آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هستر پیرس: دلیلی برای SEC برای رد ETF بیت‌کوین وجود ندارد!♠️

هستر پیرس: دلیلی برای SEC برای رد ETF بیت‌کوین وجود ندارد!♠️

هستر پیرس: دلیلی برای SEC برای رد ETF بیت‌کوین وجود ندارد!♠️

به گزارش زوم ارز، هستر پیرس، کمیسیونر اوراق بهادار و بورس، به گفتمان جدیدی درباره پتانسیل یک ETF بیت‌کوین پرداخته و در مصاحبه‌ای اخیر با بلومبرگ اعلام کرده که SEC (کمیسیون اوراق بهادار و ارزهای دیجیتال) نباید مانع تصویب ETF بیت‌کوین شود.

“فکر می‌کنم خیلی واضح گفته‌ام که سال‌هاست فکر می‌کردم دلیل ایستادن ما در اینجا [نزدیک SEC] برای ETF بیت‌کوین برای من شفاف بوده است.” این اظهارات، که در یک مصاحبه با بلومبرگ دیروز صورت گرفت، به سرعت در توییتر منتشر شد. بعد از انتشار این توییت‌ها، بیت‌کوین با ۳ درصد جهش به بیش از ۳۷,۷۱۸ دلار رسید.

در هفته‌های اخیر، شایعات مختلفی درباره تصویب احتمالی ETF بیت‌کوین توسط SEC، تأثیر بسزایی بر قیمت بیت‌کوین داشته و آن را به بیشترین نرخ سالانه‌اش رسانده است. در حالی که JPMorgan ماه گذشته پیش‌بینی کرد که ETF بیت‌کوین ممکن است تا کریسمس (۲۵ دسامبر) تصویب شود، SEC تصمیم‌گیری درباره چندین برنامه ETF بیت‌کوین را به سال جدید موکول کرد.

ETF بیت‌کوین یک محصول سرمایه‌گذاری است که به افراد اجازه می‌دهد بدون نیاز به مستقیم خرید یا نگهداری سکه، در معرض دارایی دیجیتال قرار گیرند. در دهه‌های گذشته، مدیران دارایی رمزارزها تلاش کرده‌اند تا یک ETF بیت‌کوین را مورد تأیید SEC قرار دهند، اما هیچ تصویبی انجام نشده است. SEC به عنوان دلیل اصلی تأخیرهای خود، مخاطره دستکاری بازار در حوزه رمزارزها را ذکر کرده است. اما وقتی که شایعات درباره ورود BlackRock به عنوان مدیر سرمایه‌گذاری برجسته به بازار ETF بیت‌کوین پا خواهد گذاشت، آینده‌ای متفاوت به نظر می‌رسد.

در ژوئن سال جاری، بلک‌راک (BlackRock)، بزرگ‌ترین مدیر دارایی جهان، درخواست ایجاد ETF بیت‌کوین را داد و تا کنون انتظارات ظریفی در این زمینه وجود دارد. تحلیل‌گران بازار معتقدند که تأیید ETF بیت‌کوین می‌تواند علاقه وال استریت به دنیای ارزهای دیجیتال را به شدت افزایش دهد.


منبع: decrypt.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده