اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پروتکل NEAR سوار بر موشک

پروتکل NEAR سوار بر موشک

به گزارش زوم ارز، رمز ارز Near Protocol با نزدیک شدن به انتشار اکوسیستم دیفای خود، یک دور دیگر از جذب سرمایه چشمگیر را به پایان رساند و همین موضوع منجر به این شد که این ارز دیجیتال اوج قیمت جدیدی را ثبت کند.

به گزارش Coindesk بنیاد NEAR که شرکت مادر رمز ارز Near Protocol (NEAR) محسوب می‌شود، آخرین دور جذب بودجه استراتژیک خود را با جمع‌آوری 150 میلیون دلار تکمیل کرد.

شرکت‌های مشهور سرمایه گذاری پرریسک از جمله Three Arrows Capital، Andreessen Horowitz، Alameda Research، Dragonfly Capital، Amber Group در آخرین دور از جذب سرمایه این بنیاد شرکت نمودند.

پیش از این، بنیاد NEAR اعلام کرده بود که قصد دارد اکوسیستم دیفای خود که ارزشی معادل 800 میلیون دلار دارد را راه‌اندازی خواهد کرد و 300 میلیون دلار از این مبلغ به اکوسیستم پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز دنیای NEAR کمک خواهند کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

Near Protocol یکی از امیدوارکننده ترین و بهترین قاتلان اتریوم است و تیم آن در زمینه شاردینگ تبحر دارند.

با منتشر شدن این خبر، رمز ارز NEAR حدوداً 16 درصد افزایش قیمت را تجربه نمود و از اوج قیمت قبلی خود عبور و اوج قیمت جدیدی را در سطح 20.20 دلار ثبت کرد و البته حالا دچار مقداری کاهش قیمت شده و 6.9 درصد سقوط قیمت را نسبت به اوج قیمتی که ثبت کرد تجربه نموده و هم‌اکنون نیز در سطح 18.91 دلار معامله می‌شود.

این رمز ارز طی یک سال اخیر افزایش قیمتی 1077 درصدی را تجربه نموده و تریدرها به افزایش قیمت بیشتر آن نیز امیدوار هستند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا