لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

بیت کوین به سمت سپتامبر قرمز پیش می رود، اما تحلیلگران ماه اکتبر را تماشایی می دانند

بیت کوین به سمت سپتامبر قرمز پیش می رود، اما تحلیلگران ماه اکتبر را تماشایی می دانند

بیت کوین به سمت سپتامبر قرمز پیش می رود، اما تحلیلگران ماه اکتبر را تماشایی می دانند.

به گزارش زوم ارز، سرمایه‌گذاران بیت‌کوین ممکن است درگیر یک ترن هوایی باشند. در حالی که تاریخ نشان می‌دهد سپتامبر معمولاً ماه پر دست‌اندازی برای بیت‌کوین است – دو تحلیلگر ETF به سرمایه‌گذاران پیشنهاد کرده‌اند که نگاه خود را به اواسط اکتبر به‌عنوان «روزهای مهم تماشای بعدی» معطوف کنند.

طبق داده های تاریخی، بازده ماهانه بیت کوین در پایان سپتامبر ۹ بار در طول ۱۳ سال گذشته در قرمز بسته شده است.

ویل کلمنته، تحلیلگر محبوب رمزارز، به ۶۸۹۰۰۰ دنبال کننده X خود اطلاع داد که سپتامبر “کمترین ماه های بازدهی مثبت” داشته است و شش سال منفی است. رگه برگشتی.

تعدادی از عوامل دیگر نیز وجود دارد که نشان‌دهنده جاده‌ای پردست‌انداز در ماه سپتامبر است، با نظارت منابع نشانگرهای مواد هشدار می‌دهند که «پیش‌گیری کامل» دستاوردها باعث شد تا پیروز پیروزی Grayscale بر SEC یک مسیر محتمل باشد. اقدام برای بزرگترین ارز دیجیتال در حال حرکت است.

با نگاهی به آینده، جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، از سرمایه گذاران خواسته است تا اواسط اکتبر را بررسی کنند، که دومین مهلت تصمیم گیری کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای هفت ETF بیت کوین معلق است – به ویژه BlackRock، Bitwise، Valkyrie، WisdomTree، VanEck، iShares و Invesco.

در ۳۰ آگوست، سیفارت و اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF بلومبرگ، شانس تایید لحظه ای ETF بیت کوین را تا پایان سال جاری به ۷۵ درصد تعیین کردند. تاریخ های اواسط اکتبر آخرین مهلت برای SEC، حداقل در سال ۲۰۲۳ خواهد بود.

علاوه بر این، سیفارت خاطرنشان کرد که تاخیر در دور اخیر پرونده های نقدی بیت کوین ETF به طور گسترده ای مورد انتظار بود و اگر در اولین دور مهلت های هفته گذشته تایید می شد، او شوکه می شد.

طبق داده‌های CoinGecko، پس از افزایش مختصر اخبار Grayscale، قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۵ درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت ۲۶,۰۶۶ دلار تغییر می‌کند.


منبع: cointelegraph.com

حامد محمدی فر
حامد محمدی فر
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده