آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

درخواست حذف Gensler پس از شکایات متوالی SEC از یک صرافی!🏙️

درخواست حذف Gensler پس از شکایات متوالی SEC از یک صرافی!🏙️

درخواست حذف Gensler پس از شکایات متوالی SEC از یک صرافی!🏙️

به گزارش زوم ارز، یک نماینده از ایالات متحده درخواست کرده است که لایحه‌اش برای اخراج گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، تصویب شود. این درخواست پس از اینکه SEC دومین شکایت خود را در سال جاری علیه صرافی کریکن ثبت کرد و پس از پرداخت ۳۰ میلیون دلار برای حل و فصل شکایت اولیه از طرف صرافی به وجود آمد.

قانون‌گذار به دنبال اخراج گری جنسلر است

وارن دیویدسون، نماینده کنگره از ایالت اوهایو (R-OH)، خواستار تصویب لایحه‌ای شده است که گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را از مسئولیت‌هایش برکنار کند. این درخواست به دلیل دو شکایت اخیر SEC در مدت ۱۰ ماه علیه صرافی کریپتو Kraken ارائه شده است. نماینده دیویدسون در توییتر آورده:

“اکنون زمان بسیار مناسبی برای تصویب قانون تثبیت SEC و اخراج گری جنسلر است.”

در روز دوشنبه، SEC شکایت دوم خود را در سال جاری علیه Kraken به دلیل ارائه یک پلتفرم معاملاتی رمزنگاری با توصیف “به عنوان یک بورس اوراق بهادار، کارگزار، فروشنده و آژانس تسویه حساب ثبت نشده” ثبت کرد. این شکایت از هزینه اولیه مرتبط با برنامه سهام صرافی ارز دیجیتال در فوریه آغاز شده بود که منجر به تسویه حساب با SEC و پرداخت ۳۰ میلیون دلار توسط Kraken شد.

جسی پاول، بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق Kraken، در روز دوشنبه در توییتر اظهار داشت:

“رده بالای ایالات متحده با حمله دیگر به آمریکا بازگشته است… من فکر کردم که همه نگرانی‌های آنها را با ۳۰ میلیون دلار در فوریه برطرف کردیم. اکنون آنها برای چند ثانیه برگشتند؟”

وی ادامه داد:

“پیام واضح است: ۳۰ میلیون دلار شما را فقط تا آنجا می‌برد، مثلاً فقط ۱/۳ راه – اگر خوش شانس باشید. از ریپل و براد گارلینگ‌هاوس بپرسید که تا کنون ۱۵۰ میلیون دلار به علاوه هزینه پرداخت کرده‌اند و هنوز هم میلیون‌ها هزینه قانونی پرداخت می‌کنند.”

نماینده دیویدسون لایحه تثبیت SEC را در ژوئن معرفی کرده بود تا گری جنسلر را از رئیسی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده عزل کند و با حفاظت از بازارهای سرمایه ایالات متحده در مقابل یک رئیس بی‌انصاف، اقدام کند. او توضیح داد که این لایحه “نقش رئیس را حذف می‌کند” و از اینجا کمیسیون‌های فعلی را حفظ می‌کند، اما یک کمیسر ششم را اضافه می‌کند تا از سوی یک حزب سیاسی بیش از سه نفر نباشد.


منبع: news.bitcoin.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده