آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

میانگین حقوق توسعه دهندگان Web3 در سال ۲۰۲۳ به ۱۲۸ هزار دلار می رسد

میانگین حقوق توسعه دهندگان Web3 در سال ۲۰۲۳ به ۱۲۸ هزار دلار می رسد

میانگین حقوق توسعه دهندگان Web3 در سال ۲۰۲۳ به ۱۲۸ هزار دلار می رسد

به گزارش زوم ارز، یک توسعه دهنده معمولی Web3 در سال ۲۰۲۳ حقوق متوسط ​​​​۱۲۸۰۰۰ دلار دارد.

طبق نظرسنجی اخیر Pantera Capital، بالاترین حقوق مهندسان وب ۳ در آمریکای شمالی با ۱۶۶۶۱۰ دلار و پس از آن ۱۰۲۲۲۶ دلار در اروپا، خاورمیانه و آفریقا گزارش شده است. ۹۰۵۵۹ دلار در آمریکای لاتین و ۷۵۰۰۰ دلار در منطقه آسیا و اقیانوسیه. در این نظرسنجی بیش از ۱۶۰۰ پاسخ دهنده در ۷۷ کشور حضور داشتند. ۴۰.۱٪ از پاسخ دهندگان در بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) کار می کردند و پس از آن در بخش مالی متمرکز (۲۶.۱٪) و زیرساخت بلاک چین (۱۵.۲٪) قرار داشتند.

کمتر از ۲٪ از توسعه دهندگان مورد بررسی گفتند که در یک فضای اداری فیزیکی به طور تمام وقت کار می کردند، در حالی که ۱۰.۶٪ گفتند که در یک دستگاه هیبریدی حضوری/راه دور کار می کردند. محیط کار. ۸۷.۸ درصد باقی مانده گفتند که کارشان کاملاً از راه دور بوده است.

در ایالات متحده، حقوق توسعه دهندگان Web3 در سطح متوسط ​​و متوسط ​​۴ تا ۸ درصد در سال گذشته کاهش یافت و به بین ۱۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ دلار رسید. در همین حال، غرامت برای توسعه دهندگان سطح ارشد با ۱.۵٪ رشد به ۱۹۲,۵۸۵ دلار در مدت مشابه رسید.

سطح حقوق مشابه برای موقعیت‌های مالی، توسعه کسب‌وکار و عملیات محصول گزارش شده است. دستمزد کارشناسان بازاریابی و عملیات Web3 با کمتر از ۶۶۰۰۰ دلار برای موقعیت‌های پایین‌تر در چنین نقش‌هایی در میان پایین‌ترین حقوق بود. در مورد مدیران Web3، حقوق اولیه در ایالات متحده از ۱۴۷۳۶۳ دلار برای استارت آپ های اولیه تا ۳۳۵۴۰۰ دلار برای شرکت هایی فراتر از بودجه سری C متغیر است. ۹۷ درصد از همه پاسخ دهندگان با ارزهای فیات حقوق دریافت می کردند و بقیه انتخاب کردند که حقوق خود را به صورت رمزنگاری دریافت کنند.

ایالات متحده حقوق مهندس Web3 بر اساس ارشدیت | منبع: Pantera Capital
ایالات متحده حقوق مهندس Web3 بر اساس ارشدیت | منبع: Pantera Capital

علاوه بر دستمزد معمولی، از هر پنج فرد مورد بررسی، یک نفر گفت که یک بسته تشویقی نمادین با میانگین ۵۰۰۰۰ دلار از شرکت‌های بذر تا ۱۳۰۰۰۰ دلار برای شرکت‌های سری C+ دریافت کرده است. چنین مشوق‌های نشانه‌ای معمولاً دارای یک برنامه تخصیصی هستند که بیش از چهار سال طول می‌کشد. این شرکت می گوید داده های Pantera هر شش ماه یکبار به روز می شود.


منبع: cointelegraph.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده