آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
دستگاه ماینر اینوسیلیکون T2T HF+ 32Th/s

مشخصات و قیمت دستگاه ماینر T2T HF+ با ۳۲Th/s

دستگاه ماینر اینوسیلیکون T2T HF+ 32Th/s

 1. الگوریتم SHA-256
 2. میزان مصرف 2200W
 3. نرخ هش 32Th/S
درخواست لیست شدن به فروشگاه ها

دستگاه ماینر اینوسیلیکون T2T HF+ 32Th/s

مشخصات دستگاه ماینر Innosilicon T2T+ 32 Th

دستگاه ماینر T2 Turbo+ یکی از دستگاه هایی است که توسط کمپانی اینوسیلیکون در سپتامبر 2018 تولید شده است. این ماینر از ابعادی نظیر از 150 * 180 * 400 میلی متر و همچنین با وزنی حدود به 7.5 کیلوگرم می باشد. تقریبا می توان گفت که این ماینر یک ماینر فوق العاده بهینه است که در کمپانی اینوسیلیکون تولید شده است. تقریبا می توان گفت که وزن این ماینر نسبت به هم رده های خود سبک تر است زیرا همانطور که گفتیم تنها 7.5 کیلوگرم می باشد و نسب به وزن از ابعاد مناسبی نیز برخوردار است. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به صورت کلی این دستگاه را بررسی کنیم. اگر تا به این قسمت از مقاله از این دستگاه خوشتان آمده است پیشنهاد میکنیم که مطالعه این مقاله تا انتها را از دست ندهید.

در این ماینر چندین برد قرار گرفته است که بر روی برد ها پردازنده های قدرتمند مدل ” FinFET ” قرار که گرفته است که سایز پردازنده های موجود در برد های این ماینر برابر با ” 10 نانومتر ” می باشد. اگر قطعات سخت افزاری را بشناسید می توانید با دانستن آن ها از قدرت واقعی این ماینر اطلاعات کسب کنید. همانطور که گفتیم این ماینر و دیگر ماینر های موجود قسمت های مختلفی دارند که به شما پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با تمام قسمت ها مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.

همانطور که در شروع این قسمت آوردیم، قدرت و یا همان هش ریت این ماینر برابر با ” 32 تراهش ” می باشد. با توجه به مشخصاتی که این ماینر دارد، تقریبا می توان گفت که دستگاه ماینر Innosilicon T2T+ 32Th/S یک دستگاه بهینه است و استخراج را کمی برایتان پرسود خواهد کرد البته اگر با فکر و تصمیم درست عمل کنید.

احتمالا می دانید که هر ماینر از یک الگوریتم پشتیبانی می کند. شما می توانید با توجه به الگوریتم این ماینر رمز ارز هایتان را انتخاب کنید. الگوریتم این دستگاه ماینر ” SHA-256 ” می باشد. اگر با بیت کوین آَشنا باشید و بیت کوین را بشناسید می دانید که این الگوریتم همان الگوریتم بیت کوین است. در نتیجه شما می توانید با این ماینر بهینه اقدام به استخراج بیت کوین و همچنین سایر رمز ارز هایی که از الگوریتم SHA-256 پشتیبانی می کنند کنید.

در این ماینر یک منبع تغذیه تقریبا بهینه قرار گرفته است که این منبع تغذیه باعث می شود تا مصرف برق این ماینر نسبت به ماینر های هم رده خود پایین تر بیاید. مقدار مصرف برق دستگاه ماینر Innosilicon T2T+ 32Th/S برابر با ” 2200 وات ” و همچنین ولتاژ آن نیز برابر با ” 12 ولت ” است. منبع تغذیه این ماینر در روی دستگاه قرار دارد و تمام سیم های برق به طور منظم نسب شده است و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

در این ماینر برای تهویه و همچنین خنک سازی ماینر دو عدد فن در نظر گرفته شده است که یک عدد فن در جلو و یک عدد فن در انتها ماینر نصب شده است. این دو فن به کمک می کنند تا ابتدا هوای داخلی ماینر تهویه و سپس این اقدام سبب به خنک سازی ماینر شود. از فنی که در انتهای ماینر نصب شده است هوای داخل به بیرون هدایت می شود تا عمل تهویه به صورت کاملا استاندارد و درست صورت بگیرد. این کار به راحتی انجام می شود و افراد دخالتی در آن ندارند. لازم به ذکر است که بدایند تنها این دو فن برای خنک سازی این ماینر کافی نیست و شما بایستی یک خنک کننده دیگر نیز برای انجام این کار در نظر بگیرید. البته این خنک کننده می تواند به شکل های متفاوت باشد و این موضوع بستگی به نوع کارکرد شما دارد. همانطور که می دانید زمانی که فن های این ماینر شروع به کار می کنند سر و صدای زیادی نیز تولید می کند. هر ماینر یک درجه سر و صدا دارد که درجه سر و صدای این ماینر برابر با ” 72 دسی بل – Db ” می باشد. تقریبا می توان گفت که درجه سر و صدای این ماینر نسبت به مقدار قدرتی که دارد مناسب است اما باز هم تقریبا سر و صدای نسبتا بلندی تولید می کند.

احتمالا زمانی که ماینر را تحویل می گیرید، قسمت های ماینر از یک دیگر جدا است و شما باید این قسمت ها را به یک دیگر متصل کنید. انجام این کار بسیار راحت است. اگر به دفترچه راهنمای ماینر نگاهی بیندازید، این کار را می توانید به راحتی انجام دهید. برای متصل کردن این ماینر به اینترنت نیز تنها نیاز به یک کابل شبکه یا Lan دارید تا بتوانید این کار را نیز به راحتی انجام دهید


رمز ارز هایی که دستگاه ماینر Innosilicon T2T+ 32 Th پشتیبانی می کند عبارت اند از:

 1. بیت کوین “ BitCoin “
 2. بیت کوین کش “ BitCoin Cash “
 3. آکوین “ Acoin “
 4. پیر کوین “ PeerCoin “
 5. ژول کوین “Joulecoin “
 6. ایمارک “ Emark “
 7. کیور کوین “Curecoin “
 8. آنبریکبل “ Unbreakable “
 9. کرون “  Crown “
 10. تراکوین “ Terracoin “
 11. و…..

مشخصات فنی دستگاه ماینر اینوسیلیکون T2T HF+ 32Th/s

مشخصات سازنده

سازنده Innosilicon
مدل T2T+
سال تولید و عرضه September 2018

مشخصات فنی

قدرت پردازش  (Hash Rate) 32 TH/S
الگوریتم ماینینگ (Algorithm) SHA-256
توان مصرفی (Power Consumption) 2200  W
بهره وری انرژی (Power Efficiency) ***********
ولتاژ کارکرد (Rated Voltag) 12 V
خنک سازی (Cooling) 2XFan
اتصال شبکه (Network Connection) Ethernet
نام پردازنده FinFET
اندازه پردازنده 10 نانومتر

مشخصات ظاهری

ابعاد 150*180*400 میلی متر
وزن 7.5 کیلوگرم

مشخصات محیطی

دمای محیط (Operating Temperature) ***********
سطح نویز صوتی (Noise Level) 72 دسی بل
میزان رطوبت 5 – 95%

سوالات متداول دستگاه ماینر اینوسیلیکون T2T HF+ 32Th/s

قطعا به دلیل تراهش های متفاوت دو دستگاه ماینر نرخ سودآوری آن ها نیز متفاوت خواهد بود.به صورتی که درآمد ماهیانه T2t با 25 تراهش برابر با 230 دلار و درآمد ماینر T2t با 32 تراهش برابر با 296 دلار می باشد.

خیر .پاور این ماینر روی ان تعبیه شده و شما نیاز به خرید پاور جداگانه ندارید.همچنین از این یک نکته برای تشخیص اصل و فیک بودن دستگاه نیز می توانید استفاده کنید.

این یک مشکل شایع بین دستگاه های ماینر اینوسیلیکون و بیت مین می باشد.شما باید هرچند مدت یک بار ماینر خود را سرویس کنید.به این معنی که ان را باز کرده و از گردوخاک و غبار پاک کنید.با رسیدگی به این موارد عملکرد دستگاه به صورت چشم گیری افزایش پیدا می کند.در صورت عدم توانایی برای انجام آن بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید