لایت فارکس

هزاران بیت کوین (BTC) توسط خودی ها درست قبل از حکم Epic Grayscale در مقابل SEC خریداری شد

هزاران بیت کوین (BTC) توسط خودی ها درست قبل از حکم Epic Grayscale در مقابل SEC خریداری شد

به گزارش زوم ارز، در یک چرخش خیره‌کننده از رویدادها، به نظر می‌رسد که خودی‌ها برتری قابل‌توجهی در بازارهای رمزنگاری به دست آورده‌اند، با داده‌های Santiment که نشان می‌دهد افزایش قابل‌توجهی در کیف پول‌های کوسه و نهنگ وجود دارد. این افزایش قابل توجه در انباشت درست قبل از انتشار اخبار مهم حکم Grayscale علیه SEC رخ داد.

زمان‌بندی نمی‌توانست دقیق‌تر باشد، زیرا افرادی که پشت کیف پول‌های حاوی بین ۱۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت کوین هستند، مبلغ خیره‌کننده ۳۸۸.۳ میلیون دلار، معادل ۱۴،۵۹۶ بیت‌کوین را در بیت‌کوین جمع‌آوری کردند. روز منتهی به اعلام در نتیجه، این جنون انباشت پاداش قابل توجهی داشت، به طوری که قیمت بیت کوین با افزایش ۶ درصدی مواجه شد و به اوج دو هفته ای ۲۸۱۴۲ دلار در هر بیت کوین رسید.

هزاران بیت کوین (BTC) توسط خودی ها درست قبل از حکم Epic Grayscale در مقابل SEC خریداری شد همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Grayscale در نبرد دادگاه علیه SEC، در مورد لیست محصولات آتی بیت کوین، پیروز شد. تصمیم دادگاه بر عدم ارائه منطق کافی برای تأیید محصولات آتی و در عین حال رد پیشنهاد Grayscale’s Spot BTC ETF تأکید کرد.

با این حال، این برد، چراغ سبز فوری برای تبدیل Grayscale اعتماد GBTC خود به یک ETF بیت کوین نقطه ای را تضمین نمی کند. در عوض، SEC را موظف می‌کند تا رد درخواست Grayscale را مجدداً ارزیابی کند. شایان ذکر است که تراست GBTC Grayscale با بیش از ۶۰۰۰۰۰ بیت کوین در ترازنامه خود، بزرگترین دارنده بیت کوین در بین تمام صندوق ها در حال حاضر است.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده