آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز دنت DENT چیست؟

ارز دنت DENT چیست؟

ارز دیجیتال دنت DENT چیست؟ آیا اطلاعاتی در ارتباط با این رمز ارز دارید. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در راستای شناخت این ارز دیجیتال و پلتفرم ان در اختیار شما قرار دهیم. پلتفرم ارز دیجیتال دنت بستری برای تبادل داده می باشد و قصد دارد یک شرکت مخابرات مجازی در سراسر جهان ایجاد کند. در این مقاله شما با عملکرد این ارز دیجیتال و ویژگی های ارائه شده توسط پلتفرم ارز دیجیتال دنت DENT آشنا خواهید شد. همچنین اطلاعاتی در ارتباط با چگونگی خرید این رمز ارز و ذخیره سازی آن دریافت خواهید کرد. همراهان عزیز زوم ارزی شما میتوانید با استفاده از لینک زیر کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال دنت Dent را مطالعه کنید

بررسی پلتفرم ارز دیجیتال دنت DENT

بررسی پلتفرم ارز دیجیتال دنت DENT
بررسی پلتفرم ارز دیجیتال دنت DENT

اگر بخواهیم به بیان ساده پلتفرم ارز دیجیتال دنت DENT را برای شما معرفی نماییم، می توان گفت دنت یک بستر تبادل داده است که در شبکه بلاکچین اتریوم ایجاد شده است.

این شبکه به کاربران دنت امکان خرید داده های تلفن همراه را می دهد. کاربران دنت می توانند داده های خود را از طریق سیستم موجود در پلتفرم به اشتراک بگذارند. قراردادهای هوشمندی که در شبکه اتریوم کار می کنند برای ذخیره اطلاعات استفاده می شوند.

در واقع،  وظیفه اصلی دنت Dent خرید داده های تلفن همراه از سایر کاربران موجود در شبکه است. دنت یک سیستم منحصر به فرد و نو ظهور می باشد که هدف آن توسعه جامعه ای از افراد است که از تلفن های همراه و همچنین تلفن های هوشمند استفاده می کنند. بسیاری از شرکت های مخابراتی می توانند با این شبکه همکاری کنند و این موضوع باعث می شود اپراتورهای مختلف تلفن همراه به هم وصل شوند و میزان هزینه رومینگ کاربران کاهش یابد.

این پلتفرم دارای یک برنامه موبایل دنت است که می تواند بر روی دستگاه های تلفن همراه نصب شود که از طریق آن می توانید داده های تلفن همراه را برای هر کس در جهان خریداری و ارسال کنید. تیم دنت ایده شبکه ای را ارائه دادند که به کاربران اجازه میدهد بسته های داده تلفن همراه خود را به سایر کاربران شبکه بفروشند .

توکن دنت یک توکن با استاندارد ERC-20 و مبتنی بر اتریوم می باشد. از این توکن می توانید برای پرداخت هزینه بسته های تلفن همراه استفاده نمایید.


تاریخچه و بنیان گذاران دنت Dent

تاریخچه و بنیان گذاران دنت Dent
تاریخچه و بنیان گذاران دنت Dent

دنت که یک اپراتور انقلابی تلفن همراه می باشد در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شده است. ترو کاتاجاینن ( Tero Katajainen ) از جمله بنیان گذاران و مدیر عامل دنت است. این فرد همچنین از جمله کار آفرینانی می باشد که تجربه ی کار در پلتفرم های معاملاتی فارکس و اپراتورهای تلفن همراه را دارا می باشد. ترو کاتاجاینن در سال ۱۹۹۹ کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه Tampere دریافت کرد.

از دیگر بنیان گذاران دنت می توان میکو لیناماکی ( Mikko Linnamaki ) اشاره کرد. این فرد از سال ۲۰۰۰ یک کارآفرین و تاجر فعال می باشد. لیناماکی با پنج کسب و کار موفق قبل از تاسیس دنت، خود را به عنوان یک ” کارآفرین اینترنتی وب پیشگام نرم افزار اینترنت ” معرفی می کند.


عملکرد ارز دیجیتال دنت DENT

عملکرد ارز دیجیتال دنت DENT
عملکرد ارز دیجیتال دنت DENT

همانطور که در بحث معرفی ارز دیجیتال دنت بیان نمودیم، دنت یک توکن ERC-20 است که مبتنی بر بلاکچین اتریوم می باشد. با استفاده از توکن دنت DENT کاربران می توانند به شبکه های مخابراتی در سراسر جهان به طور سریع دسترسی پیدا کنند. همچنین این توکن می تواند قراردادهای هوشمندی که برای اجرای یک بازار داده های تلفن همراه نیاز است را ارائه دهد.

اگر بخواهیم به طور خلاصه بیان کنیم، در این بازار بسته های داده تلفن همراه به صورت قراردادهای هوشمند ارائه داده می شود.


چه ویژگی هایی پلتفرم ارز دیجیتال Dent را منحصر به فرد ساخته است ؟

چه ویژگی هایی پلتفرم ارز دیجیتال Dent را منحصر به فرد ساخته است ؟
ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال Dent

در این قسمت از مقاله به بررسی ویژگی های پلتفرم ارز دیجیتال Dent می پردازیم:

۱.پلتفرم ارز دیجیتال دنت یک انقلابی را در بازار ارتباطات و خدمات داده ارائه کرده است. امروزه، به دلیل هزینه های بالایی که شرکت های مخابراتی سنتی ارائه می دهند، تقریبا نیمی از جمعیت جهان دسترسی به خدمات تلفن همراه را محدود کرده اند. پلتفرم دنت یک انقلابی را در این امر ایجاد می کند و دسترسی جهانی به پخش و داده های تلفن همراه را فراهم می کند که این از جمله ویژگی های ان به شمار می رود.

۲.دنت با تبدیل شدن به یک اپراتور جهانی تلفن همراه، درک اینکه داده های تلفن همراه شما به مکان شما مرتبط است را از بین می برد. دنت با حذف هزینه رومینگ و معرفی برنامه های بین المللی تلفن همراه، برنامه هایی متناسب با نیازهای امروز شهروندان ارائه می دهد.

۳.در پلتفرم دنت همه چیز از طریق توکن های دنت DENT خریداری می شود، به این معنی که تمام تراکنش ها در بلاکچین ثبت می شود. برخلاف اپراتورهای تلفن همراه سنتی، دنت قصد دارد بدون توجه به موقعیت مکانی آنها، زمان پخش و داده های تلفن همراه را به صورت جهانی در اختیار همه علاقه مندان قرار دهد.


اجزای اصلی پروژه ارز دیجیتال دنت DENT

اجزای اصلی پروژه ارز دیجیتال دنت DENT
اجزای اصلی پروژه ارز دیجیتال دنت DENT

پروژه ارز دیجیتال دنت دارای سه بخش اصلی می باشد که این سه بخش شامل بازار داده تلفن همراه، صرافی داده های تلفن همراه وبرنامه های موبایل دنت است. در ادامه شما با هر بخش به طور جداگانه آشنا خواهید شد.

۱.بازار داده تلفن همراه: در این بخش از پروژه کاربران می توانند برای خرید و فروش داده های تلفن همراه از توکن های دنت استفاده نمایند. در واقع شما می توانید با استفاده از توکن های دنت، بسته داده های تلفن همراه خود را دریافت نمایید.

۲.صرافی داده های تلفن همراه: دومین بخش از پروژه صرافی داده های تلفن همراه می باشد که در این صرافی افراد زیادی به خرید و فروش بسته های داده تلفن همراه خود به صورت توکنیزه شده می پردازند.

۳.برنامه های موبایل دنت: برنامه موبایل دنت برای سیستم عامل های اندروید و ios در دسترس می باشد. با استفاده از این برنامه کاربران می توانند از توکن های دنت برای تخفیف در کارمزد تراکنش ها استفاده نمایند.


روند قیمت ارز دیجیتال دنت DENT

در زمان نگارش مقاله قیمت ارز دیجیتال دنت برابر با ۰.۰۱۲۰۹۸  دلار می باشد. حجم معاملات این رمز ارز در ۲۴ ساعت برابر با ۲۷۶،۳۳۵،۷۲۱ دلار است. در ۲۴ ساعت گذشته ارز دیجیتال دنت با ۶.۹۰% افزایش قیمت روبرو بوده است. در حال حاضر این ارز دیجیتال در سایت CoinMarketCap دارای رتبه ۸۹ است. در نمودار زیر شما روند قیمت ارز دیجیتال دنت را از ۱۷ آگوست ۲۰۱۷ تا اکنون مشاهده می کنید. همانطور که در نمودار به شما نشان دادیم، ارز دیجیتال دنت DENT در ۹ ژانویه ۲۰۱۸ بالاترین قیمت خود رسیده است.

روند قیمت ارز دیجیتال دنت DENT
روند قیمت ارز دیجیتال دنت DENT

چه کیف پول هایی امکان ذخیره سازی ارز دیجیتال دنت DENT را دارند؟

چه کیف پول هایی امکان ذخیره سازی ارز دیجیتال دنت DENT را دارند؟
کیف پول های ارز دیجیتال دنت DENT

پس از اینکه رمز ارز دنت DENT را از صرافی ها خریداری نمودید، می توانید این ارز دیجیتال را در کیف پول های دیجیتالی که در ادامه مطالب برای شما نام بردیم، ذخیره نمایید. همچنین شما می توانید با استفاده از اطلاعاتی که به شما ارائه شده است، شناخت لازم در ارتباط با کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری پیدا کنید.

کیف پول های زیر از جمله کیف پول های پشتیبان کننده ارز دیجیتال دنت DENT می باشند :

۱.کیف پول مای اتر MyEther: یکی از کیف پول های محبوب برای ذخیره سازی توکن های ERC-20 است و امکان ذخیره سازی، انتقال و دریافت توکن های دنت را فراهم می نماید. استفاده از این کیف پول بسیار آسان است و از امنیت بالایی برخوردار می باشد. کیف پول مای اتر یکی از بهترین کیف پول ها برای ذیخره سازی ارز دیجیتال دنت در نظر گرفته شده است.

۲.کیف پول متامسک MetaMask: کیف پول متامسک در دسته ی کیف پول های تحت وب قرار دارد و با مرورگرهای فایرفاکس، Brave و گوگل کروم سازگار است.

۳.کیف پول کوینومی Coinomi: کیف پول کوینومی در دو نسخه دسکتاپ و تلفن همراه موجود است. شما می توانید با در دست داشتن این کیف پول به راحتی به ذخیره سازی ارز دیجیتال دنت بپردازید.

علاوه بر کیف پول هایی که به آنها اشاره نمودیم، شما می توانید ارز دیجیتال دنت را در کیف پول های سخت افزاری همچون لجر نانو اس  و ترزور ذخیره نمایید. این دو کیف پول قابلیت ذخیره سازی ارز دیجیتال دنت را دارند و نسبت به کیف پول های نرم افزاری از امنیت بیشتری برخوردار هستند.


خرید ارز دیجیتال دنت DENT چگونه است؟

خرید ارز دیجیتال دنت DENT چگونه است؟
خرید ارز دیجیتال دنت DENT چگونه است؟

برای خرید ارز دیجیتال دنت می توانید همانند خرید سایر ارزهای دیجیتال از صرافی های ارز دیجیتال که در بستر رمز ارزها خدماتی را ارائه می دهند، استفاده نمایید. شما قادر خواهید بود از صرافی های انلاین خارجی برای خرید رمز ارز دنت DENT استفاده نمایید. به دلیل تحریمات موجود در کشور ایران شما می توانید با خرید یکی از استیبل کوین ها، آن را در صرافی ها به ارز دیجیتال دنت DENT تدیل نمایید. اما اید برای شما هم این سوال پیش بیاید که از چه صرافی هایی می توان رمز ارز دنت را خریداری نمود؟

در این قسمت از مقاله ما تعدادی از صرافی های آنلاین خارجی که از ارز دیجیتال دنت DENT پشتیبانی می کنند، به شما معرفی خواهیم کرد. شما می توانید با ثبت نام در این صرافی ها اقدام به خریداری رمز ارز دنت کنید. همچنین لازم به ذکر است که می توانید لیست کاملی از صرافی های آنلاین خارجی ارز دیجیتال دنت DENT را با استفاده از لینک زیر مشاهده نمایید.

صرافی های آنلاین خارجی پشتیبان کننده ارز دیجیتال دنت DENT :

۱.صرافی بایننس Binance

۲.صرافی FTX

۳.صرافی Upbit

۴.صرافی KuCoin

۵.صرافی HitBTC


فروش ارز دیجیتال دنت DENT چگونه است؟

فروش ارز دیجیتال دنت DENT چگونه است؟
فروش ارز دیجیتال دنت DENT چگونه است؟

برای فروش ارز دیجیتال دنت DENT می توانید همانند خرید ان از صرافی های انلاین خارجی پشتیبان کننده این رمز ارز استفاده نمایید. یکی از این صرافی ها بایننس می باشد که از اعتبار بالایی برخوردار است و روزانه حجم معاملات بالایی در آن صورت می گیرد.

پیشنهاد ما به شما این است اگر اطلاعاتی در ارتباط با نحوه ثبت نام در این صرافی و ترید کردن در آن ندارید، با استفاده از لینک زیر تمام آموزش های لازم مرتبط به صرافی بایننس را فرا بگیرید.

صرافی بایننس Binance چیست؟ | آموزش ثبت نام وترید درصرافی بایننس


آیا ارز دیجیتال دنت DENT استخراج می شود؟

آیا ارز دیجیتال دنت DENT استخراج می شود؟
آیا ارز دیجیتال دنت DENT استخراج می شود؟

همانطور که در بخش های قبلی مقاله گفتیم، ارز دیجیتال دنت یک توکن با استاندارد ERC-20 مبتنی بر اتریوم است. پلتفرم ارز دیجیتال دنت به روش اجماع اثبات سهام یا PoS عمل می کند. با توجه به الگوریتم مورد استفاده این رمز ارز می توان بیان نمود که این ارز دیجیتال قابلیت استخراج را ندارد و برای اینکه بتوانید در بستر این رمز ارز سرمایه گذاری کنید، می توانید این ارز دیجیتال را از صرافی ها خریداری نمایید.


آینده ارز دیجیتال دنت DENT

آینده ارز دیجیتال دنت DENT
آینده ارز دیجیتال دنت DENT

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا بررسی نماییم که آیا ارز دیجیتال دنت یک سرمایه گذاری خوب در آینده می باشد؟

در سال ۲۰۲۰، اکثر کارشناسان ارز دیجیتال دنت را سرمایه گذاری خوبی نمی دانستند. رمز ارز دنت توانست با تغییراتی در ارزش خود نظر کارشناسان را عوض کند و اکنون بسیاری ارز دیجیتال دنت را سرمایه گذاری مناسبی می دانند.

در واقع پلتفرم ارز دیجیتال دنت پتانسیل زیادی برای رشد دارد که همین امر آن را به سرمایه گذاری خوبی تبدیل می کند. با توجه به روند فعلی قیمت دنت انتظار می رود، ارزش این ارز دیجیتال در سالهای آینده افزایش یابد. به گفته کارشناسان، این پلتفرم در حال توسعه می باشد.


کلام پایانی ارز دیجیتال دنت DENT

به طور کلی در این مقاله به بررسی ارز دیجیتال دنت پرداختیم. بررسی نمودیم که پلتفرم ارز دیجیتال بستری را برای تبادل داده ارائه می دهد و در شبکه بلاکچین اتریوم ایجاد شده است. به طور کلی این شبکه به کاربران امکان خرید داده های تلفن همراه را می دهد.شما می توانید این ارز دیجیتال را از صرافی های پشتیبان کننده این رمز ارز خریداری نمایید و پس از خریداری، ارز دیجیتال دنت را در یکی از کیف پول های مای اتر، کوینومی، متامسک، لجر نانو اس و ترزور ذخیره نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان ” ارز دنت DENT ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column

 

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده