آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پروتکل NEAR سوار بر موشک

پروتکل NEAR سوار بر موشک

پروتکل NEAR سوار بر موشک

به گزارش زوم ارز، رمز ارز Near Protocol با نزدیک شدن به انتشار اکوسیستم دیفای خود، یک دور دیگر از جذب سرمایه چشمگیر را به پایان رساند و همین موضوع منجر به این شد که این ارز دیجیتال اوج قیمت جدیدی را ثبت کند.

به گزارش Coindesk بنیاد NEAR که شرکت مادر رمز ارز Near Protocol (NEAR) محسوب می‌شود، آخرین دور جذب بودجه استراتژیک خود را با جمع‌آوری ۱۵۰ میلیون دلار تکمیل کرد.

شرکت‌های مشهور سرمایه گذاری پرریسک از جمله Three Arrows Capital، Andreessen Horowitz، Alameda Research، Dragonfly Capital، Amber Group در آخرین دور از جذب سرمایه این بنیاد شرکت نمودند.

پیش از این، بنیاد NEAR اعلام کرده بود که قصد دارد اکوسیستم دیفای خود که ارزشی معادل ۸۰۰ میلیون دلار دارد را راه‌اندازی خواهد کرد و ۳۰۰ میلیون دلار از این مبلغ به اکوسیستم پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز دنیای NEAR کمک خواهند کرد.

Near Protocol یکی از امیدوارکننده ترین و بهترین قاتلان اتریوم است و تیم آن در زمینه شاردینگ تبحر دارند.

با منتشر شدن این خبر، رمز ارز NEAR حدوداً ۱۶ درصد افزایش قیمت را تجربه نمود و از اوج قیمت قبلی خود عبور و اوج قیمت جدیدی را در سطح ۲۰.۲۰ دلار ثبت کرد و البته حالا دچار مقداری کاهش قیمت شده و ۶.۹ درصد سقوط قیمت را نسبت به اوج قیمتی که ثبت کرد تجربه نموده و هم‌اکنون نیز در سطح ۱۸.۹۱ دلار معامله می‌شود.

این رمز ارز طی یک سال اخیر افزایش قیمتی ۱۰۷۷ درصدی را تجربه نموده و تریدرها به افزایش قیمت بیشتر آن نیز امیدوار هستند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

دبیر خبری
دبیر خبری
بنده تجربه ۲ سال فعالیت در بازار رو به رشد ارز های دیجیتال را داشته و در دانشگاه فرهنگیان رشته آموزش زبان انگلیسی تحصیل میکنم و به ورزش فوتبال علاقه‌مند هستم و تمایل به یادگیری بیشتر نسبت به ارز های دیجیتال دارم آرزومند پیشرفت روز افزون این صنعت در میهن عزیزمان هستم و باور دارم صنعت ارز های دیجیتال روز به روز مورد استفاده بیشتر واقع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده