لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: رشد ۲۰ درصدی ارز اکسی اینفینیتی  

نیم نگاهی به بازار: رشد 20 درصدی ارز اکسی اینفینیتی  

نیم نگاهی به بازار: رشد ۲۰ درصدی ارز اکسی اینفینیتی

به گزارش زوم ارز، AXS، دارایی رمزنگاری بومی بازی Axie Infinity، افزایش شدیدی را تجربه کرد و در عرض چند دقیقه بیش از ۲۰ درصد افزایش یافت.

با افزایش شدید قیمت‌ها، AXS یک شمعدان سبز روزانه بزرگ با فتیله‌ای بلند رو به بالا ایجاد کرد. AXS ظرف یک ساعت از ۴.۲۲ دلار به ۵.۱۵ دلار افزایش یافت و نزدیک به ۲۲ درصد افزایش یافت.

در زمان نگارش این مقاله، برخی از سودها کند شده بود، اما AXS همچنان ۹.۳۷ درصد در ۲۴ ساعت قبل افزایش داشت و به ۴.۶۱ دلار رسید.

در ۱۱ سپتامبر، AXS پس از رسیدن به پایین ترین سطح در ژوئن ۲۰۲۱، شروع به افزایش کرد و به ۴.۰۵۹ دلار سقوط کرد. از آنجایی که RSI روزانه آن به زیر ۳۰ رسید و به ۲۱ رسید، AXS شرایط فروش بیش از حد را تأیید کرد و باعث بازگشت شد.

توکن بازی در بازگشتی که آغاز شد، تثبیت شد و متعاقباً برای دو روز متوالی افزایش یافت. رالی در جلسه معاملاتی امروز با یک جهش شدید به بالاترین سطح ۵.۱۵ دلار شتاب گرفت.

دلیل دقیق افزایش قیمت ناشناخته باقی مانده است، زیرا با نگاهی به حساب رسمی X AXS هیچ اطلاعیه یا ارتقای بزرگی که ممکن است افزایش قیمت را ضروری کرده باشد، پیدا نمی کند. با این حال، همانطور که وجود دارد، به نظر می رسد که این افزایش از نظر فنی تقویت شده است.

محتمل‌ترین توضیح برای افزایش قیمت ممکن است یک فشار کوتاه غیرمنتظره باشد، که افزایش سریع قیمت است که در درجه اول به دلیل فروش کوتاه بیش از حد به جای عوامل اساسی است.

این در این واقعیت آشکار است که حرکت غافلگیرکننده جرقه مقدار قابل توجهی از انحلال کوتاه مدت را برانگیخت. چهار ساعت گذشته شاهد انحلال ۱.۴۱ میلیون دلاری Axie Infinity بودیم که از این میان پوزیشن های فروش ۷۹۸۴۲۰ دلار سهم بیشتری را به خود اختصاص دادند.

حرکت ناگهانی قیمت همچنین باعث افزایش زیادی در حجم معاملات شد زیرا معامله گران برای بدست آوردن سود وارد بازار شدند. در ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات AXS با بیش از ۱۰۰ میلیون دلار معامله ۳۴۳ درصد افزایش یافته است.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده