باید از طریق ربات مخصوص به این پروژه، وارد بازی آن شوید.

نحوه مشارکت در ایردراپ cex.io

با ورود به آن، در بالای صفحه امتیازهای جمع آوری شده شما را نشان می دهد و در میانه تصویر لوگو بازی را مشاهده می کنید که با لمس کردن آن می توانید امتیاز بیشتری را جمع آوری کنید. بالای این لوگو، انرژی شما را نشان می دهد که با اتمام آن باید صبر کنید تا پر شود. همچنین در پایین لوگو، امتیازهایی که با لمس کردن جمع آوری کره اید را می توانید با انتخاب گزینه claim برداشت کنید که به موجودی اصلی شما که در بالای تصویر مشخص است، افزوده می شود.

لطفا از برگه های پایین وارد صفحه Tasks شوید:

نحوه مشارکت در ایردراپ cex.io-1

در این صفحه از بخش completed می توانید Task های انجام شده را مشاهده کنید و از بخش New می توانید Task های باقی مانده را انجام دهید تا امتیازهای رایگان این بخش ها را جمع آوری کنید.

لطفا به بخش Farm بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ cex.io-2

در این بخش یک ثانیه شمار را می توان دید که بعد از صفر شدن آن می توانید مقدار ارزی که استخراج کرده اید را claim کنید تا به موجودی اصلی شما افزوده شود.

لطفا به بخش آخر، یعنی squad بروید:

نحوه مشارکت در ایردراپ cex.io-3

در پایین این تصویر می توانید با انتخاب گزینه invite friends کد دعوت خودتان را برای دوستانتان ارسال کنید. توجه داشته باشید از فعالیت کسانی که شما دعوت کرده اید ۱۰% به شما پاداش داده می شود. همچنین در بالای تصویر موجودی شما و کمی پایین تر از آن، سودی که از فعالیت دوستانتان را که به شما تعلق می گیرد را نشان می دهد.


پرسش های متدوال

آیا ایردراپ cex.io ارزشمند است؟

این ایردراپ مخصوص صرافی cex.io می باشد، پس انتظار می رود خیلی زود درون همین صرافی پس از توزیع ایردراپ، این ارز لیست شود که باعث افزایش قیمت آن می شود.

آیا کاربران ایرانی مجاز به فعالیت در این ایردراپ هستند؟

هیچ محدودیتی برای مشارکت در این ایردراپ وجود ندارد اما نمی توانید در صرافی cex.io حساب ایجاد کنید و ارزهای خود را بفروشید. باید کمی صبر کنید تا در Bingx و یا صرافی های غیرمتمرکز لیست شود.

چه زمانی ایردراپ cex.io برگزار می شود؟

هنوز تاریخ دقیقی از ایردراپ این پروژه گفته نشده اما شما می توانید آخرین اخبار و اطلاعیه ها از این ایردراپ را از کانال تلگرامی آن ها جست و جو کنید.

قیمت ارز cexp چقدر می باشد؟

قیمت این ارز در زمان توزیع و لیست شدن آن مشخص می شود و به فاکتورهای مهمی مانند تعداد ارز استخراج شده، تعداد کاربران و تعداد صرافی های مطرحی که آن را لیست می کنند، وابسته است.


هشدارها

دوستان زمانی که از شما درخواست شد برای اتصال کیف پول خود اقدام کنید، حتما از یک کیف پول خالی استفاده کنید. همچنین برای ضربه زدن و جمع آوری امتیاز از اتوکلیکر استفاده نکنید.

 

“دوستان این مقاله صرافا جنبه آموزشی دارد و تیم زوم ارز هیچ پیشنهادی مبنی بر شرکت و یا عدم شرکت در این ایردراپ را نمی دهد.”

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده