آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ آلت کوین که دائماً می فروشد و ضرر می کند بر قیمت تأثیر منفی می گذارد

نهنگ آلت کوین که دائماً می فروشد و ضرر می کند بر قیمت تأثیر منفی می گذارد

به گزارش زوم ارز، یک نهنگ مرموز که با آدرس کوتاه 0x171c53 شناسایی شد، در هفته گذشته مقادیر زیادی آلتکوین Compound (COMP) را به بایننس سپرده بود.

نهنگ که به خاطر فروش قبلی خود در توکن COMP شناخته شده است، اوایل امروز ۲۷۱۱۶ COMP (1.1 میلیون دلار) را با میانگین قیمت ۴۰.۴۵ به بایننس انتقال داد. بر اساس داده ها، نهنگ مورد بحث از ۹ سپتامبر COMP را با قیمت ۴۰.۳۱ دلار (در مجموع ۳.۷۴ میلیون دلار) به صرافی های ارز دیجیتال منتقل می کند.

داده‌ها نشان می‌دهد که پس از هر بار انتقال نهنگ، قیمت توکن کاهش می‌یابد. در زمان نوشتن این مقاله، قیمت COMP در ۳۹.۱۱ دلار معامله می شود. نهنگ در حال حاضر دارای ۲۸۲۶۸ توکن COMP (1.12 میلیون دلار) است.

نهنگ با آدرس کوتاه 0x171c53 مدتی است که در بازار COMP فعال بوده و دو چرخه تجاری مهم را تکمیل کرده است. چرخه اول از ۱۱ اکتبر تا ۴ نوامبر ۲۰۲۲ به طول انجامید که در طی آن نهنگ در مجموع ۱۰۱,۵۸۲ COMP با قیمت متوسط ​​۵۳.۳ دلار (۵.۴۱ میلیون دلار) جمع آوری کرد و در مجموع ۹۹۶۳۷ COMP با میانگین قیمت ۴۷.۹۹ دلار (۴.۷۸ میلیون دلار) فروخت. . این منجر به زیان ۵۲۹ هزار دلاری (-۹.۷۸٪) شد.

دومین چرخه معاملاتی از ۲۸ جولای ۲۰۲۳ آغاز شد و همچنان ادامه دارد. در این مدت، نهنگ در مجموع ۱۳۸۷۵۲ COMP از بایننس با قیمت متوسط ​​۴۹.۰۴ دلار (۶.۸۰ میلیون دلار) دوباره جمع آوری کرد. گمان می رود که نهنگ ۷۹۵۰۰۰ دلار از این معامله ضرر کرده است.

نهنگ آلت کوین که دائماً می فروشد و ضرر می کند بر قیمت تأثیر منفی می گذارد


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده