آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز هیوبی توکن چیست؟ | آینده ارز هیوبی توکن

ارز هیوبی توکن HT چیست؟

ارز هیوبی توکن HT ، اکنون که دنیای حاضر رو به گسترش است ، شما مشاهده می کنید که بازارهای مالی  نیز رو به پیشرفت است . ارزهای دیجیتال از جمله سرمایه هایی به شمار می روند که در دنیای امروز نقش برجسته ای را بر عهده دارند . در واقع می توان گفت هریک از این ارزهای دیجیتال نقش به سزایی را دارند و هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند که شما با شناخت این ویژگی ها راحت تر می توانید در بازارهای مالی سرمایه گذاری کنید . در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از این ارزهای دیجیتال آشنا کنیم . در ادامه به شرح Huobi Token خواهیم پرداخت . در این مقاله می خواهیم بدانیم این توکن از چه ویژگی هایی برخوردار است و به بررسی قیمت این توکن و صرافی های پشتیبان ارز هیوبی که در بستر آن می توانیم به انجام معاملات بپردازیم ، اشاره کنیم .

شما می توانید مقالات صرافی Huobi و کیف پول های ارز Huobi را مطالعه نمایید، همچنین می توانید در صفحه قیمت لحظه ای هیوبی در پایگاه خبری زوم ارز، (قیمت هیوبی توکن | قیمت HT) را مشاهده نمایید.


هیوبی توکن چیست؟

هیوبی توکن ( Huobi Token ) چیست ؟
هیوبی توکن ( Huobi Token )

اگر تا به حال تجربه ی سرمایه گذاری در دنیای رمز ارزها را داشته باشید ، می دانید که ارزهای دیجیتال همگی در بستر اینترنت خرید و فروش می شوند و هرکدام عملکرد مخصوص به خود را دارا می باشند . هیوبی ( Huobi ) از جمله سومین صرافی های ارز دیجیتال در جهان به شمار می رود که اخیرا رمز ارز جدیدی را ارئه داده است . توکن هیوبی به کاربران خود از طریق کاهش کارمزد معاملات پاداش می دهد و در عین حال ارزش خود را در جفت های قابل معامله در برابر ارزهای محبوب نشان می دهد . در واقع این رمز ارز یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاکچین اتریوم است  .

گفتیم که این ارز دیجیتال توسط صرافی هیوبی پایه گذاری شده است . این صرافی به کاربران خود در قبال این رمز ارز پاداش می دهد ، این به این معناست که کاربران این صرافی زمانی که از این توکن در انجام معاملات خود استفاده می کنند ،صرافی با تخفیف به آنها در کارمزد معاملات ، پاداش می دهد .هیوبی رسما قصد خود را برای راه اندازی توکن جدید در ۲۲ ژانویه اعلام کرد . صرافی هیوبی ، این رمز ارز را زمانی که مقررات در چین شدت گرفت و انجام معاملات در بستر ارزهای دیجیتال را محدود کرد ، عرضه کرد .


نیم نگاهی به ارزدیجیتال HT

نام اختصاری HT
نوع ارز TOKEN
عرضه کل ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰
مقدار درگردش ۱۵۶,۷۴۱,۷۲۹
وب سایت رسمی huobiwallet.com

huobi.com

بلاکچین اکسپلور etherscan.io

ethplorer.io

eth.tokenview.com

پیج های ارتباط رسمی Twitter.com

Reddit.com

آدرس قرارداد ۰x6f259637dcd74c767781e37bc6133cd6a68aa161

پس از اینکه شناختی در مورد این رمز ارز پیدا کردیم ، در قسمت بعدی مقاله قصد داریم تا نگاهی به زمان توزیع این ارز دیجیتال و تاریخچه آن بیاندازیم .


تاریخچه هیوبی توکن

تاریخچه هیوبی توکن
تاریخچه هیوبی توکن

توزیع توکن HT در ۲۴ ژانویه آغاز شد و در ۷ فوریه ۲۰۱۸ به پایان رسید . هر روز پس از توزیع این رمز و با گذشت چند دقیقه از توزیع آن ،  میلیون ها توکن به فروش رسید . در آن زمان ۳۰۰ میلیون HT به اعضای Huobi Pro داده شده است . این ۶۰% از کل عرضه فعلی در گردش عمومی است . ۲۰۰ میلیون HT دیگر یعنی ۴۰% از کل عرضه ، کنار گذاشته شد و ۲۰ % به عنوان پاداش کاربران و عملکرد پلتفرم در نظر گرفته شد .


بنیان گذار ارز هیوبی توکن

بنیان گذار هیوبی توکن (Huobi Token)
بنیان گذار هیوبی توکن (Huobi Token)

Leon Li ( لئون لی ) که ۳۷ سال سن دارد ، غول دارایی های دیجیتال جهانی Huobi Group را در سال ۲۰۱۳ تاسیس کرد و در حال حاضر به عنوان رئیس و مدیر عامل آن فعالیت می کند . در حال حاضر گروه Huobi شامل Huobi Global ، یکی از بزرگترین مبادلات ارزهای رمز نگاری شده در جهان با حجم معاملات  بالایی در اکو سیستم دارایی های دیجیتال به شمار می رود .  به طور واضح می توان گفت این ارز دیجیتال توسط این گروه پایه گذاری شده است و به بازار ارزهای دیجیتال ارائه داده شده است.

تا اینجای مطالب انتظار می رود که با این رمز ارز و تاریخچه آن شناختی پیدا کرده باشید . اگر مشتاق به شناخت ویژگی های این توکن هستید پیشنهاد می شود که ادامه مطالب را مطالعه نمایید .


ویژگی های Huobi Token

ویژگی های Huobi Token
ویژگی های Huobi Token

همانطور که می دانیم ارزهای دیجیتال هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند . از جمله ویژگی هایی که این توکن داراست می توان به موارد زیر اشاره کرد . در ادامه به شرح این ویژگی ها می پردازیم.

۱.سرعت بالا و کم هزینه :

از این رمز ارز به عنوان کانالی برای واریز و برداشت ، استفاده می شود که از طریق آن معاملات انجام می شود . زمان تایید انجام معاملات به ۵ دقیقه یا کمتر کاهش می یابد که این باعث افزایش سرعت انجام معاملات می شود .

۲.شفافیت و کنترل پذیری :

داده های دارایی هیوبی توکن شفاف و باز باقی خواهی ماند . این بدین معناست که همه ی جزئیات معاملات این توکن در وب سایت های رسمی منتشر خواهد شد و هر کسی می تواند آزادانه این کار را انجام دهد .

پس از اینکه ویژگی های این توکن را بررسی کردیم ، می خواهیم بدانیم که هم اکنون قیمت این توکن در بازارهای مالی چه مقدار است.


روند قیمت Huobi Token

در حال حاضر و به هنگام نگارش این مقاله قیمت این ارز دیجیتال برابر با ۱۵.۳۶ دلار است و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن برابربا ۱.۷۹۱.۵۲۳.۵۴۹ دلار است و سی و یکمین رتبه را در سایت CoinMarketCap به خود اختصاص داده است . در ادامه شما روند قیمت این ارز دیجیتال را از سال ۲۰۱۸ مشاهده می کنید .

روند قیمت Huobi Token   
روند قیمتی Huobi Token

کیف پول های ارز دیجیتال هیوبی توکن Huobi Token

کیف پول های ارز دیجیتال هیوبی توکن ( Huobi Token )
معرفی کیف پول های هیوبی توکن

همه ی کاربران در حوزه ی ارزهای دیجیتال می دانند که پس از خرید ارز دیجیتال ، شما نیازمند به جایی هستید تا ارز دیجیتال مورد نظر خود را در آن ذخیره نمایید . به طور خلاصه می توان گفت ، کیف پول های ارز دیجیتال این قابلیت را به شما می دهند تا ارز دیجیتال مورد نظر خود را در آن ذخیره نمایید .همانطور که می دانید کیف پول های ارز دیجیتال در دو نوع سخت افزاری و نرم افزاری وجود دارند .  شما می توانید پس از خریداری ارز مورد نظر خود آن را در کیف پول مخصوص آن ذخیره نمایید . در واقع کیف پول ها همانند حساب شما عمل می کنند . شما می توانید با در دسترس داشتن شماره حساب ، سرمایه خود را ذخیره نمایید . به عبارت دیگر در کیف پول ها ، آدرس کیف پول همان نقش شماره حساب دارد .

در این قسمت ما جدولی از کیف پول هایی که قابلیت ذخیره سازی این ارز را دارند ، برای شما فراهم اورده ایم . در واقع کیف پول هایی قابلیت ذخیره سازی این ارز را دارند که از استاندارد ERC-20 پشتیبانی می کنند.

نام کیف پول نوع کیف پول قابلیت پشتیبانی از توکن ERC-20
1.لجر( Ledger ) سخت افزاری دارد
۲.ترزور ( Trezor ) سخت افزاری دارد
۳.کیپ کی ( Keep Key ) سخت افزاری دارد
۴.کوینومی ( Coinomi ) نرم افزاری دارد
۵.اکسودوس ( Exodus ) نرم افزاری دارد

پس از شناخت کیف پول هایی که می توانید این ارز دیجیتال را در آن ذخیره نمایید نیاز است تا با ویژگی هایی که باید کیف پول این ارز دیجیتال در بر داشته باشد را بررسی کنید.


چه ویژگی هایی باید در انتخاب کیف پول هیوبی توکن در نظر گرفته شود ؟

نکات انتخاب کیف پول
نکات انتخاب کیف پول

همانطور که در قسمت قبل این مقاله گفتیم شما برای ذخیره سازی ارز دیجیتال خود نیازمند به کیف پول ها هستید . چندین ویژگی وجود دارد که یک کیف پول خوب برای ارز دیجیتال هیوبی توکن را تشکیل می دهد . بنابراین شما برای انتخاب یک کیف پول مناسب باید ویژگی های زیر را در نظر بگیرید :

۱.هیوبی توکن یک توکن با استاندارد ERC-20 بر روی بلاکچین اتریوم می باشد . بنابر این شما نیازمند آن هستید تا کیف پولی را انتخاب کنید که با این توکن ها سازگار باشند .

۲.کلیدهای خصوصی را کنترل نمایید . کیف پولی که در آن کلید های خصوصی خود را در اختیار دارید و آن را کنترل می کنید اساسا کلیدهای دستیابی به رمز ارز شما هستند و امنیت در ان غیر قابل بحث است .

۳.ویژگی های پشتیبان گیری و امنیت کلیدهای پشتیبان گیری و پین کد را ایجاد کنید .

۴.به بررسی در مورد هر کیف پول بپردازید تا با مزایا و معایب آن آشنا شوید . در واقع بررسی کنید که کاربران این کیف پول را به هرکسی که قصد ذخیره HT را دارند پیشنهاد می کنند یا خیر .


چگونه ارز هیوبی توکن Huobi Token خریداری نماییم ؟

خرید هیوبی توکن
خریداری هیوبی توکن huobi token

اگر تجربه کافی در حوزه ی ارزهای دیجیتال و انجام معاملات را داشته باشید می دانید برای خرید ارزهای دیجتال باید به صرافی های ارز دیجیتال مراجعه کنید . در واقع شما می توانید با مراجعه به صرافی هایی که از ارز دیجیتال شما پشتیبانی می کنند و از طریق احراز هویت در آن صرافی ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری نمایید .

امروزه صرافی های داخلی و خارجی بسیاری وجود دارند که شما می توانید از آنها برای خرید و فروش ارز مورد نظر خود استفاده کنید . البته لازم به ذکر است که صرافی های خارجی نسبت به صرافی های داخلی کارمزد کمتری را دریافت می کنند .

در این قسمت از مقاله ما جدولی تهیه نمودیم که  شما می توانید با استفاده از محتوای این جدول ، صرافی مورد نظر خود را که از ارز دیجیتال هیوبی توکن و ارزهای دیگر پشتیبانی می کند ، استفاده کنید .

نام صرافی ارزهای پشتیبان کننده توضیحات
۱.هیوبی گلوبال( Huobo Global ) بیت کوین ، اتریوم ، ایاس ، بیت کوین کش و … از جمله صرافی های فعال در زمینه مبادلات ارزهای دیجیتال می باشد که این صرافی در سنگاپور واقع شده است .
۲.صرافی BitMart اتریوم ، بیت کوین ، لایت کوین ، XRP و … یک پلتفرم جهانی برای ترید ارزهای دیجیتال می باشد .
۳.صرافی BitForex اتریوم ، بیت کوین ، کاردانو ، دوج کوین و … از جمله صرافی هایی می باشد که روزانه حجم معاملات بسیاری در آن انجام می گیرد .
۴.صرافی CoinEx اتریوم ، بیت کوین ، زی کش ، ایاس و … از جمله صرافی های ارز دیجیتال می باشد که در سال ۲۰۱۷ بنیان گذاری شده است .
۵.صرافی LOEx ترون ، ایاس ، XRP و … یک صرافی متمرکز است که در ژانویه ۲۰۱۹ تاسیس شده است .

چگونه ارز هیوبی توکن خود را بفروشم؟

چگونه ارز هیوبی توکن خود را بفروشم ؟
نحوه فروش هیوبی توکن

برای فروش ارز دیجیتال خود ، همانطور که در قسمت خرید این ارز دیجیتال گفتیم باید به صرافی ها مراجعه کنید . در واقع شما می توانید در تمام صرافی های سراسر جهان اقدام به فروش رمز ارز خود کنید . شما باید یکی از معتبر ترین صرافی ها را برای فروش رمز ارز خود انتخاب کنید . از جمله ویژگی هایی که یک صرافی را معتبر می سازد ، حجم معاملاتی است که درون ان صرافی انجام می گیرد . شما می توانید با بررسی حجم معاملات روزانه آن صرافی ببینید که آیا این صرافی معتبر است یا خیر . به عبارت دیگر می توان گفت هرچه حجم معاملات انجام شده در ان صرافی بیشتر باشد، آن صرافی از اعتبار بیشتری برخوردار است .


آیا ارز هیوبی توکن استخراج می شود ؟

آیا ارز دیجیتال هیوبی توکن استخراج می شود ؟
استخراج هیوبی توکن

در حال حاضر تعداد اندکی از ارزهای دیجیتال هستند که شما می توانید آن را استخراج کنید . شما برای اینکه یک رمز ارز را به دست آورید یکی از راه ها استخراج آن رمز ارز و دیگری خرید آن می باشد . استخراج یا همان ماین کردن به این صورت است که دستگاهی با قدرت پردازش بالا این عملیات را انجام می دهد .

برای اینکه ببینیم ارز دیجیتال مورد نظر استخراج می شود یا خیر باید در نظر بگیریم که این رمز ارز از چه الگوریتمی پششتیبانی می کند . ارز دیجیتال هیوبی توکن از الگوریتم POS و یا همان اثبات سهام پیروی می کند که برای استخراج رمز ارزها نیازمند آن هستیم تا ارز مورد نظر مبتنی بر الگوریتم POW باشد. پس نتیجه می گیریم که این ارز دیجیتال قابلیت استخراج را ندارد .

خوب تا اینجای مطالب فهمیدیم که شما برای داشتن این ارز دیجیتال باید آن را از صرافی ها خریداری نمایید . در قسمت بعدی مقاله شما اطلاعاتی در ارتباط با قیمت این رمز ارز در آینده به دست خواهید آورد که کمک بزرگی در ارتباط با خرید این ارز دیجیتال به شما کمک می کند .


آینده قیمت رمز ارز هیوبی توکن چیست؟

آینده قیمت رمز ارز هیوبی توکن
آینده قیمت رمز ارز هیوبی توکن

برای اینکه ببینیم آیا این ارز دیجیتال یک رمز ارز مناسب برای سرمایه گذاری است در ابتدا باید روند قیمت این ارز دیجیتال را از گذشته تا کنون بررسی کنیم . پس از بررسی های انجام شده شما می توانید به راحتی تصمیم نهایی خود را برای خرید و یا سرمایه گذاری این رمز ارز بگیرید .

طبق تحقیقات انجام شده ، قیمت این رمز ارز در حال حاضر برابر با ۱۲.۴۷ دلار است ، که پیش بینی می شود قیمت این رمز ارز رو به کاهش است . اما انتظار می رود که تا پایان سال ۲۰۲۱ ، میانگین قیمت هیوبی طبق پیش بینی های انجام شده توسط سایت tradinbeasts 10.656 ،   دلار باشد .

پیش بینی می شود قیمت هیوبی توکن تا ابتدای مارس ۲۰۲۱ به ۱۰.۰۵۸ دلار برسد . حداکثر قیمت پیش بینی شده ۱۲.۵۷۳ دلار و حداقل قیمت ۸.۵۵۰ دلار است . پیش بینی قیمت هیوبی برای پایان ماه سال ۲۰۲۱ ، ۱۰.۱۰۶ دلار در نظر گرفته شده است .


اینفوگرافیک ارز دیجیتال هیوبی توکن ht

اینفوگرافیک ارز دیجیتال هیوبی توکن ht
اینفوگرافیک ارز دیجیتال هیوبی توکن ht

سخن پایانی

ارز دیجیتال هیوبی توکن توسط صرافی هیوبی به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده است .به همین دلیل زمانی که کاربران این صرافی از این ارز دیجیتال استفاده می کنند به کاربران خود در انجام معااملات پاداش می دهد . این پاداش به صورت تخفیفی در کارمزد معاملات صورت می گیرد . ارز دیجیتال هیوبی توکن از ویژگی های شامل سرعت بالا و هزینه کم برخوردار است . این ارز دیجیتال را می توان در کیف پول هایی که از توکن ERC-20 پشتیبانی می کنند ذخیره کرد .

ممنون از اینکه تا پایان “ارز هیوبی توکن چیست؟” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مریم. ن
3 سال قبل

با سلام بخخپبخشید یک سوال . به عنوان مثال برای انتقال رمز ارز های خود و بهره گیری از پاداش عای کارمزد کمتر و (نه برای سرپایه گذاری بلند مدت و استفاده از سود این توکن ها)چنانچه که در متن اشاره کردید، چه اندازه خرید توکن ها چه این توکن و یا بایننس کوین و ترون و غیره لازم هست؟ ۲) تعداد سکه و حجم بازار و اهپیت آن بر قیمت و توکن سوزی را هم اگر کمی توضیح دهید ممنون میشوم. ممنون

معرفی صرافی های برتر خارجی