لایت فارکس

پشتیبانی متامسک از بیت کوین، Solana و شبکه Cosmos را با ویژگی جدید “Snaps”

پشتیبانی متامسک از بیت کوین، Solana و شبکه Cosmos را با ویژگی جدید “Snaps”

به گزارش زوم ارز، معروف‌ترین کیف پول رمزنگاری با راه‌اندازی یک ویژگی جدید، پشتیبانی از برخی از بزرگترین شبکه‌های بلاک چین در جهان را معرفی می‌کند.

MetaMask در پلتفرم رسانه اجتماعی X راه اندازی نسخه بتای باز “Snaps” را اعلام می کند که هدف آن بی مجوزتر کردن اکوسیستم MetaMask است.

«مدتی پیش، دن فینلی ایده ای برای ساخت پلتفرمی داشت که از جامعه توسعه دهندگان دعوت می کند تا راه حل های خود را برای سخت ترین مشکلات در Web3 بسازند. ، بدون تایید MetaMask.

این ایده شروع یک چشم انداز برای ساخت یک اکوسیستم بدون مجوز بود که در آن هر توسعه دهنده ای می تواند یک ویژگی برای MetaMask بسازد و هر کسی می تواند آن را نصب و استفاده کند، تجربه وب ۳ خود را سفارشی و بهبود بخشد. p>

و با آن، MetaMask Snaps متولد شد.”

MetaMask Snaps افزونه‌های قابل تنظیمی هستند که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهند عملکرد کیف پول MetaMask را به شبکه‌هایی غیر از زنجیره‌های سازگار با اتریوم یا EVM گسترش دهند.

پس، MetaMask Snaps چیست؟ MetaMask Snaps به شما امکان می دهد ویژگی ها و قابلیت های توسعه دهندگان مستقل را به MetaMask خود اضافه کنید.

کیف پول مورد علاقه شما اکنون مدولار است!»

Snaps را می توان برای افزودن ویژگی های جدید به کیف پول استفاده کرد، مانند پشتیبانی از بلاک چین های جدید، انواع دارایی های جدید، یا رابط های کاربری جدید، و توسط MetaMask Snaps Marketplace نصب و مدیریت می شوند.

توسعه دهندگان می توانند Snaps خود را برای بررسی و انتشار به بازار ارسال کنند. هنگامی که یک Snap توسط یک توسعه دهنده منتشر می شود، می تواند توسط هر کاربر MetaMask نصب شود.

“…با این اولین تکرار، ما به شما نیاز داریم که MetaMask Snaps Open Beta را امتحان کنید و بازخوردی را برای ما ارائه دهید که آینده MetaMask را شکل خواهد داد.”


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده