آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بعد از ۳۰ درصد سود در ماه سپتامبر، قیمت ارز لینک بعدی چیست؟

بعد از ۳۰ درصد سود در ماه سپتامبر، قیمت ارز لینک بعدی چیست؟

بعد از ۳۰ درصد سود در ماه سپتامبر، قیمت ارز لینک بعدی چیست؟

به گزارش زوم ارز، به نظر می رسد قیمت Chainlink (LINK) برای شروع مثبت اکتبر پس از افزایش ۳۰ درصدی فوق العاده در این ماه تعیین شده است. با این حال، داده های زیربنایی بازار زنجیره ای سیگنال های متفاوتی را نشان می دهد.

پس از آزمایش موفقیت آمیز توکن سازی با سوئیفت در اوایل سپتامبر، Chainlink همچنین از راه اندازی شبکه اصلی پروتکل قابلیت همکاری متقابل خود در روز چهارشنبه خبر داد.

آیا معامله‌گران سوداگرانه صعودی می‌توانند از این پیشرفت‌های شاخص محصول برای غلبه بر نهنگ‌های نزولی در ماه اکتبر استفاده کنند؟

معامله گران سوداگرانه برای شروع مثبت ماه اکتبر تلاش می کنند

قیمت Chainlink در این ماه ۳۰ درصد افزایش داشته است که از ۵.۸۰ دلار در ۳۱ آگوست به ۷.۹۰ دلار در ۲۸ سپتامبر رسیده است. اما علیرغم افزایش درصدی دو رقمی، معامله گران صعودی در بازارهای مشتقات LINK در ماه اکتبر به دنبال سود بیشتر هستند.

طبق داده‌های جمع‌آوری‌شده از CoinAlyze، Chainlink Open Interest در پایان ۱۷ سپتامبر ۹۱ میلیون دلار بود. اما از آن زمان، تا ۲۸ سپتامبر به ۱۸۲ میلیون دلار افزایش یافته است.

این نشان می‌دهد که معامله‌گران سفته‌باز در ۱۰ روز معاملاتی گذشته ۹۱ میلیون دلار سرمایه اضافی دریافت کرده‌اند.

Chainlink (LINK) سود باز جمعی در مقابل قیمت. منبع: Coinalyze
Chainlink (LINK) سود باز جمعی در مقابل قیمت. منبع: Coinalyze

Open Interest ارزش کل قراردادهای مشتقه فعال برای یک دارایی را در پلتفرم‌های مختلف معاملات آتی خلاصه می‌کند. روند صعودی در بهره باز یک سیگنال صعودی است که نشان دهنده هجوم سرمایه گذاران جدید است که سرمایه تازه را وارد بازار می کنند.

وقتی علاقه باز دائماً افزایش می‌یابد، نشان‌دهنده این است که یک باور غالب در میان فعالان بازار وجود دارد که جهت قیمت فعلی همچنان غالب خواهد بود.

اگر این انتظار درست باشد، قیمت LINK می‌تواند عملکرد صعودی خود را تا اکتبر و بعد از آن افزایش دهد.

بیشتر بخوانید: ۹ بهترین پلتفرم معاملات آتی رمزنگاری در سال ۲۰۲۳

نهنگ‌های زنجیره‌ای با نزدیک شدن قیمت به سطوح مقاومت کلیدی، سود رزرو می‌کنند

قیمت Chainlink در روز دوشنبه برای اولین بار در ۴۰ روز به مرز ۷ دلار رسید. هنگامی که قیمت LINK به آن سطح مقاومت کلیدی رسید، گروهی از نهنگ‌های کریپتو روند خرید یک ماهه خود را متوقف کردند و شروع به رزرو سود شدید کردند.

سرمایه گذاران نهنگی که ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۰ میلیون LINK دارند، ۲۹۲.۳ میلیون توکن در موجودی کیف پول تجمعی خود در ۲۴ سپتامبر داشتند. اما نمودار زیر نشان می دهد که این رقم در حال حاضر تا ۲۸ سپتامبر به ۲۹۱.۳ میلیون کاهش یافته است

این بدان معناست که از زمانی که قیمت Chainlink در روز دوشنبه به مرز ۷ دلار رسید، آنها موجودی خود را ۱ میلیون توکن تخلیه کرده اند.

Chainlink (LINK) موجودی کیف پول نهنگ در مقابل قیمت. منبع: Santiment
Chainlink (LINK) موجودی کیف پول نهنگ در مقابل قیمت. منبع: Santiment

با قیمت فعلی بازار ۷.۸ دلار ارزش گذاری شده است، ۱ میلیون توکن LINK که اخیراً توسط نهنگ ها فروخته شده است تقریباً ۷.۸ میلیون دلار ارزش دارند.

به طور معمول، چنین فعالیت های فروش از سوی سرمایه گذاران نهنگ اغلب قیمت های بازار را به سمت پایین سوق می دهد. با این حال، نمودار بالا نشان می‌دهد که یک روند خلاف ظاهر شده است، با وجود فشار فروش اندک نهنگ، قیمت LINK نزدیک‌تر به ۸ دلار است.

در نتیجه، به نظر می‌رسد که معامله‌گران سوداگرانه صعودی در حال حاضر دست بالا را دارند. اگر روند صعودی قیمت حفظ شود، نهنگ ها احتمالاً در موضع نزولی خود تجدید نظر خواهند کرد.

پیش‌بینی قیمت: ۱۱ دلار یک هدف قابل اجرا است

با توجه به راه‌اندازی موفق محصول و مشارکت‌های شاخصی که پشتوانه افزایش قیمت زنجیره‌ای در حال انجام است، گاوها می‌توانند به بازپس گیری قلمرو ۱۱ دلاری فکر کنند.

داده‌های جهانی ورودی/خروجی پول حول قیمت (GIOM)، که توزیع قیمت ورودی سرمایه‌گذاران فعلی LINK را نشان می‌دهد، نیز به این پیش‌بینی اعتبار می‌دهد.

این نشان می‌دهد که اگر Chainlink دیوار فروش اولیه را به ۸ دلار کاهش دهد، معامله‌گران سوداگرانه صعودی می‌توانند قیمت‌های نقدی را به ۱۱ دلار برسانند.

همانطور که در زیر نشان داده شده است، ۵۷,۶۱۰ آدرس، ۲۸.۶۴ میلیون LINK را با قیمت متوسط ​​۱۰.۷۰ دلار خریداری کردند. اگر موقعیت‌های خود را ببندند، می‌توانند ناخواسته رشد قیمت LINK را به عقب برگردانند.

اما اگر سرمایه‌گذاران نهنگ دوباره مطابق پیش‌بینی‌ها به سمت صعود حرکت کنند، قیمت Chainlink می‌تواند به ۱۱ دلار برسد.

داده های GIOM پیوند زنجیره ای (LINK). منبع: IntoTheBlock
داده های GIOM پیوند زنجیره ای (LINK). منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر قیمت Chainlink به کمتر از ۵ دلار برسد، خرس‌ها می‌توانند این پیش‌بینی صعودی را رد کنند. با این حال، نمودار نشان می دهد که ۶۹۶۳۰ آدرس ۵۳۱.۸ میلیون LINK را با قیمت متوسط ​​۶.۵۰ دلار خریداری کرده اند.

با توجه به اینکه این بزرگترین دسته از دارندگان LINK است، آنها احتمالاً به اندازه کافی در مخزن برای دفع خرس ها خواهند داشت.

اما اگر Chainlink نتواند از این سطح حمایت حیاتی دفاع کند، می‌تواند باعث نزول طولانی‌مدت به سمت ۵ دلار شود.


منبع: beincrypto.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده