آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
مشخصات دستگاه ماینر Antminer S17 Pro 56TH این دستگاه از الگوریتم SHA-256 جهت استخراج رمز ارز ها استفاده می کند. اگر محقق در زمینه ارز های دیجیتال باشید، می دانید که ارز دیجیتال معروف و محبوب و با ارزش این روز های بازار که ” بیت کوین ” نام دارد، از این الگوریتم پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از این دستگاه رمز ارز بیت کوین را به راحتی استخراج کنید. در این ماینر از 3 برد استفاده شده است. بر روی هر برد 144 تراشه مدل BM1397 با سایز 7 نانومتر قرار گرفته است. حداکثر نرخ هش ریت این دستگاه 56Th/S ( تراهش ) می باشد. دستگاه ماینر Antminer S17 Pro از مقدار هش ریت بالایی برخوردار است و پردازش نسبتا قدرتمندی نسبت به هم رده های خود دارد. بیت مین این دستگاه را به 4 عدد فن تجهیز کرده است. با استفاده از فن هایی که بر روی دستگاه قرار گرفه است، دستگاه مرتبا خنک می شود و حرارت آن بالا تر از سطحی کمه تعیین شده است نمی رود. کارکرد فن های به این صورت است که ابتدا با استفاده از دو فن هوای داخلی دستگاه که حرارت بالایی دارد، خارج می شود و هوای بیرون به داخل دستگاه وارد می شود. با چرخش این زوند دستگاه مرتبا خنک می ماند و دیگر حرارت بالای آن باعث خرابی های متعدد قطعات نمی شود. میزان توان برق مصرفی این دستگاه 2520 وات و همچنین ولتاژ ورودی آن 12 ولت و بهره برداری انرژی آن 0.04j/Gh می باشد. قدرت برق این دستگاه نسبتا به مقدار پردازش ماینر مناسب است. دستگاه Antminer S17 Pro می تواند به خوبی در دمای 45 – 5 درجه سانتی گراد به کار خود بدون ایجاد هر گونه مشکلی و یا بدون ایجاد وقفه ادامه دهد. رمز ارز هایی که Antminer S17 Pro 56TH پشتیبانی می کند عبارت اند از: بیت کوین “ BitCoin “ بیت کوین کش “ BitCoin Cash “ آکوین “ Acoin “ پیر کوین “ PeerCoin “ ژول کوین “Joulecoin “ ایمارک “ Emark “ کیور کوین “Curecoin “ آنبریکبل “ Unbreakable “ کرون “ Crown “ تراکوین “ Terracoin “ نمودار سودآوری ماینر Antminer S17 Pro 56TH نمودار سودآوری - دستگاه ماینر Antminer S17 Pro

مشخصات و قیمت دستگاه ماینر S17 Pro با ۵۶Th

دستگاه ماینر بیت مین انت ماینر Antminer S17 Pro 56Th

 1. الگوریتم SHA-256
 2. میزان مصرف 2212W
 3. نرخ هش 56.00 Th/s
درخواست لیست شدن به فروشگاه ها

دستگاه ماینر بیت مین انت ماینر Antminer S17 Pro 56Th

مشخصات دستگاه ماینر  Antminer S17 Pro 56TH

این دستگاه از الگوریتم SHA-256 جهت استخراج رمز ارز ها استفاده می کند. اگر محقق در زمینه ارز های دیجیتال باشید، می دانید که ارز دیجیتال معروف و محبوب و با ارزش این روز های بازار که ” بیت کوین ” نام دارد، از این الگوریتم پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از این دستگاه رمز ارز بیت کوین را به راحتی استخراج کنید.

در این ماینر از 3 برد استفاده شده است. بر روی هر برد 144 تراشه مدل BM1397 با سایز 7 نانومتر قرار گرفته است. حداکثر نرخ هش ریت این دستگاه 56Th/S ( تراهش ) می باشد. دستگاه ماینر Antminer S17 Pro از مقدار هش ریت بالایی برخوردار است و پردازش نسبتا قدرتمندی نسبت به هم رده های خود دارد.

بیت مین این دستگاه را به 4 عدد فن تجهیز کرده است. با استفاده از فن هایی که بر روی دستگاه قرار گرفه است، دستگاه مرتبا خنک می شود و حرارت آن بالا تر از سطحی کمه تعیین شده است نمی رود.

کارکرد فن های به این صورت است که ابتدا با استفاده از دو فن هوای داخلی دستگاه که حرارت بالایی دارد، خارج می شود و هوای بیرون به داخل دستگاه وارد می شود. با چرخش این زوند دستگاه مرتبا خنک می ماند و دیگر حرارت بالای آن باعث خرابی های متعدد قطعات نمی شود.

میزان توان برق مصرفی این دستگاه 2520 وات و همچنین ولتاژ ورودی آن 12 ولت و بهره برداری انرژی آن 0.04j/Gh می باشد. قدرت برق این دستگاه نسبتا به مقدار پردازش ماینر مناسب است.

دستگاه Antminer S17 Pro می تواند به خوبی در دمای 45 – 5 درجه سانتی گراد به کار خود بدون ایجاد هر گونه مشکلی و یا بدون ایجاد وقفه ادامه دهد.


رمز ارز هایی که Antminer S17 Pro 56TH پشتیبانی می کند عبارت اند از:

 1. بیت کوین “ BitCoin “
 2. بیت کوین کش “ BitCoin Cash “
 3. آکوین “ Acoin “
 4. پیر کوین “ PeerCoin “
 5. ژول کوین “Joulecoin “
 6. ایمارک “ Emark “
 7. کیور کوین “Curecoin “
 8. آنبریکبل “ Unbreakable “
 9. کرون “  Crown “
 10. تراکوین “ Terracoin “

نمودار سودآوری ماینر Antminer S17 Pro 56TH

نمودار سودآوری - دستگاه ماینر Antminer S17 Pro

مشخصات فنی دستگاه ماینر بیت مین انت ماینر Antminer S17 Pro 56Th

مشخصات سازنده:

سازنده Bitmain
مدل Antminer S17 Pro
سال تولید و عرضه 2019

مشخصات فنی:

قدرت پردازش  (Hash Rate) 56 تراهش
الگوریتم ماینینگ (Algorithm) SHA-256
توان مصرفی (Power Consumption) 2520 وات
بهره وری انرژی (Power Efficiency) 0.04j/Gh
ولتاژ کارکرد (Rated Voltag) 12 ولت
خنک سازی (Cooling) 4XFan
اتصال شبکه (Network Connection) Ethernet
مدل تراشه BM1397
تعداد برد ( Chip Boards ) 3 عدد
تعداد تراشه 144 عدد

مشخصات ظاهری:

ابعاد 298 * 296 * 178 میلیمتر
وزن 9.5 کیلوگرم

مشخصات محیطی:

دمای محیط (Operating Temperature) 45 – 5 درجه سانتی گراد
سطح نویز صوتی (Noise Level) 82 دسی بل
میزان رطوبت ************

دیدگاهتان را بنویسید