آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
دستگاه ماینر لاوکور A1 25Th/s

مشخصات و قیمت دستگاه ماینر لاوکور A1 با ۲۵Th/s

دستگاه ماینر لاوکور A1 25Th/s

قیمت از 5,500,000 به بالا
 1. الگوریتم SHA-256
 2. میزان مصرف 2100w
 3. نرخ هش 25th

فروشگاه‌های آنلاین دستگاه ماینر لاوکور A1 25Th/s

بانه ممتاز
28 ثانیه قبل
23,000,000 تومان
درخواست لیست شدن به فروشگاه ها

دستگاه ماینر لاوکور A1 25Th/s

بررسی مشخصات دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th

همانطور که می دانید، برای اینکه بتوانید ارز های دیجیتال را استخراج کنید، باید از دستگاه های ماینر و یا ریگ های استخراج استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که برخی از رمز ارز ها هستند که امکان استخراج آن ها با کامپیوتر نیز وجود دارد. در مقاله های پیشتر ما درباره این موضوعات به صورت کامل با شما عزیزان گفتگو کرده ایم. به صورت کامل درباره دستگاه های دیجیتال یا ASIC، ریگ های استخراج یا Rigmining و همچنین کامیپوتر ها توضیحاتی ارائه داده ایم که می توانید از این توضیحات استفاده کنید تا اطلاعاتتان بیشتر شود. در ادامه این مقاله قرار است تا نسبت به بررسی یکی از دستگاه های ماینر بپردازیم. ما مقاله های مختلف ما ماینر های زیادی را مورد بررسی قرار داده ایم و حال در این مقاله نیز قرار است تا درباره ماینر ” LoveCore A1 ” با شما عزیزان گفتگو کنیم. اگر قصد دارید تا با این ماینر به صورت کامل آشنا شوید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.با کلیک بر روی تب مشخص شده شما می توانید مشخصات ماینر ” LoveCore A1 ” را مشاهده کنید.بزودی قیمت ماینر A1 را در این بخش بر اساس فروشگاه های مختلف دستگاه ماینر قرار می گیرد.

مشخصات دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th

دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th جز خوش قیمت ترین ماینر های موجود در بازار می باشد. این ماینر ابعادی برابر با 266 * 200 * 230 میلیمتر و همچنین وزنی حدود به 4.5 کیلوگرم دارد. نسبت به ماینر های هم رده، این ماینر بهینه است و تقریبا مناسب افرادی است که قصد دارند تا به صورت خانگی اقدام به استخراج ارز های دیجیتال کنند. اگر از مشخصات دستگاه های ماینر دیگر اطلاعات داشته باشید، در مقابل این ماینر، متوجه بهینه بودن دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th می شوید. این ماینر در کنار قدرت بالایی که دارد از مصرف برق کم و همچنین صدا و اندازه کمتری برخوردار است. از همه مهم ترین دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th قیمت مناسبی نیز دارد و شما می توانید با داشتن مبلغی کمتر از 10 میلیون تومان صاحب این ماینر شوید. اگر در ادامه همراه ما باشید به صورت کامل شما را با دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th آشنا می کنیم.

معرفی پردازنده دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th

دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th مجهز به چیپ های پرقدرت سامسونگ می باشند که اندازه آن ها برابر است با 10 نانومتر. این چیپ ها وظیفه پردازش و همچنین حل معادلات را دارند. متاسفانه اطلاعات بیشتری درباره این ماینر در دست ما نیست که بخواهیم با شما به اشتراک بگذاریم اما همین که می دانیم در این ماینر چه نوع چیپ هایی جایگذاری شده است، کافیست. این چیپست های پرقدرت سبب شده است تا این ماینر قدرتی برابر با ” 25 تراهش ” داشته باشد. این ماینر می تواند اقدام به استخراج رمز ارز های مورد نظر شما کند آن هم با قدرتی معادل 25 تراهش که نسبت به دیگر مشخصات این ماینر، قدرت فوق العاده ای می باشد.  اگر می خواهید تا با باقی قسمت های این ماینر اعمم از الگوریتم، مصرف برق، در آمد زایی و… آشنا شوید. در ادامه همراه ما باشید و مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.

الگوریتم دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th

همانطور که می دانید تمامی دستگاه های ماینر و یا ASIC از یک الگوریتم پشتیبانی می کند و شما نیز باید طبق آن الگوریتم اقدام به انتخاب رمز ارز هایتان برای استخراج کنید. در این قسمت قصد داریم تا دقیقا درباره همین موضوع با شما عزیزان گفتگو کنیم. پس اگر علاقه مند هستید تا این اطلاعات را درباره دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th به دست آورید مطالعه این قسمت از مقاله را از دست ندهید.

دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th از الگوریتم رمز ارز معروف و محبوب ” بیت کوین ” پشتیبانی می کند. اگر درباره بیت کوین اطلاعات داشته باشید می دانید که بیت کوین از الگوریتم ” SHA-256 ” پشتیبانی می کند. در نتیجه شما می توانید با استفاده از دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th تمامی رمز ارز هایی که از این الگوریتم پشتیبانی می کند را استخراج کنید. آیا اطلاع دارید که چه رمز ارز هایی از این الگوریتم پشتیبانی می کند؟

اگر فردی فعال در حوزه ارز های دیجیتال باشید، احتمالا درباره این موضوع اطلاعات دارید اما اگر فردی باشید که اطلاعات کمی در این زمینه دارد قطعا اطلاعات ندارید و یا اینکه اطلاعات درستی ندارید. شاید به فکر این بیوفتید که با کمی سرچ می توانید پاسخ به این سوال را دریافت کنید اما صبر کنید چراکه در ادامه همین مقاله ما رمز ارز هایی که شما می توانید با استفاده از این ماینر استخراج کنید معرفی خواهیم کرد.

بررسی منبع تغذیه دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th

همانطور که گفتیم دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th  نسبت به قدرتی که دارد، از مصرف برق مناسبی نیز برخوردار است. به صورت کلی مصرف برق این ماینر مناسب است. توجه داشته باشید که این موضوع در زمان قیاس با ماینر های هم رده گفته شده است اما به هرحال تمامی ماینر ها پرمصرف هستند و برق زیادی مصرف می کنند. این موضوع به این معنی نیست که این ماینر برق کمتری مصرف می کند. بهینه بودن یک ماینر یعنی اینکه در کنار همتاهای خود قابلیت و همچنین امکانات ویژه ای دارد.

مصرف برق دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th برابر با 2100 وات است و همچنین ولتاژ ورودی آن نیز هم برابر با 12 ولت می باشد. اگر مشخصات دیگر ماینر هایی که قدرتی همچون قدرت دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th دارند بدانید، به این نتیجه خواهید رسید. در ادامه برای اینکه بیشتر با این ماینر آشنا شوید، همراه ما باشید.

نگاهی به سیستم تهویه هوا دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th

سیستم تهویه و همچنین خنک کننده در دستگاه های ماینر توسط ” فن ” انجام می شود. در برخی از ماینر ها نیز از سیستم های پیشرفته تری مثل ” واتر کولینگ ” استفاده می شود. در دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th نیز دو فن قرار دارد و این عمل با فن ها انجام می شود. هوای داخل دستگاه ابتدا با یکی از فن های موجود تهویه می شود و سپس با ورود هوای خنک توسط فن ها ماینر خنک می شود. لازم به ذکر است که بدانید تنها فن های موجود مناسب خنک سازی نیستند و برای اینکه این عمل بهتر انجام شود شما باید از سیستم های سرمایشی بیشتری استفاده کنید. به صورت کلی گرما دشمن دستگاه های ماینر است و هر چه ماینر خنک تر باشد، بهتر کار می کند. بحث سرما در ماینرها بسیار مهم است و به شما پیشنهاد می کنیم که این موضوع را پشت گوش نیندازید و حتما به آن دقت کنید.

هر چه ماینر در گرما نباشد عمر بیشتری می کند چراکه گرما از عمر ماینر می کاهد و موجب کاهش قدرت آن می شود. شاید برایتان سوال پیش بیاید که برای تامین سرما مورد نیاز باید چه کاری انجام دهیم؟ پاسخ این سوال کاملا واضح است چراکه باید طبق دمای محیط و همچنین موارد دیگر سیستم سرمایشی مورد نیاز را تامین کنید.

اگر تا به حال از کامپیوتر و یا لپ تاپ و یا وسایلی که برای خنک شدن از فن استفاده می کنند، استفاده کرده باشید، می دانید که کارکرد فن موجب تولید سر و صدا می شود. ماینر ها به دلیل فن های قدرتمندی که بر روی آن ها نصب شده است سر و صدای زیادی دارند و این سر صدا نیز با واحد دسی بل – db اندازه گیری می شود. میزان سر و صدای دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th برابر با 65 دسی بل – db می باشد. این میزان صدا در مقایسه با میزان صدای باقی ماینر ها ( دستگاه های ماینر هم رده ) مناسب است و تقریبا می توان گفت که سر صدای کمی تولید می کند. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که میزان صدای این ماینر شبیه به چه وسیله ای است؟ تقریبا می توان گفت زمانی که این ماینر از حداکثر توان خود استفاده می کند، فن ها بیشتر کار می کنند و تقریبا صدایی همانند صدای روشن بودن همزمان دو جارو برقی تولید می کنند. این صدا به نسبت محیط کم و یا زیاد است. اگر محیط شما یک محیط کوچک باشد قطعا صدای زیادی به گوش می رسد اما اگر محیط شما بزرگ و همچنین در آنجا عایق های صدا کار شده باشد بسیار کمتر می شود.

قیمت و همچنین طریقه خرید دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th

برای خرید این ماینر باید از طریق فروشگاه های معتبر اقدام کنید. فروشگاه های زیادی هستند که شما می توانید این ماینر را از آن ها خریداری کنید و قیمت این ماینر در هر کدام از آنها متفاوت است. اگر قصد خرید اینترنتی این ماینر را دارید کافیست در گوگل عبارت ” خرید دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th ” را جستجو کنید. سعی کنید تا یک فروشگاه معتبر را پیدا کنید. اگر به خرید اینترنتی اطمینان ندارید می توانید به صورت حضوری به دفاتر فروش دستگاه های ماینر مراجعه کنید و اقدام به خرید این ماینر کنید.

همانطور که گفتیم قیمت این ماینر در فروشگاه های مختلف متفاوت است و به همین دلیل نمی توان نام فروشگاهی را عنوان کرد. به همین دلیل قصد داریم تا تنها به شما بالاترین و پایین ترین قیمت فروش دستگاه را در تاریخ 27/07/99 بگوئیم. در این تاریخ طبق قیمتی که در فروشگاه های اینترنتی عنوان شده بود ” بالاترین قیمت آن چیزی حدود به 6.800.000 میلیون ” و ” پایین ترین قیمت آن چیزی حدود به 5.800.000 میلیون ” می باشد.

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که دلیل نوشتن تاریخ در این قسمت چیست و چرا قیمت دقیق را در این قسمت عنوان نکردیم. متاسفانه در حال حاضر به صورت روزانه قیمت دلار در کشور رو به افزایش است و به همین دلیل قیمت ها ثابت نیستند و نمی توان قیمت را به صورت دقیق عنوان کرد اما به صورت حدودی ما یک رنج قیمت برایتان مشخص کردیم که شما می توانید این ماینر را در این رنج از قسمت خریداری کنید.

طریقه اسمبل کردن دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th

این ماینر به صورت کامل زمانی که خریداری می کنید اسمبل شده است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را به برق و سپس به اینترنت متصل کنید. برای متصل نمودن این ماینر به اینترنت باید از کابل شبکه و یا Lan استفاده کنید. ابتدا باید یک طرف کابل شبکه را به ماینر و سوی دیگر را به یک مودم متصل کنید. اینگونه می توانید به راحتی این اتصال را برقرار کنید و ماینر را به اینترنت متصل کنید. برای راهنمایی بیشتر می توانید به دفترچه راهنما ماینر مراجعه کنید و یا اینکه با مراجعه به سایت کمپانی این ماینر اطلاعات بیشتری درباره راه اندازی آن کسب کنید.


 رمز ارز هایی که دستگاه دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th پشتیبانی می کند عبارت اند از:

 1. بیت کوین “ BitCoin “
 2. بیت کوین کش “ BitCoin Cash “
 3. آکوین “ Acoin “
 4. پیر کوین “ PeerCoin “
 5. ژول کوین “Joulecoin “
 6. ایمارک “ Emark “
 7. کیور کوین “Curecoin “
 8. آنبریکبل “ Unbreakable “
 9. کرون “ Crown “
 10. تراکوین “ Terracoin “
 11. و…..

سوالات متداول دستگاه ماینر لاوکور A1 25Th/s

همانطور که در ابتدای مقاله آوردیم قدرت استخراج این ماینر برابر با " 25 تراهش " می باشد. این ماینر شاید به تنهایی مناسب نباشد و قدرت زیادی در برابر دیگر ماینر ها نداشته باشد اما ماینری بهینه است و استفاده از آن در فارم پیشنهاد می شود. اگر قصد و یا توانایی ایجاد فارم را ندارید می توانید از این ماینر به صورت خانگی استفاده کنید اما باید بیخیال رمز ارز ها پرطرفدار بشوید.

همانطور که گفتیم وزن دستگاه ماینر LoveCore A1 25Th معادل با 4.5 کیلوگرم است که همانند این است یک جسم 5 کیلویی را بلند کنید. ابعاد این ماینر بزرگ است اما نه به اندازه ای که فکر می کنید.

تمامی ماینر ها برق زیادی تولید می کنند اما همانطور که گفتیم این ماینر نسبت به مقدار پردازشی که می کند مصرف برق مناسبی هم دارد اما به هرحال این ماینر نیز برق زیادی مصرف می کند همانند تمامی ماینر ها.

دیدگاهتان را بنویسید