اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

90 درصد بیت کل کوین ها استخراج شدند

90 درصد کل بیت کوین ها استخراج شدند

به گزارش زوم ارز و بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده از سوی داشبورد بیت کوین Clark Moody، بیش از 90 درصد از کل مقدار بیت کوینی که تاکنون وجود داشته استخراج شده و با پیشرفت شبکه پولی و آگاهی مردم و افزایش استفاده از بیت کوین در سرتاسر جهان و افزایش تقاضا، یک شوک عرضه ناگهانی و قوی اجتناب ناپذیر است و به سراع ما خواهد آمد.

شبکه بیت کوین تنها شکل پول نقد دیجیتالی است که می‌تواند مشکلات زیادی را حل کند و آن را با استفاده از سقف عرضه 21 میلیون کوینی خود اعمال کند.

سیاست پولی قابل پیش بینی و غیرقابل تغییر یکی از جنبه های اصلی است که بیت کوین را جذاب می‌کند و به ویژه در مواجه با این واقعیت ارز های فیات و سایر ارز های دیجیتال که عرضه و سیاست پولی آنها می‌تواند بر اساس چند نفر تغییر کند.

پول الکترونیکی همتا به همتا، برخلاف پول های فیات دچار فساد نخواهد شد و هیچکس این قدرت را ندارد که مدل عرضه بیت کوین را تغییر دهد و شبکه بیت کوین دارای قوانین از پیش تعیین شده ای است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ما هنوز در اوایل راه هستیم و فقط یک زیرمجموعه کوچک از جامعه می‌داند که بیت کوین چیست و پتانسیل آن برای توانمندسازی شهروندان عادی چیست و افرادی که در جوامع ممتاز زندگی می‌کنند که از سطوح بالایی از آزادی و حقوق فردی برخوردار هستند از دانش بیشتری نسبت به این رمز ارز برخوردار هستند.

بیت کوین اغلب برای افراد مختلف چیز متفاوتی است و به عنوان مثال برای کسی که در آمریکا یا بریتانیا زندگی می‌کند ذخیره ارزش باشد ولی برای کسی که در فلسطین یا کوبا قرار دارد به عنوان تنها امید برای دستیابی به آزادی مالی شناخته شود.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به قدرت بیت کوین چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Bitcoin Magazine


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا