آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگران جی پی مورگان: آیا فدرال رزرو در ماه سپتامبر نرخ بهره را افزایش خواهد داد یا خیر؟

تحلیلگران جی پی مورگان: آیا فدرال رزرو در ماه سپتامبر نرخ بهره را افزایش خواهد داد یا خیر؟

تحلیلگران جی پی مورگان: آیا فدرال رزرو در ماه سپتامبر نرخ بهره را افزایش خواهد داد یا خیر؟

به گزارش زوم ارز، JP Morgan Asset Management روز چهارشنبه گفت که انتظار ندارد فدرال رزرو نرخ های بهره را بیشتر در این چرخه افزایش دهد، زیرا داده های تورم اصلی روند نزولی را نشان دادند.

آتی نرخ بهره فدرال رزرو منعکس کننده این اطمینان فزاینده است که بعید است فدرال رزرو پس از اینکه قیمت های مصرف کننده ایالات متحده به بیشترین میزان در ۱۴ ماه گذشته در ماه اوت افزایش یافت، نرخ های بهره را بیشتر افزایش دهد، در حالی که سالانه رشد تورم کل به کمترین حد خود در نزدیک به دو سال گذشته بود.

دیوید کلی، استراتژیست ارشد جهانی،

“اگرچه قیمت نفت در اوایل سپتامبر همچنان در حال افزایش است، اما ما انتظار داریم که تاثیر افزایش قیمت نفت بر CPI محدود شود.” در JP Morgan، در یادداشتی گفته شده است.

«ما فکر می‌کنیم که بدون شوک جدید، تورم کاهش‌دهنده مصرف سرفصل سالانه کمتر از هدف ۲ درصدی FED در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۴ باقی خواهد ماند.»

در ۲۰ سپتامبر، سیاست گذاران FED پیش بینی های کوتاه مدت نرخ بهره خود را برای پایان سال ۲۰۲۳ اعلام خواهند کرد. با توجه به اینکه تنها دو جلسه پس از سپتامبر باقی مانده است، این جلسات سرنخ های قوی در مورد حرکت نرخ بهره در ماه نوامبر ارائه می دهد.< /p>

در آخرین انتشار پیش‌بینی‌های فدرال رزرو در ژوئن، بسیاری فکر می‌کردند که نرخ‌های بهره یک پله بالاتر از سطح فعلی خود در سال ۲۰۲۳ افزایش می‌یابد. صورتجلسات نشست جولای فدرال رزرو نیز تا حد زیادی از این دیدگاه حمایت می‌کند. اما داده‌های اقتصادی از آن زمان تاکنون نشانه‌هایی از تعدیل تورم و کاهش رشد اشتغال را نشان داده است.

سرمایه‌گذاران بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال نیز روی ۲۰ سپتامبر تمرکز کردند، زیرا انتظار می‌رود این صنعت عمیقاً بر صنعت تأثیر بگذارد.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها