آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز سوشی SUSHI چیست؟ | آینده ارز سوشی

سوشی SUSHI چیست؟

سوشی SUSHI ، اگر تا به حال با شنیدن نام سوشی یاد یک غذای ژاپنی می افتادید، باید بدانید که زین پس باید یاد یک توکن نیز بیوفتید. احتمالا نام توکن سوشی ( Sushi ) را نسبت به باقی رمز ارز ها و همچین توکن ها کم شنیده باشید. شاید با خود فکر کنید که توکن سوشی نام یکی از توکن هایی است در بین آخرین توکن ها قرار دارد و رتبه آن بسیار پایین است اما باید بدانید کنید رتبه توکن سوشی در سایت کوین مارکت کپ در هنگام نگارش این مقاله برابر با ” ۶۰ ” بوده است. اگر تا به حال نام این توکن را نشنیده بودید و یا اینکه اگر شنیده بودید ولی اطلاعات جالبی از آن نداشتید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید چراکه قصد داریم تا به صورت کامل درباره توکن سوشی با شما عزیزان گفتگو کنیم.

برای مطالعه ی بیشتر در مورد کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز سوشی سواپ و همچنین آشنایی و آموزش کار با صرافی سوشی سواپ کلیک کنید


نگاهی به توکن سوشی sushi

نگاهی به توکن سوشی sushi
نگاهی به توکن سوشی sushi

توکن سوشی، یکی دیگر از توکن هایی است که توانسته رتبه ۶۰ کوین مارکت کپ را به خود اختصاص دهد. احتمالا شاید نام این توکن را در برخی از سایت ها با عنوان ” سوشی سواپ ” Sushi Swap ” شنیده باشید چرا که به آن سوشی سواپ نیز می گویند. توکن سوشی با نماد اختصاری Sushi در سایت ها معرفی شده است و شما می توانید به راحتی این توکن را با نام هایی که گفته شد حتی با نام اختصاری آن نیز تهیه کنید.

توکن سوشی توسط ” شف نومی ” Chef Nomi ” توسعه داده شده است. یک نکته ی بسیار جالبی که درباره توسعه دهنده این توکن وجود دارد این است که شف نومی خود را یک سرآشپز نامیده است. شاید با مطالعه این قسمت با خود فکر کنید که سرآشپز را چه به تولیدتوکن…!!

طبق گفته های موجود، سوشی سواپ یک فورک از توکن یونی سواپ یا Uni Swap می باشد. این پروتکل، بر بستر شبکه اتریوم ایجاد شد. توکن یونی سواپ برای اینکه بتواند جذب مشارکت حداکثری را داشته باشد به تامین نقدینگی در استخر های خاص توکن به عنوان پاداش می دهد. با توکن سوشی Sushi هولدر ها و یا همان سرمایه گذاران می توانند با واریز توکن های ” LP ” یونی سواپ در قرار داد هوشمند و آغاز کسب توکن سوشی بپردازند.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال SUSHI

نام اختصاری SUSHI
نوع ارز TOKEN
عرضه کل ۲۴۰,۱۰۹,۶۰۸
مقدار گردش ۱۲۷,۲۴۴,۴۴۳
وب سایت رسمی https://sushi.com/
بلاکچین اکسپلور etherscan.io

bscscan.com

explorer.solana.com

blockscout.com

ftmscan.com

پیج های ارتباطی medium.com

twitter.com

reddit.com

سورس کد https://github.com/sushiswap/sushiswap
آدرس قرارداد ۰x6b3595068778dd592e39a122f4f5a5cf09c90fe2

تاریخچه توکن سوشی sushi

تاریخچه توکن سوشی sushi
تاریخچه توکن سوشی sushi

تقریبا می توان گفت که سوشی یک توکن نوپا است که در ۲۹ آکوست سال ۲۰۲۰ ( ۸ شهریور ماه ۱۳۹۹ ) وارد بازار ارز های دیجیتال و همچنین توکن ها توسط شف نومی یا Chef Nomi شد. همانطور که گفتیم توسعه دهنده این توکن در اقدامی عجب خود را یک سرآشپز خطاب کرده است. تقریبا چندی پیش بود که شف نومی با فروش توکن های خود باعث شد که قیمت سوشی به یک باره ۵۰ درصد افت کند. اگر در ادامه این مقاله همراه ما باشید، در قسمت های بعدی نمودار قیمت این توکن را برایتان به نمایش خواهیم گذاشت که می توانید این افت قیمت را در آن ببینید.

پس از اینکه این اتفاق افتاد، توسعه دهنده این ارز ” شف نومی ” به انتقال هایی که نسبت به این موضوع شده بود واکنش نشان داد و بر اساس یک توییت افزود که:

با فروش توکن های سوشی، از توقف متمرکز شدن ۱۰۰ درصد توجه هات به کدهای این پروژه جلوگیری کرد. شف نومی برای این اقدام خود یک مثال زد و در مثال خود از ارز دیجیتال لایت کوین که چارلی لی خالق آن است استفاده کرد و سپس مجدد افزود که دیگر هیچ نگرانی بابت ریزش قیمت سوشی نباشید چراکه تنها تمام تمرکز خود را بر روی مهاجرت فنی این توکن خواهم گذاشت. همانطور که گفتیم این بیانیه توسط توسعه دهنده توکن سوشی یعنی شف نومی در ۵ سپتامبر ۲۰۲۰ در یک حساب تویتری اعلام شد.


تفاوت UniSwap با SushiSwap

تفاوت UniSwap با SushiSwap
تفاوت UniSwap با SushiSwap

همانطور که در قسمت ابتدایی این مقاله آوردیم، توکن SushiSwap  فورک شده از توکن UniSwap می باشد. اگر با این توکن آشنا باشید قطعا می دانید که مطعلق به صرافی غیر متمرکز یونی سواپ می باشد.

شما می توانید این ارز را به سادگی در صرافی غیر متمرکز یونی سواپ نیز معامله کنید. در ادامه به صورت کامل به این موضوع خواهیم پرداخت و توضیحاتی در این رابطه به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد. اگر به دنبال یک دلیل برای این هستید که بدانید چرا این فورک اتفاق افتاد، می توانید به ابتدای این مقاله مراجعه کنید تا پاسخ سوال خود را دریافت کنید. لازم به ذکر است که هر دو جزء شبکه اتریوم می باشد و به عنوان توکن های  ERC-20 به حساب می آیند.


نمودار قیمتی توکن سوشی Sushi

سوشی SUSHI
نمودار قیمتی ارز دیجیتال سوشی SUSHI

در قسمت های قبل به صورت کامل با توکن سوشی آشنا شدید، در این قسمت در نظر داریم تا کمی درباره قیمت های این توکن از ابتدا تا کنون با شما عزیزان گفتگو کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

همانطور که گفتیم توکن سوشی در ۲۹ آگوست سال ۲۰۲۰ با قیمتی معادل ۱.۶۱ دلار به بازار عرضه شد. پس از مدتی این توکن با رشد بسیاری خوبی مواجه شد و به قیمت ۷.۵۰ دلار رسید. همانطور که در ابتدای مقاله آوردیم، توسعه دهنده این توکن به صورت یکجا تمام توکن های سوشی را برای فروش گذاشت و این موضوع باعث شد تا این توکن با کاهش قیمت عجیبی رو به رو شود چراکه به یک باره به قیمت ۲.۷۷ رسید. متاسفانه پس از این ریزش قیمت، ارزش این توکن دیگر نتوانست به بیش از ۲ دلار صعود کند و در همین رنج با نوسانات متعددی رو به رو شد. این نوسانات تا به حدی اجرا شد که متاسفانه قیمت این توکن حتی تا به کمتر از ۱ دلار نیز رسید. شما می توانید در تصویر فوق به صورت کامل این موضوع را به طور کامل مشاهده کنید.


قیمت توکن سوشی را از کجا ببینیم

همانطور که در قسمت قبل مطالعه کردید، ما نمودار قیمتی توکن سوشی و همچنین قیمت آن را به صورت آنلاین به شما عزیزان ارائه دادیم. همانطور که گفتیم، شاید این سوال برایتان پیش بیاد که چگونه خودمان می توانیم قیمت این توکن را به همراه نمودار آن ببینیم؟

برای انجام این کار دو سایت رسمی و مرجع وجود دارد که شما می توانید قیمت به همراه نمودار قیمتی را در این دو سایت مشاهده کنید. لازم به ذکر است که جز این دو سایت، سایت های دیگری نیز وجود دارد اما تنها این سایت مرجع و رسمی هستند و همگان برای دیدن و همچنین تحلیل این توکن به این سایت ها مراجعه می کنند.

اولین سایتی که برای مشاهده و همچنین دیدن قیمت و نمودار ارز دیجیتال سوشی به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد، سایت ” تریدینگ ویو یا tradingview ” می باشد. شما می توانید در این سایت به صورت کامل به جدول و همچنین نمودار این توکن دسترسی داشته باشید. سایت tradingview امکانات فراوانی دارد که اگر عضو آن شوید می توانید از تمام امکانات آن استفاده کنید. افرادی که به تحلیل بازار ارز های دیجیتال مشغول هستند، برای تحلیل رمز ارز ها از این سایت استفاده می کنند. این سایت برای تحلیل رمز ارز ها ابزار های مختلفی داد که شما می توانید از تمام این ابزار ها استفاده کنید. اگر قصد تحلیل هر ارز و یا تحلیل توکن سوشی را دارید می توانید با مراجعه به سایت tradingview این کار را به راحتی انجام دهید. برای ورود به سایت tradingview بر روی نام آن کلیک کنید.

دومین سایتی که شما می توانید قیمت ارز های دیجیتال و یا توکن سوشی را در آن مشاهده کنید سایت ” کویین مارکت کپ یا Coinmarketcap ” می باشد. شما در این سایت می توانید به راحتی قیمت تمام ارز های دیجیتال همچنین توکن سوشی را مشاهده کنید. نموداری که در قسمت قبل مشاهده کرده اید نمایی از نمودار این سایت می باشد. اگر به این سایت سری بزنید نموداری همچون نمودار فوق را در بخش توکن سوشی مشاهده می کنید. متاسفانه بر خلاف سایت تریدینگ ویو شما نمی توانید در سایت کوین مارکت کپ اقدام به تحلیل رمز ارز ها کنید چراکه ابزاری که برای این کار در سایت تریدینگ ویو وجود دارد در سایت کوین مارکت کپ وجود ندارد اما این را بدانید که شما در این سایت می توانید اطلاعات کامل از این توکن را بخوانید تا اطلاعاتتان درباره این توکن بالا برود.

بیشتر بخوانید:تریدینگ ویو trading view | آموزش کامل و نحوه ثبت نام و کار کردن در تریدینگ ویو


چه عواملی بر قیمت توکن سوشی کوین تاثیر می گذارد؟

چه عواملی بر قیمت توکن سوشی کوین تاثیر می گذارد؟
چه عواملی بر قیمت توکن سوشی کوین تاثیر می گذارد؟

عوامل مختلفی می تواند بر روی قیمت این توکن و همچنین رمز ارز های دیگر تاثیر گذاران باشد. بسیاری از رمز از های موجود، چندین عامل اصلی برای تعیین قیمت و همچنین نوسانات قیمت دارند و چندین عامل هم به صورت اختصاصی دارند. در این مقاله قصد داریم تا به این دلایل و عوامل اشاره کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

 1. افت ارز به دلیل به یک باره فروش توکن ها:

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، زمانی که شف نومی به یکباره تمام کوین ها را به فروش گذاشت ارزش توکن سوشی ۵۰ درصد افت کرد. این موضوع در آن زمان برای این توکن اتفاق افتاد و می تواند برای هر توکن دیگری نیز این اتفاق بیوفتد. در نتیجه باید گفت که این عامل، یکی از عاملین تاثیر قیمت بر روی توکن ها می باشد و همانطور که دیدید بر روی توکن سوشی بسیار جواب داد.

 1. عرضه و تقاضا:

اگر درباره رمز ارز های دیگر کمی جستجو کرده باشید، خواهید دید که عرضه و تقاضا یکی از عواملی است که تاثیر به سزایی در تعیین قیمت یک ارز  و یا توکن دارد. اگر برای بار اولتان است که نام این عنوان را می شنوید باید بگوئیم که عرضه و تقاضا بدین معنی است که هر چه تقاضا برای خرید یک ارز بیشتر شود، قیمت آن نیز بیشتر می شود و هر چه تقاضا کم تر باشد قیمت آن ارز نیز کم تر می شود اما در بحث عرضه این موضوع بلعکس است چراکه اگر عرضه کم باشد قیمت بیشتر می شود اما اگر عرضه زیاد باشد قیمت نیز کمتر می شود. عرضه و تقاضا یکی از عوامل مهمی است که در تعیین قیمت سایر رمز ارز ها نقشی کلیدی دارد. شما نیز می توانید این موضوع را به صورت واضح در قسمت قبل مشاهده کنید.

 1. صرافی ها:

اگر برای خرید یک ارز تا به حال به صرافی های مختلف مراجعه کرده باشید، خواهید دید که قیمت رمز ارز ها در هر صرافی کمی متغیر است و این موضوع را می توان یکی از عوامل موثر در قیمت ها دانست. اما نکته ای که در این بین وجود دارد این است که این موضوع تاثیر زیادی بر روی قیمت ها ندارد اما باید به آن نیز توجه کرد. برای اینکه این موضوع را بهتر متوجه شوید بگذارید تا برایتان یک مثال بزنیم. برای مثال ارز دیجیتال سوشی هم اکنون در صرافی بایننس با قیمت ” ۱.۶۰ ” عرضه می شود اما در صرافی بیترکس با قیمتی معادل ” ۱.۶۳ ” عرضه می شود. تنها این مقدار باهم متفاوت می باشند. اکثر افراد زمانی که قصد دارند تا قیمت را مشاهده کنند عموما از صرافی بایننس چک می کنند چراکه این صرافی یکی از پرطرفدار ترین صرافی های حال حاضر می باشد.


چگونه توکن سوشی بخرم؟

چگونه توکن سوشی بخرم؟
چگونه توکن سوشی بخرم؟

خرید توکن سوشی نیز همانند دیگر رمز ارز ها از صرافی های دیجیتال میسر است. همانطور که می دانید ارز های دیجیتال تنها در بستر اینترنت خرید و فروش می شوند و به همین دلیل برای خرید آن ها باید از صرافی های دیجیتال که به صورت آنلاین فعالیت می کنند اقدام کنید. اگر هم اکنون داخل ایران هستید و قصد خرید سوشی را با واحد پولی ” ریال ” دارید اما نمی دانید که چگونه باید این کار را کنید نگران نباشید چراکه ما به صورت کامل در این قسمت می گوئیم که چگونه توکن سوشی را بخرید و همچننی در قسمت بعد به شما می گوئیم که چگونه توکن سوشی را بفروشید.

برای اینکه بتوانید توکن سوشی را با ریال که واحد پولی ایران است خریداری کنید، ابتدا باید وارد یکی از صرافی های ایرانی که به صورت آنلاین فعالیت می کنند شوید. پس از مراجعه به صرافی های ایرانی، باید در آنها ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از اینکه تمامی مراحل ثبت نام شما کامل شد و شما مجوز خرید و فروش را دریافت کردید، می توانید پول خود را به حساب صرافی واریز کنید و از این طریق اقدام به خرید مستقیم توکن سوشی کنید. زمانی می توانید به صورت مستقیم از صرافی های ایرانی سوشی خریداری کنید که آن ها از این ارز پشتیبانی می کنند. در صورتی که پشتیبانی نکنند امکان خرید این ارز به صورت مستقیم وجود نخواهد داشت.

حال برای اینکه بتوانید به توکن سوشی دست پیدا کنید باید ابتدا در صرافی های ایرانی اقدام به خرید یکی از استیبیل کوین ها همانند ” تتر و یا … ” کنید. حتی شما می توانید با رمز ارز های دیگر نیز این کار را انجام دهید. پس از اینکه یکی از استیبیل کوین ها و یا رمز ارز های دیگر را خریداری کردید نوبت به آن رسیده است که وارد صرافی های خارجی شوید تا بتوانید دارایی خود را به سوشی تبدیل کنید.

پس از اینکه به سوشی تبدیل کردید، می توانید دارایی خود را در یکی از کیف پول های سوشی واریز کنید. اگر نمی دانید که توکن سوشی از چه رمز ارز هایی پشتیبانی می کند، در ادامه همراه ما باشید تا به صورت کامل با این کیف پول ها آشنا شوید.


چگونه توکن سوشی را بفروشم؟

چگونه توکن سوشی را بفروشم؟
چگونه توکن سوشی را بفروشم؟

برای فروش ارز دیجیتال سوشی نیز باید همانند خرید آن عمل کنید. ممکن است شما که در حال مطلعه این قسمت از مقاله هستید درباره فروش ارز دیجیتال سوشی اطلاعات نداشته باشید چراکه شاید رمز ارز های موجود را هدیه گرفته اید. افرادی بسیاری وجود دارند که در حوزه ارز های دیجیتال فعالیت ندارند و زمانی که هدیه به صورت ارز دیجیتال دریافت می کنند به راهی هستند تا آن را به پول نقد واحد کشور ایران ” ریال ” تبدیل کنند. در این قسمت از مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید رمز ارز سوشی که به صورت هدیه و یا به هر روش دیگری که کسب کرده اید را چگونه بفروشید. در ادامه همراه ما باشید.

برای فروش ارز دیجیتال سوشی، باید مراحل خرید را به صورت برعکس دنبال کنید. یعنی برای اینکه بتوانید این ارز را بفروشید ابتدا باید در صرافی های خارجی سوشی را به یکی از رمز ارز ها و یا استیبیل کوین ها تبدیل کنید. در غیر این صورت شما می توانید به صورت مستقیم سوشی را در صرافی های ایرانی به ریال تبدیل کنید. اگر به دنبال دردسر کمتری هستید به شما پیشنهاد می کنیم که از این راه استفاده کنید اما در صورتی که صرافی ایرانی که از این ارز پشتیبانی می کند را پیدا کردید.

پس از اینکه ارز دیجیتال سوشی را به یکی از رمز ارز های موجود و یا یکی از استیبیل کوین ها تبدیل کردید، نوبت به آن رسیده است که وارد یکی از صرافی های ایرانی شوید تا استیبیل کوین و یا رمز ارزی که در صرافی ایرانی سوشی را به آن تبدیل کرده اید را به ریال تبدیل کنید. همانطور که گفتیم این تبدیل رمز ارز ها بسیار ساده انجام می شود تنها کافیست صرافی هایی که از این رمز ارز ها پشتیبانی می کنند را به صورت کامل شناسایی کنید. همانطور که در قسمت قبل گفتیم در ادامه به تمام صرافی هایی که می توانید با استفاده از آن اقدام به خرید و فروش ارز سوشی کنید را اشاره خواهیم کرد.


کیف پول های توکن سوشی Sushi

کیف پول های توکن سوشی
کیف پول های توکن سوشی

همانطور که می دانید، کیف پول های دیجیتال محل ذخیره سازی رمز ارز ها هستند. برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال سوشی را ذخیره کنید باید از کیف پول های دیجیتال استفاده کنید. در این قیمت از مقاله قصد داریم تا ابتدا به شما انواع کیف پول ها را معرفی کنیم و سپس به معرفی کیف پول های ارز دیجیتال سوشی بپردازیم تا شما به راحتی کیف پول های مربتط را پیدا و از آن ها استفاده کنید.

اگر فردی فعال در حوزه کریپتو ها باشید، می دانید که کیف پول ها انواع  محتلفی دارند. اگر فردی مبتدی نیز هستید نگران نباشید چراکه همانطور که گفتیم در این قسمت به انواع آن ها اشاره خواهیم کرد. انواع کیف پول ها عبارت اند از:

 1. کیف پول نرم افزاری یا تحت وب
 2. کیف پول های سخت افزاری
 3. کیف پول های کاغذی

شما می توانید به انتخاب خود، نوع کیف پول مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس اقدام به نصب و راه اندازی آن کنید و در نهایت، ارز دیجیتال سوشی را در آن ذخیره و سپس استفاده کنید. از ارز دیجیتال سوشی، تنها دو کیف پول به صورت رسمی منتشر شده است که می توانید از آن ها استفاده کنید. در ادامه ما به شما عزیزان این دو کیف پول را به صورت کامل معرفی خواهیم کرد تاذ با آ ها آشنا شوید و اطلاعات کاملی درباره آن ها به دست آوردید. این دو کیف پول عبارت اند از:

 1. کیف پول متامسک یا Metamask :

  سوشی SUSHI
  کیف پول های ارزدیجیتال سوشی SUSHI

متامسک یکی از کیف پول های مطرح و معروف وب می باشد. البته متامسک نسخه های مختلفی نیز دارد برای مثال شما می توانید از این کیف پول در گوشی های موبایل خود با سیستم عامل های اندروید Android و اس او اس IOS استفاده کنید. از کیف پول متامسک بیشتر در صرافی های متمرکز استفاده می شود چراکه این کیف پول یک افزونه برای مرورگر ویندوز نیز دارد که این موضوع برای این موارد به حساب می آید چراکه کاربران  می توانند به صورت مستقیم به این کیف پول متصل شوند و رمز ارز ها را از داخل کیف پول خود خرید و فروش کنند.

کیف پول متامسک امنیت تقریبا بالایی دارد و کاربران از لحاظ امنیتی از این کیف پول رضایت دارند، اما باید باز هم مراقب امنیت کیف پول و دارایی هایتان باشید چراکه نمی توان به طور قطع گفت که این کیف پول موردی مناسب است و برای استفاده شما گزینه خوبی است. قبل از اینکه این کیف پول را برای ذخیره رمز ارز هایتان انتخاب کنید ابتدا درباره آن مطالعه کنید تا بیشتر با آن آشنا شوید و سپس اقدام به انتخاب آن کنید. اگر برنامه نویس هستید و به دنبال یک کیف پول متن باز می گردید، این کیف پول مناسب شما می باشد چراکه می توانید با تغییر در کد های آن این کیف پول را برای خود شخصی سازی کنید.

اگر قصد استفاده از این کیف پول برای ذخیره سازی ارز دیجیتال سوشی را دارید باید طبق صرافی که انتخاب کرده اید نسخه مورد نظر را دانلود و آن را راه اندازی کنید تا آماده استفاده بشود و در نهاییت از آن استفاده کنید و لذت ببرید.

 1. کیف پول Wallet Connect :

  سوشی SUSHI
  کیف پول های ارزدیجیتال سوشی SUSHI

کیف پول Wallet Connect جزو کیف پول تراست می باشد. شما می توانید با نصب افزونه این کیف پول، ارز دیجیتال سوشی را در آن ذخیره کنید تا به راحتی بتوانید با آن کار کنید. این کیف پول همانند کیف پول متامسک به راحتی برای شما عزیزان قابل استفاده است و می توانید هم در سیستم عامل های مختلف از آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید

معرفی ۱۱ رمز ارز آینده دار سال ۲۰۲۰ | کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد ؟


آیا توکن سوشی Sushi استخراج می شود؟

آیا توکن سوشی Sushi استخراج می شود؟
آیا توکن سوشی Sushi استخراج می شود؟

توکن سوشی، یکی از رمز ارز هایی است که غیر قابل استخراج می باشد. یعنی شما نمی توانید به هیچ عنوان آن را استخراج کنید. اگر در ابتدای مقاله خاطرتان باشد آوردیم که توسعه دهنده آن، به صورت یکباره تمام کوین های سوشی را وارد بازار کرد و به فروش رساند. در نتیجه کوینی برای استخراج سوشی وجود ندارد و تنها به دست آوردن سوشی از طریق خرید و فروش آن می باشد. در صورتی که علاقه به استخراج ارز های دیجیتال را دارید، بهتر است به سراغ رمز ارز هایی بروید که قابلیت استخراج را دارند. این ارز ها می توانند: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، زی کش، دش و یا …. باشد. در صورتی که علاقه دارید تا در شبکه سوشی فعالیت کنید، باید تنها به خرید و فروش آن در صرافی هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم بپردازید.


چه صرافی هایی از توکن سوشی پشتیبانی می کنند؟

چه صرافی هایی از توکن سوشی پشتیبانی می کنند؟
چه صرافی هایی از توکن سوشی پشتیبانی می کنند؟

همانطور که در قسمت قبل آشنا شدید، می دانید که برای خرید و فروش ارز دیجیتال سوشی باید از صرافی های خارجی استفاده کنید. در این قسمت از مقاله ما قصد داریم تا به تعدادی از این صرافی های خارجی اشاره کنیم تا شما با آنها آشنا شوید تا بتوانید یکی از آن ها را انتخاب و سپس خرید و فروش رمز ارز ها را آغاز کنید. در جدول ذیل شما با نام این صرافی ها همچنین رمز ارز هایی که پشتیبانی می کنند و همچنین کمی توضیحات آشنا شوید.

نکته:

شما می توانید جز صرافی هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم، در صرافی غیر متمرکز ” uniSwap ” نیز اقدام به معامله ارز دیجیتال سوشی کنید. برای انجام این کار کافیست تنها بر روی ” ایـــــــن قسمت ” کلیک کنید تا وارد صرافی شوید و با متصل کردن کیف پول هایی که در قسمت قبل به شما معرفی کردیم، مبادلات خود را انجام دهید.

نام صرافی رمز ارز های پشتیبان کننده توضیحات
Binance بیت کوین، اتریوم، سوشی، بیت کوین کش، لایت کوین و.. احتمالا نام صرافی بایننس را زیاد شنیده باشید. بایننس یکی از صرافی های غیر متمرکزی است که از ارز دیجیتال سوشی و رمز ارز های دیگر پشتیبانی می کند.
HitBTC بیت کوین، سوشی، اتریوم و… صرافی هیت بی تی سی از دیگر صرافی های معروف است که شما می توانید در این صرافی اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین، سوشی و…. کنید.
CoinEX سوشی، اتریوم، بیت کوین و… صرافی CoinEX از دیگر صرافی های ارز دیجیتال است که می توانید در آن اقدام به خرید و فروش رمز ارز های مختلفی کنید همچنین امکان خرید و فروش ارز دیجیتال سوشی نیز برای شما در این صرافی فراهم می باشد.
UniSwap اتریوم، سوشی، اتریوم کلاسیک و…. یونی سواپ یکی از صرافی های متمرکز پرطرفدار می باشد که می توانید شما کوین و توکن هایی که در شبکه اتریوم فعالیت می کنند را خرید و فروش کنید.
OKEx بیت کوین، سوشی و… صرافی OKEx از دیگر صرافی هایی است که به شما امکان مبادلات رمر ارز هایی همانند بیت کوین، سوشی و… را می دهد.
Hubi Global سوشی و… شما می توانید برای خرید و فروش رمز ارز های خود ( سوشی و… ) از این صرافی استفاده کنید.

آیا توکن سوشی قانونی است؟

ارز دیجیتال سوشی SUSHI چیست ؟
آیا ارزدیجیتال سوشی sushi قانونی است ؟

نمی توان به طور قطع گفت که ارز دیجیتال سوشی نیز همانند دیگر رمز ارز ها در کشور ایران قانونی است چراکه همانطور که می دانید هنوز در این بابت در دولت تصمیم گیری نشده است. در باقی کشور ها نیز قوانینی همچون بیت کوین و سایر رمز ارز ها دارد. اگر درباره این موضوع اطلاعاتی ندارید می توانید به مقاله ای که در این خصوص به صورت اختصاصی منتشر کرده ایم مراجعه کنید تا اطلاعات کاملی در این باره به دست بیاورید.

به صورت کلی اگر بخواهیم در این قسمت اشاره کنیم، در حال حاضر هیچ قانونی برای ارز دیجیتال سوشی در کشور ایران منتشر نشده است و به همین دلیل نمی توان گفت که ارز دیجیتال سوشی غیر قانونی است. شما می توانید در کشور ایران اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال سوشی کنید بدون آن که مشکلی برایتان بخواهد پیش بیاید. اما باید به یک نکته بسیار مهم توجه کنید. در صورتی که در هنگام خرید و فروش ارز دیجیتال سوشی برایتان مشکلی پیش بیاید و یا از شما کلاهبرداری شود، نمی توانید به جایی شکایت کنید چراکه همانطور که گفتیم درباره این موضوع تصمیم گیری خاصی نشده است. البته باید بدانید که اگر این موضوع در صرافی های خارجی پیش بیاید این چنین است اما اگر در صرافی های ایرانی این چنین مشکلی برایتان ایجاد شود قطعا می توانید تا حدودی پیگیری کنید تا کمی از حقتان را به دست بیاورید. اگر در کشور ایران هستید و در حوزه ارز های دیجیتال فعالیت می کنید بسیار مراقب باشید چراکه هر لحظه امکان دارد سرمایه تان از دست برود.


آینده توکن سوشی چطور پیش بینی می شود؟

آینده توکن سوشی چطور پیش بینی می شود؟
آینده توکن سوشی چطور پیش بینی می شود؟

با توجه به اینکه این ارز به تازگی وارد بازار ارز های دیجیتال شده است، نمی توان پیش بینی درستی از آن داشت چراکه باید به مسائل مختلفی نگاه کرد. در کل می توان گفت که ممکن است آینده ارز دیجیتال سوشی نیز همانند برخی از رمز ارز های نام دار مناسب باشد. همانطور که گفتیم در ابتدای تولد خود ارز دیجیتال سوشی با یک ریزش عجیب رو به رو شد که توسعه دهنده آن یک دلیل قانع کننده برای این ریزش منتشر کرد اما برخی ها نتوانستند این دلیل را قبول کنند.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال سوشی Sushi

اینفوگرافیک ارز دیجیتال سوشی Sushi
اینفوگرافیک ارز دیجیتال سوشی Sushi

سوالات متداول

ممکن است با مطالعه این مقاله به صورت کامل برایتان سوالات مختلفی به وجود بیاید. در این قسمت از مقاله ما قصد داریم تا با اشاره به برخی از سوالات، به سوالات احتمالی شما پاسخ دهیم. در صورتی که سوال شما جزء سوالات ذیل نبود می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت به تمامی سوال هایتان پاسخ بدهیم.

 1. با توجه به روند قیمتی که این ارز در بدو تولد خود داشته است می توان گفت که ارز دیجیتال سوشی یک کلاهبرداری است؟

خیر، به طور قطع نمی توان این موضوع را عنوان کرد چراکه دلیل کاهش قیمتی که در ابتدا برای سوشی وجود داشت طبق گفته های توسعه دهنده آن دلیلی منطقی بود. لازم به ذکر است همانطور که می دانید این ارز یک ارز دیجیتال تازه کار است و باید کمی بیشتر فعالیت کند تا بهتر بتوانیم آن را بشناسیم.

 1. در سایت کوین مارکت کپ چه اطلاعاتی را می توان مشاهده کرد؟

در سایت کوین مارکت کپ جز اطلاعاتی همچون صرافی ها و… می توان به اطلاعات دیگری همچون اوج قیمت ارز در ماه ها و همچنین سال های مختلف، میزان کوین های عرضه شده، میزان کوین های در حال گردش و…. کسب کرد. این اطلاعات بسیار دقیق هستند و تقریبا باید گفت که این اطلاعات در بسیاری از مکان ها به کار شما می آید. بسیاری از تحلیل گران برای اینکه بهتر با یک ارز آشنا شوند اولین و معتبر ترین پایگاه اطلاع رسانی خود را سایت کوین مارکت کپ قرار می دهند.

 1. چگونه می توانیم در سایت کوین مارکت کپ اطلاعات یک ارز را مشاهده کنیم؟

انجام این کار بسیار ساده است. شما می توانید به راحتی با جستجو کردن نام ارز اقدام به پیدا نمودن آن کنید و سپس با کلیک بر روی نام آن اطلاعات مربوط به ارز را مشاهده کنید تا اطلاعاتی که مد نظرتان است را کسب کنید.

ممنون از این که تا پایان “سوشی SUSHI” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
18 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطمه
2 سال قبل

سلام وقت بخیر
شما در مورد sushi upاطلاع دارید
از بایننس حذف َشده و من اطلاعاتی ندارم و تقریبا ۲۵۰۰ sushiup دارم
نمیدونم چیکار کنم

محمد گورانی
2 سال قبل

سلام به نظر شما اصلاح سوشی تا کجا ادامه داره و چقدر زمان می‌بره قیمت هم اکنون ۷۰.۷۷

محمد گورانی
پاسخ به  محمد گورانی
2 سال قبل

قیمت ۷.۷۷

مهدی
3 سال قبل

سوشی تا چند میره بالا؟

تیم محتوا
پاسخ به  مهدی
3 سال قبل

تا ۲۵ جای رشد دارد

مهنیا
3 سال قبل

سرمایه گذاری روی این توکن برای ، بلند مدت خوبه؟

تیم محتوا
پاسخ به  مهنیا
3 سال قبل

بله بسیار ارز خوبی هست و برای سبد هولد مناسب می باشد

شادا
پاسخ به  تیم محتوا
2 سال قبل

بالاخره من متوحه نشدم کاربرد این ارز چی هست و برنامه هاش چیه ؟

فرشاد
3 سال قبل

sushi بهتره یا uni ؟

جمیله
3 سال قبل

sushi برای بلند مدت بخرم ؟

تیم محتوا
پاسخ به  جمیله
3 سال قبل

ارز آینده داری هست

جواد
3 سال قبل

sushi مثل uni برای صرافی غیر متمرکز است؟

تیم محتوا
پاسخ به  جواد
3 سال قبل

بله

طیبه
3 سال قبل

عالی بود ممنون

فرشاد
3 سال قبل

سلام وقت بخیر . ممنون از مطالب کاربردی تون . sushi مریوط به صرافی هست؟

اسماعیلی
3 سال قبل

کیف پول های sushi و از کجا ببینم؟

امید
3 سال قبل

ارز sushi درصرافی بایننس پشتیبانی می شود؟

تیم محتوا
پاسخ به  امید
3 سال قبل

بله

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده