آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

روند صعودی ۶۰ درصدی Synthetix (SNX) در ۳۰ روز گذشته!🎆

روند صعودی ۶۰ درصدی Synthetix (SNX) در ۳۰ روز گذشته!🎆

روند صعودی ۶۰ درصدی Synthetix (SNX) در ۳۰ روز گذشته!🎆

به گزارش زوم ارز، Synthetix (SNX)، که در حال حاضر به عنوان پنجاه و چهارمین ارز رمزنگاری شده بزرگ قرار دارد، با روند کلی بازار همسو شده است. طی ۳۰ روز گذشته، SNX یک روند صعودی قابل توجه ۶۰% را تجربه کرده است، در حالی که عملکرد سالانه آن افزایش قیمت چشمگیر بیش از ۱۰۸% را نشان می دهد.

تحلیلگر و نویسنده معروف ارزهای دیجیتال، جیک پاهور، نگرش مثبتی در مورد SNX اظهار کرده و آن را بهترین “انتخاب و بیل بازی” در پیش‌بینی بازار صعودی آینده توصیف کرده است. او نقش محوری Synthetix را به عنوان ستون فقرات معاملات مشتقات در بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) برجسته می‌کند.

Synthetix به عنوان یک پروتکل غیرمتمرکز عمل می‌کند که امکان ایجاد و تجارت دارایی‌های مصنوعی مانند کالاها، سهام و ارزها را فراهم می‌کند. این پروتکل درآمد سالانه ۵۴ میلیون دلاری جمع‌آوری کرده است و برنامه‌های محبوب DeFi مانند Kwenta، Polynomial، dHedge و Lyra را تقویت می‌کند.

تحرک موفقیت Synthetix در کارمزدهای ایجاد شده در هر مبادله دارایی مصنوعی است که به سمت سهامداران SNX هدایت می‌شود و یک ساختار انگیزشی پاداش ایجاد می‌کند. SNX، sUSD، و eSNX سه توکن اصلی هستند که در اکوسیستم Synthetix استفاده می‌شوند و هر کدام اهداف مشخصی را در کارکردهای سهام، وثیقه و پروتکل انجام می‌دهند.

Synthetix با عرضه در گردش ۳۲۶.۵ میلیون توکن SNX و مجموع عرضه ۳۲۷.۲ میلیون، دارای ارزش بازاری ۱.۱۴ میلیارد دلاری است که آن را در صدر طبقه بندی Synthetics قرار می دهد.

گاوهای SNX برای فرصت‌های شکست آماده هستند

Synthetix تحت حاکمیت چهار نهاد اصلی عمل می‌کند: شورای اسپارتان، شورای خزانه‌داری، شورای سفیر و شورای کمک‌های مالی. تصمیمات و پیشنهادات این شوراها به اکثریت آراء از سوی سهامداران SNX وابسته است، که یک رویکرد دموکراتیک و محوری بر جامعه را برای توسعه پروتکل تضمین می‌کند.

این پروژه در سال ۲۰۱۷ با نام Havven به عنوان یک پروتکل استیبل کوین تأسیس شد. سال ۲۰۱۸ نام پروژه به Synthetix تغییر کرد و تمرکز آن بر دارایی‌های مصنوعی و تجارت مشتقات قرار گرفت.

با توجه به تحلیل Pahor، Synthetix با “اکوسیستم قوی” از پروژه‌های ساخته شده بر روی زیرساخت‌های خود و مزیت اولین حرکت، خود را به عنوان رهبر بازار در دسته Synthetics تثبیت کرده است.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که عرضه Synthetix V3 به زودی اتفاق بیافتد که شامل Perps، Base و USDC است و این ممکن است یک کاتالیزور مهم برای پیشرفت پروتکل باشد. ویژگی DEX perps پروتکل با هدف رقابت با صرافی‌های متمرکز طراحی شده است، در حالی که Infinex front-end تجربه کاربری مشابه معاملات سنتی CEX را ارائه می‌دهد.

تحلیلگر پیش بینی می کند که Synthetix (SNX) با رسیدن TVL به 670 میلیون دلار می درخشد.

در حال حاضر، SNX با قیمت ۳.۴۵۵ دلار معامله می‌شود، که نشان‌دهنده روند صعودی قابل توجه ۴.۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. این تحرک مثبت پس از افزایش ۳۱ درصدی در طی چهارده روز گذشته آمده است.

در آینده نزدیک، SNX با یک مانع مهم برای پیشی گرفتن از سطح مقاومت در ۳.۵۸ دلار روبرو خواهد شد، که برای آزمایش مجدد بالاترین قیمت سالانه اخیر خود یعنی ۳.۸۱۰ دلار ضروری است. از آنجایی که SNX تا چند ساعت پیش به این بالاترین سطح دست یافته است، هدف بعدی آن افزایش فراتر از مرز ۴ دلار است، سطحی که از اوت ۲۰۲۲ مشاهده نشده است.

از سوی دیگر، اگر یک عقب نشینی یا اصلاح کوتاه مدت برای SNX آشکار شود، برای سرمایه‌گذاران صعودی بسیار مهم است که از سطح حمایت ۳.۰۳۵ دلار دفاع کنند. حفظ این سطح می‌تواند روند صعودی مطلوبی را در طول باقی‌مانده ماه حفظ کند.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده