لایت فارکس

ویتالیک: شاهد حضور رو به رشد توسعه دهندگان آسیا در فناوری بلاک چین هستیم

ویتالیک: شاهد حضور رو به رشد توسعه دهندگان آسیا در فناوری بلاک چین هستیم

ویتالیک: شاهد حضور رو به رشد توسعه دهندگان آسیا در فناوری بلاک چین هستیم

به گزارش زوم ارز، AUSTIN، تگزاس – ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران بلاک چین اتریوم، گفت که او تأثیر فزاینده ای بر روی فناوری کریپتو از تیم های آسیایی مشاهده کرده است – یک انحراف قابل توجه از گذشته، جایی که بیشتر توسعه ها در آنجا بوده است. در غرب در حال وقوع بود.

“پنج سال پیش، احساس می‌شد آسیای شرقی دارای مبادلات عالی و استخراج عالی است، اما، می‌دانید، سهم بسیار کمی در بخش توسعه و تحقیقات دارد.” روز چهارشنبه به شرکت کنندگان در کنفرانس کریپتو بدون مجوز در آستین، تگزاس گفت. “و من احساس می کنم که واقعاً به شدت تغییر کرده است.”

او گفت که بوترین از راه دور صحبت می‌کرد و از طریق صفحه‌های نمایشی از مکانی در آسیا پخش می‌شد.

او هنگام بحث در مورد پیشرفت‌ها در نوع جدیدی از کیف پول‌های رمزنگاری «حساب هوشمند» از طریق یک نوآوری که در اوایل سال جاری به نام «انتزاع حساب» یا ERC-4337 ساخته شد، درباره آسیا نظر داد. هدف از این ارتقا، کاربرپسندتر کردن کیف پول‌های رمزنگاری شده است، از جمله ویژگی‌هایی برای امکان بازیابی حساب زمانی که کاربران کلیدهای خود را گم می‌کنند.

بوترین گفت: “من طی ماه گذشته در شرق آسیا سفر کرده ام و حداقل چهار گروه با آنها صحبت کرده ام، شاید حتی پنج گروه، که در حال ساخت نوعی کیف پول انتزاعی حساب هستند.

احتمالاً در دوره های قبلی تاریخ ۱۴ ساله بلاکچین چنین نبوده است.

بوترین با اشاره به توکن‌هایی مانند SHIB از Shina Inu گفت: «وقتی یک کاربر توییتری معمولی رمزارز می‌گوید: «اوه، آسیا برگشت،» واقعاً به صد میلیونر اشاره می‌کند که سکه‌های سگ مورد علاقه شما یا هر چیز دیگری را می‌خرند. اکوسیستم بلاک چین، که به نوبه خود ضربه ی DOGE دوج کوین بود. “اما من احساس می کنم، اینجا، سطح آسیایی از جامعه عمیق و مشارکت فنی وجود دارد که شبیه هر چیزی است که قبل از کووید یا قبل از هر یک از حباب های اخیر دیده ام.”

منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده