آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش گلس‌نود: کمبود نقدینگی در بیت کوین مرا به یاد دوره پیش از رشد ۲۰۲۰ می اندازد! 

1694681124-1b25bbbd8e3d3ce5a21e17bde1216127dc755dd7.jpg

گزارش گلس‌نود: کمبود نقدینگی در بیت کوین مرا به یاد دوره پیش از رشد ۲۰۲۰ می اندازد!

به گزارش زوم ارز، در حالی که این روزها اطلاعات اقتصادی و دقیقه های FOMC از ایالات متحده در بازارهای بیت کوین و ارزهای دیجیتال در انتظار است، گزارش مهمی از Glassnode ارائه شد.

گلاسنود با اشاره به اینکه هم حجم داخلی و هم حجم خارج از زنجیره در بازار ارزهای دیجیتال به سطوح پایین تاریخی رسیده است، گفت که کمبود نقدینگی جدی وجود دارد.< /p>

در این مرحله، تحلیلگران Glassnode کمبود نقدینگی ناشی از حجم کم را با دوره صعودی قبل از سال ۲۰۲۰ مقایسه کردند و اظهار داشتند که “بی‌تفاوتی و بی‌حوصلگی شدید به بهترین شکل وضعیت فعلی را توصیف می‌کند. احساسات در بازار.”

“بعد از مشاهده گردش سرمایه خالص قابل توجه در آغاز سال ۲۰۲۳، بیت کوین و اتریوم در چند ماه گذشته شاهد بازگشت به جریان ورودی خنثی یا منفی بوده اند.

در پایان، می‌توان گفت که بی‌تفاوتی و بی‌حوصلگی شدید به بهترین وجه احساسات غالب را توصیف می‌کند.

“ولتاژ همچنان پایین می ماند!”

تحلیلگران Glassnode اظهار داشتند که علیرغم کاهش شدید در ماه اوت و افزایش نوسانات پس از تصمیم مثبت دادگاه Grayscale علیه SEC، نوسانات تحقق یافته بسیار پایین باقی مانده است.

“در حالی که در این مرحله بازار همچنان با نوسانات کم سابقه تاریخی مواجه است، این اغلب پیشگویی از افزایش نوسانات در آینده است.”

Glassnode همچنین اظهار داشت که در حالی که قیمت نهایی سرمایه گذاران بلندمدت در بیت کوین ثابت است، سرمایه گذاران کوتاه مدت با زیان های غیرقابل توجه قابل توجهی روبرو هستند.

“عرضه سرمایه گذاران بلند مدت به ATH جدید ۱۴.۷۴ میلیون بیت کوین رسید.

در مقابل، عرضه در اختیار گروه سرمایه‌گذار کوتاه‌مدت، که بخش فعال‌تر بازار را نشان می‌دهد، به پایین‌ترین سطح عرضه از سال ۲۰۱۱ کاهش یافت.

به‌علاوه، در حالی که سرمایه‌گذاران بلندمدت نسبت به قیمت انعطاف‌پذیر هستند، اکثر سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت در مقابل قیمت ۲۶۰۰۰ دلاری بیت‌کوین ضررهای غیرقابل‌حساب می‌بینند.

بیت‌کوین در زمان نگارش این مقاله پس از داده‌های تورم اعلام‌شده در ایالات متحده با قیمت ۲۶۱۹۰ دلار معامله می‌شود.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده