لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

زنجیره هوشمند BNB ارتقاء شبکه را با موفقیت کامل می کند

زنجیره هوشمند BNB ارتقاء شبکه را با موفقیت کامل می کند

به گزارش زوم ارز،

زنجیره هوشمند BNB ارتقاء شبکه را با موفقیت کامل می کند و عملکردها را بازیابی می کند

توسعه اخیر تعهد بایننس به افزایش تجربه کاربر و ثبات پلتفرم خود را نشان می دهد. در طول ارتقای شبکه و هارد فورک، کاربران می‌توانند مطمئن باشند که تجارت توکن‌های موجود در زنجیره هوشمند BNB (BEP20) بی‌تأثیر باقی می‌ماند. این حرکت استراتژیک تضمین می‌کند که کاربران می‌توانند به طور یکپارچه به فعالیت‌های تجاری خود بدون اختلال ادامه دهند.

ارتقای شبکه BNB Smart Chain (BEP20) و هارد فورک در ارتفاع بلوک ۳۱,۳۰۲,۰۴۸ اجرا شد. در حالی که جدول‌های زمانی خاصی برای مرجع کاربر ارائه شده است، تکمیل این نقطه عطف بر تعهد Binance به ارتقاء سریع و کارآمد برای اطمینان از یکپارچگی پلت فرم تأکید می‌کند.

نکته مهم این است که این ارتقاء شبکه و هارد فورک منجر به ایجاد توکن های جدید نمی شود. تعهد بایننس به حفظ یکپارچگی و شفافیت رمز، تاکید پلتفرم بر تراکنش‌های ایمن و قابل اعتماد است.

تکمیل موفقیت‌آمیز ارتقاء شبکه زنجیره هوشمند BNB و هارد فورک نشان‌دهنده رویکرد فعال بایننس برای تضمین بهبود مستمر و نوآوری در اکوسیستم ارزهای دیجیتال است. بایننس با اولویت دادن به عملکرد و امنیت کاربر، همچنان در خط مقدم ارائه راه حل های تجاری قوی به پایگاه کاربر جهانی خود باقی می ماند.


منبع: news.coincu.com

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده