آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز بلانک BLANK چیست؟ | آینده ارز بلانک

ارز بلانک BLANK چیست؟

ارز بلانک BLANK ، در این مقاله قصد داریم تا شما را با رمز ارز BLANK آشنا نماییم . در ابتدا شما با پلتفرم این توکن که یک کیف پول است آشنا خواهید شد . سپس در ادامه مطالب به بررسی عملکرد و ویژگی های Blank Wallet می پردازیم . اگر شما هم قصد دارید تا این رمز ارز را ذخیره نمایید و اقدام به سرمایه گذاری ارز BLANK کنید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید چرا که در این مقاله با روند قیمت این رمز ارز آشنا خواهید شد .

نگاهی اجمالی به پلتفرم بلانک (Blank)

نگاهی اجمالی به پلتفرم بلانک ( Blank )   
نگاهی اجمالی به پلتفرم بلانک ( Blank )

Blank از جمله خصوصی ترین کیف پول مرورگر اتریوم است که غیرمتمرکز می باشد . Blank از قراردادهای هوشمندی استفاده می کند که به کاربران امکان می دهد مقدار و مبدا ارز رمزنگاری شده را به صورت غیرمتمرکز و بدون اصطکاک پنهان کنند .هر بار که بخواهید برداشتی انجام دهید ، Blank برای شما یک ادرس کیف پول جدید با مقدار رمز گذاری درخواستی شما ایجاد می کند ، که از قرارداد هوشمندی است که منابع مالی همه در آن جمع می شود .

همانطور که در ابتدای این مقاله گفتیم ، توکن ارائه شده این پلتفرم BLANK است . در ادامه به بررسی این توکن خواهیم پرداخت .


ارز دیجیتال بلانک ( BLANK ) چیست؟

ارز دیجیتال بلانک ( BLANK ) چیست ؟
ارز دیجیتال بلانک ( BLANK ) چیست ؟

بلانک طرحی است که برای افراد به وجود آمده است . همه ی افراد و کاربران به دنبال به دست آوردن حقوق حریم خصوصی و نا شناس ماندن می باشند . بنابراین بلانک می تواند این نیازها را برای افراد تامین نماید .

قدرت افراد توسط توکن سودمند پلتفرم یعنی BLANK به دست می آید . دارندگان این توکن یکی از ستون های رشد پلتفرم بلانک هستند . در واقع این توکن نقدینگی را برای پلتفرم فراهم می کند و به عنوان مکانیزم بازاریابی عمل می کند .

فراتر از همه ی اینها ، توکن BLANK ریشه عمیقی در اکو سیستم محصول دارد . در این قسمت از مقاله چهار مورد از موارد استفاده این توکن را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

۱.کاهش کارمزد برای دارندگان توکن بلانک ( BLANK ) : کاربران کیف پول هنگام استفاده از برخی از خصوصیات حریم خصوصی ، مشمول کارمزد خدمات می شوند . با این وجود ، دارندگان توکن BLANK از کاهش قابل توجه کارمزد بهره مند می شوند .  چنین کاهش کارمزدی مبتنی بر ردیف خواهد بود و به میزان توکن های موجود بستگی دارد .

۲.سوختن توکن : نیمی از کارمزدهای جمع شده از قراردادهای هوشمند کیف پول بلانک برای خرید مجدد توکن های بلانک از بازار و سوزاندن آن صرف خواهد شد . در نتیجه ، میزان عرضه کل توکن در گردش کاهش می یابد .

۳.سیستم پاداش : سیستم های پاداش از توکن بلانک استفاده می کنند . کاربران کیف پول پاداش های خود را در قالب توکن بلانک دریافت می کنند .

۴.ویژگی های انحصاری و عملکرد : برخی از ویژگی های بلانک فقط به کسانی که توکن بلانک را دارا می باشند ، محدود می شود . کسانی که این توکن را دارا نمی باشند به تعداد آدرس های میزبان دسترسی ندارند .


بنیانگذار ارز دیجیتال بلانک (BLANK)

بنیانگذار ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )
بنیانگذار ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

بنیانگذار پلتفرم بلانک ولت فردی به نام Aleksandras Gaska می باشد . وی مشاور عملیات در Mintlayer نیز می باشد . پیش از این ، توسعه دهنده تجارت در carVertical نیز بود .

پس از شناخت بنیان گذار پلتفرم بلانک به سراغ عملکرد آن می رویم . در قسمت بعدی مقاله شما با عملکرد این ارز دیجیتال و پلتفرم آن آشنا خواهید شد .


عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال بلانک (Blank Wallet)

عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال بلانک ( Blank Wallet )
عملکرد پلتفرم ارز دیجیتال بلانک ( Blank Wallet )

Blank Wallet V1 از نظر عملکردی بر اساس معاملات خصوصی Tordano Cash خواهد بود . بنابراین ابزار Tornado Cash به هر آدرسی اجازه می دهد تا اتر خود را به روش غیر حضوری و بر اساس رمز نگاری قوی ارسال کند . این فرآیند از قرادادهای هوشمندی استفاده می کند که حریم خصوصی کاملی را فراهم می کند .

Tornado Cash یک راه حل حریم خصوصی غیرمتمرکز و غیر حضوری است که بر روی اتریوم ساخته شده است . با قطع ارتباط بین آدرس های گیرنده و مقصد ، حریم خصوصی معاملات را بهبود می بخشد . Tornado Cash از قراردادهای هوشمندی استفاده می کند که سپرده های اتریوم و ERC-20 را می پذیرد .


ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )
بررسی ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

در این قسمت از مقاله به بررسی ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال بلانک که یک کیف پول می باشد ، می پردازیم .

۱.پلتفرم بلانک دارای امنیت بالایی می باشد . این پلتفرم با استفاده از رویکردهای آزمایش شده صنعت ، امنیت قراردادهای هوشمند خود را افزایش می دهد . به عنوان مثال ، هدف ان جلوگیری از هک شدن قراداد هوشمند با به کارگیری راه حل فنی اثبات شده است .

۲.کیف پول بلانک دارای ویژگی های بیشتری نسبت به کیف پول Tornado Cash و MetaMask است و ویژگی هایی همچون سپرده های قرارداد هوشمند خودکار ، سیستم ارجاع و تقسیم درآمد را دارا می باشد .

۳.بلانک همانند متامسک یک برنامه افزودنی مرورگر در گوگل کروم ارائه می دهد که دسترسی به آن را برای کاربران راحت می کند . به علاوه ، این برنامه با حفظ ویژگی های حریم خصوصی خود ، از پشتیبانی وب ۳ در همه برنامه های DeFi برخوردار است .


روند قیمت ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

در زمان نگارش این مقاله قیمت رمز ارز بلانک برابر با ۱.۷۶ دلار می باشد و حجم معاملات این رمز ارز برابر با ۴،۰۹۴،۱۰۵ دلار است . ارز دیجیتال بلانک در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۳۳% افزایش یافته است . این ارز دیجیتال اکنون در سایت CoinMarketCap در رتبه ۷۴۹ قرار دارد . در این قسمت از مقاله شما روند قیمت رمز ارز بلانک را از ۵ مارس ۲۰۲۱ تا اکنون مشاهده می نمایید . همانطور که در نمودار مشاهده می شود ، ارز دیجیتال بلانک در ۵ مارس به ATH خود رسیده است .

روند قیمت ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )
روند قیمت ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

کیف پول های ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

blank wallet zoomarz

در این قسمت از مقاله می خواهیم بررسی نماییم که در چه کیف پول های دیجیتالی می توانید ارز دیجیتال بلانک را ذخیره نمایید . برای انتخاب کیف پول در ابتدا باید بررسی نمایید که آیا کیف پول مورد نظر از رمز ارز شما پشتیبانی می کند یا خیر . به عبارتی می توان گفت کیف پول های سخت افزاری ، نرم افزاری و کاغذی امکان ذخیره سازی رمز ارزها را دارا می باشند . نکته ای که در انتخاب کیف پول باید در نظر بگیرید امنیت کیف پول می باشد . کیف پول های سخت افزاری از امنیت بالایی برخوردار هستند اما به علت قیمت بالا مورد استقبال کاربران زیادی قرار نمی گیرند .

کیف پول هایی همچون کیف پول تراست ( Trust ) و کیف پول اتمیک ( Atomic ) قابلیت ذخیره سازی ارز دیجیتال بلانک را دارا می باشند . هر دوی این کیف پول از نمونه کیف پول های موبایلی می باشند . کیف پول اتمیک از جمله کیف پول های دستکتاپی نیز به شمار می رود .


نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )
نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

برای خرید و فروش ارز دیجیتال بلانک باید از طریق صرافی های ارز دیجیتال اقدام نمایید . همانطور که در مقالات مربوط به رمز ارزها بیان شده است باید از صرافی هایی استفاده نمایید که از رمز ارز مورد نظر شما پشتیبانی می نمایند . صرافی های آنلاین داخلی و خارجی وجود دارند که به کاربران برای خرید و فروش رمز ارزها خدماتی را ارائه می دهند . شما می توانید برای استفاده از صرافی های آنلاین خارجی در ابتدا یکی از استیبل کوین ها را خریداری نموده و سپس به ارز مورد نظر خود تبدیل نمایید . برای اینکه با خیال راحت معاملات خود را انجام دهید از صرافی استفاده نمایید که از اعتبار بالایی برخوردار است و حجم معاملات روزانه آن بالا باشد .

در قسمت بعدی مقاله با صرافی های آنلاین خارجی پشتیبان کننده رمز ارز بلانک ( BLANK ) آشنا خواهید شد .


صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )
صرافی های ارز دیجیتال بلانک ( BLANK )

اکنون کاربران می توانند برای خرید و فروش ارز دیجیتال بلانک از طریق پلتفرم های معاملاتی و یا صرافی هایی همچون یونی سواپ ، Gate.io ، PancakeSwap ، Hoo و Bilaxy اقدام نمایند . که در ادامه هر کدام از صرافی های مورد نظر را به شما معرفی می نماییم .

۱.صرافی Uniswap(V2) : صرافی یونی سواپ یکی از پروتکل های خودکار برای تبادل رمز ارزها به شمار می رود . صرافی نام برده در ۲ نوامبر ۲۰۱۸ آغاز به کار کرد .

۲.صرافی Gate.io : علاوه بر اینکه در این صرافی می توان رمز ارز بلانک را خرید و فروش نمود ، می توان ارزهای دیگری همچون بیت کوین ،اتریوم ، فایل کوین و دیگر رمز ارزها را خریداری کرد .

۳.صرافی PancakeSwap : یکی از پلتفرم های معاملاتی غیرمتمرکز برای توکن های با استاندارد BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس است .

۴.صرافی Hoo : تیم اصلی صرافی هو از سرمایه گذاران اولیه بیت کوین ، توسعه دهندگان بلاکچین و محققان فناوری تشکیل شده است . این صرافی نیز علاوه بر ارز بلانک از رمز ارزهایی همچون لایت کوین ، ایاس ، وی چین و … پشتیبانی می کند .

۵.صرافی Bilaxy : صرافی بیلکسی در آوریل ۲۰۱۸ به عنوان یک صرافی متمرکز راه اندازی شد . این صرافی ادعا می کند که بیش از صد ها هزار کاربر از نقاط مختلف جهان دارا می باشد .


سخن پایانی

در ابتدای این مقاله پلتفرم ارز دیجیتال BALANK که یک کیف پول است ، معرفی نمودیم . سپس به بررسی توکن این پلتفرم و کاربردهای ان پرداختیم . در ادامه مطالب بررسی نمودیم که از چه صرافی هایی می توانید ارز دیجیتال بلانک را خریداری نمایید . در انتها بیان کردیم که کاربران می توانند با استفاده از کیف پول های اتمیک و تراست این ارز دیجیتال را ذخیره نمایند .

ممنون از اینکه تا پایان “ارز بلانک” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
14 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محسن
3 سال قبل

ارز blank توی کدوم صرافی معامله میشه

نویان
3 سال قبل

به نظر شما ارز blank بخریم؟

نویان
3 سال قبل

به نظر شما ارز blank بخریم؟

علی
3 سال قبل

آیا رشد ارز blank به رشد بیت کوین بستگی داره؟

عاطفه
3 سال قبل

ممنون از محتوای بسیار خوب شما

عاطفه
3 سال قبل

ممنون از محتوای بسیار خوب شما

عاطفه
3 سال قبل

ممنون از محتوای بسیار خوب شما

عاطفه
3 سال قبل

ممنون از محتوای بسیار خوب شما

عاطفه
3 سال قبل

ممنون از محتوای بسیار خوب شما

امیرحسین
3 سال قبل

به نظر شما ارز blank کوتاه مدت سود میده یا بلند مدته ؟

حسن
3 سال قبل

آیا امکان داره ارز blank پامپ بشه؟

امیر
3 سال قبل

ارز blank را از کدام صرافی بخرم

حکیمه
3 سال قبل

کدام کیف پول blank مطمین تراست

امین
3 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده