آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صرافی OKX برای سرمایه گذاری در زمینه WEB3 در هند آماده می شود!

صرافی OKX برای سرمایه گذاری در زمینه WEB3 در هند آماده می شود!

صرافی OKX برای سرمایه گذاری در زمینه WEB3 در هند آماده می شود!

به گزارش زوم ارز، مدیر بازاریابی OKX در بیانیه ای گفت: OKX، یکی از ۱۰ صرافی برتر ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات، قصد دارد وارد هند شود و کارمندان محلی را برای کشف برنامه های کاربردی Web3 استخدام کند.

OKX دسترسی Web3 به هند را برنامه ریزی می کند

این شرکت دفتر مرکزی جهانی ندارد، اما دارای دفتر مرکزی منطقه ای در هنگ کنگ، سنگاپور، دبی و باهاما است.

حیدر رفیق، مدیر بازاریابی صرافی، در مصاحبه ای گفت که قصد دارد خدمات کیف پول را با استفاده از جامعه توسعه دهندگان هندی که در مورد آن بسیار صحبت شده است، گسترش دهد.

او افزود که در حال حاضر OKX حدود ۲۰۰۰۰۰ کاربر کیف پول در هند دارد که تنها ۵ درصد از کاربران Web3 در کشور را تشکیل می دهد.

Crypto در هند ممنوع نیست و دقیقاً قانونی نیست. این کشور هیچ قانونی در مورد مسائل وب ۳ یا ارزهای دیجیتال به مجلس ارائه نکرده است، اما مالیات های سختگیرانه ای بر تجارت وضع کرده و قوانین ضد پولشویی را اجرا کرده است.

برخی برنامه‌ها برای گنجاندن Web3 در داستان دیجیتال هند در حال انجام است. بانک مرکزی به مخالفت خود با قانونی شدن ارزهای دیجیتال در حین ترویج ارز دیجیتال (CBDC) ادامه می دهد.

محیط نظارتی چالش برانگیز اکثر صرافی های ارزهای دیجیتال جهانی را از هند دور نگه داشته است. بر اساس داده های AppTweak، شش مورد از ۱۰ برنامه تجاری که بیشترین دانلود را در کشور دریافت کرده اند از صرافی های بین المللی هستند.

یکی از اینها Coinbase (COIN) است که تجارت آن در عرض سه روز پس از راه اندازی به حالت تعلیق درآمد.

 


منبع : en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده